ОПРЕСНИ

Футбол » Днес » Всички

АВСТРАЛИЯ: НПЛ Куинсланд

09:30Бризбейн Сити - Капалаба ФК 5:1
10:30Бризбейн Страйкърс - Пенинсула 2:4
11:00ОтложенРедландс - Голд Коуст -:-
11:30Ийстърн Събърбс - Мортън Бей Юн 2:1

АВСТРАЛИЯ: НПЛ Южна Австралия

10:30Аделаида Кометс - Аделаида Сити 1:1
10:30Аделаида Рейдърс - Кройдън Кингс 2:0
10:30Аделаида U21 - Аделаида Олимпик 0:0
10:30Блу Ийгълс - НЕ Метростарс 2:1
10:30Кембълтаун Сити - Модбъри Джетс 2:1
10:30Пара - Къмбърланд Юн. 0:1

АВСТРАЛИЯ: Висша лига на Бризбейн - Група на изпадащите

10:00ОтложенАкейша Ридж - Каболтюр -:-
10:00Норт Стар - Бейсайд 2:2
11:00Дъ Гап - Бризбейн Н. 1:4

АВСТРАЛИЯ: Висша лига на Бризбейн - Шампионска група

09:00Грейндж Тисъл - Таринга 0:2
11:00ОтложенСентинъри Стормърс - Ст. Джордж Уилауонг -:-

АВСТРИЯ: Типико Бундеслига

18:00Залцбург - Тирол 5:0
18:00Ст. Пьолтен - Рийд 4:0
18:00Хартберг - Аустрия Виена 2:1

АВСТРИЯ: 2. Лига

13:00БВ Линц - Рапид Виена (Am) 3:1
15:30А. Клагенфурт - Амщетен 3:0

АВСТРИЯ: Регионална лига - Изток

17:30ОтложенЛеобендорф - Щрипфинг -:-
19:00Виенер Линиен - Виенер Виктория 4:0

АВСТРИЯ: Регионална лига запад - Тирол

15:00Тирол (Am) - Кицбюел 0:5
16:30Швац - Куфщайн 3:4
17:00СК Имст - Телфс 3:2

АВСТРИЯ: Регионална лига Запад - Ворарлберг

13:15Ротенберг - Рьотис 0:3
15:00Хоенемс - А. Лустенау (Am) 3:0
17:00Брегенц - Лаутерах 0:1

АВСТРИЯ: Бундеслига - жени

15:00Бергхайм W - Вакер Инсбрук W 2:3
17:00Нойленгбах W - Алтенмаркт W 4:1

АЗЕРБАЙДЖАН: Висша лига

12:00Габала - Сабах Баку 2:1
14:00Зира - Сабаил 0:0

АНГЛИЯ: Висша лига

14:30Шефилд Юн - Манчестър Сити 0:1
17:00Бърнли - Челси 0:3
19:30Ливърпул - Уест Хям 2:1

АНГЛИЯ: Чемпиъншип

14:30Бристол Сити - Норич 1:3
17:00Барнзли - Уотфорд 1:0
17:00Борнемут - Дарби 1:1
17:00КПР - Кардиф 3:2
17:00Лутън - Брентфорд 0:3
17:00Мидълзбро - Нотингам 1:0
17:00Милуол - Хъдърсфилд 0:3
17:00Престън - Бирмингам 1:2
17:00Стоук Сити - Родъръм 1:0
17:00Суонзи - Блекбърн 2:0
17:00Уикъмб - Шефилд Уен 1:0

АНГЛИЯ: Лига 1

15:00Джилингам - Съндърланд 0:2
17:00Бъртън - Блекпул 1:2
17:00Донкастър - Линкълн 1:0
17:00Ипсуич - Крю 1:0
17:00Милтън Кийнс Донс - Уимбълдън 1:1
17:00Питърбро - Шросбъри 5:1
17:00Портсмут - Чарлтън 0:2
17:00Рочдейл - Бристол Роувърс 1:1
17:00Суиндън - Хъл 2:1
17:00Уигън - Нортхямптън 2:3
17:00Флийтууд - Оксфорд Юн 2:0

АНГЛИЯ: Лига 2

15:00Екзитър - Карлайл 1:0
17:00Бароу - Брадфорд 1:0
17:00Кроули - Кеймбридж Юн 2:1
17:00Лейтън Ориент - Болтън 4:0
17:00Мансфилд - Уолсол 1:1
17:00Нюпорт - Харогейт 2:1
17:00Саутенд - Порт Вейл 0:2
17:00Солфърд - Олдъм 2:0
17:00Стивънидж - Гримсби 0:0
17:00Транмиър - Моркамб 0:1
17:00Челтънъм - Форест Грийн 2:1

АНГЛИЯ: Национална лига

17:00Бромли - Ийстлей 1:2
17:00Доувър - Олтринкъм 0:1
17:00Йоувил - Честърфийлд 0:1
17:00Кингс Лин - Уокинг 3:2
17:00Мейдънхед - Солихъл Мурс 3:1
17:00Стокпорт - Уеймът 1:2
19:20Хартлипул - Торки 0:5

АНГЛИЯ: Национална лига - Север

15:00Брадфорд ПА - Чорли 0:0
17:00Глостър - Честър 2:1
17:00Кидърминстър - Блит 2:0
17:00Кързън Аштън - Дарлингтън 0:3
17:00ОтложенЛемингтън - Гейтсхед -:-
17:00Саутпорт - Бостън 0:1
17:00Телфорд - Алфретън 0:1
17:00Файлд - Фарзли 2:0

АНГЛИЯ: Национална лига - Юг

17:00Билърики - Ебсфлийт 1:2
17:00Брейнтрий - Хемъл Хемстед 3:4
17:00Дартфорд - Хавънт & У 2:1
17:00Дълуич Хамлет - Челмсфорд 0:0
17:00Ийстборн Бъро - Уелинг 2:1
17:00Мейдстоун - Конкорд 6:0
17:00Оксфорд Сити - Хемптън & Ричмънд 0:2
17:00Слау - Бат 2:1
17:00Ст. Олбанс - Чипенъм 3:0
17:00Хънгърфорд - Доркинг 2:0

АНГЛИЯ: ФА Трофи - Квалификация

17:00АФК Ръшдън & Даймъндс - Илкъстън 3:0
17:00Аштън Юн. - Клитъроу 1:0
17:00Баркинг - Ситингборн 2:1дуз
17:00Басфорд - Алвечърч 2:1
17:00Бауърс & Питси - Хорнчърч 1:3
17:00Бигълсуейд Таун - Хейбридж 1:0
17:00ОтложенБишъпс Стортфорд - Брентууд -:-
17:00Блекнел - Синдърфорд 3:0
17:00Богнър Риджис - Тутинг & Мичъм 2:0
17:00Бромсгроув - Коулсхил 0:1
17:00Бърджес Хил - Хароу 4:1
17:00Глосъп - Уоркингтън 0:1
17:00Дорчестър - Гоуспорт 2:1
17:00Ейвли - Бекънсфийлд 3:0
17:00Енфилд Таун - Рамсгейт 8:1
17:00Ившъм - Лийк 3:2
17:00Ийст Търок - Чесхънт 3:4
17:00ОтложенЙет Таун - Байдфорд -:-
17:00Кендъл - Бъкстън -:-
17:00Кингс Лангли - Брайтлингсий 4:1
17:00Когсхол Таун - Уингейт & Финчли 1:2дуз
17:00Колвил WO - Матлок -:-
17:00Корби - Хенсфорд 1:2
17:00Коринтиан-Кежуълс - Хендън 5:4
17:00Лавборо Дин. - Бедфорд 1:3
17:00Ледърхед - Потърс 3:1
17:00Лейстън - Уортинг 5:4дуз
17:00Лоуъстофт - Луис 3:1
17:00Малдън & Типтри - Кингстониън 3:2
17:00Марийн - Сталибридж 3:2
17:00ОтложенМарлоу - Бъркамстед -:-
17:00ОтложенМерстъм - Каршалтън -:-
17:00Микълоувър - Диъръм 5:0
17:00Морпет - Уитби 3:1
17:00Мънифийлдс - Кидлингтън 3:2
17:00Нийдъм Маркет - Трий Бриджис 4:1
17:00Нюкасъл Таун - Нънийтън 0:2
17:00Пикеринг Таун - Рънкорн Линътс 1:4
17:00Питърбро Спортс - Гейнсбъро 4:2
17:00Радклиф - Бамбър Бридж 1:2
17:00Редич - Нантуич 2:3
17:00Ройстън - Хайт 2:0
17:00Ръшъл - Баруел 4:1
17:00Салисбъри - Тивъртън 6:0
17:00Саут Шилдс - Колни 1:0
17:00Скарбъро - Уитън 0:3
17:00Ст. Айвс - Стафорд 2:1дуз
17:00Ст. Ниътс - Уъркзоп 6:1
17:00Стратфорд - Кидсроув 1:3
17:00Стурбридж - Стамфорд 0:3
17:00Тамуърт - Банбъри 2:1
17:00ОтложенТаунтън - Труро -:-
17:00Тейм - Уимборн 3:0
17:00Уайтхоук - Крей 0:3
17:00Уестън-Супер-Меър - Ларкхол 2:1
17:00Уолтън Кежуълс - Фолкстоун 2:1
17:00Уорингтън - Ланкастър 2:1дуз
17:00Февършъм - Харингей 1:2
17:00Филикстоу & Уолтън - Мет. Полийс 3:1
17:00ФК Юнайтед - Марски 2:3
17:00Фром - Фарнбъро 3:0
17:00Хайд - Фрикли 2:1
17:00Хайуърт - Суиндън С 2:3
17:00Хартли Уинтни - Пуул 1:4
17:00Хейстингс - Ашфорд Таун 2:1дуз
17:00Хичин - Хърн Бей 3:1
17:00Хоршъм - Уелин Гардън 1:2дуз
17:00Чешъм - Уитлийф 3:2дуз
17:00ОтложенЮксбридж - Хейс & Йединг -:-
17:00Яксли - Грантъм 0:2

АНГЛИЯ: Висша лига Под18

13:00Арсенал U18 - Норич U18 5:1
13:00Брайтън U18 - Лестър U18 7:1
13:00Бърнли U18 - Лийдс U18 3:2
13:00Кристал Палас U18 - Рединг U18 1:0
13:00Саутхямптън U18 - Фулъм U18 0:2
14:30Мидълзбро U18 - Евертън U18 2:0
15:00Ливърпул U18 - Нюкасъл U18 4:1

АРЖЕНТИНА: Копа Лига Професионал - Първи етап

00:00Химнасия Л.П. - Патронато 3:0
02:15Талерес Кордоба - Нюелс Олд Бойс 3:1
19:00Алдосиви - Естудиантес Л.П. 0:0
21:15Велес Сарсфийлд - Уракан 1:1
23:45Архентинос Хрс - Сан Лоренцо -:-

АРМЕНИЯ: Висша лига

13:30Гандзасар - Ван 1:3
16:00Пюник Ереван - Арарат Ереван 1:1

БЕЛАРУС: Висша лига

12:00Славия Мозир - Динамо Брест 1:1
14:00Белшина - Шахтьор Солигорск 1:5

БЕЛАРУС: Първа лига

13:00Нафтан - Волна Пинск 2:0
13:15Химик Светлогорск - Микашевичи 0:0
13:30Локомотив Гомел - Сморгон 2:1
14:00Крумкачи - ФК Слоним 2:1
15:00ФК Гомел - Ошмяни 2:0

БЕЛАРУС: Дивизия 2 - промоция

12:00Дняпро - Молодечно 4:0
13:00Осиповичи - Барановичи 2:3
14:00ОтложенСтенлес Пинск - Петриков -:-

БЕЛАРУС: Висша лига - жени

12:00Зорка-БДУ W - Дняпро W 5:0
14:00Боцор Брест W - Беларус U19 W 1:9
14:00Дин. Минск W - Бобруйчанка W 9:0
16:00Минск ФК W - Неман W 0:0

БЕЛГИЯ: Юпилер Лига

17:15Беершот ФА - Льовен 4:2
19:30Шарлероа - Серкъл Брюж КСВ 3:0
84'Клуб Брюж - Мехелен 2:2

БЕЛГИЯ: Проксимус Лига

84'Вестерло - Ст. Жилоаз 1:4

БЕЛГИЯ: Купа на Белгия - Жени

15:00ОтложенКлуб Брюж W - Фемина Волуве W -:-
16:00ОтложенГент II W - Шастър W -:-
16:00ОтложенЗулте Варегем W - РСК Андерлехт W -:-
16:00ОтложенМелселе W - Аалст W -:-
16:00ОтложенМолдаво W - ГБА Контих W -:-
16:00ОтложенСтандарт Лиеж 2 W - РФК Лиеж W -:-
16:00ОтложенСтандарт Лиеж W - Льовен W -:-
17:30ОтложенГент W - Мехелен W -:-

БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: Висша лига

15:00Крупа - Тузла Сити 0:1
18:00Жрински - Вележ Мостар 3:1
18:00Широки Брег - Олимпик Сараево 1:0
20:00Железничар - Радник Биелина 3:1

БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: ФБиХ

14:30Вис Сим-Бау - Йединство Бихач 3:0
14:30Горажде - ХНК Орашие 1:0
14:30Игман К. - Братство Грачаница 0:2
14:30Какан - Живнице 4:0
14:30Каплийна - ТОСК Тешан 1:3
14:30Посуше - Градачац 1:0
14:30Травник - ГОСК Габела 1:0
14:30Хаджичи - Бановици 3:0

БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: РС

15:00Единство Бръчко - Звезда 09 0:2
15:00Козарска Дубица - Модрича 2:1
15:00Леотар - Дрина Зворник 2:2
15:00Любич Пърнявор - Сутиеска Фоча 2:2
15:00Подрине Яна - Железничар Баня Лука 1:1
15:00Текстилац - Славия 1:0

БРАЗИЛИЯ: Серия А

63'Ботафого - Сеара 2:2
00:00Коринтианс - Интернасионал -:-
00:00Коритиба - Атлетико ГО -:-

БРАЗИЛИЯ: Серия B

00:15Витория - Бразил де Пелотас 0:0
02:30Крузейро - Парана 2:0
90+'Конфианка - Шапекоензе-СК 0:2
21:30Оесте - Сампайо Кореа 0:3
00:00Авай - Америка МГ -:-
00:00Операрио - Ботафого СП -:-

БРАЗИЛИЯ: Серия C

61'Императриз - Санта Круз 0:2
00:00Пайсанду Па - Манауш -:-

БРАЗИЛИЯ: Серия D

20:00Америка РН - Глобо 0:0
20:00Витория ЕС - Реал Нороесте 1:1
20:00Пелотас - Сао Луиз 1:2
20:00Португеза РЖ - Кабофриензе 2:2
20:30Мото Клуб - СЕ Жувентуде 2:0
20:30Флореста ЕК - Гуарани 1:1
21:00Виленензе - Рио Бранко 0:0
21:00Витория да Конкиста - Сентрал СК 1:1
21:00Кампинензе - Кажазейрензе де Деспортос 2:1
21:00Марсилио Диас - Тубарао 3:0
21:00Операрио ВГ - Униао Рондонополис 2:2
21:00СЕР Кашиас - Джойнвил 1:0
66'Баия де Фейра - Алагойняс 2:3
67'Гама - Тупинамбаш 1:2
ПолувремеГалвез - Акреано 1:0
00:00Агуя Негра - Апаресиденсе -:-
00:00Фаст Клубе - Жи-Парана -:-
00:30Сао Раймундо РР - Синоп -:-

БРАЗИЛИЯ: Шампионат Кариока Б1 - Втори етап

20:00Ангра дос Реиш - Олария 2:1
20:00Артсул - Дуки ди Кашиас 1:1
20:00Бонсукесо - Сера Макаензе 0:1
20:00Гойтаказ - Гонсалензе 0:2
20:00Нова Игуасу - Аудакс РЖ 1:0
20:00Сампайо Кореа ФЕ - Серано ФК 2:2
20:00Сао Гонсало - Рио Сао Пауло 1:1

БРАЗИЛИЯ: Кампеонато Минейро 2

20:00Бетим - КАП Уберландия 2:0
20:00Демократа ГВ - Поусо Алегре 3:1
20:00Демократа СЛ - Серанензе 1:2
20:00Ипатинга - Гуарани-МГ 1:2
20:00Насионал де Муриае - Атлетик Клуб 3:1
20:00Тупи-МГ - Маморе 3:1

БРАЗИЛИЯ: Бразилейро П20

20:00Америка МГ U20 - Атлетико-МГ U20 0:1

БРАЗИЛИЯ: Бразилейро А2 - жени

23:00Езмак W - Ораторио W 8:0
20:00Сао Франсиско W - А. Акреано W 3:1
20:00Сеара W - Тимонензе W 2:0
20:30Толедо W - Фарупиля W 4:0
22:003Б да Амазония W - Форталеза W -:-
22:00Реал Арикемеш W - Сао Валерио W -:-

БУРКИНА ФАСО: Висша лига

17:30АСФ Диуласо - Маджестик 0:2
18:00АСФА Йенега - УС Уагадугу 1:3
20:15Сонабел Уагадугу - Леопард Ст. Камил -:-

БУРУНДИ: Примус Лига

13:30Атлетико Олимпик - Мусонгати 1:0
15:00Егле Ноар ФК - Роял де Мурамвия 1:2
15:00Каянза - Льо Месажи Нгози 1:1
15:00Лес Елефан - Витал'О 1:2
15:00Фламбо дю Сантр - Олимпик С. 1:1
16:00Музинга - Динамик 0:1

БЪЛГАРИЯ: Efbet Лига

18:45Берое - Арда 0:1

БЪЛГАРИЯ: Втора лига

12:45Септември София - Кариана Ерден 0:0
14:30Струмска слава - Миньор Перник 1:0
14:30Хебър - Нефтохимик Бургас 1:1

БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Югоизточна

14:30Атлетик Куклен - Карнобат 1:2
14:30Борислав Първомай - Загорец 4:3
14:30Гигант Съединение - Черноморец 1919 0:1
14:30Горски Извор - Сокол Марково 2:1
14:30Марица Пловдив - Розова долина 7:0
14:30Несебър - Левски Карлово 0:0
14:30Хасково 1957 - Родопа Смолян 1:1
14:30Ямбол 1915 - Димитровград 0:1
16:00Верея - Спартак Пловдив 0:3

БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Югозападна

15:00Балкан Ботевград - Пирин Разлог 2:4
15:00Велбъжд - Оборище 1:3
15:00Вихрен - Ботев Ихтиман 3:1
15:00Гоце Делчев - Банско 2:0
15:00ОтложенНадежда Доброславци - Беласица -:-
15:00Перун - Кюстендил 0:1
15:00Рилски Спортист - Чепинци 3:0
15:00Сливнишки Герой - Марек 1:2
15:00Чавдар Етрополе - Владая 4:1

БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Североизточна

14:00Ботев Нови Пазар - Светкавица 0:3
14:00Доростол - Добрич 3:2
14:00Кубрат - Спартак Варна 0:4
14:00Черноморец Балчик - Спортист Тошево 7:0

ВЕНЕЦУЕЛА: Примера Дивисион - Втори етап

23:00Гран Валенсия - Каракас 0:4
02:00Арагуа - Португеса 1:0
26'Минерос - Естудиантес Мерида 0:1

ВИЕТНАМ: В.Лига 1 - Група на изпадащите

12:00Да Нанг - Тхан Хоа 3:3
12:00Сонг Лам Нге Ан - Нам Дин 1:1
12:00Хай Понг - БХТС Куанг Нам 2:4

ВИЕТНАМ: В. Лига 2 - Група за промоция

11:00Ба Риа Вунг Тау - Кхан Хоа 1:1
11:00Бин Дин - Фо Хиен 1:0
11:00Бин Фуок - Ан До-Ан Жианг 0:0

ГВАТЕМАЛА: Лига Насионал - Апертура

23:00Сакачиспас - Мунисипал 1:3
19:00Комуникасионес - Малакатеко 0:0
21:05Изтапа - Санта Лучия 1:1
23:30Кобан Империал - Гуастатоя -:-

ГВИНЕЯ: Лига 1

18:00Елефант Колиа - КО Коя -:-
18:00Флам Олимпик - Калум Стар -:-

ГЕРМАНИЯ: Бундеслига

16:30Айнтрахт Франкфурт - Вердер Бремен 1:1
16:30Арминия Билефелд - Дортмунд 0:2
16:30Аугсбург - Майнц 3:1
16:30Кьолн - Байерн Мюнхен 1:2
19:30Б. Мьонхенгладбах - Лайпциг 1:0

ГЕРМАНИЯ: Втора Бундеслига

14:00Ауе - Холщайн Кил 1:1
14:00Брауншвайг - Нюрнберг 3:2
14:00Оснабрюк - Зандхаузен 2:1
14:00Падерборн - Регенсбург 3:1

ГЕРМАНИЯ: Трета Лига

15:00Дрезден - Мепен 3:0
15:00Манхайм - Магдебург 5:2
15:00Мюнхен 1860 - Дуисбург 0:2
15:00Юрдинген - Саарбрюкен 1:0

ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Север

15:00ОтложенБремен II - Хановер II -:-
15:00ОтложенДелменхорст - Волфсбург II -:-

ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Североизток

14:30ОтложенАуербах - Фюрстенвалде -:-
14:30Лихтенберг - Херта Берлин II 1:1

ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Запад

15:00Бергиш Гладбах - Кьолн II 2:2
15:00Дюселдорф II - Ален 4:1
15:00Липщад - Вегберг-Беек 1:2
15:00Оберхаузен - Виденбрюк 3:3
15:00Рьодингхаузен - Лоте 4:2
15:00Фортуна Кьолн - Дортмунд II 1:2
15:00Хомберг - Вуперталер 2:1
15:00ОтложенЩрелен - Алемания Аахен -:-
16:30Шалке II - РВ Есен 1:1

ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Югозапад

15:00Аален - Елверсберг 2:2
15:00Балингер - Касел 5:4
15:00Валдорф - РВ Кобленц 2:0
15:00Майнц II - ФК 08 Хомбург 1:1
15:00Франкфурт - Пирмазенс 3:0
15:00Щайнбах Хайгер - Улм 1:1

ГЕРМАНИЯ: Регионална лига Байерн

15:00Ашафенбург - Шалдинг 2:1
15:00Илертисен - Фюрт II 2:1
15:00Нюрнберг II - Аубщад 6:3
15:00ОтмененРозенхайм - Тюргюджю Мюнхен -:-
15:00СпФгг Байрот - Айхщат 2:1

ГЕРМАНИЯ: Оберлига NOFV-Север

14:00Блау Вайс Берлин - Ханза Рощок II 3:0
15:00Рощокер ФК - Нойщрелиц 3:2
15:00Щаакен - Щраусберг 2:0

ГЕРМАНИЯ: Оберлига NOFV - Юг

14:30Блау-Вайс Цорбау - Оберлаузиц 2:2
14:30Зандерсдорф - Ан дер Фанер Хое 3:1
14:30Интер Лайпциг - Плауен 1:2
14:30Йена II - Айленбург 0:0
14:30ОтложенКришов - Лудвигсфелдер -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Нидерзаксен

14:00Упхузен - Лооне 0:0
14:30ОтложенРотенбургер - Айнтрахт Целе -:-
15:00ОтложенЕмден - Шпеле-Венхаус -:-
15:00Рамлинген-Елерсхаузен - Волфенбютел 2:2

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Байерн - Юг

15:00ОтложенЛандсберг - Регенсбург II -:-
15:00ОтложенПипинсрийд - ТШФ 1880 Васербург -:-
15:00Пулах - Мюнхен 1860 II 3:3
18:00Инголщад II - Ханкофен-Хайлинг 1:1

ГЕРМАНИЯ: Купа на Германия - жени

15:00Андернах W - Саарбрюкен W 3:1
15:00Бохум W - Волфсбург W 0:11
15:00Карлсруер W - Айнтрахт Франкфурт W 0:8
15:00Магдебургер W - Потсдам W 0:8
16:00Борусия Бохолт W - Дуисбург W 0:3
18:00Гутерслох W - ШГШ Есен W 3:2СП
20:00Фортуна Кьолн W - Вердер Бремен W 0:2

ГИБРАЛТАР: Национална лига

17:00Юръп ФК - Линкълн Ред Импс 2:2
19:30Магпис - Бока Хуниорс 1:0

ГЪРЦИЯ: Супер Лига

15:00Олимпиакос - Смирнис 2:0
17:15Атромитос - ПАС Янина 0:2
17:15Волос - АЕЛ Лариса 1:1
19:30Ламия - Панатинайкос 0:2

ГЪРЦИЯ: Гама Етники - Група 10

15:00Арис Ретимну - Ацалениос 1:3

ДАНИЯ: Суперлига

17:00Нордселанд - Мидтиланд 4:1

ДАНИЯ: 1ва Дивизия

14:00Есберг - Фредериция 3:1
16:00Хобро - Ф. Амагер 0:4

ДАНИЯ: 2ра дивизия - Група 1

15:00БК Фрем - ВСК Орхус 0:0
15:00Брабранд - СфБ-Оуре 4:1
15:00Несби - Далум ИФ 1:2
15:00Орхус Фремад - Ямербугт 1:1
15:00Холбек - Холстебро 3:0
16:00Б.93 - Сюдвест 3:1

ДАНИЯ: 2ра дивизия - Група 2

14:00Ванльосе - АБ Копенхаген 0:2
14:45ФА 2000 - Роскилде 2:1
15:00Сковсховед - Роскилде КФУМ'с 1:2
15:00Торнбю - Аварта 0:0
16:00Брьонсхьой - Хилерьод 1:1

ДАНИЯ: Висша лига – жени

15:00Орхус W - Олборг W 2:0
15:00Фортуна Хьоринг W - Брьондби W 3:1

ДЖИБУТИ: Дивизия 1

16:00Дихил - Жандармери -:-
18:00Порт - Barwaqo -:-

ДОМИНИКАНСКА РЕПУБЛИКА: ЛДФ

71'Вега Реал - Харабакоа 2:0
63'Универсидад О&М - Делфинес Дел Есте 0:0

ЕГИПЕТ: Висша лига

15:00Смуха - Масър 2:0
17:30Пирамидс - Араб Контракторс 2:2
20:00Ел Гаиш - Ал Ахли 0:3

ЕКВАДОР: Лига Про - Втори етап

02:00Деп. Куенка - Ел Насионал 0:0
20:15Мушук Руна - Текнико У. 0:1
ПолувремеДелфин - ЛДУ Портовиехо 2:1

ЕКВАДОР: Серия Б

17:45Манта - Гуаласео 3:2
19:00Санто Доминго - Чакаритас 1:0
65'9 октомври - Фуерса А. 0:0
64'Санта Рита - Атл. Портеньо 0:0

ЕСТОНИЯ: Майстрилига

13:00Талина Калев - Нарва 4:1
13:00Тулевик - Легион 0:0
16:00Левадия - Тамека 3:2

ЕСТОНИЯ: Есилига

13:00Вандра Вапрус - Парну 1:4

ЗАМБИЯ: Супер Лига

13:00Билдкон - Лусака Динамос 0:0
15:00Грийн Бъфалос ФК - Ред Ароус 0:0
15:00Занако - Индени 2:0
15:00Кабве - Грийн Ийгълс 0:1
15:00Лумвана Рейдънтс - Нквази 1:1
15:00Форест Рейнджърс - Нкана 2:0

ИЗРАЕЛ: Висша лига

16:15Макаби Петах Тиква - Апоел Хайфа 2:0
17:15Нетаня - Апоел Кфар-Саба 3:0
18:15Кирят Шмона - Апоел Хадера 1:1
19:50Апоел Тел Авив - Бейтар Йерусалим 1:1

ИРАК: Супер Лига

13:00Ал Наджаф - Ал Васат 0:3
13:00Алсинаат Алкахрабая - Ал Талаба 0:3
15:15Ербил - Захо 1:1
18:00Нафт Ал Джунуб - Ал Кува Ал Джавия 1:2

ИРЛАНДИЯ: Висша дивизия - Изпадане

17:00ОтмененБрей - Кабънтили -:-
17:00Брей - Голуей 0:1
17:00ЮК Дъблин - Лонгфорд 2:3СП

ИРЛАНДИЯ: Купа на Ирландия

17:00Атлоун - Шелбърн 4:1

ИРЛАНДИЯ: Национална лига - жени

18:00Уексфорд W - Голуей УФК W 3:1

ИРЛАНДИЯ: Национална лига - жени - Група на изпадащите

16:00Бохемианс ЖФК W - Трийти Юн W 4:5
20:30ОтложенДъблин Уейвс W - Атлоун W -:-

ИРЛАНДИЯ: Национална лига - жени - Шампионска група

16:00Шелбърн W - Корк Сити W 4:0

ИСПАНИЯ: ЛаЛига

15:00Реал Мадрид - Уеска 4:1
17:15Атл. Билбао - Севиля 2:1
19:30Осасуна - Атл. Мадрид 1:3
69'Алавес - Барселона 1:1

ИСПАНИЯ: ЛаЛига2

17:00Картахена - Албасете 3:1
19:15Лас Палмас - Р. Овиедо 1:2

ИСПАНИЯ: Сегунда Дивисион Б - Група 1

16:45Хихон B - Нумансия 1:0
17:00Р. Овиедо B - Марино де Луанко 2:1

ИСПАНИЯ: Сегунда Дивисион Б - Група 2

16:45Аморебиета - Баракалдо 2:0
17:30Мутилвера - Калахора 0:1

ИСПАНИЯ: Сегунда Дивисион Б - Група 3

17:30Атзенета - Ориуела 0:1

ИСПАНИЯ: Сегунда Дивисион Б - Група 5

19:00Виярубия - Мерида AД 2:1
19:00Екстрамадура УД - Бадахос 0:1

ИСПАНИЯ: Терсера Дивисион - Група 1

18:00Алондрас - Понтеяс 0:0

ИСПАНИЯ: Терсера Дивисион - Група 3

18:00ОтложенАтлетико Алберисиа - Рибамонтан ал Мар -:-
18:00ОтложенКастро - Торина -:-

ИСПАНИЯ: Терсера Дивисион - Група 4

17:00Сан Игнасио - Урдулис 0:0
17:30Анайтасуна ФТ - Арицнабара 1:2
17:30Пасая - Витория 1:0
18:00Беасаин - Аурера Ондароа 0:0
19:30Деусто - Ургаци 2:0

ИСПАНИЯ: Терсера Дивисион - Група 6

17:30Беникарло - Сия КФ 3:1
18:30Бениханим - Елче КФ Илиситано B 0:2
18:30Сагунтино - Виляреал C 3:3

ИСПАНИЯ: Терсера Дивисион - Група 7

17:00Райо Валекано B - Виянуева 2:0

ИСПАНИЯ: Терсера Дивисион - Група 8

17:00Буполса - Г. Сеговиана 0:3
17:00Леонеса B - Санта Марта Тормес 1:1
17:00Мирандес B - Арандина 3:0
17:00Саламанка B - Ла Вирхен 1:1
17:30Ла Гранха - Реал Бургос КФ 1:2
17:30Пенярадна - Атл. Тордесилас 0:2

ИСПАНИЯ: Терсера Дивисион - Група 9

12:30Ел Пало - Мелия КД 1:0

ИСПАНИЯ: Терсера Дивисион - Група 11

17:00Дженова - Фериоленсе 2:0
17:00Констансиа - Манакор 0:0
17:30Бинисалем - Санта Каталина Атлетико 1:1
18:00Сант Жорди - Сан Рафаел 2:1
19:00Алкудия - Сантаний 0:2

ИСПАНИЯ: Терсера Дивисион - Група 12

23:00Ибара - Атлетико Виктория 3:0
23:00КД Бусанада - Такоронте 1:2
23:00УД Гия - Унион Виера 2:1
15:00Арукас - Лас Палмас C 2:3
18:30Санта Урсула - Тениска 2:2

ИСПАНИЯ: Терсера Дивисион - Група 15

17:00Бастан - Бидесара 1:1
17:00Люрдес - Пеня 0:1
17:00Фонтеяс - Ардой 0:3
17:30Бети Онак - Кореяно 2:0
18:00Сан Хуан - Бурладес 3:1
18:00Субиса - Памплона 1:0
18:00Уарте - Вайе Егес 0:2

ИСПАНИЯ: Терсера Дивисион - Група 16

19:00Яге - Касаларейна 0:2
19:30Логронес Промесас - Тедеон 0:0

ИСПАНИЯ: Терсера Дивисион - Група 18

17:30Педронерас - Торихос 1:1
18:00Алманса - Пуертояно К.Ф. 1:0
18:00Таранкон - Конкенсе 1:2

ИСПАНИЯ: Примера дивисион - жени

13:00Бетис W - Барселона W 0:5
13:00Еспаньол W - Ейбар W 0:1
14:00Деп. Ла Коруня W - Санта Тереза W 1:2
14:30Мадрид К. W - Реал Сосиедад W 1:0
17:00Валенсия W - Атлетик Билбао W 1:1

ИТАЛИЯ: Серия А

16:00Кротоне - Аталанта 1:2
19:00Интер - Парма 2:2
81'Болоня - Каляри 3:2

ИТАЛИЯ: Серия Б

15:00Читадела - Монца 1:2
17:00Асколи - Порденоне 0:1
17:00Бреша - Ентеля 2:2
17:00Виченца Виртус - Пиза 4:4
17:00Киево - Козенца 2:0

ИТАЛИЯ: Серия C - Група А

21:30ОтложенПро Верчели - Джана Ерминио -:-

ИТАЛИЯ: Серия C - Група B

17:30Арецо - Триестина 2:2

ИТАЛИЯ: Серия C - Група С

21:30Паганезе - Терамо 1:2

ИТАЛИЯ: Серия D - Група А

16:00Империя - Киери 1:0
16:00Санремезе - ХСЛ Дертона 2:2

ИТАЛИЯ: Серия D - Група C

15:30Амброзиана - Местре 1:2
15:30Есте - Сан Джорджо-Седико 2:2
15:30Камподарсего - Калдиеро Терме 0:2
15:30ОтложенКартилиано - Адриезе -:-
15:30Чярлинс Музане - Лупаренсе 2:1

ИТАЛИЯ: Примавера 2

12:00Беневенто U19 - Лече U19 4:0
12:00Киево U19 - Виченца U19 4:0
15:30Венеция U19 - Монца U19 0:0
15:30ОтложенВерона U19 - Кремонезе U19 -:-
15:30Парма U19 - Читадела U19 3:3
16:00ОтложенКротоне U19 - Нуова Козенца U19 -:-

ЙОРДАНИЯ: Премиър Лига

16:00Ал Рамта - Ал Сареех 3:1
18:30Ал Ведат - Ал Файсали Аман 2:0

КАЗАХСТАН: Висша лига

10:00Окжетпес - Тараз 0:0
13:00Кизилжар - Жетису Талдикорган 2:1

КАЗАХСТАН: Първа дивизия

07:00Акжайк Уралск - Атирау 3:2
07:00Алтай Семей - Актобе 2:0
07:00Байконур Къзълорда - Екибастуз 0:3
11:00Академия Кайрат - Шахтьор Булат 3:3
11:00Жетису Талдикорган 2 - Сдюшор 2:2
13:00Мактаарал - Арис 0:1

КЕНИЯ: Висша лига - Изпадане

14:00Вихига Юнайтед - Кисуму Ол-Старс 1:2

КИПЪР: Първа дивизия

16:00АЕЛ Лимасол - Ермис 2:1
18:30АПОЕЛ - Аполон 1:1

КИПЪР: Дивизия 2

14:30Агия Напа - АСИЛ Лиси 0:1
14:30Анагениси Деринеяс - Курис Ерими 0:1
14:30Ипсонас - Омония Арадипу 0:4
14:30Ксилотимву 2006 - ТОИ Лакатамиас 5:0
14:30Отелос Атиену - Ахиронас Лиопетриу 0:0
14:30Паеек - Омония Псевда 1:2
14:30Сотирас - Закакиу 1:1
14:30ОтложенХлорака - Дигенис -:-

КИТАЙ: Супер Лига - 5-8 място

13:35Шандун Луненг - Хъбей 6:3СП

КИТАЙ: Супер Лига - 9-16 място

09:30Тиендзин Теда - Далиан Про 1:2

КИТАЙ: Китайска суперлига - Група за промоция

09:00Тайджоу Юанда - Куншан 0:2

КИТАЙ: Китайска суперлига - Група на изпадащите

12:00Суджоу Донгу - Дзянси Лиеншън 2:1
13:35Гуейджоу Джъчън - Пекин Бакси 2:1

КИТАЙ: Yi Лига

09:00Дзянсу Йенчън - Сиан Дасинг Чонгде 2:2
09:00Шанси Лонджин - Гуанси Баоюн 0:1
09:00Шънджън Боганг - Нандзин Фенгфан 1:1
09:00Юнан Кунлу - Хунан Ксянгтао 0:1

КОЛУМБИЯ: Примера А - Апертура

ПолувремеХагуарес де Кордоба - Енвигадо 0:0

КОЛУМБИЯ: Примера Б - Апертура

01:00Богота - Форталеса 1:1
03:00У. Магдалена - Вайедупар 0:1

КОНГО: Лига 1

16:30Блесинг - Мотема Пембе 0:0
16:30RCK - Груп Базано 2:1

КОСОВО: Суперлига

14:30Арберия - Трепча 89 1:2
14:30Гиляни - Фероникели 0:0
14:30ФК Балкани - ФК Беса 4:1

КОСТА РИКА: Примера Дивисион - Апертура

00:30Ередиано - Спортинг Сан Хосе -:-

КОСТА РИКА: Лига де Асенсо - Апертура

19:00Мунисипал Туриалба - АД Асери 1:1
20:00Либерия - Маринерос 3:0

ЛИВАН: Висша лига

14:15Ал Газиех - Ал Ахед 0:1
14:15Салам Згарта - Ал Ахаа Ал Ахли Алей 0:1
16:05Нежмех СК - Бурж ФК 2:0

ЛИТВА: А Лига

17:00Кауно Жалгирис - Ритеряй 1:0
17:00ФК Паневежис - Банга 1:1

ЛИТВА: Л Лига - Група за промоция

13:00Джиугас Телсиай - Дайнава Алитус 1:0
13:00Невезис Кедайняй - Йонава 2:0
13:00ФК Паневежис 2 - Вилняус Витис 3:1
13:00Хегелман Литауен - Шяуляй ФА 3:0

МАКАО: Елитна лига

14:00Спортинг Макау - Монте Карло 5:1
16:00Касе де Португал - Ханг Сай 3:2

МАЛАЙЗИЯ: Супер Лига

15:00Сабах - Паханг УиТМ 0:3

МАЛАЙЗИЯ: Висша лига

15:00Куала Лумпур - Кучинг Сити ФК 0:2

МАЛТА: Висша лига

15:00Тарксиен - Гудя 0:5
15:00Хамрун - Гзира 2:2

МАЛТА: Дивизия 1

15:00Ст. Джорджес ФК - Марсакслок 0:0
19:15Виториоза - Мкаба ФК 1:1

МЕКСИКО: Лига МХ - Апертура

03:30Некакса - Толука 3:2
05:06Клуб Тихуана - Пачука 0:2
05:30Хуарес - Керетаро 1:0

МЕКСИКО: Лига Премиър Серия А

00:30Интер Плая Дел Кармен - Асорес де Идалго 4:1
18:00Текос ФК - Минерос де Фреснийо 1:2
23:00Канонерос Марина - Пионерос -:-
00:00Салтильо - Гавиланес де Матаморос -:-

МЕКСИКО: Лига МК - жени - Апертура

18:00Масатлан ФК W - Крус Асул W 2:0
20:00Толука W - Атлас W 1:3

МОЛДОВА: Национална дивизия

14:00Динамо-Авто - Милсами 1:1
17:00Сперанца Нишпорени - Кодру Лозова 3:0

НИДЕРЛАНДИЯ: Ередивизие

19:45Твенте - Цволе 5:1
21:00Аякс - Ситард 5:2
21:00Гронинген - Венло 2:1
66'Вилем II - Витес 1:2

НИДЕРЛАНДИЯ: Еерсте Дивизие

15:00Г.А. Ийгълс - Екселсиор 0:0
17:30Рода - Ден Бош 0:0

НИКАРАГУА: Лига Примера П20 - Апертура

18:00Естели U20 - Ферети U20 2:2
23:30Манагуа ФК U20 - Халапа U20 -:-
00:00Дирианген U20 - КД Хуниор U20 -:-

НОВА ЗЕЛАНДИЯ: Национална лига - жени

00:30Саутърн Юнайтед W - Кантърбъри Юнайтед W 1:4

НОРВЕГИЯ: Елитсериен

19:00Одд Гренлан - Сарпсборг 08 1:1
21:30Хаугесунд - Олесун 0:1

НОРВЕГИЯ: Дивизия 2 - Група 1 - Етап на победителите

14:00Халден - Фредрикстад 2:4
17:00Алта - Шайд 0:1

НОРВЕГИЯ: Дивизия 2 - Група 2 - Етап на победителите

15:00Сотра - В. Хаугесун 2:3
19:00Арендал - Флекерьой 3:0

НОРВЕГИЯ: Топсериен Жени

14:00Клеп W - Арна-Бьорнар W 2:1
14:00Роа W - Лин W 1:3
15:00Сандвикен W - Колботн W 1:0

ПАЛЕСТИНА: Лига Уест Банк

15:00Уади Ал-Нес - Ал Кудс 1:6
18:00Шабаб Ал-Дахирия - Шабаб Асаму 2:2

ПАНАМА: ЛПФ - Клаусура

01:00Пласа Амадор - Сан Франсиско 0:0
71'Чирики - Депортиво Университарио 0:0

ПАРАГВАЙ: Примера Дивисион - Клаусура

01:00Насионал Асунсион - 12 де Октубре 1:1
11'Диас - Сп. Лукеньо 0:0

ПЕРУ: Лига 1 - Клаусура

18:00Сиенсиано - Кахамарка 1:1
20:15У. Сан Мартин - Бинасионал 0:2
ПолувремеАлианса Уануко - У. де Депортес 0:0

ПЕРУ: Лига 2

18:00ОтложенУнион Комерсио - Комерсиантес Унидос -:-
22:00ОтложенМолинос Ел Пирата - Депортиво Коопсол -:-
22:00ОтложенСанта Роса - Алианса Атл. -:-
22:00ОтложенСантош ФК - Хуан Аурих -:-
22:00ОтложенЧавелинес - Уарал -:-

ПОЛША: III Лига - Група I

12:00Брон Радом - Хураган Моронг 0:2
13:00ГКС Погон - Радомско 3:2
14:00Блонянка Блоние - Ягелония II 3:2
14:00Василкув - Легия II 1:2
14:00Урсус Варшава - Скерневице 0:2
14:30Легьоново - Кутно 2:1
15:00Конкордия Елбльонг - Замбрув 1:1
15:00Пеликан - Томашов Мазовецки 3:2
15:00Сокол Александров Лодз - Бяла Писка 1:1

ПОЛША: III Лига - Група II

13:00Кошалин - Елана Торун 1:4
14:00Старогард Гдански - Швиноуйшче 0:1
14:00Уния Сважендз - Клечев 1:2
14:00Хемик Полице - Погон Шчечин II 0:2
15:00Гвардия Кошалин - Б. Гдиня 2:0
15:00Горник Конин - Ярочин 1:9
15:00Гриф Вейхерово - Шрода 0:4
15:00Стенжица - Миешко 5:0

ПОЛША: III Лига - Група III

14:00Заглембие 2 - Белско-Бяла 1:2
14:00Полония Битом - Жельона гора 2:0
15:00Гочалковице Здруй - Фото-Хигиена Гач 3:2
15:00Гурник З. 2 - Pawlowice 0:2
15:00Полония Швидница - Легница 2 1:0
15:00Пяст Жмигруд - РОВ Рибник 6:0
19:00Рух - Гварек Тарновске Гори 5:1

ПОЛША: III Лига - Група IV

12:00Ютшенка Гебултов - Леварт Любартов 1:3
14:00Авия Свидник - Стал Крашник 3:1
14:00Вулка Пелкинска - Шарка Тарнобжег 1:2
14:00Корона Келце 2 - Вислока Дембица 0:3
14:00Орлета Радзин - Подхале Нови Тарг 0:2
14:00С. Вола - Висла Пулави 0:3

ПОЛША: Купа на Полша

14:00Уния Яниково - ЛКС Лодз 0:2
18:00Погон Шедълце - Радомяк Радом 0:1

ПОЛША: Централна младежка лига

12:00Гурник З. U18 - Висла U18 2:3
12:00Погон Шчечин U18 - Арка Гдиня U18 3:4
12:00Хутник Краков U18 - Заглебие U18 0:3
13:00Легия U18 - Корона Киелце U18 4:0
13:30Краковия U18 - Ягелония U18 1:0

ПОЛША: Екстралига - жени

12:00ОтложенБиеджиховице W - Бидгошч W -:-
12:00Медик Конин W - УЯ Краков W 2:0
15:00РОВ Рибник W - УКС ШМС Лодз W 1:5

ПОРТУГАЛИЯ: Примейра Лига

17:30Белененсеш - СК Фарензе 1:1
20:00Рио Аве - Морейрензе 2:0
ПолувремеМаритимо - Насионал 0:0

ПОРТУГАЛИЯ: Лига Португалия 2

13:00Ковиля - Порто B 4:0
17:00Академика - Оливейренсе 3:0
19:30Шавеш - Вилафранкензе 0:0

РУМЪНИЯ: Лига 1

12:30Академика Клинчени - Сепси 2:0
19:15ФК Ботошани - УТА Арад 2:3
81'ФК Херманщад - Унив. Крайова 0:1

РУМЪНИЯ: Лига 2

11:00Виторул Тг. Жиу - Униреа Слобозия 3:1
11:00Комуна Речя - АСУ Поли Тимишоара 3:3
11:00КСС Слатина - Глория Бузъу 0:2
11:00Кълъраш - Металоглобус Букурещ 1:0
11:00Рипенсия Тимишоара - Турну Мъгуреле 4:2

РУСИЯ: Висша лига

13:00Рубин Казан - Арсенал Тула 3:1
15:30Ахмат Грозни - Краснодар 2:0
15:30Спартак Москва - ФК Ростов 0:1
18:00Сочи - Локомотив Москва 2:1

РУСИЯ: ПФЛ - Група 1

13:00Анжи - Кубан 1:2
13:00Биолог - Машук 5:1
13:00Холдинг - Майкоп 1:1
14:00Спартак Налчик - Интер Черкеск 3:0
14:30Черноморец Новоросийск - Туапсе 1:0
17:00Динамо Ставропол - ФК Махачкала 1:1

РУСИЯ: ПФЛ - Група 4

10:00Урал 2 - Лада Димитровград 2:2
11:00Тюмен - Носта 1:1
12:00Челябинск - Лада Толиати 7:0
13:00Оренбург 2 - Звезда Перм 0:3
15:00Волна Нижегородска - Камаз 1:3
16:00Уляновск - Зенит Ижевск 2:0

РУСИЯ: Юношеска лига

12:00Арсенал Тула U19 - ФК Ростов U19 3:3
14:00УОР U19 - Рубин Казан U19 1:2

РУСИЯ: Висша женска дивизия

10:00Звезда 2005 W - Краснодар W 0:0
14:00ФК Енисей W - Рязан W 0:2
17:00Зенит W - Локомотив Москва W 0:3

САУДИТСКА АРАБИЯ: Саудитска Професионална Лига

16:50Ал-Хилал - Дамак 2:0
17:15Абха - Ал-Етифак 3:2
18:50Ал-Итихад ФК - Ал Ахли СК 2:0

САЩ: Мейждър Лийг Сокър

71'ФК Далас - Хюстън Динамо 2:0

САЩ: ЮСЛ Лига 1 - Плейофи

02:00ОтмененГрийнвил - Юниън Омаха -:-

СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ: NIFL Премиършип

17:00Гленавон - Дънганън 0:0
17:00Клифтънвил - К. Рейнджърс 3:0
17:00Коулрейн - Гленторан 2:1
17:00Ларн - Балимена 2:0
17:00Уорънпойнт - Портадаун 1:1

СЕВЕРНА МАКЕДОНИЯ: Втора македонска футболна лига

15:30ОтложенБрегалница Щип - Саса -:-
15:30ОтложенВардари Форино - Дрита -:-
15:30ОтложенВлазрими - ФК Скопие -:-
15:30ОтложенКадино Скопие - Велеща -:-
15:30ОтложенКит Го Пехчево - Победа -:-
15:30ОтложенОсогово - Кожуф Гевгелия -:-
15:30ОтложенОхрид - КФ Гостивар -:-
15:30ОтложенСлога Виница - Росоман 83 -:-
15:30ОтложенТиквеш - Плачковица -:-
15:30ОтложенФК Кораб - Тетекс -:-

СИНГАПУР: Висша лига

11:30Тампинес - Албирекс Нийгата 2:0

СИРИЯ: Висша лига

14:00Ал Шорта - Aл Уахда 2:2

СЛОВАКИЯ: Фортуна Лига

18:00Жилина - Сеница 3:1
18:00Похроние - З. Моравце-Врабле 2:2
18:00Търнава - Михаловце 1:2

СЛОВЕНИЯ: 1. СЖНЛ - жени

12:00ОтложенКрим W - Радомле W -:-
12:00ОтложенЦеркле W - МБ Табор W -:-

СЪРБИЯ: Супер Лига

14:00Инджия - Металац 0:1
16:00Рад Белград - Златибор Чайетина 0:2
16:00ФК Вождовац - ТСЦ Бачка Топола 2:0
16:00ФК Чукарички - Нови пазар 4:0
18:00Партизан - Мачва 2:0

СЪРБИЯ: Първа лига

14:30Дубочица - Слога Кралево 0:0
14:30Земун - Жарково 0:1
14:30Лозница - Раднички 1923 3:1
14:30Borac 1926 - Дин. Враня 0:1

ТАЙЛАНД: Тай лига 1

12:00Чианграй Юн - Патум Юнайтед 0:1
13:00Бурирам - Муанг Тонг Юн 2:3
13:00Районг ФК - Трат ФК 2:1
13:30Банкок Юн - Порт МТИ ФК 0:1

ТАЙЛАНД: Тай лига 2

13:00Касетсарт - Ранонг 1:0
13:00Чайнат - Къстъмс Юн 4:2
14:00Сисакет - Након Патом 0:0
14:00Тай Нейви - Фрае 1:2
14:00Утаи Тани - Аютая Юн. 2:2

ТАНЗАНИЯ: Лиги Куу Бара

13:00Танзания Призънс - Полиси М. 0:1
15:00Биашара Мара Юнайтед - Йънг Африканс 0:1
15:00Намунго - Додома Джиджи 1:0
15:00Симба - Муадиу 5:0

ТУНИС: Професионална лига 1 - Изпадане

15:00ОтложенАмам-Лиф - ЖС Кайруан -:-
15:00ОтложенГафса - Сиди Бузид -:-

ТУРКМЕНИСТАН: Йокари лига

12:00Мерв - Алтин Асир 1:3
13:00Енергетик - Копетдаг Асгабат 1:3
13:00Небитчи - Ахал 1:2
13:00ФК Ашхабад - Шагадам 1:0

ТУРЦИЯ: СуперЛига

12:30Генчлербирлиги - Газиантеп 1:1
15:00ОтложенГьозтепе - Аланияспор -:-
18:00Галатасарай - Анкарагюджю 1:0

ТУРЦИЯ: 1. Лига

12:30Гиресунспор - Умраниеспор 0:1
15:00Бурсаспор - Болуспор 4:2
15:00ОтложенМенеменспор - Анкараспор -:-
18:00ОтложенАлтинорду - Бандърмаспор -:-

ТУРЦИЯ: 2. Лига - Бяла група

12:00Зонгулдак - Ерзинджан 0:0
12:00Маниса ФК - Санджактепе 2:0
12:00Саръйер - Амедспор 2:0
12:00Хаджеттепе - Х. Трабзон 0:3
12:00Чорум - Анкара Демирспор 2:3
12:00Юсак Блд. - Санлиурфаспор 2:1
18:00Афиет Афионспор - Нигде Анадолу 2:1
18:00Коджаелиспор - Ергене Велимеше 2:1

ТУРЦИЯ: 2. Лига - Червена група

12:00Байбурт - 1922 Коняспор 0:2
12:00Бодрумспор - Пазарспор 1:2
12:00Елазъгспор - Еюпспор 2:3
12:00Караджабей Беледиеспор - Сакарияспор 0:3
12:00Кардемир Карабюк - Етимесгут 0:0
12:00Кършехир Беледиеспор - ФК Ванспор 1:0
12:00Мамак - Къркларелиспор 1:0
12:00Пендикспор - Тарсус 1:0
12:00Серик Беледиеспор - Кастамонуспор 1:1
12:00Сивас Беледиеспор - Тургутлуспор 4:0

ТУРЦИЯ: 3. Лига - Група 3

12:00Ерокспор - Османиеспор 2:1

ТУРЦИЯ: 3. Лига - Група 4

12:00ОтложенАксарай Блд. - Адъяманспор -:-
12:00ОтложенБергама Блд. - Козан -:-
12:00ОтложенДюзджеспор - Каракьопрю -:-
12:00Йени Ордуспор - Байрампаша 0:0
12:00Келкит - Силивриспор 2:0
12:00Кестел - Бурса 3:2
12:00Модафенспор - Мугласпор 1:2
12:00Султанбейли - Сиирт Йозел 0:1

УЕЛС: Уелс Премиър

19:15Хавърфордуест - Бала 1:1

УЗБЕКИСТАН: Супер лига

14:00Насаф Карши - Коканд 1912 1:0

УКРАЙНА: Висша лига

14:00Колос Коваливка - Олимпик Донецк 1:2
17:00Александрия - Десна 2:2
19:30Днипро-1 - Динамо Киев 1:2

УКРАЙНА: Перша лига

13:30Житомир - ВПК-Агро 3:1
14:00Агробизнес Волочиск - Ивано-Франковск 3:0
14:00Кристал - Верес-Ривне 2:3
14:00Нива Тернопил - Кремин 2:2
15:00Алианс - Хирник-Спорт 0:1
16:00Волин Луцк - Краматорск 0:1
17:00Металист 1925 Харков - Оболон 0:1
17:00Ч. Одеса - Миколаев 2:0

УКРАЙНА: Друха лига

13:30Диназ Вишгород - Дунайвци 1:2
14:00МФК Металург - Кривбас 2020 2:2
14:00Нива Винниця - Чернигов 2:0
14:00Нова Каховка - Черкащина 2:2
14:00Яруд Мариупол - Днепър Черкаси 2:2
17:00ОтложенБуковина - Рубикон Киев -:-

УКРАЙНА: Юношеска лига

12:00Ингулец U21 - Заря U21 0:3
13:00Минай U21 - Рух Лвов U21 0:3
14:00Лвов U21 - Ворскла Полтава U21 3:0

УНГАРИЯ: ОТП Банк Лига

15:45Академия Пушкаш - Залаегерсег 1:2
18:00Хонвед - Мезьокьовешд-Жори 1:1
20:30МОЛ Фехевар - Ференцварош 1:1

УРУГВАЙ: Примера Дивисион - Междинен турнир

23:00ОтложенБостън Ривър - Ривър Плейт -:-
23:00ОтложенДанубио - Феникс -:-
23:00ОтложенКА Серо - Прогресо -:-
23:00ОтложенМонтевидео Сити - Уондърърс -:-
23:00ОтложенПенярол - Малдонадо -:-
23:00ОтложенПласа Колония - Ливърпул М. -:-
23:00ОтложенРентистас - Серо Ларго -:-
00:00Малдонадо - Насионал -:-

УРУГВАЙ: Сегунда дивисион

23:45Такуарембо - Хувентуд 1:2
21:00Роча - Рампла Хуниорс 1:0

ФИДЖИ: Висша лига

04:00Лаутока - Navua 3:1

ФИЛИПИНИ: ФФЛ

03:00Сталиън - Махарлика 1:2
10:30Мендиола ФК 1991 - Юнайтед Сити 0:6
14:00Кая - Азкалс 1:0

ФИНЛАНДИЯ: Вейкауслига

16:00ТПС - СЯК 1:0

ФИНЛАНДИЯ: Юконен

16:00Гнистан - КВП Кокола 5:0
16:00Екенес - АК Оулу 1:2
16:00КТП - АС Каяни 1:4
16:00Микели - ВПС 2:2
16:00МуСа - Яро 3:1
16:00СЯК Академия - МиПа 2:0

ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група А

14:00ДжаПС - Микелин Кисат 3:0
14:00ЕПС - ПК-35 1:2
14:00Кески-Уусимаа - ПЕПО 2:5
14:00Култсу - Хонка Акатемия 1:2
14:00Лахден Рейпас - Викингит 1:2

ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група Б

14:00ГрИФК - Атлантис 3:4
14:00Джаз Пори - ТПВ 6:0
14:00КааПо - П-Ирот Раума 7:0
14:00ПИФ Паргас - Еспоо 2:0
14:00ХЯС Акатемия - СалПа 2:1

ФИНЛАНДИЯ: Kansallinen Liiga Women

14:00ПК-35 Хелзинки W - ЮПК W 1:3
15:00Илвес W - ПК-35 Вантаа W 4:1
17:00Оланд Юн W - KuPS W 3:0

ФРАНЦИЯ: Лига 1

18:00Рен - Брест 2:1
66'Нант - ПСЖ 0:2

ФРАНЦИЯ: Лига 2

16:00Париж ФК - Каен 3:1
20:00Аячо - Троа 0:4
20:00Валансиен - Клермон 1:3
20:00Гингам - Сошо 0:0
20:00Льо Авър - По 1:0
20:00Нанси - Шатору 2:1
20:00Роде - Оксер 2:2
20:00Шамбли - Дюнкерк 0:1

ФРАНЦИЯ: Дивизия 1 - Жени

15:30Бордо W - Дижон W 5:1
15:30Гингам W - Льо Авър W 2:1
15:30Париж ФК W - Реймс W 3:1
15:30Сойо W - Иси W 0:1
70'Монпелие W - Лион W 0:3

ХАИТИ: Национално първенство - Откриваща серия

22:00Виолет - Уанаминте -:-
00:00Реал ду Кап - Аркае -:-

ХОНДУРАС: Лига Насионал - Апертура - Фаза 1

26'Реал де Минас - УПНФМ 0:0

ХЪРВАТИЯ: 1. HNL

16:00Белупо - Осиек 0:1
18:05Истра 1961 - Хайдук Сплит 1:0

ХЪРВАТИЯ: 2. HNL

14:00Осиек 2 - Хайдук Сплит 2 1:1
15:00ОтложенДугополе - Д. Загреб 2 -:-
15:00НК Юнак Син - Бело Бърдо 2:2

ЧЕРНА ГОРА: Първа черногорска лига

16:00ФК Подгорица - ОФК Петровац 1:3
17:00Зета - Йезеро 1:0
17:00Сутиеска - Будучност 0:1
18:00ОФК Титоград - Рудар 0:2
19:00Дечич - Искра 2:0

ЧЕРНА ГОРА: Втора лига

14:30Беране - Ком Подгорица 2:1
14:30Бокел - Арсенал Тиват 3:2
14:30Гърбал - Йединство 1:1
14:30Дрезга - Ибър 3:0
14:30Морнар Бар - Игало 0:0

ЧИЛИ: Примера Дивисион

16:00Коло Коло - Депортес Икике 0:2
18:30Уачипато - О'Хигинс 2:0
21:00Курико Унидо - Палестино 1:0
23:30Аудакс Италиано - Евертон -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: Чалъндж Лига

18:30Киасо - Вил 1:1
20:00Шафхаузен - Кринс 3:1

ШВЕЙЦАРИЯ: Първа Лига Класик - Група 1

18:00ОтложенМейран - Йънг Бойс II -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: Национална лига А - жени

17:00Люцерн W - Сервет W 0:2
17:00Ст. Гален W - Базел W 1:2
17:00Цюрих W - ФФ Лугано 1976 W 8:0

ШВЕЦИЯ: Суперетан

14:00Дегерфорш - Акрополис 3:2
16:00Далкурд - Йоншьопинг 1:1
18:30Йостерс - Халмстад 0:3
18:30Сундсвал - Йоргрите 4:1

ШВЕЦИЯ: Дивизия 1 - Север

14:00Солентюна - Йоребро Сир. 5:0
16:00Йефле - Васалундс 1:3
17:00Карслундс - ИФК Берга 1:0

ШВЕЦИЯ: Дивизия 1 - Юг

14:00Асириска ИФ - Тролхетан 5:2
14:00Лунд - Вернаму 3:1
15:00Оскаршхамнс - Линдуме 3:2
15:00Твоокерш - Мотала 2:1
16:00Линшьопинг Сити - Квидинг 0:1
16:00Утсиктенс - Торнс 4:0
16:00Шьовде - Ескилсмине 2:3

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Норланд - Изпадане

15:00Сандвикс - Сторфорш АИК 2:1

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Северен Свиаланд - Изпадане

15:00ОтложенКунгсенгенс - ФК Арланда -:-

ШВЕЦИЯ: Алсвенскан - Жени

14:00Йоребро W - Умео W 5:1

ШВЕЦИЯ: Елитетан - Жени

13:00Морон W - Болстанас W 1:0
14:00ИФ Бромапойкарна W - Сандвикен W 1:1
14:30Елвшьо W - Хамарби W 0:3
16:00Калмар W - Алингсос ФК W 1:2
17:00АИК W - Лидшьопинг ФК W 2:0
18:00Малбакенс W - Кварншведенс W 2:1

ШОТЛАНДИЯ: Премиършип

17:00Дънди Юн - Рос Каунти 2:1
17:00Ливингстън - Мъдъруел 0:2
17:00ОтложенСелтик - Ст. Мирън -:-

ШОТЛАНДИЯ: Чемпиъншип

17:00Дънди ФК - Райт 1:1
17:00Дънфърмлин - Куин ъф Саут 3:2
17:00Инвърнес - Арброут 3:1
17:00Мортън - Еър 3:2

ШОТЛАНДИЯ: Лига 1

17:00Еърдриониънс - Дъмбартън 0:2
17:00Клайд - Питърхед 0:2
17:00Коув Рейнджърс - Партик 1:0
17:00Фолкърк - Ийст Файър 2:0
17:00Форфар Атлетик - Монтроуз 2:3

ШОТЛАНДИЯ: Лига 2

17:00Албиън Роувърс - Брихин 0:2
17:00Единбург Сити - Елгин Сити 1:0
17:00Каудънбийт - Стенхаусмюър 1:1
17:00Странрар - Куинс Парк 0:1
17:00Стърлинг - Анан 1:0

ШОТЛАНДИЯ: Лига Лоуланд

16:00Вейл Ъф Литън - Ийст Стърлингшайър 0:7
17:00Бонириг Роуз - Къмбърнолд Колтс 1:1
17:00БСК Глазгоу - Беруик 0:0
17:00ОтложенДалбийти Стар - Боунс Юнайтед -:-
17:00Единбург Юнивърсити - Гретна 2008 1:0
17:00Ийст Кълбрайд - Спартанс 2:0
17:00Каледониън Брейвс - Келти Хартс 0:1
17:00Сивил Сървис Стролърс - Стърлинг Юнивърсити 1:0

ШОТЛАНДИЯ: Купа на Шотландия

19:00Хартс - Хибърниън 2:1СП

ЮЖНА АФРИКА: MTN 8 Къп

15:00Орландо Пайрътс - Кайзер Чийфс 3:0

ЮЖНА КОРЕЯ: К Лига 1 - Група на изпадащите

08:00Гангуон - Сувон 1:2
08:00Сеонгнам - Пусан 2:1
08:00Сеул - Инчеон 0:1

ЮЖНА КОРЕЯ: К Лига 2

06:30Сувон Сити - Гиеонгнам 2:1
09:00Бучеон ФК 1995 - Асан 0:0

ЮЖНА КОРЕЯ: К3 Лига - Етап на загубилите

07:00Пионгтек Ситизън - Чхонджу 3:0
07:00Чангуон - Чонджу Ситизън 1:0
07:00Чеонан Сити - Янджу 0:1
07:00Чунчон - Дженджу Ситизън 1:2

ЮЖНА КОРЕЯ: К3 Лига - Етап на победителите

07:00Гуанджу КХНП - Мокпо Сити 0:2
07:00Каннин - Теджън Корейл 1:0
07:00Кимхае - Гимпо С. 2:1
07:00Хуасонг - Пусан Киотонг 0:1

ЯПОНИЯ: Лига 1 на Япония

06:00Вегалта Сендай - Хирошима 0:0
07:00Оита - Урава 0:0
08:00Шонан - Йокохама 1:0
09:00Кашива - Шимизу 0:0
10:00Кашима - Нагоя 0:2
11:00Кавазаки Фронтале - ФК Токио 2:1
12:00Г-Осака - Сапоро 2:1

ЯПОНИЯ: J3 League

06:00Блаублиц - Ванрауре 2:1
06:00Гайнаре Тотори - С-Осака U23 0:1
06:00ЙСКК - Грула Мориока 2:2
08:00Гифу - Сагамихара 1:1
08:00Кагошима Юн - Имабари 0:1
08:00Нагано - Тояма 0:1
12:00Кумамото - Азул Кларо Нумазу 1:0

ЯПОНИЯ: Надешико лига - жени

06:00Ноджима Стела W - Албирекс Ниигата W 0:1
07:00ДЖЕФ Юнайтед W - Белеза W 1:3

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.FlashScore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от FlashScore.com поради технически причини.