ОПРЕСНИ

Хокей » Днес » Завършили

САЩ: НХЛ

02:00Детройт Ред Уингс - Колорадо Аваланч 2:1СП
02:00Каролина Хърикейнс - Флорида Пантърс 1:0
02:00Ню Джърси Девилс - Ню Йорк Рейнджърс 1:5
02:00Отава Сенатърс - Далас Старс 4:1
02:00Питсбърг Пенгуинс - Монреал Канейдиънс 4:1
02:00Тампа Бей Лайтнинг - Вашингтон Кепитълс 3:5
03:00Ст. Луис Блус - Ню Йорк Айлъндърс 4:0
04:00Калгари Флеймс - Бостън Бруинс 3:2СП
05:00Вегас Голдън Найтс - Торонто Мейпъл Лийфс 3:7
05:00Сиатъл Кракен - Ванкувър Канъкс 5:2
05:30Лос Анджелис Кингс - Нешвил Предейтърс 1:4

ФИНЛАНДИЯ: Лийга

18:30Ваасан Спорт - Тапара 6:5
18:30Илвес - СайПа 5:2
18:30Пеликанс - Карпат 2:3СП
18:30ТПС Турку - Юп Ювяскюля 3:2СП
18:30Юкурит - Луко 2:3

ЧЕХИЯ: Екстралига

18:30Витковице - Пилзен 1:0
18:30Карлови Вари - Тринец 4:5
19:00Кладно - Млада Болеслав 0:5

АВСТРИЯ: ICE Hockey League

20:15ОтложенТВК Инсбрук - Азиаго -:-

БЕЛАРУС: Екстралига

18:00Витебск - Химик Новополоцк 5:0
18:00Гомел - Локомотив Орша 1:4
18:00Жлобин - Могилев 5:1

КАНАДА: WHL

04:00Принс Алберт Рейдърс - Брендън Уийт Кингс 2:3

КАНАДА: QMJHL

01:00Акадия-Батхърст Тайтън - Монктън Уайлдкетс 2:3дуз
01:00Кейп Бретон Скрийминг Ийгълс - Шарлъттаун Айлендърс 1:3
02:00Бе-Кому Дракар - Викториявил Тайгърс 5:1
02:00Вал-д'Ор Форю - Руин-Норанда Хъскийс 3:7
02:00Гатино Олимпикс - Бленвил-Боабриян Армада 5:2
02:00Шербрук Финикс - Халифакс Муусхедс 2:5
02:30Шикутими Садженинс - Римуски Океаник 2:1СП

КАНАДА: U Sports - Плейофи

02:30Уиндзор - Брок 1:6
04:00Калгари - Маунт Роял 4:2

ПОЛША: Полска хокейна лига

19:00ММКС Подхале - Тихи 2:5

РУМЪНИЯ: Национално първенство

18:30Спортул Студентеск - Фенестела 1:5

РУСИЯ: Континентална хокейна лига - KHL

16:00Нижнекамск - Локомотив Ярославъл 2:3СП
16:00Сочи - Кунлун 6:3
18:30Дин. Минск - СКА Ст. Петербург 1:5

РУСИЯ: Висшая Хокейна Лига - Плейофи

12:00Химик - Воронеж 3:1
14:00Курган - Звезда Москва 1:5
14:00Тюмен - ХК Норилск 2:3
14:00ХК Югра - Тамбов 3:4
15:00Перм - Красноярск 8:0
16:00Динамо Ст. Петербург - Алметевск 4:5СП
16:00СКА Нева Ст. Петербург - Орск 3:5
16:00AKM - Торос Нефтекамск 6:2

РУСИЯ: MHL

08:00Кузнецкие Медведи - Красноярские Риси 9:1
08:00Сибирские Снайпери - Ирбис 2:3СП
09:00Омские Ястреби - Чайка 6:4
09:00Тайфун - Амурские Тигри 4:3дуз
09:30Тюменски Легион - Локо-76 1:3
10:00Авто - Толпар 4:0
10:00Молот Перм - Лада 4:3
11:00Белие Медведи - Сталние Лиси 2:3дуз
12:00Дин. Москва - Динамо Ст. Петербург 5:3
12:00Капитан - МХК Спартак 5:4дуз
12:00Новомосковск U20 - Красная Армия 3:2дуз
12:00СКА-ГУОР Карелия - СКА-Юниор 2:7
12:00Спутник Алметевск - Снежние Барси 1:4

РУСИЯ: НМХЛ

12:00Полот - Факел 4:3дуз
12:00Тамбов - Бобров 4:6
12:00Тверичи - Прогрес Глазов 4:5дуз
16:00Гранит - Динамо 576 6:2

РУСИЯ: ЖХЛ

12:00Динамо Нева W - Торпедо Нижни Новгород W 6:3
12:00Торнадо W - Уфа W 1:4
15:00Белие Медведи W - MSMO 7.62 W 3:1

САЩ: АХЛ

02:00Хартфорд Уув Пак - Лейк Ери Монстърс 3:4дуз

САЩ: ECHL

02:05Грийнвил Суомп Рабитс - Рапид Сити Ръш 5:1

САЩ: НКАА

02:00Ниагара Пърпъл Ийгълс - Мърсихърст Лейкърс 1:6
02:00Холи Крос Крузейдърс - Бентли Фалкънс 1:5

СВЯТ: СП IIIB

14:00Хонг Конг - Северна Корея 8:10
17:30Филипини - Сингапур 6:3

СЛОВАКИЯ: Екстралига

18:30Бан. Бистрица - Михаловце 4:2
19:00Дукла Тренчин - Зволен 3:2
19:00Попрад - Липтовски Микулаш 1:2
19:00ХК 19 Хуменне - Нове Замки 1:3

СЛОВАКИЯ: Първа Лига

18:30Жилина - Римавска Собота 10:1
18:30Скалица - Прешов 1:2
18:30Търнава - Требишов 5:7
19:00Дубница - Жиар над Хроном 4:1
19:00Поважска Бистрица - Тополчани 1:3

УНГАРИЯ: Първа лига

18:30Брашов - Budapest Akademia 0:1СП
19:00Уйпещ - ДВТК 3:4дуз

ФИНЛАНДИЯ: Местис

18:30ИПК - К-Вантаа 4:0
18:30Кетера - Йокерит 5:4СП
18:30ФПС - Хокки 1:2
18:30Хермес - Киеко-Поят 4:5

ФИНЛАНДИЯ: Финландска серия - Етап на загубилите

18:30РаахеК - ЯХТ 1:6

ФИНЛАНДИЯ: Финландска серия - Етап на победителите

18:30ЛеКи - Пири 5:3

ФИНЛАНДИЯ: SM-sarja U20 - Етап на загубилите

16:00К-Вантаа U20 - Илвес U20 1:5
18:30ТУТО U20 - ИФК Хелзинки U20 0:3
19:00Йокерит U20 - Пеликанс Лахти U20 2:0

ФИНЛАНДИЯ: SM-sarja U20 - Етап на победителите

17:00Карпат U20 - Хамеенлина U20 4:5СП
17:00Киеко-Еспоо U20 - ТПС U20 4:6
17:00КооКоо U20 - Тапара U20 4:1
17:00Ювяскюля U20 - Асат U20 3:4дуз

ФИНЛАНДИЯ: Naisten Liiga - Плейофи

18:45КалПа W - Илвес W 2:1

ЧЕХИЯ: ELJ - Етап на победителите

18:00Витковице U20 - Комета Бърно U20 1:3
19:00Спарта Прага U20 - Млада Болеслав U20 2:3
19:00Тринец U20 - Ихлава U20 8:4

ШВЕЦИЯ: Хокей Алсвенскан

19:00ИФ Бьоркльовен - Вестерос 6:4

ШВЕЦИЯ: СДХЛ - жени - Плейофи

19:05Дюргарденс W - Фрьолунда W 1:2
19:05Лександ W - Люлео W 2:4
19:05СДЕ ХФ W - Модо W 3:4

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.Flashscore.bg осигурява резултати на живо за хокей - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от Flashscore.com поради технически причини.