ОПРЕСНИ

Хандбал » Днес » Всички

ГЕРМАНИЯ: Бундеслига

20:00Бергишер - Хановер-Бургдорф -:-
1во полувр.Ерланген - ХШГ Вецлар 2:3
21:30ХБВ Балинген-Вайлщетен - Рейн-Некар -:-

ИСПАНИЯ: Лига АСОБАЛ

14:00Барселона - Атл. Валядолид 42:27
18:30БМ Синфин - Гранолерс 25:38
1во полувр.Морасо Кангас - Нава 1:1
21:30Куенка - Торелавега -:-

ФРАНЦИЯ: Starligue

21:00Ст. Рафаел - Шамбери Савоа -:-
21:30Сесон Рен - Лимож -:-

АВСТРИЯ: Хандбална лига на Австрия - HLA

1во полувр.Бернбах/К. - Линц 4:2
1во полувр.Кремс - ХШГ Грац 2:5
20:30Аон Фиверс - Фьослауер -:-
20:30Брегенц - Фюксе -:-

АВСТРИЯ: WHA Жени

1во полувр.Грац W - Хипо НО W 1:2
1во полувр.Тулн W - roomz JAGS WV W 6:9
1во полувр.Фелдкирх W - Корнойбург W 3:3
1во полувр.Ферлах/Фелдкирхен W - МГА Хандбал W 3:3
1во полувр.Фюксе W - Ацгерсдорф W 2:0
1во полувр.Щокерау W - Ст. Полтен W 3:2

БЕЛАРУС: Дивизия 1 - Етап на загубилите

15:00Аист Китая - RGUOR-2006 41:31

БЕЛГИЯ: Дивизия 1 - Етап на загубилите

17:00Гент - Кортрийк 25:22
21:30Хаахт - Ейнатен-Ререн -:-

БЕЛГИЯ: Дивизия 1 - Етап на победителите

21:15Крайнем - Турне -:-
21:15Саша КВ - Lebbeke -:-
21:15Хаутхален - Хюбо Хандбал 2 -:-

БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: Премиер лига

19:00РК Конюх - Слобода Тузла -:-
19:00Херцеговина - Извидац -:-
20:00Вогошка - Горажде -:-
20:00Кривая - Леотар -:-
20:00Маглай - Слога Добой -:-

ГЕРМАНИЯ: Втора Бундеслига

2ро полувр.Битигхайм-Метерцимерн - Хютенберг 26:19
2ро полувр.Н-Любеке - Есен 19:19
2ро полувр.Vinnhorst - Хам-Вестфален 15:21
20:30Кобург 2000 - Потсдам -:-

ГЕРМАНИЯ: Първа Бундеслига - Жени

17:00Букстехудер ШФ W - Бломберг-Липе W 27:29
2ро полувр.Некарзулмер W - Бенсхайм-Ауербах W 23:23
2ро полувр.Цвикау W - Леверкузен W 18:28
1во полувр.Борусия Дортмунд W - Золинген W 1:1
1во полувр.Хале-Нойщад W - Метцинген W 4:4
20:30Битигхайм W - Тюрингер W -:-

ГЕРМАНИЯ: Втора Бундеслига - Жени

2ро полувр.Кирххоф W - ТуШ Линтфорт W 26:22
Полувр.Регенсбург W - Фюхзе Берлин W 11:13
Полувр.Родертал W - Майнц W 18:13
1во полувр.Гьопинген W - Вердер Бремен W 1:2
1во полувр.Кеч W - Грьобенцел W 2:2
1во полувр.ХШГ Фрайбург W - Вайблинген W 2:1
20:30Нюртинген W - Норд Харислее W -:-

ГЪРЦИЯ: А1

14:00Олимпиакос СФП - Йоникос 25:18
16:00А.С.Е. Дука - Килкис 27:28
16:00Пилеяс - Аеропос Едесас 24:23
18:00Диомидис Аргус - Панелиниос -:-
18:00ПАОК - Зафейракис -:-

ДАНИЯ: Мъжка хандбална лига

16:00Сьонерюск - Лемвиг 31:26
17:00Рибе-Есберг - Скерн 26:32
17:00Рингстед - Берингбро/Силкеборг 30:25

ДАНИЯ: Първа Дивизия

16:00Кьоге - Тьондер 25:32
Полувр.Оденсе - Гринстед 12:23

ДАНИЯ: Kvindeligaen Women

15:00Хернинг-Икаст W - Силкеборг-Воел W 36:24
16:00Копенхаген W - Рингкобинг W 39:29
17:00Виборг W - Берингбро W 30:25
17:00Оденсе W - Есберг W 24:25
17:00Орхус Юнайтед W - Сьонерюск W 26:22

ДАНИЯ: Първа Дивизия - Жени

14:30Рингстед W - ДХГ W 37:24
16:00Сондермаркенс W - ХОЙ W 30:29

ЕВРОПА: Балтийска Лига

14:00Драгунас Клайпеда (Ltu) - Расику/Мистра (Est) 24:28
14:30Швиеса (Ltu) - АСК/ЛСПА (Lat) 30:24
16:00Добелес Тенакс (Lat) - Вилянди (Est) 24:24
17:00Гранитас Каунас (Ltu) - Полва Сервити (Est) 29:32

ЕВРОПА: BENE-Лига

20:00Хаутен - КРАС/Волендам -:-
21:15Бево ХК - Ойпен -:-
21:15Визе - Хъри-Ъп -:-
21:15Спортинг Пелт - Изегем -:-
21:15Хюбо Хандбал - Бохолт -:-

ЕВРОПА: МОЛ Лига - жени

17:00Шала W - Дунайска Стреда W 23:30
17:30ХК Ходонин W - Писек W 32:39
18:00Славия Прага W - Поруба W 27:24
18:30Михаловце W - Пилзен W 35:23
18:30Оломуц W - Злин W 36:27
2ро полувр.Мост W - Лазне Кинжварт W 25:22

ИСЛАНДИЯ: Олис Дейлд - Жени

15:00Афтурелдинг W - Фрам W 20:31
16:00ИР Рейкявик W - ИБВ Вестманаеяр W 20:27
17:00Хаукар W - Ка Тор W 32:24
18:15Стярнан W - Валур W -:-

ИСЛАНДИЯ: Олис Дейлдин

16:00ИБВ Вестманаеяр - Афтурелдинг 28:29
18:00Коупавогюр - ФХ Хафнарфьордур 27:34
19:00Хаукар - KA -:-

ИСПАНИЯ: Дивисион де Онор Плата

19:00Ейвиса - Гуадалахара -:-
19:30Агустинос Аликанте - Сисне -:-
19:30Алкобендас - Овиедо -:-
19:30Майорка - Антекера -:-
20:00Вия де Аранда - Новас -:-
20:00Малага - Бургос -:-
21:00Самора - Барселона II -:-

ИСПАНИЯ: Дивисион де Онор - Жени

18:00Гран Канария W - Гуардес W 27:28
2ро полувр.Бера Бера W - Ла Калсада W 25:15
2ро полувр.Елда Престихия W - Малага W 15:19
1во полувр.Аула Валядолид W - Елче-Мустанг W 1:1

ИТАЛИЯ: Серия А

17:00Албатро - Триест -:-
19:00Карпи - Епан -:-
19:00Секия Рубиера - Конверсано -:-
19:00Чинголи - Пресано -:-
19:30Касано - Болцано -:-
19:30Сасари - Фазано -:-
20:00Мерано - Бриксен -:-

ЛАТВИЯ: Virsliga

14:00ХК Огре/Миандум - Вайноде 41:21

ЛЮКСЕМБУРГ: AXA League - Група на изпадащите

21:15Румеланж - Bieles -:-
21:15Стандарт - Мерш -:-
21:15Шифланж - Муселдал -:-

ЛЮКСЕМБУРГ: AXA League - Етап на победителите

21:15Берхем - Еш -:-
21:15Диферданж - Дикирх -:-
21:15Каерйенг - Дюделанж -:-

НИДЕРЛАНДИЯ: Ередивизи

21:00Емен - BFC -:-
21:00Хелас - Фейенорд -:-
21:00EHC - ПСВ Хандбал -:-
21:45Херкулес - Тахос -:-
21:45Watersley - Куинтус -:-
21:55Арнем - Динамико -:-

НИДЕРЛАНДИЯ: Ередивизи - Жени

20:00Венеко Вело W - Квик W -:-
20:00Венло W - Бурн Тротс Каас W -:-
20:00Влуг ен Лениг W - КРАС/Волендам W -:-
20:00Западна Фризия СЕУ W - ВОК Амстердам W -:-
20:00Куинтус W - E&О W -:-
20:00ЮРо Унирек W - ПСВ Хандбал W -:-

НОРВЕГИЯ: NM Къп

16:00Хаслум ХК - Колстад 26:33
18:00Елверум - Кристиансан 30:29

НОРВЕГИЯ: NM Къп - Жени

12:00Кристиансан W - Ларвик W 40:24
14:00Сторхамар W - Сола W 33:23

ПОЛША: Суперлига

2ро полувр.Остров Велкополски - Легьоново 26:21

ПОЛША: Централна лига

16:00Замошч - Шчечин 42:32
18:00Вонгровец - ГКС Жуково 35:29
19:00Бяла Подляска - Сласк -:-
20:00Лодз - Легница -:-

ПОЛША: I Лига

13:00Забже 2 - Вирет Заверче 29:31
14:30Кошчян - Нова Сол 27:25
15:00Реал Астромал Лешно - Оборники Шльонски 23:28
16:00Краков - Конске 32:28
17:00Бидгошч - Гвардия Кошалин 19:37
17:00Самбор Тчев - Вейхерово 25:35
18:00Висла Плоцк II - Зволен 29:31
18:00Йежарак - Йединка 35:33
18:30УСАР Квидзин - Олщин -:-
19:00Лидер Сважендз - Грунвалд Познан -:-
19:00Ол. Гродков - Волщин -:-
19:00Орлик Бжег - ШКПР Швидница -:-
19:00Островец Швентокшиски - Хшанов -:-
19:00Хандбал Олщин - Оборники -:-
19:00Швебоджин - Жельона Гора -:-
19:00Zagiew Dzierzoniow - Конти Вроцлавске -:-
19:30Пабянице - Конин -:-
20:00УВ Варшава - Тройка Остроленка -:-
20:30Nowe Piekuty - Варшавянка -:-

ПОЛША: Суперлига - Жени

17:00Кошалин W - Калиш W 31:25
2ро полувр.Гнезно W - ЯКС Ярослав W 19:20
2ро полувр.Пьотърковия W - Галичанка Лвов W 23:15

ПОЛША: Central League Women

16:00Легница W - Йеленя Гора W 30:29
18:00Сошница Гливице W - Самбор Тчев W -:-
20:00Келце W - SPR Gdynia W -:-

ПОЛША: I Лига - жени

18:00Буковско Допиевски W - KS Poznan W 20:23
18:00Жешов W - АЗС АВФ Варшава W 33:29
18:00Олкуш W - Кобержице II W 41:26
19:00Радзимин W - SMS ZPRP Lublin II W -:-
19:00SMS ZPRP Lublin W - Варсовия W -:-

ПОРТУГАЛИЯ: Андебол 1

17:00Гая - Спортинг 23:36
17:00Vitoria SC - Мадейра 28:33
1во полувр.Аванка - Витория 4:2
20:30Повоа - Белененсеш -:-
21:00Бенфика - Акуаш Санташ -:-

ПОРТУГАЛИЯ: Първа дивизия - жени

18:00Алпендорада W - ABC Braga W -:-
18:00Жувелиш W - Колежио де Гая W -:-
18:00Мадейра САД W - КЖ Алмейда Гарет W -:-
18:00Сао Педро Сул W - Бенфика W -:-
18:00Gil Eanes W - Барош W -:-

РУМЪНИЯ: Лига Национала

17:30Стяуа Букурещ - Тимишоара 29:27

РУМЪНИЯ: Купа на Румъния - жени

17:00Ръмнику Вълча W - КСМ Букурещ W 30:42

РУСИЯ: Суперлига - Жени - Етап на победителите

12:00Астраханочка W - ЦСКА Москва W 24:30
13:00Ростов W - Черноморочка W 35:29
15:00Толяти W - Краснодар W 30:26

СЕВЕРНА МАКЕДОНИЯ: Суперлига - Етап на загубилите

17:30Куманово - Скопие 2020 32:26
19:30Вардар Неготино - Юрофарм Пелистер 2 -:-
19:30Прилеп - Multi Esens -:-

СЕВЕРНА МАКЕДОНИЯ: Суперлига - Етап на победителите

19:00Струга - Алкалоид -:-
19:30Тинекс Пролет Скопие - Бутел Скопие -:-
20:00Тиквеш - Вардар 1961 -:-

СЕВЕРНА МАКЕДОНИЯ: Суперлига - жени

14:30Стружанка W - Gjorche Petrov W 18:37
15:00Астибо W - Овче Поле W 30:32
15:00Вардар СЦЯС W - ZRK Skopje W 29:24
15:30Шампион W - Гевгелия W 27:24
18:00Metalurg Avtokomanda W - Деспина W 33:16
19:00Спартак W - Куманово W -:-
20:30Пелистер W - Чаир W -:-

СЛОВАКИЯ: Екстралига

2ро полувр.Нове Замки - ШКП Братислава 17:21
2ро полувр.Поважска Бистрица - Бойнице 32:24
20:30Мартин - ХК Кошице -:-
20:30Прешов - Тополчани -:-

СЛОВЕНИЯ: 1. НЛБ Лига

Полувр.Кърка - Skofljica 21:16
1во полувр.Лока - Йерусалим Ормож 2:1
1во полувр.Слован - Копер 1:1
1во полувр.Словен градец - Тримо Требне 2:1
21:00Целие - Рибница -:-

СЛОВЕНИЯ: 1.A DRL - Жени

18:00Izola W - ЖРД Лития W 21:23
2ро полувр.Аклимат Птуй W - Веплас Велене W 22:18
21:00Айдовшчина W - Крим W -:-

СЪРБИЯ: Суперлига

2ро полувр.Дубочица - Враня 32:16
Полувр.Пролетер - Обилич Белград 14:19
2ро полувр.RK Ub - РК Цървена звезда 26:33
1во полувр.Металопластика - Войводина 13:11
Полувр.Партизан Белград - Раднички 21:16
1во полувр.Югович - Панчево 2:2

ТУРЦИЯ: Суперлига

12:00Ризе Генчлик - Бурса Нилюфер Беледиеспор 31:27
15:30Спор Тото - Сакария 33:36
17:00Измир - Коня 32:28

УНГАРИЯ: NB I

16:30Дьондьоши - Веспрем 33:41
18:00Будакалас - Балатонфуреди 27:21
2ро полувр.Дабаш - Татабаня 19:22
2ро полувр.Егер - ПЛЕР 19:19
2ро полувр.НЕКА - Чургой 16:20
2ро полувр.Сегед - Веспреми ККФТ 35:23

ФИНЛАНДИЯ: SM-серия - Етап на загубилите

14:00АИФК - Дикен 25:26

ФИНЛАНДИЯ: SM-серия - Етап на победителите

16:00ГрИФК - БК-46 27:31
16:00Кокс - ХИФК 36:28

ФРАНЦИЯ: Пролига

15:45Шербур - Каен 27:24

ФРАНЦИЯ: Дивизия 1 - Жени

18:30Тулон W - Ница W -:-
2ро полувр.Безансон W - Париж 92 W 19:16
20:30Ахенхайм Трухтерсхайм W - Метц W -:-
21:00Мериняк W - Сен Аман W -:-
21:00Нант W - Дижон W -:-
21:30План де Кюк W - Брест Бретан W -:-

ХЪРВАТИЯ: Висша лига - Група на изпадащите

1во полувр.РК КТЦ Крижевци - Мославина 14:9
1во полувр.Рудар - Трогир 11:13

ХЪРВАТИЯ: Висша лига - Шампионска група

1во полувр.Нексе - Вараждин 5:3
20:30Винковци - Пореч -:-

ХЪРВАТИЯ: 1. ХРЛ - Жени

18:00ОтложенЖАРК Сплит W - Сесвете W -:-
18:00Зрински W - Осиек W 21:17
1во полувр.Беловар W - Сплит 2010 W 3:5
1во полувр.Рудар Лабин W - Кока W 6:5
20:30Лок. Загреб W - Подравка Вегета W -:-

ЧЕХИЯ: Екстралига

18:00Бърно - Маломиерице 26:21
18:00Ловосице - Карвина 29:29
18:00Нове Весели - Йичин 38:23
2ро полувр.Пилзен - Дукла Прага 28:27

ШВЕЙЦАРИЯ: Национална лига на Швейцария - NLA

2ро полувр.Цюрих - ХК Кринс 15:22
20:30Кадетен - Пфади Винтертур -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: SPL - Жени - Етап на победителите

21:30Амисития Цюрих W - Винтертур W -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: SPL - Жени - Изпадане

2ро полувр.Херцогенбухзее W - Aargau Ost W 21:18

ШВЕЦИЯ: Хандбална лига

17:00Севехоф - Юстадс ИФ 37:26
17:30Кристианстад - Малмьо 29:23
18:00Хамарби - Йонередс 29:26

ШВЕЦИЯ: Алсвенскан

15:00Редбергслидс - Тюресьо 28:25
16:00Кунгелвс ХК - ИФК Юстадс 31:31
17:00Дрот - Торсланда 29:37
17:15Андресторпс - Сконела 27:29

ШВЕЦИЯ: Купа на Швеция - жени - Плейофи

14:30Х 65 Хьойор W - Йонередс W 25:22
17:00Севехоф W - Кристианстад W 33:24

ЮЖНА КОРЕЯ: H League

08:00Инчеон Сити - Сангму 26:20

ЮЖНА КОРЕЯ: H League Women

06:00Пусан W - Сеул Сити W 23:26
10:00Гиеонгнам ДК W - Тегу Сити W 31:22

ЯПОНИЯ: JHL

05:00Ърт Френдс БМ - Вакунага 34:35

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.Flashscore.bg осигурява резултати на живо за хандбал - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от Flashscore.com поради технически причини.