ОПРЕСНИ

Футбол » Днес » Всички

ЕВРОПА: Шампионска лига - Квалификация

12'Карабах (Aze) - Пилзен (Cze) 0:0
22:00Динамо Киев (Ukr) - Бенфика (Por) -:-
22:00Макаби Хайфа (Isr) - Цървена звезда (Srb) -:-

ЕВРОПА: Лига на конференциите - Квалификация

12'Юргорден (Swe) - АПОЕЛ (Cyp) 1:0

АВСТРАЛИЯ: NPL ACT

11:45О'Конър Найтс - Канбера Олимпик 0:1

АВСТРАЛИЯ: НПЛ Куинсланд

12:30Бризбейн U21 - Голд Коуст Найтс 1:3
12:30Пенинсула - Лоугън Лайтнинг 1:2

АВСТРАЛИЯ: Купа на Австралия

12:30Аделаида Сити - Аделаида Юнайтед 2:3дуз
12:30Ейвъндейл ФК - Бризбейн Роар 2:3дуз
12:30Мелбърн Сити - Уелингтън Финикс 1:2
12:30Оукли Кенънс - Бризбейн Сити 5:3СП

АВСТРАЛИЯ И ОКЕАНИЯ: Шампионска лига на Океания - Плейофи

05:00Венъс (Tah) - Оукланд Сити (Nzl) 0:3

АЗИЯ: AFC Купа - Плейофи

13:30Ходжент (Taj) - Согдиана (Uzb) 0:4

АНГЛИЯ: Чемпиъншип

21:45Стоук Сити - Мидълзбро -:-
22:00Рединг - Блекбърн -:-
22:00Уест Бром - Кардиф -:-
22:00Шефилд Юн - Съндърланд -:-

АНГЛИЯ: Национална лига

21:45Солихъл Мурс - Йорк -:-

АНГЛИЯ: Южна Лига - Южна Дивизия

21:45Гоуспорт - Суиндън С -:-
21:45Труро - Пуул -:-

АНГЛИЯ: Истмиън лига - Висша дивизия

21:45Кингстониън - Уингейт & Финчли -:-
21:45Крей - Богнър Риджис -:-

АНГЛИЯ: Висша лига - Купа

21:00Арсенал U21 - Суонзи U21 -:-
21:00Брайтън U21 - Борнемут U21 -:-

АРЖЕНТИНА: Професионална лига

01:00Сан Лоренцо - Платенсе 2:0
03:30Индепендиенте - Уракан 1:1
22:30Нюелс Олд Бойс - Ланус -:-
22:30Тигре - Атл. Тукуман -:-

АРЖЕНТИНА: Примера насионал

03:10Агропекуарио - Клуб А. Гемес 2:0

АРЖЕНТИНА: Лига на резервите - Втори етап

16:00Платенсе 2 - Сан Лоренцо 2 0:0
84'Атл. Тукуман 2 - Тигре 2 2:0
17:00Патронато 2 - Тайерес Кордоба 2 0:1
17:00Химнасия Л.П. 2 - Унион де Санта Фе 2 1:1

БЕЛГИЯ: Национална дивизия 1

21:00Бом - Нинове -:-
21:00Гент B - УРСЛ Визе -:-
21:00Десел - Кноке -:-
21:00Льовен B - Хогстратен -:-
21:00Мандел Юнайтед - ОК Шарлероа -:-
21:00РААЛ Ла Лувиер - Патро Айсден -:-
21:00Сен Елоа - Хайст -:-
21:00Тесендерло - РФК Лиеж -:-
21:00Франк Боран - Антверп B -:-
21:00Шарлероа B - Тийнен -:-

БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: Висша лига

72'Вележ Мостар - Игман К. 1:1
67'Тузла Сити - Посуше 2:0

БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: Първа лига - РС

90+'Козара - Подрине Яна 0:1
18:00Крупа - Звезда 09 3:1
18:00Лактаси - Мърконич град 4:0
18:00Модрича - Славия -:-
90+'Омарска - Нови Град 1:3
18:00Текстилац - Приедор 0:2
18:00Famos Vojkovici - Дрина Зворник 1:0
21:00Радник Биелина - Любич Пърнявор -:-

БРАЗИЛИЯ: Серия B

02:30Лондрина - Баия 1:1

БРАЗИЛИЯ: Кампеонато Кариока 2 - Плейофи

21:00Олария - Волта Редонда -:-

БРАЗИЛИЯ: Копа Паулиста

01:30Нороесте - Ботафого СП 2:0

БРАЗИЛИЯ: Бразилейро П20 - Плейофи

21:15Фламенго U20 - Интернасионал U20 -:-

ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Север

ПолувремеЛюбек - Хановер II 2:1
27'БШФ Реден - Холщайн Кил II 1:1
27'Ст. Паули II - Дрохтерсен / Асел 2:1
27'Фьоникс Любек - Теутония Отензен 0:1
27'Хафелсе - Бремер 0:0
27'ШК Вайхе-08 - Хилдесхайм 1:0
20:00Лооне - Бремен II -:-
20:30Йеделох - Емден -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Хесен

21:00Баунатал - Ханау -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар

20:30Енгерс - Айсбахтал -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Баден-Вюртемберг

19:30АТШФ Мучелбах - Офенбургер -:-
19:30Бакнанг - Гросашпах -:-
19:30Бисинген-Бисинген - Щут. Кикерс -:-
19:30Оберахерн - 1. Гьопингер Шпортферайн 1895 -:-
19:30Равенсбург - Рилазинген-Арлен -:-
19:30ФК 08 Вилинген - FC Holzhausen -:-
19:30Холенбах - Некарзулмер -:-
20:00Пфорцхайм - Ройтлинген -:-
20:00ФК Нотинген - Фрайбургер -:-

ДАНИЯ: 1ва Дивизия

ПолувремеХилерьод - Фредериция 0:0
20:00Вайле - Нествед -:-

ЕГИПЕТ: Висша лига

27'Енппи - Ел Гаиш 0:1
22:00Ийстърн Къмпани - Ал Ахли -:-

ЕКВАДОР: Серия Б

03:00Ел Насионал - Санто Доминго 0:0
23:00ОтложенЕл Насионал - Манта -:-
23:00ОтложенИмбабура - Санто Доминго -:-
23:00ОтложенЛибертад - Инд. Хуниорс -:-
23:00ОтложенОлмедо - Америка де Кито -:-
23:00Чакаритас - Олмедо -:-
23:00ОтложенЧакаритас - Бухос УЛВР -:-

ЕЛ САЛВАДОР: Примера дивисион - Апертура

23:00Отложен11 Депортиво - Чалатенанго -:-
23:00ОтложенАлианса ФК - Хокоро -:-
23:00ОтложенАтлетико Марте - Драгон -:-
23:00ОтложенЛуис Анхел Фирпо - Метапан -:-
23:00ОтложенПлатенсе Мунисипал - Санта Текла -:-
23:00ОтложенФАС - Агила -:-

ЕСТОНИЯ: Майстрилига

18:00Пайде - Парну ЙК Вапрус 4:2

ЕСТОНИЯ: Купа на Естония

19:00Куресааре WO - Лаанеранна -:-
ПолувремеНарва - Инфонет Талин 2:0
20:00Флора - Легион -:-

ИЗРАЕЛ: Тото Къп

20:00Кирят Шмона - Апоел Хайфа -:-
20:00Сахнин - Макабе Бней Райна -:-

ИНДИЯ: Calcutta Premier Division A

12:30Бованипур - Юнайтед СК 0:1
12:30БСС Спортинг - Джордж Телеграфър 2:0
12:30Калкута Къстъмс - Ариян 2:2
12:30Пиърлес - Саутърн Самити 0:1
12:30Рейлуей - Кидърпур 0:0

ИНДИЯ: Купа Дюранд

12:00Джамшедпур - Бенгалуру 1:2
15:00Норт Ийст Юнайтед - Одиша 0:6

ИСЛАНДИЯ: Дивизия 2

21:00Волсунгур - Аегир -:-
21:00Магни - Фялабигд -:-
21:00Олафсвик - Тротур -:-
21:00Рейнир - ИР Рейкявик -:-
22:15Фярдабигт/Лейкнир - Хьотур / Хугин -:-
22:15Хаукар - Нярдвик -:-

КАТАР: КСЛ

17:25Ал-Сад - Ал Ахли Доха 3:2
22'Шамал - Ал-Гарафа 0:0

КИТАЙ: Супер Лига

12:30Шанхай Шънхуа - Чънду Рончен 0:2
14:30Мейжоу Хака - Гуанджоу Сити 2:1
14:30Ухан ФК - Пекин Гуоан 1:4
14:30Хънан Сонгшан Лонгмен - Ухан Три Таунс 0:3

КИТАЙ: Китайска суперлига

11:00Куншан - Нантун Жиюн 0:0
11:00Съчуан Джиуниу - Шънси Чанган 0:3
14:30Qingdao Hainiu - Суджоу Донгу 2:1

КОЛУМБИЯ: Примера Б - Клаусура

01:00Уила - Чико 1:1
03:15Картахена - Реал Сантандер 2:2

ЛАОС: Лао лига

12:00Мастър 7 - Езра 1:1
12:00Чампасак Юнайтед - Лао Арми ФК 1:4
15:00Йънг Елефант - Луанпрабан Юнайтд 2:2

ЛИТВА: Купа на Литва

18:00ОтложенЖалгирис - Ритеряй -:-

ЛИХТЕНЩАЙН: Купа на Лихтенщайн

21:00Ругел - Ешен -:-
21:00Тризенберг B - Балцерс B -:-
21:00Шаан II - Ешен C -:-

МАЛАЙЗИЯ: Супер Лига

15:15Саравак Юн. - Петалинг Джая СФК 0:0
16:00Кедах - Сабах 1:1
16:00Селангор - Теренггану 0:2

МЕКСИКО: Лига МХ - Апертура

03:00Атлас - Хуарес 0:1
03:00Масатлан ФК - Керетаро 1:1
05:05Пуебла - Некакса 2:2

МЕКСИКО: Лига де Експансион МХ - Апертура

01:05Сакатекас Минерос - Атлетико Ла Пас 2:1
03:05Канкун - Алебрихес Оаксака 0:0
05:05Рая - Венадос 1:2

МЕКСИКО: Лига МХ П20 - Апертура

17:00Крус Асул U20 - Клуб Тихуана U20 0:1
17:00Толука U20 - Монтерей U20 2:0
20:00Пачука U20 - Клуб Америка U20 -:-

МИАНМАР: Национална лига

11:30Яданарбон - Мяуади 2:0

НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 5

21:00Нардо - Розенборг 2 -:-

НОРВЕГИЯ: NM Къп

ПолувремеХам-Кам - Тромсьо 0:0

НОРВЕГИЯ: Nasjonal U19 CL - Етап на загубилите

15:00Бодьо/Глимт U19 - Мьондален U19 2:3
15:00Старт U19 - Тромсьо U19 5:0

НОРВЕГИЯ: Nasjonal U19 CL - Плейофи

14:00Молде U19 - Викинг U19 3:1
18:00Лилестрьом U19 - Кристиансунд U19 -:-

ПАНАМА: ЛПФ - Клаусура

04:00Индепендиенте - Депортиво Университарио 3:1

ПОЛША: III Лига - Група I

18:00Варта Шерадз - Пеликан 2:3
18:00Замбрув - Ягелония II 0:4
90+'Конкордия Елбльонг - Легьоново 2:4
18:00Легия II - Томашов Мазовецки 2:2
90+'ЛКС Лодз II - Скерневице 1:2
18:00Млава - Оструда 4:3
18:00Пилица Бялобжеги - ГКС Погон 1:1
18:00Свит - Урсус Варшава 3:0
20:00Брон Радом - Блонянка Блоние -:-

ПОЛША: III Лига - Група II

18:00Б. Гдиня - Старогард Гдански 0:1
90+'Нове Скалмежице - Завиша 0:4
18:00Уния Сважендз - Погон Шчечин II 1:2
18:00Швит Сколвни - Гедания Гданск 1:1
18:00Ярочин - Уния Яниково 1:1
70'Клечев - Шрода 1:0
69'Солец К. - Ол. Груджьондз 0:3
45+'Винета В. - Картуша Картузи 0:0
20:00Столем Гневино - Бленкитни Старгард -:-

ПОЛША: III Лига - Група III

18:00Бжег - Ракув 2 1:4
18:00Жельона гора - Хробри Глогов 2 2:1
90+'Карина Губин - Павловице 1:4
18:00Легница 2 - Белско-Бяла 0:2
18:00Стилон Гожов - Гурник З. 2 2:3
18:00Шленза Вроцлав - Ключборк 4:5
ПолувремеНиса - Гочалковице Здруй 0:1
ПолувремеОдра Воджислав - Варта Гожов 0:1
ПолувремеПолония Битом - Гварек Тарновске Гори 0:1

ПОЛША: III Лига - Група IV

18:00Авия Свидник - ЛКС Лагув 0:0
18:00Вислока Дембица - Бяла Подляска 0:1
90+'Вязовница - Люблинианка 4:1
18:00Корона Келце 2 - Островец Швентокшиски 2:1
18:00Краковия 2 - Сандомеж 3:0
18:00КС Вечиста Краков - Сокол Шенява 4:1
18:00Уния Тарнув - С. Вола 0:2
18:00Хелмианка Хелм - Орлета Радзин 1:3
18:00Чарни Поланиец - Подхале Нови Тарг 1:2

ПОРТУГАЛИЯ: Лига Португалия 2

13:00Бенфика B - Ещрела 1:2

РУМЪНИЯ: Купа на Румъния - Квалификация

17:30Авънтул Периам - Бишнов -:-
17:30Авънтул Регин - Gloria Bistrita -:-
17:30Ариешул Турда - Виторул Клуж -:-
17:30Браду - Унирея Басков -:-
17:30Гилортул Тг. Карбунещ - Виторул Шимиан -:-
17:30Дунареа Турис - КСМ Александрия -:-
17:30Жиу Петрошани - Пандури -:-
17:30Кидс Тампа Брашов - Търгу Секуйеск -:-
17:30КСМ Бакъу - Динамо Бакъу -:-
17:30КСМ Олтеница - Инаинте Моделу -:-
17:30КСМ Пашкани - Щийнца Мирослава -:-
17:30КСМ Ръмнику Сърат - Металул Бузъу -:-
17:30КСО Плопени - Блежой Виспещ -:-
17:30КСО Филиаши - Ведица Колонещи -:-
17:30КС Фаурей - Реколта Г. Дожа -:-
17:30Лучефарул Орадеа - Крисул Кишинеу Крис -:-
17:30Минерул Костещи - Хорезу -:-
17:30Муничипал Лугож - Аурул Брад -:-
17:30Петролул Поткоава - Спортинг Рошиори -:-
17:30Прогресул Езериш - Лупак -:-
17:30Прогресул Шомкута Маре - КСМ Сату Маре -:-
17:30Санататеа Клуж - Minerul Ocna Dej 3:4
17:30Сантандрей - Бъйле Феликс -:-
17:30Спортинг Васлуй - Хушана Хуши -:-
17:30Спортинг Лиещи - Аеростар -:-
17:30Спортул Кишкани - Фортино Янка -:-
17:30СР Брашов - Крепост Ръшнов -:-
17:30Теуз Чермей - Шоими Липова -:-
17:30Фетещи - Агрикола Борчеа -:-
17:30Фронтиера Куртичи - Прогресул Печика -:-
17:30Шимлеу Силванией - КСМ Залъу -:-
17:30Шомуз Фълтичени - Чехлаул -:-
17:30ACS Targu Mures 1898 - Униреа Унгени -:-
17:30AU Ploiesti - Морени -:-
17:30Viitorul Darabani - Буковина Радаути -:-
20:00Аксиополис Чернавода - Глория Албещ -:-

САЩ: Мейждър Лийг Сокър

05:30Лос Анджелис ФК - ДС Юнайтед 1:0

СВЯТ: Приятелски международни срещи

15:00Япония U19 - Виетнам U19 5:0

СВЯТ: Приятелски клубни срещи

09:30Шимшон Кафр Касим (Isr) - Ирони Бака (Isr) 0:3
12:00Реал Мадрид B (Esp) - Фуенлабрада (Esp) 3:4
18:00Франчакорта (Ita) - Перголетезе (Ita) 0:2
74'Гондомар (Por) - Сао Мартиньо (Por) 0:2
ПолувремеРаднички Белград (Srb) - Шабаб Ал-Ахли Дубай (Uae) 0:1
20:00Атл. Мадрид B (Esp) - КФ Интерсити (Esp) -:-
20:00Бургос Промесас (Esp) - Алавес B (Esp) -:-
20:00Галапагар (Esp) - Навалкарнеро (Esp) -:-
20:00Картахена B (Esp) - Еркулес (Esp) -:-
20:00Кинтанар (Esp) - Албасете (Esp) -:-
20:00Сант Андреу (Esp) - Тераса (Esp) -:-
20:15Деусто (Esp) - Сестао (Esp) -:-
20:30Калахора (Esp) - Р. Сосиедад B (Esp) -:-
20:30Теруел (Esp) - Валенсия B (Esp) -:-
20:30Унион Нететал (Ger) - Кьолн II (Ger) -:-
21:00Алкоркон (Esp) - Балеарес (Esp) -:-
21:00Алхесирас (Esp) - Рекреативо Уелва (Esp) -:-
21:00Еспаньол B (Esp) - Химнастик (Esp) -:-
21:00Ехидо (Esp) - Гранада B (Esp) -:-
21:00Конкенсе (Esp) - Виярубия (Esp) -:-
21:00Самора (Esp) - Кория (Esp) -:-
21:00Утрера (Esp) - Кадис B (Esp) -:-
21:30Вияробледо (Esp) - Йекляно (Esp) -:-
21:30Естраденсе (Esp) - Понтеведра (Esp) -:-
21:30Касереньо (Esp) - КД Бадахос (Esp) -:-
22:00Пособланко (Esp) - Кордоба (Esp) -:-

СВЯТ: Световно първенство - Жени Под20

02:00Колумбия U20 W - Нова Зеландия U20 W 2:2
02:00Мексико U20 W - Германия U20 W 1:0
05:00Австралия U20 W - Испания U20 W 0:3
05:00Бразилия U20 W - Коста Рика U20 W 5:0

СВЯТ: Приятелски клубни срещи - жени

77'Реал Овиедо W (Esp) - Атлетик Билбао B W (Esp) 0:0
ПолувремеДеп. Ла Коруня W (Esp) - Ейбар W (Esp) 0:1
19:00Дижон W (Fra) - Ст. Етиен W (Fra) -:-
21:00Тотнъм W (Eng) - Белеза W (Jpn) -:-
00:00Рейн W (Usa) - Клуб Америка W (Mex) -:-

СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ: Премиършип - жени

21:45ОтложенГленторан W - Мид-Ълстър W -:-
21:45Дери Сити W - Клифтънвил W -:-
21:45Линфийлд W - Крузейдърс W -:-
21:45Сайън Суифтс W - Лисбърн Лейдис W -:-

СЕВЕРНА И ЦЕНТРАЛНА АМЕРИКА: КОНКАКАФ Лига

01:00Мигелито (Pan) - Тауро (Pan) 0:1
03:00Комуникасионес (Gtm) - Дирианген (Nic) 0:1
05:00Пасифик ФК (Can) - Ередиано (Cos) 0:1

СЕВЕРНА МАКЕДОНИЯ: Първа македонска футболна лига

18:00Шкендия - ФК Скопие 2:0

СЛОВАКИЯ: Купа на Словакия

17:30Велка Ломница - Бардейов -:-
17:30Габолтов - Гиралтовце -:-
18:00Бешенов - Липани -:-
18:00Модра - Галанта -:-
18:00Хминианска Нова Вес - Стропков -:-
18:30Лозорно - Д. Лужна -:-

СОМАЛИЯ: Нейшън Линк Телеком

15:30Хееган - Джазира -:-

СЪРБИЯ: Супер Лига

20:00Колубара - Раднички Ниш -:-

ТАНЗАНИЯ: Лиги Куу Бара

16:00Додома Джиджи - Мбея Сити 1:3
16:00Коустъл Юниън - Кинондони МК 1:0
82'Симба - Гейта Голд 2:0
20:15Азам - Кагера Шугър -:-

ТУРЦИЯ: Лига на резервите

17:00Коняспор 2 - Бююкшехир 2 1:2

УЗБЕКИСТАН: Супер лига

17:00Пахтакор - Олимпик 1:1
90+'Насаф Карши - АГМК 0:0

УНГАРИЯ: Меркантил Банк Лига

72'Дороги - Сентлоринц 1:0
71'Мошонмадяровари ТЕ - Казинцбарцикаи 1:2
78'Ниредхаза - Шорокшар 3:1
71'Халадаш - Сегед 0:0
71'Чаквари - Тисакечке 1:0
54'Дьор - Шиофок 2:1
20:00Бекешчаба 1912 - МТК Будапеща -:-
20:00Будафоки - Гирмот -:-
20:00Диошдьор - Айка -:-
20:00Козармишлени СЕ - Печ МФК -:-

УНГАРИЯ: НБ III - Изток

72'БВСК-Зугло - Вашаш II 3:1
71'БКВ Елоре - Карцаги 0:1
68'Дебрецени ЕАК - Диошдьор II 0:1
18:30Егер СЕ - Фюзешдярмат -:-
74'Кишварда II - Путнок 1:1
18:30Кьорьошладени МШК - Тисафюреди -:-
18:30Пензюдьор - Бекешчаба 1912 II -:-
18:30Тисауйварош - Хатван -:-
69'Хайдусобосло - Дебрецен II 1:0
18:30Ясберени - Шеньо Карнифекс -:-

УНГАРИЯ: НБ III - Централна

12:00Ференцварош II - Хонвед II 1:2
66'Балашадярмат - Макой 1:0
18:30Дунайварош ПАШЕ - Солноки МАВ -:-
18:30Иванча - Банк -:-
68'Монори - Ходмезьовашархей ФК 0:2
18:30МТК Будапеща II - Майоши -:-
72'Пакш II - Кечкемети ТЕ II 4:1
71'ПТЕ-ПЕАК - ФК Дабаш 0:0
18:30Уйпещ II - ЕШМТК Будапеща -:-
75'Цегледи - Сексарди 0:1

УНГАРИЯ: НБ III - Запад

12:00Келен - Академия Пушкаш II 1:1
12:00МОЛ Фехервар II - Дьор II 2:2
73'ВЛШ Веспрем - Будайорши 0:0
73'Гирмот II - Балатонфуреди 2:1
74'Ерди - Капошвар 1:2
70'Жамбек - III. керулети ТУЕ УПЕ 0:4
77'Мори СЕ - Татабаня 1:4
72'Нагиканица - Чорнай 5:1
18:30Тешканд - Залаегерсег II -:-
19:00Бичкей - Комароми ВСЕ -:-

УРУГВАЙ: Сегунда дивисион

20:00КА Серо - Ла Лус 2:0

УРУГВАЙ: Купа на Уругвай

04:10Уругвай Монтевидео - Палермо де Роча 2:1
21:00Атенас - Мар Де Фондо -:-

ФАРЬОРСКИ ОСТРОВИ: Висша лига

20:00Б36 Торсхавн - НСИ Рунавик -:-
21:00Скала ИФ - Викингур -:-

ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група А

ПолувремеКаПа - Кески-Уусимаа 2:1

ЧЕРНА ГОРА: Втора лига

90+'Игало - OFK Niksic 1:0
18:00Отрант - ФК Подгорица 0:0
20:00Ком Подгорица - Бокел -:-
20:00Младост ДГ - Зета -:-
21:00Беране - Гърбал -:-

ЧЕХИЯ: МОЛ Къп

18:00Баник Мост-Соуш - Адмира Прага 2:1
18:00Бенешов - Таборско 0:1
Изчаква
резултат
Бзенец - Бохунице 1:1
18:00Биловец - Тринец 2:6
18:00Бохумин - Хлучин 0:3
18:00Брозани - Варнсдорф 1:3
Изчаква
резултат
Велке Хамри - Хлумец Над Цидлиноу 1:2
18:00Витковице - Квитковице 2:4
18:00Вшеховице - Валашске Мезиржичи 2:0
18:00Добровице - Усти над Лабем 1:5
90+'Домажлице - Кралув Двур 1:1
Изчаква
резултат
Ждар над Сазавоу - Ихлава 0:0
90+'Ждирец - Лишен 1:1
Изчаква
резултат
Катовице - Пржещице 0:1
Изчаква
резултат
Клатови - Прибрам 0:3
ПродължениеКозловице - ФК Фридек-Мистек 2:2
Изчаква
резултат
Либиш - Влашим 0:6
18:00Либчани - Чески Брод 3:2
18:00Нови Бидзов - Пжеперже 1:2
18:00Нови Йичин - Кромериж 0:2
18:00Собеслав - Писек 3:0
Изчаква
резултат
Спержице - Росице 0:0
90+'Тасовице - Ходонин 3:3
18:00Усти над Орлици - Живанице 3:2
Изчаква
резултат
Хвезда Хеб - Марианске Лазне 1:1
87'Хомутов - Карлови Вари 4:1
Изчаква
резултат
Шумперк - Уничов 0:0
Изчаква
резултат
Libisany - Летохрад 1:1
67'Моторлет Прага - Уйезд Прага 2:1
71'Повлътавска ФА - Хрудим 0:0
67'Старт Бърно - Велке Мезиржичи 2:1
ПолувремеКосмоноси - Жижков 0:1
ПолувремеРокицани - Кладно 0:0
ПолувремеФК Турнов - Велвари 0:5
Изчаква
резултат
Хребеч - Запи 0:1
ПолувремеЧаслав - Вълтавин 1:0
ПолувремеЧеска Липа - Бенатки 0:3

ЧЕХИЯ: Краловохрадецки КП

ПолувремеКостелец н. Орл. - Славия Храдец 0:2

ЧИЛИ: Примера Б

01:00С. Уондърърс - Депортес Темуко 3:0

ЧИЛИ: Купа на Чили

01:00Аудакс Италиано - У. Католика 0:2
03:30У. Де Консепсион - Махаянес 0:2
00:00Антофагаста - Курико Унидо -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: Първа Лига Класик - Група 3

20:00Уцвил - Винтертур II -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Южен Свиаланд

20:30Вермболс - Карлбергс -:-

ШВЕЦИЯ: Купа на Швеция - Жени - Квалификация

20:00Сефле СК W - Малбакенс W -:-
20:00Farjestadens W - Векшьо ДФФ W -:-
20:15Rosengard 1917 W - Бромьола W -:-
20:30Гьотеборг ДФФ W - Йитекс W -:-
21:00Солентюна W - Елвшьо W -:-

ЮЖНА АФРИКА: Висша лига

20:30Роял АМ - Орландо Пайрътс -:-

ЮЖНА КОРЕЯ: К Лига 2

13:00Гиеонгнам - Теджън 2:1
13:00Гуанджу ФК - Жеонам 1:1
13:30Асан - Гимпо ФК 0:1

ЮЖНА КОРЕЯ: К3 Лига

13:00Чхонджу - Чеонан Сити 0:1

ЯПОНИЯ: Лига 2 на Япония

13:00Чиба - Кофу 0:0

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.Flashscore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от Flashscore.com поради технически причини.