Футбол » 26.04.2024 » Всички
Заложете на Футбол от своето моб. устройство с bet365!
БЪЛГАРИЯ: Efbet Лига - Група на изпадащите
20:00Пирин Благоевград - Ботев Враца 1:2БЪЛГАРИЯ: Втора лига
17:00Марек - Септември София 1:1ГЕРМАНИЯ: Бундеслига
21:30Бохум - Хофенхайм 3:2ИСПАНИЯ: ЛаЛига
22:00Реал Сосиедад - Реал Мадрид 0:1ИТАЛИЯ: Серия А
21:45Фрозиноне - Салернитана 3:0ФРАНЦИЯ: Лига 1
22:00Монпелие - Нант 1:1АВСТРАЛИЯ: А-Лига
12:45Бризбейн Роар - Аделаида Юнайтед 3:4АВСТРАЛИЯ: НПЛ НСУ
12:30Манли Юн - НУС Спирит 3:212:30Сидни ФК U23 - Сидни Юн 0:2
АВСТРАЛИЯ: НПЛ Куинсланд
13:30Редландс - Уинъм Уулвс 0:1АВСТРАЛИЯ: НПЛ Южна Австралия
13:00Аделаида Сити - Аделаида Юнайтед U23 2:313:00Южна Аделаида - Кройдън 2:2
АВСТРАЛИЯ: НПЛ Виктория
12:30Мелбърн Найтс - Оукли Кенънс 0:1АВСТРАЛИЯ: Първа лига на Нов Южен Уелс
13:00Непиън - Банкстоун Сити Лайънс 0:1АВСТРАЛИЯ: Щатски лига на Южна Австралия
13:45Уест Торенс - Стърт Лайънс 2:0АВСТРАЛИЯ: Висша лига на Виктория
13:30Бентли Грийнс - Мелбърн Сити U21 1:013:30Норткоут Сити - Брунсуик Сити 2:1
13:30Престън Лайънс - Уерибии Сити 5:0
АВСТРИЯ: Бундеслига - Група на изпадащите
20:30Аустрия Виена - Алтах 2:2АВСТРИЯ: 2. Лига
19:10Капфенберг - Хорн 1:319:10Лафниц - Леобен 2:3
19:10Рийд - Амщетен 3:0
АВСТРИЯ: Регионална лига - Изток
20:00Драсбург - Донауфелд Виена 4:220:00Мансдорф - Мауерверк 1:3
20:30Трайскирхен - Фаворитнер 2:3
20:30ШК Рапид (Am) - ТВЛ Електа 3:0
21:00Ардагер - СФ Оберварт 0:0
АВСТРИЯ: Регионална лига - Централна
19:00Валерн/Ст Мариенкирхен - Вайндорф Ст. Анна 5:120:00АШК Войтсберг - АШК Клагенфурт 3:2
20:00Бад Глайхенберг - Алерхайлиген 4:3
20:00Глайсдорф - Дойчландбергер 1:4
20:00ЛАСК (Am) - Унион Гуртен 1:0
20:00СК Вайц - ШПГ Велс 1:3
20:00Форвертс Щайр - Фьокламаркт 0:0
АВСТРИЯ: Бургенланд
20:00УШФЗ Рудерсдорф - Еделсерпентин 0:020:30Марц - Халбтурн 3:4
20:30Парндорф - Лайтапродерсдорф 0:0
АВСТРИЯ: Карнтен
20:00АТШФ Волфсбергер - Донау Клагенфурт 2:120:00Вьолкермаркт - А. Клагенфурт (Am) 1:0
20:00Лендорф - Трайбах 1:2
20:00ШФ Крайг - САК Клагенфурт 1:1
20:09КАС 1909 - Ст. Якоб/Рос 2:1
АВСТРИЯ: Нидерйостеррайх
20:30Котингбрун - Варт 0:120:30Рорбах - Корнойбург 1:2
20:30Цветл - Лангенрор 5:1
АВСТРИЯ: Оберйостеррайх
20:00Вайскирхен - АШК Ст. Валентин 3:120:30Леонфелден - Михелдорф 1:3
21:00Прегартен - Бад Ишъл 2:0
АВСТРИЯ: Залцбург
19:00Унион Хендорф - САК 1914 1:019:30Гродиг - УСК Аниф 0:0
20:00Зеекирхен - Бюрмоос 7:0
20:00Ойгендорф - УФК Халайн 2:0
20:00Пух - Щрасвалхен 7:1
АВСТРИЯ: Щайермарк
20:00Вайнланд Гамлиц - Хоенхаус Шладминг 4:120:00Илцер ШФ - Унион Гнас 2:0
20:00Кофлах - Лебринг 4:1
20:00УФК Феринг - Щадверке Брук/Мур 1:1
20:00ШФ Вилдон - Фурстенфелд 0:3
20:00ШФ Фрауентал - Тилмич 1:4
АВСТРИЯ: Тирол - Група за промоция
21:00Фюген - Кицбюел 0:1АВСТРИЯ: Тирол - Група на изпадащите
20:30СК Кундл - Фьолс 1:120:30ШФ Вьоргл - Инсбрукер АК 0:5
АВСТРИЯ: Форарълберг
19:30А. Лустенау (Am) - Лаутерах 2:2АВСТРИЯ: Виена
19:00Ред Стар Пенцинг - Динамо Хелфорт 3:119:30Донау - Шпортунион Мауер 1:3
АЗЕРБАЙДЖАН: Дивизия 1
14:30Шамахи - Дифай Агсу 2:115:00Мингечевир - Ираван 1:0
АЗИЯ: АФК Купа на Азия П23 - Плейофи
17:00Узбекистан U23 - Саудитска Арабия U23 2:020:30Ирак U23 - Виетнам U23 1:0
АЛЖИР: Дивизия 1
18:00Бискра - ЕС Сетиф 2:218:00Ел Баяд - Кенчела 1:0
18:00Саура - УС Соуф 6:0
АНГЛИЯ: Чемпиъншип
22:00КПР - Лийдс 4:0АНГЛИЯ: Висша лига 2
16:30Рединг U21 - Манчестър Сити U21 3:021:00Астън Вила U21 - Норич U21 1:4
21:00Мидълзбро U21 - Кристал Палас U21 2:3
21:00Нотингам U21 - Манчестър Юнайтед U21 0:0
21:00Стоук Сити U21 - Нюкасъл Юн U21 1:2
21:00Уест Хям U21 - Лестър U21 1:3
21:00Фулъм U21 - Тотнъм U21 0:2
21:00Челси U21 - Саутхямптън U21 2:0
АНГЛИЯ: Професионална лига за развитие
16:00Хъл Сити U21 - Крю U21 3:0АНГОЛА: Джирабола
18:00Кабускорп - Примейро де Агосто 2:2АРЖЕНТИНА: Лига на резервите - Първи етап
01:00Инд. Ривадавия 2 - Архентинос Хрс 2 0:1АРМЕНИЯ: Висша лига
18:00Арарат Ереван - Ван 1:1АФРИКА: CAF Шампионска лига - Плейофи
21:00Мамелоди Съндаунс - Есперанс Тунис 0:122:00Ал Ахли - Мазембе 3:0
БАНГЛАДЕШ: Висша лига
12:45Рахматгонж МФС - Фортис 1:212:45Шейх Ръсел - Абахани Лимитед 0:1
БАРБАДОС: Висша лига
02:00Бритънс Хил - Парадайс СК 3:004:00Емпайър - Уеймут Уелс 1:3
БЕЛАРУС: Висша лига
18:30Витебск - БАТЕ 1:020:30Динамо Брест - Нафтан 2:2
БЕЛАРУС: Първа лига
17:30Волна Пинск - Беларус U17 3:0БЕЛГИЯ: Юпилер Лига - Група на изпадащите
21:45Ойпен - Шарлероа 1:2БЕЛГИЯ: Национална дивизия 1
21:00Гент B - Льовен B 3:0БЕЛГИЯ: Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ Б
21:15Везел Спорт - Бохолтер 1:3БЕЛГИЯ: Про Лига П21
20:30Ломел СК U21 - РУДМ U21 0:221:00Дендер U21 - Дайнзе U21 1:1
21:00Синт Тройден U21 - Остенде U21 0:2
21:15Вестерло U21 - РФК Лиеж U21 2:3
21:30Кортрийк U21 - Ойпен U21 3:1
21:30Франк Боран U21 - Патро Айсден U21 3:2
БЕЛГИЯ: Супер лига - жени - Етап на загубилите
21:00Шарлероа W - Мехелен W 1:3БЕЛГИЯ: Супер лига - жени - Етап на победителите
21:30Генк W - Гент W 1:2БОТСВАНА: Висша лига
20:00Тауншип Ролърс - Опара Юнайтед 1:1БРАЗИЛИЯ: Акреано - Втори етап
23:30Рио Бранко - Умаита 0:301:30Индепенденсиа - Сао Франсиско ФК 4:1
23:30Галвез - Вашко да Гама АК 2:3
БРАЗИЛИЯ: Амапаензе - Плейофи
02:00ОтложенОретарио - Трем -:-БРАЗИЛИЯ: Гаучо 2
01:00Айморе - Интер Санта Мария 2:1БРАЗИЛИЯ: Бразилейро П20
23:30Ботафого U20 - Флуминензе U20 0:0БРАЗИЛИЯ: Капишаба П20 - Плейофи
21:00Витория ЕС U20 - Реал Нороесте U20 0:221:00Порто Витория U20 - Естрела до Норте U20 3:2
БРАЗИЛИЯ: Катаринензе П20
21:00Бруске U20 - Интер де Лажес U20 2:121:00Джойнвил U20 - Фигуерензе U20 1:0
БРАЗИЛИЯ: Гояно П20
21:30Апаресиденсе U20 - Вила Нова ФК U20 0:221:30Гуанабара Сити U20 - Итаберай U20 4:1
21:30Роял U20 - Серадо ЕК U20 1:1
21:30Триндаде U20 - Апересида ЕК U20 0:1
БРАЗИЛИЯ: Паранаензе П20 - Първи етап
21:00Каскавел U20 - Азуриз U20 0:1БРАЗИЛИЯ: Паулиста П20 - Първи етап
21:00Бандейранте U20 - Сертаозиньо U20 1:221:00Вело Клубе U20 - Такаритинга U20 7:0
21:00Гремио Пруденте U20 - Восем U20 1:0
21:00Гуакуано U20 - Бразилиш U20 4:2
21:00Гуарульос U20 - Насионал СП U20 1:1
21:00ЕК Сао Бернардо U20 - Астер Иткуа U20 1:0
21:00Жау U20 - Рио Кларо U20 1:0
21:00Ибрашина U20 - Фламенго СП U20 3:0
21:00Индепенденте СП U20 - Интернасионал де Лимейра U20 2:2
21:00Итапирензе U20 - Понте Прета U20 1:3
21:00КА Жозеензе U20 - Пинда U20 2:4
21:00Капивариано U20 - Гуарани U20 0:3
21:00Комерсиал ФК - Тиете U20 - Итуано U20 1:2
21:00Космополитано Спортс U20 - Униао Сао Жоао U20 1:0
21:00Марилия АК U20 - Президенте Пруденте U20 2:3
21:00Мауа U20 - Ябакуара U20 3:0
21:00Озашко Аудакс U20 - Оесте U20 0:1
21:00Паулина ФУ U20 - Метрополитано ФК U20 2:1
21:00Пирасикаба U20 - Рио Бранко U20 4:2
21:00Порто Футбол U20 - Агуай U20 0:0
21:00Референсия U20 - ГЕ Озаско U20 3:2
21:00Рио Прето U20 - Жозе Бонифасио ЕК U20 0:4
21:00Санто Андре U20 - Мауаенсе U20 3:2
21:00Сао Бенто U20 - Деспортиво U20 1:2
21:00Сао Каетано U20 - Агуа Санта U20 1:0
21:00Сао Карлуш U20 - Феровиария U20 0:7
21:00Сфера U20 - Елоспорт U20 5:0
21:00Танаби U20 - Мирасол U20 0:5
21:00Тупа U20 - Новоризонтино U20 0:4
21:00Униао Моги U20 - Таубате U20 0:4
21:00Униао Сузано U20 - Сао Жозе ЕК U20 1:0
21:00Фернандополис U20 - Олимпия ФК U20 0:1
21:00Франкана U20 - Интер де Бебедуро U20 7:0
БРАЗИЛИЯ: Бразилейро А3 - жени
21:00Витория W - Конфианка W 7:1ГАМБИЯ: GFA Лига
19:30Реал Банджул - TMT 4:019:30Уалидан - БСТ Галакси 0:1
19:30Фалкънс - Армд Форсес 3:1
ГАНА: Премиър Лига
18:00Легон Ситис - Берекум Челски 3:2ГАНА: Дивизия Лига 1
18:00Бафур СА - Дебиби 2:118:00ADVSA - Акра Атлетик 0:1
ГВАТЕМАЛА: Лига Насионал - Клаусура - Плейофи
03:00Малакатеко - Мунисипал 3:205:45Ксинабахул - Антигуа 0:1
ГЕРМАНИЯ: Втора Бундеслига
19:30Ст. Паули - Ханза Рощок 1:019:30Херта Берлин - Хановер 1:1
ГЕРМАНИЯ: Трета лига
20:00Арминия Билефелд - Любек 0:0ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Север
20:00ШК Вайхе-08 - Мепен 0:120:30Дрохтерсен / Асел - Лооне 2:3
20:30Шпеле-Венхаус - Хановер II 0:3
ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Североизток
20:00Алтглинике - Айленбург 2:320:00Ханза Рощок II - БФК Динамо 3:2
20:00Хеми Лайпциг - Бабелсберг 0:0
ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Запад
20:30Гутерслох - Шалке II 1:320:30Фелберт - Вегберг-Беек 2:1
20:30Фортуна Кьолн - Вуперталер 2:1
ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Югозапад
20:00Балинген - Фулда Ленерц 1:0ГЕРМАНИЯ: Регионална лига Байерн
20:00Байрот - Тюргюджю Мюнхен 4:020:00Илертисен - Ансбах 09 4:0
20:00Меминген - Фюрт II 1:0
ГЕРМАНИЯ: Оберлига NOFV - Юг
20:30Зандерсдорф - Мотор Мариенберг 4:0ГЕРМАНИЯ: Оберлига Хамбург
19:45Дасендорф - Дюнеберг 4:020:30Виктория Хамбург - Ругенберген 5:0
20:30Харксайде - Палома 1:1
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Бремен
20:00Леер - ТУРА Бремен 2:2ГЕРМАНИЯ: Оберлига Нидерзаксен
19:30Борнрайе - БШФ Реден 1:421:00Мепен II - Делменхорст 2:3
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Вестфален
20:30Шпрокхьовел - Лоте 0:1ГЕРМАНИЯ: Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
20:30Дифлен - РВ Кобленц 3:320:30Пирмазенс - Шпфгг Куиершийд 3:0
20:30Пфедерсхайм - Мехтерсхайм 0:4
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Байерн - Север
19:15Абтсвинд - Корнбург 2:219:15Фортуна Регенсбург - Регенсбург II 3:2
20:00Фойхт - Ханкофен-Хайлинг 2:4
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Баден-Вюртемберг
19:15Денцлинген - Гросашпах 0:320:001. Гьопингер Шпортферайн 1895 - Есинген 4:1
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Нидерхайн
20:30Бюдерих - Мюлхаймер ФК 97 4:121:00ТФД Фелберт - Унион Нететал 0:3
ГИБРАЛТАР: Национална лига - Шампионска група
22:00Монс Калпе - Манчестър 62 2:2ГРУЗИЯ: Еровнули лига
18:00Колхети 1913 - Самтредия 2:019:00Динамо Тбилиси - Телави 0:0
ГРУЗИЯ: Liga 3
15:00Гонио - Bakhmaro 1:0ДАНИЯ: Суперлига - Група на изпадащите
20:00Лингби - Вайле 1:1ДАНИЯ: 1ва Дивизия - Група за промоция
20:00Колдинг ИФ - Сьонерюск 0:3ДАНИЯ: 1ва Дивизия - Група на изпадащите
20:00Б.93 - Хорсенс 0:120:00Хилерьод - Нествед 0:0
ДАНИЯ: Втора Дивизия - Група за промоция
20:00Есберг - Орхус Фремад 0:120:00Нюкобинг - АБ Копенхаген 0:1
ДАНИЯ: Втора Дивизия - Група на изпадащите
20:00Тистед ФК - Скиве 1:020:00Ф. Амагер - Хелеруп 3:0
ДЖИБУТИ: Дивизия 1
15:00АСК Хаяб - Дихил 3:217:30Порт - Жандармери 2:2
ДОМИНИКАНСКА РЕПУБЛИКА: ЛДФ
00:00ПрекратенВега Реал - Атлетико Пантоха 0:0ЕКВАДОР: Серия Б
03:00Инд. Хуниорс - Кунибуро 4:0ЕЛ САЛВАДОР: Примера дивисион - Клаусура
04:30Санта Текла - Агила 2:4ЕСТОНИЯ: Майстрилига
19:00Парну ЙК Вапрус - Ньоме Юн 2:1ИЗРАЕЛ: Леумит Лига - Група за промоция
16:00Апоел Ум ал-Фам - Ирони Тибериас 0:216:00Бней Йехуда - Кирят Шмона 0:0
16:00Ноф Хагалил - М. Херцлия 5:0
16:00Рамат Хашарон - Макаби Яфа 4:2
ИЗРАЕЛ: Леумит Лига - Група на изпадащите
16:00Апоел Акко - МС Кафр Касим 5:216:00Апоел Афула - А. Ирони Ришон 2:0
16:00Апоел Кфар-Саба - Апоел Рамат Ган 2:2
16:00Нес Циона - Ихуд Бней Шфарам 2:2
ИЗРАЕЛ: Лига Алеф - север
13:40Апоел Бней Залфа - Кирят Ям 3:313:40Апоел Карф Кана - Апоел Каукаб 2:1
13:40А. Раанана - Тайбе 3:0
13:40Макаби Нуджейдат Ахмад - Апоел Мигдал ХаЕмек 3:3
13:40М. Кирят Ата-Биалик - Ирони Бака 0:0
13:40М. Назарет - Ирони Нешер 3:1
13:40МС Тира - Цейрей Кафр Кана 4:1
ИЗРАЕЛ: Лига Алеф - юг
13:40А. Бикат Хаярден - Апоел Мармолек 1:213:40Ирони Модиин - ФК Димона 0:0
13:40Макаби Шаараим - Апоел Бней Лод 2:0
13:40Макаби Явне - Шимшон Кафр Касим 2:3
13:40М. Ирони Ашдод - Апоел Кфар Шалем 2:0
13:40Холон Йермияху - А. Херцлия 4:1
13:40Шимшон Тел Авив - Агудат Спорт Ашдод 0:1
14:00Нордия Йерусалим - М. Ирони Кирят Малахи 2:1
ИНДОНЕЗИЯ: Лига 1
11:00Персис Соло - Персита 1:211:00ПСИС Семаранг - Персикабо 1973 3:0
15:00РАНС Нусантара - Персия Джакарта 0:1
ИРАК: Лига на звездите
15:45Ал Карх - Ал Завраа 0:315:45Ал-Касим - Духок 1:3
18:00Ал Васат - Нафт Мисан 0:2
ИРАН: Хафзи Къп
17:15Мес Карман - Шадормалу 1:2дуз17:30Фажр Сепаси - Сирян 0:3
17:45Алуминиум Арак - Персеполис 5:4дуз
17:45Хавадар СК - Мес Сунгун 3:1
18:00Малаван - Сайпа 2:1СП
18:00Трактор - Зоб Ахан 2:1дуз
19:00Естеглал Моласани - Сепахан 1:2СП
ИРЛАНДИЯ: Висша дивизия
21:45Дроида - Слиго Роувърс 3:121:45Дъндолк - Бохемианс 2:0
21:45Уотърфорд - Дери Сити 0:2
21:45Шелбърн - Ст. Патрикс 1:0
22:00Шамрок Роувърс - Голуей 1:1
ИРЛАНДИЯ: Дивизия 1
20:00Фин Харпс - Корк Сити 0:221:45Атлоун - Коб Рамблърс 2:1
21:45Брей - Кери 2:0
21:45Трийти Юнайтед - ЮК Дъблин 0:2
ИСПАНИЯ: ЛаЛига2
21:30ФК Андора - Расинг Сантандер 1:1ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 4
20:30Дерио - Лейоа 3:1ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 6
19:00Илиситано - Рода 1:021:00Виляреал C - Сия КФ 5:1
21:00Онтиниент - Райо Ибенсе 1:0
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 12
23:15Арукас - Панадерия 1:0ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 15
20:30Алесвес - Кортес 0:121:30Оберена - Ардой 0:1
ИТАЛИЯ: Серия Б
21:30Венеция - Кремонезе 2:121:30Пиза - Катандзаро 2:2
ИТАЛИЯ: Примавера 1
19:00Фиорентина U19 - Интер U19 1:2ИТАЛИЯ: Серия А - жени - Шампионска група
21:30Ювентус W - Интер W 0:2ИТАЛИЯ: Серия Б - жени
15:30Киево Верона W - Равена W 1:1ЙОРДАНИЯ: Висша лига
18:00Шабаб Ал Ордон - Ал Ведат 0:320:45Ал Рамта - Сахаб 1:0
КАЗАХСТАН: Първа дивизия
12:00ОтложенАкжайк Уралск - Арис -:-12:00Окжетпес - СД Фемили 4:1
14:00Тараз - Алтай 3:1
14:00ФК Киран - Жетисай 0:1
КАТАР: Купа на Емира
17:15Ал Хор - Лусаил 2:120:00Ал-Шахания - Ал Бида 0:1
КИПЪР: Дивизия 2 - Група на изпадащите
17:00Ермис - Ксилотимву 2006 2:1КИТАЙ: Супер Лига
13:00Кингдао Уест Коуст - Нантун Жиюн 0:214:00Шънджън Шинпънчен - Кингдао Хайниу 1:3
14:35Джъдзян Профешънъл - Пекин Гуоан 1:2
14:35Ухан Три Таунс - Тиендзин Джинмен Тайгър 2:1
14:35Цанджоу - Хънан Сонгшан Лонгмен 2:3
14:35Чанчун Ятай - Мейжоу Хака 0:1
15:00Чънду Рончен - Шандун Тайшан 0:1
КОЛУМБИЯ: Примера Б - Апертура
23:30Атлетико Ф.К. - Тайгърс 1:300:00Орсомарсо - Бока Хуниорс 1:2
КОЛУМБИЯ: Купа на Колумбия
01:30Патриотас - Букараманга 0:303:00Киндио - Енвигадо 2:3
04:00Онсе Калдас - Форталеса 0:1
КОНГО: Лига 1 - Група на изпадащите
16:30Блесинг - Груп Базано 1:017:30ФК Ренесанс - АК Куя 1:3
ЛАТВИЯ: Virsliga
18:00Мета - Ауда 1:3ЛАТВИЯ: 1. Лига
19:00Резекне - Валмиера 2 1:0ЛИВАН: Висша лига - Етап на победителите
16:00Расинг - Нежмех СК 0:3ЛИТВА: Л Лига
17:00БЕ1 НФА - БФА Вилнюс 1:018:00Бабрунгас - ФК Миния 0:0
18:00Невежис Кедайняй - Екранас 1:2
19:00Нептунас - Гарлява 1:0
МАВРИТАНИЯ: Лига 1
19:30Митници - Ксар 2:2МАКАО: Елитна лига
16:00Чао Пак Чей - Монте Карло 3:0МАЛИ: Премиър Дивизия
19:30АС Полийс - УС Бугуни 1:221:30ЮСК Кита - УСФАС Бамако 1:2
МАЛТА: Чалъндж лига - Група за промоция
19:00Марса - Зуриек 0:0МАЛТА: Чалъндж лига - Група на изпадащите
21:30Мсида - Атард 1:121:30Фгура - Свиеки 1:1
МАРОКО: Ботола Къп
21:00Младежки спорт Суалем - Мулудия Ужда 0:0МЕКСИКО: Лига де Експансион МХ - Клаусура - Плейофи
04:05Канкун - Атланте 0:106:05Сакатекас Минерос - Леонес Негрос 0:0
МЕКСИКО: Лига Премиър Серия А
19:00Корекаминос 2 - Оргуйо Рейноса 1:2МЕКСИКО: Лига МХ П23 - Клаусура
18:00Керетаро U23 - УНАМ Пумас U23 1:418:00Пуебла U23 - Клуб Америка U23 3:2
МЕКСИКО: Лига МК - жени - Клаусура
04:00Тигрес УАНЛ W - Хуарес W 1:006:10Клуб Тихуана W - Пачука W 3:4
МИАНМАР: МНЛ Купа на Лигата
12:15Рейнбоу - Шан Юнайтед 0:712:30Ракин Юнайтед - Глори Гол 2:0
МОЗАМБИК: Лига Депортива де Мапуто
16:00Феровиаро Бейра - Брера Чумене 0:0МОНГОЛИЯ: Висша лига
14:15Дерен - Ховд 3:2НИГЕРИЯ: НПФЛ
18:00Ремо Старс - Нигер Торнадос 3:0НИГЕРИЯ: ННЛ
15:001472 FC - Вандрезър 3:017:00Смарт Сити - Роувърс ФК 1:0
НИДЕРЛАНДИЯ: Еерсте Дивизие
21:00Венло - Ден Бош 2:321:00Вилем II - Гронинген 1:1
21:00Граафшап - Маастрихт 3:0
21:00Йонг Аякс - Рода 1:1
21:00Камбуур - Дордерхт 3:3
21:00Ос - Йонг АЗ Алкмаар 1:1
НИДЕРЛАНДИЯ: Дивизия 1 П18 - Пролетен сезон
18:30Фейенорд U18 - Аякс U18 1:3НИКАРАГУА: Лига Примера - Клаусура
00:00Халапа - УНАН-Манагуа 1:103:00Дирианген - Ферети 1:0
НИКАРАГУА: Лига Примера П20 - Клаусура
00:00Дирианген U20 - Ферети U20 0:1ОБЕДИНЕНИ АРАБСКИ ЕМИРСТВА: ОАЕ Лига
17:05Ал Насър - Итихад Калба 2:217:05Бани Яс - Хата 4:2
19:45Ал Уасл - Ал Джазира 2:2
19:45Емирейтс Клуб - Aл Уахда 0:0
ПАРАГВАЙ: Междинна дивизия
17:00Сп. Карапегуа - Рубио Ну 1:100:15Депортиво Сантани - Фернандо де ла Мора 2:2
ПЕРУ: Лига 1 - Апертура
23:00Спорт Хуанкайо - Карлос Манучи 1:0ПЕРУ: Лига - жени
23:00Деп. Мунисипал W - Карлос Манучи W 0:321:00АД Кантолао W - Дефенсорес W 0:1
23:30Сесар Вайехо W - Спортинг Кристал W 0:0
ПОЛША: Екстракласа
19:00Пяст Гливице - Варта Познан 2:021:30Ягелония - Погон Шчечин 2:2
ПОЛША: Дивизия 1
21:30Висла - Подбескидзе 3:1ПОЛША: Дивизия 2
20:30Хойничанка - Сандеця Нови С. 1:021:00Погон Шедълце - Стенжица 0:3
ПОЛША: III Лига - Група I
20:45Скерневице - Пеликан 2:1ПОЛША: III Лига - Група II
18:15Погон Шчечин II - Швит Сколвни 0:4ПОЛША: III Лига - Група III
16:30Шленза Вроцлав - Карина Губин 1:1ПОЛША: III Лига - Група IV
20:45Вязовница - Чарни Поланиец 1:3ПОРТУГАЛИЯ: Лига Португалия
22:15Жил Висенте - Ароука 2:2ПОРТУГАЛИЯ: Лига Ревеласао П23 - Група на изпадащите
13:00Академико Визеу U23 - Рио Аве U23 5:213:00Портимонензе U23 - Брага U23 0:4
13:00Санта Клара U23 - Лейшоеш U23 0:0
18:00СК Фарензе U23 - Мафра U23 3:2
ПОРТУГАЛИЯ: Кампеонато насионал П19 - Шампионска група
13:00Бенфика U19 - Брага U19 4:1РЕПУБЛИКА КОНГО: Лига 1
17:00Джук - КАРА Бразавил 2:120:00Етоал дю Конго - АС БНГ 1:0
РУАНДА: Висша лига
16:00Полийс - Бугесера ФК 1:2РУМЪНИЯ: Лига 1 - Група на изпадащите
20:00Дин. Букурещ - Волунтари 1:1РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 3 - Група за промоция
17:00Кълъраш - Афумати 0:2РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 3 - Група на изпадащите
17:00Инаинте Моделу - Глория Банеаса 1:0РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 4 - Група за промоция
17:00Попещ Леордени - КС Дин. Букурещ 0:1РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 4 - Група на изпадащите
17:00Мушчел - Морени 1:0РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 5 - Група за промоция
17:00Крепост Ръшнов - Кидс Тампа Брашов 2:1РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 5 - Група на изпадащите
17:00Сепси 2 - СР Брашов 2:3РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 6 - Група за промоция
17:00Ведица Колонещи - Виторул Дъещ 2:117:00Ръмнику Вълча - Четатеа 2:2
РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 6 - Група на изпадащите
17:00Унирея Басков - Калиманещи 4:0РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 8 - Група за промоция
14:00Виторул Шимиан - КСМ Дева 2:3РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 8 - Група на изпадащите
17:00Жиу Петрошани - Гилортул Тг. Карбунещ 0:517:00У Крайова 1948 2 - КС У Крайова 2 1:2
17:00Авънтул Периам - Инеу 3:2
РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 9 - Група на изпадащите
17:00Авънтул Регин - АКС Търгу Муреш 1898 0:117:00Металургистул Куджир - Виторул Клуж 2:3
РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 10 - Група на изпадащите
17:00Санататеа Клуж - Бая Маре 2:417:00Сату Маре - Виктория Карей 3:3
РУСИЯ: Юношеска лига
11:00Урал U19 - ФК Оренбург U19 1:011:00Факел Воронеж U19 - Чертаново М. U19 1:1
13:00Кр. Советов Самара U19 - Локомотив Москва U19 0:7
13:00УОР 5-Егориевск U19 - Балтика U19 0:0
15:00Ахмат Грозни U19 - ЦСКА Москва U19 2:4
15:00Динамо Москва U19 - ФК Ростов U19 1:2
15:00Зенит U19 - Нижни Новгород U19 3:1
15:00Рубин Казан U19 - Строгино М. U19 2:0
17:00Сочи U19 - Краснодар U19 0:1
17:00Спартак Москва U19 - Академия Конопльов U19 1:0
САУДИТСКА АРАБИЯ: Саудитска Професионална Лига
18:00Ал-Хилал - Ал-Фатех 3:118:00Дамак - Ал-Таавон 0:1
21:00Ал-Итихад ФК - Ал-Шабаб 1:3
САЩ: МЛС Некст Про
05:00Такома Дефайънс - Town FC 3:2САЩ: NISA
00:00Джорджа Лайънс - Савана Клоувърс 3:0СВЯТ: Приятелски международни срещи
11:00Гана U16 - Сърбия U16 5:113:30Хърватия U16 - Швеция U16 2:3
16:15Финландия U16 - Уругвай U16 0:3
16:30Русия U16 - Казахстан U16 1:0
17:00Тунис U17 - Либия U17 1:1
20:00Алжир U17 - Египет U17 1:1
СВЯТ: Приятелски мачове - Национални отбори - Жени
13:00Узбекистан U18 W - Туркменистан U18 W 9:116:00Таджикистан U18 W - Иран U18 W 0:5
СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ: NIFL Шампионат - Група за промоция
21:45Ана - Бангор ФК 0:021:45Дундела - Х&У Уелдърс 2:3
21:45Портадаун - Инститют 0:1
СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ: NIFL Шампионат - Група на изпадащите
20:45Нокбрейда - Нюингтън 3:421:45Балинамалард - Баликлеър 0:4
21:45Дергвю - Ардс 2:2
СИЕРА ЛЕОНЕ: Висша лига
19:15ОтложенБантал - Фрийтаун Сити -:-19:15ОтложенРеал Репъбликанс - Холифа Старс -:-
СИРИЯ: Висша лига
16:00Ал-Итихад Алепо - Уатба 5:216:00Ал Карама - Хория 0:0
16:00Ал-Сахел - Тишрийн 0:2
16:00Футуа - Aл Уахда 0:1
16:00Хотин - Яблех 1:0
СЛОВАКИЯ: Нике лига - Група на изпадащите
18:30Михаловце - Банска Бистрица 2:0СЛОВАКИЯ: 1. Лига - жени - Шампионска група
19:00Миява W - Слован Братислава W 8:2СЛОВЕНИЯ: 2ра Словенска Национална Лига
18:00Илирия - Табор Сежана 2:0СОМАЛИЯ: Национална лига
15:45Миднимо - Хееган 2:3СЪРБИЯ: Супер Лига - Група на изпадащите
18:00ФК Вождовац - Сп. Суботица 0:0СЪРБИЯ: Супер Лига - Шампионска група
20:00ФК Чукарички - Младост 4:1СЪРБИЯ: Сръбска лига - Белград
15:00Торлак - Йединство Сурчин 1:216:00Студентски Град - Раднички Обреновац 1:4
ТАДЖИКИСТАН: Висша лига
14:30Истаравшан - ЦСКА Памир Душанбе 0:116:00Куктош - Баркчи Хисор 2:1
ТАНЗАНИЯ: Лиги Куу Бара
16:00Додома Джиджи - Кинондони МК 1:0ТУРЦИЯ: СуперЛига
20:00Адана Демирспор - Галатасарай 0:3УГАНДА: Висша лига
16:00Бусога - Уакисо Джайънтс 2:116:00Мбарара Сити - УПДФ 0:0
УЕЛС: Уелс Север
21:30Бъкли - Чърк ААА ФК 3:2УКРАЙНА: Перша лига - Група на изпадащите
12:30Металист Харков - Кремин 2:1УКРАЙНА: Лига П19
12:00Минай U19 - Ч. Одеса U19 3:112:00Рух Лвов U19 - Верес Ривне U19 3:4
13:00Днипро-1 U19 - Динамо Киев U19 1:6
УНГАРИЯ: ОТП Банк Лига
21:00Залаегерсег - Академия Пушкаш 1:0ФИНЛАНДИЯ: Вейкауслига
18:00Интер Турку - Екенес 2:1ФИНЛАНДИЯ: Юконен
19:00ЮЯК Ювяскюля - ЕПС 3:1ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група А
18:30МиПа - Лахден Рейпас 3:119:00Атлантис 2 - Футура 0:2
19:00Пало-Поят - ГрИФК 2:3
ФИНЛАНДИЯ: Купа на Финладия
19:00ТуВе - МуСа 0:1019:45Fish United - ТПВ 1:3
ФИНЛАНДИЯ: Kansallinen Liiga Women
19:00ПК-35 Вантаа W - Илвес W 0:0ФРАНЦИЯ: Насионал
19:30Ниор - Мартиг 1:320:30Версай - Орлеан 0:0
20:30Вилфранш - Авранш 0:1
20:30Дижон - ГОАЛ ФК 3:0
20:30Маринян ЖКБ - Сошо 1:2
20:30Нанси - Льо Ман 3:6
20:30Шатору - Епинал 1:4
20:30Шоле - Руан 1:2
ФРАНЦИЯ: Насионал 2 - Група А
21:00Бургоан Жалийо - Андрезию 0:2ФРАНЦИЯ: Насионал 2 - Група B
20:30Ангулем КФК - Ла Рош 1:020:30Сомюр Олимпик - Лез Ербиер 2:2
ФРАНЦИЯ: Насионал 2 - Група C
20:00Бастия-Борго - Бове 1:020:00Гранвил - Стад Бриошан 0:3
ФРАНЦИЯ: Насионал 2 - Група D
20:00Бур он Брес - Уаскал 3:0ХОНДУРАС: Лига Насионал - Клаусура
02:15Мотагуа - Реал Сосиедад 3:004:30Виктория - Маратон 1:0
ХЪРВАТИЯ: ХНЛ
19:00Истра 1961 - Белупо 3:0ХЪРВАТИЯ: Първа НЛ
16:50Ярун - Вуковар 1991 2:218:00Сесвете - Дубрава 1:1
ХЪРВАТИЯ: Втора НЛ
18:00Драговоляц - Ядран ЛП 0:018:00Кустошия - Карловац 0:1
ЧАД: Висша дивизия - ЛПФН
17:45Фула Едифис - Газел 2:2ЧЕХИЯ: MSFL
17:30Уничов - Злинско 5:0ЧЕХИЯ: Дивизия B
19:00Кладно - Хребеч 2:0ЧЕХИЯ: Дивизия E
19:30Батов - Нови Йичин 2:3ЧЕХИЯ: Пражски шампионат
18:30Моторлет Прага B - Долни Хабри 6:2ШВЕЙЦАРИЯ: Чалъндж Лига
21:15Аарау - Белиндзона 0:2ШВЕЙЦАРИЯ: Промоционална лига
21:15Делемонт - Брайтенрайн 2:1ШВЕЦИЯ: Дивизия 1 - Север
20:00Йоребро Сир. - АФК Ескилстюна 2:2ШВЕЦИЯ: Дивизия 1 - Юг
20:00Енгелхолмс - Лунд 1:120:00Торсланда - Тролхетан 2:2
ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Норланд
20:00Буден - Кируна 1:0ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Северен Йоталанд
20:00ИФК Шьовде - Лидшьопинг ФК 1:120:15Сефле СК - Херестадс АИФ 1:1
20:30Конгахела - Гаутиод 1:1
ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Южен Свиаланд
20:30Нака ФК - ИФК Ескилстюна 1:120:30Слейпнер - Нюшьопинг 1:2
ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Западен Йоталанд
20:00Ландветер - Севедаленс 5:0ШВЕЦИЯ: Елитетан - Жени
20:00Йитекс W - Лидшьопинг ФК W 5:020:30Сунана W - Малмьо ФФ W 0:2
ШОТЛАНДИЯ: Чемпиъншип
21:45Еърдриониънс - Дънди Юн 0:0ЮЖНА АМЕРИКА: Копа Либертадорес - Групова фаза
01:00Кобресал (Chi) - Талерес Кордоба (Arg) 0:201:00Серо Портеньо (Par) - Флуминензе (Bra) 0:0
03:00Барселона СК (Ecu) - Сао Пауло (Bra) 0:2
03:00Палестино (Chi) - Мийонариос (Col) 3:1
ЮЖНА АМЕРИКА: Копа Судамерикана - Групова фаза
01:00Метрополитанос (Ven) - Ланус (Arg) 0:201:00Насионал Асунсион (Par) - Расинг Монтевидео (Uru) 2:2
03:00Олуейс Реди (Bol) - Сесар Вайехо (Per) 2:0
03:00Форталеза (Bra) - Бока Хуниорс (Arg) 4:2
05:00Делфин (Ecu) - Интернасионал (Bra) 1:2
05:00Инд. Меделин (Col) - Дефенса и Хустисия (Arg) 2:1
ЮЖНА АМЕРИКА: Първенство на Южна Америка - Жени Под20 - Финална група
00:00Колумбия U20 W - Венецуела U20 W 3:2ЮЖНА АФРИКА: Висша лига
20:30Кейп Таун Спърс - Ричардс Бей 1:020:30ТС Галакси - Суолоус 2:1
ЮЖНА АФРИКА: Първенство на фондация Мотсепе
16:00Блек Леопардс - Орбит Колеж 3:016:00Претория Калийс - Ъпингтън Сити 1:1
Заложете на Футбол от своето моб. устройство с bet365!
Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »
m.Flashscore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от Flashscore.com поради технически причини.