Футбол » 29.04.2024 » Всички
Заложете на Футбол от своето моб. устройство с bet365!
БЪЛГАРИЯ: Efbet Лига - Група на изпадащите
20:15Берое - Етър 3:0БЪЛГАРИЯ: Efbet Лига - Лига на конференциите - групи
17:45ЦСКА 1948 - Арда 1:1ИСПАНИЯ: ЛаЛига
22:00Барселона - Валенсия 4:2ИТАЛИЯ: Серия А
21:45Дженоа - Каляри 3:0АЗЕРБАЙДЖАН: Висша лига
18:00Зира - Араз 0:1АЗИЯ: АФК Купа на Азия П23 - Плейофи
17:00Индонезия U23 - Узбекистан U23 0:220:30Япония U23 - Ирак U23 2:0
АЛБАНИЯ: Първа дивизия
16:00Билис - Фламуртари 4:219:00АФ Елбасани - Вора 2:0
АНГЛИЯ: Чемпиъншип
22:00Престън - Лестър 0:3АНГЛИЯ: Висша лига 2
14:00Саутхямптън U21 - Манчестър Юнайтед U21 3:621:00Дарби U21 - Евертън U21 3:0
21:00Кристал Палас U21 - Тотнъм U21 5:0
21:00Нотингам U21 - Рединг U21 0:0
21:00Нюкасъл Юн U21 - Астън Вила U21 0:1
21:00Уест Бром U21 - Лийдс U21 4:2
21:00Уулвърхямптън U21 - Брайтън U21 1:1
АНГЛИЯ: Професионална лига за развитие
13:00Шефилд Уен U21 - Суонзи U21 0:115:00ОтложенКрю U21 - Чарлтън U21 -:-
15:00Уигън U21 - Уотфорд U21 1:3
21:00Бирмингам U21 - Борнемут U21 3:2
АРЖЕНТИНА: Примера насионал
01:10Ол Бойс - Чакарита Хуниорс 0:003:10Расинг Кордоба - Килмес 1:0
АРЖЕНТИНА: Торнео Федерал
23:00Хувентуд Антониана - Сентрал Норте 1:101:00Сантамарина - Чиполети 0:0
АРЖЕНТИНА: Примера Б - Апертура
21:30Сакачиспас - Вия Далмине 1:1АРЖЕНТИНА: Примера С - Апертура
21:30Клейпол - Спортиво Баракас 0:221:30КСР Еспаньол - Депортиво Парагуайо 1:0
АРЖЕНТИНА: Примера А - жени - Апертура
23:00ОтложенРивър Плейт W - Росарио Сентрал W -:-21:00УАИ Уркиса W - Белграно W 2:0
АРМЕНИЯ: Първа лига
15:00ОтложенОнор - Алашкерт 2 -:-АРУБА: Дивисион ди Онор - Изпадане
23:00CDRA - Унистарс 1:401:00Спорт Бойс - Йонг Аруба 1:3
03:00Ла Фама - Санта Фе 8:1
БЕЛГИЯ: Про Лига П21
21:00Лиерс К. U21 - Беверен U21 3:1БОЛИВИЯ: Професионална дивизия - Апертура - Плейофи
23:00Дъ Стронгест - Университарио де Винто 1:3дуз01:00Индепендиенте - СА Було Було 3:1
БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: WWIN Лига БиХ
17:30Тузла Сити - Игман К. 1:2БРАЗИЛИЯ: Серия А
00:30Жувентуде - Атлетико-ПР 1:100:30Форталеза - Брагантино 1:1
02:00Интернасионал - Атлетико ГО 1:1
БРАЗИЛИЯ: Серия B
00:30Гояс - Понте Прета 3:0БРАЗИЛИЯ: Серия C - Първи етап
01:00Ботафого ПБ - СЕР Кашиас 1:101:30Волта Редонда - Флореста ЕК 2:1
БРАЗИЛИЯ: Серия D
23:00Конкордия - Бразил де Пелотас 2:000:00Мисто - КРАК 1:1
БРАЗИЛИЯ: Матогросензе 2
23:00Касерес - Жуара 1:123:00Спорт Синоп - Кампо Ново 3:1
БРАЗИЛИЯ: Бразилейро - жени
21:00Фламенго W - Сантош W 7:0БРАЗИЛИЯ: Бразилейро А2 - жени
21:00УД Алагоана W - Спорт Ресифе W 0:0БРАЗИЛИЯ: Бразилейро А3 - жени
21:00Креспом W - Собрадиньо W 0:1дуз22:00Ботафого ПБ W - Мишто ПБ W 2:0
22:00Тирадентеш W - ИАПЕ W 2:1
БУРКИНА ФАСО: Висша лига
19:00Витес - Сонабел Уагадугу 0:0ВЕНЕЦУЕЛА: Лига ФУТВЕ - Апертура - четиристранен
00:00Карабобо - Португеса 2:102:30Пуерто Кабейо - Ангостура 1:1
ВЕНЕЦУЕЛА: Лига ФУТВЕ 2 - Апертура
23:00Арагуа - Урена 3:123:00Трухиланос - Яракуянос 0:3
ВИЕТНАМ: Купа на Виетнам
14:00Тхан Хоа - Хай Понг 2:1дузГАНА: Премиър Лига
18:00Нсоатреман - Бофоаква Тано 0:0ГАНА: Дивизия Лига 1
18:00Акаци Оу Старс - Голдън Кик 2:218:00Вижън - Кофоридуа 0:2
ГВАТЕМАЛА: Лига Насионал - Клаусура - Плейофи
23:30Мунисипал - Малакатеко 4:003:00Антигуа - Ксинабахул 2:1
ГЪРЦИЯ: Супер лига 2 - Група за промоция
16:00Йоникос - Атина Калитея 0:2ГЪРЦИЯ: Супер лига 2 - Група на изпадащите
16:00Аиоликос - ПАОК B 1:2ДАНИЯ: Суперлига - Шампионска група
20:00Силкеборг - Мидтиланд 3:0ДОМИНИКАНСКА РЕПУБЛИКА: ЛДФ
23:00ОтложенДелфинес Дел Есте - Сибао -:-ЕГИПЕТ: Висша лига
19:00Керамика Клеопатра - Фарко 1:1ЕГИПЕТ: Дивизия 2 А - Група за промоция
16:30Ал Канах - Ал-Сека 3:016:30Газл Ел Махала - Ла Виена 2:1
16:30Петроджет - Вади Дегла 3:1
16:30Рая - Прокси 1:1
16:30Танта - Харас Ел Ходод 0:1
ЕКВАДОР: Лига Про - Първи етап
23:00Макара - Аукас 0:202:00Емелек - Барселона СК 1:1
ЕЛ САЛВАДОР: Примера дивисион - Клаусура
00:0011 Депортиво - ФАС 0:000:30Агила - Драгон 3:1
ИЗРАЕЛ: Висша лига - Шампионска група
20:00А. Беер Шева - Сахнин 2:120:30Апоел Хайфа - Макаби Хайфа 0:2
ИНДИЯ: Супер Лига - Плейофи
17:00Мумбай Сити - Гоа 2:0ИНДОНЕЗИЯ: Лига 1
11:00Персикабо 1973 - ПС Барито Путера 3:4ИРЛАНДИЯ: Висша дивизия
22:00Шамрок Роувърс - Дроида 4:0ИСЛАНДИЯ: Висша лига
21:00Валур - Фрам 1:122:15Филкир - Стярнан 0:1
ИСПАНИЯ: ЛаЛига2
21:30Ферол - Мирандес 0:2ИТАЛИЯ: Примавера 1
15:30Сампдория U19 - АС Рома U19 0:219:00Ювентус U19 - Торино U19 2:0
КАНАДА: Канадска висша лига
00:00Кавалри - Пасифик ФК 0:0КЕНИЯ: Супер лига
10:00Силибвет - Матаре Юн. 1:1КИПЪР: Cyta Championship - Група на изпадащите
17:00Отелос Атиену - Закакиу 3:119:30Аполон - Кармиотиса 0:0
19:30Докса - АЕЛ Лимасол 2:2
КИРГИСТАН: Висша лига
14:00Алай Ош - Нефтчи Кочкор-Ата 1:1КОЛУМБИЯ: Примера А - Апертура
23:00Патриотас - Деп. Пасто 0:301:00Агилас - Форталеса 1:1
01:00Букараманга - Петролера 1:0
01:00Деп. Кали - Хуниор 0:0
01:00Енвигадо - Инд. Меделин 0:1
01:00Ла Екидад - Перейра 0:2
01:00Мийонариос - Чико 3:0
01:00Онсе Калдас - Америка Де Кали 0:0
01:00Хагуарес де Кордоба - Санта Фе 1:0
КОЛУМБИЯ: Примера Б - Апертура
23:30Картахена - Реал Сантандер 3:102:00У. Магдалена - Уила 2:0
03:00Киндио - Лянерос 1:0
КОЛУМБИЯ: Женска лига
00:00Кукута W - Петролера W 0:004:00Ла Екидад W - Деп. Пасто W 1:2
КОСТА РИКА: Примера Дивисион - Клаусура
01:00Саприса - Гуанакастека 4:1КОСТА РИКА: Лига де Асенсо - Клаусура - Плейофи
23:00КС Уругвай - АДР Хикарал 0:0КУВЕЙТ: Премиър Лига - Група на изпадащите
17:30Казма СК - Ал Шабаб 2:020:15Хайтан - Ал Джахра 2:4
ЛИБИЯ: Висша лига
18:00Ал Башаер - Абу Салим 2:018:00Ал-Итихад - Ал Малааб Ел Либи 3:2
ЛИТВА: Л Лига
18:00Банга 2 - ФК Паневежис 2 1:219:00Хегелман Литауен 2 - Кауно Жалгирис 2 0:3
МАРОКО: Ботола Къп
23:00Могреб Тетуан - Юсуфиа Берешид 0:023:00ОтложенРаджа Казабланка - Беркане -:-
МЕКСИКО: Лига МХ - Клаусура
03:00Некакса - Монтерей 2:503:00Сантос Лагуна - Атл. Сан Луис 0:3
МЕКСИКО: Лига де Експансион МХ - Клаусура - Плейофи
02:00Атланте - Канкун 2:104:05Леонес Негрос - Сакатекас Минерос 3:0
МЕКСИКО: Лига МК - жени - Клаусура
02:00Атл. Сан Луис W - Пуебла W 2:202:00Чивас Гуадалахара W - Крус Асул W 4:0
04:06Масатлан ФК W - УНАМ Пумас W 2:7
НИГЕР: Super Ligue
18:30Дуанес Ниамей - Нигелек 0:118:30Зумунта - Сахел 1:1
НИДЕРЛАНДИЯ: Еерсте Дивизие
21:00Йонг Утрехт - Ден Хааг 0:221:00ФК Емен - Хелмонд 3:0
НИКАРАГУА: Лига Примера - Клаусура
00:00Халапа - Дирианген 1:001:00УНАН-Манагуа - Спорт Себако 6:3
04:00Естели - Матагалпа 1:0
04:00Ферети - Окотал 1:0
НИКАРАГУА: Лига Примера П20 - Клаусура
01:00Естели U20 - Матагалпа U20 8:0НОРВЕГИЯ: Дивизия 2 - Група 1
14:00Викинг 2 - Братвог 3:217:00Бран 2 - Аик-Тьонсберг 3:4
НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 2
18:00Сола - Одс 2 2:119:00Видар - Сандефьор 2 5:2
НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 3
20:00Нордщранд - Мьондален 2 4:120:00Сарпсборг 08 2 - Аскер 0:3
20:15К. Осло 2 - Шайд 2 3:0
НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 4
19:00Лилестрьом 2 - Стрьомгодсет 2 1:2НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 5
19:00Кристиансунд 2 - Олесун 2 0:220:00Молде 2 - Ход 2 2:1
ПАРАГВАЙ: Примера Дивисион - Апертура
00:302 де Майо - Либертад Асунсион 2:000:30Гуарани - Насионал Асунсион 3:1
03:00Серо Портеньо - Хенерал Кабайеро ХЛМ 4:0
ПАРАГВАЙ: Междинна дивизия
00:15Гуайреня ФК - 3 де Фебреро 1:2ПЕРУ: Лига 1 - Апертура
01:30ФБК Мелгар - Алианса Лима 1:004:00Депортиво Гарсиласо - Лос Чанкас 1:1
04:00У. де Депортес - Комерсиантес Унидос 6:0
ПЕРУ: Лига 2
23:15Комерсиантес - Деп. Мунисипал 1:121:00АД Кантолао - Бинасионал 1:0
23:30Сан Маркос - Карлос Стейн 3:1
ПОЛША: Екстракласа
20:00Пуща - Корона Киелце 1:1ПОЛША: Дивизия 1
19:00Одра Ополе - Мотор Люблин 0:219:00Хробри Глогов - Плоцк 0:2
ПОЛША: Дивизия 2
19:00ЛКС Лодз II - Ол. Груджьондз 1:119:15Стомил Олщин - Лех Познан II 1:0
ПОРТУГАЛИЯ: Лига Португалия
22:15Ещрела - СК Фарензе 0:3РУМЪНИЯ: Лига 1 - Група на изпадащите
17:30Петролул - ФК Ботошани 1:2РУМЪНИЯ: Лига 1 - Шампионска група
20:30Рапид Букурещ - Унив. Крайова 1:2РУМЪНИЯ: Лига 2 - Шампионска група
15:00Корвинул Хунедоара - Севисул Селимбар 3:1РУСИЯ: Висша лига
13:00Кр. Советов Самара - Краснодар 0:015:15Рубин Казан - Урал 1:1
17:30Сочи - Факел Воронеж 0:0
19:45ФК Ростов - Оренбург 2:1
РУСИЯ: ФНЛ
17:00Ч. Новоросийск - Динамо Махачкала 0:0САУДИТСКА АРАБИЯ: Дивизия 1
19:10Ал Араби - Охoд 3:219:10Ал-Файсали - Ал Аин 0:2
20:50Хайер - Ал Адал 1:1
САЩ: МЛС Некст Про
23:00Лос Анджелис ФК II - Портланд Тимбърс 2 2:023:00Синсинати 2 - Филаделфия Юниън II 3:1
00:00Ню Йорк Ред Булс 2 - Кълъмбъс Крю 2 0:2
00:00Спортинг Канзас Сити II - Минесота Юнайтед 2 4:1
03:30Северен Тексас - Хюстън Динамо 2 3:2дуз
05:00Реал Монархс - Ванкувър Уайткапс 2 1:0
САЩ: NISA
03:00Ървайн Зета - Аризона Монсуун 4:0САЩ: ЮСЛ Лийг Уан Къп
23:00Лексингтън - Форуърд Мадисън 1:0САЩ: NWSL - Жени
00:00Готъм W - Расинг Луисвил W 1:1СВЯТ: Приятелски международни срещи
11:15Хърватия U16 - Финландия U16 2:013:30Уругвай U16 - Швеция U16 0:2
СВЯТ: Приятелски клубни срещи
19:00ОтмененОнсала (Swe) - Ландветер (Swe) -:-СИЕРА ЛЕОНЕ: Висша лига
19:15Холифа Старс - Луава 4:019:30СЛИФА - Бантал 0:0
СЛОВЕНИЯ: Първа лига
18:30Мура - Алуминий 3:1СОМАЛИЯ: Национална лига
15:30Жиньо - Kigs 2:1СУРИНАМ: СМЛ
23:30Лео Виктор - Интер Моенготапое 2:302:00Интер Уаника - Broki 1:3
ТАЙЛАНД: Тай лига 1
14:30Банкок Юн - Прачуап 0:0ТАНЗАНИЯ: Лиги Куу Бара
16:00ДжКТ Танзания - Мтибва Шугър 2:1ТУРЦИЯ: СуперЛига
20:00Карагюмрюк - Анталияспор 4:1УКРАЙНА: Висша лига
18:00Житомир - Ворскла Полтава 1:0УКРАЙНА: Първенство - жени - Група на изпадащите
15:30Пантърс ФК Уман W - Динамо Киев W 0:1УКРАЙНА: Първенство - жени - Шампионска група
12:00Ладомир W - Кривбас W 3:112:00Шахтьор Донецк W - Ворскла Полтава W 1:3
15:00Житлобуд-1 W - Колос Коваливка W 0:0
УНГАРИЯ: Меркантил Банк Лига
21:00Айка - Ниредхаза 1:0УРУГВАЙ: Примера Дивисион - Апертура
00:00КА Серо - Насионал 1:202:30Дефенсор Сп. - Уондърърс 2:2
21:00Расинг Монтевидео - Феникс 2:0
ФАРЬОРСКИ ОСТРОВИ: Висша лига
20:0007 Вестур Сорвагур - ХБ Торсхавн 0:320:00Б36 Торсхавн - ИФ Фуглафьордур 3:3
21:00НСИ Рунавик - Викингур 0:1
21:00Скала ИФ - Тофтир 3:1
ФИНЛАНДИЯ: Първа лига
18:30СЯК Академия - ТПС 0:3ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група Б
18:30ЕБК - Илвес 2 2:1ФИНЛАНДИЯ: Купа на Финладия
20:00Конту - ГрИФК 0:1дузФРАНЦИЯ: Лига 2
21:45Дюнкерк - Оксер 1:3ФРАНЦИЯ: Насионал
22:00Ним - Ред Стар 1:0ХАИТИ: Национално първенство - Откриваща серия
23:00Расинг де Гонаив - Фика 1:023:00Расинг Хаитиен - Кавали 0:2
23:00Уанаминте - Капоаз 1:0
23:00Ювентус - Америка дес Кайес 0:4
00:00Триумф Льонкур - Томпет 0:1
ХОНДУРАС: Лига Насионал - Клаусура
00:30Вида - Мотагуа 1:200:30Маратон - Оланчо 2:1
00:30Олимпия - Виктория 2:0
00:30Реал Сосиедад - Реал Еспаня 2:1
00:30Хенесис - УПНФМ 1:0
ЧИЛИ: Примера Дивисион
01:00Коло Коло - Унион Ла Калера 3:103:30Депортес Икике - Палестино 2:1
ЧИЛИ: Примера Б
23:00ОтложенС. Уондърърс - Сан Луис -:-01:00Сан Фелипе - Рейнджърс 1:2
ШВЕЦИЯ: Алсвенскан
20:00Бромапойкарна - ИФК Гьотеборг 0:320:00Елфсборг - Сириус 2:0
20:00Мялби - Калмар 3:2
20:10Хамарби - Вестерос СК 2:1
ШВЕЦИЯ: Суперетан
20:00Трелеборг - Дегерфорш 1:1ЮЖНА АМЕРИКА: Първенство на Южна Америка - Жени Под20 - Финална група
00:00Перу U20 W - Венецуела U20 W 1:6ЮЖНА АФРИКА: Висша лига
20:30Мамелоди Съндаунс - ТС Галакси 3:0ЯПОНИЯ: Надешико лига - жени
09:00Харима Албиън W - Шизуока Бонита W 2:0Заложете на Футбол от своето моб. устройство с bet365!
Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »
m.Flashscore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от Flashscore.com поради технически причини.