ОПРЕСНИ

Футбол » Днес » Всички

АВСТРАЛИЯ: А-Лига - Плейофи

12:05Сидни ФК - Аделаида Юнайтед -:-

АВСТРАЛИЯ: NPL ACT

06:15Уест Канбера У. - Канбера Хърватия -:-
10:30Монаро Пантърс - Белконен Юнайтед -:-

АВСТРАЛИЯ: NPL Northern NSW

10:00Уестън Уъркърс - Валентин Ф. -:-

АВСТРАЛИЯ: НПЛ Южна Австралия

08:00Аделаида U21 - НЕ Метростарс -:-
08:30Аделаида Рейдърс - Аделаида Олимпик -:-
08:30Блу Ийгълс - Южна Аделаида -:-
08:30Кембълтаун Сити - Кройдън Кингс -:-
08:30Стърт Лайънс - Аделаида Кометс -:-
10:30Аделаида Сити - Къмбърланд Юн. -:-

АВСТРАЛИЯ: НПЛ Тасмания

07:15Дейвънпорт - Ланкестън -:-
07:30Ривърсайд Олимпик - Кингбъро Лайънс -:-
09:30Кларънс Юн. - Саут Хобарт -:-
11:30Олимпия Уориърс - Гленорчи Найтс -:-

АВСТРАЛИЯ: НПЛ Виктория

08:00Ейвъндейл ФК - Данденонг Сити -:-
10:30Хюм Сити - Мелбърн Найтс -:-
12:00Данденонг Тъндър - Ийстърн Лайънс -:-

АВСТРАЛИЯ: НПЛ Западна Австралия

10:00Армадейл - Пърт Глори U21 -:-
10:00Балката - ЕКУ Джундалъп -:-
10:00Бейсуотър - Ингълууд Юн -:-
10:00Пърт СК - Гуелуп Хърватия СК -:-
10:00Рокингам Сити - Соренто -:-

АВСТРАЛИЯ: Висша лига на Бризбейн

11:00Грават - Ст. Джордж Уилауонг -:-
11:15Дъ Гап - Юнивърсити ъф Куинсланд -:-
12:00Дъ Лейкс ФК - Бейсайд -:-

АЛЖИР: Дивизия 1

19:00КР Белоиздад - Параду -:-
19:00Магра - Бел Абес -:-
19:00Оран - МК Алжир -:-
19:00Тлемсен - Медеа -:-
19:00ОтложенУСМ Алжер - ЖС Кабили -:-
22:00Бискра - Релизан -:-
22:00Саура - Скикда -:-

АЛЖИР: Лига 2

18:00Амал Бу Саада - М'Сила -:-
18:00Арба - МО Бежая -:-
18:00Арзев - Темушент -:-
18:00Бежая - Бен Акнун -:-
18:00Ел Керма - АСМ Оран -:-
18:00Ел Хемис - Ремчи -:-
18:00Кенчела - Тадженант -:-
18:00КРБ Улед Джелал - Хруб -:-
18:00Лахдария - УСМ Блида -:-
18:00МО Константин - Еулма -:-
18:00МСП Батна - Батна -:-
18:00Оуед Сли - Айн Уесара -:-
18:00РК Коуба - Видад Адаби де Буфарик -:-
18:00РК Уед Риу - ЖСМ Тиарет -:-
18:00Саида - СК Аин Дефла -:-
18:00Телагема - УС Чаоуя -:-
18:00Шелгум - Анаба -:-
18:00ШР Бени Тур - Харах -:-

АЛЖИР: П21 Лига

12:00Бискра U21 - РК Релизан U21 -:-
12:00КР Белоиздад U21 - Параду U21 -:-
12:00Магра U21 - Бел Абес U21 -:-
12:00Оран U21 - МК Алжир U21 -:-
12:00Саура U21 - Скикда U21 -:-
12:00Тлемсен U21 - Медеа U21 -:-
12:00ОтложенУСМ Алжер U21 - ЖС Кабили U21 -:-

АНГОЛА: Джирабола

17:00Онсе Бравос - Байша де Касанже -:-
17:00Саграда - Санта Рита -:-
17:30Спортинг де Кабинда - Прогресо -:-

АРЖЕНТИНА: Торнео Федерал

21:00Вия Митре - Чиполети -:-
21:00Десампарадос - Индепендиенте Чивилкой -:-
21:00Деф. Пронунсиаменто - Расинг Кордоба -:-
21:00Камионерос Буенос Айрес - Олимпо Баия Бланка -:-
21:00Сол де Майо - Сиудад Боливар -:-
21:00Уракан Лас Ерас - Депортиво Мадрин -:-
21:00Феро Хен. Пико - Сиркуло Депортиво -:-
21:00Х. У. Университарио - Клуб Спортиво Пенярол -:-
21:30КДХУ Гуалегуайчу - Бока Унидос -:-
21:30Сармиенто Ресистенсия - Дъглас Хайг -:-
21:45Дефенсорес Белграно ВР - Чако Фор Евър -:-
22:00Спортиво Белграно - Химнасиа Е.Р. -:-
23:00ОтложенБока Унидос - Спортиво Белграно -:-
23:00ОтложенДъглас Хайг - Дефенсорес Белграно ВР -:-
23:00ОтложенИндепендиенте Чивилкой - Камионерос Буенос Айрес -:-
23:00ОтложенКДХУ Гуалегуайчу - Сармиенто Ресистенсия -:-
23:00ОтложенКлуб Спортиво Пенярол - Сол де Майо -:-
23:00ОтложенОлимпо Баия Бланка - Депортиво Мадрин -:-
23:00ОтложенРасинг Кордоба - Крусеро дел Норте -:-
23:00ОтложенСиркуло Депортиво - Сансинена -:-
23:00ОтложенСиудад Боливар - Вия Митре -:-
23:00ОтложенСпортиво Естудиантес - Уракан Лас Ерас -:-
23:00ОтложенСпортиво Лас Парехас - Деф. Пронунсиаменто -:-
23:00ОтложенФеро Хен. Пико - Десампарадос -:-
23:00ОтложенХимнасиа Е.Р. - Унион Сунчалес -:-
23:00ОтложенЧако Фор Евър - Сентрал Норте -:-
23:00ОтложенЧиполети - Х. У. Университарио -:-

АФРИКА: CAF Шампионска лига - Плейофи

19:00Есперанс Тунис - Ал Ахли -:-
22:00Уидад - Кайзер Чийфс -:-

БЕЛАРУС: Висша лига

14:45Витебск - Рух Брест -:-
16:45ФК Гомел - Ислох Минск -:-
18:45Жодино - Спутник -:-
20:45Дин. Минск - БАТЕ -:-

БЕЛАРУС: Първа лига

16:00Белшина - Лида -:-
18:00ФК Слоним - Петриков -:-

БЕЛАРУС: Висша лига - жени

15:00Бобруйчанка W - Беларус U19 W -:-

БЕНИН: Лига 1 - Шампионска група

18:00Бембереке - Ходио -:-
18:00Драгънс - Ас Котону -:-
18:00ФК Лото - Бюфл ду Боргу -:-

БРАЗИЛИЯ: Серия B

26'Бразил де Пелотас - Гояс 1:1
22:30Авай - Ремо -:-
22:30Вашко - КРБ -:-
00:30Гуарани - Понте Прета -:-

БРАЗИЛИЯ: Серия C - Първи етап

02:00Томбензе - Феровиарио 3:0
17:00Новоризонтино - ЕК Сао Жозе -:-
21:30Флореста ЕК - Ботафого ПБ -:-
23:00Итуано - Парана -:-
23:00Пайсанду Па - Волта Редонда -:-

БРАЗИЛИЯ: Серия D

21:00Боавища - Мадурейра -:-
21:00Бразилиензе - Нова Мутум -:-
21:00Гуарани - Палмаш -:-
21:00Джойнвил - Гремио Жувентус -:-
21:00Кащанял - Сао Раймундо РР -:-
21:00Португеза - Санто Андре -:-
21:30Жарагуа - Порто Вельо -:-
22:00Баия де Фейра - Жуазейрензе -:-
22:00Гоянезия - Апаресиденсе -:-
22:00Жулю Ешпорте - Токантинополис -:-
22:00Императриз - Парагоминас -:-
22:00Каскавел - СЕР Кашиас -:-
22:00Муриси - АСА -:-
22:00Униао Рондонополис - Гама -:-
22:00Юберландия - Патросинензе -:-
23:00ГАС - Ипиранга АП -:-
23:00Феровиария - Рио Бранко-ВН -:-
00:00Фаст Клубе - Пенярол -:-

БРАЗИЛИЯ: Campeonato Carioca 2 - Първи етап

21:00Ангра дос Реиш - Макае -:-
21:00Артсул - Американо ФК -:-
21:00Аудакс РЖ - Марика -:-
21:00Гонсалензе - Кабофриензе -:-
21:00Сампайо Кореа ФЕ - Америка РЖ -:-
21:00Фрибургензе - Дуки ди Кашиас -:-

БРАЗИЛИЯ: Бразилейро - жени

21:00Сао Жозе W - Феровиария W -:-
21:00Фламенго W - Аваи Киндерман W -:-
00:00Ботафого W - Сантош W -:-

БРАЗИЛИЯ: Бразилейро А2 - жени

21:00Сантош Думонт W - Сеара W -:-
22:30Алианса ГО W - Жувентуде Конкиста W -:-
22:30Америка Минейро W - Шапекоензе W -:-
22:30Вила Нова ФК W - Брагантино W -:-
22:30Мисто W - Креспом W -:-
22:30Понте Прета W - Атлетико-ПР W -:-
22:30Реал Арикемеш W - Ирандуба де Амазония W -:-
22:30Тирадентеш W - JC W -:-
22:30Фарупиля W - Вашко W -:-
01:00Асермурб W - Сао Раймундо РР W -:-

ВЕНЕЦУЕЛА: Примера Дивисион - Първи етап

23:00Сулия - Естудиантес Мерида 1:2
86'Универсидад Сентрал - Атл. Венецуела 2:2
23:00Арагуа - Лара -:-

ВИЕТНАМ: Национална лига - жени

12:00ОтложенТай Нгуйен W - Ханой 2 W -:-
12:00ОтложенХо Чи Мин Сити 2 W - Сон Ла W -:-
14:30ОтложенТКС Виет Нам W - Фонг Фу Ха Нам W -:-

ГАМБИЯ: GFA Лига

23:00Армд Форсес - Маримоо -:-
01:00Форчън - Милан Бакау -:-
23:00Реал Банджул - Хоукс -:-

ГВИНЕЯ: Лига 1

17:30КО Коя - Флам Олимпик -:-
17:30Сателит - Фело Стар -:-
17:30Хороя - Фело Стар -:-

ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Плейофи

14:00Хафелсе - Швайнфурт -:-

ГРУЗИЯ: Еровнули лига

18:30Сабуртало Тбилиси - Самтредия -:-
19:30Динамо Тбилиси - Локо. Тбилиси -:-

ГЪРЦИЯ: Футболна Лига

17:00Аспропиргос Еносис - Епископи -:-
17:00Калитея - Ники Волос -:-
17:00ПАЕ Егалео - Каламата -:-
17:00Родос - Санторини -:-
17:00Ялисос - Астерас Влахиоти -:-

ГЪРЦИЯ: Гама Етники - Група 9

16:00АО Циливи - Нафпактиакос -:-
16:00Ахаики - Диаволици -:-
16:00Диагорас Врахнейкон - Панегиалиос ФК -:-
16:00Етникос Скуликаду - Тиела Патрас -:-
16:00Паликсуриакос - Аяс Гастунис -:-
16:00Памисос - Закинтос -:-

ДОМИНИКАНСКА РЕПУБЛИКА: ЛДФ

23:00Мока - Делфинес Дел Есте -:-
23:00Сан Кристобал - Универсидад О&М -:-

ЕВРОПА: Европейско първенство

16:00Унгария - Франция -:-
19:00Португалия - Германия -:-
22:00Испания - Полша -:-

ЕКВАДОР: Суперкупа

00:00Инд. дел Вале - Делфин -:-

ЕСТОНИЯ: Есилига

13:00Тарту Велко - Тамека U21 -:-
13:00Флора U21 - Талина Калев -:-

ЕСТОНИЯ: Meistriliiga Women

14:00Парну ЙК Вапрус W - Флора W -:-
14:00Саку Спортинг W - Тамека Тарту W -:-
14:00Тулевик W - Аякс Талин W -:-

ЗАМБИЯ: Супер Лига

14:00Китуе Юнайтед - Грийн Бъфалос ФК -:-
16:00Нкана - Билдкон -:-

ИРАК: Супер Лига

16:45Ал Симава - Ал Кува Ал Джавия -:-

ИРЛАНДИЯ: Дивизия 1

21:00Коб Рамблърс - Трийти Юнайтед -:-

ИСЛАНДИЯ: Инкасо-дивизия

17:00Олафсвик - Вестри -:-

ИСЛАНДИЯ: Дивизия 2

17:00ИР Рейкявик - Фярдабигд -:-
17:00Лейкнир Ф. - Тротур Вогар -:-
17:00Рейнир - Магни -:-
19:00Волсунгур - Кари -:-
19:00Фялабигд - КВ Рейкявик -:-

ИСЛАНДИЯ: Висша лига - жени

19:00Кефлавик W - Тиндастол W -:-

ИСПАНИЯ: Терсера Дивисион - Група 1 - Група на изпадащите

18:30Фистера - Рибадумиа -:-
19:30Вивейро - Понтеяс -:-

ИСПАНИЯ: Терсера Дивисион - Група 11 - Група на изпадащите

19:00Санта Каталина Атлетико - Фериоленсе -:-

ИСПАНИЯ: Терсера Дивисион - Група 12 - Група на изпадащите

18:30УД Гия - Вера -:-
19:00Арукас - Атлетико Унион Гимар -:-
19:00Вия Санта Брихида - Ибара -:-

ИСПАНИЯ: Терсера Дивисион - Група 15 - Група на изпадащите

19:00Кореяно - Пеня Асагреса -:-
19:00Ривер Ега - Фонтеяс -:-
19:00Субиса - Люрдес -:-

ИСПАНИЯ: Терсера Дивисион - Плейофи за промоция

18:30Бети Козкор - Ардой -:-

ИСПАНИЯ: Примера дивисион - жени

12:00Бетис W - Деп. Ла Коруня W -:-
12:00Еспаньол W - Мадрид К. W -:-
12:30Ейбар W - Уелва W -:-

ИТАЛИЯ: Серия D - Група А

17:00Вадо - Арконатезе -:-
17:00Империя - Кастеланцезе -:-
17:00Казале - Леняно -:-
17:00Каронезе - Салуцо -:-
17:00Санремезе - Киери -:-
17:00Сестри Леванте - Боргозезия -:-
17:00Фолгоре Каратезе - Гоцано -:-
17:00Фосано - Лаваниезе -:-
17:00PDHA - Бра -:-

ИТАЛИЯ: Серия D - Група D

17:00Гивидзано Борго - Кореджезе -:-
17:00Г.С. Баньолезе - Форли -:-
17:00Лентиджоне - Самаурезе -:-
17:00Маринянезе - Римини -:-
17:00Прато - Серавеца Поци -:-
17:00Про Ливорно - Алианезе Калчо -:-
17:00Реал Форте Куерчета - Прогресо -:-
17:00Сасо Маркони - Фиоренцуола -:-
18:30Медзолара - Кортичела -:-

ИТАЛИЯ: Серия D - Група F

17:00Аньонезе - Монтеджорджо -:-
17:00Априля - Синтиалбалонга -:-
17:00АСД Пинето Калчо - Кампобасо -:-
17:00Порто Сант'Елпидио - С. Н. Нотареско -:-
17:00Риети - Матезе -:-
17:00Толентино - Вастоджирарди -:-
17:00Фиуджи - Кастелфидардо -:-

ИТАЛИЯ: Серия D - Група I

17:00Ачиреале - Сан Лука -:-
17:00Бианкавила - Троина -:-
17:00Джелбизон Чиленто - Патерно -:-
17:00Кастровиляри - Ликата -:-
17:00ОтложенРагуза - Ренде -:-
17:00Ротонда - Датило -:-
17:00ОтложенС. Агата - Месина -:-
17:00ОтложенФК Месина - Рочела -:-
17:00ОтложенЧитановезе - Санта Мария Чиленто -:-

ИТАЛИЯ: Серия D - Плейофи

17:00АрдзиняноКиампо - Унион Клодиенсе -:-
17:00Пичерно - Фиделис Андрия -:-
17:00Трастевере Калчо - АКН Сиена -:-
17:00Трестина - Сан Донато -:-
18:00Латина - Савоя -:-
21:30Фанфуля - НибионОджоно -:-

КАЗАХСТАН: Висша лига

16:00Тобол - Жетису Талдикорган -:-
17:00Каспий Актау - Кайзар Къзълорда -:-
18:00Туран - К. Алмати -:-

КАЗАХСТАН: Първа дивизия

15:00Академия Онтустик - Байконур Къзълорда -:-
15:00Аксу - ФК Киран -:-
15:00Екибастуз - Академия Кизилжар -:-
15:00Окжетпес - Мактаарал -:-

КЕНИЯ: Висша лига

13:00Найроби Сити - Какамега Хоумбойз ФК -:-

КИРГИСТАН: Висша лига

13:00Алай Ош - ФК Кара Балта -:-
15:00Алга - Каганат -:-

КЮРАСАО: Първа лига

03:00Ситок - Ундеба -:-
03:00Схерпенхьовел - Виктъри Бойс -:-

ЛАОС: Лао лига

11:30ОтложенЕзра - Чантабули -:-
13:00ОтложенЙънг Елефант - Лао Арми ФК -:-

ЛЕСОТО: Висша лига

15:00Леоли - Мазенод -:-

ЛИТВА: А Лига

19:00Дайнава Алитус - Судува -:-

ЛИТВА: Л Лига

12:00Йонава - Жалгирис 2 -:-
14:00Шилас - БФА Вилнюс -:-
18:00ФК Паневежис 2 - Шяуляй ФА -:-
19:00Банга 2 - Атмосфера -:-

МАВРИТАНИЯ: Лига 1 - Група на изпадащите

19:30ЖАЛЕ - Арми -:-
19:30Мадин Трарза - Полийс -:-
19:30Национална гвардия - Кедия -:-
21:30Интер Нуакшот - СНИМ -:-

МАВРИТАНИЯ: Лига 1 - Шампионска група

19:30Тиджикя - Сахел -:-

МАКАО: Елитна лига

14:00Ченг Фунг - Бенфика -:-
16:00Лун Лок - Чао Пак Чей -:-

МАЛАВИ: Супер Лига

15:30Майти Уондърърс - Мзуни -:-
15:30МАФКО - Нтопва -:-
15:30Сиво Юн - Биг Булетс -:-
15:30Читипа Юнайтед - Силвър -:-

МАРОКО: Ботола Къп

19:00ФАР Рабат - Мулудия Ужда -:-
21:15Олимпик де Сафи - Могреб Тетуан -:-
23:30Шабаб Мохамедия - Беркане -:-

МОЗАМБИК: Лига Депортива де Мапуто

15:30Коста де Сол - Блек Булс -:-

НИГЕРИЯ: НПФЛ

18:00Аква - Адамауа -:-

НИГЕРИЯ: ННЛ

18:00ОтложенАбия Кометс - Дж'Атете -:-
18:00ОтложенБайелса - Ейпекс Крейн -:-
18:00ОтложенВандрезър - Делта Форс -:-
18:00ОтложенГейтуей Юн. - Джой Комет -:-
18:00ОтложенГоддоскай - Ремо Старс -:-
18:00ОтложенДжайънт Бриярс - Стейшънъри Сторс -:-
18:00ОтложенЕкити Юнайтед - Дайнамайт Форс -:-
18:00ОтложенКалабар Роувърс - Шуутинг -:-
18:00ОтложенНеуи - Нилайо -:-
18:00ОтложенОсун - Гоу Раунд -:-
18:00ОтложенУан Рокет - Ибом Ютс -:-
18:00ОтложенХоли Ароус - Краун ФК -:-

НОРВЕГИЯ: Елитсериен

16:00Сандефьор - Викинг -:-

НОРВЕГИЯ: Дивизия 2 - Група 1

16:00Ейдсволд - Флурьо -:-
19:00Алта - Мос -:-

НОРВЕГИЯ: Дивизия 2 - Група 2

14:00Флекерьой - Сотра -:-
16:00В. Хаугесун - Киелсос -:-
17:00Шайд - Арендал -:-

НОРВЕГИЯ: Топсериен Жени

16:00Колботн W - Стабек W -:-

ПАРАГВАЙ: Междинна дивизия

23:45Резистенсия - Спортиво Тринидензе 2:1
17:00Диас - Такуари -:-
22:00Рубио Ну - Хенерал Кабайеро ХЛМ -:-
22:00Сан Лоренсо - Амелиано -:-

ПЕРУ: Двестагодишна купа

18:00Унион Комерсио - Санта Роса -:-
23:00Спортинг Кристал - Куско -:-

ПЕРУ: Лига - жени

18:30Алианса Лима W - Аякучо W -:-
21:00Спортинг Кристал W - Карлос Манучи W -:-
23:30Деп. Мунисипал W - Сесар Вайехо W -:-

ПОЛША: Дивизия 2 - Промоция - Плейофи

12:45ККС Калиш - Скра -:-

ПОЛША: III Лига - Група I - Група на изпадащите

16:00Замбрув - Кутно -:-
18:00Брон Радом - Томашов Мазовецки -:-
18:00Василкув - Викелец -:-
18:00Радомско - Конкордия Елбльонг -:-
18:00Сокол Александров Лодз - Пеликан -:-
18:00Урсус Варшава - Блонянка Блоние -:-

ПОЛША: III Лига - Група I - Шампионска група

17:00Легьоново - Свит -:-
18:00Полония Варшава - Скерневице -:-

ПОЛША: III Лига - Група II - Група на изпадащите

15:00Хемик Полице - Котвица Колобжег -:-
16:00Горник Конин - Миешко -:-
16:00Кошалин - Гвардия Кошалин -:-
18:00Нелба Вонгровец - Поможанин Торун -:-
18:00Уния Яниково - Швиноуйшче -:-
18:00Ярочин - Уния Сважендз -:-

ПОЛША: III Лига - Група II - Шампионска група

13:00Пжодково - Стенжица -:-
14:00Б. Гдиня - Погон Шчечин II -:-
15:00Елана Торун - Шрода -:-

ПОЛША: III Лига - Група III

16:00Бжег - Полония Битом -:-
16:00Гварек Тарновске Гори - Шленза Вроцлав -:-
16:00Гочалковице Здруй - Варта Гожов -:-
16:00Гурник З. 2 - Рух -:-
16:00Легница 2 - Пяст Жмигруд -:-
16:00Ниса - Белско-Бяла -:-
16:00Павловице - Ключборк -:-
16:00РОВ Рибник - Жельона гора -:-
16:00Фото-Хигиена Гач - Полония Швидница -:-

ПОЛША: III Лига - Група IV

13:00Висла Пулави - Островец Швентокшиски -:-

ПОЛША: Централна младежка лига

12:00Ягелония U18 - Сласк U18 -:-
13:00Легия U18 - Хутник Краков U18 -:-
13:15Погон Шчечин U18 - Заглебие U18 -:-

РУАНДА: Висша лига - Шампионска група

13:00Полийс - Еспоар -:-
16:00АПР - Марийнс -:-
16:00Рутсиро - Район Спорт -:-
16:30Бугесера ФК - АС Кигали -:-

САЩ: Мейждър Лийг Сокър

ПолувремеНю Йорк Ред Булс - Нешвил СК 1:0
05:00Реал Солт Лейк - Ванкувър Уайткапс -:-

САЩ: ЮСЛ

90+'Чарлстън - Маями ФК 2:1
05:00Риъл Монархс - Ел Пасо -:-

САЩ: ЮСЛ Лига 2

01:45Каламазоо ФК - Форт Уейн -:-
02:00АК Кънектикът - Сийкоуст Юн. Фантъмс -:-
02:00Оукланд Каунти - Дейтън -:-
02:30Уестърн Пайъниърс - Блек Рок -:-
03:00Менъс - Уичита -:-
03:00Раунд Рок - Хюстън ФК -:-
03:00Тормента II - Бантъмс -:-
03:30Коу Вали - Чикаго Юнайтед -:-
05:00Лейн Юнайтед - ОВФ Алайънс -:-
05:00Портланд U23 - PDX FC -:-
20:30Ийст Атланта - Шарлът Индепенд. 2 -:-
21:00Юро Ню Йорк - Манхатън -:-
00:00Ню Джърси Копа - Сидър -:-
00:00Флорида Елит - Маями Сити -:-

САЩ: NWSL - Жени

23:00Ню Йорк Къридж W - Рейн W -:-

СВЯТ: Приятелски клубни срещи

18:00Славичин (Cze) - Словачко B (Cze) -:-
20:00Глайсдорф (Aut) - Волфсбергер (Am) (Aut) -:-
21:30ТЕК Юнайтед (Irl) - Ст. Мохтас (Irl) -:-
11:00Балтика (Rus) - Уфа (Rus) -:-
11:00Ждар над Сазавоу (Cze) - Велке Мезиржичи (Cze) -:-
11:00Моторлет Прага (Cze) - Адмира Прага (Cze) -:-
11:00Требишов (Svk) - ФК Хуменне (Svk) -:-
11:15Часлав (Cze) - Дукла Прага B (Cze) -:-
11:30Дукла Прага (Cze) - Спарта Прага B (Cze) -:-
12:00Блау Вайс Берлин (Ger) - Херта Берлин II (Ger) -:-
12:00Жилина (Svk) - Подбрезова (Svk) -:-
12:00Ойгендорф (Aut) - А. Залцбург (Aut) -:-
12:00Ракув (Pol) - Оструда (Pol) -:-
12:00Скалица (Svk) - Серед (Svk) -:-
12:00Търнава (Svk) - Петржалка (Svk) -:-
14:00Брегенц (Aut) - А. Лустенау (Aut) -:-
15:00Адмира (Aut) - Хорн (Aut) -:-
15:00Капфенберг (Aut) - Слован Братислава (Svk) -:-
15:00Мялби (Swe) - Халмстад (Swe) -:-
15:00Нордерщед (Ger) - Хановершер ШК (Ger) -:-
15:00Спартак Москва 2 (Rus) - СКА Хабаровск (Rus) -:-
15:00Хекен (Swe) - Йоребро (Swe) -:-
16:00Балтика (Rus) - Уфа (Rus) -:-
16:00Юргорден (Swe) - Калмар (Swe) -:-
16:30Малмьо ФФ (Swe) - Елфсборг (Swe) -:-
17:00Оверейсе (Bel) - Ст. Жилоаз (Bel) -:-
18:00ЛАШК Джуниърс (Aut) - Академия Пушкаш (Hun) -:-
18:00Л. Микулаш (Svk) - Михаловце (Svk) -:-
18:00Пинкафелд (Aut) - Хартберг (Aut) -:-
18:00ЧФР Клуж (Rou) - Лудогорец (Bul) -:-
19:00Берг ан Дал (Bel) - Синт Тройден (Bel) -:-
19:00Похроние (Svk) - Шаморин (Svk) -:-
19:30АШК Ст. Валентин (Aut) - Амщетен (Aut) -:-
20:00Вайндорф Ст. Анна (Aut) - АШК Войтсберг (Aut) -:-
20:00Диелвене (Bel) - Гент (Bel) -:-
21:00Будучност (Mne) - Влазния (Alb) -:-

СВЯТ: FIFA Arab Cup - Квалификация

20:00Либия - Судан -:-

СИЕРА ЛЕОНЕ: Висша лига

19:15Бо Рейнджърс - Сентрал Парейд -:-
22:00СЛИФА - Бай Бюре Уориърс -:-

СИНГАПУР: Сингапур Къмюнити Шийлд

12:30ОтложенАлбирекс Нийгата - Тампинес -:-

СЛОВАКИЯ: Дивизия С Запад

18:00АФК Нове Место - Имел -:-
18:00Кастковце - Кална н. Хроном -:-
18:00Марцелова - ФК Нове Замки -:-
18:30Миява - З. Моравце-Врабле B -:-

СЛОВАКИЯ: Дивизия С Централна

18:00Наместово - Филаково -:-
18:30Римавска Собота - Новохрад Лученец -:-

СЛОВАКИЯ: Дивизия С Братислава

18:00Девинска Н. Вес - Калинково -:-
18:00Иванка при Дунай - Бернолаково -:-
18:00Пезинок - Томашов -:-
18:00Рача - Малацки -:-
18:00Рохожник - И. Братислава -:-
18:00Русовце - Ровинка -:-
18:00Слован Мост - Бахон -:-

СОМАЛИЯ: Нейшън Линк Телеком

15:30Гееска Африка - Хорсед -:-

СУДАН: Премиър Лига

17:15Ал-Хартум - Ал Шорта -:-
20:00Аламал Атбара - Хай Ал Уади -:-
20:00Ахли Шенди - Ахли Хартум -:-

ТАЙВАН: Футболна лига Мулан - жени

10:00ОтложенТайпе Беър W - Тайчунг Блу W -:-
10:00ОтложенТаоюан W - Ню Тайпе W -:-
11:30ОтложенХуалиен W - Гаосюн W -:-

ТАНЗАНИЯ: Лиги Куу Бара

16:00Полиси М. - Симба -:-

УГАНДА: Висша лига

15:00Бусога - УРА СК -:-
15:00Вайпърс - Ондупарака ФК -:-

УЗБЕКИСТАН: Супер лига

18:00АГМК - Мет. Бекобод -:-
18:00Пахтакор - Согдиана -:-
18:00Турон - Буньодкор -:-

УРУГВАЙ: Примера Дивисион - Апертура

16:00Суд Америка - Ривър Плейт -:-
18:15Прогресо - Серо Ларго -:-
21:00Бостън Ривър - Насионал -:-
23:15Уондърърс - Вия Еспаньола -:-

ФАРЬОРСКИ ОСТРОВИ: Висша лига

21:00Стреймур - Б36 Торсхавн -:-

ФАРЬОРСКИ ОСТРОВИ: 1. Дейлд

21:00Стреймур 2 - ХБ Торсхавн 2 -:-
15:00Викингур 2 - НСИ Рунавик 2 -:-
17:00Б36 Торсхавн 2 - ФК Судурой -:-
17:00Клаксвуйк 2 - Сандур -:-

ФИНЛАНДИЯ: Вейкауслига

17:00КуПС - Хонка -:-

ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група А

14:00Кифен - Кески-Уусимаа -:-
14:00ПеКа - Куфу-98 -:-

ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група Б

14:00ЕПС - Хонка Акатемия -:-
16:00Джаз Пори - ХЯС Акатемия -:-
16:00Илвес-Кисат - VJS -:-
16:00СалПа - ПИФ Паргас -:-

ЧЕХИЯ: Първа Лига - Жени - Група на изпадащите

16:30Пардубице W - Локомотива Б. W -:-

ЧЕХИЯ: Първа Лига - Жени - Шампионска група

15:00Пилзен W - Славия Прага W -:-
15:00Спарта Прага W - Словачко W -:-

ЧИЛИ: Сегунда Дивисион

22:00Роделиндо - Иберия -:-
22:00Хенерал Веласкес - Реколета -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: Първа Лига Класик - Група 1

17:00Обервалис Натерс - Шеноа -:-
17:30Йънг Бойс II - Тер Сант -:-
18:00Буле - Мейран -:-
18:00Ешален - Адзури Лозана -:-
18:30Вьове - Лозана II -:-
18:30Ланси - Ла Шо дьо Фон -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: Първа Лига Класик - Група 2

16:00Волен - Делемонт -:-
17:00Баден - Мутенц -:-
17:00Золотурн - Люцерн II -:-
18:00Грасхопърс II - Лангентал -:-
19:00Баскур - Буохс -:-
19:00Голдау - Шьоц -:-
21:00Бил - Цуг -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: Първа Лига Класик - Група 3

16:30Ст. Гален II - Косова -:-
17:00Ветсвил-Бонщетен - Балцерс -:-
17:00Госау - Ешен -:-
17:00Ред Стар Цюрих - Талвил -:-
17:00Туген - Винтертур II -:-
18:00Диетикон - Хьонг -:-
18:30Парадизо - Линт -:-

ШВЕЦИЯ: Суперетан

14:00Браге - Йоргрите -:-
16:00Йостерс - АФК Ескилстюна -:-
16:00Норби - Вернаму -:-
18:00Васалундс - Ландскрона -:-
18:00Йоншьопинг - ГАИС -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 1 - Север

14:00Бромапойкарна - Йоребро Сир. -:-
15:00Питео - Асириска ФФ -:-
17:00Далкурд - Карлстад -:-
17:00Силвия - Ханинге -:-
17:00Солентюна - Хюдиксвал -:-
18:00Сандвикен - Йефле -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 1 - Юг

14:00Линдуме - Юнгшиле -:-
17:00Асириска ИФ - Линшьопинг Сити -:-
17:00Йостерлен ФФ - Тролхетан -:-
17:00Твоокерш - Шьовде -:-
17:00Утсиктенс - Отвидаберг -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Норланд

14:00Бергнесетс АИК - Стьоде -:-
15:00Готне ИФ - Тефтео ИК -:-
15:00Шелефтео - Нотвикенс -:-
16:00Сандвикс - Фрьосьо ИФ -:-
16:00Тийм ТГ ФФ - ИФК Йостерсунд -:-
17:00Итерхогдалс - Фриска Вильор -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Северен Свиаланд

15:00Йостерокер ИФК - ИФК Стоксунд -:-
15:00Шилебо - Сандвикен -:-
16:00Йерфела - Гюте -:-
17:00Кунгсенгенс - Еншьопинг -:-
17:00ФК Арланда - Енскеде -:-
17:30Лидингьо ИФК - Упсала -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Западен Йоталанд

13:00Уларедс ИК - Севедаленс -:-
13:00Фрьолунда - Хьоганес -:-
15:00БК Астрио - Хускварна -:-
15:00Енгелхолмс - Онсала -:-
15:00Ескилсмине - Асириска БК -:-
15:00Торсланда - Винбергс -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Южен Йоталанд

15:00Преспа Бирлик - Асарумс -:-
16:00Карлсхамн - ИФК Берга -:-
16:00Рапе ГОИФ - Розенгард -:-
17:00Балкан - Сьолвесбори -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Южен Свиаланд

14:00Мотала - Рюнинге -:-
15:00Нюшьопинг - Смедби -:-
15:00Сирианска - Ескилстюна Сити -:-
17:00ИФК Ескилстюна - Юнайтед Нордик -:-
17:00Троса-Вагнхерадс - Тюресьо -:-
17:00Худинге - Арамейск-Сирианска -:-
18:00Мьолби АИ ФФ - Карслундс -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Северен Йоталанд

15:00Ангеред - Нордвармланд -:-
15:00Гаутиод - Юксхултс ИК -:-
15:00Гребестадс - Стенунгсундс -:-
17:00Лидшьопинг ФК - Форуърд -:-

ЮЖНА АМЕРИКА: Копа Америка

00:00Чили - Боливия 1:0
ПолувремеАржентина - Уругвай 1:0

ЮЖНА КОРЕЯ: К Лига 1

10:30Гуанджу ФК - Сеул -:-

ЮЖНА КОРЕЯ: К Лига 2

10:00Кимчхон Сангму - Сеул Е. -:-
12:30Теджън - Ансан Грийнърс -:-

ЮЖНА КОРЕЯ: К3 Лига

11:00Гимпо С. - Кимхае -:-
11:00Паджу Ситизън - Пусан Киотонг -:-
11:00Хуасонг - Чангуон -:-
11:00Янджу - Гуанджу КХНП -:-

ЯПОНИЯ: Лига 1 на Япония

07:00Ависпа Фукуока - Кобе -:-
08:00Сапоро - Оита -:-
12:00Йокохама - ФК Токио -:-
13:00Хирошима - Кашива -:-

ЯПОНИЯ: Лига 2 на Япония

12:00Кофу - Ренофа Ямагучи -:-
12:00Точиги - В-Варен Нагазаки -:-
12:00Ямага - Омия Ардиджа -:-
13:00Ивата - Чиба -:-
13:00Канагава - Киото -:-
13:00Окаяма - Рюкю -:-

ЯПОНИЯ: J3 Лига

11:00Грула Мориока - Азул Кларо Нумазу -:-
13:00Кагошима Юн - Ванрауре -:-

ЯПОНИЯ: Надешико лига - жени

06:00Такацуки W - Нитайдай W -:-
07:00НГУ Нагоя W - Орка Камогава W -:-
07:00Сетагая Сфида ФК W - С-Осака W -:-

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.FlashScore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от FlashScore.com поради технически причини.