ОПРЕСНИ

Футбол » Днес » Всички

advertisement

АВСТРАЛИЯ: Кепитъл Територи

12:00Гънгалин - Канбера Олимпик 1:0

БРАЗИЛИЯ: Серия B

01:15Понте Прета - КСА 1:1
03:30Авай - Гуарани 3:3

БРАЗИЛИЯ: Купа на Североизтока - Плейофи

03:45Сампайо Кореа - ABC 1:0

ГАБОН: Шампионат D1

17:30Стад Манджи - КФ Мунана -:-
17:30Lozo - Пеликан -:-
18:00Сапинс - Ойем -:-

ЕВРОПА: Купа на регионите на УЕФА - Квалификации

18:00Сан Марино (Am) (San) - East Sarajevo (Am) (Bih) -:-
18:00Hradec Kralove Region (Am) (Cze) - Gyor-Moson-Sopron (Am) (Hun) -:-

ИСЛАНДИЯ: Пепсидейлд

23:00Валур - Хафнарфьордур -:-

ИСЛАНДИЯ: Инкасо-дивизия

21:00Акранес - Магни -:-
22:15Нярдвик - Копавогур -:-
22:15Тор Акурейри - Олафсвик -:-
22:15Фрам - ИР Рейкявик -:-

КИРГИСТАН: Топ лига

15:00Алай Ош - Кант -:-
15:00ФК Кара Балта - Алга -:-
15:00Akademiy Futbola - Дордой Бишкек -:-
15:00Ilbirs - Нефтчи Кочкор-Ата -:-

КОНГО: Супер Лига - Финален етап

15:00Дон Боск - Санга Беленде -:-
17:00Мазембе - Mont Bleu -:-
17:30Мотема Пембе - АС Вита Клуб -:-

ЛИТВА: А Лига

24'Жалгирис - Паланга 1:0
20:00Судува - Йонава -:-

ЛИТВА: Л Лига

19:00Купишкис - Дайнава Алитус -:-

МАЛАЙЗИЯ: Супер Лига

16:00Джохор ДТ - Теренггану 2:0
16:00Кедах - Куала Лумпур 3:2

МАЛАЙЗИЯ: Премиър Лига

15:15Сабах - МИСК-МИФА 3:2
16:00Теренггану 2 - УКМ 1:0

МОЛДОВА: Купа на Молдова

18:30Бардар - Заря Балти -:-
18:30Граничерул - Милсами -:-
18:30Кахул - Динамо-Авто -:-
18:30Сперанца Нишпорени - Кодру Лозова -:-
18:30Сфинтул - Спарта Кишинев -:-
19:00Зимбру Кишинев - Спарта Селемет -:-
19:00Шериф Тираспол - Искра Рибнита -:-
20:00Петрокуб - Флорещи -:-

НИГЕР: Лига 1

18:15АСФАН - Урана -:-
18:15Tahoua - SONIDEP -:-
18:30Еспоар - Racing FC de Boukoki -:-
18:30Сахел - Акокана -:-

НОРВЕГИЯ: OBOS-лига

19:00Викинг - Флурьо -:-

НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 4

20:00Сторд - Бран 2 -:-

НОРВЕГИЯ: Купа на Норвегия - Жени

24'Гранд Будьо W - Трондхайм-Йорн W 0:1
18:30Инстранденс W - ЛСК Квинер W -:-

ПОЛША: Централна младежка лига - Плейофи

18:00Лех Познан U19 - Краковия U19 -:-

РЕПУБЛИКА КОНГО: Лига 1

16:00Кондзо - КАРА Бразавил -:-
16:00Ла Манша - Патронаж Сен Ан -:-
17:00Леопард - В. Клуб Моканда -:-
18:00Етоал дю Конго - Пото-Пото -:-
18:00Шемино - Диабле Ноар -:-

САЩ: ЮСЛ

00:00Витлеем - Ню Йорк Ред Булс 2 -:-

СВЯТ: Световна Купа

15:00Португалия - Мароко 1:0
24'Уругвай - Саудитска Арабия 1:0
21:00Иран - Испания -:-

СВЯТ: Приятелски клубни срещи

12:00Малмьо ФФ (Swe) - Молде (Nor) 2:0
72'Злин (Cze) - Зноймо (Cze) 0:0
76'Ихлава (Cze) - Търнава (Svk) 1:1
65'Михаловце (Svk) - Л. Микулаш (Svk) 0:2
ПолувремеБърно (Cze) - Слован Братислава (Svk) 1:0
24'Балтика (Rus) - Смолевичи СТИ (Blr) 0:0
24'Дун. Стреда (Svk) - Зноймо (Cze) 0:0
24'Пазарджик (Bul) - Левски (Bul) 0:1
24'Теплице (Cze) - Мас Таборско (Cze) 1:0
18:30Вакер Инсбрук (Aut) - Лудогорец (Bul) -:-
19:00Блайбург (Aut) - Рудар (Slo) -:-
19:00Домжале (Slo) - Вардар (Mac) -:-
19:00Капфенберг (Aut) - Видеотон (Hun) -:-
19:00Корона Киелце (Pol) - Спартакус Далешице (Pol) -:-
19:00Серед (Svk) - З. Моравце (Svk) -:-
20:00Сандвикен (Swe) - Юргорден (Swe) -:-
20:00ФК Виторул (Rou) - Зимбру Кишинев (Mda) -:-
20:00Хаймщетен (Ger) - Пулах (Ger) -:-
20:30Хайст (Bel) - Мехелен (Bel) -:-
21:00Дзянсу Сунинг (Chn) - Хонвед (Hun) -:-
21:30ТНС (Wal) - Друидс (Wal) -:-

ФИЛИПИНИ: ФФЛ

10:00Сталиън - Глобал 4:0
11:00Давао Агилас - Кая 3:1
14:00ОтмененДавао Агилас - Глобал -:-
14:00Серес - ДжП Волтес 4:1
14:00ОтмененСталиън - Кая -:-

ФИНЛАНДИЯ: Вейкауслига

18:30ВПС - Мариехамн -:-
18:30Илвес - Лахти -:-
18:30КуПС - ХИК -:-
18:30ТПС - Интер Турку -:-
18:30Хонка - СЯК -:-

ФИНЛАНДИЯ: Юконен

18:30АК Оулу - ЮЯК Ювяскюля -:-
18:30АС Каяни - ХИФК -:-
18:30КВП Кокола - КТП -:-
18:30Клуби 04 - Екенес -:-
18:30Яро - Хака -:-

ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група А

18:30Викингит - ДЖИППО -:-
18:30Гнистан - Вааякоски -:-
18:30Микелин Кисат - ДжаПС -:-
18:30МиПа - Микели -:-
18:30НЯС - Кески-Уусимаа -:-
19:00ЛПС - ПЕПО -:-

ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група Б

18:30БК-46 - ХЯС Акатемия -:-
18:30ГрИФК - КааПо -:-
18:30МуСа - ХИФК 2 -:-
18:30СалПа - Джаз Пори -:-
19:00Кифен - Хонка Акатемия -:-

ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група В

18:30ПК-37 - Нерпес Крафт -:-
18:30ТП-47 - ВИФК -:-

ЧЕХИЯ: Vysocina KP

18:30Пелхржимов - Бистрице н.П. -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 1 - Юг

20:00Карлскрона - Торнс -:-
20:00Лунд - Мялби -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Норланд

20:00Тефтео ИК - Фриска Вильор -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Северен Свиаланд

20:00Карлбергс - Лидингьо ИФК -:-
21:00Сундбюбергс - Болнес -:-
21:00Таби - Нортеле -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Западен Йоталанд

20:30Линдуме - Олимпик -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Южен Свиаланд

20:30АФК Линшьопинг - Вермболс -:-
20:30Худинге - Аспуден Телюс -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Северен Йоталанд

20:00Венерсборг ФК - Торсланда -:-
20:00Тролхетан - Воргорда ИК -:-
20:00ФБК Карлстад - Нордвармланд -:-
20:30Стенунгсундс - Хисингсбака -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Източен Йоталанд

20:00Носаби ИФ - Хаселхолм -:-
20:00Хаселхолмс ИФ - Йостерлен ФФ -:-

ШВЕЦИЯ: Елитетан - Жени

20:00Йоребро W - Вестерос W -:-

ЯПОНИЯ: Джей лига Дивизия 2

13:00Албирекс Ниигата - Кофу 1:5

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.FlashScore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от FlashScore.com поради технически причини.

Превключи на тъч версия