ОПРЕСНИ

Хокей » Утре » Всички

САЩ: НХЛ

02:00Кълъмбъс Блу Джакетс - Бъфало Сейбърс -:-
03:30Чикаго Блекхоукс - Уинипег Джетс -:-
04:00Едмънтън Ойлърс - Минесота Уайлд -:-
19:00Детройт Ред Уингс - Ст. Луис Блус -:-
21:00Ню Джърси Девилс - Монреал Канейдиънс -:-
21:00Ню Йорк Айлъндърс - Тампа Бей Лайтнинг -:-
22:00Филаделфия Флайърс - Ню Йорк Рейнджърс -:-

ФИНЛАНДИЯ: Лийга

17:00КалПа - Ваасан Спорт -:-
17:00СайПа - Луко -:-
17:00Тапара - Асат -:-
17:00Хамеенлина - Пеликанс -:-
18:00КооКоо - Карпат -:-
18:30Юп Ювяскюля - Юкурит -:-

ШВЕЦИЯ: SHL

16:15Лександ - Люлео -:-
16:15Малмьо - Рьогле -:-
16:15Тимра - Векшьо -:-
19:00Линшьопинг - Модо -:-
19:00Ферестад БК - Йоребро -:-
19:00ХВ 71 - Фрьолунда -:-
19:00Шеллефтео - Оскаршхамн -:-

АЗИЯ: Лига на Азия

07:00Нико Айс Бъкс - HL Anyang -:-
08:00Ред Ийгълс Хокайдо - Тохоку Фрий Блейдс -:-

ЕВРОПА: Интернационална лига - Етап на загубилите

20:30Гердейна - Мерано -:-
20:30Йесенице - Стийл Уингс Линц -:-
20:30Лустенау - Фаса -:-
20:30Унтерланд - Клагенфурт II -:-

ЕВРОПА: Интернационална лига - Етап на победителите

20:30Брегенцервалд - Айсберен -:-
20:30Випитено - Ренон -:-
20:30Залцбург 2 - Кортина -:-

ЕВРОПА: BeNe Лига

20:30Лиеж Булдогс - Ден Хааг -:-
21:00Льовен - Диец-Лимбург -:-

ЕСТОНИЯ: Хокейна лига

16:00Виру Спутник - ХК Пантър -:-

ИСПАНИЯ: LNHH

22:45Барселона - Уарте -:-

ИТАЛИЯ: ИХЛ - Етап на загубилите

19:00Брешаноне - Фелтрегиачо -:-
20:30Валдифиеме - Комо -:-
21:30Валпеличе - Тоблах -:-

ИТАЛИЯ: ИХЛ - Етап на победителите

19:30Варезе - Калнерн -:-
20:30Епан - Алеге -:-

КАНАДА: OHL

02:00Кингстън Фронтенакс - Лондон Найтс -:-
02:00Китчънър Рейнджърс - Сарния Стинг -:-
02:00Мисисага Стийлхедс - Ниагара АйсДогс -:-
02:00Отава 67ърс - Ошауа Дженерълс -:-
02:00Флинт Файърбърдс - Брантфорд Булдогс -:-
02:05Сагъноу Спирит - Норт Бей Баталиън -:-
02:05Съдбъри Уувс - Питърбро Пийтс -:-
02:30Гуелф Сторм - Уиндзор Спитфайърс -:-
22:00Отава 67ърс - Лондон Найтс -:-

КАНАДА: WHL

03:00Саскатун Блейдс - Брендън Уийт Кингс -:-
03:00Суифт Кърънт Бронкос - Медисин Хат Тайгърс -:-
04:00Калгари Хитмен - Уеначи Уайлд -:-
04:00Летбридж Хърикейнс - Едмънтън Ойл Кингс -:-
05:00Камлупс Блейзърс - Принс Джордж Кугарс -:-
05:05Виктория Роялс - Портланд Уинтърхоукс -:-
05:05Келоуна Рокетс - Ванкувър Джайънтс -:-
05:05Спокан Чийфс - Риджайна Патс -:-
05:05Три-Сити Америкънс - Муус Джоу Уориърс -:-

КАНАДА: QMJHL

02:00Гатино Олимпикс - Халифакс Муусхедс -:-
02:00Квебек Ромпар - Сейнт Джон Сий Догс -:-
02:00Шавинигън Катарактес - Драмондвил Волтижер -:-
02:30Шикутими Садженинс - Викториявил Тайгърс -:-
23:00Бе-Кому Дракар - Римуски Океаник -:-
23:00Бленвил-Боабриян Армада - Руин-Норанда Хъскийс -:-
23:00Драмондвил Волтижер - Сейнт Джон Сий Догс -:-

КАНАДА: LNAH

03:00Жонкиер Марки - Асюрансия дьо Тетфорд Майнс -:-
03:00Сейнт-Джордж - Сорел-Трейси -:-
03:05Петролиърс Лавал - Ривиер-дю-Луп -:-
22:00Сорел-Трейси - Жонкиер Марки -:-

КАНАДА: U Sports - Плейофи

01:00Монктън - СтФКс -:-
01:00ЮНБ - Сейнт Мерис -:-
02:00Лорие - TMU -:-
02:00Отава Джи-Джийс - ЮКТР -:-
04:00Калгари - Маунт Роял -:-
05:00ЮБК - Алберта -:-
23:00Брок - Уиндзор -:-

ЛАТВИЯ: Оптибет Хокейна Лига

13:00Рига Призма - Каунас Сити -:-
17:00Земгале - Пункс Вилнюс -:-
17:00Мого - Енергия Електренай -:-
19:00Курбадс - ХК Пантър -:-

НОРВЕГИЯ: EHL

17:00Рингерике - Стернен -:-
17:00Сторхамар - Волеренга -:-
19:30Спарта Сарпсборг - Фриск Аскер -:-

НОРВЕГИЯ: Дивизия 1

16:00Нидарос - Берген -:-
17:00Грунер - Фюрусет -:-
17:00Нарвик - Йовик -:-
17:00Ски Елит - Хасле/Льорен -:-

ОБЕДИНЕНО КРАЛСТВО: Елитна лига

21:00Белфаст - Файф -:-
21:00Брехед - Нотингам -:-
21:00Кардиф - Шефийлд -:-
21:00Ковънтри - Дънди -:-
21:00Манчестър - Гилфърд Флеймс -:-

РУМЪНИЯ: Национално първенство

11:00Спортул Студентеск - Фенестела -:-

РУСИЯ: Континентална хокейна лига - KHL

12:00Нижни Новгород - ЦСКА Москва -:-
13:00Барис Астана - Лада -:-
13:30Салават Уфа - Сибир Новосибирск -:-
13:30Трактор Челябинск - Авангард Омск -:-
14:00Металург Магнитогорск - Витяз Балашиха -:-
16:00Барс Казан - Амур Хабаровск -:-
16:00Дин. Москва - Владивосток -:-
16:00Сп. Москва - Череповец -:-

РУСИЯ: Висшая Хокейна Лига - Плейофи

12:00Химик - Воронеж -:-
14:00Тюмен - ХК Норилск -:-
16:00Динамо Ст. Петербург - Алметевск -:-
16:00AKM - Торос Нефтекамск -:-

РУСИЯ: MHL

08:00Кузнецкие Медведи - Красноярские Риси -:-
08:00Сибирские Снайпери - Ирбис -:-
09:00Омские Ястреби - Чайка -:-
09:00Тайфун - Амурские Тигри -:-
09:30Тюменски Легион - Локо-76 -:-
10:00Авто - Толпар -:-
10:00Молот Перм - Лада -:-
12:00Алмаз - Руские Витязи -:-
12:00Дин. Москва - Динамо Ст. Петербург -:-
12:00Капитан - МХК Спартак -:-
12:00Локо - Динамо-Шинник -:-
12:00Новомосковск U20 - Красная Армия -:-
12:00СКА-ГУОР Карелия - СКА-Юниор -:-
12:00Спутник Алметевск - Снежние Барси -:-

РУСИЯ: НМХЛ

12:00Полот - Факел -:-
12:00Тамбов - Бобров -:-
12:00Тверичи - Прогрес Глазов -:-
16:00Гранит - Динамо 576 -:-

РУСИЯ: ЖХЛ

11:30Свердловск - регион W - Красноярск W -:-
12:00Динамо Нева W - Торпедо Нижни Новгород W -:-
12:00Торнадо W - Уфа W -:-

САЩ: АХЛ

02:00Лавал Рокет - Торонто Марлийс -:-
02:00Утика Колидж - Сиракюз Крънч -:-
02:00Хърши Беърс - Уилкс-Бари/Скрантън -:-
02:05Провидънс Бруинс - Лейк Ери Монстърс -:-
02:05Рочестър Америкънс - Белвил Сенатърс -:-
02:05Спрингфийлд Тъндърбърдс - Хартфорд Уув Пак -:-
03:00Манитоба Муус - Калгари Ранглърс -:-
03:00Рокфорд АйсХогс - Тексас Старс -:-
04:00Тусон Роудрънърс - Бейкърсфийлд Кондорс -:-
04:05Колорадо Ийгълс - Хендерсън Силвър Найтс -:-
05:00Онтарио Рейн - Кочела Вали Файърбърдс -:-
05:00Сан Хосе Баракуда - Абътсфорд Канъкс -:-
22:00Лавал Рокет - Торонто Марлийс -:-
23:00Шарлът Чекърс - Лихай Вали Фантъмс -:-
00:00Сан Хосе Баракуда - Абътсфорд Канъкс -:-

САЩ: ECHL

02:00Адирондак Тъндър - Рединг Роялс -:-
02:00Инди Фюел - Уичита Тъндър -:-
02:00Орландо Солар Беърс - Джаксънвил АйсМен -:-
02:00Троа-Ривиер Лайънс - Нюфаундленд -:-
02:05Норфолк Адмиралс - Саут Каролина Стингрейс -:-
02:10Уилинг Нейлърс - Форт Уейн Кометс -:-
02:15Толедо Уолай - Мейн Маринърс -:-
02:30Савана Гоуст Пайрътс - Атланта Гладиейтърс -:-
02:30Флорида Евърблейдс - Уорчестър Рейлърс -:-
02:35Синсинати Сайклоунс - Айвоа Хартлендърс -:-
03:05Тълса Ойлърс - Айдахо Стийлхедс -:-
03:35Канзас Сити - Юта Гризлис -:-
22:00Троа-Ривиер Лайънс - Нюфаундленд -:-

САЩ: FPHL

02:00Бингамтън Блек Беърс - Уотъртаун Уувс -:-
02:30Данбъри Хет Трикс - Елмайра Ривър Шаркс -:-
02:30Уитвил - Мисисипи Сий Уулвс -:-
02:35Каролина Тъндърбърд - Батън Руж -:-
02:35Мотор Сити Рокетс - Кълъмбъс Ривър Драгънс -:-

САЩ: SPHL

02:00Мейкън Мейхем - Бирмингам Булс -:-
02:00Файетвил Марксмен - Куад Сити Сторм -:-
02:35Ноксвил Айс Беърс - Пенсакола Айс Флайърс -:-
03:00Хънтсвил Хавок - Роаноук -:-
03:15Пеория Ривърмен - Евансвил Тъндърболтс -:-

САЩ: USHL

02:00САЩ U18 - Линкълн Старс -:-
02:05Йънгстаун Фантъмс - Чикаго Стийл -:-
03:00Де Мойн Бъканиърс - Сийдър Рапидс -:-
03:05Ватерло Блек Хоукс - Сю Фолс Стампийд -:-
03:05Грийн Бей Геймблърс - Мъскийгън Лъмбърджакс -:-
03:05Дъбюк Файтинг Сейнтс - Медисън Кепитълс -:-
03:05Омаха Лансърс - Фарго Форс -:-
03:05Сиу Сити - Три-Сити Сторм -:-

САЩ: НКАА

02:00Бостън Колидж Ийгълс - Върмонт Катамаунтс -:-
02:00Браун Беърс - Куинипиак Бобкетс -:-
02:00Йейл Юнивърсити - Принстън Тайгърс -:-
02:00Кларксън Голдън Найтс - Корнел Биг Ред -:-
02:00Кънектикът Хъскийс - Бостън Юнивърсити Териърс -:-
02:00Масачузетс Минътмен - Ню Хемпшир Уайлдкетс -:-
02:00Мейн Блек Беърс - Североизточен -:-
02:00Мичиган Стейт Спартанс - Охайо Стейт Бъкайс -:-
02:00Ниагара Пърпъл Ийгълс - Мърсихърст Лейкърс -:-
02:00Пен Стейт Нитани Лайънс - Уисконсин Баджърс -:-
02:00Ренселър Енджиниърс - Дартмут Биг Грийн -:-
02:00Рочестър Тайгърс - Канизиъс Голдън Грифинс -:-
02:00Ст. Лоурънс Сейнтс - Колгейт Рейдърс -:-
02:00Юниън Дъчмен - Харвард Кримсън -:-
02:05Арми Блек Найтс - Американ Интернешанъл -:-
02:07Ферис Стейт Булдогс - Нортън Мичиган Уайлдкетс -:-
02:37Боулинг Грийн Фалкънс - Мичиган Тех Хъскийс -:-
03:00Мичиган Уулвърийнс - Нотър Дам Файтинг Айриш -:-
03:00Небраска Омаха Маверикс - Колорадо Колидж Тайгърс -:-
03:00Ст. Клауд Стейт Хъскийс - Уестърн Мичиган Бронкос -:-
03:07Минесота Стейт Маверикс - Лейк Съпириър Стейт Лейкърс -:-
03:07Норт Дакота Файтинг Хоукс - Минесота Дълют Булдогс -:-
03:07Оугъстана Вайкингс - Аляска Анкъридж -:-
03:07Ст. Томас Томийс - Бемиджи Стейт Бийвърс -:-
04:00Денвър Пайъниърс - Маями (Охайо) -:-
04:05Еър Форс Фалкънс - Робърт Морис -:-
06:07Аляска Нанукс - Аризона Стейт Сън Девилс -:-
21:00Лонг Айлънд Шаркс - Стоунхил -:-
23:00Арми Блек Найтс - Американ Интернешанъл -:-
23:00Юниън Дъчмен - Дартмут Биг Грийн -:-
00:30Бентли Фалкънс - Сейкред Харт Юнивърсити -:-

САЩ: PWHL Women

02:00Торонто W - Ню Йорк W -:-
21:30Монреал W - Отава W -:-

СВЯТ: СП IIIB

14:00Северна Корея - Сингапур -:-
17:30Иран - Филипини -:-
21:00Босна и Херцеговина - Хонг Конг -:-

СЛОВАКИЯ: 2. Лига - Плейофи

18:30Бардейов - Мартин -:-
18:30Пухов - Гелница -:-
19:00Сеница - Кежмарок -:-
19:00HK Detva - Левице -:-

СЛОВЕНИЯ: IHL - Плейофи

13:15Йесенице II - Загреб -:-
17:15Цървена звезда - Войводина -:-
20:00Славия - КХЛ Сисак -:-
20:15Триглав - KHL Medvescak -:-

УНГАРИЯ: Първа лига

18:30Диердои - ДЕАК -:-
18:30Миеркуря Чук - ДАБ -:-

ФИНЛАНДИЯ: Местис

17:00Йокерит - Киеко-Еспоо -:-
17:00КеуПа - ИПК -:-
17:00РоКи - Киеко-Поят -:-
17:00ТУТО - Хокки -:-
17:00ФПС - Коовее -:-
17:00Хермес - К-Вантаа -:-

ФИНЛАНДИЯ: Финландска серия - Етап на загубилите

16:00Хънтърс - С-Киекко -:-
16:20Ярвенпаа - Риему -:-

ФИНЛАНДИЯ: Финландска серия - Етап на победителите

16:00СаПКо - Виркия -:-
17:00Титаанит - ЛеКи -:-

ФИНЛАНДИЯ: SM-sarja U20 - Етап на загубилите

12:00СайПа U20 - К-Вантаа U20 -:-
13:00Илвес U20 - ТУТО U20 -:-
13:00Юкурит U20 - Луко U20 -:-
18:00Йокерит U20 - Кетера U20 -:-

ФИНЛАНДИЯ: SM-sarja U20 - Етап на победителите

12:30Ювяскюля U20 - КооКоо U20 -:-
14:45Тапара U20 - ТПС U20 -:-
15:00Ваасан Спорт U20 - Хамеенлина U20 -:-
16:00Асат U20 - Киеко-Еспоо U20 -:-
16:00Карпат U20 - КалПа U20 -:-

ФИНЛАНДИЯ: Naisten Liiga - Плейофи

14:00Хамеенлина W - Куортане W -:-
14:30ИФК Хелзинки W - Карпат W -:-
15:15Киеко-Еспоо W - ТПС W -:-

ФРАНЦИЯ: Д1

19:00Нант - Брест -:-
19:05Епинал - Шамбери -:-
19:15Мьодон - Страсбург -:-
19:30Ньои-сюр-Марн - Морзин-Авориаз -:-
20:30Дюнкерк Корсер - Каен -:-
20:30Монблан - Валансиен -:-
20:30Шоле - Тур -:-

ЧЕХИЯ: Chance Лига

17:00Колин - Литомерице -:-
17:30Ихлава - Пршеров -:-
18:00Простейов - Требич -:-
18:00Соколов - Поруба -:-
18:00Фридек-Мистек - Славия Прага -:-
18:30Зноймо - Всетин -:-
19:00Злин - Пардубице B -:-

ЧЕХИЯ: 2. Лига - Изток

18:00Валашке Мезиржичи - Хокей Вишков -:-
18:00Копршивнице - Техника Бърно -:-
18:00Опава - СХКМ Ходонин -:-
18:00Хавиржов - Хавличкув Брод -:-
18:00Шумперк - Велке Мезиржичи -:-
19:00Нови Йичин - Ждяр над Сазавоу -:-

ЧЕХИЯ: 2. Лига - Запад - Етап на загубилите

16:00Бенатки - Писек -:-
18:00Хронов - Рисути -:-
19:00Кралупи - Хеб -:-

ЧЕХИЯ: 2. Лига - Запад - Етап на победителите

16:00Дечин - Хомутов -:-
16:00Летнани - Прибрам -:-
17:00Усти над Лабем - Табор -:-
19:00ХК Върхлаби - Мостекти Лъви -:-

ЧЕХИЯ: ELJ - Етап на загубилите

13:00Злин U20 - Оломуц U20 -:-
13:00Ческе Будейовице U20 - Пардубице U20 -:-
13:30Маунтфилд ХК U20 - Пршеров U20 -:-

ЧЕХИЯ: ELJ - Етап на победителите

14:00Витковице U20 - Ихлава U20 -:-
14:00Спарта Прага U20 - Либерец U20 -:-
14:00Тринец U20 - Комета Бърно U20 -:-
18:00Карлови Вари U20 - Млада Болеслав U20 -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: Национална лига

20:45Амбри-Пиота - Давос -:-
20:45Берн - Сервет -:-
20:45Клотен - Лугано -:-
20:45Раперсвил - Бил -:-
20:45Фрибур - Ажуа -:-
20:45Цюрих - Лозана -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: MyHockey League - Плейаут

18:30Дюдинген - Белиндзона -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: MyHockey League - Плейофи

18:00Зеевен - Ароза -:-
18:30Хутвил - Франш-Монтане -:-
19:30Хур - Лангентал -:-
21:15АХК Фрауенфелд - Тюн -:-

ШВЕЦИЯ: Хокей Алсвенскан

19:00БИК Карлскога - Йостерсунд -:-

ШВЕЦИЯ: АлЕтан Северна

17:00Буден - Линдльовенс -:-
17:00Кируна - Хюдиксвал -:-
17:00Никьопингс СК - Сундсвал -:-
17:00Тюресьо Ханвикен - Питео -:-

ШВЕЦИЯ: АлЕтан Южна

17:00Вимерби - КРИФ хокей -:-
17:00Висби/Рома - Карлскрона -:-
17:00Шьовде - Кристианстад -:-

ШВЕЦИЯ: HockeyEttan Norra var

17:00Арланда - Каликс -:-
17:00Еншьопинг - Йорншьолдсвик -:-
17:00Стрьомсбро ИФ - Clemensnas -:-
19:00Сюрахамар - Венес -:-

ШВЕЦИЯ: СуперЕлит П20 - Етап на загубилите

13:00Мура U20 - Йоребро U20 -:-
15:00Вестерос U20 - Линшьопинг U20 -:-
16:30АИК U20 - Тимра U20 -:-
17:00Алмтуна U20 - Модо U20 -:-

ШВЕЦИЯ: СуперЕлит П20 - Етап на победителите

13:00Люлео U20 - Фрьолунда U20 -:-
13:00Рьогле U20 - Бринас U20 -:-
13:00Скелефтеа U20 - ХВ 71 U20 -:-
15:00Векшьо U20 - Лександ U20 -:-
16:00Дюргарденс U20 - Ферестад БК U20 -:-

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.Flashscore.bg осигурява резултати на живо за хокей - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от Flashscore.com поради технически причини.