FlashScore.bg

ОПРЕСНИ

Футбол » Утре » Всички

АЗЕРБАЙДЖАН: Премиър лига

18:00Зира - Нефтчи Баку -:-

АЗИЯ: AFC Шампионска лига - Плейофи

20:45Ал-Насър (Sau) - Ал-Сад (Qat) -:-

АНГЛИЯ: Национална лига

17:00Алдършот - Сътън -:-
17:00Барнет - Торки -:-
17:00Бароу - Халифакс -:-
17:00Боръм Ууд - Ебсфлийт -:-
17:00Дагенъм & Ред - Йоувил -:-
17:00Доувър - Уокинг -:-
17:00Мейдънхед - Бромли -:-
17:00Нотс Каунти - Чорли -:-
17:00Стокпорт - Честърфийлд -:-
17:00Файлд - Харогейт -:-
17:00Хартлипул - Рексъм -:-
21:45Солихъл - Ийстлей -:-

АНГЛИЯ: Национална лига - Север

17:00Алфретън - Саутпорт -:-
17:00Блит - Гайзли -:-
17:00Бостън - Олтринкъм -:-
17:00Бракли Таун - Глостър -:-
17:00Дарлингтън - Брадфорд ПА -:-
17:00Йорк - Гейтсхед -:-
17:00Кетъринг - Кидърминстър -:-
17:00Кързън Аштън - Спенимур -:-
17:00Телфорд - Лемингтън -:-
17:00Фарзли - Кингс Лин -:-
17:00Честър - Херефорд -:-

АНГЛИЯ: Национална лига - Юг

17:00Бат - Оксфорд Сити -:-
17:00Брейнтрий - Доркинг -:-
17:00Дълуич Хамлет - Слау -:-
17:00Мейдстоун - Челмсфорд -:-
17:00Ст. Албънс - Конкорд -:-
17:00Уеймът - Уелдстоун -:-
17:00Уелинг - Тонбридж -:-
17:00Хавънт & У - Ийстборн Бъро -:-
17:00Хемптън & Ричмънд - Чипенъм -:-
17:00Хемъл Хемстед - Билърики -:-
17:00Хънгърфорд - Дартфорд -:-

АНГЛИЯ: НПЛ Висша дивизия

17:00Аштън Юн. - Сталибридж -:-
17:00Грантъм - Басфорд -:-
17:00Ланкастър - Адъртън -:-
17:00Матлок - Гейнсбъро -:-
17:00Микълоувър - Стафорд -:-
17:00Нантуич - Уитън -:-
17:00Радклиф - ФК Юнайтед -:-
17:00Скарбъро - Саут Шилдс -:-
17:00Уитби - Морпет -:-
17:00Уорингтън - Бамбър Бридж -:-
17:00Хайд - Бъкстън -:-

АНГЛИЯ: Южна Лига - Централна Дивизия

17:00Алвечърч - Редич -:-
17:00АФК Ръшдън & Даймъндс - Ст. Айвс -:-
17:00Банбъри - Баруел -:-
17:00Бигълсуейд Таун - Питърбро Спортс -:-
17:00Кингс Лангли - Хичин -:-
17:00Колвил - Нънийтън -:-
17:00Лоуъстофт - Ройстън -:-
17:00Нийдъм Маркет - Лейстън -:-
17:00Ръшъл - Стратфорд -:-
17:00Стурбридж - Бромсгроув -:-
17:00Тамуърт - Хенсфорд -:-

АНГЛИЯ: Южна Лига - Южна Дивизия

17:00Бекънсфийлд - Мет. Полийс -:-
17:00Блекфийлд - Дорчестър -:-
17:00Мертир Таун - Суиндън С -:-
17:00Пуул - Уимборн -:-
17:00Салисбъри - Йет Таун -:-
17:00Таунтън - Тивъртън -:-
17:00Труро - Уестън-Супер-Меър -:-
17:00Уолтън Кежуълс - Хароу -:-
17:00Хартли Уинтни - Гоуспорт -:-
17:00Хейс & Йединг - Фарнбъро -:-
17:00Хендън - Чешъм -:-

АНГЛИЯ: Истмиън лига - Висша дивизия

17:00Брайтлингсий - Хорнчърч -:-
17:00Енфилд Таун - Потърс -:-
17:00Ийст Търок - Бауърс & Питси -:-
17:00Каршалтън - Ледърхед -:-
17:00Кингстониън - Бишъпс Стортфорд -:-
17:00Луис - Хоршъм -:-
17:00Уингейт & Финчли - Харингей -:-
17:00Уортинг - Богнър Риджис -:-
17:00Фолкстоун - Мерстъм -:-
17:00Чесхънт - Коринтиан-Кежуълс -:-

АНГЛИЯ: Професионална лига за развитие

15:00Колчестър U23 - Бърнли U23 -:-
15:00КПР U23 - Шефилд Юн U23 -:-
16:00Милуол U23 - Нотингам U23 -:-

АНГЛИЯ: Премиър лига 2

21:00Саутхямптън U23 - Ливърпул U23 -:-
21:00Стоук Сити U23 - Фулъм U23 -:-

АРЖЕНТИНА: Суперлига

23:45Ривър Плейт - Талерес Кордоба -:-
02:00Банфийлд - Бока Хуниорс -:-

АРЖЕНТИНА: Примера Б Метрополитана - Апертура

21:30Сан Мигел - Вия Сан Карлос -:-
21:30Сан Телмо - Тайерес (Р.Е) -:-

АРЖЕНТИНА: Примера С Метрополитана - Апертура

21:30Архентино де Мерло - Клуб Лухан -:-
21:30Итусаинго - Викториано А. -:-
21:30Хенерал Ламадрид - Сентрал Кордоба -:-

АРМЕНИЯ: Висша лига

18:15Арарат Ереван - Алашкерт -:-

АФРИКА: Олимпийски игри - Жени - Квалификации

18:00Етиопия W - Камерун W -:-

БЕЛГИЯ: Про Лига П21

20:30Синт Тройден U21 - Клуб Брюж U21 -:-
20:30Стандарт Лиеж U21 - Гент U21 -:-
21:00Льовен U21 - Генк U21 -:-
21:00Мехелен U21 - Андерлехт U21 -:-

БОЛИВИЯ: Професионална дивизия - Клаусура

00:15Насионал Потоси - Ориенте Петролеро -:-
02:30Блуминг - Олуейс Реди -:-

БРАЗИЛИЯ: Серия А

01:00Авай - Коринтианс -:-
01:00КСА - Крузейро -:-
01:00Сеара - Фламенго -:-

БРАЗИЛИЯ: Серия C

00:00Акреано - Лувердензе -:-
00:00ЕК Сао Жозе - Волта Редонда -:-
00:00Жувентуде - Ипиранга ФК -:-
00:00Пайсанду Па - Ремо -:-

БЪЛГАРИЯ: Efbet Лига

20:30Ботев Враца - Етър -:-

БЪЛГАРИЯ: Втора лига

18:00Локомотив ГО - ЦСКА 1948 София -:-

ВЕНЕЦУЕЛА: Примера Дивисион - Клаусура

23:00Ла Гуаира - Карабобо -:-
23:00Ланерос - Естудиантес Каракас -:-
23:00Лара - Атл. Венецуела -:-
00:00Деп. Тачира - Минерос -:-
00:00Пуерто Кабейо - Естудиантес Мерида -:-
00:00Трухиланос - Каракас -:-

ГВАТЕМАЛА: Лига Насионал - Апертура

23:30Гуастатоя - Санта Лучия -:-

ГЕРМАНИЯ: Втора Бундеслига

21:30Ст. Паули - Холщайн Кил -:-

ГЕРМАНИЯ: Трета Лига

20:00Цвикау - Кайзерслаутерн -:-

ДАНИЯ: Суперлига

20:00Хорсенс - Олборг -:-

ДОМИНИКАНСКА РЕПУБЛИКА: ЛДФ - Клаусура

23:00Барселона Атлетико - Атлетико -:-
23:00Сан Кристобал - Вега Реал -:-
23:00Харабакоа - Атлетико Пантоха -:-
01:00Сибао - Атлантико -:-
01:00Универсидад О&М - Мока -:-

ЕКВАДОР: Лига Про

01:00Макара - Емелек -:-

ЕКВАДОР: Серия Б

23:00ЛДУ Портовиехо - Инд. Хуниорс -:-
23:30Атл. Портеньо - Манта -:-
00:00Гуаласео - Санто Доминго -:-

ЕЛ САЛВАДОР: Примера дивисион - Апертура

00:0011 Депортиво - Ел Венседор -:-
00:00Мунисипал Лимено - Алианса ФК -:-
00:30ФАС - Сонсонате -:-

ИЗРАЕЛ: Висша лига

20:15Апоел Тел Авив - Нетаня -:-

ИЗРАЕЛ: Леумит Лига

19:00Апоел Афула - Апоел Петах Тиква -:-
19:00Апоел Катамон - А. Ирони Ришон -:-
19:00Ашкелон - Апоел Рамат Ган -:-

ИНДИЯ: Калкута Висша Дивизия А

12:30Мохамедан - Рейнбоу -:-
12:30Пиърлес - Калигат -:-

ИРЛАНДИЯ: Висша дивизия

21:45Дъндок - ЮК Дъблин -:-

ИСЛАНДИЯ: Пепсидейлд

22:15Валур - Стярнан -:-
22:15Филкир - Копавогур -:-

ИТАЛИЯ: Серия А

21:45Интер - Лече -:-

ИТАЛИЯ: Серия Б

22:00Порденоне - Фрозиноне -:-

ИТАЛИЯ: Серия C - Група А

21:45Новара - Ювентус U23 -:-

КАНАДА: Канадска премиър лига - Есенен сезон

01:00Едмънтън - Йорк 9 -:-

КАНАДА: Ю Спортс

23:00Саскачуан - Алберта -:-
23:15Летбридж - МакЮън -:-
00:00Виктория - УФВ -:-
00:00ЮБК - Тринити Уестърн -:-

КИПЪР: Първа дивизия

19:00Паралимни - Ахнас -:-

КОЛУМБИЯ: Лига Агиля - Клаусура

23:45Петролера - Уила -:-
01:00Атл. Насионал - Инд. Меделин -:-
01:45Агилас - Санта Фе -:-
03:45Америка Де Кали - Енвигадо -:-

КОЛУМБИЯ: Торнео Агила - Клаусура

23:00Баранкила - Бока Хуниорс -:-
22:00Тайгърс - Вайедупар -:-

КОЛУМБИЯ: Лига Агила - жени - Плейофи

23:30Кортулуа W - Инд. Меделин W -:-
01:30Хуниор W - Уила W -:-

КОНГО: Лига 1

17:30АК Рейнджърс - Дофан Ноар -:-

КОСТА РИКА: Примера Дивисион - Апертура

00:00Гуадалупе - АДР Хикарал -:-
00:05Лимон - Саприса -:-
00:55Селедон - У.К.Р. -:-

КОТ Д'ИВОАР: Лига 1

18:30Расинг д'Абдиджан - Басам -:-

ЛЮКСЕМБУРГ: Национална Дивизия

21:00Нидерком - Дюделанж -:-

МЕКСИКО: Лига МХ - Апертура

01:00Чивас Гуадалахара - Некакса -:-

МЕКСИКО: Лига де Асенсо МХ - Апертура

05:00Симаронес де Сонора - Тампико Мадеро -:-

МЕКСИКО: Лига Премиър Серия А

00:00Интер Плая Дел Кармен - Ирапуато -:-
01:00Атл. Баия - Тепатитлан де Морелос -:-

МЕКСИКО: Лига МК - жени - Апертура

00:00Некакса W - Монаркас Морелия W -:-

МОЗАМБИК: Лига Депортива де Мапуто

16:00Деспортиво Мапуто - Феровиаро Бейра -:-

НИКАРАГУА: Лига Примера - Апертура

00:00Халапа - Чинандега -:-

НОРВЕГИЯ: Елитсериен

20:00Будьо/Глимт - Волеренга -:-

НОРВЕГИЯ: Дивизия 2 - Група 2

20:00Одс 2 - Гроруд -:-

НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 1

16:00Сарпсборг 2 - Олесун 2 -:-

НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 2

20:00Тьонсберг - Мьондален 2 -:-

НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 3

19:00Брод - Брюне 2 -:-
20:00Старт 2 - Мандалскамератене -:-

НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 4

19:00Стрьомгодсет 2 - Согндал 2 -:-
20:00ОС ТФ - Бран 2 -:-

НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 5

18:00Розенборг 2 - Рауфос 2 -:-
19:00Мелхус - Конгсвингер 2 -:-
20:00Ранхайм 2 - Стайнхер -:-

ОБЕДИНЕНИ АРАБСКИ ЕМИРСТВА: Купа на Персийския залив

18:15Хата - Ал Васл -:-

ПАНАМА: ЛПФ - Апертура

00:00Арабе Унидо - Коста дел Есте -:-
02:00Тауро - Чирики -:-

ПАРАГВАЙ: Примера Дивисион - Клаусура

23:00Диас - Либертад Асунсион -:-
01:30Олимпия Асунсион - Депортиво Сантани -:-

ПЕРУ: Лига 1 - Клаусура

23:30Алианса Уануко - Кахамарка -:-
00:00Карлос Манучи - У. де Депортес -:-

ПЕРУ: Лига 2

23:00Грау - Спорт Виктория 3:0
23:30Депортиво Коопсол - Уарал -:-
23:30Санта Роса - Лос Кайманес -:-

ПОЛША: Екстракласа

19:00Погон Шчечин - Плоцк -:-

ПОЛША: Дивизия 1

20:39Стал Миелец - Легница -:-

ПОРТУГАЛИЯ: Примейра Лига

23:00Гимараеш - Фамаликао -:-

ПОРТУГАЛИЯ: Кампеонато де Португал

22:00Фелгейраш - Лузитания ФК -:-

РУМЪНИЯ: Лига 2

18:00Ф. Костанца - Петролул -:-

РУМЪНИЯ: Лига I

21:00Дин. Букурещ - ФК Херманщад -:-

РУСИЯ: Премиър лига

18:00Урал - Сочи -:-

РУСИЯ: ФНЛ

16:00Спартак Москва 2 - Р. Волгоград -:-

РУСИЯ: ПФЛ - Урал-Поволжие

18:00Акрон Толиати - Камаз -:-

РУСИЯ: Юношеска лига

10:00Урал U19 - Сочи U19 -:-

САЩ: Мейждър Лийг Сокър

01:00Синсинати - Кълъмбъс Крю -:-
03:00ФК Далас - Хюстън Динамо -:-
05:30Лос Анджелис ФК - Лос Анджелис Галакси -:-

САЩ: ЮСЛ

01:00Витлеем - Бирмингам -:-
01:00Инди Илевън - Шарлът Индепенд. -:-

СЛОВЕНИЯ: Първа лига

19:00Домжале - Алуминий -:-

СЪРБИЯ: Първа лига

18:00Будучност Добановци - Графичар Белград -:-

ТУРЦИЯ: 1. Лига

20:00Истанбулспор АС - Алтай -:-

ТУРЦИЯ: СуперЛига

20:00Газиентеп - Генчлербирлиги -:-

УЕЛС: Премиър Лига

16:30Абъристуит - ТНС -:-
16:30Бари - Бала -:-
16:30Кардиф Метрополитън - Еърбъс -:-
16:30Карнарвън - Друидс -:-
16:30Конас К. - Кармартън Таун -:-
16:30Нютаун - Пенибонт -:-

УЕЛС: ФА Уелс първенстно - Юг и централно

16:30Кумбран Селтик - Лантуит Мейджър -:-

УКРАЙНА: Премиър лига

19:00Днипро-1 - Лвов -:-

УРУГВАЙ: Примера Дивисион - Междинен турнир

23:30Дефенсор Сп. - Данубио -:-

ФИНЛАНДИЯ: Вейкауслига

18:30Интер Турку - КВП Кокола -:-

ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група В

18:30Рованиеми 2 - ВПС 2 -:-

ФРАНЦИЯ: Лига 2

21:45Гингам - Валансиен -:-

ХАИТИ: Национално първенство - Закриваща серия

23:00Кавали - Америка дес Кайес -:-
23:00Расинг де Гонаив - Реал ду Кап -:-
23:00Уанаминте - Космопололитес -:-
01:00Виолет - Triomphe Liancourt -:-
01:00Капоаз - Аркае -:-
02:00Дон Боско - Расинг Хаитиен -:-
02:00Томпет - Фика -:-

ХОЛАНДИЯ: Еерсте Дивизие

21:00Йонг ПСВ - Маастрихт -:-

ХОЛАНДИЯ: Лига на резервите

15:00Йонг Фейенорд - Йонг Де Граафшап -:-
15:00Йонг ФК Емен - Йонг Гронинген -:-
16:00Йонг Фортуна Ситард - Йонг Валвайк -:-
19:30Йонг Витес - Йонг ФК Твенте -:-
19:30Йонг Дордрехт - Йонг Нак Бреда -:-
19:30Йонг Камбуур - Йонг Г.А. Ийгълс -:-
19:30Йонг Неймеген - Йонг Рода -:-
19:30Йонг ФК Айндховен - Йонг Ден Бош -:-
19:30Йонг Цволе - Йонг Хееренвеен -:-
19:30Jong Venlo - Йонг Вилем II -:-

ХОНДУРАС: Лига Насионал - Апертура

00:00Реал Сосиедад - СД Хондурас -:-
03:00УПНФМ - Олимпия -:-

ХЪРВАТИЯ: 2. HNL

18:30Осиек 2 - Бело Бърдо -:-

ЧИЛИ: Примера Дивисион

00:30Уачипато - Антофагаста -:-

ЧИЛИ: Примера Б

03:00Сан Луис - Валдивия -:-

ШВЕЦИЯ: Алсвенскан

20:00ИФК Гьотеборг - Калмар -:-
20:00Сундсвал - Елфсборг -:-
20:00Фалкенберис - Хамарби -:-

ШВЕЦИЯ: Суперетан

20:00Норби - Браге -:-
20:00Трелеборг - Варберг -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 1 - Юг

20:00Тролхетан - Юнгшиле -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Западен Йоталанд

20:00ФК Малмьо - Олимпик -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Южен Свиаланд

20:30АФК Линшьопинг - Асириска ИФ -:-

ЮЖНА КОРЕЯ: К Лига 2

13:30Гуанджу ФК - Теджън -:-
14:00Асан Мугунгуа - Сувон Сити -:-

ЮЖНА КОРЕЯ: WK-Лига - Жени

13:00Бун Сангму W - Инчеон Хюндай Стийл W -:-
13:00Гуми Спортстото W - Дженджу W -:-
13:00Жонбук W - Сувон ФМК W -:-
13:00Сеул УФК W - Чанйонг W -:-

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.FlashScore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от FlashScore.com поради технически причини.