ОПРЕСНИ

Волейбол » Днес » Всички

БЪЛГАРИЯ: СуперЛига

18:30Пирин Разлог - Хебър -:-

ИТАЛИЯ: Серия А1

17:00Перуджа - Таранто -:-
19:00Трентино - Падова -:-

ПОЛША: ПлусЛига

15:45Белхатов - Ястжембски -:-
18:30Слепск Сувалки - ЛУК Люблин -:-
21:30Олщин - Купрум -:-

АВСТРАЛИЯ: Австралийска волейболна лига - AVL - Плейофи

06:00Куинсланд - Канбера Хийт -:-
08:00Аделаида Сторм - УА Хорнетс -:-

АВСТРАЛИЯ: AVL - Жени - Плейофи

02:00Мелбърн W - Куинсланд W -:-
04:00УА Пърлс W - Аделаида Сторм W -:-

АВСТРИЯ: Австрийска волейболна лига

20:00Айх/Доб - ТШФ Хартберг -:-
20:00Вайц - Рийд -:-
20:00Валдфиртел - Сокол Виена -:-
20:00ФВК Клагенфурт - Тирол Инсбрук -:-
21:00УВК Грац - Амщетен НЙ -:-

АВСТРИЯ: Втора Бундеслига

16:00УВК Грац 2 - Зюдщад/Перхтолдсдорф -:-
17:30Вайц 2 - Хаусманщетен -:-
17:30ФВК Клагенфурт 2 - Вр. Нойщад -:-
18:00Либенау - Айх/Доб 2 -:-
19:00Щайр - ВК Милс -:-
20:00Ст. Полтен - Линц/Щег -:-

АВСТРИЯ: Австрийска волейболна лига - Жени

17:00Rowa-Moser W - Хартберг W -:-
18:30УВК Грац W - Пургщал W -:-
19:00Залцбург W - Сокол/Пост ШФ W -:-
19:30Айзенерц/Трофаях W - Бизамберг W -:-
19:30Линц-Щег W - Уайлдкетс W -:-

АВСТРИЯ: Втора Бундеслига - Жени

13:30УВК Грац 2 W - Хаусманщетен W -:-
15:30Брюкъл W - АТСЕ Грац W -:-
17:00Дорнбирн W - Филах W -:-
17:00ШГ Айзенерц/Трофаях 2 W - Кротендорф W -:-
19:00Зеекирхен W - Мюлфиртел W -:-
19:00Хьохст W - Уайлдкетс 2 W -:-

АНГЛИЯ: Супер лига

16:45Дъръм - Малъри Ийгълс -:-
17:30Нотингам - Лондон Полония -:-

АНГЛИЯ: Супер лига - жени

14:30Дъръм W - Малъри Ийгълс W -:-
14:30Лийдс W - Кеймбридж W -:-
14:30Нотингам W - Лондон W -:-

АРЖЕНТИНА: ЛВА

23:00УПЦН - Банфийлд 3:0
02:00San Lorenzo de Almagro - AMUVOCA Voley -:-
15:00Сиудад - Полисиал Волей -:-
17:00Паракао - Ривър Плейт -:-

БЕЛАРУС: Дивизия A

15:30Западний буг - Мапид Минск -:-
16:00Енергия - Могилев -:-
17:00Марко Витебск - Бате-БГУФК -:-

БЕЛАРУС: Първенство - жени

15:00A. Барановичи W - Могилев W -:-
16:00Жемчужина W - Минск 2 W -:-
16:00Комуналник Гродно W - Прибуже W -:-

БЕЛГИЯ: Купа на Белгия

21:30Рьозеларе - Маасейк -:-
21:30Уарем - Менен -:-

БЕЛГИЯ: Купа на Белгия - жени

21:30Астерикс Аво W - Хаасроде Льовен W -:-
21:30Остенде W - Гент W -:-

БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: Висша лига

19:00Домалиевац - Босна -:-
20:00Модрича - Илиджа -:-

БРАЗИЛИЯ: СуперЛига

Гейм 1Волей Рената - Арагуари 0:0
02:00Сао Жозе дош Кампуш - Сузано Волей -:-

БРАЗИЛИЯ: СуперЛига - Жени

19:00Волей Бауру W - АБЕЛ Мода Волей W -:-
22:00Бразилия Волей W - Минас W -:-
00:00СЕСК-РЖ W - Пинейрос W -:-

БЪЛГАРИЯ: СуперЛига - Жени

16:00Хектор София W - ВК Варна-ДКС W -:-
18:00Левски София W - Марица Пловдив W -:-

ГЕРМАНИЯ: Първа Бундеслига

18:30ФКО Берлин - Фридрихсхафен -:-
21:00Дюрен - Люнебург -:-

ГЕРМАНИЯ: Втора Бундеслига - Север

19:00Бохолт - Битерфелд -:-
20:00Нойщрелиц - ЕТФ Хамбург -:-
20:00Шьонайхе - Мюнстер -:-
20:30Есен - Килер -:-
21:00Мондорф - Варнемюнде -:-

ГЕРМАНИЯ: Втора Бундеслига - Юг

18:00Дахау - Карлсруе -:-
20:00Гота - Мименхаузен -:-
20:00Делич - Крифтел -:-
21:00Фрайбург - Швайг -:-

ГЕРМАНИЯ: Първа Бундеслига - Жени

19:00ВК Висбаден W - Мюнстер W -:-
19:00Дрезднер W - Аахен W -:-
20:00Зул W - Потсдам W -:-
20:30Щутгарт W - Нойвид W -:-
21:00Вилсбибург W - Ерфурт W -:-
21:00НаваРо Щраубинг W - Palmberg Schwerin W -:-

ГЕРМАНИЯ: Втора Бундеслига Север - Жени

15:00ФКО Берлин W - Емлихайм W -:-
16:00Кьолн W - ЕТФ Хамбург W -:-
17:00Шверинер II W - Боркен W -:-
19:00Щралзунд W - Дингден W -:-

ГЕРМАНИЯ: Втора Бундеслига Юг - Жени

16:00Вилсбибург II W - Бад Зоден W -:-
19:30Фрайзен W - Динголфинг W -:-
20:00ШФ Лохоф W - ВКО Дрезден W -:-
20:30Karlsruhe-Beiertheim W - ВК Висбаден II W -:-

ГЪРЦИЯ: Купа на Лигата - Плейофи

18:00Атлос Орестиадас - Фойникас Сирой -:-
20:00АОНС Милон - Полихнис -:-
21:30Кифисияс - Олимпиакос -:-

ГЪРЦИЯ: А1 - Жени

17:00АОН Зириньос W - АСП Тетис W -:-
17:00ПАОК W - Олимпиакос Пирея W -:-
18:00Арис W - Ламия W -:-
18:00Егалео W - Панатинайкос W -:-
18:00Маркопуло W - Тира W -:-
19:00Илисиакос W - АЕК W -:-

ДАНИЯ: Волейлиген

15:00Орхус - Икаст -:-
15:30Амагер - Гентофте -:-

ДАНИЯ: Първа Дивизия - Запад

13:00Орхус 2 - Икаст 2 -:-
14:00Бедстед - Лисенг -:-

ДАНИЯ: Първа Дивизия - Изток

15:00Фредериксберг - ВК Холбек -:-
15:30ДТУ - Хвидовре ВК 2 -:-
17:30Амагер 2 - Гентофте 2 -:-

ДАНИЯ: Волейлиген - Жени

15:00Брьондби W - Кьоге W -:-
17:00ОСВ Елит W - Икаст W -:-

ДАНИЯ: Първа дивизия Запад - Жени

11:00АСВ Орхус 2 W - Колдинг W -:-
16:00Бедстед W - Лисенг W -:-
16:00Фундер W - Фортуна Оденсе W -:-

ДАНИЯ: Първа дивизия Изток - Жени

14:00Росенлунд W - ВЛИ W -:-
17:30ДТУ W - Хвидовре 2 W -:-

ЕВРОПА: Балтийска лига

17:00БИГБАНК Тарту - Парну -:-
17:00РТУ - Йекабпилс -:-

ЕВРОПА: Балти Лига - Жени

16:00SUFA klubs W - РСУ-МВС W -:-
17:00Нортекондис W - Тарту W -:-
18:00Аушрине ККСК W - Каунас W -:-
18:00Йелгава W - Рига W -:-
18:00ТТУ W - Фамила/Вору ВК W -:-

ЕСТОНИЯ: Есилига

13:00Еести Мааюликоли - Киили -:-

ИСЛАНДИЯ: Mizunodeild

15:30Тротур Нес - ХК Коупавогюр -:-
16:00Хамар - КА Акурейри -:-

ИСЛАНДИЯ: Mizunodeild Women

18:00Тротур Нес W - ХК Коупавогюр W -:-

ИСПАНИЯ: СуперЛига

18:00Алмерия - Гуагуас -:-
19:00Волей Палма - Сантандерина -:-
20:00Бойро - Волейбол Теруел -:-
20:00Конкеридор Валенсия - Манакор -:-
20:30Рио Дуеро Сория - Барселона -:-

ИСПАНИЯ: СуперЛига - Жени

19:00Аро Риоха W - Кахасол W -:-
19:00КВ Киеле Сокуеямос W - КВ Мадрид W -:-
20:00Алкобендас W - Аварка де Менорка W -:-
20:15Сант Кугат W - Ла Лагуна W -:-
20:30Емеве Луго W - Сайре Майсер W -:-

ИТАЛИЯ: Серия А2

20:30Бергамо - Лагонегро -:-
21:00Вибо Валентия - Равена -:-
21:00Кунео Волей - БКК-НЕП Кастелана -:-
21:30Порденоне - Бреша -:-
21:30Реджо - Канту -:-

ИТАЛИЯ: Серия А1 - Жени

22:00Перуджа W - Новара W -:-

ИТАЛИЯ: Серия А2 - Жени

21:30Футура Волей Джовани W - Кремона W -:-

КИТАЙ: CVL

08:30Ляонин - Пекин -:-
11:00Фудзиен - Джъдзян -:-
13:30Шънджън - Хънан -:-

ЛАТВИЯ: Национална Лига

13:00Биоларс/Олайне - Йекабпилс -:-
13:00Кулдигас - Аугшдаугава -:-

НИДЕРЛАНДИЯ: Ередивизи

21:00Вокаса Неймеген - Таурус -:-
21:00Гронинген/Ликургус - Слидрехт -:-
21:00Хаузен - РЕКО -:-
21:30Динамо Апелдорн - Орион -:-

НИДЕРЛАНДИЯ: Ередивизи - Жени

18:30Dynamo Apeldoorn W - Волтена W -:-
21:00Слидрехт W - Аполо 8 W -:-
21:00Судоса-Десто W - Цволе W -:-

ПЕРУ: LNSV - Плейофи

01:00Хуниор Каяо - Уарас -:-
03:00Регатас Лима - Пиърлес -:-

ПОЛША: I. Лига

18:00Легия Варшава - Криспол Вжешня -:-
18:00Швидник - Норвид Честокова -:-
18:00Шедълце - АГХ Краков -:-
19:00БАС Бялисток - Хробри Глогов -:-
19:00Бенджин - Олимпия Сулечин -:-
19:00Лехия Томашов Мазовицки - Спала -:-

ПОЛША: TAURON Liga Women

17:00Хемик Полица W - Белско-Бяла W -:-
20:00Будовлани Лодз W - МКС Калиш W -:-

ПОЛША: I. Лига - жени

16:00ШМС ПЗПШ Шчирк W - Могилно W -:-
17:00Мелец W - Бялисток W -:-
17:00Нови Двор Мазовиецки W - Стежица W -:-
18:00Легионовия W - ПМКС Соколов СА Найк Венгров W -:-
18:00Сосновец W - МКС Ярослав W -:-
18:00Честоховианка W - Солна Величка W -:-
19:00Карпати Мосир Кросно W - Енергетик Познан W -:-

ПОРТУГАЛИЯ: Национален шампионат

18:00Академика де Ешпиньо - Бенфика -:-
18:00Лейшоеш СК - Санто Тирсо -:-
18:00Мамеде - Витория -:-
18:00СК Калдаш - Алвареш -:-
19:00Кастело Мая ГК - А. Ж. Ф. Бастардо -:-
20:00Виана - Есмориз ЖК -:-
20:00Спортинг КП - Спортинг де Ешпиньо -:-

ПОРТУГАЛИЯ: Първа Дивизия - Жени

21:00Бенфика W - Порто Волей W -:-
21:00Клубе Кайрош W - Кастело Мая W -:-

РУМЪНИЯ: Дивизия А1

14:00Рапид Букурещ - Щийнца Бая Маре -:-
16:00Динамо Букурещ - Униреа Деж -:-
16:00Щийнца Букурещ - Сучава -:-
17:00Аркада Галац - У. Клуж -:-

РУМЪНИЯ: Дивизия А1 - Жени

17:00КСМ Букурещ W - Питещ W -:-
17:00У. Клуж W - Рапид Букурещ W -:-
17:30Волунтари W - Търговище W -:-
18:00Алба Блаж W - Динамо Букурещ W -:-
19:00Крайова W - Щийнца Бакау W -:-

РУСИЯ: Суперлига

14:00Новосибирск - АСК Н. Новгород -:-
15:00Новокуйбишевск - Сургут - регион -:-
15:30Строител Минск - Красноярск -:-
18:30Зенит Ст. Петербург - Кемерово -:-

РУСИЯ: Суперлига - Жени

15:00Динамо Казан W - Ленинградка W -:-
16:30Нижни Новгород W - Липецк W -:-
17:00Тулица W - Саратов W -:-
18:00Калининград W - Енисей W -:-

СЛОВАКИЯ: Екстралига

20:00ВКП Братислава - Приевидза -:-
20:00Комарно - Свидник -:-
20:00Миява - Прешов -:-

СЛОВАКИЯ: Екстралига - Жени

17:00Брусно W - Нове Место над Вахом W -:-
17:00Прешов W - УКМ Търнава W -:-
20:00УКФ Нитра W - УНИЗА Жилина W -:-

СЛОВЕНИЯ: 1. DOL

20:00Фужинар - Триглав Кран -:-
20:00Чърнуче - Помград -:-
21:00Калцит Камник - АЦХ Любляна -:-
21:00ОК Марибор - Салонит Ангово -:-

СЛОВЕНИЯ: 1. DOL - Жени

18:00Гросупле W - Анкаран W -:-
18:30Калцит Камник W - Крим W -:-
19:00Браник Марибор W - ГЕН-И Волей НГ W -:-
20:00Формула Формис W - Алианса W -:-

СЪРБИЯ: Лига

18:00Нови Сад - Войводина -:-
18:00Партизан - Суботица -:-
18:30Раднички - Горни Милановац -:-
20:00Караджордже Топола - Рибница -:-

СЪРБИЯ: Лига Жени

20:00Железничар W - Тент W -:-
20:00Сремска М. W - Партизан W -:-
20:00Стара Пазова W - Инджия W -:-

ТУРЦИЯ: Ефелер лига

12:00Джизре Блд - Хатай Б. Шехир -:-
12:00Спор Тото - Галатасарай -:-
16:00Фенербахче - Халкбанк -:-

ТУРЦИЯ: Султанска лига

12:00Фенербахче W - Чукурова Блд W -:-
13:00Вакъфбанк W - Анкара ПТТ W -:-
15:00Илбанк W - Болу Блд W -:-
16:00Саръйер W - Галатасарай W -:-

ТУРЦИЯ: 1. Лига - жени

12:00ALS Halk W - Адам Волейбол W -:-
12:00Kayseri W - Тарсус Блд W -:-
13:00Колежлилер W - Бахчелиевлер W -:-
13:00Михалъджчък W - Газиентеп Меринос W -:-
13:00Чанаккале W - Хавран Блд W -:-
13:00Sakarya W - Вакъфбанк 2 W -:-
14:00Истанбул ББ W - Каршиякa W -:-
14:30Чифтликкьой Блд W - Муратпаша W -:-
15:00Едремит Блд. W - Гьозтепе W -:-
15:00Лима Спор W - Анкара Карайоларъ W -:-
16:00Йешилюрт W - АВР Атлетик W -:-

УКРАЙНА: Суперлига - Жени

12:00Аланта W - Украйна U17 W -:-

УНГАРИЯ: Екстралига

12:00МАВ Елор СК - Киштекст -:-
18:30Дунафер - ТФСЕ -:-

УНГАРИЯ: Екстралига - жени

20:00Вашаш W - СЗББРА W -:-
20:00МАВ Елор СК W - Бекешчабаи W -:-

ФИНЛАНДИЯ: Местаруслига

17:00ВаЛеПа - Акаа -:-
17:00Карелиън Хърмос - Вантаа Дъкс -:-
17:00Саво - Тийкерит -:-
17:00ТУТО - Лойму -:-
17:00KyKy - Хурикаани -:-

ФИНЛАНДИЯ: Местаруслига - Жени

17:00Арктик Рованиеми W - Кангасала W -:-
17:00ЛигаПлоки W - Виести W -:-
17:00ОрПо W - Пуйо W -:-
17:00Полки Куусамо W - Хамеенлина W -:-

ФРАНЦИЯ: Лига A

20:00Ница - Поатие -:-
20:30Сет - Монпелие -:-
21:00Камбре - Нарбон -:-
21:00Назер - Париж -:-
21:00Нант - Шамон -:-
21:00Тур - Плеси Робинсон -:-

ФРАНЦИЯ: Лига B

17:00Франс Авенир - Ст-Куентин -:-
18:00Кан - Лозер -:-
20:00Илакас - Авиньон -:-
20:00Нанси - РЕК Волей -:-
21:00Аячо - Мартиг -:-
21:00Фрежус - Лион -:-

ФРАНЦИЯ: Лига А - жени

19:00Мюлуз W - РК Кан W -:-
20:00Сейнт-Рафаел W - Нант W -:-
20:00Франс Авенир 2024 W - Венел W -:-
21:00Безие W - Левалоа W -:-
21:00Льо Кане W - ТФОК W -:-
21:00Марк-ан-Барьол W - Вандовр W -:-
21:00Париж W - Шамалиероа W -:-

ХЪРВАТИЯ: Суперлига

17:00Младост Рибола Кащела - Риека -:-
18:00Ровин - Сплит -:-
19:00Мок Мурса - ХАОК Младост -:-
19:30Задар - Сентрометал -:-
20:30Марсония - Трне -:-

ХЪРВАТИЯ: Суперлига - жени

18:30Младост W - ЖОК Осиек W -:-
19:00Бърда W - Марина К. W -:-
19:00Динамо Загреб W - Небо W -:-
20:00Вуковар W - Kelteks Karlovac W -:-
20:00Кащела W - Риека W -:-
21:00Вели Връх W - Сплит W -:-

ХЪРВАТИЯ: Първа лига - жени

16:00Вараждин W - Дубровник W -:-
16:30Дренова W - Дон Боск W -:-
17:00Задар W - Олимпик W -:-
21:00Младост II W - Нова Градишка W -:-

ЧЕРНА ГОРА: Суперлига

20:30Галеб - Будванска Ривиера -:-

ЧЕХИЯ: Екстралига

17:00Бърно - Злин -:-
18:00Бескиди - Карловарско -:-
18:00Острава - Ческе Будейовице -:-
18:00Усти - Кладно -:-
19:00Либерец - Бенатки -:-
19:00Одолена Вода - ЧЗУ Прага -:-

ЧЕХИЯ: Екстралига - Жени

18:00Простейов W - Олимп Прага W -:-
18:00Щернбек W - Фридек-Мистек W -:-
19:30Шелми Бърно W - Оломуц W -:-
20:00Прометей W - Острава W -:-

ЧЕХИЯ: 1. Лига

12:00Добриховице - Ческе Будейовице B -:-
12:00МФФ Прага - Велке Мезиричи -:-
12:00Пилзен - ЧЗУ Прага B -:-
12:00Храдец Кралове - Тесла Бърно -:-
13:30Либерец B - Бучовице -:-
14:00ЧЗУ Прага - Блу Волей Острава -:-

ЧЕХИЯ: 1. Лига - жени

10:00Пилзен W - ВК Либерец B W -:-
10:30Добриховице W - Жижков W -:-
11:00Нусле W - Стрешовице W -:-
11:00Простейов B W - Храдец Кралове W -:-
11:00Ческе Будейовице W - СК Рудолфов W -:-
13:00Хронов W - КП Бърно B W -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: NLA

18:30Шьоненверд - Амрисвил -:-
19:00Лозана - ТШФ Йона -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: NLA - Жени

18:00Хотел Кристал W - Волеро Цюрих W -:-
19:00Женева W - Шафхаузен W -:-
21:00Лугано W - Дюдинген W -:-

ШВЕЦИЯ: Елитсериен

15:30Солентюна - Лунд -:-
15:30Фалшьопинг - Хилте/Халмщад -:-
16:00Упсала - Хабо -:-
16:00Флоби - Йоркелюнга -:-

ШВЕЦИЯ: Елитсериен - Жени

14:00Вернаму W - ИКСУ W -:-
17:30КФУМ Гьотеборг W - Линшьопинг W -:-
18:00Фалшьопинг W - Хюлте/Халмстад W -:-

ЮЖНА КОРЕЯ: Волейболна Лига

07:00Уури - Кепко -:-

ЮЖНА КОРЕЯ: Волейболна Лига - Жени

09:00Даейон КГК W - ГС Калтех W -:-

ЯПОНИЯ: В. Лига

06:00ДжТЕКТ - Нагано -:-
07:05Панасоник Пантърс - Нагоя -:-
08:00Сънтори Сънбърдс - Ойта Мийоши -:-
08:00Торей Ароулс - Осака Сакай -:-
09:00Tokyo Great Bears - ДЖТ Тъндърс -:-

ЯПОНИЯ: В. Лига - жени

05:00Торей Ароулс W - Агео W -:-
05:05Химеджи Викторина W - ДжТ Марвълес W -:-
06:05Денсо Еърибийс W - Боди Куинсейс W -:-
07:00ПФЮ Блу Кетс W - Хисамицу Спрингс W -:-
07:00Хитачи W - Окаяма Сийгълс W -:-
08:00НЕК Ред Рокетс W - Куробе Акуа Феърис W -:-

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.Flashscore.bg осигурява резултати на живо за волейбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от Flashscore.com поради технически причини.