ОПРЕСНИ

Баскетбол » Днес » Всички

ИСПАНИЯ: ACB - Лига Ендеса

13:30Билбао - Фуенлабрада -:-
14:00Гран Канария - Реал Бетис -:-
18:00Бреоган - Реал Мадрид -:-
19:30Баскония - Тенерифе -:-

ИТАЛИЯ: Лега А

13:00Тревизо - Сасари -:-
17:30Пезаро - Тортона -:-
18:30Бреша - Баскет Наполи -:-
19:30Кремона - Варезе -:-
21:45Олимпия Милано - Венеция -:-

ТУРЦИЯ: Супер лига

13:00Меркезефенди - Yalovaspor -:-
15:30Тофаш - Петким Спор -:-
18:00Афион Беледие - Бююкчекмедже -:-

ФРАНЦИЯ: LNB - Национална лига на Франция

18:00Монако - Дижон -:-
18:00Страсбург - Лион-Вильорбан -:-

АВСТРИЯ: Суперлига

18:30Клостернойбург Дюкс - Грац УБСК -:-

АВСТРИЯ: Втора Лига

17:00Баскет Флеймс - Вьортерзее Пиратен -:-
17:00Ваграм - Рейдърс Тирол -:-

АВСТРИЯ: Суперлига - жени

19:00УБИ Грац W - Духес Клостернайбург W -:-
20:00Баскет Флеймс W - УБШК-ДББК Грац W -:-

АРЖЕНТИНА: Торнео Супер 20

01:00Обрас Санитариас - Архентино 77:68
03:00Платенсе - Химнасия 64:78
03:00Сан Лоренсо - Феро 72:71

БЕЛАРУС: Висша лига - жени

13:00Хоризонт Минск 2 W - БДУ-Цмоки W -:-
14:00Гродно W - Брест W -:-
15:00Цмоки Минск W - Гомел W -:-

БЕЛГИЯ: Топ дивизия - жени

12:15Шарлероа W - Мехелен W -:-

БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: Първенство БиХ

20:00Промо - Леотар Требине -:-
20:00Радник Биелина - Братунац -:-
20:00Мърконич град - Челик -:-

БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: Първенство на БиХ - жени

19:00Феникс W - Орлови W -:-
19:00Челик Зеница W - Леотар Требине W -:-
18:00КК Бърцанка W - Плейоф Сараево W -:-

ГЕРМАНИЯ: Баскетболна бундеслига

16:00Байерн - Гисен -:-
16:00Бамберг - Хайделберг -:-
16:00Хамбург - Байройт -:-
19:00Олденбург - Алба Берлин -:-

ГЕРМАНИЯ: Про А

17:30Рощок - Пантерс Швенинген -:-

ГЕРМАНИЯ: Про Б

17:00Зандресдорф - Изерлон Кангаруус -:-
17:00Кобург - Льовен -:-
17:00РШФ Айнтрахт - Кьолн -:-

ГЕРМАНИЯ: DBBL - Жени

17:00ДжироЛайв W - Фрайбург W -:-
17:00Келтерн W - ТК Хановер W -:-
17:00Саарлуис W - Гьотинген W -:-
17:00Хале W - Марбург W -:-
17:00Хели Гърлс W - Райнланд Лайънс W -:-

ГРУЗИЯ: Суперлига

17:00Динамо Тбилиси - Тбилиси Стейт -:-

ГЪРЦИЯ: Баскет Лига

17:00Олимпиакос - Промитеа -:-
20:00Лариса - Лаврио -:-

ГЪРЦИЯ: А1 - жени

14:00ПАС Янина W - Олимпиакос W -:-
15:00Лефкадас W - Дафни W -:-
17:00Елефтерия W - Панатинайкос W -:-

ГЪРЦИЯ: А2 - жени

12:00Аполон Каламариас W - Panathlitikos W -:-
12:30Кавала W - Ираклис W -:-
13:00Арис W - Panseraikos W -:-
13:00Ипократис W - Аминтас W -:-
13:00Протеас Вулас W - Santorini W -:-
13:30Атинайкос W - Кронос W -:-
14:30Мент W - Panorama W -:-
14:45Pylaia W - Aspis 2001 W -:-
17:45AEK Peristeriou W - Терпситеа Глифадас W -:-

ДАНИЯ: Дамелиген

17:00Сису W - Фалкон W -:-

ЕВРОПА: АБА Лига

13:00Сплит - Студентски Център -:-
18:00КК Кърка Ново место - Задар -:-
19:00Борац - Мега Баскет -:-
20:00ФМП Белград - Морнар Бар -:-
22:00Цървена Звезда - Цедевита Олимпия -:-

ЕВРОПА: BNXT League

15:00Цволе - Лайден -:-
16:00Льовен Беърс - Антверп Джайънтс -:-
16:00Финикс Брюксел - Лиеж -:-

ЕВРОПА: Латвийско-Естонска лига

17:00Рапла - Раквере Тарвас -:-
18:00ТТУ КК - Талина Калев -:-

ЕВРОПА: WBBL - жени

13:00Талин Юнивърсити W - Лиепаяс Папирс/ЛССС W -:-
13:00TalTech W - Даугавпилс W -:-
14:00Нептунас W - БЯБС Рига W -:-

ИЗРАЕЛ: Супер Лига

18:00Бней Херцлия - Апоел Ейлат -:-
19:55Нес Циона - Апоел Холон -:-
21:00Гилбоа Галил - Макаби Тел Авив -:-

ИРЛАНДИЯ: СуперЛига

17:00Мойкулен - Трали Уориърс -:-

ИСЛАНДИЯ: Висша лига - жени

21:00Хаукар W - Скалагримур W -:-

ИСПАНИЯ: ЛЕБ Оро

13:00Кастейо - Баскет Жирона -:-
13:15Прат Ховунтуд - Овиедо -:-
13:30Аликанте - Мелия -:-
13:30Алманса - Паленсия -:-
13:30Касерес - Уеска -:-
18:00Майорка Палма - Естудиантес -:-
19:00Ираурги СБ - Форка Лейда -:-
20:00Гранада - Лейма Коруна -:-
21:00Реал Валядолид - Гипузкоа -:-

ИСПАНИЯ: ЛЕБ Плата

13:00Виве Менорка - Алжинет -:-
19:00Беникарло - Реал Каное -:-
20:00Клавихо - Zornotza ST -:-

ИСПАНИЯ: Женска лига

19:05Уни Жирона W - Леганес W -:-
19:45Сарагоса W - ИДК Гипузкоа W -:-
21:30Енсино W - Гран Канария W -:-

ИТАЛИЯ: Серия А2

13:00Трапани - Мантова -:-
18:00Канту - Баскет Торино -:-
19:00Асиджеко Пиаченца - Тревильо -:-
19:00Балтур Ченто - Верона -:-
19:00Бейкъри Пиаченца - Пистоя -:-
19:00Киети Баскет - Евробаскет Рома -:-
19:00Латина - Киузи -:-
19:00Ордзи Баскет - Монферато -:-
19:00Фабриано - Сан Северо -:-
19:00Ферара - Равена -:-
19:00Форли - Стела Адзура -:-

ИТАЛИЯ: Серия А1 - Жени

19:00Венеция W - Сан Мартино W -:-
19:00Лука W - Либертас Монкалиери W -:-
19:00Рагуза W - Costa Masnaga W -:-
19:00Сасари W - Емполи W -:-
20:00Скио W - Сан Джовани W -:-

ИТАЛИЯ: Серия А2 - жени - север

19:00Torino Teen W - Скривия W -:-

ИТАЛИЯ: Серия А2 - жени - юг

16:00Савона W - Каляри W -:-
16:30Civitanova Marche W - Patti W -:-
17:00Capri W - Valdarno W -:-
19:00Специя W - Флоренция W -:-

КИПЪР: Дивизия А

20:00ЕТА Енгоми - Ахилеас -:-

КИТАЙ: Баскетболна асоциация на Китай - CBA

06:00Дзянсу - Пекин -:-
06:00Шанси - Ningbo Rockets -:-
10:30Гуанджоу - Ляонин -:-
10:30Шанхай - Тианджин -:-
15:00Джъдзян - Фудзиен -:-
15:00Синдзян - Джъдзян Гуангша -:-

ЛИТВА: LKL

17:00Шяуляй - Жалгирис Каунас -:-
17:20Лабас Гас - Пиено Звайгздес -:-

ЛЮКСЕМБУРГ: Total League

18:15Етелбрук - Еш -:-
19:00Бертранж - Амикал Щеесел -:-

ЛЮКСЕМБУРГ: Total League Women

16:15Етелбрук W - Еш W -:-
17:00Бертранж W - Мусел Пайкс W -:-

МЕКСИКО: LNBP

02:00Астрос - Фуерса Рехия 96:89
03:00Алконес де Халапа - Дорадос 82:79
03:00Либертадорес - Пантерас 105:101
4та четвъртСолес - Абехас 65:62
23:00Астрос - Фуерса Рехия -:-
00:00Солес - Абехас -:-

НИДЕРЛАНДИЯ: ЖБЛ - жени

19:00Ден Хелдер W - Utrecht W -:-

НОРВЕГИЯ: Баскетболна лига на Норвегия - BLNO

15:00ОтложенГимле - Майнърс -:-
18:00Амеруд - Нидарос Джетс -:-
18:00Барум - Тромсьо -:-

НОРВЕГИЯ: Квинелиген - Жени

15:30Хейбротен W - Тромсьо W -:-
18:00Берген W - Берум W -:-

ОБЕДИНЕНО КРАЛСТВО: Купа на Великобритания

17:00Плимут Сити Пейтриътс - Лондон Лайънс -:-
20:00Глазгоу Рокс - Нюкасъл Ийгълс -:-

ОБЕДИНЕНО КРАЛСТВО: WBBL - жени

17:00Каледония Прайд W - Дърам Палантинейтс W -:-
18:00Лестър Райдърс W - Уестфийлд Хелт Шефийлд Хатърс W -:-
18:30Глостър W - Манчестър Мистикс W -:-

ПОЛША: Таурон Баскет Лига

18:30Остров Велкополски - Трефл Сопот -:-

ПОЛША: 1. Лига

20:00Сласк Вроцлав II - Люблин 2 -:-

ПОЛША: Екстракласа - Жени

14:00Полония Варшава W - Гожов W -:-
18:00Артего Бидгошч W - Полковице W -:-
18:00ГТК Гдиня W - Любин W -:-
18:00Торун W - Шленза Вроцлав W -:-

ПОРТУГАЛИЯ: Португалска баскетболна лига - LPB

23:00Бенфика - Оливейренсе 97:70
23:30Лузитания - Витория 80:71
17:30Повоа/Монтеадриано - КАБ Мадейра -:-

ПОРТУГАЛИЯ: Пролига

23:30Мая - Есгейра 59:69
20:45Бенфика Лисабон B - Галитос -:-

ПОРТУГАЛИЯ: ЛФБ - жени

17:00ГДЕССА Барейро W - Галитос W -:-
17:00Гифоеш W - Бенфика W -:-
17:30Униао Спортива W - Оливаиш Коимбра W -:-
19:00CDEFF W - Витория W -:-

ПУЕРТО РИКО: BSN - Плейофи

03:00Кангрехерос - Капитанес де Аресибо 86:96
03:00Каридурос Фахардо - Брухос де Гуаяма 90:87

РУМЪНИЯ: Дивизия А - Първи етап

18:30Динамо Букурещ - КСМ Търгу Жиу -:-

РУМЪНИЯ: Национална лига - жени - Първи етап

19:00Сепси С. W - Финикс Констанца W -:-

РУСИЯ: ВТБ Обединена Лига

11:00Енисей - Уникс Казан -:-
14:00Локомотив Кубан - Зенит Петербург -:-

РУСИЯ: Висша лига - жени

10:00Новосибирск W - МБА Москва W -:-
15:00Динамо Москва W - УГМК Екатеринбург W -:-
15:00Енисей Красноярск W - Динамо Курск W -:-
15:00Ногинск W - Ростов W -:-
16:00Спартак Москва W - Самара W -:-
17:00Надежда W - Ника Сиктивкар W -:-

САЩ: Женска НБА - Плейофи

22:00Чикаго Скай W - Финикс Мъркюри W -:-

СЛОВЕНИЯ: Лига Нова КБМ

20:00Хелиос Домжале - Златорог Ласко -:-

СЪРБИЯ: Първа Лига

19:00Войводина Нови Сад - ОКК Нови Пазар -:-
19:00ОКК Белград - Лесковац Здравле -:-

СЪРБИЯ: 1. ЖЛС - жени

18:00Войводина W - Партизан W -:-
19:30Дуга W - Арт Баскет W -:-

ТУРЦИЯ: ТБЛ

14:00Sigortam.net ИТЮ - Анталия Гюнеши -:-
15:45Балъкесир - Самсунспор -:-
17:30Анкара Колежлилер - Борнова -:-

ТУРЦИЯ: KBSL Жени

14:00Елазъ Ил Йозел Идаре W - Хатай W -:-
15:00Бешикташ W - Несибе Айдън W -:-
16:00Белона Кайзери W - ЧБК Мерсин W -:-
17:00Орманспор W - Измит Беледиеспор W -:-

ТУРЦИЯ: ТКБЛ - жени

14:00Чаник W - Ферхатоглу W -:-

УКРАЙНА: FBU Суперлига

13:00Харкивски Соколи - Одеса -:-
14:00БК Днипро - Химик -:-
14:00Тернопил Тнеу - Прометей -:-
16:00Киев Баскет - БК Запорожие -:-

УНГАРИЯ: NB I. A

17:00Седеак - ОШЕ Лайънс -:-
19:00Шолноки Олай - Печи ВСК -:-

УНГАРИЯ: Дивизия 1 Жени

19:00Шопрон W - УНИ Дьор W -:-

ФИЛИПИНИ: Купа на Филипините - Плейофи

11:35Сан Мигел Биърмен - ТНТ КаТропа -:-

ФИНЛАНДИЯ: I Divisioona A

17:00Корикоувот - Кристика Турку -:-
17:00Мунк. Кисапоят - Хонка -:-
17:30Хелзингин НМКЮ - Oulu -:-

ФРАНЦИЯ: Про Б

16:45Булазак - Кампер -:-

ФРАНЦИЯ: Espoirs U21

14:00Монако U21 - Дижон U21 -:-

ФРАНЦИЯ: LFB - Жени

16:30Тарб ГБ W - Ла Рош W -:-
17:00Лион W - ЕСБ Лил W -:-

ХЪРВАТИЯ: Първа лига

18:00Фурнир - ГКК Шибенка -:-
19:00Шкрълево - Цибона -:-
20:00Цедевита - Алкар -:-
20:00Дубровник - Medvescak -:-

ХЪРВАТИЯ: Висша лига - жени

19:00Пула Мовитер W - Медвешак W -:-
19:00Трешневка 2009 W - ЖКК Мурса Осиек W -:-

ЧЕХИЯ: Матони NBL

19:00Усти над Лабем - Оломоуцко -:-

ЧЕХИЯ: 1. Лига

17:00Свитави - Нови Йичин -:-
18:00Ихлава - Оломоуц -:-
18:00Снейкс Острава - Пардубице 2 -:-
18:30Полаби - Славия Прага -:-
19:00Сокол Писек - Пелхржимов -:-

ЧЕХИЯ: ZBL- Жени

15:30Трутнов W - Храдец Кралове W -:-

ЧИЛИ: ЛНБ 2

23:00Спортива Италиана - Брисас 82:51
01:00Арабе Валпараисо - Манкеуе 69:87
01:00Лисео Курико - Бостън К. Ч. 65:77
01:00Труенос де Талка - Тингиририка 68:71СП
02:00Артуро Прат Сан Фелипе - Стадио Италиано 75:83СП
23:00Бостън К. Ч. - Тингиририка -:-
23:00Брисас - Труенос де Талка -:-
23:00Лисео Курико - Арабе Валпараисо -:-
00:30Стадио Италиано - Спортива Италиана -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: СБ Лига

17:00Лугано Тайгърс - Сдент ББК Нион -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: ШБ Лига - жени

17:00Женева W - Фрибур W -:-

ШВЕЦИЯ: Суперетан

17:00РИГ Марк - Норорт -:-

ШВЕЦИЯ: Баскететан - жени

13:00Алвик 2 W - БГ Люлео W -:-
13:00Ветербигден Спаркс 2 W - Onsala W -:-
14:00Хага 2 W - Марбо W -:-
14:30Лобас W - Худинге W -:-
15:00Норорт W - Умеа W -:-
16:00АИК Баскет W - Лулеа Старс W -:-
17:00Malbas Malmo W - РИГ Марк W -:-

ЮЖНА КОРЕЯ: KBL

08:00Донгбу Проми - KoGas -:-
10:00Сеул Найтс - Мобис Фоебус -:-
12:00ЛГ Сейкърс - КСС Еджис -:-

ЯПОНИЯ: Б.Лига

07:05Тояма - Даймънд Долфинс -:-
07:05Хирошима Д. - НеоФиникс -:-
08:05Йокохама - Сън Рокърс Шибуя -:-
08:05Киото - Шига -:-
08:05Хокайдо - Ниигата -:-
09:05Алварк - Шиншу -:-
09:05Гунма - СийХорсис Микава -:-
10:05Осака - Шимане -:-
10:05Чиба - Акита -:-
13:05Ibaraki Robots - Уцуномия Брекс -:-

ЯПОНИЯ: Ж Лига - жени

07:00Ниигата W - Aisin Wings W -:-

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.FlashScore.bg осигурява резултати на живо за баскетбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от FlashScore.com поради технически причини.