ОПРЕСНИ

Тенис » Днес » Коефициенти

ATP - СИНГЪЛ: Барселона (Испания), клей

11:00ОтмененХачанов К. (Wrl) - Баутиста-Агут Р. (Esp) -:- [ 1.50 | 2.63 ]
12:00Вавасори А. (Ita) - Баутиста-Агут Р. (Esp) -:- [ 3.50 | 1.30 ]
12:00Давидович Фокина А. (Esp) - Махац Т. (Cze) -:- [ 1.80 | 2.00 ]
13:30Мюлер А. (Fra) - Рууд К. (Nor) -:- [ 5.50 | 1.14 ]
13:30Томпсън Дж. (Aus) - Мунар Ж. (Esp) -:- [ 3.50 | 1.30 ]
13:30Трунгелити М. (Arg) - Джари Н. (Chi) -:- [ 4.33 | 1.22 ]
15:00Лайович Д. (Srb) - Умбер Ю. (Fra) -:- [ 2.63 | 1.50 ]
15:00Музети Л. (Ita) - Карбайес Баена Р. (Esp) -:- [ 1.40 | 3.00 ]
16:30Алтмайер Д. (Ger) - Фис А. (Fra) -:- [ 2.50 | 1.53 ]
16:30Марожан Ф. (Hun) - ван Аше Л. (Fra) -:- [ 1.57 | 2.38 ]
17:00Де Минор А. (Aus) - Надал Р. (Esp) -:- [ 1.80 | 2.00 ]
18:30Офнер С. (Aut) - Циципас С. (Gre) -:- [ 8.00 | 1.08 ]

ATP - СИНГЪЛ: Букурещ (Румъния), клей

11:00Барер Г. (Fra) - Кокинакис Т. (Aus) -:- [ 1.91 | 1.91 ]
11:00Риндеркнех А. (Fra) - Табило А. (Chi) -:- [ 2.50 | 1.53 ]
13:00Фонсека Ж. (Bra) - Албот Р. (Mda) -:- [ 1.67 | 2.20 ]
14:30Серундоло Ф. (Arg) - Кория Ф. (Arg) -:- [ 1.57 | 2.38 ]
17:00Сейбот Уайлд Т. (Bra) - Навоне М. (Arg) -:- [ 1.80 | 2.00 ]

ATP - СИНГЪЛ: Мюнхен (Германия), клей

12:00Молекер Р. (Ger) - Дрейпър Дж. (Gbr) -:- [ 4.00 | 1.25 ]
13:30Зверев А. (Ger) - Родионов Ю. (Aut) -:- [ 1.08 | 8.00 ]
15:00Фриц Т. (Usa) - Моро Каняс А. (Esp) -:- [ 1.22 | 4.33 ]
16:30Микелсен А. (Usa) - Гарин К. (Chi) -:- [ 3.20 | 1.36 ]

WTA - СИНГЪЛ: Руан (Франция), клей (на закрито)

12:30Грачева В. (Fra) - Томова В. (Bul) -:- [ 2.10 | 1.73 ]
12:30Хибино Н. (Jpn) - Русе Г. (Rou) -:- [ 2.50 | 1.53 ]
14:00Линет М. (Pol) - Наталия С. (Srb) -:- [ 1.29 | 3.75 ]
14:00Тревизан М. (Ita) - Осака Н. (Jpn) -:- [ 2.75 | 1.44 ]
15:30Шмидлова А. К. (Svk) - Пари Д. (Fra) -:- [ 3.75 | 1.29 ]
18:30Аванесян Е. (Wrl) - Андреева М. (Wrl) -:- [ 4.33 | 1.22 ]
20:30Стивънс С. (Usa) - Плишкова Ка. (Cze) -:- [ 1.40 | 3.00 ]

WTA - СИНГЪЛ: Щутгарт (Германия), клей (на закрито)

13:30Александрова Е. (Wrl) - Джабер О. (Tun) -:- [ 1.73 | 2.10 ]
15:00Костюк М. (Ukr) - Зигмунд Л. (Ger) -:- [ 1.67 | 2.20 ]
16:30Самсонова Л. (Wrl) - Потапова А. (Wrl) -:- [ 1.80 | 2.00 ]
18:00Викъри С. (Usa) - Гоф К. (Usa) -:- [ 9.00 | 1.07 ]
19:30Радукану Е. (Gbr) - Кербер А. (Ger) -:- [ 1.44 | 2.75 ]
21:00Бадоса Жиберт П. (Esp) - Сабаленка А. (Wrl) -:- [ 3.20 | 1.36 ]

ATP - ДВОЙКИ: Барселона (Испания), клей

12:00Гранойерс М./Себайос О. - Ринкон Д./Рока Б. О. -:- [ 1.05 | 11.00 ]
18:00Мъри Дж./Винъс М. - Додиг И./Скупски Н. -:- [ 2.10 | 1.67 ]
18:00Коолхоф У./Мектич Н. - Рам Р./Салисбъри Дж. -:- [ 1.83 | 1.83 ]

ATP - ДВОЙКИ: Букурещ (Румъния), клей

11:00Боржеш Н./Сталдър Р. - Копил М./Павел Б. -:- [ 1.17 | 5.00 ]
12:30Хелиоваара Х./Патън Х. - Кабрал Ф./Недовиесов А. -:- [ 1.62 | 2.20 ]
12:30Гласпул Л./Рожер Ж. - Мартин Ф./Молчанов Д. -:- [ 1.44 | 2.63 ]
14:00Мартинес П./Табило А. - Бариентос Н./Матош Р. -:- [ 2.25 | 1.57 ]

ATP - ДВОЙКИ: Мюнхен (Германия), клей

12:00Галъуей Р./Кинг Е. - Пиърс Дж./Смит Дж. -:- [ 1.83 | 1.83 ]
12:00Бамбри Ю./Оливети А. - Жил С./Влиген Й. -:- [ 2.50 | 1.50 ]
13:30Демолинер М./Мело М. - Арибаж Т./Корнеа В. В. -:- [ 1.83 | 1.83 ]
13:30Бехар А./Павлашек А. - Мийс А./Щруф Я-Л. -:- [ 1.91 | 1.80 ]
15:00Кравиц К./Пюц Т. - Даниел М./Освалд Ф. -:- [ 1.08 | 8.00 ]

WTA - ДВОЙКИ: Руан (Франция), клей (на закрито)

15:30Като М./Никулеску М. - Хибино Н./Калашникова О. -:- [ 1.57 | 2.25 ]
17:00Глийсън К./Якупович Д. - Моратели А./Розатело К. -:- [ 2.00 | 1.73 ]
18:30Корне А./Феро Ф. - Бабош Т./Хромачьова И. -:- [ 2.38 | 1.53 ]

WTA - ДВОЙКИ: Щутгарт (Германия), клей (на закрито)

13:30Матек-Сандс Б./Жанг Ш. - Гуо Х./Жианг К. -:- [ 2.00 | 1.73 ]
15:00Чан Х-Ч./Кудерметова В. - Олмос Дж./Панова А. -:- [ 1.73 | 2.00 ]
18:00Айкери У./Нийл И. - Ерани С./Паолини Ж. -:- [ 2.50 | 1.50 ]

ЧАЛЪНДЖЪР МЪЖЕ - СИНГЪЛ: Акапулко (Мексико), твърд

01:00МакХю А. (Gbr) - Сегърман Р. (Usa) -:- [ 2.00 | 1.73 ]
01:00Оливейра Г. (Ven) - Сел К. (Bra) -:- [ 2.00 | 1.73 ]
01:00Реиш Да Силва Ж. (Bra) - Артнак Б. (Slo) -:- [ 1.73 | 2.00 ]
01:00Уолтън А. (Aus) - Брум Ч. (Gbr) -:- [ 1.22 | 4.00 ]
02:30Жанвие М. (Fra) - Мехия Н. (Col) -:- [ 2.20 | 1.62 ]
02:30Илагън А. (Usa) - Свайда З. (Usa) -:- [ 4.00 | 1.22 ]
02:30Креси М. (Usa) - Понуит Н. (Usa) -:- [ 1.10 | 7.00 ]
02:30Пачеко Мендес Р. (Mex) - Мо М. (Usa) -:- [ 3.00 | 1.36 ]
05:00Брауер Г. (Ned) - Палан Д. (Cze) -:- [ 1.36 | 3.00 ]
05:00Мпетши Перикар Дж. (Fra) - Ясика О. (Aus) -:- [ 1.40 | 2.75 ]
19:00Вайехо Д. (Par) - Галарно А. (Can) -:- [ 2.20 | 1.62 ]
19:00Шуулкейт Т. (Aus) - Жукаев Б. (Kaz) -:- [ 2.10 | 1.67 ]

ЧАЛЪНДЖЪР МЪЖЕ - СИНГЪЛ: Куанджу (Южна Корея), твърд

05:00Качмазов А. (Wrl) - Нам Джи С. (Kor) -:- [ 1.40 | 2.75 ]
05:00Уонг Ч. (Hkg) - Тунг-Лин Ву (Tpe) -:- [ 1.57 | 2.25 ]
05:00Хсу Ю. Х. (Tpe) - Болт А. (Aus) -:- [ 1.73 | 2.00 ]
06:30Фери А. (Gbr) - Юнчаокете Б. (Chn) -:- [ 1.57 | 2.25 ]

ЧАЛЪНДЖЪР МЪЖЕ - СИНГЪЛ: Оейраш 3 (Португалия), клей

12:30Агаменоне Ф. (Ita) - Новак Д. (Aut) -:- [ 2.20 | 1.62 ]
14:00Атман Т. (Fra) - Гаубас В. (Ltu) -:- [ 1.57 | 2.25 ]
15:00Ценг Ч. Х. (Tpe) - Фария Ж. (Por) -:- [ 1.73 | 2.00 ]
17:30Де Йонг Й. (Ned) - Ройе В. (Fra) -:- [ 1.44 | 2.63 ]

ЧАЛЪНДЖЪР МЪЖЕ - СИНГЪЛ: Сан Мигел де Тукуман (Аржентина), клей

Сет 2Сейтуне М. (Arg) - Хусто Г. И. (Arg) 1:0 (6:4,1:2) [ 11.00 | 1.05 ]
17:00Касанова Е. (Arg) - Коруин Ф. (Usa) -:-
17:00Оливиери Дж. А. (Arg) - Ронкадели Ф. (Uru) -:-
18:30Виличич Б. (Arg) - Мидон Л. (Arg) -:-
18:30Да Силва Д. Д. (Bra) - Киркин Е. (Tur) -:- [ 1.83 | 1.83 ]

ЧАЛЪНДЖЪР МЪЖЕ - СИНГЪЛ: Талахаси (САЩ), клей

Сет 1Мелцер Г. (Aut) - Едмънд К. (Gbr) 0:0 (4:1) [ 2.50 | 1.50 ]
02:30Кодат Т. А. (Usa) - Бергс З. (Bel) -:- [ 5.00 | 1.17 ]
17:00Деноли К. (Fra) - Емри К. (Fra) -:-
17:00Козлов С. (Usa) - Сандгрен Т. (Usa) -:-
17:00Крюгер М. (Usa) - Квятковски Т. (Usa) -:-
17:00Ричард А. (Sui) - Бобров Б. (Wrl) -:-
17:00Сърл Х. (Gbr) - Шверцлер Дж. Й. (Aut) -:- [ 1.83 | 1.83 ]
17:00Хабиб Х. (Leb) - Кроуфърд О. (Gbr) -:-

ЧАЛЪНДЖЪР ЖЕНИ - СИНГЪЛ: Оейраш (Португалия), клей

13:00Ламенс С. (Ned) - Аранго Е. (Col) -:- [ 2.10 | 1.67 ]
13:00Пера Б. (Usa) - Лукас Т. (Cro) -:- [ 1.20 | 4.33 ]
13:00Себов К. (Can) - Младенович К. (Fra) -:- [ 1.67 | 2.10 ]
14:30Бай Ж. (Chn) - Фалей А. (Wrl) -:- [ 2.00 | 1.73 ]
14:30Жорже Ф. (Por) - Захарова А. (Wrl) -:- [ 1.73 | 2.00 ]
14:30Таусон К. (Den) - Парисас-Диас Н. (Esp) -:- [ 1.22 | 4.00 ]
16:00Жорже М. (Por) - Дарт Х. (Gbr) -:- [ 4.50 | 1.17 ]

ЧАЛЪНДЖЪР МЪЖЕ - ДВОЙКИ: Акапулко (Мексико), твърд

04:00Болипали Р./Калиянда П. Н. - Фикович Х. П./Реиш Да Силва Ж. -:-
04:00Путъргъл К./Стейтъм Х. Р. - Хиджиката Р./Кигър М. -:-
19:00Пачеко Мендес Р./Вайехо Д. - Матушевски П./Ромиос М. К. -:-
19:00Джонсън Л./Мансури С. - Креси М./Жанвие М. -:-
19:00Каже А./Недунчежиян Ж. - Белие А./Санчес Л. -:-
19:00Ескобедо Е./Оливейра Г. - Лок Б./Лок К. -:-
19:00Сегърман Р./Търхач П. - Парис Дж./Сото М. -:-
19:00Чандрасекар А./Хах Х. - Брум Ч./Уолтън А. -:-

ЧАЛЪНДЖЪР МЪЖЕ - ДВОЙКИ: Куанджу (Южна Корея), твърд

06:30Матцуи Т./Уесуги К. - Беранкис Р./Марченко И. -:-
06:30Шин С./Шин Ю. - Елис Б./Суини Д. -:-
08:00Цуй Дж./Лий Д. Х. - Болт А./Савил Л. -:-
08:00Ескофие А./Тунг-Лин Ву - Дилейни Дж./Ту Л. -:-
08:00Чон Ю./Хсу Ю. Х. - Хо Р./Нам Джи С. -:-
09:30Лий Дж. М./Сонг М. - Мория Х./Ногучи Р. -:-
09:30Алкантара Ф. К./Сун Ф. - Никлас-Салминен П./Уонг Ч. -:-
09:30Герасимов Е./Халяк М. - Белучи М./Ечаргуи М. -:-

ЧАЛЪНДЖЪР МЪЖЕ - ДВОЙКИ: Оейраш 3 (Португалия), клей

12:00ОтмененМартос Горнес С./Циципас П. - Де Йонг Й./Сачко В. -:-
12:30Сабанов И./Сабанов М. - Ромболи Ф./Зорман Д. С. М. -:-
14:00Бортолоти М./Ейсерик Ж. - Ноуза П./Рикъл П. -:-
15:30Бергеви Ф./Велдхеер М. - Ариас Б./Себайос Ф. -:-
15:30Горансон А./Вербеек С. - Адид Д./Луз О. -:-
17:00Маргароли Л./Родригес Таверна С. - Вега Ернандес Д./Валков Ш. -:-
18:30Мартос Горнес С./Циципас П. - Агаменоне Ф./Тейлър А. -:-

ЧАЛЪНДЖЪР МЪЖЕ - ДВОЙКИ: Сан Мигел де Тукуман (Аржентина), клей

16:00ОтмененДенисов И./Шейнгезихт Л. - Хусто Г. И./Киркин Е. -:-
17:00Абоян Л./Абоян В. - Степанов Р./Уреа А. -:-
18:30Коярини А./Оливо Р. - Кундом Ю./Симонит Е. -:-
20:00Браун Ф./Коруин Ф. - Кароу И./Касанова Е. -:-
20:00Хименес И./Ронкадели Ф. - Брито Л./Виянуева Г. -:-
21:00Сейтуне Г./Сейтуне М. - Фархат Т./Монсон И. -:-
21:30Уатанабе С./Такеру Ю. - Хусто Г. И./Киркин Е. -:-
22:30Перейра Ж./Учида К. - Дел Пино М./Мидон Л. -:-

ЧАЛЪНДЖЪР МЪЖЕ - ДВОЙКИ: Талахаси (САЩ), клей

Сет 1Дам М./Рибаков А. - Фанкът Т. Дж./Рийз Х. 0:0 (5:3)
01:00Байбъл Н./Кроуфърд О. - Рибейро Лаго Е./Вале Д. -:-
01:00ОтмененФонио Дж./Попко Д. - Рибейро Лаго Е./Вале Д. -:-
17:00Дънкън С./Гомес Ф. А. - Крюгер М./Куин И. -:-
17:00Квятковски Т./Лоусън А. - Фройнд С./Ингилдсен Й. -:-
17:00Блумбърг У./Мартинес Л. Д. - Бойър Т./Уайтинг Т. -:-
17:00Ричард А./Сигуин Б. - Геа А./Емри К. -:-
17:00Рай А./Стивънсън К. - Харисън К./Уилис М. -:-
17:00Деноли К./Табюр К. - Кирххаймър С./Кодат Т. А. -:-

ЧАЛЪНДЖЪР ЖЕНИ - ДВОЙКИ: Оейраш (Португалия), клей

12:00ОтмененЖанжан Л./Парисас-Диас Н. - Еала А./Престън Т. -:- [ 2.25 | 1.57 ]
16:00Кнутсон Г./Себов К. - Кумхум Л./Плипуех П. -:- [ 3.00 | 1.36 ]
16:00Колодзийова М./Шишкова А. - Колб М./Колб Н. -:- [ 1.20 | 4.33 ]
17:30Корли К./Корли И. - Кашино Е./Куламбаева Ж. -:- [ 2.25 | 1.57 ]
17:30Фалей А./Лепченко В. - Еала А./Престън Т. -:-

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: M15 Antalya 11 (Турция), клей

10:00Пикионе А. (Ita) - Бинда А. (Wrl) -:-
10:00Sosedkin F. (Rus) - Ла Вела Дж. (Ita) -:-
11:00Метревели А. (Geo) - Палоши Щ. (Rou) -:-
11:30Азизов Т. (Aze) - Брунцлик П. (Cze) -:-
11:30Верен П. (Aut) - Маца М. (Ita) -:-
11:30Думитру А. К. (Rou) - Хуарес Ф. (Ita) -:-
11:30Печи А. (Ita) - Тронгчароенчайкул В. (Tha) -:-
11:30Приходко О. (Ukr) - Брунолд М. (Sui) -:-
11:30Спиридон Д. С. (Ita) - Милев Я. (Bul) -:-
11:30Туркер М. Н. (Tur) - Реймон А. (Fra) -:-
11:30Хенинг Ф. (Rsa) - Коровин М. (Rus) -:-
11:30Шьонхаус М. (Ger) - Аринк К. (Usa) -:-
12:30Кърджъ К. (Tur) - Munk Mesa B. (Esp) -:-
16:00Исомура К. (Jpn) - Слумп С. (Ned) -:-

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: M15 Azay-le-Rideau (Франция), твърд (на закрито)

11:00Кауковалта П. (Fin) - Масар Л. (Fra) -:-
11:00Колн Н. (Fra) - Вандермеерш С. (Fra) -:-
12:30Бутулия Б. (Srb) - Хъд Е. (Gbr) -:-
12:30Жение Т. (Sui) - Газуани Дюран Я. (Fra) -:-
14:00Нажел А. (Fra) - Фомба Л. (Fra) -:-
14:30Хюлм М. (Aus) - де Шепер К. (Fra) -:-
16:00Наумовски М. (Aus) - Lagarrigue L. (Fra) -:-
16:30Букие А. (Fra) - Вилар Н. (Fra) -:-
18:00Мацуока Х. (Jpn) - Сакаров Г. (Fra) -:-
19:00Оанг А. (Fra) - Ифи Н. (Bel) -:-

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: M15 Dubrovnik (Хърватия), клей

12:00Марковина Д. (Cro) - Каниато К. А. (Ita) -:-
12:00Мащаков Н. (Ukr) - Оберлайтнер Н. (Aut) -:-
12:00Шимунджа Й. (Cro) - Йоцбах А. (Ger) -:-
12:00Bogdan S. (Cro) - Хес Ш. (Arg) -:-
13:30Ингарао А. (Ita) - Поличак М. (Cro) -:-
13:30Милованов Т. (Ukr) - Гльоклер М. (Aut) -:-
13:30Специали Ф. (Ita) - Хайнонен А. (Swe) -:-
13:30Шеткич А. (Bih) - Марино П. (Ita) -:-
15:00Бертимон М. (Fra) - Шазал М. (Fra) -:-
15:00Микрут Л. (Cro) - Мьолдер М. (Est) -:-
15:00Якич М. (Cro) - Башич М. (Bih) -:-

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: M15 Kursumlijska Banja (Сърбия), клей

10:30Томеску Д. А. (Rou) - Михалик Р. (Svk) -:-
12:00Дьомане Е. (Bel) - Писарич А. (Srb) -:-
12:00Попович С. (Srb) - Джухас К. (Srb) -:-
12:00Романов Д. (Wrl) - Крайчи М. (Svk) -:-
12:00Роси Л. (Ita) - Павлович Л. (Fra) -:-
13:30Андрееску С. А. (Rou) - Лопес Н. (Sui) -:-
13:30Вуич С. (Aus) - Барбие Газеу П. (Fra) -:-
13:30Тамаро М. (Ita) - Джурич Б. (Srb) -:-
14:00Ложе Дж. (Bel) - Лудошки З. (Srb) -:-
15:30Вукоманович Т. (Srb) - Ферари Ф. (Ita) -:-

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: M15 Monastir 16 (Тунис), твърд

11:00Паркър С. (Gbr) - Венсан А. (Fra) -:-
11:30Браунинг Т. (Usa) - Бертран Р. (Fra) -:-
11:30Хамза Регуиг С. (Alg) - Донски А. (Bul) -:-
11:30Хонгю Й. (Chn) - Шебекин Г. (Wrl) -:-
11:30Чиу Дж. (Usa) - Висканд М. (Ger) -:-
12:30Краутър К. (Aus) - Брун Т. Дж. (Sui) -:-
12:30Кулибали Е. (Ivo) - Нестеров А. (Wrl) -:-
13:00Асрауи А. (Egy) - Пеливо Ф. (Pol) -:-
13:00Бузига М. (Aus) - Покорни Л. (Svk) -:-
13:00ван Вайк К. (Rsa) - Шийхи Дж. (Usa) -:-
13:00Венелт К. (Ger) - Fedorov T. (Blr) -:-
13:00Ефстатиу М. (Cyp) - Кнаф А. (Lux) -:-
13:00Лестир Л. (Fra) - Андре С. (Sen) -:-
13:00Мацуда Р. (Jpn) - Бладелиус Х. (Swe) -:-

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: M15 Santiago (Чили), клей

23:00Тенти Ф. (Arg) - Бруна Н. (Chi) -:-
01:30Торес Фернандес Б. И. (Chi) - Сарайва Д. С. П. А. (Bra) -:-
03:00Муйерон Салво М. (Arg) - Витонтин Л. (Jpn) 1:2
03:00Нунес Д. А. (Chi) - Естевес Х. (Arg) -:-
03:00Сигаран Т. (Arg) - Декан Г. (Bra) -:-
03:00Тосето В. (Bra) - Стейтър А. (Usa) 2:0

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: M15 Shymkent (Казахстан), клей

09:00Клок Д. (Wrl) - Арутюнян Е. (Wrl) -:-
09:00Милушев А. (Uzb) - Тюрнев Е. (Wrl) -:-
09:00Шах А. (Ind) - Ломакин Г. (Kaz) -:-
09:30Бакши А. (Geo) - Орлов В. (Ukr) -:-
09:30Гарсия Местре Ж. (Esp) - Маратули И. (Kaz) -:-
09:30Зацепин В. (Kaz) - Сингх К. (Ind) -:-
09:30Иванов С. (Wrl) - Крижник М. (Slo) -:-
10:30Кукасян А. (Wrl) - Жуков М. (Wrl) -:-
10:30Фомин С. (Uzb) - Шел Н. (Ger) -:-
11:00Нандал Ю. (Ind) - Дев С. Д. П. (Ind) -:-
14:30Ваншелбойм Е. (Ukr) - Сурешкумар М. (Ind) -:-

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: M15 Telde 2 (Испания), клей

11:00Барето Санчес Д. А. (Esp) - Мичели М. (Ita) -:-
11:00Желински М. (Pol) - Пиетри Б. (Fra) -:-
11:00Лазаро Жункадея М. (Esp) - Мансанера П. А. (Esp) -:-
12:30Демин Я. (Wrl) - Мрида Й. (Swe) -:-
12:30Клижан М. (Svk) - Йонг А. М. (Ned) -:-
12:30Фернандес-Гонсалес М. (Esp) - Радулов И. (Bul) -:-
14:00Гемар Вайенбург С. (Fra) - Курас Абасоло Т. (Esp) -:-
14:00Уинтер Лопес Б. (Esp) - Кайехон Е. С. (Esp) -:-

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: M25 Hammamet 7 (Тунис), клей

11:30Битун К. (Fra) - Уакаа А. (Tun) -:-
11:30Бутвилас Е. (Ltu) - Баросо Кампос А. (Esp) -:-
11:30Гима С. (Rou) - Дребенщед Д. (Ger) -:-
11:30Згировский А. (Wrl) - Нейбур Р. (Ned) -:-
13:00Бакс Ф. (Fra) - Треска Дж. (Ita) -:-
13:00Ди Вита Р. (Ita) - Агостини С. (Ita) -:-
13:00Дугаз А. (Tun) - Фондрийст М. (Ita) -:-
13:00Кано Ф. (Ita) - Коп С. (Aut) -:-
14:00Герх Л. (Ger) - Кун Н. (Ger) -:-
14:00Де Винсентис М. (Ita) - Лапалу В. (Fra) -:-
14:00Колиньон Р. (Bel) - Хсу Дж. (Tpe) -:-
14:00Овчаренко О. (Ukr) - Волпи Г. (Ita) -:-

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: M25 Santa Margherita di Pula 4 (Италия), клей

10:30Боупейн С. (Bel) - Кумар О. (Usa) -:-
10:30Джунта М. (Ita) - Серафини М. (Ita) -:-
10:30Дондерс Д. (Ned) - Перфети Н. (Ita) -:-
10:30Киватцев К. (Wrl) - Карбони Л. (Ita) -:-
10:30Крутих О. (Ukr) - Пирайно Г. (Ita) -:-
10:30Шидек К. (Fra) - Каденасо Дж. (Ita) -:-
12:00Пенафорти Г. (Ita) - Рибекай М. (Ita) -:-
12:00Санчес К. А. (Esp) - Лопес Монтагуд К. (Esp) -:-

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: W15 Antalya 10 (Турция), клей

11:00Барановска А. (Ukr) - Сован Ш. (Ger) -:-
11:00Ерайдън Б. (Tur) - Хаависто Е. (Fin) -:-
11:00Жиенбаева С. (Kaz) - Тюркмен Д. (Tur) -:-
11:00Йорук И. (Tur) - Гаспарович К. (Aut) -:-
11:00Модести В. (Ita) - Аватанео С. (Ita) -:-
11:00Хиндова Д. (Cze) - Содеяма Х. (Jpn) -:-
12:30Похтовик К. (Ukr) - Бестети Дж. (Ita) -:-
12:30Станьо Б. (Ita) - Ходжич М. (Ger) -:-
12:30Турхан Г. (Tur) - Агуреева Е. (Rus) -:-
12:30Чърпанлъ Д. (Tur) - Стаматова Ю. (Bul) -:-

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: W15 Kursumlijska Banja (Сърбия), клей

10:30Грубор А. (Can) - Петрович Д. (Srb) -:-
10:30Есипчук Д. (Ukr) - Ернандес М. Дж. (Esp) -:-
10:30Станкович А. (Srb) - Запаринюк А. (Ukr) -:-
10:30Стоянова Я. (Bul) - Лабоуткова А. (Cze) -:-
10:30Хиралди Рекена А. (Esp) - Хагеман М. (Ned) -:-
12:00Майер Ауф Дер Хайде Л. (Ger) - Цилекова Л. (Svk) -:-
12:00Сватикова Л. (Svk) - Сенич Н. (Srb) -:-
12:00Славикова Е. (Cze) - Палечек Н. (Srb) -:-
13:30Василева А. (Wrl) - Божика С. (Rou) -:-
13:30Колонус З. (Pol) - Шербан Й. М. (Rou) -:-
14:00Матула М. (Gre) - Касаткина А. (Rus) -:-

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: W15 Monastir 14 (Тунис), твърд

11:30Десай З. (Ind) - Колер А. (Aut) -:-
11:30Иванова Д. (Usa) - Наваро М. Ф. (Mex) -:-
11:30Раки С. (Fra) - Нугрохо П. М. (Ina) -:-
13:00Ванлангендок Е. (Bel) - Греко Лукина Г. (Ita) -:-
13:00Вилдгрубер А. (Ger) - Иноуи Х. (Usa) -:-
13:00Горска Д. (Pol) - Ан Ю. Дж. (Kor) -:-
13:00Зверева В. (Wrl) - Жабраилова М. (Wrl) -:-
13:00Корли П. (Usa) - Пфайфер Л. (Ita) -:-
13:00Кусенкова В. (Esp) - Дзанолини К. (Ita) -:-
13:00Лейкина П. (Wrl) - Виле М. (Fra) -:-
13:00Ниими К. (Jpn) - Ли-Нгуйен С. (Vie) -:-
13:00Паравичини Г. (Ita) - Акита Ш. (Jpn) -:-
13:00Ху И. (Chn) - Озеки М. (Jpn) -:-

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: W15 Shymkent (Казахстан), твърд

07:00Айнитдинова Г. (Kaz) - Байдаулет Д. (Kaz) -:-
07:00Бхасин С. (Ind) - Сагандикова А. (Kaz) -:-
07:00Гогулина А. (Kaz) - Михайлова М. (Wrl) -:-
07:00Кенжибаева С. (Kaz) - Виг С. (Ind) -:-
07:00Николенко Т. (Kaz) - Огата Х. (Jpn) -:-
08:00Аристанбекова А. (Kaz) - Юшченко В. (Wrl) -:-
08:30Йерш К. (Wrl) - Сухотина А. (Wrl) -:-
08:30Кумел А. (Wrl) - Korysheva E. (Kaz) -:-
08:30Лекомцева У. (Wrl) - Ейсуарамурти А. (Ind) -:-
08:30Олимжанова С. (Uzb) - Бернович В. (Blr) -:-
08:30Уреке А. (Wrl) - Мадемова Е. (Wrl) -:-
13:30Лавино И. (Ita) - Шебекина Е. (Wrl) -:-
13:30Ласкутова К. (Wrl) - Андреевская В. (Kgz) -:-
13:30Неплий Е. (Wrl) - Балус И. (Svk) -:-

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: W15 Telde 3 (Испания), клей

11:00Вернер К. (Ger) - Коуто Л. (Por) -:-
11:00Наги А. (Hun) - Пувий М. (Esp) -:-
12:30Маркина М. (Lat) - Ван Емст С. (Ned) -:-
12:30Павляк Л. (Fra) - Волощук А. (Por) -:-
13:00Брак К. (Ger) - Файстел Дж. (Pol) -:-
13:00Гаркуша Е. (Wrl) - Андриенко М. (Wrl) -:-
13:00Зайболд Е. (Ger) - Метро М. (Sui) -:-
14:30Ди Джиролами Т. (Bel) - Стюр Ж. Л. С. (Ger) -:-

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: W35 Hammamet 5 (Тунис), клей

11:30Ерасо Г. М. Ф. (Col) - Щруплова Ю. (Cze) -:-
11:30Макфий К. (Aus) - Фалковска В. (Pol) -:-
11:30Шиникова И. (Bul) - Хобгарски К. (Ger) -:-
11:30Ямазаки И. (Jpn) - Граматикопулу В. (Gre) -:-
13:00Ибу И. (Alg) - Мансури Я. (Fra) -:-
13:00Нахимана С. (Bur) - Милованович Е. (Srb) -:-
13:00Сакацуме Х. (Jpn) - Хелго М. (Nor) -:-
13:00Турини В. (Ita) - Тахмазян Е. (Wrl) -:-
14:00Варгова Н. (Svk) - Амарией И. Д. (Rou) -:-
14:00Демидова Д. (Wrl) - Мартинов Д. (Fra) -:-
14:00Корокозиди Е. (Gre) - Чески Г. (Ita) -:-

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: W35 Santa Margherita di Pula 4 (Италия), клей

10:30Валенте Д. (Ita) - Бююкакчай Ч. (Tur) -:-
10:30Altuntas A. (Ger) - Какаревич С. (Fra) -:-
12:00Алвизи Е. (Ita) - Карбонаро Дж. (Ita) -:-
12:00Вагнер С. (Ger) - Дженаро К. (Ita) -:-
12:00Делай М. (Ita) - Берекоечеа Н. (Fra) -:-
12:00Олийникова О. (Ukr) - Дюрст Дж. (Sui) -:-
12:00Форназиери К. (Ita) - Тиг П. М. (Rou) -:-
12:00Хавличкова Л. (Cze) - Кристофи Е. (Gre) -:-
13:30Аксу А. (Tur) - Ди Сара Ф. (Ita) -:-
13:30Ямачкине А. (Per) - Спитери Д. (Ita) -:-

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: W50+H Calvi (Франция), твърд

11:00Лолия М. (Fra) - Климовичова Л. (Cze) -:-
11:00Шмид Л. (Ger) - Раденкович М. (Swe) -:-
12:00Грей С. Б. (Gbr) - Джирели К. (Ita) -:-
12:30Абдураимова Н. (Uzb) - Керкхове Л. (Ned) -:-
12:30Ноел М. (Fra) - Ес А. (Fra) -:-
13:30Райзер В. (Sui) - Векерле М. (Lux) -:-
14:00Батести А. (Fra) - Пайе П. (Fra) -:-
14:30Радванска У. (Pol) - Белграве Ж. (Fra) -:-
16:00Андрианяфитримо Т. (Fra) - Хрунчакова В. (Svk) -:-
17:30Лим Дж. (Fra) - Бартел М. (Ger) -:-

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: W50 Shenzhen 2 (Китай), твърд

05:00Ванг К. (Chn) - Лианг Е. Ш. (Tpe) -:-
05:00Парк С. (Kor) - Тараруди Л. (Tha) -:-
05:00Танг К. (Chn) - Мацуда М. (Jpn) -:-
05:00Уонг Х. К. (Hkg) - Янг Й. (Chn) -:-
06:30Гао С. (Chn) - Босале Р. (Ind) -:-
06:30Ковалева А. (Wrl) - Уанг М. (Chn) -:-
06:30Ми Т. (Chn) - Женг В. (Chn) -:-
06:30Рен Ю. (Chn) - Чо Ц. (Tpe) -:-
08:00Джанг С. Дж. (Kor) - Гурева А. (Wrl) -:-
08:00Ласкевич Е. (Wrl) - Ю С. (Chn) -:-
08:00Хун Ф. И. (Chn) - Хосоги С. (Jpn) -:-
08:00Яо Ш. (Chn) - Савиних В. (Wrl) -:-
10:00Ли З. (Chn) - Юан Ч. (Chn) -:-

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: W75 Chiasso (Швейцария), клей

11:00Гранвер А. (Sui) - Кортес Йорка Л. (Esp) -:-
11:00Дей К. (Usa) - Габрич А. (Ger) -:-
11:00Риера Ю. (Arg) - Палицова Б. (Cze) -:-
11:00Ченгиз Б. (Tur) - Епълтън Е. (Gbr) -:-
12:30Козакова К. (Sui) - Капуро Таборда М. (Arg) -:-
12:30Колменя М. (Ita) - Шилипоти С. (Sui) -:-
12:30Марцинкевича Д. (Lat) - Кунг Л. (Sui) -:-
12:30Цигурова К. (Sui) - Бондар А. (Hun) -:-
14:00Боасон Л. (Fra) - Ганц Ф. (Sui) -:-
14:00Папамихаил Д. (Gre) - Попа М. С. (Rou) -:-
14:00Радишич Н. (Slo) - Бандеки С. (Sui) -:-
15:30Висмане Д. (Lat) - Валтерт С. (Sui) -:-
15:30Мелникова М. (Wrl) - Семенистая Д. (Lat) -:-

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: W75 Koper (Словения), клей

10:30Маристани З. Д. Р. Г. (Esp) - Киеза Д. (Ita) -:-
10:30Раданович Д. (Srb) - Пиери Т. (Ita) -:-
11:00Дзантедески А. (Ita) - Паке К. (Fra) -:-
12:00Гьорческа Л. (Mkd) - Тодони А. А. (Rou) -:-
12:00Поточник Н. (Slo) - Шебестова И. (Cze) -:-
12:30Ловрич П. (Slo) - Шалкова Д. (Cze) -:-
13:30Фурлис Дж. (Aus) - Мордергер Я. (Ger) -:-
13:30Херцог П. (Slo) - Кучмова А. (Cze) -:-
14:00Удвари П. (Hun) - Милич Е. Н. (Slo) -:-
15:00Фридсам А-Л. (Ger) - Соболева А. (Ukr) -:-
15:00Шиманович И. (Wrl) - Сакелариди С. (Gre) -:-
15:30Бошкович Л. (Cro) - Ерявец В. (Slo) -:-
16:30Булгару М. (Rou) - Дину К. (Rou) -:-
16:30Топалова Г. (Bul) - Микулските Ю. (Ltu) -:-
17:00Се Г. (Bra) - Ружич А. (Cro) -:-

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: M15 Antalya 11 (Турция), клей

14:30Алкая М./Йоздемир С. - Чепелев А./Каленник К. -:-
14:30Бинда А./Малгароли Л. - Мишкър Ф./Пас Х. П. -:-

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: M15 Azay-le-Rideau (Франция), твърд (на закрито)

15:00Калци Р./Шилитано Л. - Бросе С./G. -:-
16:00Хъд Е./Уенделкън Х. - Харпър М./Романо Ф. -:-

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: M15 Kursumlijska Banja (Сърбия), клей

14:00Боземой Б./Клавел Т. - Белифемине А./Вале Ф. -:-
14:00Рюл Т./Томеску Д. А. - Йович В./Джухас К. -:-
15:30Обрадович Д./Радженович В. - Донев Г./Иванов С. А. -:-
15:30Фантини Л./Тамаро М. - Казаку Д. Н./Суеока Я. -:-

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: M15 Monastir 16 (Тунис), твърд

15:00Хамза Регуиг С./Махлуф Н. - Чиу Дж./Валднер Н. -:-

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: M15 Santiago (Чили), клей

03:00Агилар Кардосо Ф./Валенте Р. - Мата А./Мена Ф. -:-
03:00Огура К./Витонтин Л. - Тореалба Б./Виялон Н. -:-
03:00Рати Л./Сантибанес С. - Кури Буереш М./Камарго Лима Е. -:-
03:00Алмейда Ж./Тосето В. - Бесера Отарола И. А./Нунес Д. А. -:-

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: M15 Shymkent (Казахстан), клей

13:00Фомин С./Ваншелбойм Е. - Инуй Ю./Нишиваки К. -:-
13:00Шин М./Жуков М. - Крижник М./Шах А. -:-
13:00Йердилда Й/Зацепин В. - Ломакин Г./Вербин П. -:-
13:00Арутюнян Е./Костюкевич Р. - Чепик А./Клок Д. -:-
13:00Каловелонис М./Орлов В. - Духан Ч./Сурешкумар М. -:-
13:00Джавия Д./Сингх К. - Дев С. Д. П./Ганта С. К. Р. -:-
13:00Колганов К./Сироватский О. - Гарсия Местре Ж./Маратули И. -:-
13:00Кукасян А./Тюрнев Е. - Бакши А./Шел Н. -:-

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: M15 Telde 2 (Испания), клей

11:00Оливер Моратая В./Похьола П. - Мареро-Сантана Д./Мулие Д. -:-
15:30Ериксон С./Мрида Й. - Елгера Касадо Л./Перес М. И. -:-
15:30Костка Т./Пино С. - Барето Санчес Д. А./Бланч Д. -:-
15:30Пиетри Б./Пуйол Наваро Б. - Матвиевичи Е./Ортис Гонсалес К. -:-

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: M25 Hammamet 7 (Тунис), клей

16:00Сингх А. Дж./Згировский А. - Магуайър К./Мехра Р. -:-
16:00Дрейтън Т./Книплинг П. - Джакомини Л./Чаш П. -:-
16:00Лобанов А./Уакаа А. - Баросо Кампос А./Никлес Й. -:-
16:00Дребенщед Д./Rast E. - Де Кром М./Нейбур Р. -:-

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: M25 Santa Margherita di Pula 4 (Италия), клей

13:30Боупейн С./Гадамаури Б. - Потенца Л./Рика Дж. -:-
13:30Андалоро Ф./Джунта М. - Каденасо Дж./Перфети Н. -:-
13:30Карбони Л./Пиати Р. - Генов А./Крутих О. -:-
15:00Д'Агостино С./Рибекай М. - Ноче Г. М./Вирджили А. -:-

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: W15 Antalya 10 (Турция), клей

15:30Ерайдън Б./Жиенбаева С. - Хиндова Д./Модести В. -:-
15:30Нагата А./Зелничкова Р. - Волков А./Вагнер Я. -:-
15:30Бьонер Л./Тюркмен Д. - Денчева Р./Подлинска М. -:-
15:30Aerila S./Хаависто Е. - Мацола А./Шевчикова Л. -:-

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: W15 Kursumlijska Banja (Сърбия), клей

14:00Палечек Н./Ваник Я. - Маринкович Б./Терзийска Ю. -:-
14:00Нагорная С./Сувирджонкова Д. - Кузнецова Е./Онита П. М. -:-
15:30Лабоуткова А./Майер Ауф Дер Хайде Л. - Булатова А./Танаскович М. -:-
15:30Божика С./Хереа К. А. - Джурашич М./Грубор А. -:-

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: W15 Shymkent (Казахстан), твърд

12:00Атуру Ш./Виг С. - Уреке А./Юшченко В. -:-
12:00Аристанбекова А./Кенжибаева С. - Аманкелди А./Аубакирова С. -:-
12:00Ейсуарамурти А./Неплий Е. - Шебекина Е./Синицина М. -:-
12:00Лавино И./Огата Х. - Кумел А./Сухотина А. -:-
12:00Айнитдинова Г./Рустемова Ж. - Байдаулет Д./Жумажанова К. -:-
12:00Ласкутова К./Сагандикова А. - Khamitova S./Shukhratova S. -:-
12:00Бхасин С./Садик С. - Мадемова Е./Михайлова М. -:-
12:00Гогулина А./Korysheva E. - Балус И./Николенко Т. -:-

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: W15 Telde 3 (Испания), клей

13:00Черни И./Оливер Санчес М. - Лазарова В./Мдлулуа У. -:-
15:00Ван ден Брук И. Л./Ван Емст С. - Иванова Е./Пъртак Б. Л. -:-

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: W35 Hammamet 5 (Тунис), клей

14:00Гут М./Мидендорф Ю. - Бари М./Хорвит М. -:-
16:00Ерасо Г. М. Ф./Макфий К. - Копез К./Жанг Р. -:-
16:00Глушкова Д./Шиникова И. - Хърда Л./Турини В. -:-
16:00Сакацуме Х./Ямазаки И. - Шмид А./Вилар Г. -:-
16:00Bezos E./De Lorenzo M. - Щруплова Ю./Зайцева К. -:-

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: W35 Santa Margherita di Pula 4 (Италия), клей

13:30Ричи Б./Валенте Д. - Altuntas A./Джи С. -:-
15:00Киеза Е./Тиг П. М. - Берекоечеа Н./Ковачевич Е. -:-

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: W50+H Calvi (Франция), твърд

16:00Худейова М./Астрид С. - Джирели К./Раденкович М. -:-
17:30Грей С. Б./Ес А. - Батести А./Ноел М. -:-

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: W50 Shenzhen 2 (Китай), твърд

10:00Чой Дж. Х./Гумуля Б. - Хартоно А./Томбаре П. -:-
10:00Ибрагимова А./Ковалева А. - Босале Р./Ма Й. -:-

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: W75 Chiasso (Швейцария), клей

16:00Карамоко Н./Марцинкевича Д. - Епълтън Е./Пападакис Л. -:-
17:00Козакова К./Смит Т. Н. - Колменя М./Пигато Л. -:-

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: W75 Koper (Словения), клей

18:00ПрекъснатЕрявец В./Шалкова Д. - Мордергер Т./Мордергер Я. 1:0
18:30Ловрич П./Поточник Н. - Дражич М./Яшина Е. -:-

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.Flashscore.bg осигурява резултати на живо за тенис - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от Flashscore.com поради технически причини.