ОПРЕСНИ

Футбол » Вчера » Всички

БЪЛГАРИЯ: Efbet Лига

20:00Берое - Арда 1:1

ГЕРМАНИЯ: Бундеслига

21:30Гройтер Фюрт - Байерн Мюнхен 1:3

ИСПАНИЯ: ЛаЛига

23:00Кадис - Барселона 0:0

АВСТРИЯ: 2. Лига

19:10Ст. Пьолтен - Амщетен 4:0
19:30А. Лустенау - ЛАШК Джуниърс 5:0
19:30БВ Линц - Хорн 3:1
19:30Капфенберг - Форвертс Щайр 1:3
19:30Лиферинг - Дорнбрин 4:2

АВСТРИЯ: Регионална лига - Изток

20:00Нойзидл - ТВЛ Електа 2:0
20:00Фърст Виена - Леобендорф 1:4
20:30Драсбург - Виенер Виктория 0:2
20:30Нойщад - Мансдорф 1:2
20:30Трайскирхен - Виенер 0:2

АВСТРИЯ: Регионална лига - Централна

20:00Алерхайлиген - Щадл Паура 2:0
20:00Глайсдорф - Унион Гуртен 0:4
20:00Дойчландбергер - ВСК Велс 2:2
20:00СК Вайц - Рийд (Am) 4:2
20:00Фьокламаркт - Шпитал 0:2
20:30Велс - Калсдорф 3:1

АВСТРИЯ: Бундеслига - жени

21:30Ст. Пьолтен W - Аустрия Виена W 4:0

АЗИЯ: Купа на Азия - Жени - Квалификации - Първи етап

13:00Филипини W - Хонг Конг W 2:1
16:00Сингапур W - Индонезия W 0:1

АНГЛИЯ: Чемпиъншип

21:45Ковънтри - Питърбро 3:0
22:00Уест Бром - КПР 2:1

АНГЛИЯ: Лига 2

21:45Бароу - Нюпорт 2:1

АНГЛИЯ: Висша лига 2

13:00Фулъм U23 - Нюкасъл Юн U23 3:1
21:00Брайтън U23 - Лестър U23 2:1
21:00Евертън U23 - Манчестър Юнайтед U23 0:1
21:00Лийдс U23 - Блекбърн U23 4:4
21:00Мидълзбро U23 - Нотингам U23 0:1
21:00Уест Хям U23 - Кристал Палас U23 1:0
21:00Челси U23 - Ливърпул U23 4:3

АНГЛИЯ: Професионална лига за развитие

13:00Суонзи U23 - Питърбро U23 1:1

АРЖЕНТИНА: Торнео Федерал

22:30Десампарадос - Чиполети 2:0

АРЖЕНТИНА: Примера Б - Клаусура

21:10Хусто Хосе де Уркиса - Фландрия 2:1

АРЖЕНТИНА: Примера А - жени - Клаусура

17:00Вия Сан Карлос W - Ривър Плейт W 0:7

АРМЕНИЯ: Първа лига

14:30Ширак Гюмри - Урарту 2 4:1

АРМЕНИЯ: Супер Купа

17:30Алашкерт - Арарат Ереван 1:0

БАХРЕЙН: Купа на Краля

18:15Ал-Наджма - Бусайтийн 3:0
20:30Ал Рифа - Ал-Хала 2:1

БЕЛАРУС: Висша лига

20:00ФК Гомел - Динамо Брест 0:0

БЕЛАРУС: Висша лига - резерви

14:00Рух Брест 2 - БАТЕ 2 2:4
15:00Ислох Минск 2 - Жодино 2 3:3

БЕЛАРУС: Висша лига - жени

16:30ФК Гомел W - Минск ФК W 0:12

БЕЛГИЯ: Юпилер Лига

21:45Клуб Брюж - Льовен 1:1

БЕЛГИЯ: Втора дивизия

21:00Лиерс К. - Ваасланд-Беверен 2:1

БЕЛГИЯ: Про Лига П21

20:30Мехелен U21 - Генк U21 0:5

БЕЛГИЯ: Купа на Белгия - Жени

21:30Генк W - Шарлероа W 4:0

БОЛИВИЯ: Професионална дивизия

00:15Роял Пари - Насионал Потоси 2:0
02:30Уилстерман - Индепендиенте Петролерос 2:3

БОЛИВИЯ: Насионал Б - Първи етап

20:30Архентинос Хуниорс - Сиудад Нуева СК 1:1
22:30Академия Санта Крус - Торе Фуерте 0:2

БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: Първа лига - РС

17:00Железничар Баня Лука - Любич Пърнявор 3:0

БРАЗИЛИЯ: Серия B

01:00КСА - Ботафого 2:0

БРАЗИЛИЯ: Копа Паулиста

21:00Португеза - Таубате 1:1
21:00Сао Каетано - Атибая 1:1

БРАЗИЛИЯ: Бразилейро П20

21:15Атлетико-ПР U20 - Гремио U20 4:2

БУРУНДИ: Примус Лига

16:00Витал'О - Егле Ноар ФК 1:2
16:00ОтложенРоял де Мурамвия - Егле Ноар ФК -:-
16:00ТОП Жуниор - Динамик 0:1

ВЕНЕЦУЕЛА: Примера Дивисион - Първи етап

23:00АК Лала ФК - Монахас 0:2
01:15Пуерто Кабейо - Гран Валенсия 4:1
03:30Деп. Тачира - Португеса 4:1
23:00Арагуа - Лара 0:0

ВЕНЕЦУЕЛА: Сегунда дивисион

22:30Деп. дел Сулия - Фронтера 1:3

ГЕРМАНИЯ: Втора Бундеслига

19:30Регенсбург - Ауе 3:2
19:30Хайденхайм - Дармщад 2:1

ГЕРМАНИЯ: Трета Лига

20:00Халешер - Магдебург 3:2

ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Север

20:00БШФ Реден - Делменхорст 1:2
20:30Дрохтерсен / Асел - Алтона 2:1

ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Североизток

20:00Алтглинике - Мойзелвиц 1:0
20:00Берлинек АК 07 - Тасмания Берлин 3:0
20:00БФК Динамо - Кемницер ФК 1:1

ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Югозапад

20:00Балинген - Щутгарт II 1:3
20:00Валдорф - Улм 3:3
20:00Пирмазенс - ФК 08 Хомбург 0:1

ГЕРМАНИЯ: Регионална лига Байерн

20:00Елтерсдорф - Бургхаузен 1:5
20:00Илертисен - Аугсбург II 4:0
20:00Розенхайм - СпФгг Байрот 1:5
20:30Меминген - Фюрт II 3:3

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Хамбург

20:00Брамфелдер - Хам Юнайтед 1:2
20:30Вандсбекер Конкордия - Бармбек-Уленхорст 0:1
20:30Виктория Хамбург - Буххолц 08 1:2
21:00Хамбургер ШФ III - Торнеш 4:1

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Нидерзаксен

21:00Тундерн - ШФГ Гьотинген 2:5

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Хесен

20:30Бад Фибел - РВ Валдорф 0:3
21:00Хесен Драйайх - Цайлсхайм 1:3

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Байерн - Север

20:001. СК Фойхт - Вюрцбургер ФФ 1:0
20:00АТШФ - Байерн Хоф 6:0
20:00Гебенбах - Зелигенпортен 2:3

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Нидерхайн

20:30ОтложенКрай - Баумберг -:-

ГРУЗИЯ: Еровнули лига

18:00Телави - Дила Гори 0:2
18:00Торпедо Кутаиси - Локо. Тбилиси 0:1
20:00Динамо Батуми - Самгурали 3:0
20:00Динамо Тбилиси - Самтредия 5:1

ДАНИЯ: 1ва Дивизия

20:00Кьоге - Фредериция 3:0
20:00Хелзингор - Хобро 2:2

ЕВРОПА: Евро Под17 - Жени - Квалификации - Кръг 1 - Лига А

14:00Испания U17 W - Северна Ирландия U17 W 3:0
20:00Исландия U17 W - Сърбия U17 W 4:1

ЕВРОПА: Евро Под17 - Жени - Квалификации - Кръг 1 - Лига Б

17:00Албания U17 W - Черна гора U17 W 1:8
19:00Беларус U17 W - Люксембург U17 W 2:0
19:00Косово U17 W - Грузия U17 W 13:0

ЕГИПЕТ: Купа на Египет

20:00Смуха - Пирамиди 1:3

ЕКВАДОР: Серия Б

03:00Кумбая - Инд. Хуниорс 2:1

ЕСТОНИЯ: Meistriliiga Women

19:00Парну ЙК Вапрус W - Флора W 0:3

ИЗРАЕЛ: Лига Алеф - север

11:00М. Цур Шалом - Макаби Тамра 0:1
12:15Ирони Нешер - Ирони Тибериас 0:2
14:00Апоел Мигдал ХаЕмек - Апоел Карф Кана 0:3
15:00А. Херцлия - Апоел Иксал Имад 0:1
15:00МС Тира - Апоел Каукаб 3:4
15:00Цейрей Кафр Кана - Тайбе 0:1
15:00Шапира - Апоел Бней Залфа 1:1
15:30Ирони Бака - Апоел Бней Фарадис 0:2

ИЗРАЕЛ: Лига Алеф - юг

12:00Шимшон Тел Авив - Макаби Явне 1:1
12:30Ашкелон - Бней Ейлат 1:1
13:00ФК Димона - МС Ирони Кусейфе 1:1
13:15Шимшон Кафр Касим - Апоел Азор 0:0
14:30Холон Йермияху - М. Ирони Ашдод 2:1
14:45Макаби Яфа - А. Бикат Хаярден 1:0
15:00Апоел Кфар Шалем - Нордия Йерусалим 1:0
15:00Апоел Мармолек - М. Херцлия 2:0

ИНДИЯ: Купа Дюранд - Плейофи

11:30Гоа - Делхи ФК 5:1
11:30Червена армия - Бенгалуру Юн WO -:-

ИНДОНЕЗИЯ: Лига 1

11:15Персирая Ацех - Персипура Яяпура 1:2
11:15Персита - Бали Юнайтед 1:2
14:15Персебая - Бхаянгкара Соло 0:1
16:45Персия Джакарта - Персела Ламонган 2:1

ИРЛАНДИЯ: Висша дивизия

21:45Бохемианс - Фин Харпс 1:2
21:45Дери Сити - Лонгфорд 3:0
21:45Дъндолк - Слиго Роувърс 4:1
21:45Ст. Патрикс - Шамрок Роувърс 0:1
21:45Уотърфорд - Дроида 1:0

ИРЛАНДИЯ: Дивизия 1

21:45Атлоун - Уексфорд 0:2
21:45Голуей - ЮК Дъблин 4:1
21:45Кабънтили - Шелбърн 0:2
21:45Трийти Юнайтед - Корк Сити 0:0

ИСЛАНДИЯ: Инкасо-дивизия

19:15Вестри - Корденгир 3:3

ИСПАНИЯ: ЛаЛига2

21:00Р. Сосиедад B - Уеска 0:2
22:00Алмерия - Тенерифе 3:1

ИСПАНИЯ: Примера РФЕФ - Група 1

20:00Сан Себастиан Рейес - Туделано 2:1
22:00Сантандер - Интернасионал де Мадрид 2:0

ИСПАНИЯ: Примера РФЕФ - Група 2

20:00Химнастик - Алкояно 2:1
22:00Барселона B - Линенсе 2:1

ИТАЛИЯ: Примавера 2

15:00Тернана U19 - Реджина U19 1:1

ЙЕМЕН: Дивизия 1

15:45Ал Хелал Ал Сахели - Ал Ярмук -:-
15:45Шабаб Ал Жеел - Ал Оруба Забид -:-

ЙОРДАНИЯ: Висша лига

20:30Ал Букаа - Ал Рамта 0:1

КАМЕРУН: Елит 2 - Плейофи

17:00Ренесанс - ОФТА 0:1

КАНАДА: Ю Спортс

03:15Монреал - МакГил 3:0
03:15УКАМ - Шербрук 1:1
03:15ЮКТР - Конкордия 0:0
03:15ЮОИТ - Йорк 2:1
23:00РМК - Трент 0:3

КАТАР: Дивизия 2

19:30Ал Бида - АЛ Муайдар 1:1

КИПЪР: Първа дивизия

19:00Докса - Ахнас 0:0

КИПЪР: Дивизия 2

19:00Анагениси Деринеяс - Кармиотиса 0:2

КИРГИСТАН: Висша лига

13:00ОтложенДордой Бишкек - Каганат -:-
13:00Каганат - Дордой Бишкек 0:2
13:00Нефтчи Кочкор-Ата - Кант 1:3

КИТАЙ: Китайска суперлига

11:00Нандзин Сити - Суджоу Донгу 2:1
14:35Дзянси Бейдамен - Джъдзян Профешънъл 1:1

КИТАЙ: Yi Лига - Група за промоция

10:00Донггуан Гуанлиан - Кингдао Ют Айлънд 1:3
10:00Ксиамен Лудао - Шанси Лонджин 1:0

КОЛУМБИЯ: Примера Б - Клаусура

23:15Реал Сантандер - Атлетико Ф.К. 0:2

КОНГО: Лига 1

17:00Етоал дьо Киву - АС Вита Клуб 1:1
17:30Дофан Ноар - ФК Ренесанс 0:0

КОСТА РИКА: Лига де Асенсо - Апертура

22:00Пунтаренас ФК - Кармелита 2:0
00:15АД Асери - Консултантс Десампарадос -:-

ЛИТВА: А Лига

18:00ФК Паневежис - Дайнава Алитус 0:0

ЛИТВА: Л Лига

18:00Йонава - ФК Миния 8:0
18:00Судува 2 - Кауно Жалгирис 2 1:0

МАЛАВИ: Супер Лига

15:30ОтложенМайти Уондърърс - Мояле Баракс -:-

МАЛАЙЗИЯ: Висша лига

11:45Кучинг Сити ФК - Келантън Юнайтед 1:3

МАЛТА: Challenge League

18:00Марсакслок - Рабат Аякс 1:1
22:00Кренди - Мгар 3:1

МАРОКО: Ботола Къп

19:00Олимпик Курибга - ИР Танжер 1:0
21:15Магреб Фес - ФУС Рабат 1:1
23:30Раджа Казабланка - Jeunesse Sportive Soualem 3:0

МАРОКО: Ботола 2

18:30Месира Юноши - Юнион Туарга 1:1
18:30Шабаб Атлас Кенифра - УСМ Ужда 0:0

МЕКСИКО: Лига МХ - Апертура

05:00Пачука - Некакса 1:0

МЕКСИКО: Лига де Експансион МХ - Апертура

03:00Атл. Морелия - Алебрихес Оаксака 1:0

МЕКСИКО: Лига Премиър Серия А - Апертура

00:00CD Zap - Ескорпионес 2:1

МЕКСИКО: Лига Премиър Серия Б

00:00Алебрихес де Оаксака 2 - Сиервос 3:0

МЕКСИКО: Лига МХ П20 - Апертура

17:00Пуебла U20 - Крус Асул U20 0:0
18:00Хуарес U20 - Керетаро U20 1:1

МОЗАМБИК: Лига Депортива де Мапуто

15:30Деспортиво Мапуто - Коста до Сол 0:1

МОНГОЛИЯ: Висша лига

05:00Атлетик 220 - Дерен 0:1
08:00Мазаалаинууд - Хоромхон 1:4
11:00Хаан Хунс-Ерчим - Хангарид 1:2
14:00ФК Улаанбаатар - Фалкънс 0:0

НИДЕРЛАНДИЯ: Еерсте Дивизие

21:00Айндховен ФК - Бреда 2:0
21:00Алмере Сити - Дордерхт 2:2
21:00Венло - Хелмонд 1:0
21:00Граафшап - Йонг Утрехт 2:2
21:00Ден Хааг - Рода 2:0
21:00Екселсиор - Йонг ПСВ 3:0
21:00Ос - ФК Волендам 2:3
21:00Телстар - Йонг АЗ Алкмаар 1:0
21:00ФК Емен - Ден Бош 2:0

НИДЕРЛАНДИЯ: Ередивизи - Жени

20:30Аякс W - Хееренвеен W 2:1
20:30ВВ Алкмаар W - Фейенорд W 1:2
20:30ПЕК Цволе W - Ден Хааг W 3:0

НОРВЕГИЯ: Юноши Под19

19:00Брюне U19 - Старт U19 2:3

ОБЕДИНЕНИ АРАБСКИ ЕМИРСТВА: ОАЕ Лига

17:45Бани Яс - Аджман 0:2
17:45Хорфакан - Ал Дафра 3:0
20:00Ал Шарджа - Ал Джазира 2:1
20:00Емирейтс Клуб - Ал Насър 0:4

ПАКИСТАН: Висша лига

18:00ОтложенВАПДА - Хумма -:-

ПАЛЕСТИНА: Лига Уест Банк

16:00Мерказ - Ал Халил 0:2
19:00Тубас - Ал Кудс 1:2

ПАРАГВАЙ: Междинна дивизия

16:00Спортиво Тринидензе - Резистенсия 1:0

ПАРАГВАЙ: Купа на Парагвай

01:00Уно де Марсо Пилар - Такуари 1:4

ПЕРУ: Лига 1 - Клаусура

23:30Алианса Уануко - У. де Депортес 0:4
02:00У. Сан Мартин - Сесар Вайехо 0:1

ПЕРУ: Лига 2 - Клаусура

23:30Хуан Аурих - Унион Уарал 3:3

ПОЛША: Екстракласа

19:00Лечна - Лехия Гданск 0:4
21:30Ягелония - Лех Познан 1:0

ПОЛША: Дивизия 1

19:00Видзев Лодз - Скра 4:0
21:30Полковице - Тихи 0:1

ПОЛША: Дивизия 2

16:00Гарбарния - ГКС Белхатов 1:0

ПОЛША: III Лига - Група II

18:00Погон Шчечин II - Котвица Колобжег 1:1

ПОЛША: Централна младежка лига

13:00Погон Шчечин U18 - Ягелония U18 2:2

ПОРТУГАЛИЯ: Лига Португалия

21:00Спортинг - Маритимо 1:0
23:15Жил Висенте - Порто 1:2

ПОРТУГАЛИЯ: Купа на Португалия

21:30Алверка - СК Вила Реал 3:1

ПОРТУГАЛИЯ: Лига Ревеласао П23

13:00Портимонензе U23 - Спортинг U23 0:1
17:00Ещорил U23 - Бенфика U23 1:1

РУМЪНИЯ: Лига 1

20:00Рапид Букурещ - Волунтари 0:1

РУМЪНИЯ: Лига 2

17:00ФК Брашов - Стяуа Букурещ 0:1

РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 2

17:00Аеростар - Металул Бузъу 2:1

РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 3

17:00Фетещи - Ф. Костанца 2 0:2

РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 4

17:00Морени - Тунари 0:3
17:00Унирея Басков - Браду 1:2
17:00ФК Арджеш 2 - Дин. Букурещ 2 0:4
17:00ФКСБ 2 - Прогресул Спартак 1:1

РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 5

17:00Сепси 2 - ФК Пучьоаса 3:1
17:00ФК Херманщад 2 - Одорхею 1:2

РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 6

17:00Ведица Колонещи - Спортинг Рошиори 0:1

РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 8

17:00Пандури - КСМ Дева 1:0
17:00КСК Думбръвица - Гирода & Джиармата Вий 2:2

РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 9

17:00Виторул Клуж - Окна Муреш 2:1
17:00Санататеа Клуж - Униреа Алба-Юлия 2:4
17:00Униреа Унгени - Ариешул Турда 3:0

РУСИЯ: Юношеска лига

12:00Зенит U19 - Ахмат Грозни U19 4:1
12:00Кр. Советов Самара U19 - Урал U19 1:0
12:00Уфа U19 - ЦСКА Москва U19 0:3
13:00Арсенал Тула U19 - Химки U19 4:3
13:00Рубин Казан U19 - Академия Конопльов U19 5:1
13:00Строгино М. U19 - Спартак Москва U19 1:2
13:00ФК Ростов U19 - УОР U19 3:1
14:00Чертаново М. U19 - Локомотив Москва U19 1:2
15:00Динамо Москва U19 - Нижни Новгород U19 5:3
19:00Краснодар U19 - Сочи U19 1:1

САН МАРИНО: Първенство на Сан Марино

22:15Виртус - Космос 2:0

САУДИТСКА АРАБИЯ: Саудитска Професионална Лига

18:40Абха - Дамак 1:3
20:25Ал-Итихад ФК - Ал-Таавон 1:1

СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ: NIFL Шампионат

21:45Ардс - Баликлеър 3:0

СЕВЕРНА И ЦЕНТРАЛНА АМЕРИКА: КОНКАКАФ Лига

01:00Сантос ДГ (Cos) - Пласа Амадор (Pan) 1:0
03:00Санта Лучия (Gtm) - Саприса (Cos) 0:2
05:00Депортиво Университарио (Pan) - Мотагуа (Hon) 2:2

СИЕРА ЛЕОНЕ: Висша лига

22:00Майти Блякпул - Бо Рейнджърс 0:0

СИНГАПУР: Висша лига

14:45Албирекс Нийгата - Тампинес 0:0

СИРИЯ: Висша лига

15:00ОтложенАл Джаиш - Ал Шорта -:-
15:00ОтложенАл-Итих. Алепо - Харджалех -:-
15:00ОтложенАл Карама - Хотин -:-
15:00ОтложенАл Талия - Aл Уахда -:-
15:00ОтложенТишрийн - Ватба -:-
15:00ОтложенФутуа - Ал Наваир -:-
15:00ОтложенЯблех - Африн -:-

СЛОВАКИЯ: Фортуна Лига

18:00Похроние - Тренчин 2:2

СЛОВАКИЯ: Дивизия С Братислава

19:30МКШ Сенец - Слован Мост 1:0

СЛОВЕНИЯ: 2ра Словенска Национална Лига

19:00НК Кърка - Рогашка 0:1
20:00Триглав - Приморие 2:0

СЛОВЕНИЯ: 1. СЖНЛ - жени

18:30Помурие W - Крим W 26:0

СУДАН: Премиър Лига

20:00Ал-Мерейх - Мерейх Ел-Фашер 2:0
20:00Ал-Хилал Омдурман - Ал Хилал Кадугли 2:0

СЪРБИЯ: Сръбска лига - Белград

16:30Бродарац - Раднички Белград 1:3
16:30Ушче - Студентски Град 1:1

ТАЙЛАНД: Тай лига 1

14:00Муанг Тонг Юн - Ратчабури 2:1

ТУРЦИЯ: СуперЛига

20:00Алтай - Бешикташ 2:1

ТУРЦИЯ: 1. Лига

20:00Коджаелиспор - Тузласпор 1:0

ТУРЦИЯ: 3. Лига - Група 1

16:00Бергама Блд. - Кютахияспор 1:2

УЕЛС: ФА Къп

21:45Карнарвън - Престатин 3:0
21:45Колвин Бей - Рутин 5:1
21:45Конуи Боро - ТНС 0:1
21:45Тафс Уел - Лантуит Мейджър 2:1
22:00Камбриън & Клудах - Пенибонт 1:3

УКРАЙНА: Висша лига

19:30Колос Коваливка - Ворскла Полтава 0:1

УКРАЙНА: Юношеска лига

11:00Шахтьор U19 - Верес Ривне U19 6:0
12:00Рух Лвов U19 - Динамо Киев U19 1:2
13:00Александрия U19 - Мариупол U19 4:0

УНГАРИЯ: ОТП Банк Лига

21:00Залаегерсег - Пакш 2:5

ФАРЬОРСКИ ОСТРОВИ: 1. Дейлд

21:00ХБ Торсхавн 2 - НСИ Рунавик 2 6:2

ФРАНЦИЯ: Лига 2

22:00Дижон - Валансиен 0:1
22:00Кьови Руан - Гингам 2:2
22:00Нанси - Амиен 1:1
22:00Ним - Льо Авър 0:1
22:00Ниор - Париж ФК 4:1
22:00По - Дюнкерк 1:2
22:00Роде - Гренобъл 1:1
22:00Сошо - Оксер 0:0

ФРАНЦИЯ: Насионал

20:00Авранш - Булон 1:0
20:00Бастия-Борго - Ред Стар 2:2
20:00Вилфранш - Орлеан 1:0
20:00Кретей - Лавал 0:1
20:00Льо Ман - Конкарно 1:1
20:00Сете - Бур он Брес 2:5
20:00Стад Бриошан - Анеси 1:2
20:00Шоле - Шамбли 2:0

ФРАНЦИЯ: Дивизия 1 - Жени

19:30Лион W - Гингам W 4:0

ХЪРВАТИЯ: 3. ХНЛ - Изток

19:00Славония Пожега - Вуковар 1991 0:2

ЧЕРНА ГОРА: Първа черногорска лига

20:00Зета - Искра 1:1

ЧЕХИЯ: Дивизия 2

18:00Жижков - Дукла Прага 1:1
19:00Усти над Лабем - Бърно 1:6

ЧЕХИЯ: ЧФЛ - Група А

11:30Прибрам B - Пилзен B 1:0

ЧЕХИЯ: ЧФЛ - Група Б

16:30Млада Болеслав B - Теплице B 1:2

ЧЕХИЯ: MSFL

17:00Острава B - Вратимов ФК 3:1

ЧЕХИЯ: Пражски шампионат

18:00Склад за въглища Прага - Моторлет Прага B 1:2

ЧЕХИЯ: Карловарски КП

19:00ФК Хеб - Хрознетин 2:4
20:00Карлови Вари B - Локо К. Вари 5:0

ЧЕХИЯ: Лига Под19

13:00Карвина U19 - Метеор Прага U19 3:0

ЧИЛИ: Примера Дивисион

00:30Уачипато - Палестино 1:1

ЧИЛИ: Примера Б

00:30Сан Фелипе - У. Де Консепсион 1:0
03:00Кокимбо - КД Санта Крус 0:0

ШВЕЙЦАРИЯ: Чалъндж Лига

21:30Вил - Шафхаузен 2:0
21:30Винтертур - Аарау 0:0

ШВЕЦИЯ: Суперетан

20:00Йоргрите - АФК Ескилстюна 2:2

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Норланд

20:00Умео ФК - Тефтео ИК 0:0

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Южен Йоталанд

20:00Карлскрона - Асарумс 4:0
20:15Есльовс - Носаби ИФ 3:3

ШОТЛАНДИЯ: Чемпиъншип

21:45Арброут - Килмарнък 0:0

ШОТЛАНДИЯ: Лига Лоуланд

21:45ОтложенКъмбърнолд Колтс - Селтик B -:-

ЮЖНА АМЕРИКА: Копа Судамерикана - Плейофи

03:30Пенярол (Uru) - Атлетико-ПР (Bra) 1:2

ЮЖНА АФРИКА: Висша лига

18:00Суолоус - Кейп Таун Сити 0:0

ЮЖНА АФРИКА: ГладАфрика Чемпиъншип

16:00Кейп Таун - Звезди - Хънгри Лайънс 1:1

ЮЖНА КОРЕЯ: К3 Лига

13:00Теджън Корейл - Улсан Ситизън 1:1

ЯПОНИЯ: Лига 1 на Япония

13:00Шимизу - Кобе 0:2

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.FlashScore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от FlashScore.com поради технически причини.