ОПРЕСНИ

Футбол » Утре » Всички

АВСТРИЯ: Типико Бундеслига - Група на изпадащите

18:00Адмира - Матерсберг -:-
18:00Алтах - Тирол -:-
18:00Ст. Пьолтен - Аустрия Виена -:-

АВСТРИЯ: 2. Лига

16:00ЛАШК Джуниърс - Вакер Инсбрук -:-
21:25Грацер - А. Лустенау -:-

АЛБАНИЯ: Първа дивизия - Група за промоция

18:00ОтложенЕрзени - Кораби Пешкопи -:-
18:00ОтложенКастриоти - Беселидя Лежа -:-
18:00ОтложенЛюшня - Беса Кавая -:-
18:00ОтложенПоградец - Аполония Фиер -:-

АЛБАНИЯ: Първа дивизия - Група на изпадащите

18:00Динавмо Тирана - Бурел -:-
18:00Илирия Круя - Елбасани -:-
18:00Коплик - КФ Егнатия -:-
18:00ФК Шенколи - Деволи -:-
18:00Църик - Орику -:-

БЕЛАРУС: Висша лига

14:00Слуцк - Жодино -:-
16:00Ислох Минск - Рух Брест -:-
18:00Славия Мозир - Неман -:-
20:00Динамо Брест - ФК Минск -:-

БЕЛАРУС: Купа на Беларус

13:00Бумпром Гомел - Дняпро -:-
13:00Осиповичи - Спутник -:-
14:00Мелиоратор Житковичи - Лида -:-
14:00Полоцк - Химик Светлогорск -:-
15:00Горки - Ошмяни -:-
15:00Novaya Pripyat - Волна Пинск -:-
16:00Аутотранс - ФК Слоним -:-
16:00Барановичи - Сморгон -:-
16:00Енергетик-БГАТУ - Островец -:-
16:00Столбци - Микашевичи -:-
16:00Строител Капил - Орша -:-
17:00БГУ Минск - ФК Гомел -:-
17:30Стенлес Пинск - Арсенал Дзяржинск -:-
18:00Перши Регион - Локомотив Гомел -:-
18:00Спартак Склов - Нафтан -:-

БЕЛАРУС: Висша лига - резерви

14:00Витебск 2 - БАТЕ 2 -:-
14:00Шахтьор Солигорск 2 - Енергетик-БГУ Минск 2 -:-
15:00Белшина 2 - Дин. Минск 2 -:-

БУРУНДИ: Купа на президента

16:00Егле Ноар ФК - Рукинзо -:-

БУРУНДИ: Национална лига Б

14:00Юнайт Муйинга - Бухумуза -:-
14:30Жон Атлетик - Музинга -:-
16:00Люмиер - Мосо Шугър -:-
16:00Месажер Рюмонж - Телавив -:-
16:00Роял де Мурамвия - Гараж Експрес -:-
17:00Ню Ойл - Вольонтер -:-

БЪЛГАРИЯ: Efbet Лига

17:00Дунав Русе - Арда -:-
18:45Ботев Пловдив - Ботев Враца -:-
21:00Витоша - ЦСКА София -:-

ВИЕТНАМ: В.Лига 1

13:00БХТС Куанг Нам - Тхан Хоа -:-
13:00Сонг Лам Нге Ан - Да Нанг -:-
14:00Тхан Куанг Нин - Хонг Лин Ха Тин -:-
15:00Ханой ФК - Жиа Лай -:-

ВИЕТНАМ: В. Лига 2

12:30Бин Дин - Дак Лак -:-

ГЕРМАНИЯ: Бундеслига

16:30Айнтрахт Франкфурт - Майнц -:-
16:30Байер Леверкузен - Байерн Мюнхен -:-
16:30Дюселдорф - Хофенхайм -:-
16:30Лайпциг - Падерборн -:-
19:30Дортмунд - Херта Берлин -:-

ГЕРМАНИЯ: Втора Бундеслига

14:00Арминия Билефелд - Нюрнберг -:-
14:00Веен - Дрезден -:-
14:00Регенсбург - Дармщад -:-

ГЕРМАНИЯ: Трета Лига

15:00Брауншвайг - Байерн II -:-
15:00Дуисбург - Кемницер ФК -:-
15:00Манхайм - Виктория Кьолн -:-
15:00Мепен - Ханза Рощок -:-
15:00Мюнхен 1860 - Вюрцбургер Кикерс -:-
15:00Цвикау - Халешер -:-

ГЕРМАНИЯ: Бундеслига - жени

14:00Волфсбург W - Франкфурт W -:-

ГЪРЦИЯ: Супер Лига - Група на изпадащите

19:15Паниониос - Волос -:-

ГЪРЦИЯ: Супер Лига - Шампионска група

21:30Арис - ОФИ Крит -:-

ДАНИЯ: 1ва Дивизия

14:00Роскилде - Ф. Амагер -:-
16:30Хвидовре - Нюкобинг -:-

ДАНИЯ: Висша лига – жени - Изпадане

15:00Б93 W - Оденсе Ку W -:-
15:00БСФ W - Олборг W -:-
15:00Вилдберг W - Кьоге W -:-

ДАНИЯ: Висша лига – жени - Шампионска група

15:00Брьондби W - КолдингК W -:-
15:00ВСК Орхус W - Тистед ФК W -:-
15:00Фарум БК W - Фортуна Хьоринг W -:-

ЕСТОНИЯ: Майстрилига

13:00Левадия - Талина Калев -:-
16:00Легион - Нарва -:-

ИЗРАЕЛ: Висша лига - Шампионска група

21:00А. Беер Шева - Апоел Тел Авив -:-

ИЗРАЕЛ: Висша лига - Група на изпадащите

20:00Бней Йехуда - Апоел Хадера -:-
20:00Шмона - Моадон Спорт Ашдод -:-
20:15Апоел Кфар-Саба - А. Раанана -:-

ИСЛАНДИЯ: Купа на Исландия

23:00Smari - Нярдвик -:-
16:00Ваенгирс - КХ Хлидаренди -:-
16:00КВ Рейкявик - Кари -:-
16:00Хаукар - Елиди -:-
16:00Хвити - КФС -:-
17:00Алфтанес - Фрам -:-
17:00Ватналилюр - Афтурелдинг -:-
17:00Далвик/Рейнир - Фялабигд -:-
17:00Исафьордур - Вестри -:-
17:00Криа - Хамар -:-
17:00Мидас - КМ Рейкявик -:-
17:00Скалагримур - Имир -:-
17:00Тротур Вогар - Аегир -:-
17:00Хьотур / Хугин - Синдри -:-
19:00КФГ Гардабаер - КБ Брайдхолт -:-
21:00Тротур - Алафос -:-

КОСОВО: Суперлига

17:00Дрита - Фламуртари -:-
17:00Фероникели - Вучитрън -:-

КОСТА РИКА: Примера Дивисион - Клаусура

00:00Лимон - Картахинес -:-

ЛИТВА: А Лига

13:00Кауно Жалгирис - Жалгирис -:-
17:00ФК Паневежис - Судува -:-

ЛИТВА: Л Лига

15:00Хегелман Литауен - БФА Вилнюс -:-
16:00Дайнава Алитус - ФК Атмосфера -:-
17:00Minija - Йонава -:-

ПОЛША: Екстракласа

16:00Ягелония - Плоцк -:-
18:30Заглембие - Лех Познан -:-
21:00Погон Шчечин - Краковия -:-

ПОЛША: Дивизия 1

13:40Подбескидзе - Термалица Б-Б. -:-
16:10Варта Познан - Ол. Груджьондз -:-

ПОЛША: Дивизия 2

13:00Лех Познан 2 - Погон Шедълце -:-
17:00Легьоново - Елана Торун -:-
18:40Лечна - С. Вола -:-

ПОРТУГАЛИЯ: Примейра Лига

23:15Авеш - Белененсеш -:-
23:15Боавища - Морейрензе -:-

СВЯТ: Приятелски клубни срещи

11:00Бенешов (Cze) - Мас Таборско (Cze) -:-
11:00Бохемианс 1905 B (Cze) - Славия Прага B (Cze) -:-
11:00Сепси (Rou) - Киндия Търговище (Rou) -:-
11:00Унив. Крайова (Rou) - Виторул Констанца (Rou) -:-
11:15Адмира Прага (Cze) - Вълтавин (Cze) -:-
11:30Вадуц (Lie) - Цюрих (Sui) -:-
11:30ХИК (Fin) - Гнистан (Fin) -:-
11:30Хлучин (Cze) - Петрковице (Cze) -:-
12:00Аарау (Sui) - Тюн (Sui) -:-
12:00Банга (Ltu) - Нептунас (Ltu) -:-
12:00Люцерн (Sui) - Шафхаузен (Sui) -:-
13:00Согндал (Nor) - Олесун (Nor) -:-
14:00Винтертур (Sui) - ЙФ Ювентус (Sui) -:-
14:00Йънг Бойс (Sui) - Лозана (Sui) -:-
14:00Сарпсборг 08 (Nor) - Сандефьор (Nor) -:-
14:00СЯК (Fin) - Хака (Fin) -:-
14:00ЮЯК Ювяскюля (Fin) - ТПВ (Fin) -:-
14:15ТПС (Fin) - ПИФ Паргас (Fin) -:-
14:30Унив. Крайова (Rou) - Виторул Констанца (Rou) -:-
14:45Сервет (Sui) - Ксамакс (Sui) -:-
15:00АК Оулу (Fin) - Еркулес (Fin) -:-
15:00КуПС (Fin) - КВП Кокола (Fin) -:-
15:00МуСа (Fin) - П-Ирот Раума (Fin) -:-
15:00Пилзен B (Cze) - Писек (Cze) -:-
15:00Рованиеми (Fin) - АС Каяни (Fin) -:-
15:00Слован Братислава (Svk) - Похроние (Svk) -:-
15:00Стярнан (Ice) - Лейкнир (Ice) -:-
15:00Хонка (Fin) - Лахти (Fin) -:-
16:00МиПа (Fin) - Судет (Fin) -:-
16:00Нитра (Svk) - Ружомберок (Svk) -:-
17:00ЕПС (Fin) - Еспоо (Fin) -:-
18:00Наход (Cze) - Хлумец Над Цидлиноу (Cze) -:-
18:00Трутнов (Cze) - Двур Кралове (Cze) -:-
19:00Саннес Улф (Nor) - Викинг (Nor) -:-

СЛОВЕНИЯ: Първа лига

19:00Табор Сежана - О. Любляна -:-

СЪРБИЯ: Супер Лига

15:00Явор - Войводина -:-
17:30Сп. Суботица - Партизан -:-
20:00Цървена звезда - Радник -:-
22:00ФК Чукарички - Инджия -:-

СЪРБИЯ: Първа лига

18:30Бачка - Нови пазар -:-
18:30Дин. Враня - Земун -:-
18:30Кабел Нови Сад - Раднички Пирот -:-
18:30Синделич Б. - Колубара -:-

ТУРКМЕНИСТАН: Йокари лига

16:00ФК Ашхабад - Алтин Асир -:-

УКРАЙНА: Премиър лига - Шампионска група

17:00Заря - Колос Коваливка -:-
17:00Шахтьор - Десна -:-

УНГАРИЯ: ОТП Банк Лига

17:55Мезьокьовешд-Жори - Пакш -:-
20:00МОЛ Фехевар - Кишварда -:-
22:05Уйпещ - Хонвед -:-

ФАРЬОРСКИ ОСТРОВИ: Висша лига

17:00ТБ/ФКС/Ройн - ХБ Торсхавн -:-

ХЪРВАТИЯ: 1. HNL

19:55Белупо - Горица -:-
22:05Вараждин - Д. Загреб -:-

ЧЕХИЯ: 1. Лига

17:00Злин - Прибрам -:-
19:00Либерец - Млада Болеслав -:-
21:00Бохемианс 1905 - Спарта Прага -:-

ЧЕХИЯ: Дивизия 2

18:00Жижков - Лишен -:-
18:00Простейов - Соколов -:-
18:00Усти над Лабем - Варнсдорф -:-

ЮЖНА КОРЕЯ: К Лига 1

10:30Сеул - Жонбук -:-
13:00Поханг - Улсан Хюндай -:-
13:00Пусан - Сангжу Сангму -:-

ЮЖНА КОРЕЯ: Купа на Корея

07:00Дженджу Ситизън - Пионгтек Ситизън -:-
08:00Паджу Ситизън - Гимпо С. -:-
09:00Анянг - Гоянг Ситизън -:-
09:00Жежу Юн - Сонгвол -:-
09:00Жеонам - Чонджу Ситизън -:-
10:00Сувон Сити - Хьончан -:-
10:00Хуасонг - Теджън Корейл -:-
11:00Гуанджу КХНП - СМКЕ -:-
13:00Ансан Грийнърс - Сихунг Ситизън -:-
13:00Гиеонгнам - Мокпо Сити -:-
13:00Каннин - Чхонджу -:-
13:00Кимхае - Чеонан Сити -:-
13:00Теджън - Чунчон -:-
13:00Улсан Ситизън - Бучеон ФК 1995 -:-
13:00Asan - Чонджу Ситизън -:-
14:00Сеул Е. - Чангуон -:-

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.FlashScore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от FlashScore.com поради технически причини.