ОПРЕСНИ

Футбол » Днес » Всички

АВСТРИЯ: 2. Лига

19:30Вакер Инсбрук - Аустрия II -:-
19:30Лафниц - Амщетен -:-
19:30ФАК Виена - БВ Линц -:-
21:25Хорн - А. Клагенфурт -:-

АЛБАНИЯ: Супер лига

18:45Фламуртари - Билис -:-
21:45Партизани - ФК Тирана -:-

АНГЛИЯ: Чемпиъншип

20:00Хъдърсфилд - Лутън -:-
22:15Фулъм - Кардиф -:-

АРМЕНИЯ: Първа лига

16:30ОтмененШирак Гюмри 2 - ФК Ван -:-
17:00ОтмененАни Ереван - Западна Армения -:-
17:00ОтмененМасис - Алашкерт 2 -:-

АРМЕНИЯ: Купа на Армения

18:00Ноа - Арарат-Армения -:-

БЕЛАРУС: Висша лига

18:30Смолевичи СТИ - Ислох Минск -:-

БЕЛАРУС: Висша лига - резерви

13:30БАТЕ 2 - Славия Мозир 2 -:-
15:00Белшина 2 - Жодино 2 -:-
18:00Шахтьор Солигорск 2 - ФК Городея 2 -:-

БРАЗИЛИЯ: Шампионат Катаринензе - Плейофи

01:00Джойнвил - Бруске 0:1

ГРУЗИЯ: Еровнули лига

17:00Сабуртало Тбилиси - Телави -:-

ДАНИЯ: 1ва Дивизия

20:00Вендсисел ФФ - Вайле -:-
20:00Ф. Амагер - Виборг -:-
20:00Фредериция - Нествед -:-

ЕСТОНИЯ: Есилига

19:00Елва - Левадия U21 -:-
19:00Ньоме Юн - Флора U21 -:-
19:00Тамека U21 - Маарду -:-

ИРАН: Про Лига на Персийския залив

18:45Сази Табриз - Персеполис -:-
19:30Шахин Бушехр - Зоб Ахан -:-

ИСЛАНДИЯ: Купа на Исландия - жени

21:00Валур W - ИБВ Вестманаеяр W -:-
22:15КР Рейкявик W - Тиндастол W -:-
22:15Стярнан W - Селфос W -:-
22:15Тротур W - Хафнарфьордур W -:-
23:00Филкир W - Брейдаблик W -:-
23:15Хаукар W - Фярдаб/Хьотур/Лейкнир W -:-

ИСПАНИЯ: ЛаЛига

23:00Атл. Билбао - Севиля 1:2
20:30Реал Сосиедад - Гранада -:-
23:00Реал Мадрид - Алавес -:-

ИТАЛИЯ: Серия Б

19:45Юве Стабия - Ентеля -:-
22:00Асколи - Салернитана -:-
22:00Беневенто - Венеция -:-
22:00Емполи - Фрозиноне -:-
22:00Киево - Трапани -:-
22:00Ливорно - Кремонезе -:-
22:00Пескара - Перуджа -:-
22:00Порденоне - Пиза -:-
22:00Специя - Козенца -:-
22:00Читадела - Кротоне -:-

ЛИТВА: Л Лига

18:00Жалгирис 2 - ФК Атмосфера -:-
18:00Йонава - Вилняус Витис -:-
19:00Шяуляй ФА - ФК Паневежис 2 -:-

НОРВЕГИЯ: Дивизия 2 - Група 1

20:30Алта - Тромсдален -:-

НОРВЕГИЯ: Топсериен Жени

20:00Колботн W - Авалдснес W -:-
20:45Волеренга W - Роа W -:-

ПОЛША: Екстракласа - Група на изпадащите

19:00Заглембие - Плоцк -:-
21:30Гурник З. - Ракув -:-

ПОЛША: Дивизия 1

17:00Одра Ополе - Сувалки -:-
18:40Сандеця Нови С. - Стал Миелец -:-
19:00Хойничанка - Хробри Глогов -:-
21:10Заглембие Сосновец - Варта Познан -:-

ПОЛША: Дивизия 2

18:00С. Вола - Елана Торун -:-

ПОРТУГАЛИЯ: Примейра Лига

23:30Фамаликао - Бенфика 1:1
19:00Гимараеш - Жил Висенте -:-
21:15Спортинг - Санта Клара -:-
23:30Ферейра - Брага -:-

РУМЪНИЯ: Лига 1 - Група на изпадащите

18:00Виторул Констанца - Академика Клинчени -:-

РУМЪНИЯ: Лига 1 - Шампионска група

20:30ФК Ботошани - Астра -:-

САЩ: Мейждър Лийг Сокър - Групова фаза

90+'Монреал Импакт - Ню Инглънд Революшън 0:1

СВЯТ: Приятелски клубни срещи

11:00Явор (Srb) - Слобода (Srb) -:-
11:30Чертаново М. (Rus) - Строгино М. (Rus) -:-
12:00Младост (Srb) - Инджия (Srb) -:-
13:00Кортрийк (Bel) - Шарлероа (Bel) -:-
14:00Чертаново М. (Rus) - Калуга (Rus) -:-
17:00ОтмененВарегем (Bel) - Бреда (Ned) -:-
17:00Спартак Москва 2 (Rus) - Торпедо Москва (Rus) -:-
17:30Рух (Pol) - Раджьонкув (Pol) -:-
18:30Пирин Благоевград (Bul) - Монтана (Bul) -:-
18:30Пржеров (Cze) - СК Липова (Cze) -:-
19:00АТУШ Ферлах (Aut) - Зеле Цел (Aut) -:-
19:00Бистърч (Cze) - Часлав (Cze) -:-
19:00Д. Кубин (Svk) - Оравске Веселе (Svk) -:-
19:00Мошонмадяровари ТЕ (Hun) - Липоти (Hun) -:-
19:00Слога Пожега (Srb) - Радник Биелина (Bih) -:-
19:00Ст. Етиен (Fra) - Ница (Fra) -:-
19:00Щадлау (Aut) - Мансдорф (Aut) -:-
20:00Велс (Aut) - ШФ Валерн (Aut) -:-
20:00Глайсдорф (Aut) - ШУ Щраден (Aut) -:-
20:00Дойчландбергер (Aut) - Леобен (Aut) -:-
20:00Ойгендорф (Aut) - Гродиг (Aut) -:-
20:00Сву Капфенщайн (Aut) - ШФ Фелдбах (Aut) -:-
20:00Хайлигенкройц (Aut) - Ст. Анна (Aut) -:-
00:00Масая (Nic) - Ювентус Манагуа (Nic) -:-

СЛОВАКИЯ: 2ра Лига - Шампионска група

18:00Скалица - Жилина B -:-

ТАНЗАНИЯ: Лиги Куу Бара

16:00Мбея Сити - Полиси М. -:-

УКРАЙНА: Перша лига

15:00Краматорск - Балкани -:-
17:30ОтложенМФК Металург - Черкащина -:-
18:00Минай - Металист 1925 Харков -:-

ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група А

18:30ДжаПС - ПЕПО -:-

ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група Б

18:30КааПо - Атлантис -:-
18:30ХЯС Акатемия - ПИФ Паргас -:-

ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група В

18:30ГБК Кокола - ЯБК -:-

ФИНЛАНДИЯ: Kansallinen Liiga Women

19:00ПК-35 Вантаа W - ТиПС W -:-

ХЪРВАТИЯ: 1. HNL

21:00Горица - Вараждин -:-

ЧЕРНА ГОРА: Първа черногорска лига - Изпадане

21:00Ком Подгорица - Йезеро -:-
22:00ОФК Титоград - Бокел -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: Чалъндж Лига

19:15Вадуц - Лозана Уши -:-
19:15Лозана - Шафхаузен -:-
21:30Вил - Грасхопърс -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 1 - Север

20:00Ханинге - Бромапойкарна -:-

ШВЕЦИЯ: Алсвенскан - Жени

19:00Гьотеборг W - Векшьо ДФФ W -:-
20:00Розенгард W - Ескилстюна Юнайтед W -:-

ЮЖНА КОРЕЯ: К Лига 1

13:30Пусан - Сеул -:-

ЮЖНА КОРЕЯ: К3 Лига

11:00Гуанджу КХНП - Хуасонг -:-

ЯПОНИЯ: Лига 2 на Япония

13:00Окаяма - Гираванц Китакюшу -:-

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.FlashScore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от FlashScore.com поради технически причини.