Баскетбол » 04.05.2024 » Всички
Заложете на Баскетбол от своето моб. устройство с bet365!
ИСПАНИЯ: ACB - Лига Ендеса
19:00Билбао - Паленсия -:-21:45Валенсия - Ховентуд Бадалона -:-
21:45Обрадойро КАБ - МораБанк Андора -:-
САЩ: НБА - Плейофи
23:00Орландо Меджик - Кливланд Кавалиърс -:-ФРАНЦИЯ: LNB - Национална лига на Франция
17:00Париж - Роан -:-19:30Гравелин-Дюнкерк - Булон-Левалоа -:-
19:30ЖЛ Бур - Нанси -:-
19:30Нантер - Дижон -:-
19:30Страсбург - Ада Блоа -:-
21:00Шалон/Саон - Сен Куентин -:-
АВСТРАЛИЯ: НБЛ1 Изток
10:00Манли У. - Сентрал Коуст Крузейдърс -:-11:00БА СъЕ - Сидни Кометс -:-
11:00Норт Беърс - Инър Уест Булс -:-
12:00Хорнсби С. - Съдърланд Шаркс -:-
12:15Нюкасъл Фалкънс - Банкстаун Бруинс -:-
12:30Албъри-Уъдонга Бандитс - Мейтланд М. -:-
12:30Пенрит П. - Канбера -:-
12:30Хилс Хорнетс - Иляуара Хоукс -:-
АВСТРАЛИЯ: НБЛ1 Изток - жени
08:00Манли У. W - Сентрал Коуст W -:-09:00БА Сентър ъф Екселънс W - Сидни Кометс W -:-
09:00Норт Беърс W - Инър Уест Булс W -:-
10:00Нюкасъл Фалкънс W - Банкстаун Бруинс W -:-
10:00Хорнсби С. W - Съдърланд Шаркс W -:-
10:30Албъри Уодонга W - Мейтланд Мъстангс W -:-
10:30Пенрит П. W - Канбера W -:-
10:30Хилс Хорнетс W - Иляуара Хоукс W -:-
АВСТРАЛИЯ: НБЛ1 Север
12:00Ипсуич Форс - Рокхемптън Рокетс -:-12:00Норт Голд Коуст Сийхоукс - Бризбейн Кепиталс -:-
12:30Таунсвил Хейт - Даруин Салтийс -:-
13:00Лоугън Тъндър - Нордсайд Уизардс -:-
АВСТРАЛИЯ: НБЛ1 Север - жени
10:00Ипсуич Форс W - Рокхямтън W -:-10:00Норт Голд Коуст Сийхоукс W - Бризбейн Кепиталс W -:-
10:30Таунсвил Флеймс W - Даруин Салтийс W -:-
11:00Логан Тъндър W - Нордсайд Уизардс W -:-
АВСТРАЛИЯ: НБЛ1 Юг
12:00Джилонг - Мт Гамбиър -:-12:00Сандрингъм Сейбърс - Мелбърн Тайгърс -:-
12:30Нунауадинг - Даймънд Вали -:-
12:30НУ Тасмания - Франкстън -:-
13:00Данденонг - Килсайт -:-
13:00Елтъм - Рингууд -:-
13:00Кейлър Тъндър - Баларат -:-
13:00Нокс - Кейси Кавалиърс -:-
13:30Уейвърли - Бендиго Брейвс -:-
АВСТРАЛИЯ: НБЛ1 Юг - жени
10:00Джилонг W - Мт. Гамбиър W -:-10:00Сандрингам Сейбърс W - Мелбърн Тайгърс W -:-
10:30Ланкестън Торнейдос W - Франкстън W -:-
10:30Нунауадинг W - Даймънд Вали W -:-
11:00Данденонг Рейнджърс W - Килсайт Кобрас W -:-
11:00Елтъм W - Рингууд W -:-
11:00Кейлър Тъндър W - Баларат W -:-
11:00Нокс W - Кейси Кавалиърс W -:-
11:30Уейвърли W - Бендиго Брейвс W -:-
АВСТРАЛИЯ: НБЛ1 Централна
12:00Южна Аделаида Пантърс - Сентрал Дистрикт Лайънс -:-13:45Западна Аделаида Беъркатс - Форествил Ийгълс -:-
13:45Северна Аделаида Рокетс - Саутърн Тайгърс -:-
13:45Уудвил Уориърс - Норууд Флеймс -:-
АВСТРАЛИЯ: НБЛ 1 Център - жени
12:00Западна Аделаида Беъркатс W - Форествил Ийгълс W -:-12:00Северна Аделаида Рокетс W - Саутърн Тайгърс W -:-
12:00Уудвил Уориърс W - Норууд Флеймс W -:-
13:45Южна Аделаида Пантърс W - Сентрал Дистрикт Лайънс W -:-
АВСТРАЛИЯ: НБЛ1 Запад
14:00Ийст Пърт Ийгълс - Мандура Меджик -:-14:00Саут Уест Сламърс - Пери Лейкс Хоукс -:-
14:00Уилетън Тайгърс - Бийлайър Буджар -:-
14:00Уоруик Сенатърс - Джералдтрон Бъканиърс -:-
15:00Голдфийлд Джайънтс - Пърт Редбакс -:-
15:00Рокингъм Флеймс - Джундалъп Уувс -:-
АВСТРАЛИЯ: НБЛ1 Запад - жени
12:00Ийст Пърт Ийгълс W - Мандура Меджик W -:-12:00Саут Уест Сламърс W - Пери Лейкс Хоукс W -:-
12:00Уилитън Тайгърс W - Бийлайър Буджар W -:-
13:00Голдфийлд Джайънтс W - Пърт Редбакс W -:-
13:00Рокингам Флеймс W - Джундалъп Уувс W -:-
АРЖЕНТИНА: Лига А
23:00Ла Унион - Комуникасионес Мерседес -:-23:00Институто де Кордоба - Сан Мартин -:-
23:00Платенсе - Регатас -:-
23:00Химнасия - Риачуело -:-
АФРИКА: БАЛ
17:30Монастир - А. П. Р. -:-20:30Митници - Ривърс Хуупърс -:-
БЕЛАРУС: Висша лига - 5-8 място
13:00Минкс 3 - Импулс -:-14:00Гомел - Минкс 2 -:-
БОЛИВИЯ: Либобаскет
02:00Карл А-З - Kinwa -:-03:30Пичинча Потоси - Ла Сайе Тариха -:-
БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: Първенство БиХ - Етап на загубилите
19:00Орловик - Славия -:-19:00Посушие - Леотар Требине -:-
19:00Приедор - Промо -:-
БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: Първенство БиХ - Етап на победителите
19:00КК Босна - Мърконич град -:-19:00Слобода - Борац Баня Лука -:-
19:00Широки брег - Игокеа -:-
БРАЗИЛИЯ: КББ
01:30Сорокабана - Бруске -:-01:30Santos Fupes - Блуменау АПАБ -:-
23:00Прая Клубе - Крузейро -:-
БРАЗИЛИЯ: LBF - Жени
01:00Катандува W - Сао Жозе W -:-03:00Вера Круз W - Коринтианс W -:-
00:00Блуменау W - Санто Андре W -:-
ВЕНЕЦУЕЛА: Суперлига
01:30Спартанс - Бриянтес -:-02:00Гладиадорес - Бронкос -:-
00:30Пиратас де Ла Гуайра - Диаблос -:-
00:30Торос де Арагуа - Frontinos -:-
ГЕРМАНИЯ: Баскетболна бундеслига
19:30Крайлсхайм - Бамберг -:-19:30Олденбург - Тюбинген -:-
21:00Хайделберг - Улм -:-
21:00Хамбург - Кемниц -:-
ЕВРОПА: АБА Лига 2 - Плейофи
20:00Суботица - МЗТ Скопие -:-ИНДОНЕЗИЯ: Индонезийска баскетболна лига
10:00Сатя Вакана - Деуа Юнайтед -:-12:00Тангеранг Хоукс - Раджауали Медан -:-
14:00Кесатрия Бенгауан Соло - Бали Юнайтед -:-
16:00РАНС ПИК - Прауира Бандунг -:-
ИСЛАНДИЯ: Висша лига - Плейофи
22:15Кефлавик - Гриндавик -:-ИСПАНИЯ: ЛЕБ Оро
18:00Естия Менорка - Реал Бетис -:-20:00Естела - Тисона Бургос -:-
21:00Сан Пабло Бургос - Фуенлабрада -:-
ИСПАНИЯ: ЛЕБ Плата - Промоция - Плейофи
20:00Самора - Сиудад де Уелва -:-21:00Сант Антони - Баскет Лорта Годела -:-
КОЛУМБИЯ: ЛБП
03:40Мотилонес дел Норте - Титанес де Баранкия -:-ЛИТВА: LKL
17:20Ювентус - Йонавос -:-ЛЮКСЕМБУРГ: LBBL Women - Плейофи
19:00Дюделанж W - Гренгевалд Хюштерт W -:-МЕКСИКО: КИБАКОПА
05:15Алконес де Обрегон - Пионерос де лос Мочис -:-06:00Angeles CDMX - Астрос -:-
06:15Венадос де Масатлан - Кабайерос де Кулиакан -:-
06:15Остионерос де Гуаймас - Зонкийс де Тихуана -:-
06:15Райос де Ермосийо - Фрайлес де Гуасаве -:-
НОВА ЗЕЛАНДИЯ: Национална баскетболна лига
07:00Таранаки Еърс - Франклин Булс -:-10:30Оукланд Туатара - Бей Хоукс -:-
ОБЕДИНЕНО КРАЛСТВО: Британска баскетболна лига - BBL - Плейофи
20:45Лестър Райдърс - Шефилд Шаркс -:-ПОЛША: Баскет лига - Плейофи
19:00Анвил Влоцлавек - Спойня -:-19:00Шчечин - Легия -:-
ПОРТУГАЛИЯ: Купа на Лигата - Плейофи
23:30Бенфика - Имортал -:-ПУЕРТО РИКО: BSN
03:00Леонес Де Понсе - Индиос де Маягес -:-03:00Осос де Манати - Криойос де Кагуас -:-
СЕВЕРНА МАКЕДОНИЯ: Първа лига - Плейофи
20:00Пелистер - Работнички -:-СЛОВАКИЯ: Екстралига - Плейофи
19:00БК Приевидза - Спишски Ритиери -:-20:00Левице - БК Комарно -:-
ТАЙВАН: П. лига+
09:30Синчу ДжКо Лайъниърс - Ню Тайпе Кингс -:-12:00Фубон Брейвс - Гаосюн Стийлърс -:-
УНГАРИЯ: NB I. A - Плейаут
19:00Атомерьомю Пакш - Седеак -:-19:00Капошвари - ОШЕ Лайънс -:-
19:00КТЕ-Дуна - Кьорменд -:-
УРУГВАЙ: Лига на Уругвай - Плейофи
04:30Ебраика е Макаби - Дефенсор -:-ФИЛИПИНИ: Купа на Филипините
10:00Блекуотър Босинг - Финикс Фюелмастърс -:-13:15Сан Мигел Биърмен - Мералко Болтс -:-
ФРАНЦИЯ: Про Б
21:00Орлеан - Булазак -:-ФРАНЦИЯ: Espoirs U21
14:00Париж U21 - Роан U21 -:-14:30Монако U21 - Шоле U21 -:-
16:00ЖЛ Бур U21 - Нанси U21 -:-
16:00Нантер U21 - Дижон U21 -:-
16:00Страсбург U21 - Ада Блоа U21 -:-
16:30Лион-Вильорбан U21 - Льо Портел U21 -:-
17:45Шалон/Саон U21 - Сен Куентин U21 -:-
18:00Льо Ман U21 - Лимож U21 -:-
ФРАНЦИЯ: Лига 2 - жени - Плейофи
21:00Авенир Шартър W - Тулуза W -:-ЧИЛИ: LNB
03:15Навиера Уйоа - Еспаньол де Талка -:-03:30Анкуд - У. Де Консепсион -:-
ШВЕЙЦАРИЯ: СБ Лига - Плейофи
18:30САМ Масаньо - Фрибур Олимпик -:-ЯПОНИЯ: Б.Лига
08:00Акита - Чиба -:-08:00Гунма - Сендай -:-
08:00Ибараки Роботс - Уцуномия Брекс -:-
08:00Йокохама - Брейв Тъндърс -:-
08:00Осака - Шимане -:-
08:00СийХорсис Микава - НеоФиникс -:-
08:00Сън Рокърс Шибуя - Шиншу -:-
08:00Тояма - Нагоя Файтинг Ийгълс -:-
08:00Хирошима Д. - Окинава -:-
08:00Хокайдо - Алварк -:-
Заложете на Баскетбол от своето моб. устройство с bet365!
Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »
m.Flashscore.bg осигурява резултати на живо за баскетбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от Flashscore.com поради технически причини.