ОПРЕСНИ

Футбол » Днес » Всички

advertisement

АВСТРАЛИЯ И ОКЕАНИЯ: OFC Шампионат П19 - Плейофи

04:00Нова Зеландия U19 - Нова Каледония U19 2:1
07:30Соломонови острови U19 - Таити U19 1:3

АЗИЯ: Asian Games Women

11:00Южна Корея W - Китайско Тайпе W 2:1
14:30Индонезия W - Малдиви W 6:0
14:30Тайланд W - Япония W 0:2

АЗИЯ: Азиатски игри

12:00Бангладеш U23 - Тайланд U23 1:1
12:00Източен Тимор U23 - Обединени арабски емирства U23 1:4
12:00Пакистан U23 - Япония U23 0:4
15:00Катар U23 - Узбекистан U23 0:6
15:00Непал U23 - Виетнам U23 0:2
15:00Сирия U23 - Китай U23 0:3

АНГЛИЯ: Карабао Къп

21:45Съндърланд - Шефилд Уен -:-

БРАЗИЛИЯ: Купа на Бразилия

01:30Крузейро - Сантош 2:2дуз
03:45Фламенго - Гремио 1:0
03:45Шапекоензе-СК - Коринтианс 0:1

БРАЗИЛИЯ: Бразилейро П20 - Втори етап

23:00Вашко U20 - Флуминензе U20 0:0
21:45Палмейрас U20 - Коринтианс U20 -:-

ВЕНЕЦУЕЛА: Копа Венецуела - Плейофи

23:00Арагуа - Либертадор ФК 1:2
23:00Каракас - Деп. Петаре 3:0
23:00Лара - Яракуй ФК 1:2
23:00Португеса - Янерос де Гуанаре 1:3
23:00Сулия - Титанес 0:0
23:00Трухиланос - Деп. дел Сулия 1:2
00:00Деп. Ансоатеги - Маргарита 3:1
00:00Деп. Тачира - Реал Фронтера 1:0
01:00Естудиантес Мерида - Урена 4:1
01:00Монахас - АК Лала ФК 5:1
02:00Самора - Лос Андес 2:1
16:00Минерос - Ангостура 5:0
22:30Ла Гуаира - Фуриал -:-

ГВАТЕМАЛА: Лига Насионал - Апертура

05:00Кселаю - Антигуа 0:0

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Нидерхайн

20:30Union Nettetal - ШВ Есен -:-

ГИБРАЛТАР: Висша дивизия

49'Линкълн Ред Импс - Гласис Юн 2:0
21:30Юръп ФК - Монс Калпе -:-

ДОМИНИКАНСКА РЕПУБЛИКА: ЛДФ

23:30Атлетико - Барселона Атлетико 2:0
23:30Интер - Вега Реал 1:1
01:00Универсидад О&М - Сан Кристобал 2:1
23:30Мока - Делфинес Дел Есте -:-

ЕВРОПА: Лига Европа - Квалификация

17:00К. Алмати (Kaz) - Сигма Оломоуц (Cze) 1:2
18:00Нидерком (Lux) - Уфа (Rus) 2:2
89'АЕК Ларнака (Cyp) - Щурм Грац (Aut) 5:0
66'ХИК (Fin) - О. Любляна (Slo) 0:1
ПолувремеУ Крайова КС (Rou) - Лайпциг (Ger) 0:1
ПолувремеФК Копенхаген (Den) - ЦСКА София (Bul) 1:0
22'АПОЕЛ (Cyp) - А. Беер Шева (Isr) 0:0
22'Жалгирис (Ltu) - Севиля (Esp) 0:2
22'Зенит Петербург (Rus) - Дин. Минск (Blr) 0:0
22'Кукеси (Alb) - Торпедо Кутаиси (Geo) 0:0
22'КФР Клуж (Rou) - Алашкерт (Arm) 1:0
22'Мидтиланд (Den) - ТНС (Wal) 1:0
22'Молде (Nor) - Хибърниън (Sco) 0:0
22'Судува (Ltu) - Спартакс (Lat) 0:0
20:30Люцерн (Sui) - Олимпиакос (Gre) -:-
20:30Макаби Тел Авив (Isr) - Пюник Ереван (Arm) -:-
20:45Брест (Blr) - Аполон (Cyp) -:-
20:45ЛАСК Линц (Aut) - Бешикташ (Tur) -:-
21:00Аталанта (Ita) - Апоел Хайфа (Isr) -:-
21:00Базел (Sui) - Витес (Ned) -:-
21:00Брьондби (Den) - Сп. Суботица (Srb) -:-
21:00Дюделанж (Lux) - Легия (Pol) -:-
21:00Жрински (Bih) - Лудогорец (Bul) -:-
21:15Лех Познан (Pol) - Генк (Bel) -:-
21:15Марибор (Slo) - Рейнджърс (Sco) -:-
21:30Гент (Bel) - Ягелония (Pol) -:-
21:30Партизан (Srb) - Нордселанд (Den) -:-
21:30Рапид Виена (Aut) - Слован Братислава (Svk) -:-
21:30Фейенорд (Ned) - Тренчин (Svk) -:-
21:30ФКСБ (Rou) - Хайдук Сплит (Cro) -:-
21:45Бордо (Fra) - Мариупол (Ukr) -:-
21:45Бърнли (Eng) - Башакшехир (Tur) -:-
21:45Риека (Cro) - Сарпсборг 08 (Nor) -:-
21:45Розенборг (Nor) - Корк Сити (Irl) -:-
22:00Валур (Ice) - Шериф Тираспол (Mda) -:-
22:30Брага (Por) - Заря (Ukr) -:-

ЕГИПЕТ: Премиър лига

22:00Миср Ел Макаса - Замалек -:-

ЕЛ САЛВАДОР: Примера дивисион - Апертура

00:30Мунисипал Лимено - Пасакина 1:1
01:00Аудас - Метапан 0:0
03:00Jocoro - Алианса ФК 1:1
04:00Сонсонате - Луис Анхел Фирпо 0:1
04:15Санта Текла - Агила 2:1
04:15ФАС - Чалатенанго 4:1

ЕСТОНИЯ: Есилига

67'Ньоме Калю U21 - Талина Калев U21 0:1
66'Сантос Тарту - Тарту Велко 1:0

ЕСТОНИЯ: Купа на Естония

66'Легион - Парну ЙК Вапрус 1:0
67'Леенемаа Хаапсалу - Teleios 8:1
68'Флора - Валга Уориър 8:0

ИНДИЯ: Калкута Висша Дивизия А

14:00Мохун Баган - Пиърлес 1:1

ИРАН: Про Лига на Персийския залив

17:00Сепидроод Ращ - Падидех Корасан 0:2
63'Пайкан - Гостареш 0:1
59'Парс Джанооби Джам - Естеглал ТЕХ 1:0
61'Фулад - Насажи Мазандаран 0:1

ИСЛАНДИЯ: Купа на Исландия

21:00Брейдаблик - Олафсвик -:-

КАНАДА: Първенство

02:30Торонто ФК - Ванкувър Уайткапс 5:2

КЕНИЯ: Премиър Лига

14:00Гор Махия - Чемелил 1:0

КОЛУМБИЯ: Копа Агиля

03:00Хагуарес де Кордоба - Букараманга 2:1
03:30Америка Де Кали - Леонес 2:0
03:30Атл. Насионал - Патриотас 1:0
03:30Хуниор - Киндио 1:0

МЕКСИКО: Копа Мексико - Апертура

03:00Крус Асул - Сакатепек 2:0
03:00Селая - Сантос Лагуна 2:0
05:00Клуб Тихуана - Хуарес 3:1
05:00Тигрес УАНЛ - Атл. Сан Луис 5:1

НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 1

18:00Рилиндя - Херд 3:2

ПЕРУ: Примера Дивисион - Апертура

23:30Комерсиантес Унидос - АД Кантолао 0:4
01:45Гарсиласо - У. Сан Мартин 3:3
04:00Де. Мунисипал - У. де Депортес 0:2

РУМЪНИЯ: Купа на Румъния

17:30Тунари - Попещ Леордени 3:0

РУСИЯ: PFL - Center

90+'Калуга - Красногорск 1:1

РУСИЯ: Юношеска лига

16:00Анжи U21 - ФК Оренбург U21 2:2

САЩ: Мейждър Лийг Сокър

03:00ДС Юнайтед - Портланд Тимбърс 4:1
05:00Лос Анджелис ФК - Реал Солт Лейк 2:0

САЩ: ЮСЛ

02:00Инди Илевън - Северна Каролина 3:2
02:00Отава Фюри - Ричмънд Кикърс 2:0
03:30Сейнт Луис - Сакраменто Рипъблик 2:1
05:00ОK Блус - Лас Вегас Лайтс 3:1
05:30Портланд 2 - Сан Антонио 2:1

САЩ: NWSL - Жени

05:30Сиатъл Рейн W - Чикаго W 0:0

СВЯТ: Приятелски международни срещи

03:00Гватемала - Куба 3:0

СВЯТ: Приятелски клубни срещи

16:00Арсенал Саранди (Arg) - Депортиво Морон (Arg) 2:0
22'Кристо Атлетико (Esp) - Унионистас де Саламанка (Esp) 0:0
21:15Виярубия (Esp) - Сиудад Реал (Esp) -:-

СВЯТ: Световна купа - Жени Под20 - Плейофи

17:00Испания U20 W - Нигерия U20 W 2:1
20:30Франция U20 W - Северна Корея U20 W -:-

СЛОВЕНИЯ: Купа на Словения

17:00Рогашка - Мура 1:3

ТРИНИДАД И ТОБАГО: Про Лига

01:00Сандо - Сентрал ФК 1:1
02:00Дифенс Форс - С.А. Рейнджърс 10:0
03:00В Кънекшън - Полийс 4:0

УКРАЙНА: Друха лига

18:00Миколаев 2 - Таврия 0:0

УКРАЙНА: Юношеска лига

11:00Арсенал Киев U21 - Ч. Одеса U21 3:1

ФАРЬОРСКИ ОСТРАВИ: Висша лига

22'Б36 Торсхавн - Клаксвуйк 0:0
21:0007 Вестур Сорвагур - ХБ Торсхавн -:-

ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група А

18:30Микели - Микелин Кисат 1:3

ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група В

90+'Тампере Юн - ТПВ 0:1

ХОНДУРАС: Лига Насионал - Апертура

04:00Олимпия - УПНФМ 1:0
04:00Реал Еспаня - СД Хондурас 3:2
04:00Хутикалпа - Маратон 1:1
04:15Платенсе - Реал де Минас 4:1
04:30Вида - Мотагуа 1:2

ШВЕЙЦАРИЯ: Национална лига А - жени

22'Йънг Бойс W - Ивердон W 0:0

ЮЖНА АМЕРИКА: Копа Судамерикана

01:30Депортес Темуко (Chi) - Сан Лоренцо (Arg) 1:0
03:45Мийонариос (Col) - Диас (Par) 4:0

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.FlashScore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от FlashScore.com поради технически причини.

Превключи на тъч версия