ОПРЕСНИ

Футбол » Днес » Завършили

АЗИЯ: AFC Шампионска лига - Квалификация

13:00ОтмененБризбейн Роар (Aus) - Кая (Phl) -:-

АРЖЕНТИНА: Торнео Федерал

23:00ОтложенБока Унидос - Спортиво Белграно -:-
23:00ОтложенДъглас Хайг - Дефенсорес Белграно ВР -:-
23:00ОтложенИндепендиенте Чивилкой - Камионерос Буенос Айрес -:-
23:00ОтложенКДХУ Гуалегуайчу - Сармиенто Ресистенсия -:-
23:00ОтложенКлуб Спортиво Пенярол - Сол де Майо -:-
23:00ОтложенОлимпо Баия Бланка - Депортиво Мадрин -:-
23:00ОтложенРасинг Кордоба - Крусеро дел Норте -:-
23:00ОтложенСиркуло Депортиво - Сансинена -:-
23:00ОтложенСиудад Боливар - Вия Митре -:-
23:00ОтложенСпортиво Естудиантес - Уракан Лас Ерас -:-
23:00ОтложенСпортиво Лас Парехас - Деф. Пронунсиаменто -:-
23:00ОтложенФеро Хен. Пико - Десампарадос -:-
23:00ОтложенХимнасиа Е.Р. - Унион Сунчалес -:-
23:00ОтложенЧако Фор Евър - Сентрал Норте -:-
23:00ОтложенЧиполети - Х. У. Университарио -:-

БРАЗИЛИЯ: Серия А

03:00Фламенго - Брагантино 2:3
22:00ОтложенКуяба - Гремио -:-

БРАЗИЛИЯ: Серия B

00:30Гуарани - Понте Прета 1:0
01:00Витория - Бруске 3:1
01:00Операрио - Крузейро 2:1
03:00Вила Нова ФК - Коритиба 0:1
03:00Сампайо Кореа - Конфианка 3:1

БРАЗИЛИЯ: Серия C - Първи етап

23:00Итуано - Парана 2:1
23:00Пайсанду Па - Волта Редонда 0:0
01:00Оесте - Крисиума 0:0

БРАЗИЛИЯ: Серия D

23:00ГАС - Ипиранга АП 1:2
23:00Феровиария - Рио Бранко-ВН 1:0
00:00Фаст Клубе - Пенярол 3:2

БРАЗИЛИЯ: Бразилейро - жени

00:00Ботафого W - Сантош W 2:3
02:00Коринтианс W - Минас ИКЕСП W 5:0

ВЕНЕЦУЕЛА: Примера Дивисион - Първи етап

23:00Арагуа - Лара 0:0
01:00Каракас - Метрополитанос 1:1

ВИЕТНАМ: Национална лига - жени

12:00ОтложенХо Чи Мин W - Фонг Фу Ха Нам 2 W -:-

ГАМБИЯ: GFA Лига

23:00Реал Банджул - Хоукс 1:0

ДОМИНИКАНСКА РЕПУБЛИКА: ЛДФ

23:00Мока - Делфинес Дел Есте 0:1
23:00Сан Кристобал - Универсидад О&М 1:1

ЕКВАДОР: Серия Б

02:00Гуаякил СК - Америка де Кито 0:2

ЕКВАДОР: Суперкупа

00:00Инд. дел Вале - Делфин 3:5
03:00Емелек - 9 октомври 0:2

КЕНИЯ: Висша лига

15:00ОтложенВихига Юнайтед - Бандари -:-

МАРОКО: Ботола Къп

23:30Шабаб Мохамедия - Беркане 2:0

ПЕРУ: Двестагодишна купа

23:00Спортинг Кристал - Куско 3:2
03:00Карлос Манучи - Якуабамба 3:0

ПЕРУ: Лига - жени

23:30Деп. Мунисипал W - Сесар Вайехо W 0:1

РУАНДА: Висша лига - Група на изпадащите

13:00ОтложенГорила - Мукура Виктъри Спортс -:-
16:00ОтложенМуханга - Гасоги Юнайтед -:-
16:00ОтложенСънрайз - Мусанзе -:-
16:30ОтложенКийову - Етансел -:-

САЩ: Мейждър Лийг Сокър

02:30Кълъмбъс Крю - Чикаго Файър 2:0
02:30Ню Йорк Сити - Ню Инглънд Революшън 2:3
02:30Синсинати - Колорадо Рапидс 0:2
02:30Торонто ФК - Орландо Сити 2:3
03:00ДС Юнайтед - Интер Маями КФ 1:0
03:30ФК Далас - Минесота Юнайтед 1:1

САЩ: ЮСЛ

02:00Хартфорд Атлетик - Лаудън 2:1
02:30ПрекратенБирмингам - Остин Болд 1:0
02:30Тампа Бей - Питсбърг 1:2
03:00ФК Тълса - Луисвил Сити 2:3
03:30Мемфис - Оклахома Сити Енерджи 0:1
03:30ОтложенОукланд Руутс - Сакраменто Рипъблик -:-
03:30Сан Антонио - Рио Гранде 1:1

САЩ: ЮСЛ Лига 1

01:30Ричмънд Кикърс - Юниън Омаха 1:1
02:00Торонто ФК II - Форт Лодърдейл 2:1
03:00Тормента - Грийнвил 3:1
03:00Форуърд Мадисън - Ню Инглънд II 0:2
03:30Северен Тексас - Тусон 0:0

САЩ: ЮСЛ Лига 2

00:00Ню Джърси Копа - Сидър 0:1
00:00Флорида Елит - Маями Сити 2:1
02:00Лайънсбридж - Вирджиния Бийч 2:0
02:00Норт Каролина Фюжън U23 - Уейк ФК 4:1
02:00РС Ню Джърси - Лихай Вали 2:1
02:00Северна Вирджиния - Рединг 1:2
02:00Трай-Ситийс - Табако Роуд 3:0
02:30Академия Саутърн Сокър - Ашвил Сити 2:0
02:30Пийчтрий Сити МОБА - Далтон 0:1
02:30Тампа Бей U23 - Дъ Вилиджис 3:1
03:00Мисисипи Брия - Бразос Вали Кавалри 3:1

САЩ: NISA - Пролетен сезон

02:00Мичиган Старс - Мериленд Бобкатс 1:3
02:30Чатануга - Стъмптаун Атл. 0:1

САЩ: NWSL - Жени

23:00Ню Йорк Къридж W - Рейн W 2:1
03:00Чикаго W - Вашингтон Спирит W 1:1

СИЕРА ЛЕОНЕ: Висша лига

19:15ОтложенДаймънд Старс - Камбой Ийгълс -:-
22:00ОтложенКалон - Ийст Енд Лайънс -:-

СУДАН: Премиър Лига

17:15ОтложенТути - Ал-Хилал Омдурман -:-
17:15ОтложенХилал Ел Обиед Клуб - Ал-Мерейх -:-

УГАНДА: Висша лига

15:00ОтложенУакисо Джайънтс - Експрес ФК -:-

УРУГВАЙ: Примера Дивисион - Апертура

23:15Уондърърс - Вия Еспаньола 3:0

ЮЖНА АФРИКА: Висша лига - Група на изпадащите

13:00ОтложенРоял АМ - Чипа Юн. -:-

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.FlashScore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от FlashScore.com поради технически причини.