ОПРЕСНИ

Волейбол » Днес » Всички

ИТАЛИЯ: Серия А1

16:30Лубе Чивитанова - Пиаченца -:-
19:00Верона - Перуджа -:-
19:00Милано - Монца -:-
21:30Вибо Валентия - Трентино -:-

ПОЛША: ПлусЛига

15:45Жешов - Чарни Радом -:-
18:30Гданс - Купрум -:-
21:30Слепск Сувалки - Олщин -:-

АВСТРИЯ: Втора Бундеслига - Първи етап

16:00Грац - Волейболна академия Грац -:-
18:30Либенау - УВК Грац 2 -:-

АВСТРИЯ: Купа на Австрия

15:00УВК Грац - Рийд -:-
15:30Дьоблинг - Вайц -:-
17:00Обендорф - Хаусманщетен -:-
17:00Сокол Виена - Амщетен НЙ -:-
18:00хотВолейс - Ст. Полтен -:-
18:00Щайр - ТШФ Хартберг -:-
19:30ШФ Залцбург - Тирол Инсбрук -:-

АВСТРИЯ: Втора Бундеслига - Жени - Първи етап

21:00Либенау W - УВК Грац 2 W -:-

АВСТРИЯ: Купа на Австрия - Жени

13:00Union Alt-Brigittenau W - АТСЕ Грац W -:-
14:00Зеекирхен W - Айзенерц/Трофаях W -:-
15:00Бруненбау W - ШУ Инцингволей W -:-
16:00Волфсберг W - Линц-Щег W -:-
17:00Уайлдкетс W - СГ СВС Пост W -:-
19:30Брюкъл W - Хартберг W -:-
19:30ФВК Клагенфурт W - УВК Грац W -:-
20:30Залцбург W - ШГ ТИ-Волей W -:-

АНГЛИЯ: Супер лига

14:00Малъри Ийгълс - Тендринг -:-
14:30Дъръм - Нюкасъл -:-

АНГЛИЯ: Супер лига - жени

15:30Derbyshire W - Кеймбридж W -:-
16:30Малъри Ийгълс W - Тендринг W -:-

БЕЛГИЯ: Купа на Белгия

18:00Lint - Уарем B -:-

БЕЛГИЯ: Лига А - жени

18:30Михелбеке W - Гент W -:-

БЕЛГИЯ: Купа на Белгия - жени

19:00Геел W - Cristal Alken Jeval W -:-

БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: Висша лига

21:00Борац - Домалиевац -:-
17:00Йединство - Младост Бръчко -:-

БЪЛГАРИЯ: Суперкупа

14:00Хебър - Нефтохимик 2010 Бургас -:-

ГЕРМАНИЯ: Първа Бундеслига

16:00Нецхоперс - Гийзен -:-
17:00Унтерхахинг - Люнебург -:-
18:30ЮВ Франкфурт - Дюрен -:-

ГЕРМАНИЯ: Втора Бундеслига - Север

17:00Есен - ФКО Берлин -:-

ГЕРМАНИЯ: Втора Бундеслига - Юг

17:00Делич - Дрезден -:-
17:00Мюлдорф - Фрайбург -:-

ГЕРМАНИЯ: Първа Бундеслига - Жени

17:00ВК Висбаден W - Вилсбибург W -:-

ГЕРМАНИЯ: Втора Бундеслига Север - Жени

16:00Емлихайм W - Берлин W -:-
17:00Кьолн W - ФКО Берлин W -:-

ГЕРМАНИЯ: Втора Бундеслига Юг - Жени

16:00Динголфинг W - ШФ Лохоф W -:-
17:00Грима W - Бад Зоден W -:-

ГЪРЦИЯ: А1

16:30Панатинайкос - Кифисияс -:-

ДАНИЯ: Волейлиген

16:00Амагер - Орхус -:-

ДАНИЯ: Първа Дивизия - Запад

17:00Бедстед - Рандерс ВК -:-

ДАНИЯ: Първа Дивизия - Изток

13:00Гентофте 2 - ДТУ -:-
13:00Фредериксберг - Амагер 2 -:-
13:00Хвидовре ВК 2 - Грондал -:-
14:30ВЛИ - Кьоге -:-

ДАНИЯ: Волейлиген - Жени

14:00Амагер W - ОСВ Елит W -:-

ДАНИЯ: Първа дивизия Запад - Жени

11:00Колдинг W - Фортуна Оденсе W -:-
15:00Бедстед W - Рандерс W -:-

ДАНИЯ: Първа дивизия Изток - Жени

12:30ВЛИ W - Кьоге 2 W -:-
15:00Гентофте 2 W - ДТУ W -:-
15:00Люнге W - Лингби W -:-

ЕВРОПА: Балтийска лига

16:00Амбър Куин Клайпедос - Биоларс/Олайне -:-
17:00Пере Лейб Тарту - ТТУ -:-

ЕВРОПА: Балти Лига - Жени

12:00Алитус W - Тарту W -:-
12:00ВК миЛАТсс W - Нортекондис W -:-
12:00Йелгава W - Латвияс Университате W -:-
12:00Каунас W - Фамила/Вору ВК W -:-
15:00Аушрине ККСК W - Талина W -:-

ЕСТОНИЯ: Есилига

12:00Неемеко - Еести Мааюликоли -:-
12:00Нортекондис - Талин Унивърсити -:-
13:00Валио Вору - Раквере -:-
13:00Киили - Лидер -:-
14:00Вилянди - Сааремаа -:-
16:00Ярвамаа - Полтсамаа -:-

ИСЛАНДИЯ: Mizunodeild

16:00Вестри - КА Акурейри -:-
16:00Тротур Нес - Тротур Вогум -:-

ИСПАНИЯ: СуперЛига - Жени

17:00Барселона W - Алкобендас W -:-
19:30Лас Палмас W - Сант Кугат W -:-
20:30Ла Лагуна W - Сайре Майсер W -:-

ИТАЛИЯ: Серия А2

19:00Кунео Волей - БКК-НЕП Кастелана -:-
19:00Лагонегро - Мондови -:-
19:00Лупи Санта Кроче - Порто Виро -:-
19:00Ортона - Канту -:-
19:00Реджо - Сиена -:-
19:00HRK Motta di Livenza - Бреша -:-

ИТАЛИЯ: Серия А1 - Жени

18:00Валефоля W - УЯБА Бусто Арсицио W -:-
18:00Монца W - Киери '76 W -:-
18:00Новара W - Казалмаджоре W -:-
18:00Перуджа W - Фиренце W -:-
18:00Рома W - Конелиано W -:-
21:30Трентино W - Кунео W -:-

ИТАЛИЯ: Серия А2 - Жени

18:00Албезе W - Клуб Италия W -:-
18:00Мартиняко W - Талмасонс W -:-
18:00Мондови W - Пинероло W -:-
18:00Равена W - Мариняно W -:-
18:00Сасуоло W - Мачерата W -:-
18:00Altino W - Sant'Elia W -:-
18:00Anthea Vicenza W - Монтекио W -:-
18:00Pallavolo Sicilia W - PVT Modica W -:-
18:00Seap Dalli Cardillo W - Марсала W -:-

ЛАТВИЯ: Национална Лига

16:00Рига - Озолниеки -:-
18:00Айзпуте - Кулдигас -:-

НИДЕРЛАНДИЯ: Ередивизи - Жени

21:30Слидрехт W - ВВ Утрехт W -:-
16:30ФАСТ W - Юроспед W -:-

НОРВЕГИЯ: Елитсериен

14:00НТНЮИ - Викинг -:-
15:30OSI - Фьорде -:-

НОРВЕГИЯ: Елитсериен - Жени

15:00Фьорде W - Рандаберг W -:-
16:30НТНЮИ Волей W - Викинг ТИФ W -:-

ПОЛША: TAURON Liga Women

18:00Будовлани Лодз W - Легьоново W -:-

ПОРТУГАЛИЯ: Първа Дивизия - Жени

17:00Боавища W - Вилаконденсе W -:-
17:00Лузофона W - Фамаликао W -:-
18:00АЖМ/ФК Порто W - Спортинг КП W -:-
18:00Лейшоеш W - Спортинг де Ешпиньо W -:-
18:00Порто Волей W - Клубе Кайрош W -:-
19:00КД Авеш W - Кастело Мая W -:-
19:30Витория Гимараеш W - Бенфика W -:-

РУСИЯ: Висша лига А

14:00Тархан - Барнаул -:-
15:00Новокуйбишевск - Локомотив Изумруд -:-
15:00Тюмен - Магнитка-Университет -:-
16:00Грозни - Автомобилист -:-
17:00Академия Казан - Volzhanin Kostroma -:-
17:00Искра - МГТУ Москва -:-
18:00Ярославъл - ЦСКА Москва -:-

РУСИЯ: Суперлига - Жени

18:00Минчанка W - Нижни Новгород W -:-

СЪРБИЯ: Лига

18:30Раднички - Млади Радник -:-
19:00Горни Милановац - Суботица -:-

СЪРБИЯ: Лига Жени

18:00Партизан W - Железничар W -:-

ТУРЦИЯ: Ефелер лига

13:00Алтекма - Соргун -:-
14:00Солхан Спор - Аркасспор -:-
14:00Спор Тото - Джизре Блд -:-
15:30Беледие Плевне - Фенербахче -:-
16:30Зираат Банкасъ - Бурса -:-

ТУРЦИЯ: 1. Лига - жени

13:00Вакъфбанк 2 W - Нумуне Генчлик W -:-
13:00Газиентеп Меринос W - Mert Kaan Sigorta W -:-
13:00Чукурова Блд W - Mersin B Sehir W -:-
13:30Сигорта Сакаря W - Едремит Блд. W -:-
14:00Адам Волейбол W - Илбанк W -:-
14:00Муратпаша W - Фенербахче 2 W -:-
14:00Чанаккале W - Университет Бахчешехир W -:-
14:00Mihaliccik W - Бешикташ W -:-
15:00Туркуаз Серамик ОСБ W - Колежлилер W -:-
16:00Истанбул ББ W - Гьозтепе W -:-
16:00Каршиякa W - Sivrihisar W -:-
18:00Бахчелиевлер W - Академия Бююкчекмедже W -:-

УКРАЙНА: Суперлига

12:30ВНАУ - Барком -:-
15:30Житчи Житомир - Епицентър Подолиани -:-

УКРАЙНА: Суперлига - Жени

16:00Прометей W - Тернопил W -:-
18:30Аланта W - Полесие Житомир W -:-

УНГАРИЯ: NB I

18:30Дунафер - МАФК -:-
19:00Ниредхаза - Мишколц -:-
19:00Пензидьор - Дебрецен -:-
20:30Кечкемет РК - Киштекст -:-

УНГАРИЯ: NB I - Жени

19:15Капошвар W - Ниредхаза W -:-

ФИНЛАНДИЯ: Местаруслига - Жени

17:00ЛигаПлоки W - ВоВо W -:-

ФРАНЦИЯ: Лига А - жени

18:00Льо Кане W - Венел W -:-

ХЪРВАТИЯ: Суперлига

16:00Ровин - Мок Мурса -:-

ХЪРВАТИЯ: Суперлига - жени

18:00Кащела W - Карловац W -:-
19:00Риека W - Сплит W -:-
20:30Динамо Загреб W - Младост W -:-

ХЪРВАТИЯ: Първа лига - жени

17:30Задар W - Син W -:-

ЧЕХИЯ: 1. Лига - жени

11:00Skola volejbalu W - Ческе Будейовице W -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: NLA

18:00Люцерн - Лозана -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: NLA - Жени

18:00Вал-дьо-Травер W - Дюдинген W -:-
18:30НЮК Волейбол W - Хотел Кристал W -:-

ШВЕЦИЯ: Елитсериен

15:00Фалшьопинг - Хилте/Халмщад -:-
16:00Флоби - Йоркелюнга -:-
17:00Упсала - Вингокер -:-
18:00Солентюна - Сьодертале -:-

ШВЕЦИЯ: Елитсериен - Жени

15:00IKSU W - Йоребро W -:-
15:30Солентюна W - Линдесберг W -:-
17:30Фалшьопинг W - Хюлте/Халмстад W -:-

ЮЖНА КОРЕЯ: Волейболна Лига

11:00Хюндай Скайуолкърс - ОК Финансова група -:-

ЮЖНА КОРЕЯ: Волейболна Лига - Жени

08:30Хюндай Е&К Хилстейт W - ИБК W -:-

ЯПОНИЯ: В. Лига

07:00Осака Сакай - Ойта Мийоши -:-
07:00Сънтори Сънбърдс - Токио -:-
08:00Панасоник Пантърс - Нагоя -:-

ЯПОНИЯ: В. Лига - жени

06:00Боди Куинсейс W - ДжТ Марвълес W -:-
07:00Денсо Еърибийс W - ПФЮ Блу Кетс W -:-
07:00НЕК Ред Рокетс W - Куробе Акуа Феърис W -:-
07:00Хисамицу Спрингс W - Хитачи W -:-
08:00Окаяма Сийгълс W - Агео W -:-

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.FlashScore.bg осигурява резултати на живо за волейбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от FlashScore.com поради технически причини.