ОПРЕСНИ

Футбол » Днес » Коефициенти

АНГЛИЯ: Висша лига

16:00Евертън - Уест Хям -:- [ 2.60 | 3.40 | 2.70 ]
18:30Нюкасъл Юн - Тотнъм -:- [ 3.25 | 3.50 | 2.15 ]

БЪЛГАРИЯ: Efbet Лига

17:00Черно море - Славия София -:- [ 1.70 | 3.60 | 5.25 ]
19:15ЦСКА София - Ботев Пловдив -:- [ 1.50 | 4.20 | 6.50 ]

ГЕРМАНИЯ: Бундеслига

16:30Байер Леверкузен - Байерн Мюнхен -:- [ 5.00 | 4.75 | 1.57 ]
18:30Аугсбург - Арминия Билефелд -:- [ 2.25 | 3.30 | 3.25 ]

ИСПАНИЯ: ЛаЛига

15:00Райо Валекано - Елче -:- [ 1.80 | 3.50 | 4.75 ]
17:15Селта Виго - Севиля -:- [ 3.40 | 3.20 | 2.25 ]
19:30Виляреал - Осасуна -:- [ 1.61 | 3.80 | 5.75 ]
19:30ОтложенГранада - Атл. Мадрид -:-
19:30ОтложенРеал Мадрид - Атл. Билбао -:-
22:00Барселона - Валенсия -:- [ 1.50 | 4.20 | 6.50 ]

ИТАЛИЯ: Серия А

13:30Каляри - Сампдория -:- [ 2.50 | 3.40 | 2.80 ]
16:00Дженоа - Сасуоло -:- [ 3.10 | 3.50 | 2.25 ]
16:00Емполи - Аталанта -:- [ 5.75 | 4.33 | 1.55 ]
16:00Удинезе - Болоня -:- [ 2.25 | 3.40 | 3.20 ]
19:00Наполи - Торино -:- [ 1.40 | 4.50 | 8.50 ]
21:45Ювентус - Рома -:- [ 1.85 | 3.80 | 4.00 ]

ФРАНЦИЯ: Лига 1

14:00Троа - Ница -:- [ 3.80 | 3.75 | 1.90 ]
16:00Бордо - Нант -:- [ 2.80 | 3.30 | 2.55 ]
16:00Брест - Реймс -:- [ 2.25 | 3.20 | 3.30 ]
16:00Метц - Рен -:- [ 4.75 | 3.75 | 1.72 ]
16:00Страсбург - Ст. Етиен -:- [ 2.10 | 3.40 | 3.50 ]
18:00Монпелие - Ланс -:- [ 3.10 | 3.50 | 2.25 ]
21:45Марсилия - Лориан -:- [ 1.50 | 4.33 | 6.50 ]

АВСТРАЛИЯ: НПЛ Куинсланд

10:00Куинсланд Лайънс - Мортън Бей Юн -:-

АВСТРАЛИЯ: Висша лига на Бризбейн - Плейофи

10:30Албани Грийк - Бейсайд -:-

АВСТРАЛИЯ: FFA Къп

07:30Аделаида Олимпик - Аделаида Юнайтед -:-

АВСТРИЯ: Бундеслига

15:30ЛАСК - Волфсбергер AK -:- [ 1.83 | 3.60 | 4.33 ]
15:30Тирол - Хартберг -:- [ 2.40 | 3.50 | 2.87 ]
18:00Щурм Грац - Рийд -:- [ 1.30 | 5.50 | 10.00 ]

АВСТРИЯ: 2. Лига

11:30БВ Линц - Аустрия Виена II -:-

АВСТРИЯ: Регионална лига - Изток

15:30Адмира (Am) - Леобендорф -:-

АВСТРИЯ: Регионална лига запад - Тирол

11:30Райхенау - Телфс -:-
16:00Швац - Тирол (Am) -:-

АВСТРИЯ: Регионална лига Запад - Ворарлберг

15:00Рьотис - Адмира Дорнбирн -:-
16:00А. Лустенау (Am) - Ротенберг -:-
17:00Ег - РВ Ранквайл -:-

АВСТРИЯ: Бундеслига - жени

11:30Фърст Виена W - Фордерланд W -:-
12:00Аустрия Виена W - Вакер Инсбрук W -:-
13:00Щурм Грац W - Ст. Пьолтен W -:-

АЗЕРБАЙДЖАН: Висша лига

15:30Сумгаит Сити - Нефтчи Баку -:-
17:45Сабах Баку - Карабак -:-

АЗИЯ: AFC Шампионска лига - Плейофи

08:00Поханг (Kor) - Нагоя (Jpn) -:-
13:00Жонбук (Kor) - Улсан Хюндай (Kor) -:-

АЛБАНИЯ: Супер лига

17:45Партизани - Кукеси -:-
20:45Теута - ФК Тирана -:-

АЛБАНИЯ: Първа дивизия

15:00Берат - Аполония Фиер -:-
15:00Беса Кавая - Люшня -:-
15:00Беселидя Лежа - Бурел -:-
15:00Билис - Кораби Пешкопи -:-
15:00Бутринти Саранда - Вора -:-
15:00Малиджи - Ерзени -:-
15:00Тербуни - Шкумбини Печин -:-
15:00Църик - Поградец -:-

АНГЛИЯ: Чемпиъншип

14:00Суонзи - Кардиф -:- [ 2.40 | 3.20 | 3.10 ]

АНГЛИЯ: Истмиън лига - Висша дивизия

17:00Кингстониън - Чесхънт -:-

АНГЛИЯ: Висша лига 2

15:00Мидълзбро U23 - Уест Бром U23 -:-

АНГЛИЯ: Чемпиъншип - жени

16:00Люис W - Чарлтън W -:-

АНГОЛА: Джирабола

17:00КД Лунда Сул - Спортинг Бенгела -:-
18:00Вилиете - Прогресо -:-
18:00Кабускорп - Академика -:-

АНДОРА: Първа дивизия

12:00ФК Санта Колома - Ордино -:-
14:30Интер Клуб Ескалдес - УЕ Енгордани -:-
17:00Сант Хулия - Карой -:-
19:30Атлетик Клуб Ескалдес - УЕ Санта Колома -:-

АРЖЕНТИНА: Професионална лига

00:00Ланус - Банфийлд 1:1 [ 2.37 | 3.10 | 2.87 ]
02:15Уракан - Бока Хуниорс 0:3 [ 3.50 | 2.90 | 2.20 ]
21:45Атл. Тукуман - Архентинос Хрс -:- [ 2.80 | 2.90 | 2.75 ]
21:45Колон Санта Фе - Талерес Кордоба -:- [ 2.55 | 3.10 | 2.70 ]
00:00Алдосиви - Индепендиенте -:- [ 4.00 | 3.40 | 1.83 ]

АРЖЕНТИНА: Примера насионал

20:00Алмиранте Браун - Депортиво Маипу -:- [ 1.75 | 3.40 | 4.50 ]
22:00Гилермо Браун - Институто -:- [ 2.50 | 2.87 | 2.87 ]
22:00Инд. Ривадавия - Ол Бойс -:- [ 2.10 | 2.90 | 3.60 ]
22:00Нуева Чикаго - Агропекуарио -:- [ 3.50 | 2.80 | 2.20 ]
22:00Сан Мартин С.Х. - Тристан Суарес -:- [ 2.00 | 3.00 | 3.50 ]
22:00Чакарита Хуниорс - Килмес -:- [ 3.30 | 2.90 | 2.20 ]

АРЖЕНТИНА: Торнео Федерал

00:30Унион Сунчалес - Спортиво Лас Парехас 1:2
22:00Деф. Пронунсиаменто - КДХУ Гуалегуайчу -:-
22:00Олимпо Баия Бланка - Клуб Спортиво Пенярол -:-
22:30Сансинена - Вия Митре -:-
22:45Десампарадос - Сиудад Боливар -:-
23:00Х. У. Университарио - Феро Хен. Пико -:-
23:30Сентрал Норте - Химнасиа Е.Р. -:-
00:00Спортиво Белграно - Химнасия и Тиро -:-
00:30Чако Фор Евър - Расинг Кордоба -:-

АРЖЕНТИНА: Примера Б - Клаусура

21:00Канюелас - Лос Андес -:-
21:00Тайерес (Р.Е) - Вия Сан Карлос -:-

АРЖЕНТИНА: Примера С - Клаусура

19:30Берасатеги - Итусаинго -:-
21:00Депортиво Еспаньол - Викториано А. -:-
21:00Клуб Лухан - Атлас -:-
21:00Леандро Н. Алем - Архентино де Мерло -:-
21:00Сан Мартин Бурсако - Клейпол -:-
21:00Сентрал Кордоба - Лаферере -:-

АРЖЕНТИНА: Примера D - Клаусура

21:00Депортиво Парагуайо - Линиерс -:-
21:00Пуерто Нуево - Юпанки -:-
21:00Спортиво Баракас - Лугано -:-

АРЖЕНТИНА: Примера А - жени - Клаусура

17:00Сан Лоренцо W - Бока Хуниорс W -:-
21:00Ланус W - Ел Порвенир W -:-

АРМЕНИЯ: Висша лига

15:00Арарат-Армения - Арарат Ереван -:-
18:00BKMA - Нораванк -:-

АФРИКА: CAF Шампионска лига - Квалификация

16:00Джаненг Галакси (Bot) - Симба (Tan) -:-
17:00АС Маниема (Drc) - Мамелоди Съндаунс (Rsa) -:-
17:00Нуадибу (Mrt) - ЕС Сетиф (Alg) -:- [ 4.80 | 3.10 | 1.72 ]
17:30Отохо Д`Ойо (Con) - Петро Атлетико (Ang) -:-
18:00ЛПРК Ойлър (Lbr) - Раджа Казабланка (Mar) -:-
18:00Ривърс Юнайтед ФК (Nga) - Ал-Хилал Омдурман (Sud) -:- [ 1.80 | 3.40 | 3.80 ]
18:00Харт оф Оук (Gha) - Уидад (Mar) -:- [ 2.62 | 3.00 | 2.50 ]
20:00Ал-Итихад (Lby) - Есперанс Тунис (Tun) -:-

АФРИКА: КАФ Купа на Конфедерациите - Квалификация

16:00АС Кигали (Rwa) - Мотема Пембе (Drc) -:- [ 2.25 | 3.00 | 3.00 ]
16:00CFFA (Mad) - Интерклубе (Ang) -:- [ 3.00 | 3.60 | 2.00 ]
17:00Байелса (Nga) - Сфаксиен (Tun) -:-

БАХРЕЙН: Висша лига

17:45Ал-Хала - Манама Клуб -:-
20:20Ал Рифа - Ал Халидия -:-

БЕЛАРУС: Висша лига

13:00ФК Минск - ФК Гомел -:-
15:00Рух Брест - Дин. Минск -:-
17:00Енергетик-БГУ Минск - Динамо Брест -:-
19:30Шахтьор Солигорск - Жодино -:-

БЕЛАРУС: Първа лига

13:30Локомотив Гомел - Орша -:-
15:30Петриков - Лида -:-
17:30Дняпро - Волна Пинск -:-

БЕЛГИЯ: Юпилер Лига

14:30Синт Тройден - Андерлехт -:- [ 4.75 | 3.60 | 1.75 ]
17:00Беершот ФА - Мехелен -:- [ 3.00 | 3.50 | 2.25 ]
19:30Шарлероа - Генк -:- [ 3.20 | 3.60 | 2.00 ]
22:00Гент - Ойпен -:- [ 1.57 | 4.20 | 5.50 ]

БЕЛГИЯ: Втора дивизия

17:00Ломел СК - Мускрон -:- [ 1.66 | 4.00 | 3.75 ]
21:00РВДМ - Вестерло -:- [ 2.87 | 3.40 | 2.10 ]

БЕЛГИЯ: Национална дивизия 1

16:00Бом - Мандел Юнайтед -:-
16:00Кноке - Тесендерло -:-
16:00Сен Елоа - Франк Боран -:-

БЕЛГИЯ: Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ

16:00Амоар - Антонт Дюрбюи -:-
16:00Варнан - Акрен -:-
16:00Гансхорен - Тубизе -:-
16:00Йете - Уарем -:-
16:00Кувен-Мариембург - РААЛ Ла Лувиер -:-
16:00Солиер Спорт - Ребекуаз -:-
16:00Стоке-Варфюзи - Верлен -:-

БЕЛГИЯ: Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А

16:00Ветерен - Петегем -:-
16:00Звевезеле - Ронсе -:-
16:00Менен - Гулегем -:-
16:00Мерелбеке - Зелзате -:-

БЕЛГИЯ: Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ Б

16:00Капелен - Хаселт -:-
16:00Пепинген - Сити Пайрътс -:-

БЕЛГИЯ: Първа Национална - Жени

16:00Льовен II W - Тийнен W -:-

БОЛИВИЯ: Професионална дивизия

00:15Аурора - Томаяпо -:- [ 1.50 | 3.80 | 6.00 ]

БОЛИВИЯ: Насионал Б - Втори етап

20:00Торе Фуерте - КД Кивон -:-
22:00Е.М. Хуанини - Росарио Сентрал -:-
22:00У. Сукре - Бермехо -:-
22:30СА Було Було - Маестранса -:-
22:30Уилс. Кооперативас - Депортиво Шалон -:-
23:00Гарсия Агреда - Мохокоя -:-
23:00Либертад - Сиудад Нуева СК -:-
00:00Вака Диес - Марискал Сукре -:-

БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: Висша лига

18:00ФК Сараево - Посуше -:-
18:00Широки Брег - Приедор -:-

БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: Първа лига - ФБиХ

16:00ГОСК Габела - Горажде -:-

БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: Първа лига - РС

15:30Омарска - Крупа -:-

БРАЗИЛИЯ: Серия А

01:00Шапекоензе-СК - Форталеза 1:2 [ 4.75 | 3.50 | 1.70 ]
03:00Америка МГ - Баия 0:0 [ 1.90 | 3.20 | 3.75 ]
22:00Атлетико-ПР - Флуминензе -:- [ 2.20 | 3.10 | 3.10 ]
22:00Палмейрас - Интернасионал -:- [ 2.00 | 3.30 | 3.30 ]
00:15Атлетико ГО - Атлетико-МГ -:- [ 4.75 | 3.60 | 1.65 ]
00:15Гремио - Жувентуде -:- [ 1.60 | 3.50 | 5.50 ]
00:15Сеара - Брагантино -:- [ 2.20 | 3.20 | 3.10 ]

БРАЗИЛИЯ: Серия B

00:30Операрио - Лондрина 0:0
03:00Конфианка - Авай 3:1

БРАЗИЛИЯ: Серия C - Втори етап

23:00Итуано - Пайсанду Па 3:1
01:00Крисиума - Ботафого ПБ 0:0
22:00Манауш - Ипиранга ФК -:-

БРАЗИЛИЯ: Серия D - Плейофи

23:30Кампинензе - Америка РН 1:0дуз
21:00Феровиария - Атлетико-СЕ -:-
23:30AБC - СЕР Кашиас -:-

БРАЗИЛИЯ: Кампеонато Гаучо 2

21:00Авенида - СК Сао Пауло -:-
21:00Бразил Фароупиля - Игрежиня -:-
21:00ГЕ Баже - Лажеаденсе -:-
21:00ЕК Гуарани - Гуарани де Баже -:-
21:00Пасо Фундо - ЕК Крузейро -:-
21:00Сао Габриел - Интер Санта Мария -:-
21:00Тупи РС - ГЕ Глория -:-
21:00Униао РС - Веранополиш -:-

БРАЗИЛИЯ: Купа на Североизтока - Квалификация

02:00Императриз - Флуминензе-ПИ 2:1дуз

БРАЗИЛИЯ: Бразилейро П23 - Плейофи

23:00Сеара U23 - Гремио U23 -:-

БРАЗИЛИЯ: Бразилейро П20 - Плейофи

22:00Ботафого U20 - Атлетико-МГ U20 -:-

БУРКИНА ФАСО: Висша лига

18:30Витес - Кадиого -:-
18:30Салитас - Маджестик -:-
20:45УСФА - Бобо-Диуласо -:-

БУРУНДИ: Примус Лига

16:00Льо Месажи Нгози - Витал'О -:-
16:00Олимпик С. - Ле Кроко -:-
16:00Рукинзо - ТОП Жуниор -:-
16:00Флямбу Ду Л'Eст - Ню Ойл -:-

БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Югоизточна

16:00Саяна Хасково - Сокол Марково -:-

БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Югозападна

16:00Ботев Ихтиман - Сливнишки Герой -:-

БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Североизточна

16:00ОтложенУстрем Дончево - Спортист Тошево -:-
16:00Черноломец - Ботев Нови Пазар -:-

БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Северозападна

16:00Спартак Плевен - ОФК Левски -:-

ВЕНЕЦУЕЛА: Примера Дивисион - Първи етап

23:00Арагуа - Яракуянос 3:0
01:15Ла Гуаира - Лара 0:2
03:30КД Ерманос Колменарес - Португеса 3:1

ГВАТЕМАЛА: Лига Насионал - Апертура

03:00Антигуа - Солола 4:0
19:00Кобан Империал - Нуева Консепсион -:-
20:30Малакатеко - Мунисипал -:-
21:00Комуникасионес - Ахуапа -:-
00:00Гуастатоя - Кселаю -:-

ГЕРМАНИЯ: Втора Бундеслига

14:30Дармщад - Вердер Бремен -:- [ 3.00 | 3.50 | 2.30 ]
14:30Дрезден - Нюрнберг -:- [ 2.75 | 3.25 | 2.62 ]
14:30Ханза Рощок - Зандхаузен -:- [ 2.00 | 3.40 | 3.80 ]

ГЕРМАНИЯ: Трета Лига

14:00Тюргюджю Мюнхен - Веен -:- [ 2.62 | 3.20 | 2.37 ]
15:00Виктория Кьолн - Вюрцбургер Кикерс -:- [ 2.30 | 3.50 | 2.70 ]

ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Север

14:00Хановер II - Йеделох -:-
15:00Алтона - Холщайн Кил II -:-
16:00Хановершер ШК - БШФ Реден -:-
16:00Хилдесхайм - Люнебургер Ханза -:-

ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Североизток

14:00Айленбург - Халберщад -:-
14:00Берлинек АК 07 - Лихтенберг -:-
14:00ТБ Берлин - Хеми Лайпциг -:-

ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Югозапад

15:00Аален - Елверсберг -:-
15:00Балинген - Кикерс Офенбах -:-
15:00Гросашпах - Щутгарт II -:-

ГЕРМАНИЯ: Регионална лига Байерн

13:15Бухбах - Розенхайм -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига NOFV-Север

14:30Нойщрелиц - Малсдорф -:-
15:00Грайфсвалд - РШФ Айнтрахт -:-
15:00ШФК Херта - Зеелов -:-
15:00Щендал - Блау Вайс Берлин -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига NOFV - Юг

15:00Нордхаузен - Мартинрода -:-
15:00ФК Мерзебург - Грима -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Шлезвиг-Холщайн

15:00Айхеде - Ноймюнстер -:-
15:00Тодесфелде - Любек II -:-
15:00ШК Вайхе-08 II - Бордесхолм -:-
16:00Интер Тюркшпор Кил - Екернфьордер ШФ -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Хамбург

11:45Палома - Вандсбекер Конкордия -:-
11:45ХЕБК Хамбург - Хамбургер ШФ III -:-
16:00Зазел - ФфЛ Лобрюге -:-
16:00Торнеш - Ругенберген -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Бремен

12:00Геестемюнде - Блументалер -:-
12:00Хащед - Вердер Бремен III -:-
15:00Хемелинген - Унион 60 Бремен -:-
16:00Боргфелд - БТШ Нойщад -:-
16:00Комет Арстен - Бремер -:-
16:30СФЛ Бремерхафен - Шваххаузен -:-
16:30Фатан Бремен - Хабенхаузер -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Нидерзаксен

16:00Лупо-Мартини Волфсбург - Егесторф-Лангредер -:-
16:00ТуШ Берзенбрюк - Лооне -:-
16:00ШФГ Гьотинген - Волфенбютел -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Вестфален

16:00Вестфалия Ринерн - Фреден -:-
16:00Каан-Мариенборн - Айнтрахт Райне -:-
16:00Клархолц - Ватеншайд -:-
16:00Падернборн II - Ерндтебрюк -:-
16:00РШФ Майнерцхаген - Халтерн -:-
16:00Финентроп/Баменол - Шпрокхьовел -:-
16:00Холцвикедер ШК - Зиген -:-
16:00ASC 09 Дортмунд - Хамер -:-
16:15Вестфалия Херне - Гутерслох -:-
16:15Енепетал - Шермбек 2020 -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Хесен

16:00Гинсхайм - Бад Фибел -:-
16:00Цайлсхайм - Хадамар -:-
16:00ШФ Щайнбах - Щадталендорф -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар

16:00Гонзенхайм - Валдалгесхайм -:-
16:30Кайзерслаутерн II - Хасиа Бинген -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Байерн - Север

16:00ДЮК Бамберг - Ноймаркт -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Байерн - Юг

15:00Мюнхен 1860 II - Кирханшьоринг -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Баден-Вюртемберг

16:00Оберахерн - Бисинген -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Мителхайм

16:00Айлендорф - Веселинг-Урфелд -:-
16:00Бергиш Гладбах - Брайниг -:-
16:00ФК Виктория 08 - Зигбургер -:-
16:00Фрайалденховен - Пеш -:-
16:00Хенеф - Дюрен -:-
16:00Хурт - Дойц -:-
16:30Фрехен - Алфтер -:-
16:30Фрисдорф - Глеш-Пафендорф -:-
16:30ФфЛ Фихтал - Фортуна Кьолн II -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Нидерхайн

16:00Баумберг - Германия Ратинген -:-
16:00Клеве - ТуРУ Дюселдорф -:-
16:00Кроненбергер - Дуисбург -:-
16:00Меербуш - ДЮК Тойтония Ст. Тонис -:-
16:00ТФД Фелберт - ШпФгг Щеркраде-Норд -:-
16:00Ян Хисфелд - ШК Фелберт -:-
16:30Бохолт - Край -:-
16:30Дюселдорф-Вест - ФК Монхайм -:-

ГЕРМАНИЯ: Младежка Бундеслига Север

12:00Йена U19 - Виктория Берлин U19 -:-
12:00ОтложенФфЛ Оснабрюк U19 - Дрезден U19 -:-
12:00Холщайн Кил U19 - Аймсбутелер U19 -:-

ГЕРМАНИЯ: Юношеска Бундеслига - Юг

12:00Касел U19 - Фрайбург U19 -:-
12:00Майнц U19 - Дармщад U19 -:-
14:00Валдорф U19 - Кайзерслаутерн U19 -:-
15:00Фюрт U19 - Хайденхайм U19 -:-

ГЕРМАНИЯ: Юношеска Бундеслига - Запад

12:00Дуисбург U19 - Виктория Кьолн U19 -:-
12:00Дюселдорф U19 - Алемания Аахен U19 -:-
12:00Оберхаузен U19 - Пройсен Мюнстер U19 -:-
12:00Шалке U19 - Вуперталер U19 -:-

ГЕРМАНИЯ: Бундеслига - жени

14:00Занд W - Потсдам W -:-
14:00Хофенхайм W - Волфсбург W -:-
17:00Айнтрахт Франкфурт W - Байерн Мюнхен W -:-
17:00Кьолн W - Йена W -:-

ГЕРМАНИЯ: 2. Бундеслига - жени

12:00Борусия Бохолт W - Лайпциг W -:-
12:00Гутерслох W - Байерн Мюнхен 2 W -:-
12:00Елверсберг W - Хенщед-Улцбург W -:-
12:00Инголщад W - 1. ФК Нюрнберг W -:-
12:00Мепен W - Волфсбург 2 W -:-
15:00Андернах W - Дуисбург W -:-

ГИБРАЛТАР: Национална лига

17:00Магпис - Юръп Пойнт -:-
19:30Линкълн Ред Импс - Юръп ФК -:-

ГЪРЦИЯ: Супер Лига

16:00Панетоликос - ОФИ Крит -:- [ 2.45 | 3.20 | 3.00 ]
16:00ПАОК - Волос -:- [ 1.30 | 5.00 | 11.00 ]
20:30АЕК - Атромитос -:- [ 1.36 | 4.75 | 9.50 ]
20:30ПАС Янина - Олимпиакос -:- [ 9.00 | 4.33 | 1.40 ]

ГЪРЦИЯ: Супер лига 2

17:00ОтложенАЕЛ Лариса - ПАОК B -:-
17:00ОтложенАполон Лариса - Верия -:-
17:00ОтложенАполон Понту - Алмопос -:-
17:00ОтложенАстерас Влахиоти - Иродотос -:-
17:00ОтложенДиагорас - АЕК B -:-
17:00ОтложенЕрготелис - ПАЕ Егалео -:-
17:00ОтложенИраклис - Кардица -:-
17:00ОтложенЙерапетра - Панатинайкос B -:-
17:00ОтложенКалитея - Епископи -:-
17:00ОтложенКифисиас - Родос -:-
17:00ОтложенЛевадиакос - Караискакис -:-
17:00ОтложенНики Волос - Ксанти -:-
17:00ОтложенОлимпиакос B - Трикала ФК -:-
17:00ОтложенПАЕ Ханя - Каламата -:-
17:00ОтложенПансерайкос - О. Волос -:-
17:00ОтложенПиерикос - Теспротос -:-

ДАНИЯ: Суперлига

14:00Нордселанд - Мидтиланд -:- [ 5.00 | 4.33 | 1.60 ]
15:00Одензе - Рандерс ФК -:- [ 2.50 | 3.50 | 2.70 ]
17:00Брьондби - Вайле -:- [ 1.40 | 4.75 | 7.50 ]
19:00Сьонерюск - ФК Копенхаген -:- [ 6.00 | 4.50 | 1.50 ]

ДАНИЯ: 1ва Дивизия

15:00Лингби - Хобро -:- [ 1.36 | 4.75 | 9.00 ]
16:00Хорсенс - Вендсисел ФФ -:- [ 1.53 | 4.00 | 6.50 ]

ДАНИЯ: Втора Дивизия

14:00АБ Копенхаген - Миделфарт -:-
14:00Нествед - Б.93 -:-

ДАНИЯ: 3-та дивизия

15:00Йънг Бойс ФД - Люсенг -:-

ДАНИЯ: Висша лига – жени

14:00Кьоге W - КолдингК W -:-

ДОМИНИКАНСКА РЕПУБЛИКА: ЛДФ - Плейофи

01:00Сибао - Атлетико Пантоха 4:1
22:00Вега Реал - Харабакоа -:-

ЕВРОПА: Висша лига (Крим)

14:00Алуща - ТСК Симферопол -:-
14:30Рубин Ялта - Евпатория -:-
15:00Океан Керч - Кизилташ -:-
15:00СККХФ Севастопол - Гвардеец -:-

ЕКВАДОР: Лига Про - Втори етап

23:00Гуаякил Сити - Олмедо 4:2 [ 1.25 | 5.50 | 12.00 ]
01:30Аукас - У. Католика 1:2 [ 2.15 | 3.80 | 2.62 ]
04:00Макара - ЛДУ Кито 2:1 [ 3.80 | 3.60 | 1.72 ]
22:00Мушук Руна - Текнико У. -:- [ 2.37 | 3.00 | 2.75 ]
00:30Деп. Куенка - 9 октомври -:- [ 2.30 | 3.30 | 2.80 ]

ЕЛ САЛВАДОР: Примера дивисион - Апертура

03:00Чалатенанго - Атлетико Марте 2:2
03:45Луис Анхел Фирпо - Мунисипал Лимено 1:1
04:00Метапан - Санта Текла 1:1
00:0011 Депортиво - Хокоро -:-
00:15Алианса ФК - Платенсе Мунисипал -:-
00:15ФАС - Агила -:-

ЕСТОНИЯ: Майстрилига

13:00Куресааре - Легион -:-
15:00ОтмененКалю - Левадия -:-
15:00Пайде - Флора -:-

ЕСТОНИЯ: Есилига

13:00Левадия U21 - Парну -:-
13:00Тарту Велко - Ньоме Юн -:-

ЕТИОПИЯ: Висша лига

15:00Хаваса - Джима Аба Жифар -:-
19:00Дайър Дава - Велайта Дича -:-

ЗАМБИЯ: Супер Лига

16:00Пауър Динамос - Лусака Динамос -:-

ИЗРАЕЛ: Висша лига

19:00Кирят Шмона - Апоел Хадера -:- [ 2.55 | 3.00 | 2.70 ]
20:15А. Беер Шева - Макаби Петах Тиква -:- [ 1.57 | 3.80 | 5.00 ]

ИНДОНЕЗИЯ: Лига 1

11:15ПСМ Макасар - Бали Юнайтед -:-
14:15Персия Джакарта - Арема Маланг -:-
16:30Персикабо 1973 - Борнео -:-

ИРАН: Дивизия 1

14:45Бадеран Теран - Мес Карман -:-
14:45ОтмененShams Azar Qazvin - Мес Карман -:-
15:00Сази Табриз - Shahrdari Hamedan -:-
15:00Хушех Талай - Виста Турбин -:-
16:30Естеглал Моласани - Райка Бабол -:-
16:30Шахин Бушехр - Кашкай Шираз -:-

ИРЛАНДИЯ: Национална лига - жени

16:00Трийти Юн W - Шелбърн W -:-

ИСПАНИЯ: ЛаЛига2

15:00УД Ибиса - Мирандес -:- [ 1.80 | 3.30 | 5.00 ]
17:00Леганес - Валядолид -:- [ 2.20 | 3.10 | 3.75 ]
19:15Бургос КФ - Луго -:- [ 2.15 | 3.00 | 3.80 ]
19:15Р. Сосиедад B - Р. Овиедо -:- [ 3.10 | 3.10 | 2.45 ]
22:00Понферадина - Фуенлабрада -:- [ 2.45 | 3.00 | 3.25 ]

ИСПАНИЯ: Примера РФЕФ - Група 1

13:00Валядолид Промесас - Атл. Билбао B -:- [ 2.37 | 3.20 | 2.80 ]
13:00Интернасионал де Мадрид - Логронес -:- [ 2.50 | 3.10 | 2.75 ]
13:00Райо Махадаонда - Селта Виго B -:- [ 2.00 | 3.20 | 3.50 ]
13:00Туделано - Ферол -:- [ 2.50 | 3.10 | 2.70 ]
18:00КД Бадахос - Сантандер -:- [ 2.10 | 3.10 | 3.30 ]
18:00КФ Талавера - Унионистас де Саламанка -:- [ 2.55 | 3.20 | 2.60 ]

ИСПАНИЯ: Примера РФЕФ - Група 2

13:00Коста Брава - Балеарес -:- [ 2.90 | 3.00 | 2.37 ]
13:00Линенсе - Корнея -:- [ 2.10 | 3.10 | 3.40 ]
18:00Севиля B - Албасете -:- [ 3.60 | 3.40 | 1.90 ]

ИСПАНИЯ: Сегунда РФЕФ - Група 1

13:00Леганес B - Бергантинос -:-
13:00Мостолес - Арентейро -:-
18:00Компостела - Марино де Луанко -:-
18:00Паленсия КА - Реал Авилес -:-
18:00Саламанка - Химнастика Сеговиана -:-
20:00Ароса СК - Навалкарнеро -:-

ИСПАНИЯ: Сегунда РФЕФ - Група 2

18:00Исара - Реал Сосиедад C -:-
18:00Нахара - Кайон -:-
18:00Тропесон - Ларедо -:-
19:00Сестао - Ардой -:-

ИСПАНИЯ: Сегунда РФЕФ - Група 3

12:30Форментера - Ебро -:-
13:00Еспаньол B - Тарасона -:-
13:00Пеня Депортина - КЕ Еуропа -:-
13:00Серданьола - Ибиса Ислас Питиусас -:-
13:00Уеска B - Прат -:-
17:30Бреа - Нумансия -:-
18:00Лейда - Теруел -:-

ИСПАНИЯ: Сегунда РФЕФ - Група 4

12:30Кория - Лас Палмас B -:-
13:00Монтихо - Велес -:-
13:00Херес Депортиво - Сеута -:-
14:00Менсахеро - Кордоба -:-
14:00Сан Фернандо - Касереньо -:-
14:00Тамарасейте - Вияновенсе -:-
17:00Кадис B - Панадерия -:-
18:00Дон Бенито - Мерида AД -:-
19:00Антекера - Сан Роке -:-

ИСПАНИЯ: Сегунда РФЕФ - Група 5

13:00Манча - Мар Менор -:-
13:00Мелия - Сокеямос -:-
18:00Марчамало - Гранада B -:-
18:00Пуертояно К.Ф. - Ла Нусия -:-
18:00Толедо - КФ Интерсити -:-
19:00Агилас ФК - Алсира -:-
19:00Еркулес - Леванте B -:-
19:00Мурсия - Пулпилено -:-
19:30Елденсе - Ехидо -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 1

13:30Силва СД - Естраденсе -:-
18:00Алондрас - Вивейро -:-
18:00Арноя - Рапидо де Боусас -:-
18:00Арсуа - Расинг Клуб Виялбес -:-
18:00Сомосас - Ноя -:-
18:00Софан - Оуренсе -:-
18:30Барко - Полворин -:-
19:00Понтеареас - СД Чоко -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 2

13:00Ковадонга - Ел Сан Мартин -:-
13:00Лененсе - Басико Урака -:-
13:00Наваро - Реал Титанико -:-
13:00Р. Овиедо B - Хихон Индустриал -:-
13:00Хихон B - Туия -:-
13:00Янес - Леалтад -:-
17:45Колунга - Лангрео B -:-
17:45Правиано - Москония -:-
18:00Л'Ентрего - Люарка -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 3

18:00Колиндрес - Сиете Вияс -:-
18:00Ноха - Ескобедо -:-
18:00Селая - Торина -:-
18:00Текстил Ескудо - Навал Рейноса -:-
18:30Вименор - Торелавега -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 4

12:00Сантуксу - Беасаин -:-
13:00Сан Игнасио - Анайтасуна ФТ -:-
18:00Баракалдо - Лейоа -:-
18:00Деусто - Алавес B -:-
19:00Витория - Португалете -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 5

13:00Кастелдефелс - Побла Мафумет -:-
13:00Л. Хоспиталет - Гранолерс -:-
13:30Вилафранка - Жирона B -:-
18:00Олот - Сан Кристобал КП -:-
18:30Фигерес - СЕ Манреса -:-
19:00Виласар де Мар - Грама -:-
19:00Сант Андреу - Гинеуета -:-
20:00УЕ Сантс - Аско -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 6

12:30Рекамбиос Колон - Сагунтино -:-
13:00Еркулес B - Тореяно -:-
13:00Кастейон B - Сия КФ -:-
18:00Олимпик Хатива - Кайоса -:-
18:30Ориуела - Рода -:-
19:00Асеро - Виляреал C -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 7

12:15Комплутенсе - Атл. Мадрид B -:-
12:30Вияверде Сан Андрес - Трес Кантос -:-
12:30Парла - Торехон -:-
12:30Тривал Валдерас - Хетафе B -:-
13:00Алкала - Колония М. -:-
13:00Виявисиоса - Алкоркон B -:-
13:00Посуело де Аларкон - Карабанчел -:-
13:00Урсария - КДЕ Мадрид -:-
19:00Мораталас - Лас Росас -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 8

12:45Ла Вирхен - Мирандес B -:-
13:00Саламанка B - Леонеса B -:-
17:30Атл. Тордесилас - Реал Авила -:-
17:30Бембибре - Риберт -:-
17:30Паленсия КФ - Арандина -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 9

13:00Алаурин - Ел Пало -:-
13:00Марбея - Малага B -:-
13:15Аляурино - Хаен -:-
17:00Хувентуд Торемолинос - Торе дел Мар -:-
19:00Торедонхимено - Уетор Вега -:-
19:00Уетор Тахар - Мотрил -:-
20:00КД Тореперохил - Алмерия B -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 10

13:00Антониано - Утрера -:-
13:00Кабекенсе - Сиудад де Лусена -:-
13:00Лос Бариос - Пособланко -:-
18:30Конил - Рекреативо Уелва -:-
19:30Пуенте Хенил - Картая -:-
20:00Херес КД - Томарес -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 11

12:30Сан Рафаел - Койеренсе -:-
13:00Меркадал - Кампос -:-
13:00Платгес де Калвия - Портмани -:-
14:00Сон Вери - Интер Ибиса -:-
16:45Муренсе - Констансиа -:-
18:00Сойер - Майорка B -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 12

13:30Ербания - КД Бусанада -:-
14:00ОтложенАтл. Пасо - Ла Куадра -:-
14:00Тенерифе B - Лансароте -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 13

13:00Ел Палмар - Депортива Минера -:-
13:00Масарон КФ - Ла Унион -:-
18:00Йекляно - Лос Гарес -:-
18:00УКАМ Мурсия B - Расинг Мурсия -:-
18:30Арчена - Картахена ФК -:-
18:30Бала Асул - Картахена B -:-
18:30УД Каравака - Лорка Депортива -:-
19:00Уеркал-Овера - Реал Мурсия B -:-
20:30Сиудад де Мурсия - Булензе -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 14

12:45УП Пласенсия - Трухийо -:-
13:00КД Бадахос B - Оливенса -:-
13:00Миахадас - Морало -:-
18:00Екстрамадура УД B - Диосесано -:-
18:30Херес - Асуага -:-
19:00Аройо - Вилафранка -:-
19:00Асеучал - КД Каламонте -:-
19:00Дон Алваро - Йерененсе -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 15

17:30Сирбунеро - Памплона -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 16

13:00Берсео - Ангияно -:-
13:00Вареа - Ривер Ебро -:-
18:00Алфаро - Агонсило -:-
18:00Аро Депортиво - Калсада -:-
18:00Ойонеса - Калахора B -:-
18:30Арнедо - Касаларейна -:-
18:30Сенисеро - Вианес -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 17

12:30Сарагоса B - Барбастро -:-
12:30Хинер Тореро - Санта Анастасия -:-
17:00Биескас - Бинефар -:-
18:00Атлетико Монсон - Ийуека -:-
18:00Борха - Белките 97 -:-
18:00Епила - Робрес -:-
18:00Каринена - Каламоча -:-
18:00Каспе - Куарте -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 18

13:00Вияробледо - Албасете B -:-
13:00Мигелтуреньо - Конкенсе -:-
18:00Уракан де Баласоте - Торихос -:-
18:30Кинтанар - Ийескас -:-
19:00Сан Клементе - Ла Рода 3:0

ИСПАНИЯ: Примера дивисион - жени

12:30Ейбар W - Бетис W -:-
13:00Мадрид К. W - Алавес W -:-
13:00Уелва W - Барселона W -:-
14:00Гранадия Тенерифе W - Атлетико Мадрид W -:-
17:00Атлетик Билбао W - Виляреал W -:-
17:00Реал Сосиедад W - Леванте W -:-

ИСПАНИЯ: Сегунда дивисион - жени

11:30Албасете W - Хуан Гранде W -:-
12:00Pozoalbense W - Тенерифе B W -:-
13:00Осасуна W - Атлетик Билбао B W -:-
13:30Барселона B W - Логроньо W -:-
13:30Хихон W - Сантандер W -:-
14:00Деп. Ла Коруня W - СЕ АЕМ W -:-

ИТАЛИЯ: Серия Б

15:00Кремонезе - Беневенто -:- [ 2.37 | 3.10 | 3.20 ]
17:15Парма - Монца -:- [ 2.05 | 3.30 | 3.60 ]
21:30Читадела - СПАЛ -:- [ 2.10 | 3.30 | 3.30 ]

ИТАЛИЯ: Серия C - Група А

15:30Про Патрия - Зюдитирол -:-
15:30Триестина - Фиоренцуола -:-
18:30Джана Ерминио - Виртус Верона -:-
18:30Мантова - Лечо -:-
18:30Падова - Тренто -:-
18:30Перголетезе - Албинолефе -:-
18:30Пиаченца - Про Сесто -:-
18:30ФералпиСало - Леняго Салус -:-
18:30Ювентус U23 - Сереньо -:-

ИТАЛИЯ: Серия C - Група С

15:30Вибонезе - Латина -:-
15:30Виртус Франкавила - Катания -:-
15:30Кампобасо - Бари -:-
15:30Катандзаро - Таранто -:-
15:30Монтерози ФК - Паганезе -:-
15:30Потенца - Месина -:-
15:30Турис - Палермо -:-
15:30Фиделис Андрия - Авелино -:-
15:30Фоджа - Монополи -:-
15:30Юве Стабия - Пичерно -:-

ИТАЛИЯ: Серия D - Група А

16:00Каронезе - Казале -:-
16:00Лигорна - Новара -:-
16:00Чита ди Варезе - Киери -:-

ИТАЛИЯ: Серия D - Група B

16:00Брено - Крема -:-
16:00Брузапорто - Понте Сан Пиетро -:-
16:00Вис Нова Джусано - Сона -:-
16:00Караваджо - Вила Вале -:-
16:00Фолгоре Каратезе - Чизерано-Бергамо -:-

ИТАЛИЯ: Серия D - Група C

16:00Амброзиана - Камподарсего -:-
16:00Делта Ровиго - АрдзиняноКиампо -:-
16:00Калдиеро Терме - Сан Мартино Спеме -:-
16:00Картилиано - Унион Клодиенсе -:-
16:00Местре - Левико Терме -:-
16:00Монтебелуна - Адриезе -:-
16:00Спинеа - Лупаренсе -:-
16:00Чярлинс Музане - Католика Калчо -:-

ИТАЛИЯ: Серия D - Група D

16:00Тритиум - Атл. Карпи -:-

ИТАЛИЯ: Серия D - Група Е

16:00Арецо - Фолиньо -:-
16:00Канара - Фламиния -:-
16:00Пианезе - Унипомеция -:-
16:00Поджибонси - Трестина -:-
16:00Про Ливорно - Риети -:-
16:00Санджованезе - АСД Кашина -:-
16:00Сан Донато - Фолоника Гаворано -:-
16:00Скандичи - Лорнано Бадезе -:-
16:00Тиферно Лерки - Монтеспакато -:-

ИТАЛИЯ: Серия D - Група F

16:00Вастезе - Кастелфидардо -:-
16:00Вастоджирарди - Калчо Киети -:-
16:00Кастелнуово Вомано - Алто Казертано -:-
16:00Нерето - Самбенедетезе -:-
16:00Порто Д'Асколи - С. Н. Нотареско -:-
16:00Реканатезе - АСД Пинето Калчо -:-
16:00Трастевере Калчо - Монтеджорджо -:-
16:00Фано - Матезе -:-
16:00Фиуджи - Толентино -:-

ИТАЛИЯ: Серия D - Група G

15:30Арцакена - Остия Маре -:-
15:30Карбония - Калчо Джулиано -:-
15:30Муравера - Синтиалбалонга -:-
16:00Априля - Атлетико Ури -:-
16:00Вис Артена - Ланузеи Калчо -:-
16:00Гладиатор - Инсиеме Формия -:-
16:00Нуова Флорида - Касино -:-

ИТАЛИЯ: Серия D - Група H

16:00А.С.Д. Нардо - Казертана -:-
16:00Бишелие - Лавело -:-
16:00Казарано - Виртус Матино -:-
16:00Сан Джорджо - Ротонда -:-
16:00Соренто - Ночерина -:-
16:00СС Нола 1925 - Битонто -:-
16:00Чита ди Фазано - Франкавила -:-
17:00Алтамура - Марилианезе -:-
17:00Гравина - Аудаче Чериньола -:-

ИТАЛИЯ: Серия D - Група I

16:00Джаре - Патерно -:-
16:00Кастровиляри - Реал Аверса -:-
16:00Ликата - Портичи 1906 -:-
16:00Ренде - Читановезе -:-
16:00Санкаталдезе - Ачиреале -:-
16:00Сан Лука - Джелбизон Чиленто -:-
16:00Санта Мария Чиленто - С. Агата -:-
16:00Троина - Кавезе -:-
16:00ФК Месина - Трапани -:-

ИТАЛИЯ: Примавера 1

11:45Каляри U19 - Сасуоло U19 -:-
13:30Верона U19 - Фиорентина U19 -:-

ИТАЛИЯ: Копа Италия - жени

13:00Таваняко W - Помиляно W -:-
15:30Киево Верона W - Наполи W -:-
16:00Бреша W - Лацио W -:-
16:00Про Сесто W - Академия Сан Марино W -:-
16:00Рома КФ W - Бари W -:-
16:00Чезена W - Комо W -:-
16:00Читадела W - Верона W -:-

КАЗАХСТАН: Висша лига

11:00Жетису Талдикорган - Тараз -:-
12:00Кизилжар - Тобол -:-
15:00ФК Астана - Кайзар Къзълорда -:-

КАЗАХСТАН: Първа дивизия

12:00Екибастуз - Байконур Къзълорда -:-
13:00Окжетпес - ФК Киран -:-

КАНАДА: Канадска висша лига

01:00Пасифик ФК - Валюр 3:2
21:00Йорк Юнайтед - Едмънтън -:-
23:00Кавалри - ХФКс Уондърърс -:-

КАНАДА: Канадска Сокър Лига

23:00Воркута - Сърбиан В.Е. -:-

КАНАДА: Ю Спортс

23:15Алберта - Калгари 0:1
23:30МакЮън - Летбридж 5:1
23:30ЮБК Оканаган - Виктория 1:0
05:30ЮБК - Тринити Уестърн -:-
20:00Конкордия - УКАМ -:-
20:00МакГил - ЮКТР -:-
20:00Шербрук - Лавал -:-
21:00Карлтън - ЮОИТ -:-
21:15Кейп Бретон - Акадия -:-
21:15Монгтън - ЮНБ -:-
21:15ЮПЕА - Далхаузи -:-
21:30Алгома - Райърсън -:-
22:00Маунт Роял - Саскачуан -:-
22:15Лорие - Уестърн -:-
22:15Трент - Йорк -:-
22:30Торонто - Лоренчън -:-
23:15Алберта - Калгари -:-
23:15Ватерлоо - Уиндзор -:-
23:30МакЮън - Летбридж -:-

КАТАР: КСЛ

17:30Ал-Сад - Ал-Гарафа -:-
17:30Ал Хор - Ал Ахли Доха -:-
20:10Ал-Духаил - Ал Райан -:-

КЕНИЯ: Висша лига

13:00Уазито - Какамега Хоумбойз ФК -:-

КИПЪР: Първа дивизия

17:00Омония - Аполон -:-
19:00АЕЛ Лимасол - Анортозис -:-

КИПЪР: Дивизия 2

15:30АСИЛ Лиси - Агия Напа -:-
15:30Ахиронас Лиопетриу - Омония Арадипу -:-

КИРГИСТАН: Висша лига

12:30Алга - ФК Кара Балта -:-

КОЛУМБИЯ: Примера А - Клаусура

00:00Америка Де Кали - Деп. Кали 1:1 [ 2.37 | 3.00 | 2.80 ]
02:05Перейра - Онсе Калдас 3:0 [ 1.85 | 3.00 | 4.20 ]
04:10Атл. Насионал - Инд. Меделин 1:1 [ 1.72 | 3.20 | 4.75 ]
22:00Деп. Пасто - Киндио -:- [ 2.45 | 3.00 | 2.90 ]
00:00Петролера - Букараманга -:- [ 2.00 | 3.20 | 3.60 ]

КОЛУМБИЯ: Примера Б - Клаусура

23:00Атлетико Ф.К. - Бока Хуниорс -:-

КОСТА РИКА: Примера Дивисион - Апертура

05:00Ередиано - Алахуеленсе 0:0 [ 2.75 | 3.20 | 2.37 ]
20:00Гресия - Саприса -:- [ 3.00 | 3.50 | 2.10 ]
23:00АДР Хикарал - Сан Карлос 0:1 [ 2.55 | 3.40 | 2.37 ]
23:00Гуанакастека - Сантос ДГ -:- [ 2.62 | 3.40 | 2.40 ]
00:00Гуадалупе - Селедон -:- [ 1.90 | 3.60 | 3.40 ]

КОСТА РИКА: Лига де Асенсо - Апертура

23:00Либерия - Пунтаренас ФК 0:2
03:00Санта Ана - Кариари Пококи 3:0
20:00Мунисипал Гарабито - Сан Хосе ФК -:-
23:00Лимон - Консултантс Десампарадос 0:3

КЮРАСАО: Първа лига

03:00Йонг Холанд - Виктъри Бойс 0:2
03:00Сентро Домингито - Ситок 0:2

ЛАТВИЯ: Optibet Суперлига

14:00ОтмененБФК Даугавпилс - Ноа -:-
16:00Рига ФК - Метта/ЛУ -:-

ЛАТВИЯ: 1. Лига

15:00Супер Нова - Салдус СС/Леевон -:-

ЛИВАН: Висша лига

15:30Ал Ахаа Ал Ахли Алей - Ал Ансар -:-
15:30Шабаб Ел Бурж СК - Ал Сахел -:-
16:00Нежмех СК - Бурж ФК -:-

ЛИТВА: А Лига

15:00Банга - ФК Паневежис -:-

ЛЮКСЕМБУРГ: Национална Дивизия

17:00Виктория Роспорт - Вилц -:-
17:00Диферданж - Дюделанж -:-
17:00Есперанж - Нидерком -:-
17:00Етелбрук - Жьонес Еш -:-
17:00Мондорф - Хостерт -:-
17:00УНА Щрасен - Роданж -:-
17:00Унион Титус Петанж - Расинг Люксембург -:-
17:00Фола - Бенфика -:-

МАЛТА: Висша лига

16:00Слиема - Хибърниънс -:-
18:00Валета - Сайрънс -:-
20:00Санта Лучия - Моста -:-

МАЛТА: Challenge League

16:00Мгар - Марса ФК -:-
16:00Фгура - Лука -:-
20:00Рабат Аякс - Пемброук -:-
20:00Ст. Джорджес ФК - Мелита ФК -:-

МАРОКО: Ботола Къп

18:00Юсуфиа Берешид - Шабаб Мохамедия -:- [ 1.95 | 2.90 | 4.33 ]
20:15ФУС Рабат - Хасания Агадир -:- [ 2.20 | 2.75 | 3.60 ]

МАРОКО: Ботола 2

18:30РАК Казабланка - Хемис Земамра -:-
18:30Сале - Шабаб Бен-Герир -:-
18:30Стад Марока - Итихад Хемисет -:-

МЕКСИКО: Лига МХ - Апертура

01:00Монтерей - Клуб Леон 0:1 [ 1.83 | 3.40 | 3.60 ]
03:00Атл. Сан Луис - Клуб Америка 0:1 [ 2.75 | 3.10 | 2.30 ]
03:05Пачука - Сантос Лагуна 1:1 [ 1.85 | 3.40 | 3.50 ]
05:00Крус Асул - Тигрес УАНЛ 1:1 [ 1.85 | 3.30 | 3.60 ]
20:00УНАМ Пумас - Хуарес -:- [ 2.00 | 3.10 | 4.20 ]

МЕКСИКО: Лига Премиър Серия А - Апертура

00:00Интер де Керетаро - Интер Плая Дел Кармен 0:0
00:00Левиатан - Кафеталерос де Чиапас 2 0:7
00:15Катедратикос Елите - Салтильо 1:0
00:15Tritones Vallarta - Корекаминос 2 3:2
01:00Гавиланес де Матаморос - Симаронес де Сонора 2 2:1
01:00Канами - Ескорпионес 2:1
03:00Колима ФК - Минерос де Фреснийо 5:0
03:00Текос ФК - УА Сакатекас 3:0
20:00Масоркерос - Алакранес де Дуранго -:-
20:00Монтанесес - КД Сап -:-
00:00Ребосерос де Ла Пиедад - Донгу -:-

МЕКСИКО: Лига Премиър Серия Б

23:45Герерос Де Сико - Алебрихес де Оаксака 2 0:3
00:00Лобос Уерта - Сиервос 2:2
00:15Уруапан - Калор Де Сан Педро 3:2
00:00Куаутла - Ураканес Искали -:-

МЕКСИКО: Лига МХ П20 - Апертура

17:00УНАМ Пумас U20 - Хуарес U20 -:-
17:00Чивас Гуадалахара U20 - Толука U20 -:-

МЕКСИКО: Лига МК - жени - Апертура

03:00Некакса W - Монтерей W 1:6
20:00Пуебла W - Атл. Сан Луис W -:-
23:45Клуб Америка W - Клуб Тихуана W -:-

МОЗАМБИК: Лига Депортива де Мапуто

16:00Блек Булс - Коста до Сол -:-
16:00ЛД Мапуто - Текстафрика -:-
16:00Мачедже Мокуба - ЕНХ Виланкуло -:-
16:00Феровиарио Накала - Феровиарио Личинга -:-
16:00Феровиаро - Феровиаро Нампула -:-

МОЛДОВА: Национална дивизия

15:00Динамо-Авто - Милсами -:-
18:00Зимбру Кишинев - Петрокуб -:-

НИДЕРЛАНДИЯ: Ередивизие

13:15АЗ Алкмаар - Утрехт -:- [ 2.00 | 3.80 | 3.40 ]
15:30Неймеген - Витес -:- [ 3.10 | 3.20 | 2.20 ]
15:30Спарта Ротердам - Гронинген -:- [ 2.20 | 3.20 | 2.87 ]
17:45Твенте - Вилем II -:- [ 1.65 | 4.00 | 5.50 ]

НИДЕРЛАНДИЯ: Твеете Дивизие

15:30ТЕК - Де Треферс -:-

НИДЕРЛАНДИЯ: Дерде Дивизие

15:00Блау Геел - Остзаан -:-
15:00Вестландия - УНА -:-
15:00ДЕМ - ХСК 21 -:-
15:00УСФ Херкулес - ЕФФ -:-
15:00ХВ & КВ Куик - АДО 20 Хеемскерк -:-
15:00Хоогланд - Донген -:-
15:00ХФФ Юнитас - Гемерт -:-
15:30Груне Стер - Ватерграафсмер -:-
15:30ОСС'20 - ХФФ Холандия -:-

НИДЕРЛАНДИЯ: Ередивизи - Жени

13:15Ден Хааг W - Твенте W -:-
13:15Фейенорд W - ПСВ W -:-

НИКАРАГУА: Лига Примера - Апертура

03:00Дирианген - Ферети 4:2
05:00Естели - Манагуа ФК 1:0

НИКАРАГУА: Лига Примера П20 - Апертура

00:00Дирианген U20 - Ферети U20 2:1 [ 1.60 | 4.00 | 4.20 ]
00:00ОтложенХалапа U20 - УНАН-Манагуа U20 -:-
02:00Естели U20 - Манагуа ФК U20 1:0

НОРВЕГИЯ: Елитсериен

18:00Бран - Стабек -:- [ 1.44 | 4.50 | 6.50 ]
18:00Будьо/Глимт - Сарпсборг 08 -:- [ 1.25 | 6.00 | 12.00 ]
18:00Сандефьор - Одд Гренлан -:- [ 2.20 | 3.50 | 3.20 ]
18:00Стрьомгодсет - Викинг -:- [ 2.40 | 3.60 | 2.80 ]
18:00Хаугесунд - Мьондален -:- [ 1.57 | 4.00 | 6.00 ]
20:00Розенборг - Волеренга -:- [ 1.83 | 3.80 | 4.00 ]

НОРВЕГИЯ: OBOS-лига

16:00Олесун - Согндал -:- [ 1.60 | 4.20 | 5.25 ]

НОРВЕГИЯ: Дивизия 2 - Група 1

15:00Алта - Ход -:-

НОРВЕГИЯ: Дивизия 2 - Група 2

16:00Левангер - Флекерьой -:-

НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 1

16:00Тотен - Гроруд 2 -:-
16:00Фунефос/Вормсунд - Конгсвингер 2 -:-
17:00Рауфос 2 - Стовнер -:-

НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 2

19:00Фредрикстад 2 - Тьонсберг -:-

НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 3

16:00Дон - Акра -:-

НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 5

15:00Мелхус - Тинсет -:-
17:00Ранхайм 2 - НТНУИ -:-

НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 6

14:30Юнкерен - Нордщранд -:-
15:30Мелбо - Шайд 2 -:-
16:00Мьолнер - Улерн -:-
16:00Тромсьо 2 - Будьо/Глимт 2 -:-
17:45Рана ФК - Шервьой -:-

НОРВЕГИЯ: Юноши Под19

15:00ОтложенОсане U19 - Фредрикстад U19 -:-
16:00Викинг U19 - Лилестрьом U19 -:-

НОРВЕГИЯ: Топсериен Жени

15:00Авалдснес W - Сандвикен W -:-
16:00Арна-Бьорнар W - Волеренга W -:-

ОМАН: Професионална Лига

15:55Маскат - Дофар -:-
16:15Ал-Итихад - Ал-Рустак -:-
19:10Оман ФК - Бахла -:-

ПАКИСТАН: Висша лига

16:00ВАПДА - Муслим -:-
19:15ССГК - Пакистан Арми -:-

ПАНАМА: ЛПФ - Клаусура

00:00Сан Франсиско - Арабе Унидо 1:0
00:00Тауро - Верагуас 2:0
02:00Депортиво Университарио - Коста дел Есте 0:2
03:00Чирики - Мигелито 1:1

ПАРАГВАЙ: Примера Дивисион - Клаусура

01:30Насионал Асунсион - Сп. Лукеньо 0:0 [ 2.00 | 3.00 | 3.50 ]
00:00Сол де Америка - Либертад Асунсион -:- [ 3.00 | 3.30 | 2.10 ]

ПАРАГВАЙ: Междинна дивизия

15:30Гуарани де Тринидад - Атира -:-
15:30Депортиво Капиата - Резистенсия -:-
15:30Депортиво Сантани - Такуари -:-
15:30Рубио Ну - Амелиано -:-
15:30Спортиво Итено - 3 де Фебреро -:-

ПЕРУ: Лига 1 - Клаусура

23:30Карлос Манучи - Алианса Лима 0:1 [ 3.60 | 3.30 | 1.90 ]
19:00ФБК Мелгар - У. Сан Мартин -:- [ 1.55 | 3.75 | 5.50 ]
21:15Алианса Уануко - Сиенсиано -:- [ 4.75 | 3.50 | 1.66 ]
23:30Спортинг Кристал - Аякучо -:- [ 1.60 | 4.00 | 4.50 ]

ПОЛША: Екстракласа

13:30Плоцк - Погон Шчечин -:- [ 3.75 | 3.00 | 2.10 ]
16:00Краковия - Варта Познан -:- [ 1.80 | 3.25 | 4.50 ]
18:30Легия - Лех Познан -:- [ 2.60 | 3.10 | 2.50 ]

ПОЛША: Дивизия 1

13:40ЛКС Лодз - Арка Гдиня -:- [ 3.10 | 3.20 | 2.20 ]

ПОЛША: Дивизия 2

16:00Шльонск Вроцлав 2 - Стенжица -:-

ПОЛША: III Лига - Група I

13:00Пеликан - Скерневице -:-
13:00Томашов Мазовецки - Сокол Ал. Лодз -:-
16:30ЛКС Лодз II - Щучин -:-

ПОЛША: III Лига - Група IV

16:00ЛКС Лагув - Краковия 2 -:-
16:00Сандомеж - Томасовия Т.Л. -:-

ПОЛША: Централна младежка лига

12:15Легия U18 - Сласк U18 -:-
12:30Гварек Забже U18 - Варта Познан U18 -:-
13:00Гурник З. U18 - Лех Познан U18 -:-
13:00С. Жешов U18 - Краковия U18 -:-
17:00Ягелония U18 - УКС СМС Лодз U18 -:-

ПОРТУГАЛИЯ: Купа на Португалия

13:00Варзим - Маритимо -:- [ 3.10 | 3.10 | 2.20 ]
16:00Сетубал - Визела -:-
17:00Агияс до Морадал - Ферейра -:- [ 12.00 | 8.00 | 1.12 ]
17:00Алверка - Анадиа -:- [ 2.20 | 3.40 | 2.87 ]
17:00Кастро Дайри - Оляненсе -:- [ 3.00 | 3.25 | 2.20 ]
17:00Кондейша - Жил Висенте -:- [ 11.00 | 7.00 | 1.16 ]
17:00Лека - Ароука -:- [ 5.25 | 4.20 | 1.50 ]
17:00Мафра - Униао де Коимбра -:- [ 1.20 | 6.00 | 10.00 ]
17:00Мойтензе - Брага -:- [ 15.00 | 11.00 | 1.05 ]
17:00СБ Кастело Бранко - Пеняфиел -:- [ 6.00 | 5.00 | 1.36 ]
17:00Серпа - Ковиля -:- [ 9.00 | 5.50 | 1.25 ]
17:00Синфаеш - СК Фарензе -:- [ 11.00 | 7.00 | 1.16 ]
17:00Торенсе - АД Фафе -:- [ 1.83 | 3.50 | 3.80 ]
17:00Фейрензе - Насионал -:- [ 2.37 | 3.10 | 2.87 ]
17:00Фелгейраш - Ещорил -:- [ 8.00 | 4.20 | 1.36 ]
19:00Оливейренсе - Портимонензе -:- [ 5.00 | 3.60 | 1.57 ]
22:00Рио Аве - Боавища -:- [ 2.50 | 3.10 | 2.70 ]

РЕЮНИОН: Регионале 1

14:30Питон - Мекс -:-
15:00Жана д'Арк - Троа Басан -:-
15:00Парфан - СДЕФА -:-
15:00Сен-Дени - Каприкорн -:-
15:00Сен Люи - Сен-Мариен -:-
15:00Сен Пиеруаз - Марсуа -:-
15:00Сен Полюаз - Тампонез -:-

РУМЪНИЯ: Лига 1

15:00ФК Арджеш - Фарул Констанца -:- [ 3.20 | 2.90 | 2.30 ]
17:30УТА Арад - У Крайова 1948 -:- [ 1.85 | 3.00 | 4.33 ]
20:30Рапид Букурещ - ЧФР Клуж -:- [ 4.33 | 3.10 | 1.83 ]

РУМЪНИЯ: Лига 2

12:30ФК Брашов - Петролул -:-

РУСИЯ: Висша лига

14:00Урал - ЦСКА Москва -:- [ 6.00 | 3.80 | 1.60 ]
16:30Кр. Советов Самара - Нижни Новгород -:- [ 1.80 | 3.40 | 4.75 ]
16:30Химки - Ахмат Грозни -:- [ 2.60 | 3.20 | 2.80 ]
19:00Краснодар - Уфа -:- [ 1.40 | 5.00 | 7.00 ]

РУСИЯ: ФНЛ

12:00Томск - СКА Хабаровск -:-
13:00Енисей - Краснодар 2 -:-
13:00Олимп-Долгопрудний - Оренбург -:-
14:00Велес Москва - Торпедо Москва -:-
15:00Волгар Астрахан - Факел Воронеж -:-
15:00Металург Липецк - Балтика -:-
15:00Спартак Москва 2 - Р. Волгоград -:-
16:00Текстилчик - Акрон Толиати -:-
17:00Алания Владикавказ - Нефтехимик -:-
17:00Кубан - Камаз -:-

РУСИЯ: ФНЛ 2 - Група 1

14:00Динамо Ставропол - Ч. Новоросийск -:-
15:00Динамо Махачкала - Машук Пятигорск -:-
15:00Кубан Холдинг - Чайка Песчанокопское -:-
16:00Р. Волгоград 2 - Легион Динамо -:-
16:00СКА Ростов - Есентуки -:-
16:00Форте Таганрог - Спартак Налчик -:-

РУСИЯ: ФНЛ 2 - Група 4

11:00Динамо Барнаул - Омск -:-
13:00Лада Толиати - Тюмен -:-
13:00Миас - Челябинск -:-
14:00Амкар - Носта -:-
14:00Оренбург 2 - Зенит Ижевск -:-
17:00Волга Уляновск - Туймази -:-

САН МАРИНО: Първенство на Сан Марино

16:00Ла Фиорита - Тре Фиори -:-
16:00Мурата - Фиорентино -:-
16:00Тре Пене - Кайлунго -:-

САУДИТСКА АРАБИЯ: Саудитска Професионална Лига

17:50Ал-Фатех - Ал-Таавон -:-
18:15Ал Хазем - Ал-Файсали -:-
18:25Дамак - Ал-Итихад ФК -:-
20:10ОтложенАл-Хилал - Ал-Насър -:-

САЩ: Мейждър Лийг Сокър

01:00Кълъмбъс Крю - Интер Маями КФ 4:0 [ 1.61 | 4.00 | 5.50 ]
02:00Ню Инглънд Революшън - Чикаго Файър 2:2 [ 1.36 | 5.50 | 7.50 ]
02:30ДС Юнайтед - Нешвил СК 0:0 [ 2.10 | 3.20 | 3.75 ]
02:30Синсинати - Орландо Сити 0:1 [ 3.30 | 3.60 | 2.10 ]
02:30Торонто ФК - Атланта Юнайтед 0:2 [ 2.25 | 3.60 | 3.00 ]
03:30Хюстън Динамо - Сиатъл Саундърс 2:1 [ 2.55 | 3.40 | 2.70 ]
04:00Остин ФК - Минесота Юнайтед 0:1 [ 2.40 | 3.50 | 2.75 ]
04:30Реал Солт Лейк - Колорадо Рапидс 3:1 [ 2.60 | 3.50 | 2.60 ]
87'Лос Анджелис Галакси - Портланд Тимбърс 1:1 [ 1.80 | 3.80 | 4.20 ]
20:00Ню Йорк Ред Булс - Ню Йорк Сити -:- [ 2.62 | 3.30 | 2.75 ]

САЩ: ЮСЛ

00:00Лас Вегас Лайтс - Финикс Райзинг 3:6
02:00Инди Илевън - Луисвил Сити 1:0
02:00Мемфис - Атланта Юнайтед 2 4:2
02:00Хартфорд Атлетик - Лаудън 1:0
02:00Шарлът Индепенд. - Чарлстън 5:1
02:30Маями ФК - Питсбърг 0:0
03:00Колорадо Спрингс - Рио Гранде 1:0
03:30Сан Антонио - ФК Тълса 1:1
05:00Оукланд Руутс - Ориндж Каунти СК 0:1
00:00Сакраменто Рипъблик - Такома Дефайънс -:-

САЩ: ЮСЛ Лига 1

01:30Ричмънд Кикърс - Форуърд Мадисън 3:2
02:00Грийнвил - Ню Инглънд II 1:0
02:00Чатануга Ред Уувс - Торонто ФК II 1:2
02:00Юниън Омаха - Северна Каролина 4:1
05:00Тусон - Тормента 3:1

САЩ: NISA - Есенен сезон

02:30Мериленд Бобкатс - Чикаго Хаус 2:1
04:00Сан Диего 1904 - Детройт 1:2
05:00Калифорния Юнтд. - Стъмптаун Атл. 1:1
05:00ЛА Форс - Ню Амстердам 0:0
22:30Мичиган Старс - Чатануга -:-

САЩ: NWSL - Жени

02:30Расинг Луисвил W - Орландо Прайд W 3:1
03:00Чикаго W - Канзас Сити НУСЛ W 2:1
05:00Рейн W - Вашингтон Спирит W 0:2
21:00С. Каролина Къридж W - Готъм W -:-

СВЯТ: Приятелски клубни срещи

15:30ПАОК B (Gre) - Верия (Gre) -:-

СИЕРА ЛЕОНЕ: Висша лига

19:00Сентрал Парейд - Бо Рейнджърс -:-

СЛОВАКИЯ: Фортуна Лига

18:00Търнава - Слован Братислава -:-

СЛОВАКИЯ: 2ра Лига

11:30Шаморин - Требишов -:-
12:00Рохожник - ФК Хуменне -:-

СЛОВАКИЯ: Дивизия С Запад

15:00Белуша - Марцелова -:-
15:00Кастковце - З. Моравце-Врабле B -:-
15:00Левице - Галанта -:-
19:00Миява - Кристал -:-

СЛОВАКИЯ: Дивизия С Изток

11:30Попрад - Вранов -:-
15:00МШК Спишске Подрадие - Прешов -:-
15:00Снина - Славия ТУ Кошице -:-
15:00Собранце-Собранецко - Раславице -:-
15:00Стропков - Рудняни -:-

СЛОВАКИЯ: Дивизия С Централна

11:30Йеднота Банова - Филаково -:-
15:00Калиново - Д. Кубин -:-
15:00Ковачова - Л. Храдок -:-
15:00Оравске Веселе - Красно -:-
15:00Ракитовце - Римавска Собота -:-

СЛОВАКИЯ: Дивизия С Братислава

11:30Рача - И. Братислава -:-
16:00Девинска Н. Вес - Томашов -:-
16:00Д. Лужна - Бернолаково -:-
16:00Иванка при Дунай - Пезинок -:-
16:00Калинково - МКШ Сенец -:-
16:00Русовце - Ровинка -:-
16:00Слован Мост - Нова Дединка -:-

СЛОВЕНИЯ: Първа лига

18:00Домжале - Копер -:-
21:15О. Любляна - Табор Сежана -:-

СЛОВЕНИЯ: 3. СНЛ - Изток

16:00НК Смартно - Циркулане -:-
16:00Посавие Кръшко - Шмаре -:-

СЛОВЕНИЯ: 3. СНЛ - Запад

16:00Гросупле - Сава Кран -:-
16:00Фама Випава - НК Шобец Лесце -:-

СЛОВЕНИЯ: 1. СЖНЛ - жени

12:00МСМ Птуй W - Крим W -:-
16:00Олимпия W - ЖНК Любляна W -:-
16:00Приморие W - Церкле W -:-
16:00Радомле W - Помурие W -:-

СЪРБИЯ: Супер Лига

18:00Партизан - Радник -:-
20:05Пролетер - ТСЦ Бачка Топола -:-

СЪРБИЯ: Първа лига

16:00Бачка - Сремска Митровица -:-
16:00Златибор Чайетина - Графичар Белград -:-
16:00Кабел Нови Сад - Лозница -:-

СЪРБИЯ: Сръбска лига - Белград

11:00БАСК - Лещане -:-
11:00Борац Лазаревац - Земун -:-
16:00Йединство Сурчин - Студентски Град -:-

СЪРБИЯ: Сръбска лига - Войводина

16:00Борац Сакуле - Раднички 1912 -:-
16:00Борац Шайкаш - Феникс 1995 -:-

СЪРБИЯ: Сръбска лига - Изток

12:00Раднички С. - Власина -:-
15:30Будучност Поповац - Тимочанин -:-
15:30Пчиня - Парачин -:-
15:30Траял Крушевац - Бързи Брод -:-
15:30Хайдук Велко - Слога Лесковац -:-

СЪРБИЯ: Сръбска лига - Запад

15:30Сушица - Будучност Ариле -:-

ТАЙЛАНД: Тай лига 1

14:00Банкок Юн - Чонбури -:-
14:00Полис Теро - Ратчабури -:-
14:30Чианграй Юн - Муанг Тонг Юн -:-
15:00Бурирам - Након Ратчасима -:-

ТАЙЛАНД: Тай лига 2

14:00Тай Нейви - Убон Тани -:-
14:30Након Патом - Къстъмс Юн -:-
15:00Чайнат - Ранонг -:-
15:00Чиангмай ФК - Лампхун Уориър -:-

ТАНЗАНИЯ: Лиги Куу Бара

14:00Мбея Кванза - Додома Джиджи -:-
16:00Руву Шутинг - Коустъл Юниън -:-

ТУНИС: Професионална лига 1

17:00УС Татауин - Бизерта -:-
19:30Монастир - Чеба -:-

ТУНИС: Лига 2 - Група на изпадащите

17:00Мензел Бузелфа - Стад Габесиан -:-
17:00Сбиха - Редейеф -:-

ТУРЦИЯ: СуперЛига

13:30Касъмпаша - Гьозтепе -:- [ 2.05 | 3.20 | 3.50 ]
16:00Алтай - Карагюмрюк -:- [ 2.00 | 3.25 | 3.60 ]
16:00Галатасарай - Коняспор -:- [ 1.50 | 4.00 | 7.50 ]
19:00Трабзонспор - Фенербахче -:- [ 2.25 | 3.20 | 3.10 ]

ТУРЦИЯ: 1. Лига

13:30Кечиоренгюджю - Коджаелиспор -:- [ 2.37 | 3.20 | 2.62 ]
16:00Ерзурум ББ - Алтинорду -:- [ 1.50 | 4.00 | 6.50 ]
16:00Маниса ФК - Аданаспор АС -:- [ 1.44 | 4.00 | 7.00 ]
19:00Бурсаспор - Болуспор -:- [ 2.00 | 3.40 | 3.25 ]

ТУРЦИЯ: 2. Лига - Бяла група

13:00Къркларелиспор - Амедспор -:-
14:00Кършехир Беледиеспор - Тарсус -:-
14:00Назилиспор - Ерзинджан -:-
14:00Ушакспор - Испарта 32 Спор -:-
19:00Ескишехирспор - Бука -:-
19:00Караджабей Беледиеспор - Зонгулдак -:-

ТУРЦИЯ: 2. Лига - Червена група

14:00Байбурт - Чорум -:-
14:00Ергене Велимеше - Инеголспор -:-
14:00Кахраманмарашспор - Ванспор ФК -:-
14:00Сивас Беледиеспор - Бодрумспор -:-
14:00Тургутлуспор - Анкараспор -:-
16:30Сакарияспор - Х. Трабзон -:-
19:00Афиет Афионспор - Адъяманспор -:-
19:00Диарбекирспор - Нигде Анадолу -:-
19:00Серик Беледиеспор - Сома Спор -:-

ТУРЦИЯ: 3. Лига - Група 1

14:00Бергама Блд. - Ербааспор -:-
14:00Караман Блд. - Кютахияспор -:-
14:00Кахта - Невшехирспор -:-
14:00Келкит - Батман Петролспор -:-
14:00Мамак - Фатса Беледиеспор -:-
14:00Османиеспор - Арнавуткьой Бл. -:-
14:00Санджактепе - Елазъгспор -:-
14:00Хопаспор - Бурса -:-
14:00Чаталджа - Хендек -:-

ТУРЦИЯ: 3. Лига - Група 2

13:00Йомраспор - Сиирт Йозел -:-
14:00Алтъндаг Блд. - Ъгдър ФК -:-
14:00Дарича Генчлербирлиги - Кушадасъспор -:-
14:00Дюзджеспор - Хаджеттепе -:-
14:00Искендерун - Елазъ Каракочан -:-
14:00Йени Ордуспор - Байрампаша -:-
14:00Карсамбаспор - Кестел -:-
14:00Малатия - Кизиликаболукспор -:-
14:00Шиле Йълдъзспор - Аксарай Блд. -:-

ТУРЦИЯ: 3. Лига - Група 3

14:00Агръ 1970 - Тепечик -:-
14:00Беледие Дериндже - Ордуспор 1967 -:-
14:00Ерокспор - Офспор -:-
14:00Ичел - Мардин ББ -:-
14:00Каръккале Бююк Анадолу - Кардемир Карабюк -:-
14:00Модафенспор - Каракьопрю -:-
14:00Чанкая ФК - Одринспор -:-
19:00Кършияка - Джейханспор -:-
19:00Фетиеспор - Гюмюшанеспор -:-

УГАНДА: Висша лига

15:00Полийс - Вайпърс -:-
15:00Уакисо Джайънтс - Кампала Сити -:-

УЗБЕКИСТАН: Супер лига

15:00Лок. Ташкент - Андижан -:-
15:00Навбахор Наманган - Буньодкор -:-

УКРАЙНА: Висша лига

14:00Минай - Десна -:-
17:00ОтложенИнгулец - Рух Лвов -:-
19:30Александрия - Ворскла Полтава -:-

УКРАЙНА: Перша лига

13:15Горняк-Спорт - Волин Луцк -:-
15:30Алианс - Ужгород -:-

УКРАЙНА: Друха лига

15:00Ливий Берег - Карпати Галич -:-
15:00Перемога Днипро - Миколаевка -:-
15:00Яруд Мариупол - Реал Фарма -:-

УКРАЙНА: Юношеска лига

12:00Ч. Одеса U19 - Верес Ривне U19 -:-

УНГАРИЯ: ОТП Банк Лига

15:30Кишварда - Уйпещ -:- [ 1.80 | 3.75 | 4.33 ]
18:00Мезьокьовешд-Жори - Дебрецен -:- [ 2.05 | 3.60 | 3.40 ]

УНГАРИЯ: Меркантил Банк Лига

14:00Будайорши - Сентлоринц -:-
14:00Кечкемети ТЕ - Ниредхаза -:-
14:00Шиофок - Бекешчаба 1912 -:-
14:00Шорокшар - Халадаш -:-
18:00Айка - Тисакечке -:-
18:00Диошдьор - Дороги -:-
18:00Печ МФК - Будафоки -:-
18:00Солноки МАВ - Дьор -:-
18:00Чаквари - Сегед -:-

УНГАРИЯ: НБ III - Изток

12:00Диошдьор II - Тая -:-
14:00БКВ Елоре - Хайдусобосло -:-
14:00Дебрецени ЕАК - Казинцбарцикаи -:-
14:00Егер СЕ - Фюзешдярмат -:-
14:00Путнок - Тисафюреди -:-
14:00Тьорьоксентмиклош - Уйпещ II -:-
14:00Хидашнемети - Дебрецен II -:-
14:00Ясберени - Бекешчаба 1912 II -:-
14:00SBTC - Шеньо Карнифекс -:-

УНГАРИЯ: НБ III - Централна

12:00Ференцварош II - Монори -:-
12:00Хонвед II - ЕШМТК Будапеща -:-
14:00Дунайварош ПАШЕ - Балашадярмат -:-
14:00Мохачи - ВАЦ -:-
14:00Сексарди - Иванча -:-
14:00ФК Дабаш - Гержен -:-
14:00Ходмезьовашархей ФК - Дабаш-Дьон -:-
14:00Цегледи - Макой -:-
16:00Козармишлени СЕ - Пакш II -:-

УНГАРИЯ: НБ III - Запад

12:00Гирмот II - Мошонмадяровари ТЕ -:-
12:00Дьор II - Залаегерсег II -:-
14:00Андрашхида - МОЛ Фехервар II -:-
14:00Балатонфуреди - Ерди -:-
14:00БВСК-Зугло - Комароми ВСЕ -:-
14:00Капошвар - Нагиканица -:-
14:00Келен - Гардони Вароши -:-
17:00Папай Перуц - Бичкей -:-
17:00СК Сопрон - Академия Пушкаш II -:-

УНГАРИЯ: НБ I - жени

16:00Академия Пушкаш W - Астра Унгария W -:-

УРУГВАЙ: Примера Дивисион - Клаусура

00:00Насионал - Бостън Ривър 3:2 [ 1.50 | 4.00 | 6.00 ]
16:15Вия Еспаньола - Уондърърс -:- [ 3.20 | 3.25 | 2.10 ]
18:30Серо Ларго - Прогресо -:- [ 2.00 | 3.40 | 3.30 ]
21:30Малдонадо - Пенярол -:- [ 5.00 | 3.80 | 1.55 ]
23:45Серито - Феникс -:- [ 2.10 | 3.20 | 3.30 ]

ФАРЬОРСКИ ОСТРОВИ: Висша лига

17:00Викингур - ИФ Фуглафьордур -:-
17:00НСИ Рунавик - 07 Вестур Сорвагур -:-

ФАРЬОРСКИ ОСТРОВИ: 1. Дейлд

17:00ХБ Торсхавн 2 - Стреймур 2 -:-

ФИНЛАНДИЯ: Юконен - Група на изпадащите

18:30Клуби 04 - Микели -:- [ 2.15 | 3.60 | 2.75 ]

ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група А

19:00Куфу-98 - Атлантис -:-

ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група Б

15:00Илвес-Кисат - Хонка Акатемия -:-

ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група В

13:00Рованиеми 2 - Кеми Сити -:-
14:00ЯБК - ГБК Кокола -:-

ФИНЛАНДИЯ: Kansallinen Liiga Women - Изпадане

14:00НЯС W - ХПС W -:-

ФРАНЦИЯ: Дивизия 1 - Жени

13:45Лион W - Монпелие W -:-
13:45ПСЖ W - Ст. Етиен W -:-

ФРАНЦИЯ: Дивизия 2 - жени

13:15Брест W - Метц W -:-
14:00Марсилия W - Albi-Marssac W -:-
15:30Нант W - Лил W -:-
15:30Страсбург W - Ла Рош W -:-
16:00Ланс W - Льо Авър W -:-
16:00Мериняк W - Ница W -:-
16:00Монтобан W - Гренобъл W -:-
16:00Ним W - Роаси W -:-
16:00Орлеан W - Сен Мор W -:-
16:00Сен-Мало W - Венденайм W -:-
16:00Тонон Евиан W - Льо Пюй W -:-

ХОНДУРАС: Лига Насионал - Апертура

04:00Реал Еспаня - Платенсе 2:1
04:00Хондурас Прогресо - УПНФМ 0:1
04:15Вида - Олимпия 2:1
00:00Реал Сосиедад - Виктория -:-

ХЪРВАТИЯ: 1. HNL

16:00Белупо - Осиек -:- [ 5.25 | 3.40 | 1.65 ]
18:30Шибеник - Хайдук Сплит -:- [ 3.60 | 3.50 | 2.00 ]

ХЪРВАТИЯ: 2. HNL

16:00Бело Бърдо - Дугополе -:-
16:00Д. Загреб 2 - Сесвете -:-
16:00Кроация Змиявци - Рудеш -:-

ХЪРВАТИЯ: 3. ХНЛ - Център

12:00Търне - Врапче -:-
16:30Бистра - Гай Маче -:-

ХЪРВАТИЯ: 3. ХНЛ - Юг

16:00Слога Мравинце - Неретванац -:-
16:00Хърваче - НК Юнак Син -:-

ХЪРВАТИЯ: 3. ХНЛ - Изток

16:30Горня Върба - Кроация Джаково -:-

ЧЕРНА ГОРА: Първа черногорска лига

18:00Искра - Рудар -:-
19:00Морнар Бар - Будучност -:-

ЧЕРНА ГОРА: Втора лига

16:00Арсенал Тиват - Бокел -:-
16:00Беране - Гърбал -:-
16:00Ком Подгорица - Йединство -:-
16:00ОФК Титоград - Игало -:-
16:00ФК Цетине - Младост ДГ -:-

ЧЕХИЯ: 1. Лига

17:00Злин - Храдец Кралове -:- [ 2.05 | 3.25 | 3.40 ]
17:00Сигма Оломоуц - Карвина -:- [ 1.57 | 3.80 | 5.00 ]
17:00Теплице - Пилзен -:- [ 6.00 | 4.20 | 1.44 ]
20:00ФК Пардубице - Спарта Прага -:- [ 6.25 | 4.50 | 1.40 ]

ЧЕХИЯ: Дивизия 2

11:15Жижков - Хрудим -:- [ 1.85 | 3.60 | 3.75 ]
11:30Спарта Прага B - Тринец -:- [ 1.50 | 4.00 | 5.50 ]
16:30Варнсдорф - Дукла Прага -:- [ 2.50 | 3.20 | 2.60 ]
16:30Мас Таборско - Лишен -:- [ 2.20 | 3.40 | 2.90 ]

ЧЕХИЯ: ЧФЛ - Група А

11:15Адмира Прага - Кралув Двур -:-
11:15Славия Прага B - Вишеград -:-
11:30Пилзен B - Писек -:-
11:30Прибрам B - Карлови Вари -:-

ЧЕХИЯ: ЧФЛ - Група Б

11:15Дукла Прага B - Теплице B -:-
11:15Пардубице B - Бохемианс 1905 B -:-
11:15Хлумец Над Цидлиноу - Усти над Орлици -:-
11:15Храдец Кралове B - Велвари -:-
15:30Запи - Яблонец B -:-

ЧЕХИЯ: MSFL

11:00Острава B - Зноймо -:-
11:15Сигма Оломуц B - Върховина -:-
11:15Словачко B - Долни Бенешов -:-

ЧЕХИЯ: Дивизия A

11:15Унион Бероун - Петржин Пилзен -:-
15:30Мито - Собеслав -:-
15:30Седълчани - Хоржовице -:-

ЧЕХИЯ: Дивизия C

15:30Бенатки - Високе Мито -:-
15:30Двур Кралове - Поржичани -:-
15:30Колин - Летохрад -:-
15:30Хлинско - Тоховице -:-
15:30Часлав - Трутнов -:-

ЧЕХИЯ: Дивизия D

11:15Велка Битеш - Ходонин -:-
15:30Ждар над Сазавоу - Збройовка Бърно B -:-
15:30Ждирец - Старт Бърно -:-
15:30Ланжхот - Стара Ржише -:-
15:30Славой Полна - Бистрице н.П. -:-

ЧЕХИЯ: Дивизия E

11:15Страни - Пршеров -:-
15:30Козловице - Славичин -:-
15:30Шумперк - Нове Сади -:-

ЧЕХИЯ: Дивизия F

11:15Опава B - Брунтал -:-
15:30Биловец - Витковице -:-
15:30Бохумин - Нови Йичин -:-
15:30Поланка над Одроу - Карвина B -:-
15:30Френщат под Радхощем - Фридлант -:-

ЧЕХИЯ: Моравскослески КП

15:30Пуста Полом - Кърнов -:-

ЧЕХИЯ: Злински КП

11:15Брумов - Напайедла -:-
15:30Боршице - Морковице -:-
15:30Недашов - Щитна над Вларжи -:-

ЧЕХИЯ: Южноморавски КП

16:00Иванчице - Босонохи -:-
16:00Райецко - Мутенице -:-

ЧЕХИЯ: Височина КП

11:15Велке Мезиржичи B - Жировнице -:-
15:30Ледеч над Сазавой - Намест над Ославоу -:-
15:30Спержице - Окришки -:-

ЧЕХИЯ: Краловохрадецки КП

15:00Рихнов над Кнежноу - Хлумец Над Цидлиноу B -:-
15:30Връхлаби - Висока над Лабем -:-
15:30Полице над Метуйи - Костелец н. Орл. -:-
15:30Славия Храдец - Нови Бидзов -:-
15:30Хоржице - Либчани -:-
15:30Червени Костелец - Тржебеш -:-

ЧЕХИЯ: Либерецки КП

16:30Железни Брод - Вишньова -:-
16:30ФК Турнов - Велке Хамри B -:-

ЧЕХИЯ: Устецки КП

15:00Литомиерицко - Олдрихов -:-
16:00Домушице - Модра -:-

ЧЕХИЯ: Южнобохемски КП

16:30Милевско - Тржебон -:-
16:30Янков - Мас Таборско B -:-

ЧЕХИЯ: Пражски шампионат

11:30Треборадице - Жижков B -:-
15:00Адмира Прага B - Склад за въглища Прага -:-
16:30Уйезд над Леси - Уйезд Прага -:-

ЧЕХИЯ: Среднобохемски КП

16:30Велим - Неспеки -:-
16:30СК Лхота - Кличани -:-

ЧЕХИЯ: Карловарски КП

16:30Тоужим - Унион Нове Седло -:-

ЧЕХИЯ: Оломуцки КП

15:30Бродек у Прерова - Щернбек -:-
15:30Велке Лосини - Лутин -:-
15:30Медлов - Забржех -:-

ЧЕХИЯ: Пардубицки КП

13:00Луже - СК Пардубицки -:-
15:30Просеч - Ческа Тржебова -:-
15:30Свитави - Моравани -:-
15:30Хорни Редице - Херманув Местец -:-

ЧЕХИЯ: Първа Лига - Жени

15:30Пилзен W - Локомотива Б. W -:-

ЧЕХИЯ: 2. Лига - жени

14:00Спарта Прага B W - ФК Прага W -:-
14:15Браник W - Храдец Кралове W -:-
15:30Оломуц W - Острава W -:-

ЧИЛИ: Примера Дивисион

23:30У. Еспаньола - Курико Унидо 2:1 [ 2.40 | 3.20 | 2.75 ]
02:00Мелипия - Ла Серена 1:1 [ 2.25 | 3.30 | 2.87 ]

ЧИЛИ: Примера Б

01:00Артуро Фернандес Виал - Махаянес 0:1

ЧИЛИ: Сегунда Дивисион

23:00Личаче - Хенерал Веласкес 1:3
23:00Роделиндо - Д. Консепсион 1:1
01:00Колчагуа - Иберия 1:2
18:00Лаутаро - Инд. Каукенес -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: Супер Лига

15:15Лозана - Грасхопърс -:- [ 2.70 | 3.50 | 2.55 ]
17:30Сион - Базел -:- [ 4.50 | 4.00 | 1.72 ]
17:30Ст. Гален - Сервет -:- [ 2.25 | 3.60 | 3.00 ]

ШВЕЙЦАРИЯ: Първа Лига Класик - Група 2

16:00Лангентал - Делемонт -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: Супер лига - жена

16:00Сервет W - Грасхопър W -:-

ШВЕЦИЯ: Алсвенскан

16:00Мялби - Калмар -:- [ 2.45 | 3.10 | 3.10 ]
16:00Хамарби - АИК -:- [ 2.55 | 3.40 | 2.75 ]
18:30ИФК Гьотеборг - Йоребро -:- [ 1.72 | 3.75 | 5.00 ]

ШВЕЦИЯ: Суперетан

16:00Норби - Браге -:- [ 1.80 | 3.50 | 3.75 ]

ШВЕЦИЯ: Дивизия 1 - Север

15:00Хамарби ТФФ - Питео -:-
16:30Карлстад - Далкурд -:-
17:00Асириска ФФ - Йоребро Сир. -:-
17:00ИФК Люлео - Бромапойкарна -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Северен Свиаланд

14:30Стокхолм Инт. - Шилебо -:-
18:00Лидингьо ИФК - Еншьопинг -:-
19:00Йерфела - Карлбергс -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Южен Йоталанд

15:00Носаби ИФ - Карлскрона -:-
15:00Хаселхолм - Олимпик -:-
16:00Кристианстад - Хаселхолмс ИФ -:-

ШВЕЦИЯ: Алсвенскан - Жени

14:00АИК W - Хекен W -:-
15:00Питео W - Розенгард W -:-
16:00Ескилстюна Юнайтед W - Йоребро W -:-

ШВЕЦИЯ: Елитетан - Жени

12:00Морон W - Лидшьопинг ФК W -:-

ШОТЛАНДИЯ: ШЖПЛ 1 - жени

15:00Партик W - Хамилтън W -:-
15:00Селтик W - Спартанс ЛФК W -:-
15:00Хибърниън W - Абърдийн W -:-
18:00Мъдъруел W - Хартс W -:-
18:10Глазгоу Сити W - Рейнджърс W -:-

ЮЖНА АФРИКА: Висша лига

16:30Суолоус - Стеленбош -:-

ЮЖНА АФРИКА: ГладАфрика Чемпиъншип

16:30Претория Калийс - Кейп Таун Спърс -:-
16:30ТС Спортинг - Венда -:-
16:30Тшахума - Хънгри Лайънс -:-
16:30Утонгати - Полокване -:-

ЮЖНА АФРИКА: Diski Challenge

11:00Амазулу U23 - Суперспорт Юн U23 -:-
11:00Кейп Таун Сити U23 - Кайзер Чийфс U23 -:-
11:00ТС Галакси U23 - Мамелоди Съндаунс U23 -:-

ЮЖНА КОРЕЯ: К Лига 1

08:00Гангуон - Гуанджу ФК -:- [ 2.05 | 3.30 | 3.30 ]

ЮЖНА КОРЕЯ: К Лига 2

07:30Бучеон ФК 1995 - Кимчхон Сангму -:- [ 5.25 | 4.00 | 1.50 ]
10:00Жеонам - Пусан -:- [ 2.00 | 3.10 | 3.60 ]
12:30Анянг - Сеул Е. -:- [ 1.72 | 3.50 | 4.33 ]

ЯПОНИЯ: Лига 1 на Япония

08:00Оита - Вегалта Сендай -:- [ 2.40 | 3.10 | 3.00 ]

ЯПОНИЯ: Лига 2 на Япония

25'Окаяма - Ямага 1:0 [ 1.95 | 3.10 | 4.00 ]
08:00Канагава - Кофу -:- [ 2.90 | 3.10 | 2.37 ]
08:00Ренофа Ямагучи - Мито -:- [ 3.50 | 3.50 | 1.90 ]
08:00Точиги - Ивата -:- [ 4.50 | 3.50 | 1.66 ]
08:00Чиба - Омия Ардиджа -:- [ 2.15 | 3.10 | 3.20 ]
10:00Кусацу - Киото -:- [ 5.00 | 3.75 | 1.57 ]

ЯПОНИЯ: J3 Лига

25'Ванрауре - Фукушима Юн 0:0
25'Гайнаре Тотори - ЙСКК 0:0
25'Тегебаджаро Миядзаки - Кагошима Юн 2:0
25'Тояма - Каматамаре 1:0
08:00Нагано - Фуджиеда МИФК -:-
10:00Гифу - Грула Мориока -:-

ЯПОНИЯ: УЕ Лига - жени

25'Инак Кобе Леонеса W - Ноджима Стела W 0:0
08:00Албирекс Ниигата W - Mynavi Sendai W -:-

ЯПОНИЯ: Надешико лига - жени

25'Ангевиолет Хирошима W - Ехиме W 0:0
25'НГУ Нагоя W - Йокохама ФК Сийгълс W 0:0
25'Нитайдай W - Орка Камогава W 0:0
25'Такацуки W - Куноичи W 0:1
07:00ЗабавенХарима Албиън W - С-Осака W -:-
25'Ямато Силфид W - Сетагая Сфида ФК W 0:0

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.FlashScore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от FlashScore.com поради технически причини.