ОПРЕСНИ

Футбол » Днес » Всички

ЕВРОПА: Шампионска лига - Групова фаза

20:00Аталанта - Виляреал -:-

ЕВРОПА: Лига Европа - Групова фаза

19:45Антверп - Олимпиакос -:-
19:45Легия - Спартак Москва -:-
19:45Лион - Рейнджърс -:-
19:45Наполи - Лестър -:-
19:45Реал Сосиедад - ПСВ -:-
19:45Спарта Прага - Брьондби -:-
19:45Фенербахче - Айнтрахт Франкфурт -:-
19:45Щурм Грац - Монако -:-
22:00Брага - Цървена звезда -:-
22:00Генк - Рапид Виена -:-
22:00Лацио - Галатасарай -:-
22:00Лудогорец - Мидтиланд -:-
22:00Марсилия - Локомотив Москва -:-
22:00Селтик - Бетис -:-
22:00Уест Хям - Д. Загреб -:-
22:00Ференцварош - Байер Леверкузен -:-

ЕВРОПА: Лига на конференциите - Групова фаза

19:45АЗ Алкмаар - Рандерс ФК -:-
19:45Алашкерт - Макаби Тел Авив -:-
19:45Гент - Флора -:-
19:45ЛАСК - ХИК -:-
19:45Партизан - Анортозис -:-
19:45ФК Заря Луганск - Бодьо/Глимт -:-
19:45ЦСКА София - Рома -:-
19:45ЧФР Клуж - Яблонец -:-
22:00Базел - Карабак -:-
22:00Витес - Мура -:-
22:00Омония - К. Алмати -:-
22:00ПАОК - Линкълн Ред Импс -:-
22:00ОтложенТотнъм - Рен -:-
22:00Унион Берлин - Славия Прага -:-
22:00Фейенорд - Макаби Хайфа -:-
22:00ФК Копенхаген - Слован Братислава -:-

АЗИЯ: AFF Сузуки Къп

70'Малайзия - Лаос 2:0
14:30Индонезия - Камбоджа -:-

АЛБАНИЯ: Супер лига

14:45Кукеси - Лячи -:-

АЛЖИР: П21 Лига

90+'Саура U21 - Оран U21 3:1
45+'Хюсеин Дей U21 - Магра U21 1:0
15:30Арба U21 - КР Белоиздад U21 -:-
15:30Бискра U21 - АСО Шлеф U21 -:-
15:30Параду U21 - Константин U21 -:-
15:30УСМ Алжер U21 - ЖС Кабили U21 -:-

АНГЛИЯ: Професионална лига за развитие

15:00Шефилд Уен U23 - Хъл Сити U23 -:-

АНГОЛА: Джирабола

16:30Спортинг де Кабинда - Спортинг Бенгела -:-

АРЖЕНТИНА: Примера С - Промоция - Плейофи

01:00Итусаинго - Спортиво Италиано 2:1

АРЖЕНТИНА: Копа Аржентина

02:10Талерес Кордоба - Бока Хуниорс 0:1дуз

АРМЕНИЯ: Първа лига

12:00Арарат-Армения 2 - Пюник Ереван 2 -:-
12:00Гандзасар - Ширак Гюмри -:-

БАХРЕЙН: Купа на Бахрейн - Четвърти етап

17:00Ал-Наджма - Ал-Итихад -:-
17:00Ал-Шабаб - Калали -:-
17:00Бусайтийн - Тадамун Бури -:-
17:00Иса Таун - Ал-Итифак -:-
17:00Малкия - Манама Клуб -:-

БЕЛГИЯ: Про Лига П21

21:00Дайнзе U21 - Остенде U21 -:-

БРАЗИЛИЯ: Копа Верде

01:00Вила Нова ФК - Ремо 0:0

ГВИНЕЯ: Лига 1

18:00Калум Стар - КО Коя -:-
18:00Фело Стар - Хороя -:-
18:00Флам Олимпик - Мило ФК -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Мителхайм

20:30Фрисдорф - Хенеф -:-

ЕВРОПА: Шампионска лига - Жени

19:45Кьоге W - Хофенхайм W -:-
19:45Хекен W - Байерн Мюнхен W -:-
21:00Арсенал W - Барселона W -:-
22:00Бенфика W - Лион W -:-

ЕГИПЕТ: Дивизия 2 - Група C

14:30Абу Кир Семад - Ел Мансура -:-
14:30Алаб Даманхур - Кафр Ел Шейх -:-
14:30Баладият Ел Махала - Харас Ел Ходод -:-
14:30Декернес - Ел Раджа -:-
14:30Ел Олимпи - Александрия СК -:-
14:30Пайъниърс - Ал Магд -:-

ЕЛ САЛВАДОР: Примера дивисион - Апертура - Плейофи

23:3011 Депортиво - Алианса ФК 1:1

ЕТИОПИЯ: Висша лига

14:00Адис Абаба Кетема - Уолките Кенема -:-
17:00Фасил Кенема - Сидама Буна -:-

ЗАМБИЯ: Супер Лига

15:00Занако - Чамбиши -:-

ИЗРАЕЛ: Лига Алеф - север

18:00Ирони Тибериас - Апоел Бней Фарадис -:-

ИНДИЯ: Супер Лига

16:00Мумбай Сити - Джамшедпур -:-

ИНДОНЕЗИЯ: Лига 1

10:15Персикабо 1973 - Персирая Ацех 5:0
15:45Бали Юнайтед - Мадура Юнайтед -:-

ИРАН: Про Лига на Персийския залив

14:30Пайкан - Естеглал ТЕХ -:-
14:30Сепахан - Санат Нафт -:-
16:30Персеполис - Хавадар СК -:-

ИТАЛИЯ: Суперкопа Примавера

18:00Емполи U19 - Фиорентина U19 -:-

КАТАР: КСЛ Къп

15:00Ум Салал - Ал Райан -:-
17:10Ал Уакра - Ал Ахли Доха -:-

КЕНИЯ: Висша лига

14:00Бандари - KCB -:-
14:00Вихига - Гор Махия -:-
14:00Леопардс - Рейнджърс -:-

КИТАЙ: Китайска суперлига

09:00Гуейджоу - Мейжоу Хака 0:5
13:35Куншан - Джъдзян Профешънъл -:-

КОЛУМБИЯ: Примера А - Класура - четиристранен

00:00Хуниор - Перейра 3:0
02:30Атл. Насионал - Деп. Кали 1:2

КОНГО: Лига 1

14:00ОтложенАК Куя - Дофан Ноар -:-
15:30Груп Базано - АС Вита Клуб -:-
15:30Симба - Дон Боск -:-
16:00ОтложенЖСК - Мотема Пембе -:-
16:30Мотема Пембе - Дофан Ноар -:-

КОТ Д'ИВОАР: Лига 1

17:30АСЕК Мимоза - Буаке -:-

КУВЕЙТ: Премиър Лига

17:40Ярмук - Ал Насер -:-

КУВЕЙТ: Дивизия 1

16:25Ал Сахел - Ал Джахра -:-
16:25Бурган - Ал Сулайбихат -:-

МЕКСИКО: Лига де Експансион МХ - Апертура - Плейофи

02:30Тампико Мадеро - Дорадос де Синалоа 1:0

МЕКСИКО: Лига Премиър Серия А - Плейофи

23:00Интер Плая Дел Кармен - Кафеталерос -:-

ОБЕДИНЕНИ АРАБСКИ ЕМИРСТВА: Pro League Cup - 9-14 място

16:00Ал Уроба - Ал Дафра -:-
16:00Емирейтс Клуб - Ал Шарджа -:-
18:15Хорфакан - Бани Яс -:-

СВЯТ: Приятелски международни срещи

23:00Чили U20 - Уругвай U20 1:1
01:30Колумбия U20 - Парагвай U20 1:1
05:00Мексико - Чили 2:2
12:00Италия U17 - Франция U17 -:-
15:30Танзания - Уганда -:-

СВЯТ: Приятелски клубни срещи

16:00Аустрия Виена II (Aut) - Ст. Пьолтен (Aut) -:-

СЕВЕРНА И ЦЕНТРАЛНА АМЕРИКА: КОНКАКАФ Лига

02:00Мотагуа (Hon) - Комуникасионес (Gtm) 1:2

СЕЙШЕЛИ: Първодивизионна лига

15:30Форестърс ФК - Базар Брадърс -:-

УКРАЙНА: Юношеска лига

ПолувремеМариупол U19 - Днипро-1 U19 1:1
13:00Ингулец U19 - Десна U19 -:-

УНГАРИЯ: НБ III - Запад

14:00Нагиканица - Ерди -:-

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.FlashScore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от FlashScore.com поради технически причини.