Футбол » 27.04.2024 » Всички
Заложете на Футбол от своето моб. устройство с bet365!
АНГЛИЯ: Висша лига
14:30Уест Хям - Ливърпул -:-17:00Манчестър Юнайтед - Бърнли -:-
17:00Нюкасъл Юн - Шефилд Юн -:-
17:00Уулвърхямптън - Лутън -:-
17:00Фулъм - Кристал Палас -:-
19:30Евертън - Брентфорд -:-
22:00Астън Вила - Челси -:-
БЪЛГАРИЯ: Efbet Лига - Лига на конференциите - групи
19:00Ботев Пловдив - Славия София -:-БЪЛГАРИЯ: Efbet Лига - Шампионска група
16:15ЦСКА София - Левски София -:-БЪЛГАРИЯ: Втора лига
13:15Спартак Варна - Монтана -:-17:00Бдин Видин - Литекс Ловеч -:-
17:00Беласица - Черноморец Балчик -:-
17:00Дунав Русе - Добруджа -:-
17:00Марица Пловдив - Струмска слава -:-
17:00Спортист Своге - ЦСКА 1948 II -:-
17:00Черноморец 1919 - Лудогорец II -:-
17:00Янтра Габрово - Спартак Плевен -:-
ГЕРМАНИЯ: Бундеслига
16:30Аугсбург - Вердер Бремен -:-16:30Байерн Мюнхен - Айнтрахт Франкфурт -:-
16:30Лайпциг - Дортмунд -:-
16:30Фрайбург - Волфсбург -:-
19:30Байер Леверкузен - Щутгарт -:-
ИСПАНИЯ: ЛаЛига
15:00Лас Палмас - Жирона -:-17:15Алмерия - Хетафе -:-
19:30Алавес - Селта Виго -:-
22:00Атл. Мадрид - Атл. Билбао -:-
ИТАЛИЯ: Серия А
16:00Лече - Монца -:-19:00Ювентус - Милан -:-
21:45Лацио - Верона -:-
ФРАНЦИЯ: Лига 1
22:00ПСЖ - Льо Авър -:-АВСТРАЛИЯ: А-Лига
10:15Нюкасъл Джетс - Сентрал Коуст Маринърс -:-10:15Уелингтън Финикс - Макартър ФК -:-
12:45Мелбърн Виктъри - Сидни Уондърърс -:-
АВСТРАЛИЯ: NPL ACT
08:00О'Конър Найтс - Йогали -:-08:00Тайгърс ФК - Канбера Олимпик -:-
АВСТРАЛИЯ: NPL Northern NSW
07:30Ламбтън Дж. - Валентин Ф. -:-09:00Лейк Макуори - Еджуърт И. -:-
09:30Мейтланд - Кукс Хил Юнайтед -:-
АВСТРАЛИЯ: НПЛ НСУ
12:00Маркони Сталиънс - Ст Джордж Сейнтс -:-12:00Хилс Бръмбис - Ст. Джордж Сити -:-
АВСТРАЛИЯ: НПЛ Куинсланд
12:30Мортън Сити Екселсиор - Голд Коуст Найтс -:-АВСТРАЛИЯ: НПЛ Южна Австралия
08:30Аделаида Хърватия Рейдърс - Пара -:-10:30Аделаида Кометс - Модбъри Джетс -:-
11:30Аделаида Олимпик - НЕ Метростарс -:-
АВСТРАЛИЯ: НПЛ Виктория
08:00Данденонг Тъндър - Ст. Олбънс -:-08:00Ейвъндейл ФК - Грийн Гъли -:-
08:00Манингам Юнайтед Блус - Данденонг Сити -:-
08:00Морланд Сити - Алтона Меджик -:-
10:00Порт Мелбърн Шаркс - Саут Мелбърн -:-
12:00Хюм Сити - Хайделберг Юн -:-
АВСТРАЛИЯ: Кепитъл висша лига
08:00Канбера Уайт Ийгълс - Бриндабела -:-08:00Канбера Ювентус - Уага Сити Уондърърс -:-
08:00Куинбеян Сити - Белконен Юн. -:-
08:15Ану - Уест Канбера У. -:-
АВСТРАЛИЯ: Щатска лига на Северен НЮУ
07:30Сеснок Сити Хорнетс - Торнтън Редбакс -:-07:30Уест Уолсенд - Уолсенд Ред Девилс -:-
09:00Белмонт Суонзи Юн. - Сингълтън Страйкърс -:-
АВСТРАЛИЯ: Първа лига на Нов Южен Уелс
08:00Булс Академи - Райдълмиър Лайнъс -:-10:00Кентърбъри Банкстоун - Дънбар Роувърс -:-
12:00Блектаун Спартанс - МТ Друит Таун -:-
12:00Бонириг Уайт Ийгълс - СД Рейдърс -:-
12:00Интер Лайънс - Дълуич Хил -:-
12:00Макартър Рамс - Нортърн Тайгърс -:-
12:00ЮНСУ - Хакоа Сидни -:-
АВСТРАЛИЯ: Висша лига на Куинсланд
09:45Мичълтън - Мортън Сити Екселсиор U21 -:-11:00Каболтюр - Ийстърн Събърбс -:-
11:00Саутсайд Ийгълс - СВК Тъндър -:-
12:00Лоугън Лайтнинг - Ипсуич -:-
АВСТРАЛИЯ: Щатски лига на Южна Австралия
08:30Солсбъри Юн. - Блу Ийгълс -:-08:30Уестърн Страйкърс - Къмбърланд Юн. -:-
09:00Аделаида Вайпърс - Фулъм Юнайтед -:-
09:30Уест Аделаида - Плейфорд Пейтриътс -:-
12:30Аделаида Кобрас - Аделаида Виктъри -:-
АВСТРАЛИЯ: Висша лига на Виктория
08:00Ийстърн Лайънс - Джордж Крос -:-08:00Мелбърн U21 - Булийн -:-
08:00Норт Джилонг - Кингстън Сити -:-
АВСТРАЛИЯ: А-Лига - жени - Плейофи
08:00Сидни W - Сентрал Коуст Маринърс W -:-АВСТРИЯ: Бундеслига - Група на изпадащите
18:00Волфсбергер AK - БВ Линц -:-18:00Тирол - А. Лустенау -:-
АВСТРИЯ: 2. Лига
15:15ФАК Виена - Фърст Виена -:-15:30Адмира - Лиферинг -:-
15:30Брегенц - Грацер -:-
15:30Щурм Грац (Am) - Дорнбрин -:-
АВСТРИЯ: Регионална лига - Изток
17:00Виенер Виктория - Нойзидл -:-18:30Леобендорф - Виенер -:-
АВСТРИЯ: Регионална лига - Централна
16:00Рийд (Am) - Волфсбергер (Am) -:-АВСТРИЯ: Регионална лига - Запад
14:30Бишофсхофен - Райхенау -:-15:00Куфщайн - СК Имст -:-
15:30Валс-Грюнау - ФК Волфурт -:-
17:00РВ Ранквайл - А. Залцбург -:-
17:00Рьотис - ТШФ Ст. Йохан -:-
18:00Мьоц/Зилц - Заалфелден -:-
18:00Хоенемс - Алтах U21 -:-
19:00Швац - Дорнбирнер С. -:-
АВСТРИЯ: Бургенланд
18:00Клингенбах - Шатендорф -:-18:00Пинкафелд - Дойчкройц -:-
19:00Бад Зауербрун - АШФ Зигендорф -:-
19:00Кофидиш - Маргаретен -:-
АВСТРИЯ: Карнтен
16:30Атус Фелден - Шпитал -:-АВСТРИЯ: Нидерйостеррайх
17:00Ст. Полтен (Am) - Глогниц -:-17:30Ст. Петер ин дер Ау - Шремс -:-
19:00Вайдхофен/Тая - Рец -:-
20:00Нойщад - Ортман -:-
АВСТРИЯ: Оберйостеррайх
16:00Аскьо Йод - Еделвайс -:-17:30Дитах - Перг -:-
17:30Фрийдбург - Ст. Мартин им Мулрайс -:-
17:30Шалербах - Остермитинг -:-
17:30ШПГ Велс II - Мондзее -:-
АВСТРИЯ: Щайермарк
18:00Хартберг (Am) - Калсдорф -:-19:00Лафниц (Am) - Хайлигенкройц -:-
АВСТРИЯ: Форарълберг
16:00ФК Лустенау - Ротенберг -:-17:00Адмира Дорнбирн - Лохау -:-
17:00Ненцинг - Гьофис -:-
18:00Албершвенде - Хард -:-
18:00ФК Хьохст - Ег -:-
АВСТРИЯ: Виена
16:00Вайнербергер - Мансворт -:-16:30Зимерингер - АШФ 13 Виена -:-
17:001980 Виена - Швехат -:-
17:00Кагран - А XIII-Аухоф Център -:-
17:00Щадлау - ВАФ Бригитенау -:-
АВСТРИЯ: Бундеслига - жени
13:45Аустрия Виена W - Нойленгбах W -:-16:00Дорнбрин W - Бергхайм W -:-
17:30Ст. Пьолтен W - Щурм Грац W -:-
АЗЕРБАЙДЖАН: Висша лига
17:00Сабах Баку - Сабаил -:-АЛБАНИЯ: Супер лига
19:00Динамо Тирана - Лячи -:-19:00Скендербеу - Ерзени -:-
АЛЖИР: Дивизия 1
18:00АСО Шлеф - Магра -:-18:00Бен Акнун - ЖС Кабили -:-
22:00МК Алжир - Параду -:-
АЛЖИР: Лига 2
17:00Анаба - Телагема -:-17:00Арба - Колеа -:-
17:00АСМ Оран - Темушент -:-
17:00Батна - Мила -:-
17:00Бордж Менаил - МО Константин -:-
17:00Видад Адаби де Буфарик - Ел Хемис -:-
17:00ГК Маскара - Гуир Абадла -:-
17:00Гозлан - Хемис Ел Хешна -:-
17:00Мостаганем - Медеа -:-
17:00Олимпик Акбу - Харах -:-
17:00Олимпик Магране - Еулма -:-
17:00Оуед Сли - УА Мостаганем -:-
17:00РК Коуба - ЖСМ Тиарет -:-
17:00СК Мешерия - Хюсеин Дей -:-
17:00Хруб - Уаргла -:-
17:00Шелгум - МСП Батна -:-
АНГЛИЯ: Чемпиъншип
17:00Блекбърн - Ковънтри -:-17:00Бристол Сити - Родъръм -:-
17:00Кардиф - Мидълзбро -:-
17:00Милуол - Плимут -:-
17:00Норич - Суонзи -:-
17:00Саутхямптън - Стоук Сити -:-
17:00Уотфорд - Съндърланд -:-
17:00Хъдърсфилд - Бирмингам -:-
17:00Шефилд Уен - Уест Бром -:-
22:00Хъл - Ипсуич -:-
АНГЛИЯ: Лига 1
14:30Барнзли - Нортхямптън -:-14:30Дарби - Карлайл -:-
14:30Екзитър - Оксфорд Юн -:-
14:30Линкълн - Портсмут -:-
14:30Питърбро - Болтън -:-
14:30Порт Вейл - Кеймбридж Юн -:-
14:30Рединг - Блекпул -:-
14:30Стивънидж - Челтънъм -:-
14:30Уигън - Бристол Роувърс -:-
14:30Уикъмб - Чарлтън -:-
14:30Флийтууд - Бъртън -:-
14:30Шросбъри - Лейтън Ориент -:-
АНГЛИЯ: Лига 2
17:00Акрингтън - Транмиър -:-17:00Бароу - Мансфийлд -:-
17:00Брадфорд - Нюпорт -:-
17:00Джилингам - Донкастър -:-
17:00Колчестър - Крю -:-
17:00Кроули - Гримсби -:-
17:00Милтън Кийнс Донс - Сътън -:-
17:00Рексъм - Стокпорт -:-
17:00Солфърд - Харогейт -:-
17:00Суиндън - Моркамб -:-
17:00Уимбълдън - Уолсол -:-
17:00Форест Грийн - Нотс Каунти -:-
АНГЛИЯ: Национална лига - Плейофи
19:30Барнет - Солихъл Мурс -:-АНГЛИЯ: Национална лига - Север - Плейофи
17:00Скънторп - Бостън -:-АНГЛИЯ: Национална лига - Юг - Плейофи
17:00Челмсфорд - Брейнтрий -:-АНГЛИЯ: НПЛ Висша дивизия
17:00Адъртън - Уъркзоп -:-17:00Аштън Юн. - Марийн -:-
17:00Басфорд - Бамбър Бридж -:-
17:00Гейнсбъро - Радклиф -:-
17:00Матлок - Брадфорд ПА -:-
17:00Морпет - Стафорд -:-
17:00Уитби - Макълсфийлд -:-
17:00Уорингтън Райландс - Илкъстън -:-
17:00Уоркингтън - Гайзли -:-
17:00ФК Юнайтед - Ланкастър -:-
АНГЛИЯ: Southern League Premier Central
17:00Бромсгроув - Баруел -:-17:00Бъркамстед - Хелсоуен -:-
17:00Колвил - Телфорд -:-
17:00Лемингтън - Съдбъри -:-
17:00Лонг Ийтън - Лейстън -:-
17:00Микълоувър - Стамфорд -:-
17:00Редич - Нийдъм Маркет -:-
17:00Ройстън - Стратфорд -:-
17:00Ст. Айвс - Алвечърч -:-
17:00Хичин - Стурбридж -:-
АНГЛИЯ: Southern League Premier South
17:00Бекънсфийлд - Плимут Паркуей -:-17:00Блекнел - Хейс & Йединг -:-
17:00Гоуспорт - Чешъм -:-
17:00Дидкът - Хендън -:-
17:00Дорчестър - АФК Тотън -:-
17:00Мертир Таун - Хароу -:-
17:00Салисбъри - Хануел Таун -:-
17:00Суиндън С - Уинчестър -:-
17:00Тивъртън - Шолинг -:-
17:00Уолтън & Хершам - Пуул -:-
17:00Хънгърфорд - Бейсингстоук -:-
АНГЛИЯ: Истмиън лига - Висша дивизия
17:00Билърики - Маргейт -:-17:00Богнър Риджис - Фолкстоун -:-
17:00Дълуич Хамлет - Крей Уондърърс -:-
17:00Енфилд Таун - Чатъм -:-
17:00Канви - Хейстингс -:-
17:00Уайтхоук - Потърс -:-
17:00Уингейт & Финчли - Каршалтън -:-
17:00Харингей - Луис -:-
17:00Хаштаг - Чесхънт -:-
17:00Хорнчърч - Кингстониън -:-
17:00Хоршъм - Конкорд -:-
АНГЛИЯ: Професионална лига за развитие
13:00Бърнли U21 - Бристол Сити U21 -:-АНГЛИЯ: Висша лига Под18
13:00Астън Вила U18 - Кристал Палас U18 -:-13:00Рединг U18 - Фулъм U18 -:-
13:00Саутхямптън U18 - Брайтън U18 -:-
13:00Стоук Сити U18 - Блекбърн U18 -:-
14:00Ливърпул U18 - Уулвърхямптън U18 -:-
14:00Лийдс U18 - Манчестър Сити U18 -:-
14:00Норич U18 - Арсенал U18 -:-
14:00Тотнъм U18 - Уест Бром U18 -:-
14:00Челси U18 - Лестър U18 -:-
14:30Евертън U18 - Нюкасъл Юн U18 -:-
14:30Манчестър Юнайтед U18 - Съндърланд U18 -:-
16:00Нотингам U18 - Мидълзбро U18 -:-
АНГОЛА: Джирабола
17:00КД Лунда Сул - Петро Атлетико -:-17:00К.Р.Д. Либоло - Саграда -:-
17:30Интерклубе - Униао се Маланже -:-
18:00Деспортиво Уила - Бравош до Макиш -:-
АНДОРА: Първа дивизия
21:30Есперанса - Карой -:-АРЖЕНТИНА: Примера насионал
20:30Тристан Суарес - КА Естудиантес -:-21:30Алмагро - Алмиранте Браун -:-
22:35Патронато - Тайерес (Р.Е) -:-
00:00Нуева Чикаго - Клуб Атлетико Митре -:-
00:40Агропекуарио - Сан Мартин Т. -:-
АРЖЕНТИНА: Торнео Федерал
21:00Сиудад Боливар - Феро Хен. Пико -:-21:30Депортиво Камионерос - Библиотека Атенас -:-
22:00Индепендиенте Чивилкой - Спортиво Белграно -:-
22:00Крусеро дел Норте - Бока Унидос -:-
00:30Сармиенто Ресистенсия - Сармиенто де Ла Банда -:-
АРЖЕНТИНА: Примера Б - Апертура
03:10Екскурсионистас - Деп. Мерло -:-21:30Архентино де Мерло - Линиерс -:-
21:30Вия Сан Карлос - Депортиво Арменио -:-
21:30Док Суд - Феникс -:-
21:30Сан Мартин Бурсако - Канюелас -:-
21:30Спортиво Италиано - Комуникасионес -:-
21:30УАИ Уркиса - Лос Андес -:-
АРЖЕНТИНА: Примера С - Апертура
21:30Викториано А. - Хусто Хосе де Уркиса -:-21:30Леандро Н. Алем - Юпанки -:-
21:30Мерседес - Депортиво Мунис -:-
21:30Пуерто Нуево - Итусаинго -:-
21:30Сентрал Кордоба - Хенерал Ламадрид -:-
АРЖЕНТИНА: Торнео Промосионал Аматер - Апертура
21:30Атлетико Пилар - Есейса -:-21:30Провинсиал - Белграно Сарате -:-
21:30Хувентуд де Бернал - Сосиал Атлетико Телевисион -:-
АРЖЕНТИНА: Примера А - жени - Апертура
17:00Сосиал Атлетико Телевисион W - Бока Хуниорс W -:-21:00Платенсе W - Банфийлд W -:-
21:00Уракан W - Расинг Клуб W -:-
21:30Екскурсионистас W - Сан Лоренцо W -:-
АРМЕНИЯ: Висша лига
15:00Западна Армения - Арарат-Армения -:-18:00Ширак Гюмри - Ноа -:-
АРМЕНИЯ: Първа лига
15:00Мика - Андраник -:-15:00BKMA 2 - Сюник -:-
БАНГЛАДЕШ: Висша лига
12:45Брадърс У. - Читагонг Абахани -:-12:45Мохамедан - Полиция на Бангладеш -:-
14:45Башундара Кингс - Джамал -:-
БАХРЕЙН: Висша лига
19:00Ал-Мухарак - Ал-Хала -:-19:00Ал Рифа - Ситра -:-
19:00Ал-Шабаб - Ийст Рифа -:-
БЕЛАРУС: Висша лига
16:00Ислох Минск - Неман -:-18:00Жодино - Сморгон -:-
20:15Дняпро - Дин. Минск -:-
БЕЛАРУС: Първа лига
14:00Шахтьор Солигорск 2 - БАТЕ 2 -:-15:00Нива Долбизно - ФК Слоним -:-
16:00Барановичи - Лида -:-
17:30Енергетик-БГУ Минск - Белшина -:-
БЕЛАРУС: Висша лига - жени
13:30Зорка-БДУ W - Витебск W -:-БЕЛГИЯ: Юпилер Лига - Изпадане
17:00Патро Айсден - Дайнзе -:-21:00Варегем - Ломел СК -:-
БЕЛГИЯ: Юпилер Лига - Лига на конференциите - групи
17:00Мехелен - Льовен -:-19:15Стандарт Лиеж - Синт Тройден -:-
21:45Гент - Вестерло -:-
БЕЛГИЯ: Национална дивизия 1
20:30Десел - Сен Елоа -:-20:30Тесендерло - Хогстратен -:-
21:00Антверп B - Шарлероа B -:-
21:00Виртон - Хайст -:-
21:00ОК Шарлероа - РААЛ Ла Лувиер -:-
БЕЛГИЯ: Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
21:00Ренесанс Монс - Мо -:-21:00Стад Вервитоа - Йете -:-
21:00Унион Рошфортоаз - Роял Юнион СЖ 2 -:-
21:00УР Ла Лувиер - Ла Каламин -:-
БЕЛГИЯ: Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
21:00Торхаут - Серкъл Брюж 2 -:-БЕЛГИЯ: Супер лига - жени - Етап на загубилите
17:00Варегем W - Фемина Волуве W -:-БЕЛГИЯ: Супер лига - жени - Етап на победителите
14:30РСК Андерлехт W - Стандарт Лиеж W -:-17:15Клуб Брюж W - Льовен W -:-
БЕЛГИЯ: Първа Национална - Жени
18:00Алкен W - Аалст W -:-18:00Варегем II W - Вестерло W -:-
18:00Гент II W - Льовен II W -:-
18:00Клуб Брюж II W - РСК Андерлехт II W -:-
18:00Стандарт Лиеж II W - Генк II W -:-
18:00Фамкес Меркем W - Монс W -:-
19:00Тийнен W - Молдаво W -:-
21:00РФК Лиеж W - Шастър W -:-
БЕНИН: Лига 1 - Група на изпадащите
18:00Азиза - Уида -:-18:00Полийс - JAK -:-
18:00Реал Спорт - Динамик Джугу -:-
18:00Солей - Бюфл ду Боргу -:-
18:00Тонер - Пантерес -:-
БЕНИН: Лига 1 - Шампионска група
18:00Бани Гансе - Ас Котону -:-18:00Динамо Абомей - Айема -:-
18:00Драгънс - Дадже -:-
18:00Рукан - Дамиса -:-
БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: WWIN Лига БиХ
14:30Слога - Звезда 09 -:-17:00ГОСК Габела - Железничар -:-
БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: Първа лига - ФБиХ
18:00Горажде - БФК Сим Бау -:-18:00Градачац - Градина Сребреник -:-
18:00Младост ДК - Слобода -:-
18:00Томислав - Какан -:-
18:00Хаджичи - Йединство Бихач -:-
БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: Първа лига - РС
17:30БСК Баня Лука - Романия Пале -:-17:30Дрина Зворник - Модрича -:-
17:30Козарска Дубица - Козара -:-
17:30Лактаси - Приедор -:-
17:30Леотар - Славия -:-
17:30Мърконич град - Железничар Баня Лука -:-
17:30Фамос Войковици - Невесине -:-
БОТСВАНА: Висша лига
16:30Маситоака - БДФ XI -:-16:30Морупуле - Холи Гоуст -:-
16:30Нико Юнайтед - Суа Фламингос -:-
16:30Секюрити Системс - Тафик ФК -:-
БРАЗИЛИЯ: Серия А
22:00Вашко - Крисиума -:-00:30Куяба - Атлетико-МГ -:-
БРАЗИЛИЯ: Серия B
01:00Итуано - Операрио -:-01:00Спорт Ресифе - Вила Нова ФК -:-
02:00Авай - Сантош -:-
03:00Гуарани - Шапекоензе-СК -:-
23:00КРБ - Амазонаш -:-
23:00Пайсанду Па - Ботафого СП -:-
00:00Америка МГ - Новоризонтино -:-
БРАЗИЛИЯ: Серия C - Първи етап
23:00Сампайо Кореа - Фигуерензе -:-23:00AБC - Наутико -:-
БРАЗИЛИЯ: Серия D
21:00Ипора - Униао Рондонополис -:-21:00Санта Круз де Натал - Трезе ПБ -:-
21:30Авенида - Каскавел -:-
22:00Атлетико-СЕ - Потигуар де Мосоро -:-
22:00Жуазейрензе - Итабаяна -:-
22:00Интернасионал де Лимейра - Поусо Алегре -:-
22:00Капитал ФК - Реал Бразилия -:-
22:00Манауара - Рио Бранко -:-
22:00Патросинензе - Агуа Санта -:-
22:00Петролина - Жакуйпензе -:-
22:00Ривър-ПИ - Агуя де Мараба -:-
22:00Сера - Аудакс РЖ -:-
22:00Сержипи - АСА -:-
23:00КСЕ - Ретро -:-
00:00Принсеза Солимоеш - Сао Раймундо РР -:-
00:00Сао Жозе ЕК - Коста Рика -:-
00:00Сианорте - Ерсилия Луз -:-
00:30Португеза РЖ - Ипатинга -:-
БРАЗИЛИЯ: Акреано - Втори етап
23:30Галвез - Вашко да Гама АК -:-БРАЗИЛИЯ: Сеарензе 2 - Плейофи
22:00Тирол - Карири ФК -:-БРАЗИЛИЯ: Матогросензе 2
22:00Рондонополиш - Acao -:-БРАЗИЛИЯ: Паулиста А3 - Плейофи
00:00Вотупорангенсе - Гремио Пруденте -:-БРАЗИЛИЯ: Paulista B - Първи етап
21:00Мауа - Мантикейра -:-21:00Танаби - Интер де Бебедоуро -:-
21:00Униао Моги - Atletico Mogi -:-
21:00Фламенго СП - Barcelona SP -:-
21:00AEA Aracatuba - Фернандополис -:-
21:00Colorado Caieiras - Сао Карлуш -:-
БРАЗИЛИЯ: Рораймензе - Втори етап
23:30Атл. Рорайма - Прогресо -:-БРАЗИЛИЯ: Копа Ешпирито Санто - Първи етап
21:00Дешпортива - Рио Бранко ЕС -:-БРАЗИЛИЯ: Копа Рио П20 - Плейофи
21:00Вашко U20 - Фламенго U20 -:-БРАЗИЛИЯ: Баяно П20
15:00Баия де Фейра U20 - Баия U20 -:-15:00Катуензе U20 - Ипиранга U20 -:-
21:00Естрела Де Марко U20 - SSA U20 -:-
21:00Жакобина U20 - Камакариензе U20 -:-
21:00Жеки U20 - Барселона U20 -:-
21:00Жуазейрензе U20 - Алагойняс U20 -:-
21:00Итабуна U20 - Грапиуна U20 -:-
БРАЗИЛИЯ: Капишаба П20 - Плейофи
21:00Вилавеленсе U20 - Рио Бранко ЕС U20 -:-21:00Нова Венесия U20 - Капишаба СК U20 -:-
БРАЗИЛИЯ: Катаринензе П20
21:00Авай U20 - Крисиума U20 -:-21:00Ерсилия Луз U20 - Бара ФК U20 -:-
21:00Марсилио Диас U20 - Шапекоензе-СК U20 -:-
БРАЗИЛИЯ: Гояно П20
21:30Гояс U20 - Гуапо М19 U20 -:-БРАЗИЛИЯ: Паранаензе П20 - Първи етап
21:30АА Игуасу U20 - Сианорте U20 -:-21:30Андрауш Бразил U20 - Коритиба U20 -:-
21:30Араукария U20 - Хоуп Интернасионал U20 -:-
21:30Атлетико-ПР U20 - Арапонгас U20 -:-
21:30Бател U20 - Камбе U20 -:-
21:30Ирати U20 - Операрио ПР U20 -:-
21:30Кампо Моурао U20 - Гремио Маринга U20 -:-
21:30Каскавел U20 - Азуриз U20 -:-
21:30Параня U20 - Апукарана СК U20 -:-
21:30Патриотас U20 - Рио Бранко ПР U20 -:-
21:30Прудентополис U20 - Роландия ЕК U20 -:-
21:30Сао Жозеенсе U20 - Лондрина U20 -:-
БРАЗИЛИЯ: Паулиста П20 - Първи етап
21:00КА Жувентус U20 - Коринтианс U20 -:-21:00Клуб Витал U20 - Сао Пауло U20 -:-
21:00Комерсиал U20 - Ботафого СП U20 -:-
21:00Португеза Сантиста U20 - Сантош U20 -:-
21:00Португеза U20 - Палмейрас U20 -:-
БРАЗИЛИЯ: Пернамбукано П20 - Първи етап
21:00Агия ФК U20 - Санта Круз U20 -:-21:00Жагуар U20 - КА Порто U20 -:-
21:00Наутико U20 - Сете де Сетембро U20 -:-
21:00Ретро U20 - Бело Жардим U20 -:-
21:00Спорт Ресифе U20 - Сентро Лимоейрензе U20 -:-
22:00Ипожука U20 - Америка ПЕ U20 -:-
22:00Петролина U20 - Атлетико Тореш U20 -:-
БРАЗИЛИЯ: Бразилейро - жени
17:00Гремио W - Аваи Киндерман W -:-21:00Ботафого W - Атлетико-МГ W -:-
21:00Реал Бразилия W - Интернасионал W -:-
22:00Крузейро W - Америка Минейро W -:-
БРАЗИЛИЯ: Бразилейро А2 - жени
21:00Форталеза W - VF4 W -:-22:303Б да Амазония W - Ремо W -:-
БРАЗИЛИЯ: Бразилейро А3 - жени
21:00Вашко W - Vila Nova ES W -:-21:00Насионал де Муриае W - Acao W -:-
21:30Алианса ГО W - Вила Нова ФК W -:-
21:30Brasil de Farroupilha W - Fluminense de Joinville W -:-
22:00Операрио МС W - Коритиба W -:-
БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Югоизточна
17:00Асеновец - Родопа Смолян -:-17:00Гигант Съединение - Ботев II -:-
17:00Димитровград - Розова долина -:-
17:00Левски Карлово - Берое II -:-
17:00Секирово Раковски - Атлетик Куклен -:-
17:00Сливен - Карнобат -:-
18:00Локомотив Пловдив II - Загорец -:-
18:00Созопол - Саяна Хасково -:-
БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Югозападна
16:00Витоша - ЦСКА 1948 III -:-16:00Костинброд - Балкан Ботевград -:-
16:00Левски София II - Вихрен -:-
16:00Оборище - Миньор Перник -:-
16:00Пирин Разлог - Септември Симитли -:-
16:00Рилски Спортист - Ботев Ихтиман -:-
16:00Славия София 2 - Септември София 2 -:-
16:00Хебър 2 - Кюстендил -:-
16:00ЦСКА София II - Сливнишки герой -:-
БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Североизточна
16:00Локомотив Русе - Устрем Дончево -:-16:00Рилци - Доростол -:-
16:00Светкавица - Септември Тервел -:-
17:00Спартак Варна II - Фратрия -:-
БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Северозападна
17:00Вихър Славяново - Янтра Полски Тръмбеш -:-17:00Етър II - Ботев Враца II -:-
17:00Локомотив ГО - Боруна -:-
17:00Локомотив Мездра - Дреновец -:-
17:00ОФК Левски - Севлиево -:-
17:00Ювентус Малчика - Академик Свищов -:-
ВЕНЕЦУЕЛА: Лига ФУТВЕ - Апертура - четиристранен
23:00Ла Гуаира - Универсидад Сентрал -:-ВЕНЕЦУЕЛА: Лига ФУТВЕ 2 - Апертура
22:00Нуева Еспарта - Маритимо -:-22:30Фронтера - Ероес де Фалкон -:-
ГАМБИЯ: GFA Лига
19:30Отбор Рино - Бомбада -:-ГАНА: Премиър Лига
18:00Адуана - Карела -:-18:00Бехем Юнайтед - Харт ъф Лайънс -:-
18:00Медеама - Асанте Кокото -:-
18:00Нейшънс ФК - Бибиани Голд Старс -:-
18:00Самартекс - Грейт Олимпикс -:-
21:00Харт оф Оук - Акра Лайънс -:-
ГАНА: Дивизия Лига 1
18:00Вижън - Кофоридуа -:-18:00ВК Уориърс - УА Пауър -:-
18:00Маана - Стедфаст -:-
18:00Текиман Хироус - Тамале Сити -:-
ГВАТЕМАЛА: Лига Насионал - Клаусура - Плейофи
21:00Кобан Империал - Комуникасионес -:-00:00Депортиво Микско - Ахуапа -:-
ГВИНЕЯ: Лига 1
19:00Ренесанс - Калум Стар -:-19:00Хороя - Флам Олимпик -:-
ГЕРМАНИЯ: Втора Бундеслига
14:00Брауншвайг - Хамбургер -:-14:00Падерборн - Елверсберг -:-
14:00Холщайн Кил - Кайзерслаутерн -:-
21:30Шалке - Дюселдорф -:-
ГЕРМАНИЯ: Трета лига
15:00Виктория Кьолн - Пройсен Мюнстер -:-15:00Дортмунд II - Ауе -:-
15:00Дуисбург - Зандхаузен -:-
15:00Регенсбург - Дрезден -:-
15:00Саарбрюкен - Халешер -:-
17:30Ферл - Манхайм -:-
ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Север
14:00Хамбургер II - Хафелсе -:-14:00Холщайн Кил II - Ст. Паули II -:-
18:00Олденбург - Йеделох -:-
ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Североизток
14:00Ерфурт - Лукенвалде -:-14:00Кемницер ФК - Мойзелвиц -:-
17:00Енерги Котбус - Локомотиве Лайпциг -:-
ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Запад
15:00Алемания Аахен - Бохолт -:-15:00Ален - Дюрен -:-
15:00Виденбрюк - Падернборн II -:-
15:00Оберхаузен - Рьодингхаузен -:-
ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Югозапад
15:00Айнтрахт Франкфурт II - Балингер -:-15:00Касел - ФК 08 Хомбург -:-
15:00Кобленц - Кикерс Офенбах -:-
15:00Майнц II - Фрайберг -:-
15:00Хофенхайм II - Шот Майнц -:-
15:00Щайнбах Хайгер - Валдорф -:-
15:00Щут. Кикерс - Щутгарт II -:-
ГЕРМАНИЯ: Регионална лига Байерн
15:00Байерн II - Ашафенбург -:-15:00Нюрнберг II - Вюрцбургер Кикерс -:-
15:00Филцинг - Бамберг -:-
15:00Шалдинг - Бургхаузен -:-
15:00Швайнфурт - Аубщад -:-
ГЕРМАНИЯ: Оберлига NOFV-Север
14:00ТБ Берлин - Ратенов -:-15:00Рощокер ФК - Лихтенберг -:-
ГЕРМАНИЯ: Оберлига NOFV - Юг
15:00Арнщад - Плауен -:-15:00Ауербах - Хале -:-
15:00Бишофсвердаер - Магдебург II -:-
15:00Фрайтал - Айнхайт Рудолщад -:-
15:00Халберщад - Бауцен -:-
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Шлезвиг-Холщайн
14:30Бордесхолм - Ноймюнстер -:-15:00Ноймюнстер - Фленсбург -:-
15:00Нордмарк Сатруп - ШК Вайхе-08 II -:-
15:30Пройсен Райнфелд - Интер Тюркшпор Кил -:-
16:00Хоенвещед - Любек II -:-
19:00Олденбюргер - Хайдер СФ -:-
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Хамбург
15:00Тюркие Вилхелмсбург - Буххолц 08 -:-16:30Алтона - ХЕБК Хамбург -:-
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Бремен
13:30БТШ Нойщад - Волфратсхаузен -:-14:00Фатан Бремен - Бремерхавен -:-
15:00Бринкумер - Унион 60 Бремен -:-
15:30Аумунд-Фегезак - Геестемюнде -:-
17:00Блокдик - Комет Арстен -:-
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Нидерзаксен
16:00Рамлинген-Елерсхаузен - Шьонинген -:-17:00Айнтрахт Целе - Арминия Билефелд -:-
19:15ТуШ Берзенбрюк - Хееслинген -:-
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Хесен
15:00Фернвалд - Ффб Марбург -:-15:00Ханауер СК - Баунатал -:-
16:00Алценау - Ханау -:-
16:00Вайденхаузен - Едерсхайм -:-
16:00Валдгирмес - Тюрк Гюджю Фрийдберг -:-
16:00Виктория Грисхайм - Гийсен -:-
16:00Ерлензее - Хюнфелдер -:-
16:00ТУШ Диткирхен - Щадталендорф -:-
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
15:00Карбах - Вормс -:-16:30Ауерсмахер - Космос Кобленц -:-
16:30Баумхолдер - Морлаутерн -:-
16:30Дуденхофен - Кайзерслаутерн II -:-
17:00Арминия Лудвигсхафен - Валдалгесхайм -:-
19:00Битбург - Енгерс -:-
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Байерн - Север
15:30Кобург - Инголщад II -:-16:00Байерн Хоф - Гебенбах -:-
16:00Ноймаркт - Хам -:-
16:00ШФ Донаущауф - АТШФ -:-
18:00Амертал - Вюрцбургер ФФ -:-
18:00Елтерсдорф - Нойдросенфелд -:-
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Байерн - Юг
15:00Дахау - Хаймщетен -:-15:00Дизенхофен - Ерлбах -:-
15:00Котерн-Ст. Манг - Швабен Аугсбург -:-
15:00Ландсберг - Изманинг -:-
15:00Мюнхен 1860 II - Райн/Лех -:-
16:00Гунделфинген - Пипинсрийд -:-
16:30Нордлинген - Зонтхофен -:-
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Баден-Вюртемберг
15:00Бакнанг - ФК 08 Вилинген -:-15:00Пфорцхайм - Нормания Гмунд -:-
16:30АТШФ Мучелбах - Офенбургер -:-
16:30Бисинген-Бисинген - Ройтлинген -:-
16:30Манхайм - ФК Нотинген -:-
16:30Оберахерн - ФК Холцхаузен -:-
16:30Холенбах - Равенсбург -:-
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Нидерхайн
19:00Шьонебек - Германия Ратинген -:-19:00Юрдинген - Фринтроп -:-
ГЕРМАНИЯ: Младежка Бундеслига Север
12:00Йена U19 - Ст. Паули U19 -:-12:00Хановер U19 - Дрезден U19 -:-
14:00Лайпциг U19 - Херта U19 -:-
14:30Волфсбург U19 - Унион Берлин U19 -:-
16:30Вердер Бремен U19 - Брауншвайг U19 -:-
ГЕРМАНИЯ: Юношеска Бундеслига - Юг
12:00Аугсбург U19 - Хофенхайм U19 -:-12:00Хайденхайм U19 - Айнтрахт Франкфурт U19 -:-
14:00Фюрт U19 - Байерн U19 -:-
14:00Щутгарт U19 - Мюнхен 1860 U19 -:-
ГЕРМАНИЯ: Юношеска Бундеслига - Запад
14:00Алемания Аахен U19 - Вуперталер U19 -:-ГИБРАЛТАР: Национална лига - Шампионска група
20:30Линкълн Ред Импс - Юръп Пойнт -:-ГРУЗИЯ: Еровнули лига
18:00Иберия 1999 - Торпедо Кутаиси -:-19:00Дила Гори - Самгурали -:-
20:00Динамо Батуми - Гагра -:-
ГРУЗИЯ: Crystalbet Erovnuli Liga 2
15:00Рустави - ВИТ Грузия -:-15:00Хоби - Спаери -:-
15:30Болниси - Динамо Тбилиси 2 -:-
18:00Локо. Тбилиси - ФК Гареджи Сагареджо -:-
19:00Щурми - Душети -:-
ГЪРЦИЯ: Супер Лига - Група на изпадащите
20:00Астерас Триполис - ОФИ Крит -:-20:00Волос - Пансерайкос -:-
20:00Кифисиа - ПАС Янина -:-
20:00Панетоликос - Атромитос -:-
ГЪРЦИЯ: Супер лига 2 - Група за промоция
16:00АЕЛ Лариса - АЕК B -:-ГЪРЦИЯ: Супер лига 2 - Група на изпадащите
16:00Диагорас - Панатинайкос B -:-ГЪРЦИЯ: Дивизия А - жени
13:45Панатинайкос W - ПАОК W -:-ДАНИЯ: Втора Дивизия - Група за промоция
15:00Миделфарт - Роскилде -:-ДАНИЯ: Втора Дивизия - Група на изпадащите
14:45ФА 2000 - Брабранд -:-ДАНИЯ: 3-та дивизия - Група на изпадащите
14:00Вейгаард - Люсенг -:-15:00СфБ-Оуре - Йънг Бойс ФД -:-
15:00Холстебро - Ванльосе -:-
ДАНИЯ: 3-та дивизия - Шампионска група
14:00Исхой Болдклуб - БК Фрем -:-14:00Холбек - Несби -:-
ДАНИЯ: Купа на Дания - жени
14:00Орхус W - Брьондби W -:-16:00Нордселанд W - Нествед W -:-
ДЖИБУТИ: Дивизия 1
15:00Брегова орхана - CDC Q7 -:-17:30Дихил - Жандармери -:-
ДОМИНИКАНСКА РЕПУБЛИКА: ЛДФ
00:00Вега Реал - Атлетико Пантоха -:-02:00Мока - Универсидад О&М -:-
ЕВРОПА: Висша лига (Крим)
15:00Алуща-Крим - Gvardiya -:-ЕВРОПА: Шампионска лига - Жени - Плейофи
19:30Челси W - Барселона W -:-ЕГИПЕТ: Висша лига
17:00Баладият Ел Махала - ЗЕД -:-20:00Ел Гуна - Ал Итихат -:-
ЕКВАДОР: Лига Про - Първи етап
03:00Деп. Куенка - Мушук Руна -:-21:00У. Католика - Кумбая -:-
23:30Либертад - Оренсе -:-
ЕЛ САЛВАДОР: Примера дивисион - Клаусура
00:00Алианса ФК - Фуерте Сан Франсиско -:-00:00Хокоро - Мунисипал Лимено -:-
ЕСТОНИЯ: Майстрилига
14:30Талина Калев - Калю -:-17:00Куресааре - Флора -:-
ЕСТОНИЯ: Есилига
12:30Виймси ЯК - Пайде Линамеесконд U21 -:-12:30Харю ЯК Лаагри - Елва -:-
19:00ФК Талин - Левадия U21 -:-
ЕСТОНИЯ: Мейстрилийга - жени
12:30Полва Лоотос W - Табасалу W -:-12:30ФК Арарат W - Виймси ЯК W -:-
19:00Тамека Тарту W - Саку Спортинг W -:-
ЗАМБИЯ: Супер Лига
16:00ОтложенГрийн Бъфалос - Нкана -:-16:00Грийн Ийгълс - Занако -:-
16:00ЗЕСКО - ФК МЮЗА -:-
16:00ОтложенКабве - Ред Ароус -:-
16:00ОтложенКансанши - Мутондо Старс -:-
16:00Конкола - Трайдънт -:-
16:00Нкана - ЗЕСКО -:-
16:00Нквази - Муфулира -:-
16:00Пауър Динамос - Форест Рейнджърс -:-
16:00Призън Лепардс - НАПСА Старс -:-
16:00Ред Ароус - Кансанши -:-
ЗАМБИЯ: Абса Къп
16:00Кабве - ФК МЮЗА -:-16:00Нчанга Рейнджърс - Ред Ароус -:-
ЗВАЗИЛЕНД: MTN Висша лига
14:00Мбабане Хайлендърс - Денвър -:-16:00Грийн М. - Езулвини -:-
16:00Мадленя - Рейнджърс ФК -:-
16:00Манзини Уондърърс - Йънг Бъфалос -:-
16:00Мбабане Суол. - Манзини Сий Бърдс -:-
16:00Нсингизини Хотспърс - Илово -:-
16:00Роял Леопардс - Монени Пайрътс -:-
ЗИМБАБВЕ: Премиър Сокър Лига
16:00ЗПК Кариба - Бикита Минералс -:-16:00Симба Бора - ТелУан -:-
16:00Ядах - Чикън Ин -:-
ИЗРАЕЛ: Висша лига - Шампионска група
17:00Макаби Бней Рейна - Макаби Тел Авив -:-ИЗРАЕЛ: Висша лига - Група на изпадащите
17:30Апоел Йерусалим - Апоел Хадера -:-18:00Макаби Петах Тиква - Нетаня -:-
20:00Апоел Тел Авив - Бейтар Йерусалим -:-
20:00Моадон Спорт Ашдод - Апоел Петах Тиква -:-
ИНДИЯ: И-Лига 2
14:00Бенгалуру Юн - СК Бенгалуру -:-14:00Демпо - Судева Делхи -:-
14:00Кенкре - Махараштра Орандже -:-
14:00СК Гоа - Юнайтед СК -:-
ИРАК: Stars League
18:00Нафт Ал-Басра - Ал Наджаф -:-18:00ОтложенНюроз - Нафт Ал-Басра -:-
20:15Багдад - Ал-Худод -:-
ИРЛАНДИЯ: Дивизия 1
21:30Лонгфорд - Уексфорд -:-ИРЛАНДИЯ: Национална лига - жени
17:00Бохемианс ЖФК W - Трийти Юн W -:-19:00Пиймаунт W - Галуей Юнайтед W -:-
20:00Уексфорд W - Шелбърн W -:-
21:00Слиго Роувърс W - Корк Сити W -:-
21:30Атлоун W - ДЛР Уейвс W -:-
ИСЛАНДИЯ: Besta deild Women
17:00Кефлавик W - Стярнан W -:-17:00Тротур W - Валур W -:-
19:15Викингур Рейкявик W - Филкир W -:-
19:15Тиндастол W - Брейдаблик W -:-
19:15Хафнарфьордур W - Тор/КА W -:-
ИСПАНИЯ: ЛаЛига2
17:15Бургос КФ - Аморебиета -:-17:15Леганес - Сарагоса -:-
19:30Елче - Еспаньол -:-
ИСПАНИЯ: Примера РФЕФ - Група 1
17:00Осасуна B - Р. Унион -:-17:00Понферадина - Барселона B -:-
17:00Унионистас де Саламанка - Сабадел -:-
17:30Селта Виго B - Логронес -:-
19:00Луго - Райо Махадаонда -:-
19:00Фуенлабрада - Теруел -:-
21:00Корнея - Сестао -:-
ИСПАНИЯ: Примера РФЕФ - Група 2
19:00Сан Фернандо - Реал Мадрид B -:-ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 1
17:00Полворин - Гран Пеня -:-19:00Барбадас-Бентракес - Арсуа -:-
19:00Бергантинос - УД Оуренсе -:-
19:00Бетансос - Атлетико Артейхо -:-
19:15Силва СД - Вивейро -:-
20:00Естраденсе - Рапидо де Боусас -:-
20:00Пайосако - Понтеведра B -:-
20:00Сариана - Сомосас -:-
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 2
18:30Люарка - Басико Урака -:-19:00Авилес Стейдиъм - Лененсе -:-
19:00Л'Ентрего - Кондал -:-
19:00Унион Клуб Сеарес - Реал Титанико -:-
19:30Каудал Депортиво - Хихон B -:-
20:00Янера - Хихон Индустриал -:-
20:00Янес - Туия -:-
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 3
18:00Ескобедо - Тропесон -:-18:00Колиндрес - Атлетико Алберисиа -:-
19:00Атлетико Минерос - Веларде -:-
19:00Ларедо - Соларес -:-
19:15Ревия - Кастро -:-
20:00Торина - Гуарнисо -:-
21:00Бесана - Навал Рейноса -:-
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 4
12:30Сан Игнасио - Витория -:-17:30Тоуринг КЕ - Пасая -:-
18:00Анайтасуна ФТ - Деусто -:-
18:00Аурера Ондароа - Алавес C -:-
18:00Баскония - Аньорга -:-
19:00Урдулис - Падура -:-
19:30Беасаин - Лахун Онак -:-
19:30Португалете - СКД Дуранго -:-
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 5
17:00Жирона B - Олот -:-18:00Вилафранка - Л. Хоспиталет -:-
18:00Побла Мафумет - Сан Кристобал КП -:-
18:00УЕ Тона - Прат -:-
18:00ФК Л'ескала - Молеруса -:-
18:30Пералада - Бадалона -:-
20:00Реус ФК Редис - Рапитенса -:-
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 6
13:00Леванте B - Кастейон B -:-18:00Тореяно - Хове -:-
18:30Атзенета - Гандия -:-
18:30Утиел - Асеро -:-
19:00Буриана - Сонеха -:-
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 7
19:00Посуело де Аларкон - Галапагар -:-19:00Трес Кантос - Лас Росас -:-
20:00Канияс - Тривал Валдерас -:-
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 8
18:00Бекерил - Мирандес B -:-18:00Бембибре - Санта Марта Тормес -:-
18:00Леонеса B - Паленсия КФ -:-
18:00Паленсия КА - Бургос КФ B -:-
18:00Реал Авила - Понферадина B -:-
18:30Вияралбо - Колехиос Диосесанос -:-
19:00Саламанка - Атл. Асторга -:-
19:45Алмасан - Атл. Тордесилас -:-
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 9
13:00Атлетико Мелия - Торе дел Мар -:-19:00Хаен - КП Алмерия -:-
20:00Уетор Вега - Ехидо -:-
20:00Уетор Тахар - Марасена -:-
21:00Аренас Армия - Ринкон -:-
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 10
13:00Херес КД - Аямонте -:-13:30Севиля C - Пособланко -:-
18:30Сеута B - Кория К.Ф. -:-
19:00Кабекенсе - Ла Памла -:-
19:30Атлетико Еспеленьо - Херена -:-
19:30Картая - Херес Депортиво -:-
21:00Конил - Боюйос -:-
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 11
17:15Меркадал - Йосетенсе -:-17:30Бинисалем - Сойер -:-
18:00Констансиа - Алайор -:-
18:00Побленсе - Портмани -:-
18:30Аренал - Сантаний -:-
18:30Койеренсе - Манакор -:-
19:30Интер Манакор - Алкудия -:-
19:30Феланич - Платгес де Калвия -:-
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 12
23:15Арукас - Панадерия -:-14:30КД Бусанада - Лансароте -:-
14:30Тамарасейте - Ибара -:-
14:30Терор - Сан Бартоломе -:-
18:15Санта Урсула - Лас Палмас B -:-
19:00Ербания - Тенерифе B -:-
19:30Яиса - Атлетико Виктория -:-
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 13
17:30Монтекасияс - Лорка Депортива -:-18:00Расинг Мурсия - Молиненсе -:-
18:00Сиудад Сиеса - Алгар -:-
18:30Депортива Минера - Сиудад де Мурсия -:-
19:30Алкантария - Плус Ултра -:-
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 14
19:30Фуенте де Кантос - Кория -:-ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 15
17:00Бети Козкор - Леринес -:-17:00Бурладес - Бидесара -:-
17:30Бети Онак - Кантолагуа -:-
18:00Ескабарте - Сирбунеро -:-
18:30Пеня - Уарте -:-
19:30Памплона - Лагунак -:-
19:30Субиса - Чантреа -:-
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 16
13:00Калахора B - Тедеон -:-16:45Ривер Ебро - Пеня Балсамайсо -:-
17:30Калсада - Арнедо -:-
18:00Берсео - Расинг Риоха -:-
18:00Комияс - Вареа -:-
18:00Ойонеса - Аро Депортиво -:-
19:00Касаларейна - Вианес -:-
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 17
17:30Белките 97 - Тамарите -:-18:30Каспе - Алмудевар -:-
18:30Фрага - Ебро -:-
19:00Епила - Атлетико Монсон -:-
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 18
18:00Вияканяс - Пуертояно К.Ф. -:-19:00Албасете B - Сокеямос -:-
19:00Марчамало - Томелосо -:-
19:00Толедо - Кинтанар -:-
19:00Уракан де Баласоте - Торихос -:-
19:30Касалегас - Асукека -:-
19:30Сан Клементе - Ла Солана -:-
20:00Конкенсе - Таранкон -:-
20:30Виярубия - Вияробледо -:-
ИСПАНИЯ: Лига Ф - жени
13:00Виляреал W - Гранада W -:-13:00Коста Адехе Тенерифе W - Валенсия W -:-
15:00Бетис W - Уелва W -:-
17:00Севиля W - Леванте W -:-
ИСПАНИЯ: Примера Федерасион - жени
20:30Алама W - Алавес W -:-20:30Албасете W - Деп. Ла Коруня W -:-
20:30Атлетик Билбао B W - Барселона B W -:-
20:30ДУШ Логроньо W - СЕ АЕМ W -:-
20:30Еспаньол W - Атл. Мадрид B W -:-
20:30Еуропа W - Осасуна W -:-
20:30Касереньо W - Мадрид К. B W -:-
ИТАЛИЯ: Серия Б
15:00Бреша - Специя -:-15:00Модена - Зюдитирол -:-
15:00Парма - Леко -:-
15:00Тернана - Асколи -:-
17:15Козенца - Бари -:-
17:15Палермо - Реджана -:-
17:15Сампдория - Комо -:-
17:15Читадела - ФералпиСало -:-
ИТАЛИЯ: Серия C - Група С
19:30Авелино - Кротоне -:-19:30Аудаче Чериньола - Джулиано -:-
19:30Бриндизи - Турис -:-
19:30Казертана - Соренто -:-
19:30Катания - Беневенто -:-
19:30Латина - Таранто -:-
19:30Монополи - Месина -:-
19:30Монтерози ФК - Фоджа -:-
19:30Потенца - Виртус Франкавила -:-
19:30Юве Стабия - Пичерно -:-
ИТАЛИЯ: Примавера 1
12:00Лацио U19 - Аталанта U19 -:-14:00Милан U19 - Монца U19 -:-
16:00Верона U19 - Дженоа U19 -:-
16:00Сасуоло U19 - Болоня U19 -:-
ИТАЛИЯ: Примавера 2
12:00Ентеля U19 - Нуова Козенца U19 -:-12:00Кротоне U19 - Специя U19 -:-
12:00Пиза U19 - Монополи U19 -:-
15:30Беневенто U19 - Наполи U19 -:-
15:30Бреша U19 - Реджана U19 -:-
15:30Венеция U19 - Читадела U19 -:-
15:30Виченца U19 - ФералпиСало U19 -:-
15:30Кремонезе U19 - Судитирол U19 -:-
15:30Падова U19 - Комо U19 -:-
15:30Палермо U19 - Чезена U19 -:-
15:30Парма U19 - Спал U19 -:-
15:30Ренате U19 - Алесандрия U19 -:-
15:30Салернитана U19 - Перуджа U19 -:-
15:30Удинезе U19 - Албинолефе U19 -:-
16:30Тернана U19 - Пескара U19 -:-
ИТАЛИЯ: Серия А - жени - Група на изпадащите
13:30Сампдория W - Помиляно W -:-15:30Наполи W - Комо W -:-
ИТАЛИЯ: Серия А - жени - Шампионска група
19:00Фиорентина W - Сасуоло W -:-ЙОРДАНИЯ: Висша лига
18:00Ал Файсали Аман - Ал Ахли -:-20:45Ал Хюсеин - Акаба -:-
КАЗАХСТАН: Висша лига
12:00Тобол - Женис -:-14:30Атирау - Кизилжар -:-
14:30Туран - ФК Астана -:-
17:00Кайзар Къзълорда - К. Алмати -:-
КАНАДА: Канадска висша лига
02:00Йорк Юнайтед - Ванкувър ФК -:-20:00ХФКс Уондърърс - Атл. Отава -:-
23:00Фордж - Валюр -:-
КАПЕ ВЕРДЕ: Кампеонато Насионал
20:00ОтложенАКА - Розариензе -:-20:00ОтложенАкадемика до Фого - Жувентуде -:-
20:00ОтложенМорабеза - Варандиня -:-
20:00ОтложенПалмейра - Барейрензе -:-
20:00ОтложенУлтрамарина - Санжоанензеш -:-
20:00ОтложенBoavista da Praia - ФК Дерби -:-
КАТАР: Купа на Емира
17:15Ал Масаймер - Ал-Уааб -:-20:00Ал-Хурайтиат - Ал Сайлия -:-
КЕНИЯ: Супер лига
12:00Найроби Юнайтед - Каджиадо -:-13:00Гусии - Рейнбоу -:-
15:00Димба Пейтриътс - Момбаса Старс -:-
15:00Кибера - Дараджани Гого -:-
15:00ОтложенКисуму Ол-Старс - Асад -:-
15:00Момбаса Елит - МЧФ -:-
КЕНИЯ: FKF Cup
12:00KCB - Какамега Хоумбойз ФК -:-15:00Полиция ФК - Софапака -:-
КИПЪР: Cyta Championship - Група на изпадащите
19:00Неа Саламис - Ахнас -:-КИПЪР: Дивизия 2 - Група на изпадащите
17:00Дигенис Акрит - Хлорака -:-17:00М.Е.А.П. Нису - Паеек -:-
КИПЪР: Дивизия 2 - Шампионска група
16:00Агия Напа - Омония 29ти май -:-16:00Омония Арадипу - Ипсонас -:-
17:00Ол. Никозия - Пея 2014 ФК -:-
17:00Паралимни - АСИЛ Лиси -:-
КИРГИСТАН: Висша лига
15:00Мурас Юнайтед - Талант -:-КИТАЙ: Супер Лига
14:35Шанхай Порт - Шанхай Шънхуа -:-КИТАЙ: Китайска суперлига
10:30Дзянси Лушан - Кингдао Ред Лайънс -:-10:30Суджоу Донгу - Гуанджоу ФК -:-
14:30Гуанси Пингуо Халиао - Фошан Нанши -:-
14:30Юнан Юкун - Чонкинг Тонглънлон -:-
КИТАЙ: Yi Лига
10:00Далиан Кунчен - Хубей Истар -:-10:00Пекин Технолъджи - Шандун Тайшан B -:-
14:30Нантун Хаймен - Ланфан Глори Сити -:-
14:30Шънси Юниън - Таян Тианкуан -:-
КИТАЙ: Супер лига - жени
10:00Бейджин Бейконг W - Чанчун Дажон W -:-10:00Дзянсу Сунинг W - Ухан Дзянда W -:-
10:00Шанхай РКБ W - Шандун СЛ W -:-
КОЛУМБИЯ: Примера Б - Апертура
23:30Атлетико Ф.К. - Тайгърс -:-00:00Орсомарсо - Бока Хуниорс -:-
03:40Баранкила - Реал Кундинамарка -:-
23:00Богота - Леонес -:-
23:30Кукута - Кортулуа -:-
КОЛУМБИЯ: Женска лига
21:00Санта Фе W - Инд. Меделин W -:-23:30Кортулуа W - Деп. Кали W -:-
00:00Америка Де Кали W - Депортиво Перейра W -:-
00:00Атл. Насионал W - Мийонариос W -:-
00:00Лянерос W - Хуниор W -:-
КОНГО: Лига 1 - Група на изпадащите
15:30Етоал дьо Киву - АК Рейнджърс -:-17:30Мотема Пембе - Селест -:-
КОСТА РИКА: Примера Дивисион - Клаусура
05:00Картахинес - Селедон -:-00:00Гресия - Сантос ДГ -:-
00:00Пунтаренас ФК - Сан Карлос -:-
КУВЕЙТ: Премиър Лига - Група на изпадащите
17:30Казма СК - Ал Шабаб -:-20:15Хайтан - Ал Джахра -:-
КУВЕЙТ: Премиър Лига - Шампионска група
17:30Ал-Фахахеел - Ал Араби -:-20:15Ал Кувейт - Ал Кадисия -:-
ЛАТВИЯ: Virsliga
16:00Тукумс 2000 - Валмиера -:-19:00Рига ФК - РФС -:-
ЛАТВИЯ: 1. Лига
15:00ЯФК Вентспилс - Афа Олайне -:-ЛАТВИЯ: 1. Лига - жени
13:00Рига ФК W - Metta W -:-14:00Ригас W - Ауда W -:-
14:00ФК Олайне W - ФК Лиепая W -:-
18:00СФК Рига W - Иецава W -:-
ЛЕСОТО: Висша лига
14:00Лифакое - Мачоха -:-16:00Дифенс Форс - Ноути Бойс -:-
16:00Леоли - Линаре -:-
16:00Ликила - Лиджабато -:-
16:00CCX - ЛМПС -:-
ЛИБИЯ: Висша лига
17:30Ал Башаер - Абу Салим -:-19:00Ал Ахли Триполи - Ал-Кмес -:-
ЛИВАН: Висша лига - Етап на загубилите
16:00Ал Газиех - Ал Сахел -:-ЛИВАН: Висша лига - Етап на победителите
16:00Бурж ФК - Ал Ансар -:-ЛИТВА: А Лига
15:00Джиугас Телшяй - Трансинвест -:-ЛИТВА: Л Лига
14:00Таурас Таураге - Атмосфера -:-16:00Ритеряй - Шяуляй 2 -:-
МАКАО: Елитна лига
14:00Ханг Сай - Университет на Макау -:-16:00Так Чун Ка И - Ченг Фунг -:-
МАЛАВИ: Супер Лига
15:30Биг Булетс - Baka City -:-15:30Крек Спортинг - Мзузу Сити -:-
15:30Силвър Страйкърс - МАФКО -:-
МАЛТА: Висша лига
15:00Гудя - Слиема -:-16:00Флориана - Хамрун -:-
17:15Хибърниънс - Марсакслок -:-
МАЛТА: Чалъндж лига - Група за промоция
15:00Мелита - Пиета -:-МАРОКО: Ботола Къп
19:00Шабаб Мохамедия - Юнион Туарга -:-21:00Хасания Агадир - ФАР Рабат -:-
23:00Олимпик де Сафи - ИР Танжер -:-
МАРОКО: Ботола 2
19:00Дифаа Ел Джадида - УСМ Ужда -:-19:00Мекнес - Олимпик Курибга -:-
19:00РАК Казабланка - Кавкаб Маракеш -:-
19:00Стад Марока - Раджа Бени Мелал -:-
МЕКСИКО: Лига МХ - Клаусура
04:00Пуебла - Клуб Америка -:-06:10Керетаро - УНАМ Пумас -:-
МЕКСИКО: Лига Премиър Серия А
01:00Текос ФК - Деп. Тепик -:-20:00Леонес Негрос 2 - Салтильо -:-
21:00Сан Хуан де Арагон - Интер Плая Дел Кармен -:-
МЕКСИКО: Лига МХ П23 - Клаусура
18:00Атлас U23 - Чивас Гуадалахара U23 -:-18:00Тигрес УАНЛ U23 - Клуб Тихуана U23 -:-
18:00Толука U23 - Крус Асул U23 -:-
18:00Хуарес U23 - Клуб Леон U23 -:-
18:30Пачука U23 - Масатлан ФК U23 -:-
МИАНМАР: МНЛ Купа на Лигата
12:00Дейгън - Дагон Порт -:-12:30Силвър Старс - Хантаруади Юнайтед -:-
МОЗАМБИК: Лига Депортива де Мапуто
16:00Блек Булс - Бая де Пемба -:-МОЛДОВА: Суперлига - Група на изпадащите
16:00Саксан Гагауз Йери - Спарта Селемет -:-16:00Флорещи - Универ-Огузспорт -:-
16:00Victoria - Дрокия -:-
МОЛДОВА: Суперлига - Шампионска група
18:00Милсами - Балти -:-20:00Зимбру Кишинев - Дачия Буюкани -:-
МОНГОЛИЯ: Висша лига
11:15Хангарид - Brera Ilch -:-14:15Хоромхон - Тув Буганууд -:-
НАМИБИЯ: MTC Премършип
14:30Онгос - Йънг Африканс -:-14:30Тайгърс - Сивикс -:-
17:00Блу Уотърс - Окаханджа -:-
17:00Жулиньо Спортинг - Окакарара -:-
17:00Майти Гънърс - Ишоке -:-
17:00Орландо Пайрътс - Африкън Старс -:-
17:00УНАМ - Лайф Файтърс -:-
17:00Хомас Нампол - Йънг Бразилиънс -:-
НИГЕРИЯ: НПФЛ
17:00Дома Юнайтед - Квара -:-18:00Бендел - Хартланд -:-
НОРВЕГИЯ: Елитсериен
19:00Розенборг - Бодьо/Глимт -:-НОРВЕГИЯ: OBOS-лига
17:00Брюне - Согндал -:-17:00Конгсвингер - Старт -:-
17:00Мос - Егерсундс -:-
17:00Олесун - Рауфос -:-
17:00Осане - Стабек -:-
17:00Саннес Улф - Левангер -:-
НОРВЕГИЯ: Дивизия 2 - Група 1
15:00Сотра - Ерв -:-НОРВЕГИЯ: Дивизия 2 - Група 2
15:00Ейдсволд - Йовик-Лин -:-15:00Стромен - Киелсос -:-
15:00Ул/Киса - Гроруд -:-
16:00Фолу - Шайд -:-
НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 1
15:00Ардал - Фрея -:-15:00Аскьой - Сандвикен -:-
15:00Сторд - Лодефьорд -:-
15:00Фана - Диарв 1919 -:-
16:00Флурьо - ОС ТФ -:-
16:00Хаугесунд 2 - Бярг -:-
НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 2
15:00Виндабярт - Фрам -:-15:00Порс - Вигор -:-
15:00Стаал Йорпеланд - Мандалскамератене -:-
НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 3
15:00Гамле Осло - Берум -:-15:00Флинт - Осиден -:-
16:00Осколен - Улерн -:-
НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 4
16:00Вердал - Биосен -:-16:00Оркла - Тилер -:-
16:00Рана ФК - Нардо -:-
16:00Триг/Ладе - Мелхус -:-
НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 5
15:00Бьоркеланген - Скедсмо -:-15:00Йелерасен - Реди -:-
17:00Спелкавик - Шетен -:-
НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 6
14:00Шервьой - Харстад -:-15:30Бодьо/Глимт 2 - Спринт-Йелой -:-
16:00Фредрикстад 2 - Фюлингсдален -:-
НОРВЕГИЯ: Топсериен Жени
15:00Колботн W - Арна-Бьорнар W -:-15:00ЛСК Квинер W - Осане W -:-
15:00Розенборг W - Роа W -:-
15:00Стабек W - Бран W -:-
17:45Волеренга W - Лин W -:-
НОРВЕГИЯ: Дивизия 1 - жени
13:00Авалдснес W - Одд Гренлан W -:-14:00Бодьо/Глимт W - Хьонефос W -:-
15:00Овревол Хосле W - Кил/Хемне W -:-
ОБЕДИНЕНИ АРАБСКИ ЕМИРСТВА: ОАЕ Лига
17:05Аджман - Хорфакан -:-17:05Ал Шарджа - Ал Батаех -:-
19:45Ал Аин - Шабаб Ал-Ахли Дубай -:-
ОБЕДИНЕНИ АРАБСКИ ЕМИРСТВА: Дивизия 1
16:55Ал-Таавон - Гълф Хироус -:-16:55Ал Уроба - Гълф Юнайтед -:-
16:55Ал Фуджайра - Масафи -:-
17:00Юнайтед ФК - Ал Дафра -:-
ОМАН: Професионална Лига
16:55Ал Нахда - Бахла -:-18:05Ал-Рустак - Оман ФК -:-
19:15Сееб - Сохар -:-
ПАНАМА: ЛПФ - Апертура
00:00Арабе Унидо - Мигелито -:-00:00Ерера - Верагуас -:-
00:00Индепендиенте - Депортиво Университарио -:-
00:00УМЕСИТ - Сан Франсиско -:-
ПАРАГВАЙ: Примера Дивисион - Апертура
02:30Спортиво Тринидензе - Сол де Америка -:-ПАРАГВАЙ: Междинна дивизия
00:15Депортиво Сантани - Фернандо де ла Мора -:-17:0012 de Junio - Сан Лоренсо -:-
17:00Пасторео - Колехиалес -:-
ПЕРУ: Лига 1 - Апертура
23:00Спорт Хуанкайо - Карлос Манучи -:-21:00Спорт Бойс - Унион Комерсио -:-
23:00Кахамарка - Грау -:-
ПЕРУ: Лига 2
23:00ОтложенАДА Хеан - Сан Маркос -:-23:00ОтложенАякучо - АД Кантолао -:-
23:00ОтложенБинасионал - Мокегуа -:-
23:00ОтложенСантос - Комерсиантес -:-
23:00ОтложенУ. Сан Мартин - Депортиво Коопсол -:-
23:00ОтложенЯкуабамба - Хуан Пабло II -:-
ПЕРУ: Лига - жени
23:30Сесар Вайехо W - Спортинг Кристал W -:-18:30Биаво W - У. де Депортес W -:-
21:00Алианса Лима W - Кияс W -:-
ПОЛША: Екстракласа
16:00Гурник З. - ЛКС Лодз -:-18:30Шльонск Вроцлав - Рух -:-
21:00Видзев Лодз - Ракув -:-
ПОЛША: Дивизия 1
18:30С. Жешов - Лехия Гданск -:-21:00Тихи - Заглембие Сосновец -:-
ПОЛША: Дивизия 2
15:00Хутник Краков - Полония Битом -:-18:00Висла Пулави - Скра -:-
18:00ГКП Ястшембе - Заглембие II -:-
18:00ККС Калиш - Елбльонг -:-
20:45С. Вола - Котвица Колобжег -:-
ПОЛША: III Лига - Група I
13:00Конкордия Елбльонг - Свит -:-13:00Легия II - ГКС Погон -:-
15:00Замбрув - ЛКС Ломжа -:-
15:00Ягелония II - Варта Шерадз -:-
17:00Легьоново - Викелец -:-
17:00Млава - Томашов Мазовецки -:-
18:00Брон Радом - Пилица Бялобжеги -:-
18:00ГКС Белхатов - Виктория Сулейовек -:-
ПОЛША: III Лига - Група II
13:00Картуша Картузи - Гедания Гданск -:-14:00Уния Сважендз - Нотеч Чарнков -:-
15:00Нове Скалмежице - Винета В. -:-
15:00Солец К. - Елана Торун -:-
15:00Старогард Гдански - Шрода -:-
16:00Бленкитни Старгард - Клечев -:-
17:00Швиноуйшче - Лузино -:-
ПОЛША: III Лига - Група III
13:00Битом Оджански - Жельона гора -:-14:00Варта Гожов - Ракув II -:-
14:00Гочалковице Здруй - Стилон Гожов -:-
16:00Полковице - Ключборк -:-
16:00Старовице Долне - Йеления Гора -:-
18:00Гварек Тарновске Гори - Шльонск Вроцлав II -:-
18:00Уния Туржа Шльонска - Белско-Бяла -:-
ПОЛША: III Лига - Група IV
16:00Гарбарния - Вишлание Яшковице -:-16:30Островец Швентокшиски - Подхале Нови Тарг -:-
17:30Хелмианка Хелм - Карпати Кросно -:-
18:00Авия Свидник - Стар Стараховице -:-
18:00Орлета Радзин - Швидничанка Швидник -:-
18:00Уния Тарнув - КС Вечиста Краков -:-
20:57Бяла Подляска - Шарка Тарнобжег -:-
ПОЛША: Централна младежка лига
12:00Одра Ополе U19 - Горник З. U19 -:-13:00Краковия U19 - Легия U19 -:-
13:00Полония В. U19 - Ягелония U19 -:-
14:00Лех Познан U19 - Погон Шчечин U19 -:-
ПОЛША: Екстралига - жени
12:00УЯ Краков W - Шльонск Вроцлав W -:-13:00Медик Конин W - Стомиланки Олщин W -:-
13:00Погон Тчев W - Чарни Сосновец W -:-
ПОРТУГАЛИЯ: Лига Португалия
17:30Визела - Рио Аве -:-17:30Каса Пиа - Шавеш -:-
20:00Бенфика - Брага -:-
22:30Гимараеш - Боавища -:-
ПОРТУГАЛИЯ: Лига Португалия 2
13:00Мафра - Оливейренсе -:-16:00Маритимо - Фейрензе -:-
17:30Лейшоеш - Вилановензе -:-
ПОРТУГАЛИЯ: Лига 3 - Група на изпадащите
17:00АД Фафе - Трофенсе -:-19:00Санжоанензе - СК Вианензе -:-
22:30Анадиа - Канелаш 2010 -:-
ПОРТУГАЛИЯ: Шампионат на Португалия - промоционална група
14:00СК Лузитания - Сантарем -:-ПОРТУГАЛИЯ: Кампеонато насионал П19 - Група на изпадащите
15:00Маритимо U19 - Жил Висенте U19 -:-17:00Ферейра U19 - Лузитания ФК U19 -:-
18:00Алверка U19 - Сетубал U19 -:-
18:00Бейра Мар U19 - Белененсеш U19 -:-
18:00Боавища U19 - Шавеш U19 -:-
18:00Рио Аве U19 - Визела U19 -:-
18:00Торенсе U19 - Ещорил U19 -:-
ПОРТУГАЛИЯ: Кампеонато насионал П19 - Шампионска група
18:00Академико Визеу U19 - Гимараеш U19 -:-18:00Спортинг U19 - Порто U19 -:-
18:00Фамаликао U19 - СК Фарензе U19 -:-
ПОРТУГАЛИЯ: Лига БПИ - жени
13:00Маритимо W - Спортинг W -:-13:00СЛ Бенфика W - Вилановензе W -:-
13:00Фамаликао W - Валадареш Гая W -:-
17:00Дамайензе W - Торенсе W -:-
РЕПУБЛИКА КОНГО: Лига 1
17:00Вегас - Кондзо -:-20:00ЖС Талангай - Диабле Ноар -:-
РУАНДА: Висша лига
16:00АС Кигали - Етансел -:-16:00Мусанзе - Амагаджу -:-
16:00Рвамагана Сити - Район Спорт -:-
РУМЪНИЯ: Лига 1 - Група на изпадащите
17:30У Крайова 1948 - У. Клуж -:-РУМЪНИЯ: Лига 1 - Шампионска група
20:30ФКСБ - Фарул Констанца -:-РУМЪНИЯ: Лига 2 - Група на изпадащите
11:00Виторул Тг. Жиу - Тунари -:-11:00КСК Думбръвица - Металоглобус Букурещ -:-
11:00КСМ Решица - Чехлаул -:-
11:00Стяуа Букурещ - КСС Слатина -:-
11:00У. Деж - ФК Арджеш -:-
РУМЪНИЯ: Лига 2 - Шампионска група
11:30Миеркуря Чук - Униреа Слобозия -:-РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 1 - Група за промоция
17:00КСМ Бакъу - Буковина Радаути -:-17:00Щийнца Мирослава - ФК Бакъу -:-
РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 1 - Група на изпадащите
17:00Бродок - Шомуз Фълтичени -:-РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 2 - Група за промоция
17:00КСМ Фокшани - Металул Бузъу -:-17:00Спортинг Лиещи - Униреа Бранищеа -:-
РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 2 - Група на изпадащите
17:00Воинца Лимпезиш - Браила -:-17:00Фортино Янка - КСМ Ръмнику Сърат -:-
17:00Хаманджия Бая - Шуцещи -:-
РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 3 - Група за промоция
17:00Агрикола Борчеа - ЛПС ХД Клинчени -:-РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 3 - Група на изпадащите
17:00Аксиополис Чернавода - Волунтари 2 -:-17:00Прогресул Фундулеа - Реколта Г. Дожа -:-
РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 4 - Група за промоция
17:00Блежой Виспещ - Дунареа Гюргево -:-РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 4 - Група на изпадащите
17:00КСО Плопени - Паулещи -:-17:00Триколорул Бреаза - ФК Пучьоаса -:-
РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 5 - Група за промоция
17:00Олимпик Зарнещи - Къмпулунг -:-РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 5 - Група на изпадащите
17:00Курица - Търгу Секуйеск -:-17:00Тарлунгени - Одорхею -:-
РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 6 - Група на изпадащите
17:00Куртишоара - Спортинг Рошиори -:-17:00Петролул Поткоава - Хорезу -:-
РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 8 - Група за промоция
17:00КСО Филиаши - Гирода & Джиармата Вий -:-РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 8 - Група на изпадащите
17:00Лупак - Турчени -:-РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 8 - Група за промоция
17:00Печу Ноу - Финикс Бузиаш -:-17:00Политехника Тимишоара - ФК Бихор -:-
РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 8 - Група на изпадащите
17:00Сокодор - Прогресул Печика -:-17:00Теуз Чермей - Шоими Липова -:-
РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 9 - Група за промоция
17:00АКС Медиаш - Глория 2018 Бистрица -:-17:00Униреа Унгени - Унив. дин Алба Юлия -:-
РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 9 - Група на изпадащите
17:00Индустрия Галда - Униреа Алба-Юлия -:-РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 10 - Група за промоция
17:00КСМ Сату Маре - КСМ Залъу -:-17:00Сантандрей - Сигет Марматией -:-
РУСИЯ: ФНЛ 2 - Дивизия Б - Група 1
16:00Ангущ Назран - Динамо Ставропол -:-16:00Легион Махачкала - Биолог Новокубанск -:-
16:00Майкоп - ФК Победа -:-
16:00Форте Таганрог - Динамо Махачкала 2 -:-
16:00Kamensk-Shakhtinsky - Ростов 2 -:-
18:00Нарт Черкеск - ФК Севастопол -:-
РУСИЯ: ФНЛ 2 - Дивизия Б - Група 2
15:00Динамо Петербург - Звезда Ст. Петербург -:-РУСИЯ: ФНЛ 2 - Дивизия Б - Група 3
11:00Динамо Владивосток - Строгино М. -:-РУСИЯ: ФНЛ 2 - Дивизия Б - Група 4
14:00Волна Нижегородска - Рубин Казан 2 -:-15:00Лада Толиати - Киров -:-
15:00Носта - Амкар -:-
17:00Динамо Барнаул - Пари НН 2 -:-
РУСИЯ: Висша женска дивизия
10:00ФК Енисей W - Динамо Москва W -:-15:00Кр. Советов Самара W - Локомотив Москва W -:-
16:00Краснодар W - Рязан W -:-
17:00Чертаново М. W - ФК Ростов W -:-
18:00Рубин Казан W - Звезда 2005 W -:-
19:00ЦСКА Москва W - Спартак Москва W -:-
САН МАРИНО: Първенство на Сан Марино - Плейофи
16:00Тре Фиори - Мурата -:-19:15Космос - Сан Джовани -:-
САУДИТСКА АРАБИЯ: Саудитска Професионална Лига
18:00Ал Ахдуд - Абха -:-18:00Ал-Раид - Ал-Етифак -:-
21:00Ал Халеей - Ал-Насър -:-
САЩ: Мейждър Лийг Сокър
20:45Остин ФК - Лос Анджелис Галакси -:-САЩ: ЮСЛ
02:30Род Айлънд - Финикс Райзинг -:-23:00Чарлстън - Лас Вегас Лайтс -:-
САЩ: МЛС Некст Про
04:00Остин ФК II - Вентура Каунти -:-САЩ: NISA
00:00Джорджа Лайънс - Савана Клоувърс -:-САЩ: NWSL - Жени
02:30Вашингтон Спирит W - Орландо Прайд W -:-05:00Ейнджъл Сити W - Канзас Сити Кърънт W -:-
СВЯТ: Приятелски международни срещи
11:30Турция U18 - Саудитска Арабия U18 -:-12:00Румъния U16 - Дания U16 -:-
12:00Словакия U18 - Гватемала U18 -:-
14:00Мали U18 - Ямайка U18 -:-
16:30Мароко U18 - Еквадор U18 -:-
17:00Полша U16 - Китай U16 -:-
СВЯТ: Приятелски клубни срещи
18:30СКА Ростов (Rus) - Rodina Media (Rus) -:-СВЯТ: Приятелски мачове - Национални отбори - Жени
18:00Йордания U20 W - Ливан U20 W -:-СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ: NIFL Премиършип - Група на изпадащите
19:30Гленавон - К. Рейнджърс -:-19:30Дънганън - Балимена -:-
19:30Нюри Сити - Логгъл -:-
СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ: NIFL Премиършип - Шампионска група
19:30Гленторан - Крусейдърс -:-19:30Ларн - Коулрейн -:-
19:30Линфийлд - Клифтънвил -:-
СЕВЕРНА МАКЕДОНИЯ: Втора македонска футболна лига
17:00Башкими - ФК Скопие -:-17:00Беласица - Кожуф Гевгелия -:-
17:00Беса 1976 - Пелистер -:-
17:00Новаци - Детонит Плачковица -:-
17:00Осогово - Караорман -:-
17:00Охрид - Саса -:-
17:00Победа - Неготино -:-
17:00Тетекс - Арсими -:-
СИЕРА ЛЕОНЕ: Висша лига
19:15Бай Бюре Уориърс - Ийст Енд Лайънс -:-19:15Бо Рейнджърс - Олд Едуардиънс -:-
19:15Майти Блякпул - Даймънд Старс -:-
19:15СЛИФА - Портс Ауторити -:-
СИРИЯ: Висша лига
16:00Ал Джаиш - Ал Талия -:-СЛОВАКИЯ: Нике лига - Група на изпадащите
19:00Скалица - Тренчин -:-19:00ФК Кошице - З. Моравце-Врабле -:-
СЛОВАКИЯ: Нике лига - Шампионска група
16:30Жилина - Търнава -:-19:00Ружомберок - Подбрезова -:-
СЛОВАКИЯ: 2ра Лига
17:30Комарно - Пухов -:-17:30Прешов - Требишов -:-
17:30Спишска Нова Вес - Д. Кубин -:-
19:00Похроние - Шаморин -:-
СЛОВАКИЯ: 3. Лига - Изток
17:30Вранов - Стропков -:-17:30Липани - Бардейов -:-
17:30Любовна - 1. ФК Свидник -:-
17:30МШК Лученец - Калиново -:-
17:30Оравске Веселе - Славия ТУ Кошице -:-
СЛОВАКИЯ: 3. Лига - Запад
17:30Галанта - Подконице -:-17:30Дубница - Хамшик Академия Банска Бистрица -:-
17:30Зволен - Йеднота Банова -:-
17:30Лехота п. В. - МШК Мартин -:-
17:30Малацки - Кастковце -:-
СЛОВАКИЯ: 4. Лига - Братислава
15:00НШК 1922 Братислава - Слован Мост -:-18:00Бернолаково - Д. Лужна -:-
18:00И. Братислава - МКШ Сенец -:-
18:00Модра - Домино -:-
18:00Пезинок - Иванка при Дунай -:-
СЛОВАКИЯ: 4. Лига - Централна
17:00К. Нове Место - Чадца -:-17:00Маков - Баник Страняви -:-
17:00Славия Сташков - Бадин -:-
СЛОВАКИЯ: 4. Лига - Изток
17:00Рудняни - Раславице -:-СЛОВАКИЯ: 4. Лига - Запад
17:00Хурбаново - Станковце -:-СЛОВАКИЯ: 1. Лига - жени - Група на изпадащите
16:00ГФК W - Петржалка W -:-17:00Тренчин W - Жилина W -:-
СЛОВАКИЯ: 1. Лига - жени - Шампионска група
13:00Търнава W - Б. Бистрица W -:-СЛОВЕНИЯ: Първа лига
18:30НК Браво - Радомле -:-21:15Домжале - Марибор -:-
СЛОВЕНИЯ: 2ра Словенска Национална Лига
18:00Дравиня - Гросупле -:-18:00Фузинар - Триглав -:-
19:00Нафта - Рудар -:-
19:00НК Кърка - Толмин -:-
СЛОВЕНИЯ: 3. СНЛ - Изток
18:00Драва - Кръшко -:-18:00Завръч - Хайдина -:-
18:00Коротан - Подвинци -:-
18:00Лютомер - Дравоград -:-
18:00Раче - Брежице -:-
18:00Шампион Целие - Добровце -:-
СЛОВЕНИЯ: 3. СНЛ - Запад
15:00Шенчур - Бърда -:-18:00Жири - Йесенице -:-
18:00Изола - Слован Любляна -:-
18:00Кочеве - Дрен Връхника -:-
18:00Любляна Свобода - НК Шобец Лесце -:-
18:00НК Адрия - Доб -:-
СОМАЛИЯ: Национална лига
15:30Джадидка - Раадсан -:-СУРИНАМ: СМЛ
02:00Флора - Вурваартс -:-23:30СВ Трансваал - PVV -:-
СЪРБИЯ: Супер Лига - Група на изпадащите
17:00Радник - Нови пазар -:-19:00Явор - Нови Белград -:-
21:00Железничар Панчево - Раднички Ниш -:-
СЪРБИЯ: Първа лига - Шампионска група
17:00Графичар Белград - Смедерово -:-17:00Йединство У. - Инджия -:-
17:00Сремска Митровица - Мачва -:-
17:00Текстилац Оджаци - ОФК Белград -:-
СЪРБИЯ: Сръбска лига - Белград
11:00Синделич Б. - Земун -:-12:00Полет Дорчол - БАСК -:-
12:00Телеоптик - Падинска Скела -:-
13:00Бродарац - Ушче -:-
17:30Рад Белград - Първа искра -:-
СЪРБИЯ: Сръбска лига - Войводина
17:301. Май Рума - Йединство СП -:-17:30Бачка - Нафтагаз -:-
17:30Железничар Инджия - Бечей -:-
17:30Раднички Зренянин - Хайдук 1912 -:-
СЪРБИЯ: Сръбска лига - Изток
17:30Джердап - Мешево -:-17:30Дунав Прахово - Власина -:-
17:30Пчиня - Тимочанин -:-
17:30Раднички Свилайнац - Йединство Крушевац -:-
17:30Синджелич - Траял Крушевац -:-
17:30Ягодина - Раднички Пирот -:-
СЪРБИЯ: Сръбска лига - Запад
17:00Будучност Крушик - Борац 1926 -:-17:00Йошаница - Лозница -:-
17:00Млади Радник - Омладинац Заблаче -:-
17:00Слога Пожега - Таково -:-
ТАДЖИКИСТАН: Висша лига
14:30Есхата - Равшан -:-16:00Vakhsh - Панджшир -:-
ТАЙВАН: Футболна лига Мулан - жени
10:00Тайпе Браво W - Хуалиен W -:-11:00Тайчунг Блу W - Taoyuan Mars W -:-
13:00Гаосюн W - Хан Юен W -:-
ТАЙЛАНД: Тай лига 1
14:00Бурирам - Муанг Тонг Юн -:-14:30Чонбури - Након Патом -:-
15:00Сукотаи - Утаи Тани -:-
16:00Патум Юнайтед - Порт МТИ ФК -:-
ТАЙЛАНД: Тай лига 2
14:00Аютая Юн. - Канчанабури -:-14:00Касетсарт - Чиангмай ФК -:-
14:00Лампанг - Районг ФК -:-
14:00Нонг Буа Пичая - Након Си -:-
14:00Самут Пракан Сити - Патая Юнайтед -:-
14:00Суфанабури - Фрае -:-
14:00Чайнат - Краби -:-
14:00Чантабури - Након Ратчасима -:-
14:00Чиангмай Юнайте - Къстъмс Юн -:-
ТАНЗАНИЯ: Лиги Куу Бара
18:00Йънг Африканс - Коустъл Юниън -:-ТУНИС: Професионална лига 1 - Група на изпадащите
17:00Бен Гердан - Гафса -:-17:00Метлауи - Бизерта -:-
ТУНИС: Професионална лига 1 - Шампионска група
17:00Стад Тунизиен - Монастир -:-ТУНИС: Лига 2
17:00Габес - Стад Габесиан -:-17:00ЕМ Махдия - Мокнине -:-
17:00Зарзис - ОК Керкена -:-
17:00Мсакен - Радес -:-
17:00Чеба - Сиди Бузид -:-
ТУРЦИЯ: СуперЛига
16:00Касъмпаша - Самсунспор -:-16:00Сиваспор - Коняспор -:-
19:00Фенербахче - Бешикташ -:-
19:00Хатайспор - Башакшехир -:-
ТУРЦИЯ: 3. Лига - Група 1
15:00Айваликгюджю - Одринспор -:-15:00Алиага - Каръккале Бююк Анадолу -:-
15:00Аргуван - Таласгюджю -:-
15:00Гюмюшанеспор - Кепез Блд -:-
15:00Мардин ББ - Инегьол Кафкас -:-
15:00Тарсус - Карабюк Идманюрду -:-
15:00Хопаспор - Йени Ордуспор -:-
ТУРЦИЯ: 3. Лига - Група 2
15:00Амасияспор - Силифке -:-15:00Булварспор - Келкит -:-
15:00Ейнесил - Елазъгспор -:-
15:00Пазарспор - Ергене Велимеше -:-
15:00Сапанджа Генчликспор - Кършияка -:-
15:00Тургутлуспор - Батман Петролспор -:-
15:00Хаджеттепе 1945 - Анадолски университет -:-
ТУРЦИЯ: 3. Лига - Група 3
15:00Борнова - 1922 Коняспор -:-15:00Дарича Генчлербирлиги - Акхисарспор -:-
15:00Ербааспор - Кютахияспор -:-
15:00Кушадасъспор - Агръ 1970 -:-
15:00Тепечик - Силивриспор -:-
15:00Фатса Беледиеспор - Байбурт -:-
15:00Sivas Dort Eylulspor - Каракьопрю -:-
ТУРЦИЯ: 3. Лига - Група 4
15:0023 Елазъ ФК - Себат Генчликспор -:-15:00Бурса - Бергама ФК -:-
15:00Кестел - Султанбейли -:-
15:00Мушспор - Чанкая ФК -:-
15:00Невшехир - Адана -:-
15:00Ордуспор 1967 - Сиирт Йозел -:-
15:00Чаталджа - Токат -:-
УГАНДА: Биг Лийг
16:00Мбале Хироус - Калвари -:-УГАНДА: Купа на Уганда
15:00Аиртел Китара - Pajule Lions -:-15:00БУЛ - НЕК ФК -:-
УКРАЙНА: Висша лига
13:00Днипро-1 - Динамо Киев -:-13:00Минай - Ч. Одеса -:-
15:30ЛНЗ Черкаси - Шахтьор Донецк -:-
18:00Рух Лвов - Верес-Ривне -:-
УКРАЙНА: Перша лига - Група за промоция
12:30СК Полтава - Карпати Лвов -:-14:00Ингулец - Прикарпатия -:-
15:00Ливий Берег - Нива Бузова -:-
УКРАЙНА: Перша лига - Група на изпадащите
12:00Буковина - Диназ Вишгород -:-13:00Подиля Хмелницки - ФК Чернигов -:-
УКРАЙНА: Друха лига
12:15Тростянец - Локомотив Киев -:-13:45Скала 1911 - УКСА -:-
14:30Дружба Миривка - Звягел -:-
УКРАЙНА: Лига П19
12:00Колос Коваливка U19 - Александрия U19 -:-12:00Кривбас 2020 U19 - Металист 1925 Харков U19 -:-
14:00Заря U19 - Оболон Киев U19 -:-
УНГАРИЯ: ОТП Банк Лига
15:30Пакш - Мезьокьовешд-Жори -:-18:00Диошдьор - Кечкемети ТЕ -:-
20:30Дебрецен - Уйпещ -:-
УНГАРИЯ: НБ I - жени
17:00Халадаш W - Сексарди W -:-18:00Сент Михай W - Диошдьор W -:-
18:00Шорокшар W - Фехервар ФК W -:-
УРУГВАЙ: Примера Дивисион - Апертура
18:30Рампла Хуниорс - Малдонадо -:-21:00Серо Ларго - Бостън Ривър -:-
УРУГВАЙ: Сегунда дивисион - Торнео Компетенсия
16:00Уругвай Монтевидео - Хувентуд -:-21:00Колон - Пласа Колония -:-
21:30Суд Америка - Ла Лус -:-
23:30Рентистас - Cooper -:-
ФАРЬОРСКИ ОСТРОВИ: 1. Дейлд
16:00Б36 Торсхавн 2 - Викингур 2 -:-17:00НСИ Рунавик 2 - АБ Аргир -:-
17:00Сандур - Хойвик -:-
18:00ХБ Торсхавн 2 - Клаксвик 2 -:-
21:00ТБ Твьоройри - ФК Судурой -:-
ФИДЖИ: Висша лига
05:00Лабаса - Ба -:-10:00Рева - Нади -:-
ФИЛИПИНИ: ФФЛ
10:00Маралко Спаркс - Дон Боско Гарели -:-12:00Себу ФК - Махарлика -:-
12:45Taguig - Кая -:-
15:30Мендиола ФК 1991 - Манила Дигър -:-
ФИНЛАНДИЯ: Вейкауслига
15:00Хака - ХИК -:-17:00Лахти - КуПС -:-
18:30АК Оулу - ВПС -:-
ФИНЛАНДИЯ: Юконен
16:00Джаз Пори - Академия КуПС -:-17:00Атлантис - Рованиеми -:-
ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група А
17:00ПЕПО - НЯС -:-ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група В
16:00ГБК Кокола - ОПС -:-17:00ТП-47 - ОТП -:-
18:30ЮПС Ювяскюля - Куопион Ело -:-
19:00Еркулес - СЯК Академия 2 -:-
ФИНЛАНДИЯ: Kansallinen Liiga Women
14:00ХПС W - Оланд Юн W -:-15:00ПККУ W - Хонка W -:-
15:00ЮПК W - ПК-35 Хелзинки W -:-
ФИНЛАНДИЯ: Юкьонен - жени
13:00ОЛС Оулу W - ТПС W -:-14:30ВИФК W - КТП W -:-
15:00Илвес 2 W - ЕБК W -:-
16:00П-Ирот Раума W - HJK Akatemia W -:-
ФРАНЦИЯ: Лига 2
16:00Ст. Етиен - Каен -:-20:00Амиен - Троа -:-
20:00Анеси - Бастия -:-
20:00Аячо - Кьови Руан -:-
20:00Валансиен - Гренобъл -:-
20:00Конкарно - Роде -:-
20:00Лавал - Бордо -:-
20:00Париж ФК - Анже -:-
20:00По - Гингам -:-
ФРАНЦИЯ: Насионал 2 - Група А
15:30Тулуза II - Жура Сюд -:-19:00Грас - Тонон-Евиан -:-
19:00Кан - Льо Пюи ан Веле -:-
19:00Обан - Иер -:-
19:00Тулон - Фрежус Сан Рафаел -:-
20:00Шамелиер - Алес -:-
ФРАНЦИЯ: Насионал 2 - Група B
19:00Бурж 18 - Анже II -:-19:00Либорн - Бержерак -:-
19:00Трелисак - Сен-Прив -:-
19:30Авоан - Париж 13 Атл. -:-
20:00Блоа - Роморантан -:-
ФРАНЦИЯ: Насионал 2 - Група C
19:00Булон - Расинг КФФ -:-19:00Гингам II - АФ Вироа -:-
19:00Динан - Сен-Мало -:-
19:00Шамбли - Убервили -:-
19:00Шатобриан - Лориан II -:-
ФРАНЦИЯ: Насионал 2 - Група D
19:00Безансон - Агно -:-19:00Колмар - Бисайм -:-
19:00Кретей - Фени-Онуа -:-
19:00ФК 93 - Макон -:-
19:00Фльори – Мерожи - Сент Куентин -:-
19:00Фюриани Аглиани - Оксер II -:-
ХОНГ КОНГ: Висша лига
10:00Саутърн Дистрикт - Лий Мен Уориърс -:-ХЪРВАТИЯ: ХНЛ
18:00Вараждин - Д. Загреб -:-20:10Хайдук Сплит - Рудеш -:-
ХЪРВАТИЯ: Първа НЛ
15:50Ориент - Кроация Змиявци -:-18:00Бело Бърдо - Цибалия -:-
18:00Солин - Зрински Осиечко -:-
ХЪРВАТИЯ: Втора НЛ
18:00Белишче - Хърваче -:-18:00Ждралови - Дуго Село -:-
18:00Марсония - Крък -:-
18:00Опатия - Гробничан -:-
18:00Радник Крижевци - Търне -:-
18:00Ядран Пореч - Беловар -:-
ЧЕРНА ГОРА: Първа черногорска лига
19:00Будучност - Сутиеска -:-19:00Йединство - Арсенал Тиват -:-
19:00Младост ДГ - Рудар -:-
19:00ОФК Петровац - Йезеро -:-
20:00Морнар Бар - Дечич -:-
ЧЕХИЯ: FNL
11:15Вишков - Варнсдорф -:-11:15Хрудим - Прибрам -:-
11:30Простейов - Ихлава -:-
15:00Дукла Прага - Сигма Оломуц B -:-
18:00Влашим - Кромериж -:-
18:00Таборско - Лишен -:-
19:00Бърно - Опава -:-
ЧЕХИЯ: ЧФЛ - Група А
11:15Вълтавин - ФК Робстав -:-11:30Кралув Двур - Пилзен B -:-
11:30Ческе Будейовице B - Повлътавска ФА -:-
18:00Домажлице - Бохемианс 1905 B -:-
ЧЕХИЯ: ЧФЛ - Група Б
11:15Яблонец B - Хлумец Над Цидлиноу -:-11:30Колин - Храдец Кралове B -:-
12:00Пардубице B - Теплице B -:-
16:00Баник Мост-Соуш - Брозани -:-
18:00Живанице - Ческа Липа -:-
18:00Усти над Лабем - Велвари -:-
ЧЕХИЯ: MSFL
11:15Тринец - Старт Бърно -:-17:00Ухерски Брод - Хранице -:-
17:00ФК Фридек-Мистек - Злин B -:-
17:00Фридлант - Хлучин -:-
17:00Ходонин - Росице -:-
ЧЕХИЯ: Дивизия A
11:15Аритма Прага - Тахов -:-11:15Марианске Лазне - Индржихув Храдец -:-
11:15Соколов - Хоржовице -:-
11:15Чески Крумлов - Домажлице B -:-
11:30ФК Комаров - Рокицани -:-
18:00Доубравка - Собеслав -:-
18:00Катовице - Петржин Пилзен -:-
18:00Клатови - Прибрам B -:-
ЧЕХИЯ: Дивизия B
11:15Бжезова - Хвезда Хеб -:-11:15Брандис над Лабем - Слани -:-
11:15Нератовице - Неспеки -:-
18:00Чески Брод - Уйезд Прага -:-
ЧЕХИЯ: Дивизия C
11:15Летохрад - Нови Бидзов -:-11:30Космоноси - Хрудим B -:-
11:30Славия Храдец - Часлав -:-
12:00Спойе Прага - ФК Турнов -:-
18:00Добровице - Усти над Орлици -:-
ЧЕХИЯ: Дивизия D
11:15Брецлав - Хавличкув Брод -:-ЧЕХИЯ: Дивизия E
17:00Нове Сади - Всетин -:-17:00Пршеров - Костелец на Хане -:-
17:00Скащице - Бзенец -:-
17:00Щернбек - Вшеховице -:-
ЧЕХИЯ: Дивизия F
11:15Вратимов ФК - Валашске Мезиржичи -:-17:00Витковице - Репище -:-
17:00Йесеник - Хлубина -:-
ЧЕХИЯ: Южнобохемски КП
14:30Малше Роудне - СК Рудолфов -:-16:00Противин - Милевско -:-
16:00ФК Семице - Хлубока над Вълтавоу -:-
18:00Олешник - Дражице -:-
18:00Тин над Вълтаву - Тржебон -:-
18:00Търхове Свини - Тржебетице -:-
ЧЕХИЯ: Южноморавски КП
11:15Спарта Бърно - Моравска Славия -:-11:30Похоржелице - Ратишковице -:-
11:30Свратка Бърно - Босонохи -:-
17:30Бистърч - Райградице -:-
17:30Босковице - Летовице - Райецко -:-
17:30Курим - Леднице -:-
17:30Роусинов - СК Крумвир -:-
ЧЕХИЯ: Карловарски КП
11:15Локо К. Вари - Ходов -:-15:30Марианске Лазне B - Карлови Вари B -:-
18:00Винтиров - КВ Двори -:-
18:00Краловске Поржичи - ФК Остров B -:-
18:00Ломнице - Хрознетин -:-
18:00Цитице - Унион Нове Седло -:-
ЧЕХИЯ: Краловохрадецки КП
15:00Йичин - Хлумец Над Цидлиноу B -:-18:00Либчани - Рихнов над Кнежноу -:-
ЧЕХИЯ: Либерецки КП
11:30Фридлант - Седмихорки -:-15:00Пенчин - Скалице -:-
18:00Кощялов-Либщат - Храстава -:-
18:00Нови Бор - Рапид Либерец -:-
18:00Слован Храдек над Нисоу - Велке Хамри B -:-
18:00Страж - Вишньова -:-
ЧЕХИЯ: Моравскослески КП
15:30Долни Бенешов - Херманице -:-17:30Долни Датиние - Вржесина -:-
17:30Орлова - Брушперк -:-
17:30Стонава - Красне Поле -:-
17:30Якубчовице - Петрвалд на Мораве -:-
ЧЕХИЯ: Оломуцки КП
14:00Постржелмов - Литовел -:-17:00Белотин - Рапотин -:-
17:00Урчице - Медлов -:-
ЧЕХИЯ: Пардубицки КП
18:00Свитави - Литомисъл -:-ЧЕХИЯ: Пилзенски КП
14:00Казнейов - Зруч -:-14:00Кошутка Пилзен - Петржин Пилзен B -:-
18:00Непомук - Хорни Бржиза -:-
18:00Нирско - Хотиков -:-
18:00Пилзен-Чернице - Вейпърнице -:-
18:00Сокол Лхота - Холишов -:-
18:00Стжибро - Мито -:-
ЧЕХИЯ: Пражски шампионат
11:15Вишеград - Пржедни Копанина -:-11:15Коловрати - Стржешовице -:-
11:15Подоли - Треборадице -:-
11:15ЧАФК П. - Краловице -:-
11:30Ухржиневес - Жличин -:-
16:00Жижков B - Браник -:-
18:00Темпо Прага - Дукла Й.М. -:-
ЧЕХИЯ: Среднобохемски КП
11:30Милин - Добриш -:-18:00Велим - Повлътавска ФА B -:-
18:00СК Докси - Кутна Хора -:-
18:00Тухловице - Либиш -:-
ЧЕХИЯ: Устецки КП
11:30Крупка - Вилемов -:-11:30Литомиерицко - Олдрихов -:-
11:30Черновице - Жатец -:-
18:00Бърна - Модлани -:-
18:00Пробощов - ФК Илове -:-
18:00Сърбице - Кадан -:-
ЧЕХИЯ: Височина КП
16:00Пацов - Рапотице -:-17:30Каменице над Липоу - ФС Тржебич -:-
17:30Нове Место на Мораве B - Сапели Полна -:-
17:30Хотеборж - Бистрице н.П. -:-
ЧЕХИЯ: Злински КП
11:00Храховец - Квасице -:-17:00Морковице - Бистрице под Хостинем -:-
17:00Осветимани - Напайедла -:-
17:00Слушовице - Лухачовице -:-
17:00Хлук - Боршице -:-
ЧЕХИЯ: Лига Под19
11:00Либерец U19 - Млада Болеслав U19 -:-11:00Пилзен U19 - Сигма Оломуц U19 -:-
12:00Баник Острава U19 - Злин U19 -:-
12:00Бърно U19 - Дукла Прага U19 -:-
12:00Славия Прага U19 - Ихлава U19 -:-
12:30Фридек-Мистек U19 - Ческе Будейовице U19 -:-
13:00Карвина U19 - ФК Пардубице U19 -:-
14:00Спарта Прага U19 - Словачко U19 -:-
ЧЕХИЯ: Първа Лига - Жени - Група на изпадащите
17:00Пардубице W - Баник Острава W -:-ЧЕХИЯ: Първа Лига - Жени - Шампионска група
13:30Либерец W - Словачко W -:-16:00Славия Прага W - Спарта Прага W -:-
ЧИЛИ: Примера Дивисион
02:00О'Хигинс - У. Еспаньола -:-22:00Копиапо - У. Католика -:-
00:30Нубленсе - Кобрелоа -:-
ЧИЛИ: Примера Б
22:00КД Санта Крус - Антофагаста -:-00:30Курико Унидо - Депортес Темуко -:-
00:30С. Морнинг - У. Де Консепсион -:-
ЧИЛИ: Сегунда Дивисион
02:00Сан Антонио Унидо - Артуро Фернандес Виал -:-19:00Конкон Насионал - Трасандино -:-
22:00Линарес Унидо - Провинсиал Овайе -:-
ЧИЛИ: Примера дивисион - жени
19:00Депортес Икике W - Кобресал W -:-20:30Евертон W - Аудакс Италиано W -:-
23:00Коло Коло W - С. Морнинг W -:-
ШВЕЙЦАРИЯ: Чалъндж Лига
19:00Вадуц - Баден -:-19:00Вил - Шафхаузен -:-
19:00Стад Нион - Тюн -:-
ШВЕЙЦАРИЯ: Промоционална лига
16:00Хам - Цюрих II -:-17:00Бавуа - Йънг Бойс II -:-
17:00Брюл - Бил -:-
17:00Буле - Раперсвил -:-
17:00Парадизо - Ст. Гален II -:-
18:00Етоал Каруж - Люцерн II -:-
18:30Кринс - Лугано II -:-
ШВЕЙЦАРИЯ: Първа Лига Класик - Група 1
17:00Тер Сант - Ешален -:-18:00Гранд-Саконекс - Лозана II -:-
18:00Мейран - Ивердон II -:-
18:30Шеноа - Обервалис Натерс -:-
ШВЕЙЦАРИЯ: Първа Лига Класик - Група 2
16:00Блек Старс - Диетикон -:-18:00Мутенц - Шьоц -:-
18:00Роткройц - Волен -:-
19:00Конкордия - Баскур -:-
19:00Мури - Золотурн -:-
ШВЕЙЦАРИЯ: Първа Лига Класик - Група 3
17:00Ветсвил-Бонщетен - Госау -:-17:00Ешен - Фрайенбах -:-
17:00ЙФ Ювентус - Косова -:-
17:00Кройцлинген - Балцерс -:-
17:00Туген - Грасхопърс II -:-
17:00Уцвил - Хьонг -:-
17:30Таверне - Винтертур II -:-
18:00Мендризио - Линт -:-
ШВЕЙЦАРИЯ: Купа на Швейцария
21:30Сион - Лугано -:-ШВЕЙЦАРИЯ: Супер лига - жена - Изпадане
18:30Тюн W - Вил W -:-19:00Раперсвил W - Сион W -:-
ШВЕЙЦАРИЯ: Супер лига - жена - Плейофи
17:00Люцерн W - Цюрих W -:-18:00Аарау W - Сервет W -:-
20:00Грасхопър W - Йънг Бойс W -:-
ШВЕЦИЯ: Суперетан
16:00Йефле - Сандвикен -:-16:00Ландскрона - Утсиктен -:-
16:00Сундсвал - Варберг -:-
18:00Йоргрите - Йостерс -:-
ШВЕЦИЯ: Дивизия 1 - Север
17:00Васалундс - Карлстад -:-17:00ФБК Карлстад - Карлбергс -:-
17:00Хамарби ТФФ - Фриска Вильор -:-
18:00Юнайтед Нордик - ИФК Стоксунд -:-
ШВЕЦИЯ: Дивизия 1 - Юг
14:00Онсала - Фалкенберис -:-14:00Торн - Твоокерш -:-
17:00Ариана - Оскаршхамнс -:-
17:00Йоншьопинг - Розенгард -:-
17:00Олимпик - Норби -:-
ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Норланд
14:00ИФК Люлео - Бергнесетс АИК -:-14:00Умео ФК - Шелефтео -:-
15:00Готне ИФ - ИФК Йостерсунд -:-
15:00Тефтео ИК - Елярна-Херньосанд -:-
ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Северен Йоталанд
14:00Форуърд - Вонерсборгс ФК -:-15:00Ахлафорс - Мотала -:-
15:00Гребестадс - Стенунгсундс -:-
ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Северен Свиаланд
13:30Хюдиксвал - Гюте -:-16:00Фалу - ФК Арланда -:-
17:00Кунгсенгенс - Йерфела -:-
ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Южен Йоталанд
14:00Карлскрона - Балкан -:-14:00Хьогаборг - Карлсхамн -:-
15:00Лоде - Рапе ГОИФ -:-
15:00Хаселхолмс ИФ - Симирсхамн -:-
ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Южен Свиаланд
14:00Сирианска - Силвия -:-16:00Арамейск-Сирианска - Отвидаберг -:-
16:00Мьолби АИ ФФ - БК Юнгсбро -:-
16:00Смедби - Енскеде -:-
17:00Ханинге - Худинге -:-
ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Западен Йоталанд
15:00БК Астрио - Варбергс ГИФ -:-15:00Йокерьо - Торд -:-
15:00Лахолмс - Линдуме -:-
18:00Квидинг - Юнсередс -:-
ШВЕЦИЯ: Алсвенскан - Жени
14:00ИФ Бромапойкарна W - Витшьо W -:-16:00Векшьо ДФФ W - Линшьопинг W -:-
16:00Кристианстад W - Хамарби W -:-
16:00Норшьопинг W - Трелеборг W -:-
16:00Розенгард W - АИК W -:-
16:00Хекен W - Питео W -:-
16:00Юргорден W - Йоребро W -:-
ШВЕЦИЯ: Елитетан - Жени
14:00Ескилстюна Юнайтед W - Гамла Упсала W -:-14:00Умео W - Йоребро W -:-
17:00Упсала W - Калмар W -:-
18:00Малбакенс W - Алингсос W -:-
ШОТЛАНДИЯ: Премиършип - Група на изпадащите
17:00Абърдийн - Мъдъруел -:-17:00Ливингстън - Рос Каунти -:-
17:00Сейнт Джонстън - Хибърниън -:-
ШОТЛАНДИЯ: Премиършип - Шампионска група
17:00Килмарнък - Хартс -:-ШОТЛАНДИЯ: Чемпиъншип
17:00Арброут - Куинс Парк -:-17:00Дънфърмлин - Инвърнес -:-
17:00Мортън - Райт -:-
17:00Партик - Еър -:-
ШОТЛАНДИЯ: Лига 1
17:00Алоа - Хамилтън -:-17:00Анан - Фолкърк -:-
17:00Единбург Сити - Стърлинг -:-
17:00Келти Хартс - Монтроуз -:-
17:00Куин ъф Саут - Коув Рейнджърс -:-
ШОТЛАНДИЯ: Лига 2
17:00Дъмбартън - Елгин Сити -:-17:00Клайд - Ийст Файър -:-
17:00Спартанс - Питърхед -:-
17:00Стенхаусмюър - Бонириг Роуз -:-
17:00Форфар Атлетик - Странрар -:-
ШОТЛАНДИЯ: Лига 2 - Изпадане
17:00Ийст Кълбрайд - Бъки Тисъл -:-ШОТЛАНДИЯ: Лига Хайланд
17:00Брора Рейнджърс - Търиф Юн -:-17:00Кийт - Уик Академи -:-
ШОТЛАНДИЯ: Лига Лоуланд
17:00Транънт - Селтик B -:-ШОТЛАНДИЯ: ШЖПЛ 1 - жени - Група на изпадащите
16:00Дънди Юн W - Хамилтън W -:-ШОТЛАНДИЯ: Купа на Шотландия - жени
14:15Рейнджърс W - Селтик W -:-ЮЖНА АМЕРИКА: Първенство на Южна Америка - Жени Под20 - Финална група
00:00Колумбия U20 W - Венецуела U20 W -:-02:30Парагвай U20 W - Бразилия U20 W -:-
05:00Перу U20 W - Аржентина U20 W -:-
ЮЖНА АФРИКА: Висша лига
16:00АмаЗулу - Чипа Юн. -:-18:30Кайзер Чийфс - Суперспорт Юн -:-
21:00Стеленбош - Полокване -:-
ЮЖНА АФРИКА: Първенство на фондация Мотсепе
16:00Венда - Претория Ю. -:-16:00Магеси - Марицбург Юн -:-
16:00Милфорд ФК - НБ Ла Масия -:-
16:00Хънгри Лайънс - Барока -:-
ЮЖНА АФРИКА: Диски Чалъндж
11:00Амазулу U23 - Полокване U23 -:-11:00Мамелоди Съндаунс U23 - Роял АМ U23 -:-
11:00Орландо Пайрътс U23 - Ричардс Бей U23 -:-
11:00Чипа Юн. U23 - Суолоус U23 -:-
12:00ТС Галакси U23 - Голдън Ароус U23 -:-
13:00Сехухуне U23 - Суперспорт Юн U23 -:-
ЮЖНА КОРЕЯ: К Лига 1
08:00Теджън - Сеул -:-10:30Гуанджу ФК - Сувон ФК -:-
10:30Кимчхон Сангму - Гангуон -:-
ЮЖНА КОРЕЯ: К Лига 2
08:00Сеул Е. - Асан -:-10:30Пусан - Ансан Грийнърс -:-
10:30Чеонан Сити - Гимпо ФК -:-
ЮЖНА КОРЕЯ: К3 Лига
08:00Почон - Кимхае -:-08:00Пусан Киотонг - Теджън Корейл -:-
08:00Тегу 2 - Паджу Ситизън -:-
09:00Mokpo - Каннин -:-
ЯПОНИЯ: Лига 1 на Япония
07:00Сапоро - Шонан -:-08:00Албирекс Ниигата - ФК Токио -:-
08:00Ивата - Мачида -:-
08:00Кобе - Киото -:-
09:00С-Осака - Йокохама М. -:-
ЯПОНИЯ: Лига 2 на Япония
08:00Вегалта Сендай - Чиба -:-08:00Кусацу - В-Варен Нагазаки -:-
08:00Мито - Фуджиеда МИФК -:-
08:55Ехиме - Кофу -:-
ЯПОНИЯ: J3 Лига
07:00Имабари - Омия Ардиджа -:-07:00Нагано - Гираванц Китакюшу -:-
08:00ЙСКК - Нара Клуб -:-
08:00Тегебаджаро Миядзаки - Сагамихара -:-
ЯПОНИЯ: УЕ Лига - жени
08:00Белеза W - Омия Ардиджа W -:-08:00Урава W - Хирошима W -:-
ЯПОНИЯ: Надешико лига - жени
06:00Ехиме W - Миядзаки W -:-Заложете на Футбол от своето моб. устройство с bet365!
Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »
m.Flashscore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от Flashscore.com поради технически причини.