Футбол » 24.03.2024 » Всички
Заложете на Футбол от своето моб. устройство с bet365!
АВСТРАЛИЯ: НПЛ НСУ
06:00Сидни Юн - Съдърланд Шаркс 1:006:00Уулонгонг Уувс - ВС Уондърърс U21 0:2
АВСТРАЛИЯ: НПЛ Куинсланд
07:00Бризбейн U21 - Уинъм Уулвс 1:108:30Олимпик ФК - Голд Коуст Найтс 0:1
АВСТРАЛИЯ: А-Лига - жени
05:00Канбера W - Уелингтън Финикс W 1:007:00Бризбейн Роар W - Пърт W 2:0
07:00Сидни W - Аделаида W 3:0
АВСТРИЯ: Регионална лига - Централна
15:30АШК Клагенфурт - ЛАСК (Am) 2:1АВСТРИЯ: Регионална лига - Запад
16:00Рьотис - Куфщайн 2:016:00ФК Волфурт - Дорнбирнер С. 4:1
АВСТРИЯ: Бургенланд
16:00УШФЗ Рудерсдорф - Пинкафелд 2:1АВСТРИЯ: Карнтен
12:00Донау Клагенфурт - КАС 1909 0:516:00Шпитал - АТУШ Ферлах 4:1
АВСТРИЯ: Залцбург
16:00Брамберг - Кухл 1:3АВСТРИЯ: Тирол
11:30Тирол (Am) - СК Ст. Йохан 2:112:30Инсбрукер АК - Фюген 4:0
17:00Телфс - Ебс 2:1
АВСТРИЯ: Виена
11:30ВАФ Бригитенау - Динамо Хелфорт 2:411:30Слован Хак. - 1980 Виена 4:3
АВСТРИЯ: Бундеслига - жени
12:00Вакер Инсбрук W - Аустрия Виена W 0:413:00Щурм Грац W - Алтах/Фордерланд W 0:2
АЛЖИР: Дивизия 1
16:30Магра - Константин 2:323:00ЕС Сетиф - АСО Шлеф 0:0
23:00ЖС Кабили - КР Белоиздад 0:1
23:00УСМ Алжер - Бискра 1:0
АНГЛИЯ: Национална лига - Юг
17:00Уортинг - Бат 2:2АНГЛИЯ: Истмиън лига - Висша дивизия
17:00Крей Уондърърс - Фолкстоун 0:1АНГЛИЯ: Женска супер лига
15:00Евертън W - Ливърпул W 0:016:00Бристол Сити W - Тотнъм W 0:1
17:00Лестър W - Брайтън W 2:3
18:30Уест Хям W - Челси W 0:2
21:30Астън Вила W - Арсенал W 1:3
АНГЛИЯ: Чемпиъншип - жени
16:00Бирмингам W - Люис W 2:016:00Блекбърн W - Саутхямптън W 2:1
16:00Кристъл Палас W - Уотфорд W 3:0
16:00Съндърланд W - Дъръм W 5:3
16:00Чарлтън W - Лондон Сити Лайънесис W 1:2
16:00Шефилд Юн W - Рединг W 5:1
АНГЛИЯ: Женска национална лига - север
16:00Бърнли W - Стоук Сити ЛФК W 2:116:00Дарби W - Файлд W 2:1
16:00ОтложенХалифакс W - Нотингам W -:-
16:00Хъдърсфилд W - Ливърпул Федс W 1:1
АНГЛИЯ: Женска национална лига - юг
16:00Милтън Кийнс Донс W - Кардиф Сити Лейдис W 3:016:00Оксфорд Юн W - Лондон Бийс W 3:1
16:00Портсмут W - Ръгби Бороу W 4:0
16:00Челтнъм W - Билърики W 4:2
АНТИГА И БАРБУДА: АБФА Висша лига
00:00Паръм - Пигътс Булетс 3:302:00САП - Астън Вила 1:0
22:00Емпайър ФК - Грийн Сити 0:1
00:00Грийнбей Хопърс - Гренейдс 3:7
АРЖЕНТИНА: Примера насионал
02:00Химнасия Хухуй - Патронато 1:1АРЖЕНТИНА: Торнео Федерал
01:00Сармиенто Ресистенсия - Сол де Америка 1:001:30Дъглас Хайг - 9 де Хулио Рафаела 1:1
02:00Хувентуд У. У. - Архентино ММ 0:0
АРЖЕНТИНА: Примера С - Апертура
00:00Мерседес - Хусто Хосе де Уркиса 1:1АРЖЕНТИНА: Копа Аржентина
01:30Бока Хуниорс - Сентрал Норте 3:0АРУБА: Дивисион ди Онор - Изпадане
22:00Каикетио - CDRA 1:200:00Санта Фе - Йонг Аруба 1:0
БАРБАДОС: Висша лига
00:00Уеймут Уелс - Бритънс Хил 2:1БЕЛГИЯ: Национална дивизия 1
15:30Намюр - РААЛ Ла Лувиер 0:416:00Кноке - Льовен B 2:1
16:00Тийнен - Хогстратен 3:0
БЕЛГИЯ: Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
16:00Амоар - Роял Юнион СЖ 2 0:316:00Варнан - Гансхорен 5:0
16:00Ребекуаз - Турне 0:0
БЕЛГИЯ: Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
16:00Ветерен - Мерелбеке 2:516:00Воорде Апелтере - Ауденарде 0:0
16:00Петегем - Аалст 1:6
БЕЛГИЯ: Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ Б
16:00Лондерзел - Диегем 2:5БЕЛГИЯ: Първа Национална - Жени
16:00Стандарт Лиеж II W - Фамкес Меркем W 3:0БЕНИН: Лига 1 - Група на изпадащите
17:00Авранку Омниспорт - Аджиджа 1:117:00Бембереке - Ходио 1:1
17:00Джефа - Азиза 1:2
17:00Динамо Параку - Солей 2:1
17:00Етоал Филонт - JAK 0:2
17:00Реал Спорт - Бюфл ду Боргу 1:1
БЕНИН: Лига 1 - Шампионска група
17:00Айема - Бани Гансе 0:117:00Дамиса - ЖС Побе 2:0
17:00Рукан - Еспоар 0:3
17:00ФК Лото - Котон ФК 1:1
БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: Първа лига - ФБиХ
16:30Горни Рахич - Горажде 1:216:30ТОСК Тешан - Градачац 3:2
16:30Челик Зеница - Младост ДК 2:1
19:30Слобода - Бановици 3:1
БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: Първа лига - РС
16:00Омарска - Лактаси 2:1БРАЗИЛИЯ: Акреано - Първи етап
00:00Пласидо де Кастро - Галвез 1:2БРАЗИЛИЯ: Амазонензе - Втори етап
21:45Операрио - Насионал-АМ 2:221:45Сао Раймундо АМ - Манауара 1:2
БРАЗИЛИЯ: Бразилиензе - Плейофи
20:30Капитал - Бразилиензе 3:2БРАЗИЛИЯ: Капишаба - Плейофи
21:00Порто Витория - Рио Бранко ЕС 1:2БРАЗИЛИЯ: Катаринензе - Плейофи
01:30Авай - Бруске 2:221:00Крисиума - Бара ФК 3:1дуз
БРАЗИЛИЯ: Сеарензе 2
20:30Марангуапе - Тирадентеш 0:122:00Икаса - Пакажуш 2:2
БРАЗИЛИЯ: Маранензе
21:00Кордино ЕК - Пинейро 2:221:00Тунтум - Шападиня 5:4
БРАЗИЛИЯ: Матогросензе - Плейофи
00:00Униао Рондонополис - Мисто 2:123:30Куяба - Лувердензе 4:3
БРАЗИЛИЯ: Минейро - 5-8 място
23:30Поусо Алегре - Атлетик Клуб 1:3БРАЗИЛИЯ: Паранаензе - Плейофи
23:30Коритиба - Маринга ФК 0:0БРАЗИЛИЯ: Паулиста А2 - Плейофи
00:15Вело Клубе - Сао Жозе ЕК 2:116:00Жувентуш-ШП - Феровиария 1:1
16:10Португеза Сантиста - Пирасикаба 3:2
БРАЗИЛИЯ: Паулиста А4
00:00Индепенденте СП - Франкана 0:215:00Восем - Аудакс-СП 0:3
15:00Жау - Сао-Карлензе 1:0
15:00Пенаполензе - Баретос ЕК 0:1
БРАЗИЛИЯ: Рондониензе
01:30Жи-Парана - Порто Вельо 0:221:30Женус - Униао Какоалензе 0:1
БРАЗИЛИЯ: Рораймензе - Първи етап
00:30Монте Рораима - Прогресо 5:1БРАЗИЛИЯ: Сержипано - Плейофи
23:00Лагарто - Фалкон 2:1дузБРАЗИЛИЯ: Сул-Матогросензе - Плейофи
23:00Акуидауаненсе - Португеза МС 0:121:30Дурадош - Коста Рика 2:1дуз
22:00Операрио МС - Ивинйема 1:1дуз
БРАЗИЛИЯ: Токантинензе - Плейофи
21:00Токантинополис - Капитал ФК 1:0БРАЗИЛИЯ: Копа Алагоас - Плейофи
00:00КСА - Муриси 3:320:15СК Пенедензе - Корурипе 1:0
БРАЗИЛИЯ: Копа Верде
23:00Амазонаш - Ремо 2:222:00Гояс - Вила Нова ФК 1:1
22:00Пайсанду Па - Манауш 4:1
БРАЗИЛИЯ: Купа на Североизтока
23:00АЕ Алтош - Америка РН 1:101:30Форталеза - Витория 0:1
01:30AБC - Спорт Ресифе 0:2
21:00Баия - Мараняо 1:0
21:00Итабаяна - Ботафого ПБ 0:1
21:00Трезе ПБ - Сеара 0:1
00:00Жуазейрензе - Ривър-ПИ 4:1
00:00Наутико - КРБ 1:1
БРАЗИЛИЯ: Баяно П20
20:00Алагойняс U20 - Жакуйпензе U20 1:220:00Конкиста ФК U20 - Итабуна U20 1:1
20:00Леонико U20 - SSA U20 0:1
БРАЗИЛИЯ: Капишаба П20
00:30Жагуаре U20 - Нова Венесия U20 2:321:00САО Матеуш U20 - Реал Нороесте U20 2:3
БРАЗИЛИЯ: Паранаензе П20 - Първи етап
21:00Ирати U20 - Параня U20 0:2БРАЗИЛИЯ: Бразилейро - жени
15:00Палмейрас W - Ботафого W 0:220:00Америка Минейро W - Сантош W 2:1
20:00Гремио W - Флуминензе W 3:2
БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Югоизточна
15:00Саяна Хасково - Димитровград 1:115:00Спартак Пловдив - Асеновец 5:0
БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Североизточна
15:00Кубрат - Фратрия 0:515:00Локомотив Русе - Спартак Варна II 0:1
15:00Лудогорец III - Светкавица 3:0
15:00Устрем Дончево - Дунав Русе II 2:2
ВЕНЕЦУЕЛА: Лига ФУТВЕ - Апертура
01:00Карабобо - Естудиантес Мерида 1:021:00Ла Гуаира - Самора 2:1
23:45Монахас - Каракас 1:1
ВЕНЕЦУЕЛА: Лига ФУТВЕ 2 - Апертура
23:00Маритимо - Динамо Пуерто ФК 2:0ГАМБИЯ: GFA Лига
18:30Банджул Юн - Реал Банджул 1:318:30Грейтър Томороу - Уалидан 0:1
18:30Отбор Рино - Самгер 1:1
18:30Стив Бико - TMT 1:1
ГАНА: Премиър Лига
17:00Берекум Челски - Бехем Юнайтед 1:117:00Бофоаква Тано - Карела 2:1
17:00Грейт Олимпикс - Адуана 4:2
17:00Легон Ситис - Нсоатреман 1:0
17:00Медеама - Дриймс 0:0
20:00Асанте Кокото - Нейшънс ФК 0:1
ГАНА: Дивизия Лига 1
17:00Академия Пак - Сефви Оу Старс 2:117:00Акаци Оу Старс - Ънкъл Ти Юнайтед 2:2
17:00Акра Атлетик - На Год 1:2
17:00Асекем - Кинг Файсал 0:2
17:00Бафур СА - Йънг Апосълс 1:1
17:00Дебиби - Илевън Уондърс 1:0
17:00Ебусуа - Ню Едубиъс 0:0
17:00Маана - Уа Сунтаа 0:1
17:00Майти Ройълс - Берекум Сити 1:0
17:00Сведру Оу Блекс - Венъмъс Вайпърс 1:0
17:00Сокър Интелекшуълс - Елмина Шаркс 1:0
17:00Стедфаст - Тамале Сити 0:1
17:00Сусубириби - Кингс Палъс 1:0
17:00Текиман Либърти - Бронг Ахафо 1:0
17:00Фючър Старс - Скай 0:1
17:00Хоум Старс - ADVSA 1:1
ГВАТЕМАЛА: Лига Насионал - Клаусура
23:00Кобан Империал - Сакапа 1:002:00Ксинабахул - Гуастатоя 3:1
23:00Коатепеке - Депортиво Микско 2:1
ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Север
15:00Нордерщед - Аймсбутелер 1:015:00Теутония Отензен - Йеделох 1:1
15:00Холщайн Кил II - Олденбург 1:3
16:00Дрохтерсен / Асел - Хановер II 2:1
16:00Шпеле-Венхаус - Бремер 2:2
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Шлезвиг-Холщайн
15:00Айхеде - Ноймюнстер 1:115:00Любек II - Тодесфелде 0:1
15:00Ноймюнстер - Екернфьордер ШФ 3:2
16:30Интер Тюркшпор Кил - Фленсбург 2:2
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Хамбург
15:00Алстербрюдер - Зюдерелбе 3:715:00ЕТШФ Хамбург - Ругенберген 3:0
15:00Ниендорф ТСФ - Алтона 0:5
15:00Торнеш - Палома 1:0
16:00Зазел - Дюнеберг 5:0
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Бремен
14:00Хемелинген - Аумунд-Фегезак 6:316:00Блументалер - Бремерхавен 2:2
16:00Леер - Унион 60 Бремен 2:2
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Нидерзаксен
15:00Ротенбургер - Лупо-Мартини Волфсбург 0:215:00Форсфелде - Мепен II 2:0
16:00Борнрайе - Айнтрахт Целе 4:3
16:00Олденбург - Хееслинген 0:2
16:00ТуШ Берзенбрюк - Арминия Билефелд 1:4
16:00Хилдесхайм - Шьонинген 4:2
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Вестфален
16:00Айнтрахт Райне - Клархолц 2:116:00АШК 09 Дортмунд - Пройсен Мюнстер 2 0:0
16:00Брунингхаузен - Шпрокхьовел 1:1
16:00Ватеншайд - Зиген 0:3
16:00Гивенбек - Енепетал 4:0
16:00Тюркспор Дортмунд - Вестфалия Ринерн 3:1
16:00Фреден - Лоте 1:1
16:15Еркеншвик - Бьовингхаузен 1:0
16:30Финентроп/Баменол - Шермбек 2020 3:2
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Хесен
16:00Виктория Грисхайм - Тюрк Гюджю Фрийдберг 0:216:00РВ Валдорф - Ффб Марбург 2:3
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
15:30РВ Кобленц - Айнтрахт Трир 0:116:15Баумхолдер - Дифлен 1:2
16:30Шпфгг Куиершийд - Кайзерслаутерн II 0:2
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Байерн - Юг
14:00Гархинг - Хаймщетен 0:2ГЕРМАНИЯ: Оберлига Мителхайм
16:00Бонер - ФфЛ Фихтал 0:016:00Фрайалденховен - Зигбургер 1:0
16:00Хенеф - Фортуна Кьолн II 0:5
16:15Бон-Ендених 08 - Германия Теверен 3:4
16:30Айнтарх Хокепел - Порц 5:0
16:30Кьонигсдорф - Хурт 1:1
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Нидерхайн
16:00Баумберг - ТФД Фелберт 2:116:00Германия Ратинген - Фринтроп 2:1
16:00Хомберг - Унион Нететал 0:1
16:00Шьонебек - Меербуш 2:2
16:30Бюдерих - Зонсбек 1:0
16:30Мюлхаймер ФК 97 - ШВ Есен 2:2
16:30СК Ст. Тьонис - Клеве 1:0
ГЕРМАНИЯ: Бундеслига - жени
15:00Лайпциг W - Дуисбург W 3:019:30ШГШ Есен W - Байер Леверкузен W 0:0
ГЕРМАНИЯ: 2. Бундеслига - жени
12:00Андернах W - Байерн Мюнхен II W 2:012:00Б. Мьонхенгладбах W - Занд W 1:1
12:00Волфсбург II W - Айнтрахт Франкфурт II W 0:0
15:00Инголщад W - Йена W 0:4
15:00Мепен W - Хамбургер W 4:0
15:00Потсдам W - Гутерслох W 2:0
15:00Хофенхайм II W - Вайнберг W 0:0
ГЪРЦИЯ: Супер лига 2 - Група за промоция
15:00Йоникос - ПАЕ Ханя 5:115:00Македоникос - Левадиакос 1:3
15:00Ники Волос - АЕЛ Лариса 1:1
ГЪРЦИЯ: Супер лига 2 - Група на изпадащите
15:00Аиоликос - Ираклис 1:115:00Козани ФК - Кардица 1:0
15:00Панахайки - Юхтас 0:1
16:00ОтложенДиагорас - Олимпиакос B -:-
16:00ОтложенКампаниакос - ПАОК B -:-
16:00ОтложенПАЕ Егалео - Панатинайкос B -:-
ГЪРЦИЯ: Гама Етники - Група 1
15:00Аетос Варварас - Ники Ефкарпиас 2:215:00Арис Петинос - Аполон Паралимниу 0:0
15:00Докса Драмас - Кавала 0:1
15:00Епаноми - Ханиотис 0:3
15:00Керавнос Ангелохори - Орестис Арестиадас 0:3
15:00Пантракикос - Термайкос ФК 2:2
15:00ПАОК Кристонис - Арис Авато 0:0
15:00Хрисуполис - М. Александрос Агия Марина 2:0
ГЪРЦИЯ: Гама Етники - Група 2
13:00Тиела Кацикас - Закинтос 2:314:00Трикала ФК - Лефкими 4:0
15:00Анагениси Арта - Кастория 0:0
15:00Астерас Ставру - Фикис 3:0
15:00Ватаниакос - Теспротос 1:3
15:00Килерер - Еордайкос 1:1
15:00Магнисиакос - Астерас Петрити 0:3
15:00Неа Артаки - Своронос ФК 0:0
15:00Пиерикос - Етникос Неу 0:2
ГЪРЦИЯ: Гама Етники - Група 3
12:00ПАО Варда - Афанту 1:113:00Панелефсниакос Ф.К. - Миконос 0:3
15:00Визас ФК - Ермионидас-Ермис 1:1
15:00Панаргиакос - Филятрон 1:1
15:00Панегиалиос ФК - Марко 0:1
15:00Тиела Д. - Коринтос 1:4
ГЪРЦИЯ: Гама Етники - Група 4
15:00Агиос Николаос - Етникос Пирея 1:315:00Алмирос Газиу - Параскеви 6:1
15:00Ацалениос - Ермис З. 1:1
15:00Епископи - Арис Петруполис 3:2
15:00Паниониос - Смирнис 2:2
15:00Перамайкос - Продефтики 0:3
15:00Фостирас - Елопиакос 1:1
15:00Хайдари - Ипато 1:0
ГЪРЦИЯ: Дивизия А - жени
15:00АЕЛ Лариса W - Елпидес Кардицас W 2:115:00Атромиту W - Астерас Триполис W 0:0
15:00Волос 2004 W - Панатинайкос W 0:7
15:00Олимпиада Имиту W - Сейринс Гревенон W 0:0
15:00Ретимниакос W - Кастория W 3:0
15:00Трикала W - ОФИ Крит W 0:1
ДАНИЯ: Втора Дивизия
15:00Есберг - Орхус Фремад 2:2ДАНИЯ: Висша лига – жени - Шампионска група
16:00Брьондби W - Фортуна Хьоринг W 0:0ЕВРОПА: Евро Под17 - Жени - Квалификации - Кръг 2 - Лига А
14:00Германия U17 W - Франция U17 W 1:214:00Словакия U17 W - Чехия U17 W 1:1
ЕВРОПА: Евро Под17 - Жени - Квалификации - Кръг 2 - Лига Б
11:00Естония U17 W - Босна и Херцеговина U17 W 0:511:00Казахстан U17 W - Армения U17 W 7:0
ЕВРОПА: Оу-Айлънд Къп - жени
16:00Клифтънвил W - Шелбърн W 1:117:00Бохемианс ЖФК W - Лисбърн Лейдис W 4:0
18:30Гленторан W - Атлоун W 2:5
ЕКВАДОР: Лига Про - Първи етап
19:00Ел Насионал - Деп. Куенка 2:122:30Текнико У. - Макара 1:1
ЕЛ САЛВАДОР: Примера дивисион - Клаусура
23:15Хокоро - Платенсе Мунисипал 1:202:30Санта Текла - Мунисипал Лимено 2:4
03:00Метапан - ФАС 1:2
23:0011 Депортиво - Алианса ФК 3:1
23:15Драгон - Луис Анхел Фирпо 1:4
23:30Фуерте Сан Франсиско - Агила 1:1
ЗИМБАБВЕ: Премиър Сокър Лига
15:00Бикита Минералс - Ядах 1:1ИНДИЯ: И-Лига
13:00Сриниди Декан - Чърчил Брадърс 2:215:30ТРАУ ФК - Нерока ФК 1:2
ИНДИЯ: И-Лига 2
11:30СК Бенгалуру - СК Гоа 1:011:30Юнайтед СК - Демпо 0:1
ИНДИЯ: ИЖЛ - жени
12:00Гокулам Керал W - Ийст Бенгал W 5:112:00Одиша ФК W - Кикстарт W 6:0
ИСПАНИЯ: ЛаЛига2
15:00Аморебиета - Хихон 3:117:15Валядолид - Ейбар 3:1
17:15Уеска - Бургос КФ 3:0
19:30Леванте - Елче 3:2
19:30Мирандес - Сарагоса 0:0
22:00Расинг Сантандер - Елденсе 2:1
ИСПАНИЯ: Примера РФЕФ - Група 1
17:30Барселона B - Корнея 1:019:00Тарасона - Понферадина 2:0
20:00Луго - Сестао 4:3
21:00Осасуна B - Културал Леонеса 0:0
21:00Химнастик - Унионистас де Саламанка 0:1
ИСПАНИЯ: Примера РФЕФ - Група 2
13:00Алкояно - Балеарес 1:113:00Гранада B - Атл. Мадрид B 1:0
13:00КФ Интерсити - Антекера 2:1
13:00Линарес - Мелия 0:0
13:00Рекреативо Уелва - Мерида AД 3:0
13:00УД Ибиса - Сеута 1:2
ИСПАНИЯ: Сегунда РФЕФ - Група 1
13:00Кайон - Компостела 4:013:00Р. Овиедо B - Райо Кантабрия 2:2
18:00Понтеведра - Марино де Луанко 2:1
18:00Торелавега - Расинг Клуб Виялбес 2:1
19:00Реал Авилес - Самора 0:1
ИСПАНИЯ: Сегунда РФЕФ - Група 2
13:00Сарагоса B - Алавес B 2:118:00Калахора - Логронес 0:1
18:00Мутилвера - Вайе Егес 1:0
18:00Нахара - Герника Клуб 2:1
18:00Туделано - Бреа 2:0
19:00Баракалдо - Атл. Билбао B 1:2
ИСПАНИЯ: Сегунда РФЕФ - Група 3
13:00КЕ Еуропа - Алсира 0:013:00Пеня Индипендънт - СЕ Манреса 1:0
13:00Торент - Лейда 2:0
13:00Форментера - Еспаньол B 1:1
18:00Сант Андреу - Бадалона Футур 1:1
18:00Серданьола - Сагунтино 1:0
19:00Ла Нусия - Валенсия B 0:6
20:00Еркулес - Тераса 1:1
ИСПАНИЯ: Сегунда РФЕФ - Група 4
12:30Ла Унион - Марбея 1:013:00Велес - Кадис B 0:3
13:00Картахена B - Йекляно 1:2
13:00Сан Роке - Расинг Картахена ММ 2:1
13:00УКАМ Мурсия - КД Естепона 1:0
ИСПАНИЯ: Сегунда РФЕФ - Група 5
12:00Гуадалахара - Атл. Пасо 3:112:30Хетафе B - Вияновенсе 4:1
13:00Унион Адарве - Ийескас 2:0
13:00Урсария - Монтихо 4:1
13:30Менсахеро - Навалкарнеро 0:1
14:00Сан Фернандо - Йерененсе 0:2
18:00КФ Талавера - Химнастика Сеговиана 1:0
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 1
13:00Сомосас - Барбадас-Бентракес 0:0ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 2
13:00Кондал - Янера 0:313:00Лененсе - Унион Клуб Сеарес 0:1
13:00Реал Титанико - Люарка 1:3
18:00Туия - Леалтад 2:1
18:15Колунга - Авилес Стейдиъм 3:1
18:30Басико Урака - Хихон Индустриал 1:1
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 3
18:00Вименор - Торина 3:018:00Самано - Навал Рейноса 0:1
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 5
12:45Грама - ФК Л'ескала 1:213:00Кастелдефелс - Реус ФК Редис 0:0
13:00Л. Хоспиталет - Рапитенса 1:2
13:00Молеруса - Прат 1:0
13:00Сан Кристобал КП - Жирона B 1:2
13:30Побла Мафумет - Вилафранка 1:1
17:30Пералада - Монтанеса 2:0
18:00Олот - Виласар де Мар 1:0
18:30Бадалона - УЕ Тона 3:2
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 6
13:00Кастейон B - Патакона 1:418:00Асеро - Кастейоненсе 1:0
18:00Онтиниент - Леванте B 1:0
18:00Сонеха - Хове 0:1
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 7
12:30Алкоркон B - Посуело де Аларкон 2:012:30КВ Коядо Вияалба - Тривал Валдерас 1:1
12:30Парла - Канияс 0:0
12:30Торехон - Паракуейос Антамира 1:3
13:00Алкала - Трес Кантос 1:2
13:00Реал Мадрид C - Мостолес 2:0
17:30Галапагар - Колония М. 0:1
17:30Леганес B - Виянуева 1:0
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 8
13:00Понферадина B - Ла Вирхен 3:018:00Паленсия КФ - Бембибре 1:0
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 9
13:00Алмерия B - Уетор Тахар 3:113:00КП Алмерия - Аренас Армия 0:0
13:00Торе дел Мар - Уетор Вега 1:0
18:00ОтложенЕхидо - Малага B -:-
20:00Торедонхимено - Ринкон 2:1
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 10
13:00Кория К.Ф. - Сиудад де Лусена 1:113:00Херес Депортиво - Атлетико Еспеленьо 3:0
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 11
13:00Портмани - Интер Манакор 1:118:00Алайор - Меркадал 0:0
18:00Сойер - Йосетенсе 0:1
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 12
13:00Тенерифе B - Панадерия 4:214:00ОтложенГран Тарахал - КД Бусанада -:-
14:00ОтложенЛансароте - Лас Палмас B -:-
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 13
12:45Молиненсе - Реал Мурсия B 3:113:00Алгар - Депортива Минера 1:4
13:00Алкантария - Монтекасияс 2:1
17:00УКАМ Мурсия B - Балсикас Атлетико 1:1
19:00Каравака - Сиудад де Мурсия 1:0
19:30Булензе - Пулпилено 0:3
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 14
13:30КД Каламонте - Морало 3:114:00Асуага - Дон Бенито 2:2
14:00Пуеблонуево - Монтеермосо 1:1
18:00Вилафранка - Фуенте де Кантос 1:1
18:00Дон Алваро - Кастуера 0:1
18:00Хараис - Херес 2:0
18:30Валвердено - Диосесано 2:3
18:30Кория - Аройо 0:0
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 16
13:00Вианес - Калсада 0:213:00Расинг Риоха - Пеня Балсамайсо 2:0
17:30Ангиано - Касаларейна 2:1
18:00Арнедо - Берсео 1:0
18:00Аро Депортиво - Калахора B 1:2
18:00ККД Алберите - Комияс 2:1
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 17
17:30Бинефар - Борха 0:118:00Ехеа - Каспе 3:1
18:00Ийуека - Белките 97 1:2
18:00Утрияс - Фрага 2:1
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 18
13:00Албасете B - Марчамало 1:118:00Кинтанар - Вияканяс 2:0
18:30Томелосо - Виярубия 0:3
ИСПАНИЯ: Лига Ф - жени
13:00Ейбар W - Атлетико Мадрид W 1:115:00Лас Планас W - Виляреал W 1:1
17:00Мадрид К. W - Уелва W 2:1
19:00Реал Мадрид W - Барселона W 0:3
ИСПАНИЯ: Примера Федерасион - жени
18:00ДУШ Логроньо W - Еуропа W 1:019:15Атлетик Билбао B W - Алама W 0:0
ИТАЛИЯ: Серия C - Група А
15:00Перголетезе - Новара 1:115:00Про Верчели - Падова 2:0
17:15Ренате - Арциняно 0:3
ИТАЛИЯ: Серия C - Група B
15:00Арецо - Фермана 2:015:00Лукезе - Чезена 0:1
ИТАЛИЯ: Серия C - Група С
15:00Турис - Катания 2:117:15Аудаче Чериньола - Потенца 2:1
19:30Бриндизи - Таранто 0:2
ИТАЛИЯ: Серия D - Група А
15:30Вогерезе - Боргозезия 1:015:30ПДХА - Чита ди Варезе 2:2
16:00Алба - Лигорна 1:2
16:00Гоцано - Вадо 1:1
16:00Санремезе - Фецанезе 0:0
16:30Лаваниезе - Алчоне Милано 2:1
ИТАЛИЯ: Серия D - Група B
15:30Брузапорто - Калдиеро Терме 1:115:30Варезина - Крема 2:0
15:30Вила Вале - Палацоло 1:3
15:30Кастеланцезе - Леняно 0:0
15:30Кливензе - Тритиум 1:0
15:30Пиаченца - Понте Сан Пиетро 4:0
15:30УСД Казатезе - Арконатезе 1:1
15:30Фолгоре Каратезе - Караваджо 2:1
15:30Чизерано-Бергамо - Дезенцано Калвина 0:2
ИТАЛИЯ: Серия D - Група C
15:30Тревизо - Басано 0:115:30Унион Клодиенсе - Мори 2:0
15:30Чярлинс Музане - Камподарсего 0:0
ИТАЛИЯ: Серия D - Група D
15:30АК Карпи - Медзолара 3:015:30Пистойезе - Прато 0:1
15:30Равена - Самаурезе 1:0
15:30Сант Анджело - Имолезе 3:2
15:30Фанфуля - Сан Донино 2:0
ИТАЛИЯ: Серия D - Група Е
15:30Мобилиери Понсако - Виви Алтотевере 0:015:30Пианезе - Монтеварки 4:3
15:30Поджибонси - Тау 1:3
15:30Санджованезе - Фолоника Гаворано 0:2
15:30Филине - Ченая 3:0
ИТАЛИЯ: Серия D - Група F
15:30Калчо Киети - Юнайтед Ричоне 2:015:30Кампобасо - Вастоджирарди 0:0
15:30Л'Акуила - Фосомброне 2:0
15:30Матезе - Самбенедетезе 0:0
15:30Рома Сити - Сора 2:2
15:30Термоли - С. Н. Нотареско 2:0
16:00Вигор Сенигалия - Фано 5:1
ИТАЛИЯ: Серия D - Група G
15:30Атлетико Ури - Лате Долче 2:015:30Иския - Романа 2:0
15:30Нуова Флорида - Будони 0:0
15:30Остия Маре - Бореале 0:0
15:30Сарабус Олиастра - Синтиалбалонга 1:1
15:30Трастевере Калчо - Касино 1:0
15:30Фламиния - Кавезе 0:2
16:00Гладиатор - Анцио Калчо 1924 1:0
ИТАЛИЯ: Серия D - Група H
15:30Джелбизон - Манфредония 2:115:30Казарано - Паганезе 2:0
15:30Ротонда - Битонто 3:0
16:00Алтамура - Санта Мария Чиленто 1:0
16:00Гравина - Барлета 2:2
17:00Фиделис Андрия - Галиполи 1:1
18:00Мартина Калчо - Чита ди Фазано 1:0
ИТАЛИЯ: Серия D - Група I
15:30Вибонезе - Реджо Калабрия 1:015:30Джойезе - Портичи 1906 2:3
15:30Кастровиляри - Ачиреале 0:1
16:00Акрагас - Иджеа Виртус 3:0
16:00Каникати - Локри 1909 3:0
16:00Рагуза - Сан Лука 3:2
16:00С. Агата - Сиракуза 1:1
ИТАЛИЯ: Серия А - жени - Група на изпадащите
13:30Милан W - Помиляно W 4:0ИТАЛИЯ: Серия А - жени - Шампионска група
16:00Фиорентина W - Интер W 0:3ИТАЛИЯ: Серия Б - жени
15:30Арецо W - Верона W 1:215:30Болоня W - Таваняко W 6:2
15:30Дженоа W - Бреша W 3:0
15:30Киево Верона W - Павия W 6:2
15:30Лацио W - Фрийдъм W 4:0
15:30Равена W - Академия Сан Марино W 1:3
15:30Тернана W - Парма W 0:1
15:30Чезена W - РЕС Рома W 3:0
КАМЕРУН: Елит Едно - Група на изпадащите
16:00Бамбутос ФК - Фув Азюр Елит 0:0КАМЕРУН: Елит Едно - Шампионска група
15:00Канон Яунде - Колумб 0:117:00Динамо Дуала - Виктория Юнайтед 0:1
КАМЕРУН: Елит 2 - Група на изпадащите
15:00Ренесанс - Яфут 0:215:00СА Остров на надеждата - АС Фап 2:2
16:00ОтложенБафанг - Фонша -:-
16:00ОтложенРенесанс - АС Фап -:-
16:00ОтложенФК Рейнджърс ъф Бафут - Леопар дьо Дуала -:-
16:00ОтложенЯфут - СА Остров на надеждата -:-
17:00Бафанг - ФК Рейнджърс ъф Бафут 2:0
17:00Леопар дьо Дуала - Фонша 1:1
КАМЕРУН: Елит 2 - Шампионска група
15:00Тонере - Бамфенг Юнайтед 2:016:00ОтложенБафусам - Драгон де Яунде -:-
16:00ОтложенЕгле Мунго - Бамфенг Юнайтед -:-
16:00ОтложенЕдинг Спорт - Фучу -:-
16:00ОтложенПантере - Тонере -:-
17:00Драгон де Яунде - Фучу 0:5
КЕНИЯ: Супер лига
14:00Дараджани Гого - Мулембе Юнайтед 1:114:00Кисуму Ол-Старс - Гусии 1:0
14:00Мигори - Вихига 0:0
14:00Момбаса Старс - Каджиадо 4:0
14:00Силибвет - Момбаса Елит 2:0
КИТАЙ: Китайска суперлига
09:30Далиан Инбо - Гуанси Пингуо Халиао 1:009:30Уси Угоу - Суджоу Донгу 0:1
09:30Шанхай Джиадинг Хуйлонг - Ляонин Тиерен 1:0
КИТАЙ: Yi Лига
09:00Сиан Ронгхай - Пекин Технолъджи 0:409:30Куанджоу Ясин - Хайкоу Мингченг 2:1
10:00Шънджън Джуниърс - Ганджоу Руиши 0:0
11:00Джианши Дарк Хорс - Шанхай Порт B 2:1
13:30Гуанси Ланханг - Гуанси Хенчен 2:2
КИТАЙ: Супер лига - жени
09:00Гуандонг Мейжу W - Шандун СЛ W 2:109:00Джъдзян W - Бейджин Бейконг W 1:2
09:05Хънан Сонгшан Лонгмен W - Чанчун Дажон W 3:3
КОЛУМБИЯ: Примера А - Апертура
23:10Депортес Толима - Перейра 2:101:20Хагуарес де Кордоба - Форталеса 0:1
03:30Америка Де Кали - Чико 3:2
23:00Букараманга - Енвигадо 3:1
КОЛУМБИЯ: Примера Б - Апертура
22:30Лянерос - Реал Кундинамарка 3:323:00Кукута - Реал Сантандер 2:1
КОЛУМБИЯ: Женска лига
23:00Атл. Насионал W - Реал Сантандер W 8:023:00Кукута W - Деп. Пасто W 2:1
23:00Лянерос W - Инд. Меделин W 1:0
23:00Хуниор W - Мийонариос W 0:3
00:30Америка Де Кали W - Деп. Кали W 2:1
23:00Депортиво Перейра W - Петролера W 0:1
КОНГО: Лига 1 - Група на изпадащите
15:30ОтложенУС Панда - Санга Беленде -:-КОНГО: Лига 1 - Шампионска група
14:30Дофан Ноар - Ст Елоа Люпопо 1:216:40Дон Боск - АС Вита Клуб 0:0
КОСТА РИКА: Лига де Асенсо - Клаусура
19:15АД Сарчи - АДР Хикарал 2:121:00Мунисипал Туриалба - Санта Ана 1:1
23:00Кепос Камбуте - Пуерто Голфито ФК 3:0
23:00КС Уругвай - Ескорпионес 1:1
КОТ Д'ИВОАР: Лига 1
17:30Зоман - Спортинг Ганьоа 0:117:30Корого - Академи де ФАД 1:2
20:00Стела Аджаме - СО Арми 1:2
ЛЕСОТО: Висша лига
15:00Леоли - Ликила 1:015:00Лифофане - Ноути Бойс 2:1
15:00ЛМПС - ACE Maseru 4:1
15:00Мачоха - Маноняне 1:1
15:00CCX - Лифакое 0:1
ЛИБЕРИЯ: LFA Първа Дивизия
18:00Майти Бароле - ЛИСКР ФК 0:118:00Нимба Куадо - Глобал Фарма 0:1
18:00Хевън Илевън - Пейнсвил 3:1
ЛИВАН: Висша лига - Етап на загубилите
14:15Триполи - Ал Ахли Набатия 1:2МАВРИЦИЙ: Супер лига
13:00Антант Буле - Шебел Ситизънс 2:413:30Саван - Порт Луис 1:5
МАКАО: Елитна лига
09:00Гала - Бенфика 1:2МАЛИ: Премиър Дивизия
18:15Блек Старс - Бакариджан 0:218:15Бугуба - Коро 0:0
18:15УС Бугуни - Стад Малиен 0:0
18:15УСФАС Бамако - Джолиба 0:2
МАРОКО: Купа на Трона
00:00Дшейра - Итихад Фких Бен Салах 3:100:00Таза - Юнион Туарга 0:2
00:00Видад Темара - РАК Казабланка 0:1
МЕКСИКО: Лига МХ - Клаусура
03:00Хуарес - Пуебла 4:3МЕКСИКО: Лига де Експансион МХ - Клаусура
23:00Тепатитлан де Морелос - Тапатио 0:401:00Сакатекас Минерос - Дорадос де Синалоа 3:1
03:05Корекаминос - Венадос 2:1
05:05Тлакскала - Леонес Негрос 0:4
20:00Атланте - Атл. Морелия 0:0
МЕКСИКО: Лига Премиър Серия А
00:00Алконес де Сапопан - Тампико Мадеро 0:200:00Пионерос - Ескорпионес 0:1
01:00Канами - Порто Палмейрас 2:0
01:00Мехикали - Тритонес Ваярта 1:2
03:00Ирапуато - Агуакатерос де Перибан 3:2дуз
05:00Лос Кабос - Колима ФК 3:2
20:00УА Сакатекас - Деп. Тепик 3:0
00:00Аподака - Оргуйо Рейноса 2:0
00:00Салтильо - Гавиланес де Матаморос 1:2
МЕКСИКО: Лига Премиър Серия Б
00:00Артесанос Метепек - Чилпансинго 3:000:00Уруапан - Донгу 5:0
02:00Айенсе - Ураканес Искали 3:0
19:00Каха Облатос - Пачука 2 1:0
МЕКСИКО: Лига МК - жени - Клаусура
01:00Толука W - Клуб Леон W 0:003:00Атлас W - Монтерей W 0:1
03:00Масатлан ФК W - Керетаро W 2:2
05:06Тигрес УАНЛ W - Чивас Гуадалахара W 1:0
23:45Клуб Америка W - Атл. Сан Луис W 2:1
НИГЕРИЯ: НПФЛ
17:00Катсина Юнайтед ФК - Абия Уориърс 2:117:00Квара - Енимба 2:1
17:00Лоби - Байелса Юнайтед 1:1
17:00Платеау - Аква 1:2
17:00ОтложенСъншайн Старс - Ривърс Юнайтед ФК -:-
17:00Хартланд - Енугу 1:2
18:30Ремо Старс - Бендел 2:0
НИГЕРИЯ: ННЛ
16:00Екити Юнайтед - Вандрезър 2:016:00Интер Лагос - Трейдсейф 2:0
16:00Нигерия Еърфорс ФК - Йобе Старс 3:1
16:00Уан Рокет - Варри 0:0
НИДЕРЛАНДИЯ: Дерде Дивизие
15:00Бароние - ХВ & КВ Куик 0:415:00Гемерт - Меерсен 3:3
15:30Груне Стер - УНА 3:1
15:30ТЕК - АВК 3:0
НИДЕРЛАНДИЯ: Ередивизи - Жени
15:30ПСВ W - Фейенорд W 1:117:45Екселсиор W - Утрехт W 1:4
НОРВЕГИЯ: Дивизия 1 - жени
14:00Авалдснес W - Бодьо/Глимт W 0:116:30Тромсьо W - Хьонефос W 1:2
ОБЕДИНЕНИ АРАБСКИ ЕМИРСТВА: Дивизия 1
20:00Ал Фуджайра - Ал Джазира Хамра 4:120:00Диба Ал Фуджайра - Гълф Хироус 1:0
20:00Масафи - Ал Араби 1:2
20:00Юнайтед ФК - Ал-Таавон 1:0
ПАНАМА: ЛПФ - Апертура
23:00Тауро - Индепендиенте 1:001:15Ерера - Арабе Унидо 3:0
03:30Мигелито - Депортиво Университарио 1:1
23:00Потрос дел Есте - Верагуас 2:1
ПЕРУ: Лига - жени
17:30Сесар Вайехо W - UNSAAC W 4:122:00Деп. Мунисипал W - Алианса Лима W 0:4
22:00Дефенсорес W - Спортинг Кристал W 0:1
ПОЛША: Дивизия 2
13:00Хутник Краков - С. Вола 1:120:10Полония Битом - Висла Пулави 2:2
ПОЛША: III Лига - Група II
13:00Винета В. - Швиноуйшче 1:0ПОЛША: III Лига - Група III
13:00Гурник З. II - Варта Гожов 1:0ПОЛША: III Лига - Група IV
15:00Шарка Тарнобжег - Вишлание Яшковице 2:115:00Швидничанка Швидник - Гарбарния 1:1
ПОЛША: Екстралига - жени
14:00Стомиланки Олщин W - УКС ШМС Лодз W 0:4ПОРТУГАЛИЯ: Шампионат на Португалия - Група A
17:00Камаша - Вилар де Пердизеш 0:117:00КД Портосантензе - Думиензе 1:2
17:00Маритимо B - СК Мирандела 4:0
18:00АД Лимианош - Певидем 0:0
18:00Брито - Ос Сандиненсеш 0:0
18:00КДК Монталегре - СК Вила Реал 0:0
18:00Тирсензе - Рибейрао 3:0
ПОРТУГАЛИЯ: Шампионат на Португалия - Група B
18:00Амаранте - Салгейрош 2:218:00Валадареш Гая - АКДР Ламелаш 2:1
18:00Гондомар - Сао Жоао Вер 2:0
18:00Паредес - АД Марко 09 0:2
18:00Ребордоса - Оливейра до Доуро 2:0
18:00Флорграде - Гимараеш B 1:1
ПОРТУГАЛИЯ: Шампионат на Португалия - Група C
14:00СК Лузитания - Мортагуа 2:318:00Витория Сернаше - Маринензе 0:2
18:00Гоувея - Пениче 1:3
18:00КД Рабо Пейше - Алверка B 1:1
18:00СБ Кастело Бранко - Сертанензе 1:1
18:00Униао де Коимбра - Сантарем 1:0
18:00Фонтиняш - Томар 2:0
ПОРТУГАЛИЯ: Шампионат на Португалия - Група D
18:00Имортал - Вашко да Гама 1:218:00Лоулетано - Ориентал 4:1
18:00Лузитано ГК - О Елваш КАД 1:1
18:00Монкарапашензе - ФК Барейрензе 1:1
18:00Реал СК - Жув. Евора 0:2
18:00Серпа - Синтрензе 2:2
20:00Сетубал - Фабрил До Барейро 1:1
ПОРТУГАЛИЯ: Лига БПИ - жени
13:00Маритимо W - Дамайензе W 1:416:00Оурензе W - Торенсе W 2:3
17:00Албергария/Дурит W - Вилановензе W 2:0
РЕПУБЛИКА КОНГО: Лига 1
16:00В. Клуб Моканда - Диабле Ноар 1:216:00КАРА Бразавил - Кондзо 2:0
19:00Етоал дю Конго - Леопард 0:0
РЕЮНИОН: Регионале 1
13:30Сен-Луизиен - Тампонез 1:014:00Жана д'Арк - Сен Люи 0:1
14:00ЖС Голоаз - Сен Пиеруаз 0:3
14:00Равин Бланш - Сент Роуз 1:0
14:00Сан-Сюзан - Питон 3:2
14:00Сен-Дени - Сен Полюаз 2:1
14:00Троа Басан - Екселсиор 0:7
РУМЪНИЯ: Лига 1 - жени - Шампионска група
13:00Фарул Констанца W - Политехника Тимишоара W 3:015:00Ол. Клуж W - Миеркуря Чук W 5:0
РУСИЯ: ФНЛ
15:00ОтложенВолгар Астрахан - Нефтехимик -:-САЩ: Мейждър Лийг Сокър
01:30Ванкувър Уайткапс - Реал Солт Лейк 1:201:30Орландо Сити - Остин ФК 2:0
01:30Синсинати - Ню Йорк Сити 1:0
01:30Торонто ФК - Атланта Юнайтед 2:0
01:30Шарлът - Кълъмбъс Крю 2:0
02:30Спортинг Канзас Сити - Лос Анджелис Галакси 2:3
02:30Ст. Луис Сити - ДС Юнайтед 2:2
03:30Колорадо Рапидс - Хюстън Динамо 0:1
04:30Лос Анджелис ФК - Нешвил СК 5:0
04:30Портланд Тимбърс - Филаделфия Юниън 1:3
04:30Сан Хосе Ърткуейкс - Сиатъл Саундърс 3:2
САЩ: ЮСЛ
01:00Инди Илевън - Сакраменто Рипъблик 1:101:00Северна Каролина - Тампа Бей 1:1
01:30Чарлстън - Ню Мексико 4:0
02:00Лас Вегас Лайтс - Ел Пасо 1:0
02:30Сан Антонио - Колорадо Спрингс 2:0
04:00Ориндж Каунти СК - Маями ФК 2:2
04:00Финикс Райзинг - Оукланд Руутс 1:0
00:00Монтерей Бей - Род Айлънд 2:2
САЩ: МЛС Некст Про
21:00Атланта Юнайтед 2 - Каролина Кор 4:021:00Краун Легаси - Кълъмбъс Крю 2 4:3дуз
21:00Филаделфия Юниън II - Ню Ингланд Революшън II 2:1
22:00Лос Анджелис ФК II - Хюстън Динамо 2 3:2
23:00Ню Йорк Ред Булс 2 - Интер Маями КФ II 4:3дуз
23:00Спортинг Канзас Сити II - Вентура Каунти 1:3
САЩ: ЮСЛ Лига 1
00:00Ричмънд Кикърс - Тормента 1:300:30Уан Ноксвил - Лексингтън 2:0
01:00Грийнвил - Форуърд Мадисън 0:0
03:00Спокан Велосити - Нортърн Колорадо 1:0
САЩ: NISA
23:00ОтложенДжорджа Лайънс - Capo -:-23:00ОтложенМериленд Бобкатс - Аризона Монсуун -:-
САЩ: NWSL - Жени
01:30Вашингтон Спирит W - Бей ФК W 2:102:30Хюстън Даш W - Расинг Луисвил W 0:0
04:00Сан Диего Уейв W - Канзас Сити Кърънт W 1:2
СВЯТ: Приятелски международни срещи
23:00Алжир U20 - Тунис U20 2:323:00Мавритания U20 - Египет U20 1:2
00:00Дом. република - Аруба 2:0
00:30Парагвай U23 - Дом. република U23 2:0
11:00Русия U16 - Буркина Фасо U17 3:1
12:00Италия U18 - Австрия U18 2:0
12:00ОтмененФинландия U18 - Грузия U18 -:-
13:00САЩ U19 - Англия U19 3:2
13:45Хърватия U18 - Финландия U18 2:2
14:00Етиопия - Лесото 2:1
14:30Аланияспор - Кюрасао 2:2
15:00Кипър U18 - Полша U18 0:0
15:00Малави U20 - Кения U20 3:1
16:30Швейцария U18 - Саудитска Арабия U18 2:0
17:00Грузия U18 - Дания U18 1:1
17:00Норвегия U18 - Румъния U18 2:2
20:00Суринам - Мартиника 1:1
21:45Сан Марино - Сейнт Китс и Невис 0:0
22:00Италия - Еквадор 2:0
23:00Португалия U18 - Мароко U18 2:1
00:00Гватемала - Венецуела 0:0
СВЯТ: Приятелски клубни срещи
15:00АФК Ескилстюна (Swe) - ФБК Карлстад (Swe) 3:015:00Кристиансунд (Nor) - Олесун (Nor) 1:1
15:00Мос (Nor) - Ул/Киса (Nor) 1:2
15:00Осане (Nor) - Ход (Nor) 2:0
15:00Треф (Nor) - Волда (Nor) 3:0
15:30Шкендия (Mkd) - Работнички (Mkd) 1:1
16:00Конгсвингер (Nor) - Мьондален (Nor) 1:0
17:00Одд Гренлан (Nor) - Сандефьор (Nor) 0:2
17:00Хаугесунд (Nor) - Егерсундс (Nor) 0:1
18:00Викинг (Nor) - Розенборг (Nor) 5:0
СВЯТ: Приятелски клубни срещи - жени
15:00КТП W (Fin) - ЕБК W (Fin) 2:1СЕВЕРНА И ЦЕНТРАЛНА АМЕРИКА: КОНКАКАФ Национална лига - Лига А - плейофи
00:00Ямайка - Панама 1:0СЕВЕРНА И ЦЕНТРАЛНА АМЕРИКА: КОНКАКАФ Национална лига - Промоция - Плейофи
01:15Коста Рика - Хондурас 3:1СИЕРА ЛЕОНЕ: Висша лига
18:15Бантал - Даймънд Старс 2:118:15ОтложенИйст Енд Лайънс - Уилбърфорс Страйкърс -:-
18:15ОтложенКалон - Бо Рейнджърс -:-
18:15ОтложенКахунла - Бай Бюре Уориърс -:-
18:15ОтложенПортс Ауторити - Даймънд Старс -:-
18:30Усум Старс - Ийст Енд Лайънс 0:2
СЛОВАКИЯ: 2ра Лига
11:30Малженице - Требишов 3:111:30Петржалка - Пухов 4:2
12:00Л. Микулаш - Слован Братислава B 3:1
15:30Д. Кубин - Поважска Бистрица 1:1
СЛОВАКИЯ: 3. Лига - Изток
12:00Славия ТУ Кошице - Филаково 2:416:001. ФК Свидник - МШК Спишске Подрадие 1:3
16:00Римавска Собота - Любовна 0:1
16:00Снина - Оравске Веселе 4:2
16:00Стропков - МШК Лученец 1:3
СЛОВАКИЯ: 3. Лига - Запад
16:00Белуша - Дубница 3:116:00Велке Лудинце - Зволен 3:1
16:00Подконице - Шаля 0:0
16:00Серед - Галанта 0:1
СЛОВАКИЯ: 4. Лига - Братислава
16:00Вракуна Б. - Рохожник 0:016:00Д. Лужна - Слован Мост 0:2
16:00Иванка при Дунай - И. Братислава 0:1
16:00Нова Дединка - Ровинка 0:1
16:00Русовце - Томашов 0:3
СЛОВАКИЯ: 4. Лига - Централна
11:30Бешенов - Славия Сташков 1:116:00Красно - Ковачова 3:1
16:00Лип. Щявница - К. Нове Место 0:1
16:00Медзиброд - Маков 3:0
16:00Сокол Зуброхлава - Баник Страняви 1:0
СЛОВАКИЯ: 4. Лига - Изток
16:00Велки Шариш - Младост Калша 1:016:00Герлахов - Медзилаборце 4:1
16:00Лок. Кошице - Кежмарок 5:0
16:00Павловце н. Ухом - Сокол Люботице 1:2
16:00Раславице - Сабинов 0:0
СЛОВАКИЯ: 4. Лига - Запад
16:00Блава - Левице 5:216:00Болераз - ФК Нове Замки 0:1
16:00Габчиково - Хурбаново 3:0
16:00Гблели - Тръстице 2:0
16:00З. Моравце-Врабле B - Имел 2:0
16:00Пата - Требатице 3:0
16:00Станковце - Кристал 1:1
СЛОВЕНИЯ: 2ра Словенска Национална Лига
16:00Приморие - Ядран Декани 4:116:00Фузинар - Дравиня 1:2
СЛОВЕНИЯ: 3. СНЛ - Изток
16:00НК Смартно - Подвинци 2:0СЛОВЕНИЯ: 3. СНЛ - Запад
16:00Бърда - Йесенице 0:516:00Фама Випава - Шенчур 5:0
СЛОВЕНИЯ: 1. СЖНЛ - жени
12:00Драва W - Крим W 1:012:00ЖНК Любляна W - Приморие W 2:1
12:00Церкле W - Олимпия W 0:3
16:30Радомле W - Мура W 0:1
СЪРБИЯ: Първа лига
16:00Младост ГАТ - Нови Сад 0:118:00Колубара - Текстилац Оджаци 1:1
СЪРБИЯ: Сръбска лига - Белград
16:30Падинска Скела - БАСК 1:1СЪРБИЯ: Сръбска лига - Войводина
11:00Кабел Нови Сад - Омладинац НБ 1:112:00Динамо Панчево - Бечей 2:0
16:00Подунавац Белегиш - Йединство СП 2:2
16:00Тиса Адорян - Железничар Инджия 1:3
СЪРБИЯ: Сръбска лига - Изток
16:00Житораджа - Джердап 1:116:00Раднички Пирот - Будучност Поповац 6:1
16:00ПрекратенТимочанин - Раднички Свилайнац 2:1
СЪРБИЯ: Сръбска лига - Запад
12:00Полет Любич - Будучност Крушик 2:115:30ОФК Михайловац - Лозница 0:3
ТАЙЛАНД: Тай лига 2
12:30Касетсарт - Лампанг 1:613:00Суфанабури - Районг ФК 3:2
13:30Чантабури - Краби 2:0
14:00Након Ратчасима - Фрае 5:0
ТУРЦИЯ: 2. Лига - Бяла група
13:00Адъяман ФК - Серик Беледиеспор 1:213:00Анкараспор - Диарбекирспор 1:0
13:00Буджаспор 1928 - Кършехир СК 4:1
13:00Караджабей Беледиеспор - Ванспор ФК 2:2
ТУРЦИЯ: 2. Лига - Червена група
13:00Аксарай Блд. - Ъгдър ФК 1:113:00Амедспор - Ерзинджан 4:1
13:00Беледие Дериндже - Фетиеспор 4:1
13:00Дюзджеспор - Сома Спор 0:2
13:00Искендерунспор - Кастамонуспор 0:3
13:00Испарта 32 Спор - Арнавуткьой Бл. 0:1
13:00Караман - Етимесгут 2:1
13:00Саръйер - Менеменспор 2:4
13:00Ушакспор - Инеголспор 0:1
ТУРЦИЯ: 3. Лига - Група 1
13:00Алиага - Тарсус 10:113:00Гюмюшанеспор - Мардин ББ 2:3
13:00Карабюк Идманюрду - Таласгюджю 1:0
13:00Каръккале Бююк Анадолу - Аргуван 5:0
13:00Одринспор - Kucukcekmece 2:0
ТУРЦИЯ: 3. Лига - Група 2
13:00Батман Петролспор - Хаджеттепе 1945 1:013:00Елазъгспор - Келкит 2:1
13:00Ергене Велимеше - Булварспор 0:0
13:00Пазарспор - Ейнесил 4:1
13:00Силифке - Ефелер 09 1:3
13:00Тургутлуспор - Сапанджа Генчликспор 3:1
ТУРЦИЯ: 3. Лига - Група 3
13:001922 Коняспор - Байбурт 4:013:00Агръ 1970 - Фатса Беледиеспор 1:1
13:00Дарича Генчлербирлиги - Тепечик 1:2
13:00Кушадасъспор - Борнова 4:1
13:00Кютахияспор - Османиеспор 1:0
ТУРЦИЯ: 3. Лига - Група 4
13:00Адана - Токат 2:113:00Кестел - 23 Елазъ ФК 4:1
13:00Ордуспор 1967 - Невшехир 4:3
13:00Себат Генчликспор - Бергама ФК 0:1
13:00Сиирт Йозел - Чаталджа 2:1
13:00Султанбейли - Бурса 3:0
13:00Чанкая ФК - Балъкесирспор 0:0
ТУРЦИЯ: Суперлига - Жени
10:30Хакаригюджю W - Бейлербей СК W 2:111:001207 Анталияспор W - АЛГ Спор W 0:1
11:00Адана Идманюрду W - Бешикташ W 0:7
11:00Беледиеси W - Амед СК W 0:2
11:00Карадениз Ереглиспор W - Карагюмрюк W 1:2
11:00Трабзонспор W - Газиентеп W 1:2
13:00Фенербахче W - Галатасарай W 2:1
УГАНДА: Биг Лийг
15:00Йънг Елефант - Киетуме 0:015:00Катака - Ондупарака 2:1
15:00Кигези ХоумБойз - Кийинда Бойс 1:0
15:00Лугази - Калвари 1:0
УЕЛС: Премиър - жени - Група на изпадащите
16:00Понтъприд W - Бари W 2:116:00ТНС W - Кардиф Мет. W 3:1
УЕЛС: Премиър - жени - Шампионска група
16:00Абъристуит W - Кардиф Сити W 0:216:00Рексъм W - Суонзи W 2:3
УКРАЙНА: Перша лига - Група за промоция
13:15Агробизнес Волочиск - Виктория 0:0УКРАЙНА: Перша лига - Група на изпадащите
12:00Кремин - Металист Харков 0:012:30Диназ Вишгород - Буковина 0:2
УКРАЙНА: Друха лига
12:15Реал Фарма - УКСА 1:113:00Дружба Миривка - Локомотив Киев 3:1
13:30Скала 1911 - Нива Винниця 0:0
УКРАЙНА: Лига П19
12:00Кривбас 2020 U19 - Колос Коваливка U19 2:0УНГАРИЯ: НБ III - Североизток
12:00Дебрецен II - Тисауйварош 4:212:00Диошдьор II - Уйпещ II 1:2
15:00Дьондьоши - Дебрецени ЕАК 0:1
15:00Егер СЕ - Карцаги 1:1
15:00Путнок - Хатван 0:1
15:00Тисафюреди - РЕАК 3:2
15:00Циганд - ШБТК 1:0
15:00Шеньо Карнифекс - Кишварда II 1:3
УНГАРИЯ: НБ III - Северозапад
12:00Академия Пушкаш II - Чорнай 2:012:00Гирмот II - Татабаня 3:3
12:00Дьор II - Комароми ВСЕ 0:1
12:00Залаегерсег II - СК Сопрон 1:0
15:00Балатонфуреди - ВЛШ Веспрем 0:1
15:00Бичкей - Дороги 2:3
15:00Будайорши - Келен 2:1
15:00III. керулети ТУЕ УПЕ - Халадаш Занати 3:2
УНГАРИЯ: НБ III - Югоизток
12:00Вашаш II - Пензюдьор 4:212:00Сегед II - Кечкемети ТЕ II 0:1
15:00Бекешчаба 1912 - Фюзешдярмат 8:2
15:00БКВ Елоре - Хонвед II 2:1
15:00ЕШМТК Будапеща - Мартфуи 2:2
15:00Кьорьошладени МШК - Монори 0:1
15:00Солноки МАВ - ФК Дабаш 4:2
15:00Ходмезьовашархей ФК - Цегледи 2:1
УНГАРИЯ: НБ III - Югозапад
12:00Фехервар ФК II - МТК Будапеща II 0:015:00Дунайварош ПАШЕ - Ференцварош II 0:0
15:00Ерди - Нагиканица 0:1
15:00Иванча - Майоши 4:1
15:00Капошвар - Пакш II 1:3
15:00Мохачи - Сексарди 1:1
15:00ПТЕ-ПЕАК - Гардони Вароши 2:2
15:00Сентлоринц - Дунафьолдвар 3:1
УНГАРИЯ: НБ I - жени
16:00Астра Унгария W - Дьор W 1:2УРУГВАЙ: Примера Дивисион - Апертура
23:30Насионал - Прогресо 0:002:00Малдонадо - Дефенсор Сп. 1:0
15:00КА Серо - Серо Ларго 1:1
21:00Данубио - Уондърърс 0:2
УРУГВАЙ: Сегунда дивисион - Торнео Компетенсия
23:00Монтевидео Сити - Cooper 2:121:00Атенас - Пласа Колония 1:1
23:30Арбиън - Хувентуд 1:1
ФИДЖИ: Висша лига
04:00Рева - Лабаса 2:1ФРАНЦИЯ: Дивизия 1 - Жени
22:00Монпелие W - ПСЖ W 1:3ФРАНЦИЯ: Дивизия 2 - жени
14:00Страсбург W - Алби-Марсак W 4:015:00Льо Ман W - Монтобан W 2:0
16:00Нант W - Марсилия W 3:2
16:00Орлеан W - Метц W 1:3
16:00Тонон Евиан W - Роаси W 1:1
16:30Ланс W - Ница W 0:2
ХАИТИ: Национално първенство - Откриваща серия
23:00Томпет - Ривартибонитиен 0:022:00Риъл Хоуп - Фика 2:0
22:00Уанаминте - Расинг де Гонаив 0:0
22:00Ювентус - Расинг Хаитиен 1:2
23:00Космопололитес - Балтимор 0:1
ХОНГ КОНГ: Висша лига
09:00ОтложенТай По - Хонг Конг ФК -:-ХЪРВАТИЯ: Първа НЛ
17:00Шибеник - Цибалия 1:0ХЪРВАТИЯ: 1. ХНЛ - жени
15:00Горица W - Осиек W 0:1115:00Динамо Максимир W - Задар W 3:0
15:00Меджимурие Чаковец W - Аграм Загреб W 2:2
ЧАД: Висша дивизия - ЛПФН
17:00АС Пси - Аскът 1:117:00Газел - Algoy 1:0
17:00Турбийон - Емат 0:2
ЧЕРНА ГОРА: Втора лига
16:00Беране - Игало 0:016:00Гърбал - Ловчен 1:0
16:00Интернасионал - Искра 1:0
16:00Отрант - Бокел 0:0
16:00ОтложенФК Подгорица - Ком Подгорица -:-
ЧЕХИЯ: ЧФЛ - Група А
11:15Дукла Прага B - Бохемианс 1905 B 3:011:30Пилзен B - Академия Таборско 3:3
ЧЕХИЯ: ЧФЛ - Група Б
11:15Хлумец Над Цидлиноу - Запи 2:012:00Теплице B - Колин 2:1
16:00Брозани - Пжеперже 2:0
ЧЕХИЯ: MSFL
11:15Карвина B - Фридлант 2:111:15Уничов - Тринец 0:0
11:30Злин B - Зноймо 1:0
ЧЕХИЯ: Дивизия A
01:00ОтложенДомажлице B - Доубравка -:-16:00Индржихув Храдец - Рокицани 1:1
ЧЕХИЯ: Дивизия B
16:00Лоуни - Адмира Прага B 2:0ЧЕХИЯ: Дивизия C
16:00Бенатки - Хлинско 4:116:00Трутнов - Нови Бидзов 1:0
16:00ФК Турнов - Космоноси 0:0
16:00Часлав - Усти над Орлици 0:3
ЧЕХИЯ: Дивизия D
11:15Бърно B - Спержице 2:011:15Велке Мезиржичи - Тасовице 1:1
16:00Ждар над Сазавоу - Пелхржимов 4:2
16:00Ланжхот - Лишен B 2:0
16:00Стара Ржише - Ждирец 1:3
16:00Хумполец - Хавличкув Брод 1:2
ЧЕХИЯ: Дивизия E
16:00Козловице - Пршеров 5:116:00ХФК Оломуц - Костелец на Хане 0:1
ЧЕХИЯ: Дивизия F
11:15Хавиржов - Опава B 1:116:00Биловец - Вратимов ФК 1:4
16:00Бохумин - Брунтал 4:1
16:00Кърнов - Валашске Мезиржичи 1:1
16:00Френщат под Радхощем - Бржидлична 1:0
ЧЕХИЯ: Южнобохемски КП
16:00Малше Роудне - Янков 8:016:00Осек - Мировице 3:3
16:00Тржебетице - Олешник 1:3
17:00Тржебон - Хлубока над Вълтавоу 2:0
ЧЕХИЯ: Южноморавски КП
16:00Райградице - Спарта Бърно 1:2ЧЕХИЯ: Карловарски КП
11:00Карлови Вари B - Унион Нове Седло 3:116:00ФК Остров B - Ломнице 5:2
ЧЕХИЯ: Краловохрадецки КП
13:00Рихнов над Кнежноу - Хоржице 3:014:00Полице над Метуйи - Тржебеш 7:1
16:00Солнице - Яромер 2:1
16:00Червени Костелец - Двур Кралове 0:1
ЧЕХИЯ: Моравскослески КП
16:00Коберице - Стонава 0:216:00Краварже - Орлова 2:0
16:00Мораван Олдришов - Долни Датиние 1:4
16:00Пуста Полом - Долни Бенешов 4:1
ЧЕХИЯ: Оломуцки КП
16:00Бохуньовице - Медлов 0:316:00Конице - Литовел 1:1
16:00СК Липова - Забржех 1:1
16:30Велке Лосини - Урчице 2:0
ЧЕХИЯ: Пардубицки КП
16:00Моравани - Ланскроун 2:116:00СК Пардубицки - Свитави 1:4
ЧЕХИЯ: Пилзенски КП
16:00Сокол Раднице - Сокол Лхота 0:116:00Холишов - Мито 3:5
ЧЕХИЯ: Среднобохемски КП
16:00Седълчани - СК Хлумец 2:1ЧЕХИЯ: Устецки КП
16:00Кадан - Жатец 3:0ЧЕХИЯ: Височина КП
15:00Велке Мезиржичи B - Ждар над Сазавоу B 1:116:00Нова Вес - Пацов 2:0
16:00Хотеборж - Нове Место на Мораве B 2:0
ЧЕХИЯ: Злински КП
16:00Боршице - Францова Лхота 3:116:00Щитна над Вларжи - Напайедла 2:2
ЧЕХИЯ: Първа Лига - Жени
12:00Локомотива Б. W - Славия Прага W 0:11ЧИЛИ: Примера Дивисион
23:00Евертон - Палестино 0:0ЧИЛИ: Примера Б
23:00КД Санта Крус - Сан Фелипе 0:223:00Реколета - Курико Унидо 2:1
01:30Рейнджърс - Сан Луис 2:4
17:00Антофагаста - Сан Маркос де Арика 2:1
23:00Махаянес - С. Морнинг 2:1
23:00С. Уондърърс - Депортес Темуко 2:1
ЧИЛИ: Сегунда Дивисион
23:00Осорно - Артуро Фернандес Виал 1:001:00Трасандино - Провинсиал Овайе 2:2
23:00Мелипия - Сан Антонио Унидо 1:0
23:00Реал Сан Хоакин - Лаутаро 1:0
ЧИЛИ: Примера дивисион - жени
16:00У. Де Консепсион W - У. Католика W 1:316:00У. Де Чили W - Коло Коло W 0:1
17:00Евертон W - Кобресал W 2:0
18:00Палестино W - Антофагаста W 2:2
ШВЕЙЦАРИЯ: Първа Лига Класик - Група 1
15:00Тер Сант - Порталбан 3:315:30Кофран - Сара-Еклепланс 3:0
15:30Обервалис Натерс - Мейран 3:1
ШВЕЙЦАРИЯ: Първа Лига Класик - Група 2
15:30Мури - Блек Старс 1:316:00Золотурн - Мутенц 3:3
ШВЕЙЦАРИЯ: Първа Лига Класик - Група 3
15:00Госау - Туген 1:115:30Кройцлинген - ЙФ Ювентус 1:1
17:00Грасхопърс II - Ветсвил-Бонщетен 1:3
17:00Таверне - Мендризио 0:2
ШВЕЦИЯ: Купа на Швеция - Жени
15:00Питео W - ИФ Бромапойкарна W 3:015:00Упсала W - Умео W 0:2
16:00Хамарби W - Йоребро W 5:2
16:00Юргорден W - АИК W 2:2
17:00Векшьо ДФФ W - Лидшьопинг ФК W 6:1
17:00Хекен W - Кристианстад W 7:2
ШОТЛАНДИЯ: Лига Лоуланд
17:00Брумхил - Ийст Кълбрайд 1:6ШОТЛАНДИЯ: Чалъндж Къп
18:15ТНС - Еърдриониънс 1:2ШОТЛАНДИЯ: SWPL Къп - жени
15:30Рейнджърс W - Партик W 4:1ЮЖНА АФРИКА: Диски Чалъндж
10:00Кейп Таун Сити U23 - Чипа Юн. U23 4:110:00Полокване U23 - Сехухуне U23 1:1
13:00Кейп Таун Спърс U23 - Стеленбош U23 2:1
15:00Орландо Пайрътс U23 - Кайзер Чийфс U23 0:2
ЮЖНА КОРЕЯ: Купа на Корея
07:00Бучеон ФК 1995 - Пусан Киотонг 2:107:00Пусан - Улсан Ситизън 1:0дуз
07:00Сувон - Чунчон 2:1
07:00Хуасонг - Йоджу Ситизън 2:0
07:00Чеонан Сити - Yangsan Eogok 4:0
07:00Чунам - Каннин 1:0
07:00Чхонджу - Кодже 2:0
ЯМАЙКА: Висша лига
20:00Портмор - Веър Юнайтед 0:122:30Маунт Плезънт - Арнет Гардънс 2:0
22:30Трежър Бийч - Кавалиър 0:5
23:00Уотърхаус - Дънбихолдън 1:0
00:30Монтего Бей - Молинийс 2:1
ЯПОНИЯ: Лига 2 на Япония
07:00В-Варен Нагазаки - Кофу 1:107:00Вегалта Сендай - Токушима 0:0
07:00Иваки - Монтедио Ямагата 0:0
07:00Кагошима Юн - Йокохама 0:4
07:00Мито - Чиба 0:0
07:00Ренофа Ямагучи - Ехиме 1:1
07:00Точиги - Оита 2:1
07:00Фуджиеда МИФК - Кумамото 2:1
07:00Шимизу - Блаублиц 1:0
10:00Кусацу - Окаяма 1:2
ЯПОНИЯ: J3 Лига
06:00Ванрауре - Нагано 1:106:00Имабари - Гираванц Китакюшу 0:1
07:00Азул Кларо Нумазу - Рюкю 2:1
07:00ЙСКК - Гайнаре Тотори 1:1
07:00Каматамаре - Нара Клуб 1:1
07:00Канагава - Сагамихара 1:0
07:00Фукушима Юн - Тояма 0:0
08:00Гифу - Грула Мориока 3:1
ЯПОНИЯ: УЕ Лига - жени
06:00Албирекс Ниигата W - С-Осака W 1:007:00Белеза W - Хирошима W 2:1
07:00ДЖЕФ Юнайтед W - Урава W 1:2
07:00Омия Ардиджа W - Ноджима Стела W 1:0
09:00Инак Кобе Леонеса W - Парсейро Нагано W 3:0
ЯПОНИЯ: Надешико лига - жени
05:30Орка Камогава W - Миядзаки W 0:406:00Куноичи W - Гунма W 6:1
06:00НГУ Нагоя W - Такацуки W 2:0
Заложете на Футбол от своето моб. устройство с bet365!
Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »
m.Flashscore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от Flashscore.com поради технически причини.