Футбол » 07.06.2024 » Завършили
Заложете на Футбол от своето моб. устройство с bet365!
АФРИКА: Световно първенство - Квалификации
16:00Зимбабве - Лесото 0:216:00Кения - Бурунди 1:1
16:00Мозамбик - Сомалия 2:1
19:00Ангола - Есватини 1:0
19:00Мадагаскар - Коморос 2:1
19:00Уганда - Ботсвана 1:0
22:00Кот д'Ивоар - Габон 1:0
22:00Мароко - Замбия 2:1
22:00Нигерия - Южна Африка 1:1
СЕВЕРНА И ЦЕНТРАЛНА АМЕРИКА: Световно първенство - Квалификации - Втори етап
23:30Ямайка - Дом. република 1:000:00Хаити - Сейнт Лусия 2:1
03:30Панама - Гвиана 2:0
03:30Хондурас - Куба 3:1
05:30Ел Салвадор - Пуерто Рико 0:0
05:30Коста Рика - Сейнт Китс и Невис 4:0
АВСТРАЛИЯ: НВЛ на Северен Нови Южен Уелс
12:00Кукс Хил Юнайтед - Лейк Макуори 4:1АВСТРАЛИЯ: НПЛ НСУ
12:30Манли Юн - АПИА Лайкард 1:012:30Сидни ФК U23 - Ст Джордж Сейнтс 2:1
АВСТРАЛИЯ: НПЛ Куинсланд
13:15Уинъм Уулвс - Рочдейл 2:1АВСТРАЛИЯ: НПЛ Южна Австралия
13:00Южна Аделаида - ФК Белград 1:113:15НЕ Метростарс - Кембълтаун Сити 3:3
АВСТРАЛИЯ: НПЛ Виктория
12:30Саут Мелбърн - Манингам Юнайтед Блус 2:0АВСТРАЛИЯ: Щатска лига на Северен НЮУ
13:00Уолсенд Ред Девилс - Кахиба 2:5АВСТРАЛИЯ: Висша лига на Куинсланд
13:30Ийстърн Събърбс - Бризбейн Страйкърс 2:1АВСТРАЛИЯ: Висша лига на Виктория
13:30Лангуорин - Джордж Крос 3:213:30Норткоут Сити - Престън Лайънс 1:1
13:30Уерибии Сити - Кингстън Сити 2:4
АВСТРИЯ: Регионална лига - Централна
19:00АШК Клагенфурт - Вайндорф Ст. Анна 5:120:00АШК Войтсберг - ШПГ Велс 2:0
20:00Бад Глайхенберг - ЛАСК (Am) 2:1
20:00Волфсбергер (Am) - Унион Гуртен 0:4
20:00Глайсдорф - Валерн/Ст Мариенкирхен 1:1
20:00Рийд (Am) - Алерхайлиген 5:1
20:00Форвертс Щайр - СК Вайц 0:0
20:00Фьокламаркт - Дойчландбергер 3:0
АВСТРИЯ: Бургенланд
20:30Клингенбах - Халбтурн 1:320:30Кофидиш - Парндорф 3:3
20:30Марц - Хоричон 2:4
АВСТРИЯ: Карнтен
19:30Атус Фелден - Лендорф 1:219:30Донау Клагенфурт - Котмансдорф 1:3
19:30САК Клагенфурт - А. Клагенфурт (Am) 2:4
19:30СК Ландскрон - Вьолкермаркт 0:5
19:30Шпитал - Ст. Якоб/Рос 2:1
19:30ШФ Крайг - КАС 1909 2:0
АВСТРИЯ: Нидерйостеррайх
20:30Вайдхофен/Тая - Килб 0:220:30Корнойбург - Лангенрор 3:1
20:30Котингбрун - Ортман 1:1
20:30Рорбах - Хайцендорф 0:3
20:30Ст. Полтен (Am) - Нойщад 0:2
20:30Цветл - Ст. Петер ин дер Ау 3:2
АВСТРИЯ: Оберйостеррайх
19:00Аскьо Йод - ШПГ Велс II 9:019:00Леонфелден - АШК Ст. Валентин 1:0
19:00Михелдорф - Бад Ишъл 3:0
19:00Остермитинг - Еделвайс 4:1
19:00Прегартен - Вайскирхен 5:2
19:00Ст. Мартин им Мулрайс - Мондзее 5:1
19:00Фрийдбург - Перг 2:1
19:00Шалербах - Дитах 2:2
АВСТРИЯ: Залцбург
20:00Щрасвалхен - УФК Халайн 1:4АВСТРИЯ: Щайермарк
19:30Хартберг (Am) - УФК Феринг 0:320:00Калсдорф - Хайлигенкройц 5:0
20:00Кофлах - Илцер ШФ 0:1
20:00Лебринг - ШФ Вилдон 3:4
20:00Тилмич - Унион Гнас 2:0
20:00Фурстенфелд - Вайнланд Гамлиц 3:3
20:00Хоенхаус Шладминг - Щадверке Брук/Мур 2:1
20:00ШФ Фрауентал - Лафниц (Am) 3:1
АВСТРИЯ: Тирол - Група на изпадащите
20:00СК Кундл - Кематен 3:120:30ШФ Вьоргл - Фьолс 0:1
АВСТРИЯ: Виена
19:00Мансворт - Кагран 2:319:00Щамерсдорф - А XIII-Аухоф Център 2:2
АЛЖИР: Дивизия 1
18:45АСО Шлеф - ЖС Кабили 1:118:45Бен Акнун - ЕС Сетиф 1:0
18:45Ел Баяд - Бискра 2:1
18:45Константин - Оран 1:1
18:45Магра - Параду 2:0
18:45МК Алжир - КР Белоиздад 0:0
18:45Саура - УСМ Алжер 2:1
18:45УС Соуф - Кенчела 2:5
АРЖЕНТИНА: Копа Аржентина
03:10Талерес Кордоба - Колон Санта Фе 1:0АРЖЕНТИНА: Примера А - жени - Апертура
21:00Ривър Плейт W - Екскурсионистас W 7:021:00Химнасия Л.П. W - Сан Луис W 0:2
БРАЗИЛИЯ: Гаучо 2
01:30Пелотас - Лажеаденсе 1:1БРАЗИЛИЯ: Минейро 2
02:00Калдензе - Маморе 1:1БРАЗИЛИЯ: Акреано П20
23:00Рио Бранко АК U20 - Сао Франсиско U20 4:001:00Андира U20 - Вашко да Гама АК U20 0:0
БРАЗИЛИЯ: Катаринензе П20
20:30Насао U20 - Ерсилия Луз U20 0:120:30Фигуерензе U20 - Интер де Лажес U20 3:0
21:00Бруске U20 - Джойнвил U20 0:0
БРАЗИЛИЯ: Сеарензе П20
21:30Тера е Мар U20 - Каукая U20 0:221:30Тирадентеш U20 - Атлетико-СЕ U20 0:2
21:30Santa Cruz CE U20 - Жувентус СЕ U20 2:3
БРАЗИЛИЯ: Гояно П20 - Плейофи
21:00Вила Нова ФК U20 - Апересида ЕК U20 4:021:00Триндаде U20 - Гуанабара Сити U20 3:0
БРАЗИЛИЯ: Паранаензе П20 - Втори етап
16:00Хоуп Интернасионал U20 - Апукарана СК U20 2:216:30Азуриз U20 - Араукария U20 1:1
21:00Операрио ПР U20 - Патриотас U20 0:1
БРАЗИЛИЯ: Паулиста П20 - Първи етап
21:00Агуай U20 - Понте Прета U20 1:021:00Вело Клубе U20 - Жау U20 1:3
21:00ГЕ Озаско U20 - Сао Пауло U20 2:9
21:00Гуарульос U20 - Ибрашина U20 0:2
21:00ЕК Сао Бернардо U20 - Сао Каетано U20 0:1
21:00Елоспорт U20 - Деспортиво U20 0:3
21:00Индепенденте СП U20 - Рио Бранко U20 0:2
21:00Итапирензе U20 - Бразилиш U20 1:2
21:00КА Жозеензе U20 - Униао Сузано U20 0:0
21:00КА Жувентус U20 - Агуа Санта U20 2:3
21:00Клуб Витал U20 - Оесте U20 1:0
21:00Комерсиал U20 - Интер де Бебедуро U20 6:1
21:00Космополитано Спортс U20 - Пирасикаба U20 0:1
21:00Марилия АК U20 - Гремио Пруденте U20 3:0
21:00Мауаенсе U20 - Сантош U20 0:1
21:00Метрополитано ФК U20 - Брагантино U20 0:2
21:00Насионал СП U20 - Палмейрас U20 0:3
21:00Олимпия ФК U20 - Мирасол U20 0:4
21:00Паулина ФУ U20 - Капивариано U20 2:3
21:00Пинда U20 - Таубате U20 1:2
21:00Порто Футбол U20 - Гуакуано U20 3:1
21:00Португеза Сантиста U20 - Ябакуара U20 2:1
21:00Португеза U20 - Фламенго СП U20 2:0
21:00Президенте Пруденте U20 - Новоризонтино U20 0:1
21:00Референсия U20 - Озашко Аудакс U20 2:2
21:00Санто Андре U20 - Мауа U20 2:1
21:00Сао Бенто U20 - Итуано U20 2:1
21:00Сао Карлуш U20 - Рио Кларо U20 2:2
21:00СКА Бразил U20 - Гуарани U20 0:0
21:00Сфера U20 - Комерсиал ФК - Тиете U20 3:1
21:00Такаритинга U20 - Феровиария U20 0:3
21:00Танаби U20 - Жозе Бонифасио ЕК U20 0:3
21:00Тупа U20 - Восем U20 2:2
21:00Униао Моги U20 - Сао Жозе ЕК U20 0:0
21:00Униао Сао Жоао U20 - Интернасионал де Лимейра U20 1:1
21:00Фернандополис U20 - Рио Прето U20 3:2
БРАЗИЛИЯ: Сержипано П20
21:00Фалкон U20 - Дорензе U20 5:0БРАЗИЛИЯ: Паулиста - жени
01:00Палмейрас W - Пинда Феровиария W 3:0ВЕНЕЦУЕЛА: Копа Венецуела
23:00Урена - Фронтера 3:100:00Боливар - Фундасион АИФИ 0:0
01:00Естудиантес Мерида - Ел Вихия 4:2
01:00Ла Гуаира - Арагуа 3:0
01:00Самора - Академия Рей 1:0
ГАМБИЯ: GFA Лига
19:30Бомбада - Уалидан 0:019:30Брикама Ю. - Самгер 3:1
19:30Маримоо - Отбор Рино 2:2
19:30УАА Банджул - Армд Форсес 2:2
ГАНА: Дивизия Лига 1
18:00ADVSA - Кингс Палъс 1:0ГВИНЕЯ: Лига 1
19:00Камсар - Ренесанс 1:119:00Лоубха - Вакрия 0:1
19:00Мило ФК - Сангареди 3:2
19:00Флам Олимпик - Афия 0:0
ДАНИЯ: Втора Дивизия - Група за промоция
20:00АБ Копенхаген - Орхус Фремад 5:3ЕВРОПА: Евро Под21 - Квалификации
21:00Черна гора U21 - Албания U21 1:0ЕГИПЕТ: Дивизия 2 А - Промоция - Плейофи
17:00Терсана - Александрия СК 3:017:00Харас Ел Ходод - Суес СЦ 1:0
ЕКВАДОР: Серия Б
03:00Сан Антонио ФК - Чакаритас 1:1ЕСТОНИЯ: Мейстрилийга - жени
19:00Табасалу W - Талина Калев W 2:020:00Тамека Тарту W - Виймси ЯК W 4:2
20:00ФК Арарат W - Саку Спортинг W 2:1
ИРАК: Лига на звездите
18:00Ал Караба - Ербил 3:1ИРЛАНДИЯ: Висша дивизия
21:45Дери Сити - Голуей 2:021:45Дроида - Ст. Патрикс 0:0
21:45Уотърфорд - Слиго Роувърс 4:1
21:45Шелбърн - Дъндолк 1:0
22:00ОтложенШамрок Роувърс - Бохемианс -:-
ИРЛАНДИЯ: Дивизия 1
21:45ОтложенАтлоун - Уексфорд -:-21:45Коб Рамблърс - Фин Харпс 2:0
21:45Корк Сити - Лонгфорд 2:0
21:45Трийти Юнайтед - Брей 2:0
21:45ЮК Дъблин - Кери 2:1
ИСЛАНДИЯ: 1. Дейлд
20:30ИР Рейкявик - Вестманаеяр 2:222:15Грота - Тротур 1:1
ИСЛАНДИЯ: Дивизия 2
22:15Аегир - Тротур Вогар 2:322:15Волсунгур - Хьотур / Хугин 2:2
КАЗАХСТАН: Първа дивизия
15:00Актобе 2 - Жетисай 0:215:00Екибастуз - Окжетпес 0:2
15:00К. Алмати 2 - Арис 2:1
17:00Тараз - СД Фемили 0:0
КЕНИЯ: Супер лига
10:00Найроби Юнайтед - Матаре Юн. 2:3КОЛУМБИЯ: Примера Б - Апертура - четиристранен
00:00Орсомарсо - Уила 1:003:30Тайгърс - Картахена 0:1
КОЛУМБИЯ: Женска лига
23:00Мийонариос W - Деп. Пасто W 2:002:00Инд. Меделин W - Деп. Кали W 1:1
00:00Америка Де Кали W - Атл. Насионал W 1:1
НИГЕР: Суперлига
18:30Зумунта - Ренесанс 1:0НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 2
20:00Сандефьор 2 - Фрам 1:1НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 3
20:30Сарпсборг 08 2 - Осиден 3:1ОБЕДИНЕНИ АРАБСКИ ЕМИРСТВА: ОАЕ Лига
17:20Ал Аин - Ал Батаех 0:2ПАРАГВАЙ: Примера Дивисион - Апертура
01:00Хенерал Кабайеро ХЛМ - Сол де Америка 2:3ПАРАГВАЙ: Междинна дивизия
23:003 де Фебреро - Рубио Ну 1:2ПЕРУ: Лига 2
23:15Мокегуа - Комерсиантес 1:219:00Аякучо - Сантос 0:1
23:00Алианса Уануко - Хуан Аурих 3:0
23:00Бинасионал - У. Сан Мартин 3:0
23:00Унион Уарал - Сан Маркос 0:3
ПЕРУ: Лига - жени
23:00Карлос Манучи W - Спортинг Кристал W 0:123:00ФБК Мелгар W - Дефенсорес W 0:0
ПОЛША: III Лига - Група II
18:00Швит Сколвни - Шрода 5:019:00Гедания Гданск - Винета В. 5:1
ПОЛША: III Лига - Група III
18:00Стилон Гожов - Павловице 1:3ПОЛША: III Лига - Група IV
18:15Стар Стараховице - КС Вечиста Краков 2:119:00Шарка Тарнобжег - Швидничанка Швидник 2:2
РУСИЯ: ФНЛ 2 - Дивизия Б - Група 2
12:00Енисей 2 - Сатурн Раменское 2:214:00Родина Москва U21 - Звезда Ст. Петербург 5:1
15:00Балтика 2 - Спартак Москва 2 0:3
17:00Знамя Труда - Иркутск 0:1
17:00Луки-Енергия - Зенит 2 0:0
18:00Твер - Чертаново М. 1:3
18:00Торпедо Владимир - Динамо Москва 2 0:4
РУСИЯ: ФНЛ 2 - Дивизия Б - Група 3
10:00Сахалин - Строгино М. 2:111:00Динамо Владивосток - Арсенал Тула 2 1:0
12:00Химки 2 - Пенза 2:0
16:00Космос - СКА Хабаровск 2 3:2
18:00Квант Обнинск - Коломна 2:2
18:00Орьол - Рязан 0:0
РУСИЯ: Купа на Русия - Жени
13:00OSSH Chelyabinsk W - Локомотив Москва W 0:16САО ТОМЕ И ПРИНСИПИ: Кампеонато насионал
18:00КД Гуадалупе - Палмар 0:0САЩ: МЛС Некст Про
01:00Кълъмбъс Крю 2 - Ню Ингланд Революшън II 3:101:00Филаделфия Юниън II - Синсинати 2 0:2
05:00Такома Дефайънс - Ст. Луис Сити 2 0:1
САЩ: ЮСЛ Лига 2
02:00Бирмингам 2 - Ашвил Сити 1:302:00Ню Мексико U23 - Юта Юнайтед 0:2
02:00Ст. Чарлз - Чикаго Дъч Лайънс 8:1
03:00Ривър Лайт - Пеория 2:2
04:30Солт Сити - Флатайрънс 0:3
05:00Портланд U23 - Midlakes United 1:1
СВЯТ: Приятелски международни срещи
14:00Камбоджа - Монголия 2:016:00Таджикистан U20 - Беларус U19 1:1
16:30Хърватия U18 - Черна гора U18 2:4
17:00Азербайджан U19 - Турция U19 0:5
17:00Аржентина U20 - САЩ U19 0:1
17:00Узбекистан U23 - Мали U23 1:1
17:00Финландия U18 - Чехия U18 4:0
17:00Швеция U21 - Англия U20 1:2
18:00Литва U19 - Естония U19 2:1
18:30Чехия - Малта 7:1
19:00Армения - Казахстан 2:1
19:00Турция U18 - Норвегия U18 3:4
19:00Хърватия U21 - Ирландия U21 2:3
19:30Молдова U19 - Казахстан U19 2:2
19:30Словакия U21 - Азербайджан U21 3:2
20:00Австрия U21 - Шотландия U21 5:0
20:00Албания - Азербайджан 3:1
20:00Беларус - Русия 0:4
20:00Португалия U18 - Словакия U18 1:0
20:00Северна Ирландия U19 - Словакия U19 2:2
21:00Египет U23 - Кот д'Ивоар U23 1:0
21:00Румъния - Лихтенщайн 0:0
21:45Англия - Исландия 0:1
21:45Германия - Гърция 2:1
21:45Полша - Украйна 3:1
21:45Шотландия - Финландия 2:2
СВЯТ: Приятелски клубни срещи
16:00Брера Струмица U19 (Mkd) - Будучност U19 (Mne) 0:118:00Броук Бойс (Rus) - СКА Ростов (Rus) 1:1
СВЯТ: Турнир Морис Ревело
15:00Мексико U23 - Саудитска Арабия U23 3:218:30Франция U20 - Южна Корея U21 1:0
СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ: Премиършип - жени
21:45Ларн W - Крузейдърс W 0:021:45Линфийлд W - Клифтънвил W 0:4
21:45Мид-Ълстър W - Дери Сити W 1:6
22:00Лисбърн Лейдис W - Гленторан W 1:3
СИЕРА ЛЕОНЕ: Висша лига
19:30Портс Ауторити - Бай Бюре Уориърс 1:019:30Уилбърфорс Страйкърс - Холифа Старс 1:0
СЛОВАКИЯ: 4. Лига - Запад
20:00Габчиково - ФК Нове Замки 2:2СОМАЛИЯ: Национална лига
15:30Раадсан - Бадбаадо 1:1ТУНИС: Лига 2
18:30Амам-Лиф - Корба 5:218:30ЕМ Махдия - Зарзис 0:3
18:30Мокнине - Режиш 1:0
18:30ОК Керкена - Еспоар Рогба 1:1
18:30Сиди Бузид - КО Меденин 2:1
18:30Стад Габесиан - ЕС Джерба 0:1
18:30Чеба - Габес 0:1
ФИНЛАНДИЯ: Вейкауслига
18:00ВПС - Илвес 1:118:00Лахти - Интер Турку 0:2
18:00Хака - Мариехамн 2:0
20:00ХИК - СЯК 4:1
ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група А
18:30ПЕПО - МиПа 2:118:30Футура - ДжаПС 2 2:3
19:00Атлантис 2 - НЯС 1:3
19:00Пало-Поят - Лахден Рейпас 0:1
ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група Б
19:00Хонка - П-Ирот Раума 2:1ЧЕХИЯ: ЧФЛ - Група Б
19:00Баник Мост-Соуш - Усти над Лабем 2:1ЧЕХИЯ: MSFL
18:00Злинско - Злин B 2:218:30Ходонин - Бланско 0:0
19:00Росице - Хлучин 2:0
ЧЕХИЯ: Дивизия A
19:00Петржин Пилзен - Собеслав 0:1ЧЕХИЯ: Дивизия B
19:30Слани - Неспеки 1:1ЧЕХИЯ: Дивизия C
19:00Славия Храдец - Летохрад 1:4ЧЕХИЯ: Дивизия D
18:30Велка Битеш - Нове Место на Мораве 1:319:00Велке Мезиржичи - Хавличкув Брод 0:3
ЧЕХИЯ: Дивизия E
18:30Нови Йичин - Костелец на Хане 0:1ЧЕХИЯ: Дивизия F
19:00Бржидлична - Биловец 1:2ЧЕХИЯ: Южноморавски КП
18:30СК Крумвир - Ратишковице 4:119:00Бистърч - Спарта Бърно 1:2
ЧЕХИЯ: Краловохрадецки КП
19:00Хлумец Над Цидлиноу B - Червени Костелец 1:0ЧЕХИЯ: Пардубицки КП
18:15Холице - Херманув Местец 4:4ЧЕХИЯ: Пилзенски КП
19:00Непомук - Стжибро 8:119:00Рапид Пилзен - Вейпърнице 0:2
ЧЕХИЯ: Пражски шампионат
19:00Подоли - Моторлет Прага B 1:2ЧЕХИЯ: Злински КП
19:00Боршице - Напайедла 0:119:00Морковице - Невшова 5:4
ЧЕХИЯ: Лига Под19
12:00Сигма Оломуц U19 - Ихлава U19 4:1ЧИЛИ: Примера Дивисион
00:30Кокимбо - Палестино 0:0ЧИЛИ: Примера дивисион - жени
19:00Антофагаста W - У. Католика W 0:1ШВЕЦИЯ: Дивизия 1 - Юг
20:00Олимпик - Торн 1:0ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Северен Йоталанд
20:00Гребестадс - Конгахела 4:120:30Вонерсборгс ФК - Лидшьопинг ФК 3:1
ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Южен Йоталанд
20:00Носаби ИФ - Кристианста 0:120:00Рапе ГОИФ - Карлсхамн 0:0
ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Южен Свиаланд
20:30ИФК Ескилстюна - Отвидаберг 2:3ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Западен Йоталанд
20:00Йокерьо - Квидинг 0:320:30Линдуме - Бергдаленс ИК 3:3
ЮЖНА КОРЕЯ: К3 Лига
13:00Чунчон - Кимхае 1:1Заложете на Футбол от своето моб. устройство с bet365!
Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »
m.Flashscore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от Flashscore.com поради технически причини.