ОПРЕСНИ

Футбол » Вчера » Всички

АНГЛИЯ: Висша лига

21:30Лестър - Тотнъм 2:3
22:00Брентфорд - Манчестър Юнайтед 1:3

АФРИКА: Купа на африканските нации

21:00Гвинея-Бисау - Нигерия 0:2
21:00Египет - Судан 1:0

ИСПАНИЯ: ЛаЛига

19:30ОтложенБарселона - Райо Валекано -:-
20:00Селта Виго - Осасуна 2:0
22:30Валенсия - Севиля 1:1

ФРАНЦИЯ: Лига 1

20:00Клермон - Страсбург 0:2
20:00Лил - Лориан 3:1
20:00Монпелие - Троа 0:1

АВСТРАЛИЯ: А-Лига

08:25ОтложенНюкасъл Джетс - Уестърн Юнайтед -:-
10:45ОтложенАделаида Юнайтед - Сидни Уондърърс -:-
10:45Бризбейн Роар - Пърт Глори 1:0
10:45ОтложенМелбърн Сити - Сентрал Коуст Маринърс -:-

АВСТРАЛИЯ: FFA Къп

09:00ОтложенМелбърн Виктъри - Уелингтън Финикс -:-

АЛБАНИЯ: Супер лига

17:45Кукеси - Динавмо Тирана 0:1

АНГЛИЯ: Чемпиъншип

21:45Хъл - Блекбърн 2:0
22:00Рединг - Лутън 0:2

АНГЛИЯ: Южна Лига - Южна Дивизия

21:45Гоуспорт - Хейс & Йединг 0:1
21:45Тивъртън - Йет Таун 0:1

АНГЛИЯ: Истмиън лига - Висша дивизия

21:45Крей - Ледърхед 0:0

АНГЛИЯ: Професионална лига за развитие

14:00Питърбро U23 - Шефилд Уен U23 2:0

АНГЛИЯ: Висша лига - Купа

21:00Нотингам U23 - КПР U23 3:2

АНГЛИЯ: ФА Младежка купа

21:00Кеймбридж Юн U18 - Лийдс U18 2:0

АНГЛИЯ: Купа на Лигата - жени - Плейофи

21:00Манчестър Сити W - Бристол Сити W 3:1
21:15Арсенал W - Манчестър Юнайтед W 0:1
21:30Тотнъм W - Ливърпул W 1:0
21:30Уест Хям W - Челси W 2:4

АНДОРА: Първа дивизия

18:00Сант Хулия - ФК Санта Колома 0:0
21:45Интер Клуб Ескалдес - Карой 4:2

АРЖЕНТИНА: Летни турнири

02:00Талерес Кордоба - Индепендиенте 1:3

БЕЛГИЯ: Юпилер Лига

21:45ОтложенГенк - Мехелен -:-

БЕЛГИЯ: Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ

21:00ОтложенУарем - Живри -:-

БРАЗИЛИЯ: Шампионат Баяно

27'Баия - Унирб 0:0

БРАЗИЛИЯ: Шампионат Сеаренсе

00:00Игуату - Атлетико-СЕ 4:0

БРАЗИЛИЯ: Шампионат Пиаюензе

02:30Флуминензе-ПИ - Фламенго ПИ 4:0

БРАЗИЛИЯ: Шампионат Потигуар - Първи етап

20:00Америка РН - Глобо 2:0

БРАЗИЛИЯ: Шампионат Сержипано

20:15America SE - Бока Жуниор 0:2

БРАЗИЛИЯ: Копа Сао Пауло - Младежи - Плейофи

00:00Америка МГ U20 - Ботафого U20 1:0
02:30Мирасол U20 - Сантош U20 2:3дуз
42'Палмейрас U20 - Оесте U20 4:0

БУРУНДИ: Примус Лига

13:30Бужумбура С. - Рукинзо 1:2
15:00Бумамуру - Флямбу Ду Л'Eст 3:0
15:00Егле Ноар ФК - ТОП Жуниор 1:1
15:00Льо Месажи Нгози - Олимпик С. 0:0
15:00Фламбо дю Сантр - Витал'О 0:1
16:00Динамик - Ле Кроко 1:1

ГЕРМАНИЯ: Купа на Германия

19:30Лайпциг - Ханза Рощок 2:0
19:30Хановер - Б. Мьонхенгладбах 3:0
21:45Херта Берлин - Унион Берлин 2:3
21:45Хофенхайм - Фрайбург 1:4

ГЪРЦИЯ: Супер Лига

15:00Волос - Смирнис 1:0

ГЪРЦИЯ: Супер лига 2

14:00Кифисиас - Закинтос 3:0
15:00АЕК B - ПАЕ Егалео 1:1
15:00Алмопос - Ники Волос 0:0
15:00ОтложенАполон Лариса - Теспротос -:-
15:00Аполон Понту - Ираклис 1:1
15:00Астерас Влахиоти - Каламата 0:0
15:00Иродотос - Епископи 0:1
15:00ОтложенКавала - Трикала ФК -:-
15:00Панатинайкос B - Йерапетра 3:1
15:00Пиерикос - Олимпиакос B 1:2
15:00Теспротос - АЕЛ Лариса 0:0

ГЪРЦИЯ: Гама Етники - Група 1

15:00А. Астерас - Термайкос ФК 3:0
15:00Арис Авато - Хрисуполис 2:0
15:00Етникос Сохос - Орфеас Ксанти 0:1
15:00М. Александрос Орфаниу - Александруполи 2:1
15:00Ф.К. Пандрамайкос - Анагениси Плагия 4:1

ГЪРЦИЯ: Гама Етники - Група 2

12:30Ираклис Ампелокипи - Агиос Матайкос 0:0
13:30Лефкими - М. Александрос Трикала 2:1
15:00Астерас Калирахис - Козани ФК 1:2
15:00Козани - Македоникос 0:1
15:00Тиела Саракиной - Едесайкос 2:1
15:00Яница - Посейдонас Миханьонас 1:1

ГЪРЦИЯ: Гама Етники - Група 3

15:00Амврисеас - Ираклис Лариса 1:2
15:00Аталанти - Тисеас Агриа 2:1
15:00Димтра Ефксейнуполис - Еласона 0:1
15:00Етникос Неу - Фикис 3:0
15:00Ипато - Неа Артаки 1:1

ГЪРЦИЯ: Гама Етники - Група 4

15:00Анагениси Арта - Панахайки 0:3
15:00Аяс Гастунис - Тиликратис Л. 0:3
15:00Диагорас Врахнейкон - Диаволици 1:1
15:00Нафпактиакос - ПАО Варда 1:0
15:00Панагриниакос - Панегиалиос ФК 3:1

ГЪРЦИЯ: Гама Етники - Група 5

15:00ОтложенАгиос Йеротеос - Арис Скалас -:-
15:00Фойникас Н. Епидавру - Панаркадикос 2:4
15:00Фостирас - Чаравгиакос 4:1

ГЪРЦИЯ: Гама Етники - Група 6

13:00ОтложенЕтникос Пирея - Аиоликос -:-
15:00ОтложенЕас - Панелефсниакос Ф.К. -:-
15:00ОтложенПилиу - Каравас -:-
15:00ОтложенПродефтики - Керацини -:-
15:00ОтложенТиела Д. - Аититос Спата -:-

ГЪРЦИЯ: Гама Етники - Група 7

15:00Алмирос Газиу - Йерапетра 5:1
15:00Арис Судас - Паниониос 0:0
15:00Порос - АЕ Неаполис 2:0
15:00Руф ФК - Агиос Николаос 2:1
15:00Юхтас - Ацалениос 1:0

ГЪРЦИЯ: Купа на Гърция

15:00Панетоликос - Олимпиакос 2:1
17:00Панатинайкос - Кардица 4:0
19:00ПАОК - АЕК 0:0

ЗАМБИЯ: Супер Лига

15:00Призън Лепардс - Занако 0:0

ИНДИЯ: Супер Лига

16:00Гоа - Ийст Бенгал 1:2

ИНДИЯ: И-Лига

10:30ОтложенИндиан Ароус - Айзавл -:-
13:00ОтложенСудева Делхи - Сриниди Декан -:-
16:00ОтложенПенджаб - Нерока ФК -:-

ИСПАНИЯ: ЛаЛига2

22:00Луго - Алмерия 2:1

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 2

17:00Леалтад - Басико Урака 1:0
19:00Наваро - Лангрео B 0:2
19:30Москония - Туия 2:4
21:00Лененсе - Росес 1:0

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 4

13:00Алавес B - Сан Игнасио 1:2
20:30Аурера Ондароа - Толоса 3:0
20:30Баскония - Анайтасуна ФТ 1:0
20:30Беасаин - Уритара 1:1
20:30Бети Газте - Урдулис 1:3
20:30Лахун Онак - Витория -:-
20:30Португалете - Лейоа 2:3
20:30Сантуксу - Пасая 0:0
20:45СКД Дуранго - Баракалдо 1:2
21:15Деусто - Амурио Клуб 2:2

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 6

19:00Сагунтино - Рода 2:2
19:00Тореяно - Кайоса 1:2
20:00Бениханим - Рекамбиос Колон 0:0
20:00Торент - Атзенета 1:0
20:30Хове - Олимпик Хатива 0:0
21:00Вияхойоса - Сия КФ -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 7

19:00ОтложенВиявисиоса - Мораталас -:-
21:00Хетафе B - Колония М. 2:1
21:30Вияверде Сан Андрес - Алкала -:-
21:30Торехон - Алкоркон B 0:1
21:30Тривал Валдерас - Посуело де Аларкон 0:0

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 8

17:30ОтложенАлмасан - Сиудад Родриго -:-
20:00ОтложенРеал Авила - Гихуело -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 9

19:00ОтложенМалага B - Мотрил -:-
19:45Алмерия B - Уетор Тахар 0:3
21:00Сан Педро - Торе дел Мар -:-
21:00Уетор Вега - Аляурино -:-
21:30Алаурин - Интерджим Мелия -:-
21:30Хувентуд Торемолинос - Ел Пало -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 10

20:00Херена - Пуенте Хенил 5:1
20:30Утрера - Томарес 1:0
20:45Сеута B - Рекреативо Уелва 0:1
21:00Пособланко - Антониано -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 11

21:00Бинисалем - Феланич 0:0

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 13

17:00Картахена B - Расинг Мурсия 0:1
20:30Сиудад де Мурсия - Депортива Минера 2:2
21:00Булензе - Реал Мурсия B -:-
21:00Йекляно - Картахена ФК 2:0
21:00Ла Унион - Лорка Депортива 0:0дуз

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 14

22:00Оливенса - Вилафранка 1:0

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 16

20:30Вианес - Калахора B 2:2
21:30Ойонеса - Агонсило -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 18

20:00ОтложенАлманса - Сиудад Реал -:-
21:30Огар Алкареньо - Виярубия -:-

ИСПАНИЯ: Купа на Краля

22:00Реал Сосиедад - Атл. Мадрид 2:0

ИСПАНИЯ: Суперкупа - жени

20:15Барселона W - Реал Мадрид W 1:0

ИТАЛИЯ: Серия C - Група А

19:00Лечо - Про Верчели 0:0

ИТАЛИЯ: Серия D - Група А

15:30ОтложенАсти - PDHA -:-
15:30ОтложенГоцано - ХСЛ Дертона -:-
15:30ОтложенИмперия - Казале -:-
15:30ОтложенКазале - Асти -:-
15:30ОтложенКиери - Фосано -:-
15:30Чита ди Варезе - Каронезе 2:0

ИТАЛИЯ: Серия D - Група B

15:30ОтложенВила Вале - Леняно -:-
15:30Караваджо - Крема 2:2
15:30Кастеланцезе - Арконатезе 1:2
15:30Реал Калепина - СДж Сити Нова 0:1
15:30Фолгоре Каратезе - Дезенцано Калвина 2:1

ИТАЛИЯ: Серия D - Група D

15:30Алианезе Калчо - Атл. Карпи 3:2
15:30Гивидзано Борго - Римини 2:1
15:30ОтложенФанфуля - Форли -:-

ИТАЛИЯ: Серия D - Група Е

15:30Скандичи - Арецо 2:2
15:30Тиферно Лерки - Канара 2:1

ИТАЛИЯ: Серия D - Група F

15:30Вастезе - Монтеджорджо 1:1
15:30ОтложенКастелфидардо - С. Н. Нотареско -:-

ИТАЛИЯ: Серия D - Група G

15:30ОтложенВис Артена - Арцакена -:-
15:30Гладиатор - Нуова Флорида 0:1
15:30ОтложенКарбония - Априля -:-

ИТАЛИЯ: Серия D - Група H

15:30Бриндизи - Аудаче Чериньола 0:4

ИТАЛИЯ: Серия D - Група I

15:30Ренде - Джелбизон Чиленто 1:2
15:30Троина - Бианкавила 2:0

ИТАЛИЯ: Купа на Италия

18:30Сасуоло - Каляри 1:0
22:00Интер - Емполи 3:2СП

ИТАЛИЯ: Купа на Италия - Серия C

16:30Катандзаро - Падова 0:1

ИТАЛИЯ: Копа Италия - Серия D

15:30ОтложенЧитановезе - Трапани -:-

КЕНИЯ: Висша лига

13:00Софапака - Кариобанги Шаркс 0:0
14:00Гор Махия - Бидко Юнайтед 1:1
14:00Нзоя Шугар - Таланта ФК 2:3
14:00Полиция ФК - Улинзи Старс 0:0
14:00ОтложенРейнджърс - KCB -:-

КИПЪР: Дивизия 2

14:30Олимпиада Лимпион - Омония Арадипу 1:1

КИПЪР: Купа на Кипър

13:30Кармиотиса - Сотирас 0:1
15:30Паралимни - Ермис 5:0
16:30Пафос - Анортозис 1:3
19:00АПОЕЛ - Ол. Никозия 2:1

КОНГО: Лига 1

15:30Ст Елоа Люпопо - АС Вита Клуб 3:1

КУВЕЙТ: Купа за короната на принца

15:25ОтложенЯрмук - Ал Шабаб -:-
18:25Ал Джахра - Ал-Фахахеел 0:1

ЛИБИЯ: Висша лига

15:00Ал Садака - Халеей Сирте -:-
15:00Ал Тааун - Ал Тахади 1:0

МАЛТА: Висша лига

18:00Санта Лучия - Гудя 0:3
22:00Биркиркара - Балзан 3:2

МАЛТА: Чалъндж лига

22:00Лия Атлетик - Зейтун Коринтианс -:-

МЕКСИКО: Лига де Експансион МХ - Клаусура

01:00Канкун - Дорадос де Синалоа 1:2
03:05Тлакскала - Симаронес де Сонора 1:0
05:05Корекаминос - Сакатекас Минерос 0:0

МЕКСИКО: Лига МК - жени - Клаусура

01:00Атл. Сан Луис W - Крус Асул W 1:1

НИГЕРИЯ: НПФЛ

17:00Дакада ФК - Викки 0:1
17:00Катсина Юнайтед ФК - Лоби 0:0
17:00МФМ ФК - Ривърс Юнайтед ФК 1:3
17:00Нигер Торнадос - Шуутинг 2:0
17:00Платеау - Насарава 3:2
17:00Съншайн Старс - Гомбе 2:0

НИДЕРЛАНДИЯ: КНВБ Бекер

19:45Гронинген - Неймеген 1:2
21:00Бреда - Цволе 2:1
22:00Твенте - АЗ Алкмаар 1:2

ОМАН: Купа на Султана

15:25Дофар - Ал Сувайк 1:0
17:45Сур Клуб - Сееб 0:0

ПОРТУГАЛИЯ: Лига Португалия 2

20:00Академика - Рио Аве 1:2

ПОРТУГАЛИЯ: Лига 3

18:30Оливейренсе - КДК Монталегре 1:0

ПОРТУГАЛИЯ: Кампеонато де Португал

22:00Камара де Лобос - АД Лимианош 0:1

ПОРТУГАЛИЯ: Лига БПИ - жени - Шампионска група

16:00СЛ Бенфика W - Брага W 1:0

РЕПУБЛИКА КОНГО: Лига 1

15:00Диабле Ноар - АС БНГ 1:0
15:00Наталис - Етоал дю Конго 1:1
17:00Нико-Никойе - КАРА Бразавил 0:2
17:00Отохо Д`Ойо - Патронаж Сен Ан 3:1

РУАНДА: Висша лига

15:00АПР - Горила 1:0
15:00Бугесера ФК - АС Кигали 1:2
15:00Етансел - Район Спорт 0:2
15:00Етоал дьо Лест - Кийову 0:0

САУДИТСКА АРАБИЯ: Дивизия 1

14:25Ал-Кавкаб - Ал Адал 0:1
14:50Ал Ахдуд - Ал Уехда 1:1
16:45Ал-Сахел - Ал-Шоала 1:1

СВЯТ: Приятелски международни срещи

11:30ОтмененИталия U19 - Испания U19 -:-

СВЯТ: Приятелски клубни срещи

02:30Дефенсор Сп. (Uru) - У. Еспаньола (Chi) 0:2
10:30Данденонг Тъндър (Aus) - Мелбърн Найтс (Aus) 0:2
10:30Ракув (Pol) - Навбахор Наманган (Uzb) 3:0
11:00ОтмененЛ. Микулаш (Svk) - Рохожник (Svk) -:-
12:00Искра (Mne) - Опатия (Cro) 3:3
12:00Михаловце (Svk) - ФК Кошице (Svk) 3:0
12:00Пилзен (Cze) - Бърно (Cze) 1:1
12:00Сабуртало Тбилиси (Geo) - Шевардени Тбилиси (Geo) 11:0
12:00ФК Дабаш (Hun) - Раркошменти КСК (Hun) 2:3
13:00Алхесирас (Esp) - ФК Пардубице (Cze) 1:1
13:00Пирин Благоевград (Bul) - Струмска слава (Bul) 3:0
13:45Берое (Bul) - Созопол (Bul) 1:1
14:00Белупо (Cro) - Рудеш (Cro) 1:1
14:00Ивердон (Sui) - Дукаджини (Kos) 3:0
14:00Каспий Актау (Kaz) - Борец (Mkd) -:-
14:00Краковия (Pol) - Рапид Виена (Aut) 1:2
14:00Легия (Pol) - Краснодар (Rus) 2:1
14:00Напредак (Srb) - Тимок (Srb) 2:0
14:00Плоцк (Pol) - Нефтчи Баку (Aze) 1:1
14:00Ратенов (Ger) - Лукенвалде (Ger) 1:4
14:00Термалица Б-Б. (Pol) - МТК Будапеща (Hun) 4:1
14:30Запрешич (Cro) - Ярун (Cro) 0:2
15:00Базел (Sui) - Лозана (Sui) 3:0
15:00Вараждин (Cro) - Ждралови (Cro) 1:0
15:00Диошдьор (Hun) - Бекешчаба 1912 (Hun) 4:1
15:00Млада Болеслав (Cze) - Ихлава (Cze) 4:1
15:00ОтмененНК Браво (Slo) - НД Горица (Slo) -:-
15:00Пяст Гливице (Pol) - Шкендия (Mkd) 1:4
15:00Сесвете (Cro) - ХАШК (Cro) 5:0
15:00ФАК Виена (Aut) - Дрита (Kos) 0:2
15:00Черно море (Bul) - Добруджа (Bul) 3:3
15:30Д. Загреб (Cro) - Домжале (Slo) 3:0
15:30Лок. Загреб (Cro) - Дугополе (Cro) 7:0
15:30Риека (Cro) - НД Горица (Slo) 4:0
15:30ФК Копенхаген (Den) - Хвидовре ИФ (Den) 3:1
16:00Вил (Sui) - Ст. Гален (Sui) 0:1
16:00Зенит (Rus) - Емирейтс Клуб (Uae) 3:0
16:00Капфенберг (Aut) - Мауерверк (Aut) 2:1
16:00ФК Заря Луганск (Ukr) - Погон Шчечин (Pol) 1:3
16:00Шльонск Вроцлав (Pol) - Хартберг (Aut) 2:1
16:30ОтмененСпарта Прага (Cze) - Адмира (Aut) -:-
16:30ОтмененФК Копенхаген (Den) - Б.93 (Den) -:-
17:30ОтмененБанска Бистрица (Svk) - Л. Микулаш (Svk) -:-
17:30Дун. Стреда (Svk) - Ференцварош (Hun) 2:0
17:30Корона Киелце (Pol) - Пуща (Pol) 4:1
18:00ОтмененВалдорф (Ger) - Щайнбах Хайгер (Ger) -:-
18:00ККС Калиш (Pol) - Центра Остров Велкополски (Pol) 6:1
18:00Шаля (Svk) - Серед (Svk) -:-
18:30Тринец (Cze) - ФК Фридек-Мистек (Cze) 4:0
18:30ФК Хуменне (Svk) - Любовна (Svk) 4:3
18:30ШФ Валерн (Aut) - БВ Линц (Aut) 0:9
19:00Дубрава (Cro) - Лучко (Cro) 4:1
19:00Кринс (Sui) - Люцерн II (Sui) 1:0
19:00Нордхаузен (Ger) - Халберщад (Ger) 1:4
19:30Виенер Виктория (Aut) - Фаворитнер (Aut) -:-
19:30Донауфелд Виена (Aut) - Кагран (Aut) 9:2
19:30Рауфос (Nor) - Елверум (Nor) -:-
19:45Зандерсдорф (Ger) - Айленбург (Ger) 1:4
20:00КСП (Bra) - Ауто Ешпорте (Bra) 0:0
20:15Бьовингхаузен (Ger) - Холцвикедер ШК (Ger) 0:0
20:30Бергиш Гладбах (Ger) - ТуРУ Дюселдорф (Ger) 3:0
20:30Вулсдорф (Ger) - Леер (Ger) -:-
20:30Мансворт (Aut) - Манерсдорф (Aut) -:-
20:30Яблонец (Cze) - Линкълн Ред Импс (Gib) 1:2
21:00Щерн (Ger) - Бранденбургер (Ger) 0:0
42'Томбензе (Bra) - Дешпортива (Bra) 0:0
27'Насионал (Uru) - Баракас Сентрал (Arg) 0:0

СВЯТ: Приятелски клубни срещи - жени

15:00Лайпциг W (Ger) - Потсдам W (Ger) 2:9

СЕЙШЕЛИ: Първодивизионна лига

15:30ОтложенСейнт Джон Боско - Сен Люи -:-

СИРИЯ: Висша лига

14:00Ал Джаиш - Яблех 0:0

ТАЙЛАНД: Тай ФА Къп

12:00Бурирам - Чианграй Юн 4:1
12:00Сонгкла - Самут Пракан Сити 2:1дуз
12:00Чиангмай Юнайте - Суфанабури 2:3
13:00Банкок Юн - Полис Теро 0:1
13:00ОтложенМуанг Тонг Юн - Утаи Тани -:-
13:00Након Ратчасима - Лампанг 3:1
14:00ПрекратенЛампхун Уориър - Нонг Буа Пичая 0:0
14:00ОтложенПатум Юнайтед - Порт МТИ ФК -:-

ТУРЦИЯ: СуперЛига

16:00ОтложенГазиантеп - Йени Малатияспор -:-
16:00Гьозтепе - Сиваспор 2:1
16:00ПрекратенРизеспор - Анталияспор 0:0
17:00Кайзериспор - Башакшехир 1:0
19:00Трабзонспор - Гиресунспор 1:1
19:00Фенербахче - Алтай 2:1

ТУРЦИЯ: Суперлига - Жени

11:00Конак Блд. W - Сиваспор W 2:0

ФРАНЦИЯ: Лига 2

20:00Амиен - Аячо 0:1
20:00Тулуза - Нанси 4:0

ХОНДУРАС: Лига Насионал - Клаусура

23:00ОтложенВиктория - Реал Сосиедад -:-
23:00ОтложенМаратон - Олимпия -:-
23:00ОтложенМотагуа - Вида -:-
23:00ОтложенПлатенсе - Реал Еспаня -:-
23:00ОтложенХондурас Прогресо - УПНФМ -:-

ЧЕХИЯ: Типспорт лига

11:30З. Моравце-Врабле - Скалица 0:0
11:30Простейов - Карвина 0:1

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.FlashScore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от FlashScore.com поради технически причини.