ОПРЕСНИ

Футбол » Днес » Завършили

БЪЛГАРИЯ: Купа на България

13:00Марек - Левски София 0:2
16:00Банско - Пирин Благоевград 1:2
16:00ОтложенЛевски Лом - Локомотив София -:-
16:00Септември Тервел - Септември Симитли 0:1
16:00Спортист Своге - Септември София 0:1
18:00ЦСКА София - Хебър 3:0

ИСПАНИЯ: ЛаЛига

23:00Атл. Билбао - Райо Валекано 1:2
23:00Леванте - Селта Виго 0:2

АВСТРАЛИЯ: Висша лига на Бризбейн

12:30Албани Грийк - Ст. Джордж Уилауонг 3:0
13:30Бризбейн Н. - Дъ Гап 1:3

АЗЕРБАЙДЖАН: Първа дивизия

14:30Закатала - Туран 3:0
14:30Карабак 2 - Сумгаит Сити 2 2:1
14:30Локбатан - Кяпаз 1:1
16:30Кешла 2 - Сабах Баку 2 5:1

АЗИЯ: AFC Купа - Плейофи

18:00Насаф Карши (Uzb) - АТК Мохун Баган (Ind) 6:0

АЗИЯ: Купа на Азия - Жени - Квалификации - Първи етап

13:00Иран W - Бангладеш W 5:0
15:30Палестина W - Малайзия W 0:2

АЛБАНИЯ: Купа на Албания

14:30Бутринти Саранда - Лячи 1:1
15:00Беса Кавая - Поградец 1:0
17:00Беселидя Лежа - Бурел 0:0
17:00Вора - Кораби Пешкопи 2:1
17:00Елбасани - Кастриоти 0:2
17:00Ерзени - Динавмо Тирана 1:0
17:00Коплик - Скендербеу 0:3
17:00Лаберия - Влазния 2:1
17:00Лузи - Теута 1:4
17:00Люшня - Берат 0:3
17:00Малиджи - Кукеси 0:0
17:00Орику - Билис 1:2
17:00Тербуни - Партизани 0:3
17:00Фламуртари - Аполония Фиер 1:1
17:00Църик - КФ Егнатия 1:1
17:00Шкумбини Печин - ФК Тирана 0:3

АРЖЕНТИНА: Примера Б - Клаусура

03:10Тайерес (Р.Е) - Лос Андес 1:1

АРМЕНИЯ: Висша лига

14:00Ван - Ноа 1:2
17:00Арарат-Армения - Урарту 3:0

БЕЛАРУС: Висша лига - резерви

14:00Минск 2 - Слуцк 2 2:0

БОЛИВИЯ: Професионална дивизия

02:00Реал Потоси - Санта Крус 3:0

БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: Висша лига

17:00Леотар - Приедор 2:1

БРАЗИЛИЯ: Серия B

01:00Авай - Гояс 1:0
01:00Бразил де Пелотас - КРБ 0:1
01:00Сампайо Кореа - Бруске 2:2
03:30Вила Нова ФК - Конфианка 0:0
03:30Наутико - Лондрина 1:2

БРАЗИЛИЯ: Шампионат Амапаензе - Плейофи

02:00Сантош АП - Трем 0:0

ГЕРМАНИЯ: Оберлига NOFV - Юг

17:30Ан дер Фанер Хое - Интер Лайпциг 0:4

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Баден-Вюртемберг

18:15Бакнанг - Фрайберг 0:3
20:30Отложен1. Гьопингер Шпортферайн 1895 - Линкс -:-

ГЪРЦИЯ: Супер Лига

18:15Олимпиакос - Смирнис 4:1
18:15ОФИ Крит - Астерас Триполис 0:0
18:15Панетоликос - ПАОК 1:2

ДАНИЯ: Купа на Дания

17:30Б 1913 - Сьонерюск 3:4
17:30Ванльосе - Вайле 3:4
17:30ВСК Орхус - Нордселанд 1:2
17:30Келеруп - Мидтиланд 0:5

ЕКВАДОР: Серия Б

03:00Атл. Портеньо - Ел Насионал 1:1

ЗАМБИЯ: Супер Лига

14:00ЗЕСКО - Чамбиши 2:0
16:00Грийн Бъфалос ФК - Занако 2:0
16:00Грийн Ийгълс - Лусака Динамос 0:0
16:00Кансанши - Кабве 1:0
16:00Кафуе Селтик - Индени 1:2
16:00Конкола - Нквази 0:1
16:00Призън Лепардс - Пауър Динамос 2:1
16:00Форест Рейнджърс - Билдкон 1:2

ИНДИЯ: Футболна лига на Калкута

12:00Саутърн Самити - Бованипур 2:3

ИРАК: Супер Лига

18:00Ал Наджаф - Ал Дивания 3:0

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 2

18:15Колунга - Янес 0:2
18:15Леалтад - Наваро 1:1
18:15Хихон B - Правиано 3:2

ИТАЛИЯ: Серия C - Група А

17:30Ювентус U23 - Триестина 2:1

ИТАЛИЯ: Копа Италия Примавера

12:00Лацио U19 - Реджина U19 2:0
15:00Асколи U19 - Фрозиноне U19 2:1
16:00Болоня U19 - Пиза U19 2:3СП
16:00Бреша U19 - Порденоне U19 6:0
16:00Верона U19 - Венеция U19 2:1
16:00Дженоа U19 - Алесандрия U19 0:2
16:00Каляри U19 - Монца U19 4:0
16:00Лече U19 - Салернитана U19 2:1
16:00Милан U19 - Комо U19 6:0
16:00Наполи U19 - Беневенто U19 2:0
16:00Парма U19 - Кремонезе U19 3:2СП
16:00Пескара U19 - Специя U19 3:2
16:00Торино U19 - Ентеля U19 3:0
17:00Нуова Козенца U19 - Кротоне U19 3:2
18:00Сасуоло U19 - Перуджа U19 3:0

КАЗАХСТАН: Купа на Казахстан - Плейофи

15:00Каспий Актау - ФК Астана 0:1СП
15:00Тараз - Шахтьор Караганди 0:0
17:00К. Алмати - Кайзар Къзълорда 3:0
17:00Тобол - Кизилжар 1:0

КАМБОДЖА: К-Лига - Група на изпадащите

14:00Пном Пен Краун - Киривонг Сок Сен Чей 3:1

КАМБОДЖА: К-Лига - Шампионска група

11:30ОтложенАнгкор Тайгър ФК - Висакха -:-
11:30НагаУърлд - Свай Риенг 1:2
11:30Полийс Комисари - Азия Евро 4:3

КАТАР: КСЛ

16:45Ал-Духаил - Ал-Гарафа 3:1

КИТАЙ: Китайска суперлига

11:30Зибо Куджу - Спортен университет Пекин 2:1
14:35Ухан Три Таунс - Синдзян Тианшан 3:0
14:35Шънси Чанган - Куншан 0:2

КОЛУМБИЯ: Примера Б - Клаусура

23:00Орсомарсо - Чико 2:1
03:40Тайгърс - У. Магдалена 0:0

КОНГО: Лига 1

16:30Симба - Мотема Пембе 0:2
17:30ОтложенАС Маниема - AC Kuya -:-
17:30ОтложенАС Маниема - АК Рейнджърс -:-

ЛАТВИЯ: Optibet Суперлига

18:00РФС - ФК Лиепая 2:1

МАЛАВИ: Супер Лига

15:30Биг Булетс - МАФКО 1:1
15:30Майти Тайгър - Майти Уондърърс 0:1
15:30Силвър Страйкърс - Нтопва 3:0

МЕКСИКО: Лига МХ - Апертура

05:00Хуарес - Атл. Сан Луис 1:0

МЕКСИКО: Лига де Експансион МХ - Апертура

01:00Рая 2 - Сакатекас Минерос 0:1
03:05Канкун - Леонес Негрос 0:1
05:05Дорадос де Синалоа - Корекаминос 3:1

НИКАРАГУА: Лига Примера П20 - Апертура

18:00Ферети U20 - Дирианген U20 1:2

НОРВЕГИЯ: NM Къп

18:00Гроруд - Лилестрьом 2:3СП
18:00КФУМ Осло - Кристиансунд 3:1

ПАРАГВАЙ: Купа на Парагвай

00:00Карай Чиве - Ривър Плейт 2:4
02:30Амелиано - Индепендиенте 2:1

ПЕРУ: Лига 1 - Клаусура

23:30Аякучо - Алианса Атл. 0:1

ПЕРУ: Лига 2 - Клаусура

23:30Сантос - Лос Чанкас 0:1
02:00Якуабамба - Унион Комерсио 0:2
04:30Грау - Карлос Стейн 2:0

ПОЛША: Купа на Полша

15:30Гурник З. - Радомяк Радом 2:0
16:30Орлета Радзин - Жельона гора 2:3
17:00Конкордия Елбльонг - Скерневице 0:2
17:00Шленза Вроцлав - Хойничанка 3:2
18:30Сувалки - Легия 1:3

РУМЪНИЯ: Купа на Румъния

15:00ФК Арджеш - ФК Ботошани 1:0дуз
16:30Глория Бузъу - Академика Клинчени 2:1СП
16:30КА Орадеа - ФК Херманщад 0:1
16:30Конкордия - Газ Метан Медиаш 0:1СП
16:30КСС Слатина - Кълъраш 1:2
16:30Миеркуря Чук - Киндия Търговище 0:1
16:30Униреа Слобозия - Политехника Тимишоара 0:1
18:00Фарул Констанца - Сепси 0:1

РУСИЯ: ФНЛ 2 - Група 1

16:00Кубан Холдинг - Р. Волгоград 2 4:0

РУСИЯ: Купа на Русия

12:30Динамо Барнаул - Нижни Новгород 0:1
15:00Легион Динамо - Уфа 1:2дуз
16:00Знамя Ногинск - Кр. Советов Самара 0:10
16:00Кайрат Москва - Ахмат Грозни 0:3
16:00Ленинградец - Краснодар 0:2
18:00Д. Брянск - Арсенал Тула 1:6
18:00Динамо Ставропол - Динамо Москва 0:6
18:00ФК Саранск - Химки 2:1дуз

САУДИТСКА АРАБИЯ: Дивизия 1

18:15Ал-Кадисия - Ал Ахдуд 3:1

СВЯТ: Приятелски клубни срещи

13:00Тъскър (Ken) - Гор Махия (Ken) 2:1дуз
18:00Режиш (Tun) - Амам-Лиф (Tun) 2:0

СВЯТ: Приятелски мачове - Национални отбори - Жени

23:00Еквадор W - Перу W 0:0
02:30САЩ W - Парагвай W 8:0
03:00Мексико W - Колумбия W 2:0
04:00Коста Рика W - Панама W 3:2
17:00Португалия U17 W - Ирландия U17 W 0:1

СЕВЕРНА И ЦЕНТРАЛНА АМЕРИКА: КОНКАКАФ Лига

00:45Интер Моенготапое (Sur) - Олимпия (Hon) 0:6
03:00Фордж (Can) - Индепендиенте (Pan) 0:0
05:00Гуастатоя (Gtm) - Алахуеленсе (Cos) 1:1

СЕВЕРНА МАКЕДОНИЯ: Купа на Македония

16:00Велеща - Шкупи 0:1
16:00Кит Го Пехчево - Шкендия 0:2
16:00Ню Старс - Борец 1:4

СЛОВАКИЯ: Купа на Словакия

16:30Гблели - Сеница 0:3
16:30Йеднота Банова - Жилина 0:1дуз
16:30Кастковце - Пухов 1:2дуз
16:30Комарно - Дун. Стреда 1:0дуз
16:30Лок. Кошице - Липани 1:2
16:30Медзев - ФК Хуменне 1:3
16:30Медзилаборце - Вранов 0:1дуз
16:30МШК Лученец - ФК Кошице 2:5
16:30Подбрезова - Банска Бистрица 2:1
16:30Требатице - З. Моравце-Врабле 0:9

СЛОВЕНИЯ: Първа лига

18:00Радомле - НК Браво 0:2

СЛОВЕНИЯ: 2ра Словенска Национална Лига

17:00Кръшко - НД Горица 0:1
17:00Ядран Декани - Биле 0:0

СЪРБИЯ: Супер Лига

16:30Раднички 1923 - Нови пазар 2:1
18:30Напредак - ФК Чукарички 1:2
18:30Сп. Суботица - Пролетер 1:2

СЪРБИЯ: Първа лига

17:00Жарково - Мачва 1:3
17:00Железничар Панчево - Младост ГАТ 3:0
17:00Инджия - Графичар Белград 5:3
17:00Кабел Нови Сад - Нови Белград 0:3
17:00Лозница - Тимок 2:0
17:00Рад Белград - Златибор Чайетина 2:1
17:00Сремска Митровица - Будучност Добановци 3:0

ТАДЖИКИСТАН: Висша лига

14:00Душанбе 83 - Есхата 1:2
14:00Куктош - Истаравшан 2:1
14:00Равшан - ЦСКА Памир Душанбе 1:2

ТУРЦИЯ: СуперЛига

17:00Газиантеп - Башакшехир 1:0

УКРАЙНА: Купа на Украйна

13:00Таврия - Александрия 1:3
15:00ЛНЗ Черкаси - Ингулец 2:1
17:00Волин Луцк - Мариупол 0:1дуз
17:00ВПК-Агро - Днипро-1 1:2

УНГАРИЯ: НБ III - Изток

15:00Диошдьор II - Бекешчаба 1912 II 2:3
17:00БКВ Елоре - Фюзешдярмат 3:1
17:00Дебрецени ЕАК - Кишварда II 4:2
17:00Путнок - Тисауйварош 1:1
17:00Тая - Уйпещ II 1:4
17:00Тьорьоксентмиклош - Казинцбарцикаи 0:3
17:00Хидашнемети - Хайдусобосло 1:5
17:00Шеньо Карнифекс - Дебрецен II 2:0
17:00Ясберени - Егер СЕ 0:1
17:00SBTC - Тисафюреди 0:3

УНГАРИЯ: НБ III - Централна

17:00Дунайварош ПАШЕ - Хонвед II 1:1
17:00Иванча - Дабаш-Дьон 5:0
17:00Мохачи - ЕШМТК Будапеща 0:0
17:00МТК Будапеща II - Пакш II 1:0
17:00Раркошменти КСК - ВАЦ 1:2
17:00Сексарди - Макой 0:4
17:00ФК Дабаш - Монори 0:0
17:00Ходмезьовашархей ФК - Балашадярмат 1:2
17:00Цегледи - Ференцварош II 2:1
18:00Козармишлени СЕ - Гержен 4:0

УНГАРИЯ: НБ III - Запад

14:00Келен - Веспрем 1:3
17:00Андрашхида - Комароми ВСЕ 0:4
17:00Балатонфуреди - Капошвар 1:0
17:00Гардони Вароши - Залаегерсег II 2:2
17:00Гирмот II - Бичкей 1:2
17:00Дьор II - Ерди 1:0
17:00Татабаня - БВСК-Зугло 0:2
18:00Папай Перуц - Нагиканица 1:2

УРУГВАЙ: Сегунда дивисион

00:30Атенас - Данубио 0:2
03:00Расинг Монтевидео - Рампла Хуниорс 2:0

ФИНЛАНДИЯ: Вейкауслига

18:30Илвес - Мариехамн 2:0
18:30Интер Турку - АК Оулу 4:0
18:30КТП - Лахти 1:2
18:30Хака - СЯК 4:0
18:30ХИК - ХИФК 0:2
18:30Хонка - КуПС 0:1

ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група Б

18:30ТПВ - КааПо 2:1
18:45ЕПС - Илвес 2 2:1

ХЪРВАТИЯ: 2. HNL

17:00Д. Загреб 2 - Солин 1:1

ХЪРВАТИЯ: Купа на Хърватия

16:30Белишче - Виноградар 4:0
16:30Бело Бърдо - Цибалия 1:0
16:30Беловар - Рудеш 1:5
16:30НК Загреб - Ориолик 0:1
16:30Сесвете - Вараждин 2:3СП
17:00Ориент - Д. Загреб 1:4
17:30Рудар Лабин - РНК Сплит 2:0

ЧЕХИЯ: МОЛ Къп

16:30Запи - Храдец Кралове 0:4
16:30Збузани - Словачко 1:2
16:30Карвина - Хрудим 1:0
16:30Пжеперже - Яблонец 0:1
16:30Простейов - Бохемианс 0:4
16:30Тринец - Теплице 0:1
16:45Вълтавин - Острава 2:5СП
17:00Лишен - Спарта Прага 0:3
17:15Велвари - Славия Прага 2:4

ЧИЛИ: Примера Б

18:00С. Морнинг - Кобрелоа 2:1

ЮЖНА АМЕРИКА: Копа Либертадорес - Плейофи

03:30Палмейрас (Bra) - Атлетико-МГ (Bra) 0:0

ЮЖНА АФРИКА: Висша лига

16:00Голдън Ароус - АмаЗулу 2:2
18:00Марицбург Юн - Марумо Галънтс 1:0

ЮЖНА АФРИКА: ГладАфрика Чемпиъншип

16:00Венда - Жомо Космос 0:0
16:00Полокване - Ричардс Бей 4:0
16:00Претория Калийс - ДжДР Старс 1:2
16:00Фрий Стейт Старс - ТС Спортинг 2:1

ЮЖНА КОРЕЯ: К Лига 1

08:00Жежу Юн - Тегу 0:1
10:30Сувон Сити - Сеонгнам 3:1
13:00Сеул - Инчеон 0:0

ЮЖНА КОРЕЯ: К Лига 2

13:00Пусан - Сеул Е. 1:1

ЯПОНИЯ: Лига 1 на Япония

13:00Кашима - Кавазаки Фронтале 1:2
13:00ФК Токио - Нагоя 1:1
13:00Хирошима - С-Осака 0:1

ЯПОНИЯ: Купа на Императора

12:00Г-Осака - Шонан 4:1

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.FlashScore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от FlashScore.com поради технически причини.