ОПРЕСНИ

Тенис » Днес » Всички

ATP - СИНГЪЛ: Истборн (Обединено кралство) - Квалификации, трева

13:00ПрекъснатСепи А. (Ita) - Харисън К. (Usa) 0:0
13:00ПрекъснатЧапъл Н. (Usa) - Кукушкин М. (Kaz) 0:1
14:30Грей А. (Gbr) - Дъкуърт Дж. (Aus) -:-
14:30Ивашка И. (Blr) - Пърсел М. (Aus) -:-
16:00Гомбос Н. (Svk) - Имер М. (Swe) -:-

ATP - СИНГЪЛ: Лондон (Обединено кралство), трева

15:30Беретини М. (Ita) - Нори К. (Gbr) -:-

ATP - СИНГЪЛ: Майорка (Испания) - Квалификации, трева

14:30Албот Р. (Mda) - Кун Н. (Esp) -:-
14:30Клейн Л. (Svk) - Истомин Д. (Uzb) -:-
14:30Карбайес Баена Р. (Esp) - Ватануки Ю. (Jpn) -:-
16:00Пуй Л. (Fra) - Соуса Ж. (Por) -:-

ATP - СИНГЪЛ: Майорка (Испания), трева

16:30Томпсън Дж. (Aus) - Андухар-Алба П. (Esp) -:-
18:30Щруф Я-Л. (Ger) - Манарино А. (Fra) -:-
20:30Мунар Ж. (Esp) - Сандгрен Т. (Usa) -:-

ATP - СИНГЪЛ: Хале (Германия), трева

15:00Умбер Ю. (Fra) - Рубльов А. (Rus) -:-

WTA - СИНГЪЛ: Бад Хомбург (Германия) - Квалификации, трева

12:00Питер К. (Pol) - Шунк Н. М. (Ger) -:-
12:00Цая А. (Ger) - Мидендорф Ю. (Ger) -:-
13:30Батия Р. (Ind) - Яшина Е. (Rus) -:-
13:30Хатука Ю. (Blr) - Зимерман К. (Bel) -:-

WTA - СИНГЪЛ: Бад Хомбург (Германия), трева

13:00Тиг П. М. (Rou) - Бартел М. (Ger) -:-
14:30Ковинич Д. (Mne) - Анисимова А. (Usa) -:-
15:00Данилина А. (Kaz) - Дои М. (Jpn) -:-
15:00Синякова К. (Cze) - Грачева В. (Rus) -:-
16:30Петерсон Р. (Swe) - Корпач Т. (Ger) -:-
17:30Гут М. (Ger) - Подороска Н. (Arg) -:-
19:00Петкович А. (Ger) - Кърстя С. (Rou) -:-

WTA - СИНГЪЛ: Берлин (Германия), трева

16:30Самсонова Л. (Rus) - Бенчич Б. (Sui) -:-

WTA - СИНГЪЛ: Бирмингам (Обединено кралство), трева

15:30Касаткина Д. (Rus) - Джабер О. (Tun) -:-

WTA - СИНГЪЛ: Истборн (Обединено кралство) - Квалификации, трева

13:00Джорджи К. (Ita) - Томлянович А. (Aus) -:-
13:00Жанг Ш. (Chn) - Костюк М. (Ukr) -:-
14:00ПрекъснатМакхейл К. (Usa) - Жу Л. (Chn) 1:0
14:30ПрекъснатПутинцева Ю. (Kaz) - Бренгъл М. (Usa) 0:0
14:30Роджърс Ш. (Usa) - Пера Б. (Usa) -:-
16:00Звонарева В. (Rus) - Младенович К. (Fra) -:-

ATP - ДВОЙКИ: Лондон (Обединено кралство), трева

17:00ПрекъснатОпелка Р./Пиърс Дж. - Де Минор А./Нори К. 1:0

ATP - ДВОЙКИ: Майорка (Испания), трева

17:30Марах Д./Куреши А. - Горансон А./Рууд К. -:-

ATP - ДВОЙКИ: Хале (Германия), трева

12:30Ожер-Алиасим Ф./Хуркач Х. - Кравиц К./Текау Х. -:-

WTA - ДВОЙКИ: Бад Хомбург (Германия), трева

16:30Юрак Д./Клепач А. - Като М./Ворачова Р. -:-

WTA - ДВОЙКИ: Берлин (Германия), трева

13:00Меличар Н./Шуурс Д. - Азаренка В./Сабаленка А. -:-

WTA - ДВОЙКИ: Бирмингам (Обединено кралство), трева

17:00Джабер О./Перес Е. - Боузкова М./Храдецка Л. -:-

ЧАЛЪНДЖЪР МЪЖЕ - СИНГЪЛ: Екс ан Прованс (Франция), клей

16:00Гинар М. (Fra) - Табернер К. (Esp) -:-

ЧАЛЪНДЖЪР МЪЖЕ - СИНГЪЛ: Милано (Италия) - Квалификации, клей

12:00Върбенски М. (Cze) - Катанео Е. Л. (Ita) -:-
12:00Пасаро Ф. (Ita) - Цепиери Дж. (Ita) -:-
13:30Айдукович Д. (Cro) - Наполитано С. (Ita) -:-
13:30Оливейра Г. (Por) - Фатич Н. (Bih) -:-
13:30Фурнес Е. (Fra) - Беретини Дж. (Ita) -:-
15:00Еюпович Е. (Ger) - Форейтек Й. (Cze) -:-
15:00Санчес Искиердо Н. (Esp) - Луз О. (Bra) -:-
15:00Фанзелов С. (Ger) - Уго Карабели К. (Arg) -:-

ЧАЛЪНДЖЪР МЪЖЕ - СИНГЪЛ: Нотингам 2 (Обединено кралство), трева

13:00Болт А. (Aus) - Майхшак К. (Pol) -:-

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: М15 Анталия 24 (Турция), клей

14:00Лама Г. (Chi) - Полухин С. (Rus) -:-

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: М15 Генуа (Италия), клей

11:00Никлес Й. (Sui) - Нарди Л. (Ita) -:-

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: М15 Монастир 24 (Тунис), твърд

11:30Дардери Л. (Ita) - Родригес Таверна С. (Arg) -:-

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: М25 Грас (Франция), клей

16:00Лопес Сан Мартин А. (Esp) - Ройе В. (Fra) -:-

ITF МЪЖЕ - СИНГЪЛ: М25 Тълса, ОК (САЩ), твърд

17:00Кикер Н. (Arg) - Оливиери Дж. А. (Arg) -:-

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: Ж100+H Нотингам (Обединено кралство), трева

14:30Ван Уйтванк А. (Bel) - Родионова Ар. (Aus) -:-

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: Ж15 Анталия 24 (Турция), клей

10:30Билардо Ф. (Ita) - Гьороайе И. Г. (Rou) -:-

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: Ж15 Монастир 24 (Тунис), твърд

11:30Козаров К. (Srb) - Реаско Гонсалес М. Е. (Ecu) -:-

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: Ж25 Мадрид (Испания), твърд

12:00Бусас Манейро Й. (Esp) - Ес А. (Fra) -:-

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: Ж25 Самтър, Южна Каролина (САЩ), твърд

00:00Стърнс П. (Usa) - Контрерас Гомес Ф. (Mex) 2:0

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: Ж25+H Фигейра Да Фоз (Португалия), твърд

12:30Понше Дж. (Fra) - Андрианяфитримо Т. (Fra) -:-

ITF ЖЕНИ - СИНГЪЛ: Ж60 Старе Сплави (Чехия), клей

12:00Женг К. (Chn) - Крунич А. (Srb) -:-

ITF МЪЖЕ - ДВОЙКИ: М25 Тълса, ОК (САЩ), твърд

02:10Кирххаймър С./Перволаракис М. - Арагони Дж./Бариентос Н. 2:1

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.FlashScore.bg осигурява резултати на живо за тенис - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от FlashScore.com поради технически причини.