ОПРЕСНИ

Футбол » Днес » Всички

АНГЛИЯ: Висша лига

17:00Астън Вила - Нотингам 4:2
17:00Брайтън - Евертън 1:1
17:00Кристал Палас - Бърнли 3:0
17:00Манчестър Юнайтед - Фулъм 1:2
59'Борнемут - Манчестър Сити 0:1
22:00Арсенал - Нюкасъл Юн -:-

БЪЛГАРИЯ: Efbet Лига

12:45Локомотив Пловдив - Хебър 1:2
15:15Черно море - ЦСКА София 1:0
17:45Левски София - Арда 4:0

БЪЛГАРИЯ: Втора лига

14:00Литекс Ловеч - Черноморец Балчик 1:1
14:00Лудогорец II - Монтана 2:1
14:00Спартак Плевен - Струмска слава 1:0
14:00Черноморец 1919 - Марица Пловдив 1:0
14:00Янтра Габрово - Дунав Русе 2:1

ГЕРМАНИЯ: Бундеслига

16:30Б. Мьонхенгладбах - Бохум 5:2
16:30Вердер Бремен - Дармщад 1:1
16:30Унион Берлин - Хайденхайм 2:2
16:30Щутгарт - Кьолн 1:1
60'Байерн Мюнхен - Лайпциг 1:0

ИСПАНИЯ: ЛаЛига

15:00ОтложенГранада - Валенсия -:-
17:15Барселона - Хетафе 4:0
61'Алавес - Майорка 0:0
22:00Алмерия - Атл. Мадрид -:-

ИТАЛИЯ: Серия А

16:00Сасуоло - Емполи 2:3
89'Салернитана - Монца 0:2
21:45Дженоа - Удинезе -:-

ФРАНЦИЯ: Лига 1

18:00Лориан - Нант 0:1
22:00Страсбург - Брест -:-

АВСТРАЛИЯ: А-Лига

08:30Сидни ФК - Мелбърн Сити 1:1
10:45Аделаида Юнайтед - Сидни Уондърърс 1:2
12:45Пърт Глори - Уелингтън Финикс 0:0

АВСТРАЛИЯ: NPL Northern NSW

05:30ОтложенЕджуърт И. - Уестън Уъркърс -:-
05:30Мейтланд - Валентин Ф. 0:1
08:00Кукс Хил Юнайтед - Нюкасъл Олимпик 1:2
10:00Лейк Макуори - Ламбтън Дж. 0:3

АВСТРАЛИЯ: НПЛ НСУ

07:30Съдърланд Шаркс - НУС Спирит 0:0
08:00Сидни Олимпик - Ст. Джордж Сити 0:1
10:00Ст Джордж Сейнтс - Блектаун Сити 0:0
10:00Хилс Бръмбис - ВС Уондърърс U21 1:2

АВСТРАЛИЯ: НПЛ Куинсланд

08:00Съншайн Коуст Уондърърс - Голд Коуст 0:4
09:30Бризбейн Сити - Бризбейн U21 1:0
10:15Рочдейл - Редландс 2:2
10:30Пенинсула - Куинсланд Лайънс 0:3

АВСТРАЛИЯ: НПЛ Южна Австралия

06:30Аделаида Хърватия Рейдърс - Кройдън 4:1
07:30Аделаида Сити - Южна Аделаида 4:0
07:30Аделаида U21 - Кембълтаун Сити 0:5
07:45Аделаида Кометс - Аделаида Олимпик 2:0

АВСТРАЛИЯ: НПЛ Виктория

09:00Порт Мелбърн Шаркс - Морланд Сити 3:1
10:00Данденонг Тъндър - Хайделберг Юн 0:2

АВСТРАЛИЯ И ОКЕАНИЯ: Шампионска лига на Океания - Предварителен - Плейофи

05:00Класик - Ифира Блек Бърд 1:2
06:00Магента - Гайтча 0:0

АВСТРИЯ: Бундеслига

18:00Алтах - Хартберг 1:2
18:00Залцбург - А. Лустенау 7:0
18:00ЛАСК - Волфсбергер AK 0:1

АВСТРИЯ: 2. Лига

15:30Брегенц - Амщетен 0:1
15:30Грацер - Дорнбрин 3:0
15:30Щурм Грац (Am) - Фърст Виена 1:1

АЗЕРБАЙДЖАН: Висша лига

13:00Туран - Нефтчи Баку 1:1
15:30Сабаил - Сабах Баку 2:0

АЗИЯ: WAFF Championship Women

16:00Сирия W - Ирак W 3:0
86'Палестина W - Непал W 0:3

АЗИЯ: Олимпийски игри - Жени - Квалификации - Трети етап

11:00Узбекистан W - Австралия W 0:3
15:04Северна Корея W - Япония W 0:0

АЛБАНИЯ: Първа дивизия

14:30Вора - Аполония Фиер 1:0

АЛЖИР: Дивизия 1

17:00Ел Баяд - МК Алжир 0:0
17:00ЖС Кабили - Кенчела 0:0
17:45Константин - АСО Шлеф 3:1
17:45Оран - УС Соуф 2:1
18:00ОтложенКР Белоиздад - Параду -:-
18:00ОтложенУСМ Алжер - ЕС Сетиф -:-

АЛЖИР: Лига 2

15:00Анаба - Олимпик Акбу 0:0
15:00Бордж Менаил - Гозлан 1:0
15:00ГК Маскара - Арба 1:0
15:00Гуир Абадла - Мостаганем 1:3
15:00Еулма - Хруб 1:4
15:00Колеа - Хюсеин Дей 0:1
15:00Медеа - Ел Хемис 0:1
15:00МСП Батна - Харах 0:0
15:00Олимпик Магране - Шелгум 3:0
15:00Оуед Сли - Видад Адаби де Буфарик 1:0
15:00Телагема - Мила 2:1
15:00Темушент - ЖСМ Тиарет 2:1
15:00УА Мостаганем - РК Коуба 0:0
15:00Уаргла - Хемис Ел Хешна 1:1

АЛЖИР: П21 Лига

11:00Ел Баяд U21 - МК Алжир U21 0:1

АНГЛИЯ: Чемпиъншип

14:30Хъл - Уест Бром 1:1
17:00Блекбърн - Норич 1:1
17:00Ипсуич - Бирмингам 3:1
17:00Кардиф - Стоук Сити 2:1
17:00КПР - Родъръм 2:1
17:00Мидълзбро - Плимут 0:2
17:00Саутхямптън - Милуол 1:2
17:00Съндърланд - Суонзи 1:2
17:00Уотфорд - Хъдърсфилд 1:2
17:00Шефилд Уен - Бристол Сити 2:1

АНГЛИЯ: Лига 1

14:00Кеймбридж Юн - Питърбро 0:1
17:00Барнзли - Дарби 2:1
17:00Блекпул - Болтън 4:1
17:00Бристол Роувърс - Карлайл 2:1
17:00Бъртън - Нортхямптън 0:2
17:00Екзитър - Флийтууд 1:1
17:00Оксфорд Юн - Лейтън Ориент 1:2
17:00Порт Вейл - Линкълн 0:2
17:00Рединг - Шросбъри 2:3
17:00Стивънидж - Уикъмб 1:0
17:00Чарлтън - Портсмут 0:0

АНГЛИЯ: Лига 2

17:00Акрингтън - Кроули 0:1
17:00ОтложенБароу - Брадфорд -:-
17:00Джилингам - Рексъм 1:0
17:00Донкастър - Уимбълдън 1:0
17:00Мансфийлд - Солфърд 5:1
17:00Милтън Кийнс Донс - Нюпорт 3:0
17:00Моркамб - Гримсби 1:1
17:00Нотс Каунти - Крю 1:3
17:00Стокпорт - Суиндън 0:0
17:00Сътън - Колчестър 1:1
17:00Форест Грийн - Транмиър 1:0
17:00Харогейт - Уолсол 0:2

АНГЛИЯ: Национална лига

14:30Ийстлей - Бромли 2:0
17:00Барнет - Йорк 2:0
17:00Боръм Ууд - Файлд 4:0
17:00Гейтсхед - Оксфорд Сити 4:0
17:00Дагенъм & Ред - Халифакс 0:1
17:00Доркинг - Ебсфлийт 1:4
17:00Олдъм - Кидърминстър 1:2
17:00Олтринкъм - Мейдънхед 1:3
17:00Саутенд - Алдършот 4:1
17:00Солихъл Мурс - Хартлипул 2:1
17:00Уокинг - Уелдстоун 1:1
17:00Честърфийлд - Рочдейл 2:2

АНГЛИЯ: Национална лига - Север

17:00ОтложенБанбъри - Саут Шийлдс -:-
17:00ОтложенБишъпс Стортфорд - Чорли -:-
17:00Блит - Бостън 2:2
17:00Глостър - Скарбъро 1:0
17:00Дарлингтън - Бъкстън 2:1
17:00Кингс Лин - Фарзли 0:0
17:00Питърбро Спортс - Ръшъл 4:0
17:00Саутпорт - Херефорд 1:2
17:00Скънторп - Алфретън 1:0
17:00Тамуърт - Кързън Аштън 0:0
17:00Уорингтън - Бракли Таун 2:2
17:00Честър - Спенимур 1:1

АНГЛИЯ: Национална лига - Юг

17:00Дартфорд - Таунтън 1:1
17:00Ст. Олбанс - Уелинг 1:1
17:00Тонбридж - Слау 1:2
17:00Торки - Ейвли 2:2
17:00ОтложенТруро - Хемъл Хемстед -:-
17:00ОтложенУестън-Супер-Меър - Ийстборн Бъро -:-
17:00Уортинг - Брейнтрий 0:1
17:00Хавънт & У - Бат 1:1
17:00Хемптън & Ричмънд - Фарнбъро 1:1
17:00Челмсфорд - Йоувил 1:0
17:00Чипенъм - Доувър 2:1

АНГЛИЯ: НПЛ Висша дивизия

17:00ОтложенАдъртън - Макълсфийлд -:-
17:00ОтложенАштън Юн. - Ланкастър -:-
17:00Илкъстън - Радклиф 1:2
17:00Марийн - Брадфорд ПА 4:0
17:00Морпет - ФК Юнайтед 3:0
17:00Стафорд - Гайзли 2:1
17:00Уитби - Хайд 2:1
17:00Уорингтън Райландс - Гейнсбъро 1:4
17:00Уоркингтън - Матлок 2:1
17:00Уъркзоп - Бамбър Бридж 2:4

АНГЛИЯ: Южна Лига - Централна Дивизия

17:00Бъркамстед - Колвил 0:0
17:00Лейстън - Алвечърч 2:2
17:00Лемингтън - Нийдъм Маркет 0:1
17:00Лонг Ийтън - Стурбридж 2:2
17:00Микълоувър - Кетъринг 4:1
17:00Ст. Айвс - Стратфорд 1:3
17:00Стамфорд - Баруел 4:0
17:00Телфорд - Съдбъри 3:2
17:00Хелсоуен - Ройстън 0:3
17:00Хичин - Бромсгроув 1:2

АНГЛИЯ: Южна Лига - Южна Дивизия

17:00ОтложенАФК Тотън - Блекнел -:-
17:00Бейсингстоук - Плимут Паркуей 1:0
17:00Бекънсфийлд - Уолтън & Хершам 2:1
17:00Дорчестър - Хендън 2:2
17:00Мертир Таун - Хейс & Йединг 1:1
17:00Салисбъри - Дидкът 2:2
17:00ОтложенТивъртън - Гоуспорт -:-
17:00Хануел Таун - Суиндън С 1:2
17:00Хароу - Уинчестър 1:2
17:00Хънгърфорд - Шолинг 2:1
17:00Чешъм - Пуул 3:1

АНГЛИЯ: Истмиън лига - Висша дивизия

17:00Богнър Риджис - Потърс 2:2
17:00Дълуич Хамлет - Чесхънт 4:2
17:00Енфилд Таун - Уингейт & Финчли 2:2
17:00Канви - Каршалтън 0:0
17:00Крей Уондърърс - Кингстониън 1:0
17:00ОтложенФолкстоун - Конкорд -:-
17:00Харингей - Маргейт 1:0
17:00Хаштаг - Уайтхоук 1:1
17:00ОтложенХейстингс - Хорнчърч -:-
17:00Хоршъм - Луис 1:3
17:00Чатъм - Билърики 6:3

АНГЛИЯ: Висша лига - Купа - Плейофи

15:00Тотнъм U21 - Флийтууд U21 6:0

АНГЛИЯ: Висша лига Под18

13:00Евертън U18 - Блекбърн U18 1:3
13:00Уулвърхямптън U18 - Нотингам U18 1:1
13:30Уест Хям U18 - Саутхямптън U18 2:1
14:00Арсенал U18 - Брайтън U18 1:3
14:00Дарби U18 - Стоук Сити U18 3:1
14:00Лийдс U18 - Съндърланд U18 1:0
14:00Манчестър Юнайтед U18 - Мидълзбро U18 3:0
14:00Рединг U18 - Лестър U18 2:2
14:00Уест Бром U18 - Фулъм U18 2:1
14:00Челси U18 - Астън Вила U18 2:0

АНГЛИЯ: ФА Младежка купа

14:00Манчестър Сити U18 - Тотнъм U18 2:1

АНГОЛА: Джирабола

16:00ОтложенСпортинг де Кабинда - Академика -:-

АНДОРА: Първа дивизия

21:30Атлетик Америка - Есперанса -:-

АРЖЕНТИНА: Купа на професионалната лига

22:00Индепендиенте - Расинг Клуб -:-
00:30Белграно - Талерес Кордоба -:-
00:30Уракан - Сан Лоренцо -:-

АРЖЕНТИНА: Примера насионал

23:05Тайерес (Р.Е) - КА Естудиантес 0:1
02:10Дефенсорес де Белграно - Темперлей 0:0
22:00Алмагро - Браун Адроге -:-
22:00ОтложенАлмиранте Браун - Естудиантес Рио Куарто -:-
22:00Депортиво Мадрин - Химнасия и Тиро -:-
22:00Дефенсорес Унидос - Клуб Атлетико Митре -:-
23:00Депортиво Маипу - Сан Мартин С.Х. -:-

АРЖЕНТИНА: Примера Б - Апертура

22:00Акасусо - Фландрия -:-
22:00Екскурсионистас - Вия Сан Карлос -:-
22:00Канюелас - Комуникасионес -:-
22:00Мидланд - Архентино де Килмес -:-

АРЖЕНТИНА: Примера С - Апертура

22:00Архентино де Росарио - Мерседес -:-
22:00Атлас - Пуерто Нуево -:-
22:00Деф. де Камбасерес - Сентрал Кордоба -:-
22:00Хусто Хосе де Уркиса - Итусаинго -:-
22:00Юпанки - Ел Порвенир -:-
00:00Реал Пилар - Депортиво Мунис -:-

АРЖЕНТИНА: Torneo Promocional Amateur - Апертура

22:00Провинсиал - Естрея Дел Сур -:-

АРМЕНИЯ: Висша лига

15:00Арарат Ереван - Западна Армения 1:0

АРУБА: Дивисион ди Онор - Етап на победителите

02:00Депортиво Насионал - Британия 0:1
00:30Расинг Клуб Аруба - Дакота -:-

АФРИКА: CAF Шампионска лига

15:00Джаненг Галакси (Bot) - Уидад (Mar) 0:1
15:00Мазембе (Drc) - Пирамиди (Egy) 3:0
18:00Йънг Африканс (Tan) - КР Белоиздад (Alg) 4:0
18:00Нуадибу (Mrt) - Мамелоди Съндаунс (Rsa) 0:2
21:00Етоал Сахел (Tun) - Есперанс Тунис (Tun) -:-

БАНГЛАДЕШ: Висша лига

11:00Брадърс У. - Полиция на Бангладеш 1:4
11:00Читагонг Абахани - Фортис 0:2

БЕЛГИЯ: Юпилер Лига

17:00РУДМ - Льовен 1:1
70'Синт Тройден - Вестерло 1:0
21:45Мехелен - Кортрийк -:-

БЕЛГИЯ: Чалънджър Про Лига

17:00Андерлехт U23 - Дендер 2:1
21:00Остенде - Клуб Брюж U23 -:-
21:00РФК Лиеж - Стандарт Лиеж U23 -:-

БЕЛГИЯ: Национална дивизия 1

18'Тесендерло - Сен Елоа 0:0
21:00Виртон - Гент B -:-
21:00Локерен-Темсе - Хайст -:-
21:00Шарлероа B - Хогстратен -:-

БЕЛГИЯ: Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ

20:30Йете - Акрен -:-
20:30Ла Каламин - Верлен -:-
21:00Стад Вервитоа - Гансхорен -:-
21:00Тюбиз - Ренесанс Монс -:-
21:00УР Ла Лувиер - Ребекуаз -:-

БЕЛГИЯ: Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А

20:30Оосткамп - Торхаут -:-
21:00КРК Гент - Ауденарде -:-
21:00Мандел Юнайтед - Воорде Апелтере -:-
21:00Нинове - Олса Бракел -:-

БЕЛГИЯ: Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ Б

20:30Везел Спорт - Хадес -:-
21:00К. Берхем Спорт - КРК Мехелен -:-
21:00Лиле - Белисия Билзен -:-
21:00Сити Пайрътс - ФК Лебеке -:-
21:00Тонгерен - КВ Мехелен 2 -:-
21:00Хаселт - Диегем -:-

БЕЛГИЯ: Първа Национална - Жени

15:15Вестерло W - Льовен II W 4:0
16:00Генк II W - Аалст W 1:0
16:00Молдаво W - РСК Андерлехт II W 0:0
16:30Варегем II W - Клуб Брюж II W -:-
17:00Монс W - Стандарт Лиеж II W -:-
18:00Шастър W - Фамкес Меркем W 0:5
19:00Тийнен W - Алкен W -:-

БЕНИН: Лига 1 - Шампионска група

17:00АСПАК - Динамо Абомей -:-
17:00Дадже - Ас Котону 1:0
17:00ЖС Побе - Кавалиърс 1:0
17:00Рукан - ФК Лото -:-

БЕРМУДА: Висша лига

21:00ОтложенХамилтън Париш - ПХК Зебрас -:-

БОЛИВИЯ: Професионална дивизия - Апертура

21:00СА Було Було - Университарио де Винто -:-
23:30Гуабира - Санта Крус -:-

БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: Liga BiH

14:00Звезда 09 - ФК Сараево 1:0
17:00Вележ Мостар - Борац Баня Лука 0:0

БОТСВАНА: Висша лига

16:30ОтложенБДФ XI - Джаненг Галакси -:-
16:30Морупуле - Тауншип Ролърс 1:3
16:30Нико Юнайтед - Опара Юнайтед 1:1
16:30Полийс XI - Илевън Ейнджълс 1:1
16:30Секюрити Системс - Габороне Юн 3:2

БРАЗИЛИЯ: Алагоано

22:00АСА - Муриси -:-
22:00КСА - СК Пенедензе -:-

БРАЗИЛИЯ: Амапаензе

21:00Оретарио - Сантана ЕК -:-
21:00Сао Пауло АП - Трем -:-

БРАЗИЛИЯ: Баяно

21:00Жакуйпензе - Жакобина -:-

БРАЗИЛИЯ: Бразилиензе

21:00Самамбая - Сейландия -:-
00:30Гама - Параноа -:-

БРАЗИЛИЯ: Капишаба

21:00Витория ЕС - Жагуаре -:-

БРАЗИЛИЯ: Кариока - Купа на Гуанабара

21:00Аудакс РЖ - Ботафого -:-
22:30Вашко - Волта Редонда -:-
23:30Португеза РЖ - Нова Игуасу -:-

БРАЗИЛИЯ: Катаринензе

21:30Авай - Бруске -:-
23:00Шапекоензе-СК - Фигуерензе -:-
00:00Джойнвил - Крисиума -:-
00:30Марсилио Диас - Насао -:-

БРАЗИЛИЯ: Сеарензе - Плейофи

21:40Феровиарио - Игуату -:-

БРАЗИЛИЯ: Сеарензе 2

20:30Марангуапе - Pacatuba -:-
21:00Cariri FC - Гуарани де Жуазейро -:-

БРАЗИЛИЯ: Гаучо

21:30Бразил де Пелотас - Жувентуде -:-
21:30СЕР Кашиас - Авенида -:-
00:00Гуарани де Баже - Сао Луиз -:-

БРАЗИЛИЯ: Гояно

18'Ипора - Вила Нова ФК 0:0
18'КРАК - Мориньос 0:0

БРАЗИЛИЯ: Маранензе

21:30Шападиня - Кордино ЕК -:-
22:00Тунтум - Мараняо -:-

БРАЗИЛИЯ: Матогросензе

21:30Куяба - Нова Мутум -:-
21:30Лувердензе - Дом Боско -:-
21:30Операрио ВГ - Академия -:-
21:30Примавера АК - Мисто -:-
21:30Униао Рондонополис - Арагуая МТ -:-

БРАЗИЛИЯ: Минейро

21:00Вила Нова МГ - Томбензе -:-
21:00Ипатинга - Демократа ГВ -:-
21:30Америка МГ - Атлетико-МГ -:-
22:00Юберландия - Атлетик Клуб -:-

БРАЗИЛИЯ: Параензе

18'Кащанял - Сао Франсиско 0:0
21:00Канаа - Пайсанду Па -:-

БРАЗИЛИЯ: Парайбано

21:30Сера Бранка - Насионал де Патош -:-

БРАЗИЛИЯ: Паулиста

21:00Итуано - Брагантино -:-
21:00Новоризонтино - Агуа Санта -:-
23:00Палмейрас - Мирасол -:-
23:00Санто Андре - Интернасионал де Лимейра -:-

БРАЗИЛИЯ: Паулиста А2

45+'Португеза Сантиста - Комерсиал 0:0
21:00Вело Клубе - Рио Кларо -:-
21:00Сао Бенто - Оесте -:-
22:00Линензе - Сао Жозе ЕК -:-
22:00Пирасикаба - Примавера -:-

БРАЗИЛИЯ: Паулиста А3

45+'Деспортиво - ЕК Сао Бернардо 0:0
45+'Сао Каетано - Матонензе 2:1
45+'Униао Сузано - Бандейранте 0:0
22:00Гремио Пруденте - Итапирензе -:-
22:00Катандува - Униао Сао Жоао -:-
23:00Вотупорангенсе - Брагантино II -:-
00:15Марилия - Сертаозиньо -:-

БРАЗИЛИЯ: Паулиста А4

20:00ОтложенНасионал СП - Униао Барбарензе -:-
21:00Аудакс-СП - Сао-Карлензе -:-
21:00Пенаполензе - Ябакуара -:-
00:00Баретос ЕК - Америка СП -:-
00:00Индепенденте СП - Такаритинга -:-

БРАЗИЛИЯ: Пернамбукано

21:30Афогадош да Ингазейра - Магуари -:-
21:30КА Порто - Петролина -:-
21:30Наутико - Спорт Ресифе -:-
21:30Сентрал СК - Санта Круз -:-
21:30Фламенго Арковерде - Ретро -:-

БРАЗИЛИЯ: Пиаюензе - Втори етап

20:45Жулю Ешпорте - Парнаиба -:-
21:00Пикош - Оейрензе -:-

БРАЗИЛИЯ: Потигуар - Първа фаза - Плейофи

23:00AБC - Санта Круз де Натал -:-

БРАЗИЛИЯ: Рондониензе

21:30Барселона РО - Порто Вельо -:-

БРАЗИЛИЯ: Сержипано

21:00Сержипи - Фалкон -:-

БРАЗИЛИЯ: Сул-Матогросензе

22:00Португеза МС - Коста Рика -:-
23:00Акуидауаненсе - Новоперарио -:-
00:00Корумбаензе - Ивинйема -:-

БРАЗИЛИЯ: Токантинензе

21:00Баталяо - Токантинс -:-
21:00Гурупи - Токантинополис -:-
21:00Униао Кармоландензе - Арагуаина -:-

БРАЗИЛИЯ: Купа на Рио - жени

15:00Ботафого W - Флуминензе W 3:0
15:00Вашко W - Фламенго W 0:2

БУРУНДИ: Примус Лига

13:00Телавив - Олимпик С. -:-
15:00Витал'О - Тигре Ноар -:-
15:00Мосо Шугър - Льо Месажи Нгози -:-
15:30Динамик - Мусонгати -:-

БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Югоизточна

14:00Асеновец - Сливен 0:0
14:00Берое II - Розова долина 2:3
14:00Гигант Съединение - Секирово Раковски 4:1
14:00ОтложенНесебър - Атлетик Куклен -:-
14:00Родопа Смолян - Левски Карлово 4:2
14:00Саяна Хасково - Карнобат 4:0
14:00Созопол - Загорец 3:0
14:00Сокол Марково - Ботев II 0:2

БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Югозападна

14:00Банско - Балкан Ботевград 1:0
14:00Ботев Ихтиман - Левски София II 2:0
14:00Кюстендил - ЦСКА 1948 III 0:0
14:00Миньор Перник - Септември София 2 1:0
14:00Оборище - Вихрен 0:0
14:00Пирин Разлог - Славия София 2 2:1
14:00Рилски Спортист - Костинброд 1:2
14:00Септември Симитли - Сливнишки герой 1:1
14:00Хебър 2 - ЦСКА София II 0:2
14:00Чавдар Етрополе - Витоша 0:3

БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Североизточна

14:00Бенковски - Кубрат 5:0
14:00Доростол - Фратрия 1:1
14:00Рилци - Септември Тервел 0:0

БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Северозападна

14:30Академик Свищов - Локомотив ГО 0:1
14:30Вихър Славяново - Ботев Враца II 2:2
14:30Дреновец - Севлиево 1:4
14:30Локомотив Мездра - Етър II 3:2
14:30ОФК Левски - Дунав Лом 3:0
14:30Партизан Червен бряг - Боруна 0:2
14:30Янтра Полски Тръмбеш - Павликени -:-

ВЕНЕЦУЕЛА: Лига ФУТВЕ - Апертура

01:00Универсидад Сентрал - Монахас 1:1
21:00Ла Гуаира - Пуерто Кабейо -:-
23:45Естудиантес Мерида - Каракас -:-

ВИЕТНАМ: В.Лига 1

13:00Бин Дин - Нам Дин 2:1
14:15Ханой ФК - Хо Чи Мин 3:1

ВИЕТНАМ: В. Лига 2

10:00Хуе - Бин Фуок 1:0

ГАМБИЯ: GFA Лига

18:30Самгер - Отбор Рино 1:2
18:30УАА Банджул - Банджул Юн 1:0

ГАНА: Премиър Лига

17:00Харт ъф Лайънс - Асанте Кокото 1:0

ГАНА: Дивизия Лига 1

17:00Голдън Кик - Стил Бeлийв -:-
17:00Окваву - Акра Атлетик 1:0
17:00УА Пауър - Уа Сунтаа 1:1

ГВАТЕМАЛА: Лига Насионал - Клаусура

03:00Малакатеко - Кобан Империал 3:0
23:00Мунисипал - Ахуапа -:-

ГВИНЕЯ: Лига 1

18:00Ашанти ГБ - Хороя 0:0
18:00Флам Олимпик - Сангареди 1:1

ГЕРМАНИЯ: Втора Бундеслига

14:00Брауншвайг - Херта Берлин 1:1
14:00Кайзерслаутерн - Карлсруер 0:4
14:00Оснабрюк - Хановер 1:0
21:30Магдебург - Шалке -:-

ГЕРМАНИЯ: Трета лига

15:00Виктория Кьолн - Зандхаузен 2:1
15:00Дрезден - РВ Есен 2:2
15:00Регенсбург - Ауе 0:0
15:00Улм - Инголщад 0:0
15:00Унтерхахинг - Дортмунд II 3:4
17:30Ферл - Мюнхен 1860 0:1

ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Север

13:00Теутония Отензен - Холщайн Кил II 0:1
14:00Фьоникс Любек - Лооне 3:1
14:00ОтложенХамбургер II - Олденбург -:-
14:00Хановер II - ШК Вайхе-08 1:1
16:00Мепен - Йеделох 3:0

ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Североизток

14:00Енерги Котбус - Берлинек АК 07 2:1
14:00Лукенвалде - Йена 0:3
15:00Ханза Рощок II - Цвикау 0:1
17:00Ерфурт - Алтглинике 2:2

ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Запад

15:00Алемания Аахен - Гутерслох 4:0
15:00Вегберг-Беек - Вуперталер 3:1
15:00Виденбрюк - Бохолт 0:0
15:00Кьолн II - Б. Мьонхенгладбах II 1:1
15:00Липщад - Фортуна Кьолн 2:2
15:00Рьодингхаузен - Шалке II 0:0

ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Югозапад

15:00Балинген - Щайнбах Хайгер 1:0
15:00Фулда Ленерц - Фрайберг 1:0

ГЕРМАНИЯ: Регионална лига Байерн

15:00Ашафенбург - Байерн II 0:1
15:00Бухбах - Бамберг 0:0
15:00Тюргюджю Мюнхен - Аубщад 0:1
15:00Швайнфурт - Филцинг 0:1

ГЕРМАНИЯ: Оберлига NOFV - Юг

14:30Грима - Бишофсвердаер 1:2
14:30Кришов - Мотор Мариенберг 4:1
14:30Лудвигсфелдер - Хале 3:0
14:30Халберщад - Фрайтал 1:1

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Шлезвиг-Холщайн

15:00Екернфьордер ШФ - ШК Вайхе-08 II 3:2
15:00Нордмарк Сатруп - Бордесхолм 4:0
15:30Олденбюргер - Ноймюнстер 2:3
16:00ОтложенХоенвещед - Айхеде -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Хамбург

14:00Дюнеберг - Буххолц 08 2:1
16:30Алтона - Тюркие Вилхелмсбург 5:1

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Бремен

15:00ТУРА Бремен - Бремерхавен 3:2
17:00Блокдик - Фатан Бремен 2:1

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Нидерзаксен

15:00Айлвезе - БШФ Реден 0:1
15:00Ротенбургер - Мепен II 3:1
88'Емден - Шьонинген 5:0

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Вестфален

17:00Тюркспор Дортмунд - Пройсен Мюнстер 2 3:1

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Хесен

15:00Тюрк Гюджю Фрийдберг - Баунатал 2:1
15:00Щадталендорф - Едерсхайм 1:1
15:30Алценау - Валдгирмес 3:0
15:30ОтложенВайденхаузен - РВ Валдорф -:-
15:30ТУШ Диткирхен - Ханауер СК 3:1
16:00Ханау - Ффб Марбург 4:1

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар

15:00Битбург - Пирмазенс 0:4
15:00Дуденхофен - Вормс 1:2
15:00Енгерс - Дифлен 0:2
15:00Карбах - Пфедерсхайм 2:1
16:30Морлаутерн - Баумхолдер 2:1

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Байерн - Север

15:00Айхщат - Регенсбург II 4:2
15:00Инголщад II - Ханкофен-Хайлинг 3:1
15:00Кобург - Фортуна Регенсбург 3:3
15:00Ноймаркт - Амертал 2:1
16:00Абтсвинд - Фойхт 0:2
16:00ШФ Донаущауф - Елтерсдорф 1:2
17:00Хам - Нойдросенфелд 0:0

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Байерн - Юг

14:00Котерн-Ст. Манг - Ландсберг 5:1
15:00Ерлбах - Изманинг 3:1
15:00ОтложенПипинсрийд - Мюнхен 1860 II -:-
15:00Райн/Лех - Хаймщетен 1:0

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Баден-Вюртемберг

15:00Денцлинген - Бакнанг 2:2
15:00Нормания Гмунд - Равенсбург 2:2
15:00Пфорцхайм - АТШФ Мучелбах 3:1
15:00ОтложенФК Нотинген - Офенбургер -:-
15:00ФК Холцхаузен - Ройтлинген 2:2

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Нидерхайн

89'Юрдинген - СК Ст. Тьонис 1:4

ГЕРМАНИЯ: Младежка Бундеслига Север

12:00Хамбургер U19 - Лайпциг U19 1:2
14:00Вердер Бремен U19 - Хановер U19 0:1
14:00Волфсбург U19 - ФфЛ Оснабрюк U19 4:0
14:00Йена U19 - Дрезден U19 3:1
15:00Ст. Паули U19 - Херта U19 0:1
15:00Ханза Рощок U19 - Унион Берлин U19 2:1

ГЕРМАНИЯ: Юношеска Бундеслига - Юг

12:00Байерн U19 - Хофенхайм U19 2:4
14:00Аугсбург U19 - Щутгарт U19 0:5
14:00Зандхаузен U19 - Майнц U19 0:3
14:00Инголщад U19 - Мюнхен 1860 U19 1:2
14:00Фюрт U19 - Хайденхайм U19 2:4
15:00Нюрнберг U19 - Карлсруер U19 0:1

ГЕРМАНИЯ: Юношеска Бундеслига - Запад

60'Ферл U19 - Вуперталер U19 1:1

ГИБРАЛТАР: Национална лига

17:30Ст. Джоузефс - Магпис 2:2
18'Лайънс Гибралтар - Манчестър 62 0:0

ГЪРЦИЯ: Супер Лига

85'Ламия - АЕК 1:3
59'Пансерайкос - Атромитос 0:0

ГЪРЦИЯ: Супер лига 2

15:00Каламата - Олимпиакос B 1:0

ГЪРЦИЯ: Гама Етники - Група 1

15:00Термайкос ФК - Ники Ефкарпиас 0:1

ДАНИЯ: 1ва Дивизия

14:00Олборг - Сьонерюск 2:2
16:00Б.93 - Нествед 0:0

ДЖИБУТИ: Дивизия 1

14:00Жандармери - АСАС -:-
16:30АСК Хаяб - КФ ГР/СИАФ -:-

ЕВРОПА: Евро Под17 - Жени - Квалификации - Кръг 2 - Лига А

13:00Португалия U17 W - Косово U17 W 1:0
18:00Финландия U17 W - Исландия U17 W 2:1

ЕВРОПА: Евро Под17 - Жени - Квалификации - Кръг 2 - Лига Б

12:00Северна Ирландия U17 W - Люксембург U17 W 4:1

ЕГИПЕТ: Дивизия 2 А - Група за промоция

15:00Вади Дегла - Ал-Сека 3:1
15:00Петроджет - Танта 2:1
15:00Прокси - Харас Ел Ходод 0:1
15:00Рая - Ла Виена 2:1
17:30Газл Ел Махала - Ал Канах 2:0

ЕЛ САЛВАДОР: Примера дивисион - Клаусура

23:00Хокоро - Метапан -:-

ЗАМБИЯ: Супер Лига

15:00Грийн Бъфалос - Конкола 4:2
15:00Занако - НАПСА Старс 0:0
15:00Кабве - Призън Лепардс 0:0
15:00Кансанши - Нквази 1:1
15:00Нкана - Форест Рейнджърс 1:1
15:00Ред Ароус - Муфулира 0:0
15:00ФК МЮЗА - Грийн Ийгълс 1:0

ЗВАЗИЛЕНД: MTN Висша лига

15:00Грийн М. - Монени Пайрътс 0:1
15:00Йънг Бъфалос - Нсингизини Хотспърс 1:2
15:00Манзини Сий Бърдс - Мадленя 2:2
15:00Мбабане Суол. - Роял Леопардс 1:1

ИЗРАЕЛ: Висша лига

15:00Макаби Петах Тиква - Апоел Тел Авив 3:0
17:30Апоел Хайфа - Сахнин 1:2
18:30Апоел Хадера - Апоел Йерусалим 1:1
59'Бейтар Йерусалим - Нетаня 0:0
45+'Макаби Тел Авив - А. Беер Шева 1:0

ИНДИЯ: Супер Лига

13:30Одиша ФК - Мохун Баган 0:0
16:00Бенгалуру - Хайдербад 2:1

ИНДИЯ: И-Лига

13:00Интер Каши - Реал Кашмир 1:1
15:30Чърчил Брадърс - Гокулам 1:2

ИНДИЯ: Трофей Сантош - Финална група

06:30Карнатака - Мизорам 2:2
11:00Махаращра - Манипур 1:2
15:30Делхи - Рейлуейс 4:0

ИНДОНЕЗИЯ: Лига 1

10:00Персис Соло - Персик Кедири 2:1
14:00ПСМ Макасар - Бали Юнайтед 0:0

ИРАК: Супер Лига

13:00Ал Нафт - Ал Минаа 1:1
13:00Нафт Ал-Басра - Захо 0:2
15:30Ал Завраа - Ал Карх 1:1
18:00Ал Шорта - Ал Караба 2:1

ИРЛАНДИЯ: Висша дивизия

21:45Слиго Роувърс - Дери Сити -:-

ИСЛАНДИЯ: Купа на Лигата

13:00Валур - Фрам 2:1
15:00Филкир - ИР Рейкявик 0:1
16:00Акранес - Далвик/Рейнир 6:0
16:00Тротур - Вестманаеяр 2:1
17:00Викингур Рейкявик - КА Акурейри 1:1
17:00Копавогур - Тор Акурейри 0:2
18:00Гриндавик - Вестри 1:0

ИСПАНИЯ: ЛаЛига2

17:15Расинг Сантандер - Леганес 2:1
60'Виляреал B - Сарагоса 0:0
60'Ейбар - Еспаньол 1:0
22:00ОтложенЛеванте - ФК Андора -:-

ИСПАНИЯ: Примера РФЕФ - Група 1

17:00Сабадел - Р. Унион 1:0
17:00Селта Виго B - Сестао 4:0
90+'Понферадина - Р. Сосиедад B 2:0
86'Райо Махадаонда - Корнея 1:3
21:00Логронес - Арентейро -:-
21:00Тарасона - Унионистас де Саламанка -:-

ИСПАНИЯ: Примера РФЕФ - Група 2

17:00Реал Мадрид B - Мурсия 5:1
17:00Сан Фернандо - Атл. Мадрид B 0:0
90'Алкояно - Малага 0:3

ИСПАНИЯ: Сегунда РФЕФ - Група 1

17:00Валядолид Промесас - Арандина 1:4
18:00Гихуело - Реал Авилес 1:1
88'Корусо ФК - Р. Овиедо B 1:2
90+'Лангрео - Марино де Луанко 0:0

ИСПАНИЯ: Сегунда РФЕФ - Група 2

17:00Вайе Егес - Исара 0:0
17:30Мутилвера - Логронес 1:2
18:00Аренас Клуб - Герника Клуб 0:0
18:00Сан Хуан - Бреа 0:0

ИСПАНИЯ: Сегунда РФЕФ - Група 3

16:00Форментера - СЕ Манреса 3:1
18:00Пеня Индипендънт - Ла Нусия 3:0

ИСПАНИЯ: Сегунда РФЕФ - Група 4

90+'Севиля B - Агилас ФК 0:0

ИСПАНИЯ: Сегунда РФЕФ - Група 5

18:00Гуадалахара - Касереньо 0:2
18:00Сан Себастиан Рейес - Монтихо 4:0

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 1

18:30УД Оуренсе - Гран Пеня 0:2

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 3

17:30Ескобедо - Бесана 1:2
17:30УК Картес - Атлетико Алберисиа 0:1
18:30Самано - Ларедо 1:0

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 4

17:30Беасаин - Анайтасуна ФТ 3:1
17:30Пасая - Алавес C 0:0
17:30Тоуринг КЕ - Баскония 1:1
18:00Лахун Онак - Лейоа 2:1
18:00Падура - Аньорга -:-
18:30СКД Дуранго - Урдулис -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 5

18:00Побла Мафумет - Реус ФК Редис 0:0

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 6

13:30ОтложенИлиситано - Тореяно -:-
16:00ОтложенКастейон B - Виляреал C -:-
17:00ОтложенРода - Гандия -:-
17:30ОтложенРайо Ибенсе - Хове -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 7

17:00Алкоркон B - Виянуева 1:3
17:00Леганес B - КВ Коядо Вияалба 1:1

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 8

17:00Колехиос Диосесанос - Паленсия КА 1:1
17:30Вияралбо - Реал Авила 1:1
18:00Атл. Асторга - Понферадина B 2:0
18:00Бургос КФ B - Мирандес B 2:1
18:00Леонеса B - Бекерил 4:2

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 9

13:30Уетор Тахар - Атлетико Мелия 2:0
18:30Уетор Вега - Малага Сити 2:0

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 10

13:00Кордоба B - Утрера 1:1
18:30Сеута B - Картая 3:0
90'Херес КД - Конил 2:0

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 11

17:00Аренал - Бинисалем 1:0
17:00Констансиа - Меркадал 1:0
17:30Манакор - Сойер 8:2
17:30Побленсе - Феланич 5:0
17:30Сантаний - Ибиса Ислас Питиусас -:-
18:30Койеренсе - Интер Манакор 4:0

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 12

14:30Тамарасейте - Марино 1:0
17:00Ибара - Лансароте 1:1
18:30Яиса - Санта Урсула 4:0
19:00Ербания - КД Бусанада -:-
56'Сан Бартоломе - Лас Палмас B 1:0

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 13

17:30Алкантария - Балсикас Атлетико 2:1
17:30Монтекасияс - Пулпилено 0:4
59'Лорка Депортива - Реал Мурсия B 1:2

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 15

16:30Памплона - Алесвес 2:0
17:00Бидесара - Пеня 1:2
17:00Бурладес - Бети Онак 0:4
17:00Лагунак - Кантолагуа 0:3
17:00Субиса - Бети Козкор 4:1
17:00Уарте - Леринес 2:1
17:00Чантреа - Сирбунеро 0:0
17:30Ардой - Кортес 1:1
17:30Оберена - Ескабарте 3:0

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 16

18:30Ойонеса - Касаларейна 1:1

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 18

84'Пуертояно К.Ф. - Вияробледо 2:0

ИТАЛИЯ: Серия Б

15:00Бреша - Реджана 0:0
15:00Зюдитирол - Бари 1:0
15:00Кремонезе - Палермо 2:2
15:00ФералпиСало - Асколи 0:1
15:00Читадела - Катандзаро 1:2
17:15Комо - Парма 1:1
17:15Пиза - Венеция 1:2
17:15Тернана - Леко 0:0

ИТАЛИЯ: Серия C - Група А

58'Алесандрия - Албинолефе 0:1
58'Падова - Арциняно 2:0
58'Перголетезе - Про Верчели 0:0
58'Про Сесто - Тренто 0:0

ИТАЛИЯ: Серия C - Група B

17:15Анкона - Римини 1:3
17:15Пескара - Лукезе 1:0
59'Реканатезе - Вис Пезаро 1:0

ИТАЛИЯ: Серия C - Група С

17:15Таранто - Катания 1:0

ИТАЛИЯ: Серия D - Група А

16:00Фецанезе - Чита ди Варезе 0:0

ИТАЛИЯ: Серия D - Група B

15:30Варезина - Арконатезе 2:1

ИТАЛИЯ: Серия D - Група Е

15:30Фолоника Гаворано - Серавеца Поци 3:0

ИТАЛИЯ: Серия D - Група F

15:30С. Н. Нотареско - Вастоджирарди 1:0

ИТАЛИЯ: Серия D - Група G

15:00Ночерина - Сарабус Олиастра 1:0
15:30Лате Долче - Анцио Калчо 1924 0:0

ИТАЛИЯ: Примавера 1

12:00Верона U19 - Ювентус U19 2:0
12:00Емполи U19 - Лече U19 3:3
14:00Милан U19 - Интер U19 1:1
14:00Фрозиноне U19 - Каляри U19 1:1
16:00Сампдория U19 - Монца U19 0:0

ИТАЛИЯ: Примавера 2

12:00Асколи U19 - Беневенто U19 3:3
12:00Кротоне U19 - Салернитана U19 3:3
12:00Судитирол U19 - Удинезе U19 0:1
12:00Тернана U19 - Ентеля U19 0:0
12:30Пиза U19 - Чезена U19 1:2
15:30Алесандрия U19 - Парма U19 3:3
15:30Бари U19 - Пескара U19 2:2
15:30Бреша U19 - Виченца U19 -:-
15:30Монополи U19 - Нуова Козенца U19 1:1
15:30Наполи U19 - Специя U19 2:0
15:30Падова U19 - Читадела U19 3:2
15:30Палермо U19 - Перуджа U19 1:1
15:30Реджана U19 - Венеция U19 2:1
15:30Ренате U19 - Кремонезе U19 0:3
15:30ФералпиСало U19 - Комо U19 0:2
16:00Албинолефе U19 - Спал U19 5:2

ЙОРДАНИЯ: Висша лига

16:00Маан - Ал Джалил 0:0
18:30Шабаб Ал Ордон - Ал Хюсеин 0:1

КАМБОДЖА: CPL

13:00Дангкао - Свай Риенг 2:4
13:00НагаУърлд - Пном Пен Краун 1:1

КАМЕРУН: Елит Едно

16:30Динамо Дуала - Газел -:-

КАТАР: КСЛ

17:00Катар СК - Ум Салал 1:1
81'Ал-Гарафа - Ал Ахли Доха 1:0
88'АЛ Маркия - Муайтер СК 0:2

КИПЪР: Cyta Championship - Група на изпадащите

16:30Ахнас - Кармиотиса 2:1
18:00АЕЛ Лимасол - Закакиу 2:1
86'Неа Саламис - Отелос Атиену 1:1

КИПЪР: Дивизия 2 - Група на изпадащите

15:00Ахиронас-Онисилос - Хлорака 3:0
15:00Дигенис Акрит - Паеек 3:3
15:00Ермис - Енад 0:5
15:00М.Е.А.П. Нису - Ксилотимву 2006 1:1

КИПЪР: Дивизия 2 - Шампионска група

15:00Агия Напа - АСИЛ Лиси 1:2

КОЛУМБИЯ: Примера А - Апертура

23:00Форталеса - Чико 1:1
01:10Агилас - Енвигадо 2:0
03:20Деп. Пасто - Деп. Кали 0:1

КОЛУМБИЯ: Примера Б - Апертура

22:30Орсомарсо - Кукута -:-

КОЛУМБИЯ: Женска лига

00:20Деп. Пасто W - Хуниор W 1:0
23:00Деп. Кали W - Депортиво Перейра W -:-
00:00Ла Екидад W - Америка Де Кали W -:-

КОСОВО: Суперлига

14:00Малишево - Фероникели 2:1
14:00ФК Балкани - Гиляни 1:1

КОСТА РИКА: Примера Дивисион - Клаусура

23:00Гуанакастека - Саприса -:-

КОТ Д'ИВОАР: Лига 1

17:30Корого - Буаке 4:1
17:30Расинг д'Абдиджан - Лис Сасандра 4:3
17:30Сан Педро - Муна 3:0
17:30СО Арми - Спортинг Ганьоа 1:1
45+'АС Денгеле - Академи де ФАД 0:0

КЮРАСАО: Първа лига

02:00Сентро Домингито - Схерпенхьовел 1:1

ЛЕСОТО: Висша лига

16:00Банту - ACE Maseru 5:1
16:00Дифенс Форс - Леоли 1:0
16:00Лиджабато - ЛКС 2:0
16:00Лифофане - Матлама 1:1
16:00ЛМПС - Лифакое 1:0

ЛИБИЯ: Висша лига

15:30Асвехли - Ал Ахли Триполи 0:1
18:00Ал-Итихад - Асария 2:0

ЛИВАН: Висша лига - Етап на загубилите

14:15Ал Газиех - Ал Ахли Набатия 2:1

ЛИВАН: Висша лига - Етап на победителите

16:00Ал Ансар - Бурж ФК 4:0

ЛЮКСЕМБУРГ: Национална дивизия

18:00Жьонес Еш - Расинг Люксембург 3:0

МАВРИТАНИЯ: Лига 1

18:00ОтложенАСАК Конкорд - СНИМ -:-
18:00ОтложенКаеди - Тевраш Зейна -:-
18:00ОтложенКсар - Ноуакшот Кинг'с -:-
18:00ОтложенМитници - Гендрим -:-
18:00ОтложенНационална гвардия - Помпие -:-
18:00ОтложенНуадибу - Интер Нуакшот -:-
18:00ОтложенШемал - Енту -:-

МАКАО: Елитна лига

09:00Ханг Сай - Лун Лок -:-

МАЛИ: Премиър Дивизия

18:00Джолиба - Бинга -:-
18:00Серкъл Олимпик - Фут Елит -:-
18:00УС Бугуни - Бугуба 0:1
18:00ЮСК Кита - Блек Старс -:-

МАЛТА: Висша лига

15:00Балзан - Хибърниънс 0:0
17:15Моста - Биркиркара 0:2

МАЛТА: Чалъндж лига - Група за промоция

15:00Мелита - Забар 1:1
17:30Зуриек - Сенглеа 1:1
18:00Пиета - Марса 1:1

МАРОКО: Ботола Къп

17:00ФУС Рабат - Младежки спорт Суалем 1:0
85'Могреб Тетуан - Раджа Казабланка 1:1
21:00Олимпик де Сафи - Хемис Земамра -:-

МАРОКО: Ботола 2

16:00Итифак Маракеш - Рапид Уед Зем 1:1
16:00Олимпик Курибга - Раджа Бени Мелал 4:1
16:00Уидад Фес - Кавкаб Маракеш 1:2
16:00Шабаб Атлас Кенифра - Мекнес 1:1

МЕКСИКО: Лига МХ - Клаусура

03:00Пуебла - Керетаро 0:2
05:00Некакса - Пачука 1:1
05:00Хуарес - Монтерей 0:3

МЕКСИКО: Лига Премиър Серия А

03:30Калор Де Сан Педро - Салтильо 0:0
03:45Оргуйо Рейноса - Лос Кабос 1:1
04:00Чихуахуа - Мехикали 2:0
82'Депортива Венадос - Канами 0:0
00:00Колима ФК - УА Сакатекас -:-

МЕКСИКО: Лига Премиър Серия Б

03:00Сантяго - Чилангос 3:0
18:00Канонерос Марина - Донгу 1:0
45+'Чилпансинго - Роса Рика 0:0
23:30Артесанос Метепек - Ситакуаро -:-
00:00Пачука 2 - Ураканес Искали -:-

МЕКСИКО: Лига МХ П23 - Клаусура

17:00Клуб Америка U23 - Крус Асул U23 0:1
17:00Клуб Леон U23 - Атл. Сан Луис U23 -:-
17:00Тигрес УАНЛ U23 - Атлас U23 0:1
17:00Чивас Гуадалахара U23 - УНАМ Пумас U23 2:1

НИГЕР: Лига 1

17:15Дуанес Ниамей - Либерте 2:0

НИГЕРИЯ: НПФЛ

16:00Дома Юнайтед - Енугу 0:1
17:00Квара - Катсина Юнайтед ФК 1:1
18:30Бендел - Енимба 0:0

НИДЕРЛАНДИЯ: Ередивизие

Полувр.Валвайк - Ситард 0:0
21:00Цволе - ПСВ -:-
22:00Неймеген - Спарта Ротердам -:-

НИДЕРЛАНДИЯ: Твеете Дивизие

15:30АКВ Асен - Козакен Бойс 1:2
15:30Екселсиор Мааслаус - Спакенбург 1:1
15:30Лисе - Йонг Алмере Сити 1:1
15:30Схевенинген - Йонг Спарта Ротердам 0:3
15:30Харденберг - Нордуик 1:0
16:00АФК - ГФФФ 3:1
16:00Райнсбургсе Бойс - Де Треферс 2:4
16:00ХФК - АДО 20 Хеемскерк 3:0

НИДЕРЛАНДИЯ: Дерде Дивизие

15:30Еемдайк - Kampong 2:1
15:30Райнвогелс - Генемуйден 0:3
15:30Стедоко - Блау Геел 1:1
15:30ФФ ДОВО - ФФСБ 1:1
15:30Харкемасе Бойс - ХСК 21 1:1
16:00Ейселмервогелс - УСФ Херкулес 4:0
16:00Ермело - Хогевеен 3:0
16:00Кльотинге - ХФФ Юнитас 2:1
16:00ОДИН '59 - Спарта Нейкерк 0:7
16:00Спортлуст - Гемерт 4:1
16:00Урк - РКАВ Волендам 4:2
16:30ДЕМ - Стапхорст 1:2
16:30ОтложенТЕК - Хук -:-
84'Меерсен - Барендрехт 3:1

НИДЕРЛАНДИЯ: Дивизия 1 П21 - Пролетен сезон

15:00Камбуур U21 - Г.А. Ийгълс U21 4:0
15:30Граафшап U21 - Цволе U21 2:0
16:00Фейенорд U21 - Неймеген U21 0:0
16:00ФК Твенте/Хераклес U21 - Гронинген U21 2:4

НИДЕРЛАНДИЯ: Дивизия 1 П18 - Пролетен сезон

13:00Витес U18 - АЗ Алкмаар U18 -:-
15:30ПСВ U18 - Вилем II U18 -:-
15:30Утрехт U18 - Фейенорд U18 -:-

НИКАРАГУА: Лига Примера - Клаусура

02:00УНАН-Манагуа - Манагуа ФК 1:3

НИКАРАГУА: Лига Примера П20 - Клаусура

23:00УНАН-Манагуа U20 - Манагуа ФК U20 1:4
00:00Естели U20 - Ферети U20 -:-
00:00Окотал U20 - Матагалпа U20 -:-

НОРВЕГИЯ: OBOS Supercup

16:00Нордщранд - Арендал 1:4

ОБЕДИНЕНИ АРАБСКИ ЕМИРСТВА: ОАЕ Лига

15:30Емирейтс Клуб - Ал Уасл 0:2
15:30Хата - Хорфакан 0:2
18:00Ал Джазира - Ал Насър 2:3
18:00Ал Шарджа - Итихад Калба 1:0

ПАНАМА: ЛПФ - Апертура

03:00Ерера - Алианса 1:2
23:00Арабе Унидо - Сан Франсиско -:-

ПАРАГВАЙ: Примера Дивисион - Апертура

00:30Сп. Лукеньо - Хенерал Кабайеро ХЛМ 1:1
23:152 де Майо - Насионал Асунсион -:-

ПЕРУ: Лига 1 - Апертура

22:00Кахамарка - У. де Депортес -:-
22:00Спорт Бойс - Куско -:-
00:30ФБК Мелгар - Унион Комерсио -:-

ПОЛША: Екстракласа

16:00Ягелония - Рух 1:1
18:30Лех Познан - Шльонск Вроцлав 0:0
21:00Стал Миелец - Ракув -:-

ПОЛША: Дивизия 1

13:40Подбескидзе - Одра Ополе 1:2
16:00Плоцк - ГКС Катовице 2:1
18:30Мотор Люблин - Термалица Б-Б. 1:0

ПОЛША: Дивизия 2

12:00Елбльонг - Скра 2:1
13:00Лех Познан II - Ол. Груджьондз 0:0
13:45Котвица Колобжег - Хойничанка 3:0
14:00Хутник Краков - ГКП Ястшембе 1:1
89'ККС Калиш - Погон Шедълце 5:1
18'Сандеця Нови С. - Заглембие II 0:0

ПОЛША: III Лига - Група III

14:00Гварек Тарновске Гори - Шленза Вроцлав 1:4

ПОРТУГАЛИЯ: Лига Португалия

17:30СК Фарензе - Морейрензе 0:1
45+'Ещрела - Шавеш 0:1
22:30Гимараеш - Каса Пиа -:-

ПОРТУГАЛИЯ: Лига Португалия 2

13:00Тондела - Лейрия 1:1
16:00Санта Клара - Оливейренсе 3:0
17:30Насионал - Пеняфиел 3:2
17:30Порто B - Лейшоеш 0:2
45+'Бенфика B - Вилановензе 1:0

ПОРТУГАЛИЯ: Лига 3 - Група за промоция

17:00Лузитания ФК - Академика 2:1
17:00Фелгейраш - Алверка 1:1
18'Брага B - Ковиля 0:0

ПОРТУГАЛИЯ: Лига 3 - Група на изпадащите

17:00Трофенсе - АД Фафе 1:3

ПОРТУГАЛИЯ: Шампионат на Португалия - Група A

17:00Певидем - КДК Монталегре 1:1

ПОРТУГАЛИЯ: Шампионат на Португалия - Група C

17:00Сертанензе - Витория Сернаше 0:0

ПОРТУГАЛИЯ: Шампионат на Португалия - Група D

17:00Сетубал - Синтрензе 2:0

ПОРТУГАЛИЯ: Лига Ревеласао П23 - Група на изпадащите

13:00Брага U23 - Рио Аве U23 2:1

ПОРТУГАЛИЯ: Кампеонато насионал П19 - Група на изпадащите

13:00Визела U19 - Рио Аве U19 0:0
13:00Жил Висенте U19 - Маритимо U19 2:1
14:00СК Лузитания U19 - Академика U19 2:0
17:00Белененсеш U19 - Бейра Мар U19 2:0
17:00Ещорил U19 - Торенсе U19 1:1
17:00Сетубал U19 - Алверка U19 0:2
17:00Шавеш U19 - Боавища U19 3:0
85'Лузитания ФК U19 - Ферейра U19 1:0

ПОРТУГАЛИЯ: Кампеонато насионал П19 - Шампионска група

13:00Порто U19 - Спортинг U19 2:1
17:00Гимараеш U19 - Академико Визеу U19 2:2
17:00СК Фарензе U19 - Фамаликао U19 2:2

РУАНДА: Висша лига

15:00Амагаджу - Гасоги Юнайтед 2:0
15:00Марийнс - Кийову 3:0
15:00Полийс - АС Кигали 0:1
15:00Рвамагана Сити - Етоал дьо Лест 2:0

РУМЪНИЯ: Лига 1

14:00УТА Арад - Петролул 1:0
17:00Фарул Констанца - Оцелул 1:1
45+'Поли Яши - Рапид Букурещ 0:0

РУМЪНИЯ: Лига 2

11:00Корвинул Хунедоара - КСС Слатина 3:0
11:00КСК Думбръвица - Униреа Слобозия 0:2
11:00КСМ Решица - Стяуа Букурещ 3:1
11:00Миовени - КСМ Александрия 1:0
11:00Тунари - У. Деж 0:1
11:30Киндия Търговище - Металоглобус Букурещ 0:0

САН МАРИНО: Първенство на Сан Марино

16:00Академия Сан Марино U22 - Фиорентино 2:0
16:00Виртус - Доманяно 0:0
16:00Кайлунго - Либертас 0:1
16:00Пенароса - Мурата 0:3
70'Фолгоре - Фаетано 2:1

САУДИТСКА АРАБИЯ: Саудитска Професионална Лига

16:00Ал Таи - Ал Ахли СК 1:4
84'Ал Хазем - Ал Халеей 1:1

САЩ: Мейждър Лийг Сокър

21:00Кълъмбъс Крю - Атланта Юнайтед -:-
23:45Лос Анджелис ФК - Сиатъл Саундърс -:-

СВЯТ: Приятелски клубни срещи

08:30Локомотив Москва (Rus) - ФК Ашхабад (Tkm) 3:0
10:00Витебск (Blr) - ФК Гомел (Blr) 1:2
10:00Дин. Минск (Blr) - Макслайн (Blr) 2:1
10:00Енергетик-БГУ Минск (Blr) - Сморгон (Blr) 1:1
10:00Камаз (Rus) - Ч. Новоросийск (Rus) 1:2
10:00Орлова (Cze) - Витковице (Cze) 1:3
10:30Неман (Blr) - Слуцк (Blr) 4:2
10:30Чайка Песчанокопское (Rus) - Нефтехимик (Rus) 2:2
11:00Бърно B (Cze) - Росице (Cze) 1:2
11:00Вратимов ФК (Cze) - Фридлант (Cze) 1:0
11:00Жличин (Cze) - Адмира Прага B (Cze) 0:1
11:00КАС 1909 (Aut) - Анабихлер (Aut) -:-
11:00ОтмененКромериж (Cze) - Простейов (Cze) -:-
11:00Легия II (Pol) - Хутник Варшава (Pol) 4:1
11:00Моторлет Прага (Cze) - Пжеперже (Cze) -:-
11:00Павловице (Pol) - Гурник З. II (Pol) -:-
11:00Пардубице B (Cze) - Живанице (Cze) 1:0
11:00Славия Прага U19 (Cze) - Колин (Cze) -:-
11:00Хостоун (Cze) - Слани (Cze) 1:1
11:15Нератовице (Cze) - Велке Хамри (Cze) 1:4
11:15Писек (Cze) - Таборско B (Cze) 0:0
11:30Гедания Гданск (Pol) - Столем Гневино (Pol) 2:1
11:30Злинско (Cze) - Простейов (Cze) 0:2
11:30Слован Братислава B (Svk) - Серед (Svk) 1:0
11:30ФК Турнов (Cze) - Яблонец B (Cze) -:-
11:45Йединство СП (Srb) - Подунавац Белегиш (Srb) 5:1
11:45ПЕПО (Fin) - МиПа (Fin) 2:1
12:00Брежице (Slo) - Любляна Свобода (Slo) 7:3
12:00Брозани (Cze) - Повлътавска ФА (Cze) 1:1
12:00Будайорши (Hun) - ЕШМТК Будапеща (Hun) 0:1
12:00Варта Шерадз (Pol) - Радомско (Pol) 0:2
12:00Веен (Ger) - Шот Майнц (Ger) 3:0
12:00Велвари (Cze) - ФК Робстав (Cze) 2:0
12:00Вишлание Яшковице (Pol) - Висла II (Pol) 1:0
12:00Дебрецен II (Hun) - Кьорьошладени МШК (Hun) 3:3
12:00Дороги (Hun) - Велке Лудинце (Svk) 3:1
12:00Жижков (Cze) - Пилзен B (Cze) 2:1
12:00Здрой Буско (Pol) - Корона Келце 2 (Pol) 2:2
12:00ОтмененИ. Братислава (Svk) - Хорна Крупа (Svk) -:-
12:00Ислох Минск (Blr) - Нафтан (Blr) 2:2
12:00Йовик-Лин (Nor) - HamKam (Nor) 3:2
12:00Кухл (Aut) - Валс-Грюнау (Aut) 1:2
12:00Лишен (Cze) - Ихлава (Cze) 1:1
12:00МОЛ Фехервар II (Hun) - ВЛШ Веспрем (Hun) -:-
12:00Нагиканица (Hun) - Копривница (Cro) 5:0
12:00Повишле Джешгон (Pol) - Картуша Картузи (Pol) 0:9
12:00Полония Битом (Pol) - Драма Зброславице (Pol) 2:0
12:00ОтмененРайхенау (Aut) - Тирол (Am) (Aut) -:-
12:00Сабуртало Тбилиси (Geo) - ФК Гареджи Сагареджо (Geo) 5:2
12:00Свит (Pol) - Виктория Сулейовек (Pol) 1:2
12:00Тампинес (Sgp) - Йънг Лайънс (Sgp) 4:1
12:00Татабаня (Hun) - Монори (Hun) 1:1
12:00Усти над Лабем (Cze) - Прибрам (Cze) 0:2
12:00Хатван (Hun) - Ерди (Hun) 0:0
12:00Ходонин (Cze) - Бзенец (Cze) 4:2
12:00Хранице (Cze) - Вшеховице (Cze) -:-
12:00ХФК Оломуц (Cze) - Тасовице (Cze) -:-
12:00Ческа Липа (Cze) - Варнсдорф (Cze) 0:3
12:30Исхой Болдклуб (Den) - Брьонсхьой (Den) 2:1
12:30Старт Бърно (Cze) - Велке Мезиржичи (Cze) 3:1
12:30Шаморин (Svk) - Поважска Бистрица (Svk) 1:1
13:00Белшина (Blr) - Арсенал Дзяржинск (Blr) 1:2
13:00БК Фрем (Den) - Хелеруп (Den) 1:4
13:00Брабранд (Den) - Тистед ФК (Den) 1:2
13:00Велим (Cze) - Пржедни Копанина (Cze) 3:4
13:00Гарбарния (Pol) - Уния Тарнув (Pol) 4:1
13:00ГКС Белхатов (Pol) - Видзев Лодз II (Pol) 3:0
13:00Джиугас Телшяй (Ltu) - Атмосфера (Ltu) 4:1
13:00Ескилсмине (Swe) - Олимпик (Swe) 3:1
13:00Жельона гора (Pol) - Варта Гожов (Pol) 4:0
13:00Завиша (Pol) - Вда Швиече (Pol) 0:2
13:00Кауно Жалгирис (Ltu) - БЕ1 НФА (Ltu) 0:2
13:00Кишварда II (Hun) - III. керулети ТУЕ УПЕ (Hun) 1:2
13:00КС Вечиста Краков (Pol) - Белско-Бяла (Pol) 2:0
13:00Моторлет Прага (Cze) - Запи (Cze) 2:3
13:00Нелба Вонгровец (Pol) - Нотеч Чарнков (Pol) 1:1
13:00Нюрнберг II (Ger) - Аален (Ger) 1:1
13:00Полония Варшава (Pol) - Легьоново (Pol) 2:0
13:00Стал Крашник (Pol) - Швидничанка Швидник (Pol) 1:2
13:00Уния Туржа Шльонска (Pol) - ФК Фридек-Мистек (Cze) 0:1
13:00Ференцварош II (Hun) - Бекешчаба 1912 (Hun) 0:2
13:00Циганд (Hun) - Хидашнемети (Hun) 5:0
13:00Шахтьор Солигорск (Blr) - Динамо Брест (Blr) 3:4
13:00Юнгшиле (Swe) - Тролхетан (Swe) 2:1
13:15Фалкенберис (Swe) - Твоокерш (Swe) 2:2
13:30Вълтавин (Cze) - Кладно (Cze) 5:1
14:00Аритма Прага (Cze) - Кралув Двур (Cze) 1:0
14:00Асириска ФФ (Swe) - Енскеде (Swe) 1:1
14:00Белтинци (Slo) - Фузинар (Slo) 3:1
14:00Бохунице (Cze) - Славой Полна (Cze) 5:0
14:00Бургхаузен (Ger) - Шалдинг (Ger) 2:1
14:00Валашске Мезиржичи (Cze) - Нове Сади (Cze) 6:5
14:00ГКС Погон (Pol) - Бяла Подляска (Pol) 4:0
14:00Горни Рахич (Bih) - Слобода (Bih) 1:1
14:00Енгелхолмс (Swe) - Хаселхолм (Swe) 1:1
14:00Епицентър (Ukr) - Нива Бузова (Ukr) 2:2
14:00Йоншьопинг (Swe) - Линдуме (Swe) -:-
14:00Калю (Est) - ФК Лиепая (Lat) 0:0
14:00Кастковце (Svk) - Пухов (Svk) 1:4
14:00Комароми ВСЕ (Hun) - Комарно (Svk) 2:0
14:00Лин (Nor) - Нутоден (Nor) -:-
14:00Лунд (Swe) - Хаселхолмс ИФ (Swe) 1:0
14:00Меминген (Ger) - Швабен Аугсбург (Ger) -:-
14:00Нафта (Slo) - НК Полет (Cro) 0:0
14:00Розенгард (Swe) - ИФК Трелеборг (Swe) 2:1
14:00САК Клагенфурт (Aut) - Волфсбергер (Am) (Aut) 2:2
14:00Сегед II (Hun) - Мохачи (Hun) 2:1
14:00Судува (Ltu) - Йелгава (Lat) 3:0
14:00Таруп-Поруп (Den) - Несби (Den) 1:1
14:00Уничов (Cze) - Бланско (Cze) 0:0
14:00Фана (Nor) - Лодефьорд (Nor) -:-
14:00Ходмезьовашархей ФК (Hun) - КА Орадеа (Rou) 4:0
14:00ОтмененХоенемс (Aut) - ТШФ Берг (Ger) -:-
14:15Баник Острава B (Cze) - Гурник З. II (Pol) 3:0
14:30Вранов (Svk) - Требишов (Svk) 3:2
14:30Славия Мозир (Blr) - Волна Пинск (Blr) 1:1
14:30ОтмененСтарт Бърно (Cze) - Поважска Бистрица (Svk) -:-
14:45Васалундс (Swe) - Стокхолм Инт. (Swe) 1:2
14:45Питео (Swe) - Умео ФК (Swe) 1:2
15:00Борац 1926 (Srb) - Траял Крушевац (Srb) 2:1
15:00Бран 2 (Nor) - Викинг 2 (Nor) -:-
15:00Буковина (Ukr) - Скала 1911 (Ukr) -:-
15:00Бърно (Cze) - Сигма Оломуц B (Cze) 3:1
15:00Виенер Виктория (Aut) - Донау (Aut) -:-
15:00ГКС Белхатов (Pol) - Варта Джалошин (Pol) 6:2
15:00Гросашпах (Ger) - Майнц II (Ger) 4:1
15:00Драсбург (Aut) - СК Сопрон (Hun) -:-
15:00Егер СЕ (Hun) - Филаково (Svk) 3:1
15:00Елана Торун (Pol) - Пеликан (Pol) 1:1
15:00Зимерингер (Aut) - УФК Тадтен (Aut) 4:5
15:00Кант (Kgz) - Родина Москва (Rus) 2:2
15:00Капошвар (Hun) - ПТЕ-ПЕАК (Hun) -:-
15:00Котмансдорф (Aut) - Арнолдщайн (Aut) -:-
15:00Кръшко (Slo) - Лучко (Cro) -:-
15:00Либерец B (Cze) - Дукла Прага B (Cze) -:-
15:00Метта/ЛУ (Lat) - Шяуляй ФА (Ltu) 0:1
15:00Миява (Svk) - Вишков (Cze) 0:2
15:00ОтмененМШК Мартин (Svk) - Наместово (Svk) -:-
15:00Мьондален (Nor) - Хьонефос (Nor) 3:1
15:00Сандвикен (Swe) - ИФК Стоксунд (Swe) 5:0
15:00Свит (Pol) - Мазовия Минск Мазовецки (Pol) 1:4
15:00Тилмич (Aut) - Грала (Aut) -:-
15:00Ухерски Брод (Cze) - Всетин (Cze) -:-
15:00Челик Зеница (Bih) - Невесине (Bih) -:-
15:00Щут. Кикерс (Ger) - Вюрцбургер Кикерс (Ger) 2:0
15:15Вааякоски (Fin) - ЮЯК Ювяскюля (Fin) 0:0
15:15Йънг Бойс ФД (Den) - Холстебро (Den) -:-
15:15Ракув II (Pol) - Томашов Мазовецки (Pol) 3:2
15:30Адмира (Am) (Aut) - Леобендорф (Aut) -:-
15:30Йединство Крушевац (Srb) - Власина (Srb) -:-
15:30Кромериж (Cze) - Злин B (Cze) -:-
15:30Локомотив Москва (Rus) - ФК Ростов (Rus) 3:1
15:30Рига ФК (Lat) - Роскилде (Den) 3:1
15:30ФК 08 Хомбург (Ger) - Айнтрахт Франкфурт II (Ger) 3:1
15:30ФК Минск (Blr) - БАТЕ (Blr) 0:1
16:00Вайнербергер (Aut) - Фьозендорф (Aut) -:-
16:00Викинг (Nor) - Тромсьо (Nor) 1:0
16:00Динамо Москва (Rus) - ЦСКА Москва (Rus) 2:1
16:00Дин. Минск (Blr) - Ислох Минск (Blr) 2:1
16:00Ждар над Сазавоу (Cze) - Хлинско (Cze) -:-
16:00Приморие (Slo) - Гросупле (Slo) 1:5
16:00Старт (Nor) - Егерсундс (Nor) 1:7
16:00Торсланда (Swe) - Ахлафорс (Swe) -:-
16:00Хоричон (Aut) - Коберсдорф (Aut) -:-
16:00Ч. Новоросийск (Rus) - Алания Владикавказ (Rus) 0:0
16:30Левадия U21 (Est) - Скансте (Lat) 2:2
17:00Вайндорф Ст. Анна (Aut) - ШФ Вилдон (Aut) 2:1
17:00Добровице (Cze) - Спойе Прага (Cze) 3:1
17:00Усти над Орлици (Cze) - Нове Место на Мораве (Cze) 3:2
17:00Фронлайтен (Aut) - Щадверке Брук/Мур (Aut) -:-
17:00Хаугесунд (Nor) - Брюне (Nor) 3:1
17:30Биле (Slo) - НД Горица (Slo) 1:4
17:30Влашим (Cze) - Хрудим (Cze) 3:0
17:30Зноймо (Cze) - Стара Ржише (Cze) 4:0
18:00Ческе Будейовице B (Cze) - Баник Мост-Соуш (Cze) 2:1
18:30УШФЗ Рудерсдорф (Aut) - Нойберг (Aut) -:-
19:00Атлантис (Fin) - ДжаПС (Fin) -:-

СВЯТ: Виареджо Къп - Плейофи

16:00Бейонд Лимитс ФК U19 - Оджоду Сити U19 2:1
16:00Бразавил U19 - Мавлон U19 1:0

СВЯТ: Приятелски мачове - Национални отбори - Жени

23:30Чили W - Ямайка W 5:1
10:00Косово W - Естония W 3:0
10:00Русия U19 W - Сърбия U19 W 2:1
13:00Норвегия U19 W - Италия U19 W 0:1
13:00Турция U19 W - Словакия U19 W 0:1
13:00Унгария U19 W - Австрия U19 W 0:3
14:00Уелс U19 W - Шотландия U19 W 2:5
15:00Швеция U19 W - Дания U19 W 0:0
15:05Филипини W - Шотландия W 0:2
15:30Индия W - Хонг Конг W 2:0
15:30Швейцария U17 W - Германия U17 W 2:1дуз
17:00Алжир W - Буркина Фасо W 2:0
17:00Англия U19 W - Франция U19 W 2:3
18:00Португалия U19 W - Полша U19 W 2:3
45+'Нидерландия U19 W - Германия U19 W 0:0
45+'Чехия W - Южна Корея W 0:1
18'Словения W - Финландия W 0:0
22:00Боливия W - Перу W -:-
00:00Уругвай W - Еквадор W -:-

СВЯТ: Приятелски клубни срещи - жени

11:00Фримантъл Сити W (Aus) - Мърдок Университет Мелвил W (Aus) 3:0
13:00Баник Острава W (Cze) - УЯ Краков W (Pol) 2:2
13:00Пърт СК W (Aus) - Субиако W (Aus) 3:0
14:00Калмар W (Swe) - Векшьо ДФФ W (Swe) -:-
14:00ОтмененОсане W (Nor) - Бран W (Nor) -:-
14:00Стабек W (Nor) - Роа W (Nor) 2:0
15:30Норшьопинг W (Swe) - Хускварна W (Swe) 3:2
16:00Лин W (Nor) - Олесун W (Nor) 1:1
16:00Трелеборг W (Swe) - АИК W (Swe) 0:2

СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ: NIFL Премиършип

17:00Дънганън - Клифтънвил 3:1
17:00Крусейдърс - Гленавон 2:0
17:00Линфийлд - Балимена 2:0
17:00Логгъл - К. Рейнджърс 3:3
17:00Нюри Сити - Коулрейн 0:2

СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ: NIFL Шампионат

16:00Нокбрейда - Дергвю -:-
17:00Ардс - Х&У Уелдърс 0:1
17:00Балинамалард - Портадаун 1:2
17:00Инститют - Нюингтън 2:0

СЕВЕРНА И ЦЕНТРАЛНА АМЕРИКА: КОНКАКАФ Първенство Под20 - Квалификация

00:00Куба U20 - Ангуила U20 13:0
00:00Кюрасао U20 - Сейнт Мартин U20 1:0
01:00Пуерто Рико U20 - Сейнт Китс и Невис U20 5:0
01:00Тринидад и Тобаго U20 - Ст. Винсент и Гренадини U20 3:2
03:00Гватемала U20 - Барбадос U20 3:1
03:00Никарагуа U20 - Британски Вирджински острови U20 8:0
22:00Бермуда U20 - Гренада U20 -:-

СЕВЕРНА И ЦЕНТРАЛНА АМЕРИКА: Голд Къп - жени - Групова фаза

02:30Дом. република W - Мексико W 0:8
05:15Аржентина W - САЩ W 0:4

СЕВЕРНА МАКЕДОНИЯ: Първа македонска футболна лига

15:00Струга - Шкупи 2:2

СЕВЕРНА МАКЕДОНИЯ: Втора македонска футболна лига

15:00Беласица - Беса 1976 1:1
15:00Детонит Плачковица - ФК Скопие 1:0
15:00Кожуф Гевгелия - Неготино 0:1
15:00Новаци - Пелистер 1:3
15:00Осогово - Тетекс 4:0
15:00Победа - Башкими 0:1
15:00Саса - Арсими 2:3

СЕЙШЕЛИ: Висша лига

13:00Ансе Реюниън - Нортърн Динамо -:-
14:00Форестърс ФК - Лайтстарс 1:1

СЕНЕГАЛ: Лига 1

18:30Дакар СК - Сонакос 0:1
18:30Джамоно Фатик - Тенгет 1:2
90+'Диамбар - УС Гори 1:1

СИЕРА ЛЕОНЕ: Висша лига

18:15ОтложенЛуава - Реал Репъбликанс -:-
18:15ОтложенОлд Едуардиънс - Усум Старс -:-
18:15ОтложенПортс Ауторити - Калон -:-
18:15ОтложенУилбърфорс Страйкърс - Бо Рейнджърс -:-
18:15ОтложенХолифа Старс - Бай Бюре Уориърс -:-

СИРИЯ: Висша лига

14:00Уатба - Ал Джаиш 1:1
14:00Хория - Тишрийн 1:2
14:00Aл Уахда - Ал-Итихад Алепо 1:2

СЛОВАКИЯ: Нике лига

16:00Жилина - Михаловце 1:1
16:00З. Моравце-Врабле - Ружомберок 2:4
16:00Търнава - Банска Бистрица 2:0

СЛОВАКИЯ: 1. Лига - жени

12:00Ружомберок W - Б. Бистрица W 3:1
17:00Жилина W - Тренчин W 3:1
18:00Петржалка W - ГФК W 2:0

СЛОВЕНИЯ: Първа лига

18:30Алуминий - О. Любляна 0:4

СОМАЛИЯ: Национална лига

14:30Миднимо - Могадишу Сити 1:1

СЪРБИЯ: Супер Лига

14:45Радник - Партизан 1:2
17:00Цървена звезда - ФК Чукарички 3:0
57'Железничар Панчево - ТСЦ Бачка Топола 0:2

СЪРБИЯ: Първа лига

14:00Йединство У. - Сремска Митровица 1:0
14:00Металац - Смедерово 0:0
14:00Раднички Белград - Колубара 0:4
17:00Дубочица - Текстилац Оджаци 0:0
17:00Мачва - Вършац 0:0

ТАЙЛАНД: Тай лига 1

13:00Бурирам - Полис Теро 6:2
13:30Прачуап - Хонкаен Юн. 1:0
14:00Порт МТИ ФК - Трат ФК 1:0
15:00Чианграй Юн - Лампхун Уориър 0:2

ТАЙЛАНД: Тай лига 2

12:30Къстъмс Юн - Чиангмай ФК 2:1
13:00Фрае - Патая Юнайтед 1:0
13:30Канчанабури - Лампанг 1:0
14:00Аютая Юн. - Самут Пракан Сити 2:2

ТАНЗАНИЯ: Лиги Куу Бара

17:00Коустъл Юниън - Мтибва Шугър 1:0
88'Кинондони МК - Намунго 2:2

ТОГО: Национален шампионат

17:00Динамик Тоголе - АСК Кара -:-
17:00Думбе - Антант II -:-

ТРИНИДАД И ТОБАГО: ТТ Висша лига

22:00Дифенс Форс - Полийс -:-
00:00Морвант Каледония Юнайтед - Ла Оркета -:-

ТУНИС: Професионална лига 1 - Група на изпадащите

15:00Гафса - Бизерта 1:0

ТУРЦИЯ: СуперЛига

12:30Кайзериспор - Анкарагюджю 3:2
15:00Газиантеп - Башакшехир 0:2
18:00Коняспор - Хатайспор 2:0
18:00Фенербахче - Касъмпаша 2:1

ТУРЦИЯ: 1. Лига

12:30Бандърмаспор - Умраниеспор 4:1
15:00Чорум - Бодрумспор 2:1
18:00Аданаспор АС - Гьозтепе 0:3

ТУРЦИЯ: 2. Лига - Бяла група

13:00Буджаспор 1928 - Анкара Демирспор 1:0

ТУРЦИЯ: 2. Лига - Червена група

13:00Арнавуткьой Бл. - Искендерунспор 1:2

ТУРЦИЯ: 3. Лига - Група 1

13:00Кепез Блд - Карабюк Идманюрду 3:1

ТУРЦИЯ: 3. Лига - Група 3

13:00Акхисарспор - 1922 Коняспор 1:0

ТУРЦИЯ: 3. Лига - Група 4

13:00Султанбейли - Адана 0:2
13:00Чанкая ФК - Себат Генчликспор 0:1

УГАНДА: Висша лига

15:00ОтложенВила - Вайпърс -:-

УГАНДА: Биг Лийг

15:00Блекс Пауър - Йънг Елефант 3:0
15:00Калвари - Кааро Карунги 2:1
15:00Киетуме - Кигези ХоумБойз 1:1
15:00Кийинда Бойс - Катака 4:2
15:00Мбале Хироус - Джинджа Норт 0:0
15:00Полийс - Лугази 1:1

УЕЛС: Уелс Премиър - Шампионска група

16:30Нютаун - Бала 1:5
71'Конас К. - Кардиф Метрополитън 2:0

УЕЛС: Уелс Премиър - Група на изпадащите

14:15Понтъприд - Колвин Бей 4:0

УЕЛС: Уелс Юг

14:00Аманфорд - Бритън Фери 2:1
16:00Абъртилъри Блубърдс - Кармартън Таун 2:0
16:30Трефелин - Баглан Драгънс 1:1

УЕЛС: Уелс Север

15:00Флинт - Бангор 1876 4:2
16:00Денби - Гийлсфийлд 2:2
16:00Кайрсус ФК - Гресфорд 1:1
16:00Ланидлойс - Портмадог 1:2
16:00Молд Александра - Еърбъс 0:3

УНГАРИЯ: ОТП Банк Лига

13:30Залаегерсег - Кечкемети ТЕ 3:1
16:00Диошдьор - МОЛ Фехервар 4:0
18:30Дебрецен - Академия Пушкаш 1:0

УРУГВАЙ: Примера Дивисион - Апертура

01:30Уондърърс - Расинг Монтевидео 0:1
22:00Бостън Ривър - Данубио -:-
23:00ОтложенПрогресо - Рампла Хуниорс -:-

ФИНЛАНДИЯ: Купа на Лигата

12:30Екенес - Гнистан 2:5
14:45СЯК - Илвес 3:1
15:00КуПС - АК Оулу 3:1
18:00ВПС - Хака 0:1

ФИНЛАНДИЯ: Ykkosliigacup

12:00Микели - ДЖИППО 0:2
15:00СалПа - ТПС 1:1

ФРАНЦИЯ: Лига 2

16:00Ст. Етиен - Анеси 2:1
45+'Аячо - Амиен 0:0
45+'Бордо - Гингам 1:0
45+'Валансиен - Роде 0:1
Полувр.Гренобъл - По 0:1
45+'Конкарно - Лавал 0:1
Полувр.Кьови Руан - Париж ФК 0:0
45+'Оксер - Бастия 1:0
45+'Троа - Дюнкерк 1:1

ФРАНЦИЯ: Насионал 2 - Група А

16:00Обан - Шамелиер 3:1
17:00Иер - Жура Сюд -:-
18:00Грас - Тулуза II 0:0
85'Бургоан Жалийо - Тулон 0:2
90'Кан - Фрежус Сан Рафаел 0:0
86'Тонон-Евиан - Андрезию 0:0

ФРАНЦИЯ: Насионал 2 - Група B

85'Ангулем КФК - Авоан 2:0
89'Анже II - Бержерак 1:1
86'Блоа - Сомюр Олимпик 2:0
86'Бурж 18 - Лез Ербиер 1:0
87'Сен-Прив - Париж 13 Атл. 1:1
85'Трелисак - Либорн 1:1

ФРАНЦИЯ: Насионал 2 - Група C

88'Булон - Шатобриан 2:1
84'Гингам II - Гранвил 1:2
84'Динан - Шамбли 0:2
84'Расинг КФФ - Сен-Мало 1:0
58'Бастия-Борго - Убервили 1:0

ФРАНЦИЯ: Насионал 2 - Група D

17:00Агно - Уаскал 2:3
18:00Фени-Онуа - Бисайм 3:0
83'Колмар - Фльори – Мерожи 1:2
90'Кретей - Бур он Брес 1:1
83'Макон - Оксер II 0:0
81'ФК 93 - Сент Куентин 3:1
21:00Безансон - Фюриани Аглиани -:-

ХОНГ КОНГ: Висша лига

09:00Лий Мен Уориърс - Тай По 0:0
09:00Хонг Конг Рейнджърс - Норт Дистрикт 2:3

ХОНДУРАС: Лига Насионал - Клаусура

23:00УПНФМ - Виктория -:-

ХЪРВАТИЯ: ХНЛ

16:00Вараждин - Хайдук Сплит 1:1
18:10Истра 1961 - Рудеш 2:1

ХЪРВАТИЯ: Първа НЛ

13:50Дугополе - Шибеник 0:0
16:00Цибалия - Ориент 1:0

ХЪРВАТИЯ: Втора НЛ

16:00Дуго Село - Крък 0:0
16:00Ждралови - Карловац 2:3
16:00Марсония - Кустошия 1:1
16:00Радник Крижевци - Беловар 2:1
16:00Търне - Хърваче 2:1
16:00Ядран ЛП - Гробничан 0:0

ЧЕРНА ГОРА: Първа черногорска лига

15:00Младост ДГ - Морнар Бар 1:2
15:00Рудар - Будучност 3:0
15:30Йезеро - Йединство 0:3
16:00Сутиеска - Арсенал Тиват 1:1

ЧЕХИЯ: 1. Лига

16:00Баник Острава - Бохемианс 1:1
16:00Либерец - Яблонец 3:3
16:00Теплице - Карвина 2:2
16:00Храдец Кралове - Млада Болеслав 0:0
87'Пилзен - Злин 2:0

ЧИЛИ: Примера Дивисион

00:00У. Католика - Нубленсе 0:1
02:30Кокимбо - Копиапо 3:1
23:00Палестино - Кобрелоа -:-
23:00У. Де Чили - Аудакс Италиано -:-

ЧИЛИ: Примера Б

00:00ОтложенЛичаче - С. Морнинг -:-
02:30Курико Унидо - Сан Фелипе 2:0
17:00Антофагаста - Ла Серена 0:1
23:00Махаянес - Рейнджърс -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: Супер Лига

86'Ивердон - Базел 0:2
88'Ст. Гален - Лозана Уши 0:0
21:30Грасхопърс - Люцерн -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: Чалъндж Лига

90+'Баден - Стад Нион 2:3
19:00ПрекратенБелиндзона - Вадуц 0:0

ШВЕЙЦАРИЯ: Промоционална лига

16:00Бавуа - Етоал Каруж 0:3
16:00Брайтенрайн - Люцерн II 0:2
16:00Парадизо - Сервет U21 1:1
17:00Йънг Бойс II - Бил 1:3
17:00Раперсвил - Лугано II 3:0
18:00Цюрих II - Базел II 1:0
18:30Кринс - Хам 0:4

ШВЕЙЦАРИЯ: Първа Лига Класик - Група 1

16:00Гранд-Саконекс - Сион II 0:0
17:00Тер Сант - Ивердон II 0:1
18:00Пули - Ешален 1:1
18:00Шеноа - Мейран 3:2
21:00Лозана II - Ла Шо дьо Фон -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: Първа Лига Класик - Група 2

16:00Баскур - Диетикон 1:3
16:00Блек Старс - Мюнзинген 3:1
17:00Золотурн - Лангентал 2:3
17:00Кьониц - Куртетел 2:1
18:00Конкордия - Роткройц 2:1
18:00Тюн II - Мутенц 3:3
88'Еменбрюке - Шьоц 0:2

ШВЕЙЦАРИЯ: Първа Лига Класик - Група 3

16:00Линт - Ветсвил-Бонщетен 1:2
16:00Мендризио - Ешен 3:2
16:00Таверне - Уцвил 1:1
17:00Балцерс - Грасхопърс II 2:1
17:00ЙФ Ювентус - Туген 0:1
17:00Кройцлинген - Хьонг 1:3
18:00Винтертур II - Косова 2:1

ШВЕЦИЯ: Купа на Швеция

14:00Варберг - Йостерс 1:4
14:00Дегерфорш - ГАИС 2:2
14:00ИФК Люлео - Малмьо ФФ 0:8
14:00Йоргрите - Елфсборг 3:2
16:00Йоребро - Калмар 1:0
16:15АИК - Йефле 1:0

ШОТЛАНДИЯ: Премиършип

17:00Килмарнък - Абърдийн 2:0
17:00Рейнджърс - Хартс 5:0
17:00Рос Каунти - Ливингстън 3:2
17:00Ст. Мирън - Сейнт Джонстън 2:0
17:00Хибърниън - Дънди ФК 2:1

ШОТЛАНДИЯ: Чемпиъншип

17:00Арброут - Инвърнес 1:1
17:00Дънди Юн - Куинс Парк 3:1
17:00Еър - Райт 1:2
17:00Мортън - Еърдриониънс 2:1

ШОТЛАНДИЯ: Лига 1

17:00Келти Хартс - Фолкърк 0:1
17:00Коув Рейнджърс - Анан 2:1
17:00Стърлинг - Единбург Сити 4:0
17:00Хамилтън - Алоа 1:2
56'Куин ъф Саут - Монтроуз 1:0

ШОТЛАНДИЯ: Лига 2

16:00Дъмбартън - Странрар 2:1
17:00Ийст Файър - Форфар Атлетик 1:1
17:00Питърхед - Елгин Сити 1:1
17:00Спартанс - Бонириг Роуз 2:1
17:00Стенхаусмюър - Клайд 1:6

ШОТЛАНДИЯ: Лига Хайланд

17:00Банкс О'Дий - Брора Рейнджърс 2:2
17:00Брихин - Уик Академи 3:1
17:00Бъки Тисъл - Клачнъкъдин 2:3
17:00Инверъри Локо Уъркс - Форес Меканикс 1:0
17:00Кийт - Ротъс 2:1
17:00Търиф Юн - Девърънвейл -:-
17:00Формартин Юн - Лусимаут 2:2
17:00Фрейзърбъро - Неърн Каунти 3:0
17:00Хънтли - Стратспей Тисъл 7:0

ШОТЛАНДИЯ: Лига Лоуланд

17:00Албиън Роувърс - Боунс Юнайтед 0:0
17:00Гала Феъридийн - Каудънбийт 1:2
17:00Гретна 2008 - Къмбърнолд Колтс 1:4
17:00Ийст Стърлингшайър - Единбург Юнивърсити 3:1
17:00Линлитгоу Роуз - Каледониън Брейвс 1:0
17:00Селтик B - Беруик 1:0
17:00Сивил Сървис Стролърс - Стърлинг Юнивърсити 0:2

ЮЖНА АФРИКА: Диски Чалъндж

10:00Голдън Ароус U23 - Суолоус U23 0:0
10:00Полокване U23 - Стеленбош U23 1:3
10:00Суперспорт Юн U23 - Чипа Юн. U23 4:1
12:00Роял АМ U23 - Орландо Пайрътс U23 3:5

ЮЖНА АФРИКА: Недбанк Къп

15:00ДжДР Старс - Хънгри Лайънс 0:1СП
15:00Кристъл Лейк - Орландо Пайрътс 0:6
15:00Платинум Сити - Суолоус 0:1дуз
15:00Рейвънс - Испания 2:1дуз
18:00Ричардс Бей - Полокване 3:2

ЯПОНИЯ: Лига 1 на Япония

06:00Ивата - Кобе 0:2
07:00Ависпа Фукуока - Сапоро 0:0
07:00Саган Тосу - Албирекс Ниигата 1:2
08:00Мачида - Г-Осака 1:1
08:00С-Осака - ФК Токио 2:2
08:00Шонан - Кавазаки Фронтале 1:2

ЯПОНИЯ: Лига 2 на Япония

07:00Йокохама - Ренофа Ямагучи 1:1
07:00Мито - Иваки 1:0
07:00Фуджиеда МИФК - В-Варен Нагазаки 0:0

ЯПОНИЯ: J3 Лига

07:00Гираванц Китакюшу - Сагамихара 0:1
07:00Нара Клуб - Рюкю 1:2
07:00Омия Ардиджа - Ванрауре 4:1
08:00Гифу - Фукушима Юн 4:1

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.Flashscore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от Flashscore.com поради технически причини.