Футбол » 10.05.2024 » Коефициенти
Заложете на Футбол от своето моб. устройство с bet365!
Коеф. осигурени от bet365 - Заложете сега!
БЪЛГАРИЯ: Efbet Лига - Лига на конференциите - групи
16:45ЦСКА 1948 - Славия София -:- [ 2.10 | 3.10 | 3.75 ]БЪЛГАРИЯ: Efbet Лига - Шампионска група
19:15Крумовград - Локомотив Пловдив -:- [ 2.60 | 3.25 | 2.70 ]ГЕРМАНИЯ: Бундеслига
21:30Аугсбург - Щутгарт -:- [ 3.75 | 4.00 | 1.80 ]ИСПАНИЯ: ЛаЛига
22:00Алавес - Жирона -:- [ 3.40 | 3.50 | 2.00 ]ИТАЛИЯ: Серия А
21:45Фрозиноне - Интер -:- [ 4.75 | 4.50 | 1.57 ]ФРАНЦИЯ: Лига 1
22:00Брест - Реймс -:- [ 1.65 | 4.00 | 4.75 ]22:00Ница - Льо Авър -:- [ 1.55 | 4.00 | 6.00 ]
АВСТРАЛИЯ: А-Лига - Плейофи
12:45Сидни ФК - Сентрал Коуст Маринърс -:- [ 2.10 | 3.80 | 3.20 ]АВСТРАЛИЯ: НВЛ на Северен Нови Южен Уелс
13:00Бродмедоу - Ню Ламбтън -:- [ 1.13 | 8.00 | 16.00 ]АВСТРАЛИЯ: НПЛ НСУ
12:30Манли Юн - Сидни Юн -:-АВСТРАЛИЯ: НПЛ Южна Австралия
13:00Аделаида Сити - НЕ Метростарс -:-13:00Южна Аделаида - Аделаида Олимпик -:-
АВСТРАЛИЯ: НПЛ Виктория
12:30Мелбърн Найтс - Грийн Гъли -:-12:45Данденонг Сити - Хайделберг Юн -:-
АВСТРАЛИЯ: Висша лига на Куинсланд
13:00Ийстърн Събърбс - Ст. Джордж Уилауонг -:-АВСТРАЛИЯ: Щатски лига на Южна Австралия
13:45Уест Торенс - Фулъм Юнайтед -:-АВСТРАЛИЯ: Шампионат на Южна Тасмания
13:15Гленорчи Найтс U21 - Ню Таун -:-13:15Олимпия Уориърс - Кларънс Юн. U21 -:-
АВСТРАЛИЯ: Висша лига на Виктория
13:30Бентли Грийнс - Брунсуик Сити -:-13:30Престън Лайънс - Лангуорин -:-
АВСТРИЯ: 2. Лига
19:10Адмира - Леобен -:-19:10Брегенц - Щрипфинг -:-
19:10Лиферинг - Фърст Виена -:-
21:30Ст. Пьолтен - Рийд -:-
АВСТРИЯ: Регионална лига - Изток
20:00Мансдорф - Фаворитнер -:-20:30Ардагер - Донауфелд Виена -:-
20:30Аустрия Виена (Am) - Драсбург -:-
20:30Виенер - ТВЛ Електа -:-
20:30Трайскирхен - Кремзер -:-
20:30ШК Рапид (Am) - Мауерверк -:-
АВСТРИЯ: Регионална лига - Централна
20:00АШК Войтсберг - Алерхайлиген -:-20:00Глайсдорф - Унион Гуртен -:-
20:00ЛАСК (Am) - СК Вайц -:-
20:00Форвертс Щайр - Дойчландбергер -:-
АВСТРИЯ: Регионална лига - Запад
20:00Швац - Мьоц/Зилц -:-АВСТРИЯ: Бургенланд
20:30Бад Зауербрун - Лайтапродерсдорф -:-20:30Марц - АШФ Зигендорф -:-
20:30Шатендорф - Маргаретен -:-
АВСТРИЯ: Нидерйостеррайх
20:30Вайдхофен/Тая - Глогниц -:-20:30Котингбрун - Корнойбург -:-
20:30Цветл - Ортман -:-
21:00Нойщад - Хайцендорф -:-
АВСТРИЯ: Оберйостеррайх
20:00Аскьо Йод - АШК Ст. Валентин -:-20:00Шалербах - Еделвайс -:-
21:00Леонфелден - Остермитинг -:-
АВСТРИЯ: Щайермарк
20:00Калсдорф - Лафниц (Am) -:-20:00Кофлах - Хартберг (Am) -:-
20:00Тилмич - УФК Феринг -:-
20:00Фурстенфелд - ШФ Фрауентал -:-
20:00Хайлигенкройц - Унион Гнас -:-
20:00Хоенхаус Шладминг - Илцер ШФ -:-
20:00Щадверке Брук/Мур - ШФ Вилдон -:-
АВСТРИЯ: Тирол - Група за промоция
20:30СК Ст. Йохан - Фюген -:-АВСТРИЯ: Тирол - Група на изпадащите
20:00СК Кундл - ШФ Вьоргл -:-АВСТРИЯ: Форарълберг
19:00Гьофис - Анделсбух -:-АВСТРИЯ: Виена
19:00Ред Стар Пенцинг - Мансворт -:-19:30Швехат - АШФ 13 Виена -:-
АЗЕРБАЙДЖАН: Висша лига
18:00Нефтчи Баку - Кяпаз -:-АЗИЯ: AFC Клубно първенство - жени - Плейофи
12:00Урава W - Инчеон Хюндай Стийл W -:-АЗИЯ: АФК Купа на Азия П17 - жени
11:00Тайланд U17 W - Китай U17 W -:-14:00Австралия U17 W - Япония U17 W -:-
АЛЖИР: Дивизия 1
18:00ОтложенБискра - Константин -:-18:00ОтложенЕС Сетиф - Магра -:-
18:00ОтложенЖС Кабили - МК Алжир -:-
18:00ОтложенКенчела - Саура -:-
18:00ОтложенКР Белоиздад - Ел Баяд -:-
18:00ОтложенОран - Бен Акнун -:-
18:00ОтложенПараду - УС Соуф -:-
18:00ОтложенУСМ Алжер - АСО Шлеф -:-
19:00УСМ Алжер - Ел Баяд -:-
20:00ЕС Сетиф - УС Соуф -:-
АЛЖИР: П21 Лига
12:00Магра U21 - Саура U21 -:-АНГЛИЯ: Лига 2 - Плейофи
22:00Донкастър - Крю -:- [ 1.67 | 3.80 | 4.75 ]АНГЛИЯ: Професионална лига за развитие
15:00Бърнли U21 - Ковънтри U21 -:-15:00Кардиф U21 - Хъл Сити U21 -:-
16:00Суонзи U21 - Бирмингам U21 -:-
21:00Колчестър U21 - Шефилд Юн U21 -:-
АНГЛИЯ: Висша лига - Купа
21:00Питърбро U21 - Съндърланд U21 -:-АНГЛИЯ: Висша лига Под18
16:00Стоук Сити U18 - Съндърланд U18 -:-АНГЛИЯ: ФА Младежка купа
21:00Манчестър Сити U18 - Лийдс U18 -:-АРЖЕНТИНА: Примера С - Апертура
21:35Клейпол - Ел Порвенир -:-АРЖЕНТИНА: Примера А - жени - Апертура
21:00Нюелс Олд Бойс W - Банфийлд W -:-21:00Ривър Плейт W - Индепендиенте W -:-
АРМЕНИЯ: Висша лига
15:00Алашкерт - Ширак Гюмри -:-АРМЕНИЯ: Първа лига
15:00Лернаин Арцах - Сюник -:-15:00BKMA 2 - Арарат-Армения 2 -:-
БАНГЛАДЕШ: Висша лига
13:00Абахани Лимитед - Полиция на Бангладеш -:-13:00Рахматгонж МФС - Шейх Ръсел -:-
БЕЛАРУС: Висша лига
19:00Витебск - Сморгон -:-21:00Дняпро - ФК Минск -:-
БЕЛАРУС: Първа лига
16:00Шахтьор Солигорск 2 - Дин. Минск 2 -:-17:00Молодечно - Орша -:-
18:00Енергетик-БГУ Минск - Жодино 2 -:-
БЕЛГИЯ: Юпилер Лига - Лига на конференциите - групи
21:45Стандарт Лиеж - Вестерло -:- [ 1.91 | 3.80 | 3.60 ]БЕЛГИЯ: Национална дивизия 1
21:30ОК Шарлероа - Сен Елоа -:-БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: WWIN Лига БиХ
21:00ФК Сараево - Звезда 09 -:-БРАЗИЛИЯ: Гаучо 2
01:30ОтложенПасо Фундо - Ешпортиво -:-01:30ОтложенУниао РС - Веранополиш -:-
БРАЗИЛИЯ: Рораймензе - Втори етап
00:00ГАС - Атл. Рорайма -:-БРАЗИЛИЯ: Бразилейро П20
01:00ОтложенГремио U20 - Фламенго U20 -:-БРАЗИЛИЯ: Капишаба П20 - Плейофи
21:00Порто Витория U20 - Реал Нороесте U20 -:-БРАЗИЛИЯ: Катаринензе П20
23:00Ерсилия Луз U20 - Шапекоензе-СК U20 -:-БРАЗИЛИЯ: Паранаензе П20 - Първи етап
16:00Коритиба U20 - Прудентополис U20 -:-16:00Хоуп Интернасионал U20 - Парана Сокър Техникъл Сентър U20 -:-
21:30Кампо Моурао U20 - Атлетико-ПР U20 -:-
21:45Сао Жозеенсе U20 - АА Игуасу U20 -:-
БРАЗИЛИЯ: Паулиста П20 - Първи етап
21:00Агуай U20 - Бразилиш U20 -:-21:00Астер Иткуа U20 - Агуа Санта U20 -:-
21:00Бандейранте U20 - Ботафого СП U20 -:-
21:00Вело Клубе U20 - Феровиария U20 -:-
21:00ГЕ Озаско U20 - Оесте U20 -:-
21:00Елоспорт U20 - Итуано U20 -:-
21:00Индепенденте СП U20 - Пирасикаба U20 -:-
21:00Итапирензе U20 - Гуакуано U20 -:-
21:00КА Жозеензе U20 - Таубате U20 -:-
21:00КА Жувентус U20 - Сао Каетано U20 -:-
21:00Клуб Витал U20 - Озашко Аудакс U20 -:-
21:00Комерсиал U20 - Франкана U20 -:-
21:00Космополитано Спортс U20 - Интернасионал де Лимейра U20 -:-
21:00Марилия АК U20 - Новоризонтино U20 -:-
21:00Мауаенсе U20 - Ябакуара U20 -:-
21:00Метрополитано ФК U20 - Гуарани U20 -:-
21:00Насионал СП U20 - Фламенго СП U20 -:-
21:00Олимпия ФК U20 - Жозе Бонифасио ЕК U20 -:-
21:00Пинда U20 - Сао Жозе ЕК U20 -:-
21:00Порто Футбол U20 - Понте Прета U20 -:-
21:00Португеза Сантиста U20 - Мауа U20 -:-
21:00Португеза U20 - Ибрашина U20 -:-
21:00Президенте Пруденте U20 - Восем U20 -:-
21:00Сао Бенто U20 - Комерсиал ФК - Тиете U20 -:-
21:00Сао Карлуш U20 - Жау U20 -:-
21:00Сертаозиньо U20 - Интер де Бебедуро U20 -:-
21:00СКА Бразил U20 - Капивариано U20 -:-
21:00Сфера U20 - Деспортиво U20 -:-
21:00Такаритинга U20 - Рио Кларо U20 -:-
21:00Танаби U20 - Рио Прето U20 -:-
21:00Тупа U20 - Гремио Пруденте U20 -:-
21:00Униао Моги U20 - Униао Сузано U20 -:-
21:00Униао Сао Жоао U20 - Рио Бранко U20 -:-
21:00Фернандополис U20 - Мирасол U20 -:-
ВИЕТНАМ: В. Лига 2
14:00Бин Фуок - ПВФ-КАНД -:-ГАНА: Дивизия Лига 1
18:00ВК Уориърс - Стедфаст -:-18:00Текиман Хироус - Уа Сунтаа -:-
18:00УА Пауър - Тамале Сити -:-
18:00ADVSA - Кофоридуа -:-
ГЕРМАНИЯ: Втора Бундеслига
19:30Магдебург - Гройтер Фюрт -:- [ 2.00 | 3.40 | 3.75 ]19:30Падерборн - Хамбургер -:- [ 3.50 | 4.00 | 1.91 ]
ГЕРМАНИЯ: Трета лига
20:00РВ Есен - Мюнхен 1860 -:- [ 1.95 | 3.75 | 3.50 ]ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Север
19:30Олденбург - Ст. Паули II -:-ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Запад
20:00Липщад - Падернборн II -:-20:30Оберхаузен - Вегберг-Беек -:-
20:30Фелберт - Виденбрюк -:-
ГЕРМАНИЯ: Регионална лига Байерн
20:00Байрот - Нюрнберг II -:-20:00Меминген - Бургхаузен -:-
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Хамбург
20:15Вандсбекер Конкордия - Тюркие Вилхелмсбург -:-20:30Зюдерелбе - ЕТШФ Хамбург -:-
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
20:30Валдалгесхайм - Баумхолдер -:-ГЕРМАНИЯ: Оберлига Байерн - Север
19:30Айхщат - Ноймаркт -:-20:00Елтерсдорф - Фойхт -:-
20:00Инголщад II - ШФ Донаущауф -:-
20:00Корнбург - Хам -:-
20:00Нойдросенфелд - Фортуна Регенсбург -:-
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Байерн - Юг
20:30Кирххаймер - Гархинг -:-ГЕРМАНИЯ: Оберлига Мителхайм
20:30Бонер - Фрайалденховен -:-ГЕРМАНИЯ: Оберлига Нидерхайн
21:00Унион Нететал - Хилден -:-ГЕРМАНИЯ: Юношеска Бундеслига - Юг
19:30Майнц U19 - Хофенхайм U19 -:-ГЕРМАНИЯ: Бундеслига - жени
19:30Лайпциг W - Хофенхайм W -:-ГИБРАЛТАР: Национална лига - Шампионска група
22:00Ст. Джоузефс - Линкълн Ред Импс -:-ГРУЗИЯ: Еровнули лига
15:00Гагра - Самтредия -:-18:00Дила Гори - Торпедо Кутаиси -:-
19:00Колхети 1913 - Самгурали -:-
20:00Динамо Тбилиси - Иберия 1999 -:-
ГЪРЦИЯ: Супер лига 2 - Група за промоция
16:00Македоникос - АЕК B -:-ГЪРЦИЯ: Супер лига 2 - Група на изпадащите
16:00Панахайки - Диагорас -:-ДАНИЯ: Суперлига - Група на изпадащите
20:00Одензе - Лингби -:- [ 2.00 | 3.40 | 3.60 ]ДАНИЯ: 1ва Дивизия - Група на изпадащите
20:00Б.93 - Кьоге -:- [ 2.25 | 3.60 | 2.80 ]20:00Хилерьод - Хелзингор -:- [ 1.44 | 4.75 | 6.00 ]
20:00Хорсенс - Нествед -:- [ 2.38 | 3.40 | 2.90 ]
ДАНИЯ: 3-та дивизия - Шампионска група
20:00БК Фрем - Холбек -:-ДЖИБУТИ: Дивизия 1
15:00АСАС - Порт -:-17:30КФ ГР/СИАФ - АС Арта -:-
19:30АСК Хаяб - Хопитал -:-
ЕГИПЕТ: Висша лига
16:00Керамика Клеопатра - Ел Гаиш -:-19:00Ел Гуна - Фарко -:-
19:00Фючър ФК - Нац. банка на Египет -:-
ЕКВАДОР: Серия Б
03:00Гуаласео - Чакаритас -:-ЕЛ САЛВАДОР: Примера дивисион - Клаусура - Плейофи
00:0011 Депортиво - Алианса ФК -:-00:30Платенсе Мунисипал - Мунисипал Лимено -:-
04:30ФАС - Агила -:-
ЕСТОНИЯ: Мейстрилийга - жени
19:00Табасалу W - Флора W -:-ЕТИОПИЯ: Висша лига
15:00Ст. Джордж - Етиопиън Иншурънс -:-18:00Уолките Кенема - Етиопия Нигд Банк -:-
ИЗРАЕЛ: Леумит Лига - Група за промоция
16:00Ирони Тибериас - Ноф Хагалил -:-16:00Макаби Яфа - Кирят Шмона -:-
16:00М. Херцлия - Бней Йехуда -:-
16:00Рамат Хашарон - Апоел Ум ал-Фам -:-
ИЗРАЕЛ: Леумит Лига - Група на изпадащите
16:00А. Ирони Ришон - Нес Циона -:-16:00Апоел Кфар-Саба - Апоел Афула -:-
16:00Апоел Рамат Ган - МС Кафр Касим -:-
16:00Ихуд Бней Шфарам - Апоел Акко -:-
ИЗРАЕЛ: Лига Алеф - плейофи за промоция
13:40Ирони Модиин - Шимшон Тел Авив -:-13:40М. Кирят Ата-Биалик - Кирят Ям -:-
13:40МС Тира - Ирони Бака -:-
13:40ФК Димона - Холон Йермияху -:-
ИЗРАЕЛ: Лига Алеф - изпадане
15:00Макаби Нуджейдат Ахмад - Тайбе -:-ИРЛАНДИЯ: Висша дивизия
21:45Голуей - Слиго Роувърс -:- [ 1.91 | 3.00 | 4.75 ]21:45Дери Сити - Бохемианс -:- [ 1.60 | 3.80 | 5.75 ]
21:45Уотърфорд - Дъндолк -:- [ 2.40 | 3.10 | 3.10 ]
21:45Шамрок Роувърс - Ст. Патрикс -:- [ 1.60 | 3.75 | 5.50 ]
21:45Шелбърн - Дроида -:- [ 1.75 | 3.50 | 4.75 ]
ИРЛАНДИЯ: Дивизия 1
21:45Атлоун - Брей -:-21:45Кери - ЮК Дъблин -:-
21:45Коб Рамблърс - Корк Сити -:-
21:45Трийти Юнайтед - Уексфорд -:-
21:45Фин Харпс - Лонгфорд -:-
ИСЛАНДИЯ: Висша лига
22:15Стярнан - Фрам -:-ИСЛАНДИЯ: 1. Дейлд
21:00Вестманаеяр - Тротур -:-21:00Фьолнир - Лейкнир -:-
22:15Грота - Кефлавик -:-
22:15ИР Рейкявик - Гриндавик -:-
ИСПАНИЯ: ЛаЛига2
21:30Бургос КФ - Елденсе -:- [ 1.85 | 3.25 | 4.33 ]ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 6
20:15Сонеха - Илиситано -:-ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 9
20:30Ринкон - Мотрил -:-ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 13
21:00Алгар - Плус Ултра -:-ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 14
21:00Пуеблонуево - Дон Алваро -:-ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 18
21:00Таранкон - Албасете B -:-ИСПАНИЯ: Лига Ф - жени
19:30Виляреал W - Ейбар W -:-21:30Барселона W - Атлетик Билбао W -:-
ИТАЛИЯ: Серия Б
21:30Асколи - Пиза -:- [ 1.67 | 3.75 | 5.00 ]21:30Бари - Бреша -:- [ 1.60 | 3.80 | 5.50 ]
21:30Зюдитирол - Палермо -:- [ 2.70 | 3.20 | 2.63 ]
21:30Катандзаро - Сампдория -:- [ 3.00 | 3.40 | 2.25 ]
21:30Комо - Козенца -:- [ 1.36 | 4.75 | 8.50 ]
21:30Кремонезе - Читадела -:- [ 1.67 | 4.00 | 4.75 ]
21:30Леко - Модена -:- [ 3.50 | 3.40 | 2.05 ]
21:30Реджана - Парма -:- [ 3.40 | 3.10 | 2.20 ]
21:30Специя - Венеция -:- [ 2.20 | 3.40 | 3.10 ]
21:30ФералпиСало - Тернана -:- [ 4.50 | 4.00 | 1.70 ]
ЙОРДАНИЯ: Висша лига
18:00Ал Рамта - Ал Ведат -:-18:00Сахаб - Маан -:-
20:45Ал Файсали Аман - Могхайер Ал Сархан -:-
КАЗАХСТАН: Първа дивизия
13:00СД Фемили - Акжайк Уралск -:-14:00Жетисай - Каспий Актау -:-
14:00Хан Тенгри - Тараз -:-
16:00ФК Киран - Улитау -:-
КИПЪР: Cyta Championship - Група на изпадащите
17:00Докса - Ахнас -:-19:00АЕЛ Лимасол - Кармиотиса -:-
КИРГИСТАН: Висша лига
14:00Kyrgyzaltyn - Дордой Бишкек -:-18:00Талант - Илбрис -:-
КИТАЙ: Супер Лига
14:00Кингдао Хайниу - Нантун Жиюн -:- [ 2.38 | 3.10 | 3.10 ]14:35Чънду Рончен - Хънан Сонгшан Лонгмен -:- [ 1.40 | 4.20 | 8.50 ]
15:00Шанхай Порт - Чанчун Ятай -:- [ 1.22 | 7.00 | 10.00 ]
КОЛУМБИЯ: Примера Б - Апертура
23:00ОтложенТайгърс - Картахена -:-КОЛУМБИЯ: Купа на Колумбия
03:10Тайгърс - Хагуарес де Кордоба -:-КОНГО: Лига 1 - Група на изпадащите
14:30Блесинг - УС Панда -:-ЛАТВИЯ: Virsliga
18:00РФС - ФК Лиепая -:-20:00Рига ФК - Валмиера -:-
ЛИБИЯ: Висша лига
17:30Ал Ахдар - Ал Ахли Бенгази -:-17:30Ал Муруж - Ал-Анвар -:-
17:30Ал Садака - Ал Хилал Бенгази -:-
17:30Ал-Сукур - Ал Тааун -:-
17:30Ал Тахади - Ал Наср -:-
ЛИВАН: Висша лига - Етап на победителите
16:00Расинг - Бурж ФК -:-ЛИТВА: Л Лига
19:00Нептунас - Бабрунгас -:-МАВРИЦИЙ: Супер лига
17:30Ривиер ду Ремпарт - Антант Буле -:-МАЛАЙЗИЯ: Суперкупа на Малайзия
16:00Джохор ДТ - Селангор -:-МЕКСИКО: Лига МХ - Клаусура - Плейофи
04:00УНАМ Пумас - Крус Асул -:- [ 2.88 | 3.25 | 2.38 ]06:10Тигрес УАНЛ - Монтерей -:- [ 2.10 | 3.25 | 3.30 ]
МЕКСИКО: Лига Премиър Серия А - Резерви - плейофи
03:00Минерос де Фреснийо - Симаронес де Сонора 2 -:-МЕКСИКО: Лига МК - жени - Клаусура - Плейофи
04:00Клуб Леон W - Пачука W -:-06:06Чивас Гуадалахара W - Клуб Америка W -:-
МОЗАМБИК: Лига Депортива де Мапуто
16:00УД Сонго - Бая де Пемба -:-МОНГОЛИЯ: Висша лига
14:15Брера Илч - Баварианс -:-НИГЕР: Super Ligue
18:15Акокана - Либерте -:-18:15Ренесанс - Тагур Провиншъл Клуб -:-
18:15Урана - Олимпик Ниамей -:-
18:15Янгорзо - Зумунта -:-
НИДЕРЛАНДИЯ: Еерсте Дивизие
21:00Айндховен ФК - Ден Бош -:- [ 1.95 | 3.75 | 3.40 ]21:00Вилем II - Телстар -:- [ 1.44 | 4.75 | 6.50 ]
21:00Гронинген - Рода -:- [ 1.65 | 4.33 | 4.20 ]
21:00Ден Хааг - Йонг ПСВ -:- [ 1.55 | 4.50 | 4.75 ]
21:00Йонг Аякс - Йонг АЗ Алкмаар -:- [ 2.30 | 4.00 | 2.55 ]
21:00Йонг Утрехт - Дордерхт -:- [ 3.80 | 4.00 | 1.75 ]
21:00Камбуур - Хелмонд -:- [ 1.90 | 4.00 | 3.50 ]
21:00Маастрихт - Венло -:- [ 1.75 | 4.00 | 4.20 ]
21:00Ос - Бреда -:- [ 4.75 | 3.80 | 1.67 ]
21:00ФК Емен - Граафшап -:- [ 2.00 | 3.75 | 3.30 ]
НИКАРАГУА: Лига Примера П20 - Клаусура - Плейофи
03:00Естели U20 - Дирианген U20 -:-НОРВЕГИЯ: Топсериен Жени
19:00Волеренга W - ЛСК Квинер W -:-ОБЕДИНЕНИ АРАБСКИ ЕМИРСТВА: ОАЕ Лига
17:10Аджман - Ал Батаех -:-17:10Ал Джазира - Хорфакан -:-
20:00Бани Яс - Ал Шарджа -:-
ОБЕДИНЕНИ АРАБСКИ ЕМИРСТВА: Дивизия 1
17:05Ал-Таавон - Ал Джазира Хамра -:-17:05Ал Таид - Диба -:-
17:05Дубай Сити - Ал Араби -:-
17:05Юнайтед ФК - Ал Хамрия -:-
ОМАН: Купа на Султана
18:30Ал Нахда - Дофар -:-ПАРАГВАЙ: Междинна дивизия
00:15Гуайреня ФК - Мартин Ледесма -:-ПЕРУ: Лига 1 - Апертура
22:30Унион Комерсио - АДТ Тарма -:- [ 2.90 | 3.10 | 2.50 ]ПЕРУ: Лига - жени
18:30АД Кантолао W - Биаво W -:-23:30Карлос Манучи W - ФБК Мелгар W -:-
ПОЛША: Екстракласа
19:00Пяст Гливице - ЛКС Лодз -:- [ 1.50 | 4.33 | 6.00 ]21:30Шльонск Вроцлав - Краковия -:- [ 2.30 | 3.20 | 3.10 ]
ПОЛША: Дивизия 1
19:00Мотор Люблин - Прушков -:- [ 1.70 | 3.60 | 4.75 ]21:30Тихи - ГКС Катовице -:- [ 2.60 | 3.20 | 2.63 ]
ПОЛША: Дивизия 2
21:30С. Вола - Скра -:-ПОЛША: III Лига - Група I
18:00Свит - Томашов Мазовецки -:-19:00Брон Радом - ГКС Погон -:-
ПОЛША: III Лига - Група II
18:30Картуша Картузи - Лузино -:-20:00Завиша - Клечев -:-
ПОЛША: III Лига - Група IV
20:45Вязовница - Карпати Кросно -:-20:57Бяла Подляска - Стар Стараховице -:-
ПОРТУГАЛИЯ: Лига Португалия
22:15Шавеш - Фамаликао -:- [ 2.60 | 3.30 | 2.63 ]ПОРТУГАЛИЯ: Лига Португалия 2
20:00Ош Белененсеш - Бенфика B -:- [ 2.25 | 3.50 | 2.90 ]ПОРТУГАЛИЯ: Купа Ревеласао П23
17:00Торенсе U23 - Визела U23 -:-17:00Фамаликао U23 - Жил Висенте U23 -:-
19:00Спортинг U23 - Брага U23 -:-
РЕПУБЛИКА КОНГО: Лига 1
17:00Вегас - Интер Клуб -:-20:00Джук - Етоал дю Конго -:-
РУАНДА: Висша лига
16:00АС Кигали - Рвамагана Сити -:-19:00Гасоги Юнайтед - Етансел -:-
РУМЪНИЯ: Лига 1 - Шампионска група
20:30Сепси - Рапид Букурещ -:- [ 2.50 | 3.50 | 2.60 ]РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 5 - Група за промоция
14:00Къмпулунг - Олимпик Зарнещи -:-18:00Кидс Тампа Брашов - Крепост Ръшнов -:-
РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 5 - Група на изпадащите
18:00Одорхею - Сепси 2 -:-РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 6 - Група за промоция
18:00Четатеа - Ръмнику Вълча -:-РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 8 - Група за промоция
18:00Гирода & Джиармата Вий - КСО Филиаши -:-18:00КСМ Дева - Виторул Шимиан -:-
РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 8 - Група на изпадащите
14:00У Крайова 1948 2 - Жиу Петрошани -:-18:00КС У Крайова 2 - Лупак -:-
РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 8 - Група за промоция
18:00Финикс Бузиаш - Печу Ноу -:-РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 8 - Група на изпадащите
18:00Инеу - Шоими Липова -:-РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 9 - Група на изпадащите
18:00Виторул Клуж - АКС Търгу Муреш 1898 -:-РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 10 - Група за промоция
18:00КСМ Залъу - КСМ Сату Маре -:-РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 10 - Група на изпадащите
18:00Бая Маре - Виктория Карей -:-18:00Бъйле Феликс - Санататеа Клуж -:-
РУСИЯ: Висша лига
16:00Кр. Советов Самара - Ахмат Грозни -:-РУСИЯ: Юношеска лига
11:00Урал U19 - Зенит U19 -:-13:00Академия Конопльов U19 - Локомотив Москва U19 -:-
13:00Нижни Новгород U19 - Факел Воронеж U19 -:-
13:00Строгино М. U19 - Сочи U19 -:-
15:00ФК Оренбург U19 - ЦСКА Москва U19 -:-
15:00ФК Ростов U19 - Ахмат Грозни U19 -:-
17:00Балтика U19 - Рубин Казан U19 -:-
17:00Краснодар U19 - Кр. Советов Самара U19 -:-
17:00Спартак Москва U19 - УОР 5-Егориевск U19 -:-
19:00Чертаново М. U19 - Динамо Москва U19 -:-
САУДИТСКА АРАБИЯ: Саудитска Професионална Лига
18:00Абха - Дамак -:-21:00Ал-Итихад ФК - Ал-Етифак -:- [ 1.80 | 3.60 | 3.50 ]
21:00Ал Халеей - Ал Уехда -:- [ 2.38 | 3.30 | 2.55 ]
САЩ: МЛС Некст Про
00:00Интер Маями КФ II - Чатануга -:-СВЯТ: Приятелски международни срещи
12:00Гърция U16 - Унгария U16 -:-15:00Босна и Херцеговина U16 - Словения U16 -:-
СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ: Премиършип - жени
21:45Клифтънвил W - Дери Сити W -:-21:45Ларн W - Лисбърн Рейнджърс W -:-
22:00Крузейдърс W - Мид-Ълстър W -:-
22:00Лисбърн Лейдис W - Линфийлд W -:-
СИЕРА ЛЕОНЕ: Висша лига
19:15ОтложенПортс Ауторити - Уилбърфорс Страйкърс -:-СИНГАПУР: Висша лига
14:45Балестиер Халса - Гейланг -:-14:45Хоуганг - Лайън Сити -:-
СИРИЯ: Купа на Сирия
16:00Хотин - Aл Уахда -:-СЛОВАКИЯ: 2ра Лига
18:00Жилина B - Требишов -:-18:00Комарно - Петржалка -:-
18:00Л. Микулаш - ФК Хуменне -:-
18:00Миява - Шаморин -:-
18:00Похроние - Пухов -:-
18:00Прешов - Д. Кубин -:-
18:00Слован Братислава B - Поважска Бистрица -:-
18:00Спишска Нова Вес - Малженице -:-
СЛОВЕНИЯ: 2ра Словенска Национална Лига
19:00НК Кърка - Биле -:-СЛОВЕНИЯ: 3. СНЛ - Запад
19:00Доб - Шкофя Лока -:-СОМАЛИЯ: Национална лига
15:30Хееган - Раадсан -:-СЪРБИЯ: Сръбска лига - Белград
17:30Бродарац - Падинска Скела -:-ТАДЖИКИСТАН: Висша лига
16:00Ходжент - Панджшир -:-16:00Хосилот Пархар - Баркчи Хисор -:-
ТАЙЛАНД: Тай лига 1
15:00Патум Юнайтед - Хонкаен Юн. -:-ТАНЗАНИЯ: Лиги Куу Бара
18:00Коустъл Юниън - Сингида Фаунтийн Гейт -:-20:15Додома Джиджи - Танзания Призънс -:-
ТРИНИДАД И ТОБАГО: ТТ Висша лига
23:001976 Финикс ФК - Ийгълс ФК -:-ТУНИС: Професионална лига 1 - Група на изпадащите
17:00Гафса - Солиман -:-ТУНИС: Професионална лига 1 - Шампионска група
19:30Монастир - Африкан -:-19:30Сфаксиен - Стад Тунизиен -:-
ТУНИС: Лига 2
17:00Габес - Режиш -:-17:00Джелма - Мокнине -:-
17:00ЕМ Махдия - Стад Габесиан -:-
17:00Зарзис - Еспоар Рогба -:-
17:00Спортинг Бен Арус - Табарка -:-
ТУРЦИЯ: 1. Лига
14:00Кечиоренгюджю - Алтай -:- [ 1.18 | 7.00 | 13.00 ]17:00Гиресунспор - Умраниеспор -:- [ 11.00 | 6.00 | 1.22 ]
ТУРЦИЯ: TFF Трета Лига - Плейофи
16:00Айваликгюджю - Йени Ордуспор -:-16:00Ефелер 09 - Анадолски университет -:-
16:00Кушадасъспор - Кютахияспор -:-
16:00Мушспор - Токат -:-
УГАНДА: Висша лига
16:00УРА СК - Кампала Сити -:-УЕЛС: Уелс Премиър - Лига на конференциите - плейофи
21:45Карнарвън - Кардиф Метрополитън -:-УЗБЕКИСТАН: Про лига
16:00Буксоро - Олимпик-МобиУЗ -:-16:00Хоразм Ургенч - Арал -:-
УКРАЙНА: Перша лига - Група за промоция
12:00Виктория - Епицентър -:-13:30Ингулец - Агробизнес Волочиск -:-
15:30Ливий Берег - Прикарпатия -:-
УКРАЙНА: Лига П19
11:00Шахтьор Донецк U19 - Динамо Киев U19 -:-12:00Оболон Киев U19 - Рух Лвов U19 -:-
13:00Ворскла Полтава U19 - Минай U19 -:-
УКРАЙНА: Първенство - жени - Група на изпадащите
16:00Мариупол W - Динамо Киев W -:-УНГАРИЯ: ОТП Банк Лига
21:15Уйпещ - Кечкемети ТЕ -:- [ 2.20 | 3.40 | 3.20 ]УРУГВАЙ: Сегунда дивисион
21:00Хувентуд - Рентистас -:-ФИНЛАНДИЯ: Вейкауслига
18:00КуПС - ВПС -:- [ 2.10 | 3.60 | 3.25 ]ФРАНЦИЯ: Лига 2
21:45Амиен - Оксер -:- [ 4.20 | 3.40 | 1.91 ]21:45Анеси - Анже -:- [ 3.50 | 3.60 | 2.00 ]
21:45Аячо - Гренобъл -:- [ 2.25 | 3.00 | 3.40 ]
21:45Валансиен - Кьови Руан -:- [ 3.60 | 3.40 | 2.00 ]
21:45Дюнкерк - Каен -:- [ 3.75 | 3.50 | 1.95 ]
21:45Конкарно - Бордо -:- [ 3.10 | 3.40 | 2.20 ]
21:45Лавал - Троа -:- [ 1.91 | 3.50 | 3.80 ]
21:45Париж ФК - Гингам -:- [ 2.15 | 3.10 | 3.50 ]
21:45По - Бастия -:- [ 2.10 | 3.25 | 3.50 ]
21:45Ст. Етиен - Роде -:- [ 1.75 | 4.00 | 4.00 ]
ФРАНЦИЯ: Насионал
22:00Версай - ГОАЛ ФК -:-22:00Дижон - Мартиг -:-
22:00Епинал - Вилфранш -:-
22:00Маринян ЖКБ - Руан -:-
22:00Нанси - Шатору -:-
22:00Ним - Сошо -:-
22:00Ниор - Льо Ман -:-
22:00Орлеан - Ред Стар -:-
22:00Шоле - Авранш -:-
ХЪРВАТИЯ: ХНЛ
19:00Горица - Рудеш -:- [ 1.53 | 4.33 | 5.75 ]ХЪРВАТИЯ: Първа НЛ
16:50Сесвете - Шибеник -:- [ 6.50 | 4.33 | 1.36 ]ХЪРВАТИЯ: Втора НЛ
18:00Опатия - Карловац -:-18:30Драговоляц - Гробничан -:-
18:30Кустошия - Ядран Пореч -:-
ЧЕХИЯ: ЧФЛ - Група А
18:30Домажлице - Академия Таборско -:-19:00Кралув Двур - Дукла Прага B -:-
19:00Хостоун - Бохемианс 1905 B -:-
ЧЕХИЯ: MSFL
17:30Фридлант - Бохунице -:-18:00Ходонин - Хлучин -:-
ЧЕХИЯ: Южноморавски КП
18:30Спарта Бърно - Мутенице -:-ЧЕХИЯ: Либерецки КП
19:00Ломнице над Попелку - Велке Хамри B -:-ЧЕХИЯ: Пилзенски КП
19:00Непомук - Вейпърнице -:-19:00Петржин Пилзен B - Хотиков -:-
ЧЕХИЯ: Пражски шампионат
19:00Моторлет Прага B - Жижков B -:-ЧЕХИЯ: Среднобохемски КП
20:00Поржичи н. С. - Соколец -:-ЧЕХИЯ: Злински КП
18:00Брумов - Напайедла -:-ШВЕЙЦАРИЯ: Супер Лига - Група на изпадащите
21:30Лозана - Базел -:- [ 2.15 | 3.50 | 3.10 ]21:30Люцерн - Грасхопърс -:- [ 1.75 | 3.80 | 4.33 ]
ШВЕЙЦАРИЯ: Първа Лига Класик - Група 2
21:15Конкордия - Диетикон -:-ШВЕЦИЯ: Суперетан
20:00Йостерс - Одеволд -:- [ 1.80 | 3.75 | 4.20 ]ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Северен Свиаланд
20:30Кунгсенгенс - Йостерокер ИФК -:-ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Южен Йоталанд
20:00Носаби ИФ - Балкан -:-20:00Хаселхолмс ИФ - Карлсхамн -:-
20:30Карлскрона - Хаселхолм -:-
ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Южен Свиаланд
20:30Нака ФК - Нюшьопинг -:-ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Западен Йоталанд
20:00Йокерьо - Линдуме -:-20:00Ландветер - Юнсередс -:-
ШВЕЦИЯ: Алсвенскан - Жени
19:00Розенгард W - Юргорден W -:-ШОТЛАНДИЯ: Премиършип - Изпадане
21:45Партик - Еърдриониънс -:-ШОТЛАНДИЯ: ШЖПЛ 1 - жени - Шампионска група
21:30Хибърниън W - Хартс W -:-ЮЖНА АМЕРИКА: Копа Либертадорес - Групова фаза
01:00Ливърпул М. (Uru) - Палмейрас (Bra) -:- [ 6.50 | 4.00 | 1.53 ]01:00Сан Лоренцо (Arg) - Инд. дел Вале (Ecu) -:- [ 2.05 | 3.25 | 3.80 ]
03:00Дъ Стронгест (Bol) - Естудиантес Л.П. (Arg) -:- [ 1.73 | 3.80 | 4.50 ]
03:00Коло Коло (Chi) - Флуминензе (Bra) -:- [ 2.50 | 3.20 | 2.88 ]
ЮЖНА АМЕРИКА: Копа Судамерикана - Групова фаза
01:00Белграно (Arg) - Делфин (Ecu) -:- [ 1.65 | 3.75 | 5.50 ]03:00Брагантино (Bra) - Расинг Клуб (Arg) -:- [ 2.05 | 3.60 | 3.40 ]
05:00Депортиво Гарсиласо (Per) - Ланус (Arg) -:- [ 2.70 | 3.30 | 2.60 ]
05:00У. Католика (Ecu) - Унион Ла Калера (Chi) -:- [ 1.36 | 4.50 | 9.50 ]
ЮЖНА АФРИКА: Висша лига
20:30Суперспорт Юн - Кейп Таун Спърс -:-Заложете на от своето моб. устройство с bet365!
Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »
m.Flashscore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от Flashscore.com поради технически причини.