ОПРЕСНИ

Футбол » Днес » Завършили

АВСТРАЛИЯ: НПЛ Южна Австралия

13:00Модбъри Джетс - НЕ Метростарс 1:1

АВСТРАЛИЯ: Шампионат на Южна Тасмания

13:15Гленорчи Найтс U21 - Саут Хобарт U21 1:8
13:15Кларънс Юн. U21 - Таруна 2:4
13:15Олимпия Уориърс - Ню Таун 3:1

АВСТРАЛИЯ: Висша лига на Виктория

13:30Норткоут Сити - Бентли Грийнс 2:0
13:30Уерибии Сити - Брунсуик Сити 2:1

АВСТРАЛИЯ И ОКЕАНИЯ: OFC Шампионат П16 - Жени - Квалификация

03:00Папуа Нова Гвинея U16 W - Американска Самоа U16 W 0:1

АВСТРИЯ: Нидерйостеррайх

19:30Ст. Петер ин дер Ау - Ст. Полтен (Am) 3:1

АВСТРИЯ: Виена

19:00Слован Хак. - Щадлау 5:1
19:00Щамерсдорф - АШФ 13 Виена 2:2

АЛЖИР: Дивизия 1

18:45АСО Шлеф - Бискра 2:1
18:45Ел Баяд - Бен Акнун 1:0
18:45Константин - ЕС Сетиф 1:2
18:45Магра - УСМ Алжер 2:3
18:45Параду - Кенчела 2:0
18:45Саура - КР Белоиздад 1:2
18:45УС Соуф - ЖС Кабили 0:4

АЛЖИР: П21 Лига

12:00АСО Шлеф U21 - Бискра U21 3:2
12:00Ел Баяд U21 - Бен Акнун U21 0:0
12:00Константин U21 - ЕС Сетиф U21 3:2
12:00Магра U21 - УСМ Алжер U21 0:3
12:00МК Алжир U21 - Оран U21 1:0
12:00Параду U21 - Кенчела U21 0:0
12:00Саура U21 - КР Белоиздад U21 1:4
12:00УС Соуф U21 - ЖС Кабили U21 1:2

АРЖЕНТИНА: Професионална лига

01:00Сармиенто Хунин - Естудиантес Л.П. 2:0
01:00Тигре - Белграно 1:1
03:15Ланус - Расинг Клуб 2:0
03:15Нюелс Олд Бойс - Институто 0:2

БЕЛАРУС: Висша лига

18:00Ислох Минск - ФК Гомел 1:0

БЕЛАРУС: Първа лига

13:00Беларус U17 - БАТЕ 2 3:1
17:00ФК Слоним - Локомотив Гомел 1:0
19:00Жодино 2 - Молодечно 0:2

БЕЛАРУС: Висша лига - жени

13:00Зорка-БДУ W - Беларус U19 W 3:0
16:00ФК Гомел W - Витебск W 0:5
17:00ДЮСШ-ПолесГУ W - Дняпро W 0:6

БРАЗИЛИЯ: Серия А

01:00Крузейро - Куяба 2:1
02:00Атлетико-ПР - Крисиума 3:1
02:00Интернасионал - Сао Пауло 0:0
02:00Фламенго - Гремио 2:1
03:30Баия - Форталеза 1:0
03:30Палмейрас - Вашко 2:0

БРАЗИЛИЯ: Серия B

03:00Амазонаш - Шапекоензе-СК 0:1

БРАЗИЛИЯ: Серия D

01:00Итабуна - Демократа СЛ 1:1
01:00Принсеза Солимоеш - Умаита 3:1
01:00Флуминензе-ПИ - Камета 2:2
02:00Трезе ПБ - Потигуар де Мосоро 2:0

БРАЗИЛИЯ: Баяно 2

01:00Флуминензе де Фейра - Жакобиензе 1:0

БРАЗИЛИЯ: Кариока П20 - Купа на Гуанабара

16:00Ботафого U20 - Аудакс РЖ U20 1:1

БРАЗИЛИЯ: Сеарензе П20

21:00ОтложенАтлетико-СЕ U20 - Сеара U20 -:-

БРАЗИЛИЯ: Минейро П20

16:00Минас Бока U20 - Атлетик Клуб U20 0:1

БРАЗИЛИЯ: Парайбано П20

01:00Крузейро-ПБ U20 - Сабужи U20 2:0

БРАЗИЛИЯ: Паранаензе П20 - Втори етап

02:00Апукарана СК U20 - Атлетико-ПР U20 2:0

БУРКИНА ФАСО: Висша лига

19:00АСЕК Кудугу - Рахимо 0:0
19:00Бобо-Диуласо - УСФА 2:2
19:00Витес - Кадиого 0:0
19:00Роял - АСФА Йенега 1:1
19:00Салитас - Маджестик 1:3
19:00Сонабел Уагадугу - АСФ Диуласо 2:3
19:00Спортинг Каскад - Етоал Фильонт 2:2

БУТАН: Висша лига

13:00Дага Юнайтед - РТК 1:2

ВЕНЕЦУЕЛА: Копа Венецуела

23:00Ангостура - Боливар 0:1
23:00Арагуа - Маритимо 0:0
23:00Трухиланос - Райо Сулиано 2:0
01:00Деп. Тачира - Урена 5:1
01:00Каракас - Метрополитанос 2:1
01:00Монахас - Атлетико Ла Крус 5:1

ЕГИПЕТ: Висша лига

19:00Керамика Клеопатра - Замалек 1:2
19:00Фарко - Ал Ахли 1:2

ЕКВАДОР: Серия Б

03:00Гуаласео - Манта 1:0

ЕСТОНИЯ: Мейстрилийга - жени

18:00Полва Лоотос W - Саку Спортинг W 1:5
18:00Талина Калев W - Флора W 0:2

ЕТИОПИЯ: Висша лига

15:00Фасил Кенема - Дифенс Форс 0:1
18:00Дайър Дава - Ст. Джордж 1:0

ИРАК: Лига на звездите

18:00Ербил - Ал Талаба 0:0

КАЗАХСТАН: Първа дивизия

15:00Акжайк Уралск - Алтай 0:2
16:00Окжетпес - Каспий Актау 1:0
17:00Кайзар Къзълорда 2 - Тараз 1:2

КЕНИЯ: Висша лига

15:00Улинзи Старс - Нзоя Шугар 1:3

КЕНИЯ: Супер лига

12:00Матаре Юн. - Дараджани Гого 3:0
15:00Кибера - Мара Шугър 0:1

КИРГИСТАН: Висша лига

15:00Алга - Кант 1:3
15:00Илбрис - Талант 1:2

КИТАЙ: Супер Лига

14:35Мейжоу Хака - Шандун Тайшан 0:0
15:00Нантун Жиюн - Шънджън Шинпънчен 0:1
15:00Тиендзин Джинмен Тайгър - Шанхай Порт 0:3

ЛАТВИЯ: Virsliga

18:00Валмиера - Тукумс 2000 6:1

ЛАТВИЯ: 1. Лига

19:00РФС 2 - Албертс 4:0

ЛИТВА: Л Лига

18:00Невежис Кедайняй - Ритеряй 1:0
18:30БЕ1 НФА - Таурас Таураге 2:1
19:00Гарлява - ФК Паневежис 2 1:2
19:00Нептунас - Хегелман Литауен 2 5:0

МАВРИЦИЙ: Супер лига

17:30Серкъл Дьо Жоаким - Антант Буле 9:0

МАЛАЙЗИЯ: Купа на Футболната Асоциация

13:30Куала Лумпур Сити - Кучинг Сити ФК 2:3СП
15:15Шри Паханг - Пенанг 1:2дуз
16:00Кедах - Букит Тамбун 5:0
16:00Теренггану - Перак 2:1

МОНГОЛИЯ: Висша лига

14:15Баварианс - Хаан Хунс-Ерчим 2:9

НОРВЕГИЯ: Дивизия 2 - Група 2

19:00Шайд - Гроруд 2:2

НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 2

19:00Видар - Стаал Йорпеланд 4:0

РУСИЯ: ФНЛ 2 - Дивизия Б - Група 2

18:30Сатурн Раменское - Знамя Труда 2:0

САО ТОМЕ И ПРИНСИПИ: Кампеонато насионал

18:00Vitoria do Riboque - Агроспорт 1:2

САЩ: МЛС Некст Про

02:00Интер Маями КФ II - Кълъмбъс Крю 2 1:2дуз
02:00Орландо Сити B - Чатануга 2:3дуз
02:30Краун Легаси - Филаделфия Юниън II 0:3
04:00Ванкувър Уайткапс 2 - Минесота Юнайтед 2 4:1

САЩ: ЮСЛ Лига 2

02:00Оукланд Каунти - Мидуест Юнайтед 0:4
03:00РКК СК - Минеаполс Сити 2:0
05:00Редландс ФК - Южна Калифорния 6:2
05:00Флатайрънс - Албиън Колорадо 2:2

САЩ: ЮСЛ Лийг Уан Къп

03:00Юниън Омаха - Спокан Велосити 4:1

СВЯТ: Приятелски клубни срещи

16:00Ружомберок (Svk) - ФК Хуменне (Svk) 4:0

СВЯТ: Турнир Морис Ревело - Плейофи за място

15:00Южна Корея U21 - Индонезия U20 2:1
18:00Мексико U23 - Япония U19 1:3
19:00Саудитска Арабия U23 - Панама U23 1:2дуз

СИНГАПУР: Висша лига

14:45Хоуганг - Гейланг 2:6

СОМАЛИЯ: Национална лига

15:30Бадбаадо - Сахафи 3:2

ТУНИС: Професионална лига 1 - Група на изпадащите

18:30Бен Гердан - АС Марса 1:2
18:30Бизерта - УС Татауин 2:0
18:30Гафса - Олимпик Бежа 1:2
18:30Солиман - Метлауи 2:2

ТУНИС: Професионална лига 1 - Шампионска група

18:30Стад Тунизиен - Африкан 1:1

ТУНИС: Лига 2

18:30Жендуба Спорт - Ариана 3:1
18:30Калаа - Табарка 0:0
18:30Оуед Елил - Жунес Спортив 1:0
18:30Радес - ЖС Кайруан 1:1

УЗБЕКИСТАН: Супер лига

18:00Мет. Бекобод - Буньодкор 0:0

ФИНЛАНДИЯ: Купа на Финладия

19:00ПК-35 - Поксют 2 4:0

ФИНЛАНДИЯ: Юкьонен - жени

19:00ТПС W - Илвес 2 W 1:0

ХЪРВАТИЯ: Първа НЛ - Изпадане

19:00Ориент - Кустошия 2:1

ЧЕХИЯ: MSFL

18:00Бланско - Карвина B 3:0
18:30Зноймо - Ходонин 2:1

ЧЕХИЯ: Дивизия A

19:00Рокицани - Петржин Пилзен 2:3

ЧЕХИЯ: Дивизия B

19:30Неспеки - Хребеч 1:0

ЧЕХИЯ: Дивизия D

19:00Хавличкув Брод - Бърно B 2:0

ЧЕХИЯ: Дивизия E

19:00Страни - Батов 4:0

ЧЕХИЯ: Дивизия F

17:30Валашске Мезиржичи - Хлубина 1:0
17:45Бржидлична - Хавиржов 1:4
18:00Опава B - Йесеник 2:1
18:30Кърнов - Брунтал 4:1
19:00Вратимов ФК - Витковице 3:6
19:00Шумперк - Биловец 1:2

ЧЕХИЯ: Южнобохемски КП

18:30Търхове Свини - Янков 6:0
19:00Джуниър Стракониц - Противин 0:1
19:00Тржебетице - СК Рудолфов 0:0
19:00Хлубока над Вълтавоу - Милевско 1:0

ЧЕХИЯ: Южноморавски КП

17:30Спарта Бърно - Курим 5:1

ЧЕХИЯ: Карловарски КП

19:00ФК Остров B - Карлови Вари B 1:7

ЧЕХИЯ: Краловохрадецки КП

19:00Полице над Метуйи - Хлумец Над Цидлиноу B 6:2

ЧЕХИЯ: Либерецки КП

19:00Железни Брод - Седмихорки 2:1

ЧЕХИЯ: Моравскослески КП

18:30Чески Тешин - Долни Датиние 4:1

ЧЕХИЯ: Оломуцки КП

18:30Литовел - Рапотин 0:2

ЧЕХИЯ: Пилзенски КП

19:00Мито - Рапид Пилзен 2:4
19:00Холишов - Хорни Бржиза 3:5

ЧЕХИЯ: Среднобохемски КП

19:00Седълчани - Тоховице 3:4

ЧЕХИЯ: Височина КП

18:00Рапотице - Нова Вес 1:0

ЧЕХИЯ: Злински КП

19:00Напайедла - Лухачовице 4:1
19:00Осветимани - Хлук 1:1

ШВЕЦИЯ: Дивизия 1 - Север

19:00Стокхолм Инт. - Солентюна 6:1

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.Flashscore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от Flashscore.com поради технически причини.