ОПРЕСНИ

Хокей » Днес » Всички

АВСТРИЯ: EBEL

18:30Зноймо - Залцбург -:-
18:30ТВК Инсбрук - Грац 99ърс -:-
18:30Фехервар АВ19 - Виена Кепитълс -:-
18:30Филах - Дорнбирн -:-
19:00Ливест Линц - Клагенфурт -:-

АЗИЯ: Лига на Азия

08:00Нико Айс Бъкс - Анянг 2:4
09:00Оджи Ийгълс - Даемюн 2:1
09:00East Hokkaido Cranes - Сахалин 0:1

БЕЛАРУС: Екстралига

13:00Лида - Молодечно -:-
13:00Неман Гродно - Солигорск -:-

ГЕРМАНИЯ: DEL

15:00Кьолнер - Дюселдорф -:-
15:00Мюнхен - Крефелд Пингуин -:-
17:30Гризли Волфсбург - Изерлон Рустърс -:-
17:30ЕРК Инголщад - Щраубинг Тайгърс -:-
17:30Швенингер - Адлер Манхайм -:-
20:00Айсберен Берлин - Нюрнберг Айс Тайгърс -:-
20:00Аугсбургер Пантер - Бремерхафен -:-

ГЕРМАНИЯ: DEL2

18:00Байройт - Ландсхут -:-
18:00Битигхайм/Бисинген - Кауфбойрен -:-
18:00Дрезднер Айсльовен - Равенсбург -:-
18:00Кримичау - Франкфурт Льовен -:-
18:00Лаузитцер Фюхзе - Хайлбронер -:-
19:30Бад Наухайм - Фрайбург -:-
19:30Толцер Льовен - Касел -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Север

16:00Тилбург Трапърс - ЕК Хановер -:-
17:00Ерфурт - Есен -:-
19:00Лайпциг - Хановер Скорпионс -:-
19:15Хале - Фюхзе Дуисбург -:-
19:30Хернер - Крефелд ЕФ -:-
20:00Рощок - Крокодайлс Хамбург -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Юг

19:00Зелбер - Зонтхофен -:-
19:00Линдау - Регенсбург -:-
19:00Рисерзее - Вайден -:-
19:00Фюсен - Меминген -:-
19:00Хохщадер - Старбулс Розенхайм -:-
19:30Дегендорфер - Пайтинг -:-

ЕВРОПА: Континентална Купа - Втори кръг

14:30Цървена звезда - Брашов -:-
15:00Урдин - ХК Олимпия -:-
18:30Мого - Донбас -:-
19:00Ренон - Ференцварош -:-

ЕВРОПА: Интернационална лига

18:30Кортина - Фаса -:-
18:30Лустенау - Айсберен -:-

ИСПАНИЯ: LNHH

23:00Пуигсерда - Хака 2:4

ИТАЛИЯ: IHL

19:30Фиеме - Брешаноне -:-

КАЗАХСТАН: Шампионат

14:00Алмати - Кокшетау -:-
14:00Хумо 2 - Актобе -:-

КАНАДА: OHL

23:00Лондон Найтс - Кингстън Фронтенакс 6:3
02:00Ери Отърс - Мисисага Стийлхедс 2:3дуз
02:00Ниагара АйсДогс - Гуелф Сторм 5:4дуз
02:00Флинт Файърбърдс - Норт Бей Баталиън 6:3
02:05Сагъноу Спирит - Китчънър Рейнджърс 5:3
02:07Соо Грейхаундс - Бари Колтс 4:7
02:30Оуен Саунд Атак - Съдбъри Уувс 4:1
21:00Гуелф Сторм - Съдбъри Уувс -:-
21:00Отава 67ърс - Хамилтън Булдогс -:-
21:07Соо Грейхаундс - Норт Бей Баталиън -:-
23:05Сарния Стинг - Кингстън Фронтенакс -:-

КАНАДА: WHL

03:30Winnipeg Ice - Саскатун Блейдс 4:1
04:00Летбридж Хърикейнс - Муус Джоу Уориърс 5:4СП
04:00Портланд Уинтърхоукс - Брендън Уийт Кингс 4:1
04:00Ред Диър Ребълс - Риджайна Патс 5:6дуз
05:00Ванкувър Джайънтс - Суифт Кърънт Бронкос 4:3дуз
05:00Камлупс Блейзърс - Келоуна Рокетс 2:1
05:00Принс Джордж Кугарс - Спокан Чийфс 2:5
05:05Евърет Силвъртипс - Принс Алберт Рейдърс 2:1СП
05:05Три-Сити Америкънс - Сиатъл Тъндърбърдс 3:2дуз
23:00Калгари Хитмен - Медисин Хат Тайгърс -:-

КАНАДА: QMJHL

23:00Бе-Кому Дракар - Шикутими Садженинс 1:3
23:00Вал-д'Ор Форю - Руин-Норанда Хъскийс 5:2
01:00Монктън Уайлдкетс - Акадия-Батхърст Тайтън 6:1
01:00Сейнт Джон Сий Догс - Шарлъттаун Айлендърс 2:4
01:00Халифакс Муусхедс - Кейп Бретон Скрийминг Ийгълс 2:8
22:00Бленвил-Боабриян Армада - Гатино Олимпикс -:-
22:00Драмондвил Волтижер - Викториявил Тайгърс -:-
22:00Римуски Океаник - Квебек Ромпар -:-
23:00Шавинигън Катарактес - Шербрук Финикс -:-

КАНАДА: LNAH

02:30Жонкиер Марки - Тетфорд Майнс Изотермик 2:4
02:30Ривиер-дю-Луп 3L - Берлин БлекДжекс 5:1

КАНАДА: U Sports

00:00Саскачуан - Летбридж 8:3
01:00Акадия - ЮПЕА 4:3
01:00Монктън - СтФКс 6:3
01:00ЮБК - Риджайна 1:2
01:00ЮНБ - Далхаузи 4:3СП
02:00Карлтън - Уестърн 3:2СП
02:00Лейкхед - Уиндзор 2:3СП
02:00МакГил - Лорие 2:5
02:00Отава - Гуелф 5:4СП
02:00Университет на Торонто - Райърсън 6:5СП
02:15Йорк - Куинс 3:0
02:30Конкордия - Ватерлоо 2:3СП
03:00Маунт Роял - Алберта 0:3

НОРВЕГИЯ: Елитсериен

15:00Нарвик - Стернен -:-
18:00Фриск Аскер - Манглеруд -:-

НОРВЕГИЯ: Дивизия 1

15:00Хаугесунд - Йовик -:-
16:45Фюрусет - Тьонсберг -:-
17:00Нидарос - Комет -:-

ОБЕДИНЕНО КРАЛСТВО: Елит Лига

18:00Белфаст - Манчестър -:-
18:00Нотингам - Кардиф -:-
18:00Шефийлд - Дънди -:-
18:30Брехед - Ковънтри -:-
20:00Гилфърд Флеймс - Файф -:-

ПОЛША: Полска хокейна лига

18:00ММКС Подхале - Янов -:-
18:00Торун - Уния Освиенцим -:-
19:00Ястшембе - Заглебие Сосновец -:-
19:30Краков - Тихи -:-

РУМЪНИЯ: Национално първенство

3ти периодСпортул Студентеск - Sapientia U23 1:7

РУСИЯ: Континентална хокейна лига - KHL

14:00Барис Нур-Султан - Подолск -:-
15:00Металург Магнитогорск - Авангард Омск -:-
17:00СКА Ст. Петербург - Сп. Москва -:-
17:30Динамо Рига - Нижнекамск -:-

РУСИЯ: Висшая Хокейна Лига

10:00Хъйлундзян - Ангарск 5:3
15:00Перм - Казцинк-Торпедо -:-
15:00Торос Нефтекамск - Номад Нур-Султан -:-
15:00Торпедо Горки - Орск -:-
16:00Ижевск - Металург Новокузнецк -:-
16:00Лада - Динамо Твер -:-
17:00Алметевск - Караганда -:-
17:00Барс - Челмет Челябинск -:-
17:00Пенза - СКА Нева Ст. Петербург -:-

РУСИЯ: MHL

06:00Тайфун - Сахалинские Акули 3:4
13:00Атланти - Динамо Ст. Петербург -:-
13:00Красная Армия - СКА-Варяги -:-
13:00Локо - ХК Рига -:-
13:00МХК Спартак - Капитан -:-
13:00Dyn. Moscow - Амурские Тигри -:-
14:00Алмаз - ORG Juniors -:-

РУСИЯ: ВХЛ-Б

13:00Красноярские Риси - Юниор Курган -:-
13:00Чебоксари - Дин. Алтай -:-

РУСИЯ: WHL Women

3ти периодУфа W - Свердловск - регион W 5:2
13:00Торнадо W - Горний W -:-

САЩ: НХЛ

02:00Аризона Койотис - Отава Сенатърс 5:2
02:00Кълъмбъс Блу Джакетс - Ню Йорк Айлъндърс 2:3СП
02:00Питсбърг Пенгуинс - Вегас Голдън Найтс 0:3
02:00Тампа Бей Лайтнинг - Колорадо Аваланч 2:6
02:00Торонто Мейпъл Лийфс - Бостън Бруинс 4:3СП
02:00Филаделфия Флайърс - Далас Старс 1:4
03:00Нешвил Предейтърс - Флорида Пантърс 2:3дуз
05:00Лос Анджелис Кингс - Калгари Флеймс 4:1
05:30Сан Хосе Шаркс - Бъфало Сейбърс 3:4
20:00Ню Йорк Рейнджърс - Ванкувър Канъкс -:-
00:00Минесота Уайлд - Монреал Канейдиънс -:-

САЩ: АХЛ

23:00Торонто Марлийс - Лейк Ери Монстърс 2:0
23:15Сан Хосе Баракуда - Онтарио Рейн 2:5
02:00Белвил Сенатърс - Провидънс Бруинс 4:7
02:00Бриджпорт Саунд Тайгърс - Уилкс-Бари/Скрантън 2:3дуз
02:00Лавал Рокет - Хърши Беърс 2:4
02:00Манитоба Муус - Айова Уайлд 2:4
02:00Милуоки Адмиралс - Колорадо Ийгълс 2:3СП
02:00Сиракюз Крънч - Шарлът Чекърс 3:7
02:00Утика Колидж - Рочестър Америкънс 7:1
02:05Бингхамтън - Хартфорд Уув Пак 3:4
02:05Лихай Вали Фантъмс - Спрингфийлд Тъндърбърдс 3:4дуз
03:00Тексас Старс - Гранд Рапидс Грифинс 3:0
03:00Чикаго Уувс - Рокфорд АйсХогс 2:3
05:00Бейкърсфийлд Кондорс - Стоктън Хийт 3:4
05:05Тусон Роудрънърс - Сан Антонио Рампейдж 4:2
23:00Торонто Марлийс - Лейк Ери Монстърс -:-
23:00Чикаго Уувс - Милуоки Адмиралс -:-

САЩ: ECHL

00:30Нюфаундленд - Брамптън Бийст 5:7
01:05Саут Каролина Стингрейс - Орландо Солар Беърс 4:2
02:00Адирондак Тъндър - Уорчестър Рейлърс 3:2
02:00Каламазу Уингс - Синсинати Сайклоунс 4:3СП
02:00Рединг Роялс - Мейн Маринърс 3:5
02:00Флорида Евърблейдс - Норфолк Адмиралс 4:2
02:05Атланта Гладиейтърс - Грийнвил Суомп Рабитс 6:4
02:05Уилинг Нейлърс - Инди Фюел 4:3
02:35Форт Уейн Кометс - Толедо Уолай 3:5
03:05Алън Америкънс - Юта Гризлис 5:4СП
03:05Тълса Ойлърс - Рапид Сити Ръш 0:5
04:10Айдахо - Уичита Тъндър 5:2
22:05Грийнвил Суомп Рабитс - Атланта Гладиейтърс -:-
23:00Рединг Роялс - Мейн Маринърс -:-
23:05Уилинг Нейлърс - Инди Фюел -:-
00:05Тълса Ойлърс - Рапид Сити Ръш -:-

САЩ: SPHL

01:00Файетвил Марксмен - Ноксвил Айс Беърс 3:4СП
02:00Мейкън Мейхем - Хънтсвил Хавок 2:1
03:05Пенсакола Айс Флайърс - Роаноук 2:1
03:15Евансвил Тъндърболтс - Бирмингам Булс 2:4
03:15Пеория Ривърмен - Куад Сити Сторм 3:2СП

САЩ: USHL

02:05Мъскийгън Лъмбърджакс - Грийн Бей Геймблърс 3:2
02:05САЩ U18 - Медисън Кепитълс 6:1
03:05Ватерло Блек Хоукс - Де Мойн Бъканиърс 9:1
03:05Линкълн Старс - Йънгстаун Фантъмс 3:4дуз
03:05Омаха Лансърс - Сийдър Рапидс 6:5
03:05Су Сити - Дъбюк Файтинг Сейнтс 0:1
03:05Три-Сити Сторм - Сю Фолс Стампийд 1:2
03:05Чикаго Стийл - САЩ U18 4:5СП
23:00САЩ U18 - Медисън Кепитълс -:-
00:05Три-Сити Сторм - Сийдър Рапидс -:-

САЩ: NWHL - жени

01:30Бостън Прайд W - Минесота Уайткапс W 3:1
20:30Бъфало Бютс W - Кънектикът Уейл W -:-
21:30Бостън Прайд W - Минесота Уайткапс W -:-

СВЯТ: Приятелски международни срещи

3ти периодФинландия U16 - Германия U16 2:1

СЛОВАКИЯ: Типспорт Лига

17:00Бан. Бистрица - Попрад -:-
18:00Дукла Тренчин - Детва -:-
18:00Зволен - ДВТК -:-
18:00Липтовски Микулаш - Михаловце -:-
18:00МАК Уйбуда - Нитра -:-
19:00Слован Братислава - Кошице -:-

УНГАРИЯ: Първа лига

19:30ДЕАК - Хокиклуб Будапеща -:-
19:30Уйпещ - Миеркуря Чук -:-

ФИНЛАНДИЯ: Финландска серия

12:30Риему - С-Киекко -:-
15:30Д-Киекко - Хънтърс -:-
16:00Лазер ХТ - ФПС -:-
16:00ЯХТ - Джайънтс -:-
17:30Карху ХТ - Киеко-Еспоо -:-

ФИНЛАНДИЯ: Нуортен СМ-Лига

ПочивкаКарпат U20 - ИФК Хелзинки U20 0:0
13:00Луко U20 - Тапара U20 -:-
15:30Ювяскюля U20 - Илвес U20 -:-
16:30Ваасан Спорт U20 - ТУТО U20 -:-

ФИНЛАНДИЯ: Naisten Liiga

12:45Карпат W - ИФК Хелзинки W -:-
13:30Киеко-Еспоо W - ТПС W -:-
14:00Хамеенлина W - Спорт W -:-
15:00Илвес W - Куортане W -:-
15:30КалПа W - Рауман Лукко W -:-

ФРАНЦИЯ: Лига Магнус

17:00Амиен - Гренобъл -:-
17:00Анже - Руан -:-
19:30Бордо - Мюлуз -:-
19:30Бриансон - Гап -:-
19:30Шамони Мон-Блан - Англе -:-

ХОЛАНДИЯ: Купа на Холандия

21:00Тилбург Трапърс B - Зутермер -:-

ЧЕХИЯ: Екстралига

16:30Карлови Вари - Витковице -:-
17:00Млада Болеслав - Кладно -:-
17:00Спарта Прага - Пардубице -:-
18:20Маунтфилд ХК - Злин -:-
18:20Тринец - Либерец -:-
18:30Литвинов - Оломуц -:-

ЧЕХИЯ: O Pohar DHL

ПочивкаЗалцбург U20 - Злин U20 0:0

ШВЕЙЦАРИЯ: Купа на Швейцария

14:00Лангентал - Берн -:-
14:30Бил - Амбри-Пиота -:-
14:30Давос - Лугано -:-
16:30Цюрих - Сервет -:-
16:45Олтен - Тайгърс -:-
16:45Раперсвил - Фрибур -:-
18:30Ажуа - Лозана -:-
18:45Висп - Цуг -:-

ШВЕЦИЯ: Хокей Алсвенскан

16:00Вестерос - Тингсрюд -:-
18:30Алмтуна - Бьоркльовен -:-

ШВЕЦИЯ: ХокейЕтан Север

17:00Буден - Йостерсунд -:-
17:00Кируна АИФ - Каликс -:-
17:00Лейон - Кируна -:-
17:00Тегс - Йорншьолдсвик -:-

ШВЕЦИЯ: ХокейЕтан Юг

17:00Калинге/Ронебю - Тюринге -:-
17:00Нибро - Дален -:-
17:00Ханхалс - Транас -:-

ШВЕЦИЯ: ХокейЕтан Запад

16:00Форшхага - Ескилстюна Линден -:-
17:00Грумс - Шьовде -:-
17:00Линдльовенс - Борленге -:-
17:00Нишьопингс - Кумла -:-

ШВЕЦИЯ: ХокейЕтан Изток

16:00Валентюна - Висби/Рома -:-
17:00Арланда - Худинге -:-
17:00Солентюна - Весбю -:-
17:00Тюресьо Ханвикен - Сегелторпс ИФ -:-

ШВЕЦИЯ: SuperElit U20

13:00АИК U20 - Модо U20 -:-
13:00Люлео U20 - Мура U20 -:-
13:00Малмьо U20 - Йоребро U20 -:-
13:00Рьогле U20 - Ферестад БК U20 -:-
13:00Скелефтеа U20 - Лександ U20 -:-
13:00Фрьолунда U20 - Линшьопинг U20 -:-
13:00ХВ 71 U20 - Сьодертеле U20 -:-
14:00Дюргарденс U20 - Тимра U20 -:-

ШВЕЦИЯ: СДХЛ - жени

14:00Гьотеборг W - Бринас W -:-
16:30ХВ 71 W - Лександ W -:-

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.FlashScore.bg осигурява резултати на живо за хокей - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от FlashScore.com поради технически причини.