Футбол » 14.06.2024 » Всички
Заложете на Футбол от своето моб. устройство с bet365!
ЕВРОПА: Европейско първенство
22:00Германия - Шотландия 5:1АВСТРАЛИЯ: НПЛ Южна Австралия
13:00Модбъри Джетс - НЕ Метростарс 1:1АВСТРАЛИЯ: Шампионат на Южна Тасмания
13:15Гленорчи Найтс U21 - Саут Хобарт U21 1:813:15Кларънс Юн. U21 - Таруна 2:4
13:15Олимпия Уориърс - Ню Таун 1:2
АВСТРАЛИЯ: Висша лига на Виктория
13:30Норткоут Сити - Бентли Грийнс 2:013:30Уерибии Сити - Брунсуик Сити 2:1
АВСТРАЛИЯ И ОКЕАНИЯ: OFC Шампионат П16 - Жени - Квалификация
03:00Папуа Нова Гвинея U16 W - Американска Самоа U16 W 0:1АВСТРИЯ: Нидерйостеррайх
19:30Ст. Петер ин дер Ау - Ст. Полтен (Am) 3:120:00Килб - Котингбрун 3:1
20:00Ортман - Рец 1:1
20:30Варт - Цветл 1:2
20:30Лангенрор - Глогниц 3:0
20:30Шремс - Корнойбург 2:0
21:00Нойщад - Рорбах 3:0
21:00Хайцендорф - Вайдхофен/Тая 7:0
АВСТРИЯ: Тирол - Група на изпадащите
20:00ШФ Вьоргл - СК Кундл 0:1АВСТРИЯ: Виена
19:00Слован Хак. - Щадлау 5:119:00Щамерсдорф - АШФ 13 Виена 2:2
19:30Донау - Ред Стар Пенцинг 0:1
АЛЖИР: Дивизия 1
18:45АСО Шлеф - Бискра 2:118:45Ел Баяд - Бен Акнун 1:0
18:45Константин - ЕС Сетиф 1:2
18:45Магра - УСМ Алжер 2:3
18:45Параду - Кенчела 2:0
18:45Саура - КР Белоиздад 1:2
18:45УС Соуф - ЖС Кабили 0:4
20:00МК Алжир - Оран 3:2
АЛЖИР: П21 Лига
12:00АСО Шлеф U21 - Бискра U21 3:212:00Ел Баяд U21 - Бен Акнун U21 0:0
12:00Константин U21 - ЕС Сетиф U21 3:2
12:00Магра U21 - УСМ Алжер U21 0:3
12:00МК Алжир U21 - Оран U21 1:0
12:00Параду U21 - Кенчела U21 0:0
12:00Саура U21 - КР Белоиздад U21 1:4
12:00УС Соуф U21 - ЖС Кабили U21 1:2
АРЖЕНТИНА: Професионална лига
01:00Сармиенто Хунин - Естудиантес Л.П. 2:001:00Тигре - Белграно 1:1
03:15Ланус - Расинг Клуб 2:0
03:15Нюелс Олд Бойс - Институто 0:2
АРЖЕНТИНА: Примера А - жени - Апертура
21:00Расинг Клуб W - Белграно W 2:2БЕЛАРУС: Висша лига
18:00Ислох Минск - ФК Гомел 1:019:45Витебск - Жодино 0:1
БЕЛАРУС: Първа лига
13:00Беларус U17 - БАТЕ 2 3:117:00ФК Слоним - Локомотив Гомел 1:0
19:00Жодино 2 - Молодечно 0:2
БЕЛАРУС: Висша лига - жени
13:00Зорка-БДУ W - Беларус U19 W 3:016:00ФК Гомел W - Витебск W 0:5
17:00ДЮСШ-ПолесГУ W - Дняпро W 0:6
БРАЗИЛИЯ: Серия А
01:00Крузейро - Куяба 2:102:00Атлетико-ПР - Крисиума 3:1
02:00Интернасионал - Сао Пауло 0:0
02:00Фламенго - Гремио 2:1
03:30Баия - Форталеза 1:0
03:30Палмейрас - Вашко 2:0
БРАЗИЛИЯ: Серия B
03:00Амазонаш - Шапекоензе-СК 0:1БРАЗИЛИЯ: Серия D
01:00Итабуна - Демократа СЛ 1:101:00Принсеза Солимоеш - Умаита 3:1
01:00Флуминензе-ПИ - Камета 2:2
02:00Трезе ПБ - Потигуар де Мосоро 2:0
БРАЗИЛИЯ: Баяно 2
01:00Флуминензе де Фейра - Жакобиензе 1:0БРАЗИЛИЯ: Акреано П20
23:00Атлетико Акреано U20 - Андира U20 0:3БРАЗИЛИЯ: Кариока П20 - Купа на Гуанабара
16:00Ботафого U20 - Аудакс РЖ U20 1:1БРАЗИЛИЯ: Катаринензе П20
21:00Бара ФК U20 - Фигуерензе U20 6:021:00Интер де Лажес U20 - Ерсилия Луз U20 0:3
БРАЗИЛИЯ: Сеарензе П20
21:00ОтложенАтлетико-СЕ U20 - Сеара U20 -:-21:00Каукая U20 - Форталеза U20 1:5
БРАЗИЛИЯ: Минейро П20
16:00Минас Бока U20 - Атлетик Клуб U20 0:1БРАЗИЛИЯ: Парайбано П20
01:00Крузейро-ПБ U20 - Сабужи U20 2:0БРАЗИЛИЯ: Паранаензе П20 - Втори етап
02:00Апукарана СК U20 - Атлетико-ПР U20 2:021:00Патриотас U20 - Азуриз U20 3:2
БРАЗИЛИЯ: Паулиста П20 - Първи етап
21:00Агуа Санта U20 - Астер Иткуа U20 3:121:00Ботафого СП U20 - Бандейранте U20 7:0
21:00Брагантино U20 - Паулина ФУ U20 4:0
21:00Бразилиш U20 - Агуай U20 0:0
21:00Восем U20 - Президенте Пруденте U20 2:2
21:00Гремио Пруденте U20 - Тупа U20 3:0
21:00Гуакуано U20 - Итапирензе U20 0:2
21:00Гуарани U20 - Метрополитано ФК U20 3:1
21:00Деспортиво U20 - Сфера U20 4:0
21:00Жау U20 - Сао Карлуш U20 1:1
21:00Жозе Бонифасио ЕК U20 - Олимпия ФК U20 3:0
21:00Ибрашина U20 - Португеза U20 3:0
21:00Интер де Бебедуро U20 - Сертаозиньо U20 1:4
21:00Интернасионал де Лимейра U20 - Космополитано Спортс U20 1:1
21:00Итуано U20 - Елоспорт U20 3:0
21:00Капивариано U20 - СКА Бразил U20 3:4
21:00Комерсиал ФК - Тиете U20 - Сао Бенто U20 0:1
21:00Коринтианс U20 - ЕК Сао Бернардо U20 3:0
21:00Мауа U20 - Португеза Сантиста U20 0:1
21:00Мирасол U20 - Фернандополис U20 3:0
21:00Новоризонтино U20 - Марилия АК U20 1:0
21:00Оесте U20 - ГЕ Озаско U20 2:0
21:00Озашко Аудакс U20 - Клуб Витал U20 1:2
21:00Палмейрас U20 - Гуарульос U20 10:0
21:00Пирасикаба U20 - Индепенденте СП U20 1:2
21:00Понте Прета U20 - Порто Футбол U20 1:1
21:00Рио Бранко U20 - Униао Сао Жоао U20 0:1
21:00Рио Кларо U20 - Такаритинга U20 5:1
21:00Рио Прето U20 - Танаби U20 1:3
21:00Сантош U20 - Санто Андре U20 3:0
21:00Сао Жозе ЕК U20 - Пинда U20 1:1
21:00Сао Каетано U20 - КА Жувентус U20 3:0
21:00Сао Пауло U20 - Референсия U20 3:0
21:00Таубате U20 - КА Жозеензе U20 2:1
21:00Униао Сузано U20 - Униао Моги U20 2:1
21:00Феровиария U20 - Вело Клубе U20 0:1
21:00Фламенго СП U20 - Насионал СП U20 2:2
21:00Франкана U20 - Комерсиал U20 5:2
21:00Ябакуара U20 - Мауаенсе U20 5:1
БРАЗИЛИЯ: Пернамбукано П20 - Втори етап
21:00КА Порто U20 - Ретро U20 0:0БУРКИНА ФАСО: Висша лига
19:00АСЕК Кудугу - Рахимо 0:019:00Бобо-Диуласо - УСФА 2:2
19:00Витес - Кадиого 0:0
19:00Роял - АСФА Йенега 1:1
19:00Салитас - Маджестик 1:3
19:00Сонабел Уагадугу - АСФ Диуласо 2:3
19:00Спортинг Каскад - Етоал Фильонт 2:2
БУТАН: Висша лига
13:00Дага Юнайтед - РТК 1:2ВЕНЕЦУЕЛА: Копа Венецуела
23:00Ангостура - Боливар 0:123:00Арагуа - Маритимо 0:0
23:00Трухиланос - Райо Сулиано 2:0
01:00Деп. Тачира - Урена 5:1
01:00Каракас - Метрополитанос 2:1
01:00Монахас - Атлетико Ла Крус 5:1
ЕГИПЕТ: Висша лига
19:00Керамика Клеопатра - Замалек 1:219:00Фарко - Ал Ахли 1:2
ЕКВАДОР: Серия Б
03:00Гуаласео - Манта 1:0ЕСТОНИЯ: Есилига
20:00ФК Талин - Тарту Велко 1:1ЕСТОНИЯ: Мейстрилийга - жени
18:00Полва Лоотос W - Саку Спортинг W 1:518:00Талина Калев W - Флора W 0:2
ЕТИОПИЯ: Висша лига
15:00Фасил Кенема - Дифенс Форс 0:118:00Дайър Дава - Ст. Джордж 1:0
ИРАК: Лига на звездите
18:00Ербил - Ал Талаба 0:0ИСЛАНДИЯ: Дивизия 2
22:15Аегир - Кормакур/Хвьот 0:0ИСПАНИЯ: Лига Ф - жени
20:00Уелва W - Реал Мадрид W 1:4КАЗАХСТАН: Първа дивизия
15:00Акжайк Уралск - Алтай 0:216:00Окжетпес - Каспий Актау 1:0
17:00Кайзар Къзълорда 2 - Тараз 1:2
КЕНИЯ: Висша лига
15:00Улинзи Старс - Нзоя Шугар 1:3КЕНИЯ: Супер лига
12:00Матаре Юн. - Дараджани Гого 3:015:00Кибера - Мара Шугър 0:1
КИРГИСТАН: Висша лига
15:00Алга - Кант 1:315:00Илбрис - Талант 1:2
КИТАЙ: Супер Лига
14:35Мейжоу Хака - Шандун Тайшан 0:015:00Нантун Жиюн - Шънджън Шинпънчен 0:1
15:00Тиендзин Джинмен Тайгър - Шанхай Порт 0:3
КОЛУМБИЯ: Женска лига - Група за промоция
23:30Санта Фе W - Атл. Насионал W 1:1ЛАТВИЯ: Virsliga
18:00Валмиера - Тукумс 2000 6:1ЛАТВИЯ: 1. Лига
19:00РФС 2 - Албертс 4:0ЛИТВА: Л Лига
18:00Невежис Кедайняй - Ритеряй 1:018:30БЕ1 НФА - Таурас Таураге 2:1
19:00Гарлява - ФК Паневежис 2 1:2
19:00Нептунас - Хегелман Литауен 2 5:0
МАВРИЦИЙ: Супер лига
17:30Серкъл Дьо Жоаким - Антант Буле 9:0МАЛАЙЗИЯ: Купа на Футболната Асоциация
13:30Куала Лумпур Сити - Кучинг Сити ФК 2:3СП15:15Шри Паханг - Пенанг 1:2дуз
16:00Кедах - Букит Тамбун 5:0
16:00Теренггану - Перак 2:1
МАРОКО: Ботола Къп
20:00ИР Танжер - Шабаб Мохамедия 0:020:00Магреб Фес - Олимпик де Сафи 0:1
20:00Мулудия Ужда - Раджа Казабланка 0:3
20:00Уидад - Могреб Тетуан 1:0
20:00ФАР Рабат - ФУС Рабат 2:0
20:00Юнион Туарга - Хасания Агадир 3:3
20:00Юсуфиа Берешид - Младежки спорт Суалем 2:3
МОНГОЛИЯ: Висша лига
14:15Баварианс - Хаан Хунс-Ерчим 2:9НОРВЕГИЯ: Дивизия 2 - Група 2
19:00Шайд - Гроруд 2:2НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 2
19:00Видар - Стаал Йорпеланд 4:0ПАРАГВАЙ: Междинна дивизия
00:00Резистенсия - 3 де Фебреро 0:0ПЕРУ: Лига - жени
19:00АД Кантолао W - UNSAAC W 0:2РУСИЯ: ФНЛ 2 - Дивизия Б - Група 2
18:30Сатурн Раменское - Знамя Труда 2:0САО ТОМЕ И ПРИНСИПИ: Кампеонато насионал
18:00СК Принсипе - 1º de Maio 3:218:00Vitoria do Riboque - Агроспорт 1:2
САЩ: МЛС Некст Про
02:00Интер Маями КФ II - Кълъмбъс Крю 2 1:2дуз02:00Орландо Сити B - Чатануга 2:3дуз
02:30Краун Легаси - Филаделфия Юниън II 0:3
04:00Ванкувър Уайткапс 2 - Минесота Юнайтед 2 4:1
САЩ: ЮСЛ Лига 2
02:00Оукланд Каунти - Мидуест Юнайтед 0:403:00РКК СК - Минеаполс Сити 2:0
05:00Редландс ФК - Южна Калифорния 6:2
05:00Флатайрънс - Албиън Колорадо 2:2
САЩ: ЮСЛ Лийг Уан Къп
03:00Юниън Омаха - Спокан Велосити 4:1СВЯТ: Приятелски международни срещи
15:00ОтмененФинландия U18 - Естония U18 -:-СВЯТ: Приятелски клубни срещи
16:00Ружомберок (Svk) - ФК Хуменне (Svk) 4:0СВЯТ: Турнир Морис Ревело - Плейофи за място
15:00Южна Корея U21 - Индонезия U20 2:118:00Мексико U23 - Япония U19 1:3
19:00Саудитска Арабия U23 - Панама U23 1:2дуз
СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ: Премиършип - жени
21:45Гленторан W - Дери Сити W 7:121:45Ларн W - Мид-Ълстър W 7:0
21:45Линфийлд W - Крузейдърс W 5:0
22:00Лисбърн Лейдис W - Лисбърн Рейнджърс W 0:1
СИЕРА ЛЕОНЕ: Висша лига
19:15Ламбой - Фрийтаун Сити 2:019:15Холифа Старс - Портс Ауторити 1:2
19:30Майти Блякпул - Олд Едуардиънс 0:0
22:00Бай Бюре Уориърс - Луава 3:0
СИНГАПУР: Висша лига
14:45Хоуганг - Гейланг 2:6СЛОВАКИЯ: 4. Лига - Братислава
19:30МКШ Сенец - Вракуна Б. 5:0СОМАЛИЯ: Национална лига
15:30Бадбаадо - Сахафи 3:2ТУНИС: Професионална лига 1 - Група на изпадащите
18:30Бен Гердан - АС Марса 1:218:30Бизерта - УС Татауин 2:0
18:30Гафса - Олимпик Бежа 1:2
18:30Солиман - Метлауи 2:2
ТУНИС: Професионална лига 1 - Шампионска група
18:30Стад Тунизиен - Африкан 1:1ТУНИС: Лига 2
18:30Жендуба Спорт - Ариана 3:118:30Калаа - Табарка 0:0
18:30Оуед Елил - Жунес Спортив 1:0
18:30Радес - ЖС Кайруан 1:1
УЗБЕКИСТАН: Супер лига
18:00Мет. Бекобод - Буньодкор 0:0ФАРЬОРСКИ ОСТРОВИ: 1. Дейлд
21:00Викингур 2 - Хойвик 3:1ФИНЛАНДИЯ: Купа на Финладия
19:00ПК-35 - Поксют 2 4:0ФИНЛАНДИЯ: Юкьонен - жени
19:00ТПС W - Илвес 2 W 1:020:00HJK Akatemia W - ВЯС W 1:1
ХЪРВАТИЯ: Първа НЛ - Изпадане
19:00Ориент - Кустошия 2:1ЧЕХИЯ: MSFL
18:00Бланско - Карвина B 3:018:30Зноймо - Ходонин 2:1
20:00Хранице - Уничов 4:2
ЧЕХИЯ: Дивизия A
19:00Рокицани - Петржин Пилзен 2:3ЧЕХИЯ: Дивизия B
19:30Неспеки - Хребеч 1:0ЧЕХИЯ: Дивизия D
19:00Хавличкув Брод - Бърно B 2:0ЧЕХИЯ: Дивизия E
19:00Страни - Батов 4:0ЧЕХИЯ: Дивизия F
17:30Валашске Мезиржичи - Хлубина 1:017:45Бржидлична - Хавиржов 1:4
18:00Опава B - Йесеник 2:1
18:30Кърнов - Брунтал 4:1
19:00Вратимов ФК - Витковице 3:6
19:00Шумперк - Биловец 1:2
ЧЕХИЯ: Южнобохемски КП
18:30Търхове Свини - Янков 6:019:00Джуниър Стракониц - Противин 0:1
19:00Тржебетице - СК Рудолфов 0:0
19:00Хлубока над Вълтавоу - Милевско 1:0
ЧЕХИЯ: Южноморавски КП
17:30Спарта Бърно - Курим 5:119:30Босковице - Летовице - Свратка Бърно 2:1
ЧЕХИЯ: Карловарски КП
19:00ФК Остров B - Карлови Вари B 1:7ЧЕХИЯ: Краловохрадецки КП
19:00Полице над Метуйи - Хлумец Над Цидлиноу B 6:2ЧЕХИЯ: Либерецки КП
19:00Железни Брод - Седмихорки 2:1ЧЕХИЯ: Моравскослески КП
18:30Чески Тешин - Долни Датиние 4:1ЧЕХИЯ: Оломуцки КП
18:30Литовел - Рапотин 0:2ЧЕХИЯ: Пилзенски КП
19:00Мито - Рапид Пилзен 2:419:00Холишов - Хорни Бржиза 3:5
ЧЕХИЯ: Среднобохемски КП
19:00Седълчани - Тоховице 3:420:00Поржичи н. С. - Милин 6:3
ЧЕХИЯ: Височина КП
18:00Рапотице - Нова Вес 1:0ЧЕХИЯ: Злински КП
19:00Напайедла - Лухачовице 4:119:00Осветимани - Хлук 1:1
ШВЕЦИЯ: Суперетан
20:00Йоргрите - Сундсвал 1:1ШВЕЦИЯ: Дивизия 1 - Север
19:00Стокхолм Инт. - Солентюна 6:120:00Умео ФК - Фриска Вильор 4:0
ШВЕЦИЯ: Дивизия 1 - Юг
20:00Торн - Ескилсмине 0:0ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Северен Йоталанд
20:00Лидшьопинг ФК - Форуърд 1:120:30Конгахела - ИФК Шьовде 0:2
ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Южен Йоталанд
20:00Хаселхолм - Симирсхамн 1:2ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Южен Свиаланд
20:30ИФК Ескилстюна - Смедби 3:220:30Нака ФК - Ханинге 1:4
ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Западен Йоталанд
20:00Севедаленс - Линдуме 2:2Заложете на Футбол от своето моб. устройство с bet365!
Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »
m.Flashscore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от Flashscore.com поради технически причини.