ОПРЕСНИ

Футбол » Вчера » Всички

АНГЛИЯ: Висша лига

14:30Уотфорд - Ливърпул 0:5
17:00Астън Вила - Уулвърхямптън 2:3
17:00Лестър - Манчестър Юнайтед 4:2
17:00Манчестър Сити - Бърнли 2:0
17:00Норич - Брайтън 0:0
17:00Саутхямптън - Лийдс 1:0
19:30Брентфорд - Челси 0:1

БЪЛГАРИЯ: Efbet Лига

17:30Лудогорец - Царско село 4:0
20:00Локомотив София - Левски София 1:2

БЪЛГАРИЯ: Втора лига

15:00Марица Пловдив - Хебър 3:1
16:00Добруджа - Левски Лом 3:0
16:00Нефтохимик Бургас - Созопол 1:1
16:00Спартак Варна - Янтра Габрово 1:1
16:00Спортист Своге - Марек 2:0
16:00Струмска слава - Етър 1:4

ГЕРМАНИЯ: Бундеслига

16:30Айнтрахт Франкфурт - Херта Берлин 1:2
16:30Гройтер Фюрт - Бохум 0:1
16:30Дортмунд - Майнц 3:1
16:30Унион Берлин - Волфсбург 2:0
16:30Фрайбург - Лайпциг 1:1
19:30Б. Мьонхенгладбах - Щутгарт 1:1

ИСПАНИЯ: ЛаЛига

19:30Леванте - Хетафе 0:0
22:00Реал Сосиедад - Майорка 1:0

ИТАЛИЯ: Серия А

16:00Специя - Салернитана 2:1
19:00Лацио - Интер 3:1
21:45Милан - Верона 3:2

ФРАНЦИЯ: Лига 1

18:00Клермон - Лил 1:0
22:00Лион - Монако 2:0

АВСТРАЛИЯ: НПЛ Куинсланд

11:00Пенинсула - Голд Коуст 3:5
12:00Съншайн Коуст Уондърърс - Маджпийс Крузадърс 5:0

АВСТРИЯ: Бундеслига

18:00А. Клагенфурт - Рапид Виена 1:1
18:00Алтах - Залцбург 1:1
18:00Аустрия Виена - Адмира 2:2

АВСТРИЯ: 2. Лига

15:30Лафниц - Дорнбрин 2:0
15:30Рапид Виена (Am) - Вакер Инсбрук 0:3
15:30Хорн - Амщетен 0:3

АВСТРИЯ: Регионална лига - Изток

16:30Щрипфинг - Мауерверк 3:0
18:00Виенер Виктория - Нойзидл 4:0

АВСТРИЯ: Регионална лига - Централна

16:00Волфсбергер (Am) - Шпитал 2:1
16:00Щадл Паура - Вайндорф Ст. Анна 3:3
16:30Рийд (Am) - Унион Гуртен 1:1
17:00ВСК Велс - Велс 3:1

АВСТРИЯ: Регионална лига запад - Тирол

15:00ШФ Вьоргл - Вакер Инсбрук (Am) 3:1
16:00ШФ Инсбрук - СК Имст 1:1

АВСТРИЯ: Регионална лига запад - Залцбург

17:00Заалфелден - Бишофсхофен 2:0

АВСТРИЯ: Регионална лига Запад - Ворарлберг

16:30ФК Волфурт - Брегенц 2:0
18:00Лаутерах - Хоенемс 2:0

АВСТРИЯ: Бундеслига - жени

13:00Зюдбургенланд W - Алтенмаркт W 0:5
15:00Нойленгбах W - Бергхайм W 7:1

АЗЕРБАЙДЖАН: Висша лига

14:00Сабаил - Кешла 1:2
16:00Габала - Зира 1:1

АЗИЯ: AFC Шампионска лига - Плейофи

18:00Aл Уахда (Uae) - Ал-Насър (Sau) 1:5
21:00Персеполис (Irn) - Ал-Хилал (Sau) 0:3

АЗИЯ: SAFF Шампионат - Плейофи

18:00Индия - Непал 3:0

АЛБАНИЯ: Супер лига

14:45Кастриоти - Скендербеу 2:0
14:45Лячи - КФ Егнатия 0:1

АНГЛИЯ: Чемпиъншип

14:30Фулъм - КПР 4:1
17:00Блекбърн - Ковънтри 2:2
17:00Бристол Сити - Борнемут 0:2
17:00Мидълзбро - Питърбро 2:0
17:00Милуол - Лутън 0:2
17:00Нотингам - Блекпул 2:1
17:00Престън - Дарби 0:0
17:00Рединг - Барнзли 1:0
17:00Хъдърсфилд - Хъл 2:0
17:00Шефилд Юн - Стоук Сити 2:1

АНГЛИЯ: Лига 1

17:00Болтън - Уигън 0:4
17:00Джилингам - Съндърланд 1:2
17:00Донкастър - Уикъмб 0:2
17:00Кеймбридж Юн - Ипсуич 2:2
17:00Линкълн - Чарлтън 2:1
17:00Оксфорд Юн - Плимут 1:3
17:00Родъръм - Портсмут 4:1
17:00Уимбълдън - Шефилд Уен 2:2
17:00Флийтууд - Крю 3:0
17:00Челтънъм - Акрингтън 1:0
17:00Шросбъри - Милтън Кийнс Донс 1:0

АНГЛИЯ: Лига 2

17:00Брадфорд - Бристол Роувърс 2:2
17:00Екзитър - Нюпорт 2:2
17:00Карлайл - Транмиър 0:1
17:00Колчестър - Харогейт 1:0
17:00Кроули - Сътън 0:1
17:00Лейтън Ориент - Уолсол 0:0
17:00Нортхямптън - Мансфилд 2:0
17:00Олдъм - Стивънидж 3:0
17:00Порт Вейл - Бароу 3:1
17:00Скънторп - Форест Грийн 0:2
17:00Солфърд - Хартлипул 2:0
17:00Суиндън - Рочдейл 2:2

АНГЛИЯ: Национална лига - Север

17:00ОтложенБрадфорд ПА - Гейтсхед -:-
17:00ОтложенБракли Таун - Спенимур -:-
17:00Телфорд - Фарзли 2:0
17:00Файлд - Глостър 1:0
17:00ОтложенЧорли - Кетъринг -:-
17:00Чорли - Дарлингтън 2:1

АНГЛИЯ: Национална лига - Юг

17:00ОтложенБат - Хемптън & Ричмънд -:-
17:00Билърики - Слау 2:1
17:00Ийстборн Бъро - Чипенъм 2:2
17:00ОтложенТонбридж - Хавънт & У -:-
17:00Уелинг - Брейнтрий 1:0

АНГЛИЯ: НПЛ Висша дивизия

17:00Адъртън - Микълоувър 1:2
17:00Аштън Юн. - Нантуич 2:1
17:00Басфорд - Хайд 2:0
17:00Матлок - Саут Шийлдс 0:1
17:00Радклиф - Ланкастър 2:0
17:00Скарбъро - Уитън 3:2
17:00Сталибридж - Бамбър Бридж 1:2
17:00Стафорд - Гейнсбъро 0:0
17:00Уорингтън - Уитби 0:0
17:00ФК Юнайтед - Грантъм 0:1

АНГЛИЯ: Южна Лига - Централна Дивизия

17:00АФК Ръшдън & Даймъндс - Алвечърч 1:2
17:00Бигълсуейд Таун - Ръшъл 0:1
17:00Лейстън - Баруел 2:1
17:00Нънийтън - Лоуъстофт 2:0
17:00ОтложенПитърбро Спортс - Хенсфорд -:-
17:00Ройстън - Стурбридж 1:2
17:00Хенсфорд - Редич 2:2
17:00Хичин - Нийдъм Маркет 1:6

АНГЛИЯ: Южна Лига - Южна Дивизия

17:00Мет. Полийс - Мертир Таун 1:2
17:00Пуул - Хендън 2:1
17:00Таунтън - Бекънсфийлд 7:1
17:00Тивъртън - Уимборн 1:0
17:00Уестън-Супер-Меър - Салисбъри 1:3
17:00Уолтън Кежуълс - Суиндън С 1:1
17:00Фарнбъро - Кингс Лангли 4:1
17:00Чешъм - Дорчестър 5:1

АНГЛИЯ: Истмиън лига - Висша дивизия

17:00Бишъпс Стортфорд - Маргейт 1:0
17:00Брайтлингсий - Уингейт & Финчли 1:3
17:00Енфилд Таун - Уортинг 2:2
17:00Каршалтън - Ийст Търок 4:1
17:00Мерстъм - Харингей 5:0
17:00ОтложенПотърс - Бауърс & Питси -:-
17:00Хорнчърч - Ледърхед 1:1

АНГЛИЯ: ФА Къп - Квалификация

14:30Бромсгроув - Гримсби 0:5
17:00Банбъри - Бат 1:0
17:00Барнет - Боръм Ууд 0:1
17:00Бауърс & Питси - Алдършот 2:1
17:00Бедфонт Спортс - Кидърминстър 0:1
17:00Бостън - Стратфорд 1:1
17:00Бракли Таун - Гайзли 1:1
17:00Доркинг - Хейс & Йединг 2:2
17:00Доувър - Йет Таун 1:1
17:00Ебсфлийт - Хемптън & Ричмънд 2:0
17:00Ийстлей - Фолкстоун 3:3
17:00Йорк - Морпет 1:1
17:00Йоувил - Уеймът 1:1
17:00Кетъринг - Бъкстън 2:2
17:00Кингс Лин - Питърбро Спортс 2:1
17:00Коринтиан-Кежуълс - Ст. Олбанс 1:1
17:00Кързън Аштън - Честърфийлд 0:4
17:00Марийн - Рексъм 1:1
17:00Марски - Гейтсхед 0:0
17:00Мейдънхед - Хейстингс 3:1
17:00Понтефракт - Халифакс 0:0
17:00Саутенд - Четси 4:1
17:00Саутпорт - Олтринкъм 2:3
17:00Стокпорт - Стамфорд 3:0
17:00Съдбъри - Дартфорд 3:1
17:00Тамуърт - Нотс Каунти 0:0
17:00Торки - Хавънт & У 2:2
17:00Уелдстоун - Дагенъм & Ред 1:2
17:00Хароу - Челмсфорд 4:2
17:00Херефорд - Солихъл Мурс 0:1
17:00Хоршъм - Уокинг 1:0
17:00Хънгърфорд - Бромли 1:2

АНГЛИЯ: Висша лига 2

14:00Бирмингам U23 - Астън Вила U23 1:2
14:00Манчестър Юнайтед U23 - Блекбърн U23 3:0
15:00Челси U23 - Дарби U23 2:0
18:00Ливърпул U23 - Арсенал U23 3:0
19:00Брайтън U23 - Кристал Палас U23 2:1
21:30Манчестър Сити U23 - Лестър U23 5:0

АНГОЛА: Джирабола

17:00Бравош до Макиш - Спортинг де Кабинда 0:0
17:00К.Р.Д. Либоло - Куандо Кубанго -:-

АРЖЕНТИНА: Професионална лига

01:00Расинг Клуб - Платенсе 0:1
03:15Велес Сарсфийлд - Арсенал Саранди 0:0
03:15Дефенса и Хустисия - Естудиантес Л.П. 2:1
19:30Сармиенто Хунин - Унион де Санта Фе 3:4
21:45Химнасия Л.П. - Нюелс Олд Бойс 1:0
00:00Ланус - Банфийлд 1:1

АРЖЕНТИНА: Примера насионал

01:10Дефенсорес де Белграно - Клуб А. Гемес 1:0
03:10Атл. Рафаела - Баракас Сентрал 0:2
21:00Браун Адроге - Химнасия Хухуй 1:1
22:00Сантамарина - Алмагро 1:1

АРЖЕНТИНА: Торнео Федерал

21:00Камионерос Буенос Айрес - Сиркуло Депортиво 2:0
21:00Крусеро дел Норте - Дъглас Хайг 0:0
21:30Депортиво Мадрин - Спортиво Естудиантес 3:1
21:30Сол де Майо - Индепендиенте Чивилкой 0:0
22:00Дефенсорес Белграно ВР - Бока Унидос 1:0
22:00Уракан Лас Ерас - Чиполети 2:3
00:30Унион Сунчалес - Спортиво Лас Парехас 1:2

АРЖЕНТИНА: Примера Б - Клаусура

19:05Сакачиспас - Хусто Хосе де Уркиса 1:0
21:00Акасусо - Архентино де Килмес 1:0
21:00Деп. Мерло - Феникс 3:1
21:00Сан Мигел - Дефенсорес Унидос 1:1
21:00УАИ Уркиса - Депортиво Арменио 1:2
21:45Фландрия - Колехиалес 2:0

АРЖЕНТИНА: Примера А - жени - Клаусура

16:30Ривър Плейт W - УАИ Уркиса W 2:2
21:00Росарио Сентрал W - Екскурсионистас W 4:0

АРМЕНИЯ: Висша лига

14:00Ван - Урарту 1:1

АРМЕНИЯ: Първа лига

14:00Алашкерт 2 - Лернаин Арцах 0:5
14:00Ширак Гюмри - Гандзасар 1:2

АФРИКА: CAF Шампионска лига - Квалификация

15:00Тъскър (Ken) - Замалек (Egy) 0:1
16:00АПР (Rwa) - Етоал Сахел (Tun) 1:1
17:00Саграда (Ang) - Роял Леопардс (Esw) 3:1
18:00АСЕК Мимоза (Ivo) - КР Белоиздад (Alg) 3:1
18:30ЮЕС Жандармерия (Nig) - Ал Ахли (Egy) 1:1
20:00Ал-Мерейх (Sud) - Занако (Zam) 3:0
20:00Стад Малиен (Mli) - Хороя (Gui) 0:1

АФРИКА: КАФ Купа на Конфедерациите - Квалификация

15:00Азам (Tan) - Пирамиди (Egy) 0:0
16:00Опара Юнайтед (Bot) - Котонспорт (Cmr) 2:1
16:00Ред Ароус (Zam) - Примейро де Агосто (Ang) 1:0
16:00УРА СК (Uga) - Al Masry (Egy) 0:0
18:30Бен Гердан (Tun) - Беркане (Mar) 0:1
19:00АСАК Конкорд (Mrt) - Саура (Alg) 1:2
20:00Диамбар (Sen) - Енимба (Nga) 0:1
21:00ФАР Рабат (Mar) - ЖС Кабили (Alg) 0:1

БАХРЕЙН: Висша лига

17:45ОтложенАл-Мухарак - Ал-Ахли Манама -:-
17:45Ийст Рифа - Ал-Хид 1:1
20:20Ал-Наджма - Ал-Будая 0:1

БЕЛАРУС: Висша лига

13:00Ислох Минск - Слуцк 2:0
15:00Сморгон - Витебск 2:0
17:00Славия Мозир - БАТЕ 3:1

БЕЛАРУС: Първа лига

13:00Крумкачи - Белшина 1:3
15:00ФК Слоним - Нафтан 1:2
17:00Арсенал Дзяржинск - Барановичи 2:0

БЕЛАРУС: Висша лига - резерви

13:00Шахтьор Солигорск 2 - Жодино 2 7:2
14:00Минск 2 - ФК Гомел 2 1:2
15:00Рух Брест 2 - Дин. Минск 2 2:3
16:15Енергетик-БГУ Минск 2 - Брест 2 2:3

БЕЛГИЯ: Юпилер Лига

17:15Роял Юнион СЖ - Серен 4:2
19:30Варегем - Антверп 2:1
19:30Остенде - Серкъл Брюж КСВ 2:1
21:45Стандарт Лиеж - Льовен 2:2

БЕЛГИЯ: Втора дивизия

21:45Виртон - Лиерс К. 2:1

БЕЛГИЯ: Национална дивизия 1

20:30Десел - ОК Шарлероа 1:1
21:00Дендер - РФК Лиеж 0:0
21:00УР Ла Лувиер - Патро Айсден 1:2
21:00Хайст - УРСЛ Визе 1:0

БЕЛГИЯ: Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ

21:00Мо - Живри 2:0

БЕЛГИЯ: Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А

19:00КРК Харелбеке - Олса Бракел 0:2
20:30Диелвене - Вестхук 1:1
20:30Нинове - Ауденарде 3:0
21:00Локерен-Темсе - КРК Гент 0:2

БЕЛГИЯ: Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ Б

19:30Хадес - Белисия Билзен 0:0
20:30Лондерзел - Вейгмал 0:1
21:00Бохолтер - Диегем 3:3
21:00К. Берхем Спорт - Аалст 0:2
21:00Лира-Лиерс Берлар - Тонгерен 0:0
21:00Хогстратен - Хаутвене 4:0

БЕЛГИЯ: Супер лига - жени

15:00Льовен W - Генк W 2:0
17:00Стандарт Лиеж W - Зулте Варегем W 2:0
17:15Аалст W - Клуб Брюж W 0:5

БЕЛГИЯ: Първа Национална - Жени

16:30ГБА Контих W - Гент II W 4:2
18:00Монс W - Фамкес Меркем W 3:3
18:00Стандарт Лиеж II W - Генк II W -:-
18:00Шастър W - Звевезеле W 0:3
18:30РФК Лиеж W - Мехелен W 1:9
19:30ОтложенРСК Андерлехт II W - Молдаво W -:-

БОЛИВИЯ: Насионал Б - Втори етап

22:00Фатик - Университарио де Винто 2:1

БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: Висша лига

15:00Леотар - Борац Баня Лука 1:1
18:00Железничар - Тузла Сити 2:1
18:00Слобода - Радник Биелина 3:0

БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: Първа лига - ФБиХ

16:00Бановици - Градина Сребреник 3:2
16:00Братство Грачаница - Младост ДК 1:3
16:00Вис Сим-Бау - ТОСК Тешан 1:3
16:00Градачац - Травник 1:1
16:00Игман К. - Томислав 2:1
16:00Какан - Хаджичи 0:2
16:00ХНК Орашие - Йединство Бихач 1:0

БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: Първа лига - РС

15:30Дрина Зворник - Нови Град 1:1
15:30Звезда 09 - Текстилац 2:0
15:30Любич Пърнявор - Будучност Пилица 3:2
15:30Подрине Яна - Модрича 1:1
15:30Слога - Козара 3:0
18:30Сутиеска Фоча - Славия 4:0

БРАЗИЛИЯ: Серия B

01:00КРБ - Гуарани 2:2
03:30Гояс - КСА 3:1
21:00Бразил де Пелотас - Вила Нова ФК 2:2
22:00Понте Прета - Наутико 2:3
22:30Вашко - Коритиба 2:1
00:30Операрио - Лондрина 0:0

БРАЗИЛИЯ: Серия C - Втори етап

23:00Итуано - Пайсанду Па 3:1

БРАЗИЛИЯ: Серия D - Плейофи

21:00Апаресиденсе - Юберландия 1:1
23:30Кампинензе - Америка РН 1:0дуз

БРАЗИЛИЯ: Купа на Североизтока - Квалификация

22:00Ривър-ПИ - Лагарто 5:0

БУРКИНА ФАСО: Висша лига

18:30Етоал Фильонт - АСЕК Кудугу 1:0
18:30Купела - Сонабел Уагадугу 1:1
18:30Роял - Кико 2:1
20:45ОтложенАС Дуан - АСФА Йенега -:-

БУРУНДИ: Примус Лига

16:00Бумамуру - Мусонгати 1:2
17:00Динамик - Фламбо дю Сантр 2:1

БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Югоизточна

16:00ОтложенАтлетик Куклен - Ямбол 1915 -:-
16:00Берое II - Димитровград 2:0
16:00ОтложенБорислав Първомай - Лок. Пловдив II -:-
16:00ОтложенГигант Съединение - Асеновец -:-
16:00ОтложенКарнобат - Черноморец 1919 -:-
16:00Левски Крумовград - Загорец 2:0
16:00Несебър - Розова долина 3:2
16:00ОтложенРодопа Смолян - Левски Карлово -:-

БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Югозападна

16:00Балкан Ботевград - Пирин Благоевград 2 3:0
16:00Банско - Надежда Доброславци 3:0
16:00Витоша - Беласица 0:3
16:00Вихрен - Чепинци 7:1
16:00ОтложенГоце Делчев - Хебър 2 -:-
16:00Кюстендил - Оборище 4:1
16:00Пирин Разлог - Владая 2:1
16:00Рилски Спортист - Костинброд 3:1
16:00ОтложенСептември София 2 - Чавдар Етрополе -:-

БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Североизточна

16:00Дунав Русе - Шумен 2007 2:0
16:00Локомотив Русе - Черноморец Балчик 1:5
16:00Лудогорец III - Светкавица 2:0
16:00Рилци - Септември Тервел 0:1
16:00Спартак Варна II - Доростол 5:0

БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Северозападна

16:00Академик Свищов - Севлиево 1:4
16:00Бдин Видин - Ботев Враца II 4:0
16:00Вихър Славяново - Етър II 6:1
16:00Локомотив Мездра - Локомотив ГО 0:4
16:00Павликени - Дреновец 2:0
16:00Пещера Галата - Локомотив Дряново 3:1
16:00Янтра Полски Тръмбеш - Ювентус Малчика 1:0

ВЕНЕЦУЕЛА: Примера Дивисион - Първи етап

23:00Сулия - Трухиланос 2:0
01:15Универсидад Сентрал - Метрополитанос 1:1
03:30Деп. Тачира - Самора 1:2
23:00Арагуа - Яракуянос 3:0

ВЕНЕЦУЕЛА: Сегунда дивисион

22:30Академия Рей - Деп. дел Сулия 6:0
22:30Ангостура - Петаре 0:1
22:30Динамо Пуерто ФК - Боливар 1:1
22:30Ел Вихия - Фронтера 2:2
22:30Ланерос - Яракуй ФК 1:2
22:30Либертадор - Фундасион АИФИ 2:1
22:30Титанес - Локал Андина 1:4
22:30Урена - Райо Сулиано 4:0

ГВАТЕМАЛА: Лига Насионал - Апертура

19:00Санта Лучия - Изтапа 3:3

ГЕРМАНИЯ: Втора Бундеслига

14:30Инголщад - Холщайн Кил 1:1
14:30Карлсруер - Ауе 2:1
14:30Хайденхайм - Ст. Паули 2:4
21:30Хамбургер - Дюселдорф 1:1

ГЕРМАНИЯ: Трета Лига

15:00Брауншвайг - Дортмунд II 4:2
15:00Кайзерслаутерн - Фрайбург II 3:0
15:00Мепен - Магдебург 2:3
15:00ОтложенМюнхен 1860 - Манхайм -:-
15:00Халешер - Саарбрюкен 2:3
15:00Цвикау - Дуисбург 3:2

ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Север

14:00Фьоникс Любек - Нордерщед 1:1
15:00Бремен II - Олденбург 0:0
15:00Ст. Паули II - Любек 1:0
15:00Хайдер СФ - Теутония Отензен 1:1
16:00Делменхорст - Обернойланд 4:0

ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Североизток

14:00Алтглинике - Бабелсберг 1:1
14:00Ауербах - Лукенвалде 1:0
14:00Енерги Котбус - Мойзелвиц 3:0
14:00Локомотиве Лайпциг - Тасмания Берлин 5:0
14:00Ратенов - Кемницер ФК 1:2

ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Запад

15:00Вуперталер - Оберхаузен 1:1
15:00Лоте - Бонер 0:2
15:00РВ Есен - Виденбрюк 0:0
15:00Рьодингхаузен - Алемания Аахен 1:1
15:00Фортуна Кьолн - Липщад 4:2
15:00Хомберг - Пройсен Мюнстер 2:2
15:00Щрелен - Юрдинген 2:0

ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Югозапад

15:00Балингер - Улм 0:2
15:00Гийсен - ФК 08 Хомбург 0:2
15:00Майнц II - Касел 1:3
15:00Пирмазенс - РВ Кобленц 0:0
15:00Шот Майнц - Хофенхайм II 1:1
15:00Щайнбах Хайгер - Франкфурт 3:1

ГЕРМАНИЯ: Регионална лига Байерн

15:00Аубщад - Пипинсрийд 4:1
15:00Аугсбург II - Айхщат 2:0
15:00Илертисен - Швайнфурт 1:1
15:00Нюрнберг II - Меминген 1:1
15:00Райн/Лех - Унтерхахинг 2:1
15:00Фюрт II - Шалдинг 2:2
15:00ОтложенХаймщетен - Елтерсдорф -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига NOFV-Север

15:00Лудвигсфелдер - Бранденбургер 1:2
15:00Рощокер ФК - МШФ Нойрупин 7:0
15:00Ханза Рощок II - Пампов 4:0
15:00Шверин - Целендорф 3:1
15:00Щаакен - Торгеловер Грайф 1:1

ГЕРМАНИЯ: Оберлига NOFV - Юг

15:00Айнхайт Рудолщад - Блау-Вайс Цорбау 3:1
15:00ОтложенАн дер Фанер Хое - Ерфурт -:-
15:00Арнщад - Кришов 0:2
15:00Бишофсвердаер - Бауцен 3:1
15:00Интер Лайпциг - Айнхайт Вернигероде 4:3
15:00Оберлаузиц - Плауен 0:1
15:00Хале - Зандерсдорф 2:2

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Шлезвиг-Холщайн

14:30Фленсбург - Кроншаген 5:1
15:00Алтенхолц - Фризия Рисум-Линдхолм 3:2
15:00Ойтин - Олденбюргер 1:0
16:00Дорнбрайте Любек - Пансдорф 2:0

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Хамбург

15:00Майендорфер СФ - Брамфелдер 3:2
16:00Курслак-Нойенгаме - Бармбек-Уленхорст 7:3
19:00Зюдерелбе - Виктория Хамбург 0:5

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Бремен

13:00Бринкумер - Леер 3:1
15:00Аумунд-Фегезак - Бремерхавен 2:3

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Нидерзаксен

15:00ОтложенЕмден - Хееслинген -:-
16:00Ротенбургер - Хаген/Утледе 4:1
16:30Упхузен - Айнтрахт Целе 4:1
17:00Арминия Билефелд - Айнтрахт Нортхайм 3:0
17:00Брауншвайг - Рамлинген-Елерсхаузен 1:1
17:00Тундерн - Гифхорн 2:2

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Хесен

15:00Фулда Ленерц - Баунатал 3:0
16:00Алценау - Хюнфелдер 0:0
16:00Виктория Грисхайм - Тюрк Гюджю Фрийдберг 0:0
16:00Ханау - Флиден 3:1
17:00Ерлензее - Фернвалд 3:1
17:00ТУШ Диткирхен - Хесен Драйайх 0:2

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар

15:00Кобленц - Енгерс 2:1
16:30Дифлен - Арминия Лудвигсхафен 3:3
16:30Дуденхофен - Рохлинг 4:2
16:30Йегерсбург - Елверсберг II 1:2
16:30Карбах - Емелсхаузен 2:0
16:30Херта Висбах - Вормс 0:2
17:00Айсбахтал - Айнтрахт Трир 4:4
17:00ОтложенПфедерсхайм - Епелборн -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Байерн - Север

15:00Вюрцбургер ФФ - Гебенбах 1:1
16:00Байерн Хоф - Филцинг 0:1
17:00Абтсвинд - АТШФ 1:2
17:00Гросбардорф - Амертал 1:0
17:00Занд - Карлбург 1:1
17:00Хам - Ансбах 09 2:2

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Байерн - Юг

15:00Дахау - Дизенхофен 3:3
15:00Ландсберг - Гархинг 1:1
15:00Пулах - Регенсбург II 1:5
16:00Гунделфинген - Швабен Аугсбург 0:0
17:00Котерн-Ст. Манг - Изманинг 0:1
17:00Ханкофен-Хайлинг - Инголщад II 3:0

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Баден-Вюртемберг

15:00Бакнанг - Некарзулмер 3:0
15:00Валдорф II - ТШГ Илсхофен 3:0
15:00Дорфмеркинген - Льорах-Бромбах 2:2
15:00Равенсбург - Рилазинген-Арлен 1:1
15:00Фрайберг - Фрайбургер 2:1
15:00Щут. Кикерс - Брухзал 3:0
16:30Ройтлинген - Пфорцхайм 1:0
16:30ФК 08 Вилинген - Линкс 2:0
16:30ФК Нотинген - 1. Гьопингер Шпортферайн 1895 4:1

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Нидерхайн

19:00Унион Нететал - 1.ФК Мьонхенгладбах 3:0

ГЕРМАНИЯ: Младежка Бундеслига Север

12:00Котбус U19 - Вердер Бремен U19 1:6
12:00Ст. Паули U19 - Халешер U19 3:2
14:00Лайпциг U19 - Кемницер ФК U19 0:1
14:00Хамбургер U19 - Волфсбург U19 0:1
14:00Хановер U19 - Магдебург U19 2:0

ГЕРМАНИЯ: Юношеска Бундеслига - Юг

12:00Айнтрахт Франкфурт U19 - Байерн U19 2:3
12:00Инголщад U19 - Унтерхахинг U19 1:2
13:00Нюрнберг U19 - Офенбах U19 3:0
14:00Хофенхайм U19 - Улм U19 5:2
14:00Щутгарт U19 - Аугсбург U19 1:1

ГЕРМАНИЯ: Юношеска Бундеслига - Запад

12:00Билефелд U19 - Дортмунд U19 1:2
12:00Фортуна Кьолн U19 - Б. Мьонхенгладбах U19 1:1
13:00Падерборн U19 - Бохум U19 1:2

ГЕРМАНИЯ: Бундеслига - жени

14:00Фрайбург W - Байер Леверкузен W 1:2

ГЕРМАНИЯ: 2. Бундеслига - жени

15:00Айнтрахт Франкфурт 2 W - Хофенхайм 2 W 4:2

ГИБРАЛТАР: Национална лига

17:00Ст. Джоузефс - Линкс 4:1
19:30Манчестър 62 - Колидж 1975 ФК 2:0

ГРУЗИЯ: Еровнули лига

13:30Шукура - Динамо Батуми 0:2
15:30Телави - Локо. Тбилиси 2:1
16:30Сабуртало Тбилиси - Самгурали 2:1
17:30Дила Гори - Самтредия 3:1
19:30Динамо Тбилиси - Торпедо Кутаиси 1:0

ГЪРЦИЯ: Супер Лига

18:15Смирнис - Астерас Триполис 0:1
20:30Панатинайкос - Йоникос 4:1

ДАНИЯ: 1ва Дивизия

14:30Кьоге - Нюкобинг 1:0
15:00Ямербугт - Хвидовре ИФ 0:2

ДАНИЯ: Втора Дивизия

14:45ФА 2000 - Хилерьод 3:5
15:00Брабранд - Тистед ФК 0:3
16:00Колдинг ИФ - Хелеруп 1:1

ДАНИЯ: 3-та дивизия

14:00Ванльосе - Слагелсе 3:2
15:00БК Фрем - Роскилде КФУМ'с 3:2
15:00ВСК Орхус - Херлю 1:0
15:00Несби - Карлслунде 4:0
15:00Роскилде - Далум ИФ 3:0

ДАНИЯ: Висша лига – жени

14:45Нордселанд W - Фортуна Хьоринг W 2:2
15:30Орхус W - Тистед ФК W 2:3
16:15Брьондби W - Олборг W 5:2

ЕВРОПА: Евро Под17 - Квалификации - Първи етап

15:00Англия U17 - Армения U17 7:0
17:00Беларус U17 - Словакия U17 0:0

ЕГИПЕТ: Дивизия 2 - Група А

15:30Асуан СК - El Badari 4:1
15:30Асют Петролиум - Ел Аламеен 2:0
15:30Бени Суеф - Сохаг 0:1
15:30Кена - Telephonaat Beni Suef 0:0
15:30Фаюм - El Madina El Monowara 1:1
15:30Dayrout - Хамади 1:1
15:30Mallawi - Кима Асван 1:2
15:30Tamya - Ел Миня 0:2

ЕКВАДОР: Лига Про - Втори етап

03:00Емелек - Оренсе 1:0
23:00Гуаякил Сити - Олмедо 4:2

ЕСТОНИЯ: Майстрилига

13:00ОтмененЛегион - Тамека -:-
13:00Парну ЙК Вапрус - Калю 1:4
13:00ОтмененТулевик - Пайде -:-
16:00ОтмененНарва - Флора -:-
16:00Тулевик - Левадия 3:2
19:00Тамека - Нарва 2:1

ЕСТОНИЯ: Есилига

13:00Талина Калев - Флора U21 1:0

ЕСТОНИЯ: Meistriliiga Women

14:00Аякс Талин W - Полва Лоотос W -:-
15:00Флора W - Парну ЙК Вапрус W 4:0

ЗАМБИЯ: Супер Лига

16:00Билдкон - Нквази 0:0
16:00Грийн Ийгълс - Кабве 1:2
16:00Кафуе Селтик - Кансанши 1:0
16:00Конкола - Чамбиши 0:0
16:00Нкана - ЗЕСКО 1:0

ИЗРАЕЛ: Висша лига

18:00Апоел Йерусалим - Макаби Хайфа 1:4
18:45Моадон Спорт Ашдод - Сахнин 0:1
19:00Апоел Хайфа - Ноф Хагалил 3:1
20:30Нетаня - Макаби Тел Авив 4:2

ИНДОНЕЗИЯ: Лига 1

11:15Персела Ламонган - Мадура Юнайтед 2:2
11:15Персита - Персирая Ацех 1:1
14:15Персипура Яяпура - Персебая 1:3
16:45Бхаянгкара Соло - Персиб Бандунг 0:2

ИРАК: Супер Лига

15:00Ал Караба - Ал Дивания 2:0
15:00Ал-Касим - Самара 1:1
15:00Захо - Багдад 2:1
17:15Ал Минаа - Ал Нафт 0:0
19:30Ал Талаба - Ал Завраа 2:0

ИРАН: Дивизия 1

14:45Малаван - Арман Гохар 2:0
14:45Сайпа - Естеглал Хузестан 1:1
14:45ОтложенMes Shahr Babak - Парс Джанооби Джам -:-
15:00Хебайр Хорамабад - Астара 1:0

ИРЛАНДИЯ: Национална лига - жени

16:00Дъблин Уейвс W - Бохемианс ЖФК W 1:0
16:00Корк Сити W - Уексфорд W 0:1
20:00Пиймаунт W - Атлоун W 4:0

ИСЛАНДИЯ: Купа на Исландия

18:00Акранес - Викингур Рейкявик 0:3

ИСПАНИЯ: ЛаЛига2

17:00Аморебиета - Картахена 2:3
17:00Жирона - Уеска 1:3
19:15Лас Палмас - Тенерифе 2:1
21:30Малага - Сарагоса 1:1
22:00Хихон - Алкоркон 1:0

ИСПАНИЯ: Примера РФЕФ - Група 1

18:00Леонеса - Екстрамадура УД 2:1
18:00Логронес - Самора 2:0
20:00Деп. Ла Коруня - Сан Себастиан Рейес 1:0

ИСПАНИЯ: Примера РФЕФ - Група 2

18:00Кастейон - Химнастик 1:1
18:00Линарес - Алхесирас 0:3
20:00Бетис B - Виляреал B 1:2
22:00Реал Мадрид B - Барселона B 0:0

ИСПАНИЯ: Сегунда РФЕФ - Група 1

18:00Унион Клуб Сеарес - Корусо ФК 1:0
19:00Лангрео - Унион Адарве 1:1
20:00Понтеведра - Янера 3:0

ИСПАНИЯ: Сегунда РФЕФ - Група 2

17:00Логронес Промесас - Аренас Клуб 1:1
18:00Мутилвера - Сан Хуан 2:1
18:00Осасуна B - Расинг Риоха 2:2
19:00Расинг Сантандер B - Пеня 0:0
20:00Герника Клуб - Бургос Промесас 1:1

ИСПАНИЯ: Сегунда РФЕФ - Група 3

18:00Тераса - Андрач 0:1
18:30Ехеа - Бадалона 0:2

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 2

18:00Росес - Каудал Депортиво 0:1

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 3

17:30УК Картес - Кастро 2:0
18:00Бареда Баломпие - Гуарнисо 1:1
18:00Самано - Атлетико Алберисиа 4:2

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 4

17:30Пасая - Баскония 0:1
17:30Толоса - Урдулис 1:2
18:00Лахун Онак - Аурера Ондароа 3:0
18:30Амурио Клуб - Бети Газте 4:0
18:30Уритара - СКД Дуранго 1:1

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 6

18:00Хове - Вияхойоса 0:2
19:00Бениханим - Илиситано 0:4
19:00Валенсия B - Атзенета 2:1

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 7

17:00Паракуейос Антамира - Райо Валекано B 1:0

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 8

17:00Колехиос Диосесанос - Гихуело 1:1
17:30Нумансия B - Сиудад Родриго 3:1
17:30Санта Марта Тормес - Атл. Асторга 1:1

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 9

14:00Интерджим Мелия - Сан Педро 1:1

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 10

18:00Рота - Сеута B 1:0
19:30Херена - Кордоба B 2:1

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 11

17:00Сант Жорди - Сантаний 4:1
18:00Манакор - Феланич 2:0
18:00Побленсе - Йосетенсе 0:1
19:00Ротлет Молинар - Серверенсе 0:1

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 12

13:00Арукас - Лас Сокас 3:0
13:00ОтложенУнион Виера - Вера -:-
16:15ОтложенЯиса - Тениска -:-
18:00Санта Урсула - Гран Тарахал 1:3
20:00Марино - Лас Палмас C 2:0

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 15

17:00Бети Козкор - Бети Онак 1:0
17:00Уарте - Кортес 1:0
17:30Гарес - Вайе Егес 3:3
17:30Кантолагуа - Кореяно 1:0
18:00Субиса - Аскойен 7:0
18:00Чантреа - Мурчанте 3:2
18:30Бурладес - Ескабарте 1:1

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 16

18:00КФ Рапид - Яге 1:1

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 18

18:00Гуадалахара - Сиудад Реал 2:1
19:00Асукека - Алманса 2:3
19:00Виярубия - Вияканяс 3:1
19:00Таранкон - Огар Алкареньо 4:0

ИСПАНИЯ: Примера дивисион - жени

14:00Валенсия W - Райо Валекано W 1:0
19:00Севиля W - Реал Мадрид W 3:0

ИСПАНИЯ: Сегунда дивисион - жени

13:30Касереньо W - Санта Тереза W 3:2
14:00Реал Унион W - Ла Солана W 1:0
14:00Фемаргуин W - Алама W 3:4
17:00Еспаньол W - КД Паркесол КФ W 2:0
17:00Кордоба W - Елче W 2:1
17:30Гранада W - Кастейон W 1:1
18:30Прадехон W - Овиедо Модерно W 4:2
19:00Сарагоса КФФ W - Атл. Мадрид B W 0:2
21:00Мадрид К. B W - Бетис B W 2:1
21:00Сийгъл W - Лас Планас W 1:3

ИТАЛИЯ: Серия Б

15:00Асколи - Лече 1:1
15:00Виченца Виртус - Реджина 1914 0:1
15:00Кротоне - Пиза 2:1
15:00Порденоне - Тернана 1:3
17:15Козенца - Фрозиноне 1:1
17:15Перуджа - Бреша 1:0
19:30Комо - Алесандрия 2:0

ИТАЛИЯ: Серия C - Група B

15:00Вис Пезаро - Чезена 1:1
15:30Гросето - Реджана 0:0
15:30Карарезе - Пистойезе 1:0
15:30Модена - Витербезе 2:0
15:30Олбия - Имолезе 0:2
15:30Понтедера - Лукезе 2:3
18:30Анкона-Мателика - Монтеварки 2:0
18:30Пескара - Фермана 2:1
18:30Сиена - Ентеля 1:0
18:30Терамо - Губио 1:1

ИТАЛИЯ: Серия D - Група А

16:00Бра - Гоцано 0:2
16:00Вадо - PDHA 4:4
16:00Империя - Боргозезия 1:3
16:00Сестри Леванте - Лаваниезе 1:0
16:00Тичино - Фосано 0:0
16:00ХСЛ Дертона - Асти 2:0
17:00Санремезе - Салуцо 2:0

ИТАЛИЯ: Серия D - Група B

16:00Дезенцано Калвина - СДж Сити Нова 1:2
16:00Олджинатезе - Леняно 3:4
16:00Реал Калепина - Франчакорта 0:0
16:00УСД Казатезе - Кастеланцезе 3:1
21:00Арконатезе - Леон 1:1

ИТАЛИЯ: Серия D - Група C

16:00Доломити Белунези - Есте 2:2

ИТАЛИЯ: Серия D - Група D

16:00Г.С. Баньолезе - Лентиджоне 0:2
16:00Медзолара - Кореджезе 1:2
16:00Прогресо - Алчоне Милано 1:1
16:00Равена - Сасо Маркони 2:2
16:00Самаурезе - Римини 1:2
16:00Сан Донино - Алианезе Калчо 1:1
16:00Форли - Гивидзано Борго 2:0
16:30Реал Форте Куерчета - Фанфуля 0:1

ИТАЛИЯ: Серия D - Група G

16:00Торес - Реал Монтеротондо 4:1

ИТАЛИЯ: Серия D - Група H

16:00Молфета Калчо - Бриндизи 3:1

ИТАЛИЯ: Серия D - Група I

16:00Бианкавила - Ламеция Терме 1:4

ИТАЛИЯ: Примавера 1

12:00Аталанта U19 - Лече U19 2:2
12:00Дженоа U19 - Торино U19 2:2
14:00Болоня U19 - Спал U19 1:2
14:00Ювентус U19 - Сампдория U19 1:0
16:00Емполи U19 - Интер U19 1:1

ИТАЛИЯ: Примавера 2

12:00Беневенто U19 - Кротоне U19 1:2
12:00Нуова Козенца U19 - Фрозиноне U19 1:5
12:00Реджина U19 - Лацио U19 0:3
12:00Салернитана U19 - Перуджа U19 2:3
15:00Тернана U19 - Специя U19 0:2
15:30Комо U19 - Монца U19 1:2
15:30Кремонезе U19 - Ентеля U19 0:3
15:30Чезена U19 - Пиза U19 3:2
16:00Бреша U19 - Порденоне U19 2:0
16:00Реджана U19 - Парма U19 0:4
16:00Удинезе U19 - Венеция U19 4:1
17:00Виченца U19 - Алесандрия U19 5:1

ИТАЛИЯ: Серия А - жени

15:30Интер W - Рома W 1:0

ЙОРДАНИЯ: Висша лига

18:00Ал Ведат - Ал Джазира Аман 1:1
20:30Маан - Ал Рамта 0:4
20:30Шабаб Ал Ордон - Акаба 2:0

КАЗАХСТАН: Висша лига

12:00Акжайк Уралск - Туран 1:1
14:00Шахтьор Караганди - Каспий Актау 1:0
16:00Актобе - К. Алмати 1:2
16:00Ордабаси - Атирау 2:1

КАЗАХСТАН: Първа дивизия

12:00Игилик - Аксу 0:4
13:00Академия Онтустик - Академия Кайрат 1:2

КАНАДА: Канадска висша лига

22:30Фордж - Атл. Отава 2:0

КАНАДА: Ю Спортс

23:30ЮБК Оканаган - Виктория 0:1
00:15ЮНБ - Сейнт Мерис 1:1
02:15Уиндзор - Ватерлоо 0:5
02:30Лоренчън - Торонто 0:1
03:00Йорк - Трент 4:0
03:15Конкордия - ЮКТР 0:1
03:15Монреал - Шербрук 3:0
03:15УКАМ - МакГил 0:1
03:15ЮОИТ - Карлтън 1:7
05:30ЮБК - Тринити Уестърн 2:2
06:00УФВ - ЮНБК 2:2
21:15Маунт Алисън - ЮПЕА 0:3
21:15Монгтън - Сейнт Мерис 1:3
21:15СтФКс - Акадия 1:0
21:30Алгома - Райърсън 1:5
22:00Маунт Роял - Саскачуан 3:1
22:15ОтложенРМК - Куинс -:-
23:15Алберта - Калгари 0:1
23:30МакЮън - Летбридж 5:1
23:30ЮБК Оканаган - Виктория 1:0

КАТАР: КСЛ

17:30Ал Сайлия - Ал Уакра 0:1
17:30Шамал - Ал Араби 1:3
19:45Катар СК - Ум Салал 2:2

КЕНИЯ: Висша лига

13:00KCB - Леопардс 0:0
15:00Полиция ФК - Найроби Сити 0:2
15:00ОтложенТъскър - Таланта ФК -:-
15:15Матаре Юн. - Улинзи Старс 0:1

КИПЪР: Първа дивизия

17:00АЕК Ларнака - Паеек 3:0
19:00Пафос - Ол. Никозия 1:1

КИПЪР: Дивизия 2

15:30Алки Ороклини - Хлорака 1:2
15:30Анагениси Деринеяс - Отелос Атиену 3:0
15:30Омония 29ти май - Ксилотимву 2006 0:0
15:30Паралимни - Олимпиада Лимпион 0:1

КИРГИСТАН: Висша лига

12:30Дордой Бишкек - Илбрис 3:0

КОЛУМБИЯ: Примера А - Клаусура

03:40Депортес Толима - Уила 1:0
22:00Ла Екидад - Патриотас 1:3
00:00Америка Де Кали - Деп. Кали 1:1

КОСОВО: Суперлига

14:00Гиляни - ФК Балкани 1:1
14:00Дукаджини - Малишево 2:0
14:00Прищина - КФ Лапи 1:2

КОСТА РИКА: Лига де Асенсо - Апертура

00:15АД Асери - Барио Мексико 0:0
20:00Пуерто Голфито ФК - Мунисипал Туриалба 4:2
22:00Маринерос - Кофутпа 3:0
23:00Либерия - Пунтаренас ФК 0:2

КЮРАСАО: Първа лига

03:00СЮБТ - ССД Барбер 2:0

ЛАТВИЯ: Optibet Суперлига

14:00Валмиера - ФК Лиепая 1:0
16:00РФС - Спартакс 1:1

ЛАТВИЯ: 1. Лига

14:00Ауда - Албатроз 2:0
14:00Динамо Рига - Албертс 0:0
15:00ФК Смилтене - Тукумс 2000 1:6
16:00ОтложенГробиня - Резекне -:-

ЛИВАН: Висша лига

16:00Ал Хикма - Ал Ахед 0:3

ЛИТВА: А Лига

13:00Хегелман Литауен - Кауно Жалгирис 1:2
15:00Джиугас Телшяй - Дайнава Алитус 1:1

ЛИТВА: Л Лига

14:00Судува 2 - Жалгирис 2 2:1
14:00Шилас - Атмосфера 4:1
15:00БФА Вилнюс - Ритеряй 2 0:1
18:00Нептунас - ФК Миния 7:1
18:00Шяуляй ФА - Бабрунгас 2:2

МАЛАВИ: Супер Лига

15:30Биг Булетс - Каронга Юнайтед 3:2
15:30Майти Уондърърс - Мояле Баракс 0:0

МАЛТА: Висша лига

16:00Балзан - Флориана 1:2
18:00Хамрун - Гзира 0:1
20:00Биркиркара - Гудя 2:0

МАЛТА: Challenge League

16:00Кренди - Сенглеа Атлетикс 2:3
16:00Свиеки - Зебуг 0:3
20:00Марсакслок - Зейтун Коринтианс 1:3
20:00Сан Гуан - Наксар Лайънс 0:1

МАРОКО: Ботола Къп

18:00Рапид Уед Зем - Магреб Фес 0:2
20:15Дифаа Ел Джадида - Младежки спорт Суалем 3:2

МАРОКО: Ботола 2

18:00Месира Юноши - Раджа Бени Мелал 1:1
18:30ТАС Казабланка - УСМ Ужда 0:1
18:30Шабаб Атлас Кенифра - Юнион Туарга 1:1

МЕКСИКО: Лига МХ - Апертура

03:00Некакса - Пуебла 0:1
05:00Масатлан ФК - Атлас 1:0

МЕКСИКО: Лига де Експансион МХ - Апертура

05:05Дорадос де Синалоа - Рая 2 4:1

МЕКСИКО: Лига Премиър Серия А - Апертура

19:00Леонес Негрос 2 - Деп. Тепик 2:0
00:00Интер де Керетаро - Интер Плая Дел Кармен 0:0
00:00Левиатан - Кафеталерос де Чиапас 2 0:7
00:15Катедратикос Елите - Салтильо 1:0
00:15Tritones Vallarta - Корекаминос 2 3:2

МЕКСИКО: Лига Премиър Серия Б

23:45Герерос Де Сико - Алебрихес де Оаксака 2 0:3
00:00Лобос Уерта - Сиервос 2:2
00:15Уруапан - Калор Де Сан Педро 3:2

МЕКСИКО: Лига МХ П20 - Апертура

17:00Атл. Сан Луис U20 - Клуб Америка U20 1:0
17:00Крус Асул U20 - Тигрес УАНЛ U20 1:0
17:00Монтерей U20 - Клуб Леон U20 1:1
20:00Пачука U20 - Сантос Лагуна U20 2:2

МЕКСИКО: Лига МК - жени - Апертура

01:00Керетаро W - Толука W 0:1
05:05Чивас Гуадалахара W - Тигрес УАНЛ W 1:1
20:00Крус Асул W - Масатлан ФК W 2:0

МОЗАМБИК: Лига Депортива де Мапуто

16:00УД Сонго - Инкомати Ксинаване 3:0
16:30Деспортиво Мапуто - Феровиаро Бейра 0:0

МОЛДОВА: Национална дивизия

15:00Флорещи - Балти 1:3
18:00Шериф Тираспол - Сф. Георге 4:0

НИДЕРЛАНДИЯ: Ередивизие

17:30Фейенорд - Валвайк 2:2
19:45Г.А. Ийгълс - Хераклес 4:2
19:45Хееренвеен - Аякс 0:2
22:00ПСВ - Цволе 3:1
22:00Ситард - Камбуур 1:0

НИДЕРЛАНДИЯ: Твеете Дивизие

15:30АФК - Йонг Волендам 1:3
15:30Нордуик - Райнсбургсе Бойс 2:0
16:00АСВХ - Куик Бойс 1:1
16:00Ейселмервогелс - Йонг Спарта Ротердам 2:0
16:00Екселсиор Мааслаус - Козакен Бойс 2:0
16:30Катвайк - ГФФФ 2:0
16:30ХФК - Схевенинген 1:1
16:30ХХК - Спакенбург 3:3

НИДЕРЛАНДИЯ: Дерде Дивизие

15:30АКВ Асен - Спортлуст 1:2
15:30Аякс (Am) - Стапхорст 0:3
15:30ГОЕС - Екселсиор 31 1:3
15:30Лисе - Барендрехт 0:0
15:30ОДИН '59 - Стедоко 1:2
15:30ФФОГ - Тер Лееде 1:2
15:30Харкемасе Бойс - ФФСБ 4:2
16:00Спарта Нейкерк - Хук 1:2
16:00ФФ ДОВО - Ермело 0:0

НИДЕРЛАНДИЯ: Дивизия 1 П21 - Есенен сезон

15:45Йонг Нак Бреда - Йонг Неймеген 1:1
16:00Йонг Ден Хааг - Йонг Алмере Сити 0:2
16:15Йонг ФК Твенте/Хераклес - Йонг Гронинген 1:2

НИДЕРЛАНДИЯ: Дивизия 1 П18 - Есенен сезон

12:30Хееренвеен U18 - Цволе U18 3:2
13:00Спарта Ротердам U18 - ПСВ U18 0:5
13:00Фейенорд U18 - Утрехт U18 5:1
16:00АЗ Алкмаар U18 - Аякс U18 1:0

НИКАРАГУА: Лига Примера - Апертура

04:00Окотал - Експорт Себако 1:1

НИКАРАГУА: Лига Примера П20 - Апертура

01:00ПрекратенОкотал U20 - Експорт Себако U20 1:1
00:00Дирианген U20 - Ферети U20 2:1
00:00ОтложенХалапа U20 - УНАН-Манагуа U20 -:-

НОРВЕГИЯ: Елитсериен

19:00Лилестрьом - Кристиансунд 0:0
19:00Молде - Тромсьо 3:0

НОРВЕГИЯ: OBOS-лига

16:00Брюне - Фредрикстад 0:1
16:00Гроруд - Рауфос 2:1
16:00Ерв - Ранхайм 2:1
16:00Осане - Ул/Киса 3:3
16:00Стромен - Саннес Улф 2:2
16:00Стьордалс Блинк - Старт 2:2
16:00Хам-Кам - КФУМ Осло 3:0

НОРВЕГИЯ: Дивизия 2 - Група 1

15:00Флурьо - Братвог 1:2
16:00Конгсвингер - Халден 7:0
17:00Аскер - Мос 2:1
17:00Ейдсволд - Тромсдален 2:2
17:00Флоя - Берум 1:2

НОРВЕГИЯ: Дивизия 2 - Група 2

15:30Сотра - Егерсундс 4:1
16:00Киелсос - В. Хаугесун 3:1
16:15Нутоден - Ейгарден 1:0
16:30Нардо - Шайд 0:4

НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 1

17:00Елверум - Брюмундал 2:2
17:00Йовик-Лин - Льоренскуг 2:0

НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 2

15:00Флинт - Порс Гренланд 1:3
16:00Хьонефос - Фолу 1:0
17:00Орн - Опсал 0:2

НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 3

15:00Видар - Брод 0:1
15:00Диарв 1919 - Хина 6:2
15:00Стаал Йорпеланд - Мандалскамератене 3:2
17:00Мадла ИЛ - Сола 1:3

НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 4

14:00Согндал 2 - Фриг 1:11
15:00Ардал - Бярг 3:5
15:00Лин - Реди 3:1
16:00Лисеклостер - Фюлингсдален 4:3
16:00Фана - Сторд 5:2
17:00Сандвикен - Фьора 3:1

НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 5

15:00Волда - Стриндхайм 2:2
17:00Биосен - Тилер 2:2
17:00Оркла - Колстад 5:2

НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 6

16:30Локомотив Осло - Сконланд 4:2

НОРВЕГИЯ: Топсериен Жени

16:00Клеп W - Розенборг W 0:3
16:00Колботн W - Лин W 1:0
16:00Стабек W - ЛСК Квинер W 1:3

ОБЕДИНЕНИ АРАБСКИ ЕМИРСТВА: Дивизия 1

16:00Ал Таид - Хата 2:1
16:05Масфут - Ал Араби 2:3
16:05Gulf Heroes - Dubai City 3:1

ОБЕДИНЕНИ АРАБСКИ ЕМИРСТВА: Pro League Cup

16:00Ал Дафра - Ал Насър 1:3
16:00Бани Яс - Ал Уасл 1:2

ОМАН: Професионална Лига

16:00Низва - Ал Насър 0:1
16:00Сахам - Сееб 1:1
16:05Ал Нахда - Ал-Маснаа 3:1
19:15Сохар - Ал Сувайк 1:1

ПАКИСТАН: Висша лига

15:00ОтложенХумма - СНГПЛ -:-
16:15PCAA - Карачи Юнайтед 0:1

ПАЛЕСТИНА: Лига Уест Банк

18:00Джабал Ал Мукабер - Албирах 1:0
18:00Шабаб Ал-Дахирия - Такафи Тулкарем 0:0

ПАНАМА: ЛПФ - Клаусура

00:00Сан Франсиско - Арабе Унидо 1:0
00:00Тауро - Верагуас 2:0

ПАРАГВАЙ: Примера Дивисион - Клаусура

23:00ОтложенГуайреня ФК - Серо Портеньо -:-
23:00ОтложенЛибертад Асунсион - Насионал Асунсион -:-
23:00ОтложенОлимпия Асунсион - Гуарани -:-
23:00ОтложенРивър Плейт - Сол де Америка -:-
23:00ОтложенСп. Лукеньо - 12 де Октубре -:-

ПАРАГВАЙ: Междинна дивизия

01:00Индепендиенте - Фернандо де ла Мора 2:1
15:30Хенерал Кабайеро ХЛМ - Фулгенсио Йегрос 2:0

ПЕРУ: Лига 1 - Клаусура

19:00Алианса Атл. - АД Кантолао 3:1
21:15Кахамарка - Спорт Бойс 1:1
23:30Карлос Манучи - Алианса Лима 0:1

ПЕРУ: Лига 2 - Промоция - Плейофи

23:00Чавелинес - Карлос Стейн 1:2

ПОЛША: Екстракласа

13:30Лечна - Пяст Гливице 1:1
16:00Термалица Б-Б. - Лехия Гданск 0:2
18:30Гурник З. - Висла 0:1
21:00Шльонск Вроцлав - Ракув 1:2

ПОЛША: Дивизия 1

13:40Р. Жешов - Хробри Глогов 3:0
16:00ГКП Ястшембе - Полковице 3:1
19:00Легница - Заглембие Сосновец 4:0
19:00Подбескидзе - Сандеця Нови С. 0:1
21:30Скра - ГКС Катовице 0:0

ПОЛША: Дивизия 2

14:00Лех Познан 2 - Хойничанка 3:2
15:00Гарбарния - ГКС Погон 2:1
16:00ГКС Белхатов - ККС Калиш 2:1
16:00Погон Шедълце - Оструда 3:0
16:00Хутник Краков - С. Жешов 1:2
18:15Рух - Висла Пулави 2:4
19:00Люблин - Сувалки 1:1

ПОЛША: III Лига - Група I

12:00Легия II - Свит 2:0
15:00Бяла Писка - Урсус Варшава 1:3
15:00Мамри Гижицко - Блонянка Блоние 1:3
16:00Викелец - Легьоново 1:1
16:00Пилица Бялобжеги - Ягелония II 2:8
18:00Брон Радом - Полония Варшава 2:1

ПОЛША: III Лига - Група II

15:00Клучевия Старгард - Уния Яниково 1:2
16:00Б. Гдиня - Швит Сколвни 2:3
16:00Котвица Колобжег - Нове Скалмежице 1:3
16:00Ол. Груджьондз - Кошалин 4:0
16:30Ярочин - Старогард Гдански 1:3
17:00Клечев - Шрода 3:0
18:00Завиша - Столем Гневино 2:0

ПОЛША: III Лига - Група III

14:00Заглембие 2 - Карина Губин 1:0
15:30Белско-Бяла - Гочалковице Здруй 2:0
16:00Бжег - Гурник З. 2 0:1
16:00Гварек Тарновске Гори - Легница 2 0:1
16:00Жельона гора - Варта Гожов 1:0
16:00Шленза Вроцлав - Фото-Хигиена Гач 0:2
16:30Павловице - Одра Воджислав 2:2
17:00Йеления Гора - Пяст Жмигруд 0:1
18:00Ключборк - Полония Битом 1:2

ПОЛША: III Лига - Група IV

15:00Авия Свидник - Островец Швентокшиски 1:2
16:00Бяла Подляска - Сокол Шенява 0:0
16:00Подхале Нови Тарг - Шарка Тарнобжег 1:0
16:00С. Вола - Чарни Поланиец 3:0
16:00Уния Тарнув - Вислока Дембица 0:0
16:00Хелмианка Хелм - Орлета Радзин 0:2
16:30Корона Жешов - Вулка Пелкинска 1:0

ПОЛША: Централна младежка лига

13:00Висла U18 - Арка Гдиня U18 3:1
13:15Полония В. U18 - Заглебие U18 5:1

ПОЛША: Екстралига - жени

14:00УЯ Краков W - Чарни Сосновец W 0:0

ПОРТУГАЛИЯ: Лига 3

16:00Брага B - КДК Монталегре 2:0

ПОРТУГАЛИЯ: Купа на Португалия

13:00Оливейра Хоспитал - Гимараеш 0:1
17:00Берсо - Белененсеш 1:2СП
17:00Валадареш Гая - Каса Пиа 1:3
17:00Вилафранкензе - Реал СК 3:2СП
17:00Камача - Тондела 1:2
17:00Лейшоеш - Вилановензе 5:1
17:00Ориентал Драгон - Морейрензе 2:3СП
17:00Паредес - Академико Визеу 3:1
17:00СК Ешпиньо - Калдас 0:1СП
18:00Лейрия - Санта Клара 0:2
20:00Лоулетано - Ещрела 1:2
22:15Трофенсе - Бенфика 1:2СП

ПОРТУГАЛИЯ: Лига Ревеласао П23

13:00Ещорил U23 - Белененсеш U23 2:0
13:00Портимонензе U23 - Маритимо U23 2:1
17:00Академика U23 - Лейшоеш U23 0:1

РЕЮНИОН: Регионале 1

19:00Бретан - Екселсиор 0:3

РУМЪНИЯ: Лига 1

17:30Сепси - Волунтари 1:2
20:30ФКСБ - Миовени 3:0

РУМЪНИЯ: Лига 2

11:00Браила - Глория Бузъу 0:7
11:00Виторул Тг. Жиу - Униреа Констанца 2:1
11:00Кълъраш - Металоглобус Букурещ 0:1
11:00Севисул Селимбар - Конкордия 1:0
11:00Униреа Слобозия - Политехника Тимишоара 1:0
15:00Стяуа Букурещ - Астра 1:1

РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 1

15:00Буковина Радаути - Данте Ботошани 0:4
15:00Чехлаул - Спортинг Васлуй 2:0
15:00Шомуз Фълтичени - Хушана Хуши 1:0
15:00Щийнца Мирослава - Фореста Сучава 2:3

РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 2

15:00Динамо Бакъу - КС Фаурей 4:0
15:00Металул Бузъу - Оцелул 1:3
15:00Спортинг Лиещи - Фортино Янка 4:2
15:00Спортул Кишкани - Аеростар 0:5

РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 3

15:00Волунтари 2 - Глория Албещ 4:0
15:00Фетещи - Агрикола Борчеа 1:2

РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 4

15:00Браду - Тунари 0:1

РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 5

15:00Блежой Виспещ - Крепост Ръшнов 1:2
15:00Търгу Секуйеск - КСО Плопени 3:1
15:00ФК Пучьоаса - СР Брашов 3:1

РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 6

15:00Виторул Дъещ - Минерул Костещи 4:0
15:00Петролул Поткоава - КСМ Александрия 1:1
15:00Спортинг Рошиори - КСО Филиаши 2:2

РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 8

15:00Аурул Брад - Виторул Шимиан 0:1
15:00Гилортул Тг. Карбунещ - КСМ Решица 2:5
15:00Лупак - Виторул Тг. Жиу II 4:0
15:00Бишнов - КСК Думбръвица 2:0
15:00Крисул Кишинеу Крис - Гирода & Джиармата Вий 2:1
15:00ОтмененТеуз Чермей - Поли Тимишоара -:-
15:00Фронтиера Куртичи - Авънтул Периам 2:0

РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 9

15:00Металургистул Куджир - Виторул Клуж 3:0
15:00Окна Муреш - Униреа Алба-Юлия 3:1

РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 10

15:00КА Орадеа - Бая Маре 2:3
15:00КСМ Сату Маре - Бъйле Феликс 2:2
15:00Лучефарул Орадеа - Прогресул Шомкута Маре 1:5
15:00Сомешул Дей - КСМ Залъу 2:0

РУСИЯ: Висша лига

14:00Арсенал Тула - Зенит 2:1
16:30Рубин Казан - Локомотив Москва 2:2
19:00Сочи - ФК Ростов 3:2
19:00Спартак Москва - Динамо Москва 2:2

РУСИЯ: ФНЛ 2 - Група 4

12:30Урал 2 - Звезда Перм 4:2

РУСИЯ: Висша женска дивизия

11:00Звезда 2005 W - ФК Енисей W 2:1
14:00ФК Ростов W - ЦСКА Москва W 0:1
15:00Краснодар W - Локомотив Москва W 0:3
16:00Зенит W - Рязан W 0:3
16:00Рубин Казан W - Чертаново М. W 1:0

САН МАРИНО: Първенство на Сан Марино

16:00Виртус - Доманяно 1:2
16:00Космос - Фаетано 0:3
16:00Либертас - Сан Джовани 2:0
16:00Пенароса - Ювенес/Догана 0:0

САУДИТСКА АРАБИЯ: Саудитска Професионална Лига

18:00Ал Батин - Ал-Шабаб 0:3
18:05Ал Файха - Ал-Раид 1:0
18:20Ал Таи - Абха 0:1
20:10Ал Ахли СК - Ал-Етифак 4:0

САЩ: Мейждър Лийг Сокър

20:00ФК Монреал - Филаделфия Юниън 2:2
22:30Лос Анджелис ФК - Сан Хосе Ърткуейкс 3:1

САЩ: ЮСЛ

02:30Тампа Бей - Ню Йорк Ред Булс 2 1:1
22:00Реал Монархс - Остин Болд 4:3
00:00Лас Вегас Лайтс - Финикс Райзинг 3:6

СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ: NIFL Премиършип

17:00Гленавон - Дънганън 4:2
17:00Клифтънвил - Ларн 2:1
17:00ОтложенК. Рейнджърс - Крусейдърс -:-
17:00Портадаун - Балимена 0:1
17:00Уорънпойнт - Линфийлд 0:3
19:30Гленторан - Коулрейн 2:2

СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ: NIFL Шампионат

17:00Ана - Баликлеър 1:4
17:00Ардс - Куинс Юнив. 2:0
17:00Дергвю - Логгъл 1:0
17:00Дундела - Балинамалард 1:3
17:00Инститют - Нюри Сити 1:2
17:00Х&У Уелдърс - Нокбрейда 1:1

СЕВЕРНА МАКЕДОНИЯ: Първа македонска футболна лига

15:00Академия Пандев - Шкендия 2:1
15:00Брегалница Щип - Македония ГП 4:1
15:00Ренова - Пелистер 2:0
15:00Струга - Борец 1:1
15:00Тиквеш - Шкупи 0:1

СЕВЕРНА МАКЕДОНИЯ: Втора македонска футболна лига

15:00Беласица - Осогово 0:2
15:00Вардар - Охрид 2:0
15:00Велеща - Беса 1976 1:1
15:00Воска Спорт - Кадино Скопие 5:0
15:00Детонит Джуниор - Лок. Градско 2:1
15:00Кит Го Пехчево - Слога Виница 1:2
15:00Кожуф Гевгелия - Саса 0:0
15:00КФ Гостивар - Силекс 2:2
15:00Победа - Братство 07 5:0
15:00ФК Кораб - Тетекс 3:3

СИЕРА ЛЕОНЕ: Висша лига

19:00Анти Дръгс Страйкърс - Бай Бюре Уориърс 0:0
21:00Ийст Енд Тайгърс - Калон 1:1

СЛОВАКИЯ: Фортуна Лига

17:00Жилина - Дун. Стреда 0:2
19:00З. Моравце-Врабле - Серед 2:2
19:00Похроние - Ружомберок 2:2
19:00Сеница - Михаловце 1:1

СЛОВАКИЯ: 2ра Лига

15:30Банска Бистрица - С. Братислава B 1:0
15:30Дубница - ФК Кошице 1:2
15:30Наместово - Комарно 0:2
15:30Пухов - Петржалка 1:1
19:00Скалица - Бардейов 2:0

СЛОВАКИЯ: Дивизия С Запад

15:00АФК Нове Место - Кална н. Хроном 0:0
15:00Нитра - Малженице 4:2
15:00Поважска Бистрица - ФК Нове Замки 2:1
15:00Шаля - Велке Лудинце 3:0
15:00Partizanske - Имел 0:0

СЛОВАКИЯ: Дивизия С Изток

15:00Гиралтовце - Липани 2:3
15:00Кромпахи - 1. ФК Свидник -:-
15:00Спишска Нова Вес - Младост Калша 3:0

СЛОВАКИЯ: Дивизия С Централна

15:00МШК Мартин - Жарновица 5:1
15:00Подконице - МШК Лученец 1:0
15:00Чадца - Лип. Щявница 0:0

СЛОВАКИЯ: Дивизия С Братислава

16:00Вракуна Б. - Малацки 2:1

СЛОВЕНИЯ: Първа лига

18:00Мура - Алуминий 3:2
21:15Марибор - Радомле 1:0

СЛОВЕНИЯ: 2ра Словенска Национална Лига

16:00Доб - НД Горица 0:2
16:00Кръшко - Белтинци 0:3
16:00Приморие - Фузинар 3:0
16:00Рудар - Брежице 4:1
16:00Ядран Декани - Рогашка 2:0

СЛОВЕНИЯ: 3. СНЛ - Изток

16:00Дравоград - Видем 2:2
16:00Завръч - Дравиня 1:1
16:00Зрече - Добровце 1:3
16:00НК Бистрица - Шампион Целие 3:1
16:00Подвинци - Коротан 4:0

СЛОВЕНИЯ: 3. СНЛ - Запад

16:00Жири - Любляна Свобода 0:3
16:00Слован Любляна - Бърда 1:1
16:00ОтложенТолмин - Постойна -:-
16:00Шкофя Лока - НК Адрия 2:0
18:00Шенчур - Изола 0:0

СЪРБИЯ: Супер Лига

16:55Колубара - Цървена звезда 1:7
19:00ФК Чукарички - Войводина 1:1

СЪРБИЯ: Първа лига

16:00Будучност Добановци - Явор 0:0
16:00Железничар Панчево - Рад Белград 2:1
16:00Младост ГАТ - Инджия 2:3
16:00Тимок - Мачва 0:1

СЪРБИЯ: Сръбска лига - Белград

12:00Първа Искра Барич - Звездара 1:0
12:00Телеоптик - Раднички Обреновац 2:2
16:00ОФК Белград - БСК Борча 4:2
16:00Раднички Белград - Ушче 1:0

СЪРБИЯ: Сръбска лига - Войводина

16:00Бечей - Тиса Адорян 1:1
16:00Динамо Панчево - Раднички Зренянин 2:1
16:00Йединство СП - Текстилац 1:2
16:00Стари Град - Вършац 2:5
16:00Хайдук 1912 - Омладинац НБ 2:0

СЪРБИЯ: Сръбска лига - Изток

15:30Дин. Враня - Ягодина 1:4
15:30Дубочица - Рембас 2:0
15:30Mesevo - Раднички Пирот 2:1

СЪРБИЯ: Сръбска лига - Запад

15:30Борац 1926 - РСК Раброво 4:1
15:30Млади Радник - Мачва Богатич 0:1
15:30Реал Подунавци - Смедерово 2:2
15:30Слога 1940 - Раджевац 1:0
15:30Слога Пожега - Слога Кралево 4:1
15:30Таково - Слобода 0:0
15:30Трепча - Йединство У. 0:0

ТАДЖИКИСТАН: Висша лига

13:00ОтложенЕсхата - Истиклол Душанбе -:-
13:00ОтложенЦСКА Памир Душанбе - Куктош -:-

ТАЙЛАНД: Тай лига 1

13:30Самут Пракан Сити - Порт МТИ ФК 2:2
14:00Суфанабури - Патум Юнайтед 0:2
14:00Хонкаен Юн. - Нонг Буа Пичая 1:0
15:00Чиангмай Юнайте - Прачуап 0:1

ТАЙЛАНД: Тай лига 2

13:00Фрае - Сукотаи 1:2
14:00Трат ФК - Касетсарт 1:0
14:30Муангкан Юн - Конкаен 3:3
15:00Лампанг - Аютая Юн. 3:0
15:00Радж Прача - Районг ФК 3:3

ТАНЗАНИЯ: Лиги Куу Бара

14:00Кагера Шугър - Мбея Сити 0:0
16:00Гейта Голд - Мтибва Шугър 1:1

ТУНИС: Професионална лига 1

16:00Зарзис - Олимпик Бежа 0:2
17:00Африкан - Режиш 1:1

ТУРЦИЯ: СуперЛига

13:30Гиресунспор - Ризеспор 2:0
16:00Сиваспор - Анталияспор 2:2
19:00Адана Демирспор - Йени Малатияспор 0:2

ТУРЦИЯ: 1. Лига

13:30Бандърмаспор - Анкарагюджю 1:2
13:30Умраниеспор - Еюпспор 2:2
16:00Денизлиспор - Балъкесирспор 2:1
19:00Менеменспор - Самсунспор 3:2

ТУРЦИЯ: 2. Лига - Бяла група

14:00Анкара Демирспор - 1922 Коняспор 1:0
14:00Пендикспор - Акхисарспор 4:1

ТУРЦИЯ: 2. Лига - Червена група

14:00Етимесгут - Саръйер 1:0

УЕЛС: Уелс Север

16:30Ланидлойс - Лангевни 3:2
16:30Холихед - Ланхрайдр 2:1

УЕЛС: ФА Къп

14:45Колвин Бей - Кардиф Метрополитън 1:0
16:00Солтни Таун - Абъристуит 0:1дуз
16:30Бъкли - Тафс Уел 0:2
16:30Кармартън Таун - ТНС 0:1дуз
16:30Пенибонт - Карнарвън 1:0дуз
16:30Суонзи Юнивърсити - Гийлсфийлд 1:2
16:30Хавърфордуест - Бала 1:3

УЗБЕКИСТАН: Супер лига

14:15Пахтакор - Кизилкум 4:2
15:00Турон - Термез Сурхон 1:1
16:30Согдиана - Коканд 1912 1:1

УКРАЙНА: Висша лига

14:00Мариупол - Металист 1925 Харков 1:2
17:00Лвов - Динамо Киев 1:4
19:30Днипро-1 - Колос Коваливка 2:0

УКРАЙНА: Перша лига

13:15Подиля Хмелницки - Прикарпатия 0:2
15:30Кривбас - Краматорск 3:0

УКРАЙНА: Друха лига

14:00Дунайвци - Буковина 1:0
14:00Любомир Ставище - ФК Чернигов 0:3
14:00Нова Каховка - МФК Металург 0:1
14:00Скорук Томаковка - Суми 6:0
15:00Кристал - Тростянец 2:2
15:00ОтложенЛНЗ Черкаси - Нива Винниця -:-
15:00Миколаев - Балкани 1:2
15:00СК Полтава - Таврия 1:3
15:00ФК Вовчанск - Никопол 2:0
15:00Чайка - Карпати Лвов 0:4

УКРАЙНА: Юношеска лига

12:00Минай U19 - Десна U19 4:0
13:00Александрия U19 - Ворскла Полтава U19 1:1
13:00ОтложенИнгулец U19 - Рух Лвов U19 -:-

УКРАЙНА: Първенство - жени

11:00Восход W - Мариупол W 1:2
12:30Атекс W - Колос Коваливка W 0:5
14:00Карпати Лвов W - Пантърс ФК Уман W 3:4

УНГАРИЯ: ОТП Банк Лига

15:45Гирмот - Пакш 2:1
18:00Ференцварош - Залаегерсег 1:2
20:30МОЛ Фехервар - Хонвед 2:1

УНГАРИЯ: НБ III - Изток

15:00Кишварда II - Тисауйварош 4:3

УНГАРИЯ: НБ III - Централна

12:00Раркошменти КСК - МТК Будапеща II 1:2

УНГАРИЯ: НБ III - Запад

14:00Татабаня - Веспрем 1:2

УНГАРИЯ: НБ I - жени

13:00Дьор W - Халадаш W 4:0
15:00МТК Унгария W - Ференцварош W 1:7

УРУГВАЙ: Примера Дивисион - Клаусура

16:30Ривър Плейт - Суд Америка 5:1
18:45Монтевидео Сити - Рентистас 1:2
21:00Ливърпул М. - Пласа Колония 0:1
00:00Насионал - Бостън Ривър 3:2

ФАРЬОРСКИ ОСТРОВИ: Висша лига

17:00Стреймур - ТБ Твьоройри 5:2
18:00ХБ Торсхавн - Тофтир 5:0
20:00Клаксвуйк - Б36 Торсхавн 3:1

ФАРЬОРСКИ ОСТРОВИ: 1. Дейлд

15:00Б36 Торсхавн 2 - АБ Аргир 1:1
15:00ФК Судурой - Викингур 2 1:2
16:00Сандур - НСИ Рунавик 2 2:1
18:00Скала ИФ - Клаксвуйк 2 3:2

ФИНЛАНДИЯ: Вейкауслига - Група на изпадащите

17:00АК Оулу - Мариехамн 1:2
17:00КТП - Хонка 2:0
17:00Хака - Лахти 1:1

ФИНЛАНДИЯ: Вейкауслига - Шампионска група

15:00Илвес - ХИК 2:3
17:00Интер Турку - КуПС 2:3
17:00ХИФК - СЯК 2:2

ФИНЛАНДИЯ: Юконен - Група на изпадащите

15:00КВП Кокола - МуСа 4:1
18:00ДЖИППО - ПК-35 2:0

ФИНЛАНДИЯ: Юконен - Шампионска група

15:00Яро - Рованиеми 3:6
16:00Гнистан - ВПС 1:4

ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група А

15:00Микелин Кисат - КаПа 3:2
15:00МиПа - ПеКа 2:3
15:00НЯС - Кифен 1:0
16:00Кески-Уусимаа - ДжаПС 0:4

ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група Б

15:00ЕПС - КааПо 0:3
15:00ПИФ Паргас - Джаз Пори 0:3
15:00VJS - СалПа 0:1
17:00ГрИФК - ТПВ 3:2

ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група В

14:00Вааякоски - ВИФК 1:0
14:00Нерпес Крафт - ЮЯК Ювяскюля 1:2

ФИНЛАНДИЯ: Какосен Къп

16:00ПЕПО - СЯК Академия 3:2

ФИНЛАНДИЯ: Купа на Финландия - жени - Плейофи

13:00ПК-35 Вантаа W - Оланд Юн W 1:2дуз

ФРАНЦИЯ: Лига 2

16:00Тулуза - Оксер 6:0
20:00Бастия - Гренобъл 0:0
20:00Валансиен - Дюнкерк 1:3
20:00Дижон - Амиен 1:0
20:00Каен - Льо Авър 2:2
20:00Кьови Руан - Ниор 0:3
20:00Нанси - Гингам 2:1
20:00По - Париж ФК 1:0
20:00Роде - Сошо 0:1

ФРАНЦИЯ: Дивизия 1 - Жени

14:00Реймс W - Бордо W 5:2
15:30Гингам W - Иси W 1:1
15:30Париж ФК W - Сойо W 4:0
15:30Фльори 91 W - Дижон W 0:1

ХЪРВАТИЯ: 1. HNL

16:00Горица - Истра 1961 1:1
18:05Риека - Д. Загреб 3:3

ХЪРВАТИЯ: 2. HNL

14:00Солин - Ярун 1:1
16:00Кустошия - Дубрава 0:0
16:00Опатия - Вараждин 2:2
16:00Цибалия - Осиек 2 1:0

ХЪРВАТИЯ: 3. ХНЛ - Център

16:30Загорец - Сегеста 4:1
16:30Лукавец - Карловац 2:1
16:30Лучко - Куриловец 2:1
16:30Максимир - Трешневка 2:0
16:30Младост Петриня - Върбовец 1:5
16:30Поникве - Дуго Село 0:2
16:30ХАШК - Равнице 0:0

ХЪРВАТИЯ: 3. ХНЛ - Север

16:00Беловар - Копривница 3:1
16:00Меджимурие Чаковец - НК Полет 1:0
16:00Папук Ораховица - Вартекс Вараждин 6:1
16:00Подравац Вирие - Вировитица 3:0
16:00Радник Крижевци - Подравина Лудберг 2:0
16:00Рудар Мурско Средишче - Ждралови 0:2

ХЪРВАТИЯ: 3. ХНЛ - Юг

16:00Водице - Урания Башка Вода 1:0
16:00ГОШК Дубровник - ХНК Задар 2:1
16:00Загора - Камен Иванбеговина 2:1
16:00Неретва - РНК Сплит 0:1
16:00ОСК Оток - Ядран ЛП 2:5
16:00Приморац Биоград - Ускок Клис 4:0
16:00ХВ Поседарие - Жмай Макарска 1:0

ХЪРВАТИЯ: 3. ХНЛ - Изток

16:30Белишче - Славония Пожега 1:1
16:30Вуковар 1991 - Чепин 8:1
16:30Граничар Жупаня - Славонац Буковле 6:0
16:30Дарда - Плетерница 3:0
16:30Зрински Юревац - НАШК Нашице 2:0
16:30Марсония - Кутиево 3:2
16:30Ориолик - Вутекс Слога 4:2
16:30Слога НГ - Бедем Иванково 2:1

ХЪРВАТИЯ: 3. ХНЛ - Запад

16:30Напред Хрелин - Ядран Пореч 1:3
16:30НК Поморац - Буйе 3:1
16:30Новиград - Нехай Сен 2:1
16:30Пазинка - Винодол 0:2
16:30Цриквеница - Гробничан 1:0
17:00Црес - Рудар Лабин 1:2

ЧЕРНА ГОРА: Първа черногорска лига

17:00Сутиеска - Зета 2:0
18:00Дечич - Йезеро 2:0

ЧЕХИЯ: 1. Лига

17:00Млада Болеслав - Бохемианс 4:1
17:00Острава - Словачко 1:2
17:00Яблонец - Ческе Будейовице 2:2
20:00Славия Прага - Либерец 3:1

ЧЕХИЯ: Дивизия 2

16:30Прибрам - Опава 2:0
16:30Простейов - Ихлава 2:1

ЧЕХИЯ: ЧФЛ - Група А

11:15Бенешов - Соколов 3:0
11:15Вълтавин - Моторлет Прага 2:1
11:15СК Раковник - Повлътавска ФА 3:1
16:30Домажлице - Хостоун 3:1

ЧЕХИЯ: ЧФЛ - Група Б

11:15Збузани - Брозани 3:3
11:30Пжеперже - Либерец B 3:1
15:30Живанице - Млада Болеслав B 3:1

ЧЕХИЯ: MSFL

11:15Велке Мезиржичи - Уничов 0:2
11:15Отроковице - ФКМ Ихлава 2:0
11:15ФК Фридек-Мистек - Злин B 1:0
11:15Хлучин - Росице 0:0
15:30Ухерски Брод - Вратимов ФК 1:0

ЧЕХИЯ: Дивизия A

11:15Марианске Лазне - Доубравка 1:4
11:30Ческе Будейовице B - Пржещице 0:1
15:30Катовице - Сокол Лом 1:4
15:30Клатови - Индржихув Храдец 6:2
15:30Рокицани - Хвезда Хеб 2:1

ЧЕХИЯ: Дивизия B

11:15Аритма Прага - Бжезова 3:2
11:15Брандис над Лабем - Щети 1:4
11:15Кладно - Метеор Прага 0:2
11:15Татран Раковник - Чески Брод 0:3
11:15Ческа Липа - Слани 2:1
15:30Баник Мост-Соуш - ФК Остров 0:1
15:30Добриш - Лоуни 1:3

ЧЕХИЯ: Дивизия C

11:15Либиш - Кутна Хора 5:1
11:30Космоноси - Хорки над Йизероу 2:1
15:30Велке Хамри - Наход 5:0

ЧЕХИЯ: Дивизия D

11:30Брецлав - Тасовице 2:2
11:30Хавличкув Брод - Хумполец 1:2

ЧЕХИЯ: Дивизия E

15:30Бзенец - Всетин 0:2
15:30Холешов - Скащице 0:3
15:30Хранице - Валашске Мезиржичи 2:2
15:30ХФК Оломоуц - Вшеховице 0:2

ЧЕХИЯ: Дивизия F

15:30Римаржов - Хавиржов 4:0
15:30Херманице - Детмаровице 0:1

ЧЕХИЯ: Моравскослески КП

15:30Орлова - Мораван Олдришов 4:2
15:30Петрвалд на Мораве - Якубчовице 5:2
15:30Фулнек - Брушперк 5:0
15:30Хай ве Слезску - Долни Датиние 5:0
15:30Хлубина - Коберице 1:1
15:30Челадна - Петровице 0:1
15:30Чески Тешин - Бржидлична 1:2

ЧЕХИЯ: Злински КП

11:15Лухачовице - Невшова 1:1
15:30Бистрице под Хостинем - Велке Карловице 5:0
15:30Валашска Поланка - Батов 0:6
15:30Квасице - Слушовице 2:3

ЧЕХИЯ: Южноморавски КП

11:15Курим - Ратишковице 2:1
11:30Свратка Бърно - Роусинов 1:2
12:45Моравски Крумлов - Бистърч 0:0
16:00СК Крумвир - Босковице 2:0
16:00Спарта Бърно - Бохунице 1:3

ЧЕХИЯ: Височина КП

15:30Бедрихов - Нова Вес 0:1
15:30Върховина B - Сапели Полна 3:1
15:30Тржебич - Пелхржимов 0:5
15:30Хотеборж - Пржибислав 0:1

ЧЕХИЯ: Краловохрадецки КП

12:30Йичин - Добрушка 4:0
15:30Чернилов - Яромер 0:2

ЧЕХИЯ: Либерецки КП

11:30Фридлант - Страж 9:2
16:30Ломнице над Попелку - Слован Храдек над Нисоу 1:2
16:30Нови Бор - Хейнице 3:1
16:30Ровенско п. Тр. - Десна 2:2
16:30Седмихорки - Скалице 0:1

ЧЕХИЯ: Устецки КП

11:15Ловосице - Баник Мост-Соуш B 1:3
11:30Хорни Иретин - Перщейн 3:1
15:30Модлани - Сърбице 2:1дуз
17:00Бърна - Крупка 4:1
17:00Вилемов - Жатец 2:0
17:00ФК Илове - Кадан 2:0

ЧЕХИЯ: Пилзенски КП

14:30Тлумачов - Домажлице B 1:3
16:30Непомук - Стаников 2:3
16:30Нирско - Сокол Раднице 1:2дуз
16:30Рапид Пилзен - Пилзен-Чернице 1:4
16:30Сокол Лхота - Хорни Бржиза 1:3
16:30Стжибро - Вейпърнице 3:2
16:30Холишов - Болевец 4:0
16:30Хотиков - Зруч 4:1

ЧЕХИЯ: Южнобохемски КП

16:00Противин - Сезимово Усти 7:1
16:30Дражице - Тин над Вълтаву 5:0
16:30Олешник - Джуниър Стракониц 4:2
16:30Осек - СК Рудолфов 2:1
16:30Чески Крумлов - Татран Прахатице 2:0
16:30Чимелице - Блатна 6:0

ЧЕХИЯ: Пражски шампионат

11:15Коловрати - Жличин 7:4
11:15Краловице - Хостивар 1:1
11:15Подоли - Дукла Й.М. 3:4
11:30Вишеград B - Моторлет Прага B 0:5
16:30Пржедни Копанина - Олимпия Радотин 1:0

ЧЕХИЯ: Среднобохемски КП

11:15Хребеч - Косорж 2:1
16:30Бохемия Подебради - Нимбурк 2:0
16:30Добровице - Чески Брод B 4:2
16:30Повлътавска ФА B - ФК Комаров 3:4
16:30Тухловице - Влашим B 1:0

ЧЕХИЯ: Карловарски КП

11:15Локо К. Вари - Нова Роле 6:2
16:00Ломнице - Жлутице 3:1
16:30Винтиров - ФК Хеб 4:1
16:30Краловске Поржичи - Нейдек 3:1
16:30Франтишкови Лазне - Карлови Вари B 2:0
16:30Ходов - Хрознетин 0:1

ЧЕХИЯ: Оломуцки КП

11:30Мохелнице - СК Липова 2:1
15:30Желатовице - Бохуньовице 4:0
15:30Йесеник - Кралице на Хане 2:1
15:30Литовел - Усти 1:3
15:30Рапотин - Долани 3:0

ЧЕХИЯ: Пардубицки КП

15:30Ланскроун - Моравска Тржебова 1:5
15:30Роховладова Бела - Литомисъл 0:3
15:30Тржемошнице - Хрудим B 0:0
15:30Холице - Хоцен 3:1

ЧЕХИЯ: Лига Под19

11:00Острава U19 - Опава U19 3:1
11:15ФК Пардубице U19 - Млада Болеслав U19 1:0
12:00Славия Прага U19 - Пилзен U19 2:0
13:00Метеор Прага U19 - Словачко U19 2:1
14:00Спарта Прага U19 - Бърно U19 1:1
14:30Злин U19 - Ческе Будейовице U19 4:5
14:30Храдец Кралове U19 - Карвина U19 0:4

ЧЕХИЯ: Първа Лига - Жени

11:30Пардубице W - Спарта Прага W 0:16

ЧЕХИЯ: 2. Лига - жени

11:30Лишен W - Теплице W 5:3

ЧИЛИ: Примера Дивисион

00:30У. Де Чили - Аудакс Италиано 0:1
03:00Нубленсе - Унион Ла Калера 0:2
17:00Кобресал - У. Католика 1:3
21:00С. Уондърърс - Евертон 2:1
23:30У. Еспаньола - Курико Унидо 2:1

ЧИЛИ: Примера Б

21:00Кобрелоа - Копиапо 2:0

ЧИЛИ: Сегунда Дивисион

18:30Реколета - Валдивия 2:0
23:00Личаче - Хенерал Веласкес 1:3
23:00Роделиндо - Д. Консепсион 1:1

ШВЕЙЦАРИЯ: Супер Лига

19:00Йънг Бойс - Люцерн 1:1
21:30Цюрих - Лугано 1:0

ШВЕЙЦАРИЯ: Чалъндж Лига

19:00Ивердон - Вил 3:0
19:00Кринс - Шафхаузен 0:0

ШВЕЙЦАРИЯ: Промоционална лига

15:45Сион II - Етоал Каруж 0:0
16:30Базел II - Цюрих II 1:1
17:00Бавуа - Раперсвил 2:1
17:00Йънг Бойс II - ЙФ Ювентус 1:1
18:00Стад Нион - Блек Старс 5:0
18:45Белиндзона - Хам 2:1
21:00Бил - Брайтенрайн 0:1
21:00Киасо - Брюл 1:1

ШВЕЙЦАРИЯ: Първа Лига Класик - Група 1

17:00Лозана II - Вьове 2:2
18:00Буле - Обервалис Натерс 1:1
18:00Мейран - Монте 1:2
18:30Мартини - Ла Шо дьо Фон 1:3
18:30Сара-Еклепланс - Ешален 0:0
20:00Тюн II - Тер Сант 2:0

ШВЕЙЦАРИЯ: Първа Лига Класик - Група 2

17:00Баскур - Хьонг 0:1
17:00Волен - Грасхопърс II 5:2
17:00Золотурн - Цуг 0:1
17:00Кьониц - Косова 2:1
17:00Шьоц - Мюнзинген 2:2
18:00Буохс - Люцерн II 0:0

ШВЕЙЦАРИЯ: Първа Лига Класик - Група 3

17:00Балцерс - Фрайенбах 0:5
17:00Ешен - Баден 2:0
17:00Линт - Ветсвил-Бонщетен 3:0
17:00Туген - Парадизо 1:0
18:00Уцвил - Ст. Гален II 0:4
18:30Талвил - Госау 3:2
19:00Лугано II - Винтертур II 0:3

ШВЕЙЦАРИЯ: Супер лига - жена

17:00Цюрих W - ФФ Лугано 1976 W 7:0
19:30Йънг Бойс W - Люцерн W 2:2
20:30Базел W - Аарау W 1:0

ШВЕЦИЯ: Алсвенскан

16:00Дегерфорш - Халмстад 2:1
16:00Йостерсунд - Малмьо ФФ 0:3
18:30Сириус - Варберг 2:1

ШВЕЦИЯ: Суперетан

14:00ГАИС - Вернаму 1:2
16:00АФК Ескилстюна - Вестерос СК 0:1

ШВЕЦИЯ: Дивизия 1 - Север

14:00Солентюна - Силвия 1:0
14:00Умео ФК - Йефле 2:1
17:00Сандвикен - Ханинге 2:2
17:00Хюдиксвал - Таби 1:0

ШВЕЦИЯ: Дивизия 1 - Юг

14:00Линдуме - Венерсборг ФК 1:2
14:00Торнс - Твоокерш 1:3
15:00ФК Малмьо - Асириска ИФ 0:2
17:00Лунд - Оскаршхамнс 1:0
17:00Отвидаберг - Линшьопинг Сити 1:2
17:00Утсиктенс - Йостерлен ФФ 5:1

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Норланд

14:00ИФК Йостерсунд - Сторфорш АИК 4:1
14:00Фрьосьо ИФ - Шелефтео 1:4
15:00Тефтео ИК - Сандвикс 2:1
15:00Умео ФК - Нотвикенс 1:1
16:00Готне ИФ - Итерхогдалс 1:1
16:00Фриска Вильор - Буден 1:1
17:30ОтложенТийм ТГ ФФ - Бергнесетс АИК -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Северен Свиаланд

14:00Гюте - Енскеде 2:3
15:00Йостерокер ИФК - Сандвикен 4:2
16:00Упсала - ИФК Стоксунд 2:3
17:00ФК Арланда - Кварншведенс 0:1

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Западен Йоталанд

13:00Фрьолунда - Торсланда 2:0
14:00Севедаленс - Асириска БК 2:5
14:00Хьоганес - Онсала 3:1
14:30Уларедс ИК - Варбергс ГИФ 2:3
15:00БК Астрио - Торд 1:1
15:00Енгелхолмс - Винбергс 1:0
16:00Хускварна - Далсторпс 4:3

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Южен Йоталанд

15:00Асарумс - Сьолвесбори 3:3
15:00Есльовс - Карлсхамн 2:0
15:00Розенгард - ИФК Берга 3:1
16:00Рапе ГОИФ - Балкан 2:2

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Южен Свиаланд

15:00Нюшьопинг - Тюресьо 6:1
15:00Троса-Вагнхерадс - Ескилстюна Сити 1:1
15:00Худинге - Мотала 1:2
16:00Вермболс - Рюнинге 4:0
16:00Мьолби АИ ФФ - Сирианска 0:2
16:00Смедби - Арамейск-Сирианска 4:1

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Северен Йоталанд

15:00Ангеред - Стенунгсундс 5:0
15:00Ахлафорс - Форуърд 1:4
15:00Гребестадс - Карлстад II 6:1
15:00Нордвармланд - Тидахолм ИФК 8:0
16:00Вонерсборгс ФК - Кумла 4:1
16:00Лидшьопинг ФК - ИФК Шьовде 2:1
16:00Юксхултс ИК - Одеволд 0:2

ШВЕЦИЯ: Алсвенскан - Жени

15:00Витшьо W - Хамарби W 3:1
16:00Юргорден W - Кристианстад W 1:4

ШВЕЦИЯ: Елитетан - Жени

15:00Йитекс W - Умео W 0:2
15:00Малбакенс W - Сундсвал W 1:0
16:00Боргеби W - Калмар W 0:4
16:00Елвшьо W - Алингсос ФК W 2:1
19:00Болстанас W - Норшьопинг W 2:4

ШОТЛАНДИЯ: Премиършип

17:00Мъдъруел - Селтик 0:2
17:00Рейнджърс - Хартс 1:1
17:00Рос Каунти - Ст. Мирън 2:3
17:00Сейнт Джонстън - Ливингстън 0:3
17:00Хибърниън - Дънди Юн 0:3
20:00Дънди ФК - Абърдийн 2:1

ШОТЛАНДИЯ: Чемпиъншип

17:00Дънфърмлин - Килмарнък 2:2
17:00Еър - Куин ъф Саут 2:1
17:00Инвърнес - Мортън 2:0
17:00Райт - Арброут 2:1

ШОТЛАНДИЯ: Лига 1

17:00Алоа - Питърхед 2:4
17:00Дъмбартън - Куинс Парк 0:3
17:00Ийст Файър - Коув Рейнджърс 4:2
17:00Клайд - Монтроуз 0:5
17:00Фолкърк - Еърдриониънс 0:3

ШОТЛАНДИЯ: Лига 2

17:00Албиън Роувърс - Елгин Сити 2:0
17:00Каудънбийт - Стенхаусмюър 0:2
17:00Стърлинг - Странрар 1:1
17:00Форфар Атлетик - Анан 2:0

ШОТЛАНДИЯ: Лига Хайланд

17:00Инверъри Локо Уъркс - Форес Меканикс 2:2
17:00Клачнъкъдин - Брора Рейнджърс 0:4
17:00Ротъс - Девърънвейл 3:0
17:00Стратспей Тисъл - Неърн Каунти 1:2
17:00Уик Академи - Брихин 1:3
17:00Формартин Юн - Търиф Юн 5:0
17:00Форт Уилям - Лусимаут 0:2
17:00Фрейзърбъро - Кийт 7:0
17:00Хънтли - Бъки Тисъл 0:2

ЮЖНА АФРИКА: Висша лига

16:30Сехухуне - Кейп Таун Сити 1:0
18:00Суперспорт Юн - Барока 2:0
18:30Кайзер Чийфс - Чипа Юн. 4:0

ЮЖНА АФРИКА: ГладАфрика Чемпиъншип

16:30Блек Леопардс - ДжДР Старс 0:1
16:30Кейп Таун - Звезди - Ричардс Бей 0:0
16:30Платинум Сити - Жомо Космос 0:0
16:30Фрий Стейт Старс - Претория Ю. 1:2

ЮЖНА АФРИКА: Diski Challenge

10:00Голдън Ароус U23 - Стеленбош U23 1:2
11:00Марумо Галънтс U23 - Марицбург Юн U23 0:1
11:00Чипа Юн. U23 - Суолоус U23 2:0
13:00Орландо Пайрътс U23 - Барока U23 2:0
13:00Royal AM U23 - Сехухуне U23 0:3

ЮЖНА КОРЕЯ: К Лига 2

10:00Асан - Теджън 3:4
12:30Гиеонгнам - Ансан Грийнърс 0:2

ЮЖНА КОРЕЯ: К3 Лига

09:00Хуасонг - Янджу 3:2

ЯПОНИЯ: Лига 1 на Япония

08:00Саган Тосу - Шонан 1:1
09:00Урава - Г-Осака 1:1
09:00Шимизу - Кашива 0:1
10:00Йокохама - Токушима 5:3
10:00Кобе - Ависпа Фукуока 1:0
13:00Йокохама М. - Сапоро 2:1

ЯПОНИЯ: Лига 2 на Япония

07:00Блаублиц - Мачида 0:2
08:00В-Варен Нагазаки - Албирекс Ниигата 1:1
08:00Гираванц Китакюшу - Верди 2:2
08:00Сагамихара - Монтедио Ямагата 0:1
12:30Рюкю - Ехиме 0:1

ЯПОНИЯ: J3 Лига

07:00Азул Кларо Нумазу - Кумамото 1:3

ЯПОНИЯ: УЕ Лига - жени

05:00Урава W - Хирошима W 1:2
07:00Парсейро Нагано W - ДЖЕФ Юнайтед W 0:2
08:00Белеза W - Сайтама W 4:1

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.FlashScore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от FlashScore.com поради технически причини.