Футбол » 23.03.2024 » Всички
Заложете на Футбол от своето моб. устройство с bet365!
СЕВЕРНА И ЦЕНТРАЛНА АМЕРИКА: Световно първенство - Квалификации - Първи етап
23:00Американски Вирджински острови - Британски Вирджински острови 1:1АВСТРАЛИЯ: NPL Northern NSW
05:30Еджуърт И. - Чарлстоун Адзури 0:205:30Ламбтън Дж. - Нюкасъл Олимпик 1:0
07:00Ню Ламбтън - Лейк Макуори 1:2
07:30Кукс Хил Юнайтед - Валентин Ф. 1:1
08:00Мейтланд - Адамстаун Роузбъд 1:1
09:00Уестън Уъркърс - Бродмедоу 2:3
АВСТРАЛИЯ: НПЛ НСУ
08:30НУС Спирит - Сентрал Коуст U21 2:110:00Маркони Сталиънс - Сидни ФК U21 3:0
10:00Ст Джордж Сейнтс - АПИА Лайкард 2:2
10:00Хилс Бръмбис - Рокдейл Илинден 0:3
10:15Ст. Джордж Сити - Блектаун Сити 0:2
АВСТРАЛИЯ: НПЛ Куинсланд
09:15Бризбейн Сити - Редландс 1:010:15Рочдейл - Пенинсула 0:2
АВСТРАЛИЯ: НПЛ Южна Австралия
06:00Кройдън - Аделаида U21 2:410:30Аделаида Олимпик - Кембълтаун Сити 0:2
АВСТРАЛИЯ: НПЛ Тасмания
05:00Саут Хобарт - Кларънс Юн. 3:105:15Ланкестън Юнайтед - Дейвънпорт 4:6
07:30Кингбъро Лайънс - Ривърсайд Олимпик 8:1
07:45Ланкестън - Гленорчи Найтс 0:4
АВСТРАЛИЯ: НПЛ Виктория
06:00Морланд Сити - Данденонг Сити 1:209:00Порт Мелбърн Шаркс - Алтона Меджик 1:1
10:00Ейвъндейл ФК - Хайделберг Юн 0:0
АВСТРАЛИЯ: НПЛ Западна Австралия
09:00Бейсуотър - Олимпик Кингсуей 5:109:00Ингълууд Юн - Уестърн Найтс 0:1
09:00Пърт Глори U21 - Флорийт Атина 1:1
09:00Пърт РедСтар - Балката 2:1
09:00Фримантъл Сити - Армадейл 4:1
АВСТРАЛИЯ: А-Лига - жени
07:00Мелбърн Сити W - Сентрал Коуст Маринърс W 3:007:00Нюкасъл W - Мелбърн Виктъри W 3:2
09:00ВС Уондърърс W - Уестърн Юнайтед W 3:1
АВСТРАЛИЯ И ОКЕАНИЯ: OFC Купа на Нациите - Квалификации
00:00Самоа - Острови Кук 1:0АВСТРИЯ: Регионална лига - Изток
17:00Леобендорф - Трайскирхен 3:117:00Мауерверк - Драсбург 1:2
АВСТРИЯ: Регионална лига - Запад
16:00А. Залцбург - Швац 3:116:00РВ Ранквайл - Валс-Грюнау 0:2
16:00СК Имст - Заалфелден 3:3
16:00Хоенемс - Бишофсхофен 1:0
16:30Алтах U21 - Райхенау 0:1
17:00ТШФ Ст. Йохан - Мьоц/Зилц 2:4
АВСТРИЯ: Бургенланд
16:00Халбтурн - Лайтапродерсдорф 2:216:30Еделсерпентин - Хоричон 1:2
16:30Маргаретен - Парндорф 0:3
16:30Шатендорф - Бад Зауербрун 0:1
17:00АШФ Зигендорф - Клингенбах 2:1
17:00Кофидиш - Марц 0:5
АВСТРИЯ: Карнтен
15:00САК Клагенфурт - Котмансдорф 3:115:30Блайбург - Вьолкермаркт 1:0
15:30СК Ландскрон - Лендорф 1:2
16:00ШФ Крайг - Атус Фелден 0:3
АВСТРИЯ: Нидерйостеррайх
16:30Глогниц - Килб 2:016:30Рец - Нойщад 1:2
АВСТРИЯ: Оберйостеррайх
15:00Михелдорф - Мондзее 1:316:30Бад Ишъл - Перг 2:2
16:30Ст. Мартин им Мулрайс - Вайскирхен 1:2
16:30Фрийдбург - Аскьо Йод 1:3
16:30Шалербах - Прегартен 3:1
АВСТРИЯ: Залцбург
15:00УСК Аниф - Бюрмоос 1:116:00Голинг - Пух 0:5
16:00Унион Хендорф - Гродиг 2:2
16:00УФК Зиценхайм - Ойгендорф 1:2
АВСТРИЯ: Щайермарк
16:00ШФ Вилдон - Хартберг (Am) 1:3АВСТРИЯ: Тирол
15:30Фьолс - Кематен 3:217:00СК Кундл - ФК Фолдерс 2:1
АВСТРИЯ: Виена
15:00Кагран - АШФ 13 Виена 0:215:00Ред Стар Пенцинг - Швехат 2:2
16:00Вайнербергер - Щамерсдорф 3:0
17:00Щадлау - А XIII-Аухоф Център 1:0
АВСТРИЯ: Бундеслига - жени
14:45Нойленгбах W - Бергхайм W 0:115:00Фърст Виена W - Ст. Пьолтен W 1:1
15:30Клайнмюнхен W - Дорнбрин W 3:4
АЗИЯ: ЗАФФ Шампионат П23
22:00Австралия U23 - Египет U23 2:1дуз22:00Южна Корея U23 - Саудитска Арабия U23 1:0
АЗИЯ: ЗАФФ Шампионат П23 - 5-8 място
19:00Ирак U23 - ОАЕ U23 2:1дуз19:00Тайланд U23 - Йордания U23 1:3
АЛЖИР: Дивизия 1
16:30Кенчела - Оран 0:016:30УС Соуф - Ел Баяд 4:5
АЛЖИР: Лига 2
16:30Арба - УА Мостаганем 1:316:30АСМ Оран - ГК Маскара 2:0
16:30Батна - Бордж Менаил 3:2
16:30Видад Адаби де Буфарик - Темушент 2:1
16:30Гозлан - Телагема 2:1
16:30Ел Хемис - Хюсеин Дей 1:1
16:30ЖСМ Тиарет - Медеа 3:0
16:30Мила - Уаргла 1:0
16:30Мостаганем - Колеа 2:0
16:30Олимпик Акбу - Еулма 4:1
16:30РК Коуба - Оуед Сли 1:1
16:30СК Мешерия - Гуир Абадла 6:1
16:30Хемис Ел Хешна - Харах 1:0
16:30Хруб - МСП Батна 3:0
16:30Шелгум - МО Константин 1:2
АНГЛИЯ: Лига 1
17:00Бъртън - Порт Вейл 0:117:00Карлайл - Стивънидж 2:2
17:00Нортхямптън - Дарби 1:0
АНГЛИЯ: Лига 2
14:30Мансфийлд - Колчестър 1:115:00Харогейт - Брадфорд 3:0
17:00Бароу - Нюпорт 1:0
17:00Гримсби - Рексъм 1:3
17:00Донкастър - Форест Грийн 2:0
17:00Крю - Уимбълдън 1:1
17:00Моркамб - Джилингам 2:3
17:00Нотс Каунти - Солфърд 1:2
17:00Сътън - Акрингтън 3:1
17:00Транмиър - Кроули 1:3
19:15Стокпорт - Милтън Кийнс Донс 5:0
АНГЛИЯ: Национална лига
17:00Алдършот - Солихъл Мурс 1:117:00Барнет - Доркинг 6:0
17:00Бромли - Йорк 0:2
17:00Дагенъм & Ред - Олдъм 0:0
17:00Ийстлей - Хартлипул 1:1
17:00Олтринкъм - Гейтсхед 2:3
17:00Рочдейл - Мейдънхед 1:0
17:00Саутенд - Уокинг 0:0
17:00Уелдстоун - Кидърминстър 1:1
17:00Файлд - Оксфорд Сити 2:1
17:00Честърфийлд - Боръм Ууд 3:0
АНГЛИЯ: Национална лига - Север
14:30Кингс Лин - Тамуърт 1:117:00Бишъпс Стортфорд - Скарбъро 0:2
17:00Бракли Таун - Алфретън 1:0
17:00Кързън Аштън - Банбъри 4:1
17:00Питърбро Спортс - Блит 2:2
17:00Ръшъл - Дарлингтън 3:2
17:00Саутпорт - Бъкстън 2:2
17:00Спенимур - Глостър 3:0
17:00Уорингтън - Скънторп 0:2
17:00Херефорд - Фарзли 4:1
17:00Честър - Саут Шийлдс 0:1
17:00Чорли - Бостън 0:3
АНГЛИЯ: Национална лига - Юг
17:00Брейнтрий - Йоувил 0:117:00Дартфорд - Хемъл Хемстед 1:1
17:00Доувър - Фарнбъро 1:3
17:00Ейвли - Ст. Олбанс 2:1
17:00Мейдстоун - Уестън-Супер-Меър 1:0
17:00Слау - Ийстборн Бъро 1:1
17:00Таунтън - Челмсфорд 2:3
17:00Тонбридж - Труро 2:1
17:00Торки - Хемптън & Ричмънд 1:0
17:00Уеймът - Хавънт & У 4:1
17:00Чипенъм - Уелинг 4:1
АНГЛИЯ: НПЛ Висша дивизия
17:00Бамбър Бридж - Стафорд 0:217:00Брадфорд ПА - Уъркзоп 1:2
17:00Гайзли - Илкъстън 1:2
17:00Гейнсбъро - Уоркингтън 4:2
17:00Ланкастър - Марийн 0:2
17:00Макълсфийлд - Морпет 3:0
17:00Матлок - Уитби 1:5
17:00Радклиф - Аштън Юн. 2:5
17:00ФК Юнайтед - Басфорд 2:0
17:00Хайд - Уорингтън Райландс 0:0
АНГЛИЯ: Южна Лига - Централна Дивизия
17:00Баруел - Ройстън 2:117:00Бромсгроув - Нийдъм Маркет 3:0
17:00Кетъринг - Алвечърч 2:0
17:00Редич - Лемингтън 0:3
17:00Ст. Айвс - Бъркамстед 1:0
17:00Стамфорд - Лейстън 3:0
17:00Стратфорд - Лонг Ийтън 3:2
17:00Стурбридж - Съдбъри 1:1
17:00Хелсоуен - Колвил 2:1
17:00Хичин - Телфорд 1:1
АНГЛИЯ: Южна Лига - Южна Дивизия
17:00АФК Тотън - Бекънсфийлд 3:017:00Бейсингстоук - Чешъм 1:1
17:00Блекнел - Плимут Паркуей 2:0
17:00Дидкът - Гоуспорт 0:4
17:00Дорчестър - Салисбъри 1:0
17:00Мертир Таун - Уолтън & Хершам 1:1
17:00Пуул - Шолинг 0:3
17:00Тивъртън - Хануел Таун 2:0
17:00Хароу - Хънгърфорд 1:6
17:00Хейс & Йединг - Суиндън С 2:2
17:00Хендън - Уинчестър 2:1
АНГЛИЯ: Истмиън лига - Висша дивизия
17:00Билърики - Уингейт & Финчли 1:217:00Богнър Риджис - Дълуич Хамлет 0:2
17:00Канви - Хаштаг 2:2
17:00Луис - Конкорд 2:1
17:00Маргейт - Енфилд Таун 1:1
17:00Потърс - Кингстониън 6:1
17:00Уайтхоук - Хорнчърч 0:4
17:00Хоршъм - Хейстингс 2:1
17:00Чатъм - Харингей 2:1
17:00Чесхънт - Каршалтън 1:0
АНГЛИЯ: Висша лига Под18
13:00Съндърланд U18 - Стоук Сити U18 2:4АНГЛИЯ: Женска супер лига
14:30Манчестър Сити W - Манчестър Юнайтед W 3:1АНГЛИЯ: Женска национална лига - юг
17:00Ипсуич W - Чатъм W 5:0АНТИГА И БАРБУДА: АБФА Висша лига
22:00Гардън Старс - Олд Роуд 1:000:00Паръм - Пигътс Булетс 3:3
АРЖЕНТИНА: Примера насионал
20:30Дефенсорес Унидос - Депортиво Морон 2:020:30КА Естудиантес - Арсенал Саранди 1:0
20:30Сан Мигел - Агропекуарио 1:1
20:35Алдосиви - Алварадо 0:0
21:00Депортиво Мадрин - Темперлей 0:1
21:00Сан Телмо - Алмагро 4:1
22:00Депортиво Маипу - Тристан Суарес 1:0
22:40Килмес - Гилермо Браун 1:0
АРЖЕНТИНА: Торнео Федерал
02:30Сармиенто де Ла Банда - Бока Унидос 1:003:05Хувентуд Антониана - Крусеро дел Норте 0:0
20:00Херминал - Сиркуло Депортиво 3:0
21:00Депортиво Камионерос - Сан Мартин М. 0:1
21:00Индепендиенте Чивилкой - Деф. Пронунсиаменто 3:1
21:00ОтложенСансинена - Олимпо Баия Бланка -:-
21:00Сиудад Боливар - Гутиерес Мендоса 2:1
21:00Феро Хен. Пико - Библиотека Атенас 0:0
21:30Сол де Майо - Депортиво Ринкон 1:0
21:30Химнасиа Е.Р. - Ел Линкеньо 0:1
22:00Вия Митре - Сантамарина 2:0
22:00Сан Мартин Формоса - Унион Сунчалес 3:0
22:00Уракан Лас Ерас - Спортиво Естудиантес 2:1
АРЖЕНТИНА: Примера Б - Апертура
18:30Лос Андес - Спортиво Италиано 0:020:00Деп. Мерло - Док Суд 3:0
20:30Екскурсионистас - УАИ Уркиса 1:1
20:30Канюелас - Вия Сан Карлос 2:1
20:30Сакачиспас - Колехиалес 1:4
22:00ОтложенАрхентино де Килмес - Комуникасионес -:-
АРЖЕНТИНА: Примера С - Апертура
20:30Ел Порвенир - Клуб Лухан 0:220:30Итусаинго - Спортиво Баракас 2:2
20:30Леандро Н. Алем - КСР Еспаньол 1:0
20:30Сентрал Байестер - Депортиво Еспаньол 0:0
20:30Хенерал Ламадрид - Берасатеги 2:3
00:00Мерседес - Хусто Хосе де Уркиса 1:1
АРЖЕНТИНА: Торнео Промосионал Аматер - Апертура
18:00Евертон Ла Плата - Баранкас 1:120:30Провинсиал - Естрея де Берисо 0:1
АРЖЕНТИНА: Примера А - жени - Апертура
20:00Росарио Сентрал W - Белграно W 0:220:30Сан Луис W - Сосиал Атлетико Телевисион W 1:1
20:30Химнасия Л.П. W - Сан Лоренцо W 1:1
БАХРЕЙН: Купа на Бахрейн - Плейофи
20:45Ал-Шабаб - Манама Клуб 0:1БЕЛАРУС: Висша лига - жени
12:00Беларус U19 W - Зорка-БДУ W 0:313:30Минск ФК W - Бобруйчанка W 5:1
15:00Дин. Минск W - Сморгон W 12:0
17:00Дняпро W - ДЮСШ-ПолесГУ W 22:0
БЕЛГИЯ: Национална дивизия 1
21:00Виртон - Сен Елоа 1:121:00Локерен-Темсе - ОК Шарлероа 2:1
21:00Хайст - Десел 1:3
21:00Шарлероа B - Капелен 5:0
БЕЛГИЯ: Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
20:30Йете - Стоке-Варфюзи 1:020:30Ла Каламин - Стад Вервитоа 1:4
21:00Верлен - Мо 1:2
21:00Ренесанс Монс - Унион Рошфортоаз 1:0
21:00Тюбиз - Банш 2:1
21:00УР Ла Лувиер - Акрен 2:0
БЕЛГИЯ: Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
20:30Оосткамп - Варегем 2 1:521:00Гулегем - Олса Бракел 2:3
21:00КРК Гент - Диелвене 3:2
21:00Мандел Юнайтед - Серкъл Брюж 2 0:4
21:00Нинове - КРК Харелбеке 2:1
21:00Торхаут - Зелзате 0:6
БЕЛГИЯ: Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ Б
20:30Везел Спорт - КРК Мехелен 2:521:00Бохолтер - Лира-Лиерс Берлар 2:4
21:00К. Берхем Спорт - Сити Пайрътс 4:0
21:00Лиле - Хадес 2:1
21:00Оверейсе - Бом 1:2
21:00ФК Лебеке - Белисия Билзен 2:2
21:00Хаселт - Тонгерен 1:0
21:00Хаутвене - КВ Мехелен 2 1:0
БЕЛГИЯ: Про Лига П21
12:45Вестерло U21 - Синт Тройден U21 1:1БЕЛГИЯ: Супер лига - жени - Етап на загубилите
17:00Варегем W - Мехелен W 1:1БЕЛГИЯ: Супер лига - жени - Етап на победителите
14:30РСК Андерлехт W - Клуб Брюж W 5:020:00Льовен W - Генк W 8:0
20:15Стандарт Лиеж W - Гент W 3:0
БЕЛГИЯ: Първа Национална - Жени
15:15Вестерло W - Молдаво W 3:116:00Алкен W - Гент II W 4:3
16:00Тийнен W - Льовен II W 2:1
18:00Шастър W - Генк II W 0:4
18:30Монс W - Клуб Брюж II W 2:0
19:30Варегем II W - РСК Андерлехт II W 0:2
21:00РФК Лиеж W - Аалст W 1:1
БЕНИН: Лига 1 - Група на изпадащите
17:00Абей - Пантерес 2:017:00Айнонви - АСВО 0:2
17:00Полийс - Уида 1:0
17:00Тонер - Динамик Джугу 2:0
БЕНИН: Лига 1 - Шампионска група
17:00АСПАК - Дадже 0:117:00АС Собемап - Кавалиърс 1:1
17:00Динамо Абомей - Ас Котону 3:1
17:00Такунин - Драгънс 0:0
БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: Първа лига - ФБиХ
16:30Братство Грачаница - Ступчаница 1:016:30БФК Сим Бау - Градина Сребреник 1:1
16:30Какан - Йединство Бихач 0:1
16:30Томислав - Хаджичи 1:1
БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: Първа лига - РС
16:00Железничар Баня Лука - Дрина Зворник 4:216:00Любич Пърнявор - Козара 1:0
16:00Невесине - Модрича 1:1
16:00Приедор - Мърконич град 1:1
16:00Романия Пале - Славия 0:0
16:00Фамос Войковици - БСК Баня Лука 1:0
18:00Сутиеска Фоча - Леотар 1:0
19:00Радник Биелина - Козарска Дубица 1:0
БРАЗИЛИЯ: Акреано - Първи етап
22:00Сенадор Гуйомард - Рио Бранко 1:100:00Пласидо де Кастро - Галвез 1:2
БРАЗИЛИЯ: Амапаензе
01:00Трем - Оретарио 2:0БРАЗИЛИЯ: Бразилиензе - Плейофи
20:30Сейландия - Гама 4:3БРАЗИЛИЯ: Капишаба - Плейофи
22:00Витория ЕС - Рио Бранко-ВН 0:1БРАЗИЛИЯ: Сеарензе 2
21:00Карири ФК - Пакатуба 5:021:00Тирол - Гуарани де Жуазейро 1:0
БРАЗИЛИЯ: Маранензе
20:30Мото Клуб - Сампайо Кореа 0:0БРАЗИЛИЯ: Матогросензе - Плейофи
00:00Униао Рондонополис - Мисто 2:1БРАЗИЛИЯ: Минейро - 5-8 място
23:30Поусо Алегре - Атлетик Клуб 1:3БРАЗИЛИЯ: Паулиста А2 - Плейофи
20:00Нороесте - Сао Бенто 1:100:15Вело Клубе - Сао Жозе ЕК 2:1
БРАЗИЛИЯ: Паулиста А3
20:00Гремио Пруденте - Униао Сао Жоао 2:120:00Деспортиво - Бандейранте 1:0
20:00ЕК Сао Бернардо - Брагантино II 0:1
20:00Лемензе - Катандува 2:2
20:00Марилия - Вотупорангенсе 0:0
20:00Матонензе - Рио Прето 0:3
20:00Сао Каетано - Сертаозиньо 0:2
20:00Униао Сузано - Итапирензе 0:0
БРАЗИЛИЯ: Паулиста А4
20:00Америка СП - Такаритинга 0:120:00КА Жозеензе - Рио Бранко СП 1:1
20:00СКА Бразил - Униао Барбарензе 1:0
20:00Ябакуара - Насионал СП 3:2
00:00Индепенденте СП - Франкана 0:2
БРАЗИЛИЯ: Рораймензе - Първи етап
22:30Реал Сао Луиз - Ривър-РР 1:200:30Монте Рораима - Прогресо 5:1
БРАЗИЛИЯ: Сержипано - Изпадане - Плейофи
20:15Америка СЕ - Атлетико Глориенсе 2:121:00Кармополис - Олимпико ЕК 0:1
БРАЗИЛИЯ: Сержипано - Плейофи
23:00Лагарто - Фалкон 2:1дузБРАЗИЛИЯ: Сул-Матогросензе - Плейофи
21:00Кошим - Корумбаензе 1:223:00Акуидауаненсе - Португеза МС 0:1
БРАЗИЛИЯ: Токантинензе - Плейофи
21:00Униао Кармоландензе - Арагуаина 1:1БРАЗИЛИЯ: Копа Алагоас - Плейофи
00:00КСА - Муриси 3:3БРАЗИЛИЯ: Копа Верде
23:00Амазонаш - Ремо 2:2БРАЗИЛИЯ: Купа на Североизтока
23:00АЕ Алтош - Америка РН 1:1БРАЗИЛИЯ: Баяно П20
14:00Баия де Фейра U20 - Ипиранга U20 2:214:00Камакариензе U20 - Витория U20 1:1
20:00Барселона U20 - Грапиуна U20 0:0
20:00Жакобина U20 - Естрела Де Марко U20 0:1
20:00Жеки U20 - Витория да Конкиста U20 0:2
20:00Жуазейрензе U20 - Катуензе U20 3:4
БРАЗИЛИЯ: Капишаба П20
20:00Естрела до Норте U20 - Вилавеленсе U20 0:320:00ОтложенФорте U20 - Рио Бранко-ВН U20 -:-
20:00G.E.L. U20 - Порто Витория U20 1:5
20:00Sport-ES U20 - Сера U20 3:1
00:30Жагуаре U20 - Нова Венесия U20 2:3
БРАЗИЛИЯ: Катаринензе П20
16:00Авай U20 - Джойнвил U20 5:120:00Интер де Лажес U20 - Шапекоензе-СК U20 0:3
20:00Марсилио Диас U20 - Бруске U20 1:1
БРАЗИЛИЯ: Паранаензе П20 - Първи етап
20:30АА Игуасу U20 - Азуриз U20 0:020:30Андрауш Бразил U20 - Операрио ПР U20 0:2
20:30Араукария U20 - Каскавел U20 1:1
20:30Бател U20 - Патриотас U20 0:3
20:30Камбе U20 - Прудентополис U20 2:0
20:30Парана Сокър Техникъл Сентър U20 - Сианорте U20 3:4
20:30Рио Бранко ПР U20 - Апукарана СК U20 1:0
20:30Роландия ЕК U20 - Коритиба U20 1:1
20:30Сао Жозеенсе U20 - Хоуп Интернасионал U20 1:1
БРАЗИЛИЯ: Бразилейро - жени
00:00Сао Пауло W - Феровиария W 1:120:00Реал Бразилия W - Аваи Киндерман W 1:0
21:30Крузейро W - Интернасионал W 3:1
БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Югоизточна
15:00Атлетик Куклен - Левски Карлово 2:215:00Берое II - Сливен 0:0
15:00Ботев II - Карнобат 8:0
15:00Несебър - Локомотив Пловдив II 2:1
15:00Родопа Смолян - Розова долина 2:0
15:00Созопол - Секирово Раковски 3:1
15:00Сокол Марково - Загорец 0:2
15:00Ямбол 1915 - Гигант Съединение 4:1
БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Югозападна
15:00Балкан Ботевград - Пирин Разлог 1:115:00Вихрен - Кюстендил 2:2
15:00ОтложенКостинброд - Славия София 2 -:-
15:00Левски София II - Оборище 4:2
15:00Миньор Перник - Ботев Ихтиман 1:1
15:00Септември Симитли - Банско 0:0
15:00Септември София 2 - Рилски Спортист 2:0
15:00Сливнишки герой - Чавдар Етрополе 3:0
15:00ЦСКА 1948 III - Хебър 2 2:0
16:30Витоша - ЦСКА София II 1:1
БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Североизточна
15:00Бенковски - Черно море II 0:115:00Доростол - Черноломец 0:1
БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Северозападна
14:30Вихър Славяново - ОФК Левски 2:214:30Дреновец - Етър II 2:1
14:30Локомотив Мездра - Академик Свищов 0:0
14:30Партизан Червен бряг - Дунав Лом 3:0
14:30Севлиево - Боруна 4:0
14:30Ювентус Малчика - Ботев Враца II 4:0
14:30Янтра Полски Тръмбеш - Локомотив ГО 1:4
ВЕНЕЦУЕЛА: Лига ФУТВЕ - Апертура
01:00Универсидад Сентрал - Португеса 1:022:00Метрополитанос - Райо Сулиано 1:0
ВЕНЕЦУЕЛА: Лига ФУТВЕ 2 - Апертура
01:00Фундасион АИФИ - Миранда 0:021:00Нуева Еспарта - Боливар 0:0
21:30Академия Ансоатеги - Атлетико Ла Крус 0:2
21:30Фронтера - Ел Вихия 2:3
22:00Ероес де Фалкон - Арагуа 2:1
22:00Трухиланос - Академия Рей 1:0
23:00Маритимо - Динамо Пуерто ФК 2:0
ГАМБИЯ: GFA Лига
18:15Армд Форсес - Брикама Ю. 0:218:30Бомбада - Форчън 2:1
18:30БСТ Галакси - Фалкънс 0:0
18:30УАА Банджул - Маримоо 0:1
ГАНА: Премиър Лига
17:00Самартекс - Харт оф Оук 2:1ГАНА: Дивизия Лига 1
17:00ВК Уориърс - Текиман Хироус 0:017:00Голдън Кик - Вижън 3:0
17:00Йънг Редбул - Нзема Котоко 2:1
17:00Наниа - Хохо Юнайтед 2:1
17:00Окваву - Котоку Роялс 0:0
17:00Роспак - Холи Старс 2:0
17:00Стил Бeлийв - Кофоридуа 1:0
17:00УА Пауър - Нортърн Сити 1:0
ГВАТЕМАЛА: Лига Насионал - Клаусура
04:00Малакатеко - Антигуа 2:223:00Кобан Империал - Сакапа 1:0
ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Север
16:00Мепен - Фьоникс Любек 1:019:30ШК Вайхе-08 - Лооне 4:3
ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Североизток
14:00БФК Динамо - Алтглинике 3:214:00Хеми Лайпциг - Херта Берлин II 3:0
ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Запад
15:00Ален - Вегберг-Беек 3:115:00Липщад - Фелберт 2:1
ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Югозапад
15:00Балинген - Аален 2:215:00Касел - Шот Майнц 0:0
15:00Кикерс Офенбах - Франкфурт 3:0
15:00Кобленц - Балингер 0:2
15:00Майнц II - Фулда Ленерц 2:3
15:00Фрайберг - Валдорф 2:0
15:00Щут. Кикерс - Айнтрахт Франкфурт II 1:3
ГЕРМАНИЯ: Регионална лига Байерн
15:00Ансбах 09 - Шалдинг 1:215:00Аубщад - Филцинг 0:2
15:00Бамберг - Тюргюджю Мюнхен 1:1
15:00Бургхаузен - Швайнфурт 2:0
15:00Илертисен - Меминген 3:1
ГЕРМАНИЯ: Оберлига NOFV-Север
15:00Ратенов - Динамо Шверин 1:1ГЕРМАНИЯ: Оберлига NOFV - Юг
15:00Мотор Мариенберг - Лудвигсфелдер 0:3ГЕРМАНИЯ: Оберлига Шлезвиг-Холщайн
14:30Бордесхолм - Дорнбрайте Любек 0:215:00Нордмарк Сатруп - Хоенвещед 0:0
15:30Пройсен Райнфелд - Хайдер СФ 1:3
19:00Олденбюргер - ШК Вайхе-08 II 5:3
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Хамбург
14:00Дасендорф - Виктория Хамбург 1:015:00Тюркие Вилхелмсбург - Халстенбек-Релинген 3:3
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Бремен
14:00БТШ Нойщад - Фатан Бремен 6:015:00Бринкумер - Геестемюнде 2:1
15:00ТУРА Бремен - Бремен II 1:3
17:00Блокдик - Волфратсхаузен 1:2
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Нидерзаксен
15:00Егесторф-Лангредер - БШФ Реден 1:016:00Рамлинген-Елерсхаузен - Делменхорст 1:6
19:00Емден - Айлвезе 3:0
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Хесен
15:00Гийсен - ШФ Щайнбах 2:015:00Ханауер СК - Фернвалд 0:3
15:00Щадталендорф - Ханау 3:1
16:00Алценау - Хюнфелдер 3:2
16:00Вайденхаузен - Ерлензее 3:3
16:00Валдгирмес - Едерсхайм 2:1
16:00ТУШ Диткирхен - Баунатал 1:2
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
15:00Пфедерсхайм - Арминия Лудвигсхафен 2:316:30Енгерс - Дуденхофен 1:0
16:30Мехтерсхайм - Пирмазенс 0:2
18:45Битбург - Гонзенхайм 1:2
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Байерн - Север
15:00Айхщат - Елтерсдорф 1:215:00Гебенбах - Нойдросенфелд 5:0
15:00Инголщад II - Амертал 1:2
16:00ШФ Донаущауф - Байерн Хоф 0:7
17:00Абтсвинд - Кобург 3:1
17:00Регенсбург II - Вюрцбургер ФФ 2:1
17:00Хам - Фортуна Регенсбург 0:3
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Байерн - Юг
15:00Дизенхофен - Кирххаймер 4:015:00Изманинг - Котерн-Ст. Манг 2:1
15:00Мюнхен 1860 II - Нордлинген 4:1
15:00Райн/Лех - Ландсберг 1:3
15:00Швабен Аугсбург - Тюркспор Аугсбург 0:2
16:00Кирханшьоринг - Гунделфинген 2:1
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Баден-Вюртемберг
15:00Денцлинген - Оберахерн 1:315:00Нормания Гмунд - Бакнанг 0:0
15:00ФК Холцхаузен - ФК 08 Вилинген 0:1
15:30Офенбургер - Ройтлинген 3:2
16:00Бисинген-Бисинген - Холенбах 2:0
16:00Манхайм - Пфорцхайм 1:3
16:00ФК Нотинген - 1. Гьопингер Шпортферайн 1895 3:0
17:00Равенсбург - Есинген 2:0
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Нидерхайн
19:00Юрдинген - Хилден 4:0ГЕРМАНИЯ: Бундеслига - жени
15:00Кьолн W - 1. ФК Нюрнберг W 3:418:45Волфсбург W - Байерн Мюнхен W 0:4
ГЪРЦИЯ: Гама Етники - Група 1
15:00Посейдонас Миханьонас - Верия 0:0ГЪРЦИЯ: Гама Етники - Група 3
12:30Пилиу - Ялисос 2:013:30Елас Сиру - Месолонги АЕ 6:0
15:00Родос - Кианос А. В. 0:2
ГЪРЦИЯ: Гама Етники - Група 4
15:30Атромитос Пирея - АО Илисиакос 0:5ГЪРЦИЯ: Дивизия А - жени
13:45АЕК W - ПАОК W 2:2ДАНИЯ: Втора Дивизия
14:45ФА 2000 - Тистед ФК 1:115:00Брабранд - Ф. Амагер 1:1
15:00Миделфарт - Хелеруп 4:0
15:00Роскилде - Нюкобинг 3:0
15:00Скиве - АБ Копенхаген 1:1
ДАНИЯ: 3-та дивизия
14:00Ванльосе - Холстебро 1:114:00Исхой Болдклуб - Вейгаард 0:2
14:00Люсенг - Аварта 0:2
14:30ВСК Орхус - Холбек 0:1
15:00БК Фрем - СфБ-Оуре 5:2
15:00Несби - Йънг Бойс ФД 2:0
ДАНИЯ: Висша лига – жени - Изпадане
15:00Оденсе Ку W - Олборг W 2:015:00Тистед ФК W - Б93 W 0:2
15:30Йостербро W - Нествед W 3:3
ДАНИЯ: Висша лига – жени - Шампионска група
14:00Орхус W - КолдингК W 3:016:30Нордселанд W - Кьоге W 1:0
ЕВРОПА: Евро Под19 - Квалификации - Втори етап
13:00Шотландия U19 - Грузия U19 2:313:30Германия U19 - Румъния U19 2:3
14:00Белгия U19 - Литва U19 2:0
15:00Украйна U19 - Латвия U19 3:0
15:00Швейцария U19 - Северна Македония U19 2:0
16:00Норвегия U19 - Босна и Херцеговина U19 2:2
16:30Турция U19 - Хърватия U19 2:1
17:00Австрия U19 - Словения U19 2:0
17:00Дания U19 - Гърция U19 2:1
17:00Испания U19 - Косово U19 2:1
17:00Нидерландия U19 - Франция U19 0:1
17:30Чехия U19 - Италия U19 1:2
20:00Израел U19 - Черна гора U19 0:1
22:00Португалия U19 - Сърбия U19 4:1
ЕВРОПА: Евро Под17 - Квалификации - Втори етап
12:00България U17 - Румъния U17 0:012:00Уелс U17 - Швеция U17 1:2
13:00Австрия U17 - Норвегия U17 2:2
13:00Белгия U17 - Италия U17 3:5
13:00Германия U17 - Ирландия U17 2:0
13:00Сърбия U17 - Дания U17 0:1
15:00Полша U17 - Беларус U17 0:1
15:00Турция U17 - Грузия U17 1:3
15:00Чехия U17 - Босна и Херцеговина U17 2:0
16:30Испания U17 - Словения U17 5:0
17:00Англия U17 - Унгария U17 5:0
18:00Португалия U17 - Хърватия U17 3:0
18:30Нидерландия U17 - Финландия U17 0:1
21:00Франция U17 - Северна Ирландия U17 5:2
ЕВРОПА: Евро Под17 - Жени - Квалификации - Кръг 2 - Лига Б
19:00Грузия U17 W - Латвия U17 W 0:519:00Фарьорски острови U17 W - Румъния U17 W 3:1
ЕВРОПА: Оу-Айлънд Къп - жени
17:00ДЛР Уейвс W - Крузейдърс W 0:119:00Пиймаунт W - Линфийлд W 2:2
19:00Трийти Юн W - Шамрок Роувърс W 1:1
20:00Корк Сити W - Уексфорд W 2:2
21:00Слиго Роувърс W - Галуей Юнайтед W 0:2
ЕКВАДОР: Лига Про - Първи етап
20:00ОтложенМушук Руна - У. Католика -:-22:30Имбабура - Кумбая 0:0
ЕКВАДОР: Серия Б
02:00Леонел дел Норте - 9 октомври 2:1ЕЛ САЛВАДОР: Примера дивисион - Клаусура
23:15Хокоро - Платенсе Мунисипал 1:2ЗАМБИЯ: Супер Лига
13:00ОтложенКансанши - Грийн Бъфалос -:-14:00ОтложенМутондо Старс - Нквази -:-
15:00ОтложенЗанако - Пауър Динамос -:-
15:00ОтложенКабве - ЗЕСКО -:-
15:00ОтложенНкана - Призън Лепардс -:-
15:00ОтложенРед Ароус - Конкола -:-
15:00ОтложенТрайдънт - Грийн Ийгълс -:-
15:00ОтложенФК МЮЗА - НАПСА Старс -:-
16:00ОтложенФорест Рейнджърс - Муфулира -:-
ИНДИЯ: И-Лига
10:30Реал Кашмир - Мохамедан 0:015:30Гокулам - Делхи ФК 0:2
ИНДИЯ: И-Лига 2
11:30Бенгалуру Юн - Махараштра Орандже 2:111:30Судева Делхи - Кенкре 2:1
ИСЛАНДИЯ: Купа на Лигата - жени - Плейофи
16:30Тор/КА W - Брейдаблик W 3:6ИСПАНИЯ: ЛаЛига2
17:15Алкоркон - Р. Овиедо 1:019:30Виляреал B - Леганес 1:2
19:30ФК Картахена САД - ФК Андора 1:0
22:00Еспаньол - Тенерифе 1:1
ИСПАНИЯ: Примера РФЕФ - Група 1
17:00Логронес - Р. Унион 1:117:00Р. Сосиедад B - Теруел 2:2
19:00Райо Махадаонда - Деп. Ла Коруня 0:2
20:00Селта Виго B - Фуенлабрада 4:1
21:00Сабадел - Арентейро 0:1
ИСПАНИЯ: Примера РФЕФ - Група 2
17:00Кордоба - Сан Фернандо 1:017:00Санлукено - Мурсия 0:1
19:00Алхесирас - Малага 0:0
19:00Реал Мадрид B - Кастейон 0:2
ИСПАНИЯ: Сегунда РФЕФ - Група 1
17:30Валядолид Промесас - Деп. Фабрил 3:418:00Гихуело - Ковадонга 2:1
18:00Корусо ФК - Арандина 1:0
19:00Лангрео - Оуренсе 1:1
ИСПАНИЯ: Сегунда РФЕФ - Група 2
18:00Аренас Клуб - Барбастро 0:018:00Сан Хуан - Исара 4:0
21:15Реал Сосиедад C - Утебо ФК 0:0
ИСПАНИЯ: Сегунда РФЕФ - Група 3
17:30Андрач - Пеня Депортина 0:2ИСПАНИЯ: Сегунда РФЕФ - Група 4
17:00Севиля B - Линенсе 2:118:00Ел Пало - Сиудад Реал 0:0
19:00Антониано - Бетис B 2:1
20:30Ориуела - Агилас ФК 2:1
ИСПАНИЯ: Сегунда РФЕФ - Група 5
18:00Сан Себастиан Рейес - Нумансия 7:121:30Касереньо - КД Бадахос 1:1
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 1
17:00Понтеведра B - Силва СД 2:317:30УД Оуренсе - Естраденсе 1:1
18:00Бергантинос - Бетансос 1:1
18:00Вивейро - Гран Пеня 1:2
19:00Алондрас - Полворин 2:0
19:00Рапидо де Боусас - Пайосако 0:2
19:15Атлетико Артейхо - Арсуа 5:1
21:30Ароса СК - Сариана 0:1
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 2
17:30Хихон B - Правиано 0:018:00Барсия - Янес 2:2
19:00Л'Ентрего - Каудал Депортиво 0:0
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 3
17:30Веларде - Кастро 1:017:30Соларес - Атлетико Минерос 1:1
17:45Ескобедо - Сиете Вияс 2:0
18:00Атлетико Алберисиа - Ларедо 0:0
18:00Гуарнисо - Бесана 0:2
18:00Тропесон - Колиндрес 0:1
18:00УК Картес - Ревия 1:0
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 4
14:15Деусто - Урдулис 1:216:30Витория - Аурера Ондароа 3:1
17:30Пасая - Анайтасуна ФТ 2:0
17:30Тоуринг КЕ - Португалете 1:1
18:00Лейоа - Алавес C 2:2
18:00Падура - Дерио 1:1
18:00СКД Дуранго - Аньорга 3:1
19:30Лахун Онак - Баскония 1:2
19:30Сан Игнасио - Беасаин 1:1
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 6
17:00Рода - Тореяно 0:017:30Илиситано - Утиел 2:0
17:30Сия КФ - Буриана 1:0
18:00Гандия - Виляреал C 1:0
18:00Райо Ибенсе - Атзенета 0:1
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 7
13:00Лас Росас - Райо Валекано B 3:0ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 8
17:00Колехиос Диосесанос - Мирандес B 1:017:00Санта Марта Тормес - Паленсия КА 1:1
18:00Алмасан - Саламанка 0:1
18:00Атл. Асторга - Бекерил 2:0
18:00Атл. Тордесилас - Лагуна 0:1
18:00Леонеса B - Вияралбо 3:4
18:30Бургос КФ B - Реал Авила 1:2
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 9
14:00Атлетико Мелия - КД Тореперохил 0:118:30Малага Сити - Хаен 2:3
18:30Манча - Мотрил 4:2
19:30Хувентуд Торемолинос - Марасена 2:1
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 10
13:00Пособланко - Сеута B 1:113:00Пуенте Хенил - Херес КД 3:2
17:30Боюйос - Кордоба B 0:0
18:00Утрера - Кабекенсе 2:3
19:00Ла Памла - Херена 0:1
19:45Аямонте - Севиля C 2:1
20:00Конил - Картая 2:1
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 11
17:30Алкудия - Ибиса Ислас Питиусас 0:017:30Констансиа - Койеренсе 2:1
17:30Манакор - Феланич 2:0
17:30Сантаний - Платгес де Калвия 0:0
18:00Побленсе - Аренал 3:0
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 12
14:30Вия Санта Брихида - Ла Куадра 3:019:00Атлетико Виктория - Санта Урсула 1:1
19:00ОтложенИбара - Арукас -:-
19:30ОтложенСан Бартоломе - Марино -:-
19:30ОтложенЯиса - Тамарасейте -:-
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 13
17:30Плус Ултра - Расинг Мурсия 1:317:30Сиудад Сиеса - Ел Палмар 2:3
21:00Лорка Депортива - Мулено 0:1
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 14
19:00Трухийо - Оливенса 1:1ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 15
17:00Ардой - Ескабарте 3:017:00Бидесара - Леринес 1:1
17:00Кантолагуа - Сирбунеро 3:0
17:00Субиса - Бурладес 2:2
17:00Чантреа - Алесвес 2:0
17:30Кортес - Пеня 1:0
17:30Оберена - Памплона 1:1
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 16
17:30Алфаро - Ривер Ебро 1:218:00Вареа - Тедеон 8:0
18:00Логронес B - Ойонеса 3:1
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 17
17:30Алмудевар - Уеска B 0:117:30Атлетико Монсон - Тамарите 0:1
17:30Каринена - Епила 2:6
17:30Куарте - Каламоча 0:0
18:00Фуентес - Ебро 1:4
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 18
17:30Пуертояно К.Ф. - Конкенсе 2:018:00Сан Клементе - Уракан де Баласоте 0:1
18:00Сокеямос - Касалегас 2:1
18:00Таранкон - Асукека 0:0
18:30Ла Солана - Толедо 1:0
21:30Торихос - Вияробледо 0:0
ИСПАНИЯ: Лига Ф - жени
13:00Коста Адехе Тенерифе W - Севиля W 5:017:00Леванте W - Бетис W 7:0
19:00Реал Сосиедад W - Атлетик Билбао W 0:1
21:00Валенсия W - Гранада W 4:1
ИСПАНИЯ: Примера Федерасион - жени
12:00Еспаньол W - СЕ АЕМ W 0:213:00Деп. Ла Коруня W - Осасуна W 2:2
13:00Касереньо W - Алавес W 2:0
17:00Албасете W - Барселона B W 0:2
17:00Мадрид К. B W - Атл. Мадрид B W 2:1
ИТАЛИЯ: Серия C - Група А
15:00Албинолефе - Про Сесто 1:115:00Джана Ерминио - Алесандрия 3:0
15:00Лумедзане - Виртус Верона 3:1
15:00Тренто - Мантова 1:1
15:00Фиоренцуола - Про Патрия 3:1
18:30Виченца Виртус - Леняго Салус 1:1
ИТАЛИЯ: Серия C - Група B
18:30Перуджа - АСД Пинето Калчо 2:218:30Пескара - Понтедера 1:0
18:30Реканатезе - Анкона 2:0
18:30СПАЛ - Карарезе 0:0
18:30Торес - Вис Пезаро 1:0
ИТАЛИЯ: Серия C - Група С
15:00Беневенто - Монополи 0:115:00Виртус Франкавила - Монтерози ФК 2:0
15:00Месина - Фоджа 0:3
15:00Пичерно - Латина 0:2
15:00Соренто - Юве Стабия 1:2
18:30Джулиано - Авелино 3:2
ИТАЛИЯ: Серия D - Група А
15:30Киери - Бра 1:315:30Кизола - Асти 0:0
15:30Пинероло - Тичино 0:1
16:00Дертона ФбК - Албенга 2:2
ИТАЛИЯ: Серия D - Група B
16:00Реал Калепина - Клуб Милано 2:1ИТАЛИЯ: Серия D - Група C
15:30Брено - Доломити Белунези 0:315:30Есте - Адриезе 2:2
15:30Местре - Болцано 1:0
15:30Монтекио Маджиоре - Лупаренсе 1:0
16:00Кастенято - Портогруаро 1:2
16:30Кионс - Монтебелуна 0:1
ИТАЛИЯ: Серия D - Група D
15:30Виктор Сан Марино - Прогресо 3:415:30Кортичела - Форли 4:0
15:30Лентиджоне - Черталдо 1:1
15:30Санджулиано Сити - Алианезе Калчо 2:0
ИТАЛИЯ: Серия D - Група Е
15:30Ливорно - Сан Донато 2:015:30Реал Форте Куерчета - Орвиетана 2:2
16:00Гивидзано Борго - Гросето 3:3
16:30Трестина - Серавеца Поци 1:2
ИТАЛИЯ: Серия D - Група F
15:30Атлетико Асколи - Авецано 0:015:30Реал Монтеротондо - Тиволи Калчо 2:2
ИТАЛИЯ: Серия D - Група G
16:00Ночерина - Сан Марцано 3:0ИТАЛИЯ: Серия D - Група H
16:00А.С.Д. Нардо - Ангри 3:016:00Палмезе 1914 - Матера 3:0
ИТАЛИЯ: Серия D - Група I
16:00Реал Казалнуово - Санкаталдезе 2:1ИТАЛИЯ: Серия А - жени - Група на изпадащите
13:30Сампдория W - Комо W 1:0ИТАЛИЯ: Серия А - жени - Шампионска група
16:00Рома W - Сасуоло W 3:0КАЗАХСТАН: Купа на Казахстан - Промоция - Плейофи
10:00СД Фемили - Жетисай 2:1КАМЕРУН: Елит Едно - Група на изпадащите
15:00Фортуна Мфоу - Фову Бахам 2:217:00Баменда - УМС де Лум 2:2
КАМЕРУН: Елит 2 - Шампионска група
15:00Егле Мунго - Пантере 0:217:00Единг Спорт - Бафусам 1:0
КАТАР: КФА Къп - Плейофи
20:30Ал Хор - Ал Бида 0:1дуз20:30Ал-Шахания - Ал Масаймер 2:1дуз
КЕНИЯ: Супер лига
09:00Найроби Юнайтед - Димба Пейтриътс 1:011:00Кибера - МЧФ 0:1
12:00Мара Шугър - Асад 6:0
12:00Матаре Юн. - Луанда Вила 1:0
КИТАЙ: Китайска суперлига
09:30Дзянси Лушан - Шъдзяджуан Гонгфу 1:209:30Кингдао Ред Лайънс - Чонкинг Тонглънлон 1:0
13:30Нандзин Сити - Янбиан Лонгдинг 0:1
13:30Юнан Юкун - Хъйлундзян Айс Сити 3:0
КИТАЙ: Yi Лига
09:00Ланфан Глори Сити - Далиан Кунчен 0:109:00Таян Тианкуан - Шандун Тайшан B 1:1
09:30Нантун Хаймен - Рижао Юки 2:1
09:30Хубей Истар - Шънси Юниън 0:2
10:00Гуандонг ГЗ-Пауър - Хунан Ксянгтао 1:0
КИТАЙ: Супер лига - жени
09:00Йонгчуан Чашан W - Дзянсу Сунинг W 0:209:00Хайнан Чонджон W - Ухан Дзянда W 0:0
09:00Шанхай РКБ W - Шънси Чанган W 4:2
КОЛУМБИЯ: Примера А - Апертура
01:10Патриотас - Хуниор 1:003:20Ла Екидад - Инд. Меделин 1:2
21:00Мийонариос - Деп. Кали 1:1
23:10Депортес Толима - Перейра 2:1
КОЛУМБИЯ: Женска лига
23:00Атл. Насионал W - Реал Сантандер W 8:023:00Кукута W - Деп. Пасто W 2:1
23:00Лянерос W - Инд. Меделин W 1:0
23:00Хуниор W - Мийонариос W 0:3
00:30Америка Де Кали W - Деп. Кали W 2:1
КОТ Д'ИВОАР: Лига 1
17:30Буаке - АС Денгеле 3:217:30Муна - АСИ д'Абенгуру 3:1
17:30Сан Педро - АСЕК Мимоза 1:0
17:30Стад д'Абиджан - Лис Сасандра 1:0
19:45СОЛ - Расинг д'Абдиджан 1:5
ЛИБЕРИЯ: LFA Първа Дивизия
18:00Калон Либерия - Фрийпорт 1:118:00ЛПРК Ойлър - Инвинсибъл Илевън 0:1
18:00Цеце Юнайтед - НПА Анхорс 3:0
ЛИВАН: Висша лига - Етап на загубилите
15:00Ал Сахел - Ал Хикма 0:1ЛИТВА: Л Лига
13:00Гарлява - Екранас 1:014:00Таурас Таураге - Хегелман Литауен 2 1:1
14:00ФК Миния - БФА Вилнюс 0:1
МАКАО: Елитна лига
09:00Университет на Макау - Лун Лок 1:311:00Монте Карло - Спортинг Макау 1:1
МАЛИ: Премиър Дивизия
18:15Онс Креатърс - Бинга 2:018:15Фут Елит - Корофина 2:0
18:15ЮСК Кита - Реал Бамако 1:0
МАРОКО: Купа на Трона
00:00Дшейра - Итихад Фких Бен Салах 3:100:00Таза - Юнион Туарга 0:2
МЕКСИКО: Лига де Експансион МХ - Клаусура
03:05Атлетико Ла Пас - Алебрихес Оаксака 2:123:00Тепатитлан де Морелос - Тапатио 0:4
МЕКСИКО: Лига Премиър Серия А
01:00Интер Плая Дел Кармен - Кафеталерос 3:103:00Симаронес де Сонора 2 - Корекаминос 2 3:4дуз
03:30ОтложенКалор Де Сан Педро - Чихуахуа -:-
04:00Алакранес де Дуранго - Текос ФК 1:1
19:00Депортива Венадос - Интер де Керетаро 2:0
20:00Минерос де Фреснийо - Леонес Негрос 2 1:1
20:00Сан Хуан де Арагон - Лобос УЛМХ 0:3
00:00Алконес де Сапопан - Тампико Мадеро 0:2
00:00Пионерос - Ескорпионес 0:1
МЕКСИКО: Лига Премиър Серия Б
03:00Сантяго - Роса Рика 2:018:00Канонерос Марина - Ситакуаро 1:0
00:00Артесанос Метепек - Чилпансинго 3:0
00:00Уруапан - Донгу 5:0
МЕКСИКО: Лига МК - жени - Клаусура
05:06Клуб Тихуана W - Крус Асул W 0:220:00УНАМ Пумас W - Пуебла W 3:3
НИГЕРИЯ: НПФЛ
17:00Дома Юнайтед - Гомбе 1:117:00Кано - Спортинг Лагос 1:0
НИГЕРИЯ: ННЛ
16:00Абия Кометс - Смарт Сити 1:116:00Бейонд Лимитс ФК - Роувърс ФК 2:0
16:00Джайънт Бриярс - Осун 1:1
16:00Джигава Голдън Старс - Сокото 0:2
16:00Икороду Сити - Сълюшън 3:1
16:00Краун ФК - Иджебу 3:1
16:00Насарава - Викки 2:0
16:00ФК Замфара - Майти 3:0
16:00ABS - Ел Канеми 0:0
НИДЕРЛАНДИЯ: Еерсте Дивизие
21:00Вилем II - Венло 2:021:00Камбуур - Телстар 1:0
21:00Маастрихт - Ден Бош 1:0
21:00Рода - Бреда 3:1
НИДЕРЛАНДИЯ: Твеете Дивизие
15:30ГФФФ - АКВ Асен 3:115:30Схевенинген - АФК 1:1
16:00АДО 20 Хеемскерк - Екселсиор Мааслаус 3:0
16:00Козакен Бойс - Йонг Алмере Сити 3:4
16:00Куик Бойс - Харденберг 3:2
16:00Райнсбургсе Бойс - ХФК 0:2
16:00Спакенбург - Лисе 3:1
16:30Йонг Спарта Ротердам - Нордуик 0:0
19:00Де Треферс - Катвайк 3:0
НИДЕРЛАНДИЯ: Дерде Дивизие
15:30Генемуйден - ДЕМ 1:215:30РКАВ Волендам - ОДИН '59 11:2
15:30Харкемасе Бойс - Ейселмервогелс 0:0
15:30Хук - Блау Геел 1:2
16:00Ермело - Еемдайк 5:0
16:00TOGB - Кльотинге 2:1
16:30УСФ Херкулес - ФФ ДОВО 1:0
16:30ФФСБ - Спарта Нейкерк 2:5
16:30Kampong - Урк 1:2
19:00ОСС'20 - Стедоко 0:2
19:00Росмален - Барендрехт 0:2
19:00Хогевеен - Райнвогелс 0:5
19:00ХСК 21 - Стапхорст 2:0
19:00ХФФ Юнитас - Спортлуст 1:1
НИДЕРЛАНДИЯ: Дивизия 1 П21 - Пролетен сезон
15:30Граафшап U21 - Гронинген U21 1:0НИДЕРЛАНДИЯ: Дивизия 1 П18 - Пролетен сезон
13:00Витес U18 - Гронинген U18 3:015:30Утрехт U18 - Вилем II U18 1:0
НИДЕРЛАНДИЯ: Ередивизи - Жени
15:00Аякс W - ПЕК Цволе W 3:217:30АЗ Алкмаар W - Твенте W 2:2
НОРВЕГИЯ: Nasjonal U19 CL
16:30Олесун U19 - Согндал U19 2:1НОРВЕГИЯ: Топсериен Жени
16:00Арна-Бьорнар W - Осане W 0:016:00Лин W - Розенборг W 0:1
16:00Стабек W - Колботн W 2:0
16:30Роа W - ЛСК Квинер W 1:0
НОРВЕГИЯ: Дивизия 1 - жени
13:00Викинг W - Олесун W 0:416:00Овревол Хосле W - Фюлингсдален W 1:1
19:00Кил/Хемне W - Одд Гренлан W 2:2
ОБЕДИНЕНИ АРАБСКИ ЕМИРСТВА: Дивизия 1
20:00Ал Рамс - Ал Дафра 0:320:00Ал Таид - Гълф Юнайтед 2:2
20:00Дубай Сити - Ал Уроба 1:2
20:00Масфут - Ал Хамрия 0:0
ПАНАМА: ЛПФ - Апертура
03:00Сан Франсиско - Алианса 1:023:00Тауро - Индепендиенте 1:0
ПЕРУ: Лига - жени
17:30Аякучо W - Карлос Манучи W 0:222:00Биаво W - ФБК Мелгар W 1:1
ПОЛША: Дивизия 2
14:00Сандеця Нови С. - ЛКС Лодз II 0:115:30ККС Калиш - Стомил Олщин 0:0
19:00Ол. Груджьондз - Стенжица 1:1
ПОЛША: III Лига - Група I
13:00Конкордия Елбльонг - Легия II 3:314:00ГКС Погон - Викелец 5:0
15:00Свит - ГКС Белхатов 0:2
16:00ЛКС Ломжа - Варта Шерадз 2:0
16:00Млава - Замбрув 0:1
16:00Пилица Бялобжеги - Ягелония II 1:2
16:00Томашов Мазовецки - Виктория Сулейовек 3:2
20:15Скерневице - Легьоново 0:0
ПОЛША: III Лига - Група II
14:00Завиша - Уния Сважендз 1:115:00Бленкитни Старгард - Картуша Картузи 4:2
15:00Клечев - Нотеч Чарнков 2:2
15:00Нове Скалмежице - Старогард Гдански 2:1
15:00Столем Гневино - Погон Шчечин II 0:3
16:00Швит Сколвни - Елана Торун 1:0
17:00Шрода - Солец К. 3:1
ПОЛША: III Лига - Група III
13:00Битом Оджански - Гварек Тарновске Гори 1:113:00Ракув II - Шленза Вроцлав 3:3
13:00Шльонск Вроцлав II - Старовице Долне 1:0
14:00Гочалковице Здруй - Полковице 2:1
16:00Павловице - Уния Туржа Шльонска 1:1
16:00Стилон Гожов - Белско-Бяла 1:2
16:30Жельона гора - Карина Губин 1:2
18:00Ключборк - Йеления Гора 1:0
ПОЛША: III Лига - Група IV
13:00КС Вечиста Краков - Авия Свидник 2:014:00Подхале Нови Тарг - Хелмианка Хелм 1:2
15:00Чарни Поланиец - Карпати Кросно 0:1
16:00Островец Швентокшиски - Орлета Радзин 2:2
16:00Сокол Шенява - Стар Стараховице 0:1
16:00Уния Тарнув - Бяла Подляска 2:3
16:30Вислока Дембица - Вязовница 1:2
ПОЛША: Централна младежка лига
13:00Заглебие U19 - Одра Ополе U19 3:113:00Легия U19 - Сандеця U19 3:1
13:00Погон Шчечин U19 - Видзев Лодз U19 3:2
13:00Полония В. U19 - Краковия U19 1:1
13:00Ягелония U19 - Висла U19 1:1
14:30Корона Келце U19 - Раков Ченстохова U19 1:0
ПОЛША: Екстралига - жени
13:00УЯ Краков W - Рекорд Биелско-Бяла W 3:113:00Шльонск Вроцлав W - Медик Конин W 5:1
13:15ГКС Катовице W - Погон Шчечин W 1:0
14:00Гданск W - Погон Тчев W 4:1
16:00Чарни Сосновец W - Ленчна W 0:0
ПОРТУГАЛИЯ: Лига 3 - Група на изпадащите
13:00Перо Пинейро - Дезембро 1:3ПОРТУГАЛИЯ: Лига Ревеласао П23 - Шампионска група
13:00Ещорил U23 - Фамаликао U23 3:0ПОРТУГАЛИЯ: Кампеонато насионал П19 - Група на изпадащите
14:00СК Лузитания U19 - Сетубал U19 1:017:00Боавища U19 - Ферейра U19 3:2
ПОРТУГАЛИЯ: Лига БПИ - жени
13:00Фамаликао W - Спортинг W 1:416:00СЛ Бенфика W - Брага W 4:1
17:00Расиг Пауър W - Валадареш Гая W 0:1
РЕПУБЛИКА КОНГО: Лига 1
15:00Шемино - ЖС Талангай 0:016:00Джук - Интер Клуб 1:1
17:00Наталис - Отохо Д`Ойо 0:2
19:00Вегас - АС БНГ 0:0
РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 1
15:00Бродок - КСМ Бакъу 1:315:00Буковина Радаути - Шомуз Фълтичени 1:0
15:00ФК Бакъу - КСМ Васлуй 3:1
15:00Фореста Сучава - Аеростар 0:3
РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 2
15:00КСМ Фокшани - Хаманджия Бая 5:015:00Металул Бузъу - КСМ Ръмнику Сърат 5:0
15:00Спортинг Лиещи - Браила 5:0
15:00Униреа Бранищеа - Шуцещи 4:0
15:00Фортино Янка - Воинца Лимпезиш 2:1
РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 3
15:00Агрикола Борчеа - Реколта Г. Дожа 1:115:00Аксиополис Чернавода - Волунтари 2 1:2
15:00Афумати - Прогресул Фундулеа 2:1
РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 4
15:00Блежой Виспещ - Попещ Леордени 2:315:00КСО Плопени - Мушчел 1:0
15:00Триколорул Бреаза - Дунареа Гюргево 1:1
РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 5
15:00Кидс Тампа Брашов - СР Брашов 1:015:00Крепост Ръшнов - Търгу Секуйеск 1:0
15:00Курица - Тарлунгени 2:2
15:00Къмпулунг - Сепси 2 4:1
15:00Олимпик Зарнещи - Одорхею 2:1
РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 6
15:00Ведица Колонещи - Петролул Поткоава 2:015:00Виторул Дъещ - Калиманещи 2:2
15:00Куртишоара - Четатеа 0:0
15:00Спортинг Рошиори - Унирея Басков 0:0
15:00Хорезу - Ръмнику Вълча 0:1
РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 8
15:00Гилортул Тг. Карбунещ - КСМ Дева 2:115:00Жиу Петрошани - КС У Крайова 2 0:1
15:00Лупак - Гирода & Джиармата Вий 0:2
15:00Турчени - Виторул Шимиан 1:2
15:00У Крайова 1948 2 - КСО Филиаши 0:2
15:00Политехника Тимишоара - Печу Ноу 1:0
15:00Сокодор - Инеу 3:0
15:00ФК Бихор - Прогресул Печика 2:0
15:00Шоими Липова - Финикс Бузиаш 1:3
РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 9
15:00АКС Медиаш - Униреа Унгени 1:215:00Металургистул Куджир - Униреа Алба-Юлия 1:1
15:00Унив. дин Алба Юлия - Глория 2018 Бистрица 2:0
РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 10
15:00Бъйле Феликс - Минерул Окна Деж 2:015:00КСМ Сату Маре - КСМ Залъу 1:1
15:00Сату Маре - Сантандрей 1:1
15:00Сигет Марматией - Виктория Карей 2:1
РУМЪНИЯ: Лига 1 - жени - Група на изпадащите
15:00КСМ Александрия W - Глория 2018 Бистрица W 0:2РУСИЯ: ФНЛ 2 - Сребърна дивизия А - Пролетен сезон
13:00ОтложенКалуга - Спартак Кострома -:-РУСИЯ: Висша женска дивизия
10:30Звезда 2005 W - ЦСКА Москва W 1:214:00ОтложенКраснодар W - ФК Енисей W -:-
САЩ: Мейждър Лийг Сокър
20:00Ню Инглънд Революшън - Чикаго Файър 1:120:00Ню Йорк Ред Булс - Интер Маями КФ 4:0
САЩ: ЮСЛ
20:00Хартфорд Атлетик - Бирмингам 1:022:00Детройт - Лаудън 2:1
22:00Луисвил Сити - Питсбърг 3:1
САЩ: МЛС Некст Про
02:00Хънтсвил - Орландо Сити B 1:2дуз04:30Портланд Тимбърс 2 - Town FC 1:3
20:00Ванкувър Уайткапс 2 - Реал Монархс 5:3
21:00Чатануга - Синсинати 2 3:0
САЩ: ЮСЛ Лига 1
00:00Ричмънд Кикърс - Тормента 1:300:30Уан Ноксвил - Лексингтън 2:0
САЩ: NISA
23:00ОтложенДжорджа Лайънс - Capo -:-САЩ: NWSL - Жени
02:00Орландо Прайд W - Ейнджъл Сити W 1:103:30Юта Роялс W - С. Каролина Къридж W 2:1
22:00Чикаго W - Рейн W 2:1
СВЯТ: Приятелски международни срещи
23:00Алжир - Боливия 3:223:00Коморос - Уганда 4:0
23:00Мароко U18 - Дания U18 0:2
00:00Буркина Фасо - Либия 1:2
00:00Мавритания - Мали 0:2
00:00Мароко - Ангола 1:0
00:00Мароко U16 - Нигерия U16 3:2
00:00Нигер - Того 1:2
00:00Судан - Гвинея-Бисау 1:0
02:00Аржентина - Ел Салвадор 3:0
03:30Перу - Никарагуа 2:0
04:00Мексико U23 - Аржентина U23 2:4
12:00Турция U18 - Молдова U19 2:1
13:30Австрия U16 - Северна Македония U16 2:0
14:00Замбия - Зимбабве 2:3дуз
17:00Малави - Кения 0:4
17:00Северна Македония U18 - Естония U19 3:0
17:00Таджикистан U23 - Виетнам U23 0:0
18:00Кот д'Ивоар - Бенин 2:2
19:00Ирландия - Белгия 0:0
19:00Словакия - Австрия 0:2
20:30Катар U23 - Узбекистан U23 1:1
20:30Саудитска Арабия U23 - Китай U23 1:0
21:00Англия - Бразилия 0:1
21:00Дания - Швейцария 0:0
21:00Уругвай - Страната на баските 1:1
22:00Франция - Германия 0:2
22:00Френска Гвиана - Хаити 1:1
22:00Хърватия - Тунис 1:0дуз
22:00Япония U19 - Сирия U20 2:2
23:00Алжир U20 - Тунис U20 2:3
23:00Мавритания U20 - Египет U20 1:2
00:00Дом. република - Аруба 2:0
00:30Парагвай U23 - Дом. република U23 2:0
СВЯТ: Приятелски клубни срещи
01:00Инд. Ривадавия (Arg) - Ривър Плейт (Arg) 4:010:30Шахтьор Солигорск (Blr) - Белшина (Blr) 2:1
11:00Левски София (Bul) - Спортист Своге (Bul) 1:0
11:15ФК Ботошани (Rou) - Щийнца Мирослава (Rou) 5:0
12:00Айка (Hun) - Шиофок (Hun) 0:0
12:00Барановичи (Blr) - Слуцк (Blr) 2:1
12:00Волна Пинск (Blr) - Брест 2 (Blr) 3:2
12:00Гурник З. (Pol) - Тихи (Pol) 5:2
12:00Диошдьор (Hun) - Казинцбарцикаи (Hun) 3:0
12:00Енергетик-БГУ Минск (Blr) - Витебск (Blr) 0:2
12:00Лайпциг U17 (Ger) - Дортмунд U17 (Ger) 1:2
12:00Лех Познан (Pol) - Хробри Глогов (Pol) 1:0
12:00П-Ирот Раума (Fin) - Тампере Юн (Fin) 4:1
12:15Гнистан (Fin) - КаПа (Fin) 3:2
12:30Хамарби ТФФ (Swe) - Таби (Swe) 2:1
13:00Дорнбрин (Aut) - Ешен (Lie) 5:0
13:00Миеркуря Чук (Rou) - Сепси (Rou) 1:2
13:00Р. Жешов (Pol) - Пуща (Pol) 1:1
13:00СалПа (Fin) - Екенес (Fin) 1:1
13:00Шьовде (Swe) - Йостерсунд (Swe) 1:0
13:00Юнгшиле (Swe) - Гребестадс (Swe) 1:1
13:30Карлбергс (Swe) - ИФК Стоксунд (Swe) 0:3
14:00Асириска ФФ (Swe) - Йерфела (Swe) 1:1
14:00Вестерос СК (Swe) - Сандвикен (Swe) 4:2
14:00ГАИС (Swe) - Варберг (Swe) 1:1
14:00Дегерфорш (Swe) - Карлстад (Swe) 3:0
14:00КФУМ Осло (Nor) - Лин (Nor) 2:1
14:00Лахти (Fin) - Микели (Fin) 2:0
14:00Лунд (Swe) - Хьогаборг (Swe) 4:1
14:00Мезьокьовешд-Жори (Hun) - Дебрецен (Hun) 1:0
14:00Норби (Swe) - Одеволд (Swe) 1:1
14:00Нутоден (Nor) - Порс (Nor) 1:1
14:00Оболон (Ukr) - ФК Заря Луганск (Ukr) 1:2
14:00Силекс (Mkd) - Македония ГП (Mkd) 2:1
14:00ОтмененСторд (Nor) - Фана (Nor) -:-
14:00Стромен (Nor) - Халден (Nor) 3:0
14:00Тиквеш (Mkd) - Детонит Плачковица (Mkd) 4:1
14:00Торн (Swe) - Хаселхолмс ИФ (Swe) 1:4
14:00Тролхетан (Swe) - Гаутиод (Swe) 4:0
14:00Тромсьо (Nor) - HamKam (Nor) 0:1
14:00Хамарби (Swe) - КуПС (Fin) 2:0
14:00Хебър (Bul) - ЦСКА 1948 (Bul) 1:4
14:30Йоншьопинг (Swe) - Йоребро Сир. (Swe) 2:1
14:45Васалундс (Swe) - Енскеде (Swe) 3:0
15:00Арсими (Mkd) - Шкупи (Mkd) 1:3
15:00Бешикташ (Tur) - Будучност (Mne) 5:1
15:00Бромапойкарна (Swe) - Сундсвал (Swe) 1:0
15:00Илвес (Fin) - ВПС (Fin) 1:2
15:00ИФК Гьотеборг (Swe) - Сарпсборг 08 (Nor) 0:3
15:00Йефле (Swe) - Норшьопинг (Swe) 2:5
15:00Йовик-Лин (Nor) - Елверум (Nor) 0:1
15:00Йостерс (Swe) - Калмар (Swe) 4:2
15:00Киелсос (Nor) - Рауфос (Nor) 1:2
15:00Палермо (Ita) - Ломел СК (Bel) 2:1
15:00Пелистер (Mkd) - Воска Спорт (Mkd) 0:3
15:00ОтмененПЕПО (Fin) - ДЖИППО (Fin) -:-
15:00РВ Есен (Ger) - Верес-Ривне (Ukr) 3:1
15:00Сириус (Swe) - Браге (Swe) 3:0
15:00ОтмененСолентюна (Swe) - Лунд (Swe) -:-
15:00Спринт-Йелой (Nor) - Орн (Nor) 0:2
15:00Фалкенберис (Swe) - Торсланда (Swe) 5:0
15:00Хелзингборг (Swe) - Йоргрите (Swe) 2:0
16:00АК Оулу (Fin) - ДЖИППО (Fin) 2:2
16:00Брегалница Щип (Mkd) - Кожуф Гевгелия (Mkd) 4:0
16:00Енгелхолмс (Swe) - Твоокерш (Swe) 3:2
16:00Мялби (Swe) - Трелеборг (Swe) 1:1
16:00ОтмененНефтчи Баку (Aze) - Спартак Москва (Rus) -:-
16:00Перак (Mys) - Гейланг (Sgp) 3:0
16:00Старт (Nor) - Флекерьой (Nor) 1:1
16:00ОтмененСЯК Академия (Fin) - АК Оулу (Fin) -:-
16:00ТСЦ Бачка Топола (Srb) - Осиек (Cro) 2:1
16:15Умео ФК (Swe) - Питео (Swe) 1:1
16:30В. Хаугесун (Nor) - Лисеклостер (Nor) 0:4
16:30Лудогорец (Bul) - Стяуа Букурещ (Rou) 2:3
16:30Олимпик (Swe) - БК Астрио (Swe) 0:2
16:30Стрьомгодсет (Nor) - Фредрикстад (Nor) 1:1
17:00Атромитос (Gre) - Ламия (Gre) 2:2
17:00Оскаршхамнс (Swe) - Отвидаберг (Swe) 2:2
17:15Вааякоски (Fin) - ЮЯК Ювяскюля (Fin) 1:2
17:15Стокхолм Инт. (Swe) - Солентюна (Swe) 3:1
18:00Саннес Улф (Nor) - Брюне (Nor) 0:2
19:00Аарау (Sui) - Дрита (Kos) 2:2
19:00ОтмененАтлантис (Fin) - ПК-35 (Fin) -:-
19:00Стабек (Nor) - Лилестрьом (Nor) 0:1
19:30Лехия Гданск (Pol) - Валмиера (Lat) 5:1
20:00Цървена звезда (Srb) - Зенит (Rus) 1:0
СВЯТ: Приятелски клубни срещи - жени
13:00Ескилстюна Юнайтед W (Swe) - Болстанас W (Swe) 1:216:00Трелеборг W (Swe) - Малмьо ФФ W (Swe) 2:1
16:30Дегерфорш W (Swe) - Малбакенс W (Swe) 1:3
СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ: NIFL Премиършип
17:00Гленавон - Логгъл 1:217:00Гленторан - Балимена 4:0
17:00Коулрейн - Дънганън 1:1
17:00Нюри Сити - Крусейдърс 0:1
СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ: NIFL Шампионат
17:00Ардс - Дергвю 2:017:00Балинамалард - Ана 1:0
17:00Нокбрейда - Баликлеър 2:0
17:00Нюингтън - Дундела 1:3
17:00Х&У Уелдърс - Инститют 0:1
СЕВЕРНА И ЦЕНТРАЛНА АМЕРИКА: КОНКАКАФ Национална лига - Промоция - Плейофи
22:00Канада - Тринидад и Тобаго 2:0СЕЙШЕЛИ: Висша лига
16:00Ансе Реюниън - Нортърн Динамо 3:2СИЕРА ЛЕОНЕ: Висша лига
18:15ОтложенЛуава - Ламбой -:-18:15ОтложенОлд Едуардиънс - Холифа Старс -:-
18:15ОтложенУсум Старс - СЛИФА -:-
18:15ОтложенФрийтаун Сити - Майти Блякпул -:-
18:30ОтложенБай Бюре Уориърс - Ламбой -:-
СЛОВАКИЯ: 2ра Лига
15:30Комарно - Жилина B 3:015:30Прешов - Похроние 2:0
15:30Спишска Нова Вес - Миява 0:0
15:30ФК Хуменне - Шаморин 1:0
СЛОВАКИЯ: 3. Лига - Изток
16:00Бардейов - Калиново 0:116:00Вранов - Липани 3:3
СЛОВАКИЯ: 3. Лига - Запад
16:00АФК Нове Место - Рача 0:116:00Кастковце - Лехота п. В. 0:0
16:00МШК Мартин - Малацки 1:0
16:30Хамшик Академия Банска Бистрица - Йеднота Банова 1:1
СЛОВАКИЯ: 4. Лига - Братислава
16:00Домино - НШК 1922 Братислава 0:016:00Модра - Бернолаково 0:1
СЛОВАКИЯ: 4. Лига - Централна
16:00Твърдошин - Бадин 0:016:00ТЙД Прибелце - Чадца 1:2
СЛОВАКИЯ: 4. Лига - Изток
16:00Попрад - Медзев 4:016:00Рудняни - Кехнец 2:2
16:00Собранце-Собранецко - ФК Чаня 1:1
СЛОВАКИЯ: 4. Лига - Запад
16:00Баник Приевидза - ФК ТЙ Локомотив Козаровце 3:1СЛОВАКИЯ: 1. Лига - жени
12:00Търнава W - ГФК W 7:016:00Прешов W - Миява W 0:2
16:00Ружомберок W - Петржалка W 1:1
16:00Слован Братислава W - Жилина W 3:2
17:00Б. Бистрица W - Тренчин W 3:5
СЛОВЕНИЯ: Първа лига
21:15Копер - Мура 2:1СЛОВЕНИЯ: 2ра Словенска Национална Лига
15:00Белтинци - Рудар 1:015:00Илирия - НК Бистрица 0:2
15:00Толмин - Биле 0:2
СЛОВЕНИЯ: 3. СНЛ - Изток
15:00Завръч - Раче 2:116:00Драва - Видем 3:1
16:00Дравоград - Коротан 1:3
16:00Хайдина - Шампион Целие 1:2
18:30Брежице - Лютомер 8:0
СЛОВЕНИЯ: 3. СНЛ - Запад
15:00Дрен Връхника - НК Адрия 1:216:00Доб - Жири 2:1
16:00Любляна Свобода - Кочеве 2:1
16:00НК Шобец Лесце - Изола 2:3
16:00Шкофя Лока - Слован Любляна 2:3
СЪРБИЯ: Първа лига
16:00Вършац - Дубочица 0:016:00Инджия - Металац 0:1
18:00Мачва - Раднички Белград 3:0
18:00Слобода - Йединство У. 1:0
СЪРБИЯ: Сръбска лига - Белград
11:00Синделич Б. - Торлак 1:012:00Полет Дорчол - Рад Белград 2:0
12:00Телеоптик - Звездара 1:0
13:00Бродарац - Йединство Сурчин 0:0
16:30Земун - Ушче 2:0
16:30Раднички Обреновац - Първа искра 1:1
СЪРБИЯ: Сръбска лига - Войводина
16:00Бачка - 1. Май Рума 2:316:00Кикинда - Хайдук 1912 2:1
16:00Раднички Зренянин - Борац Шайкаш 3:1
16:00Словен Рума - Нафтагаз 3:0
СЪРБИЯ: Сръбска лига - Изток
16:00Дунав Прахово - СФС Борац 2:016:00Парачин - Траял Крушевац 1:3
16:00Пчиня - Власина 3:2
16:00Синджелич - Мешево 3:2
16:00Ягодина - Йединство Крушевац 1:1
СЪРБИЯ: Сръбска лига - Запад
15:30Млади Радник - Йошаница 2:215:30Омладинац Заблаче - Врело Спорт 2:4
15:30Слога Петровац - Тутин 1:1
15:30Слога Пожега - Реал Подунавци 3:1
15:30Таково - Борац 1926 1:2
15:30ФАП - Златибор Чайетина 4:0
ТАЙЛАНД: Тай лига 2
12:30Чиангмай Юнайте - Чиангмай ФК 1:113:00Аютая Юн. - Къстъмс Юн 1:0
13:30Нонг Буа Пичая - Патая Юнайтед 2:0
14:00Канчанабури - Након Си 2:2
ТУРЦИЯ: 2. Лига - Бяла група
13:00Алтинорду - Ерокспор 2:113:00Анкара Демирспор - Зонгулдак 1:1
13:00Бейоглу Йени Чаршъ - Трабзон ФК 2:2
13:00Бурсаспор - Къркларелиспор 0:2
13:00Назилиспор - Афьонспор 0:0
ТУРЦИЯ: 3. Лига - Група 1
13:00Инегьол Кафкас - Йени Ордуспор 1:013:00Кепез Блд - Хопаспор 2:1
ТУРЦИЯ: 3. Лига - Група 2
13:00Кършияка - Анадолски университет 1:0ТУРЦИЯ: 3. Лига - Група 3
12:00Силивриспор - Каракьопрю 1:013:00Акхисарспор - Sivas Dort Eylulspor 2:2
ТУРЦИЯ: Суперлига - Жени
13:00Фомгет Генчлик Ве Спор W - Фатих Ватанспор W 2:0УЕЛС: Уелс Премиър - Шампионска група
16:30Карнарвън - Кардиф Метрополитън 1:2УЕЛС: Уелс Юг
16:00Абъртилъри Блубърдс - Трефелин 2:516:00Кумбран Селтик - Бритън Фери 2:4
16:00Лантуит Мейджър - Понтардауе 0:0
УЕЛС: Уелс Север
16:00ОтложенЛанидлойс - Флинт -:-16:00Молд Александра - Гресфорд 1:0
16:00Чърк ААА ФК - Кайрсус ФК 2:2
16:30Гийлсфийлд - Денби 4:1
УЕЛС: ФА Къп
19:15Конас К. - Бала 1:0УКРАЙНА: Висша лига
15:30ЛНЗ Черкаси - Минай 1:2УКРАЙНА: Перша лига - Група за промоция
12:30Нива Бузова - Ливий Берег 1:513:30Епицентър - ФСК Мариупол 1:1
14:00Карпати Лвов - СК Полтава 2:1
УКРАЙНА: Перша лига - Група на изпадащите
12:00ФК Чернигов - Подиля Хмелницки 2:213:00МФК Металург - Хуст 1:4
УКРАЙНА: Друха лига
13:15Рух Лвов 2 - Тростянец 0:017:00МФК Металург 2 - Чайка -:-
УКРАЙНА: Първенство - жени - Група на изпадащите
12:00Динамо Киев W - Пантърс ФК Уман W 3:214:00ЕМК Подоле W - Верес-Ривне W 2:1
УКРАЙНА: Първенство - жени - Шампионска група
12:00Кривбас W - Ладомир W 4:3УНГАРИЯ: НБ I - жени
12:00Будаорши СК W - Сексарди W 1:112:00Фехервар ФК W - Халадаш W 0:4
16:00Диошдьор W - Академия Пушкаш W 0:3
16:00Сент Михай W - Ференцварош W 0:3
18:30МТК Унгария W - Шорокшар W 2:2
УРУГВАЙ: Примера Дивисион - Апертура
18:30Рампла Хуниорс - Мирамар 1:123:30Насионал - Прогресо 0:0
УРУГВАЙ: Сегунда дивисион - Торнео Компетенсия
15:00Колон - Рентистас 1:122:00Такуарембо - Ла Лус 1:0
23:00Монтевидео Сити - Cooper 2:1
ФИНЛАНДИЯ: Ykkosliigacup - Плейофи
14:00ПК-35 - СЯК Академия 1:217:15Яро - ДжаПС 4:0
ФРАНЦИЯ: Насионал 2 - Група А
19:00Алес - Андрезию 0:119:00Бургоан Жалийо - Кан 2:4
19:00Грас - Обан 1:1
19:00Тулон - Жура Сюд 1:2
19:00Тулуза II - Льо Пюи ан Веле 1:6
19:00Фрежус Сан Рафаел - Тонон-Евиан 3:0
20:00Шамелиер - Иер 2:1
ФРАНЦИЯ: Насионал 2 - Група B
19:00Блоа - Бурж 18 2:019:00Либорн - Сен-Прив 0:1
19:00Сомюр Олимпик - Париж 13 Атл. 0:0
19:30Авоан - Анже II 0:0
ФРАНЦИЯ: Насионал 2 - Група C
17:00Убервили - Расинг КФФ 2:119:00Булон - Гингам II 4:0
19:00Гранвил - АФ Вироа 1:0
19:00Динан - Бастия-Борго 2:0
19:00Шамбли - Лориан II 1:2
19:00Шатобриан - Бове 1:0
ФРАНЦИЯ: Насионал 2 - Група D
17:00Колмар - ФК 93 4:219:00Кретей - Безансон 1:0
19:00Оксер II - Бисайм 0:1
19:00Сент Куентин - Фени-Онуа 1:1
19:00Фльори – Мерожи - Уаскал 2:3
21:00Фюриани Аглиани - Агно 0:0
ФРАНЦИЯ: Дивизия 1 - Жени
14:30Лил W - Лион W 0:715:00Дижон W - Гингам W 2:0
15:30Льо Авър W - Реймс W 0:2
15:30Ст. Етиен W - Бордо W 1:0
ХАИТИ: Национално първенство - Откриваща серия
23:00Томпет - Ривартибонитиен 0:0ХЪРВАТИЯ: Първа НЛ
14:30Зрински Осиечко - Дубрава 2:016:30Вуковар 1991 - Кроация Змиявци 2:0
16:30Дугополе - Солин 2:2
16:30Ярун - Бело Бърдо 1:3
ХЪРВАТИЯ: Втора НЛ
16:30Гробничан - Карловац 0:116:30Дуго Село - Хърваче 2:2
16:30Ждралови - Белишче 2:1
16:30Крък - Беловар 1:1
16:30Радник Крижевци - Опатия 1:0
16:30Търне - Кустошия 0:4
16:30Ядран ЛП - Ядран Пореч 3:0
ХЪРВАТИЯ: 1. ХНЛ - жени
13:00ЖНК Сплит W - Хайдук Сплит W 1:2ЧАД: Висша дивизия - ЛПФН
16:45Еглон - Агри-Чад 7:116:45Старс Дж. Талънтс - Ренесанс 0:1
16:45Фарча - Фула Едифис 1:1
ЧЕХИЯ: ЧФЛ - Група А
11:15Вълтавин - Хостоун 1:011:15Моторлет Прага - Ческе Будейовице B 1:1
15:30ФК Робстав - Домажлице 0:0
16:00Кралув Двур - Адмира Прага 3:1
19:00Карлови Вари - Писек 0:2
ЧЕХИЯ: ЧФЛ - Група Б
11:15Млада Болеслав B - Живанице 3:011:15Яблонец B - Баник Мост-Соуш 1:3
16:00Ческа Липа - Велвари 1:1
ЧЕХИЯ: MSFL
11:15Словачко B - Баник Острава B 1:116:00Старт Бърно - Хранице 0:3
16:00Ходонин - ФК Фридек-Мистек 1:1
17:00Росице - Ухерски Брод 4:0
ЧЕХИЯ: Дивизия A
11:15Петржин Пилзен - Аритма Прага 1:111:15Соколов - Марианске Лазне 2:1
11:15Чески Крумлов - Клатови 4:0
16:00Прибрам B - Собеслав 3:2
16:00Тахов - Катовице 1:1
16:00Хоржовице - ФК Комаров 1:0
ЧЕХИЯ: Дивизия B
11:15Кладно - Метеор Прага 4:111:15Хомутов - Чески Брод 2:0
11:15Хребеч - Нератовице 1:3
11:15Щети - Неспеки 0:0
16:00Слани - Бжезова 0:1
16:00ФК Остров - Уйезд Прага 2:2
17:00Хвезда Хеб - Брандис над Лабем 1:1
ЧЕХИЯ: Дивизия C
11:15Бенешов - Летохрад 3:011:15Хрудим B - Спойе Прага 0:0
11:30Велке Хамри - Славия Храдец 3:2
16:00Високе Мито - Добровице 2:0
ЧЕХИЯ: Дивизия D
16:00Велка Битеш - Брецлав 2:116:00Нове Место на Мораве - Славой Полна 1:4
ЧЕХИЯ: Дивизия E
16:00Бзенец - Страни 4:016:00Всетин - Вшеховице 4:3
16:00Нови Йичин - Щернбек 0:0
16:00Римаржов - Холешов 1:3
16:00Скащице - Славичин 1:2
ЧЕХИЯ: Дивизия F
16:00Йесеник - Витковице 0:216:00Репище - Шумперк 1:0
16:00Хлубина - Поланка над Одроу 1:1
ЧЕХИЯ: Южнобохемски КП
12:15СК Рудолфов - Джуниър Стракониц 1:116:00Дражице - Търхове Свини 1:1
16:00Милевско - ФК Семице 1:0
16:00Противин - Тин над Вълтаву 2:0
ЧЕХИЯ: Южноморавски КП
11:15Курим - Свратка Бърно 2:016:00Бистърч - Похоржелице 0:1
16:00Босонохи - Кунщат 0:0
16:00Леднице - Мутенице 1:1
16:00Ратишковице - Моравска Славия 4:1
16:00Роусинов - Босковице - Летовице 1:2
16:00СК Крумвир - Райецко 0:2
ЧЕХИЯ: Карловарски КП
11:15Локо К. Вари - Марианске Лазне B 2:211:30Тръстенице - Винтиров 6:2
16:00Ходов - КВ Двори 0:5
16:00Хрознетин - Цитице 1:2
ЧЕХИЯ: Краловохрадецки КП
11:15Добрушка - Ческа Скалице 1:211:15Наход - Тинище н. Орл. 0:0
13:00Йичин - Либчани 1:2
15:00Хлумец Над Цидлиноу B - Лазне Белохрад 0:0
ЧЕХИЯ: Либерецки КП
11:30Скалице - Велке Хамри B 0:016:00Железни Брод - Кощялов-Либщат 2:1
16:00Нови Бор - Ломнице над Попелку 1:7
16:00Рапид Либерец - Слован Храдек над Нисоу 2:1
16:00Седмихорки - Вишньова 2:0
16:00Храстава - Страж 3:0
18:00Пенчин - Фридлант 3:1
ЧЕХИЯ: Моравскослески КП
11:15Чески Тешин - Брушперк 1:116:00Красне Поле - Херманице 2:1
16:00Хай ве Слезску - Якубчовице 3:1
16:30Вржесина - Петрвалд на Мораве 0:4
ЧЕХИЯ: Оломуцки КП
16:00Белотин - Долани 1:016:00Желатовице - Мохелнице 1:1
16:00Рапотин - Постржелмов 1:3
16:00Чеховице - Бродек у Прерова 2:0
ЧЕХИЯ: Пардубицки КП
15:00Ческа Тржебова - Лазне Бохданеч 1:216:00Либишани - Херманув Местец 1:4
16:00Литомисъл - Тржемошнице 4:1
16:00Пржелуч - Високе Мито B 0:2
16:00Холице - Хорни Редице 3:0
16:00Хоцен - Просетин 5:0
ЧЕХИЯ: Пилзенски КП
11:15Хорни Бржиза - Зруч 3:116:00Вейпърнице - Кошутка Пилзен 2:1
16:00Нирско - Непомук 1:0
16:00Рапид Пилзен - Стжибро 7:1
16:00Хотиков - Казнейов 1:0
ЧЕХИЯ: Пражски шампионат
11:15Коловрати - Подоли 3:311:30Дукла Й.М. - Долни Хабри 1:2
11:30Жличин - Вишеград 2:3
11:30Краловице - Моторлет Прага B 5:1
11:30Треборадице - Браник 1:0
11:30ЧАФК П. - Темпо Прага 1:3
16:00Пржедни Копанина - Ухржиневес 5:0
16:00Стржешовице - Жижков B 0:4
ЧЕХИЯ: Среднобохемски КП
11:15Кутна Хора - Велим 1:011:15Либиш - Поржичи н. С. 3:1
11:30Милин - Мниховохрадищски 2:0
16:00Добриш - Соколец 3:3
16:00Повлътавска ФА B - СК Докси 0:1
16:00Тоховице - Поржичани 1:3
16:00Тухловице - Прухонице 3:1
ЧЕХИЯ: Устецки КП
11:15Нещемице - Модлани 6:111:30Крупка - Баник Мост-Соуш B 2:1
11:30Литомиерицко - Сърбице 5:3
11:30Черновице - Олдрихов 1:4
15:00Бърна - ФК Илове 2:1
16:00Вилемов - Ледвице 3:2дуз
17:30Усти над Лабем B - Пробощов 1:0
ЧЕХИЯ: Височина КП
11:15Бистрице н.П. - Рапотице 2:116:00Жировнице - Ледеч над Сазавой 1:0
16:00Каменице над Липоу - Сапели Полна 0:2
16:00Окришки - ФС Тржебич 1:1
ЧЕХИЯ: Злински КП
16:00Морковице - Осветимани 4:116:00Слушовице - Брумов 1:2
16:00Хлук - Храховец 3:2
ЧЕХИЯ: Лига Под19
11:00Пилзен U19 - Фридек-Мистек U19 1:113:00ФК Пардубице U19 - Либерец U19 2:3
17:45Злин U19 - Млада Болеслав U19 4:1
ЧЕХИЯ: Първа Лига - Жени
15:00Либерец W - Словачко W 1:116:00Спарта Прага W - Пилзен W 8:0
18:00Пардубице W - Баник Острава W 0:0
ЧЕХИЯ: 2. Лига - жени
11:30ФК Прага W - Дукла Прага W 3:314:00Оломуц W - Лишен W 2:1
14:15Прага Раптърс W - Храдец Кралове W 2:1
16:00Теплице W - Спарта Прага B W 0:1
ЧИЛИ: Примера Дивисион
00:00Унион Ла Калера - У. Католика 0:023:00Евертон - Палестино 0:0
ЧИЛИ: Примера Б
17:00Ла Серена - Барнечеа 0:023:00КД Санта Крус - Сан Фелипе 0:2
23:00Реколета - Курико Унидо 2:1
ЧИЛИ: Сегунда Дивисион
23:00Депортес Ренго - Хенерал Веласкес 0:123:00Осорно - Артуро Фернандес Виал 1:0
ЧИЛИ: Примера дивисион - жени
16:00С. Морнинг W - Депортес Икике W 2:020:30Кокимбо W - У. Еспаньола W 1:0
ШВЕЙЦАРИЯ: Промоционална лига
16:00Парадизо - Базел II 1:117:00Бавуа - Лугано II 3:1
17:00Йънг Бойс II - Цюрих II 2:0
17:00Раперсвил - Люцерн II 2:3
17:00Хам - Брюл 4:0
18:00Буле - Бил 1:0
18:00Етоал Каруж - Сервет U21 3:2
18:00Ст. Гален II - Брайтенрайн 4:0
18:30Кринс - Делемонт 6:2
ШВЕЙЦАРИЯ: Първа Лига Класик - Група 1
15:00Пули - Ла Шо дьо Фон 1:017:00Ешален - Сион II 1:3
18:00Монте - Вьове 0:2
18:00Шеноа - Гранд-Саконекс 2:3
21:00Лозана II - Ивердон II 1:0
ШВЕЙЦАРИЯ: Първа Лига Класик - Група 2
17:00Баскур - Роткройц 1:217:00Диетикон - Шьоц 2:4
17:00Кьониц - Волен 0:0
18:00Конкордия - Тюн II 4:2
18:00Лангентал - Куртетел 0:0
19:00Еменбрюке - Мюнзинген 0:3
ШВЕЙЦАРИЯ: Първа Лига Класик - Група 3
16:00Линт - Хьонг 2:018:00Винтертур II - Уцвил 4:1
19:00Косова - Фрайенбах 1:0
ШВЕЙЦАРИЯ: Супер лига - жена
17:00Цюрих W - Люцерн W 1:018:30Тюн W - Аарау W 0:3
20:00Грасхопър W - Йънг Бойс W 6:2
20:00Раперсвил W - Ст. Гален W 0:3
21:30Сервет W - Базел W 2:1
ШВЕЦИЯ: Купа на Швеция - Жени
16:00Линшьопинг W - Витшьо W 0:016:00Розенгард W - ИФК Гьотеборг W 13:0
ШОТЛАНДИЯ: Чемпиъншип
17:00Арброут - Партик 0:117:00Дънди Юн - Инвърнес 1:1
17:00Еър - Куинс Парк 1:2
17:00Мортън - Дънфърмлин 0:1
ШОТЛАНДИЯ: Лига 1
17:00Алоа - Куин ъф Саут 0:217:00Анан - Келти Хартс 3:2
17:00Коув Рейнджърс - Хамилтън 1:3
17:00Стърлинг - Монтроуз 1:0
17:00Фолкърк - Единбург Сити 4:1
ШОТЛАНДИЯ: Лига 2
17:00Дъмбартън - Бонириг Роуз 2:017:00Елгин Сити - Форфар Атлетик 1:1
17:00Ийст Файър - Странрар 2:1
17:00Клайд - Спартанс 0:0
17:00Стенхаусмюър - Питърхед 0:0
ШОТЛАНДИЯ: Лига Хайланд
17:00Брихин - Търиф Юн 5:117:00Инверъри Локо Уъркс - Кийт 1:2
17:00Лусимаут - Девърънвейл 3:3
17:00Стратспей Тисъл - Клачнъкъдин 2:1
17:00Уик Академи - Бъки Тисъл 3:1
17:00Форес Меканикс - Неърн Каунти 0:0
17:00Формартин Юн - Банкс О'Дий 1:4
17:00Фрейзърбъро - Ротъс 5:0
17:00Хънтли - Брора Рейнджърс 1:0
ШОТЛАНДИЯ: Лига Лоуланд
17:00Албиън Роувърс - Единбург Юнивърсити 1:217:00Беруик - Каледониън Брейвс 0:2
17:00Гретна 2008 - Хартс B 0:3
17:00Каудънбийт - Ийст Стърлингшайър 1:2
17:00Линлитгоу Роуз - Боунс Юнайтед 1:2
17:00Сивил Сървис Стролърс - Транънт 1:2
17:00ОтложенТранънт - Селтик B -:-
ЮЖНА АМЕРИКА: Първенство на Южна Америка - Жени Под17
01:30Аржентина U17 W - Венецуела U17 W 0:001:30Бразилия U17 W - Колумбия U17 W 4:1
ЮЖНА АФРИКА: Диски Чалъндж
10:00Голдън Ароус U23 - Амазулу U23 2:012:00Роял АМ U23 - Ричардс Бей U23 1:3
13:00ТС Галакси U23 - Суолоус U23 1:2
15:00Суперспорт Юн U23 - Мамелоди Съндаунс U23 0:3
ЮЖНА КОРЕЯ: Купа на Корея
06:00Бьоксан - Гимпо ФК 1:307:00Анянг - Сихунг Ситизън 1:0
07:00Джинджу Ситизън - Асан 1:0
07:00Паджу Ситизън - Гиеонгнам 0:1
07:00Пионгтек Ситизън - Кимхае 1:5
07:00Почон - Сеонгнам 0:3
07:00Теджън Корейл - Сеул Е. 1:2дуз
07:00Чангуон - Mokpo 0:1
08:00Гуанджу КХНП - Ансан Грийнърс 0:1
ЯПОНИЯ: J3 Лига
06:00Осака - Ямага 0:007:00Омия Ардиджа - Тегебаджаро Миядзаки 3:1
ЯПОНИЯ: УЕ Лига - жени
07:00Минави Сендай W - Сайтама W 2:1ЯПОНИЯ: Надешико лига - жени
05:00Нитайдай W - Ехиме W 0:006:00Йокохама ФК Сийгълс W - Шизуока Бонита W 3:1
07:00Сетагая Сфида ФК W - Харима Албиън W 2:0
Заложете на Футбол от своето моб. устройство с bet365!
Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »
m.Flashscore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от Flashscore.com поради технически причини.