ОПРЕСНИ

Тенис » Днес » Всички

ATP - СИНГЪЛ: Открито първенство на Австралия (Австралия), твърд

03:00Бедене А. (Slo) - Гулбис Е. (Lat) -:-
03:30Медведев Д. (Rus) - Мартинес П. (Esp) -:-
04:30Басилашвили Н. (Geo) - Вердаско Ф. (Esp) -:-
04:30Монфис Г. (Fra) - Карлович И. (Cro) -:-
05:00Болт А. (Aus) - Тийм Д. (Aut) -:-
05:00Герасимов Е. (Blr) - Зверев А. (Ger) -:-
05:00Сугита Ю. (Jpn) - Рубльов А. (Rus) -:-
06:00Гофен Д. (Bel) - Ербер П. (Fra) -:-
06:30Мунар Ж. (Esp) - Попирин А. (Aus) -:-
06:30Фриц Т. (Usa) - Андерсън К. (Rsa) -:-
07:30Гойовчик П. (Ger) - Кареньо-Буста П. (Esp) -:-
07:30Иснър Дж. (Usa) - Табило А. (Chi) -:-
09:45Кирьос Н. (Aus) - Симон Ж. (Fra) -:-
10:00Имер М. (Swe) - Хачанов К. (Rus) -:-
10:00Сепи А. (Ita) - Вавринка С. (Sui) -:-
11:30Надал Р. (Esp) - Делбонис Ф. (Arg) -:-

WTA - СИНГЪЛ: Открито първенство на Австралия (Австралия), твърд

Сет 1Бенчич Б. (Sui) - Остапенко Й. (Lat) 0:0 (3:1)
Сет 1Векич Д. (Cro) - Корне А. (Fra) 0:0 (3:1)
Сет 1Мугуруса Б. Г. (Esp) - Томлянович А. (Aus) 0:0 (0:2)
03:00Белис К. (Usa) - Мухова К. (Cze) -:-
03:00Дияс З. (Kaz) - Блинкова А. (Rus) -:-
03:30Зигмунд Л. (Ger) - Плишкова Ка. (Cze) -:-
04:30Мертенс Е. (Bel) - Уотсън Х. (Gbr) -:-
04:30Павлюченкова А. (Rus) - Таунзенд Т. (Usa) -:-
04:30Родионова Ар. (Aus) - Бертенс К. (Ned) -:-
04:30Сорибес Тормо С. (Esp) - Контавейт А. (Est) -:-
04:30Швьонтек И. (Pol) - Суарес-Наваро К. (Esp) -:-
05:30Хон П. (Aus) - Кербер А. (Ger) -:-
07:00Кузнецова С. (Rus) - Джорджи К. (Ita) -:-
07:30Колинс Д. Р. (Usa) - Путинцева Ю. (Kaz) -:-
10:00Дарт Х. (Gbr) - Халеп С. (Rou) -:-
12:00Свитолина Е. (Ukr) - Дейвис Л. (Usa) -:-

ATP - ДВОЙКИ: Открито първенство на Австралия (Австралия), твърд

02:00ОтмененДжонсън С./Куери С. - Албот Р./Молчанов Д. -:-
03:00Арендс С./Беранкис Р. - Мелцер Ю./Роже-Васлен Е. -:-
03:00Джонсън С./Куери С. - Хсие Ч./Лу Й.Х. -:-
03:00Шарди Ж./Линдстед Р. - Куевас П./Пея Г. -:-
03:00Барер Г./Манарино А. - Умбер Ю./Тиафо Ф. -:-
03:00Рам Р./Салисбъри Дж. - Фучович М./Нори К. -:-
03:00Павич М./Соареш Б. - Бамбридж Л./Маклаклан Б. -:-
04:30Демолинер М./Миделкооп М. - Сандгрен Т./Уитроу Дж. -:-
05:00Хюит Л./Томпсън Дж. - Нам Джи С./Сонг М-К. -:-
06:00Качич Н./Лайович Д. - Гонсалес М./Мартин Ф. -:-
06:00Дъкуърт Дж./Полмънс М. - Харис А./О'Конъл К. -:-
06:00Хуркач Х./Поспишил В. - Мъри Дж./Скупски Н. -:-
06:00Дуран Г./Шварцман Д. - Кубот Л./Мело М. -:-
06:30Куон Сун У./Милман Дж. - Гонсалес С./Скупски К. -:-

WTA - ДВОЙКИ: Открито първенство на Австралия (Австралия), твърд

03:00Александрова Е./Бара Ирина М. - Крисчън К./Гуарачи А. -:-
03:00Минен Г./Ван Уйтванк А. - Аояма Ш./Шибахара Е. -:-
03:00Хан С. Й./Жу Л. - Киченок Н./Мирза С. -:-
03:00Краучик Д./Пегула Дж. - Бегу И./Плишкова Кр. -:-
03:30Моор Дж./Шарма А. - Барти А./Гьоргес Ю. -:-
04:30Дуан Й./Джън С. - Картър Х./Стефани Л. -:-
04:30Хибино Н./Ниномия М. - Храдецка Л./Клепач А. -:-
04:30Кудерметова В./Риск А. - Пън Ш./Жанг Ш. -:-
06:00Перес Е./Стосър С. - Аруабарена-В. Л./Джабер О. -:-
06:00Мухова К./Тайхман Ж.Б. - Гауф К./МакНали К. -:-
06:00Сакари М./Томлянович А. - Дабровски Г./Остапенко Й. -:-
06:00Корне А./Феро Ф. - Дияс З./Рибакина Е. -:-
07:30Белис К./Вондрусова М. - Мертенс Е./Сабаленка А. -:-
07:30Крейчикова Б./Синякова К. - Фридсам А-Л./Зигмунд Л. -:-
07:30Сие С-В./Стрицова Б. - Боузкова М./Зиданшек Т. -:-
07:30Флипкенс К./Таунзенд Т. - Мария Т./Севастова А. -:-
07:30Лий Я.-Х./Wu F. - Кенин С./Матек-Сандс Б. -:-
08:00Гарсия-Перес Дж./Сорибес Тормо С. - Адамчак М./Среботник К. -:-
08:00Блинкова А./Уанг Я. - Контавейт А./Минела М. -:-
08:30Якупович Д./Олару Й. - Бабош Т./Младенович К. -:-
08:30Пешке К./Шуурс Д. - Щолар Ф./Ястремска Д. -:-
09:00Юрак Д./Стоянович Н. - Бондаренко К./Крунич А. -:-

ЧАЛЪНДЖЪР МЪЖЕ - СИНГЪЛ: Банкок 2 (Тайланд), твърд

05:00Полански П. (Can) - Грение Ю. (Fra) -:-
05:00Сафиулин Р. (Rus) - Тронгчароенчайкул В. (Tha) -:-
06:30Истомин Д. (Uzb) - Гайо Ф. (Ita) -:-
06:30Карловский Е. (Rus) - Алтмайер Д. (Ger) -:-
08:00Балаш А. (Hun) - Хаасе Р. (Ned) -:-
08:00Мукунд С. К. (Ind) - Попко Д. (Kaz) -:-
08:00Раманатан Р. (Ind) - Соеда Г. (Jpn) -:-
09:30Весели И. (Cze) - Ван Де Зандсхулп Б. (Ned) -:-

ЧАЛЪНДЖЪР МЪЖЕ - СИНГЪЛ: Рен (Франция), твърд (на закрито)

11:00Ламасин Т. (Fra) - Жаке К. (Fra) -:-
13:00Мораинг М. (Ger) - Риндеркнех А. (Fra) -:-
13:00Уорд Дж. (Gbr) - Деноли К. (Fra) -:-
14:30Габашвили Т. (Rus) - Петрович Д. (Srb) -:-
14:30Стаховски С. (Ukr) - Камке Т. (Ger) -:-
17:00Ескофие А. (Fra) - Илкел Дж. (Tur) -:-
17:30Ватутин А. (Rus) - Лестиен К. (Fra) -:-
20:15Ортега-Олмедо Б. (Esp) - Фурнес Е. (Fra) -:-

ЧАЛЪНДЖЪР МЪЖЕ - ДВОЙКИ: Банкок 2 (Тайланд), твърд

05:00Хюи Т./Ламонс Н. - Гун М./Жанг З. -:-
06:30Баладжи Н. С./Недунчежиян Ж. - Ескобар Г./Рейес-Варела М. -:-

ЧАЛЪНДЖЪР МЪЖЕ - ДВОЙКИ: Рен (Франция), твърд (на закрито)

18:30Санчич А./Вайсборн Т-С. - Адид Д./Оливети А. -:-
20:00Петрович Д./Сердарушич Н. - Челикбилек А./Илкел Дж. -:-
21:45Гинар М./Риндеркнех А. - Сабанов И./Сабанов М. -:-

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: M15 Antalya 3 (Турция), клей

09:00Бонадио Р. (Ita) - Лама Г. (Chi) -:-
09:00Ванкан М. (Ger) - Елевелд Дж. (Ned) -:-
09:00Жекич М. (Srb) - Синха Н. К. (Ind) -:-
09:00Марч А. К. (Ecu) - Скатов Т. (Kaz) -:-
09:00Фуеле М. (Hun) - Наги П. (Hun) -:-
10:30Коп С. (Aut) - Превосто Л. (Ita) -:-
10:30Мадарас Н. (Swe) - Бакши А. (Geo) -:-
10:30Мартин Тифон П. (Esp) - Ерел Я. (Tur) -:-

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: M15 Bressuire (Франция), твърд (на закрито)

12:30Лопес Сан Мартин А. (Esp) - Марек В. (Pol) -:-
12:30Пулан Л. (Fra) - Корну-Шованк А. (Fra) -:-
14:00Бланше Ю. (Fra) - Букие А. (Fra) -:-
14:00Мертенс Я. (Bel) - Матушевич А. (Gbr) -:-
15:30Поляк Д. (Cze) - Понтико Ю. (Fra) -:-
15:30Рошет Л. (Fra) - Белие А. (Sui) -:-
16:00Лоран Т. (Fra) - Робер К. (Fra) -:-
17:30де Шепер К. (Fra) - Розенкранц М. (Ger) -:-

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: M15 Cairo 2 (Египет), клей

10:00Дое Б. (Bel) - Ситон Н. (Fra) -:-
10:00Пас Х. П. (Arg) - Успенски Д. (Usa) -:-
10:00Санчес Искиердо Н. (Esp) - Раич Д. (Srb) -:-
10:00Asrawy A. (Egy) - Орнаго Ф. (Ita) -:-
11:30Воронин Д. (Rus) - Хотков О. (Ukr) -:-
11:30Мадарас Г. (Hun) - Першико М. (Fra) -:-
11:30Шевченко А. (Rus) - Джавакян Ю. (Ukr) -:-
11:30Furlanetto M. (Ita) - Балдони С. (Ita) -:-

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: M15 Cancun 2 (Мексико), твърд

17:00Алвеш М. (Bra) - Мочизуки Ш. (Jpn) -:-
17:00Арконада Ж. (Usa) - Флорес Дж. (Cos) -:-
17:00Естевес М. (Arg) - Лингуа Лавайен А. Л. (Arg) -:-
17:00Кароу И. (Uru) - Кирххаймър С. (Usa) -:-
17:00Кар С. (Irl) - Langmo C. (Usa) -:-
17:00Липовсек П. Т. (Slo) - Рай А. (Nzl) -:-
17:00Перейра Ж. (Bra) - Коруин Ф. (Usa) -:-
17:00Уайтхаус М. (Gbr) - Пеня Лопес М. (Arg) -:-

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: M15 Kazan (Русия), твърд (на закрито)

09:00Каримов Дж. (Uzb) - Корольов В. (Rus) -:-
09:00Bolotov S. (Rus) - Фомин С. (Uzb) -:-
10:30Иванов В. (Est) - Киямов Т. (Rus) -:-
10:30Минин М. (Rus) - Тюрнев Е. (Rus) -:-
10:30Шейнгезихт Л. (Bul) - Крутих О. (Ukr) -:-
12:00Кравчук К. (Rus) - Фуфигин М. (Rus) -:-
12:00Погосян С. (Rus) - Данилов С. (Rus) -:-
12:00Ратнюк М. (Rus) - Гахов И. (Rus) -:-

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: M15 Monastir 3 (Тунис), твърд

10:30Боржеш Н. (Por) - Дубривний А. (Rus) -:-
10:30Дала Вале Е. (Ita) - Бергс З. (Bel) -:-
10:30Де Йонг Й. (Ned) - Хабибулин Т. (Kaz) -:-
10:30Дугаз А. (Tun) - МакХю А. (Gbr) -:-
12:00Арналди М. (Ita) - Тепавац М. (Srb) -:-
12:00Мансури С. (Tun) - Теса Л. (Fra) -:-
13:30Девятьяров М. (Ukr) - Баес С. (Arg) -:-
13:30Крисокос П. (Cyp) - Волжак Ю. (Fra) -:-

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: M25 Nussloch (Германия), твърд (на закрито)

13:00Оклепо Дж. (Ita) - Сачко В. (Ukr) -:-
13:00Цепиери Дж. (Ita) - Хертайс Й. (Ger) -:-
14:30Ерлер А. (Aut) - Зайферт Щ. (Ger) -:-
14:30Еюпович Е. (Ger) - Лешем Е. (Isr) -:-
16:00Сатрал Я. (Cze) - Хейман К. (Bel) -:-
16:00Щанек Р. (Cze) - Форейтек Й. (Cze) -:-
19:00Бодмер А. (Sui) - Бемелманс Р. (Bel) -:-
20:30Файзиев С. (Uzb) - Мартино М. (Fra) -:-

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: W15 Antalya 3 (Турция), клей

09:00Кобаяши Х. (Jpn) - Аксу А. (Tur) -:-
09:00Нирич С. (Cro) - Окуно А. (Jpn) -:-
09:00Ogescu S. (Rou) - Нефедова А. (Usa) -:-
10:30Куламбаева Ж. (Kaz) - Поточник Н. (Slo) -:-
10:30Ма Й. (Chn) - Ласкутова К. (Rus) -:-
10:30Оляновская В. (Rus) - Colmegna M. (Ita) -:-
10:30Wildgruber A. (Ger) - Осте Ферер К. (Esp) -:-
10:30Yudanov M. (Swe) - Михайлова Г. (Bul) -:-

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: W15 Cairo 2 (Египет), клей

10:00Варние Л. (Fra) - Дмитриева С. (Rus) -:-
10:00Костал Л. (Mar) - Шкамлова Ш. (Svk) -:-
10:00Матушова Б. (Svk) - Схолсен Е. (Bel) -:-
10:00Моргина А. (Rus) - Чески Г. (Ita) -:-
11:30Кадлечкова М. (Svk) - Стаматова Ю. (Bul) -:-
11:30Сухотина А. (Rus) - Jocovic A. (Srb) -:-
11:30Ladhani A. (Can) - Чурович Т. (Srb) -:-
13:00Золотарева А. (Rus) - Колар Н. (Slo) -:-

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: W15 Cancun 2 (Мексико), твърд

17:00Жу Е. (Usa) - Дейвис Е. (Usa) -:-
17:00Козаки Ф. (Jpn) - Родригес В. (Mex) -:-
17:00Кухарчук Н. (Rus) - Visscher S. J. (Ned) -:-
17:00Ноел А. (Usa) - Соуинг С. (Usa) -:-
17:00Хартоно А. (Ned) - Ng T. (Usa) -:-
17:00Fung S. (Can) - Appleton E. (Gbr) -:-
17:00Mikulskyte J. (Ltu) - Сисоева А. (Rus) -:-
17:30Куприна А. (Rus) - Учияма Х. (Jpn) -:-

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: W15 Liepaja (Латвия), твърд (на закрито)

11:00Глушко Л. (Isr) - Paulenka K. (Blr) -:-
11:00Малигина Е. (Est) - Klincov B. (Sui) -:-
11:00Saar K. (Est) - Cabaj A. J. (Swe) -:-
11:00Vismane D. (Lat) - Parkhomenko A. (Ukr) -:-
12:30Шалимова Е. (Rus) - Куликова А. (Fin) -:-
12:30Breckova N. (Cze) - Лемоан К. (Ned) -:-
12:30Dapkute I. (Ltu) - Morvayova V. (Svk) -:-
12:30Ignatjeva M. (Lat) - Tomase E. (Lat) -:-

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: W15 Manacor (Mallorca) (Испания), твърд

11:30Гутиерес К. М. (Esp) - Антонич М. (Aut) -:-
11:30Lamens S. (Ned) - Le Bihan K. (Fra) -:-
13:00Бусас Манейро Й. (Esp) - Розатело К. (Ita) -:-
13:00Ескауриса Л. (Par) - Мартинес В. (Usa) -:-
13:00Марфутина М. (Rus) - Pitta A. (Gre) -:-
13:00Пеликано Е. (Mlt) - Кавайе-Реймерс И. (Esp) -:-
13:00Gambogi S. (Ita) - Рошка Й. Л. (Rou) -:-
13:00Malmqvist L. (Swe) - Carrillo A. (Esp) -:-
14:30Йеролимо М. (Fra) - Кустик М. (Esp) -:-
14:30Neri S. (Ita) - Лим А. (Fra) -:-
16:00Райзер В. (Sui) - Щадлер Н. (Sui) -:-

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: W15 Monastir 3 (Тунис), твърд

10:30Орпана О. (Fin) - Роси Ф. (Ita) -:-
10:30Шехуди Д. (Ned) - Kubareva A. (Blr) -:-
12:00Аркангиоли М. (Fra) - Женг К. (Chn) -:-
12:00Бехри Ч. (Tun) - Михаликова Т. (Svk) -:-
12:00Орлова Н. (Rus) - Айнитдинова Г. (Kaz) -:-
12:00Хатука Ю. (Blr) - Liauw A Fong N. (Ned) -:-
13:30Колодзийова М. (Cze) - Alibalic N. (Cro) -:-
13:30Karunaratne A. (Sri) - Малечкова Дж. (Cze) -:-

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: W15 Stuttgart-Stammheim (Германия), твърд (на закрито)

12:00Терзийска Ю. (Bul) - Szostak M. (Fra) -:-
12:00Хиндова Д. (Cze) - Херджелаш Д. (Bih) -:-
13:30Краус С. (Aut) - Гарланд Дж. (Tpe) -:-
13:30Моратели А. (Ita) - Цая А. (Ger) -:-

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: W25 Kazan (Русия), твърд (на закрито)

09:00Пачкальова Т. (Rus) - Хромачьова И. (Rus) -:-
09:00Прибилова А. (Rus) - Захарова А. (Rus) -:-
09:00Хайсен В. (Ger) - Граматикопулу В. (Gre) -:-
09:00Talbi S. (Blr) - Kudashova D. (Rus) -:-
10:30Дорошина О. (Rus) - Кружкова Д. (Rus) -:-
10:30Лансере С. (Rus) - Казионова Е. (Rus) -:-
10:30Чараева А. (Rus) - Гасанова А. (Rus) -:-
12:00Раданович Д. (Srb) - Ченгиз Б. (Tur) -:-

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: W25 Petit-Bourg (Гваделупа), твърд

19:30Бекташ Е. (Usa) - Подороска Н. (Arg) -:-
16:30Джубри С. (Fra) - Алби О. (Fra) -:-
16:30Остлунд Ф. (Swe) - Ван дер Хук Р. (Ned) -:-
16:30Тан А. (Fra) - Аранго Е. (Col) -:-
17:30Джоунс Ф. (Gbr) - Де Бернарди К. (Fra) -:-
17:30Снелс Дж. (Usa) - Жорж М. (Fra) -:-
18:00Кунг Л. (Sui) - Блек Х. Т. (Usa) -:-
18:00Gervais J. (Fra) - Санчес А. С. (Mex) -:-
19:30Молинаро Е. (Lux) - Мелис В. (Ita) -:-

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: W25 Vero Beach (САЩ), клей

18:00Бурийо Ескориуела И. (Esp) - Талаба Г. (Rou) -:-
18:00Галфи Д. (Hun) - Бошкович Л. (Cro) -:-
18:00Данилина А. (Kaz) - Чи Ш. (Chn) -:-
18:00Ин-Албон И. (Sui) - Сегел Д. (Chi) -:-
18:00Халбауър Е. (Usa) - Ес А. (Fra) -:-
18:00Lazaro Garcia A. (Esp) - Сарасуа Р. (Mex) -:-
19:30Андрианяфитримо Т. (Fra) - Джан Ю. (Chn) -:-
19:30Беноа М. (Bel) - Маристани Зулета Де Реалес Г. (Esp) -:-
19:30Карерас А. (Gbr) - Йепифанова А. (Usa) -:-
19:30Осака М. (Jpn) - Мендес Ш. (Aus) -:-
19:30Уитъл С. (Usa) - Ормаечеа П. (Arg) -:-
21:00Се Г. (Bra) - Абанда Ф. (Can) -:-

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: M15 Antalya 3 (Турция), клей

13:30Бакши А./Ерел Я. - Борза Б./Мадарас Н. -:-
13:30Бонадио Р./Канина Ж. - Елевелд Дж./Синха Н. К. -:-
13:30Ейсерик Ж./Меру Т. - Петроне А./Превосто Л. -:-
14:00Марч А. К./Мартин Тифон П. - Наги П./Разборшек Н. -:-

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: M15 Bressuire (Франция), твърд (на закрито)

17:00Марек В./Самуелсон К. - Букие А./Дроге Т. -:-
17:30Корну-Шованк А./Реймон А. - Пулан Л./Табюр К. -:-

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: M15 Cairo 2 (Египет), клей

13:00Лиу Х./Ванта В. - Дое Б./Успенски Д. -:-
13:00Перес К. С./Санчес Искиердо Н. - Дев С. Д. П./Ситон Н. -:-
13:00Пас Х. П./Тенти Ф. - Капеки Д./Орнаго Ф. -:-

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: M15 Cancun 2 (Мексико), твърд

17:00Кароу И./Естевес М. - Лингуа Лавайен А. Л./Мочизуки Ш. -:-
17:00Комесана Ф./Липовсек П. Т. - Коруин Ф./Уолкин Б. -:-
17:00Мерино А./Пеня Лопес М. - Алвеш М./Оливиери Дж. А. -:-
17:00Арконада Ж./Смит Т. К. - Арече Н. А./Перес Санс Д. -:-

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: M15 Kazan (Русия), твърд (на закрито)

13:30Елгин М./Гахов И. - Боборикин А./Хоментовский М. -:-
13:30Крутих О./Лозан К. - Игошин А./Тюрнев Е. -:-
13:30Киямов Т./Ратнюк М. - Фомин С./Каримов Дж. -:-
13:30Bolotov S./Mikhaylyuk I. - Иванов В./Сабанин Я. -:-

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: M15 Monastir 3 (Тунис), твърд

14:00Кабрал Ф./Фария Л. - Беретини Дж./Дала Вале Е. -:-
14:00Дубривний А./Хабибулин Т. - Бобров Б./Кастелнуово Л. -:-
15:00Барбу А./Де Йонг Й. - Дугаз А./Ечаргуи М. -:-
15:00Бергс З./Colson T. - Боржеш Н./Какао Т. -:-

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: M25 Nussloch (Германия), твърд (на закрито)

17:30Fallert F./Оклепо Дж. - Хертайс Й./Хелер П. -:-
19:00Нейбур Р./Смитс Г. - Желински Я./Жук К. -:-

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: W15 Antalya 3 (Турция), клей

12:30Аксу А./Байкал Б. - Нефедова А./Петренко В. -:-
13:30Кавагиши Н./Кобаяши Х. - Lazar S./Ogescu S. -:-
13:30Colmegna M./Нирич С. - Оляновская В./Овчаренко Е. -:-
13:30Олийникова О./Сакелариди С. - Крачун Дж. А./Prisacariu A. -:-

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: W15 Cairo 2 (Египет), клей

13:00Керимбаева К./Стамат В. - Бижукова Т./Матушова Б. -:-
14:30Схолсен Е./Шкамлова Ш. - Avvantaggiati V./Чески Г. -:-
14:30Моргина А./Щетинина И. - Чурович Т./Варние Л. -:-

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: W15 Cancun 2 (Мексико), твърд

17:00Боровинская А./Козаки М. - Козаки Ф./Ноел А. -:-
17:00Родригес В./Соуинг С. - Кисъл Дж./Кухарчук Н. -:-
17:00Aikawa M./Kishigami U. - Перес Гарсия М. П./Пласас Дж. -:-
17:00Fung S./Vanlangendonck E. - Vedder E./Visscher S. J. -:-

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: W15 Liepaja (Латвия), твърд (на закрито)

14:00Бахмуткина П./Малигина Е. - Орав С./Saar K. -:-
14:00Haverlag I./Попеску А. - Parkhomenko A./Petruzelova L. -:-
15:30Фалковска В./Кубка М. - Spaka P./Tomase E. -:-
15:30Ignatjeva M./Reyngold E. - Paulenka K./Шалимова Е. -:-

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: W15 Manacor (Mallorca) (Испания), твърд

17:30Ogata H./Йошитоми А. - Андрес-Родригес Р./Ugrelidze N. -:-
17:30Кавайе-Реймерс И./Cervino Ruiz C. - Ортега Редондо П./Suviste K. -:-
17:30Koshiishi A./Milatova S. - Gancev T./Мартинес В. -:-
17:30Lovqvist J./Saner J. - Bouzo Z./Moreno Barranquero A. -:-
19:00Lairon Navarro G./Висенс Мас Р. - Carrillo A./Гутиерес К. М. -:-
19:00Barad Itzhaki T./Вуарин П. - Марфутина М./Розатело К. -:-
19:00Щадлер Н./Йеролимо М. - Orange M./Robbe A. -:-
19:00Антонич М./Шедер Л. - Duerst J./Грим К. -:-

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: W15 Monastir 3 (Тунис), твърд

10:00Мортън Е./Мортън К. WO - Данукова А./Шауха Д. -:-
15:00Хатука Ю./Михаликова Т. - Suvirdjonkova D./Женг К. -:-
15:00Шехуди Д./Liauw A Fong N. - Айнитдинова Г./Дмитриченко Е. -:-
15:30Лукич Т./Teodosescu N. - Brancaccio N./Роси Ф. -:-

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: W15 Stuttgart-Stammheim (Германия), твърд (на закрито)

15:00Херджелаш Д./Томанова Н. - Рамирес Е./Томера Й. -:-
15:00Hering K./Ponomar L. - Булгару М./Терзийска Ю. -:-
16:30Киеза Е./Гарланд Дж. - Беранкова К./Жорже Ф. -:-
16:30Фомина А./Моратели А. - Seibold E./Цая А. -:-

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: W25 Kazan (Русия), твърд (на закрито)

12:00Джаламидзе Н./Сизикова Я. - Kudashova D./Пачкальова Т. -:-
12:00Габуева А./Talbi S. - Хайсен В./Пираженка С. -:-
13:30Яшина Е./Захарова А. - Astakhova D./Казионова Е. -:-
13:30Чараева А./Пепелиева В. - Дорошина О./Хромачьова И. -:-

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: W25 Petit-Bourg (Гваделупа), твърд

21:00Халемай М./Леонард М. - Богдан E./Мдлулуа У. -:-
21:00Блек Х. Т./Лопес К. - Ейбъл Е./Бънч К. -:-
21:00Koussenkova V./Михаил Д. М. - Шенк С./Търнър Е. -:-
21:00Мелис В./Молинаро Е. - Джубри С./Жорж М. -:-
22:00Бенчеих Л./Де Бернарди К. - Подороска Н./Санчес А. С. -:-

ITF ЖЕНИ - ДВОЙКИ: W25 Vero Beach (САЩ), клей

19:30Хозуми Е./Yonehara M. - Иванова Д./Мандлик Е. -:-
21:00Сейко Ж./Глийсън К. - Алвеш К./Ин-Албон И. -:-
21:00Симион О. Дж./Талаба Г. - Аракауа Х./Контрерас Гомес Ф. -:-
22:30Hsu C./Удвари П. - Данилина А./Мърдежа Т. -:-
22:30Boltinskaya N./Kudelova M. - Бурийо Ескориуела И./Lazaro Garcia A. -:-
00:30Маристани Зулета Де Реалес Г./Сегел Д. - Галфи Д./Зимерман К. -:-

МЛАДЕЖИ - СИНГЪЛ: Открито първенство на Австралия (Австралия) - Qualification, твърд

02:30Бернард А. (Usa) - Eala M. F. (Phl) -:-
02:30Джан Ю. (Chn) - Falck R. (Nzl) -:-
02:30Galfinger R. (Kaz) - Crowther C. (Aus) -:-
02:30Gramaticopolo B. (Ita) - Palovic L. (Svk) -:-
04:00Табако Ф. (Ita) - Huang H. (Chn) -:-
04:00Ханзлик К. (Usa) - Elamin A. (Irl) -:-
04:00Bielinskyi V. (Ukr) - Янес Ф. (Uru) -:-
04:00Sanchez Martinez B. (Ger) - Hoole C. (Aus) -:-

ДЕВОЙКИ - СИНГЪЛ: Открито първенство на Австралия (Австралия) - Qualification, твърд

02:30Имамура С. (Jpn) - Dong N. (Chn) -:-
02:30Хоутън И. (Usa) - Meri E. (Svk) -:-
02:30Чисовска Р. (Svk) - Гадецки О. (Aus) -:-
02:30Keita F. I. A. (Rou) - Ружич А. (Cro) -:-
02:30Lys E. (Ger) - Shaikh H. (Usa) -:-
04:00Евънс К. (Usa) - Smith T. N. (Aus) -:-
04:00Ли Дж. (Chn) - Пигато Л. (Ita) -:-
04:00Стивънс А. (Aus) - Wang J. (Chn) -:-

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.FlashScore.bg осигурява резултати на живо за тенис - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от FlashScore.com поради технически причини.