ОПРЕСНИ

Баскетбол » Днес » Всички

БЪЛГАРИЯ: Национална баскетболна лига

18:00Балкан - Черно море -:-
18:00Спартак Плевен - Академик Пловдив -:-
19:00Левски - Берое -:-

ИСПАНИЯ: ACB - Лига Ендеса

19:00Билбао - Гран Канария -:-
19:00Манреса - Ховентуд Бадалона -:-
21:45Обрадойро КАБ - Барселона -:-
21:45Уникаха - Баскет Сарагоса -:-

ИТАЛИЯ: Лега А

19:00Верона - Тортона -:-

САЩ: НБА

02:00Шарлът Хорнетс - Вашингтон Уизърдс -:-
02:30Атланта Хоукс - Денвър Нъгетс -:-
02:30Бостън Селтикс - Маями Хийт -:-
02:30Бруклин Нетс - Торонто Раптърс -:-
02:30Кливланд Кавалиърс - Орландо Меджик -:-
02:30Милуоки Бъкс - Лос Анджелис Лейкърс -:-
03:00Мемфис Гризлис - Филаделфия 76ърс -:-
03:00Сан Антонио Спърс - Ню Орлиънс Пеликанс -:-
04:00Финикс Сънс - Хюстън Рокетс -:-
04:00Юта Джаз - Индиана Пейсърс -:-
05:00Голдън Стейт Уориърс - Чикаго Булс -:-
19:30Ню Йорк Никс - Далас Маверикс -:-
23:00Лос Анджелис Клипърс - Сакраменто Кингс -:-

ТУРЦИЯ: Супер лига

12:00Меркезефенди - Бешикташ -:-
14:30Тюрк Телеком - Тофаш -:-
17:00Бурсаспор - Бююкчекмедже -:-
19:30Бахчешехир Юнив. - Галатасарай -:-

ФРАНЦИЯ: LNB - Национална лига на Франция

21:00ЖЛ Бур - Нанси -:-
21:00Лимож - Лион-Вильорбан -:-
21:00Париж - Дижон -:-

АВСТРАЛИЯ: Национална баскетболна лига

08:30Ню Зийлънд Брейкърс - Пърт -:-
11:00Саут Ийст Мелбърн - Мелбърн Юнайтед -:-

АВСТРАЛИЯ: Женска национална баскетболна лига

10:35Аделаида Лайтнинг W - Саутсайд W -:-

АВСТРИЯ: Суперлига

18:30ББС Норд - Фюрстенфелд -:-
20:00Капфенберг Булс - Велс -:-
20:00Оберварт Гънърс - Клостернойбург Дюкс -:-
20:00Ст. Пьолтен - Виена Тимбъруувс -:-

АВСТРИЯ: Втора Лига

18:00Мистелбах - Баскет Флеймс -:-
19:30Куфщайн - Целовец -:-
20:00Йенерсдорф - Вьортерзее Пиратен -:-
20:30Залцбург - Дорнбирн Лайънс -:-

АВСТРИЯ: Суперлига - жени

19:00Целовец W - Виена Тимбъруувс W -:-

АЛБАНИЯ: Суперлига

17:00Тирана - Влазния -:-

АРЖЕНТИНА: Лига А

01:00Платенсе - Ла Унион -:-
03:00Архентино - Обрас Санитариас -:-
16:30Атенас - Олимпико -:-

АФРИКА: Купа на Африка 3х3

14:10Кения 3x3 - Тунис 3x3 -:-
14:35Кения 3x3 - Мароко 3x3 -:-
15:20Тунис 3x3 - Д.Р. Конго 3x3 -:-
16:45Мароко 3x3 - Д.Р. Конго 3x3 -:-
17:10Руанда 3x3 - Ботсвана 3x3 -:-
18:45Египет 3x3 - Мадагаскар 3x3 -:-
19:10Тунис 3x3 - Мароко 3x3 -:-
20:35Мадагаскар 3x3 - Ботсвана 3x3 -:-
21:00Египет 3x3 - Руанда 3x3 -:-

АФРИКА: Купа на Африка 3х3 - жени

13:20Тунис 3x3 W - Руанда 3x3 W -:-
13:45Мадагаскар 3x3 W - Руанда 3x3 W -:-
15:45Кения 3x3 W - Мароко 3x3 W -:-
16:10Бенин 3x3 W - Д.Р. Конго 3x3 W -:-
17:35Мароко 3x3 W - Д.Р. Конго 3x3 W -:-
18:20Тунис 3x3 W - Мадагаскар 3x3 W -:-
19:35Кения 3x3 W - Бенин 3x3 W -:-
20:10Египет 3x3 W - Мадагаскар 3x3 W -:-
21:25Египет 3x3 W - Тунис 3x3 W -:-

БЕЛАРУС: Висша лига

12:00Гродно - Минкс 2 -:-
13:00Импулс - Гомел -:-
13:00Рубон - Борисфен -:-

БЕЛАРУС: Висша лига - жени

12:00БДУ-Цмоки W - Хоризонт Минск W -:-
12:00Гомел W - Гродно W -:-
15:00Виктория Гродно W - Минкс W -:-

БЕЛГИЯ: Топ дивизия - жени

19:15Лиеж W - Брюню W -:-
21:30Брен W - Ларне W -:-
21:30Фантомс W - Намюр W -:-
21:30Шарлероа W - Варегем W -:-

БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: Първенство БиХ

19:00Промо - Посушие -:-
20:00Слобода - Мърконич град -:-
20:30Славия - Будучност -:-

БРАЗИЛИЯ: NBB

20:00Паулистано - Минас -:-
22:00Сао Жозе - Бразилия -:-
23:00Коринтианс Паулища - Пинейрос -:-
23:00Рио Кларо - Униао Коринтианс -:-
23:00Франка - Кашиас до Сул -:-

ГЕРМАНИЯ: Про А

19:30Нюрнбергер - Фехта -:-
20:00Гисен - Мюнстер -:-
20:00Йена - Финикс Хаген -:-
20:00Пантерс Швенинген - Дюселдорф -:-
20:30Падерборн - Дрезден -:-
20:30Трир - Бохум -:-

ГЕРМАНИЯ: Про Б

19:00Кьолн - Зандресдорф -:-
20:00Оберхахинг - Льовен -:-
20:00Рьондорф - Бернау -:-
20:30БИШ Баскетс Шпайер - Байерн 2 -:-
20:30Изерлон Кангаруус - Итцехое -:-
20:30Колеж Карлсруе - Франкфурт 2 -:-
20:30Херфорд - Швелм -:-

ГЕРМАНИЯ: Купа на Германия

21:30Крайлсхайм - Лудвигсбург -:-

ГРУЗИЯ: Суперлига

12:00Гурджаани Делта - Титеби -:-
14:10Кактус Тбилиси - Рустави -:-
16:20Олимпи Тбилиси - Вера Тбилиси -:-

ГЪРЦИЯ: Баскет Лига

16:00Перистери - Йоникос -:-
17:00Аполон Патрас - Колосос Родос -:-
19:15АЕК Атина - Промитеа -:-

ГЪРЦИЯ: Елитна лига

16:00ФЕА Филаделфия - Кавала -:-
17:00Аяс Евосму - АО Тритон -:-
17:00Елефтеруполи - Агринио -:-
17:00Ермис Схиматари - Психико -:-
17:00Маруси - Аминтас -:-
17:00Папагу - Коройвос -:-
17:00Харилаос Трикупис - Ираклис -:-

ГЪРЦИЯ: А1 - жени

15:30Олимпиакос W - ПАОК W -:-
17:00Елефтерия W - Панатинайкос W -:-

ДАНИЯ: Баскетлиген

15:30Амагер - Бакен Беърс -:-
16:00Рандерс - Холбек -:-

ДАНИЯ: Kvindebasketligaen Women

15:00БМС Херлю W - Фалкон W -:-
15:00Обихой W - Сису W -:-

ЕВРОПА: АБА Лига

18:00Цибона - Цедевита Олимпия -:-
20:00Мега Баскет - Борац -:-

ЕВРОПА: BNXT League

21:30Лиеж - Съркъс Брюксел -:-
21:30Льовен Беърс - Лимбург -:-

ЕВРОПА: Латвийско-Естонска лига

15:00Латвияс Университате - БК Калев/Крамо -:-
17:00Валмиера Глас Вия - Талина Калев -:-
17:00Парну - Вентспилс -:-
17:00Рапла - БК Огре -:-
18:30Прометей - ТТУ КК -:-

ЕВРОПА: WBBL - жени

14:00Даугавпилс W - РСУ Меркс W -:-
14:00ОтложенЛиепаяс Папирс/ЛССС W - Талин Юнивърсити W -:-

ИЗРАЕЛ: Супер Лига

19:00Апоел Йерусалим - Ирони Кирят Ата -:-

ИСПАНИЯ: ЛЕБ Оро

19:00Ираурги СБ - Кастейо -:-
20:00Реал Валядолид - Алманса -:-
21:00Сан Пабло Бургос - Естела -:-

ИСПАНИЯ: ЛЕБ Плата

18:30Баскет Лорта Годела - Л'Хоспиталитет -:-
19:30Зорноца СТ - Клавихо -:-
20:30Виве Менорка - Фибуи Палма -:-
20:30Сант Антони - Уеска -:-
21:00Енрике Солер - Реал Каное -:-
21:30Гран Канария B - Мойет -:-

ИТАЛИЯ: Серия А2

20:00Латина - Канту -:-
21:30Урания Милано - НПК Риети -:-

ИТАЛИЯ: Серия А2 - жени - север

19:00Валбруна Болцано W - Понцано W -:-
19:00Виченца W - Алпо ВилаФранка W -:-
19:00Санга Милано W - Коста Мазнага W -:-
20:00Тревизо W - Скривия W -:-
20:00Триест W - Каругате W -:-
21:30Мантова W - Либертас Удине W -:-

ИТАЛИЯ: Серия А2 - жени - юг

17:00Сан Салваторе Селарджус W - Розето W -:-
19:30Вигарано W - Анкона W -:-
19:30Мателика W - Рома-Норд W -:-

КАНАДА: U Sports

03:00Брок - Карлтън -:-
03:00Куинс - TMU -:-
03:00Лоренчън - Ватерлоо -:-
03:00Ниписинг - Лорие -:-
03:00Онтарио Univ. - Торонто -:-
03:00Уестърн Univ. - Лейкхед -:-
03:00Юнивърсити ъф Отава - Алгома -:-
04:00Манитоба - Саскачуан -:-
05:00Летбридж - Калгари -:-
05:00ЮБК - Алберта -:-
05:00ЮБК Оканаган - Риджайна -:-
05:30Томпсън Ривърс - Макюън -:-
06:00Виктория - Маунт Роял -:-
06:00Тринити Уестърн - ЮФВ -:-
23:00Макгил - Бишъпс -:-

КИПЪР: Дивизия А

19:30Омония - Керавнос -:-

КИТАЙ: WCBA - Жени

04:00Хънан W - Ляонин W -:-
07:30Пекин W - Шънси Тианзе W -:-
10:30Хъбей W - Фудзиен W -:-
13:30Ухан W - Тианджин W -:-

КОСОВО: Superliga Women

19:00Велазними W - Трепча W -:-
19:00Юнайтед Баскетбол W - Пенза W -:-

ЛИТВА: LKL

17:20Лиеткабелис - БК Улвс -:-

ЛИТВА: НКЛ

16:00Вилкавишкис - Жалгирис Каунас 2 -:-
16:00Деликатесас Йонискис - Мазейкиай -:-
16:00Телшяй - Клайпедос Нептунас -:-
16:30Кауно Атлетас - Витис ВДУ -:-
17:00Вилняус Стекас - Шилуте -:-
19:30Кретинга - Ритас 2 -:-
19:30Паланга - Судува Мантинга -:-

ЛЮКСЕМБУРГ: Тотал лига

21:00Хефинген - Валферданж -:-
21:15Т71 Дюделанж - Мусел Пайкс -:-
21:30Гренгевалд Хюштерт - Амикал Щеесел -:-
21:30Еш - Ларошет -:-
21:30Контерн - Етелбрук -:-

ЛЮКСЕМБУРГ: Total League Women

19:00Дюделанж W - Мусел Пайкс W -:-
19:30Гренгевалд Хюштерт W - Етелбрук W -:-
19:30Контерн W - Бертранж W -:-
20:00Ле Санглие Волц W - Амикал Щеесел W -:-

НИДЕРЛАНДИЯ: ДБЛ Купа

20:00Ден Хелдер 2 - Гронинген -:-
20:45Фейенорд - БАЛ Веерт -:-
20:45De Groene Uilen - Амстердам -:-

НИДЕРЛАНДИЯ: ЖБЛ - жени

19:30Джоли Джъмпърс W - Ден Хелдер W -:-
20:00Мартини Спаркс W - Биненланд W -:-
21:00Лекдетек W - Трипъл Трет W -:-
21:00Лимбург W - Грасхопърс W -:-

НОРВЕГИЯ: Баскетболна лига на Норвегия - BLNO

16:00Опсал - Нидарос Джетс -:-
17:00Сентрум Тайгърс - Тромсьо -:-
18:00Гимле - Барум -:-

НОРВЕГИЯ: Квинелиген - Жени

17:00Улрикен W - Мидбиен W -:-
18:00Улерн W - Берум W -:-

ОБЕДИНЕНО КРАЛСТВО: Британска баскетболна лига - BBL

20:00Съри Юнайтед - Лестър Райдърс -:-
21:30Бристол Флайърс - Шефилд Шаркс -:-

ОБЕДИНЕНО КРАЛСТВО: WBBL - жени

15:00Дърам Палантинейтс W - Нотингам Уайлдкетс W -:-
16:30Севъноукс Сънс W - Кардиф Мет Арчърс W -:-
17:45Манчестър Мистикс W - Нюкасъл Ийгълс W -:-
18:00Уестфийлд Хелт Шефийлд Хатърс W - Каледония Гладиейтърс W -:-
18:15Оукланд Уувс W - Есекс Ребълс W -:-

ПОЛША: Таурон Баскет Лига

18:30Анвил Влоцлавек - Люблин -:-

ПОЛША: 1. Лига

16:00Алстом Краков - Туров Згорзелец -:-
16:00ВКК Вроцлав - ГКС Тихи -:-
19:00Гурник Валбжих - Поли. Ополска -:-
19:00Джики Варшава - Сласк Вроцлав II -:-
21:00Котвица Колобжег - МККС Кошалин -:-
21:00Познан - Старогард Гдански -:-

ПОЛША: Екстракласа - Жени

14:00Полония Варшава W - Гожов W -:-
19:00Прушков W - Торун W -:-

ПОРТУГАЛИЯ: Португалска баскетболна лига - LPB

17:00Порто - Оварензе -:-
18:00Имортал - Витория -:-
19:00Сангальош - Спортинг КП -:-
23:00Оливейренсе - Повоа/Монтеадриано -:-

ПОРТУГАЛИЯ: Пролига

17:00Мая - Галомар -:-
17:00Санто Андре - Галитош Барейро -:-
18:00Сампаенсе - Академика -:-
18:30Жиназио Олянензе - Портимонензе -:-
19:00Електрико ФК - Илябум -:-
20:30Галитош Авейро - Вашко да Гама -:-
23:00Барейрензе - КАК Келуз -:-
23:00Бенфика Лисабон B - Белененсеш -:-

РУМЪНИЯ: Дивизия А - Първи етап

18:00БКМ Питещ - Рапид Букурещ -:-
18:00Клуж-Напока - Миеркуря Чук -:-
18:30КСУ Сибиу - Петролул Плоещ -:-
19:00КСМ Орадеа - КСМ Фокшани -:-

РУМЪНИЯ: Купа на Румъния - жени

19:00Агрономия Букурещ W - Centrul de Excelenta W -:-
19:00Муничипал Търговище W - Олимпия Брашов W -:-
19:00Рапид Букурещ W - ФКК ИЧИМ Арад W -:-
19:00Търгу Муреш W - КСБТ Александрия W -:-
19:00Търгу Секуйеск W - Клуж Напока W -:-
19:00Финикс Констанца W - Сепси С. W -:-

РУСИЯ: ВТБ Обединена Лига

14:00Саратов - МБА Москва -:-
16:00Локомотив Кубан - Енисей -:-

РУСИЯ: Купа на Русия - Плейофи

17:00Химки М. - Самара -:-

РУСИЯ: Купа на Русия - Жени - Плейофи

16:00Динамо Курск W - Самара W -:-
16:30МБА Москва W - Спартак Москва W -:-
17:30Ника Сиктивкар W - Нефтяник Омск W -:-

САУДИТСКА АРАБИЯ: Висша лига

15:00Ал-Фатех - Ал Насър -:-

САЩ: НБА Джи Лига - Предварителен кръг

02:00Грийнсбъро Суорм - Мейн Селтикс -:-
03:00Бирмингам Скуодрън - Мексико Сити Капитейнс -:-
03:30Остин Торос Спърс - Мемфис Хъсъл -:-
05:00Стоктън Кингс - Санта Крус Уориърс -:-

САЩ: НКАА

01:00Брайънт Юнивърсити - Браун -:-
02:00Айона - Ниагара -:-
02:00Джеймс Мадисън - Ийстърн Кентъки -:-
02:00Джорджия - Флорида А&М -:-
02:00Ийст Каролина - Кембъл -:-
02:00Кент Стейт - Саут Дакота Стейт -:-
02:00Клемсън - Уейк Форест -:-
02:00ЛАЮ Шаркс - Тоусън -:-
02:00Либърти - Мд-Ийст Шор -:-
02:00Луизиана Тех - Саутърн Юнив. -:-
02:00Меримак Уориърс - Бостън Юнивърсити -:-
02:00Мърсър - Кенесоу Стейт -:-
02:00НК Стейт - Питсбърг -:-
02:00Саут Флорида - Чарлстън Саутърн -:-
02:00Сиена - Канисиъс -:-
02:00Харвард - ЮМас -:-
02:00Шарлът - Апалейшън Стейт -:-
02:30Джорджия Тех - Североизточен -:-
03:00Гонзага - Бейлър -:-
03:00ЛСЮ - ЮТ Арлингтън -:-
03:00Оубърн - Колгейт -:-
04:00Айдахо - Северен Илинойс -:-
04:00Мериленд - Илинойс -:-
05:00Сан Диего Стейт - Оксидентал -:-
05:00УК Сан Диего - Бетесда -:-
19:00Гарднър Уеб - Чатануга Мокс -:-
19:00Джорджтаун - Южна Каролина -:-
19:00Нотр Дам - Сиракюз -:-
19:00Охайо Стейт - Ст. Франсис (ПЕ) -:-
19:00Фърман - Саут Каролина Ст -:-
19:30Виланова - Оклахома -:-
20:00Арми - Вагнър -:-
20:00ВМИ - Нейви -:-
20:00Маями (Охайо) - Индиана Стейт -:-
20:00Сейнт Джоузефс - Феърли Дикинсън -:-
20:00Ситадел - Чарлстън -:-
20:00Темпъл - ВКЮ Рамс -:-
20:00Тулейн - Фордъм -:-
21:00Боулинг Грийн - Морган Стейт -:-
21:00Бътлър - Тенеси Тех -:-
21:00Вирджиния - Флорида Стейт -:-
21:00Дартмут - КСУ Бейкърсфилд -:-
21:00Дейтън - СЕ Луизиана -:-
21:00Делауеър - Дейвидсън -:-
21:00Джордж Мейсън - Толедо -:-
21:00Дрексъл - Принстън -:-
21:00Дюкейн - Бол Стейт -:-
21:00Лихай - ЮМБК Ретрийвърс -:-
21:00Мисисипи Ст. - Мис. Вали Ст. -:-
21:00Морхед Стейт - Норт Алабама -:-
21:00НДжИТ - Бъкнъл -:-
21:00Пен - Ла Сал -:-
21:00Северна Айова - Евансвил -:-
21:00Сейкред Харт - ЮМас Лоуел -:-
21:00Уинтроп - Коустал Каролина -:-
21:00Хай Пойнт - Северна Флорида -:-
21:00ЮНК Ашвил - ЮТ Мартин -:-
21:30Бъфало - Ст. Бонавенчър -:-
22:00Абълийн Крисчън - Арлингтън Баптист Пейтриътс -:-
22:00Арканзас-Пайн Блъф - Арканзас Баптист -:-
22:00Делауеър Стейт - Лонгууд -:-
22:00ИПФУ - Оукланд -:-
22:00Кливланд Стейт - Детройт -:-
22:00Куинс Ройълс - Пейн -:-
22:00Мидъл Тен. Ст. - Меривил -:-
22:00Сам Хюстън Ст. - Далас Крисчън -:-
22:00СИЮ Едуардсвил - Трой -:-
22:00СМУ Мустангс - Джаксън Стейт -:-
22:00Тарлтън - Уали -:-
22:00Тълса - Орал Робъртс -:-
22:30Бригъм Йънг - Саут Дакота Койотис -:-
22:30Луизиана Монро - Чемпиън Кристиан Тайгърс -:-
22:30Н. Каролина Сентръл - Ст. Андрюс -:-
22:30Уестърн Илинойс - ЮТРГВ -:-
23:00Арканзас - Сан Хосе Стейт -:-
23:00Бингамтън - Стоунхил -:-
23:00Джаксънвил - Тринити Баптист -:-
23:00Дюк - Бостън Колидж -:-
23:00Елон - НК Грийнсбъро -:-
23:00Ийст Тенеси Ст. - Джаксънвил Стейт -:-
23:00Колумбия - Ню Хемпшир -:-
23:00Лойола Чикаго - ДеПол -:-
23:00Маунт Ст. Мерис - Райдър -:-
23:00Остин Пий - Тенеси Стейт -:-
23:00Портланд Стейт - Еър Форс -:-
23:00Рутгърс - Индиана -:-
23:00Ст. Луис - Саутърн Илинойс -:-
23:00Уайоминг - Гранд Кениън -:-
23:00УТЕП - Нортърн Ню Мексико -:-
23:00Юта Вали Стейт - Лонг Бийч Стейт -:-
23:30Колорадо Стейт - Нортърн Колорадо -:-
23:30Маркет - Уисконсин -:-
23:30Сентръл Мичиган - Алма Колидж -:-
00:00Вандербилт - Уофорд -:-
00:00Грамблинг Ст. - Инкарнет Уърлд -:-
00:00Ийст. Вашингтон - Норт Дакота Ст -:-
00:00Лойола Мериленд - Копин Стейт -:-
00:00Маршал - Охайо -:-
00:00Ню Орлиънс - Луизиана Лафайет -:-
00:00Род Айлънд - Провидънс -:-
00:00Санта Клара - Сакраменто Стейт -:-
00:00УК Санта Барбара - Пасифик -:-
00:00Хемптън - Хауърд -:-
00:30Уест Каролина - УСК Ъпстейт -:-

СЕВЕРНА МАКЕДОНИЯ: Първа лига

18:00Работнички - Куманово -:-
20:00Гостивар - Чаир 2030 -:-
20:30ТФТ Скопие - Феникс 2010 -:-

СЕВЕРНА МАКЕДОНИЯ: Първа лига - жени

13:00МЗТ Скопие W - Баскет Кам W -:-
16:00Вардар W - Бадел 1862 Скопие W -:-
18:00Крива Паланка W - Струга W -:-

СЛОВАКИЯ: Екстралига

17:00БК Комарно - БК Приевидза -:-
18:00Интер Братислава - МБК Лученец -:-
19:00БК Свит - Левице -:-
19:00Спишски Ритиери - МБК Хандлова -:-

СЛОВАКИЯ: Екстралига - Жени

18:00Славия Банска Бистрица W - ШК УМБ Б. Бистрица W -:-
18:30ОтложенПопрад W - Ружомберок W -:-
19:00Пиещянске Чайки W - Йънг Ейнджълс Кощице W -:-

СЛОВЕНИЯ: Лига Нова КБМ

14:00Илирия - Подчетртек -:-
19:00Златорог Лашко - КК Кърка Ново место -:-
19:00Тайфун Шентюр - Ползела -:-

СЛОВЕНИЯ: 1. СКЛ - Жени

16:00Марибор W - Илирия W -:-
17:00Ледита W - Йежица W -:-
17:30Конице W - ЗКК Домжале W -:-
18:30Триглав W - Атлет Целие W -:-

СЪРБИЯ: Първа Лига

19:00Слога - ОКК Нови Пазар -:-
20:00КК Металац - Вършац -:-
20:00Cacak 94 - ОКК Белград -:-

СЪРБИЯ: 1. ЖЛС - жени

14:00Партизан W - Вършац W -:-
17:30Арт Баскет W - Войводина 021 W -:-
17:30ЖКК Кралево W - Дуга W -:-
19:30Цървена Звезда W - Слога Пожега W -:-

ТАЙВАН: П. лига+

08:30Гаосюн Стийлърс - Фубон Брейвс -:-
11:00Синчу ДжКо Лайъниърс - Формоза Дриймърс -:-

ТАЙВАН: Т1 лига

08:00Kaohsiung Aquas - Taichung Suns -:-
10:30TaiwanBeer HeroBears - New Taipei CTBC DEA -:-

ТУРЦИЯ: ТБЛ

14:45Борнова - Чадаш Бодрум Спор -:-
16:30Харем Спор - Балъкесир -:-

ТУРЦИЯ: ТБ2Л - Първи етап

12:30ДжО Баскет - Газиентеп ГГ -:-
13:00Истанбул ББ - Есенлер Ерокспор -:-
13:00Сарай - Илкер Шехри Ушак -:-
13:00Сейхан - Karamursel -:-
14:00Истанбул Ефендилери - Етимесгут -:-
15:00Юскюдар - Тешвикие -:-
15:00Cayirova - Гечит Спор -:-
16:00Кадъкьой Истанбул - Чорлу -:-
17:00Акхисар Беледие - Вефа -:-

ТУРЦИЯ: KBSL Жени

13:00Хатай W - Орманспор W -:-

ТУРЦИЯ: ТКБЛ - жени

12:00Тарсус W - Кършияка W -:-
12:30Диба Анкара W - Ботас 2 W -:-
13:00Елазъ Ил Йозел Идаре W - Емлак Конут Гелишим 2 W -:-
14:00Ферхатоглу W - Тургутлу W -:-

УКРАЙНА: Суперлига - жени

10:30СБК Лвов W - БК Ривне W -:-
13:00Сдюшор Одеса W - Виницки Блискавки 2 W -:-

УНГАРИЯ: NB I. A

18:00Сомбатхей - Залакерамия -:-
19:00ДЕАК - Кьорменд -:-
19:00Капошвари - КТЕ-Дуна -:-
19:00ОШЕ Лайънс - Атомерьомю Пакш -:-
19:00Шопрони КС - Будапеща Хонвед Се -:-

УНГАРИЯ: Дивизия 1 Жени

19:00Вашаш Чата W - ТФШЕ-МТК W -:-
19:00ПЕАК-Печ W - Сексард W -:-
19:00Уйбуда БЕАК W - ФКШМ Чата W -:-

УРУГВАЙ: Лига на Уругвай

01:15Насионал - Бигуа -:-
01:30Малвин - Ларе Борхес -:-
01:30Урундай Университарио - Гоес -:-
01:30Урупан - Дефенсор -:-

ФИНЛАНДИЯ: Корсилига

16:00Лахти Баскетбол - Пиринто Тампере -:-
17:00Йонсун Катая - КТП Котка Баскет -:-
18:00Салон Вилпас - Карху Баскет -:-

ФИНЛАНДИЯ: I Divisioona A

15:00Ювяскюля - ТоПо Хелзинки -:-

ФИНЛАНДИЯ: Корсилига - жени

15:00Торпан Поят Хелзинки W - ХБА-Марски Хелзинки W -:-
17:00Еспоо W - Лапеенранта W -:-
17:00Пиринто W - Котка Пели Кархут W -:-
17:00Форсан Алку W - Тапиолан Хонка W -:-

ФРАНЦИЯ: Про Б

21:00Орлеан - АСА -:-
21:00Сен-Валие - Анже -:-

ФРАНЦИЯ: Espoirs U21

16:00Париж U21 - Дижон U21 -:-
17:00Лимож U21 - Лион-Вильорбан U21 -:-
18:00ЖЛ Бур U21 - Нанси U21 -:-
18:00По-Ортез U21 - Нантер U21 -:-

ФРАНЦИЯ: LFB - Жени

20:00ЕСБ Лил W - Бурж W -:-

ФРАНЦИЯ: Лига 2 - жени

19:00Оноа АС W - Монако W -:-
20:00Федерален център ББ W - Шампан W -:-
21:00Кале W - Фейтия W -:-
21:00Мондевил W - Монбризон W -:-
21:00С.И. Графенщаден W - Шарне Южна Бургундия W -:-
21:00Тронш Мейлан W - Авенир Шартър W -:-

ХЪРВАТИЯ: Първа лига

21:00Цедевита - Забок -:-
16:00Язине - Кастела -:-
18:30Кварнер - Дубровник -:-
18:30Омиш - Осиек -:-
19:00Самобор - Младост -:-
20:00КК Загреб - Хермес Аналитика Загреб -:-
20:30Стоя - Соник-Пунтамика -:-

ХЪРВАТИЯ: Висша лига - жени

17:30Брод на Сави W - ФСВ Риека W -:-
17:30Нови Загреб W - Рагуса Дубровнки W -:-
18:00Пула Мовитер W - Пламен Пожега W -:-

ЧЕРНА ГОРА: Първа А Лига

19:00Даниловград - Тиват -:-
19:00Ибар Рожае - Дечич 0:20
20:00Йединство - Подгорица -:-

ЧЕХИЯ: Матони NBL

18:00Нимбурк - Оломоуцко -:-
18:45Колин - Бърно -:-
19:00Дечин - Опава -:-
19:00Славия Прага - УСК Прага -:-
19:00Храдец Кралове - НХ Острава -:-

ЧЕХИЯ: ZBL- Жени

17:00Храдец Кралове W - Жабини Бърно W -:-
18:00Слованка W - Острава W -:-
18:00ОтложенУСК Прага W - Трутнов W -:-

ЧИЛИ: Купа на Чили - Плейофи

01:30Леонес Килпуе - Католика -:-
23:30Спортива Италиана - Манкехуе -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: СБ Лига

18:30Веве Ривиера - БК Бонкор -:-
18:30Сдент ББК Нион - САМ Масаньо -:-
18:30Суис Сентрал Баскет - Ньошател -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: ШБ Лига - жени

18:30Алте Канти Аарау W - Пули W -:-
18:30Хелиос ФШ W - Фрибур W -:-

ШВЕЦИЯ: Суперетан

17:15Ескилстюна - АИК Баскет -:-
18:00Тийм4Q - Ветербигден Старс -:-
18:00Туреберг - Хьогсбо -:-
18:45РИГ Марк - Окелбу -:-
19:00Слога Упсала - ИК Еос -:-

ШВЕЦИЯ: Баскетлиган - жени

15:00Упсала W - Люлео W -:-
15:30Норшьопинг W - Висби W -:-
16:00Сьодертеле W - Марбо W -:-

ШВЕЦИЯ: Баскететан - жени

14:00Ветербигден Спаркс 2 W - Лобас W -:-
14:30Ескилстюна W - Малбас Малмьо W -:-
15:00РИГ Лулео W - КФУМ Упсала W -:-
16:00Норорт W - Умеа W -:-
18:00Брахе W - ИК Еос Утвеклинг W -:-
18:00КФУМ Калмар W - Худинге W -:-
19:00АИК Баскет W - Алвик 2 W -:-

ЮЖНА АМЕРИКА: Южноамериканска Лига - Последна Четворка

23:30Титанес де Баранкия - Бауру -:-

ЮЖНА КОРЕЯ: KBL

07:00КоГаз - Анянг -:-
07:00ЛГ Сейкърс - Сеул Найтс -:-
09:00КСС Еджис - Сувон КТ -:-

ЮЖНА КОРЕЯ: WKBL - Жени

11:00Хана 1Q W - Уури УОН W -:-

ЯПОНИЯ: Б.Лига

08:05Даймънд Долфинс - Тояма -:-
08:05Киото - Шиншу -:-
08:05Нагоя Файтинг Ийгълс - Окинава -:-
08:05НеоФиникс - Алварк -:-
08:05СийХорсис Микава - Сън Рокърс Шибуя -:-
08:05Уцуномия Брекс - Йокохама -:-
08:05Хокайдо - Шига -:-
08:05Чиба - Акита -:-
10:05Ибараки Роботс - Гунма -:-
10:05Осака - Хирошима Д. -:-
10:35Ниигата - Сендай -:-

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.Flashscore.bg осигурява резултати на живо за баскетбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от Flashscore.com поради технически причини.