Футбол » 01.05.2024 » Всички
Заложете на Футбол от своето моб. устройство с bet365!
БЪЛГАРИЯ: Купа на България
18:45Ботев Пловдив - ЦСКА София 2:0ЕВРОПА: Шампионска лига - Плейофи
22:00Дортмунд - ПСЖ 1:0АВСТРАЛИЯ: А-Лига
12:00Сентрал Коуст Маринърс - Аделаида Юнайтед 2:0АВСТРАЛИЯ: НВЛ на Северен Нови Южен Уелс
12:30ОтложенКукс Хил Юнайтед - Ню Ламбтън -:-13:00ОтложенЛейк Макуори - Адамстаун Роузбъд -:-
АВСТРАЛИЯ: НПЛ НСУ
12:15Сидни ФК U23 - Ст. Джордж Сити 1:3АВСТРИЯ: Тирол - Група за промоция
12:00Ебс - СК Ст. Йохан 1:0АВСТРИЯ: Форарълберг
12:00Гьофис - Адмира Дорнбирн 3:112:00Ег - А. Лустенау (Am) 4:0
12:00Лохау - Албершвенде 1:1
12:00Ротенберг - ФК Хьохст 7:0
12:00Хард - Анделсбух 1:1
16:00Хорбранц - ФК Лустенау 1:3
АВСТРИЯ: OFB Купа
18:00Щурм Грац - ШК Рапид 2:1АЗЕРБАЙДЖАН: Дивизия 1
15:30Дифай Агсу - Мингечевир 4:116:00Карван - Имишли ФК 1:0
АНГЛИЯ: Южна лига (Първа централна) - Плейофи
21:45Лемингтън - Редич 1:0СП21:45Телфорд - Микълоувър 2:0
АНГЛИЯ: Южна лига (Първа южна) - Плейофи
21:45АФК Тотън - Блекнел 2:1СП21:45Салисбъри - Гоуспорт 2:1
АНГЛИЯ: Истмиън лига - Висша дивизия - Плейофи
21:45Енфилд Таун - Уингейт & Финчли 1:021:45Чатъм - Хоршъм 2:1дуз
АНГЛИЯ: Висша лига Под18
14:30Лестър U18 - Фулъм U18 1:514:30Рединг U18 - Астън Вила U18 3:2
16:00Лийдс U18 - Уулвърхямптън U18 1:2
АНГЛИЯ: Женска супер лига
21:00Ливърпул W - Челси W 4:3АНГЛИЯ: Женска национална лига - север
22:00Халифакс W - Уувърхямптън W 2:1АНГОЛА: Джирабола
17:00Бравош до Макиш - Вилиете 2:017:00Саграда - Интерклубе 2:0
17:00Санта Рита - Кабускорп 1:2
17:00Униао се Маланже - Спортинг де Кабинда 3:0
17:30Академика - КД Лунда Сул 0:0
18:00Петро Атлетико - К.Р.Д. Либоло 2:0
18:00Примейро де Агосто - Деспортиво Уила 3:0
АРЖЕНТИНА: Купа на професионалната лига - Плейофи
02:00Естудиантес Л.П. - Бока Хуниорс 2:1дузАРУБА: Дивисион ди Онор - Изпадане
03:00Юнайтед ФК - Бубали 1:3БАРБАДОС: Висша лига
02:00Барбадос Сокър Академия - Бритънс Хил 0:1004:00Елертън ФК - Парадайс СК 1:1
БЕЛАРУС: Висша лига
16:00Сморгон - Дняпро 0:0БЕЛГИЯ: Юпилер Лига - Изпадане
17:00Дайнзе - Патро Айсден 2:121:00Ломел СК - Варегем 1:0
БЕЛГИЯ: Купа на Белгия - Жени
17:00Льовен W - Клуб Брюж W 1:2дузБЕНИН: Лига 1 - Шампионска група
18:00АСПАК - Дамиса 1:118:00Бани Гансе - Котон ФК 1:1
18:00Динамо Абомей - АС Собемап 1:1
18:00Еспоар - Драгънс 3:0
18:00ЖС Побе - Дадже 2:1
18:00Кавалиърс - Ас Котону 1:1
18:00Рукан - Такунин 3:0
18:00ФК Лото - Айема 1:0
БОЛИВИЯ: Професионална дивизия - Апертура - Плейофи
22:00Университарио де Винто - СА Було Було 1:2БРАЗИЛИЯ: Серия D
23:00Умаита - Порто Вельо 0:1БРАЗИЛИЯ: Амапаензе - Плейофи
23:00ОтложенТрем - Оретарио -:-БРАЗИЛИЯ: Рораймензе - Втори етап
02:00Рио Негро - Монте Рораима 0:104:00Реал Сао Луиз - Сао Раймундо РР 0:0
БРАЗИЛИЯ: Купа на Бразилия
01:00Баия - Крисиума 1:002:00Операрио - Гремио 0:0
03:30Атлетико-МГ - Спорт Ресифе 2:0
22:00Бруске - Атлетико ГО 0:1
22:00Сампайо Кореа - Флуминензе 0:2
00:00Ипиранга ФК - Атлетико-ПР 2:1
00:00Соуза - Брагантино 1:1
БРАЗИЛИЯ: Копа Ешпирито Санто - Първи етап
21:00Линярес - Реал Нороесте 2:4БРАЗИЛИЯ: Бразилейро П20
20:00Фламенго U20 - Крузейро U20 1:021:00Атлетико ГО U20 - Палмейрас U20 0:5
21:00Атлетико-ПР U20 - Форталеза U20 1:0
21:00Брагантино U20 - Баия U20 0:1
21:00ОтложенИнтернасионал U20 - Гояс U20 -:-
21:00Сеара U20 - Сао Пауло U20 4:3
22:00Куяба U20 - Ботафого U20 2:1
23:00Атлетико-МГ U20 - Гремио U20 0:3
БРАЗИЛИЯ: Катаринензе П20
02:00Ерсилия Луз U20 - Джойнвил U20 2:417:00Бара ФК U20 - Авай U20 1:0
21:00Крисиума U20 - Бруске U20 2:1
БРАЗИЛИЯ: Паранаензе П20 - Първи етап
21:30Камбе U20 - Апукарана СК U20 1:121:30Кампо Моурао U20 - Гремио Маринга U20 12:0
БРАЗИЛИЯ: Бразилейро - жени
16:00Палмейрас W - Реал Бразилия W 3:121:00Аваи Киндерман W - Крузейро W 1:1
21:00ОтложенИнтернасионал W - Сао Пауло W -:-
22:00Феровиария W - Гремио W 2:1
22:30Атлетико-МГ W - Коринтианс W 1:3
БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Югозападна
12:00Септември София 2 - ЦСКА София II 1:218:00Балкан Ботевград - Левски София II 2:3
18:00Банско - Хебър 2 1:2
18:00Вихрен - Рилски Спортист 2:1
18:00Кюстендил - Пирин Разлог 0:2
18:00Миньор Перник - Славия София 2 2:1
18:00Септември Симитли - Оборище 1:1
18:00Сливнишки герой - Витоша 1:2
18:00ЦСКА 1948 III - Костинброд 1:1
БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Североизточна
17:00Доростол - Дунав Русе II 2:017:00Кубрат - Светкавица 0:2
17:00Лудогорец III - Рилци 3:1
17:00Устрем Дончево - Бенковски 1:2
17:00Фратрия - Локомотив Русе 5:1
17:00Черноломец - Черно море II 0:1
ВЕНЕЦУЕЛА: Лига ФУТВЕ - Апертура - четиристранен
00:00Интер де Баринас - Ла Гуаира 1:202:30Универсидад Сентрал - Метрополитанос 0:0
00:00Португеса - Пуерто Кабейо 1:1
ВИЕТНАМ: Купа на Виетнам
15:15Виетел - ПВФ-КАНД 3:2дузВИЕТНАМ: Национална лига - жени
12:00Сон Ла W - Хо Чи Мин W 0:212:00Хо Чи Мин Сити 2 W - Тай Нгуйен W 0:4
ГАНА: Премиър Лига
18:00Харт оф Оук - Акра Лайънс 0:1ГВАТЕМАЛА: Лига Насионал - Клаусура - Плейофи
00:00Депортиво Микско - Антигуа 1:0ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Север
15:00Аймсбутелер - Лооне 0:415:00Хафелсе - Бремер 1:1
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Шлезвиг-Холщайн
15:00Нордмарк Сатруп - Пройсен Райнфелд 3:1ГЕРМАНИЯ: Оберлига Бремен
14:00Блументалер - Фатан Бремен 7:1ГЕРМАНИЯ: Оберлига Нидерзаксен
16:00Хилдесхайм - Форсфелде 0:418:00Емден - Борнрайе 5:1
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
15:00Айнтрахт Трир - Карбах 4:015:00Валдалгесхайм - Битбург 4:1
15:00Вормс - Дуденхофен 2:1
15:00Енгерс - Пфедерсхайм 3:0
15:00Космос Кобленц - Дифлен 2:2
16:00Морлаутерн - Гонзенхайм 0:3
16:30Мехтерсхайм - Баумхолдер 3:1
17:00Кайзерслаутерн II - Пирмазенс 1:0
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Байерн - Север
12:00Вюрцбургер ФФ - Фойхт 6:115:00Айхщат - Кобург 3:1
15:00Инголщад II - Абтсвинд 1:1
15:00Корнбург - Ноймаркт 1:0
15:00Регенсбург II - Байерн Хоф 2:0
15:00Ханкофен-Хайлинг - Фортуна Регенсбург 2:1
17:00Хам - ШФ Донаущауф 6:0
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Байерн - Юг
15:30Кирххаймер - Райн/Лех 0:218:00Пипинсрийд - Зонтхофен 3:3
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Нидерхайн
16:00Германия Ратинген - Бюдерих 3:116:00Зонсбек - ТФД Фелберт 7:1
16:00Меербуш - СК Ст. Тьонис 5:4
16:15Унион Нететал - Клеве 0:0
16:30Мюлхаймер ФК 97 - Хомберг 2:4
ГЕРМАНИЯ: Юношеска Бундеслига - Запад
12:00Б. Мьонхенгладбах U19 - Дуисбург U19 3:0ГРУЗИЯ: Еровнули лига
15:00Самгурали - Динамо Батуми 0:119:00Гагра - Колхети 1913 2:0
ГРУЗИЯ: Crystalbet Erovnuli Liga 2
15:30Болниси - Щурми 2:115:30Душети - ФК Гареджи Сагареджо 3:5
15:30Хоби - ВИТ Грузия 1:1
16:00Рустави - Динамо Тбилиси 2 4:1
18:00Локо. Тбилиси - Спаери 1:0
ГРУЗИЯ: Liga 3
15:00Боржоми - Гардабани 3:117:00Иберия 1999 2 - Мешакхте Ткибули 1:1
ДОМИНИКАНСКА РЕПУБЛИКА: ЛДФ
01:00Сан Кристобал - Вега Реал 1:223:00Атлантико - Делфинес Дел Есте 1:1
ЕГИПЕТ: Висша лига
19:00Ел Исмаили - Ал Ахли 1:219:00Енппи - Пирамиди 0:1
ЕКВАДОР: Лига Про - Първи етап
03:00Либертад - ЛДУ Кито 2:3ЕКВАДОР: Серия Б
00:30Кунибуро - Манта 2:123:00Чакаритас - Леонел дел Норте 2:0
00:30Гуаласео - Гуаякил Сити 0:4
ЕЛ САЛВАДОР: Примера дивисион - Клаусура
00:30Драгон - 11 Депортиво 3:100:30Платенсе Мунисипал - Агила 1:1
00:30Санта Текла - Метапан 0:4
00:30Фуерте Сан Франсиско - Мунисипал Лимено 1:2
00:30Хокоро - Луис Анхел Фирпо 1:4
ЕСТОНИЯ: Майстрилига
14:30Левадия - Пайде 1:019:00Талина Калев - Флора 0:3
ИЗРАЕЛ: Лига Алеф - север
13:30Апоел Каукаб - М. Назарет 2:7ИРАК: Лига на звездите
15:30ОтложенАл Талаба - Ал Нафт -:-15:30Ал-Худод - Ал Васат 2:0
15:30Нюроз - Нафт Ал-Басра 1:1
18:00Ал Завраа - Ербил 3:0
22:30Багдад - Духок 2:2
ИРАН: Про Лига на Персийския залив
16:30Трактор - Естеглал ТЕХ 0:016:30Хавадар СК - Санат Нафт 2:1
17:15Мес Рафсанджан - Сирян 1:1
17:30Зоб Ахан - Насажи Мазандаран 0:2
17:45Алуминиум Арак - Фулад 1:1
17:45Естеглал Хузестан - Малаван 1:1
19:00Персеполис - Сепахан 0:0
ИСЛАНДИЯ: 1. Дейлд
22:15Гриндавик - Фьолнир 2:3ИСЛАНДИЯ: Купа на Исландия - жени
15:00Фрам W - ИХ Хафнарфьордур W 5:116:30Ейнхери W - Фярдаб/Хьотур/Лейкнир W 0:5
17:00ИБВ Вестманаеяр W - Афтурелдинг W 1:2СП
17:00Фьолнир W - Акранес W 0:1
19:00Гриндавик W - КР Рейкявик W 2:1
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 1
13:00Арсуа - Полворин 1:213:00Атлетико Артейхо - Сариана 0:2
13:00Гран Пеня - Естраденсе 0:2
17:30Рапидо де Боусас - Силва СД 2:0
19:00Алондрас - Бергантинос 1:2
19:00Барбадас-Бентракес - Пайосако 0:0
19:00Вивейро - Бетансос 0:1
19:00Сомосас - Ароса СК 0:1
19:00УД Оуренсе - Понтеведра B 4:0
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 2
12:45Кондал - Барсия 2:013:00Леалтад - Янера 0:1
13:00Хихон B - Л'Ентрего 0:0
13:30Лененсе - Люарка 3:0
18:30Басико Урака - Янес 1:1
18:30Колунга - Реал Титанико 1:2
18:30Правиано - Унион Клуб Сеарес 1:1
19:00Туия - Каудал Депортиво 2:1
19:30Хихон Индустриал - Авилес Стейдиъм 1:2
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 3
13:00Веларде - Сиете Вияс 0:218:00Атлетико Алберисиа - Атлетико Минерос 1:0
18:00Кастро - Колиндрес 1:0
18:00Самано - Торина 1:1
18:00Тропесон - Соларес 2:0
18:30Бесана - Ларедо 0:3
19:00Гуарнисо - Вименор 0:1
19:00УК Картес - Ескобедо 0:1
20:00Навал Рейноса - Ревия 0:1
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 4
12:30Баскония - Урдулис 2:012:30Пасая - Падура 2:1
13:00Витория - Тоуринг КЕ 2:0
13:00Лейоа - Португалете 2:1
13:30СКД Дуранго - Беасаин 3:0
14:00Алавес C - Анайтасуна ФТ 3:1
18:00Лахун Онак - Сан Игнасио 4:1
19:00Деусто - Дерио 1:0
20:30Аньорга - Аурера Ондароа 3:2
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 5
13:00Л. Хоспиталет - Монтанеса 4:013:00Молеруса - Вилафранка 2:2
13:00Прат - Жирона B 1:3
13:30Рапитенса - УЕ Тона 1:2
18:00Олот - ФК Л'ескала 3:1
18:30Бадалона - Побла Мафумет 3:0
19:00Кастелдефелс - Пералада 2:1
19:00Сан Кристобал КП - Грама 2:2
19:30Реус ФК Редис - Виласар де Мар 1:0
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 6
12:00Патакона - Тореяно 0:012:45Кастейоненсе - Виляреал C 1:0
13:00Гандия - Буриана 5:0
17:00Кастейон B - Утиел 0:0
18:00Райо Ибенсе - Сия КФ 3:0
18:30Асеро - Илиситано 2:0
18:30Сонеха - Леванте B 3:2
19:00Рода - Онтиниент 2:0
20:00Хове - Атзенета 0:0
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 7
12:30Галапагар - Мостолес 3:312:30КВ Коядо Вияалба - Посуело де Аларкон 3:1
12:30Парла - Алкоркон B 1:1
12:30Тривал Валдерас - Трес Кантос 1:1
13:00Алкала - Торехон 3:3
13:00Виянуева - Райо Валекано B 0:1
13:00Колония М. - Канияс 3:2
13:00Лас Росас - Паракуейос Антамира 2:1
16:00Леганес B - Реал Мадрид C 2:2
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 8
13:00Атл. Тордесилас - Леонеса B 1:013:00Мирандес B - Лагуна 0:0
13:00Паленсия КФ - Бургос КФ B 4:1
18:00Санта Марта Тормес - Реал Авила 0:3
18:15Колехиос Диосесанос - Саламанка 0:1
18:30Атл. Асторга - Алмасан 1:0
18:30Ла Вирхен - Бембибре 1:1
18:30Понферадина B - Вияралбо 1:2
19:00Бекерил - Паленсия КА 2:1
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 9
13:00Ехидо - Мотрил 2:113:00Торе дел Мар - Манча 1:0
13:15КП Алмерия - Малага Сити 4:1
13:15Марасена - Уетор Вега 0:1
13:15Ринкон - Уетор Тахар 0:3
17:30Хувентуд Торемолинос - КД Тореперохил 0:0
18:00Алмерия B - Атлетико Мелия 14:1
19:30Торедонхимено - Хаен 1:1
20:00Аренас Армия - Малага B 0:1
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 10
13:00Аямонте - Сеута B 0:113:00Кория К.Ф. - Кабекенсе 2:0
13:00Ла Памла - Картая 1:2
13:00Пуенте Хенил - Пособланко 3:3
13:00Херена - Кордоба B 1:0
19:00Атлетико Еспеленьо - Севиля C 2:0
19:00Сиудад де Лусена - Херес КД 0:0
19:00Херес Депортиво - Конил 1:0
19:30Боюйос - Утрера 1:3
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 11
12:00Йосетенсе - Интер Манакор 1:012:15Алайор - Побленсе 0:3
13:00Манакор - Констансиа 1:0
13:00Платгес де Калвия - Меркадал 2:3
13:00Сантаний - Койеренсе 5:1
13:00Сойер - Аренал 3:3
17:30Феланич - Ибиса Ислас Питиусас 0:3
18:00Алкудия - Бинисалем 0:0
19:30Портмани - Майорка B 1:0
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 12
14:00Арукас - Ла Куадра 4:014:00Атлетико Виктория - Терор 1:3
14:00Вия Санта Брихида - КД Бусанада 2:0
14:00Лансароте - Ербания 2:0
14:00Лас Палмас B - Марино 3:0
14:00Панадерия - Санта Урсула 2:0
14:00Сан Бартоломе - Гран Тарахал 2:0
14:00Тенерифе B - Тамарасейте 3:0
14:30Ибара - Яиса 0:4
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 13
12:00Каравака - Монтекасияс 8:012:00Молиненсе - Пулпилено 2:4
12:00УКАМ Мурсия B - Сиудад Сиеса 0:1
12:30Мулено - Депортива Минера 1:0
13:00Лорка Депортива - Ел Палмар 4:0
13:00Плус Ултра - Булензе 1:2
19:00Алгар - Алкантария 0:2
19:00Сиудад де Мурсия - Расинг Мурсия 3:1
19:30Балсикас Атлетико - Реал Мурсия B 0:2
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 15
12:30Кортес - Бети Онак 4:013:00Ардой - Субиса 0:3
13:00Бети Козкор - Пеня 0:2
13:00Сирбунеро - Алесвес 4:1
17:00Бидесара - Памплона 0:0
17:30Чантреа - Уарте 0:1
18:00Кантолагуа - Бурладес 0:2
18:30Леринес - Ескабарте 2:2
19:30Лагунак - Оберена 1:0
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 16
12:30Вареа - Ойонеса 0:013:00Ангиано - Арнедо 3:1
13:00Калахора B - Калсада 6:1
13:00Расинг Риоха - Комияс 0:4
17:30Пеня Балсамайсо - Касаларейна 3:4
19:00Алфаро - ККД Алберите 9:0
19:00Аро Депортиво - Логронес B 0:1
19:00Вианес - Берсео 0:0
19:00Тедеон - Ривер Ебро 0:1
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 17
13:00Ехеа - Каринена 1:018:00Ийуека - Куарте 0:0
18:00Фуентес - Борха 2:0
18:15Ебро - Белките 97 0:0
18:30Тамарите - Каспе 1:2
18:30Утрияс - Бинефар 2:0
19:00Атлетико Монсон - Каламоча 0:2
19:00Фрага - Уеска B 1:2
19:30Алмудевар - Епила 1:2
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 18
13:00Асукека - Толедо 0:213:00Вияробледо - Касалегас 0:0
13:00Сокеямос - Сан Клементе 5:1
13:00Таранкон - Уракан де Баласоте 1:1
13:00Томелосо - Албасете B 0:2
13:00Торихос - Марчамало 0:3
19:00Ла Солана - Пуертояно К.Ф. 1:0
19:30Виярубия - Вияканяс 2:2
19:30Кинтанар - Конкенсе 1:1
ИСПАНИЯ: Лига Ф - жени
19:00Барселона W - Мадрид К. W 8:0ИТАЛИЯ: Серия Б
13:30Кремонезе - Пиза 2:116:00Асколи - Козенца 0:1
16:00Зюдитирол - Тернана 4:3
16:00Катандзаро - Венеция 3:2
16:00Комо - Читадела 2:1
16:00Специя - Палермо 1:0
19:00Бари - Парма 1:1
19:00Леко - Сампдория 0:1
19:00Реджана - Модена 1:0
19:00ФералпиСало - Бреша 2:2
ИТАЛИЯ: Примавера 1
16:00Болоня U19 - Милан U19 2:1ИТАЛИЯ: Серия А - жени - Група на изпадащите
13:30Помиляно W - Милан W 2:216:00Комо W - Сампдория W 3:1
ИТАЛИЯ: Серия А - жени - Шампионска група
13:30Интер W - Фиорентина W 2:216:00Сасуоло W - Рома W 5:6
ИТАЛИЯ: Серия Б - жени
13:00Парма W - Дженоа W 3:113:00Фрийдъм W - Таваняко W 1:0
16:00Арецо W - Павия W 1:0
16:00Бреша W - РЕС Рома W 0:1
16:00Верона W - Киево Верона W 0:2
16:00Лацио W - Академия Сан Марино W 5:0
16:00Равена W - Болоня W 1:3
16:00Тернана W - Чезена W 2:0
ЙОРДАНИЯ: Висша лига
20:45Могхайер Ал Сархан - Сахаб 0:1КАТАР: Купа на Катар
17:15Ал-Сад - Ал Уакра 2:3дуз20:00Ал Райан - Ал-Гарафа 2:1
КИРГИСТАН: Висша лига
14:00Алдиер - Кант 0:2КИТАЙ: Супер Лига
10:30Чанчун Ятай - Шънджън Шинпънчен 1:113:00Кингдао Хайниу - Шанхай Порт 0:5
14:35Чънду Рончен - Ухан Три Таунс 2:2
15:00Шанхай Шънхуа - Цанджоу 4:0
КИТАЙ: Китайска суперлига
14:30Гуанси Пингуо Халиао - Юнан Юкун 1:0КОЛУМБИЯ: Примера Б - Апертура
23:30Кортулуа - Атлетико Ф.К. 3:003:40Тайгърс - Богота 0:0
23:30Реал Кундинамарка - Лянерос 3:4
КОНГО: Лига 1 - Шампионска група
16:00Дофан Ноар - АС Вита Клуб 1:116:30Ст Елоа Люпопо - Мазембе 1:1
17:00Егле дю Конго - Дон Боск 2:0
КОСТА РИКА: Примера Дивисион - Клаусура
05:00Ередиано - Алахуеленсе 1:100:00Картахинес - Селедон 0:2
ЛАТВИЯ: Virsliga
16:00РФС - Ауда 2:118:30Мета - Валмиера 1:1
ЛИТВА: А Лига
15:00Шяуляй ФА - Хегелман 1:117:00Жалгирис - Банга 2:2
ЛЮКСЕМБУРГ: Купа на Люксембург
17:00УНА Щрасен - Есперанж 0:220:00Мондорф - Нидерком 0:2
МЕКСИКО: Лига Премиър Серия А - Reserves - Play Offs
21:00Минерос де Фреснийо - Корекаминос 2 2:0МЕКСИКО: Лига МХ П23 - Клаусура - Плейофи
18:00УНАМ Пумас U23 - Крус Асул U23 2:019:00Пуебла U23 - Пачука U23 0:2
МИАНМАР: МНЛ Купа на Лигата
12:30Университет - Янгон Юн 1:412:30Чинланд - Шве Пий Тар 5:6
МОЛДОВА: Купа на Молдова
19:00Балти - Петрокуб 0:119:00Шериф Тираспол - Зимбру Кишинев 1:1
НИГЕР: Super Ligue
18:15Либерте - Янгорзо 1:118:15Тагур Провиншъл Клуб - АСФАН 0:2
НИДЕРЛАНДИЯ: Ередивизи - Жени
19:45Аякс W - ПСВ W 2:119:45Екселсиор W - Ден Хааг W 0:1
19:45Ситард W - Твенте W 2:0
19:45Телстар W - АЗ Алкмаар W 2:6
19:45Утрехт W - ПЕК Цволе W 2:4
19:45Хееренвеен W - Фейенорд W 0:2
НИКАРАГУА: Лига Примера П20 - Клаусура - Плейофи
19:00Ферети U20 - Матагалпа U20 1:0НОРВЕГИЯ: NM Къп
15:30Бодьо/Глимт - Лилестрьом 2:415:30Егерсундс - HamKam 1:3
15:30Ейдсволд - Осане 2:1
15:30Киелсос - Лисеклостер 1:2
15:30Левангер - Бран 1:0
15:30Согндал - КФУМ Осло 1:2дуз
15:30Фредрикстад - Розенборг 1:0
17:00Арендал - Брюне 0:1
17:00Волеренга - Тромсьо 1:0СП
17:00Саннес Улф - Одд Гренлан 5:4
17:00Стрьомгодсет - Кристиансунд 4:0
17:00Тромсдален - Викинг 0:4
17:00Ход - Молде 1:3
19:00Раде - Сарпсборг 08 0:1
19:00Ранхайм - Рауфос 1:2
20:00Алта - Стабек 3:4
ОБЕДИНЕНИ АРАБСКИ ЕМИРСТВА: Президънтс Къп
18:20Ал Насър - Шабаб Ал-Ахли Дубай 4:3СПОМАН: Професионална Лига
18:15Сохар - Ал Нахда 1:2ПЕРУ: Лига 2
23:30Пирата - АДА Хеан 2:1ПЕРУ: Лига - жени
18:45У. де Депортес W - Сесар Вайехо W 4:121:00Спортинг Кристал W - Деп. Мунисипал W 2:1
23:30Карлос Манучи W - Алианса Лима W 0:3
ПОЛША: III Лига - Група II
13:00Гедания Гданск - Погон Шчечин II 2:116:00Лузино - Уния Сважендз 1:2
ПОЛША: Централна младежка лига
13:00Погон Шчечин U19 - Краковия U19 1:015:30Видзев Лодз U19 - Одра Ополе U19 3:5
ПОРТУГАЛИЯ: Кампеонато насионал П19 - Шампионска група
19:00Порто U19 - Академико Визеу U19 4:0ПОРТУГАЛИЯ: Лига БПИ - жени
13:00Расиг Пауър W - Маритимо W 3:1ПОРТУГАЛИЯ: Купа на Лигата - жени
19:45СЛ Бенфика W - Спортинг W 1:0РУСИЯ: Купа на Русия - Пътят на регионите - плейофи
18:00Динамо Москва - Спартак Москва 0:2РУСИЯ: Висша женска дивизия
16:00ФК Ростов W - Рязан W 1:2САН МАРИНО: Първенство на Сан Марино - Плейофи
21:45Фолгоре - Ла Фиорита 0:021:45Ювенес/Догана - Тре Пене 4:2
САУДИТСКА АРАБИЯ: Дивизия 1
19:10Ал Батин - Ал Найма 0:120:50Ал Джандал - Ал Оруба 3:0
САУДИТСКА АРАБИЯ: Кралска Купа на Шампионите
21:00Ал-Насър - Ал Халеей 3:1САЩ: Мейждър Лийг Сокър
02:30Филаделфия Юниън - Сиатъл Саундърс 2:3СВЯТ: Приятелски клубни срещи
18:00Сесвете (Cro) - Д. Загреб (Cro) 1:0СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ: NIFL Премиършип - Лига на конференциите - плейофи
21:45Гленторан - Коулрейн 0:321:45Крусейдърс - К. Рейнджърс 3:1
СЕВЕРНА И ЦЕНТРАЛНА АМЕРИКА: Шампионска купа на КОНКАКАФ
04:15Пачука - Клуб Америка 2:1СЕВЕРНА МАКЕДОНИЯ: Първа македонска футболна лига
17:00Брегалница Щип - Вардар 0:317:00КФ Гостивар - Шкупи 2:0
17:00Македония ГП - Воска Спорт 0:2
17:00Силекс - Работнички 0:1
17:00Тиквеш - Струга 3:2
17:00Шкендия - Брера Струмица 3:2
СИЕРА ЛЕОНЕ: Висша лига
19:15ОтложенДаймънд Старс - Реал Репъбликанс -:-19:15ОтложенИйст Енд Лайънс - Майти Блякпул -:-
19:15ОтложенКахунла - Бантал -:-
19:15ОтложенЛуава - Бо Рейнджърс -:-
19:15ОтложенОлд Едуардиънс - Бай Бюре Уориърс -:-
19:15ОтложенПортс Ауторити - Ламбой -:-
19:15ОтложенУилбърфорс Страйкърс - Холифа Старс -:-
19:15ОтложенУсум Старс - Калон -:-
19:30Уилбърфорс Страйкърс - Олд Едуардиънс 0:2
СЛОВАКИЯ: 4. Лига - Братислава
18:30Вракуна Б. - И. Братислава 0:518:30Д. Лужна - Ровинка 1:0
18:30Домино - МКШ Сенец 1:3
18:30Иванка при Дунай - Бернолаково 5:1
18:30Рохожник - Модра 3:0
18:30Русовце - Нова Дединка 1:2
18:30Слован Мост - Пезинок 1:1
18:30Томашов - НШК 1922 Братислава 1:1
СЛОВАКИЯ: 4. Лига - Централна
17:30Бадин - ТЙД Прибелце 0:017:30Баник Страняви - Твърдошин 2:0
17:30К. Нове Место - Бешенов 1:2
17:30Маков - Красно 0:12
17:30Славия Сташков - Медзиброд 2:0
17:30Сокол Зуброхлава - Ковачова 1:1
17:30Чадца - Лип. Щявница 0:0
СЛОВАКИЯ: 4. Лига - Запад
17:30Баник Приевидза - Хурбаново 1:117:30Имел - Габчиково 2:0
17:30Кристал - Гблели 1:1
17:30Станковце - Болераз 2:1
17:30Требатице - Левице 2:3
17:30Тръстице - Блава 3:0
17:30ФК Нове Замки - Пата 3:1
17:30ФК ТЙ Локомотив Козаровце - З. Моравце-Врабле B 2:0
СЛОВАКИЯ: Купа на Словакия
16:00Ружомберок - Търнава 1:0СЛОВАКИЯ: 1. Лига - жени - Група на изпадащите
15:30Прешов W - Тренчин W 4:0СОМАЛИЯ: Национална лига
15:45Елман - Миднимо 2:1СЪРБИЯ: Супер Лига - Група на изпадащите
17:00Нови Белград - Радник 5:217:00Раднички Ниш - ФК Вождовац 2:0
19:00Нови пазар - Явор 1:0
19:30Сп. Суботица - Железничар Панчево 1:1
СЪРБИЯ: Първа лига - Шампионска група
17:00Йединство У. - Текстилац Оджаци 2:117:00ОФК Белград - Инджия 3:0
17:00Смедерово - Мачва 0:0
17:00Сремска Митровица - Графичар Белград 1:0
ТАНЗАНИЯ: Купа на федерацията
16:00Ихефу - Машуджаа 1:0дуз18:15Коустъл Юниън - Гейта Голд 1:0
20:30Йънг Африканс - Табора Юнайтед 3:0
ТУНИС: Професионална лига 1 - Шампионска група
19:30Есперанс Тунис - Сфаксиен 1:1ТУРКМЕНИСТАН: Йокари лига
15:00Алтин Асир - Аркадаг 2:415:00Ахал - Мерв 5:1
16:00Небитчи - Шагадам 1:2
УГАНДА: Висша лига
16:00БУЛ - Вайпърс 1:016:00ОтложенЕкспрес ФК - НЕК ФК -:-
19:00Кампала Сити - Вила 2:0
УКРАЙНА: Висша лига
13:00Ч. Одеса - Шахтьор Донецк 1:415:30Динамо Киев - Верес-Ривне 3:0
ХОНГ КОНГ: Висша лига
10:00Тай По - Шам Шуй По 2:113:00Ейстърн АА - Китчи 2:1
ХОНДУРАС: Лига Насионал - Изпадане
00:00Вида - УПНФМ 1:0ЧАД: Висша дивизия - ЛПФН
17:45Аскът - Газел 0:117:45Елект Спорт - Ренесанс 0:0
17:45Algoy - Старс Дж. Талънтс 1:2
ЧЕХИЯ: ЧФЛ - Група А
18:00Повлътавска ФА - Славия Прага B 0:5ЧЕХИЯ: MSFL
11:15Карвина B - Зноймо 5:117:30Злин B - Старт Бърно 2:1
17:30Росице - Бохунице 2:2
17:30Словачко B - Хранице 2:0
17:30ФК Фридек-Мистек - Баник Острава B 0:1
17:30Ходонин - Ухерски Брод 2:0
18:00Уничов - Бланско 1:2
18:00Фридлант - Тринец 2:1
19:00Хлучин - Злинско 3:3
ЧЕХИЯ: Дивизия E
15:00Холешов - Бзенец 2:2ЧЕХИЯ: Южноморавски КП
11:15Курим - Мутенице 2:111:30Похоржелице - Босковице - Летовице 1:4
12:00Свратка Бърно - Спарта Бърно 3:4
15:00ПрекратенРайградице - Райецко 0:0
18:00Бистърч - Кунщат 0:4
18:00Босонохи - СК Крумвир 1:3
18:00Леднице - Ратишковице 6:1
18:00Роусинов - Моравска Славия 1:0
ЧЕХИЯ: Краловохрадецки КП
16:00Хлумец Над Цидлиноу B - Двур Кралове 0:119:00Яромер - Йичин 2:2
ЧЕХИЯ: Либерецки КП
17:00Велке Хамри B - Кощялов-Либщат 8:0ЧЕХИЯ: Моравскослески КП
11:30Петрвалд на Мораве - Долни Бенешов 8:0ЧЕХИЯ: Оломуцки КП
17:30Бохуньовице - Желатовице 1:4ЧЕХИЯ: Пардубицки КП
18:00Либишани - Лазне Бохданеч 2:118:00Литомисъл - Ческа Тржебова 1:3
18:00Моравани - Просетин 0:3
18:00Пржелуч - Херманув Местец 4:1
18:00Свитави - Ланскроун 3:1
18:00СК Пардубицки - Хорни Редице 2:2
18:00Холице - Високе Мито B 2:3
18:00Хоцен - Тржемошнице 1:1
ЧЕХИЯ: Лига Под19
13:00Славия Прага U19 - Бърно U19 1:3ШВЕЙЦАРИЯ: Първа Лига Класик - Група 1
21:30Кофран - Тер Сант 2:2ШВЕЙЦАРИЯ: Първа Лига Класик - Група 2
21:00Баскур - Мури 4:1ШВЕЙЦАРИЯ: Първа Лига Класик - Група 3
21:00Линт - ЙФ Ювентус 1:3ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Южен Свиаланд
18:00Нака ФК - Слейпнер 0:1ШВЕЦИЯ: Купа на Швеция - Плейофи
15:00Малмьо ФФ - Юргорден 2:1дузШВЕЦИЯ: Елитетан - Жени
12:00Малмьо ФФ W - Малбакенс W 1:214:00Болстанас W - Упсала W 2:0
14:00Гамла Упсала W - Йитекс W 3:1
14:00Ескилстюна Юнайтед W - Умео W 1:2
14:00Лидшьопинг ФК W - Сунана W 3:1
16:00Калмар W - Алингсос W 0:3
17:00Йоребро W - Сундсвал W 1:1
ШВЕЦИЯ: Купа на Швеция - Жени - Плейофи
18:00Хекен W - Питео W 0:1ШОТЛАНДИЯ: ШЖПЛ 1 - жени - Група на изпадащите
22:00Мъдъруел W - Спартанс ЛФК W 4:2ШОТЛАНДИЯ: ШЖПЛ 1 - жени - Шампионска група
20:10Селтик W - Глазгоу Сити W 2:222:00Партик W - Хибърниън W 3:2
22:10Рейнджърс W - Хартс W 3:0
ЮЖНА АФРИКА: Висша лига
16:00Кейп Таун Сити - Орландо Пайрътс 0:216:00Чипа Юн. - Суолоус 1:2
18:30Стеленбош - Голдън Ароус 3:0
20:30Роял АМ - Суперспорт Юн 0:1
ЮЖНА АФРИКА: Първенство на фондация Мотсепе
16:00Марумо Галънтс - Блек Леопардс 1:016:00Милфорд ФК - Касрик Старс 4:3
16:00НБ Ла Масия - Претория Калийс 2:1
16:00Платинум Сити - Магеси 0:2
16:00Претория Ю. - ДжДР Старс 1:1
ЮЖНА КОРЕЯ: К Лига 1
13:00Гангуон - Поханг 2:413:00Жежу Юн - Гуанджу ФК 1:3
13:00Инчеон - Жонбук 3:0
13:00Тегу - Улсан ХД 1:2
Заложете на Футбол от своето моб. устройство с bet365!
Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »
m.Flashscore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от Flashscore.com поради технически причини.