ОПРЕСНИ

Хокей » Днес » Всички

ГЕРМАНИЯ: DEL

17:30Кьолнер - Адлер Манхайм -:-

САЩ: НХЛ

02:00Ню Йорк Рейнджърс - Отава Сенатърс -:-
02:30Ню Йорк Айлъндърс - Нешвил Предейтърс -:-
03:00Уинипег Джетс - Кълъмбъс Блу Джакетс -:-
21:00Минесота Уайлд - Анахайм Дъкс -:-

ФИНЛАНДИЯ: Лийга

17:00Асат - Луко -:-
17:00КооКоо - Пеликанс -:-
17:00Тапара - Юп Ювяскюля -:-
17:00Хамеенлина - КалПа -:-
17:00Юкурит - СайПа -:-
18:00Карпат - ТПС Турку -:-
18:30Ваасан Спорт - ИФК Хелзинки -:-

ШВЕЦИЯ: SHL

16:15Бринас - Фрьолунда -:-
16:15Йоребро - Малмьо -:-
16:15Ферестад БК - Тимра -:-
16:15ХВ 71 - Рьогле -:-
19:00Векшьо - Люлео -:-
19:00Оскаршхамн - Лександ -:-
19:00Шеллефтео - Линшьопинг -:-

АВСТРИЯ: ICE Hockey League

20:15Грац 99ърс - Форарлберг -:-

АЗИЯ: Лига на Азия

07:00Нико Айс Бъкс - Йокохама Гритс -:-
09:00HL Anyang - Red Eagles Hokkaido -:-

БЕЛАРУС: Екстралига

13:00Лида - Локомотив Орша -:-
14:25Юност Минск - Молодечно -:-
16:55Гомел - Солигорск -:-

БЕЛГИЯ: Купа на Белгия - Плейофи

19:45Лиеж Булдогс - Мехелен -:-
21:00Льовен - Херенталс -:-

ЕВРОПА: Интернационална лига

19:00Йесенице - Айсберен -:-
20:15Стийл Уингс Линц - Ренон -:-
20:30Брегенцервалд - Залцбург 2 -:-
20:30Лустенау - Клагенфурт II -:-
20:30Мерано - Випитено -:-

ЕСТОНИЯ: Хокейна лига

16:30Нарва ПСК - Еверест -:-
18:10ХК Пантър - Виру Спутник -:-

ИСПАНИЯ: LNHH

22:30Хака - Урдин -:-
23:00Пуигсерда - Уарте -:-

ИТАЛИЯ: ИХЛ

20:30Валдифиеме - Варезе -:-
20:30Епан - Комо -:-
20:30Калнерн - Тоблах -:-
21:00Брешаноне - Алеге -:-
21:30Валпеличе - Перджине -:-

КАЗАХСТАН: Шампионат

13:00Казцинк-Торпедо - Номад Астана -:-
13:00Кулагер - Алмати -:-
13:00Павлодар - Горняк Рудний -:-

КАНАДА: OHL

02:00Кингстън Фронтенакс - Норт Бей Баталиън -:-
02:00Лондон Найтс - Ниагара АйсДогс -:-
02:00Мисисага Стийлхедс - Хамилтън Булдогс -:-
02:00Отава 67ърс - Флинт Файърбърдс -:-
02:05Сарния Стинг - Ошауа Дженерълс -:-
02:05Съдбъри Уувс - Оуен Саунд Атак -:-
02:07Соо Грейхаундс - Сагъноу Спирит -:-
02:30Гуелф Сторм - Ери Отърс -:-
02:30Китчънър Рейнджърс - Уиндзор Спитфайърс -:-

КАНАДА: WHL

03:00Брендън Уийт Кингс - Принс Алберт Рейдърс -:-
03:05Уинипег Айс - Суифт Кърънт Бронкос -:-
04:00Калгари Хитмен - Медисин Хат Тайгърс -:-
04:00Ред Диър Ребълс - Саскатун Блейдс -:-
05:00Камлупс Блейзърс - Ванкувър Джайънтс -:-
05:00Портланд Уинтърхоукс - Виктория Роялс -:-
05:00Принс Джордж Кугарс - Риджайна Патс -:-
05:05Спокан Чийфс - Келоуна Рокетс -:-
05:05Три-Сити Америкънс - Летбридж Хърикейнс -:-

КАНАДА: QMJHL

1ви периодМонктън Уайлдкетс - Кейп Бретон Скрийминг Ийгълс 0:0
01:30Шарлъттаун Айлендърс - Викториявил Тайгърс -:-
02:00Вал-д'Ор Форю - Квебек Ромпар -:-
02:00Гатино Олимпикс - Римуски Океаник -:-
02:00Шавинигън Катарактес - Сейнт Джон Сий Догс -:-
02:30Бленвил-Боабриян Армада - Драмондвил Волтижер -:-
02:30Шикутими Садженинс - Халифакс Муусхедс -:-
23:00Бе-Кому Дракар - Халифакс Муусхедс -:-
23:00Гатино Олимпикс - Римуски Океаник -:-

КАНАДА: LNAH

03:00Монкалм - Берлин БлекДжекс -:-
03:00Ривиер-дю-Луп 3L - Сорел-Трейси -:-
03:00Сейнт-Джордж - Жонкиер Марки -:-

КАНАДА: U Sports

01:00Сейнт Мерис - СтФКс -:-
01:00ЮНБ - Монктън -:-
02:00Ватерлоо - Университет на Торонто -:-
02:00Карлтън - РМК -:-
02:00Лорие - Йорк -:-
02:00МакГил - Отава -:-
02:00Уестърн - Лейкхед -:-
02:00ЮОИТ - Ниписинг -:-
02:30Гуелф - Брок -:-
02:30Куинс - ЮКТР -:-
03:00Риджайна - ЮБК -:-
03:00Саскачуан - Калгари -:-
04:00МакИуън - Алберта -:-
04:00Маунт Роял - Тринити Уестърн -:-
21:00ЮОИТ - Ниписинг -:-
22:00Конкордия - Карлтън -:-
22:00Уестърн - Лейкхед -:-
23:00Уиндзор - TMU -:-

ЛАТВИЯ: Оптибет Хокейна Лига

13:30ХС Рига - Каунас Сити -:-

НИДЕРЛАНДИЯ: Купа на Нидерландия - Плейофи

21:00Хееренвеен - Лимбург -:-
21:15Зутермер - Ден Хааг -:-

НОРВЕГИЯ: Fjordkraft-ligaen

17:00Грунер - Стернен -:-
17:00Манглеруд - Сторхамар -:-
17:00Спарта Сарпсборг - Волеренга -:-

НОРВЕГИЯ: Дивизия 1

16:00Йовик - Берген -:-
17:00Нидарос - Нарвик -:-
17:00Фюрусет - Хасле/Льорен -:-

ОБЕДИНЕНО КРАЛСТВО: Елитна лига

21:00Белфаст - Манчестър -:-
21:00Дънди - Нотингам -:-
21:00Ковънтри - Гилфърд Флеймс -:-
21:00Шефийлд - Кардиф -:-
21:15Файф - Брехед -:-

РУСИЯ: Континентална хокейна лига - KHL

13:00Витяз Балашиха - Череповец -:-

РУСИЯ: Висшая Хокейна Лига

14:00Перм - ХК Ростов -:-
14:00Тюмен - Звезда Москва -:-
14:00ХК Югра - AKM -:-

РУСИЯ: ВХЛ-Б

15:00ЦСК ВВС - Кристал Саратов -:-
16:00Феникс Казан - Челни -:-

РУСИЯ: НМХЛ

12:00Арктика - Рязан -:-
12:00Динамо 576 - Юнисон Москва -:-
12:00Металург Череповец - Полот -:-
12:00Тамбов - Липецк -:-

САЩ: АХЛ

02:00Гранд Рапидс Грифинс - Тексас Старс -:-
02:00Утика Колидж - Торонто Марлийс -:-
02:00Шарлът Чекърс - Лихай Вали Фантъмс -:-
02:05Белвил Сенатърс - Сиракюз Крънч -:-
02:05Спрингфийлд Тъндърбърдс - Рокфорд АйсХогс -:-
05:00Онтарио Рейн - Колорадо Ийгълс -:-
05:00Сан Диего Гълс - Калгари Ранглърс -:-
05:00Хендерсън Силвър Найтс - Кочела Вали Файърбърдс -:-
22:00Манитоба Муус - Милуоки Адмиралс -:-
23:00Торонто Марлийс - Сиракюз Крънч -:-

САЩ: ECHL

ПочивкаНюфаундленд - Уорчестър Рейлърс 0:2
02:00Адирондак Тъндър - Мейн Маринърс -:-
02:00Рединг Роялс - Норфолк Адмиралс -:-
02:00Троа-Ривиер Лайънс - Айвоа Хартлендърс -:-
02:05Грийнвил Суомп Рабитс - Атланта Гладиейтърс -:-
02:05Саут Каролина Стингрейс - Джаксънвил АйсМен -:-
02:30Савана Гоуст Пайрътс - Орландо Солар Беърс -:-
02:35Синсинати Сайклоунс - Толедо Уолай -:-
03:00Форт Уейн Кометс - Уилинг Нейлърс -:-
03:05Алън Америкънс - Рапид Сити Ръш -:-
03:05Канзас Сити - Уичита Тъндър -:-
03:05Тълса Ойлърс - Инди Фюел -:-
04:10Айдахо Стийлхедс - Юта Гризлис -:-
22:00Троа-Ривиер Лайънс - Айвоа Хартлендърс -:-
00:30Нюфаундленд - Уорчестър Рейлърс -:-

САЩ: FPHL

02:00Бингамтън Блек Беърс - Уотъртаун Уувс -:-
02:30Кълъмбъс Ривър Драгънс - Данбъри Хет Трикс -:-
02:30Мотор Сити Рокетс - Делауеър Тъндър -:-
02:35Елмира Мамут - Мисисипи Сий Уулвс -:-
02:35Каролина Тъндърбърд - Порт Хюрън Праулърс -:-

САЩ: SPHL

02:15Файетвил Марксмен - Роаноук -:-
03:00Бирмингам Булс - Мейкън Мейхем -:-
03:00Евансвил Тъндърболтс - Куад Сити Сторм -:-
03:05Пенсакола Айс Флайърс - Хънтсвил Хавок -:-
03:15Пеория Ривърмен - Върмилиън Каунти Бобкатс -:-

САЩ: USHL

02:05САЩ U18 - Медисън Кепитълс -:-
02:30Йънгстаун Фантъмс - Грийн Бей Геймблърс -:-
03:00Де Мойн Бъканиърс - Три-Сити Сторм -:-
03:05Ватерло Блек Хоукс - Сю Фолс Стампийд -:-
03:05Линкълн Старс - Фарго Форс -:-
03:05Омаха Лансърс - Сиу Сити -:-
03:05Сийдър Рапидс - Дъбюк Файтинг Сейнтс -:-
03:05Чикаго Стийл - Мъскийгън Лъмбърджакс -:-

САЩ: НКАА

01:30Michigan State Spartans - Минесота Голдън Гофърс -:-
02:00Арми Блек Найтс - Niagara Purple Eagles -:-
02:00Бостън Колидж Ийгълс - Providence Friars -:-
02:00Върмонт Катамаунтс - Мейн Блек Беърс -:-
02:00Колгейт Рейдърс - Dartmouth Big Green -:-
02:00Корнел Биг Ред - Харвард Кримсън -:-
02:00Куинипиак Бобкетс - Ст. Лоурънс Сейнтс -:-
02:00Ню Хемпшир Уайлдкетс - Бостън Юнивърсити Териърс -:-
02:00Принстън Тайгърс - Кларксън Голдън Найтс -:-
02:00Penn State Nittany Lions - Охайо Стейт Бъкайс -:-
02:05Бентли Фалкънс - Американ Интернешанъл -:-
02:05Кънектикът Хъскийс - Merrimack Warriors -:-
02:05Рочестър Тайгърс - Canisius Golden Griffins -:-
02:07Нортън Мичиган Уайлдкетс - Мичиган Тех Хъскийс -:-
02:07Lake Superior State Lakers - Боулинг Грийн Фалкънс -:-
03:00Минесота Дълют Булдогс - Colorado College Tigers -:-
03:00Уисконсин Баджърс - Мичиган Уулвърийнс -:-
03:07Минесота Стейт Маверикс - Ферис Стейт Булдогс -:-
03:07Небраска Омаха Маверикс - Уестърн Мичиган Бронкос -:-
03:07Bemidji State Beavers - Ст. Томас Томийс -:-
03:30Ст. Клауд Стейт Хъскийс - Норт Дакота Файтинг Хоукс -:-
04:00Денвър Пайъниърс - Аризона Стейт Сън Девилс -:-
04:05Еър Форс Фалкънс - Холи Крос Крузейдърс -:-
23:00Арми Блек Найтс - Niagara Purple Eagles -:-
00:00Върмонт Катамаунтс - Мейн Блек Беърс -:-
00:00Уисконсин Баджърс - Мичиган Уулвърийнс -:-
00:30Penn State Nittany Lions - Охайо Стейт Бъкайс -:-

САЩ: PHF Women

20:00Montreal Force W - Кънектикът Уейл W -:-

СЛОВАКИЯ: 2. Лига

18:30Бардейов - Гелница -:-
18:30Кежмарок - Липтовски Микулаш B -:-
19:00Долни Кубин - Требишов -:-
19:00Партизанске - Сеница -:-
19:00Хамуляково - Римавска Собота -:-
19:00HK Detva - Пухов -:-

СЛОВЕНИЯ: IHL

18:30Хърватия - Целие -:-
18:30Цървена звезда - Йесенице -:-
19:30КХЛ Сисак - Славия -:-
20:15Триглав - Войводина -:-

ТУРЦИЯ: Супер Лига

11:45Истанбул ББ - Буз Адамлар -:-
15:30Буз Бейкоз - Зейтинбурну Истанбул -:-

УКРАЙНА: УХЛ

14:00Сокол Киев - Харков Берсерки -:-
18:00HC Kyiv - Кременчук -:-

ФИНЛАНДИЯ: Местис

17:00Земгале - ИПК -:-
17:00Кетера - Киеко-Поят -:-
17:00РоКи - Пелиитат -:-
17:00ТУТО - КеуПа -:-
17:00ФПС - Хокки -:-

ФИНЛАНДИЯ: Финландска серия

16:00Муик Хокей - Хънтърс -:-
16:00РаахеК - Виркия -:-
16:00ЯХТ - ЛеКи -:-
19:00Риему - Пири -:-

ФИНЛАНДИЯ: SM-sarja U20 - Етап на загубилите

12:15Юкурит U20 - Кетера U20 -:-
13:00СайПа U20 - СаПКо U20 -:-
13:15Илвес U20 - Ваасан Спорт U20 -:-
16:15Хокки U20 - РоКи U20 -:-

ФИНЛАНДИЯ: SM-sarja U20 - Етап на победителите

14:30Киеко-Еспоо U20 - Карпат U20 -:-
15:00Йокерит U20 - КалПа U20 -:-
15:30Ювяскюля U20 - Пеликанс Лахти U20 -:-
16:45Тапара U20 - Асат U20 -:-

ФИНЛАНДИЯ: Naisten Liiga

12:00Карпат W - Илвес W -:-
12:30ТПС W - Лукко W -:-
13:00РоКи W - Хамеенлина W -:-
16:15Киеко-Еспоо W - Куортане W -:-
18:30ИФК Хелзинки W - КалПа W -:-

ФРАНЦИЯ: Д1

19:30Ньои-сюр-Марн - Шамбери -:-
20:00Монпелие - Марсилия -:-
20:30Монблан - Морзин-Авориаз -:-
20:30Шоле - Епинал -:-
21:00Брест - Дюнкерк Корсер -:-
21:00Тур - Страсбург -:-
21:30Каен - Нант -:-

ЧЕХИЯ: Chance Лига

17:30Ихлава - Славия Прага -:-
18:00Всетин - Колин -:-
18:00Литомерице - Фридек-Мистек -:-
18:00Простейов - Требич -:-
18:00Соколов - Пршеров -:-
18:00Шумперк - Пардубице B -:-

ЧЕХИЯ: 2. Лига - Изток

18:00СХКМ Ходонин - Опава -:-
18:30Велке Мезиржичи - Нови Йичин -:-
18:30Ждяр над Сазавоу - Валашке Мезиржичи -:-
18:30Зноймо - Хавиржов -:-

ЧЕХИЯ: 2. Лига - Запад

16:00Бенатки - Хомутов -:-
18:00Писек - Усти над Лабем -:-
18:00Прибрам - Летнани -:-
18:30ОтложенКлатови - ХК Върхлаби -:-
18:30Мостекти Лъви - Рисути -:-
19:00Кобра Прага - Дечин -:-
19:00Табор - Хронов -:-
19:00Хеб - Яблонец -:-

ЧЕХИЯ: ELJ

13:15Комета Бърно U20 - Оломуц U20 -:-
13:30Млада Болеслав U20 - Тринец U20 -:-
14:00Либерец U20 - Витковице U20 -:-
14:00Литвинов U20 - Пилзен U20 -:-
14:00Пардубице U20 - Маунтфилд ХК U20 -:-
15:00Ихлава U20 - Злин U20 -:-
18:00Карлови Вари U20 - Спарта Прага U20 -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: Национална лига

20:45Амбри-Пиота - Раперсвил -:-
20:45Бил - Лугано -:-
20:45Клотен - Давос -:-
20:45Тайгърс - Фрибур -:-
20:45Цюрих - Берн -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: Швейцарска лига

18:00Лангентал - Тичино Рокетс -:-
18:45Висп - Базел -:-
19:00Тургау - Винтертур -:-
20:00Ла Шо дьо Фон - Сиер -:-
20:45ГКК Лайънс - Олтен -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: MyHockey League

18:00Лис - АХК Фрауенфелд -:-
18:00Франш-Монтане - Дюбендорф -:-
18:15Тюн - Зеевен -:-
18:45Бюлах - Хутвил -:-
20:00Мартини - Хур -:-

ШВЕЦИЯ: ХокейЕтан Север

17:00Йорншьолдсвик - Кируна АИФ -:-
17:00Каликс - Сундсвал -:-
17:00Кируна - Хюдиксвал -:-

ШВЕЦИЯ: ХокейЕтан Запад

17:00Сюрахамар - Шьопинг -:-

ШВЕЦИЯ: СуперЕлит П20

12:00Лександ U20 - АИК U20 -:-
13:00Йоребро U20 - Малмьо U20 -:-
13:15Ферестад БК U20 - Рьогле U20 -:-
15:00Векшьо U20 - Линшьопинг U20 -:-
16:00Вестерос U20 - Оскаршхамн U20 -:-
16:00Модо U20 - Бринас U20 -:-
17:30Фрьолунда U20 - ХВ 71 U20 -:-

ШВЕЦИЯ: СДХЛ - жени

15:30Лександ W - СДЕ ХФ W -:-
20:00ХВ 71 W - Люлео W -:-

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.Flashscore.bg осигурява резултати на живо за хокей - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от Flashscore.com поради технически причини.