ОПРЕСНИ

Футбол » Днес » Завършили

ЕВРОПА: Лига на конференциите - Групова фаза

17:30ХИК - Макаби Тел Авив 0:5

АЗИЯ: Купа на Азия - Жени - Квалификации - Първи етап

09:00Ливан W - ОАЕ W 1:0
14:00Гуам W - Мианмар W 0:8
18:00Бахрейн W - Лаос W 0:0

АЛЖИР: П21 Лига

17:30Константин U21 - Оран U21 3:1

АНГЛИЯ: Висша лига Под18

15:00Съндърланд U18 - Блекбърн U18 0:3

АРЖЕНТИНА: Професионална лига

01:00Банфийлд - Уракан 1:4
01:00Естудиантес Л.П. - Атл. Тукуман 1:1
03:15Бока Хуниорс - Годой Крус 2:1

АРЖЕНТИНА: Торнео Федерал

02:30Сол де Майо - Депортиво Мадрин 0:0

АРМЕНИЯ: Висша лига

14:00Нораванк - Урарту 0:1
17:00BKMA - Пюник Ереван 0:1

АРМЕНИЯ: Първа лига

14:00Лернаин Арцах - Ширак Гюмри 1:0

БЕЛАРУС: Висша лига - резерви

16:00Неман 2 - БАТЕ 2 1:2

БОЛИВИЯ: Професионална дивизия

02:30Палмафлор - Индепендиенте Петролерос 0:0

БРАЗИЛИЯ: Серия А

01:00Сеара - Палмейрас 1:2

БРАЗИЛИЯ: Серия B

02:30Ботафого - Бруске 3:0

БРАЗИЛИЯ: Купа на Бразилия

03:30Атлетико-МГ - Форталеза 4:0
03:30Атлетико-ПР - Фламенго 2:2

БРАЗИЛИЯ: Копа Верде

23:00Сао Раймундо РР - Кащанял 1:2
00:00Рио Бранко - Нова Мутум 1:4
02:00Пайсанду Па - Пенярол 6:0
03:00Куяба - Бразилиензе 0:1дуз

БРАЗИЛИЯ: Купа на Североизтока - Квалификация

01:30Ботафого ПБ - Императриз 2:0
01:30AБC - Жакуйпензе 4:2

БРАЗИЛИЯ: Бразилейро П20 - Плейофи

23:00Вашко U20 - Фламенго U20 2:1

ВЕНЕЦУЕЛА: Примера Дивисион - Първи етап

18:00Универсидад Сентрал - Минерос 4:1

ЕВРОПА: Евро Под17 - Квалификации - Първи етап

13:00България U17 - Хърватия U17 1:0

ЕВРОПА: Световно първенство - Жени - Квалификации

15:00Черна гора W - Азербайджан W 2:0
17:00Русия W - Малта W 3:0
18:00Албания W - Армения W 5:0
18:00Грузия W - Финландия W 0:3
18:00Латвия W - Северна Македония W 1:4
18:00Турция W - България W 1:0

ЕГИПЕТ: Дивизия 2 - Група C

15:30Абу Кир Семад - Ел Раджа 1:0
15:30Алаб Даманхур - Салум 0:1
15:30Ал Хамам - Ал Зарка 2:2
15:30Баладият Ел Махала - Декернес 1:0
15:30Ел Мансура - Ал Магд 0:1
15:30Ел Олимпи - Пайъниърс 1:0
15:30Кафр Ел Шейх - Саид Ел Махала 1:1
15:30Харас Ел Ходод - Александрия СК 2:2

ЕЛ САЛВАДОР: Примера дивисион - Апертура

00:00Хокоро - ФАС 0:0
04:00Агила - Метапан 4:0
04:00Санта Текла - Атлетико Марте 0:0
04:15Алианса ФК - Чалатенанго 1:0

ИЗРАЕЛ: Лига Алеф - юг

17:00Апоел Бней Лод - М. Херцлия 0:2
17:30Апоел Кфар Шалем - Апоел Азор 2:1

ИНДОНЕЗИЯ: Лига 1

14:15Персик Кедири - Персипура Яяпура 4:2
16:30Персебая - Персела Ламонган 1:1

ИНДОНЕЗИЯ: Лига 2 - Първи кръг

11:15Шривиджая - Тига Нага 2:0

ИРАК: Супер Лига

15:00Ал Дивания - Ербил 3:1
15:00Багдад - Ал Нафт 2:2
15:00Самара - Ал Завраа 0:1
17:15Ал Шорта - Захо 3:2

ИТАЛИЯ: Серия C - Група А

18:30Про Верчели - Джана Ерминио 2:1

ЙОРДАНИЯ: Висша лига

18:00Акаба - Ал Джазира Аман 4:0
18:00Ал Рамта - Шабаб Ал Ордон 4:2

КАНАДА: Канадска висша лига

02:00Атл. Отава - Валюр 2:0

КАНАДА: Ю Спортс

03:15Ватерлоо - Уестърн 1:1

КЕНИЯ: Висша лига

15:00Найроби Сити - Уазито 3:1

КИРГИСТАН: Висша лига

12:00Каганат - Илбрис 0:2

КОЛУМБИЯ: Купа на Колумбия

01:30Перейра - Депортес Толима 2:1дуз

КОЛУМБИЯ: Супер Купа

04:00Санта Фе - Америка Де Кали 3:2

МЕКСИКО: Лига МХ - Апертура

03:00Клуб Леон - УНАМ Пумас 1:2
03:00Толука - Некакса 1:1
05:00Тигрес УАНЛ - Пачука 3:0
05:06Клуб Тихуана - Чивас Гуадалахара 0:0

МЕКСИКО: Лига де Експансион МХ - Апертура

01:00Селая - Алебрихес Оаксака 1:0
03:05Тампико Мадеро - Атланте 1:1
05:05Симаронес де Сонора - Тлакскала 3:0

МЕКСИКО: Лига МХ П20 - Апертура

01:45Клуб Тихуана U20 - Чивас Гуадалахара U20 1:2

НИКАРАГУА: Лига Примера - Апертура

02:00Ферети - Халапа 5:0
04:00Естели - Ювентус Манагуа 3:0
05:00Манагуа ФК - Експорт Себако 1:2

НИКАРАГУА: Лига Примера П20 - Апертура

23:30Ферети U20 - Халапа U20 2:0

НОРВЕГИЯ: Дивизия 2 - Група 2

17:30Флекерьой - Киелсос 2:2

НОРВЕГИЯ: Юноши Под19

14:30Хаугесунд U19 - Молде U19 2:1
15:00Бран U19 - Стабек U19 2:2
16:00Олесун U19 - Осане U19 5:2

ОБЕДИНЕНИ АРАБСКИ ЕМИРСТВА: ОАЕ Лига

17:15Бани Яс - Хорфакан 2:2
17:15Итихад Калба - Ал Уроба 2:1

ОМАН: Професионална Лига

15:55Ал-Маснаа - Сохар 3:1
16:00Ал Нахда - Сахам 4:0
16:15Дофар - Низва 1:0

ПАКИСТАН: Висша лига

13:00КРЛ ФК - ССГК 0:3
16:15Пакистан Арми - ВАПДА 1:1

ПАРАГВАЙ: Купа на Парагвай

23:30Либертад Асунсион - Гуарани де Тринидад 5:0
02:00Амелиано - Гуайреня ФК 0:1дуз

САУДИТСКА АРАБИЯ: Саудитска Професионална Лига

17:55Ал Батин - Ал Файха 2:0

САЩ: Мейждър Лийг Сокър

02:30Атланта Юнайтед - Ню Йорк Сити 1:1
02:30ДС Юнайтед - Ню Инглънд Революшън 2:3
02:30Интер Маями КФ - Торонто ФК 3:0
02:30Орландо Сити - ФК Монреал 1:1
02:30Синсинати - Чикаго Файър 3:4
03:00Минесота Юнайтед - Филаделфия Юниън 3:2
03:00ФК Далас - Лос Анджелис ФК 2:3
03:30Нешвил СК - Кълъмбъс Крю 1:1
03:30Хюстън Динамо - Лос Анджелис Галакси 0:3
04:00Колорадо Рапидс - Сиатъл Саундърс 1:1
05:00Портланд Тимбърс - Ванкувър Уайткапс 2:3
05:30Сан Хосе Ърткуейкс - Остин ФК 4:0

САЩ: ЮСЛ

02:00Ню Йорк Ред Булс 2 - Лаудън 3:0
02:00Чарлстън - Лос Анджелис Галакси 2 3:1
02:30Тампа Бей - Маями ФК 3:0
03:00ФК Тълса - Атланта Юнайтед 2 4:0
04:00Ел Пасо - Остин Болд 3:0
04:00Ню Мексико - Сан Антонио 4:2
05:00Ориндж Каунти СК - Сан Диего Лойъл 1:0
05:00Такома Дефайънс - Оукланд Руутс 0:0

САЩ: ЮСЛ Лига 1

03:00Юниън Омаха - Форуърд Мадисън 1:2

САЩ: NISA - Есенен сезон

03:30Чикаго Хаус - Чатануга 1:0
05:30ЛА Форс - Сан Диего 1904 2:1

СВЯТ: Приятелски международни срещи

12:00Словакия U16 - Чехия U16 1:2

СВЯТ: Приятелски мачове - Национални отбори - Жени

02:30Пуерто Рико W - Гвиана W 6:1
17:30Бока Хуниорс W - Уругвай W 0:3
19:00ОтложенКоста Рика W - Ямайка W -:-

СЕВЕРНА И ЦЕНТРАЛНА АМЕРИКА: КОНКАКАФ Лига

01:00Сантос ДГ (Cos) - Фордж (Can) 3:1

СЪРБИЯ: Супер Лига

17:30Напредак - Нови пазар 1:1

УЗБЕКИСТАН: Супер лига

16:15Мет. Бекобод - АГМК 0:1

УКРАЙНА: Юношеска лига

13:00Десна U19 - Александрия U19 0:1
14:00Металист 1925 Харков U19 - Ингулец U19 2:0

УРУГВАЙ: Примера Дивисион - Клаусура

23:30Пласа Колония - Ривър Плейт 0:0
02:30Пенярол - Монтевидео Сити 3:1
17:00Суд Америка - Серо Ларго 0:0

ФАРЬОРСКИ ОСТРОВИ: Висша лига

17:00ТБ Твьоройри - Стреймур 0:1

ХОНДУРАС: Лига Насионал - Апертура

04:00Реал Еспаня - Виктория 1:1

ЧИЛИ: Примера Дивисион

00:30У. Католика - С. Уондърърс 3:2
03:00Евертон - Уачипато 1:0

ЧИЛИ: Примера Б

01:00Артуро Фернандес Виал - Кобрелоа 3:2
01:30Сан Луис - С. Морнинг 2:2

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.FlashScore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от FlashScore.com поради технически причини.