ОПРЕСНИ

Футбол » Днес » Всички

БЪЛГАРИЯ: Купа на България

12:00Славия София - Ботев Пловдив -:-
15:00Черно море - Лок. Пловдив -:-

СВЯТ: Световно първенство - Плейофи

17:00Нидерландия - САЩ -:-
21:00Аржентина - Австралия -:-

АВСТРАЛИЯ: А-Лига - жени

06:00ВС Уондърърс W - Сидни W -:-
06:00Мелбърн Сити W - Бризбейн Роар W -:-
06:00Нюкасъл W - Пърт W -:-

АЗЕРБАЙДЖАН: Висша лига

12:30Габала - Сабаил -:-
15:00Сабах Баку - Шамахи -:-

АЛЖИР: Дивизия 1

16:00КР Белоиздад - МК Алжир -:-
16:00УСМ Алжер - ЕС Сетиф -:-
18:00Саура - Константин -:-
19:00ЖС Кабили - Параду -:-

АЛЖИР: Лига 2

16:00Батна - МО Константин -:-
16:00Гозлан - Бордж Менаил -:-
16:00УС Соуф - Харах -:-
16:00УС Чаоуя - Еулма -:-
16:00Хамра Анаба - Телагема -:-
16:00Хемис Ел Хешна - Скикда -:-
16:00Хруб - Уаргла -:-

АЛЖИР: П21 Лига

11:00КР Белоиздад U21 - Константин U21 -:-
11:00Саура U21 - Шелгум U21 -:-
16:00Арба U21 - Кенчела U21 -:-
16:00АСО Шлеф U21 - Ел Баяд U21 -:-
16:00Бискра U21 - ЖС Кабили U21 -:-
16:00ЕС Сетиф U21 - Оран U21 -:-
16:00Магра U21 - УСМ Алжер U21 -:-
16:00МК Алжир U21 - Параду U21 -:-

АНГЛИЯ: Чемпиъншип

14:30Съндърланд - Милуол -:-

АНГЛИЯ: Лига 1

14:30Дарби - Шефилд Уен -:-
14:30Милтън Кийнс Донс - Бъртън -:-
14:30Шросбъри - Линкълн -:-
15:00Форест Грийн - Кеймбридж Юн -:-
17:00Акрингтън - Оксфорд Юн -:-

АНГЛИЯ: Лига 2

14:30Джилингам - Солфърд -:-
14:30Лейтън Ориент - Брадфорд -:-
14:30Уимбълдън - Гримсби -:-
15:00Карлайл - Сътън -:-
17:00Кроули - Суиндън -:-
17:00Мансфийлд - Колчестър -:-
17:00Нортхямптън - Транмиър -:-
17:00Рочдейл - Харогейт -:-
17:00Хартлипул - Стокпорт -:-

АНГЛИЯ: Национална лига

14:30Барнет - Уелдстоун -:-
14:30Бромли - Йоувил -:-
14:30Гейтсхед - Алдършот -:-
14:30Дагенъм & Ред - Торки -:-
14:30Ийстлей - Боръм Ууд -:-
14:30Йорк - Рексъм -:-
14:30Мейдънхед - Доркинг -:-
14:30Саутенд - Олтринкъм -:-
14:30Скънторп - Нотс Каунти -:-
14:30Солихъл Мурс - Олдъм -:-
14:30Уокинг - Мейдстоун -:-
14:30Халифакс - Честърфийлд -:-

АНГЛИЯ: Национална лига - Север

14:30Бостън - Лемингтън -:-
14:30Бракли Таун - Спенимур -:-
14:30Бъкстън - Брадфорд ПА -:-
14:30Глостър - Файлд -:-
14:30Кингс Лин - Херефорд -:-
14:30Питърбро Спортс - Фарзли -:-
14:30Саутпорт - Скарбъро -:-
14:30Телфорд - Банбъри -:-
17:00Чорли - Кързън Аштън -:-

АНГЛИЯ: Национална лига - Юг

14:30Доувър - Ст. Олбанс -:-
14:30Ийстборн Бъро - Чипенъм -:-
14:30Конкорд - Хемъл Хемстед -:-
14:30Оксфорд Сити - Дълуич Хамлет -:-
14:30Таунтън - Брейнтрий -:-
14:30Фарнбъро - Хемптън & Ричмънд -:-
14:30Хавънт & У - Уортинг -:-
14:30Челмсфорд - Дартфорд -:-
17:00Ебсфлийт - Слау -:-
17:00Уеймът - Чесхънт -:-
17:00Хънгърфорд - Тонбридж -:-

АНГЛИЯ: НПЛ Висша дивизия

14:30Гайзли - Морпет -:-
14:30Ланкастър - Марийн -:-
15:00Ливърсидж - Уитби -:-
15:00Марски - Бамбър Бридж -:-
15:00Саут Шийлдс - Аштън Юн. -:-
15:00Уорингтън Райландс - Нантуич -:-
16:00Хайд - Гейнсбъро -:-
17:00Матлок - Радклиф -:-
17:00Стафорд - Адъртън -:-
17:00Уорингтън - Сталибридж -:-
17:00ФК Юнайтед - Белпър Таун -:-

АНГЛИЯ: Южна Лига - Централна Дивизия

14:30АФК Ръшдън & Даймъндс - Алвечърч -:-
14:30Баруел - Нънийтън -:-
14:30Басфорд - Хичин -:-
14:30Бромсгроув - Ръшъл -:-
14:30Кингс Лангли - Ст. Айвс -:-
14:30Микълоувър - Лейстън -:-
14:30Редич - Илкъстън -:-
14:30Ройстън - Колвил -:-
14:30Тамуърт - Бедфорд -:-
14:30Хенсфорд - Стратфорд -:-
17:00Стурбридж - Нийдъм Маркет -:-

АНГЛИЯ: Южна Лига - Южна Дивизия

14:30Гоуспорт - Тивъртън -:-
14:30Мертир Таун - Бекънсфийлд -:-
14:30Уестън-Супер-Меър - Хартли Уинтни -:-
15:00Салисбъри - Хендън -:-
15:30Хануел Таун - Плимут Паркуей -:-
17:00Дорчестър - Чешъм -:-
17:00Мет. Полийс - Йет Таун -:-
17:00Норт Лей - Пуул -:-
17:00Труро - Хароу -:-
17:00Хейс & Йединг - Уинчестър -:-

АНГЛИЯ: Истмиън лига - Висша дивизия

14:30Енфилд Таун - Бишъпс Стортфорд -:-
15:00Кингстониън - Крей Уондърърс -:-
15:00Хоршъм - Ейвли -:-
16:00Бауърс & Питси - Хорнчърч -:-
17:00Богнър Риджис - Хейстингс -:-
17:00Канви - Фолкстоун -:-
17:00Каршалтън - Потърс -:-
17:00Коринтиан-Кежуълс - Брайтлингсий -:-
17:00Харингей - Луис -:-
17:00Хърн Бей - Уингейт & Финчли -:-

АНГЛИЯ: Висша лига - Купа

14:00Бирмингам U21 - Евертън U21 -:-
16:00Кардиф U21 - Уулвърхямптън U21 -:-

АНГЛИЯ: Висша лига Под18

13:00Брайтън U18 - Кристал Палас U18 -:-
13:00Стоук Сити U18 - Нотингам U18 -:-
13:00Уест Хям U18 - Тотнъм U18 -:-
13:00Фулъм U18 - Норич U18 -:-
13:30ОтложенЛестър U18 - Арсенал U18 -:-
13:30Манчестър Юнайтед U18 - Лийдс U18 -:-
14:00Астън Вила U18 - Челси U18 -:-
14:00Евертън U18 - Дарби U18 -:-
14:00Манчестър Сити U18 - Уулвърхямптън U18 -:-
14:30Ливърпул U18 - Съндърланд U18 -:-

АНГЛИЯ: Женска супер лига

14:30Манчестър Юнайтед W - Астън Вила W -:-
16:00Арсенал W - Евертън W -:-
17:00Лестър W - Челси W -:-

АНГОЛА: Джирабола

16:00Бравош до Макиш - Драгао -:-
16:30Академика - Петро Атлетико -:-
16:30Интерклубе - К.Р.Д. Либоло -:-

АРМЕНИЯ: Висша лига

12:00Ван - BKMA -:-
12:00Ноа - Лернаин Арцах -:-

БЕЛГИЯ: Чалънджър Про Лига

17:00Виртон - Ломел СК -:-
21:00РУДМ 47 - Клуб Брюж U23 -:-

БЕЛГИЯ: Национална дивизия 1

20:30Десел - Гент B -:-
21:00Антверп B - Сен Елоа -:-
21:00Бом - Шарлероа B -:-
21:00Мандел Юнайтед - Льовен B -:-
21:00ОК Шарлероа - Нинове -:-
21:00Патро Айсден - Хайст -:-
21:00РААЛ Ла Лувиер - УРСЛ Визе -:-

БЕЛГИЯ: Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ

15:30Стоке-Варфюзи - Серен Юнайтед 2 -:-
21:00Верлен - УР Ла Лувиер -:-
21:00Мо - Тюбиз -:-
21:00Намюр - Стад Дизоне -:-
21:00Ребекуаз - Уарем -:-

БЕЛГИЯ: Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А

19:00КРК Харелбеке - Олса Бракел -:-
20:30Оосткамп - Гулегем -:-
21:00КРК Гент - Торхаут -:-
21:00Локерен-Темсе - Зелзате -:-

БЕЛГИЯ: Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ Б

19:30Хадес - К. Берхем Спорт -:-
21:00Лира-Лиерс Берлар - ФК Лебеке -:-
21:00Сити Пайрътс - Белисия Билзен -:-

БЕЛГИЯ: Супер лига - жени

14:30Генк W - Варегем W -:-
16:30Аалст W - РСК Андерлехт W -:-
17:15Клуб Брюж W - Мехелен W -:-

БЕЛГИЯ: Първа Национална - Жени

21:00Генк II W - Льовен II W -:-
15:30Звевезеле W - Стандарт Лиеж II W -:-
15:30Тийнен W - РФК Лиеж W -:-
16:00Гент II W - Варегем II W -:-
16:30ГБА Контих W - Монс W -:-
17:00Фамкес Меркем W - Молдаво W -:-
18:00Вестерло W - Шастър W -:-
19:30РСК Андерлехт II W - Вюствезел W -:-

БЕНИН: Лига 1

17:00Авранку Омниспорт - JAK -:-
17:00Азиза - Котон ФК -:-
17:00Ас Котону - Аджиджа -:-
17:00Дамиса - Бюфл ду Боргу -:-
17:00Динамик Джугу - Бембереке -:-
17:00Динамо Абомей - Енержи Спорт -:-
17:00Солей - Еспоар -:-
17:00Уида - Джефа -:-

БЕРМУДА: Висша лига

21:00Хамилтън Париш - Данди Таун Хорнетс -:-

БОТСВАНА: Висша лига

16:00Илевън Ейнджълс - Суа Фламингос -:-
16:00Опара Юнайтед - Морупуле -:-
16:00Полийс XI - Джаненг Галакси -:-
16:00Секюрити Системс - Нико Юнайтед -:-
16:00Тауншип Ролърс - Екстеншън Гънърс -:-

БУРКИНА ФАСО: Висша лига

17:30Витес - Етоал Фильонт -:-
17:30Маджестик - АСФА Йенега -:-
17:30РДФ - АСЕК Кудугу -:-
19:45Салитас - УСФА -:-

БУРУНДИ: Примус Лига

15:00Егле Ноар ФК - Ню Ойл -:-
15:00Магара Йънг Бойс - Рукинзо -:-

БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Югозападна

14:00Владая - Кюстендил -:-
14:00Рилски Спортист - Надежда Доброславци -:-
14:00Септември Симитли - Костинброд -:-
14:00ОтложенЦСКА София II - Вихрен -:-

ГВАТЕМАЛА: Лига Насионал - Апертура - Плейофи

20:00Малакатеко - Мунисипал -:-

ГВИНЕЯ: Лига 1

18:00Калум Стар - Камсар -:-
18:00КО Коя - Флам Олимпик -:-

ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Север

14:00Хамбургер II - Хафелсе -:-
14:00Хановер II - БШФ Реден -:-

ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Североизток

14:00БФК Динамо - Алтглинике -:-
14:00ОтложенХерта Берлин II - Берлинек АК 07 -:-
15:00Бабелсберг - Йена -:-

ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Запад

15:00Вуперталер - Ватеншайд -:-
15:00Дюрен - Алемания Аахен -:-
15:00Дюселдорф II - Бохолт -:-
15:00Каан-Мариенборн - Щрелен -:-
15:00Оберхаузен - Б. Мьонхенгладбах II -:-
15:00Пройсен Мюнстер - Виденбрюк -:-
15:00Рьодингхаузен - Липщад -:-

ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Югозапад

15:00Айнтрахт Трир - Щутгарт II -:-
15:00Балингер - Улм -:-
15:00Вормс - Валдорф -:-
15:00Майнц II - Щайнбах Хайгер -:-
15:00РВ Кобленц - Касел -:-
15:00Фрайберг - Балинген -:-
15:00Франкфурт - ФК 08 Хомбург -:-
15:00Фулда Ленерц - Аален -:-
15:00Хофенхайм II - Кикерс Офенбах -:-

ГЕРМАНИЯ: Регионална лига Байерн

15:00ОтложенАйхщат - Ханкофен-Хайлинг -:-
15:00ОтложенАнсбах 09 - Вюрцбургер Кикерс -:-
15:00Ашафенбург - Байерн II -:-
15:00Бухбах - Аугсбург II -:-
15:00Илертисен - Райн/Лех -:-
15:00ОтложенПипинсрийд - Нюрнберг II -:-
15:00Тюргюджю Мюнхен - Аубщад -:-
15:00ОтложенУнтерхахинг - Бургхаузен -:-
15:00ОтложенФилцинг - Фюрт II -:-
15:00Швайнфурт - Хаймщетен -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига NOFV-Север

14:00Блау Вайс Берлин - Пампов -:-
14:00Шверин - Тасмания Берлин -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига NOFV - Юг

14:00Ауербах - ШФ 1890 Вестерхаузен -:-
14:00Бауцен - Айленбург -:-
14:00Бишофсвердаер - Грима -:-
14:00Зандерсдорф - Лудвигсфелдер -:-
14:00Плауен - Кришов -:-
14:00Фрайтал - Блау-Вайс Цорбау -:-
14:00Хале - Ан дер Фанер Хое -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Шлезвиг-Холщайн

14:30ШК Вайхе-08 II - Олденбюргер -:-
15:00Дорнбрайте Любек - Бордесхолм -:-
15:00Интер Тюркшпор Кил - Айхеде -:-
15:00Килия Кил - Фризия Рисум-Линдхолм -:-
15:00Фленсбург - Ноймюнстер -:-
15:00Хузумер - Тодесфелде -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Хамбург

15:00Курслак-Нойенгаме - Тюркие Вилхелмсбург -:-
16:30Алтона - Хам Юнайтед -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Бремен

14:30Блументалер - Геестемюнде -:-
15:00Бринкумер - БТШ Нойщад -:-
15:00Волфратсхаузен - Фатан Бремен -:-
15:00Комет Арстен - Бремерхавен -:-
17:00Зурхайде - Аумунд-Фегезак -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Нидерзаксен

15:00Лупо-Мартини Волфсбург - Гифхорн -:-
15:00Хановершер ШК - Рамлинген-Елерсхаузен -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Вестфален

16:00Бьовингхаузен - Айнтрахт Райне -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Хесен

15:00Гийсен - Нойхоф -:-
15:00Хадамар - Фернвалд -:-
15:00ШФ Щайнбах - ТУШ Диткирхен -:-
15:30Баунатал - Алценау -:-
15:30Тюрк Гюджю Фрийдберг - Валдгирмес -:-
15:30Ханау - Вайденхаузен -:-
18:00Унтер-Флокенбах - Виктория Грисхайм -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар

15:00Ауерсмахер - Кайзерслаутерн II -:-
15:00Гонзенхайм - Кобленц -:-
15:00Шот Майнц - Карбах -:-
16:30Валдалгесхайм - Пфедерсхайм -:-
16:30Дифлен - Арминия Лудвигсхафен -:-
16:30Йегерсбург - Херта Висбах -:-
16:30Мехтерсхайм - Елверсберг II -:-
16:30Морлаутерн - Дуденхофен -:-
19:00Арвайлер - Кирхберг -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Байерн - Север

15:00Хам - Вайден -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Баден-Вюртемберг

15:001. Гьопингер Шпортферайн 1895 - Оберахерн -:-
15:00Некарзулмер - Холенбах -:-
15:00Офенбургер - АТШФ Мучелбах -:-
15:00Ройтлинген - Пфорцхайм -:-
15:00ФК Холцхаузен - ФК 08 Вилинген -:-
15:00Щут. Кикерс - Бисинген-Бисинген -:-
17:00Фрайбургер - ФК Нотинген -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Мителхайм

15:30Бергиш Гладбах - Фрисдорф -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Нидерхайн

17:00Баумберг - Зонсбек -:-
17:00ТФД Фелберт - Шьонебек -:-
18:00Меербуш - Край -:-
19:00Юрдинген - Германия Ратинген -:-

ГЕРМАНИЯ: Младежка Бундеслига Север

12:00Лайпциг U19 - Хамбургер U19 -:-
12:00Ханза Рощок U19 - Дрезден U19 -:-
12:30Херта U19 - Виктория Берлин U19 -:-
13:00Берлинек АК 07 U19 - Котбус U19 -:-

ГЕРМАНИЯ: Юношеска Бундеслига - Юг

12:00Фрайбург U19 - Хайденхайм U19 -:-
15:00Карлсруер U19 - Нюрнберг U19 -:-
15:00Мюнхен 1860 U19 - Ройтлинген U19 -:-

ГЕРМАНИЯ: Юношеска Бундеслига - Запад

12:00Бохум U19 - Оберхаузен U19 -:-
12:00Леверкузен U19 - Виктория Кьолн U19 -:-
14:00Ферл U19 - РВ Есен U19 -:-
14:00Хилден U19 - Бонер U19 -:-

ГЕРМАНИЯ: Бундеслига - жени

14:00Волфсбург W - Айнтрахт Франкфурт W -:-
17:00Фрайбург W - Дуисбург W -:-

ГИБРАЛТАР: Национална лига

17:00Ст. Джоузефс - Линкс -:-
19:30Юръп ФК - Колидж 1975 ФК -:-

ГРУЗИЯ: Еровнули лига

11:30Болниси - Локо. Тбилиси -:-
11:30Динамо Батуми - Торпедо Кутаиси -:-
11:30Динамо Тбилиси - Гагра -:-
11:30Сабуртало Тбилиси - Телави -:-
14:00Дила Гори - Самгурали -:-

ГЪРЦИЯ: Супер лига 2

13:45Смирнис - ПАЕ Ханя -:-
15:00Кардица - Ники Волос -:-
15:00Македоникос - Ираклис -:-
15:00ПАЕ Егалео - Олимпиакос B -:-

ДАНИЯ: Висша лига – жени

14:30КолдингК W - Кьоге W -:-
14:30Орхус W - Нордселанд W -:-
14:30Тистед ФК W - Брьондби W -:-
14:30Фортуна Хьоринг W - Сундби W -:-

ЗАМБИЯ: Супер Лига

15:00Занако - ФК МЮЗА -:-
15:00Нкана - ЗЕСКО -:-
15:00Нквази - Лумвана Рейдънтс -:-
15:00Нчанга Рейнджърс - Кансанши -:-
15:00Призън Лепардс - Пауър Динамос -:-
15:00Ред Ароус - Грийн Ийгълс -:-
15:00Форест Рейнджърс - НАПСА Старс -:-
15:00Чамбиши - Кабве -:-

ЗВАЗИЛЕНД: MTN Висша лига

15:00Мадленя - Роял Леопардс -:-
15:00ОтложенСевън Дриймс - Мбабане Хайлендърс -:-
15:00Тамбанкулу - Денвър -:-

ИНДИЯ: Супер Лига

14:00Ченайин - Хайдербад -:-
16:00Бенгалуру - АТК Мохун Баган -:-

ИНДИЯ: И-Лига

10:30Раджастан Юнайтед - Нерока ФК -:-

ИНДОНЕЗИЯ: Лига 1

11:00ОтложенПСС Слеман - РАНС Нусантара -:-
13:15ОтложенБхаянгкара Соло - Персик Кедири -:-

ИНДОНЕЗИЯ: Лига 2 - Първи кръг

09:15ОтложенСулут Юнайтед ФК - Делтрас Сидоаро -:-
10:15ОтложенГресик - ПСКС Силакап -:-
10:15ОтложенПерсикаб - Нусантара -:-
10:15ОтложенПерсипа Пати - Персела Ламонган -:-
10:15ОтложенПСГ Пати - Персиджап Джепара -:-
10:15ОтложенПутра Делта - Персеуар Уаропен -:-
10:30ОтложенПСМС Медан - ПСПС Риау -:-
11:30ОтложенПерсирая Ацех - Шривиджая -:-

ИСПАНИЯ: ЛаЛига2

17:15Сарагоса - УД Ибиса -:-
19:30Мирандес - Албасете -:-
19:30Хихон - Лас Палмас -:-
22:00Виляреал B - Леганес -:-

ИСПАНИЯ: Примера РФЕФ - Група 1

19:00Алкоркон - Фуенлабрада -:-
19:00Мерида AД - Райо Махадаонда -:-
19:00Реал Мадрид B - Леонеса -:-
19:00Унионистас де Саламанка - КД Бадахос -:-
20:00Деп. Ла Коруня - Кордоба -:-

ИСПАНИЯ: Примера РФЕФ - Група 2

19:00Елденсе - Логронес -:-
19:00Калахора - Ла Нусия -:-
19:00КФ Интерсити - Барселона B -:-
19:00Логронес - Кастейон -:-
19:00Р. Сосиедад B - Осасуна B -:-

ИСПАНИЯ: Сегунда РФЕФ - Група 1

17:00Р. Овиедо B - Полворин -:-
17:30Валядолид Промесас - Марино де Луанко -:-
19:00Ларедо - Райо Кантабрия -:-

ИСПАНИЯ: Сегунда РФЕФ - Група 2

17:00Логронес B - Алавес B -:-
19:00Беасаин - Реал Сосиедад C -:-
19:00Утебо ФК - Мутилвера -:-

ИСПАНИЯ: Сегунда РФЕФ - Група 3

18:00Валенсия B - Теруел -:-

ИСПАНИЯ: Сегунда РФЕФ - Група 5

14:00Леганес B - Алкоркон B -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 1

13:00Деп. Фабрил - СД Чоко -:-
17:30Алондрас - Расинг Клуб Виялбес -:-
18:00Арсуа - Гран Пеня -:-
19:00Естраденсе - Силва СД -:-
20:30Рапидо де Боусас - Вивейро -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 2

17:15Люарка - Колунга -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 3

16:30Гуарнисо - Гама -:-
16:30УК Картес - Кастро -:-
17:30Самано - Атлетико Алберисиа -:-
17:45Соларес - Текстил Ескудо -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 4

17:00Сан Игнасио - Пасая -:-
17:30Тоуринг КЕ - Аурера Ондароа -:-
18:00Баскония - Лейоа -:-
18:00Лахун Онак - Анайтасуна ФТ -:-
18:45Деусто - Аурера -:-
19:15Урдулис - Падура -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 5

19:00Л. Хоспиталет - КЕ Еуропа -:-
19:00Сант Андреу - Жирона B -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 6

17:00Рода - Райо Ибенсе -:-
18:30Асеро - Гандия -:-
18:30Хове - Патакона -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 8

17:00Понферадина B - Нумансия B -:-
17:00Санта Марта Тормес - Леонеса B -:-
17:00Унами КП - Бекерил -:-
17:30Атл. Асторга - Мирандес B -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 9

19:00Уетор Тахар - Малага Сити -:-
19:30Атлетико де Поркуна - Уетор Вега -:-
20:00Хаен - Уракан Мелия -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 10

18:00Атлетико Еспеленьо - Сиудад де Лусена -:-
18:00Пособланко - Картая -:-
19:00Кория К.Ф. - Сеута B -:-
19:30Пуенте Хенил - Конил -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 11

16:45Констансиа - Побленсе -:-
17:00Йосетенсе - Интер Манакор -:-
17:00Меркадал - Портмани -:-
17:00ПЕ Сант Жорди - Бинисалем -:-
17:30Манакор - Сантаний -:-
18:30Койеренсе - Сойер -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 12

23:00Естрея - Тенерифе B -:-
13:00Арукас - Ла Куадра -:-
14:00Ибара - Лансароте -:-
14:00Панадерия - Менсахеро -:-
14:30Тамарасейте - Марино -:-
18:30Санта Урсула - Вия Санта Брихида -:-
19:30Яиса - Сан Фернандо -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 15

16:30Алесвес - Вайе Егес -:-
16:45Ескабарте - Аскойен -:-
17:00Бети Онак - Оберена -:-
18:00Лагунак - Кортес -:-
18:00Чантреа - Памплона -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 18

17:00Ийескас - Торихос -:-
17:30Сиудад Реал - Ла Солана -:-
18:00Виярубия - Асукека -:-
18:00Таранкон - Пуертояно К.Ф. -:-

ИСПАНИЯ: Лига Ф - жени

13:00Барселона W - Реал Сосиедад W -:-
13:00Севиля W - Гранадия Тенерифе W -:-
17:00Атлетик Билбао W - Мадрид К. W -:-
19:15Лас Планас W - Реал Мадрид W -:-

ИСПАНИЯ: Примера Федерасион - жени

13:00Кордоба W - Атлетик Билбао B W -:-
17:00Албасете W - Касереньо W -:-

ИТАЛИЯ: Серия Б

15:00Венеция - Тернана -:-
19:00Каляри - Парма -:-

ИТАЛИЯ: Серия C - Група B

15:30Анкона - Алесандрия -:-
15:30Губио - Сиена -:-
15:30Имолезе - Вис Пезаро -:-
15:30Карарезе - Торес -:-
15:30Монтеварки - Понтедера -:-
15:30Фиоренцуола - Римини -:-
18:30Ентеля - Лукезе -:-
18:30Олбия - Реканатезе -:-
18:30Фермана - Реджана -:-
18:30Чезена - Сан Донато -:-

ИТАЛИЯ: Серия D - Група А

15:30Лигорна - Бра -:-

ИТАЛИЯ: Серия D - Група B

15:30Брено - Франчакорта -:-

ИТАЛИЯ: Серия D - Група C

15:30Доломити Белунези - Унион Клодиенсе -:-
15:30Местре - Монтебелуна -:-

ИТАЛИЯ: Серия D - Група D

15:30Юнайтед Ричоне - Прато -:-

ИТАЛИЯ: Серия D - Група G

15:30Арцакена - Априля -:-

ИТАЛИЯ: Примавера 2

11:45Нуова Козенца U19 - Имолезе U19 -:-
12:00Кротоне U19 - Ентеля U19 -:-
12:00Реджина U19 - Пескара U19 -:-
15:00Падова U19 - Реджана U19 -:-
15:30Албинолефе U19 - Венеция U19 -:-
15:30Асколи U19 - Салернитана U19 -:-
15:30Беневенто U19 - Монополи U19 -:-
15:30Виченца U19 - Бреша U19 -:-
15:30Кремонезе U19 - Дженоа U19 -:-
15:30Лацио U19 - Тернана U19 -:-
15:30Монца U19 - Комо U19 -:-
15:30Парма U19 - Порденоне U19 -:-
15:30Пиза U19 - Витербезе U19 -:-
15:30Специя U19 - Перуджа U19 -:-
15:30Читадела U19 - ФералпиСало U19 -:-
16:00Спал U19 - Алесандрия U19 -:-

ИТАЛИЯ: Серия А - жени

13:30Помиляно W - Сампдория W -:-
15:30Интер W - Ювентус W -:-

КАМБОДЖА: CPL - Шампионска група

13:30Пном Пен Краун - Боеунг Кет -:-
13:30Свай Риенг - Висакха -:-

КЕНИЯ: Висша лига

13:00Полиция ФК - Какамега Хоумбойз ФК -:-
14:00Нзоя Шугар - Софапака -:-
15:00ОтложенВихига - Бидко Юнайтед -:-
15:00ОтложенГор Махия - Уазито -:-
15:00ОтложенКариобанги Шаркс - Матаре Юн. -:-
15:00Улинзи Старс - Рейнджърс -:-

КЕНИЯ: Супер лига

14:00Вихига Юнайтед - Коустал Хироус -:-
14:00Муатате Юнайтед - Наивас ФК -:-
15:00ОтложенМара Шугър - Форчън Сако -:-
15:00ОтложенМомбаса Елит - АПС Бомет -:-
15:00ОтложенМуранга - Darajani Gogo -:-
15:00ОтложенKajiado - Гусии -:-

КИПЪР: Първа дивизия

19:00Неа Саламис - АПОЕЛ -:-
19:00Пафос - Ол. Никозия -:-

КИПЪР: Дивизия 2

14:30Агия Напа - Ксилотимву 2006 -:-
14:30Алки Ороклини - Пея 2014 ФК -:-
14:30Анагениси Деринеяс - Ермис -:-
14:30Ипсонас - Паеек -:-
14:30М.Е.А.П. Нису - Отелос Атиену -:-

КИТАЙ: Супер Лига

13:30ОтложенГуанджоу ФК - Пекин Гуоан -:-
13:30ОтложенДжъдзян Профешънъл - Тиендзин Джинмен Тайгър -:-
13:30ОтложенМейжоу Хака - Чанчун Ятай -:-
13:30ОтложенУхан ФК - Далиан Про -:-
13:30ОтложенЧънду Рончен - Ухан Три Таунс -:-
13:30ОтложенШанхай Порт - Шандун Тайшан -:-
14:00ОтложенГуанджоу Сити - Хъбей -:-
14:00ОтложенХънан Сонгшан Лонгмен - Шънджън -:-
14:00ОтложенЦанджоу - Шанхай Шънхуа -:-

КИТАЙ: Китайска суперлига

08:00Гуанси Пингуо Халиао - Пекин Технолъджи -:-
08:00Кингдао Хайниу - Шънян Ърбън ФК -:-
08:00Куншан - Съчуан Джиуниу -:-
08:00Нантун Жиюн - Хъйлундзян Айс Сити -:-
08:00Шъдзяджуан Гонгфу - Шънси Чанган -:-

КОТ Д'ИВОАР: Лига 1

17:30АС Денгеле - Расинг д'Абдиджан -:-
19:45Стела Аджаме - Лис Сасандра -:-

КУБА: Лига Насионал - Гранд Финал

23:00ФК Сантяго де Куба - Артемиса -:-

ЛИБИЯ: Висша лига

15:00Дарнес - Ал-Сукур -:-
15:30Абу Салим - Ал Мадина -:-
15:30Ал-Кмес - Ал-Атхад -:-
15:30Асария - Ал-Итихад -:-
19:00Ал Хилал - Ал Тахади -:-

ЛИВАН: Висша лига

14:15Ал Хикма - Ал Ахаа Ал Ахли Алей -:-
14:15Тадамон - Ал Сахел -:-

ЛЮКСЕМБУРГ: Национална Дивизия

17:00Етелбрук - Расинг Люксембург -:-
19:00Мондерканж - Каерйенг -:-

МАВРИТАНИЯ: Лига 1

18:15Каеди - АСАК Конкорд -:-
19:00Шемал - СНИМ -:-
21:40Митници - Ноуакшот Кинг'с -:-

МАВРИЦИЙ: Super League

13:30Памплемус - Гранд Ривиер -:-
16:30Антант Буле - Саван -:-

МАЛИ: Премиър Дивизия

18:00Блек Старс - Серкъл Олимпик -:-
20:00Корофина - Бинга -:-

МАЛТА: Висша лига

13:00Гзира - Балзан -:-
13:00Сайрънс - Хибърниънс -:-
15:15Флориана - Марсакслок -:-

МАЛТА: Чалъндж лига

13:00Атард - Наксар Лайънс -:-
15:15Сан Гуан - Мелита ФК -:-
15:15Ст. Андрюс - Фгура -:-
19:00Виториоза - Мтарфа -:-
19:00Мкаба ФК - Лия Атлетик -:-

МАРОКО: Ботола 2

17:00Сале - Итифак Маракеш -:-
17:00Шабаб Атлас Кенифра - Стад Марока -:-
17:00Юсуфиа Берешид - Дшейра -:-

МОЗАМБИК: Лига Депортива де Мапуто

15:00ЛД Мапуто - Феровиаро Нампула -:-

НАМИБИЯ: MTC Премършип

14:00Жулиньо Спортинг - Окаханджа -:-
14:00Йънг Бразилиънс - Блу Уотърс -:-
16:00Лайф Файтърс - Майти Гънърс -:-

НИГЕР: Лига 1

17:00Либерте - АСФАН -:-
17:00Тауа - Сахел -:-

НИДЕРЛАНДИЯ: Твеете Дивизие

14:00Лисе - ХФК -:-
14:30Нордуик - Райнсбургсе Бойс -:-
15:00Екселсиор Мааслаус - АФК -:-
15:00Йонг Волендам - Харденберг -:-
15:00Козакен Бойс - Йонг Спарта Ротердам -:-
15:00Спакенбург - Катвайк -:-
15:00Схевенинген - ТЕК -:-
16:00Куик Бойс - Ейселмервогелс -:-

НИДЕРЛАНДИЯ: Дерде Дивизие

14:00ФФСБ - Ватерграафсмер -:-
14:30АСВХ - АКВ Асен -:-
14:30Екселсиор 31 - Райнвогелс -:-
14:30ФФОГ - Харкемасе Бойс -:-
15:00ГФФФ - Барендрехт -:-
15:00Стедоко - Урк -:-
15:00Тер Лееде - ФФ ДОВО -:-
15:30Хук - Ермело -:-
16:00Спарта Нейкерк - Стапхорст -:-
16:00ОтложенСпортлуст - РКАВ Волендам -:-

НИДЕРЛАНДИЯ: Дивизия 1 П21 - Есенен сезон

14:00Граафшап U21 - Фейенорд U21 -:-
14:00Ден Хааг U21 - Гронинген U21 -:-
16:00Вилем II U21 - Цволе U21 -:-
16:00ФК Емен U21 - Алмере Сити U21 -:-

НИДЕРЛАНДИЯ: Дивизия 1 П18 - Есенен сезон

13:30ФК Твенте/Хераклес U18 - Ден Хааг U18 -:-
15:30Аякс U18 - Фейенорд U18 -:-
16:00АЗ Алкмаар U18 - Граафшап U18 -:-
16:00Цволе U18 - ПСВ U18 -:-

НИКАРАГУА: Лига Примера - Апертура - Победители

22:00Спорт Себако - Манагуа ФК -:-

НОВА ЗЕЛАНДИЯ: Национална лига - жени

01:00Уестърн Спрингс W - Сентрал Футбол W -:-
02:30Нортърн Роувърс W - Кантърбъри Юнайтед W -:-

ПОЛША: Централна младежка лига

13:00Горник З. U19 - Шльонск В. U19 -:-
13:00Ескола Варшава U19 - Легница U19 -:-
13:00Заглебие U19 - Легия U19 -:-
13:00Раков Ченстохова U19 - Корона Келце U19 -:-
13:00Ягелония U19 - Погон Шчечин U19 -:-
14:00Лехия Г. U19 - Арка Гдиня U19 -:-
17:00Краковия U19 - Висла U19 -:-

ПОРТУГАЛИЯ: Лига 3

13:00Сао Жоао Вер - Брага B -:-
15:00Калдас - Спортинг B -:-
17:00Вилановензе - Канелаш 2010 -:-
17:00КДК Монталегре - АД Фафе -:-
17:00Сетубал - Амора -:-
17:00Фелгейраш - Гимараеш B -:-
17:00Фонтиняш - Оливейра Хоспитал -:-

ПОРТУГАЛИЯ: Кампеонато де Португал

17:00Певидем - Вила Меа -:-

ПОРТУГАЛИЯ: Купа на Лигата

19:00Каса Пиа - Брага -:-
22:45Трофенсе - Ферейра -:-

ПОРТУГАЛИЯ: Лига БПИ - жени

17:00Оурензе W - СЛ Бенфика W -:-

РУАНДА: Висша лига

15:00АС Кигали - Кийову -:-
15:00Еспоар - Сънрайз -:-
15:00Рутсиро - Полийс -:-

РУМЪНИЯ: Лига 1

15:30Волунтари - ФК Херманщад -:-
19:00Унив. Крайова - У Крайова 1948 -:-

РУМЪНИЯ: Лига 2

11:00Виторул Тг. Жиу - Рипенсия Тимишоара -:-
11:00Оцелул - Металоглобус Букурещ -:-
11:00Политехника Тимишоара - Миеркуря Чук -:-
11:00Прогресул Спартак - КСС Слатина -:-
11:00Севисул Селимбар - КСК Думбръвица -:-
11:00У. Деж - Бая Маре -:-
11:00Униреа Констанца - Поли Яши -:-
13:15ФК Брашов - Дин. Букурещ -:-

РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 1

14:00Виторул Дарабани - Бродок -:-
14:00Данте Ботошани - Миеркуря Чук 2 -:-
14:00КСМ Бакъу - Фореста Сучава -:-
14:00Чехлаул - Щийнца Мирослава -:-
14:00Шомуз Фълтичени - Буковина Радаути -:-

РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 2

14:00Браила - Металул Бузъу -:-
14:00Воинца Лимпезиш - КСМ Фокшани -:-
14:00Спортинг Лиещи - Фортино Янка -:-

РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 3

14:00Амара - Инаинте Моделу -:-
14:00Афумати - Глория Банеаса -:-
14:00Глория Албещ - Реколта Г. Дожа -:-
14:00Кълъраш - Агрикола Борчеа -:-

РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 4

14:00КС Дин. Букурещ - Браду -:-
14:00Морени - ФК Пучьоаса -:-
14:00Тунари - ФКСБ 2 -:-

РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 5

14:00Блежой Виспещ - КСО Плопени -:-
14:00Крепост Ръшнов - Паулещи -:-
14:00Сепси 2 - Кидс Тампа Брашов -:-

РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 6

14:00Петролул Поткоава - КС У Крайова 2 -:-
14:00Хорезу - Калиманещи -:-
14:00Четатеа - КСМ Александрия -:-

РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 8

14:00Виторул Шимиан - Хацег -:-
14:00Жиу Петрошани - Лупак -:-
14:00Прогресул Езериш - КСМ Дева -:-

РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 9

14:00Санататеа Клуж - Окна Муреш -:-
14:00Униреа Унгени - Корвинул Хунедоара -:-

РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 10

14:00КСМ Сату Маре - Сигет Марматией -:-
14:00Минерул Окна Деж - Виктория Карей -:-
14:00ЧФР Клуж II - КСМ Залъу -:-
14:00Шимлеу Силванией - Бъйле Феликс -:-

САН МАРИНО: Първенство на Сан Марино

16:00Виртус - Космос -:-
16:00Доманяно - Либертас -:-
16:00Кайлунго - Мурата -:-
16:00Ла Фиорита - Фаетано -:-

СВЯТ: Приятелски клубни срещи

16:00Монако (Fra) - Серкъл Брюж КСВ (Bel) -:-
17:00Бърно B (Cze) - Зноймо (Cze) -:-
11:00Бенешов (Cze) - Дукла Прага B (Cze) -:-
11:30ГКП Ястшембе (Pol) - Белско-Бяла (Pol) -:-
11:30Моторлет Прага (Cze) - Яблонец B (Cze) -:-
11:30Тринец (Cze) - Витковице (Cze) -:-
12:00Аякс (Ned) - Блекбърн (Eng) -:-
12:00Рапид Виена (Am) (Aut) - Ст. Пьолтен (Aut) -:-
13:00Корона Киелце (Pol) - Лечна (Pol) -:-
13:00Краковия (Pol) - Л. Микулаш (Svk) -:-
13:00Цволе (Ned) - Остенде (Bel) -:-
14:00Дънди Юн (Sco) - Суонзи (Wal) -:-
14:30Алмере Сити (Ned) - Твенте (Ned) -:-
14:30Кристал Палас (Eng) - Ботафого (Bra) -:-
15:00Галатасарай (Tur) - Райо Валекано (Esp) -:-
15:00Трабзонспор (Tur) - Хъл (Eng) -:-
15:00Утрехт (Ned) - Серен (Bel) -:-
15:30Лозана (Sui) - Базел (Sui) -:-
16:00Ламия (Gre) - Левадиакос (Gre) -:-
17:00Алмерия (Esp) - Щурм Грац (Aut) -:-
17:00ПАС Янина (Gre) - Панетоликос (Gre) -:-
18:00Фенербахче (Tur) - Виляреал (Esp) -:-
19:00ОФИ Крит (Gre) - Андерлехт (Bel) -:-

СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ: NIFL Премиършип

17:00Балимена - Клифтънвил -:-
17:00Коулрейн - Дънганън -:-
17:00Крусейдърс - Гленторан -:-
17:00Линфийлд - К. Рейнджърс -:-

СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ: NIFL Шампионат

16:00Нокбрейда - Баликлеър -:-
16:00Нюингтън - Уорънпойнт -:-
17:00Ардс - Инститют -:-
17:00Дергвю - Х&У Уелдърс -:-
17:00Логгъл - Балинамалард -:-

СЕВЕРНА МАКЕДОНИЯ: Втора македонска футболна лига

14:00Арсими - Беласица -:-
14:00Борец - КФ Гостивар -:-
14:00Детонит Плачковица - Воска Спорт -:-
14:00Караорман - Беса 1976 -:-
14:00Кожуф Гевгелия - Тетекс -:-
14:00Лок. Скопие - Саса -:-
14:00Охрид - Слога Виница -:-
14:00Пелистер - Вардар -:-

СЕЙШЕЛИ: Първодивизионна лига

14:00Лайтстарс - Сантос -:-
13:30Ансе Реюниън - Ла Пас -:-
14:00Мон Фльори - Базар Брадърс -:-
17:00Сен Люи - Реал Малдиви -:-

СУДАН: Премиър Лига

18:30Хай ал-Араб - Алфалах Атбра -:-

ТАЙЛАНД: Тай лига 2

12:30Ранонг - Самут Пракан Сити -:-
13:00Аютая Юн. - Къстъмс Юн -:-
13:00Трат ФК - Након Патом -:-
13:30Радж Прача - Краби -:-
14:00Чайнат - Утаи Тани -:-

ТАНЗАНИЯ: Лиги Куу Бара

15:00Коустъл Юниън - Симба -:-
18:00Додома Джиджи - Руву Шутинг -:-

ТОГО: Национален шампионат

17:00Еспоар - Динамик Тоголе -:-
17:00Какадъл - Гомидо -:-

ТУРКМЕНИСТАН: Йокари лига

11:30Енергетик - Ахал -:-
12:00Алтин Асир - Шагадам -:-

ТУРЦИЯ: 1. Лига

12:30Бандърмаспор - Алтинорду -:-
12:30Бодрумспор - Генчлербирлиги -:-
15:00Самсунспор - Денизлиспор -:-
18:00Сакарияспор - Ерзурумспор -:-

ТУРЦИЯ: 2. Лига - Бяла група

13:00Бурсаспор - Санлиурфаспор -:-

ТУРЦИЯ: 2. Лига - Червена група

13:00Анкара Демирспор - Кастамонуспор -:-
13:00Бука - Ванспор ФК -:-
13:00Коджаелиспор - Етимесгут -:-
13:00Саръйер - Искендерунспор -:-
13:00Серик Беледиеспор - Диарбекирспор -:-

ТУРЦИЯ: 3. Лига - Група 1

13:00Йомраспор - Чаталджа -:-
13:00Кършияка - Йени Мерсин Идманюрду -:-
13:00Шиле Йълдъзспор - Беледие Дериндже -:-

ТУРЦИЯ: 3. Лига - Група 2

13:00Тургутлуспор - Кушадасъспор -:-

ТУРЦИЯ: 3. Лига - Група 3

13:00Ефелер 09 - Нигде Анадолу -:-

ТУРЦИЯ: Суперлига - Жени

14:00Фенербахче W - Фомгет Генчлик Ве Спор W -:-

УКРАЙНА: Юношеска лига

13:00Ингулец U19 - Александрия U19 -:-

УКРАЙНА: Първенство - жени

12:00ЕМК Подоле W - Мариупол W -:-

УНГАРИЯ: Меркантил Банк Лига

14:00Диошдьор - Халадаш -:-

УНГАРИЯ: НБ III - Изток

14:00Кьорьошладени МШК - Дебрецен II -:-

УНГАРИЯ: Купа на Унгария - жени

14:00МТК Унгария W - Дьор W -:-

ФРАНЦИЯ: Насионал 2 - Група А

17:00Рен II - Шартър -:-
18:00Каен II - Сен-Прив -:-
19:00Блоа - Евру -:-
19:00Гингам II - Шатобриан -:-
19:00Гранвил - Бове -:-
19:00Поаси - Ван -:-
19:00Руан - Коломб -:-
19:00Сен-Мало - Шамбли -:-

ФРАНЦИЯ: Насионал 2 - Група B

17:00Агно - Колмар -:-
18:00Белфор - Сент-Женвиев -:-
18:00Реймс II - Епинал -:-
19:00Кретей - Сент Куентин -:-
19:00Метц II - Фюриани Аглиани -:-
19:00ФК 93 - Люзитанос -:-
19:00Фльори – Мерожи - Безансон -:-

ФРАНЦИЯ: Насионал 2 - Група C

17:00Обан - Жура Сюд -:-
19:00Кане Русийон - Луан Кюизо -:-
19:00Лион - Ла Дюшер - Оксер II -:-
19:00Маринян - Алес -:-
19:00Тонон-Евиан - Лион II -:-
19:00Тулон - Сен Прист -:-
19:00Фрежус Сан Рафаел - Грас -:-

ФРАНЦИЯ: Насионал 2 - Група D

19:00Анже II - Бурж 18 -:-
19:00Виерзон Фут - Сомюр Олимпик -:-
19:00Нант II - Лориан II -:-
19:30Мулен-Изьор - Шамелиер -:-
20:00Стад Бордуле - Роморантан -:-

ФРАНЦИЯ: Дивизия 1 - Жени

15:30Бордо W - Роаси W -:-
15:30Гингам W - Сойо W -:-
15:30Лион W - Дижон W -:-
15:30Реймс W - Льо Авър W -:-

ХОНГ КОНГ: Висша лига

09:00Саутърн Дистрикт - Тай По -:-

ХОНГ КОНГ: ФА Къп

12:00Китчи - Шам Шуй По -:-

ХЪРВАТИЯ: Първа НЛ

14:30Бело Бърдо - Ярун -:-
14:30Дугополе - Ориент -:-
14:30Цибалия - Дубрава -:-

ЧЕРНА ГОРА: Първа черногорска лига

14:00Йединство - Рудар -:-
14:00Йезеро - Дечич -:-
14:00Морнар Бар - Будучност -:-
14:00ОФК Петровац - Искра -:-
14:30Арсенал Тиват - Сутиеска -:-

ЧЕРНА ГОРА: Втора лига

14:00Игало - ОФК Никшич -:-
14:00Ком Подгорица - Бокел -:-
14:00Младост ДГ - Зета -:-
14:00Отрант - ФК Подгорица -:-

ЧЕХИЯ: Типспорт лига

11:30Таборско - Либерец -:-
14:00Бохемианс - Жижков -:-
14:00Сигма Оломуц - Скалица -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: Промоционална лига

18:00Буле - Люцерн II -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: Супер лига - жена

17:00Аарау W - Грасхопър W -:-
17:00Ивердон W - Сервет W -:-
17:00Йънг Бойс W - Базел W -:-
17:00Люцерн W - Ст. Гален W -:-
17:00Раперсвил W - Цюрих W -:-

ШОТЛАНДИЯ: Чемпиъншип

17:00Арброут - Мортън -:-
17:00Еър - Райт -:-
17:00Инвърнес - Дънди ФК -:-
17:00Коув Рейнджърс - Партик -:-
17:00Куинс Парк - Хамилтън -:-

ШОТЛАНДИЯ: Лига 1

17:00Дънфърмлин - Куин ъф Саут -:-
17:00Келти Хартс - Питърхед -:-
17:00Клайд - ФК Единбург -:-
17:00Монтроуз - Алоа -:-
17:00Фолкърк - Еърдриониънс -:-

ШОТЛАНДИЯ: Лига 2

17:00Бонириг Роуз - Дъмбартън -:-
17:00Елгин Сити - Стенхаусмюър -:-
17:00Ийст Файър - Анан -:-
17:00Странрар - Стърлинг -:-
17:00Форфар Атлетик - Албиън Роувърс -:-

ШОТЛАНДИЯ: Лига Хайланд

16:00Стратспей Тисъл - Ротъс -:-
17:00ОтложенБрора Рейнджърс - Лусимаут -:-
17:00Кийт - Фрейзърбъро -:-
17:00Хънтли - Уик Академи -:-

ШОТЛАНДИЯ: Лига Лоуланд

17:00Беруик - Далбийти Стар -:-
17:00Боунс Юнайтед - Рейнджърс B -:-
17:00Гала Феъридийн - Ийст Кълбрайд -:-
17:00Гретна 2008 - Каудънбийт -:-
17:00Каледониън Брейвс - Ийст Стърлингшайър -:-
17:00Къмбърнолд Колтс - Спартанс -:-
17:00Селтик B - Единбург Юнивърсити -:-
17:00Транънт Джуниърс - Хартс 2 -:-

ЯПОНИЯ: УЕ Лига - жени

06:00ДЖЕФ Юнайтед W - Албирекс Ниигата W -:-
07:00Ноджима Стела W - Минави Сендай W -:-
07:00Омия Ардиджа W - Урава W -:-

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.Flashscore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от Flashscore.com поради технически причини.