ОПРЕСНИ

Тенис » Днес » Всички

ATP - СИНГЪЛ: Уимбълдън (Обединено кралство), трева

13:00Гирон М. (Usa) - Молчан А. (Svk) -:-
13:00Грей А. (Gbr) - Фриц Т. (Usa) -:-
13:00Макдоналд М. (Usa) - Гаске Р. (Fra) -:-
13:00Руусувуори Е. (Fin) - Ван Де Зандсхулп Б. (Ned) -:-
14:30Броуди Л. (Gbr) - Шварцман Д. (Arg) -:-
14:30Крайнович Ф. (Srb) - Кирьос Н. (Aus) -:-
14:30Сонего Л. (Ita) - Гастон Ю. (Fra) -:-
15:00Томпсън Дж. (Aus) - Циципас С. (Gre) -:-
16:00Гарин К. (Chi) - Грение Ю. (Fra) -:-
16:30Бонзи Б. (Fra) - Бруксби Дж. (Usa) -:-
16:30Креси М. (Usa) - Сок Дж. (Usa) -:-
16:30Халан Риверос Д. Е. (Col) - Баутиста-Агут Р. (Esp) -:-
16:30Шаповалов Д. (Can) - Накашима Б. (Usa) -:-
17:00Беранкис Р. (Ltu) - Надал Р. (Esp) -:-
18:00Новак Д. (Aut) - Кублер Дж. (Aus) -:-
18:30Де Минор А. (Aus) - Дрейпър Дж. (Gbr) -:-

WTA - СИНГЪЛ: Уимбълдън (Обединено кралство), трева

13:00Бадоса Ж. П. (Esp) - Бара И. (Rou) -:-
13:00Богдан А. (Rou) - Квитова П. (Cze) -:-
13:00Лиу К. (Usa) - Корне А. (Fra) -:-
13:00Томлянович А. (Aus) - Харисън К. (Usa) -:-
14:30Минен Г. (Bel) - Женг К. (Chn) -:-
15:00Андреску Б. (Can) - Рибакина Е. (Kaz) -:-
15:00ПрекъснатВанг К. (Chn) - Уотсън Х. (Gbr) 0:1
15:00Сорибес Т. С. (Esp) - Тан А. (Fra) -:-
15:00ПрекъснатУдвари П. (Hun) - Мертенс Е. (Bel) 1:1
15:30Бултър К. (Gbr) - Плишкова Ка. (Cze) -:-
16:30Голубич В. (Sui) - Крейчикова Б. (Cze) -:-
16:30Дарт Х. (Gbr) - Пегула Дж. (Usa) -:-
16:30Мартич П. (Cro) - Кучова К. (Svk) -:-
17:00Швьонтек И. (Pol) - Керкхове Л. (Ned) -:-
18:00Дейвис Л. (Usa) - Анисимова А. (Usa) -:-
18:30Фрех М. (Pol) - Шмидлова А. К. (Svk) -:-
19:00Гауф К. (Usa) - Бузарнеску М. (Rou) -:-
19:00Флипкенс К. (Bel) - Халеп С. (Rou) -:-

ATP - ДВОЙКИ: Уимбълдън (Обединено кралство), трева

13:00Джонсън С./Куери С. - Додиг И./Крайчек О. -:-
13:00Горансон А./Маклаклан Б. - Ебдън М./Пърсел М. -:-
13:00Маю Н./Роже-Васлен Е. - Серундоло Ф./Етчевери Т. М. -:-
13:00Рам Р./Салисбъри Дж. - Алтмайер Д./Табернер К. -:-
14:30Албот Р./Басилашвили Н. - Бублик А./Весели И. -:-
14:30Пюц Т./Винъс М. - Класен Р./Мело М. -:-
14:30Бъркич Т./Раманатан Р. - Монро Н./Пол Т. -:-
14:30Кабал Х./Фарах Р. - Умбер Ю./Манарино А. -:-
14:30Хюи Т./Шкугор Ф. - Боржеш Н./Кабрал Ф. -:-
16:00Кория Ф./Делиен У. - Грикспоор Т./Оте О. -:-
17:30Макдоналд М./Ван Де Зандсхулп Б. - Пиърс Дж./Полашек Ф. -:-
17:30Баес С./Делбонис Ф. - Чачич Н./Вавасори А. -:-
17:30Майхшак К./Желински Я. - Джере Л./Лайович Д. -:-
17:30Грей А./Пенистън Р. - Влиген Й./Уитроу Дж. -:-
17:30Блумбърг У./Рууд К. - Бариентос Н./Рейес-Варела М. -:-
17:30Пералта Х./Табило А. - О'Мара Дж./Скупски К. -:-
19:30Бедене А./Куон Сун-уу - Кокинакис Т./Кирьос Н. -:-

WTA - ДВОЙКИ: Уимбълдън (Обединено кралство), трева

13:00Додан О./Мария Т. - Киченок Л./Остапенко Й. -:-
13:00Ниймайер Ю./Петкович А. - Като М./Сутжиади А. -:-
13:00Калашникова О./Питер К. - Боузкова М./Михаликова Т. -:-
13:00Контавейт А./Роджърс Ш. - Хайсен В./Мъри С. -:-
13:00ОтмененРибакина Е./Таусон К. - Киченок Н./Олару Й. -:-
14:30Дабровски Г./Олмос Дж. - Путинцева Ю./Викмайер Я. -:-
14:30Росолска А./Рътлиф Е. - Бегу И./Калинина А. -:-
14:30Айкери У./Шарма А. - Риск А./Вандевеге К. -:-
16:00Адамчак М./Кава К. - Гуарачи А./Клепач А. -:-
16:00Болсова Задойнов А./Нийл И. - Чан Ю. Я./Стосър С. -:-
16:00Корне А./Пари Д. - Линет М./Пера Б. -:-
16:00Харисън К./Сантамария С. - Йуван К./Зиданшек Т. -:-
16:00Кочарето Е./Томова В. - Заневска М./Зимерман К. -:-
16:00Крисчън К./Удвари П. - Меличар Н./Перес Е. -:-
16:00Галфи Д./Ястремска Д. - Бенчич Б./Сандърс С. -:-
17:30Джаламидзе Н./Крунич А. - Фридсам А-Л./Ли А. -:-
18:00Мертенс Е./Жанг Ш. - Бондар А./Минен Г. -:-
20:00Бекташ Е./Кучова К. - Дарт Х./Уотсън Х. -:-

ЧАЛЪНДЖЪР МЪЖЕ - СИНГЪЛ: Кали (Колумбия), клей

17:00Алварес Н. (Per) - Мелижени Алвеш Ф. (Bra) -:-
17:00Буручага Р. А. (Arg) - Жекич М. (Srb) -:-
17:00Мехия Н. (Col) - Сукас М. (Arg) -:-
17:00Чон Ю. (Kor) - Мена Ф. (Arg) -:-

ЧАЛЪНДЖЪР МЪЖЕ - СИНГЪЛ: Люденшайд (Германия), клей

13:00Евсеев Д. (Kaz) - Родригес Таверна С. (Arg) -:-
13:00Хари Н. (Chi) - Диас Акоста Ф. (Arg) -:-
14:30Чекинато М. (Ita) - Щодер Т. (Ger) -:-
19:15Медиедович Х. (Srb) - Хорански Ф. (Svk) -:-

ЧАЛЪНДЖЪР МЪЖЕ - СИНГЪЛ: Малага (Испания), твърд

15:00Бамбри Ю. (Ind) - Мо М. (Usa) -:-
15:00Гомес Е. (Ecu) - Учида К. (Jpn) -:-
18:00О'Конъл К. (Aus) - Мазур Д. (Ger) -:-
20:00МакКейб Дж. (Aus) - Алварес В. Н. (Esp) -:-

ЧАЛЪНДЖЪР МЪЖЕ - СИНГЪЛ: Троа (Франция), клей

12:00Джану Ф. К. (Rou) - Тиранте Т. А. (Arg) -:-
12:00Сердарушич Н. (Cro) - Хасан Б. (Leb) -:-
13:30Геертс М. (Bel) - Табюр К. (Fra) -:-
13:30Фис А. (Fra) - Маестрели Ф. (Ita) -:-

ЧАЛЪНДЖЪР МЪЖЕ - ДВОЙКИ: Кали (Колумбия), клей

23:00Баладжи Н. С./Недунчежиян Ж. WO - Кръстин П./Жекич М. -:-
23:15Мелижени Алвеш Ф./Менезеш Ж. - Гомес М./Уреа А. WO -:-
23:30ОтмененФикович Х. П./Сукас М. - Буручага Р. А./Комесана Ф. -:-
00:35ПрекъснатЖазири М./Менендес-М. А. - Чон Ю./Перволаракис М. 0:0
00:35ПрекъснатФикович Х. П./Сукас М. - Бейкър Б./Пану К. 0:0
00:50ПрекъснатАлвеш М./Мехия Н. - Смит К./Жу Е. 0:0
17:00Баладжи Н. С./Недунчежиян Ж. - Кароу И./Мена Ф. -:-
17:00Ковачевич А./Ямасита Ф. - Дурасович В./Оливейра Г. -:-

ЧАЛЪНДЖЪР МЪЖЕ - ДВОЙКИ: Люденшайд (Германия), клей

14:30Страйкър Д. С./Венгер Д. - Кравченко Г./Крутих О. -:-
16:00Диас Акоста Ф./Родригес Таверна С. - Хаасе Р./Вербеек С. -:-
17:00Куевас М./Мартинес Л. Д. - Браун Д./Кинг Е. -:-
18:30Оливети А./Ромболи Ф. - Фалерт Ф./Йебенс Х. -:-

ЧАЛЪНДЖЪР МЪЖЕ - ДВОЙКИ: Малага (Испания), твърд

16:30Корнеа В. В./Каже А. - Перес К. С./Сориано Барера А. -:-
16:30Челикбилек А./Попко Д. - Диез С./Мория Х. -:-
18:00Маргароли Л./Учияма Я. - Бамбри Ю./Минени С. -:-
19:30Цукерман Д./Гомес Е. - Кар С./Качмазов А. -:-

ЧАЛЪНДЖЪР МЪЖЕ - ДВОЙКИ: Троа (Франция), клей

15:00Сервантес И./Рока Б. О. - Жекан М. А./Джану Ф. К. -:-
15:00Чепелев А./Скатов Т. - Тиранте Т. А./Торес Х. Б. -:-
16:30Фанзелов С./Рулофсе Р. - Мартино М./Паул Я. -:-
16:30Реймон А./Табюр К. - Арибаж Т./Санчес Л. -:-

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: М15 Белград (Сърбия), клей

10:00Кекез Д. (Cro) - Неделко И. (Rus) -:-
10:00Фолио К. (Fra) - Обрадович Д. (Srb) -:-
10:30Манда К. (Rou) - Гаубас В. (Ltu) -:-
11:30Джухас К. (Srb) - Фрунза Н. (Rou) -:-
11:30Попович С. (Srb) - Хорват Р. (Cro) -:-
12:00Сърбляк Г. (Mkd) - Бакши А. (Geo) -:-
13:00Ниднер Н. (Ger) - Цунгу Р. (Mne) -:-
13:00Печи А. (Ita) - Метревели А. (Geo) -:-

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: М15 Бергамо (Италия), клей

11:00Андре С. (Sen) - Басо А. (Ita) -:-
11:00Балцерани Р. (Ita) - Пиери С. (Ita) -:-
11:00Винсент Руджери С. (Ita) - Кестелбойм М. (Arg) -:-
11:00Катани Л. (Ita) - Вайс А. (Ita) -:-
11:00Коп С. (Aut) - Овчаренко О. (Ukr) -:-
11:00Липовсек П. Т. (Slo) - Орадини Дж. (Ita) -:-
11:00Маркети Ф. (Ita) - Ферари Дж. (Ita) -:-
11:00Пикионе А. (Ita) - Дала Вале Е. (Ita) -:-

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: М15 Берн (Швейцария), клей

11:00Върбенски М. (Cze) - Сабанин Я. (Rus) -:-
11:00Лаял М. (Est) - Негриту К. (Ger) -:-
12:00Агилар Х. К. (Can) - Шазал М. (Fra) -:-
12:30Боки Л. (Ita) - Шел Н. (Ger) -:-
12:30Фон дер Шуленбург Дж. (Sui) - Мартинес М. (Sui) -:-
14:00Баталино С. (Ita) - Колсон Т. (Bel) -:-
14:00Гаврилайдс Л. (Ger) - Себеста Я. (Sui) -:-
14:00Делаведова М. (Aus) - Прехтел С. (Ger) -:-

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: М15 Вроцлав (Полша), клей

11:00Войчик Я. (Pol) - Иванов С. А. (Bul) -:-
11:00Дуда Ф. (Cze) - Алкала Гури М. (Esp) -:-
11:00Ноуза П. (Cze) - Зоргер С. (Aut) -:-
12:00Вълковски В. (Cze) - Райски М. (Pol) -:-
12:00Киелан Ш. (Pol) - Ирусек Т. (Cze) -:-
12:00Сафранек В. (Cze) - Ортенци Дж. М. (Ita) -:-
14:00Терчински М. (Pol) - Борг Л. (Swe) -:-
16:00Касниковски М. (Pol) - Янович Й. (Pol) -:-

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: М15 Лос Анджелис, Калифорния (САЩ), твърд

Изчаква
резултат
Браймър Г. (Usa) - Лий К. (Tpe) 1:0 (6:3,4:2)
Сет 2Мейо К. (Usa) - О'Хойзън О. (Irl) 0:1 (2:6,2:4)
Сет 1Монтси Х. (Rsa) - Рай А. (Nzl) 0:0 (4:2)
01:25Нидунджиназан Ф. (Chn) - Строуд А. (Usa) -:-
01:25Хадиджиън Е. (Usa) - Петров А. (Usa) -:-
19:00Жонкур Р. (Fra) - Анхел Дж. Ф. (Fra) -:-
19:00Канг К. (Usa) - Кипсън П. (Usa) -:-
19:00Перез А. (Usa) - Perera M. (Usa) -:-
19:00Холт Б. (Usa) - Вайехо Д. (Par) -:-

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: М15 Монастир 25 (Тунис), твърд

10:30Улярт Е. (Fra) - Алабдулах Б. (Kuw) -:-
11:30Банерджи С. (Usa) - Бертран Р. (Fra) -:-
11:30Дугаз А. (Tun) - Скалия М. (Fra) -:-
11:30Ирадукунда Г. (Bur) - Вандермеерш С. (Fra) -:-
11:30Ли Х. (Chn) - Бутулия Б. (Srb) -:-
11:30Сайтох К. (Jpn) - Атман Т. (Fra) -:-
18:00Мартин Д. (Can) - Чаш П. (Pol) -:-
18:00Сакаров Г. (Fra) - Фернандес Кановас А. (Esp) -:-

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: М25 Бакио (Испания), твърд

11:00Джекирге К. (Tur) - Бланч Д. (Usa) -:-
11:00Мартинес А. (Esp) - Уейтман О. (Gbr) -:-
11:00Палан Д. (Cze) - Ечеверия Дж. (Esp) -:-
19:00Патаел Б. (Isr) - Моро Каняс А. (Esp) -:-

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: М25 Бург-ан-Брес (Франция), клей

11:30Ваншелбойм Е. (Ukr) - Кузухара Б. (Usa) -:-
11:30Воазан Е. (Fra) - Бланше Ю. (Fra) -:-
13:00Гобат А. (Fra) - Матушевич А. (Gbr) -:-
13:00Кроуфърд О. (Usa) - Дьолаж П. (Fra) -:-
14:30Кулибали Е. (Ivo) - Хандел Т. (Ger) -:-
16:00Венелт К. (Ger) - Дешан А. (Fra) -:-
17:00Захрай П. (Ger) - Жаке К. (Fra) -:-
19:00Бриан Ю. (Fra) - Лього Т. (Fra) -:-

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: М25 Далас, Тексас (САЩ), твърд

Сет 3
Тайбрейк
Ту Л. (Aus) - Дам М. (Usa) 1:1 (6:4,3:6,6:6)
18:00Бойтан Г. А. (Rou) - МакНали Дж. (Usa) -:-
18:00Зинк Т. (Usa) - Шимабукуро Ш. (Jpn) -:-
18:00Кларк Е. (Usa) - Мунис Идалго А. (Esp) -:-
18:00Кумар О. (Usa) - Ал Алаф К. (Syr) -:-
18:00Секигучи Ш. (Jpn) - Ву Й. (Chn) -:-
18:00Суини Д. (Aus) - Бръм Дж. (Usa) -:-
18:00Хуа Р. (Chn) - Хсу Ю Х. (Tpe) -:-

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: М25 Ден Хааг (Нидерландия), клей

11:00Гадамаури Б. (Bel) - Шелбайх А. (Jor) -:-
11:00Де Йонге Д. (Ned) - Селс Й. (Ned) -:-
11:00Де Кром М. (Ned) - Кублал Е. (Ned) -:-
11:00Сантилан А. (Aus) - Ринкон Д. (Esp) -:-
14:30Дондерс Д. (Ned) - Какао Т. (Por) -:-
14:30Рохас О. (Bel) - Хейман К. (Bel) -:-
14:30Хаукес М. (Ned) - Шнайтер Я. (Ger) -:-

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: М25 Попрад (Словакия), клей

11:00Данку В. А. (Rou) - Катух Я. (Svk) -:-
11:00Минарик К. (Svk) - Рикъл П. (Cze) -:-
11:00Хелум Лилеенген Л. (Nor) - Ингилдсен Й. (Den) -:-
11:00Шумейко П. (Ukr) - Мадарас Г. (Hun) -:-
12:30Веселс Л. (Ger) - Пушкар С. (Svk) -:-
12:30Палоши Щ. (Rou) - Палович Л. (Svk) -:-
12:30Фуеле М. (Hun) - Йеничек И. (Cze) -:-
12:30Хорак О. (Cze) - Поляк Д. (Cze) -:-

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: Ж100 Чарлстън, Южна Каролина 2 (САЩ), клей

16:05ПрекъснатДоулхайд К. (Usa) - Халбауър Е. (Usa) 1:1
16:10ПрекъснатДъглас И. (Usa) - Папамихаил Д. (Gre) 1:1
20:15ПрекъснатЧанг Х. (Usa) - Наваро Е. (Usa) 0:1
21:25Паркс А. (Usa) - Ейни Дж. (Usa) -:-
21:30Себайос Н. (Bol) - Цюгер Дж. (Sui) -:-
21:35Льоб Дж. (Usa) - Манасе М. (Usa) -:-
21:50Макаду Р. (Usa) - Фрухвиртова Л. (Cze) -:-
22:55Мандлик Е. (Usa) - Аранго Е. (Col) -:-
23:00Ван Нгуен Ш. (Usa) - Бабош Т. (Hun) -:-
23:05Сакариас М. (Mex) - Роска К. (Usa) -:-
23:20Сакацуме Х. (Jpn) - Чанг С. (Usa) -:-
00:25Лианг Е. Ш. (Tpe) - Крюгер А. (Usa) -:-
00:30Батия Р. (Ind) - Дювал В. (Usa) -:-
00:35Викъри С. (Usa) - Перин К. (Sui) -:-

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: Ж15 Монастир 19 (Тунис), твърд

10:30Кавели К. (Ita) - Луикам Дж. (Ind) -:-
10:30Лукач В. (Hun) - Джирели К. (Ita) -:-
10:30Миленкович К. (Sui) - Яо Ш. (Chn) -:-
10:30Минчева В. (Rus) - Леонар М. (Fra) -:-
10:30Пашек Т. (Aut) - Чен М. (Chn) -:-
10:30Шимизу Е. (Jpn) - Уей С. (Chn) -:-
11:30Кобаяши Х. (Jpn) - Палечек Н. (Srb) -:-
11:30Рейър А. (Gbr) - Мансури Я. (Fra) -:-

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: Ж15 Прокупле (Сърбия), клей

11:00Бусо Н. (Esp) - Стакусик М. (Can) -:-
11:00Раденкович М. (Swe) - Димитрова К. (Bul) -:-
11:00Радивоевич Л. (Srb) - Лантигуа Де Ла Н. А. (Esp) -:-
12:30Зайцева К. (Rus) - Салви Л. (Ita) -:-
12:30Злохова З. (Svk) - Амарией И. Д. (Rou) -:-
12:30Лодикова Д. (Rus) - Сретенович Т. (Srb) -:-
14:00Ристич М. (Srb) - Гранвер А. (Sui) -:-
14:00Сватикова Л. (Svk) - Майер Ауф Дер Хайде Л. (Ger) -:-

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: Ж25 Гуруграм 2 (Индия), твърд

07:00Босале Р. (Ind) - Мумади В. (Ind) -:-
07:00Ковапитуктед П. (Tha) - Татаварти Ш. (Ind) -:-
07:00Костулас С. (Bel) - Райна А. (Ind) -:-
07:00Ямазаки И. (Jpn) - Морвайова В. (Svk) -:-
08:30Бависети С. (Ind) - Ямалапали С. (Ind) -:-
08:30Марцинкевича Д. (Lat) - Имамура С. (Jpn) -:-
08:30Чоудари В. (Ind) - Ядав М. (Ind) -:-
08:30Яшина Е. (Rus) - Уколова А. (Rus) -:-

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: Ж25 Порто 3 (Португалия), твърд

13:00Канев К. (Ger) - Сантош А. Ф. (Por) -:-
13:00Хелми О. (Den) - Йозген П. (Tur) -:-
13:00Хосоги С. (Jpn) - Кабрера Л. (Aus) -:-
14:30Гереро Алварес Е. (Esp) - Дапкуте И. (Ltu) -:-
14:30Дяченко В. (Rus) - Суньо Т. (Sui) -:-
14:30Жорже Ф. (Por) - Аксу А. (Tur) -:-
14:30Парнаби А. (Aus) - Аракауа Х. (Jpn) -:-
16:30Жорже М. (Por) - Болквадзе М. (Geo) -:-

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: Ж25 Тарвизио (Италия), клей

11:00Бошкович Л. (Cro) - Рубини С. (Ita) -:-
11:00Мацола А. (Ita) - Дзукини А. (Ita) -:-
11:00Ричи Б. (Ita) - Радишич Н. (Slo) -:-
12:30Арчидиаконо Ф. (Ita) - Вурт Т. (Cro) -:-
12:30Ерявец В. (Slo) - Петра М. (Cro) -:-
12:30Хиндова Д. (Cze) - Дину К. (Rou) -:-
12:30Цветкович Т. (Slo) - Розатело К. (Ita) -:-
12:30Якупович Д. (Slo) - Яшкова А. (Svk) -:-

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: Ж25 Щутгарт-Вайхинген (Германия), клей

12:00Акугуе Ноа Н. (Ger) - Хобгарски К. (Ger) -:-
12:00Вагнер С. (Ger) - Кладивова А. (Cze) -:-
12:00Краус С. (Aut) - Фалковска В. (Pol) -:-
13:00Шишкова А. (Cze) - Палицова Б. (Cze) -:-
13:30Байерлова М. (Cze) - Присакариу А. (Rou) -:-
14:00Фита Болуда А. (Esp) - Шол К. (Usa) -:-
15:30Булгару М. (Rou) - Колодзийова М. (Cze) -:-
16:00Щайнер В. (Ger) - Ривкин Н. (Ger) -:-

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: Ж25+H Палма дел Рио (Испания), твърд

23:00Геерлингс Мартинес А. (Esp) - Ю С. (Chn) -:-

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: Ж5 Ден Хааг (Нидерландия), клей

12:00Карерас А. (Gbr) - Подороска Н. (Arg) -:-
12:00Кемпен М. (Bel) - Гимбрере Я. (Ned) -:-
12:00Лейкина П. (Rus) - Стевенс Л. (Ned) -:-
12:00Мартинес Сирес К. (Esp) - Сабанин Н. (Hun) -:-
12:00Страхова В. (Ukr) - Ведер Е. (Ned) -:-
12:00Хаас Б. (Aut) - Капуро Таборда М. (Arg) -:-
13:30Ламенс С. (Ned) - Хенеман К. В. (Swe) -:-
13:30Нууди М. (Est) - Матула М. (Gre) -:-

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: Ж60 Монпелие (Франция), клей

13:00Висмане Д. (Lat) - Алвеш К. (Bra) -:-
13:00Нахимана С. (Bur) - Букша К. (Esp) -:-
14:30Барташевич Я. (Rus) - Учижима М. (Jpn) -:-
14:30Жакемо Е. (Fra) - Карле М. Л. (Arg) -:-
16:00Байндъл К. (Ukr) - Мин Г. (Usa) -:-
16:00Селехметева О. (Rus) - Андреева М. (Rus) -:-
18:00Гадецки О. (Aus) - Шнайдер Д. (Rus) -:-
18:00Рувроа М. (Fra) - Ди Лоренцо Ф. (Usa) -:-

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: М15 Белград (Сърбия), клей

15:30Bouskila A./Петрович Д. - Апостол Б. Й./Цунгу Р. -:-
14:30Хименес И./Вонг Хонг К. - Белошевич П./Кръстич В. -:-
14:30Джухас К./Обрадович Д. - Йович В./Павлович Л. -:-
16:00Гаубас В./Милев Я. - Павел Б./Сърбляк Г. -:-
16:00Бондаревский Я./Шарипов М. - Попович С./Войнович Л. -:-

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: М15 Бергамо (Италия), клей

11:00Вилардо Ф./Винсент Руджери С. - Бертучоли Ф./Пикионе А. -:-
11:00Орадини Дж./Дзаноти А. - Перейра Ф./Ровери Сидни Г. -:-
11:00Яннаконе Ф./Рика Дж. - Дала Вале Е./Оклепо Дж. -:-
11:00Овчаренко О./Тортора Д. - Галарса Х. И./Липовсек П. Т. -:-

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: М15 Берн (Швейцария), клей

16:00Сакеларидис Д./Сакеларидис С. - Агилар Х. К./Фон дер Шуленбург Дж. -:-
16:00Роси Л./Сорентино Л. - Битун К./Янес Ф. -:-

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: М15 Вроцлав (Полша), клей

13:30Драгомиров Д./Зоргер С. - Дембек М./Войчик Я. -:-
13:30Томеску Д. А./Уолкин Б. - Галик М./Шайрих Я. -:-
15:00Czaczkowski P./Матушевски Г. - Барнат И./Дуда Ф. -:-
15:00Алкала Гури М./Пуйол Наваро Б. - Бжежински С./Michocki P. -:-

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: М15 Лос Анджелис, Калифорния (САЩ), твърд

01:30Асаба А./Бангура С. - Ансари О./Фийлд Дж. -:-
01:30Сигуин Б./Тайлър Дж. - Холт Б./Свайда З. -:-
02:00Куин И./Вайехо Д. - Нава Е./Перез А. -:-
04:00Хсу Дж./Лий К. - Перейра Б./Смит Р. -:-
19:00Мейо Е./Мейо К. - Айени А./Грег П. -:-

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: М15 Монастир 25 (Тунис), твърд

18:00Каврак К./Църнокрак А. - Джоунс М./Zheng B. -:-
19:30Донг Б./Жанг З. - Банерджи С./Бертран Р. -:-
19:30Бутулия Б./Калиянда П. Н. - Уанг Ч./Закария Ф. -:-
19:30Сауткомб Дж./Сауткомб М. - Сайтох К./Йошимура Д. -:-

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: М25 Бакио (Испания), твърд

12:30Джонсън Л./Мансури С. - Джекирге К./Степаниан А. -:-
12:30ПрекъснатГулин С./Палан Д. - Бланч Д./Мартинес Архона С. 0:0
12:30ПрекъснатГлинка Д./Саар К. К. - Сервантес Томас Л./Вайехо Ферер А. 0:0
14:00Коен А./Мартинес А. - Гарсия А./Мансия Диес М. -:-
14:00ПрекъснатЕчеверия Дж./Рива П. - Кабайеро Морено А./Дел Олмо Диас Р. 1:0

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: М25 Бург-ан-Брес (Франция), клей

14:30Хо Р./Ваншелбойм Е. - Дория Л./Рамиараманана Л. -:-
16:00Буро А./Дьолаж П. - Бобишон М./Донет Е. -:-
20:30Венелт К./Захрай П. - Бакс Ф./Пиетри Б. -:-

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: М25 Далас, Тексас (САЩ), твърд

Сет 2Кларк Е./МакНали Дж. - Хуа Р./Ву Й. 1:0 (7:6,1:4)
Сет 3Мицуи Ш./Секигучи Ш. - Матцуи Т./Уесуги К. 1:1 (6:4,4:6,0:0)
01:30Нанда Г./Зинк Т. - Голдхоф Дж./Маркс К. -:-
18:00Хсу Ю Х./Суини Д. - Ту Л./Йънг Д. -:-

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: М25 Ден Хааг (Нидерландия), клей

18:00Тейлър А./Тейлър - Донски А./Поци Д. -:-
20:00Луз О./Зорман Д. С. М. - Ринкон Д./Шелбайх А. -:-
20:00Шуулкейт Т./Уайтинг Т. - Шнайтер Я./Симонс М. -:-
20:00Де Кром М./Хаукес М. - Фраули Дж./Сантилан А. -:-

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: М25 Попрад (Словакия), клей

16:00Минарик К./Палович Л. - Дънкън С./Стивънсън К. -:-
16:00Йермар Я./Пецак Щ. - Фройнд С./Ингилдсен Й. -:-
16:00Карол М./Покорни Л. - Крошлак Я./Пушкар С. -:-
16:00Орлов В./Поляк Д. - Рикъл П./Воцел М. -:-

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: Ж100 Чарлстън, Южна Каролина 2 (САЩ), клей

01:10Болтън Е./Манасе М. - Доулхайд К./Доулхайд С. -:-
01:55Ейни Дж./Льоб Дж. - Иванова Д./Себайос Н. -:-
02:00Хюит Д./Макаду Р. - Бабош Т./Сакариас М. -:-
02:05Дъглас И./Йокич К. - Матеас М./Папамихаил Д. -:-
02:10Роджърс А. С./Роска К. - Лианг Е. Ш./Перин К. -:-
19:00Чанг С./Куликов А. - Томбаре П./Цюгер Дж. -:-

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: Ж15 Лос Анджелис, Калифорния (САЩ), твърд

22:30Кондос Дж./Лебедева С. - Кайетано Е./Юинг С. -:-
04:00Объшон М./Ваграмов А. - Хюи К./Джоунс М. -:-

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: Ж15 Монастир 19 (Тунис), твърд

18:00Хосоки Ю./Шимизу Е. - Бестети Дж./Кавели К. -:-
19:30Чен М./Минчева В. - Шехуди Д./Мансури Я. -:-
19:30Луикам Дж./Рейър А. - Астрид С./Пашек Т. -:-
19:30Уей С./Яо Ш. - Чо И./Кобаяши Х. -:-

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: Ж15 Прокупле (Сърбия), клей

14:00Бусо Н./Лантигуа Де Ла Н. А. - Фага С./Гаркуша Е. -:-
15:30Радивоевич Л./Зайцева К. - Амарией И. Д./Кристофи Е. -:-
15:30Гомес П. К. М./Раденкович М. - Бахмуткина П./Лодикова Д. -:-
17:00Димитрова К./Шолохова М. - Гранвер А./Сретенович Т. -:-

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: Ж25 Гуруграм 2 (Индия), твърд

11:00Босале Р./Марцинкевича Д. - Вемури А./Вемури А. -:-
11:00Нугрохо П. М./Райна А. - Ковапитуктед П./Кумхум Л. -:-
11:00Чоудари В./Ядав М. - Кобори М./Мацуда М. -:-
11:00Матере И./Ямазаки И. - Десай З./Яшина Е. -:-

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: Ж25 Порто 3 (Португалия), твърд

17:30Аксу А./Канев К. - Лу Ж./Парнаби А. -:-
17:30Хосоги С./Лий П. - Аракауа Х./Аракауа Н. -:-
19:00Болквадзе М./Кабрера Л. - Дапкуте И./Мушика М. -:-

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: Ж25 Тарвизио (Италия), клей

12:30Колменя М./Делай М. - Фалкнер Ж./Мариани М. -:-
12:30Ричи Б./Дзукини А. - Гьороайе И. Г./Симион О. Дж. -:-
12:30Цветкович Т./Моча К. - Хиндова Д./Шевчикова Л. -:-

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: Ж25 Щутгарт-Вайхинген (Германия), клей

14:30Мидендорф Ю./Виргес А. - Фалковска В./Шишкова А. -:-
14:30Байерлова М./Палицова Б. - Макарова Е./Рейнголд Е. -:-
15:30Фомина А./Присакариу А. - Хобгарски К./Вагнер А. -:-
18:00Фита Болуда А./Зайболд Е. - Кубанова К./Кладивова А. -:-

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: Ж25+H Палма дел Рио (Испания), твърд

22:30Коклина Е./Шапатава С. - Сервино Руис С./Микулските Ю. -:-
23:30Савиних В./Щолар Ф. WO - Антила А./Ортега Редондо П. -:-

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: Ж5 Ден Хааг (Нидерландия), клей

18:00Ведер Е./Висхер С. Ю. - Хаас Б./Страхова В. -:-
18:00Лемоан К./Стевенс Л. - Ределайк Н./Спее Б. -:-
18:00Белграве Ж./Худ М. - Гимбрере Я./Хаверлаг И. -:-
20:00Амброзио С./Нууди М. - Кемпен М./Куламбаева Ж. -:-

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: Ж60 Монпелие (Франция), клей

17:00Озбърн А./Ромпийс Дж. - Кашино Е./Хромачьова И. -:-
18:30Алвеш К./Карле М. Л. - Гамис А./Ласаро Гарсия А. -:-

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.Flashscore.bg осигурява резултати на живо за тенис - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от Flashscore.com поради технически причини.