ОПРЕСНИ

Хокей » Днес » Всички

АЗИЯ: Лига на Азия

12:00Анянг - Оджи Ийгълс -:-

БЕЛАРУС: Екстралига - Етап на загубилите

18:00Барановичи - Беларус U18 -:-
18:00Витебск - Бобруйск -:-

БЕЛАРУС: Екстралига - Етап на победителите

18:00Молодечно - Солигорск -:-
18:00Неман Гродно - Гомел -:-
18:00Юност Минск - Жлобин -:-

ГЕРМАНИЯ: DEL

20:30Кьолнер - Нюрнберг Айс Тайгърс -:-

ИТАЛИЯ: Серия А - Плейофи

21:30Азиаго - Ренон -:-
21:30Кортина - Вал Пустерия -:-

КАНАДА: OHL

1ви периодОуен Саунд Атак - Сарния Стинг 2:0
1ви периодСоо Грейхаундс - Флинт Файърбърдс 1:3

КАНАДА: WHL

03:00Муус Джоу Уориърс - Летбридж Хърикейнс -:-
03:00Суифт Кърънт Бронкос - Едмънтън Ойл Кингс -:-
05:05Спокан Чийфс - Евърет Силвъртипс -:-

КАНАДА: QMJHL

2ри периодСейнт Джон Сий Догс - Гатино Олимпикс 5:4
1ви периодДрамондвил Волтижер - Римуски Океаник 0:2
1ви периодРуин-Норанда Хъскийс - Вал-д'Ор Форю 1:0
02:30Шикутими Садженинс - Бе-Кому Дракар -:-

КАНАДА: U Sports

01:00Сейнт Мерис - Акадия -:-
02:00Университет на Торонто - Уестърн -:-
02:00ЮКТР - МакГил -:-

ЛИТВА: Lietuvos Cempionatas

20:15Пункс Вилнюс - Гележинис Вилкас Вилнюс -:-

НОРВЕГИЯ: Елитсериен

19:30Сторхамар - Грунер -:-
20:00Манглеруд - Стернен -:-

РУСИЯ: Континентална хокейна лига - KHL

16:00Екатеринбург - Трактор Челябинск -:-
18:00Локомотив Ярославъл - ЦСКА Москва -:-
18:30Авангард Омск - Сочи -:-
18:30Барс Казан - Салават Уфа -:-
18:30Дин. Москва - Подолск -:-
18:30Йокерит - Владивосток -:-
18:30СКА Ст. Петербург - Барис Нур-Султан -:-
18:30Сп. Москва - Череповец -:-

РУСИЯ: Висшая Хокейна Лига

16:00Тюмен - Орск -:-
16:00ХК Югра - Челмет Челябинск -:-
17:30Тамбов - Хумо -:-
17:30Торпедо Горки - Ценг Ту -:-
18:30Динамо Ст. Петербург - ЦСК ВВС -:-

РУСИЯ: НМХЛ

12:00Дизелист - Металург Череповец -:-
18:00Новомосковск U20 - Брянск -:-
18:00Рязан - Липецк -:-
18:00GUOR Kareliya - Прогрес Глазов -:-

РУСИЯ: MHL

14:30Алтай - Омские Ястреби -:-
15:00Лада - Реактор -:-
15:00Снежние Барси - Тюменски Легион -:-
16:00Сармати - Спутник Алметевск -:-
18:00СКА-1946 - СКА-Варяги -:-

РУСИЯ: ЖХЛ

08:00Ванке Рейс W - Свердловск - регион W -:-
08:00Красноярск W - Ст. Петербург W -:-
17:00Нижни Новгород W - Горний W -:-

САЩ: НХЛ

02:30Кълъмбъс Блу Джакетс - Уинипег Джетс -:-
03:00Минесота Уайлд - Детройт Ред Уингс -:-

САЩ: АХЛ

ПочивкаПровидънс Бруинс - Лихай Вали Фантъмс 1:1
1ви периодГранд Рапидс Грифинс - Айова Уайлд 0:1
1ви периодЛавал Рокет - Сиракюз Крънч 1:1
1ви периодЛейк Ери Монстърс - Рочестър Америкънс 0:1
1ви периодУтика Колидж - Бингхамтън 1:0
1ви периодСпрингфийлд Тъндърбърдс - Хърши Беърс 2:0
03:00Рокфорд АйсХогс - Тексас Старс -:-
04:30Бейкърсфийлд Кондорс - Сан Хосе Баракуда -:-

САЩ: FHL

02:30Порт Хюрън Праулърс - Данвил Дашърс -:-
02:30Уотъртаун Уувс - Елмира Енфорсърс -:-

СВЯТ: Приятелски международни срещи

16:00Чехия U16 - Словакия U16 -:-

СЛОВЕНИЯ: Хокейна лига - Плейофи

20:00Йесенице - Славия -:-
20:30ХК Олимпия - Триглав -:-

УКРАЙНА: УХЛ

19:00Днипро Херсон - Крижани Вовки -:-

УНГАРИЯ: Първа лига - Етап на загубилите

19:30Фехервари Титанок - Хокиклуб Будапеща -:-
19:40Вашаш - Диердои -:-

УНГАРИЯ: Първа лига - Етап на победителите

18:30Брашов - Ференцварош -:-

ФИНЛАНДИЯ: Лийга

18:30Илвес - Карпат -:-
18:30КооКоо - Асат -:-
18:30Луко - Хамеенлина -:-

ЧЕХИЯ: Chance Liga - Етап на загубилите

18:00Фридек-Мистек - Усти над Лабем -:-

ЧЕХИЯ: O Pohar DHL

19:00Пардубице U20 - Кладно U20 -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: Национална лига

20:45Сервет - Цюрих -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: Швейцарска лига

20:45Академия Цуг - Лангентал -:-

ШВЕЦИЯ: SHL

20:00Йоребро - Люлео -:-
20:00Лександ - Дюргарденс -:-
20:00Линшьопинг - Рьогле -:-
20:00Оскаршхамн - Малмьо -:-
20:00Ферестад БК - Векшьо -:-
20:00Фрьолунда - Бринас -:-

ШВЕЦИЯ: СуперЕлит П20 - Етап на победителите

20:00Дюргарденс U20 - ХВ 71 U20 -:-

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.FlashScore.bg осигурява резултати на живо за хокей - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от FlashScore.com поради технически причини.