ОПРЕСНИ

Тенис » Днес » Всички

ATP - СИНГЪЛ: Купа Дейвис - Група III (Свят)

15:05Еляси С. (Irn) - Бенджамин К. (Aus) 2:0
15:10Алхакбани С. (Sau) - Алам Ш. (Sgp) 2:1
15:10Truong V. (Vie) - Кумар Д. С. (Mys) 0:2
15:15Алкотоп Мох. (Jor) - Ал Азмех Т. (Syr) 2:1
16:40Могими С. (Irn) - Осмон Дж. (Fra) 2:0
16:50Ха Мин Дук Ву (Vie) - Йънг Л. (Mys) 1:2
17:50Алхогбани А. Ф. (Sau) - Чан Б. (Sgp) 2:0
18:00Алкотоп М. (Jor) - Нау Х. (Syr) 0:2

ATP - СИНГЪЛ: Купа Дейвис - Група IV (Свят)

11:00Деликата Л. (Mlt) - Sura J. (Alb) 2:0
11:05Мурачини М. (San) - Сванбергсон С. С. (Ice) 2:0
11:05Сервос Ногер Е. (And) - Глаузер М. (Lie) 2:0
12:20Де Роси М. (San) - Сигурдсон Е. (Ice) НАПУСНАЛ 0:0
12:35Дегабриеле А. (Mlt) - Муедини М. (Alb) 2:0
12:40Трила Кланкет Ж. (And) - Зунд С. (Lie) 0:2

ATP - СИНГЪЛ: Хертогенбос (Нидерландия), трева

12:10Корда С. (Usa) - Пол Т. (Usa) 2:0
13:35Грикспоор Т. (Ned) - Вукич А. (Aus) 2:1
15:50Де Минор А. (Aus) - Раонич М. (Can) 2:0

ATP - СИНГЪЛ: Щутгарт (Германия), трева

12:30Тиафо Ф. (Usa) - Дрейпър Дж. (Gbr) 1:2
14:45Накашима Б. (Usa) WO - Щруф Я-Л. (Ger) -:-
17:05Беретини М. (Ita) - Дъкуърт Дж. (Aus) 2:0
18:50Музети Л. (Ita) - Бублик А. (Kaz) НАПУСНАЛ 1:1

WTA - СИНГЪЛ: Били Джийн Кинг Къп - Група 3 (Свят)

10:10Хамруни Н. (Tun) - Багербасех Е. К. (Gha) 2:0
10:30Магарира Р. (Zim) - Монайо Ч. (Bot) 2:0
11:35Чимедза С. Н. (Zim) - Чаканюка Ч. (Bot) 2:0
12:10Расил Р. (Tun) - Ampah T. (Gha) 2:0

WTA - СИНГЪЛ: Били Джийн Кинг Къп - Група 3 (Свят) - Изпадане

10:10Чан Куай Сионг А. (Mus) - Безайденхаут Й. (Nam) 2:1
12:10Джесу Т. (Mus) - Jacobs S. (Nam) 0:2

WTA - СИНГЪЛ: Били Джийн Кинг Къп - Група 3 (Свят) - Промоция

10:10Броудфут Г. (Rsa) - Куадре Б. К. (Nga) 2:0
12:00Крюгер И. (Rsa) - Осабуохиен А. (Nga) 2:0

WTA - СИНГЪЛ: Били Джийн Кинг Къп - Група IV (Свят)

11:10Бедада С. А. (Eth) - Мокеле Н. (Les) 0:2
11:10Елунду Нга Л. К. (Cmr) - Мозиман Л. (Rwa) 1:2
11:10Мебарки Б. Р. (Alg) - Ндеко К. (Drc) 2:0
11:10Нанкуланге Е. М. (Tan) - Коща М. (Ang) 2:0
12:20Бен Аиса А. (Alg) - Оня А. Н. (Drc) НАПУСНАЛ 1:1
12:55Шумет М. (Eth) - Кабеле К. (Les) 2:0
13:05Мао Ш. М. (Tan) - Мартинш Г. (Ang) 2:0
14:15Елунду Нга М. П. (Cmr) - Умумарарунго Ж. (Rwa) 2:0

WTA - СИНГЪЛ: Нотингам (Обединено кралство), трева

14:45Джабер О. (Tun) - Фрухвиртова Л. (Cze) 2:0
14:45Джоунс Ф. (Gbr) - Крюгер А. (Usa) 2:1
15:05Фрех М. (Pol) - Бултър К. (Gbr) 0:2
20:50Джоунс Ф. (Gbr) - Радукану Е. (Gbr) -:-
22:15Джабер О. (Tun) - Плишкова Ка. (Cze) -:-
22:15Пари Д. (Fra) - Биръл К. (Aus) -:-

WTA - СИНГЪЛ: Хертогенбос (Нидерландия), трева

12:10Крунич А. (Srb) - Галфи Д. (Hun) 0:2
13:50Минен Г. (Bel) - Самсонова Л. (Wrl) 0:2
16:10Осака Н. (Jpn) - Андреску Б. (Can) 1:2

ATP - ДВОЙКИ: Купа Дейвис - Група III (Свят)

18:40ОтмененЕляси С./Яздани А. - Баудин Б./Осмон Дж. -:-
18:55Еляси С./Надаф Х. Р. НАПУСНАЛ - Баудин Б./Бенджамин К. 1:0
19:35ОтмененАхмед О./Алхакбани С. - Алам Ш./Хобс Р. -:-
19:55Ахмед О./Idrees B. - Хименес М. Д./Ясин Дж. 1:2
20:15Алкотоп Мох./Алкотоп М. - Ал Азмех Т./Нау Х. 0:2
20:15ОтмененMinh D. V. T./Нгуйен Ф. В. - Хамдан М. А./Камарузаман Н. С. -:-
20:15Ан Ф. Л. Х./Minh D. V. T. - Хамдан М. А./Камарузаман Н. С. 2:0

ATP - ДВОЙКИ: Купа Дейвис - Група IV (Свят)

13:30Де Роси М./Томесани Ф. WO - Сигурдсон Е./Сванбергсон С. С. -:-
14:00ОтмененДегабриеле А./Гат М. - Муедини М./Sura J. -:-
14:00ОтмененКараскоса Гарсия П./Давасе Видал Г. - Глаузер М./Ханке Л. -:-
14:10Дегабриеле А./Деликата Л. - Муедини М./Sura J. 2:0
14:20Сервос Ногер Е./Трила Кланкет Ж. - Глаузер М./Зунд С. 1:2

ATP - ДВОЙКИ: Хертогенбос (Нидерландия), трева

11:00Коолхоф У./Мектич Н. WO - Пърсел М./Томпсън Дж. -:-
20:10Мийс А./Смит Дж. - Ламонс Н./Уитроу Дж. 1:2

ATP - ДВОЙКИ: Щутгарт (Германия), трева

16:00Кеш Дж./Галъуей Р. - Бамбри Ю./Оливети А. 2:0
18:30Францен К./Йебенс Х. - Матош Р./Мело М. 1:2

WTA - ДВОЙКИ: Били Джийн Кинг Къп - Група 3 (Свят)

13:15ОтмененЧимедза С. Н./Магарира Р. - Чаканюка Ч./Монайо Ч. -:-
13:20Chapepa K./Маучи Т. - Монайо Ч./Монайо К. 2:1
13:30ОтмененХамруни Н./Хауас Л. - Багербасех Е. К./Крукшанк А. -:-
13:45Хауас Л./Расил Р. - Ampah T./Крукшанк А. 2:0

WTA - ДВОЙКИ: Били Джийн Кинг Къп - Група 3 (Свят) - Изпадане

13:10ОтмененЧан Куай Сионг А./Джесу Т. - Jacobs S./Ломбард М. -:-
13:30Чан Куай Сионг А./Джесу Т. - Jacobs S./Лоу Л. Н. 0:2

WTA - ДВОЙКИ: Били Джийн Кинг Къп - Група 3 (Свят) - Промоция

13:55ОтмененБроудфут Г./Крюгер И. - Нуеке Д./Куадре Б. К. -:-
14:05Броудфут Г./Крюгер И. - Нуеке Д./Осабуохиен А. 2:0

WTA - ДВОЙКИ: Били Джийн Кинг Къп - Група IV (Свят)

14:05ОтмененКасим С. К./Зеуди Е. - Кабеле К./Мокеле Н. -:-
14:15ОтмененBadache M./Ибу И. - Ндеко К./Оня А. Н. -:-
14:25Касим С. К./Зеуди Е. - Кабеле К./Senatla S. 2:0
14:35Badache M./Бен Аиса А. - Босман Егате М. М./Ндеко К. 2:0
14:45Мао Ш. М./Mfinanga E. - Lemos A./Мартинш Г. 2:0
15:20ОтмененAssomo A./Нгоне Хагал В. М. - Мозиман Л./Туйисенге О. -:-
15:45Елунду Нга Л. К./Елунду Нга М. П. - Мозиман Л./Туйисенге О. 2:1

WTA - ДВОЙКИ: Нотингам (Обединено кралство), трева

22:30ПрекъснатДабровски Г./Рътлиф Е. - Бейнс Н./Лумсден М. 0:0
23:30Крюгер А./Жанг Ш. - Фрех М./Кава К. -:-

WTA - ДВОЙКИ: Хертогенбос (Нидерландия), трева

14:10Михаликова Т./Никълс О. - Ламенс С./Ведер Е. 2:0

ЧАЛЪНДЖЪР МЪЖЕ - СИНГЪЛ: Братислава (Словакия), клей

13:55Гомбош Н. (Svk) - Роша Е. (Por) 0:2
15:25Попко Д. (Kaz) - Майхшак К. (Pol) 0:2
16:05Ландалусе М. (Esp) - Ковалик Й. (Svk) 0:2
17:55Качин П. (Arg) - Ким Ж. (Sui) 1:2

ЧАЛЪНДЖЪР МЪЖЕ - СИНГЪЛ: Лима (Перу), клей

03:35Барето Санчес Д. А. (Esp) - Родригес Таверна С. (Arg) 2:0
21:10Боскардин Д. П. (Bra) WO - Сел К. (Bra) -:-
22:30Касанова Е. (Arg) - Барето Санчес Д. А. (Esp) -:-

ЧАЛЪНДЖЪР МЪЖЕ - СИНГЪЛ: Лион (Франция), клей

15:10Жаке К. (Fra) - Алис К. (Fra) НАПУСНАЛ 1:0
15:10Колиньон Р. (Bel) - ван Аше Л. (Fra) 2:0
15:35Джану Ф. К. (Rou) - Мюлер А. (Fra) 0:2
16:55Гастон Ю. (Fra) - Басилашвили Н. (Geo) 2:1

ЧАЛЪНДЖЪР МЪЖЕ - СИНГЪЛ: Нотингам (Обединено кралство), трева

20:50ПрекъснатБрум Ч. (Gbr) - Еванс Д. (Gbr) 0:0
20:50ПрекъснатПинингтън Дж. Дж. (Gbr) - Белучи М. (Ita) 0:1
Сет 3Фонсека Ж. (Bra) - Харис Б. (Gbr) 1:1 (6:7,6:3,4:5)
21:30Шанг Дж. (Chn) - Фиърнли Я. (Gbr) -:-

ЧАЛЪНДЖЪР МЪЖЕ - СИНГЪЛ: Перуджа (Италия), клей

14:15Нагал С. (Ind) - Касниковски М. (Pol) 2:0
16:35Сапата Мирайес Б. (Esp) - Джере Л. (Srb) 2:0
19:10Алтмайер Д. (Ger) - Пасаро Ф. (Ita) 2:0
Сет 2Дардери Л. (Ita) - Фонини Ф. (Ita) 1:0 (6:1,2:1)

ЧАЛЪНДЖЪР ЖЕНИ - СИНГЪЛ: Валенсия (Испания), клей

12:10Томова В. (Bul) - Семенистая Д. (Lat) 2:0
16:35Калиева Е. (Usa) - Ли А. (Usa) 0:2
18:10Пигоси Л. (Bra) - Шиманович И. (Wrl) 0:2
Сет 3Басолс М. (Esp) - Бусас Манейро Й. (Esp) 1:1 (7:5,3:6,1:4)

ЧАЛЪНДЖЪР МЪЖЕ - ДВОЙКИ: Братислава (Словакия), клей

12:10Шнайтер Я./Валнер М. - Нам Джи С./Никлас-Салминен П. 2:1
14:10Молчанов Д./Освалд Ф. - Карол М./Ланик Т. 0:2

ЧАЛЪНДЖЪР МЪЖЕ - ДВОЙКИ: Лима (Перу), клей

23:30Брито Л./Виянуева Г. - Абоян Л./Абоян В. 2:0
00:30Боскардин Д. П./Сакамото П. - Гомес Е./Накамине Л. Х. 2:0
23:30Брито Л./Виянуева Г. - Боскардин Д. П./Сакамото П. -:-

ЧАЛЪНДЖЪР МЪЖЕ - ДВОЙКИ: Лион (Франция), клей

17:10Бергеви Ф./Велдхеер М. - Гинар М./Жак Г. 0:2
17:30Йорда Санчис Д./Вега Ернандес Д. - Каловелонис М./Орлов В. 1:2

ЧАЛЪНДЖЪР МЪЖЕ - ДВОЙКИ: Нотингам (Обединено кралство), трева

17:00Диало Г./Нава Е. - Айдукович Д./Джумхур Д. WO -:-
18:30Майо А./Савил Л. - Горансон А./Вербеек С. -:-
21:00Пиърс Дж./Уилис М. WO - МакХю А./Пинингтън Дж. Дж. -:-
21:15Майо А./Савил Л. - Болипали Р./Калиянда П. Н. 2:0
22:00Пиърс Дж./Уилис М. WO - Айдукович Д./Джумхур Д. -:-

ЧАЛЪНДЖЪР МЪЖЕ - ДВОЙКИ: Перуджа (Италия), клей

14:10Андреоци Г./Рейес-Варела М. А. - Ромболи Ф./Зорман Д. С. М. НАПУСНАЛ 0:0
15:40Баладжи Н. С./Бегеман А. - Чина Ф./Маестрели Ф. 2:1

ЧАЛЪНДЖЪР ЖЕНИ - ДВОЙКИ: Валенсия (Испания), клей

14:05Моратели А./Сарасуа Р. - Кавайе-Реймерс И./Ромеро Гормас Л. 2:1
22:45Пигоси Л./Сантамария С. - Ескива Банулс Ч./Фита Болуда А. -:-

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: М15 Ансон (Южна Корея), клей

04:00Озолинш К. (Lat) - Имамура М. (Jpn) 2:1
04:00Шин С. (Kor) - Мийоши К. (Jpn) 2:1
05:30Джан Ю. (Kor) - Исомура К. (Jpn) 2:1
05:30Шин Ю. (Kor) - Фъргюсън К. (Aus) 0:2

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: М15 Киети (Италия), клей

14:10Мармузе Л. (Fra) - Ноче Г. М. (Ita) 2:0
16:35Рибекай М. (Ita) - Овчаренко О. (Ukr) 1:2

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: М15 Кошалин (Полша), клей

11:00Де Йонге Д. (Ned) - Зоргер С. (Aut) 0:2
11:00Захрай П. (Ger) - Ткемаладзе З. (Geo) 0:2
11:00Рапанета Д. (Ita) - Биелинский В. (Ukr) 0:2
11:00Чаш П. (Pol) - Жение Т. (Sui) 2:0

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: М15 Куршумлийска баня 7 (Сърбия), клей

10:00Динев Д. (Bul) - Павлович Л. (Fra) 1:2
10:00Полухин С. (Wrl) - Йованович П. (Mne) 0:2
11:30Санчес Мартинес Б. (Ger) - Шарипов М. (Wrl) 1:2
13:00Гемар Вайенбург С. (Fra) - Обрадович Д. (Srb) 0:2

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: М15 Монастир 24 (Тунис), твърд

11:00Донет Е. (Fra) - Родригеш Н. (Bra) 2:0
11:30Алам П. (Gbr) - Агафонов Е. (Wrl) 0:2
11:30ван Вайк К. (Rsa) - Сарайва Д. С. П. А. (Bra) 2:0
11:30Сурешкумар М. (Ind) - Реко А. (Fra) 2:0

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: М15 Ниредхаза (Унгария), клей

10:30Мак П. (Hun) - Каденасо Дж. (Ita) 0:2
10:30Над П. (Svk) - Васа Е. (Fin) 1:2
10:30Обрио А. (Fra) - Бозио Г. (Ita) 0:2
10:30Ронкадели Ф. (Uru) - Месарош П. (Hun) 2:0
12:00Бодмер А. (Sui) - Келовски Д. (Cze) 0:2
12:00Джурич Б. (Srb) - Естевес Х. (Arg) 1:2
12:00Лооф Т. (Ned) - Файта П. (Hun) 0:2
12:00Ферари Ф. (Ita) - Чайка А. (Wrl) 0:2
14:15Ронкадели Ф. (Uru) - Васа Е. (Fin) 2:0
14:30Бозио Г. (Ita) - Каденасо Дж. (Ita) 1:2
16:15Чайка А. (Wrl) - Келовски Д. (Cze) 1:2
17:15Естевес Х. (Arg) - Файта П. (Hun) 0:2

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: М15 Орадеа (Румъния), клей

11:00Де Кром М. (Ned) - Бойтан Г. А. (Rou) 0:2
11:00Томеску Д. А. (Rou) - Йонел Н. Д. (Rou) 0:2
12:30Данку В. А. (Rou) - Палоши Щ. (Rou) 1:2
12:30Крету Ч. (Rou) - Щайнер М. (Ger) 2:1

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: М15 Сан Диего, Калифорния 3 (САЩ), твърд

23:25Смит К. (Usa) - Кирххаймър С. (Usa) 0:2
00:00Тарвет О. (Gbr) - Филин Н. (Usa) 2:0
Сет 2Айени А. (Usa) - Малоуни П. (Usa) 0:1 (6:7,0:0)
Сет 1
Тайбрейк
Фам Д. (Aus) - Понуит Н. (Usa) 0:0 (6:6)
22:40Алтамирано К. (Usa) - Кирххаймър С. (Usa) -:-
22:40Тарвет О. (Gbr) - Хара Френд Дж. Д. (Jpn) -:-

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: М15 Санто Доминго 2 (Доминиканска република), твърд

16:30Клаверие Л. (Ita) - Агилар Х. К. М. (Can) 0:2
16:30Пану К. (Nzl) - Нордкуист А. (Swe) 2:0
16:30Синха А. (Usa) - Нидунджиназан Ф. (Chn) 1:2
17:30Родригес Й. А. (Col) - Бертран П. (Dom) 1:2

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: М15 Хонг Конг (Хонг Конг), твърд

09:00Дев С. Д. П. (Ind) - Танума Р. (Jpn) 2:1
09:00Джансен У. (Gbr) - Яманака Т. (Jpn) 0:2
09:00Рай А. (Nzl) - Масабаяши Т. (Jpn) 2:0
09:00Тюрнев Е. (Wrl) - Тагучи Р. (Jpn) 2:0

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: М25 Вилньов-Лубе+H (Франция), клей

13:30Деноли К. (Fra) - Бертола Р. (Sui) 0:2
16:00Ватутин А. (Wrl) - Олиел И. (Isr) 0:2

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: М25 Елваш (Португалия), твърд

12:00Генгел М. (Cze) - Мари Ж. (Fra) 2:1
12:00Челикбилек А. (Tur) - Перейра Т. (Por) 2:0
13:30Вале Д. (Por) - Ферейра Силва Ф. (Por) 2:0
13:30Ескофие А. (Fra) - Кимхи О. (Isr) 2:0

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: М25 Мартос (Испания), твърд

17:40Бертран Р. (Fra) - Букие А. (Fra) 0:2
18:40Вивес Маркос П. (Esp) - Санчес К. А. (Esp) 2:0
18:40Гуериери А. (Ita) - Геертс М. (Bel) 0:2
Сет 3Баросо Кампос А. (Esp) - Дамас М. (Esp) 1:1 (6:7,7:6,2:4)

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: М25 Орхус (Дания), клей

12:00Михалски Д. (Pol) - Мартин Т. (Gbr) 1:2
12:00Мьолер Е. (Den) - Ваншелбойм Е. (Ukr) НАПУСНАЛ 1:0
12:00Фиоринтини А. (Ita) - Йоцбах А. (Ger) 1:2
12:00Хайнонен А. (Swe) - Холмгрен А. (Den) 0:2
12:30Гадамаури Б. (Bel) - Герх Л. (Ger) 1:2
15:45Мартин Т. (Gbr) - Йоцбах А. (Ger) 2:0

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: М25 Рабат (Мароко), клей

16:30Алкала Гури М. (Esp) - Битун К. (Fra) 2:0
16:30Колсон Т. (Bel) - Бутвилас Е. (Ltu) 2:1
16:30Лопес Монтагуд К. (Esp) - Бертимон М. (Fra) 2:1
16:30Марти П. А. (Esp) - Беншетри Е. (Mar) 2:1

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: М25 Уичита, Канзас (САЩ), твърд

03:35Томич Б. (Aus) - Горзни С. (Usa) 0:2
18:10Коцън А. (Usa) - Куин И. (Usa) 1:2
Сет 3Драксъл Л. (Can) - Бразуел М. (Usa) 1:1 (6:2,4:6,0:0)
Сет 3Горзни С. (Usa) - Макстид Л. (Gbr) 1:1 (6:3,4:6,2:0)
22:35Пеливо Ф. (Pol) - Спицири Е. (Usa) -:-

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: Ж100 Биариц (Франция), клей

13:10Рувроа М. (Fra) - Ю С. (Chn) 2:0
14:10Миту А. (Rou) - Сара С. (Jpn) 0:2
15:10Ес А. (Fra) - Жакемо Е. (Fra) 2:0
17:20Хименес К. В. (And) - Папамихаил Д. (Gre) 0:2

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: Ж15 Куршумлийска баня 7 (Сърбия), клей

10:00Лазаренко К. (Ukr) - Ласкутова К. (Wrl) 1:2
11:30Макфий К. (Aus) - Барташевич Я. (Fra) 2:0
13:00Йозген П. (Tur) - Хенеман К. В. (Swe) 0:2
17:30Шубладзе А. (Wrl) - Станкович А. (Srb) 1:2

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: Ж15 Мадрид 2 (Испания), клей

12:00Кул К. (Ger) - Инисан И. (Fra) 2:0
12:30Раджи А. (Ita) - Бусо Н. (Esp) 0:2
12:30Рамос Сиера К. (Esp) - Паче Ф. (Ita) 0:2
14:30Нгуйен Тан Л. (Fra) - Кеведо К. (Esp) 0:2

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: Ж15 Монастир 22 (Тунис), твърд

11:30Кузмова К. (Svk) - Дийн Е. (Gbr) 2:0
11:30Паукстите П. (Ltu) - Кубарева А. (Wrl) 0:2
11:30Ткачева М. (Wrl) - Тиен Дж. (Ina) 1:2
13:00Мансфийлд К. (Usa) - Мансури Я. (Fra) 0:2

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: Ж15 Норж ла Вил (Франция), твърд

14:00Пасола Б. (Esp) - Гранвер А. (Sui) 1:2
14:00Толе Л. (Fra) - Хътчинсън Х. (Gbr) 2:0
15:30Овчаренко Е. (Wrl) - Ганц Ф. (Sui) 2:0
15:45Джирели К. (Ita) - Шостак М. (Fra) 0:2

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: Ж15 Сан Диего, Калифорния 3 (САЩ), твърд

21:00Дааветила С. (Usa) - Джавара Х. (Usa) -:-
21:00Кроули Ф. (Usa) - Ерайдън Б. (Tur) -:-
22:30Ан А. (Usa) - Уонг Х. К. (Hkg) -:-
22:30Лъткимайър А. (Usa) - Кайетано Е. (Usa) -:-

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: Ж15 Санто Доминго 2 (Доминиканска република), твърд

16:30Видманова Д. (Cze) - Гарсия Х. (Mex) 1:2
16:30Върлан Е. (Usa) - Алън К. (Usa) 2:0
16:30Линкър О. (Pol) - Самбурек А. К. (Dom) 2:0
16:30Макнийл К. (Usa) - Уиърсълм К. (Usa) 1:2

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: Ж15 Токио 2 (Япония), твърд

04:00Акита Ш. (Jpn) - Сато Х. (Jpn) 2:1
04:00Рио Л. (Jpn) - Йошиока К. (Jpn) 2:0
05:30Омае А. (Jpn) - Мишука М. (Jpn) 2:1
05:30Сайго Р. (Jpn) - Мурамацу Ч. (Jpn) 2:0

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: Ж35 Гданск (Полша), клей

12:00ван де Винкел Х. (Bel) - Дюрст Дж. (Sui) 1:2
12:00Палицова Б. (Cze) - Тюбело А. (Fra) 2:0
12:00Риналдо П. К. (Swe) - Ченгиз Б. (Tur) 2:1
13:00Подлинска М. (Pol) - Наито Ю. (Jpn) 0:2

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: Ж50 Тайджоу (Китай), твърд

06:35Лу Ж. (Chn) - Лиу Ф. (Chn) НАПУСНАЛ 1:0
06:35Парк С. (Kor) - Янг Й. (Chn) 2:1
07:55Ванг К. (Chn) - Гуо М. (Chn) 2:0
09:40Ши Х. (Chn) - Лианг Е. Ш. (Tpe) 2:0

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: Ж75 Гимараеш (Португалия), твърд

16:50Жорже М. (Por) - Жорже Ф. (Por) 0:2
16:50Кнутсон Г. (Cze) - Себов К. (Can) 0:2
18:30Хартоно А. (Ned) - Ховди Л. (Usa) 0:2
18:35Болквадзе М. (Geo) - Андрианяфитримо Т. (Fra) 2:0

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: М15 Ансон (Южна Корея), клей

07:30Кук Е./Таджима Н. - Кларк Е./Озолинш К. 2:1
07:30Мийоши К./Уинтър Е. - Ким С./Парк М. НАПУСНАЛ 0:0

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: М15 Киети (Италия), клей

18:45Рика Дж./Вирджили А. - Ротоли Л./Сорентино Л. 0:2

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: М15 Кошалин (Полша), клей

13:00Кошински Ф./Лис М. - Зоргер С./Висканд М. 2:0
13:00Майхшак А./Матушевски Г. - Щели Л./Степанов Т. 0:2
13:20Хомола П./Захрай П. - Чаш П./Томан П. Е. 2:0
14:30Баум Щ./Пати Д. - Фрейре Да Силва А./Жение Т. 2:0
14:30Киелан Ш./Пиечонка Ф. - Мьолдер М./Рапанета Д. 2:0
14:30Де Йонге Д./Хартенщайн Й. П. - Алмасан Валиенте И./Кокот Б. 2:0
16:30Хомола П./Захрай П. - Краутър К./Джавакян Ю. 2:0
16:30Кошински Ф./Лис М. - Щели Л./Степанов Т. 0:2
18:00Барнат И./Дуда Ф. - Баум Щ./Пати Д. 1:2
18:00Киелан Ш./Пиечонка Ф. - Де Йонге Д./Хартенщайн Й. П. 2:0

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: М15 Куршумлийска баня 7 (Сърбия), клей

14:30Донев Г./Иванов С. А. - Латинович С./Павлович Л. 0:2
17:00Иванов С./Полухин С. - Джухас К./Шарипов М. 1:2

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: М15 Монастир 24 (Тунис), твърд

15:30Сарайва Д. С. П. А./ван Вайк К. - Асрауи А./Уакаа А. 2:0
15:30Де Пелегрин В./Скленка В. - Агафонов Е./Ломакин Г. 0:2

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: М15 Ниредхаза (Унгария), клей

17:00Васа Е./Васа И. - Борош А./Кишантал Б. 2:0
17:30Бруна Н./Ронкадели Ф. - Бермехо Ф./Белдюгин Т. 1:2
19:30Бодмер А./Келовски Д. - Каденасо Дж./Романо Ф. 2:1
20:00Форджър А./Лооф Т. - Чайка А./Муджели П. 2:0

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: М15 Орадеа (Румъния), клей

14:00Алварес Сармиенто М. Л./Росенс М. - Коман М. А./Гжегожевски О. 2:0
15:30Бас Ф./Павел Б. - Дукариу Д./Вердес Е. Д. 2:0

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: М15 Сан Диего, Калифорния 3 (САЩ), твърд

00:30Антроп Дж./Накашима Б. WO - Агияр Е./Фам Д. -:-
01:30Сееман Й./Тейн У. - Булус К./Томпкинс Д. 2:0
02:30Клаасен С./Тарвет О. - Джоунс А./Самърс М. 0:2
03:40Кирххаймър С./Малоуни П. - Понуит Н./Трейси Дж. 0:2
00:10Сееман Й./Тейн У. - Джоунс А./Самърс М. -:-
00:10Понуит Н./Трейси Дж. - Антроп Дж./Накашима Б. -:-

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: М15 Санто Доминго 2 (Доминиканска република), твърд

20:00Чопра К./Нъф А. - Ередия С./Родригес Й. А. -:-
21:00Гонсалес Фицморис Ю./Ернандес Х. А. - Агилар Х. К. М./Муамба Н. -:-

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: М15 Хонг Конг (Хонг Конг), твърд

14:45Суеока Я./Сумизауа Д. - Масабаяши Т./Суксумрарн Т. 1:2
15:15Дев С. Д. П./Калянпур А. - Рай А./Реди Р. 0:2

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: М25 Вилньов-Лубе+H (Франция), клей

12:00Мерино А./Негриту К. - Адид Д./Реймон А. 0:2
17:30Бертола Р./Паул Я. - Генов А./Пуйол Наваро Б. 2:1

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: М25 Елваш (Португалия), твърд

15:00Перейра Т./Шьон П. - Араужо П./Домингеш Ж. 1:2
17:30Граса Ж./Столяр И. - Ферейра Силва Ф./Генгел М. 2:1

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: М25 Мартос (Испания), твърд

20:45Алварадо П./Мареро Курбело И. - Бертран Р./Букие А. 0:2

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: М25 Орхус (Дания), клей

13:30Дейвис Дж./Уайтхаус М. - Овербек К. Е./Поулсен О. Б. 1:2
13:30Хамънд Л./Хорнунг М. WO - Дурасович В./Ваншелбойм Е. -:-
15:15Гревелиус Е./Хайнонен А. - Симонсон Я./Сонесон Л. О. 2:0
15:50Холмгрен А./Сигсгаард К. - Хамънд Л./Хорнунг М. 2:0
17:20Овербек К. Е./Поулсен О. Б. - Гревелиус Е./Хайнонен А. 2:0

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: М25 Рабат (Мароко), клей

19:00Беншакрун М./Длими Я. - Ахуда У./Ел Амин Х. 2:0
19:00Missoum A./Смий Я. - Бертимон М./Лалами Лааруси Ю. 0:2

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: М25 Уичита, Канзас (САЩ), твърд

03:10Ганисън А./Козлов Б. - Хюлм М./Пеливо Ф. 2:0
20:00Хорв Л./Оконкво О. - Кумар П./Шийхи Дж. 0:2
Сет 2Андраде А./Зинк Т. - Кузухара Б./Новиков Д. 0:1 (6:7,1:2)

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: Ж100 Биариц (Франция), клей

16:05Дартрон Е./Ракотоманга Р. Т. С. - Кашино Е./Моне К. 0:2
18:00Бара И./Миту А. - Ейни Дж./Роска К. 2:0

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: Ж15 Куршумлийска баня 7 (Сърбия), клей

16:00Макфий К./Павликовска З. - Шмейкалова А./Валигора А. 2:0
16:30Булатова А./Гинина В. - Ласкутова К./Шубладзе А. 0:2

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: Ж15 Мадрид 2 (Испания), клей

17:00Керубини Д./Кул К. - Ерасо Г. М. Ф./Паче Ф. 0:2

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: Ж15 Монастир 22 (Тунис), твърд

15:30Кузмова К./Ткачева М. WO - Кенжибаева С./Рустемова Ж. -:-

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: Ж15 Сан Диего, Калифорния 3 (САЩ), твърд

23:45Ерайдън Б./Сахдиева А. - Брю-Сиверсен Ф./Волф А. 2:0
00:30Кампаня А./Кампаня К. - Деминг Е./Уанг Т. 2:0
01:00МакГифин Т./Йънг В. - Берналес Дж./Сентър О. 2:0
02:00Ноел К./Це Е. - Кроули Ф./Джавара Х. 0:2
00:00Кампаня А./Кампаня К. - Кроули Ф./Джавара Х. -:-
00:00Ерайдън Б./Сахдиева А. - МакГифин Т./Йънг В. -:-

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: Ж15 Санто Доминго 2 (Доминиканска република), твърд

20:00Ансари К./Линкър О. - Лакас Р./Самбурек А. К. -:-
21:00Алън К./Леон С. - Балу Ш./Батия Р. -:-

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: Ж15 Токио 2 (Япония), твърд

07:00Арай А./Кикавада Р. - Иноуе А./Озеки М. 0:2
08:15Миямото А./Нагата А. - Сато Х./Йошиока К. 2:0

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: Ж35 Гданск (Полша), клей

12:00Малигина Е./Самир С. - Кубанова К./Ворачова Р. 0:2
15:00Фирман А./Грушчинска Р. - Кубанова К./Ворачова Р. 0:2
15:30Фалковска В./Кучмова А. - Кучер Д./Тюбело А. 2:0
17:15Фалковска В./Кучмова А. - Фурлис Дж./Хюли П. 1:2

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: Ж50 Тайджоу (Китай), твърд

09:15Уанг М./Яо Ш. - Имамура С./Лиу Ф. 2:1
12:20Лианг Е. Ш./Хун Ф. И. - Чо И./Чо Ц. 1:2

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: Ж75 Гимараеш (Португалия), твърд

20:10Брукс М./Чонг Е. - Чанг С./Макаду Р. 1:2
20:15Жорже Ф./Жорже М. - Босале Р./Лансере С. 2:0

ОТБОРНИ - МЪЖЕ: Купа Дейвис - Група III (Свят)

15:00Виетнам - Малайзия 1:2
15:00Иран - Океания 2:1
15:00Йордания - Сирия 1:2
15:00Саудитска Арабия - Сингапур 2:1

ОТБОРНИ - МЪЖЕ: Купа Дейвис - Група IV (Свят)

11:00Андора - Лихтенщайн 1:2
11:00Малта - Албания 3:0
11:00Сан Марино - Исландия 3:0

ОТБОРНИ - ЖЕНИ: Били Джийн Кинг Къп - Група 3 (Свят)

10:00Зимбабве W - Ботсвана W 3:0
10:00Тунис W - Гана W 3:0

ОТБОРНИ - ЖЕНИ: Били Джийн Кинг Къп - Група 3 (Свят) - Изпадане

10:00Мавриций W - Намибия W 1:2

ОТБОРНИ - ЖЕНИ: Били Джийн Кинг Къп - Група 3 (Свят) - Промоция

10:00Южна Африка W - Нигерия W 3:0

ОТБОРНИ - ЖЕНИ: Били Джийн Кинг Къп - Група IV (Свят)

11:00Алжир W - Д.Р. Конго W 3:0
11:00Етиопия W - Лесото W 2:1
11:00Камерун W - Руанда W 2:1
11:00Танзания W - Ангола W 3:0

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.Flashscore.bg осигурява резултати на живо за тенис - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от Flashscore.com поради технически причини.