ОПРЕСНИ

Баскетбол » Утре » Всички

САЩ: НБА

02:30Атланта Хоукс - Торонто Раптърс -:-
02:30Филаделфия 76ърс - Кливланд Кавалиърс -:-
03:00Мемфис Гризлис - Лос Анджелис Клипърс -:-
03:00Ню Орлиънс Пеликанс - Маями Хийт -:-
03:00Оклахома Сити Тъндър - Вашингтон Уизърдс -:-
03:00Хюстън Рокетс - Финикс Сънс -:-
05:00Голдън Стейт Уориърс - Шарлът Хорнетс -:-
05:00Минесота Тимбъруувс - Милуоки Бъкс -:-
05:00Портланд Трейл Блейзърс - Денвър Нъгетс -:-
05:30Лос Анджелис Лейкърс - Сан Антонио Спърс -:-

АВСТРАЛИЯ: Женска национална баскетболна лига

05:30Канбера Кепитълс W - Мелбърн Бумърс W -:-
08:00Саутсайд W - Аделаида Лайтнинг W -:-
10:30Бендиго W - Пърт Линкс W -:-

АВСТРИЯ: Втора Лига

18:00Мистелбах - Баскет Флеймс -:-
19:00Вьортерзее Пиратен - Целовец -:-
19:00Гюсинг Блекбърдс - Ваграм -:-
19:30Куфщайн - Матерсбург -:-

АРЖЕНТИНА: Лига Феменина - Клаусура

00:00Берасатеги W - Институто W -:-

АФРИКА: АфроБаскет - Квалификации

12:00Уганда - Нигерия -:-
15:00Кения - Ангола -:-
16:00Централноафриканска република - Кот д'Ивоар -:-
18:00Гвинея - Тунис -:-
19:00Мадагаскар - Египет -:-
21:00Либия - Кабо Верде -:-

БАХРЕЙН: Висша лига - Етап на загубилите

16:30Нуваидрад - Самахеей -:-
18:30Ситра Клуб - Бахрейн Клуб -:-

БЕЛАРУС: Висша лига - жени

11:00Ргуор Минск W - Минкс W -:-
12:00Гродно W - Хоризонт Минск 2 W -:-
12:00Хоризонт Минск W - Гомел 2 W -:-
13:00Гомел W - Брест W -:-

БЕЛГИЯ: Топ дивизия - жени

21:00Брюню W - Ларне W -:-
21:15Шарлероа W - Мехелен W -:-
21:30Брен W - Льомен W -:-
21:30Кортрийк W - Намюр W -:-
21:30Фантомс W - Варегем W -:-

БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: Първенство на БиХ - жени

18:30Плейоф Сараево W - Зрински W -:-
19:00Млади Краишник W - Лавови W -:-

ГЕРМАНИЯ: Про Б

20:00Оберхахинг - Брайтенгюсенбах -:-

ГЕРМАНИЯ: DBBL - Жени

20:00Алба Берлин W - Саарлуис W -:-

ГЪРЦИЯ: Елитна лига

16:00Ермис Схиматари - Психико -:-
16:30Аяс Евосму - Ираклис -:-
16:30НЕ Мегаридас - Паниониос -:-
17:00Коройвос - Миконос -:-
17:00Панеритрайкос - Аминтас -:-
17:00Папагу - Лефкадас -:-
17:00Харилаос Трикупис - Есперос -:-

ДАНИЯ: Kvindebasketligaen Women

15:00БМС Херлю W - Амагер W -:-

ЕВРОПА: WBBL - жени

11:00РСУ Меркс W - ТТТ Рига Юниорес W -:-
14:00Даугавпилс W - Паневежис W -:-
14:00Лиепаяс Папирс/ЛССС W - Шяуляй W -:-

ИРЛАНДИЯ: СуперЛига

21:00Марий - ДКЮ Сейнтс -:-
21:15КСИМС - Килъстър -:-

ИСПАНИЯ: Женска лига

19:00Естудиантес W - Валенсия W -:-
19:30Герника Биская W - Бембибре W -:-
20:00Араски W - Барселона КБС W -:-
20:00Ферол W - Кади Ла Сеу W -:-
20:15Енсино W - Селта W -:-
21:00Гран Канария W - ИДК Гипузкоа W -:-

ИТАЛИЯ: Серия А2

19:30Асиджеко Пиаченца - Монферато -:-
21:30Форли - Урания Милано -:-

ИТАЛИЯ: Серия А1 - Жени

19:30Сасари W - Рагуза W -:-
20:00ОтложенОксиджен Рома W - Скио W -:-

ИТАЛИЯ: Серия А2 - жени - гр. А

17:00Рома-Норд W - Джусано W -:-
17:00Сан Салваторе Селарджус W - Баскет Рома W -:-
21:30Либертас Монкалиери W - Валдарно W -:-
21:30Мантова W - Емполи W -:-
21:30Скривия W - Торино Тийн W -:-

ИТАЛИЯ: Серия А2 - жени - гр. Б

19:30Итас Алперия Болцано W - Вигарано W -:-
20:00Триест W - Виченца W -:-
21:00Понцано W - Либертас Удине W -:-
21:30Абано Терме W - Алпо ВилаФранка W -:-
21:30Ровиго W - Анкона W -:-
21:30Розето W - Тревизо W -:-

КАЗАХСТАН: Higher League

11:00ЧелГУ Костанай - Шимкент -:-
13:00Атирау 2 - Туран -:-

КАНАДА: Суперлига

00:30Нюфаундланд Роугс - Reading Rebels -:-
21:30Нюфаундланд Роугс - Reading Rebels -:-

КАНАДА: U Sports

23:00Макгил - Лавал -:-
23:00УКАМ - Конкордия -:-

КАНАДА: U Sports - Плейофи

02:30Сейнт Мерис - ЮПЕА -:-
22:00Куинс - МакМастър -:-
23:00Уестърн Univ. - Лорие -:-

КИТАЙ: WCBA - Жени

13:30Инър Монголия W - Сямън W -:-
13:30Шанхай W - Тианджин W -:-

КОСОВО: Суперлига - жени

15:00Пенза W - Трепча W -:-

ЛИТВА: НКЛ - Етап на загубилите

16:00Клайпедос Нептунас - Ukmerges Stekas -:-
16:00Кретинга - Деликатесас Йонискис -:-
17:00Кауно Атлетас - Шилуте -:-

ЛИТВА: НКЛ - Етап на победителите

15:00БК Олимпас Паланга - Витис ВДУ -:-
15:00Вилкавишкис - Юрбаркас -:-
16:00Телшяй - Судува Мантинга -:-

ЛИТВА: Мотеру Лига - жени

19:00Кибиркстис Вилнюс W - ЛКЧ W -:-

ЛЮКСЕМБУРГ: LBBL Women - Етап на победителите

19:30Контерн W - Ле Санглие Волц W -:-
19:45Гренгевалд Хюштерт W - Дюделанж W -:-
20:30Бертранж W - Амикал Щеесел W -:-

ЛЮКСЕМБУРГ: LBBL Women - Изпадане

19:30Schieren W - Мерш W -:-

МЕКСИКО: ЛМБПФ - жени

03:00Лас Ависпас W - Блуескас W -:-
03:00ОтложенМексико U18 W - Кетсалес W -:-
03:00Миелерас W - Синамон W -:-
03:00Торитас W - Минерас W -:-
04:00Либелулас W - Хъскийс W -:-

НИДЕРЛАНДИЯ: ЖБЛ - жени

19:00КСТА Юнайтед W - Ден Хелдер W -:-
21:30Лимбург W - Лайден W -:-

НИДЕРЛАНДИЯ: ЖБЛ - жени - Етап на победителите

18:30Грасхопърс W - Трипъл Трет W -:-
19:00Биненланд W - Джоли Джъмпърс W -:-

ОБЕДИНЕНО КРАЛСТВО: WBBL - жени

15:00Дърам Палантинейтс W - Есекс Ребълс W -:-
17:15Кардиф Мет Арчърс W - БА Лондон Лайънс W -:-
20:00Оукланд Уувс W - Каледония Гладиейтърс W -:-
21:30Нотингам Уайлдкетс W - Уестфийлд Хелт Шефийлд Хатърс W -:-

ПОЛША: 1. Лига

15:00АВФ Катовице - Гурник Валбжих -:-
17:00Старогард Гдански - Кросно -:-
19:00Котвица Колобжег - Ниеджвядки Хемарт Пшемишъл -:-
19:00МККС Кошалин - Сокол Миендзиход -:-
21:00Алстом Краков - Пелплин -:-

ПОЛША: Баскет лига - жени

15:00Полония Варшава W - Любин W -:-
19:00АЗС Познан W - Прушков W -:-
19:00Артего Бидгошч W - Торун W -:-

ПОРТУГАЛИЯ: Пролига - Етап на загубилите

17:00Барейрензе - Академика -:-
18:30Жиназио Олянензе - Галитош Авейро -:-
19:30Бенфика Лисабон B - Сампаенсе -:-

ПОРТУГАЛИЯ: Пролига - Етап на победителите

17:00Илябум - КАБ Мадейра -:-

ПОРТУГАЛИЯ: ЛФБ - жени

18:00КАБ Мадейра W - Кинта Дош Ломбош W -:-
20:45ГДЕССА Барейро W - АКД Ферагудо W -:-

РУМЪНИЯ: Национална лига - жени

16:00Олимпия Брашов W - Търгу Муреш W -:-
18:00КСМ Констанца W - Рапид Букурещ W -:-
18:00Муничипал Търговище W - Клуж Напока W -:-

САЩ: НБА Джи Лига

02:00Грийнсбъро Суорм - Мотор Сити Круз -:-
02:00Делауеър 87ърс - Гранд Рапидс Голд -:-
02:00Кливланд Чардж - Кепитъл Сити Гоу-Гоу -:-
03:00Айова Уувс - Рио Гранде Вали Вайпърс -:-
03:00Бирмингам Скуодрън - Мейн Селтикс -:-
03:30Тексас Леджъндс - Стоктън Кингс -:-
04:00Солт Лейк Сити Старс - Онтарио Клипърс -:-
05:00Джи Лийг Игнайт - Оскеола Меджък -:-
05:00Санта Крус Уориърс - Раптърс 905 -:-
00:00Лонг Айлънд Нетс - Мексико Сити Капитейнс -:-

САЩ: НКАА

23:00Ламар - Тексас А&М-КК -:-
23:00Николс Стейт - TX A&M Комърс -:-
23:00Ню Хемпшир - ЮМБК Ретрийвърс -:-
23:00УМКС - Небраска О. -:-
01:00Акрън - Кент Стейт -:-
02:00Боулинг Грийн - Толедо -:-
02:00Дартмут - Пен -:-
02:00Джаксънвил - Северна Флорида -:-
02:00Канисиъс - Ниагара -:-
02:00Колумбия - Браун -:-
02:00Корнел - Йейл -:-
02:00Манхатън - Мерист -:-
02:00Маунт Ст. Мерис - Ст. Питърс -:-
02:00Райдър - Айона -:-
02:00Уиск. Грийн Бей - ИПФУ -:-
02:00Харвард - Принстън -:-
03:00Уиск. Милуоки - Йънгстаун Стейт -:-
03:30Фордъм - Дюкейн -:-
04:00Куинипиак - Феърфийлд -:-
05:00Сан Хосе Стейт - Невада -:-
19:00Арканзас - Мисури -:-
19:00Бейлър - Хюстън -:-
19:00Пен Стейт - Индиана -:-
19:00Североизточен - Хемптън -:-
19:00Сиракюз - Нотр Дам -:-
19:00Тоусън - Чарлстън -:-
20:00ВМИ - Уест Каролина -:-
20:00Ийстърн Кентъки - Сентръл Арканзас -:-
20:00Ню Хемпшир - ЮМБК Ретрийвърс -:-
20:00Ситадел - Чатануга Мокс -:-
20:00Стоуни Брук - Уилям & Мери -:-
20:00Флорида - Вандербилт -:-
20:00ЮМас Лоуел - Олбани -:-
21:00Айова Стейт - Уест Вирджиния -:-
21:00Аризона - Вашингтон -:-
21:00Бол Стейт - Ийстърн Мичиган -:-
21:00Джорджия Стейт - Тексас Стейт -:-
21:00Канзас Стейт - Бригъм Йънг -:-
21:00Лафайет - Лихай -:-
21:00Ле Мойн - Феърли Дикинсън -:-
21:00Мейн Блек Беърс - НДжИТ -:-
21:00Монмаут - С. Каролина А&Т -:-
21:00НК Стейт - Бостън Колидж -:-
21:00Норт Дакота Ст - Северна Дакота -:-
21:00Радфорд - Лонгууд -:-
21:00Райс - Ийст Каролина -:-
21:00Саут Дакота Койотис - Орал Робъртс -:-
21:00Сейкред Харт - Сентръл Кънектикът Стейт -:-
21:00Стетсън - Кенесоу Стейт -:-
21:00Стоунхил - Ст. Франсис (ПЕ) -:-
21:00Уейк Форест - Дюк -:-
21:00Уинтроп - УСК Ъпстейт -:-
21:00Фърман - Уофорд -:-
21:00Чарлстън Саутърн - Хай Пойнт -:-
21:00ЮНК Ашвил - Гарднър Уеб -:-
21:15Илинойс - Айова -:-
21:30Уестърн Мичиган - Бъфало -:-
21:30ЮМас - Ст. Бонавенчър -:-
22:00Самфорд - Ийст Тенеси Ст. -:-
22:00Саут Дакота Стейт - Ст. Томас -:-
22:00Ст. Луис - Джордж Вашингтон -:-
22:00ТКЮ - Синсинати -:-
22:00ЮТ Арлингтън - Юта Тех -:-
22:30Арканзас Стейт - Саут Алабама -:-
22:30Луизиана Монро - Трой -:-
22:30Маями (Охайо) - Сентръл Мичиган -:-
22:30Оле Мис - Южна Каролина -:-
23:00Абълийн Крисчън - Гранд Кениън -:-
23:00Алкорн Стейт - Джаксън Стейт -:-
23:00Белармин - Норт Алабама -:-
23:00Бетюн Кукман - Алабама А&М -:-
23:00Бостън Юнивърсити - Лойола Мериленд -:-
23:00Бъкнъл - Арми -:-
23:00Вирджиния - Норт Каролина -:-
23:00Кентъки - Алабама -:-
23:00Копин Стейт - Норфолк Стейт -:-
23:00Маями (ФЛ) - Джорджия Тех -:-
23:00Мъри Стейт - Валпарейсо -:-
23:00Нейви - Холи Крос -:-
23:00Николс Стейт - TX A&M Комърс -:-
23:00Н. Каролина Сентръл - Мд-Ийст Шор -:-
23:00Норт Тексас - ЮТСА Роудрънърс -:-
23:00Ню Мексико - Еър Форс -:-
23:00Оклахома Стейт - Оклахома -:-
23:00Саут Каролина Ст - Делауеър Стейт -:-
23:00Северна Аризона - Айдахо -:-
23:00Тенеси Тех - Ийстърн Илинойс -:-
23:00УК Сан Диего - ЮК Ървън -:-
23:00УСФ Найтс - Тексас Тех -:-
23:00Флорида А&М - Алабама Стейт -:-
23:00Хауърд - Морган Стейт -:-
23:00Юта Вали Стейт - Стивън Ф. Остин -:-
23:30Линденууд - УАЛР -:-
23:30Лойола Чикаго - Джордж Мейсън -:-
23:30Мърсър - НК Грийнсбъро -:-
23:30Северен Илинойс - Охайо -:-
23:30СЕ Луизиана - Ню Орлиънс -:-
23:30Тенеси Стейт - СИЮ Едуардсвил -:-
23:30Уестърн Илинойс - Индиана Саутърн -:-
23:30Хюстън Крисчън - Северозападен Ст. -:-
23:45Саутийст Мисури Стейт - ЮТ Мартин -:-
00:00Джорджия Южен - Джеймс Мадисън -:-
00:00Макнийс Стейт - Инкарнет Уърлд -:-
00:00Станфорд - Орегон Стейт -:-
00:00Тарлтън - Калифорния Баптист -:-
00:15Остин Пий - Липскъмб -:-
00:30Питсбърг - Вирджиния Тех -:-
00:30Саутърн Юнив. - Грамблинг Ст. -:-

СВЯТ: АмериКъп - Квалификации - Трети етап

00:00Бразилия - Парагвай -:-
02:10Доминиканска република - Мексико -:-
02:10Канада - Никарагуа -:-
02:10Уругвай - Панама -:-

СЕВЕРНА МАКЕДОНИЯ: Първа лига - жени

17:30Струга W - Куманово-Гризли W -:-
18:00Бадел 1862 Скопие W - МЗТ Скопие W -:-

СЛОВАКИЯ: Екстралига - Жени - Етап на загубилите

19:00ЦБК Кошице W - Тренчин W -:-

СЛОВАКИЯ: Екстралига - Жени - Етап на победителите

18:00Ружомберок W - Шаморин W -:-

СЛОВЕНИЯ: 1. СКЛ - Жени

16:00Домел Шкофя Лока W - Атлет Целие W -:-
17:00Илирия W - ЗКК Домжале W -:-

СЪРБИЯ: 1. ЖЛС - жени

16:00Мега МИС W - Новосадска Нови Сад W -:-
18:00Войводина 021 W - Върбас W -:-
19:00Слога Пожега W - Цървена Звезда W -:-
21:00Суботница W - ЖКК Кралево W -:-

ТАЙВАН: Т1 лига

08:00Тайпе Тайшин Марс - Тайнан ТСГ ГоустХоукс -:-

ТУРЦИЯ: ТБЛ

12:00Алагьоз - Есенлер Ерокспор -:-
13:45Финал Спор - Борнова -:-
15:30Общински с. к. М. - Коджаели -:-
17:15Чайърова - Анкара Колежлилер -:-

ТУРЦИЯ: ТБ2Л

12:30Истанбул ББ - Бейликдюзю -:-
13:00ДжО Баскет - Истанбул Ефендилери -:-
13:00Каршияка Беледиеспор - Айос Спор -:-
13:00Орхангази - Истанбул Баскет -:-
13:00Серташ Спор - Илкер Шехри Ушак -:-
14:00Берса - Тешвикие -:-
14:00Юскюдар - Хай Тач -:-
16:00Етимесгут - Сакария ББ -:-
16:00Чорлу - Бордо Спортиф -:-
16:00ОтложенЯлова Аджарспор - Дегерлеме -:-
17:00Акхисар Беледие - Коня ББСК -:-
18:00Хазнедар Дорук - Назили -:-

ТУРЦИЯ: KBSL Жени

13:00Емлак Конут W - Бурса W -:-
13:00Чанкая W - ЧБК Мерсин W -:-
14:00Анталия 07 W - Фенербахче W -:-
14:00Тарсус W - Хатай W -:-
16:30Несибе Айдън W - Ботас W -:-

ТУРЦИЯ: ТКБЛ - жени

16:00Черкезкьой W - Зонгулдак W -:-

УКРАЙНА: Суперлига - жени

17:00БК Ривне W - Виницки Блискавки W -:-

УНГАРИЯ: Дивизия 1 Жени

18:00УНИ Дьор W - ПЕАК-Печ W -:-
19:00Вашаш Чата W - Сексард W -:-
19:00Шопрон W - Цегледи W -:-
19:00DVTK W - ТФШЕ-МТК W -:-
20:00Уйбуда БЕАК W - Сигетсентмиклош W -:-

ФИНЛАНДИЯ: I Дивизия А

14:00Оулу - Ювяскюля -:-

ФИНЛАНДИЯ: Корсилига - жени

16:00Вимпелин Вето W - ХБА-Марски Хелзинки W -:-
17:00Еспоо W - Форсан Алку W -:-
17:00Котка Пели Кархут W - Пиринто W -:-
17:00Торпан Поят Хелзинки W - Коувотарет W -:-

ФИНЛАНДИЯ: I Divisioona Women

17:00Пухутарет W - Корихайт W -:-

ФРАНЦИЯ: Espoirs U21

16:00ЖЛ Бур U21 - Сен Куентин U21 -:-
18:00Льо Портел U21 - Лимож U21 -:-
18:00Нантер U21 - Нанси U21 -:-

ФРАНЦИЯ: LFB - Жени

21:00Ла Рош W - Юнион Ено W -:-
21:00Тарб ГБ W - Ландерну Бретанйе W -:-
21:00Флам Кароло W - ЕСБ Лил W -:-

ФРАНЦИЯ: Лига 2 - жени

17:00Федерален център ББ W - Pays Voironnais W -:-
21:00Монбризон W - Фейтия W -:-
21:00Мондевил W - Оноа АС W -:-
21:00Тронш Мейлан W - Авенир Шартър W -:-
21:00Тулуза W - Ница W -:-

ХЪРВАТИЯ: Първа лига

20:00ГКК Шибенка - Цедевита -:-
13:00ОтложенМарсония - Язине -:-
17:00Горица - Младост -:-
18:00Омиш - Хермес Аналитика Загреб -:-
19:00Кварнер - Осиек -:-

ХЪРВАТИЯ: Висша лига - жени

17:00Рагуса Дубровнки W - Пламен Пожега W -:-
18:00Пула Мовитер W - Сплит W -:-
19:00ФСВ Риека W - Медвешак W -:-

ЧЕХИЯ: ZBL- Жени

18:00Жабини Бърно W - Брандис над Лабем W -:-
18:00КП Бърно W - УСК Прага W -:-
18:00Славия Прага W - Хомутов W -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: ШБ Лига - жени

17:00Рива Баскет W - Фрибур W -:-
18:30Алте Канти Аарау W - Баден W -:-
18:30Нион W - Хелиос ФШ W -:-

ШВЕЦИЯ: Суперетан

15:00Слога Упсала - Хелзингборг -:-

ШВЕЦИЯ: Баскетлиган - жени

16:00Хьогсбо W - Лунд W -:-
17:00Висби W - Норшьопинг W -:-
17:30Йостерсунд W - Шюхарадс W -:-
18:00АИК Баскет W - Упсала W -:-

ШВЕЦИЯ: Баскететан - жени

13:00Хага Норшьопинг W - Онсала W -:-
14:30Хамарби W - РИГ Лулео W -:-
15:00Брахе W - Малбас Малмьо W -:-
15:00Люлео Старс W - Лидингьо W -:-
16:00Блекеберг W - Норорт W -:-
16:00РИГ Марк W - ИК Еос Утвеклинг W -:-
17:00Худинге W - КФУМ Калмар W -:-
18:00Кварнби Лайънс W - Тийм4Q W -:-

ЮЖНА КОРЕЯ: WKBL - Жени

11:00КБ Старс W - Самсунг Блу Минкс W -:-

ЯПОНИЯ: Б2 лига

07:00Кобе - Нара -:-
07:00Шига - Кошигая Алфас -:-
08:00Алтири Чиба - Кумамото -:-
08:00Фукуока - Ивате -:-
09:00Ямагата Уайвърнс - Фукушима -:-
10:00Шидзуока - Ехиме Ориндж Вайкингс -:-

ЯПОНИЯ: Ж Лига - жени

06:30Яманаши Куинбийс W - Фуджицу W -:-
07:00Денсо Ирис W - Мицубиши Коалас W -:-
07:00Тойота Антилопс W - Съншайн Рабитс W -:-
07:00Ханеда Викийс W - Енеос Сънфлауърс W -:-
07:30Айшин Уингс W - Химеджи Егретс W -:-
07:30Хитачи Кугарс W - Чансон В-Меджик W -:-
08:00Ниигата W - Аранмаре Акита W -:-

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.Flashscore.bg осигурява резултати на живо за баскетбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от Flashscore.com поради технически причини.