ОПРЕСНИ

Тенис » Днес » Всички

ATP - СИНГЪЛ: Барселона (Испания), клей

12:05ван Аше Л. (Fra) - Жанг Ж. (Chn) 2:0
12:05Шварцман Д. (Arg) - Лайович Д. (Srb) 0:2
12:10Грение Ю. (Fra) - Карбайес Баена Р. (Esp) 0:2
13:30Диас Акоста Ф. (Arg) - Чорич Б. (Cro) 2:0
13:50Мунар Ж. (Esp) - Нишиока Й. (Jpn) 2:0
15:35Махац Т. (Cze) - Шанг Дж. (Chn) 2:0
15:35Накашима Б. (Usa) - Рубльов А. (Wrl) 2:0
16:45Баес С. (Arg) - Арналди М. (Ita) 1:2
17:25Алтмайер Д. (Ger) - Попирин А. (Aus) 2:0
17:55Коболи Ф. (Ita) - Надал Р. (Esp) 0:2
19:25Етчевери Т. М. (Arg) - Хард Н. (Dom) 2:0
19:50Майо А. (Fra) НАПУСНАЛ - Нори К. (Gbr) 1:1

ATP - СИНГЪЛ: Букурещ (Румъния), клей

11:05Сонего Л. (Ita) - Фонсека Ж. (Bra) 0:2
12:25Вашро В. (Mon) - Фучович М. (Hun) 0:2
12:45Албот Р. (Mda) - Ковачевич А. (Usa) 2:1
13:35Муте К. (Fra) - Шаповалов Д. (Can) 2:0
14:55Табернер К. (Esp) - Мартинес П. (Esp) 1:2
15:15Боржеш Н. (Por) - Вавринка С. (Sui) 2:1
17:45Гофен Д. (Bel) - Кецманович М. (Srb) 1:2

ATP - СИНГЪЛ: Мюнхен (Германия), клей

12:05Родионов Ю. (Aut) - Вукич А. (Aus) 2:0
12:10Гарин К. (Chi) - Кьопфер Д. (Ger) 2:0
12:10Даниел Т. (Jpn) - О'Конъл К. (Aus) 2:0
13:50Уго Карабели К. (Arg) - Галан Д. Е. (Col) 0:2
14:05Ожер-Алиасим Ф. (Can) - Мартерер М. (Ger) 2:1
16:25Гахов И. (Wrl) - Ван Де Зандсхулп Б. (Ned) 1:2
17:45Шевченко А. (Kaz) - Ханфман Я. (Ger) 1:2
18:25Хюслер М. (Sui) - Топо М. (Ger) 2:1

WTA - СИНГЪЛ: Руан (Франция), клей (на закрито)

12:35Наталия С. (Srb) - Блинкова А. (Wrl) 2:1
12:35Феро Ф. (Fra) - Аванесян Е. (Wrl) 1:2
15:05Калинина А. (Ukr) - Корне А. (Fra) 2:0
16:10Монтгомъри Р. (Usa) - Рус А. (Ned) 0:2
17:25Бюрел К. (Fra) - Завацка К. (Ukr) 2:1
17:55Шериф М. (Egy) - Юан Ю. (Chn) 0:2
19:55Кочарето Е. (Ita) - Гарсия К. (Fra) 1:2
22:05Павлюченкова А. (Wrl) - Роб А. (Fra) 2:0

WTA - СИНГЪЛ: Щутгарт (Германия), клей (на закрито)

13:40Паолини Ж. (Ita) - Ерани С. (Ita) 2:0
14:40Женг К. (Chn) - Кърстя С. (Rou) 2:0
18:10Вондрушова М. (Cze) - Векич Д. (Cro) 2:0
19:55Мария Т. (Ger) - Мертенс Е. (Bel) 1:2
21:55Носкова Л. (Cze) - Остапенко Й. (Lat) 2:0

ATP - ДВОЙКИ: Барселона (Испания), клей

14:00Гонсалес М./Молтени А. - Болели С./Вавасори А. 2:0
15:25Хаасе Р./Циципас С. - Аревало М./Павич М. 0:2

ATP - ДВОЙКИ: Букурещ (Румъния), клей

11:00ОтмененДардери Л./Сейбот Уайлд Т. - Бариентос Н./Матош Р. -:-
11:05Хелиоваара Х./Патън Х. - Крету Ч./Джану Ф. К. 2:0
11:15Кория Ф./Навоне М. - Бариентос Н./Матош Р. 0:2
15:40Арендс С./Миделкооп М. - Маю Н./Риндеркнех А. 2:0
17:35Грикспоор Т./Стевенс Б. - Думбия С./Ребул Ф. 0:2

ATP - ДВОЙКИ: Мюнхен (Германия), клей

14:00Андреоци Г./Рейес-Варела М. А. - Ерлер А./Мидлер Л. 0:2

WTA - ДВОЙКИ: Руан (Франция), клей (на закрито)

20:05Мъри С./Питер К. - Кава К./Схоовс Б. 2:0
21:50Бейнс Н./Лумсден М. - Аншба А./Страхова В. 2:1

WTA - ДВОЙКИ: Щутгарт (Германия), клей (на закрито)

13:40Краучик Д./Шуурс Д. - Шунк Н./Зайдел Е. 1:2
15:35Аояма Ш./Киченок Н. - Бадоса Жиберт П./Джабер О. 1:2
17:30У Ф./Сю И. - Крейчикова Б./Зигмунд Л. 1:2
19:20Самсонова Л./Шнайдер Д. - Михаликова Т./Сизикова Я. 2:0

ЧАЛЪНДЖЪР МЪЖЕ - СИНГЪЛ: Акапулко (Мексико) - Квалификации, твърд

01:05Мансури С. (Tun) - Илагън А. (Usa) 0:2
01:05Палан Д. (Cze) - Стейтъм Х. Р. (Nzl) 2:1
01:05Сегърман Р. (Usa) - Глинка Д. (Est) 2:1
01:10Лок Б. (Zim) НАПУСНАЛ - Артнак Б. (Slo) 0:1
03:10Лангмо К. (Usa) - Сел К. (Bra) 0:2
04:00Чапъл Н. (Usa) - Понуит Н. (Usa) 1:2

ЧАЛЪНДЖЪР МЪЖЕ - СИНГЪЛ: Акапулко (Мексико), твърд

03:10Томич Б. (Aus) - Фикович Х. П. (Arg) 0:2
03:10Хиджиката Р. (Aus) - Бикнъл Б. (Jam) 2:1
04:50Фанзелов С. (Ger) - Галарно А. (Can) 0:2
04:55Белие А. (Sui) - Жукаев Б. (Kaz) 0:2
05:30Ескобедо Е. (Mex) - Вайехо Д. (Par) 0:2
06:25Шуулкейт Т. (Aus) - Мейо Е. (Usa) 2:1

ЧАЛЪНДЖЪР МЪЖЕ - СИНГЪЛ: Куанджу (Южна Корея), твърд

04:00ОтмененХарис Л. (Rsa) - Учияма Я. (Jpn) -:-
05:05Дъкуърт Дж. (Aus) - Хсу Ю. Х. (Tpe) 1:2
05:05Лий Дж. М. (Kor) - Шимабукуро Ш. (Jpn) 0:2
05:05Нам Джи С. (Kor) - Виртанен О. (Fin) 2:0
05:10Белучи М. (Ita) - Секулич Ф. (Aus) 1:2
06:30Чон Ю. (Kor) - Джъб П. (Gbr) 2:1
06:35Беранкис Р. (Ltu) - Герасимов Е. (Wrl) 2:0
07:30Фери А. (Gbr) - Сун Ф. (Chn) 2:1
07:40Уонг Ч. (Hkg) - Ечаргуи М. (Tun) 2:1
08:15Марченко И. (Ukr) - Хонг С. Ч. (Kor) 0:2
08:25Лаял М. (Est) - Лий Д. Х. (Kor) 2:0
09:55Харис Л. (Rsa) - Савил Л. (Aus) 2:0
10:20МакКейб Дж. (Aus) - Ту Л. (Aus) 2:1

ЧАЛЪНДЖЪР МЪЖЕ - СИНГЪЛ: Оейраш 3 (Португалия), клей

12:05Сачко В. (Ukr) НАПУСНАЛ - Имер Е. (Swe) 0:1
12:10Агаменоне Ф. (Ita) - Бланкано Ж. (Fra) 2:1
12:10Атман Т. (Fra) - Харис Б. (Gbr) 2:1
13:25Алис К. (Fra) - Ценг Ч. Х. (Tpe) 1:2
13:55Бланше Ю. (Fra) - Роша Е. (Por) 2:0
14:55Де Йонг Й. (Ned) - Онклин Г. (Bel) 2:0
15:10Ройе В. (Fra) - Андреев А. (Bul) 2:1
15:50Елиаш Г. (Por) - Касниковски М. (Pol) НАПУСНАЛ 1:0
16:40Морено Де Алборан Н. (Usa) - Винсент Руджери С. (Ita) 0:2
16:40Родригес Таверна С. (Arg) - Комесана Ф. (Arg) 1:2
17:25Фонини Ф. (Ita) - Де Лооре Й. (Bel) 2:1
19:05Ковалик Й. (Svk) - Наполитано С. (Ita) 0:2
19:35Ерард М. (Fra) - Нава Е. (Usa) 1:2

ЧАЛЪНДЖЪР МЪЖЕ - СИНГЪЛ: Сан Мигел де Тукуман (Аржентина), клей

00:25Мидон Л. (Arg) - Амброджи Л. Е. (Arg) 2:0
16:10Бръм Дж. (Usa) - Коруин Ф. (Usa) 0:2
16:10Виличич Б. (Arg) - Фернандез Б. (Bra) 2:1
16:10Монсон И. (Arg) - Ронкадели Ф. (Uru) 0:2
18:00Кестелбойм М. (Arg) - Кароу И. (Uru) 2:0
18:15Коярини А. (Arg) - Фархат Т. (Arg) 2:0
18:20Абоян В. (Arg) - Боскардин Д. П. (Bra) 2:0
19:50Учида К. (Jpn) - Оливо Р. (Arg) 0:2
19:50Шейнгезихт Л. (Bul) - Отеги Х. Б. (Arg) 0:2
20:25Лингуа Л. А. Л. (Arg) - Виянуева Г. (Arg) 0:2
22:30Леман Н. (Arg) - Родригес Л. Х. (Arg) 0:2
Сет 1Сейтуне М. (Arg) - Хусто Г. И. (Arg) 0:0 (5:4)

ЧАЛЪНДЖЪР МЪЖЕ - СИНГЪЛ: Талахаси (САЩ), клей

00:15Фонио Дж. (Ita) - Шверцлер Дж. Й. (Aut) 0:2
01:20Улф Дж. Дж. (Usa) - Сърл Х. (Gbr) 0:2
03:45Кудла Д. (Usa) - Хабиб Х. (Leb) 0:2
17:00ОтмененПолмънс М. (Aus) - Гомес Ф. А. (Arg) -:-
18:10Вале Д. (Por) - Деноли К. (Fra) 0:2
18:10Кроуфърд О. (Gbr) - Попко Д. (Kaz) 2:0
18:10Сандгрен Т. (Usa) - Дам М. (Usa) 2:0
19:55Андраде А. (Ecu) - Гомес Ф. А. (Arg) 0:2
20:10Крюгер М. (Usa) - Куин И. (Usa) 2:0
20:25Табюр К. (Fra) - Лилов В. (Usa) 2:0
21:35Квятковски Т. (Usa) - Бойър Т. (Usa) 2:1
21:40Ричард А. (Sui) - Кузухара Б. (Usa) 2:0
Сет 3Бигън К. (Usa) - Бобров Б. (Wrl) 1:1 (6:4,2:6,2:2)
23:55Мелцер Г. (Aut) - Едмънд К. (Gbr) -:-

ЧАЛЪНДЖЪР ЖЕНИ - СИНГЪЛ: Оейраш (Португалия), клей

12:05Таусон К. (Den) - Моне К. (Fra) 2:0
12:10Матеас М. (Usa) - Парисас-Диас Н. (Esp) 1:2
12:10Паркс А. (Usa) - Сарасуа Р. (Mex) 0:2
13:35ОтмененЛий Г. (Rou) - Еала А. (Phl) -:-
13:35Авдеева Ю. (Wrl) - Еала А. (Phl) 2:1
14:55Куверманс А. (Ned) - Лукас Т. (Cro) 0:2
16:20Гарсия М. (Por) - Дарт Х. (Gbr) 0:2
16:25Фалей А. (Wrl) - Престън Т. (Aus) 2:0
17:55Бай Ж. (Chn) - Стефанини Л. (Ita) 2:0
18:05Джоунс Ф. (Gbr) - Масарова Р. (Esp) 2:1
20:30ОтмененШрамкова Р. (Svk) - Жанжан Л. (Fra) -:-
20:30Шрамкова Р. (Svk) - Лепченко В. (Usa) 0:2
20:50Краус С. (Aut) - Кнутсон Г. (Cze) 2:0

ЧАЛЪНДЖЪР МЪЖЕ - ДВОЙКИ: Оейраш 3 (Португалия), клей

19:45Ферейра Силва Ф./Перейра Т. - Лютаревич И./Манафов В. 0:2
21:25Гинар М./Жак Г. - Фария Ж./Роша Е. 2:0

ЧАЛЪНДЖЪР МЪЖЕ - ДВОЙКИ: Сан Мигел де Тукуман (Аржентина), клей

22:05Да Силва Д. Д./Кестелбойм М. - Харпър П./Стивънсън Д. 0:2

ЧАЛЪНДЖЪР МЪЖЕ - ДВОЙКИ: Талахаси (САЩ), клей

Сет 1Дам М./Рибаков А. - Фанкът Т. Дж./Рийз Х. 0:0 (1:0)

ЧАЛЪНДЖЪР ЖЕНИ - ДВОЙКИ: Оейраш (Португалия), клей

17:55Байерлова М./Фоса Н. - Хаверлаг И./Ламенс С. 1:2
20:05Барнет А./Кристи Ф. - Жорже Ф./Жорже М. 0:2
21:10Перин К./Силва Е. - Дарт Х./Младенович К. 0:2
21:25Гарсия М./Сантош А. Ф. - Джаламидзе Н./Сарасуа Р. 0:2

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: M15 Antalya 11 (Турция), клей

11:00Барнат И. (Cze) - Чепелев А. (Wrl) 2:0
18:45Пас Х. П. (Arg) - Граматикополо Б. (Ita) 2:0

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: M15 Azay-le-Rideau (Франция), твърд (на закрито)

11:00Реко А. (Fra) - Камю Ч. (Fra) 2:1
11:00Риве М. (Fra) - Романо Ф. (Ita) 2:1
12:30Гарсиан А. (Fra) - Вилегжанин Н. (Wrl) 2:1
12:30Искердо Луке Р. (Esp) - Дюсан Л. (Fra) 0:2
14:00Бергер А. (Fra) - Сабас М. (Fra) 1:2
19:00Бросе С. (Fra) - Уенделкън Х. (Gbr) 2:0

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: M15 Dubrovnik (Хърватия), клей

11:00Върбенски М. (Cze) - Беретини Дж. (Ita) 0:2
11:00Карол М. (Svk) - Вьорнер П. (Ger) 2:0
11:00Мадарас Г. (Hun) - Шайрих Я. (Pol) 2:1
11:45Пихлер Д. (Aut) - Вулпита Г. (Ita) 2:0
12:30Перуца В. (Ita) - Олийников Н. (Cro) 2:0

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: M15 Kursumlijska Banja (Сърбия), клей

11:00Обрадович Д. (Srb) - Живкович С. (Srb) 2:0
14:30Снитари И. (Mda) - Радженович В. (Srb) 2:1
16:00Донев Г. (Bul) - Иванов С. А. (Bul) 1:2
16:00Маркович С. (Srb) - Йович В. (Srb) 0:2
16:00Щенцер М. (Ger) - Боземой Б. (Ned) 1:2
17:30Фантини Л. (Ita) - Беншетри Е. (Mar) 0:2

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: M15 Monastir 16 (Тунис), твърд

13:00Там К. (Est) - Агафонов Е. (Wrl) 2:1
13:00Форджър А. (Ned) - Лиаонелка А. (Wrl) 2:1

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: M15 Santiago (Чили), клей

11:00Мена Ф. (Arg) - Огура К. (Jpn) 2:0
12:30Тореалба Б. (Chi) - Саласар А. (Chi) 0:2
23:00Тенти Ф. (Arg) - Бруна Н. (Chi) -:-

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: M15 Telde 2 (Испания), клей

11:10Бонсак Г. К. (Den) - Пуйол Наваро Б. (Esp) 2:0
11:10Елгера Касадо Л. (Esp) - Торк Б. (Bel) 0:2
11:10Перес М. И. (Esp) - Оливер Моратая В. (Esp) 2:1
12:55Ериксон С. (Swe) - Мартинес Л. (Sui) 2:1
13:25Педрико Кравцов А. (Esp) - Мелеро К. А. (Esp) НАПУСНАЛ 0:0
14:15Фернандес Ф. Д. (Chi) - Бланч Д. (Usa) 2:0
14:25Ди Натале Дж. М. (Arg) - Гутиерез О. Ж. (Bra) 0:2
17:15Бланч Д. (Usa) - Файта П. (Hun) 2:1

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: M25 Hammamet 7 (Тунис), клей

14:00Джакомини Л. (Ita) - Де Кром М. (Ned) 2:1
14:00Магуайър К. (Irl) - Ким Ж. (Sui) 0:2
14:00Фурнес Е. (Fra) - Никлес Й. (Sui) 2:0
14:00Чаш П. (Pol) - Лобанов А. (Wrl) 2:0

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: M25 Santa Margherita di Pula 4 (Италия), клей

12:10Рибекай М. (Ita) - Арнаболди Ф. (Ita) НАПУСНАЛ 1:0
12:15Д'Агостино С. (Ita) - Санчес К. А. (Esp) 0:2
12:15Дондерс Д. (Ned) - Потенца Л. (Ita) 2:0
12:15Клинчаров А. (Nzl) - Пирайно Г. (Ita) 0:2
12:25Ноче Г. М. (Ita) - Лопес Монтагуд К. (Esp) 0:2
12:25Сорентино Л. (Ita) - Джунта М. (Ita) 0:2
13:20Перфети Н. (Ita) - Орадини Дж. (Ita) НАПУСНАЛ 1:0
14:20Пенафорти Г. (Ita) - Андалоро Ф. (Ita) 2:1
14:45Пиати Р. (Mon) - Боупейн С. (Bel) 0:2
14:55Крутих О. (Ukr) - Карузо А. (Ita) 2:0

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: W15 Antalya 10 (Турция), клей

11:00Евтимова Д. (Bul) - Кавагиши Н. (Jpn) 2:0
12:30Денчева Р. (Bul) - Караджаева М. (Wrl) 2:0
12:30Сидлиска Н. (Ger) - Шевчикова Л. (Cze) 0:2
17:30Мацола А. (Ita) - Подлинска М. (Pol) 0:2
17:30Нагата А. (Jpn) - Зелничкова Р. (Svk) 1:2
20:00Сидорова К. (Wrl) - Дийн Дж. (Usa) 0:2

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: W15 Kursumlijska Banja (Сърбия), клей

11:00Терзийска Ю. (Bul) - Арсич А. (Srb) 2:0
13:30Берглер О. (Pol) - Павлу Д. (Gre) 1:2
14:30Хереа К. А. (Rou) - Маринкович Б. (Srb) 2:1
16:45Йонеску Е. М. (Rou) - Сувирджонкова Д. (Srb) 2:1
17:15Груич Й. (Srb) - Стевич Е. (Fra) 0:2

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: W15 Monastir 14 (Тунис), твърд

13:00Велкер Е. (Ger) - Бусо Н. (Esp) 1:2
13:00Радованович Н. (Fra) - Ткачева М. (Wrl) 2:0
13:00Файла Дж. (Usa) - Дааветила С. (Usa) 1:2

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: W15 Shymkent (Казахстан), твърд

11:00Рустемова Ж. (Kaz) - Toregen S. (Kaz) 1:2
12:30Садик С. (Ind) - Шин Дж. (Kor) 0:2

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: W15 Telde 3 (Испания), клей

11:00Арифулина А. (Wrl) - Нюландер А. Ж. (Swe) 0:2
11:00Долс С. (Esp) - Петретич Л. (Fra) 0:2
11:00Нгуйен Тан Л. (Fra) - Мдлулуа У. (Rsa) 2:0
12:30Ван Де Пеер В. (Bel) - Паун Дж. (Esp) 2:0
12:30Мацуда Р. (Jpn) - Диас Адровер К. (Esp) 0:2
12:30Черни И. (Gbr) - Жу Е. (Usa) 2:1
13:00Оливер Санчес М. (Esp) - Ван ден Брук И. Л. (Ned) 0:2
13:00Осте Ферер К. (Esp) - Нахум Г. (Ben) 1:2

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: W35 Hammamet 5 (Тунис), клей

14:00Зайцева К. (Wrl) - Хърда Л. (Ger) 2:0
14:00Мидендорф Ю. (Ger) - Шмид А. (Ger) 0:2
14:00Рокети С. (Ita) - Копез К. (Bel) 2:0
18:30Ван Уйтванк А. (Bel) - Алби О. (Fra) 2:0
18:30Расил Р. (Tun) - Лен Е. (Fra) 0:2

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: W35 Santa Margherita di Pula 4 (Италия), клей

12:00Хиетаранта Л. (Fin) - Хименес К. В. (And) 2:1
13:30Гаврила О. (Rou) - Гирардато Е. О. (Ita) 2:0
13:30Каратанчева Л. (Bul) - Руджери Дж. (Ita) 0:2
13:30Киеза Е. (Ita) - Спигарели М. (Ita) 1:2
13:30Присакариу А. (Rou) - Ричи Б. (Ita) 0:2
13:30Шапатава С. (Geo) - Абанято А. (Ita) 2:1

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: W50+H Calvi (Франция), твърд

11:15Картал С. (Gbr) - Ромео К. (Fra) 2:0
12:30Шостак М. (Fra) - Кан В. (Wrl) 0:2
12:35Моно А. (Fra) - Рамиалисон И. (Fra) 1:2
15:10Льоклер М. (Fra) - Банкс А. (Gbr) 0:2
16:15Деперие Г. (Fra) - Резай А. (Fra) 2:1
18:55Снигур Д. (Ukr) - Барташевич Я. (Fra) 2:0

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: W50 Shenzhen 2 (Китай), твърд

05:05Лиу Ф. (Chn) - Накло Т. (Tha) 2:0
05:05Ма Й. (Chn) - Лу Ж. (Chn) 0:2
05:10Хартоно А. (Ned) - Ибрагимова А. (Wrl) 2:1

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: W75 Chiasso (Швейцария), клей

15:05Канепи К. (Est) - Бурийо Е. И. (Esp) 0:2
15:30Бартункова Н. (Cze) - Курми Ф. (Mlt) 0:2
15:40Пигато Л. (Ita) - Смит Т. Н. (Aus) 2:1

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: W75 Koper (Словения), клей

14:35Миту А. (Rou) - Ланишек А. (Slo) 2:0

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: M15 Antalya 11 (Турция), клей

14:00Реймон А./Вилослада Е. - Гогелия К./Метревели А. 2:1
14:00Маца М./Пикионе А. - Хубер Д./Кахун Я. 2:0
14:00Хенинг Ф./Салтън Д. - Саръташ Г./Туркер М. Н. 1:2
14:00Исомура К./Тронгчароенчайкул В. - Брунцлик П./Брунолд М. 1:2
14:00Aytekin M./Karakas K. A. - Ла Вела Дж./Ортенци Дж. М. 0:2
17:15Барнат И./Ланик Т. - Abdullin A./Фомин И. 2:0

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: M15 Azay-le-Rideau (Франция), твърд (на закрито)

14:00Купър С./Маркевич Дж. - Газуани Дюран Я./Масар Л. 0:2
16:00Камю Ч./Мацуока Х. - Риве М./Роки М. 0:2
16:00Гомес Г./Понше М. - Хюлм М./Кауковалта П. 0:2
18:00Гарсиан А./Нажел А. - Гуж М./Lhomond I. 2:0
20:30Дюсан Л./Жоно С. - Бергер А./Жение Т. 2:0
20:30B./Сабас М. - Фомба Л./Искердо Луке Р. 0:2

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: M15 Dubrovnik (Хърватия), клей

12:30Якич М./Марковина Д. - Кременчуцкий И./Риепкин М. 2:0
12:30Фосати К./Специали Ф. - Бертимон Ш./Бертимон М. 1:2
12:30Баничевич М./Тумбас К. К. - Ivanisevic E./Милованов Т. 0:2
14:30Драгомиров Д./Гльоклер М. - Шазал М./Карол М. 2:1
15:00Хес Ш./Вьорнер П. - Оберлайтнер Н./Йоцбах А. 1:2
16:00Ингарао А./Вулпита Г. - Балдисери Е./Марино П. 2:0
16:00Пихлер Д./Върбенски М. - Башич М./Шимунджа Й. 2:0
16:00Микрут Л./Поличак М. - Хайнонен А./Шайрих Я. 2:1

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: M15 Kursumlijska Banja (Сърбия), клей

14:30Барбие Газеу П./Павлович Л. - Йевремович М./Zoroja I. 2:0
16:00Фумагали Ф./Роси Л. - Дьомане Е./Ложе Дж. 2:0
17:30Конов С./Снитари И. - Вукоманович Т./Живкович С. 0:2
18:00Булус К./Ферари Ф. - Любоевич А./PILIPOVIC A. 1:2

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: M15 Monastir 16 (Тунис), твърд

13:00Бийвън Дж./Ходкин Ш. - Кубо Т./Мухан А. 2:0
14:00Азойдес Д./Ефстатиу М. - Краутър К./Сак Т. 2:0
14:00Хол Ф./Марин Н. - Донски А./Покорни Л. 0:2
14:00Магилни Дж./Шийхи Дж. - Fedorov T./Пьотровски Д. 2:0
20:00Кнаф А./Венелт К. - Нестеров А./Норти А. 2:1
20:30Андре С./Джадун Н. - Агафонов Е./Лиаонелка А. 0:2
20:30Браунинг Т./Мартин Д. - Мацуда Р./Там К. 1:2

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: M15 Telde 2 (Испания), клей

15:25Матвиевичи Е./Ортис Гонсалес К. - Фернандес-Гонсалес М./Уилямсън Т. 2:1
16:00Херберг А. Х./Лазаро Жункадея М. - Костка Т./Пино С. 0:2

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: M25 Hammamet 7 (Тунис), клей

16:00Треска Дж./Волпи Г. - Хартиг Р./Хорнунг М. 2:0
16:00Агостини С./Де Винсентис М. - Fita Juan S./Moreno D. M. 2:0
16:00Фу Х./Хсу Дж. - Лапалу В./Панара А. 2:0
16:00Ди Вита Р./Jung R. G. - Битун К./Овчаренко О. 0:2

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: M25 Santa Margherita di Pula 4 (Италия), клей

17:05Сакеларидис Д./Сакеларидис М. - Де Карвальо В./Клинчаров А. 2:0
17:10ОтмененЛопес Монтагуд К./Санчес К. А. - Арнаболди А./Арнаболди Ф. -:-
17:10Лопес Монтагуд К./Санчес К. А. - Де Джорджо П./Деси М. 2:0
17:25Орадини Дж./Серафини М. - Slesarev B./Судзум М. М. 2:0
17:50Дондерс Д./Понтджодикромо С. - Пирайно Г./Сорентино Л. 0:2

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: W15 Antalya 10 (Турция), клей

15:00Чърпанлъ Д./Влъчкова К. - Гонсалес Даниеле Х. М./Лошале В. 2:0
15:00Гудел В./Морон Ф. Б. - Ауер Щ./Санер Ю. 0:2
16:00Анейн С./Барановска А. - Бестети Дж./Станьо Б. 1:2
18:30Кавагиши Н./Йорук И. - Сован Ш./Сидлиска Н. 1:2

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: W15 Kursumlijska Banja (Сърбия), клей

12:00Mocanu A. C./Ражнатович А. - Колонус З./Есипчук Д. 0:2
15:15Ернандес М. Дж./Шан Ю. - Лацкова В./Волкова Д. 1:2
15:45Хиралди Рекена А./Запаринюк А. - Стоянович Л./Стошович М. 2:0
17:00Берглер О./Цилекова Л. - Де Конинг Р./Хагеман М. 0:2

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: W15 Monastir 14 (Тунис), твърд

13:00Акита Ш./Озеки М. - Корли П./Иванова Д. 0:2
15:00Горска Д./Наваро М. Ф. - Батия Д./Чиу Б. 2:0
15:00Луо Ю С./Секейра М. - Ан Ю. Дж./Ли-Нгуйен С. 0:2
16:50Куси Алсугарай Х./Лейкина П. - Комано М./Виле М. 2:1
20:15Хойчи Л./Рсовац Д. - Яковлева А./Кусенкова В. 0:2
20:30Бусо Н./Вилдгрубер А. - Пфайфер Л./Дзанолини К. 1:2
20:30Ху И./Жанг И. - Ванлангендок Е./Велкер Е. 0:2
20:30Дааветила С./Файла Дж. - Ткачева М./Жабраилова М. 0:2

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: W15 Telde 3 (Испания), клей

13:00Наги А./Стюр Ж. Л. С. - Бенито М./Берген М. 2:0
15:00Коуто Л./Мескита К. - Амос А./Метро М. 0:2
15:00Долс С./Мозгалева А. - Маркина М./Вигара Рамос И. WO -:-
15:00Укаегбу А./Чи Ш. - Йохансон И./Нюландер А. Ж. 0:2
16:00Андриенко М./Арифулина А. - Ди Джиролами Т./Петретич Л. 1:2
16:00MENDEZ X. S./Паун Дж. - Мацуда Р./Зайболд Е. 0:2

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: W35 Hammamet 5 (Тунис), клей

16:00Алби О./Лен Е. - Мансури Я./Милованович Е. 0:2
17:00Бенке Дж. К./Shroff S. - Адкар В./Расил Р. 0:2
18:30Хобгарски К./Варгова Н. - Корокозиди Е./Tsion Y. 2:0

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: W35 Santa Margherita di Pula 4 (Италия), клей

15:00Алвизи Е./Урджеси Ф. - Олийникова О./Подураева М. 2:0

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: W50+H Calvi (Франция), твърд

11:15Грам О./Лолия М. - Джирели К./Раденкович М. 0:2
14:50Янсен Ш./Монева Й. - Батести А./Ноел М. 0:2
17:05Пайе П./Шостак М. - Белграве Ж./Векерле М. 0:2
18:30Моно А./Ромео К. - Радванска У./Райзер В. 0:2

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: W50 Shenzhen 2 (Китай), твърд

07:05Фенг Ш./Озбърн А. - Гасанова А./Гурева А. 2:0
07:10Брукс М./Чонг Е. - Парк С./Уонг Х. К. 2:0
08:15Лианг Е. Ш./Танг К. - Гуо М./Уанг М. 2:0
08:45Рен Ю./Юан Ч. - Уанг Дз./Яо Ш. 2:1
09:05Чо И./Чо Ц. - Хосоги С./Мацуда М. 2:0
10:05Накло Т./Тараруди Л. - Цао Ч. И./Женг В. 0:2

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: W75 Chiasso (Швейцария), клей

16:45Габрич А./Фогт М. - Капуро Таборда М./Риера Ю. 2:0
18:45Папамихаил Д./Валтерт С. - Бертолдо Дж./Мелис В. 2:0
18:45Гранвер А./Цигурова К. - Карамоко Н./Марцинкевича Д. 0:2
20:20Козакова К./Смит Т. Н. - Каеги З./Талери К. 2:0

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: W75 Koper (Словения), клей

15:20Кучмова А./Уебли-Смит Е. - Шебестова И./Соболева А. 1:2
17:15Гьорческа Л./Миту А. - Бервид В./Хърдинкова Д. 2:0
17:30Маренк М./Смейкал Л. - Дину К./Фурлис Дж. 0:2
17:55Петелиншек П./Жнудеръл А. НАПУСНАЛ - Милич Е. Н./Тодони А. А. 0:0
18:30Ковачич Н./Найжер К. - Юрич Н./Ланишек А. 2:0
18:50Бизяк З./Богатин Ю. - Сакелариди С./Дзантедески А. 0:2

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.Flashscore.bg осигурява резултати на живо за тенис - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от Flashscore.com поради технически причини.