ОПРЕСНИ

Футбол » Днес » Коефициенти

АНГЛИЯ: Висша лига

21:45Уулвърхямптън - Борнемут -:- [ 2.75 | 3.60 | 2.45 ]
22:00Евертън - Ливърпул -:- [ 7.00 | 5.00 | 1.40 ]
22:00Кристал Палас - Нюкасъл Юн -:- [ 3.00 | 3.75 | 2.20 ]
22:00Манчестър Юнайтед - Шефилд Юн -:- [ 1.36 | 5.75 | 7.00 ]

БЪЛГАРИЯ: Купа на България

18:45Лудогорец - Хебър -:-

ФРАНЦИЯ: Лига 1

20:00Лориан - ПСЖ -:- [ 7.00 | 5.00 | 1.40 ]
22:00Марсилия - Ница -:- [ 2.38 | 3.20 | 3.25 ]
22:00Монако - Лил -:- [ 2.38 | 3.60 | 2.80 ]

АВСТРАЛИЯ: НПЛ Куинсланд

13:30ОтложенПенинсула - Олимпик ФК -:-
13:30Съншайн Коуст Уондърърс - Куинсланд Лайънс 3:1

АВСТРАЛИЯ: Щатска лига на Северен НЮУ

13:00Белмонт Суонзи Юн. - Кахиба -:-
13:00Сингълтън Страйкърс - Сеснок Сити Хорнетс -:-
13:00ОтложенТорнтън Редбакс - Уест Уолсенд -:-
13:00ОтложенТоронто Ауаба Стагс - Уолсенд Ред Девилс -:-

АВСТРИЯ: Бундеслига - Шампионска група

19:30А. Клагенфурт - Залцбург -:- [ 8.00 | 4.75 | 1.40 ]
19:30Хартберг - ЛАСК -:- [ 3.00 | 3.50 | 2.30 ]
21:30ШК Рапид - Щурм Грац -:- [ 2.88 | 3.30 | 2.50 ]

АЗЕРБАЙДЖАН: Купа на Азербайджан

16:00Габала - Зира 0:2
19:00Карабах - Нефтчи Баку -:-

АЗИЯ: AFC Шампионска лига - Плейофи

13:00Йокохама М. (Jpn) - Улсан ХД (Kor) 4:2дуз

АЗИЯ: AFC Купа - Плейофи

12:00Сентрал Коуст Маринърс (Aus) - Кант (Kgz) 3:0

АЛБАНИЯ: Първа дивизия

16:00Кораби Пешкопи - Лузи 5:1

АЛБАНИЯ: Купа на Албания

19:00Влазния - КФ Егнатия -:-
19:00ФК Тирана - Кукеси -:-

АЛЖИР: Купа на Алжир

23:00МК Алжир - Константин 2:1СП
23:00КР Белоиздад - УСМ Алжер -:-

АНГЛИЯ: Чемпиъншип

21:45Ковънтри - Хъл -:- [ 2.45 | 3.60 | 2.70 ]

АНГЛИЯ: Национална лига - Плейофи

21:00ОтмененОлтринкъм - Халифакс -:- [ 2.10 | 3.30 | 3.40 ]
21:00Солихъл Мурс - Халифакс -:- [ 2.30 | 3.25 | 2.90 ]

АНГЛИЯ: Национална лига - Север - Плейофи

21:45Чорли - Кързън Аштън -:-

АНГЛИЯ: Национална лига - Юг - Плейофи

21:45Мейдстоун - Ейвли -:-

АНГЛИЯ: Southern League Premier South

21:45Плимут Паркуей - Хейс & Йединг -:-

АНГЛИЯ: Висша лига Под18

14:30Лийдс U18 - Дарби U18 5:0

АНГЛИЯ: Женска национална лига - север

21:45Уувърхямптън W - Дарби W -:-

АНГОЛА: Джирабола

40'Петро Атлетико - Сао Салвадор 2:0

АНДОРА: Купа на Андора

21:30Интер Клуб Ескалдес - Пас де ла Каса -:-

АРЖЕНТИНА: Примера насионал

01:00Феро - Алварадо 3:0 [ 1.91 | 3.00 | 4.75 ]

АРЖЕНТИНА: Примера Б - Апертура

21:00Акасусо - Сакачиспас -:-

АРЖЕНТИНА: Торнео Промосионал Аматер - Апертура

19:30Баранкас - Депортиво Камионерос -:-

АРЖЕНТИНА: Лига на резервите - Първи етап

21:00Дефенса и Хустисия 2 - Уракан 2 -:-
21:00Ланус 2 - Индепендиенте 2 -:-
21:00Химнасия Л.П. 2 - Росарио Сентрал 2 -:-

АРУБА: Дивисион ди Онор - Изпадане

03:00Каравел - Йонг Аруба 1:2

БАРБАДОС: Висша лига

02:00Барбадос Сокър Академия - Кикстарт 1:3
04:00Елертън ФК - Уотън 1:2

БЕЛАРУС: Висша лига - жени

14:00Сморгон W - ФК Гомел W 0:1

БЕЛГИЯ: Юпилер Лига - Шампионска група

21:30Андерлехт - Серкъл Брюж КСВ -:- [ 1.85 | 3.75 | 3.80 ]
21:30Клуб Брюж - Генк -:- [ 1.75 | 3.60 | 4.33 ]

БЕЛГИЯ: Първа Национална - Жени

20:00Стандарт Лиеж II W - Клуб Брюж II W -:-

БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: WWIN Лига БиХ

83'Звезда 09 - Тузла Сити 2:2
19:00Борац Баня Лука - Посуше -:-
21:30Зрински - ФК Сараево -:-

БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: Първа лига - РС

51'Железничар Баня Лука - Сутиеска Фоча 1:1
65'Козара - Мърконич град 1:0
51'Любич Пърнявор - Фамос Войковици 2:1
51'Невесине - БСК Баня Лука 3:0
51'Приедор - Леотар 3:0
51'Романия Пале - Лактаси 0:0
55'Славия - Дрина Зворник 0:1
19:30Радник Биелина - Омарска -:-
21:00Модрича - Козарска Дубица -:-

БРАЗИЛИЯ: Серия B

03:00Бруске - Мирасол 3:1

БРАЗИЛИЯ: Гаучо 2

21:00Футвида - Сао Габриел -:-

БРАЗИЛИЯ: Маранензе - Плейофи

01:30Мото Клуб - Мараняо 0:1

БРАЗИЛИЯ: Рораймензе - Втори етап

02:00Сао Раймундо РР - Ривър-РР 3:1
04:00Рио Негро - Прогресо 6:0

БРАЗИЛИЯ: Бразилейро П20

21:00Америка МГ U20 - Атлетико-МГ U20 -:-
21:00Интернасионал U20 - Баия U20 -:-
21:00Палмейрас U20 - Атлетико-ПР U20 -:-
21:00Сеара U20 - Коринтианс U20 -:-
21:30Гояс U20 - Сао Пауло U20 -:-
22:00Крузейро U20 - Форталеза U20 -:-
23:00Сантош U20 - Фламенго U20 -:-

БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Югоизточна

17:00Локомотив Пловдив II - Ботев II -:-

БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Североизточна

17:00Локомотив Русе - Дунав Русе II -:-

ГВАТЕМАЛА: Лига Насионал - Клаусура - Плейофи

00:00Ахуапа - Депортиво Микско -:-

ГЕРМАНИЯ: Трета лига

20:00Саарбрюкен - РВ Есен -:- [ 1.67 | 4.20 | 4.50 ]

ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Север

20:00Йеделох - Фьоникс Любек -:-
20:00Хамбургер II - Олденбург -:-

ГЕРМАНИЯ: Регионална лига Байерн

20:00Байерн II - Бухбах -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Шлезвиг-Холщайн

19:45Тодесфелде - Пройсен Райнфелд -:-
20:30Хоенвещед - Фленсбург -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Бремен

19:30Хемелинген - Бринкумер -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Нидерзаксен

19:45Ротенбургер - Емден -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Байерн - Север

19:30Байерн Хоф - Амертал -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Мителхайм

19:45Шафхаузен - Фрехен -:-

ГИБРАЛТАР: Национална лига - Шампионска група

22:00Юръп Пойнт - Ст. Джоузефс -:-

ГЪРЦИЯ: Супер Лига - Шампионска група

72'Ламия - ПАОК 1:0 [ 13.00 | 7.50 | 1.18 ]
19:30Арис - Олимпиакос -:- [ 7.50 | 4.50 | 1.44 ]
20:30АЕК - Панатинайкос -:- [ 1.75 | 3.80 | 4.50 ]

ГЪРЦИЯ: Гама Етники - Група 1

16:00Аетос Варварас - Посейдонас Миханьонас 1:4
16:00Арис Авато - Кавала 0:1
16:00Епаноми - Докса Драмас 0:3
16:00М. Александрос Агия Марина - Ханиотис 2:5
16:00Орестис Арестиадас - Ники Ефкарпиас 3:0
16:00Пантракикос - Арис Петинос 6:0
16:00ПАОК Кристонис - Аполон Паралимниу 3:3
16:00Термайкос ФК - Верия 1:0

ГЪРЦИЯ: Гама Етники - Група 2

11:00Своронос ФК - Закинтос 4:1
16:00Астерас Петрити - Лефкими 0:2
16:00Астерас Ставру - Анагениси Арта 0:2
16:00Еордайкос - Кастория 2:1
16:00Килерер - Пиерикос 2:0
16:00Неа Артаки - Етникос Неу 1:1
16:00Трикала ФК - Тиела Кацикас 2:0

ГЪРЦИЯ: Гама Етники - Група 3

11:00Миконос - Месолонги АЕ 3:0
14:00ОтложенМарко - Афанту -:-
16:00Ермионидас-Ермис - Филятрон 1:1
16:00Панаргиакос - Родос 2:1
16:00ОтложенПанегиалиос ФК - Коринтос -:-
16:00Пилиу - Тиела Д. 1:1
16:00ОтложенЯлисос - Кианос А. В. -:-
18:00Елас Сиру - ПАО Варда -:-

ГЪРЦИЯ: Гама Етники - Група 4

16:00Агиос Николаос - Продефтики -:-
16:00Алмирос Газиу - Ацалениос -:-
16:00АО Илисиакос - Параскеви 3:1
16:00Атромитос Пирея - Хайдари -:-
16:00Елопиакос - Ермис З. 2:0
16:00Епископи - Паниониос -:-
16:00Етникос Пирея - Смирнис -:-
16:00Ипато - Арис Петруполис 2:1
16:00Фостирас - Перамайкос -:-

ЕГИПЕТ: Висша лига

47'Ел Гаиш - Енппи 0:0
20:00ОтложенАрабски изпълнители - Замалек -:-
20:00Пирамиди - Нац. банка на Египет -:-

ЕКВАДОР: Серия Б

23:00Манта - Гуаласео 1:0
03:00Варгас Торес - Гуаякил Сити 2:1
23:009 октомври - Чакаритас -:-

ЕЛ САЛВАДОР: Примера дивисион - Клаусура

00:00Фуерте Сан Франсиско - ФАС -:-
00:3011 Депортиво - Платенсе Мунисипал -:-

ЗАМБИЯ: Супер Лига

16:00ПрекъснатФК МЮЗА - Нквази 0:0

ЗИМБАБВЕ: Премиър Сокър Лига

16:00Бикита Минералс - Симба Бора 1:0
16:00Нгези Платинъм - Ядах 2:2
16:00Платинум - ЗПК Кариба 0:1
16:00ТелУан - Булавайо Чийфс 1:1
16:00Херенталс - Хайлендърс 2:2
16:00Чикън Ин - Хванге 1:0

ИЗРАЕЛ: Лига Алеф - север

12:00Цеирей Ум Ел Фахем - Апоел Буейне 4:4

ИЗРАЕЛ: Държавна Купа

20:30А. Беер Шева - Нетаня -:-

ИНДИЯ: Супер Лига - Плейофи

77'Гоа - Мумбай Сити 2:0 [ 2.30 | 3.10 | 3.00 ]

ИНДОНЕЗИЯ: Лига 1

11:00Персебая - Бали Юнайтед 0:2
15:00Персик Кедири - ПСС Слеман 4:4

ИСЛАНДИЯ: Купа на Исландия

22:15Валур - Хафнарфьордур -:-
22:15КА Асвелир - КР Рейкявик -:-
22:15Тротур - Копавогур -:-
23:00Аугнаблик - Стярнан -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 5

21:00Рапитенса - Молеруса 0:0

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 12

18:45Гран Тарахал - КД Бусанада -:-

ИСПАНИЯ: Лига Ф - жени

19:00Лас Планас W - Барселона W -:-

ИТАЛИЯ: Серия D - Група C

16:00Болцано - Портогруаро 2:2

ИТАЛИЯ: Купа на Италия

22:00Аталанта - Фиорентина -:- [ 1.85 | 3.50 | 4.33 ]

КАМЕРУН: Елит Едно - Група на изпадащите

16:00Фув Азюр Елит - Айгле Роял 2:0
17:00ОтложенАвион Академи - УМС де Лум -:-
17:00ОтложенАПЕДЖЕС Академи - Фортуна Мфоу -:-
17:00ОтложенБаменда - Фув Азюр Елит -:-
17:00ОтложенУнион Дуала - Лес Астрес -:-
17:00ОтложенФову Бахам - Бамбутос ФК -:-
40'Бамбутос ФК - АПЕДЖЕС Академи 0:0

КАНАДА: Първенство

04:00Кавалри - Ванкувър ФК 1:0

КАТАР: КСЛ

10'Ал Араби - АЛ Маркия 1:0
10'Ал Райан - Ал Ахли Доха 0:0
10'Ал Уакра - Ал-Гарафа 0:0
10'Муайтер СК - Катар СК 0:0
10'Ум Салал - Ал-Духаил 0:0
10'Шамал - Ал-Сад 0:0

КЕНИЯ: Супер лига

13:00Мигори - Мара Шугър 0:1
15:00Момбаса Старс - Дараджани Гого 0:1

КИПЪР: Cyta Championship - Група на изпадащите

40'Кармиотиса - Отелос Атиену 1:2
19:00АЕЛ Лимасол - Неа Саламис -:-

КОЛУМБИЯ: Купа на Колумбия

03:40Тайгърс - Кукута 1:0 [ 2.75 | 3.00 | 2.88 ]
23:30Картахена - Уила -:- [ 1.85 | 3.60 | 4.20 ]
00:00Хагуарес де Кордоба - Лянерос -:- [ 2.00 | 3.50 | 3.70 ]

КОНГО: Лига 1 - Шампионска група

17:00Егле дю Конго - Лубумбаши Спорт -:-
17:00Ст Елоа Люпопо - Дофан Ноар -:-

КОСОВО: Купа на Косово

Прод.Дрита - Прищина 0:1
16:00ФК Балкани - Суха река 2:2

ЛИТВА: А Лига

40'Трансинвест - Хегелман 0:0
18:00ОтложенФК Паневежис - Джиугас Телшяй -:-
19:00Кауно Жалгирис - Банга -:-
20:00Жалгирис - Дайнава Алитус -:-

ЛЮКСЕМБУРГ: Купа на Люксембург

21:00Жьонес Еш - Есперанж -:-
21:00Йелоу Бойс - УНА Щрасен -:-
21:00Нидерком - Диферданж -:-
21:00Хостерт - Мондорф -:-

МЕКСИКО: Лига Премиър Серия Б - Плейофи

21:00Чилпансинго - Артесанос Метепек -:-

МОЛДОВА: Купа на Молдова

19:00Зимбру Кишинев - Шериф Тираспол -:-
19:00Петрокуб - Балти -:-

НИДЕРЛАНДИЯ: Ередивизие

19:45Твенте - Алмере Сити -:- [ 1.33 | 5.25 | 9.00 ]
22:00Аякс - Екселсиор -:- [ 1.29 | 6.00 | 8.50 ]

НИКАРАГУА: Лига Примера - Клаусура

00:00Матагалпа - Манагуа ФК -:-

НИКАРАГУА: Лига Примера П20 - Клаусура

21:00Матагалпа U20 - Манагуа ФК U20 -:-

НОРВЕГИЯ: NM Къп

19:00Аскьой - Бран -:-
19:00Берум - Стабек -:- [ 7.00 | 5.25 | 1.33 ]
19:00Бярг - Осане -:-
19:00В. Хаугесун - Саннес Улф -:-
19:00Ейдсволд - Мьондален -:- [ 3.60 | 4.20 | 1.70 ]
19:00Елверум - HamKam -:- [ 15.00 | 8.00 | 1.13 ]
19:00Киелсос - Конгсвингер -:- [ 2.25 | 3.60 | 2.60 ]
19:00Мандалскамератене - Брюне -:- [ 7.50 | 5.75 | 1.25 ]
19:00Мелхус - Ранхайм -:- [ 26.00 | 9.50 | 1.07 ]
19:00Порс - Одд Гренлан -:- [ 12.00 | 6.50 | 1.17 ]
19:00Раде - Мос -:- [ 8.00 | 5.50 | 1.25 ]
19:00Сторд - Лисеклостер -:- [ 8.00 | 6.50 | 1.20 ]
19:00Стриндхайм - Молде -:- [ 15.00 | 7.50 | 1.14 ]
19:00Стьордалс Блинк - Левангер -:- [ 2.50 | 3.80 | 2.20 ]
19:00Торвастад - Викинг -:-
19:00Треф - Кристиансунд -:- [ 9.50 | 5.75 | 1.22 ]
19:00Ул/Киса - Розенборг -:- [ 10.00 | 5.75 | 1.22 ]
19:00Флекерьой - Егерсундс -:- [ 3.00 | 4.20 | 1.83 ]
19:00Флоя - Тромсьо -:- [ 21.00 | 13.00 | 1.07 ]
19:00Фрам - Арендал -:- [ 4.75 | 4.75 | 1.44 ]
19:00Фрея - Согндал -:- [ 19.00 | 9.50 | 1.09 ]
19:00Фриг - КФУМ Осло -:-
19:00Ход - Олесун -:-
19:00Шервьой - Алта -:-
19:00Юнкерен - Бодьо/Глимт -:- [ 26.00 | 8.50 | 1.09 ]
20:00Ерв - Стрьомгодсет -:- [ 9.00 | 5.75 | 1.22 ]
20:00Тромсдален - Лин -:-
20:05Стромен - Лилестрьом -:- [ 9.50 | 5.50 | 1.22 ]

НОРВЕГИЯ: Купа на Норвегия - Жени

19:30Блиндхайм W - Олесун W -:-

ПЕРУ: Лига 1 - Апертура

23:00Комерсиантес Унидос - Алианса Атл. 0:0 [ 2.00 | 3.20 | 4.00 ]

ПЕРУ: Лига 2

23:30Деп. Мунисипал - Депортиво Коопсол 2:1
23:30Карлос Стейн - Пирата -:-

ПОЛША: Дивизия 1

19:00Плоцк - Легница -:- [ 2.20 | 3.20 | 3.00 ]
19:00Прушков - Арка Гдиня -:- [ 4.00 | 3.40 | 1.85 ]
21:30Лехия Гданск - Полония Варшава -:- [ 1.50 | 4.20 | 5.50 ]

ПОЛША: Купа на Полша - жени

85'УКС ШМС Лодз W - ГКС Катовице W 0:1
40'Гданск W - Шльонск Вроцлав W 0:1

ПОРТУГАЛИЯ: Лига Португалия 2

22:15АВС - Порто B -:- [ 1.67 | 3.80 | 4.75 ]

РУМЪНИЯ: Лига 1 - Група на изпадащите

90+'У. Клуж - Поли Яши 1:0 [ 1.70 | 3.50 | 5.25 ]

РУМЪНИЯ: Лига 1 - Шампионска група

19:00Фарул Констанца - Рапид Букурещ -:- [ 2.70 | 3.20 | 2.70 ]
21:45Сепси - ФКСБ -:- [ 3.10 | 3.40 | 2.30 ]

РУМЪНИЯ: Лига 2 - Шампионска група

83'Севисул Селимбар - Миеркуря Чук 2:1
19:00Миовени - Униреа Слобозия -:-

РУМЪНИЯ: Лига 1 - жени - Група на изпадащите

15:00Банат W - КСМ Александрия W 1:6

РУМЪНИЯ: Лига 1 - жени - Шампионска група

12:30Политехника Тимишоара W - Миеркуря Чук W 0:1
16:30Ол. Клуж W - Фарул Констанца W 0:0

РУСИЯ: Висша лига

16:00Оренбург - Динамо Москва 1:2
25'Пари НН - Локомотив Москва 0:0
20:30Зенит - Рубин Казан -:-
20:30Краснодар - Балтика -:-

РУСИЯ: ФНЛ

12:00СКА Хабаровск - Родина Москва 2:1
16:00Тюмен - Ч. Новоросийск 1:1
81'Алания Владикавказ - Кубан 2:0
81'Волгар Астрахан - Торпедо Москва 1:1
53'Акрон Толиати - Ленинградец 0:0
40'Нефтехимик - Шинник Ярославъл 1:1
40'Сокол Саратов - Енисей 0:2
19:00Химки - Камаз -:-
19:30Динамо Махачкала - Арсенал Тула -:-

РУСИЯ: ФНЛ 2 - Златна дивизия А - Пролетен сезон

14:30Краснодар 2 - Муром 1:2
15:30ФК Новосибирск - Родина Москва 2 1:1
40'Металург Липецк - Челябинск 0:0
10'Чайка Песчанокопское - Уфа 0:0
19:00Р. Волгоград - Велес Москва -:-

РУСИЯ: ФНЛ 2 - Сребърна дивизия А - Пролетен сезон

16:00Машук Пятигорск - Д. Брянск 1:0
16:00Омск - Спартак Кострома 0:0
80'Волга Уляновск - Химик 0:1
40'Авангард Курск - Калуга 0:1
40'Текстилчик - Миас 0:0

РУСИЯ: ФНЛ 2 - Дивизия Б - Група 1

16:00Кубан Холдинг - Спартак Налчик 0:1
16:00ФК Победа - ФК Севастопол 0:0

САН МАРИНО: Първенство на Сан Марино - Плейофи

21:45Фолгоре - Фиорентино -:-
21:45Ювенес/Догана - Доманяно -:-

САУДИТСКА АРАБИЯ: Дивизия 1

19:15Ал Букайрия - Ал-Кадисия -:-
19:15Ал Джабалайн - Ал Найма -:-
20:45Джеда - Ал Кайсома -:-

СВЯТ: Приятелски международни срещи

11:00Сърбия U16 - Казахстан U16 4:0
11:30Мароко U18 - Гватемала U18 2:1дуз
12:00Мали U18 - Саудитска Арабия U18 -:-
13:00Либия U17 - Алжир U17 0:2
13:30Финландия U16 - Швеция U16 0:2
16:00Еквадор U18 - Словакия U18 -:-
16:15Хърватия U16 - Уругвай U16 -:-
90+'Русия U16 - Гана U16 3:0
16:30Турция U18 - Ямайка U18 -:-
84'Мароко U17 - Египет U17 1:3

СВЯТ: Приятелски мачове - Национални отбори - Жени

13:00Узбекистан U18 W - Киргизстан U18 W 6:1
16:00Таджикистан U18 W - Туркменистан U18 W 4:0
40'Йордания U20 W - Ливан U20 W 0:0

СЕВЕРНА И ЦЕНТРАЛНА АМЕРИКА: Шампионска купа на КОНКАКАФ

05:15Клуб Америка - Пачука 1:1 [ 1.62 | 3.80 | 5.00 ]

СИЕРА ЛЕОНЕ: Висша лига

19:15Усум Старс - СЛИФА -:-
20:00Бо Рейнджърс - Реал Репъбликанс -:-
20:00Ийст Енд Лайънс - Уилбърфорс Страйкърс -:-

СЛОВАКИЯ: 2ра Лига

16:00Слован Братислава B - Малженице 3:2
55'Д. Кубин - ФК Хуменне 0:0
53'Л. Микулаш - Требишов 0:0
54'Петржалка - Спишска Нова Вес 2:0
54'Поважска Бистрица - Комарно 1:1
49'Пухов - Прешов 2:0
54'Шаморин - Жилина B 1:1
20:00Миява - Похроние -:-

СЛОВАКИЯ: 4. Лига - Запад

18:30Блава - Пата -:-

СЛОВАКИЯ: 1. Лига - жени - Група на изпадащите

16:00ГФК W - Прешов W 4:5

СЛОВЕНИЯ: Купа на Словения

21:00НД Горица - Белтинци -:-

СОМАЛИЯ: Национална лига

15:30Елман - Жиньо 5:2

СЪРБИЯ: Сръбска лига - Изток

17:30Будучност Поповац - Синджелич -:-
17:30Власина - Тимочанин -:-
17:30Джердап - Раднички Свилайнац -:-
17:30Йединство Крушевац - СФС Борац -:-
17:30Мешево - Раднички Пирот -:-
17:30Парачин - Ягодина -:-
17:30Пчиня - Житораджа -:-
17:30Траял Крушевац - Дунав Прахово -:-

СЪРБИЯ: Купа на Сърбия

77'Раднички 1923 - Войводина 0:0
20:00Цървена звезда - Партизан -:-

ТАЙЛАНД: Купа на Лигата

14:00Чианграй Юн - Порт МТИ ФК 1:2
14:30Ратчабури - Патум Юнайтед 0:3
15:00Бурирам - Лампхун Уориър 2:1СП

ТАНЗАНИЯ: Лиги Куу Бара

16:00ДжКТ Танзания - Йънг Африканс 0:0

ТОГО: Национален шампионат

18:00ОтложенАСК Кара - ОТР -:-
18:00ОтложенБаракуда - Антант II -:-
18:00ОтложенГбикинти Басар - Еспоар -:-
18:00ОтложенГболои-Сю - Думбе -:-
18:00ОтложенКакадъл - Бина -:-
18:00ОтложенКара - Гомидо -:-
18:00ОтложенСемаси - Динамик Тоголе -:-
18:00ОтложенТамбо - Униспорт -:-

ТУРКМЕНИСТАН: Йокари лига

14:00Енергетик - Ахал 0:1
15:00Копетдаг Асгабат - ФК Ашхабад 0:2
15:30Шагадам - Алтин Асир 0:2

ТУРЦИЯ: Купа на Турция

20:30Трабзонспор - Карагюмрюк -:- [ 1.65 | 3.75 | 5.50 ]

УГАНДА: Висша лига

16:00Експрес ФК - Аиртел Китара 1:2
19:00НЕК ФК - БУЛ -:-

УЕЛС: Уелс Север

22:00Холиуел - Ланидлойс -:-

УКРАЙНА: Първенство - жени - Група на изпадащите

12:00Пантърс ФК Уман W - Днипро-1 W 1:2
16:30ЕМК Подоле W - Мариупол W 1:0

УКРАЙНА: Първенство - жени - Шампионска група

11:00Шахтьор Донецк W - Кривбас W 0:1

УНГАРИЯ: Купа на Унгария

21:00Ниредхаза - Ференцварош -:-

УРУГВАЙ: Примера Дивисион - Апертура

21:00Рампла Хуниорс - Дефенсор Сп. -:- [ 5.25 | 3.60 | 1.70 ]

ФАРЬОРСКИ ОСТРОВИ: Купа на Фарьорските острови

19:30Сандур - АБ Аргир -:-
19:30ФК Судурой - ТБ Твьоройри -:-
19:30Хойвик - Викингур -:-
20:30Клаксвик - ХБ Торсхавн -:-

ФИНЛАНДИЯ: Вейкауслига

19:00СЯК - ХИК -:- [ 3.30 | 3.30 | 2.00 ]

ФИНЛАНДИЯ: Първа лига

10'ДжаПС - СалПа 0:1
10'КТП - СЯК Академия 0:0
10'Микели - ДЖИППО 0:0
10'ПК-35 - ТПС 0:0
10'Яро - КаПа 0:0

ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група Б

18:30ОтложенПоксют - Тампере Юн -:-
19:00П-Ирот Раума - ХЯС -:-
19:00ТПВ - Илвес-Кисат -:-
19:00Хонка - ЕБК -:-

ФИНЛАНДИЯ: Купа на Финладия

19:30ФК Кирконуми - Кески-Уусимаа -:-
20:00Тове - Хака 2 -:-
20:10ЛПС - ЕПС 2 -:-

ФРАНЦИЯ: Дивизия 1 - Жени

19:30Дижон W - Реймс W -:-
19:30Лил W - Бордо W -:-
19:30Лион W - Гингам W -:-
19:30Льо Авър W - Фльори 91 W -:-
19:30Монпелие W - Ст. Етиен W -:-
19:30ПСЖ W - Париж ФК W -:-

ХАИТИ: Национално първенство - Откриваща серия

23:00Расинг Хаитиен - Америка дес Кайес -:-

ХОНДУРАС: Лига Насионал - Клаусура

04:00Реал Еспаня - Хенесис 2:1

ЧАД: Висша дивизия - ЛПФН

17:45Еглон - Емат -:-
17:45Старс Дж. Талънтс - АС Пси -:-
17:45Фарча - Турбийон -:-

ЧЕРНА ГОРА: Втора лига

40'Беране - Искра 0:1
40'Бокел - Ком Подгорица 0:0
40'Интернасионал - Игало 0:0
40'Отрант - Ловчен 2:0
40'ФК Подгорица - Гърбал 1:0

ЧЕХИЯ: МОЛ Къп

19:00Пилзен - Злин -:- [ 1.22 | 6.00 | 8.50 ]

ЧЕХИЯ: Краловохрадецки КП

10'Червени Костелец - Солнице 0:0

ЧЕХИЯ: Либерецки КП

Изчаква
резултат
Седмихорки - Слован Храдек над Нисоу 0:0

ЧЕХИЯ: Лига Под19

12:00Ихлава U19 - Спарта Прага U19 0:5

ШВЕЙЦАРИЯ: Чалъндж Лига

20:30Стад Нион - Вадуц -:-

ШВЕЦИЯ: Алсвенскан

20:00АИК - Вернаму -:- [ 1.50 | 4.20 | 6.50 ]
20:00Бромапойкарна - Сириус -:- [ 2.25 | 3.75 | 2.88 ]
20:00ИФК Гьотеборг - Хекен -:- [ 2.40 | 3.75 | 2.70 ]

ШОТЛАНДИЯ: Лига Хайланд

22:00Брора Рейнджърс - Уик Академи -:-

ЮЖНА АМЕРИКА: Копа Либертадорес - Групова фаза

01:00Естудиантес Л.П. (Arg) - Гремио (Bra) 0:1
01:00Каракас (Ven) - Росарио Сентрал (Arg) 1:1
03:00Атлетико-МГ (Bra) - Пенярол (Uru) 3:2
03:00Ливърпул М. (Uru) - Сан Лоренцо (Arg) 1:0
03:30Коло Коло (Chi) - Алианса Лима (Per) 0:0
05:00Хуниор (Col) - ЛДУ Кито (Ecu) 1:1

ЮЖНА АМЕРИКА: Копа Судамерикана - Групова фаза

01:00Унион Ла Калера (Chi) - Крузейро (Bra) 0:0 [ 4.33 | 3.30 | 1.91 ]
03:00Депортиво Гарсиласо (Per) - Куяба (Bra) 1:1 [ 2.05 | 3.25 | 4.00 ]
03:00Спортиво Тринидензе (Par) - Насионал Потоси (Bol) 2:0 [ 1.53 | 4.20 | 6.00 ]
03:30Архентинос Хрс (Arg) - Коринтианс (Bra) 1:0 [ 2.75 | 2.90 | 2.70 ]
05:00Петролера (Col) - У. Католика (Ecu) 1:3 [ 3.40 | 3.20 | 2.25 ]

ЮЖНА АМЕРИКА: Първенство на Южна Америка - Жени Под20 - Финална група

00:00Аржентина U20 W - Бразилия U20 W 0:2
02:30Парагвай U20 W - Венецуела U20 W 2:0
05:45Колумбия U20 W - Перу U20 W 1:0

ЯПОНИЯ: Купа на Лигата

13:00Блаублиц - Шонан 2:1СП [ 3.60 | 3.25 | 1.91 ]
13:00Кумамото - Саган Тосу 0:1 [ 2.30 | 3.50 | 2.55 ]
13:00Кусацу - Кашива 1:3 [ 5.00 | 4.33 | 1.45 ]
13:00Нагано - Киото 3:2СП [ 2.90 | 3.20 | 2.25 ]
13:00Нара Клуб - Хирошима 0:6 [ 10.00 | 7.50 | 1.18 ]
13:00Окаяма - Йокохама 3:4дуз [ 2.50 | 3.00 | 2.63 ]
13:00Рюкю - Г-Осака 2:1 [ 2.75 | 3.75 | 2.10 ]
13:00Тояма - Шимизу 1:0дуз [ 4.20 | 3.10 | 1.80 ]
13:30Гайнаре Тотори - Урава 2:5 [ 4.75 | 5.25 | 1.40 ]

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.Flashscore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от Flashscore.com поради технически причини.