ОПРЕСНИ

Футбол » Днес » Завършили

АВСТРАЛИЯ: А-Лига

08:00Мелбърн Сити - Аделаида Юнайтед 2:1

АРЖЕНТИНА: Суперлига

23:45Патронато - Нюелс Олд Бойс 1:3
02:00Талерес Кордоба - Ланус 2:4

АРЖЕНТИНА: Примера насионал

23:10Естудиантес Рио Куарто - Белграно 1:1

АРЖЕНТИНА: Торнео Федерал А

23:00Вия Митре - Хувентуд Унида Университарио 0:1
23:00Клуб Спортиво Пенярол - Уракан Лас Ерас 1:2
23:00Сан Мартин Формоса - Клуб А. Гемес 1:1
01:00Дефенсорес Белграно ВР - Чако Фор Евър 2:0
01:00Спортиво Белграно - Унион Сунчалес 2:2
03:00Сармиенто Ресистенсия - Деф. Пронунсиаменто 3:1
03:30Сентрал Норте - Бока Унидос 6:2

БОЛИВИЯ: Професионална дивизия - Клаусура

00:15Спорт Бойс - Блуминг 2:3
02:30Роял Пари - Дестройерс 1:1

БРАЗИЛИЯ: Серия А

23:00Форталеза - Гремио 2:1
01:00Коринтианс - Крузейро 1:2

БРАЗИЛИЯ: Серия B

01:00Операрио - Сао Бенто 2:1
01:00Парана - Фигуерензе 0:1

ВЕНЕЦУЕЛА: Примера Дивисион - Клаусура

00:00Арагуа - Лара 2:2
00:00Монахас - Естудиантес Каракас 0:1

ГВАТЕМАЛА: Лига Насионал - Апертура

05:00Кселаю - Малакатеко 0:0

ГЪРЦИЯ: Супер лига 2

19:00ОтложенАполон Лариса - Панахайки -:-
19:00ОтложенАполон Понту - Платаниас ФК -:-
19:00ОтложенЕрготелис - Керкира -:-
19:00ОтложенКараискакис - Левадиакос -:-
19:00ОтложенСмирнис - Драмас -:-
19:00ОтложенPAE Chania - ПАС Янина -:-

ГЪРЦИЯ: Gamma Ethniki - Group 2

16:00ОтмененФлорина - Арис Палайохори -:-

ДОМИНИКАНСКА РЕПУБЛИКА: ЛДФ - Клаусура - Плейофи

23:00Атлантико - Сибао 0:1

ЕКВАДОР: Лига Про

23:15Гуаякил Сити - Ел Насионал 0:1
01:30Макара - Деп. Куенка 1:1
20:00Америка де Кито - Фуерса А. 3:0

ЕКВАДОР: Серия Б

00:00Гуаласео - Атл. Портеньо 2:1
00:00ЛДУ Портовиехо - Санто Доминго 2:0

ЕЛ САЛВАДОР: Примера дивисион - Апертура

02:00Санта Текла - Сонсонате 3:1
03:30Чалатенанго - Алианса ФК 0:2

ИСПАНИЯ: Терсера Дивисион - Група 5

18:00Реус Депортиу - Сант Андреу 0:3

ИСПАНИЯ: Терсера Дивисион - Група 10

19:00Есиха - Пуенте Хенил 0:3

КАНАДА: Канадска премиър лига - Есенен сезон

23:00Кавалри - Едмънтън 3:1
01:30Пасифик ФК - Валюр 2:0

КАНАДА: Канадска Сокър Лига - Плейофи

23:00Скарбъро Б. - Кингсман 4:2

КАНАДА: Ю Спортс

23:00Алберта - Саскачуан 1:2
23:15Калгари - Маунт Роял 1:0
01:15Сейнт Мерис - ЮПЕА 2:2
03:00Лорие - Алгома 2:0
05:15Тринити Уестърн - Виктория 3:0

КАТАР: КСЛ

19:35ОтложенАл Хор - Ал-Сад -:-

КОЛУМБИЯ: Лига Агиля - Клаусура

00:00Онсе Калдас - Уила 1:1
01:00Америка Де Кали - Атл. Насионал 2:1
02:00Депортес Толима - Кукута 2:1
04:00Хуниор - Мийонариос 1:0

КОСТА РИКА: Примера Дивисион - Апертура

05:05Ередиано - Сан Карлос 3:1

ЛИВАН: Премиър Лига

15:30ОтложенАл Ахед - Ал Газиех -:-
15:30ОтложенТриполи - Ал Ансар -:-
16:00ОтложенШабаб Ел Бурж СК - Нежмех СК -:-

МАЛАВИ: Супер Лига

15:30ОтложенДуанга Юнайтед - ТН Старс -:-

МЕКСИКО: Лига МХ - Апертура

01:00Крус Асул - Монаркас 2:3
03:00Пачука - Хуарес 0:1
05:00Некакса - Клуб Америка 2:2

МЕКСИКО: Лига де Асенсо МХ - Апертура

03:00Корекаминос - Алебрихес Оаксака 2:3
03:00Сакатепек - Симаронес де Сонора 0:0

МЕКСИКО: Лига Премиър Серия А

00:00Пионерос - Крус Асул Идалго 3:4дуз
00:00УНАМ Пумас 2 - Интер Плая Дел Кармен 1:1
01:00Атл. Баия - УА Сакатекас 1:0
01:00Кафеталерос де Чиапас 2 - Ирапуато 2:3дуз
01:00Ребосерос де Ла Пиедад - Канами 2:1
01:00Ялмакан - Кафеса 1:4
03:00Канонерос Марина - Тласкала 0:1
03:00Минерос де Фреснийо - УА Чихуахуа 0:1
03:00Тепатитлан де Морелос - Симаронес де Сонора 2 1:0

МЕКСИКО: Лига Премиър Серия Б

00:00Уруапан - Сан Франциско 0:0
00:00Чапулинерос - Дорадос де Синалоа 2 4:0
01:00Тлаякапан - Калор Де Сан Педро 0:2

МЕКСИКО: Лига МК - жени - Апертура

00:00Монаркас Морелия W - Керетаро W 2:0

НИКАРАГУА: Лига Примера - Апертура

00:30Ювентус Манагуа - Халапа 1:0
01:00Дирианген - Манагуа ФК 2:2

НОВА ЗЕЛАНДИЯ: Национална лига - жени

03:00Сентрал Футбол W - Оукланд W 1:2

ПАНАМА: ЛПФ - Апертура

00:00Мигелито - Чирики 2:0
02:00Тауро - Пласа Амадор 1:0

ПАРАГВАЙ: Примера Дивисион - Клаусура

00:10Либертад Асунсион - Сол де Америка 1:0
02:15Ривър Плейт - Олимпия Асунсион 0:1

ПЕРУ: Лига 1 - Клаусура

23:30Аякучо - Унион Комерсио 1:1
01:45АД Кантолао - Гарсиласо 1:2
04:00Спорт Бойс - У. Сан Мартин 0:0

ПЕРУ: Лига 2

23:00ОтмененСанта Роса - Спорт Виктория -:-

РУСИЯ: Юношеска лига

08:00Уфа U19 - ЦСКА Москва U19 0:5

САЩ: Мейждър Лийг Сокър - Плейофи

01:00Торонто ФК - ДС Юнайтед 5:1СП
05:00Реал Солт Лейк - Портланд Тимбърс 2:1

САЩ: ЮСЛ

23:00Тълса Р. - Рено 0:3
02:00Северна Каролина - Сейнт Луис ФК 1:0
02:00Хартфорд Атлетик - Тампа Бей 2:1
02:00Шарлът Индепенд. - Отава Фюри 3:1
02:30Лаудън - Ню Йорк Ред Булс 2 7:3
03:00Мемфис - Луисвил Сити 1:2
03:00Нешвил СК - Атланта Юнайтед 2 3:0
03:30Сан Антонио - Колорадо Спрингс 2:2
04:30Ню Мексико - Лас Вегас Лайтс 2:0
05:00Лос Анджелис Галакси 2 - Ел Пасо 2:0
05:00ОK Блус - Фресно 2:0
05:00Такома Дефайънс - Остин Болд 3:1

САЩ: ЮСЛ Лига 1 - Плейофи

02:00Северен Тексас - Грийнвил 1:0

СИРИЯ: Премиър Лига

16:00ОтложенАл Карама - Ал Джазира -:-

УНГАРИЯ: Меркантил Банк Лига

15:30ОтмененНиредхаза - Балмазуйварош Спорт -:-

УРУГВАЙ: Примера Дивисион - Клаусура

01:00Насионал - КА Серо 2:0

ХАИТИ: Национално първенство - Закриваща серия

23:00ОтложенРеал ду Кап - Космопололитес -:-
23:00ОтложенАмерика дес Кайес - Балтимор -:-
23:00ОтложенДон Боско - Миребале -:-
23:00ОтложенКавали - Капоаз -:-
23:00ОтложенРасинг де Гонаив - Виолет -:-
23:00ОтложенРасинг Хаитиен - Аркае -:-
23:00ОтложенТомпет - Уанаминте -:-
23:00ОтложенФика - Триумф Льонкур -:-

ХОНГ КОНГ: Висша лига

09:30Лий Мен Уориърс - Хонг Конг Рейнджърс 1:0
09:30Хепи Вали - Пегасус 3:3

ХОНДУРАС: Лига Насионал - Апертура

04:15СД Хондурас - Реал Сосиедад 0:1

ЧИЛИ: Примера Дивисион

23:30ОтложенАудакс Италиано - Кобресал -:-
18:00ОтложенУ. Католика - Коло Коло -:-
21:30ОтложенДепортес Икике - Уачипато -:-
00:00ОтложенКокимбо - О'Хигинс -:-

ЧИЛИ: Примера Б

23:00ОтложенМелипия - Копиапо -:-
01:00КД Санта Крус - Валдивия 1:1
01:00ОтложенСан Луис - С. Морнинг -:-

ЮЖНА АМЕРИКА: Копа Либертадорес - Жени

01:00Спортиво Лимпеньо W - Коринтианс W 2:2
01:00Nanas W - Америка Де Кали W 1:6
03:30Инд. Меделин W - С. Морнинг W 1:1
03:30УАИ Уркиса W - Majes W 6:0

ЮЖНА КОРЕЯ: К Лига 1 - Шампионска група

08:00Гангуон - Сеул 3:2

ЮЖНА КОРЕЯ: К Лига 2

07:00Пусан - Ансан Грийнърс 0:2
09:00Сувон Сити - Сеул Е. 1:1

ЯПОНИЯ: Лига 2 на Япония

07:00Кагошима Юн - Ренофа Ямагучи 0:0
08:00Гифу - Ехиме 2:0
08:00Канагава - Монтедио Ямагата 1:0
08:00Мито - Мачида 1:1
08:00Точиги - Рюкю 0:2
09:00Чиба - Кашива 0:3

ЯПОНИЯ: Надешико лига - жени

07:00Албирекс Ниигата W - Урава W 0:1
07:00Вегалта Сендай W - Нитайдай W 1:0
09:00Белеза W - Инак Кобе Леонеса W 2:1

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.FlashScore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от FlashScore.com поради технически причини.