ОПРЕСНИ

Футбол » Утре » Всички

АЗИЯ: AFC Шампионска лига - Квалификация

13:00ОтмененС-Осака (Jpn) - Мелбърн Сити (Aus) -:-

АРУБА: Дивисион ди Онор

01:00Каравел - Естрела -:-
03:00Британия - Бубали -:-

БРАЗИЛИЯ: Серия А

00:15Атлетико-ПР - Атлетико ГО -:-
00:15Сантош - Сао Пауло -:-
00:15Форталеза - Флуминензе -:-
02:30Жувентуде - Спорт Ресифе -:-

БРАЗИЛИЯ: Серия B

02:30КСА - Лондрина -:-

БРАЗИЛИЯ: Серия C - Първи етап

00:00Фигуерензе - Мирасол -:-

БРАЗИЛИЯ: Серия D

23:00Боа - Калдензе -:-
00:00Галвез - Акреано -:-

БРАЗИЛИЯ: Бразилейро - жени

23:00Крузейро W - Баия W -:-
01:00Палмейрас W - Наполи W -:-
02:30Интернасионал W - Гремио W -:-

ВЕНЕЦУЕЛА: Примера Дивисион - Първи етап

03:30КД Ерманос Колменарес - Самора -:-

ДОМИНИКАНСКА РЕПУБЛИКА: ЛДФ

23:00Атлетико Пантоха - Атлантико -:-
23:00Харабакоа - Атлетико -:-
01:00Сибао - Вега Реал -:-

ЕВРОПА: Европейско първенство

19:00Северна Македония - Нидерландия -:-
19:00Украйна - Австрия -:-
22:00Русия - Дания -:-
22:00Финландия - Белгия -:-

ЕКВАДОР: Серия Б

23:00Гуаласео - ЛДУ Портовиехо -:-
23:00Кумбая - Чакаритас -:-
23:00Санто Доминго - Ел Насионал -:-
03:00Инд. Хуниорс - Атл. Портеньо -:-

ЕСТОНИЯ: Майстрилига

17:00Парну ЙК Вапрус - Тулевик -:-
17:00Тамека - Флора -:-

ИРАК: Супер Лига

16:45Ал Дивания - Ал Завраа -:-
16:45Ал Караба - Ал Наджаф -:-
16:45Багдад - Ал-Касим -:-
19:15Ал Шорта - Ал Нафт -:-
21:30Ал Минаа - Захо -:-

ИРАН: Про Лига на Персийския залив

18:15Естеглал ТЕХ - Падидех Корасан -:-

ИРАН: Дивизия 1

17:30Малаван - Мес Карман -:-
17:30Райка Бабол - Астара -:-
17:30Чука Талеш - Естеглал Моласани -:-
17:45Арман Гохар - Навад Урмия -:-
18:00Кашкай Шираз - Хушех Талай -:-
18:20Хавадар СК - Гол Рейхан Алборз -:-
18:25Хебайр Хорамабад - Шахин Бушехр -:-
19:05Парс Джанооби Джам - Бадеран Теран -:-
19:20Естеглал Хузестан - Фажр Сепаси -:-

ИРЛАНДИЯ: Висша дивизия

21:45Бохемианс - Шамрок Роувърс -:-
21:45Дери Сити - Слиго Роувърс -:-
21:45Дроида - Дъндолк -:-
21:45Лонгфорд - Уотърфорд -:-
21:45Ст. Патрикс - Фин Харпс -:-

ИСЛАНДИЯ: Пепсидейлд

22:15Викингур Рейкявик - КР Рейкявик -:-

ИСЛАНДИЯ: Висша лига - жени

21:00Валур W - Тор/КА W -:-
21:00Стярнан W - ИБВ Вестманаеяр W -:-
23:00Селфос W - Брейдаблик W -:-
23:00Тротур W - Филкир W -:-

ЙОРДАНИЯ: Висша лига

18:00Ал Джазира Аман - Маан -:-
20:30Ал Джалил - Сахаб -:-

КЕНИЯ: Висша лига

15:15Улинзи Старс - Уазито -:-

КИТАЙ: Супер Лига - Първи етап

13:00Хънан Сонгшан Лонгмен - Кингдао ФК -:-
15:00Гуанджоу ФК - Чонгкинг Лианджян Атлетик -:-

КОЛУМБИЯ: Примера А - Апертура - Плейофи

23:00Мийонариос - Депортес Толима -:-

КОЛУМБИЯ: Примера Б - Апертура - Плейофи

00:00Кортулуа - Киндио -:-

КОНГО: Лига 1

17:30Дофан Ноар - АК Рейнджърс -:-
17:30Санга Беленде - РКК -:-

ЛАТВИЯ: Optibet Суперлига

17:30ФК Лиепая - БФК Даугавпилс -:-
18:00ОтложенМетта/ЛУ - Вентспилс -:-
20:00Рига ФК - Валмиера -:-
20:00РФС - Ноа -:-

МАРОКО: Ботола Къп

23:30Хасания Агадир - Магреб Фес -:-

НИГЕР: Лига 1

18:15Дуанес Ниамей - Расинг ФК де Букоки -:-
18:15Олимпик Ниамей - Полийс -:-

НИКАРАГУА: Лига Примера - Изпадане

00:00Export Sebaco - Чинандега -:-

НОРВЕГИЯ: Дивизия 2 - Група 1

19:00Волеренга 2 - Берум -:-

НОРВЕГИЯ: Дивизия 2 - Група 2

20:00Ейгарден - Розенборг 2 -:-
20:00Одс 2 - Фрам -:-

ПЕРУ: Лига - жени

23:30У. де Депортес W - Атлетико Трухийо W -:-

САЩ: ЮСЛ

00:00Спортинг Канзас Сити 2 - Инди Илевън -:-

САЩ: ЮСЛ Лига 1

02:00Чатануга Ред Уувс - Северна Каролина -:-

САЩ: ЮСЛ Лига 2

23:00Кингс Хамър - Оукланд Каунти -:-
00:00Портланд U23 - Лейн Юнайтед -:-
00:00PDX FC - ОВФ Алайънс -:-
00:30Каламазоо ФК - Гранд Рапидс -:-
01:00Форт Уейн - Флинт Сити -:-
03:00Лонг Айлънд - Сидър -:-

САЩ: NWSL - Жени

23:00Портланд Торнс W - Канзас Сити НУСЛ W -:-
01:00Орландо Прайд W - Готъм W -:-

СВЯТ: Приятелски клубни срещи

15:00О. Любляна (Slo) - Нефтчи Баку (Aze) -:-
18:00Шкупи (Mkd) - Шкендия (Mkd) -:-

СВЯТ: Арабска купа на ФИФА - Квалификация

20:00Йордания - Южен Судан -:-

СОМАЛИЯ: Нейшън Линк Телеком

15:30Елман - Хееган -:-

ТАДЖИКИСТАН: Висша лига

15:30Истаравшан - ЦСКА Памир Душанбе -:-
15:30Истиклол Душанбе - Ходжент -:-
15:30Куктош - Равшан -:-

ТАНЗАНИЯ: Лиги Куу Бара

14:00Кинондони МК - Мтибва Шугър -:-
16:00Намунго - Азам -:-

ЧИЛИ: Сегунда Дивисион

23:00Сан Антонио Унидо - Д. Консепсион -:-

ШВЕЦИЯ: Суперетан

20:00Сундсвал - Вестерос СК -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 1 - Север

20:00Таби - Хамарби ТФФ -:-

ШВЕЦИЯ: Алсвенскан - Жени

20:00Ескилстюна Юнайтед W - Линшьопинг W -:-
20:00Розенгард W - Витшьо W -:-

ЮЖНА АМЕРИКА: Копа Америка

00:00Венецуела - Еквадор -:-
03:00Колумбия - Перу -:-
00:00Уругвай - Чили -:-

ЯПОНИЯ: Лига 2 на Япония

13:00Блаублиц - Албирекс Ниигата -:-

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.FlashScore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от FlashScore.com поради технически причини.