ОПРЕСНИ

Футбол » Днес » Всички

АНГЛИЯ: Висша лига

21:45Саутхямптън - Ливърпул -:-

ФРАНЦИЯ: Лига 1 - Изпадане

21:30Париж ФК - Сошо -:-

АВСТРАЛИЯ: А-Лига - Плейофи

12:05Уестърн Юнайтед - Мелбърн Виктъри -:-

АВСТРИЯ: Регионална лига - Централна

20:00Шпитал - Волфсбергер (Am) -:-

АЗЕРБАЙДЖАН: Първа дивизия

14:30Карабах 2 - Локбатан -:-
14:30Кяпаз - Сабах Баку 2 -:-
14:30Нефтчи Баку 2 - Закатала -:-
14:30Сумгаит Сити 2 - Габала 2 -:-
14:30Туран - Зира 2 -:-
14:30Шамахи 2 - МОИК Баку -:-

АЛЖИР: Дивизия 1

19:30ЖС Кабили - Саура -:-

АЛЖИР: П21 Лига

18:00Оран U21 - КР Белоиздад U21 -:-

АНГЛИЯ: Чемпиъншип - Плейофи

21:45Нотингам - Шефилд Юн -:-

АНГЛИЯ: Висша лига 2 - Промоция - Плейофи

21:00Уулвс U23 - Норич U23 -:-

АНГЛИЯ: Професионална лига за развитие - Плейофи

21:00Бристол Сити U23 - Ковънтри U23 -:-

АРЖЕНТИНА: Примера насионал

01:00Феро - Гилермо Браун 1:0
01:10Депортиво Морон - Ол Бойс 0:0
03:10Алмиранте Браун - Вия Далмине 2:2
21:30Депортиво Маипу - Тристан Суарес 1:0

АРЖЕНТИНА: Торнео Федерал

21:30Сол де Майо - Сансинена -:-

АРЖЕНТИНА: Примера Б - Апертура

21:35Феникс - Комуникасионес -:-

АРЖЕНТИНА: Примера А - жени

19:00Индепендиенте W - Депортиво Еспаньол W -:-
21:00Уракан W - Феро W -:-

БАНГЛАДЕШ: Висша лига

12:00Саиф Спортинг Клуб - Джамал -:-

БЕНИН: Лига 1 - Група на изпадащите

18:00Ситатунга - Полийс -:-

БОТСВАНА: Висша лига

19:00Габороне Юн - Джаненг Галакси -:-

БРАЗИЛИЯ: Серия B

02:00Итуано - Гремио 1:1

БРАЗИЛИЯ: Серия D

01:00Азуриз - Проспера Крисиума 0:0
02:00Анаполис - Коста Рика 1:0
02:15Трем - Порто Вельо 2:2

БРАЗИЛИЯ: Кампеонато Минейро 2

01:30Боа - Бетим 1:0

БРАЗИЛИЯ: Бразилейро - жени

23:30Интернасионал W - Крузейро W 1:1

ВЕНЕЦУЕЛА: Сегунда дивисион

00:00Райо Сулиано - Академия Рей 1:0

ГЕРМАНИЯ: Регионална лига Байерн

20:00Ашафенбург - Швайнфурт -:-

ГРУЗИЯ: Еровнули лига

15:30Болниси - Дила Гори -:-
15:30Гагра - Самгурали -:-
18:00Торпедо Кутаиси - Телави -:-
20:00Динамо Батуми - Локо. Тбилиси -:-

ГРУЗИЯ: Crystalbet Erovnuli Liga 2

16:00Рустави - ФК Гареджи Сагареджо -:-
16:00Спаери - ВИТ Грузия -:-
16:00Шукура - Самтредия -:-

ГЪРЦИЯ: Супер Лига - Шампионска група

20:00АЕК - Олимпиакос -:-
20:00ПАОК - Панатинайкос -:-
20:00ПАС Янина - Арис -:-

ЕВРОПА: Евро Под17

17:30Дания U17 - Швеция U17 -:-
17:30Сърбия U17 - Белгия U17 -:-
20:00Турция U17 - Испания U17 -:-
20:00Шотландия U17 - Португалия U17 -:-

ЕГИПЕТ: Висша лига

17:00Ел Гуна - Миср Ел Макаса -:-
19:30Фючър ФК - Ал Итихат -:-
22:00Замалек - Ел Гаиш -:-

ЕКВАДОР: Лига Про - Първи етап

03:00Гуаласео - Гуаякил Сити 2:1

ЕСТОНИЯ: Майстрилига

18:00Тамека - Талина Калев -:-
20:00Флора - Куресааре -:-

ЕТИОПИЯ: Висша лига

10:00Адис Абаба Кетема - Дайър Дава -:-
13:00Бахир Дар Кенема - Адама Сити -:-
16:00Арба Менче - Хаваса -:-

ИРАК: Супер Лига

20:00Ал Кува Ал Джавия - Ал Шорта -:-

ИСЛАНДИЯ: Купа на Исландия - жени

22:00Аугнаблик W - Хаукар W -:-
22:00ИХ Хафнарфьордур W - Хафнарфьордур W -:-

ИТАЛИЯ: Серия Б - Плейофи

21:30Беневенто - Пиза -:-

ИТАЛИЯ: Серия C - Промоция - Плейофи

21:30Ентеля - Палермо -:-
21:30Монополи - Катандзаро -:-
21:30ФералпиСало - Реджана -:-
22:00Ювентус U23 - Падова -:-

КОЛУМБИЯ: Примера Б - Апертура - четиристранен

04:00Тайгърс - Киндио 0:1
23:00Лянерос - Чико -:-

КОЛУМБИЯ: Женска лига - Плейофи

23:00Деп. Кали W - Мийонариос W -:-

ЛИТВА: Купа на Литва

18:00Таурас Таураге - Marijampole City -:-

МАЛАЙЗИЯ: Супер Лига

15:15Саравак Юн. - Куала Лумпур Сити -:-
16:00Кедах - НС Матрикс -:-
16:00Пенанг - Сабах -:-

МАЛАЙЗИЯ: Висша лига

15:15Скуад Проджек - Паханг УиТМ -:-

МАЛАЙЗИЯ: Купа на Футболната Асоциация

16:00Перлис Юнайтед - Кучинг Сити ФК -:-

МАЛИ: Премиър Дивизия

19:00АС Митница Сикасо - Блек Старс -:-
20:00Корофина - АСОМ -:-

МЕКСИКО: Лига МК - жени - Клаусура - Плейофи

03:05Чивас Гуадалахара W - Тигрес УАНЛ W 2:0
05:05Монтерей W - Пачука W 2:1

НИДЕРЛАНДИЯ: Ередивизие - Изпадане

21:00Ден Хааг - Айндховен ФК -:-

ОБЕДИНЕНИ АРАБСКИ ЕМИРСТВА: ОАЕ Лига

17:15Ал Дафра - Шабаб Ал-Ахли Дубай -:-
17:15Ал Уасл - Аджман -:-
17:15Емирейтс Клуб - Ал Уроба -:-
20:00Ал Насър - Ал Аин -:-
20:00Бани Яс - Ал Шарджа -:-
20:00Хорфакан - Ал Джазира -:-
20:00Aл Уахда - Итихад Калба -:-

ПАРАГВАЙ: Примера Дивисион - Апертура

03:00Гуарани - 12 де Октубре 3:0

ПАРАГВАЙ: Междинна дивизия

01:15Сан Лоренсо - 3 де Фебреро 3:0
22:00Депортиво Сантани - Спортиво Тринидензе -:-

ПОРТУГАЛИЯ: Taca Revelacao U23 - Плейофи

13:00Бенфика U23 - Ещорил U23 -:-
16:30Маритимо U23 - Брага U23 -:-

РУСИЯ: Юношеска лига - Група на изпадащите

13:00Нижни Новгород U19 - Ахмат Грозни U19 -:-

САУДИТСКА АРАБИЯ: Дивизия 1

19:00Ал-Сахел - Ал-Кавкаб -:-
19:05Ал-Шоала - Ал Уехда -:-
19:35Джеда - Ал Холуд -:-
19:35Охoд - Ал-Нахда -:-
21:00Ал Адал - Ал Халеей -:-

САЩ: МЛС Некст Про

02:00Филаделфия Юниън II - Орландо Сити B 1:0

САЩ: ЮСЛ Лига 2

02:00Лихай Вали - Уест Честър Юн -:-

СВЯТ: Приятелски клубни срещи

15:00ОтмененНетаня (Isr) - Дортмунд (Ger) -:-

СЕВЕРНА И ЦЕНТРАЛНА АМЕРИКА: Шампионат на Карибския футболен съюз

00:00Сибао (Dom) - Кавалиър (Jam) -:-

ТАНЗАНИЯ: Лиги Куу Бара

14:00Мбея Кванза - Гейта Голд -:-
16:00Биашара Мара Юнайтед - Намунго -:-

ТУНИС: Професионална лига 1 - Шампионска група

18:00Монастир - Сфаксиен -:-

ТУРЦИЯ: 3. Лига - Група 1 - Плейофи

16:00Бурса - Арнавуткьой Бл. -:-
16:00Кютахияспор - Хопаспор -:-

ТУРЦИЯ: 3. Лига - Група 3 - Плейофи

20:00Ичел - Ордуспор 1967 -:-
20:00Фетиеспор - Офспор -:-

УЗБЕКИСТАН: Супер лига

17:00Мет. Бекобод - Динамо Самарканд -:-
17:00Навбахор Наманган - Нефтчи Фаргона -:-
17:00Насаф Карши - Кизилкум -:-

УРУГВАЙ: Примера Дивисион - Апертура

00:00Бостън Ривър - Ливърпул М. 2:3

ФАРЬОРСКИ ОСТРОВИ: 1. Дейлд

20:00Викингур 2 - Б36 Торсхавн 2 -:-
21:30НСИ Рунавик 2 - ХБ Торсхавн 2 -:-
22:30Клаксвуйк 2 - Ундри -:-

ФИЛИПИНИ: Копа Паулино Алкантара - Плейофи

12:00Кая - Сталиън -:-
15:45Себу ФК - Юнайтед Сити -:-

ФИНЛАНДИЯ: Вейкауслига

18:00АК Оулу - КуПС -:-
18:00Хака - СЯК -:-
18:00ХИК - Лахти -:-

ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група Б

18:00Тампере Юн - Клуби 04 -:-

ХЪРВАТИЯ: 3. ХНЛ - Изток

18:30Вутекс Слога - Белишче -:-

ЧЕХИЯ: Пражски шампионат

18:30Жижков B - Вишеград B -:-

ЧИЛИ: Примера Дивисион

03:30Курико Унидо - Аудакс Италиано 4:1

ЧИЛИ: Примера Б

01:00Д. Пуерто Монт - Сан Фелипе 2:1
01:00С. Уондърърс - У. Де Консепсион 0:0

ЮЖНА КОРЕЯ: К Лига 1

13:00Сувон - Кимчхон Сангму -:-
13:30Инчеон - Тегу -:-

ЮЖНА КОРЕЯ: К Лига 2

13:00Жеонам - Анянг -:-
13:00Теджън - Пусан -:-
13:30Сеул Е. - Гимпо ФК -:-

ЯМАЙКА: Висша лига

01:00Веър Юнайтед - Портмор 0:0
03:30Тиволи - Молинийс 3:1

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.Flashscore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от Flashscore.com поради технически причини.