ОПРЕСНИ

Футбол » Днес » Всички

БЪЛГАРИЯ: Efbet Лига - Шампионска група

18:00Левски София - Лудогорец -:-
18:30Черно море - Крумовград -:-
20:30Локомотив Пловдив - ЦСКА София -:-

ИСПАНИЯ: ЛаЛига

15:00Хетафе - Майорка -:-
17:15Лас Палмас - Алавес -:-
17:15Селта Виго - Валенсия -:-
22:00Севиля - Барселона -:-

ИТАЛИЯ: Серия А

19:00Аталанта - Торино -:-
19:00Наполи - Лече -:-
21:45Верона - Интер -:-
21:45Емполи - Рома -:-
21:45Лацио - Сасуоло -:-
21:45Фрозиноне - Удинезе -:-

АВСТРАЛИЯ: НВЛ АКТ

08:00Канбера Хърватия - Йогали -:-
08:00Тугеранонг Юн - Гънгалин -:-

АВСТРАЛИЯ: НВЛ на Северен Нови Южен Уелс

07:30Чарлстоун Адзури - Адамстаун Роузбъд -:-

АВСТРАЛИЯ: НПЛ НСУ

08:00Рокдейл Илинден - Ст. Джордж Сити -:-
08:00Сидни Юн - Сентрал Коуст Маринърс U23 -:-
08:00Уулонгонг Уувс - Маркони Сталиънс -:-

АВСТРАЛИЯ: НПЛ Куинсланд

08:00Бризбейн Роар U23 - Бризбейн Сити -:-
10:00Голд Коуст - Съншайн Коуст Уондърърс -:-

АВСТРАЛИЯ: НПЛ Виктория

08:00Оукли Кенънс - Хайделберг Юн -:-
09:00Саут Мелбърн - Морланд Сити -:-

АВСТРАЛИЯ: Щатска лига на Северен НЮУ

07:30Сайт Кардиф - Сеснок Сити Хорнетс -:-
07:30Уолсенд Ред Девилс - Белмонт Суонзи Юн. -:-

АВСТРАЛИЯ: Висша лига на Куинсланд

09:45Ст. Джордж Уилауонг - Ипсуич -:-

АВСТРАЛИЯ: Висша лига на Виктория

09:00Уестърн Юн. U21 - Норткоут Сити -:-

АВСТРИЯ: Регионална лига - Централна

17:00Волфсбергер (Am) - Дойчландбергер -:-
18:00АШК Клагенфурт - Алерхайлиген -:-

АВСТРИЯ: Регионална лига - Запад

15:00Валс-Грюнау - Мьоц/Зилц -:-
17:00Рьотис - Дорнбирнер С. -:-
18:00РВ Ранквайл - Райхенау -:-

АВСТРИЯ: Карнтен

11:30А. Клагенфурт (Am) - СК Ландскрон -:-

АВСТРИЯ: Залцбург

18:00Щрасвалхен - Брамберг -:-

АВСТРИЯ: Тирол - Група за промоция

11:30СК Ст. Йохан - Кицбюел -:-
18:00Ебс - Фюген -:-

АВСТРИЯ: Тирол - Група на изпадащите

18:00Телфс - ШФ Вьоргл -:-

АВСТРИЯ: Виена

11:30ВАФ Бригитенау - Слован Хак. -:-

АВСТРИЯ: Бундеслига - жени

13:45Аустрия Виена W - Алтах/Фордерланд W -:-
13:45Вакер Инсбрук W - Дорнбрин W -:-
13:45Клайнмюнхен W - Фърст Виена W -:-
13:45Ст. Пьолтен W - Нойленгбах W -:-
13:45Щурм Грац W - Бергхайм W -:-

АЗЕРБАЙДЖАН: Висша лига

16:00Туран - Кяпаз -:-
18:30Араз - Карабах -:-

АЛБАНИЯ: Супер лига - Плейофи

20:00Партизани - КФ Егнатия -:-

АЛЖИР: Дивизия 1

18:45Бискра - Константин -:-
18:45ЕС Сетиф - Магра -:-
18:45ЖС Кабили - МК Алжир -:-
18:45Кенчела - Саура -:-
18:45КР Белоиздад - Ел Баяд -:-
18:45Оран - Бен Акнун -:-
18:45Параду - УС Соуф -:-

АНГЛИЯ: Чемпиъншип - Плейофи

17:00Лийдс - Саутхямптън -:-

АНГЛИЯ: Висша лига 2 - Плейофи

17:00Тотнъм U21 - Съндърланд U21 -:-

АНГОЛА: Джирабола

17:30Деспортиво Уила - Петро Атлетико -:-
17:30Примейро де Агосто - Сао Салвадор -:-
17:30Санта Рита - Академика -:-
18:00Вилиете - Саграда -:-

АНДОРА: Първа дивизия - Изпадане

21:30ФК Рейнджърс - Карой -:-

АНДОРА: Купа на Андора

19:00УЕ Санта Колома - Пас де ла Каса -:-

АРЖЕНТИНА: Професионална лига

23:30ПрекратенГодой Крус - Сан Лоренцо 1:1
23:30Нюелс Олд Бойс - Дефенса и Хустисия 1:0
Полувр.Бока Хуниорс - Талерес Кордоба 0:0
21:30Уракан - Институто -:-
23:30Сармиенто Хунин - Инд. Ривадавия -:-
23:45Химнасия Л.П. - Банфийлд -:-

АРЖЕНТИНА: Примера насионал

00:00Атл. Рафаела - Алмиранте Браун 1:2
19:10Феро - Сан Мигел -:-
21:00Браун Адроге - Химнасия и Тиро -:-
21:00Депортиво Мадрин - Атлетико Атланта -:-
21:00Клуб А. Гемес - КА Естудиантес -:-
21:20Депортиво Морон - Нуева Чикаго -:-
21:30Алварадо - Чакарита Хуниорс -:-
21:30Алмагро - Клуб Атлетико Митре -:-
21:30Депортиво Маипу - Килмес -:-
21:30Ол Бойс - Гилермо Браун -:-
22:00Патронато - Арсенал Саранди -:-
22:00Химнасия Хухуй - Тайерес (Р.Е) -:-
22:00Чако Фор Евър - Естудиантес Рио Куарто -:-
23:30Расинг Кордоба - Сан Мартин Т. -:-

АРЖЕНТИНА: Торнео Федерал

17:00Кимбърли - Депортиво Ринкон -:-
21:00Дъглас Хайг - Деф. Пронунсиаменто -:-
21:00Олимпо Баия Бланка - Чиполети -:-
21:00Сол де Майо - Сиркуло Депортиво -:-
21:00Феро Хен. Пико - Депортиво Камионерос -:-
21:00Херминал - Сантамарина -:-
21:30Сансинена - Вия Митре -:-
21:30Уракан Лас Ерас - Гутиерес Мендоса -:-
21:30Хувентуд У. У. - Сан Мартин М. -:-
22:00Библиотека Атенас - Спортиво Естудиантес -:-
22:00Сан Мартин Формоса - Сол де Америка -:-
22:00Сармиенто де Ла Банда - Унион Сунчалес -:-
23:00Сентрал Норте - Бока Унидос -:-
23:35Спортиво Белграно - 9 де Хулио Рафаела -:-

АРЖЕНТИНА: Примера Б - Апертура

18:00Док Суд - Линиерс -:-
19:30Колехиалес - Комуникасионес -:-

АРЖЕНТИНА: Примера С - Апертура

21:30Архентино де Росарио - Депортиво Парагуайо -:-
21:30Атлас - Юпанки -:-
21:30Сентрал Байестер - Итусаинго -:-
21:30Хувентуд Унида С. М. - Депортиво Мунис -:-

АРЖЕНТИНА: Примера А - жени - Апертура

17:00Платенсе W - Химнасия Л.П. W -:-
17:00Сан Луис W - Росарио Сентрал W -:-
19:00УАИ Уркиса W - Ривър Плейт W -:-

АРМЕНИЯ: Висша лига

16:00Алашкерт - Арарат-Армения -:-

АРМЕНИЯ: Първа лига

16:00Ноа 2 - Мика -:-

АРУБА: Дивисион ди Онор - Финална група

03:00Депортиво Насионал - Дакота -:-

БАРБАДОС: Висша лига

02:00Дийкънс - Парадайс СК -:-
04:00Бритънс Хил - Уеймут Уелс -:-

БЕЛАРУС: Висша лига

15:00Арсенал Дзяржинск - БАТЕ -:-
17:00Шахтьор Солигорск - Сморгон -:-
19:00Славия Мозир - Дин. Минск -:-

БЕЛАРУС: Първа лига

13:00Нива Долбизно - Жодино 2 -:-
15:00Макслайн - Белшина -:-

БЕЛГИЯ: Юпилер Лига - Изпадане

14:30Кортрийк - Ломел СК -:-

БЕЛГИЯ: Юпилер Лига - Шампионска група

19:30Антверп - Андерлехт -:-
19:30Клуб Брюж - Серкъл Брюж КСВ -:-
19:30Роял Юнион СЖ - Генк -:-

БЕЛГИЯ: Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ - Плейофи

16:00Банш - Унион Рошфортоаз -:-

БЕНИН: Лига 1 - Шампионска група

18:00Еспоар - Айема -:-
18:00Кавалиърс - АСПАК -:-
18:00Котон ФК - Такунин -:-

БОЛИВИЯ: Професионална дивизия - Клаусура

00:30Боливар - Санта Крус 4:0
48'Блуминг - Томаяпо 0:0
22:00Гуабира - Насионал Потоси -:-
00:30Уилстерман - Олуейс Реди -:-

БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: WWIN Лига БиХ

16:00ГОСК Габела - Слога -:-
17:00Игман К. - Зрински -:-
18:00Железничар - Борац Баня Лука -:-
18:00Посуше - Звезда 09 -:-
18:00Широки Брег - ФК Сараево -:-

БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: Първа лига - ФБиХ

18:30Бановици - Челик Зеница -:-
18:30БФК Сим Бау - ТОСК Тешан -:-
18:30Градачац - Горажде -:-
18:30Градина Сребреник - Горни Рахич -:-
18:30Йединство Бихач - Томислав -:-
18:30Какан - Хаджичи -:-
18:30Слобода - Братство Грачаница -:-
18:30Ступчаница - Младост ДК -:-

БРАЗИЛИЯ: Серия B

23:00ОтложенКРБ - Спорт Ресифе -:-
9'Гуарани - Пайсанду Па 0:0
22:00Итуано - Понте Прета -:-
23:00Вила Нова ФК - Бруске -:-
00:30Сеара - Шапекоензе-СК -:-

БРАЗИЛИЯ: Серия C - Първи етап

23:00Конфианка - AБC 0:0
23:00Наутико - Ремо 4:1
01:30ОтложенАпаресиденсе - Ипиранга ФК -:-
75'Сампайо Кореа - Ботафого ПБ 0:1
22:30Сао Бернардо - КСА -:-
22:30Фигуерензе - Феровиария -:-

БРАЗИЛИЯ: Серия D

23:00КСЕ - Жакуйпензе 1:2
23:00Принсеза Солимоеш - Порто Вельо 0:1
23:00Умаита - Сао Раймундо РР 0:1
00:00Агуа Санта - Сао Жозе ЕК 1:1
00:00Мисто - Реал Бразилия 2:1
00:00ОтложенСианорте - Ново Хамбурго -:-
21:30Бразилиензе - Униао Рондонополис -:-
21:30Маракана - Игуату -:-
21:30Потигуар де Мосоро - Санта Круз де Натал -:-
22:00Бара ФК - Ерсилия Луз -:-
22:00ОтложенБразил де Пелотас - Авенида -:-
22:00Итабаяна - Сержипи -:-
22:00Камета - Мараняо -:-
22:00Капитал ФК - КРАК -:-
22:00Ривър-ПИ - Токантинополис -:-
22:00Соуза - Америка РН -:-
22:30Манауш - Манауара -:-
23:00Конкордия - Каскавел -:-
00:00Мото Клуб - Агуя де Мараба -:-

БРАЗИЛИЯ: Кариока 2

21:00Кабофриензе - Америка РЖ -:-

БРАЗИЛИЯ: Кариока С

21:00Caac Brazil - Униао Сентрал -:-
21:00EC Resende - EC Vera Cruz -:-
21:00Uni Souza - Paraty -:-

БРАЗИЛИЯ: Катаринензе 2

00:00Камбориу - Гуарани де Пальоса 1:0
21:00Атлетико Катаринензе - Карлуш Рено -:-
21:00Гремио Жувентус - Караваджо -:-
21:00Метрополитано - Блуменау -:-

БРАЗИЛИЯ: Гояно 2

21:30Инумаш - Сентро Оесте -:-
21:30Санта Елена - Анаполина -:-
22:00Триндаде - Гремио Анаполис -:-

БРАЗИЛИЯ: Матогросензе 2

02:00Жуара - Синоп -:-
22:30Кампо Ново - Санта Круз МТ -:-
22:30Касерес - Спорт Синоп -:-
22:30Поконе - Рондонополиш -:-
22:30Acao - Атлетико МТ -:-

БРАЗИЛИЯ: Минейро 2

23:30Демократа СЛ - Бетим 1:1
16:00Валериодосе - Аймореш -:-
21:30УРТ - Норт Ешпорте Клубе -:-
22:30Боа - Маморе -:-

БРАЗИЛИЯ: Паранаензе 2

00:30Парана - Ларанжа Меканика 1:0
17:00Патриотас - Гремио Маринга -:-
21:30Апукарана СК - Насионал ПР -:-
23:00Рио Бранко ПР - АА Игуасу -:-

БРАЗИЛИЯ: Паулиста Б - Първи етап

21:00Мауа - Атлетико Моги -:-
16:00Екуш СП - Мантикейра -:-
16:00Олимпия ФК - Интер де Бебедоуро -:-

БРАЗИЛИЯ: Tocantinense U20 - Плейофи

02:45Арагуасема U20 - Гурупи U20 -:-
03:45Униао Кармоландензе U20 - Tocantins EC U20 -:-
06:30Capital FC U20 - Арагуаина U20 -:-
16:45Баталяо U20 - СД Спарта U20 -:-

БРАЗИЛИЯ: Купа на Североизтока - Плейофи

00:00Баия - КРБ -:-
00:00Спорт Ресифе - Форталеза -:-

БРАЗИЛИЯ: Алагояно П20

15:30Ponte Preta AL U20 - UNEC U20 -:-
21:00Дименсао Капела U20 - КСЕ U20 -:-
21:00Лаженсе U20 - Ind. Atalaia U20 -:-
21:00Canoense U20 - Gaviao Izidorense U20 -:-
21:00Guarani de Paripueira U20 - Grota do Facao U20 -:-
21:00Guarany Alagoano U20 - Санта Круз АЛ U20 -:-
21:00Liga do Sertao U20 - АСА U20 -:-
21:00Talisma U20 - Sao Sebastiao U20 -:-
15:30Ubertec U20 - Рио Ларго U20 -:-
21:00Жакиоба U20 - Flamengo do Ipiranga U20 -:-
21:00Зумби U20 - Azzurra U20 -:-
21:00Корурипе U20 - Sao Domingos U20 -:-
21:00Крузейро Арапирака U20 - CAP Paulo Jacinto U20 -:-
21:00Муриси U20 - DZM Passo U20 -:-
21:00Satuba U20 - КСА U20 -:-

БРАЗИЛИЯ: Баяно П20 - Плейофи

21:00Жуазейрензе U20 - Естрела Де Марко U20 -:-
21:00Витория да Конкиста U20 - Жакуйпензе U20 -:-

БРАЗИЛИЯ: Бразилиензе П20

20:30Самамбаензе U20 - Гама U20 -:-
22:00Лузиания U20 - Канаа U20 -:-
15:30Бразилиензе U20 - Гремио Валпарайзо U20 -:-
21:00Параноа U20 - Капитал ДФ U20 -:-
21:00Реал Бразилия U20 - Сейландензе U20 -:-

БРАЗИЛИЯ: Катаринензе П20

23:30Джойнвил U20 - Авай U20 2:2
16:30Бруске U20 - Марсилио Диас U20 -:-
21:00Шапекоензе-СК U20 - Интер де Лажес U20 -:-

БРАЗИЛИЯ: Матогросензе П20

22:00Куяба U20 - Мисто U20 -:-
22:00Униао Рондонополис U20 - Академия U20 -:-

БРАЗИЛИЯ: Минейро П20

16:00Tres Coracoes U20 - Contagem U20 -:-

БРАЗИЛИЯ: Паранаензе П20 - Първи етап

21:30Апукарана СК U20 - Коритиба U20 -:-
21:30Араукария U20 - АА Игуасу U20 -:-
21:30Бател U20 - Операрио ПР U20 -:-
21:30Гремио Маринга U20 - Сао Жозеенсе U20 -:-
21:30Камбе U20 - Андрауш Бразил U20 -:-
21:30Каскавел U20 - Парана Сокър Техникъл Сентър U20 -:-
21:30Патриотас U20 - Роландия ЕК U20 -:-
21:30Прудентополис U20 - Ирати U20 -:-
21:30Рио Бранко ПР U20 - Параня U20 -:-
21:30Хоуп Интернасионал U20 - Кампо Моурао U20 -:-

БРАЗИЛИЯ: Паулиста П20 - Първи етап

21:00Мауа U20 - Сантош U20 -:-

БРАЗИЛИЯ: Пернамбукано П20 - Първи етап

21:00Серано ПЕ U20 - Агия ФК U20 -:-

БРАЗИЛИЯ: Сержипано П20

21:00Сержипи U20 - Дорензе U20 -:-

БРАЗИЛИЯ: Бразилейро А3 - жени

00:00Рио Негро W - Пайсанду Па W -:-

БРАЗИЛИЯ: Паулиста - жени

17:00Сао Пауло W - Палмейрас W -:-

БУРУНДИ: Купа на президента

16:00Витал'О - Фламбо дю Сантр -:-

БУТАН: Висша лига

15:00Транспорт Юнайтед - РТК -:-

БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Североизточна

18:00Бенковски - Черноломец -:-
18:00Локомотив Русе - Септември Тервел -:-
18:00Лудогорец III - Фратрия -:-
18:00Устрем Дончево - Доростол -:-

БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Северозападна

18:00Академик Свищов - Ботев Враца II -:-
18:00ОФК Левски - Етър II -:-

ВЕНЕЦУЕЛА: Лига ФУТВЕ - Апертура - четиристранен

00:30Интер де Баринас - Метрополитанос 2:2
9'Универсидад Сентрал - Ла Гуаира 0:0
00:30Ангостура - Пуерто Кабейо -:-

ВЕНЕЦУЕЛА: Лига ФУТВЕ 2 - Апертура

23:00Ероес де Фалкон - Ел Вихия 1:0
22:30Академия Рей - Яракуянос -:-
23:00Динамо Пуерто ФК - Нуева Еспарта -:-
23:00Урена - Трухиланос -:-
00:00Боливар - Маритимо -:-

ВИЕТНАМ: В.Лига 1

13:00Сонг Лам Нге Ан - Бин Дуонг -:-
14:00Кхан Хоа - Бин Дин -:-
14:00Тхан Хоа - Нам Дин -:-
15:15Конг Ан - Виетел -:-
15:15Хай Понг - Хонг Лин Ха Тин -:-

ВИЕТНАМ: Национална лига - жени

11:30Тай Нгуйен W - Ханой 2 W -:-
11:30Фонг Фу Ха Нам W - Хо Чи Мин Сити 2 W -:-

ГАНА: Премиър Лига

18:00Асанте Кокото - Харт оф Оук -:-
18:00Бибиани Голд Старс - Дриймс -:-
18:00Бофоаква Тано - Медеама -:-
18:00Грейт Олимпикс - Берекум Челски -:-
18:00Реал Тамале - Легон Ситис -:-
18:00Харт ъф Лайънс - Самартекс -:-

ГАНА: Дивизия Лига 1

11:00Йънг Редбул - Ебусуа -:-
18:00Академия Пак - Ню Едубиъс -:-
18:00Акаци Оу Старс - На Год -:-
18:00Асекем - Скай -:-
18:00Бафур СА - Берекум Сити -:-
18:00Венъмъс Вайпърс - Холи Старс -:-
18:00Дебиби - Бронг Ахафо -:-
18:00Кингс Палъс - Котоку Роялс -:-
18:00Кинг Файсал - Елмина Шаркс -:-
18:00Майти Ройълс - Илевън Уондърс -:-
18:00Окваву - Стил Бeлийв -:-
18:00Роспак - Сокър Интелекшуълс -:-
18:00Сведру Оу Блекс - Фючър Старс -:-
18:00Сефви Оу Старс - Нзема Котоко -:-
18:00Текиман Либърти - Йънг Апосълс -:-
18:00Хоум Старс - Акра Атлетик -:-
18:00Ънкъл Ти Юнайтед - Хохо Юнайтед -:-
18:00ADVSA - Вижън -:-

ГВИНЕЯ: Лига 1

19:00Камсар - Афия -:-
19:00КО Коя - Мило ФК -:-
19:00Флам Олимпик - Ганган -:-
19:00Хороя - Ашанти ГБ -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Вестфален

16:00АШК 09 Дортмунд - Фреден -:-
16:00Брунингхаузен - Финентроп/Баменол -:-
16:00Ватеншайд - Гивенбек -:-
16:00Еркеншвик - Тюркспор Дортмунд -:-
16:00Зиген - Айнтрахт Райне -:-
16:00Лоте - Енепетал -:-
16:00Шпрокхьовел - Клархолц -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Хесен

16:00РВ Валдорф - Виктория Грисхайм -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Нидерхайн

16:00Клеве - Фринтроп -:-
16:00ТФД Фелберт - ШВ Есен -:-
16:00Хамборн - Германия Ратинген -:-
16:00Хомберг - Бюдерих -:-
16:30СК Ст. Тьонис - Мюлхаймер ФК 97 -:-
16:30Хилден - Зонсбек -:-
17:00Унион Нететал - Баумберг -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Плейофи - Промоция

15:00Бремен II - Алтона -:-

ГЕРМАНИЯ: 2. Бундеслига - жени

15:00Байерн Мюнхен II W - Айнтрахт Франкфурт II W -:-
15:00Б. Мьонхенгладбах W - Андернах W -:-
15:00Занд W - Вайнберг W -:-
15:00Инголщад W - Потсдам W -:-
15:00Йена W - Хофенхайм II W -:-
15:00Мепен W - Волфсбург II W -:-
15:00Хамбургер W - Гутерслох W -:-

ГЪРЦИЯ: Супер лига 2 - Група за промоция

17:30Левадиакос - АЕК B -:-

ГЪРЦИЯ: Дивизия А - жени

16:00Елпидес Кардицас W - Олимпиада Имиту W -:-
16:00Ретимниакос W - Атромиту W -:-
12:30ОФИ Крит W - АЕЛ Лариса W -:-
13:00Сейринс Гревенон W - АЕК W -:-
17:00Кастория W - Волос 2004 W -:-
17:00Панатинайкос W - Трикала W -:-

ДАНИЯ: Суперлига - Шампионска група

18:00Брьондби - Орхус -:-
18:00Мидтиланд - Силкеборг -:-
18:00ФК Копенхаген - Нордселанд -:-

ДАНИЯ: 1ва Дивизия - Група на изпадащите

15:00Кьоге - Нествед -:-
15:00Хелзингор - Б.93 -:-

ДАНИЯ: Висша лига – жени - Изпадане

14:00Олборг W - Б93 W -:-
14:00Тистед ФК W - Йостербро W -:-

ДАНИЯ: Висша лига – жени - Шампионска група

14:00Брьондби W - Орхус W -:-

ДЖИБУТИ: Дивизия 1

17:30CDC Q7 - АСАС -:-

ДОМИНИКАНСКА РЕПУБЛИКА: ЛДФ

23:00Атлетико Пантоха - Универсидад О&М 1:2
23:00Мока - Делфинес Дел Есте 0:1
23:00Сибао - Сан Кристобал 5:0
23:00Вега Реал - Атлантико -:-

ЕВРОПА: Евро Под17

18:00Австрия U17 - Дания U17 -:-
18:00Уелс U17 - Хърватия U17 -:-
20:30Украйна U17 - Кипър U17 -:-
20:30Чехия U17 - Сърбия U17 -:-

ЕВРОПА: Купа на регионите на УЕФА - Квалификации - Предварителен кръг

17:00Албания (Am) (Eur) - Сауе (Est) -:-

ЕВРОПА: Висша лига (Крим)

16:00ТСК Симферопол - Алуща-Крим -:-
17:00Гвардия - Инкомпорт -:-

ЕГИПЕТ: Висша лига

16:00Нац. банка на Египет - Ел Исмаили -:-
19:00Ел Гаиш - Баладият Ел Махала -:-
19:00Фючър ФК - Ал Масри -:-

ЕКВАДОР: Лига Про - Първи етап

04:00Барселона СК - Текнико У. -:-
04:00Делфин - Аукас -:-
04:00ЛДУ Кито - У. Католика -:-
04:00Макара - Инд. дел Вале -:-
23:30Ел Насионал - Мушук Руна -:-

ЕЛ САЛВАДОР: Примера дивисион - Клаусура - Плейофи

9'Алианса ФК - Мунисипал Лимено 0:0

ЕСТОНИЯ: Есилига

12:30Елва - Виймси ЯК -:-
12:30Левадия U21 - Тарту Велко -:-
12:30ФК Талин - Пайде Линамеесконд U21 -:-
12:30Харю ЯК Лаагри - Табасалу -:-

ЕТИОПИЯ: Висша лига

15:00Етиопия Буна - Хамберичо Дураме -:-
18:00Хадия Хосана - Хаваса -:-

ЗАМБИЯ: Супер Лига

16:00Грийн Бъфалос - Форест Рейнджърс -:-

ЗИМБАБВЕ: Премиър Сокър Лига

16:00Аренел Мувърс - Булавайо Чийфс -:-
16:00ГрийнФюъл - Хайлендърс -:-
16:00КАПС Юн - Симба Бора -:-
16:00Маника - Хванге -:-
16:00Платинум - Динамос -:-

ИНДОНЕЗИЯ: Лига 1 - Плейофи

15:00Персиб Бандунг - Мадура Юнайтед -:-

ИРАК: Лига на звездите

16:00Ал-Худод - Ал Талаба -:-
16:00Нюроз - Нафт Мисан -:-
18:00Багдад - Ербил -:-

ИСЛАНДИЯ: Висша лига

20:00Стярнан - КА Акурейри -:-
20:00Фрам - Брейдаблик -:-

ИСЛАНДИЯ: 1. Дейлд

18:00Нярдвик - Вестманаеяр -:-

ИСПАНИЯ: ЛаЛига2

19:30Албасете - Мирандес -:-
19:30Аморебиета - Еспаньол -:-
19:30Бургос КФ - Тенерифе -:-
19:30Валядолид - Виляреал B -:-
19:30Елче - Елденсе -:-
19:30Леванте - Алкоркон -:-
19:30Расинг Сантандер - Сарагоса -:-
19:30Р. Овиедо - ФК Андора -:-
19:30Ферол - Леганес -:-
19:30ФК Картахена САД - Уеска -:-
19:30Хихон - Ейбар -:-

ИСПАНИЯ: Сегунда РФЕФ - Плейофи за промоция

19:00Нумансия - Йекляно -:-
20:00Бетис B - Понтеведра -:-
20:00Марбея - Логронес -:-
20:30Ориуела - Баракалдо -:-
20:30Самора - Сан Себастиан Рейес -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 1 - Плейофи

13:00Гран Пеня - Сариана -:-
22:00Ароса СК - УД Оуренсе -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 2 - Плейофи

13:00Хихон B - Л'Ентрего -:-
18:00Леалтад - Унион Клуб Сеарес -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 4 - Плейофи

12:30Баскония - Португалете -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 5 - Плейофи

13:30Л. Хоспиталет - Прат -:-
20:00Виласар де Мар - Бадалона -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 6 - Плейофи

20:00Онтиниент - Атзенета -:-
20:00Хове - Утиел -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 7 - Плейофи

13:00Мостолес - Колония М. -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 8 - Плейофи

18:00Атл. Тордесилас - Леонеса B -:-
18:00Саламанка - Атл. Асторга -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 9 - Плейофи

20:00Хаен - Торе дел Мар -:-
20:30Малага B - Алмерия B -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 10 - Плейофи

18:00Сиудад де Лусена - Сеута B -:-
19:30Херес Депортиво - Пособланко -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 11 - Плейофи

13:00Майорка B - Манакор -:-
19:30Побленсе - Платгес де Калвия -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 12 - Плейофи

13:30Лансароте - Панадерия -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 13 - Плейофи

12:00Реал Мурсия B - Лорка Депортива -:-
19:30Сиудад Сиеса - Каравака -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 14 - Плейофи

19:00Кория - Морало -:-
20:00Асуага - Вилафранка -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 16 - Плейофи

18:00Ангиано - Вареа -:-
19:00Алфаро - Ойонеса -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 17 - Плейофи

13:00Куарте - Каспе -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 18 - Плейофи

20:00Толедо - Сокеямос -:-

ИСПАНИЯ: Лига Ф - жени

13:00Валенсия W - Севиля W -:-
17:30Реал Сосиедад W - Реал Мадрид W -:-
19:30Бетис W - Мадрид К. W -:-

ИТАЛИЯ: Серия А - жени - Изпадане

17:00Наполи W - Тернана W -:-

КАЗАХСТАН: League Cup

15:00Жетису Талдикорган - ФК Астана -:-
16:00Каспий Актау - Шахтьор Караганди -:-
18:00К. Алмати - Акжайк Уралск -:-
18:00Тараз - Кизилжар -:-

КАНАДА: Канадска висша лига

01:00Ванкувър ФК - Пасифик ФК 2:1
00:00Кавалри - Валюр -:-

КАПЕ ВЕРДЕ: Кампеонато Насионал

20:00Варандиня - Барейрензе -:-
20:00АКА - Академика до Фого -:-
20:00Боависта да Прая - Ултрамарина -:-
20:00Морабеза - Палмейра -:-
20:00Розариензе - Жувентуде -:-

КЕНИЯ: Супер лига

13:00Силибвет - Мулембе Юнайтед -:-
14:00Рейнбоу - Матаре Юн. -:-
14:30Вихига - Асад -:-
15:00Кибера - Мигори -:-
15:00Луанда Вила - МЧФ -:-

КЕНИЯ: FKF Cup

12:00KCB - Кариобанги Шаркс -:-
15:00Полиция ФК - Леопардс -:-

КИРГИСТАН: Висша лига

14:30Kyrgyzaltyn - Алга -:-
15:00Нефтчи Кочкор-Ата - Алай Ош -:-

КИТАЙ: Супер Лига

13:00Шънджън Шинпънчен - Шанхай Шънхуа -:-
14:00Кингдао Хайниу - Тиендзин Джинмен Тайгър -:-
14:00Пекин Гуоан - Нантун Жиюн -:-
14:35Чанчун Ятай - Хънан Сонгшан Лонгмен -:-
14:35Чънду Рончен - Кингдао Уест Коуст -:-
15:00Шанхай Порт - Цанджоу -:-

КИТАЙ: Китайска суперлига

10:00Хъйлундзян Айс Сити - Фошан Нанши -:-
10:30Далиан Инбо - Чонкинг Тонглънлон -:-
14:30Кингдао Ред Лайънс - Суджоу Донгу -:-

КИТАЙ: Yi Лига

10:00Ланфан Глори Сити - Рижао Юки -:-
11:00Куанджоу Ясин - Гуандонг ГЗ-Пауър -:-
12:00Джианши Дарк Хорс - Гуанси Хенчен -:-
14:30Гуанси Ланханг - Ганджоу Руиши -:-

КОЛУМБИЯ: Примера А - Апертура - четиристранен

01:00Перейра - Мийонариос 2:2
03:30Хуниор - Букараманга -:-

КОЛУМБИЯ: Примера Б - Апертура - четиристранен

23:00Киндио - У. Магдалена -:-
23:00Лянерос - Кукута -:-

КОЛУМБИЯ: Женска лига

23:30Кукута W - Америка Де Кали W 1:2
23:30Реал Сантандер W - Мийонариос W 2:2
22:00Ла Екидад W - Петролера W -:-
23:00Санта Фе W - Хуниор W -:-
23:30Кортулуа W - Депортиво Перейра W -:-

КОНГО: Лига 1 - Група на изпадащите

13:00Селест - АК Рейнджърс -:-
15:30Етоал дьо Киву - АК Куя -:-
17:30Мотема Пембе - ФК Ренесанс -:-

КОНГО: Лига 1 - Шампионска група

16:00Ст Елоа Люпопо - Егле дю Конго -:-
16:30АС Маниема - Мазембе -:-

КОТ Д'ИВОАР: Лига 1

18:30АСИ д'Абенгуру - Стад д'Абиджан -:-
18:30Буаке - Спортинг Ганьоа -:-
18:30Муна - Лис Сасандра -:-
18:30Сан Педро - Расинг д'Абдиджан -:-
21:00Академи де ФАД - Стела Аджаме -:-

ЛАТВИЯ: 1. Лига

15:00Огре Юнайтед - Валмиера 2 -:-
15:00Супер Нова - ЯФК Вентспилс -:-
17:00Тукумс 2000 2 - Рига ФК 2 -:-
19:00Скансте - РФС 2 -:-

ЛАТВИЯ: 1. Лига - жени

14:00ФК Олайне W - Ригас W -:-

ЛИБИЯ: Висша лига

18:00Абу Салим - Асария -:-
18:00Ал Ахли Триполи - Ал Итихад Мисурата -:-
18:00Ал Малааб Ел Либи - Ал-Кмес -:-
18:00Асвехли - Ал Башаер -:-
18:00Олимпик Азавея - Ал Мадина -:-

ЛИВАН: Висша лига - Етап на победителите

16:00Ал Ансар - Расинг -:-
16:00Ал Ахед - Бурж ФК -:-
16:00Сафа - Нежмех СК -:-

ЛИТВА: А Лига

17:00Банга - Дайнава Алитус -:-
19:15Шяуляй ФА - Жалгирис -:-

ЛИТВА: Л Лига

14:00Таурас Таураге - Кауно Жалгирис 2 -:-
19:00Хегелман Литауен 2 - Гарлява -:-

ЛЮКСЕМБУРГ: Национална дивизия

17:00Виктория Роспорт - Мариска Мерш -:-
17:00Вилц - Дюделанж -:-
17:00Есперанж - УНА Щрасен -:-
17:00Мондерканж - Каерйенг -:-
17:00Нидерком - Жьонес Еш -:-
17:00Расинг Люксембург - Мондорф -:-
17:00Унион Титус Петанж - Шифланж -:-
17:00Фола - Диферданж -:-

МАВРИЦИЙ: Супер лига

14:00Антант Буле - Петит Ривиер -:-
14:00Серкъл Дьо Жоаким - Памплемус -:-
17:00Порт Луис - Шебел Ситизънс -:-
17:00Ривиер ду Ремпарт - Саван -:-

МАЛАВИ: Супер Лига

15:30Дедза Дайнамос - Бангве Оу Старс -:-
15:30Майти Тайгър - Мамзулу Баракс -:-

МАЛАЙЗИЯ: Супер Лига

15:15Селангор - НС Матрикс -:-

МАЛИ: Премиър Дивизия

19:30Бинга - ЮСК Кита -:-
19:30Бугуба - Серкъл Олимпик -:-
19:30Коро - АС Полийс -:-
19:30Фут Елит - УС Бугуни -:-
21:30Стад Малиен - Корофина -:-

МАРОКО: Ботола 2

19:00Дифаа Ел Джадида - Сале -:-
19:00Итифак Маракеш - Раджа Бени Мелал -:-
19:00Мекнес - Дшейра -:-
19:00Рапид Уед Зем - Кавкаб Маракеш -:-
19:00Стад Марока - Месира Юноши -:-
19:00УСМ Ужда - Олимпик Курибга -:-
19:00Шабаб Атлас Кенифра - РАК Казабланка -:-
19:00Шабаб Бен-Герир - Уидад Фес -:-

МЕКСИКО: Лига Премиър Серия А - Плейофи

06:00Лос Кабос - Тампико Мадеро -:-

МИАНМАР: МНЛ Купа на Лигата - Плейофи

12:30Шан Юнайтед - Дейгън -:-

МОЗАМБИК: Лига Депортива де Мапуто

16:00Накала - Феровиаро Нампула -:-
16:00Текстафрика - Бая де Пемба -:-
16:00УД Сонго - Феровиаро Бейра -:-
16:00Феровиарио Личинга - Коста до Сол -:-

МОНГОЛИЯ: Висша лига

11:15ФК Улаанбаатар - Хоромхон -:-
14:15Фалкънс - Дерен -:-

НИГЕР: Super Ligue

18:00АСФАН - АСФАН -:-

НИГЕРИЯ: НПФЛ

16:00Платеау - Нигер Торнадос -:-
18:00Енугу - Байелса Юнайтед -:-
18:00Кано - Дома Юнайтед -:-
18:00Катсина Юнайтед ФК - Шуутинг -:-
18:00Квара - Ремо Старс -:-
18:00Лоби - Аква -:-
18:00Съншайн Старс - Бендел -:-
18:00Хартланд - Гомбе -:-
18:15Абия Уориърс - Енимба -:-
18:15Ривърс Юнайтед ФК - Спортинг Лагос -:-

НИДЕРЛАНДИЯ: Ередивизие - Лига на конференциите - плейофи

19:00Утрехт - Г.А. Ийгълс -:-

НОРВЕГИЯ: Елитсериен

18:00Викинг - HamKam -:-
18:00Одд Гренлан - Лилестрьом -:-
18:00Розенборг - Кристиансунд -:-
18:00Сарпсборг 08 - Стрьомгодсет -:-
18:00Хаугесунд - Сандефьор -:-
20:15Бран - Молде -:-

НОРВЕГИЯ: OBOS-лига

15:30Волеренга - Левангер -:-

НОРВЕГИЯ: Дивизия 2 - Група 1

18:00Сотра - Арендал -:-

НОРВЕГИЯ: Дивизия 2 - Група 2

15:00Ейдсволд - Стьордалс Блинк -:-
16:00Тромсдален - Стромен -:-
18:30Юнкерен - Фолу -:-

НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 4

14:00Лилестрьом 2 - Сурнадал -:-
17:00Стрьомгодсет 2 - Нардо -:-
17:30Мушьоен - Оркла -:-

НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 5

15:00Треф - Шетен -:-
16:00Льоренскуг - Скедсмо -:-

НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 6

15:00Инстранденс - Конгсвингер 2 -:-
17:00Фредрикстад 2 - Улфстинд -:-
17:15Бодьо/Глимт 2 - Шервьой -:-

НОРВЕГИЯ: Дивизия 1 - жени

14:00Хьонефос W - Авалдснес W -:-
14:30Бодьо/Глимт W - Викинг W -:-
15:00Фюлингсдален W - Кил/Хемне W -:-
16:00Овревол Хосле W - Олесун W -:-

ОБЕДИНЕНИ АРАБСКИ ЕМИРСТВА: ОАЕ Лига

18:40Ал Уасл - Шабаб Ал-Ахли Дубай -:-

ОБЕДИНЕНИ АРАБСКИ ЕМИРСТВА: Дивизия 1

17:15Ал-Таавон - Ал Араби -:-
17:15Ал Таид - Масфут -:-
17:15Ал Уроба - Ал Хамрия -:-
17:15Гълф Хироус - Ал Дафра -:-
17:15Гълф Юнайтед - Ал Джазира Хамра -:-
17:15Диба Ал Фуджайра - Ал Фуджайра -:-
17:15Дубай Сити - Масафи -:-
17:15Юнайтед ФК - Диба -:-

ПАНАМА: ЛПФ - Апертура - Плейофи

04:00Потрос дел Есте - Пласа Амадор -:-

ПАРАГВАЙ: Примера Дивисион - Апертура

00:00Насионал Асунсион - Сол де Америка 3:0
00:00Такуари - Серо Портеньо 1:3
39'Гуарани - Сп. Лукеньо 0:0
21:30Амелиано - Либертад Асунсион -:-
00:00Олимпия Асунсион - Спортиво Тринидензе -:-

ПАРАГВАЙ: Междинна дивизия

17:00Гуайреня ФК - 12 де Хунио -:-
17:00Мартин Ледесма - Атл. Тембетари -:-

ПЕРУ: Лига 1 - Апертура

23:00Депортиво Гарсиласо - ФБК Мелгар 1:3
23:00Комерсиантес Унидос - Спортинг Кристал 0:1
23:00У. де Депортес - Лос Чанкас 4:0
22:30Алианса Атл. - Карлос Манучи -:-
23:00Спорт Бойс - АДТ Тарма -:-

ПЕРУ: Лига 2

23:15Комерсиантес - Аякучо 2:1
23:30Пирата - Хуан Пабло II 1:2
23:30Деп. Мунисипал - Бинасионал -:-

ПЕРУ: Лига - жени

23:00Биаво W - Сесар Вайехо W 2:1
23:30Дефенсорес W - UNSAAC W -:-

ПОЛША: Дивизия 1

16:00Арка Гдиня - ГКС Катовице -:-
16:00Висла - Термалица Б-Б. -:-
16:00Легница - Лехия Гданск -:-
16:00Мотор Люблин - Подбескидзе -:-
16:00Одра Ополе - Прушков -:-
16:00Плоцк - Р. Жешов -:-
16:00С. Жешов - Полония Варшава -:-
16:00Тихи - Лечна -:-
16:00Хробри Глогов - Заглембие Сосновец -:-

ПОЛША: III Лига - Група II

17:00Швит Сколвни - Завиша -:-

ПОЛША: III Лига - Група III

18:00Ключборк - Старовице Долне -:-
18:00Стилон Гожов - Полковице -:-
19:00Жельона гора - Шльонск Вроцлав II -:-
19:00Шленза Вроцлав - Битом Оджански -:-

ПОЛША: III Лига - Група IV

18:00Шарка Тарнобжег - КС Вечиста Краков -:-

ПОЛША: Централна младежка лига

11:30Арка Гдиня U19 - Горник З. U19 -:-
13:00Лех Познан U19 - Висла U19 -:-
14:00Заглебие U19 - Погон Шчечин U19 -:-
16:30Корона Келце U19 - Легия U19 -:-
17:00Ягелония U19 - Варта П. U19 -:-

ПОЛША: Екстралига - жени

13:00Погон Шчечин W - Погон Тчев W -:-
14:00Стомиланки Олщин W - УЯ Краков W -:-
16:30ГКС Катовице W - Шльонск Вроцлав W -:-
16:30Чарни Сосновец W - Гданск W -:-

ПОРТУГАЛИЯ: Лига Португалия 2 - Изпадане

13:00Лузитания ФК - Фейрензе -:-

ПОРТУГАЛИЯ: Купа на Португалия

19:15Порто - Спортинг -:-

ПОРТУГАЛИЯ: Лига БПИ - жени - Изпадане - Плейофи

19:00Вилановензе W - Амора W -:-

РЕПУБЛИКА КОНГО: Лига 1

15:00АС БНГ - КАРА Бразавил -:-
17:00Леопард - В. Клуб Моканда -:-
17:30Отохо Д`Ойо - ЖС Талангай -:-

РУМЪНИЯ: Лига 1 - Лига на конференциите - плейофи

20:00Унив. Крайова - У. Клуж -:-

РУСИЯ: ФНЛ 2 - Златна дивизия А - Пролетен сезон

12:00Уфа - Металург Липецк -:-
13:00ФК Новосибирск - Краснодар 2 -:-
14:00Велес Москва - Челябинск -:-
17:00Муром - Родина Москва 2 -:-
18:00Чайка Песчанокопское - Р. Волгоград -:-

РУСИЯ: ФНЛ 2 - Дивизия Б - Група 1

16:00Биолог Новокубанск - Алания 2 -:-
16:30Ангущ Назран - Спартак Налчик -:-
17:00Форте Таганрог - Динамо Ставропол -:-

РУСИЯ: ФНЛ 2 - Дивизия Б - Група 2

10:00Енисей 2 - Спартак Москва 2 -:-
14:00Твер - Динамо Вологда -:-
14:00Чертаново М. - Динамо Москва 2 -:-
15:00Знамя Труда - Зенит 2 -:-
16:00Луки-Енергия - Родина Москва U21 -:-
16:00Торпедо Владимир - Иркутск -:-
17:00Балтика 2 - Звезда Ст. Петербург -:-

РУСИЯ: ФНЛ 2 - Дивизия Б - Група 3

06:00Динамо Владивосток - Спартак Тамбов -:-
08:00Сахалин - СКА Хабаровск 2 -:-
13:00Строгино М. - Пенза -:-
13:00Химки 2 - Композит -:-
15:00Орьол - Коломна -:-
15:00Салют-Белгород - Космос -:-
16:00Квант Обнинск - Арсенал Тула 2 -:-

РУСИЯ: ФНЛ 2 - Дивизия Б - Група 4

12:00Сокол Казан - Акрон Толиати 2 -:-
15:00Носта - Урал 2 -:-

САЩ: Мейждър Лийг Сокър

39'Атланта Юнайтед - Лос Анджелис ФК 0:0
39'ДС Юнайтед - Чикаго Файър 1:0
39'Ню Инглънд Революшън - Ню Йорк Сити 0:0
39'Орландо Сити - Кълъмбъс Крю 0:0
39'Торонто ФК - Синсинати 1:0
39'ФК Монреал - Нешвил СК 0:0
39'Шарлът - Филаделфия Юниън 0:0
03:30Ст. Луис Сити - Сиатъл Саундърс -:-
03:30ФК Далас - Реал Солт Лейк -:-
04:30Колорадо Рапидс - Минесота Юнайтед -:-
05:30Ванкувър Уайткапс - Интер Маями КФ -:-
05:30Лос Анджелис Галакси - Хюстън Динамо -:-
05:30Портланд Тимбърс - Спортинг Канзас Сити -:-
05:30Сан Хосе Ърткуейкс - Остин ФК -:-

САЩ: ЮСЛ

23:00Род Айлънд - Луисвил Сити 0:0
Полувр.Инди Илевън - Финикс Райзинг 1:1
Полувр.Маями ФК - Северна Каролина 0:0
39'Тампа Бей - Лас Вегас Лайтс 0:0
03:30Мемфис - Питсбърг -:-
04:00Ню Мексико - Сан Антонио -:-
05:00Ориндж Каунти СК - Лаудън -:-
05:00Сакраменто Рипъблик - Бирмингам -:-

САЩ: МЛС Некст Про

Полувр.Чатануга - Атланта Юнайтед 2 0:1
22:00Ню Ингланд Революшън II - Ню Йорк Сити II -:-
00:00Ню Йорк Ред Булс 2 - Филаделфия Юниън II -:-

САЩ: ЮСЛ Лига 2

22:00Морис Елит - Сидър -:-
23:00Олбъни Ръш - Блек Рок -:-
00:00Ан Арбър - Оукланд Каунти -:-
00:00Ню Джърси Копа - Стейтън Айлънд АСК -:-
01:00Западна Вирджиния - Уейк ФК -:-
01:30Суон Сити - Сарасота Парадайз -:-
01:30Уестън - Ст. Питърсбург ФК -:-
02:00Академика СК - Марин -:-
02:00Дейтън - Кливланд Форс -:-
02:00Маями - Тампа Бей U23 -:-
02:00Мичиана Лайънс - Каламазоо ФК -:-
02:00Оушън Сити - Филаделфия Лоун Стар -:-
02:00РКК СК - Рочестър ФК -:-
02:00СК Юнайтед Бантъмс - Шарлът Индепенд. 2 -:-
02:00Флинт Сити - Лансинг Сити -:-
02:00Форт Уейн - Толедо Вила -:-
02:00Шарлът Ийгълс - Сейлъм Сити -:-
02:30Мотаун 2 - Лонг Айлънд -:-
02:30Уест Честър Юн - Рединг -:-
03:00Дейвис Легаси - Проект 51О -:-
03:00Луизиана - Hattiesburg -:-
03:00Менъс - Чикаго Сити -:-
03:00Мисисипи Брия - Литъл Рок Рейнджърс -:-
03:00Суено - Чикаго Дъч Лайънс -:-
03:00AMSG FC - Аризона Арсенал -:-
03:00Dothan United - Тенеси -:-
04:00Флатайрънс - Юта Юнайтед -:-
04:30Albion Colorado - Солт Сити -:-
05:00Капо II - Тусон -:-
05:00Кочела - Редландс ФК -:-
00:00FC Olympia - Лейн Юнайтед -:-
00:00West Seattle Junction - Юнайтед ПДКс -:-

САЩ: NISA

75'Савана Клоувърс - Клуб де Лион 0:1

САЩ: ЮСЛ Лийг Уан Къп

Полувр.Форуърд Мадисън - Уан Ноксвил 1:0
39'Тормента - Ричмънд Кикърс 0:1
39'Чатануга Ред Уувс - Лексингтън 1:0
04:00Нортърн Колорадо - Шарлът Индепенд. -:-
04:00Спокан Велосити - Грийнвил -:-

САЩ: NWSL - Жени

39'Чикаго W - Расинг Луисвил W 0:1
05:00Юта Роялс W - Канзас Сити Кърънт W -:-

СВЯТ: Приятелски международни срещи

20:00Мароко U20 - Д.Р. Конго U20 -:-
15:00Англия U18 - Мароко U18 -:-
22:00Ангуила - Сейнт Мартин -:-
23:00Гренада - Ст. Винсент и Гренадини -:-

СВЯТ: Приятелски клубни срещи

20:00БФК Динамо (Ger) - Монако (Fra) -:-

СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ: Премиършип - жени

16:00Дери Сити W - Крузейдърс W -:-
17:00Клифтънвил W - Ларн W -:-

СЕВЕРНА МАКЕДОНИЯ: Първа македонска футболна лига - Изпадане

18:00Вардар - Детонит Плачковица -:-

СЕНЕГАЛ: Лига 1

20:00Гедиауе - УС Гори -:-
20:00Дакар СК - Диамбар -:-
20:00Джамоно Фатик - Каса -:-
20:00Дженерейшън Ф. - Тенгет -:-
20:00Лянгер - Сонакос -:-
20:00Мбур - Пикине -:-
20:00Уакам - Жарааф -:-

СИЕРА ЛЕОНЕ: Висша лига

19:15ОтложенЛамбой - Калон -:-
19:30Фрийтаун Сити - Усум Старс -:-
19:15Даймънд Старс - Бай Бюре Уориърс -:-
19:30Майти Блякпул - Реал Репъбликанс -:-
19:30Уилбърфорс Страйкърс - СЛИФА -:-

СИНГАПУР: Висша лига

13:00Танджонг Пагар - Хоуганг -:-

СЛОВАКИЯ: 3. Лига - Изток

18:00МШК Спишске Подрадие - Стропков -:-
18:00Оравске Веселе - МШК Лученец -:-
18:00Римавска Собота - Славия ТУ Кошице -:-
18:00Снина - 1. ФК Свидник -:-

СЛОВАКИЯ: 3. Лига - Запад

18:00Белуша - МШК Мартин -:-
18:00Велке Лудинце - Подконице -:-
18:00Серед - Йеднота Банова -:-

СЛОВАКИЯ: 4. Лига - Братислава

18:00Д. Лужна - Домино -:-
18:00Иванка при Дунай - МКШ Сенец -:-
18:00Русовце - Рохожник -:-
18:00Слован Мост - Модра -:-

СЛОВАКИЯ: 4. Лига - Централна

11:30Бешенов - Баник Страняви -:-
18:30Ковачова - К. Нове Место -:-
18:30Красно - Чадца -:-
18:30Лип. Щявница - Твърдошин -:-

СЛОВАКИЯ: 4. Лига - Изток

18:00Герлахов - Медзев -:-
18:00Кехнец - ФК Чаня -:-
18:00Медзилаборце - Младост Калша -:-
18:00Павловце н. Ухом - Попрад -:-
18:00Раславице - Велки Шариш -:-
18:00Сокол Люботице - Сабинов -:-

СЛОВАКИЯ: 4. Лига - Запад

18:00Блава - Кристал -:-
18:00Гблели - Болераз -:-
18:00З. Моравце-Врабле B - Баник Приевидза -:-
18:00Левице - ФК Нове Замки -:-
18:00Пата - Станковце -:-
18:00Требатице - Тръстице -:-

СЛОВЕНИЯ: Първа лига - Изпадане

18:00ОтмененРадомле - Нафта -:-

СУРИНАМ: СМЛ

23:30Broki - Флора -:-
02:00Интер Уаника - Интер Моенготапое -:-
23:30Робинхуд - Вурваартс -:-

СЪРБИЯ: Първа лига - Група на изпадащите

18:00Вършац - Колубара -:-
18:00Дубочица - Металац -:-
18:00Младост ГАТ - Нови Сад -:-
18:00Слобода - Раднички Белград -:-

СЪРБИЯ: Сръбска лига - Изток

18:30Будучност Поповац - Мешево -:-
18:30Джердап - Власина -:-
18:30Дунав Прахово - Ягодина -:-
18:30Раднички Свилайнац - Пчиня -:-
18:30Синджелич - Раднички Пирот -:-
18:30СФС Борац - Парачин -:-
18:30Тимочанин - Житораджа -:-

СЪРБИЯ: Сръбска лига - Запад

18:00Борац 1926 - Тутин -:-
18:00Врело Спорт - Лозница -:-
18:00Млади Радник - Полет Любич -:-
18:00Омладинац Заблаче - Реал Подунавци -:-
18:00ОФК Михайловац - Будучност Крушик -:-
18:00Слога Петровац - Златибор Чайетина -:-
18:00Слога Пожега - ФАП -:-
18:00Таково - Йошаница -:-

ТАДЖИКИСТАН: Висша лига

16:00ОтложенИстиклол Душанбе - Баркчи Хисор -:-
16:00Регар-ТадАЗ - Панджшир -:-

ТАЙВАН: Висша лига

10:30Тайван Шъху - Тайван Стийл -:-
10:30Тайчунг - Тайпе Вайкингс -:-
13:30Минг Чуан Юнивърсити - Тайпауър -:-
13:30Ханг Юен - АК Тайпе -:-

ТАЙЛАНД: Тай лига 1

14:00Банкок Юн - Утаи Тани -:-
14:00Бурирам - Хонкаен Юн. -:-
14:00Патум Юнайтед - Полис Теро -:-
14:00Порт МТИ ФК - Након Патом -:-
14:00Ратчабури - Прачуап -:-
14:00Сукотаи - Лампхун Уориър -:-
14:00Чианграй Юн - Муанг Тонг Юн -:-
14:00Чонбури - Трат ФК -:-

ТОГО: Национален шампионат

17:00ОтложенАСК Кара - Динамик Тоголе -:-
17:00ОтложенБаракуда - Гболои-Сю -:-
17:00ОтложенГбикинти Басар - Семаси -:-
17:00ОтложенГомидо - Тамбо -:-
17:00ОтложенДумбе - Антант II -:-
17:00ОтложенЕспоар - Какадъл -:-
17:00ОтложенКара - Бина -:-
17:00ОтложенУниспорт - ОТР -:-
18:30Гболои-Сю - Униспорт -:-
18:30Еспоар - Динамик Тоголе -:-
18:30Какадъл - Гомидо -:-
18:30Кара - Баракуда -:-
18:30Тамбо - АСК Кара -:-

ТУНИС: Професионална лига 1 - Група на изпадащите

17:30АС Марса - Олимпик Бежа -:-
17:30Бен Гердан - Метлауи -:-
17:30Гафса - УС Татауин -:-
17:30Солиман - Бизерта -:-

ТУНИС: Професионална лига 1 - Шампионска група

19:30ОтложенМонастир - Сфаксиен -:-

ТУНИС: Лига 2

17:30Амам-Лиф - Мсакен -:-
17:30Амам-Сус - Жунес Спортив -:-
17:30Ариана - Спортинг Бен Арус -:-
17:30Жендуба Спорт - ЖС Кайруан -:-
17:30Калаа - Оуед Елил -:-
17:30Табарка - Корба -:-

ТУРЦИЯ: СуперЛига

19:00Адана Демирспор - Башакшехир -:-
19:00Касъмпаша - Бешикташ -:-
19:00Коняспор - Галатасарай -:-
19:00Пендикспор - Газиантеп -:-
19:00Трабзонспор - Анкарагюджю -:-
19:00Фенербахче - Истанбулспор АС -:-
19:00Хатайспор - Ризеспор -:-

ТУРЦИЯ: TFF Трета Лига - Плейофи

16:00Ербааспор - Мушспор -:-

УГАНДА: Биг Лийг

16:00Блекс Пауър - Кийинда Бойс -:-
16:00Бума - Йънг Елефант -:-
16:00Калвари - Катака -:-
16:00Лугази - Кааро Карунги -:-
16:00Мбале Хироус - Ондупарака -:-
16:00Полийс - Кигези ХоумБойз -:-

УЗБЕКИСТАН: Супер лига

17:00Нефтчи Фаргона - OKMK -:-
17:30Согдиана - Буньодкор -:-

УКРАЙНА: Друха лига

13:00Карпати Лвов 2 - Кремин 2 -:-
13:00Локомотив Киев - Чайка -:-
13:00Рух Лвов 2 - Кудривка -:-
13:00Скала 1911 - Дружба Миривка -:-

УНГАРИЯ: Меркантил Банк Лига

18:00БВСК-Зугло - Хонвед -:-
18:00Гирмот - Халадаш -:-
18:00Казинцбарцикаи - Будафоки -:-
18:00Мошонмадяровари ТЕ - Шиофок -:-
18:00Печ МФК - Сегед -:-
18:00Чаквари - Тисакечке -:-
18:30Айка - Дьор -:-
18:30Вашаш - Шорокшар -:-

УНГАРИЯ: НБ III - Североизток

18:00Дебрецени ЕАК - Карцаги -:-
18:00Дебрецен II - Тисафюреди -:-
18:00Диошдьор II - Егер СЕ -:-
18:00Кишварда II - ШБТК -:-
18:00Путнок - Циганд -:-
18:00РЕАК - Хатван -:-
18:00Уйпещ II - Дьондьоши -:-
18:00Шеньо Карнифекс - Тисауйварош -:-

УНГАРИЯ: НБ III - Северозапад

14:00Дьор II - Дороги -:-
18:00Балатонфуреди - Академия Пушкаш II -:-
18:00Будайорши - Гирмот II -:-
18:00Залаегерсег II - Бичкей -:-
18:00Келен - III. керулети ТУЕ УПЕ -:-
18:00Комароми ВСЕ - Чорнай -:-
18:00СК Сопрон - ВЛШ Веспрем -:-
18:00Халадаш Занати - Татабаня -:-

УНГАРИЯ: НБ III - Югоизток

18:00Бекешчаба 1912 - Вашаш II -:-
18:00БКВ Елоре - Цегледи -:-
18:00ЕШМТК Будапеща - Ходмезьовашархей ФК -:-
18:00Мартфуи - Кечкемети ТЕ II -:-
18:00Сегед II - Кьорьошладени МШК -:-
18:00ФК Дабаш - Пензюдьор -:-
18:00Фюзешдярмат - Солноки МАВ -:-
18:00Хонвед II - Монори -:-

УНГАРИЯ: НБ III - Югозапад

18:00Дунайварош ПАШЕ - ПТЕ-ПЕАК -:-
18:00Иванча - Гардони Вароши -:-
18:00Капошвар - Ерди -:-
18:00Майоши - Нагиканица -:-
18:00Мохачи - Сентлоринц -:-
18:00МТК Будапеща II - Дунафьолдвар -:-
18:00Сексарди - Фехервар ФК II -:-
18:00Ференцварош II - Пакш II -:-

УНГАРИЯ: НБ I - жени - Плейофи

21:15Ференцварош W - Дьор W -:-

УРУГВАЙ: Примера Дивисион - Апертура

00:00Насионал - Данубио 1:0
18:30КА Серо - Ривър Плейт -:-
21:00Серо Ларго - Дефенсор Сп. -:-
23:30Малдонадо - Феникс -:-

УРУГВАЙ: Сегунда дивисион

24'Арбиън - Колон 0:0
16:00Монтевидео Сити - Суд Америка -:-
21:00Пласа Колония - Cooper -:-
21:30Такуарембо - Атенас -:-

ФАРЬОРСКИ ОСТРОВИ: Висша лига

17:00Клаксвик - Тофтир -:-
17:00Стреймур - Скала ИФ -:-

ФИЛИПИНИ: ФФЛ

10:00One Taguig - Махарлика -:-
12:30Кая - Тулой -:-
15:00Филипин Арми - Manila Montet -:-

ФИНЛАНДИЯ: Вейкауслига

18:30КуПС - Екенес -:-
18:30Мариехамн - Гнистан -:-

ФИНЛАНДИЯ: Първа лига

18:00Яро - ДжаПС -:-

ФИНЛАНДИЯ: Юконен

16:00ВИФК - Вааякоски -:-
18:30Атлантис - Клуби 04 -:-
18:30ЕПС - Кески-Уусимаа -:-
18:30КВП Кокола - ОЛС Оулу -:-
18:30Рованиеми - Академия КуПС -:-
18:30ЮЯК Ювяскюля - Джаз Пори -:-

ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група А

18:30ГрИФК - Атлантис 2 -:-

ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група Б

16:00Турку 2 - П-Ирот Раума -:-
18:30ВЯС - Илвес-Кисат -:-
18:30Илвес 2 - Поксют -:-

ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група В

18:30Нерпес Крафт - ЮПС Ювяскюля -:-

ФИНЛАНДИЯ: Kansallinen Liiga Women

15:00ХИК W - ЮПК W -:-
16:00Хонка W - ПК-35 Вантаа W -:-

ФРАНЦИЯ: Дивизия 2 - жени

16:00Льо Ман W - Ница W -:-
16:00Марсилия W - Роаси W -:-
16:00Метц W - Монтобан W -:-
16:00Нант W - Алби-Марсак W -:-
16:00Орлеан W - Страсбург W -:-
16:00Тонон Евиан W - Ланс W -:-

ХАИТИ: Национално първенство - Откриваща серия - Плейофи

22:00Америка дес Кайес - Томпет -:-
00:00Риъл Хоуп - Уанаминте -:-

ХОНГ КОНГ: Висша лига

10:00Китчи - Лий Мен Уориърс -:-
10:00Норт Дистрикт - Ейстърн АА -:-
10:00Рисорсес Кепитъл - Саутърн Дистрикт -:-
10:00Хонг Конг ФК - Шам Шуй По -:-
10:00HK U23 - Тай По -:-

ХОНДУРАС: Лига Насионал - Клаусура - Плейофи

00:00Маратон - Олимпия 2:2

ХЪРВАТИЯ: ХНЛ

16:00Риека - Белупо -:-
18:30Д. Загреб - Рудеш -:-

ХЪРВАТИЯ: Първа НЛ

18:30Солин - Бело Бърдо -:-

ХЪРВАТИЯ: 1. ХНЛ - жени - Група на изпадащите

18:00Горица W - Задар W -:-
18:30Аграм Загреб W - Меджимурие Чаковец W -:-

ХЪРВАТИЯ: 1. ХНЛ - жени - Шампионска група

14:00Хайдук Сплит W - ЖНК Сплит W -:-
18:00Осиек W - Динамо Максимир W -:-

ЧЕХИЯ: 1. Лига - Шампионска група

17:00Баник Острава - Словачко -:-
17:00Славия Прага - Млада Болеслав -:-
17:00Спарта Прага - Пилзен -:-

ЧЕХИЯ: ЧФЛ - Група А

11:15Адмира Прага - Писек -:-
11:15Славия Прага B - Домажлице -:-

ЧЕХИЯ: ЧФЛ - Група Б

11:15Млада Болеслав B - Теплице B -:-
11:15Пардубице B - Усти над Лабем -:-
11:15Храдец Кралове B - Ческа Липа -:-
18:00Либерец B - Брозани -:-

ЧЕХИЯ: MSFL

11:15Баник Острава B - Ухерски Брод -:-
11:15Карвина B - Старт Бърно -:-
11:15Словачко B - Злин B -:-
11:15Уничов - Хлучин -:-
18:00ФК Фридек-Мистек - Хранице -:-

ЧЕХИЯ: Дивизия A

18:00Домажлице B - Индржихув Храдец -:-

ЧЕХИЯ: Дивизия B

11:15Метеор Прага - Чески Брод -:-
15:00Адмира Прага B - Уйезд Прага -:-
18:00Лоуни - Неспеки -:-

ЧЕХИЯ: Дивизия C

11:30Велке Хамри - Нови Бидзов -:-
18:00Бенатки - Хрудим B -:-
18:00ФК Турнов - Трутнов -:-
18:00Хлинско - Добровице -:-

ЧЕХИЯ: Дивизия D

11:15Бърно B - Нове Место на Мораве -:-
11:15Велке Мезиржичи - Пелхржимов -:-
18:00Велка Битеш - Ждар над Сазавоу -:-
18:00Ланжхот - Славой Полна -:-
18:00Лишен B - Хавличкув Брод -:-
18:00Спержице - Ждирец -:-
18:00Стара Ржише - Хумполец -:-
18:00Тасовице - Брецлав -:-

ЧЕХИЯ: Дивизия E

11:15Славичин - Холешов -:-
18:00Козловице - Всетин -:-
18:00Скащице - Вшеховице -:-

ЧЕХИЯ: Дивизия F

11:15Хавиржов - Репище -:-
18:00Биловец - Френщат под Радхощем -:-
18:00Бохумин - Валашске Мезиржичи -:-
18:00Брунтал - Поланка над Одроу -:-

ЧЕХИЯ: Южнобохемски КП

18:00Милевско - Осек -:-
18:00Янков - Мировице -:-

ЧЕХИЯ: Южноморавски КП

18:30Бистърч - Райецко -:-
18:30Райградице - Босонохи -:-

ЧЕХИЯ: Карловарски КП

18:00Тоужим - Унион Нове Седло -:-

ЧЕХИЯ: Краловохрадецки КП

15:00Солнице - Полице над Метуйи -:-
18:00Тинище н. Орл. - Ческа Скалице -:-
18:00Тржебеш - Хлумец Над Цидлиноу B -:-
18:00Яромер - Лазне Белохрад -:-

ЧЕХИЯ: Моравскослески КП

15:00Пуста Полом - Чески Тешин -:-
18:00Коберице - Петрвалд на Мораве -:-
18:00Краварже - Вржесина -:-
18:00Мораван Олдришов - Брушперк -:-

ЧЕХИЯ: Оломуцки КП

18:00Велке Лосини - Конице -:-
18:00Долани - Бродек у Прерова -:-
18:00Забржех - Мохелнице -:-
18:00СК Липова - Литовел -:-
18:00Чеховице - Бохуньовице -:-

ЧЕХИЯ: Пардубицки КП

18:00Холице - Либишани -:-
18:00Хорни Редице - Просетин -:-

ЧЕХИЯ: Пилзенски КП

19:00Сокол Раднице - Вейпърнице -:-

ЧЕХИЯ: Среднобохемски КП

18:00Мниховохрадищски - Поржичани -:-
18:00Прухонице - Соколец -:-

ЧЕХИЯ: Устецки КП

18:00Усти над Лабем B - Кадан -:-

ЧЕХИЯ: Височина КП

15:00Велке Мезиржичи B - Каменице над Липоу -:-
17:30Нова Вес - Сапели Полна -:-
17:30Хотеборж - Рапотице -:-

ЧЕХИЯ: Злински КП

11:15Брумов - Францова Лхота -:-
18:00Храховец - Осветимани -:-

ЧЕХИЯ: 2. Лига - жени - Група на изпадащите

17:00Дукла Прага W - Теплице W -:-

ЧИЛИ: Примера Дивисион

00:30У. Католика - Кобрелоа 4:1
9'О'Хигинс - Кобресал 0:0
22:00Копиапо - Аудакс Италиано -:-
00:30У. Де Чили - Нубленсе -:-

ЧИЛИ: Примера Б

19:30Реколета - Депортес Темуко -:-
19:30С. Уондърърс - Антофагаста -:-
22:00Курико Унидо - С. Морнинг -:-

ЧИЛИ: Сегунда Дивисион

00:30Линарес Унидо - Трасандино 2:3
9'Конкон Насионал - Артуро Фернандес Виал 0:0
19:30Д. Консепсион - Сан Антонио Унидо -:-
22:00Д. Пуерто Монт - Хенерал Веласкес -:-
22:00Реал Сан Хоакин - Осорно -:-

ЧИЛИ: Примера дивисион - жени

17:30У. Католика W - Депортес Икике W -:-
18:00Кобресал W - Кокимбо W -:-
19:00Коло Коло W - Антофагаста W -:-
00:00Аудакс Италиано W - У. Еспаньола W -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: Супер Лига - Изпадане

17:30Грасхопърс - Тюн -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: Супер лига - жена - Плейофи

16:15Сервет W - Цюрих W -:-

ШВЕЦИЯ: Алсвенскан

15:00Хамарби - Сириус -:-
17:30Вестерос СК - Бромапойкарна -:-

ШВЕЦИЯ: Суперетан

14:00Шьовде - Йостерс -:-
16:00Йефле - Йоребро -:-
16:00Одеволд - Йостерсунд -:-
16:00Сандвикен - Йоргрите -:-
17:00Хелзингборг - Ландскрона -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 1 - Север

17:00ИФК Стоксунд - АФК Ескилстюна -:-
17:00Карлбергс - Асириска ФФ -:-
17:00Хамарби ТФФ - Питео -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Норланд

14:00Люкста - Бергнесетс АИК -:-
17:00Тийм ТГ ФФ - Шелефтео -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Северен Свиаланд

17:00Йостерокер ИФК - ФК Арланда -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Южен Йоталанд

15:00Йостерлен ФФ - Хьогаборг -:-
15:00Рапе ГОИФ - Симирсхамн -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Южен Свиаланд

13:00Нака ФК - Отвидаберг -:-
16:00БК Юнгсбро - Худинге -:-
17:00Слейпнер - Смедби -:-
18:00Сирианска - Енскеде -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Западен Йоталанд

14:00Фрьолунда - Севедаленс -:-
15:00Лахолмс - Квидинг -:-
17:00Ландветер - БК Астрио -:-
18:00Торд - Линдуме -:-

ШВЕЦИЯ: Алсвенскан - Жени

16:00Векшьо ДФФ W - Юргорден W -:-
16:00Витшьо W - Трелеборг W -:-
16:00Розенгард W - Питео W -:-

ШВЕЦИЯ: Елитетан - Жени

17:00Йоребро W - Сунана W -:-

ШОТЛАНДИЯ: Премиършип - Изпадане

14:00Рос Каунти - Райт -:-

ШОТЛАНДИЯ: Купа на Шотландия - жени

16:30Рейнджърс W - Хартс W -:-

ЮЖНА КОРЕЯ: К Лига 1

10:30Тегу - Гангуон -:-
13:00Жежу Юн - Сувон ФК -:-

ЮЖНА КОРЕЯ: К Лига 2

10:30Анянг - Чунам -:-
10:30Чхонджу - Гиеонгнам -:-
13:00Сеонгнам - Чеонан Сити -:-

ЮЖНА КОРЕЯ: К3 Лига

08:00Пусан Киотонг - Янпхьон -:-
08:00Сихунг Ситизън - Хуасонг -:-
09:00Mokpo - Теджън Корейл -:-

ЯПОНИЯ: Лига 1 на Япония

08:00Кобе - Верди -:-
09:00Нагоя - Киото -:-
09:00С-Осака - Хирошима -:-
09:00ФК Токио - Г-Осака -:-
10:00Урава - Мачида -:-

ЯПОНИЯ: Лига 2 на Япония

08:00Блаублиц - Кусацу -:-
08:00Вегалта Сендай - Окаяма -:-
08:00Иваки - Токушима -:-
08:00Кумамото - Монтедио Ямагата -:-
08:00Оита - Ренофа Ямагучи -:-
08:00Шимизу - Мито -:-

ЯПОНИЯ: Надешико лига - жени

06:00Нитайдай W - Харима Албиън W -:-
07:00Йокохама ФК Сийгълс W - НГУ Нагоя W -:-
07:00Миядзаки W - Куноичи W -:-
07:00Такацуки W - Орка Камогава W -:-
09:00Шизуока Бонита W - Сетагая Сфида ФК W -:-

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.Flashscore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от Flashscore.com поради технически причини.