Футбол » 31.03.2024 » Всички
Заложете на Футбол от своето моб. устройство с bet365!
АНГЛИЯ: Висша лига
15:00Ливърпул - Брайтън -:-17:30Манчестър Сити - Арсенал -:-
БЪЛГАРИЯ: Efbet Лига
15:30Ботев Пловдив - Черно море -:-18:00ЦСКА 1948 - Берое -:-
БЪЛГАРИЯ: Втора лига
16:00Спартак Плевен - Лудогорец II -:-16:00Спортист Своге - Черноморец Балчик -:-
16:00Черноморец 1919 - Струмска слава -:-
ГЕРМАНИЯ: Бундеслига
15:30Аугсбург - Кьолн -:-17:30Щутгарт - Хайденхайм -:-
19:30Бохум - Дармщад -:-
ИСПАНИЯ: ЛаЛига
14:00Селта Виго - Райо Валекано -:-16:15Жирона - Бетис -:-
18:30Алавес - Реал Сосиедад -:-
21:00Реал Мадрид - Атл. Билбао -:-
ФРАНЦИЯ: Лига 1
13:00Лориан - Брест -:-15:00Клермон - Тулуза -:-
15:00Льо Авър - Монпелие -:-
15:00Ница - Нант -:-
17:05Страсбург - Рен -:-
20:45Марсилия - ПСЖ -:-
АВСТРАЛИЯ: А-Лига
02:00Уелингтън Финикс - Бризбейн Роар -:-06:00Мелбърн Виктъри - Пърт Глори -:-
АВСТРАЛИЯ: НПЛ НСУ
06:00Блектаун Сити - Сидни Юн -:-06:00Рокдейл Илинден - НУС Спирит -:-
АВСТРАЛИЯ: А-Лига - жени
07:00Сидни W - Мелбърн Виктъри W -:-09:00Пърт W - Мелбърн Сити W -:-
АВСТРИЯ: Бундеслига - Шампионска група
14:30ЛАСК - А. Клагенфурт -:-14:30Хартберг - ШК Рапид -:-
17:00Щурм Грац - Залцбург -:-
АВСТРИЯ: 2. Лига
10:30Щрипфинг - Фърст Виена -:-10:30Щурм Грац (Am) - Адмира -:-
12:30Лиферинг - ФАК Виена -:-
АВСТРИЯ: Карнтен
14:00Котмансдорф - Шпитал -:-15:00Атус Фелден - СК Ландскрон -:-
АВСТРИЯ: Нидерйостеррайх
17:00Хайцендорф - Глогниц -:-АЗЕРБАЙДЖАН: Висша лига
16:00Сумгаит Сити - Араз -:-АЛБАНИЯ: Първа дивизия
14:00Берат - Беса Кавая -:-14:00Билис - Кастриоти -:-
14:00Вора - Кораби Пешкопи -:-
14:00Лузи - Бурел -:-
14:00Фламуртари - Аполония Фиер -:-
19:00АФ Елбасани - Люшня -:-
АНГЛИЯ: Женска супер лига
13:00Манчестър Юнайтед W - Евертън W -:-16:00Уест Хям W - Брайтън W -:-
АНГЛИЯ: Чемпиъншип - жени
13:00Дъръм W - Кристъл Палас W -:-13:00Рединг W - Блекбърн W -:-
14:00Чарлтън W - Бирмингам W -:-
15:00Лондон Сити Лайънесис W - Шефилд Юн W -:-
15:00Саутхямптън W - Люис W -:-
15:00Уотфорд W - Съндърланд W -:-
АНГЛИЯ: Женска национална лига - север
15:00Дарби W - Нотингам W -:-15:00Нюкасъл Юн W - Ливърпул Федс W -:-
15:00Стоук Сити ЛФК W - Халифакс W -:-
15:00Стурбридж W - Бърнли W -:-
15:00Хъдърсфилд W - Уувърхямптън W -:-
16:00Уест Бром W - Файлд W -:-
АНГЛИЯ: Женска национална лига - юг
15:00Билърики W - Оксфорд Юн W -:-15:00Лондон Бийс W - Плимут W -:-
15:00Милтън Кийнс Донс W - Портсмут W -:-
15:00Ръгби Бороу W - Ипсуич W -:-
15:30Чатъм W - Челтнъм W -:-
16:00Хаштаг W - Кардиф Сити Лейдис W -:-
АНГЛИЯ: Купа на Лигата - жени - Плейофи
16:00Арсенал W - Челси W -:-АНГОЛА: Джирабола
16:00Спортинг де Кабинда - Кабускорп -:-АРЖЕНТИНА: Купа на професионалната лига
00:00Сентрал Кордоба - Расинг Клуб -:-02:00Талерес Кордоба - Велес Сарсфийлд -:-
21:00Сармиенто Хунин - Нюелс Олд Бойс -:-
21:00Химнасия Л.П. - Депортиво Риестра -:-
23:30Индепендиенте - Атл. Тукуман -:-
АРЖЕНТИНА: Примера насионал
20:30Нуева Чикаго - Алмиранте Браун -:-21:00Алварадо - Клуб А. Гемес -:-
21:00Химнасия и Тиро - Естудиантес Рио Куарто -:-
21:30Расинг Кордоба - Химнасия Хухуй -:-
22:00Патронато - Депортиво Маипу -:-
22:45Ол Бойс - Сан Мигел -:-
00:00Браун Адроге - Депортиво Мадрин -:-
00:00Сан Мартин С.Х. - КА Естудиантес -:-
АРЖЕНТИНА: Торнео Федерал
00:00Сантамарина - Херминал -:-00:00Унион Сунчалес - Сармиенто де Ла Банда -:-
20:00Сиркуло Депортиво - Сол де Майо -:-
21:00Депортиво Камионерос - Феро Хен. Пико -:-
21:00Деф. Пронунсиаменто - Дъглас Хайг -:-
21:30Ел Линкеньо - Индепендиенте Чивилкой -:-
22:00Бока Унидос - Сентрал Норте -:-
22:00Сол де Америка - Сан Мартин Формоса -:-
22:309 де Хулио Рафаела - Спортиво Белграно -:-
23:00Чиполети - Олимпо Баия Бланка -:-
АРЖЕНТИНА: Примера С - Апертура
00:00Реал Пилар - Клейпол -:-20:30Атлас - Викториано А. -:-
20:30Клуб Лухан - Депортиво Мунис -:-
20:30Хусто Хосе де Уркиса - Лугано -:-
АРЖЕНТИНА: Торнео Промосионал Аматер - Апертура
20:30Атлетико Пилар - Дефенсорес де Глеу -:-АРЖЕНТИНА: Примера А - жени - Апертура
19:30Расинг Клуб W - Сан Луис W -:-АРМЕНИЯ: Висша лига
15:00Ширак Гюмри - Арарат-Армения -:-17:00Ноа - Пюник Ереван -:-
АФРИКА: CAF Шампионска лига - Плейофи
23:00Есперанс Тунис - АСЕК Мимоза -:-АФРИКА: КАФ Купа на Конфедерациите - Плейофи
15:00Ривърс Юнайтед ФК - УСМ Алжер -:-19:00Стад Малиен - Дриймс -:-
21:00Абу Салим - Беркане -:-
21:00Фючър ФК - Замалек -:-
БЕЛАРУС: Висша лига
12:00ФК Гомел - Неман -:-14:00Жодино - Слуцк -:-
16:00ФК Минск - Дин. Минск -:-
БЕЛГИЯ: Юпилер Лига - Лига на конференциите - групи
18:30Синт Тройден - Вестерло -:-БЕЛГИЯ: Чалънджър Про Лига
13:30Серен - Остенде -:-16:00Патро Айсден - Ломел СК -:-
19:15РФК Лиеж - Беверен -:-
БЕЛГИЯ: Първа Национална - Жени
15:00Льовен II W - Стандарт Лиеж II W -:-БЕНИН: Лига 1 - Група на изпадащите
17:00Динамик Джугу - Абей -:-17:00Солей - Бембереке -:-
17:00Уида - Етоал Филонт -:-
17:00JAK - Айнонви -:-
БЕНИН: Лига 1 - Шампионска група
17:00АСПАК - Еспоар -:-17:00Динамо Абомей - Котон ФК -:-
17:00Драгънс - Дамиса -:-
17:00ФК Лото - Ас Котону -:-
БЕРМУДА: Висша лига
21:00Девъншър Кугарс - Данди Таун Хорнетс -:-21:00Норт Вилидж Рамс - Съмърсет -:-
21:00Пагет - Ст. Джордж Колтс -:-
21:00ПХК Зебрас - Х-Роудс Уориърс -:-
21:00Хамилтън Париш - YMSC -:-
БОЛИВИЯ: Професионална дивизия - Апертура
23:30Гуабира - Университарио де Винто -:-02:00Насионал Потоси - Роял Пари -:-
21:00Олуейс Реди - Индепендиенте -:-
23:30Боливар - Ориенте Петролеро -:-
БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: Първа лига - ФБиХ
16:00Ступчаница - ТОСК Тешан -:-16:00Хаджичи - Братство Грачаница -:-
БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: Първа лига - РС
15:30Железничар Баня Лука - Лактаси -:-15:30Омарска - Фамос Войковици -:-
17:00Радник Биелина - Леотар -:-
БОТСВАНА: Висша лига
16:00ОтложенМаситоака - Джаненг Галакси -:-16:00Полийс XI - Матебеле -:-
16:00ОтложенТауншип Ролърс - Матебеле -:-
16:00ОтложенТафик ФК - Суа Фламингос -:-
БРАЗИЛИЯ: Акреано - Първи етап
00:00Андира - Индепенденсиа -:-БРАЗИЛИЯ: Амапаензе
21:00Сантош АП - Индепенденте АП -:-БРАЗИЛИЯ: Амазонензе - Втора фаза - Плейофи
01:30Принсеза Солимоеш - Унидос до Алворада -:-БРАЗИЛИЯ: Баяно - Плейофи
21:00Витория - Баия -:-БРАЗИЛИЯ: Бразилиензе - Плейофи
20:30Сейландия - Капитал -:-БРАЗИЛИЯ: Капишаба - Плейофи
21:00Рио Бранко-ВН - Витория ЕС -:-БРАЗИЛИЯ: Кариока - Купа на Рио
23:30Ботафого - Боавища -:-БРАЗИЛИЯ: Сеарензе 2
21:00Икаса - Марангуапе -:-21:00Итапипока - Гуарани де Жуазейро -:-
21:00Пакажуш - Карири ФК -:-
21:00Пакатуба - Тирадентеш -:-
БРАЗИЛИЯ: Гояно - Плейофи
22:00Вила Нова ФК - Атлетико ГО -:-БРАЗИЛИЯ: Матогросензе - Плейофи
00:00Мисто - Лувердензе -:-БРАЗИЛИЯ: Параензе - Плейофи
22:00Ремо - Туна Лузо -:-БРАЗИЛИЯ: Парайбано - Плейофи
01:30Ботафого ПБ - Сера Бранка -:-21:00Соуза - Трезе ПБ -:-
БРАЗИЛИЯ: Паулиста А2 - Плейофи
22:00Жувентуш-ШП - Вело Клубе -:-22:00Нороесте - Португеза Сантиста -:-
БРАЗИЛИЯ: Паулиста А3 - Плейофи
00:15Марилия - Вотупорангенсе -:-БРАЗИЛИЯ: Потигуар - Втори етап
00:00Потигуар де Мосоро - Потигуар Серидоензе -:-20:00Санта Круз де Натал - AБC -:-
БРАЗИЛИЯ: Рондониензе
21:30Женус - Жи-Парана -:-23:00Вилена ЕК - Униао Какоалензе -:-
БРАЗИЛИЯ: Рораймензе - Първи етап
00:30Наутико ФК - Сао Раймундо РР -:-БРАЗИЛИЯ: Сержипано - Плейофи
22:00Лагарто - Сержипи -:-БРАЗИЛИЯ: Сул-Матогросензе - Плейофи
00:00Корумбаензе - Дурадош -:-22:00Португеза МС - Операрио МС -:-
БРАЗИЛИЯ: Копа Алагоас - Плейофи
22:00КСА - СК Пенедензе -:-БРАЗИЛИЯ: Баяно П20
20:00Витория да Конкиста U20 - Грапиуна U20 -:-20:00Ипиранга U20 - Катуензе U20 -:-
20:00Леонико U20 - Жакобина U20 -:-
БРАЗИЛИЯ: Капишаба П20
00:30Жагуаре U20 - САО Матеуш U20 -:-20:00Нова Венесия U20 - Колатина U20 -:-
БРАЗИЛИЯ: Катаринензе П20
20:00Бара ФК U20 - Интер де Лажес U20 -:-20:00Шапекоензе-СК U20 - Крисиума U20 -:-
БРАЗИЛИЯ: Гояно П20
20:30Гуапо М19 U20 - Апересида ЕК U20 -:-20:30Жатайензе U20 - Гуанабара Сити U20 -:-
БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Югоизточна
16:00Локомотив Пловдив II - Сокол Марково -:-БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Югозападна
14:00ЦСКА София II - Костинброд -:-БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Североизточна
15:00Дунав Русе II - Фратрия -:-15:00Спартак Варна II - Бенковски -:-
БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Северозападна
15:00Ботев Враца II - Севлиево -:-ВЕНЕЦУЕЛА: Лига ФУТВЕ - Апертура
23:45Каракас - Интер де Баринас -:-02:30Португеса - Карабобо -:-
22:00Естудиантес Мерида - Ла Гуаира -:-
ВЕНЕЦУЕЛА: Лига ФУТВЕ 2 - Апертура
21:30Академия Рей - Арагуа -:-21:30Урена - Ел Вихия -:-
23:00Боливар - Миранда -:-
ВИЕТНАМ: В.Лига 1
12:00Хонг Лин Ха Тин - Бин Дуонг -:-13:00Бин Дин - Хо Чи Мин -:-
13:00Тхан Хоа - Конг Ан -:-
14:15Ханой ФК - Нам Дин -:-
ВИЕТНАМ: В. Лига 2
12:00Лонг Ан - Хуе -:-13:00Ба Риа Вунг Тау - Бин Фуок -:-
ГАБОН: Шампионат D1
16:30КФ Мунана - ФК Либревил -:-16:30Лозо - Спортен център Бендже -:-
16:30Мисъл - Дикаки -:-
ГАНА: Купа на Гана
17:00Бофоаква Тано - Скай -:-17:00Легон Ситис - Бехем Юнайтед -:-
ГВАТЕМАЛА: Лига Насионал - Клаусура
00:00Депортиво Микско - Малакатеко -:-ГВИНЕЯ: Лига 1
18:00Афия - КО Коя -:-18:00Камсар - Сиконс -:-
18:00Мило ФК - Калум Стар -:-
ГЕРМАНИЯ: Втора Бундеслига
13:30Веен - Оснабрюк -:-13:30Гройтер Фюрт - Хамбургер -:-
13:30Магдебург - Хановер -:-
13:30Ст. Паули - Падерборн -:-
13:30Шалке - Карлсруе -:-
ГЕРМАНИЯ: Трета лига
13:30Виктория Кьолн - Любек -:-16:30Ферл - Зандхаузен -:-
19:30Арминия Билефелд - Дуисбург -:-
ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Север
13:00Хамбургер II - Ст. Паули II -:-ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Североизток
13:00Виктория Берлин - Бабелсберг -:-14:00Кемницер ФК - Цвикау -:-
ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Запад
14:00Вегберг-Беек - Кьолн II -:-14:00Падернборн II - Рьодингхаузен -:-
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
14:00Дифлен - Морлаутерн -:-ГЕРМАНИЯ: 2. Бундеслига - жени
11:00Байерн Мюнхен II W - Б. Мьонхенгладбах W -:-11:00Занд W - Инголщад W -:-
11:00Йена W - Мепен W -:-
14:00Айнтрахт Франкфурт II W - Потсдам W -:-
14:00Вайнберг W - Волфсбург II W -:-
14:00Гутерслох W - Андернах W -:-
ГЕРМАНИЯ: Купа на Германия - жени
15:45Байерн Мюнхен W - Айнтрахт Франкфурт W -:-ГИБРАЛТАР: Национална лига
16:30Юръп Пойнт - Линкс -:-19:30Линкълн Ред Импс - Юръп ФК -:-
ГРУЗИЯ: Crystalbet Erovnuli Liga 2
14:00Душети - Рустави -:-14:00Хоби - Болниси -:-
ГЪРЦИЯ: Супер Лига - Шампионска група
17:00Панатинайкос - ПАОК -:-19:30АЕК - Олимпиакос -:-
19:30Арис - Ламия -:-
ГЪРЦИЯ: Супер лига 2 - Група за промоция
13:30Каламата - ПАЕ Ханя -:-15:45Атина Калитея - Йоникос -:-
ГЪРЦИЯ: Гама Етники - Група 1
15:00Арис Авато - Пантракикос -:-15:00Верия - Докса Драмас -:-
15:00Кавала - Хрисуполис -:-
15:00М. Александрос Агия Марина - Аполон Паралимниу -:-
15:00Ники Ефкарпиас - Арис Петинос -:-
15:00Орестис Арестиадас - Епаноми -:-
15:00Термайкос ФК - Посейдонас Миханьонас -:-
15:00Ханиотис - Аетос Варварас -:-
ГЪРЦИЯ: Гама Етники - Група 2
15:00Астерас Петрити - Етникос Неу -:-15:00Ватаниакос - Неа Артаки -:-
15:00Еордайкос - Анагениси Арта -:-
15:00Кастория - Тиела Кацикас -:-
15:00Лефкими - Астерас Ставру -:-
15:00Своронос ФК - Килерер -:-
15:00Теспротос - Трикала ФК -:-
ГЪРЦИЯ: Гама Етники - Група 3
15:00Афанту - Панелефсниакос Ф.К. -:-15:00Визас ФК - Панегиалиос ФК -:-
15:00Кианос А. В. - ПАО Варда -:-
15:00Миконос - Коринтос -:-
15:00Филятрон - Тиела Д. -:-
15:00Ялисос - Родос -:-
ГЪРЦИЯ: Гама Етники - Група 4
13:30Елопиакос - Ацалениос -:-15:00АО Илисиакос - Епископи -:-
15:00Арис Петруполис - Алмирос Газиу -:-
15:00Атромитос Пирея - Агиос Николаос -:-
15:00Ермис З. - Паниониос -:-
15:00Етникос Пирея - Фостирас -:-
15:00Ипато - Продефтики -:-
15:00Параскеви - Перамайкос -:-
15:00Смирнис - Хайдари -:-
ГЪРЦИЯ: Дивизия А - жени
12:00Астерас Триполис W - Кастория W -:-14:00Панатинайкос W - Атромиту W -:-
15:00АЕК W - Олимпиада Имиту W -:-
15:00ОФИ Крит W - Ретимниакос W -:-
15:00ПАОК W - АЕЛ Лариса W -:-
15:00Сейринс Гревенон W - Трикала W -:-
ДАНИЯ: Суперлига - Група на изпадащите
14:00Рандерс ФК - Лингби -:-16:00Виборг - Хвидовре ИФ -:-
ДАНИЯ: 1ва Дивизия - Група на изпадащите
14:00Хелзингор - Нествед -:-ЕГИПЕТ: Висша лига
21:30Ел Гуна - Арабски изпълнители -:-21:30Ел Исмаили - Смуха -:-
21:30Керамика Клеопатра - ЗЕД -:-
ЕКВАДОР: Лига Про - Първи етап
01:00Кумбая - Ел Насионал -:-20:00У. Католика - Оренсе -:-
22:30Деп. Куенка - Делфин -:-
ЕЛ САЛВАДОР: Примера дивисион - Клаусура
23:00ОтложенАлианса ФК - Агила -:-23:00ОтложенДрагон - Хокоро -:-
23:00ОтложенМунисипал Лимено - 11 Депортиво -:-
23:00ОтложенПлатенсе Мунисипал - Санта Текла -:-
23:00ОтложенФАС - Луис Анхел Фирпо -:-
23:00ОтложенФуерте Сан Франсиско - Метапан -:-
ЕСТОНИЯ: Майстрилига
11:30Тамека - Флора -:-13:30Левадия - Пайде -:-
ЕТИОПИЯ: Висша лига
15:00Етиопия Нигд Банк - Дайър Дава -:-18:00Сидама Буна - Шашемене Кенема -:-
ИЗРАЕЛ: Висша лига - Шампионска група
19:30Макаби Хайфа - Макаби Бней Рейна -:-ИЗРАЕЛ: Висша лига - Група на изпадащите
19:00Нетаня - Бейтар Йерусалим -:-ИНДИЯ: Супер Лига
16:00Мохун Баган - Ченайин -:-ИНДИЯ: И-Лига
13:00Сриниди Декан - Раджастан Юнайтед -:-ИРАК: Супер Лига
17:00Ал-Касим - Захо -:-17:00Ал Нафт - Ал Караба -:-
17:00Духок - Ал Кува Ал Джавия -:-
17:00Нафт Ал-Басра - Ал Минаа -:-
ИСПАНИЯ: ЛаЛига2
14:00Алкоркон - Аморебиета -:-16:15Сарагоса - Тенерифе -:-
16:15Ферол - Елче -:-
18:30Р. Овиедо - Виляреал B -:-
ИСПАНИЯ: Примера РФЕФ - Група 1
12:00Понферадина - Химнастик -:-16:00Културал Леонеса - Луго -:-
19:00Арентейро - Р. Сосиедад B -:-
19:00Осасуна B - Барселона B -:-
ИСПАНИЯ: Примера РФЕФ - Група 2
12:00Атл. Мадрид B - КФ Интерсити -:-12:00Балеарес - Реал Мадрид B -:-
12:00Мелия - Санлукено -:-
12:00Сан Фернандо - УД Ибиса -:-
16:00Малага - Линарес -:-
20:00Мурсия - Гранада B -:-
ИСПАНИЯ: Сегунда РФЕФ - Група 1
13:00Деп. Фабрил - Лангрео -:-16:00Райо Кантабрия - Реал Авилес -:-
16:30Компостела - Гихуело -:-
17:00Марино де Луанко - Р. Овиедо B -:-
17:30Ковадонга - Корусо ФК -:-
18:00Самора - Торелавега -:-
ИСПАНИЯ: Сегунда РФЕФ - Група 2
12:00Алавес B - Мутилвера -:-12:00Утебо ФК - Сарагоса B -:-
17:00Герника Клуб - Реал Сосиедад C -:-
17:00Исара - Аренас Клуб -:-
18:00Логронес - Туделано -:-
ИСПАНИЯ: Сегунда РФЕФ - Група 3
11:00Валенсия B - Форментера -:-12:00Еспаньол B - Торент -:-
12:00Пеня Депортина - Пеня Индипендънт -:-
12:00СЕ Манреса - Серданьола -:-
17:30Сагунтино - КЕ Еуропа -:-
19:00Лейда - Сант Андреу -:-
19:00Тераса - Ла Нусия -:-
ИСПАНИЯ: Сегунда РФЕФ - Група 4
11:30Бетис B - Ла Унион -:-12:00Кадис B - УКАМ Мурсия -:-
12:00КД Естепона - Ел Пало -:-
12:00Расинг Картахена ММ - Севиля B -:-
17:00Линенсе - Велес -:-
18:00Йекляно - Антониано -:-
18:30Агилас ФК - Картахена B -:-
ИСПАНИЯ: Сегунда РФЕФ - Група 5
12:00Вияновенсе - Менсахеро -:-12:00Ийескас - Гуадалахара -:-
12:30Монтихо - КФ Талавера -:-
13:00Атл. Пасо - Сан Фернандо -:-
17:00КД Бадахос - Хетафе B -:-
17:00Навалкарнеро - Сан Себастиан Рейес -:-
17:30Йерененсе - Урсария -:-
18:00Химнастика Сеговиана - Касереньо -:-
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 1
12:00Полворин - Сомосас -:-12:15Силва СД - УД Оуренсе -:-
17:00Арсуа - Вивейро -:-
17:00Бетансос - Понтеведра B -:-
17:00Гран Пеня - Рапидо де Боусас -:-
17:00Пайосако - Ароса СК -:-
17:30Барбадас-Бентракес - Атлетико Артейхо -:-
17:30Сариана - Бергантинос -:-
18:00Естраденсе - Алондрас -:-
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 2
12:00Авилес Стейдиъм - Кондал -:-17:00Барсия - Правиано -:-
18:00Янера - Хихон B -:-
18:15Хихон Индустриал - Лененсе -:-
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 3
18:00Атлетико Минерос - Тропесон -:-18:00Навал Рейноса - Веларде -:-
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 5
12:00Жирона B - Бадалона -:-12:00Монтанеса - Побла Мафумет -:-
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 6
11:00Патакона - Сонеха -:-12:00Сия КФ - Леванте B -:-
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 7
12:00Паракуейос Антамира - Алкала -:-18:00Мостолес - Алкоркон B -:-
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 8
17:00Бекерил - Колехиос Диосесанос -:-17:00Бембибре - Атл. Тордесилас -:-
17:00Реал Авила - Паленсия КФ -:-
17:00Саламанка - Леонеса B -:-
18:00Паленсия КА - Алмасан -:-
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 9
12:00Аренас Армия - Торедонхимено -:-12:00Марасена - Ехидо -:-
12:00Ринкон - Хувентуд Торемолинос -:-
12:00Уетор Вега - Алмерия B -:-
17:00Мотрил - Торе дел Мар -:-
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 10
12:00Херена - Кория К.Ф. -:-16:30Кордоба B - Херес Депортиво -:-
18:00Сиудад де Лусена - Аямонте -:-
18:00Херес КД - Боюйос -:-
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 13
10:00Реал Мурсия B - Сиудад Сиеса -:-12:00Ел Палмар - Алкантария -:-
18:00Сиудад де Мурсия - Молиненсе -:-
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 14
18:00Морало - Кория -:-19:30Херес - Монтеермосо -:-
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 16
17:00Пеня Балсамайсо - Вианес -:-ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 17
11:00Уеска B - Бинефар -:-16:30Каламоча - Каринена -:-
17:00Борха - Куарте -:-
17:30Ебро - Атлетико Монсон -:-
17:30Каспе - Ийуека -:-
17:30Тамарите - Алмудевар -:-
17:45Епила - Ехеа -:-
18:00Фрага - Фуентес -:-
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 18
12:00Виярубия - Торихос -:-12:00Касалегас - Томелосо -:-
17:00Асукека - Кинтанар -:-
17:00Конкенсе - Ла Солана -:-
17:00Марчамало - Сан Клементе -:-
17:00Толедо - Сокеямос -:-
17:30Вияканяс - Албасете B -:-
17:30Уракан де Баласоте - Пуертояно К.Ф. -:-
18:00Вияробледо - Таранкон -:-
ИСПАНИЯ: Лига Ф - жени
12:00Уелва W - Коста Адехе Тенерифе W -:-14:00Гранада W - Мадрид К. W -:-
16:00Атлетик Билбао W - Лас Планас W -:-
18:00Леванте W - Барселона W -:-
ИСПАНИЯ: Примера Федерасион - жени
12:00СЕ АЕМ W - Албасете W -:-12:30Барселона B W - Алама W -:-
17:30Деп. Ла Коруня W - Еуропа W -:-
ЙОРДАНИЯ: Висша лига
21:30Ал Джалил - Ал Ахли -:-21:30Ал Файсали Аман - Ал Ведат -:-
КАЗАХСТАН: Висша лига
11:00Актобе - Женис -:-11:00Кизилжар - Тобол -:-
13:30ФК Астана - Елимай Семей -:-
16:00Ордабаси - К. Алмати -:-
КАМБОДЖА: CPL
10:45Ангкор Тайгър ФК - Пном Пен Краун -:-10:45Прей Венг - Свай Риенг -:-
КАМЕРУН: Елит Едно - Група на изпадащите
15:00Айгле Роял - Авион Академи -:-15:00АПЕДЖЕС Академи - Лес Астрес -:-
15:00Бамбутос ФК - УМС де Лум -:-
15:00Баменда - Унион Дуала -:-
15:00Фув Азюр Елит - Фову Бахам -:-
КАМЕРУН: Елит Едно - Шампионска група
15:00Виктория Юнайтед - Йънг Спортс -:-15:00Динамо Дуала - Газел -:-
15:00Канон Яунде - Котонспорт -:-
15:00Колумб - Стад Ренар -:-
КАМЕРУН: Елит 2 - Група на изпадащите
16:00ОтложенАС Фап - Леопар дьо Дуала -:-16:00ОтложенРенесанс - ФК Рейнджърс ъф Бафут -:-
16:00ОтложенСА Остров на надеждата - Фонша -:-
16:00ОтложенЯфут - Бафанг -:-
КАМЕРУН: Елит 2 - Шампионска група
16:00ОтложенБафусам - Егле Мунго -:-16:00ОтложенДрагон де Яунде - Бамфенг Юнайтед -:-
16:00ОтложенЕдинг Спорт - Пантере -:-
16:00ОтложенФучу - Тонере -:-
КАТАР: КСЛ
20:30АЛ Маркия - Ал-Сад -:-20:30Ал Райан - Ал-Духаил -:-
КЕНИЯ: Супер лига
12:00Мулембе Юнайтед - Матаре Юн. -:-14:00Гусии - Момбаса Елит -:-
14:00Кибера - Силибвет -:-
14:00МЧФ - Каджиадо -:-
КЕНИЯ: FKF Cup
11:00Compel - Мара Шугър -:-14:00Асад - Denmak -:-
14:00Улинзи Старс - Кариобанги Шаркс -:-
14:00Шабана - Леопардс -:-
КИПЪР: Cyta Championship - Шампионска група
16:00АЕК Ларнака - АПОЕЛ -:-18:00Арис - Анортозис -:-
18:30Омония - Пафос -:-
КИПЪР: Дивизия 2 - Група на изпадащите
15:30Ахиронас-Онисилос - М.Е.А.П. Нису -:-КИТАЙ: Супер Лига
09:30Чанчун Ятай - Тиендзин Джинмен Тайгър -:-13:35Шандун Тайшан - Шанхай Шънхуа -:-
14:00Мейжоу Хака - Джъдзян Профешънъл -:-
КИТАЙ: Китайска суперлига
09:30Суджоу Донгу - Фошан Нанши -:-13:30Гуанси Пингуо Халиао - Уси Угоу -:-
13:30Нандзин Сити - Ляонин Тиерен -:-
13:30Шъдзяджуан Гонгфу - Кингдао Ред Лайънс -:-
КИТАЙ: Yi Лига
09:00Пекин Технолъджи - Рижао Юки -:-09:00Таян Тианкуан - Нантун Хаймен -:-
09:30Шанхай Порт B - Хунан Ксянгтао -:-
10:00Шънджън Джуниърс - Куанджоу Ясин -:-
12:00Хайкоу Мингченг - Джианши Дарк Хорс -:-
КИТАЙ: Супер лига - жени
09:00Гуандонг Мейжу W - Шанхай РКБ W -:-09:00Дзянсу Сунинг W - Бейджин Бейконг W -:-
09:00Шандун СЛ W - Чанчун Дажон W -:-
КОЛУМБИЯ: Примера А - Апертура
23:10Деп. Пасто - Онсе Калдас -:-01:20Чико - Хагуарес де Кордоба -:-
03:30Форталеса - Мийонариос -:-
21:00Санта Фе - Патриотас -:-
23:10Перейра - Букараманга -:-
КОЛУМБИЯ: Женска лига
18:00Санта Фе W - Ла Екидад W -:-КОНГО: Лига 1 - Група на изпадащите
15:30Симба - УС Панда -:-КОНГО: Лига 1 - Шампионска група
15:00АС Маниема - АС Вита Клуб -:-КОСОВО: Суперлига
13:00Гиляни - Дукаджини -:-13:00КФ Лапи - Лирия -:-
13:00Фероникели - Косово поле -:-
КОСТА РИКА: Примера Дивисион - Клаусура
00:00Саприса - Ередиано -:-КОСТА РИКА: Лига де Асенсо - Клаусура
03:00Гуадалупе - КС Уругвай -:-19:00АДР Хикарал - Маринерос ПФК -:-
19:00Консултантс Десампарадос - Санта Ана -:-
19:15АД Сарчи - Кофутпа -:-
22:00Кариари Пококи - Лимон Блек Стар -:-
КОТ Д'ИВОАР: Лига 1
17:30Академи де ФАД - Муна -:-20:00АС Денгеле - Сан Педро -:-
КУВЕЙТ: Премиър Лига - Група на изпадащите
20:30Ал Джахра - Казма СК -:-20:30Ал Шабаб - Хайтан -:-
ЛАТВИЯ: Virsliga
13:00Гробиня - Ауда -:-15:00Валмиера - Рига ФК -:-
ЛЕСОТО: Висша лига
15:00Ликила - Дифенс Форс -:-15:00Лифакое - Леоли -:-
15:00Маноняне - Лиджабато -:-
15:00Ноути Бойс - CCX -:-
15:00ACE Maseru - Мачоха -:-
ЛИТВА: А Лига
14:00Судува - Дайнава Алитус -:-17:25Кауно Жалгирис - Жалгирис -:-
МАКАО: Елитна лига
09:00Спортинг Макау - Лун Лок -:-МАРОКО: Купа на Трона
00:00Раджа Казабланка - Олимпик де Сафи -:-00:00Хемис Земамра - Шабаб Бен-Герир -:-
МЕКСИКО: Лига МХ - Клаусура
03:00Монтерей - Чивас Гуадалахара -:-03:00Пачука - Толука -:-
05:05УНАМ Пумас - Крус Асул -:-
МЕКСИКО: Лига Премиър Серия А
00:00Агуакатерос де Перибан - Петролерос Саламанка -:-00:00Колима ФК - Алакранес де Дуранго -:-
00:00Тритонес Ваярта - Лос Кабос -:-
01:00Ескорпионес - Интер Плая Дел Кармен -:-
01:00Интер де Керетаро - Ирапуато -:-
01:00Кафеталерос - Канами -:-
01:00Минерос де Фреснийо - УА Сакатекас -:-
02:00Лобос УЛМХ - Алконес де Сапопан -:-
03:00Порто Палмейрас - Депортива Венадос -:-
20:00Монтанесес - Пионерос -:-
МЕКСИКО: Лига Премиър Серия Б
00:00Пачука 2 - Артесанос Метепек -:-00:00CDM - Канонерос Марина -:-
МЕКСИКО: Лига МХ П23 - Клаусура
17:00Атлас U23 - Керетаро U23 -:-17:00Некакса U23 - Клуб Леон U23 -:-
17:00Хуарес U23 - Сантос Лагуна U23 -:-
МЕКСИКО: Лига МК - жени - Клаусура
01:00Атл. Сан Луис W - Пачука W -:-05:10Хуарес W - Толука W -:-
20:05Чивас Гуадалахара W - Атлас W -:-
МИАНМАР: МНЛ Купа на Лигата
11:00Рейнбоу - Ракин Юнайтед -:-11:00Шве Пий Тар - Махар Юнайтед -:-
11:00Янгон Юн - Чинланд -:-
11:30Шан Юнайтед - Качин Юнайтед -:-
МОЛДОВА: Суперлига - Шампионска група
15:00Петрокуб - Дачия Буюкани -:-17:00Милсами - Шериф Тираспол -:-
МОНГОЛИЯ: Висша лига
10:15Хангарид - Дерен -:-13:15Хаан Хунс-Ерчим - Хоромхон -:-
НИДЕРЛАНДИЯ: Ередивизие
12:15Цволе - Аякс -:-14:30Твенте - Хераклес -:-
14:30Фейенорд - Утрехт -:-
16:45Алмере Сити - ФК Волендам -:-
НИДЕРЛАНДИЯ: Ередивизи - Жени
12:15АЗ Алкмаар W - ПСВ W -:-14:30Хееренвеен W - Аякс W -:-
НОРВЕГИЯ: Елитсериен
18:00Одд Гренлан - Хаугесунд -:-ОБЕДИНЕНИ АРАБСКИ ЕМИРСТВА: Дивизия 1
20:00Ал Араби - Масфут -:-20:00Ал Джазира Хамра - Ал Рамс -:-
20:00Ал Хамрия - Ал Фуджайра -:-
20:00Гълф Юнайтед - Дубай Сити -:-
20:00Диба - Масафи -:-
ОМАН: Професионална Лига
20:00Ал-Шабаб - Ал Насър -:-20:00Дофар - Сохар -:-
20:00Ибри - Ал Нахда -:-
20:00Сееб - Оман ФК -:-
ПАРАГВАЙ: Примера Дивисион - Апертура
00:00Серо Портеньо - Насионал Асунсион -:-02:30Либертад Асунсион - Олимпия Асунсион -:-
23:30Сол де Америка - Хенерал Кабайеро ХЛМ -:-
ПЕРУ: Лига 1 - Апертура
23:45ФБК Мелгар - Сиенсиано -:-03:00Сесар Вайехо - У. де Депортес -:-
20:00Спорт Хуанкайо - АДТ Тарма -:-
22:00Спорт Бойс - Алианса Атл. -:-
22:30Кахамарка - Спортинг Кристал -:-
ПЕРУ: Лига - жени
17:30Спортинг Кристал W - Аякучо W -:-ПОРТУГАЛИЯ: Лига Португалия
19:00Визела - Каса Пиа -:-ПОРТУГАЛИЯ: Лига 3 - Група за промоция
17:00Атлетико КП - Брага B -:-19:00Алверка - Лузитания ФК -:-
ПОРТУГАЛИЯ: Купа на Португалия - жени
19:15СЛ Бенфика W - Спортинг W -:-РЕПУБЛИКА КОНГО: Лига 1
16:00Етоал дю Конго - Интер Клуб -:-РЕЮНИОН: Регионале 1
13:30Сент Роуз - Троа Басан -:-14:00Екселсиор - Сан-Сюзан -:-
14:00Питон - ЖС Голоаз -:-
14:00Сен Люи - Сен-Дени -:-
14:00Сен Пиеруаз - Сен-Луизиен -:-
14:00Сен Полюаз - Равин Бланш -:-
14:00Тампонез - Жана д'Арк -:-
РУАНДА: Висша лига
15:00АПР - Рвамагана Сити -:-15:00Бугесера ФК - Етансел -:-
15:00Сънрайз - АС Кигали -:-
РУМЪНИЯ: Лига 1 - Група на изпадащите
13:00У Крайова 1948 - Оцелул -:-РУМЪНИЯ: Лига 1 - Шампионска група
20:00Фарул Констанца - ФКСБ -:-РУМЪНИЯ: Лига 1 - жени - Група на изпадащите
12:00КСМ Александрия W - Банат W -:-РУСИЯ: Висша лига
13:00Факел Воронеж - Оренбург -:-15:30Рубин Казан - Ахмат Грозни -:-
18:30Локомотив Москва - Краснодар -:-
РУСИЯ: ФНЛ
16:00Алания Владикавказ - Ч. Новоросийск -:-16:30Нефтехимик - Акрон Толиати -:-
РУСИЯ: ФНЛ 2 - Дивизия Б - Група 1
15:00Легион Махачкала - Кубан Холдинг -:-15:00Рубин Ялта - Kamensk-Shakhtinsky -:-
РУСИЯ: Висша женска дивизия
10:30Кр. Советов Самара W - Спартак Москва W -:-13:00ФК Ростов W - Динамо Москва W -:-
16:00Зенит W - Рубин Казан W -:-
САЩ: Мейждър Лийг Сокър
01:30ДС Юнайтед - ФК Монреал -:-01:30Интер Маями КФ - Ню Йорк Сити -:-
01:30Орландо Сити - Ню Йорк Ред Булс -:-
01:30Торонто ФК - Спортинг Канзас Сити -:-
01:30Шарлът - Синсинати -:-
02:30Нешвил СК - Кълъмбъс Крю -:-
02:30Остин ФК - ФК Далас -:-
02:30Хюстън Динамо - Сан Хосе Ърткуейкс -:-
03:30Реал Солт Лейк - Ст. Луис Сити -:-
04:30Ванкувър Уайткапс - Портланд Тимбърс -:-
04:30Лос Анджелис Галакси - Сиатъл Саундърс -:-
21:30Атланта Юнайтед - Чикаго Файър -:-
САЩ: ЮСЛ
01:00Инди Илевън - Детройт -:-01:00Маями ФК - Чарлстън -:-
01:30Тампа Бей - Род Айлънд -:-
02:30Сан Антонио - Монтерей Бей -:-
04:00Ориндж Каунти СК - ФК Тълса -:-
04:00Оукланд Руутс - Лас Вегас Лайтс -:-
04:00Сакраменто Рипъблик - Мемфис -:-
04:30Финикс Райзинг - Ню Мексико -:-
САЩ: МЛС Некст Про
23:00Ванкувър Уайткапс 2 - Портланд Тимбърс 2 -:-02:00Хънтсвил - Кълъмбъс Крю 2 -:-
21:00Ню Ингланд Революшън II - Каролина Кор -:-
23:00Спортинг Канзас Сити II - Ст. Луис Сити 2 -:-
САЩ: ЮСЛ Лига 1
01:30ОтложенЧатануга Ред Уувс - Юниън Омаха -:-САЩ: NISA
23:00ОтложенСавана Клоувърс - ЛА Форс -:-22:00ОтложенКлуб де Лиън - Ървайн Зета -:-
САЩ: NWSL - Жени
01:00С. Каролина Къридж W - Готъм W -:-01:30Портланд Торнс W - Расинг Луисвил W -:-
04:00Бей ФК W - Хюстън Даш W -:-
19:00Вашингтон Спирит W - Юта Роялс W -:-
СВЯТ: Приятелски международни срещи
14:00Катар U23 - Китай U23 -:-СВЯТ: Приятелски клубни срещи
13:00Треф (Nor) - Биосен (Nor) -:-СВЯТ: Приятелски мачове - Национални отбори - Жени
14:00Бутан W - Хонг Конг W -:-СЕВЕРНА МАКЕДОНИЯ: Първа македонска футболна лига
15:00Брера Струмица - Работнички -:-15:00КФ Гостивар - Македония ГП -:-
15:00Струга - Воска Спорт -:-
15:00Шкендия - Брегалница Щип -:-
СИЕРА ЛЕОНЕ: Висша лига
18:15ОтложенБай Бюре Уориърс - Калон -:-18:15ОтложенДаймънд Старс - Фрийтаун Сити -:-
18:15ОтложенИйст Енд Лайънс - Портс Ауторити -:-
18:30Бай Бюре Уориърс - Уилбърфорс Страйкърс -:-
18:30Бантал - Олд Едуардиънс -:-
18:30Кахунла - Реал Репъбликанс -:-
18:30Усум Старс - Луава -:-
СИРИЯ: Висша лига
14:00Aл Уахда - Уатба -:-СЛОВАКИЯ: Нике лига - Шампионска група
17:30Търнава - Жилина -:-СЛОВАКИЯ: 2ра Лига
10:30Жилина B - Малженице -:-СЛОВАКИЯ: 3. Лига - Изток
15:00Калиново - Славия ТУ Кошице -:-15:00МШК Спишске Подрадие - Вранов -:-
15:00Оравске Веселе - Римавска Собота -:-
15:00Филаково - 1. ФК Свидник -:-
СЛОВАКИЯ: 4. Лига - Централна
15:00Ковачова - Медзиброд -:-15:00Красно - Сокол Зуброхлава -:-
СЛОВАКИЯ: 4. Лига - Изток
15:00Герлахов - Лок. Кошице -:-15:00Медзев - Кежмарок -:-
15:00Медзилаборце - Рудняни -:-
15:00Младост Калша - Попрад -:-
15:00Павловце н. Ухом - Кехнец -:-
15:00ФК Чаня - Велки Шариш -:-
СЛОВАКИЯ: 4. Лига - Запад
15:00Блава - Баник Приевидза -:-15:00Имел - Болераз -:-
15:00Левице - Габчиково -:-
15:00Требатице - Гблели -:-
15:00Тръстице - З. Моравце-Врабле B -:-
СУРИНАМ: SML
01:00СВ Трансваал - Inter Wanica -:-22:30Вурваартс - Ноч -:-
СЪРБИЯ: Сръбска лига - Белград
16:00Звездара - Полет Дорчол -:-16:00Йединство Сурчин - Падинска Скела -:-
СЪРБИЯ: Сръбска лига - Войводина
16:00Борац Шайкаш - Словен Рума -:-16:00Омладинац НБ - Тиса Адорян -:-
СЪРБИЯ: Сръбска лига - Изток
11:00СФС Борац - Синджелич -:-15:30Будучност Поповац - Ягодина -:-
15:30Власина - Парачин -:-
СЪРБИЯ: Сръбска лига - Запад
15:30Врело Спорт - Таково -:-ТАЙЛАНД: Тай лига 1
12:30Бурирам - Чианграй Юн -:-13:00Муанг Тонг Юн - Полис Теро -:-
13:30Банкок Юн - Чонбури -:-
14:00Хонкаен Юн. - Након Патом -:-
ТАЙЛАНД: Тай лига 2
12:30Лампанг - Самут Пракан Сити -:-13:00Фрае - Канчанабури -:-
13:30Суфанабури - Након Си -:-
14:00Къстъмс Юн - Чантабури -:-
ТОГО: Национален шампионат
16:00ОтложенАнтант II - Униспорт -:-16:00ОтложенБаракуда - Динамик Тоголе -:-
16:00ОтложенБина - Гомидо -:-
16:00ОтложенГбикинти Басар - Тамбо -:-
16:00ОтложенКакадъл - Гболои-Сю -:-
16:00ОтложенКара - АСК Кара -:-
16:00ОтложенОТР - Думбе -:-
16:00ОтложенСемаси - Еспоар -:-
17:00АСК Кара - Какадъл -:-
17:00Гболои-Сю - Кара -:-
17:00Динамик Тоголе - Гомидо -:-
17:00Еспоар - Бина -:-
17:00ОТР - Антант II -:-
17:00Семаси - Тамбо -:-
УГАНДА: Висша лига
15:00Брайт Старс - Гадафи -:-УЕЛС: Премиър - жени - Група на изпадащите
15:00Кардиф Мет. W - Понтъприд W -:-15:00ТНС W - Бари W -:-
УЕЛС: Премиър - жени - Шампионска група
15:00Рексъм W - Абъристуит W -:-15:00Суонзи W - Кардиф Сити W -:-
УЗБЕКИСТАН: Супер лига
16:00Навбахор Наманган - Термез Сурхон -:-16:00Олимпик - Нефтчи Фаргона -:-
УКРАЙНА: Висша лига
12:00Минай - Александрия -:-14:30Ворскла Полтава - Динамо Киев -:-
14:30ФК Заря Луганск - Металист 1925 Харков -:-
17:00Колос Коваливка - Днипро-1 -:-
УКРАЙНА: Перша лига - Група на изпадащите
11:30Металист Харков - МФК Металург -:-УКРАЙНА: Друха лига
11:00Реал Фарма - Карпати Лвов 2 -:-12:00Кремин 2 - Дружба Миривка -:-
13:00Локомотив Киев - Кудривка -:-
УКРАЙНА: Лига П19
11:00Рух Лвов U19 - ЛНЗ Черкаси U19 -:-УКРАЙНА: Първенство - жени - Група на изпадащите
11:00Днипро-1 W - Динамо Киев W -:-УНГАРИЯ: ОТП Банк Лига
15:30Пакш - Уйпещ -:-18:00Мезьокьовешд-Жори - Ференцварош -:-
УНГАРИЯ: Меркантил Банк Лига
16:00Будафоки - Хонвед -:-16:00Шорокшар - Халадаш -:-
17:00Айка - Гирмот -:-
17:00Вашаш - БВСК-Зугло -:-
17:00Казинцбарцикаи - Чаквари -:-
17:00Печ МФК - Козармишлени СЕ -:-
17:00Сегед - Тисакечке -:-
УНГАРИЯ: НБ III - Североизток
11:00Кишварда II - Тисафюреди -:-11:00Уйпещ II - Путнок -:-
14:00РЕАК - Диошдьор II -:-
16:00Дебрецени ЕАК - Шеньо Карнифекс -:-
16:00Тисауйварош - Дьондьоши -:-
16:00Хатван - Циганд -:-
16:00ШБТК - Егер СЕ -:-
УНГАРИЯ: НБ III - Северозапад
11:00Гирмот II - Чорнай -:-16:00Дороги - III. керулети ТУЕ УПЕ -:-
16:00Келен - Балатонфуреди -:-
16:00СК Сопрон - Будайорши -:-
16:00Татабаня - Бичкей -:-
16:00Халадаш Занати - Дьор II -:-
УНГАРИЯ: НБ III - Югоизток
11:00Вашаш II - Монори -:-11:00Кечкемети ТЕ II - Кьорьошладени МШК -:-
11:00Хонвед II - ЕШМТК Будапеща -:-
16:00Мартфуи - Бекешчаба 1912 -:-
16:00Пензюдьор - Ходмезьовашархей ФК -:-
16:00ФК Дабаш - БКВ Елоре -:-
16:00Фюзешдярмат - Сегед II -:-
16:00Цегледи - Солноки МАВ -:-
УНГАРИЯ: НБ III - Югозапад
11:00МТК Будапеща II - Иванча -:-11:00Ференцварош II - Мохачи -:-
16:00Гардони Вароши - Фехервар ФК II -:-
16:00Дунафьолдвар - ПТЕ-ПЕАК -:-
16:00Майоши - Дунайварош ПАШЕ -:-
16:00Нагиканица - Сентлоринц -:-
16:00Сексарди - Капошвар -:-
УРУГВАЙ: Примера Дивисион - Апертура
00:00Дефенсор Сп. - Данубио -:-20:00Прогресо - Малдонадо -:-
22:30Мирамар - КА Серо -:-
УРУГВАЙ: Сегунда дивисион - Торнео Компетенсия
02:30Ла Лус - Арбиън -:-15:00Рентистас - Монтевидео Сити -:-
ФРАНЦИЯ: Дивизия 1 - Жени
14:30ПСЖ W - Дижон W -:-21:00Лион W - Льо Авър W -:-
ФРАНЦИЯ: Дивизия 2 - жени
13:00Роаси W - Ланс W -:-14:00Марсилия W - Орлеан W -:-
15:00Льо Ман W - Нант W -:-
15:00Метц W - Тонон Евиан W -:-
15:00Монтобан W - Алби-Марсак W -:-
15:00Ница W - Страсбург W -:-
ХАИТИ: Национално първенство - Откриваща серия
23:00Ривартибонитиен - Космопололитес -:-22:00Кавали - Расинг Хаитиен -:-
22:00Капоаз - Уанаминте -:-
23:00Томпет - Триумф Льонкур -:-
ХОНГ КОНГ: Висша лига
09:00Норт Дистрикт - Тай По -:-10:30Хонг Конг ФК - Лий Мен Уориърс -:-
12:00Хонг Конг Рейнджърс - Ейстърн АА -:-
ХОНДУРАС: Лига Насионал - Клаусура
01:00Реал Еспаня - Оланчо -:-03:15Виктория - Мотагуа -:-
23:00Хенесис - Маратон -:-
ЧАД: Висша дивизия - ЛПФН
17:00Елект Спорт - Аскът -:-17:00Ренесанс - АС Пси -:-
17:00Algoy - АС ДЖССИЕ -:-
ЧЕРНА ГОРА: Втора лига
15:00Беране - Отрант -:-ЧЕХИЯ: 1. Лига
15:00Баник Острава - Теплице -:-15:00Млада Болеслав - Злин -:-
15:00Храдец Кралове - Карвина -:-
18:00Ческе Будейовице - Спарта Прага -:-
ЧЕХИЯ: FNL
10:15Жижков - Сигма Оломуц B -:-ЧЕХИЯ: ЧФЛ - Група А
10:15Бохемианс 1905 B - Моторлет Прага -:-10:15Славия Прага B - ФК Робстав -:-
11:00Академия Таборско - Карлови Вари -:-
ЧЕХИЯ: ЧФЛ - Група Б
10:15Пардубице B - Либерец B -:-ЧЕХИЯ: MSFL
10:15Баник Острава B - Росице -:-15:00Зноймо - Хлучин -:-
ЧЕХИЯ: Дивизия B
14:00Адмира Прага B - Кладно -:-ЧЕХИЯ: Дивизия D
15:00Тасовице - Бърно B -:-ЧЕХИЯ: Дивизия E
15:00Вшеховице - Костелец на Хане -:-15:00Страни - Римаржов -:-
ЧЕХИЯ: Дивизия F
15:00Брунтал - Биловец -:-15:00Поланка над Одроу - Репище -:-
15:00Шумперк - Френщат под Радхощем -:-
ЧЕХИЯ: Южнобохемски КП
15:00Джуниър Стракониц - Осек -:-ЧЕХИЯ: Краловохрадецки КП
16:30Лазне Белохрад - Рихнов над Кнежноу -:-16:30Тинище н. Орл. - Добрушка -:-
16:30Хоржице - Червени Костелец -:-
16:30Ческа Скалице - Хлумец Над Цидлиноу B -:-
16:30Яромер - Наход -:-
ЧЕХИЯ: Оломуцки КП
15:00Бродек у Прерова - Желатовице -:-15:00Долани - Велке Лосини -:-
15:00Забржех - Белотин -:-
15:00СК Липова - Бохуньовице -:-
ЧЕХИЯ: Пардубицки КП
15:00Високе Мито B - Литомисъл -:-15:00Лазне Бохданеч - СК Пардубицки -:-
15:00Ланскроун - Холице -:-
15:00Просетин - Пржелуч -:-
15:00Свитави - Моравани -:-
ЧЕХИЯ: Пилзенски КП
16:30Зруч - Холишов -:-ЧЕХИЯ: Среднобохемски КП
16:30Поржичани - Седълчани -:-16:30Прухонице - Повлътавска ФА B -:-
16:30Соколец - Тоховице -:-
ЧЕХИЯ: Височина КП
15:00Пацов - Бистрице н.П. -:-15:30Нове Место на Мораве B - Велке Мезиржичи B -:-
15:30Рапотице - Сапели Полна -:-
ЧЕХИЯ: Злински КП
10:15Брумов - Хлук -:-15:00Невшова - Щитна над Вларжи -:-
15:00Францова Лхота - Лухачовице -:-
15:00Храховец - Морковице -:-
ЧЕХИЯ: Първа Лига - Жени
14:00Словачко W - Спарта Прага W -:-ЧЕХИЯ: 2. Лига - жени
16:00Храдец Кралове W - Оломуц W -:-ЧИЛИ: Примера Дивисион
23:00Коло Коло - Евертон -:-01:30Копиапо - Унион Ла Калера -:-
23:00Кобрелоа - У. Де Чили -:-
ЧИЛИ: Примера Б
23:00Курико Унидо - Ла Серена -:-01:30Депортес Темуко - Рейнджърс -:-
17:00С. Уондърърс - Махаянес -:-
17:00У. Де Консепсион - Реколета -:-
23:00Сан Луис - Антофагаста -:-
ЧИЛИ: Сегунда Дивисион
23:00Д. Пуерто Монт - Д. Консепсион -:-01:30Конкон Насионал - Реал Сан Хоакин -:-
23:00Хенерал Веласкес - Мелипия -:-
ЧИЛИ: Примера дивисион - жени
23:00Аудакс Италиано W - У. Католика W -:-16:00Кобресал W - У. Де Чили W -:-
ШВЕЙЦАРИЯ: Промоционална лига
16:00Сервет U21 - Делемонт -:-ШВЕЦИЯ: Алсвенскан
14:00ГАИС - Бромапойкарна -:-14:00Хамарби - Калмар -:-
16:30Хекен - Мялби -:-
ШВЕЦИЯ: Суперетан
15:00Ландскрона - Сандвикен -:-15:00Трелеборг - Одеволд -:-
ШВЕЦИЯ: Дивизия 1 - Север
14:00Питео - Асириска ФФ -:-14:30Солентюна - Умео ФК -:-
ШВЕЦИЯ: Дивизия 1 - Юг
16:00Енгелхолмс - Норби -:-16:00Онсала - Ариана -:-
ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Северен Свиаланд
13:00Далкурд - Кунгсенгенс -:-13:00ИК Франке - ФК Арланда -:-
14:00Фалу - Сандвикен -:-
14:00Шилебо - Фаршта -:-
ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Южен Йоталанд
13:00Карлскрона - ИФК Трелеборг -:-13:00Хьогаборг - Рапе ГОИФ -:-
14:00ИФК Берга - Балкан -:-
ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Южен Свиаланд
14:00Отвидаберг - Худинге -:-16:00Сирианска - Мьолби АИ ФФ -:-
16:00Ханинге - БК Юнгсбро -:-
ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Западен Йоталанд
14:00Юнсередс - Линдуме -:-ШВЕЦИЯ: Купа на Швеция - Жени - Плейофи
18:00Хамарби W - Хекен W -:-ШОТЛАНДИЯ: Премиършип
13:00Ливингстън - Селтик -:-ШОТЛАНДИЯ: ШЖПЛ 1 - жени - Група на изпадащите
14:00Монтроуз W - Хамилтън W -:-17:00Дънди Юн W - Спартанс ЛФК W -:-
17:00Мъдъруел W - Абърдийн W -:-
ШОТЛАНДИЯ: ШЖПЛ 1 - жени - Шампионска група
13:10Партик W - Хартс W -:-15:00Рейнджърс W - Хибърниън W -:-
17:10Глазгоу Сити W - Селтик W -:-
ЮЖНА АМЕРИКА: Първенство на Южна Америка - Жени Под17 - Финална група
22:00Колумбия U17 W - Еквадор U17 W -:-22:00Парагвай U17 W - Бразилия U17 W -:-
ЮЖНА АФРИКА: Висша лига
15:30Кейп Таун Спърс - Суолоус -:-ЮЖНА АФРИКА: Диски Чалъндж
10:00Амазулу U23 - Кейп Таун Спърс U23 -:-10:00Ричардс Бей U23 - ТС Галакси U23 -:-
12:00Стеленбош U23 - Мамелоди Съндаунс U23 -:-
ЮЖНА КОРЕЯ: К Лига 1
07:00Гангуон - Сеул -:-09:30Гуанджу ФК - Тегу -:-
ЮЖНА КОРЕЯ: К Лига 2
07:00Бучеон ФК 1995 - Гиеонгнам -:-07:00Чунам - Чеонан Сити -:-
09:30Сувон - Пусан -:-
ЮЖНА КОРЕЯ: К3 Лига
07:00Почон - Гуанджу КХНП -:-07:00Пусан Киотонг - Каннин -:-
07:00Янпхьон - Чунчон -:-
08:00Йоджу Ситизън - Сихунг Ситизън -:-
ЯМАЙКА: Висша лига
22:30Академия Лайм Хол - Тиволи -:-22:30Дънбихолдън - Кавалиър -:-
22:30Молинийс - Уотърхаус -:-
22:30Харбър Вю - Монтего Бей -:-
22:30Хъмбъл Лайънс - Маунт Плезънт -:-
ЯПОНИЯ: J3 Лига
06:00Гайнаре Тотори - Ванрауре -:-07:00Гираванц Китакюшу - Омия Ардиджа -:-
07:00Грула Мориока - Тегебаджаро Миядзаки -:-
07:00Нара Клуб - Канагава -:-
07:00Фукушима Юн - ЙСКК -:-
07:00Ямага - Гифу -:-
ЯПОНИЯ: УЕ Лига - жени
07:00Парсейро Нагано W - Урава W -:-07:00Сайтама W - Омия Ардиджа W -:-
07:00С-Осака W - Инак Кобе Леонеса W -:-
07:00Хирошима W - ДЖЕФ Юнайтед W -:-
ЯПОНИЯ: Надешико лига - жени
06:00Гунма W - Сетагая Сфида ФК W -:-06:00Миядзаки W - Йокохама ФК Сийгълс W -:-
06:00Нитайдай W - Куноичи W -:-
Заложете на Футбол от своето моб. устройство с bet365!
Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »
m.Flashscore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от Flashscore.com поради технически причини.