ОПРЕСНИ

Футбол » Днес » Всички

advertisement

АЗИЯ: AFF Сузуки Къп - Плейофи

14:45Малайзия - Виетнам 2:2

АНГЛИЯ: Лига 1

21:45Портсмут - Чарлтън -:-

АНГЛИЯ: Национална лига - Север

21:45Спенимур - Стокпорт -:-

АНГЛИЯ: Национална лига - Юг

21:30Бат - Билърики -:-
21:45Оксфорд Сити - Ийст Търок -:-
21:45Слау - Труро -:-
21:45Уестън-Супер-Меър - Челмсфорд -:-

АНГЛИЯ: Южна Лига - Централна Дивизия

21:45Банбъри - Стурбридж -:-
21:45Стратфорд - Тамуърт -:-

АНГЛИЯ: Южна Лига - Южна Дивизия

21:45Мертир Таун - Пуул -:-
21:45Стейнс - Дорчестър -:-
21:45Уеймът - Гоуспорт -:-
21:45Хендън - Мет. Полийс -:-

АНГЛИЯ: Истмиън лига - Висша дивизия

21:45Коринтиан-Кежуълс - Тонбридж -:-
21:45Мерстъм - Ледърхед -:-
21:45Уингейт & Финчли - Харлоу -:-
21:45Хорнчърч - Потърс -:-

АНГЛИЯ: Професионална лига за развитие

15:00Бърнли U23 - Лийдс U23 3:6

АНГЛИЯ: EFL Trophy - Плейофи

21:00Рочдейл - Олдъм -:-

АНГЛИЯ: ФА Къп

21:45Брадфорд - Питърбро -:-
21:45Нюпорт - Рексъм -:-
21:45Съндърланд - Уолсол -:-

АНГЛИЯ: ФА Трофи

21:45Гайзли - Ланкастър -:-

АНГЛИЯ: Премиър лига - Интернешънъл Къп

21:00Саутхямптън U23 - Уест Хям U23 -:-

АРЖЕНТИНА: Суперлига

00:00Патронато - Велес Сарсфийлд 3:3
02:15Белграно - Тигре 1:2

АРЖЕНТИНА: Примера Б Насионал

02:05Арсенал Саранди - Нуева Чикаго 2:0
03:00Клуб Атлетико Митре - Депортиво Морон 1:0

АРЖЕНТИНА: Примера Б Метрополитана

22:00Колехиалес - Депортиво Риестра -:-
00:30Талерес Ескалада - Атлетико Атланта -:-

АРЖЕНТИНА: Примера С Метрополитана

22:00Док Суд - Сентрал Кордоба -:-

АРЖЕНТИНА: Примера D Метрополитана

22:00КСР Еспаньол - Клейпол -:-
22:00Сентрал Байестер - Линиерс -:-

АРЖЕНТИНА: Торнео Федерал А

02:30Естудиантес Рио Куарто - Десампарадос 1:0

БОЛИВИЯ: Професионална дивизия - Клаусура

02:30Блуминг - Насионал Потоси 3:1

БОТСВАНА: Премиър Лига

18:00Санкойо Буш Бъкс - Сентър Чийфс -:-
19:00Шарп Шутинг Старс - БР Хайлендърс -:-

ГИБРАЛТАР: Висша дивизия

21:30Ст. Джоузефс - Линкс -:-

ЕВРОПА: Шампионска лига - Групова фаза

19:55Галатасарай - Порто -:-
19:55Шалке - Локомотив Москва -:-
22:00Барселона - Тотнъм -:-
22:00Интер - ПСВ -:-
22:00Клуб Брюж - Атл. Мадрид -:-
22:00Ливърпул - Наполи -:-
22:00Монако - Дортмунд -:-
22:00Цървена звезда - ПСЖ -:-

ЕВРОПА: УЕФА Младежка лига - Групова фаза

13:00Галатасарай U19 - Порто U19 0:2
15:00Интер U19 - ПСВ U19 3:0
15:00Ливърпул U19 - Наполи U19 5:0
15:00Монако U19 - Дортмунд U19 1:1
15:00Шалке U19 - Локомотив Москва U19 1:4
78'Барселона U19 - Тотнъм U19 0:1
79'Клуб Брюж U19 - Атл. Мадрид U19 2:1
78'Цървена звезда U19 - ПСЖ U19 0:0

ЕГИПЕТ: Премиър лига

76'Вади Дегла - Ел-Ентаг Ел-Харби 1:1
18:00ОтложенСмуха - Ел Масри -:-

ЕКВАДОР: Серия А - Копа Судамерикана - Плейофи

19:00Мушук Руна - Аукас -:-

ИНДИЯ: Супер Лига

16:00Пуна Сити - Гоа 2:0

ИНДИЯ: И-Лига

10:30Реал Кашмир - Ладжонг 6:1

ИСПАНИЯ: Терсера Дивисион - Група 15

21:00Субиса - Памплона -:-

ИТАЛИЯ: Серия C - Група B

15:30Губио - Виченца Виртус 2:0
20:00Римини - Монца -:-
21:30Джана Ерминио - Ренате -:-
21:30Равена - Виртус Верона -:-
21:30Терамо - Порденоне -:-
21:30Фано - Вис Пезаро -:-
21:30ФералпиСало - Имолезе -:-
21:30Фермана - Триестина -:-

КАТАР: Премиър Лига

50'Ал-Сад - Ал-Духаил 1:1

МЕКСИКО: Лига МК - жени - Апертура - Плейофи

00:00Клуб Америка W - Тигрес УАНЛ W -:-

ПАКИСТАН: Премиър Лига

09:00Карачи Порт Тръст - Пакистан Еър Форс -:-
12:00Афган ФК - Пакистан Арми 0:2
12:00Нешънъл Банк ъф Пакистан - Муслим 2:1
13:00ОтложенАшраф Шугър - ВАПДА -:-

ПЕРУ: Сегунда Дивисион - Група за промоция

23:00Алианса Уануко - Сиенсиано -:-

ПОРТУГАЛИЯ: Лига Ревеласао П23

77'Спортинг U23 - Академика U23 0:0

РУАНДА: Национална футболна лига

15:30Етансел - Полийс 0:0
15:30Кийову - Гикумби 1:0
15:30Кирехе - Мусанзе 1:0
15:30Мукура Виктъри Спортс - Еспоар 3:1

САУДИТСКА АРАБИЯ: Дивизия 1

14:05Ал-Кавкаб - Дамк 2:2
14:15Ал-Уашм - Ал Джабалайн 3:1
14:25Ал Оруба - Ал-Шоала 0:0
14:25Ал Тае - Ал Халеей 2:0
16:30Ал Жеел - Ал-Нахда -:-

СВЯТ: Шампионска купа на арабските клубове

21:00Раджа Казабланка - Ел Исмаили -:-

СВЯТ: Приятелски международни срещи

11:00Германия U18 - Сърбия U18 1:1
12:00Турция U18 - Босна и Херциговина U18 2:1
13:00Беларус U18 - Грузия U18 2:3
16:00Хърватия U18 - Черна гора U18 1:3

СВЯТ: Приятелски клубни срещи

10:00ПрекратенПС ТНИ (Ina) - ПСИМ Йогиакарта (Ina) 2:0

СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ: Ирландска Купа на Лигата

21:45Дънганън - Линфийлд -:-
21:45Крусейдърс - Балимена -:-

ТАНЗАНИЯ: Лиги Куу Бара

15:00Мбао - Африкън Лайън -:-

ТУНИС: Професионална лига 1

15:00ЖС Кайруан - Африкан 0:2

УГАНДА: Висша лига

15:00Експрес ФК - Кампала Сити 3:2
15:30БУЛ - Ондупарака ФК 1:0
15:30Маруунс - Ниамитиобора 2:1
15:30Мбарара Сити - Тооро Юнайтед 1:0
15:30Ндеже Юнивърсити - Вила 1:1
15:30Пайда Блек Ейнджълс - Джинджа 0:1

УЕЛС: ФА Къп

21:45Флинт - Бала -:-

ХОЛАНДИЯ: Лига на резервите

19:30Йонг Камбуур - Йонг Де Граафшап -:-

ХОЛАНДИЯ: Ередивизи - Жени

20:30Аякс W - Хееренвеен W -:-
20:30Ден Хааг W - Акилис 29 W -:-
20:30ПЕК Цволе W - Екселсиор/Барендрехт W -:-
20:30Твенте W - ВВ Алкмаар W -:-

ШОТЛАНДИЯ: Премиършип

21:45Абърдийн - Ливингстън -:-

ШОТЛАНДИЯ: Лига 2

21:45Единбург Сити - Питърхед -:-

ЮЖНА АФРИКА: Премиър Лига

19:30Кейп Таун Сити - Чипа Юн. -:-
19:30Мамелоди Съндаунс - Барока -:-
19:30Полокване - Хайландс -:-
19:30Фрий Стейт Старс - Орландо Пайрътс -:-

ЯМАЙКА: Висша лига

03:35Арнет Гардънс - Хъмбъл Лайънс 3:0

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.FlashScore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от FlashScore.com поради технически причини.

Превключи на тъч версия