Футбол » 25.06.2024 » Коефициенти
Заложете на Футбол от своето моб. устройство с bet365!
Коеф. осигурени от bet365 - Заложете сега!
ЕВРОПА: Европейско първенство
19:00Нидерландия - Австрия 2:3 [ 1.80 | 3.50 | 4.75 ]19:00Франция - Полша 1:1 [ 1.25 | 6.00 | 12.00 ]
22:00Англия - Словения 0:0 [ 1.30 | 5.25 | 10.00 ]
22:00Дания - Сърбия 0:0 [ 2.30 | 3.20 | 3.30 ]
ЮЖНА АМЕРИКА: Копа Америка
01:00Колумбия - Парагвай 2:1 [ 1.65 | 3.50 | 6.25 ]04:00Бразилия - Коста Рика 0:0 [ 1.08 | 12.00 | 21.00 ]
АВСТРАЛИЯ: НПЛ НСУ
13:00НУС Спирит - Съдърланд Шаркс 1:3АВСТРАЛИЯ: Първа лига на Нов Южен Уелс
12:30Булс Академи - Дълуич Хил 7:0АЗИЯ: Шампионат на ЗАФФ П19
17:00Оман U19 - Кувейт U19 2:121:00Саудитска Арабия U19 - Йемен U19 2:2
АРЖЕНТИНА: Примера насионал
00:10Атлетико Атланта - Алмиранте Браун 1:0 [ 1.91 | 3.20 | 4.33 ]АРЖЕНТИНА: Торнео Федерал
01:30Спортиво Лас Парехас - Ел Линкеньо 0:102:30Библиотека Атенас - Депортиво Камионерос 2:2
АРЖЕНТИНА: Примера А - жени - Апертура
21:00Ривър Плейт W - Сан Луис W 1:1БРАЗИЛИЯ: Серия B
01:00Спорт Ресифе - Новоризонтино 1:2 [ 1.85 | 3.20 | 5.00 ]БРАЗИЛИЯ: Серия C - Първи етап
02:00Апаресиденсе - Наутико 2:202:00AБC - Ремо 3:1
БРАЗИЛИЯ: Баяно 2
21:00ССА - Жакобиензе 4:1БРАЗИЛИЯ: Копа Паулиста
01:00Ботафого СП B - Монте Азул 0:2БРАЗИЛИЯ: Бразилейро П20
21:00Атлетико-ПР U20 - Ботафого U20 6:121:00Сантош U20 - Баия U20 2:1
22:30Атлетико-МГ U20 - Крузейро U20 0:4
БРАЗИЛИЯ: Акреано П20
23:00Рио Бранко АК U20 - СК Умаита U20 2:2БРАЗИЛИЯ: Алагояно П20
21:00Сатуба U20 - Деспортива Алианса U20 1:5БРАЗИЛИЯ: Матогросензе П20
22:00Рондонополиш U20 - Академия U20 1:2БРАЗИЛИЯ: Бразилейро А3 - жени
02:00Вашко W - Коритиба W 5:1 [ 1.33 | 4.50 | 8.00 ]БУТАН: Висша лига
13:00Циранг - Тенсунг 1:1ВИЕТНАМ: В.Лига 1
13:00Бин Дуонг - Бин Дин 1:113:00Конг Ан - Жиа Лай 5:0
13:00Нам Дин - Кхан Хоа 5:1
13:00Сонг Лам Нге Ан - Хонг Лин Ха Тин 1:1
13:00Тхан Хоа - Виетел 0:5
13:00Хай Понг - Ханой ФК 0:1
13:00Хо Чи Мин - Куанг Нам 1:0
ЕГИПЕТ: Висша лига
19:00Ал Ахли - Замалек 2:0ЕКВАДОР: Серия Б
23:00Сан Антонио ФК - Манта 3:4ИНДИЯ: Висша дивизия на Калкута
16:30Мохамедан - Уари 6:0ИСЛАНДИЯ: Besta deild Women
21:00Кефлавик W - Брейдаблик W 0:221:00Тротур W - Филкир W 1:0
21:15Тор/КА W - Валур W 1:2
КИРГИСТАН: Висша лига
15:30Алдиер - Дордой Бишкек 0:115:30Талант - Алай Ош 1:2
КИТАЙ: Супер Лига
14:00Хънан Сонгшан Лонгмен - Кингдао Уест Коуст 1:0 [ 1.30 | 5.50 | 9.50 ]14:35Нантун Жиюн - Тиендзин Джинмен Тайгър 1:1 [ 3.75 | 3.30 | 2.05 ]
14:35Шънджън Шинпънчен - Джъдзян Профешънъл 3:2 [ 3.20 | 3.60 | 2.15 ]
15:00Ухан Три Таунс - Шанхай Порт 0:2 [ 7.50 | 5.25 | 1.33 ]
КИТАЙ: Yi Лига
14:30Нантун Хаймен - Шънси Юниън 3:2ЛАТВИЯ: Virsliga
18:00ФК Лиепая - Мета 1:5МАРОКО: Купа на Трона
22:00Раджа Казабланка - Мулудия Ужда 4:3СПМОЗАМБИК: Лига Депортива де Мапуто
15:30Брера Чумене - Бая де Пемба 3:0НОРВЕГИЯ: Купа на Норвегия - Жени
20:00Старт W - Волеренга W 2:4ПАРАГВАЙ: Междинна дивизия
21:303 де Фебреро - Индепендиенте 1:121:30Фернандо де ла Мора - Атл. Тембетари 1:1
ПЕРУ: Лига 2
23:30У. Сан Мартин - Мокегуа 2:2РУСИЯ: ФНЛ 2 - Дивизия Б - Група 1
18:00ФК Победа - Кубан Холдинг 2:0РУСИЯ: ФНЛ 2 - Дивизия Б - Група 2
12:00Иркутск - Родина Москва U21 1:017:00Динамо Москва 2 - Балтика 2 1:2
17:00Чертаново М. - Енисей 2 4:1
17:30Динамо Петербург - Торпедо Владимир 2:1
18:00Динамо Вологда - Знамя Труда 5:1
18:00Зенит 2 - Твер 1:0
18:00Спартак Москва 2 - Звезда Ст. Петербург 6:0
19:00Сатурн Раменское - Луки-Енергия 2:0
РУСИЯ: ФНЛ 2 - Дивизия Б - Група 3
04:00Сахалин - Композит 3:014:00Арсенал Тула 2 - Спартак Тамбов 1:1
16:00Космос - Динамо Владивосток 0:1
17:00Салют-Белгород - Квант Обнинск 1:1
17:30Коломна - Химки 2 0:3
18:00Рязан - Строгино М. 0:0
18:30Орьол - СКА Хабаровск 2 3:5
САЩ: ЮСЛ Лига 2
03:00АХФК Роялс - Туин Сити Туканс 2:204:00Юта Юнайтед - Албиън Колорадо 1:1
СВЯТ: Приятелски международни срещи
18:00Чили U17 - Колумбия U17 1:1СВЯТ: Приятелски клубни срещи
12:00Таборско (Cze) - Хрудим (Cze) 2:117:00Радомле (Slo) - Рапид Букурещ (Rou) 1:2
17:00Яблонец (Cze) - Жижков (Cze) 1:1
17:30ФК Херманщад (Rou) - Зира (Aze) 1:2
18:00Ботев Пловдив (Bul) - Черно море (Bul) 5:2
18:00Марибор (Slo) - Будучност (Mne) 3:0
18:30Тюн (Sui) - Стад Нион (Sui) 3:0
18:30Целие (Slo) - Корвинул Хунедоара (Rou) 2:0
19:00Винтертур (Sui) - Баден (Sui) 4:1
19:00Илертисен (Ger) - Фрайберг (Ger) 1:2
19:00ИФК Гьотеборг (Swe) - Норшьопинг (Swe) 1:0
19:00КФ Лапи (Kos) - Шкендия (Mkd) 2:0
19:00ОФК Белград (Srb) - Ужице (Srb) 8:1
19:00Рапид Букурещ (Rou) - Ружомберок (Svk) 1:1
19:30Изманинг (Ger) - Тюргюджю Мюнхен (Ger) 0:4
19:30Олтен (Sui) - Аарау (Sui) 0:5
19:30ШФ Зенневиц (Ger) - Халешер (Ger) 1:9
20:00Абтсвинд (Ger) - Вюрцбургер Кикерс (Ger) 2:4
20:00Ауденарде (Bel) - Мехелен (Bel) 0:3
20:00Наунхоф (Ger) - Цвикау (Ger) 0:6
20:00РФК Лиеж (Bel) - Ререн (Bel) 3:1
21:00ОтмененЗюдерелбе (Ger) - Хетлинген (Ger) -:-
21:30Баликлеър (Nir) - ТНС (Wal) 2:3
21:45Елгин Сити (Sco) - Кийт (Sco) 4:2
21:45Куин ъф Саут (Sco) - Клайд (Sco) 1:3
21:45Ливингстън (Sco) - Броксбърн Атлетик (Sco) 2:1
22:00ОтмененКонуи Боро (Wal) - Колвин Бей (Wal) -:-
23:30Хагуарес де Кордоба (Col) - Баранкила (Col) 0:1
СИЕРА ЛЕОНЕ: Висша лига
19:30Олд Едуардиънс - Реал Репъбликанс 1:219:30Фрийтаун Сити - Портс Ауторити 2:3
СОМАЛИЯ: Национална лига
15:30Могадишу Сити - Миднимо 1:0СУДАН: Суперлига
16:00Ал-Хилал Омдурман - Хай Ал Уади 7:1УЗБЕКИСТАН: Супер лига
18:00Олимпик - Термез Сурхон 2:0УЗБЕКИСТАН: Про лига
17:30Коканд 1912 - Шортан Гузор 0:3ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група А
19:00МиПа - Пало-Поят 1:0ФИНЛАНДИЯ: Купа на Финладия
18:00Хака - ПК-35 1:0дуз18:30Интер Турку - ГрИФК 6:1
18:30КВП Кокола - Лахти 2:1
18:30ПЕПО - КуПС 1:5
19:00ВЯС - АК Оулу 0:2
19:00СЯК - ВПС 5:1
ЧИЛИ: Примера дивисион - жени
02:00У. Де Чили W - Аудакс Италиано W 7:1ШВЕЦИЯ: Дивизия 1 - Юг
20:00Лунд - Торн 2:2ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Северен Свиаланд
21:15Еншьопинг - Фаршта 2:0ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Южен Свиаланд
20:30Смедби - БК Юнгсбро 4:1ШВЕЦИЯ: Купа на Швеция - Квалификация
16:00Гюте - Васалундс 2:1СП20:00ИК Зенит - Твоокерш 0:3
20:00Кристианопелс ГоИФ - Хаселхолм 1:3
20:00Сунерща АИФ - Йерфела 0:2
20:00Херестадс АИФ - Венерсборг ФК 1:0
20:00IF Haga - Боренс 3:2дуз
ЮЖНА КОРЕЯ: К Лига 1
13:30Кимчхон Сангму - Теджън 2:0 [ 1.75 | 3.40 | 4.00 ]13:30Сувон ФК - Гуанджу ФК 1:0 [ 2.55 | 3.40 | 2.40 ]
ЮЖНА КОРЕЯ: К Лига 2
13:30Гиеонгнам - Анянг 0:0 [ 3.20 | 3.30 | 2.05 ]13:30Сеонгнам - Асан 0:4 [ 2.60 | 3.20 | 2.55 ]
13:30Чунам - Сувон 1:1 [ 2.70 | 3.40 | 2.30 ]
Заложете на от своето моб. устройство с bet365!
Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »
m.Flashscore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от Flashscore.com поради технически причини.