ОПРЕСНИ

Футбол » Днес » Завършили

АВСТРАЛИЯ: NPL ACT

11:45О'Конър Найтс - Канбера Олимпик 0:1

АВСТРАЛИЯ: НПЛ Куинсланд

12:30Бризбейн U21 - Голд Коуст Найтс 1:3
12:30Пенинсула - Лоугън Лайтнинг 1:2

АВСТРАЛИЯ: Купа на Австралия

12:30Аделаида Сити - Аделаида Юнайтед 2:3дуз
12:30Ейвъндейл ФК - Бризбейн Роар 2:3дуз
12:30Мелбърн Сити - Уелингтън Финикс 1:2
12:30Оукли Кенънс - Бризбейн Сити 5:3СП

АВСТРАЛИЯ И ОКЕАНИЯ: Шампионска лига на Океания - Плейофи

05:00Венъс (Tah) - Оукланд Сити (Nzl) 0:3

АЗИЯ: AFC Купа - Плейофи

13:30Ходжент (Taj) - Согдиана (Uzb) 0:4

АРЖЕНТИНА: Професионална лига

01:00Сан Лоренцо - Платенсе 2:0
03:30Индепендиенте - Уракан 1:1

АРЖЕНТИНА: Примера насионал

03:10Агропекуарио - Клуб А. Гемес 2:0

АРЖЕНТИНА: Лига на резервите - Втори етап

16:00Платенсе 2 - Сан Лоренцо 2 0:0
17:00Патронато 2 - Тайерес Кордоба 2 0:1
17:00Химнасия Л.П. 2 - Унион де Санта Фе 2 1:1

БРАЗИЛИЯ: Серия B

02:30Лондрина - Баия 1:1

БРАЗИЛИЯ: Копа Паулиста

01:30Нороесте - Ботафого СП 2:0

ЕКВАДОР: Серия Б

03:00Ел Насионал - Санто Доминго 0:0
23:00ОтложенЕл Насионал - Манта -:-
23:00ОтложенИмбабура - Санто Доминго -:-
23:00ОтложенЛибертад - Инд. Хуниорс -:-
23:00ОтложенОлмедо - Америка де Кито -:-
23:00ОтложенЧакаритас - Бухос УЛВР -:-

ЕЛ САЛВАДОР: Примера дивисион - Апертура

23:00Отложен11 Депортиво - Чалатенанго -:-
23:00ОтложенАлианса ФК - Хокоро -:-
23:00ОтложенАтлетико Марте - Драгон -:-
23:00ОтложенЛуис Анхел Фирпо - Метапан -:-
23:00ОтложенПлатенсе Мунисипал - Санта Текла -:-
23:00ОтложенФАС - Агила -:-

ЕСТОНИЯ: Купа на Естония

19:00Куресааре WO - Лаанеранна -:-

ИНДИЯ: Calcutta Premier Division A

12:30Бованипур - Юнайтед СК 0:1
12:30БСС Спортинг - Джордж Телеграфър 2:0
12:30Калкута Къстъмс - Ариян 2:2
12:30Пиърлес - Саутърн Самити 0:1
12:30Рейлуей - Кидърпур 0:0

ИНДИЯ: Купа Дюранд

12:00Джамшедпур - Бенгалуру 1:2
15:00Норт Ийст Юнайтед - Одиша 0:6

КИТАЙ: Супер Лига

12:30Шанхай Шънхуа - Чънду Рончен 0:2
14:30Мейжоу Хака - Гуанджоу Сити 2:1
14:30Ухан ФК - Пекин Гуоан 1:4
14:30Хънан Сонгшан Лонгмен - Ухан Три Таунс 0:3

КИТАЙ: Китайска суперлига

11:00Куншан - Нантун Жиюн 0:0
11:00Съчуан Джиуниу - Шънси Чанган 0:3
14:30Qingdao Hainiu - Суджоу Донгу 2:1

КОЛУМБИЯ: Примера Б - Клаусура

01:00Уила - Чико 1:1
03:15Картахена - Реал Сантандер 2:2

ЛАОС: Лао лига

12:00Мастър 7 - Езра 1:1
12:00Чампасак Юнайтед - Лао Арми ФК 1:4
15:00Йънг Елефант - Луанпрабан Юнайтд 2:2

ЛИТВА: Купа на Литва

18:00ОтложенЖалгирис - Ритеряй -:-

МАЛАЙЗИЯ: Супер Лига

15:15Саравак Юн. - Петалинг Джая СФК 0:0
16:00Кедах - Сабах 1:1
16:00Селангор - Теренггану 0:2

МЕКСИКО: Лига МХ - Апертура

03:00Атлас - Хуарес 0:1
03:00Масатлан ФК - Керетаро 1:1
05:05Пуебла - Некакса 2:2

МЕКСИКО: Лига де Експансион МХ - Апертура

01:05Сакатекас Минерос - Атлетико Ла Пас 2:1
03:05Канкун - Алебрихес Оаксака 0:0
05:05Рая - Венадос 1:2

МИАНМАР: Национална лига

11:30Яданарбон - Мяуади 2:0

НОРВЕГИЯ: Nasjonal U19 CL - Етап на загубилите

15:00Бодьо/Глимт U19 - Мьондален U19 2:3
15:00Старт U19 - Тромсьо U19 5:0

НОРВЕГИЯ: Nasjonal U19 CL - Плейофи

14:00Молде U19 - Викинг U19 3:1

ПАНАМА: ЛПФ - Клаусура

04:00Индепендиенте - Депортиво Университарио 3:1

ПОРТУГАЛИЯ: Лига Португалия 2

13:00Бенфика B - Ещрела 1:2

САЩ: Мейждър Лийг Сокър

05:30Лос Анджелис ФК - ДС Юнайтед 1:0

СВЯТ: Приятелски международни срещи

15:00Япония U19 - Виетнам U19 5:0

СВЯТ: Приятелски клубни срещи

09:30Шимшон Кафр Касим (Isr) - Ирони Бака (Isr) 0:3
12:00Реал Мадрид B (Esp) - Фуенлабрада (Esp) 3:4

СВЯТ: Световно първенство - Жени Под20

02:00Колумбия U20 W - Нова Зеландия U20 W 2:2
02:00Мексико U20 W - Германия U20 W 1:0
05:00Австралия U20 W - Испания U20 W 0:3
05:00Бразилия U20 W - Коста Рика U20 W 5:0

СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ: Премиършип - жени

21:45ОтложенГленторан W - Мид-Ълстър W -:-

СЕВЕРНА И ЦЕНТРАЛНА АМЕРИКА: КОНКАКАФ Лига

01:00Мигелито (Pan) - Тауро (Pan) 0:1
03:00Комуникасионес (Gtm) - Дирианген (Nic) 0:1
05:00Пасифик ФК (Can) - Ередиано (Cos) 0:1

ТАНЗАНИЯ: Лиги Куу Бара

16:00Додома Джиджи - Мбея Сити 1:3
16:00Коустъл Юниън - Кинондони МК 1:0

УНГАРИЯ: НБ III - Централна

12:00Ференцварош II - Хонвед II 1:2

УНГАРИЯ: НБ III - Запад

12:00Келен - Академия Пушкаш II 1:1
12:00МОЛ Фехервар II - Дьор II 2:2

УРУГВАЙ: Купа на Уругвай

04:10Уругвай Монтевидео - Палермо де Роча 2:1

ЧИЛИ: Примера Б

01:00С. Уондърърс - Депортес Темуко 3:0

ЧИЛИ: Купа на Чили

01:00Аудакс Италиано - У. Католика 0:2
03:30У. Де Консепсион - Махаянес 0:2

ЮЖНА КОРЕЯ: К Лига 2

13:00Гиеонгнам - Теджън 2:1
13:00Гуанджу ФК - Жеонам 1:1
13:30Асан - Гимпо ФК 0:1

ЮЖНА КОРЕЯ: К3 Лига

13:00Чхонджу - Чеонан Сити 0:1

ЯПОНИЯ: Лига 2 на Япония

13:00Чиба - Кофу 0:0

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.Flashscore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от Flashscore.com поради технически причини.