Футбол » 24.04.2024 » Всички
Заложете на Футбол от своето моб. устройство с bet365!
АНГЛИЯ: Висша лига
21:45Уулвърхямптън - Борнемут -:-22:00Евертън - Ливърпул -:-
22:00Кристал Палас - Нюкасъл Юн -:-
22:00Манчестър Юнайтед - Шефилд Юн -:-
БЪЛГАРИЯ: Купа на България
18:45Лудогорец - Хебър -:-ФРАНЦИЯ: Лига 1
20:00Лориан - ПСЖ -:-20:00Монако - Лил -:-
22:00Марсилия - Ница -:-
АВСТРАЛИЯ: НПЛ Куинсланд
13:30Пенинсула - Олимпик ФК -:-13:30Съншайн Коуст Уондърърс - Куинсланд Лайънс -:-
АВСТРАЛИЯ: Northern NSW State League
13:00Belmont Swansea Utd. - Kahibah -:-13:00Singleton Strikers - Cessnock City Hornets -:-
13:00Thornton Redbacks - Уест Уолсенд -:-
13:00Toronto Awaba Stags - Wallsend Red Devils -:-
АВСТРАЛИЯ: Висша лига на Куинсланд
13:00СВК Тъндър - Broadbeach Utd. -:-АВСТРИЯ: Бундеслига - Шампионска група
19:30А. Клагенфурт - Залцбург -:-19:30Хартберг - ЛАСК -:-
21:30ШК Рапид - Щурм Грац -:-
АЗЕРБАЙДЖАН: Купа на Азербайджан
16:00Габала - Зира -:-19:00Карабах - Нефтчи Баку -:-
АЗИЯ: AFC Шампионска лига - Плейофи
13:00Йокохама М. (Jpn) - Улсан ХД (Kor) -:-АЗИЯ: AFC Купа - Плейофи
12:00Сентрал Коуст Маринърс (Aus) - Кант (Kgz) -:-АЛБАНИЯ: Купа на Албания
16:00ФК Тирана - Кукеси -:-19:00Влазния - КФ Егнатия -:-
АЛЖИР: Купа на Алжир
22:45КР Белоиздад - УСМ Алжер -:-АНГЛИЯ: Чемпиъншип
21:45Ковънтри - Хъл -:-АНГЛИЯ: Южна Лига - Южна Дивизия
21:45Плимут Паркуей - Хейс & Йединг -:-АНГЛИЯ: Висша лига Под18
14:30Лийдс U18 - Дарби U18 -:-АНДОРА: Купа на Андора
21:30Интер Клуб Ескалдес - Пас де ла Каса -:-АРЖЕНТИНА: Примера насионал
01:00Феро - Алварадо -:-АРЖЕНТИНА: Примера Б - Апертура
21:30Акасусо - Сакачиспас -:-АРЖЕНТИНА: Лига на резервите - Първи етап
21:00Дефенса и Хустисия 2 - Уракан 2 -:-21:00Ланус 2 - Индепендиенте 2 -:-
21:00Химнасия Л.П. 2 - Росарио Сентрал 2 -:-
АРУБА: Дивисион ди Онор - Изпадане
03:00Каравел - Йонг Аруба -:-БЕЛАРУС: Висша лига - жени
15:00Сморгон W - ФК Гомел W -:-БЕЛГИЯ: Юпилер Лига - Шампионска група
21:30Андерлехт - Серкъл Брюж КСВ -:-21:30Клуб Брюж - Генк -:-
БЕЛГИЯ: Първа Национална - Жени
20:00Стандарт Лиеж II W - Клуб Брюж II W -:-БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: WWIN Лига БиХ
16:00Борац Баня Лука - Посуше -:-16:00Вележ Мостар - Слога -:-
16:00Железничар - Широки Брег -:-
16:00Звезда 09 - Тузла Сити -:-
16:00Зрински - ФК Сараево -:-
16:00Игман К. - ГОСК Габела -:-
БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: Първа лига - РС
17:30Железничар Баня Лука - Сутиеска Фоча -:-17:30Козара - Мърконич град -:-
17:30Любич Пърнявор - Фамос Войковици -:-
17:30Невесине - БСК Баня Лука -:-
17:30Приедор - Леотар -:-
17:30Романия Пале - Лактаси -:-
17:30Славия - Дрина Зворник -:-
19:30Радник Биелина - Омарска -:-
21:00Модрича - Козарска Дубица -:-
БРАЗИЛИЯ: Серия B
03:00Бруске - Мирасол -:-БРАЗИЛИЯ: Гаучо 2
21:00Futvida - Сао Габриел -:-БРАЗИЛИЯ: Маранензе - Плейофи
01:30Мото Клуб - Мараняо -:-БРАЗИЛИЯ: Рораймензе - Втори етап
02:00Сао Раймундо РР - Ривър-РР -:-04:00Рио Негро - Прогресо -:-
БРАЗИЛИЯ: Купа на Североизтока - Плейофи
23:00Баия - КРБ -:-БРАЗИЛИЯ: Бразилейро П20
21:00Америка МГ U20 - Атлетико-МГ U20 -:-21:00Интернасионал U20 - Баия U20 -:-
21:00Палмейрас U20 - Атлетико-ПР U20 -:-
21:00Сеара U20 - Коринтианс U20 -:-
21:30Гояс U20 - Сао Пауло U20 -:-
22:00Крузейро U20 - Форталеза U20 -:-
23:00Сантош U20 - Фламенго U20 -:-
БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Югозападна
16:00Балкан Ботевград - Славия София 2 -:-БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Североизточна
17:00Локомотив Русе - Дунав Русе II -:-ГАНА: Премиър Лига
18:00Дриймс - Бехем Юнайтед -:-ГЕРМАНИЯ: Трета лига
20:00Саарбрюкен - РВ Есен -:-ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Север
20:00Йеделох - Фьоникс Любек -:-20:00Хамбургер II - Олденбург -:-
ГЕРМАНИЯ: Регионална лига Байерн
20:00Байерн II - Бухбах -:-ГЕРМАНИЯ: Оберлига Шлезвиг-Холщайн
19:45Тодесфелде - Пройсен Райнфелд -:-20:30Хоенвещед - Фленсбург -:-
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Бремен
19:30Хемелинген - Бринкумер -:-ГЕРМАНИЯ: Оберлига Нидерзаксен
19:45Ротенбургер - Емден -:-ГЕРМАНИЯ: Оберлига Байерн - Север
19:30Байерн Хоф - Амертал -:-ГЕРМАНИЯ: Оберлига Мителхайм
19:45Шафхаузен - Фрехен -:-ГИБРАЛТАР: Национална лига - Шампионска група
22:00Юръп Пойнт - Ст. Джоузефс -:-ГЪРЦИЯ: Супер Лига - Шампионска група
17:00Ламия - ПАОК -:-19:30Арис - Олимпиакос -:-
20:30АЕК - Панатинайкос -:-
ГЪРЦИЯ: Гама Етники - Група 1
16:00Аетос Варварас - Посейдонас Миханьонас -:-16:00Арис Авато - Кавала -:-
16:00Епаноми - Докса Драмас -:-
16:00М. Александрос Агия Марина - Ханиотис -:-
16:00Орестис Арестиадас - Ники Ефкарпиас -:-
16:00Пантракикос - Арис Петинос -:-
16:00ПАОК Кристонис - Аполон Паралимниу -:-
16:00Термайкос ФК - Верия -:-
ГЪРЦИЯ: Гама Етники - Група 2
16:00Астерас Петрити - Лефкими -:-16:00Астерас Ставру - Анагениси Арта -:-
16:00Еордайкос - Кастория -:-
16:00Килерер - Пиерикос -:-
16:00Неа Артаки - Етникос Неу -:-
16:00Своронос ФК - Закинтос -:-
16:00Трикала ФК - Тиела Кацикас -:-
ГЪРЦИЯ: Гама Етники - Група 3
16:00Визас ФК - Панелефсниакос Ф.К. -:-16:00Елас Сиру - ПАО Варда -:-
16:00Ермионидас-Ермис - Филятрон -:-
16:00Марко - Афанту -:-
16:00Миконос - Месолонги АЕ -:-
16:00Панаргиакос - Родос -:-
16:00Панегиалиос ФК - Коринтос -:-
16:00Пилиу - Тиела Д. -:-
16:00Ялисос - Кианос А. В. -:-
ГЪРЦИЯ: Гама Етники - Група 4
16:00Агиос Николаос - Продефтики -:-16:00Алмирос Газиу - Ацалениос -:-
16:00АО Илисиакос - Параскеви -:-
16:00Атромитос Пирея - Хайдари -:-
16:00Елопиакос - Ермис З. -:-
16:00Епископи - Паниониос -:-
16:00Етникос Пирея - Смирнис -:-
16:00Ипато - Арис Петруполис -:-
16:00Фостирас - Перамайкос -:-
ЕГИПЕТ: Висша лига
17:00Ел Гаиш - Енппи -:-20:00Арабски изпълнители - Замалек -:-
20:00Пирамиди - Нац. банка на Египет -:-
ЕКВАДОР: Серия Б
23:00Манта - Гуаласео -:-03:00Варгас Торес - Гуаякил Сити -:-
23:009 октомври - Чакаритас -:-
ЗАМБИЯ: Супер Лига
16:00ФК МЮЗА - Нквази -:-ЗИМБАБВЕ: Премиър Сокър Лига
16:00Бикита Минералс - Симба Бора -:-16:00Нгези Платинъм - Ядах -:-
16:00Платинум - ЗПК Кариба -:-
16:00ТелУан - Булавайо Чийфс -:-
16:00Херенталс - Хайлендърс -:-
16:00Чикън Ин - Хванге -:-
ИЗРАЕЛ: Държавна Купа
20:30А. Беер Шева - Нетаня -:-ИНДОНЕЗИЯ: Лига 1
11:00Персебая - Бали Юнайтед -:-15:00Персик Кедири - ПСС Слеман -:-
ИСЛАНДИЯ: Купа на Исландия
22:15Валур - Хафнарфьордур -:-22:15КА Асвелир - КР Рейкявик -:-
22:15Тротур - Копавогур -:-
23:00Аугнаблик - Стярнан -:-
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 5
21:00Рапитенса - Молеруса 0:0ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 12
18:45Гран Тарахал - КД Бусанада -:-ИСПАНИЯ: Лига Ф - жени
19:00Лас Планас W - Барселона W -:-ИТАЛИЯ: Серия D - Група C
16:00Болцано - Портогруаро 0:2ИТАЛИЯ: Купа на Италия
22:00Аталанта - Фиорентина -:-КАМЕРУН: Елит Едно - Група на изпадащите
17:00Авион Академи - УМС де Лум -:-17:00АПЕДЖЕС Академи - Фортуна Мфоу -:-
17:00Баменда - Фув Азюр Елит -:-
17:00Унион Дуала - Лес Астрес -:-
17:00Фову Бахам - Бамбутос ФК -:-
КАНАДА: Първенство
04:00Кавалри - Ванкувър ФК -:-КАТАР: КСЛ
18:30Ал Араби - АЛ Маркия -:-18:30Ал Райан - Ал Ахли Доха -:-
18:30Ал Уакра - Ал-Гарафа -:-
18:30Муайтер СК - Катар СК -:-
18:30Ум Салал - Ал-Духаил -:-
18:30Шамал - Ал-Сад -:-
КЕНИЯ: Супер лига
15:00Момбаса Старс - Дараджани Гого -:-КИПЪР: Cyta Championship - Група на изпадащите
18:00Кармиотиса - Отелос Атиену -:-19:00АЕЛ Лимасол - Неа Саламис -:-
КОЛУМБИЯ: Купа на Колумбия
03:40Тайгърс - Кукута -:-23:30Картахена - Уила -:-
00:00Хагуарес де Кордоба - Лянерос -:-
КОНГО: Лига 1 - Група на изпадащите
15:00Селест - АК Рейнджърс -:-17:00ФК Ренесанс - Етоал дьо Киву -:-
КОНГО: Лига 1 - Шампионска група
17:00Егле дю Конго - Лубумбаши Спорт -:-17:00Ст Елоа Люпопо - Дофан Ноар -:-
КОСОВО: Купа на Косово
16:00Дрита - Прищина -:-16:00ФК Балкани - Суха река -:-
КОСТА РИКА: Примера Дивисион - Клаусура
23:00Гресия - Гуанакастека -:-23:00Картахинес - Сантос ДГ -:-
23:00Либерия - Сан Карлос -:-
23:00Пунтаренас ФК - Саприса -:-
23:00Селедон - Ередиано -:-
23:00Спортинг Сан Хосе - Алахуеленсе -:-
ЛИТВА: А Лига
18:00Трансинвест - Хегелман -:-18:00ФК Паневежис - Джиугас Телшяй -:-
19:00Кауно Жалгирис - Банга -:-
20:00Жалгирис - Дайнава Алитус -:-
ЛЮКСЕМБУРГ: Купа на Люксембург
21:00Жьонес Еш - Есперанж -:-21:00Йелоу Бойс - УНА Щрасен -:-
21:00Нидерком - Диферданж -:-
21:00Хостерт - Мондорф -:-
МЕКСИКО: Лига де Експансион МХ - Клаусура - Плейофи
23:00Канкун - Атланте -:-23:00Сакатекас Минерос - Леонес Негрос -:-
23:00Селая - Тапатио -:-
МЕКСИКО: Лига Премиър Серия А
00:00Колима ФК - Мехикали -:-МЕКСИКО: Лига Премиър Серия Б - Плейофи
23:00Сантяго - CDM -:-МОЛДОВА: Купа на Молдова
19:00Зимбру Кишинев - Шериф Тираспол -:-19:00Петрокуб - Балти -:-
НИДЕРЛАНДИЯ: Ередивизие
19:45Твенте - Алмере Сити -:-22:00Аякс - Екселсиор -:-
НИКАРАГУА: Лига Примера - Клаусура
00:00Матагалпа - Манагуа ФК -:-НОРВЕГИЯ: NM Къп
19:00Аскьой - Бран -:-19:00Берум - Стабек -:-
19:00Бярг - Осане -:-
19:00В. Хаугесун - Саннес Улф -:-
19:00Ейдсволд - Мьондален -:-
19:00Елверум - HamKam -:-
19:00Киелсос - Конгсвингер -:-
19:00Мандалскамератене - Брюне -:-
19:00Мелхус - Ранхайм -:-
19:00Порс - Одд Гренлан -:-
19:00Раде - Мос -:-
19:00Сторд - Лисеклостер -:-
19:00Стриндхайм - Молде -:-
19:00Стьордалс Блинк - Левангер -:-
19:00Торвастад - Викинг -:-
19:00Треф - Кристиансунд -:-
19:00Ул/Киса - Розенборг -:-
19:00Флекерьой - Егерсундс -:-
19:00Флоя - Тромсьо -:-
19:00Фрам - Арендал -:-
19:00Фрея - Согндал -:-
19:00Фриг - КФУМ Осло -:-
19:00Ход - Олесун -:-
19:00Шервьой - Алта -:-
19:00Юнкерен - Бодьо/Глимт -:-
20:00Ерв - Стрьомгодсет -:-
20:00Тромсдален - Лин -:-
20:05Стромен - Лилестрьом -:-
НОРВЕГИЯ: Купа на Норвегия - Жени
19:30Блиндхайм W - Олесун W -:-ПЕРУ: Лига 2
23:30Деп. Мунисипал - Депортиво Коопсол -:-23:30Карлос Стейн - Пирата -:-
ПОЛША: Дивизия 1
19:00Плоцк - Легница -:-19:00Прушков - Арка Гдиня -:-
21:30Лехия Гданск - Полония Варшава -:-
ПОЛША: Купа на Полша - жени
17:00УКС ШМС Лодз W - ГКС Катовице W -:-18:00Гданск W - Шльонск Вроцлав W -:-
ПОРТУГАЛИЯ: Лига Португалия 2
22:15АВС - Порто B -:-РУМЪНИЯ: Лига 1 - Група на изпадащите
16:45У. Клуж - Поли Яши -:-РУМЪНИЯ: Лига 1 - Шампионска група
19:00Фарул Констанца - Рапид Букурещ -:-21:45Сепси - ФКСБ -:-
РУМЪНИЯ: Лига 2 - Шампионска група
17:00Севисул Селимбар - Миеркуря Чук -:-19:00Миовени - Униреа Слобозия -:-
РУМЪНИЯ: Лига 1 - жени - Група на изпадащите
15:00Банат W - КСМ Александрия W -:-РУМЪНИЯ: Лига 1 - жени - Шампионска група
12:30Политехника Тимишоара W - Миеркуря Чук W -:-16:30Ол. Клуж W - Фарул Констанца W -:-
РУСИЯ: Висша лига
16:00Оренбург - Динамо Москва -:-18:15Пари НН - Локомотив Москва -:-
20:30Зенит - Рубин Казан -:-
20:30Краснодар - Балтика -:-
РУСИЯ: ФНЛ
12:00СКА Хабаровск - Родина Москва -:-16:00Тюмен - Ч. Новоросийск -:-
17:00Алания Владикавказ - Кубан -:-
17:00Волгар Астрахан - Торпедо Москва -:-
17:30Акрон Толиати - Ленинградец -:-
18:00Нефтехимик - Шинник Ярославъл -:-
18:00Сокол Саратов - Енисей -:-
19:00Химки - Камаз -:-
19:30Динамо Махачкала - Арсенал Тула -:-
РУСИЯ: ФНЛ 2 - Златна дивизия А - Пролетен сезон
14:30Краснодар 2 - Муром -:-16:30ФК Новосибирск - Родина Москва 2 -:-
18:00Металург Липецк - Челябинск -:-
18:30Чайка Песчанокопское - Уфа -:-
19:00Р. Волгоград - Велес Москва -:-
РУСИЯ: ФНЛ 2 - Сребърна дивизия А - Пролетен сезон
16:00Машук Пятигорск - Д. Брянск -:-16:00Омск - Спартак Кострома -:-
17:00Волга Уляновск - Химик -:-
18:00Авангард Курск - Калуга -:-
18:00Текстилчик - Миас -:-
РУСИЯ: ФНЛ 2 - Дивизия Б - Група 1
16:00Кубан Холдинг - Спартак Налчик -:-16:00ФК Победа - ФК Севастопол -:-
САУДИТСКА АРАБИЯ: Дивизия 1
19:15Ал Букайрия - Ал-Кадисия -:-19:15Ал Джабалайн - Ал Найма -:-
20:45Джеда - Ал Кайсома -:-
СВЯТ: Приятелски международни срещи
11:30Мароко U18 - Гватемала U18 -:-12:00Мали U18 - Саудитска Арабия U18 -:-
16:00Еквадор U18 - Словакия U18 -:-
16:30Турция U18 - Ямайка U18 -:-
17:00Либия U17 - Алжир U17 -:-
20:00Мароко U17 - Египет U17 -:-
СЕВЕРНА И ЦЕНТРАЛНА АМЕРИКА: Шампионска купа на КОНКАКАФ
05:15Клуб Америка - Пачука -:-СИЕРА ЛЕОНЕ: Висша лига
20:00Бо Рейнджърс - Реал Репъбликанс -:-20:00Ийст Енд Лайънс - Уилбърфорс Страйкърс -:-
СЛОВАКИЯ: 2ра Лига
16:00Слован Братислава B - Малженице -:-17:30Д. Кубин - ФК Хуменне -:-
17:30Л. Микулаш - Требишов -:-
17:30Петржалка - Спишска Нова Вес -:-
17:30Поважска Бистрица - Комарно -:-
17:30Пухов - Прешов -:-
17:30Шаморин - Жилина B -:-
20:00Миява - Похроние -:-
СЛОВАКИЯ: 4. Лига - Запад
18:30Блава - Пата -:-СЛОВАКИЯ: 1. Лига - жени - Група на изпадащите
16:00ГФК W - Прешов W -:-СЛОВЕНИЯ: Купа на Словения
21:00НД Горица - Белтинци -:-СОМАЛИЯ: Национална лига
15:30Елман - Жиньо -:-СЪРБИЯ: Сръбска лига - Изток
17:30Будучност Поповац - Синджелич -:-17:30Власина - Тимочанин -:-
17:30Джердап - Раднички Свилайнац -:-
17:30Йединство Крушевац - СФС Борац -:-
17:30Мешево - Раднички Пирот -:-
17:30Парачин - Ягодина -:-
17:30Пчиня - Житораджа -:-
17:30Траял Крушевац - Дунав Прахово -:-
СЪРБИЯ: Купа на Сърбия
17:00Раднички 1923 - Войводина -:-20:00Цървена звезда - Партизан -:-
ТАЙЛАНД: Купа на Лигата
14:00Чианграй Юн - Порт МТИ ФК -:-14:30Ратчабури - Патум Юнайтед -:-
15:00Бурирам - Лампхун Уориър -:-
ТОГО: Национален шампионат
17:00АСК Кара - ОТР -:-17:00Баракуда - Антант II -:-
17:00Гбикинти Басар - Еспоар -:-
17:00Гболои-Сю - Думбе -:-
17:00Какадъл - Бина -:-
17:00Кара - Гомидо -:-
17:00Семаси - Динамик Тоголе -:-
17:00Тамбо - Униспорт -:-
ТУРКМЕНИСТАН: Йокари лига
15:00Енергетик - Ахал -:-15:00Копетдаг Асгабат - ФК Ашхабад -:-
15:00Шагадам - Алтин Асир -:-
ТУРЦИЯ: Купа на Турция
20:30Трабзонспор - Карагюмрюк -:-УГАНДА: Висша лига
16:00Експрес ФК - Аиртел Китара -:-19:00НЕК ФК - БУЛ -:-
УКРАЙНА: Първенство - жени - Група на изпадащите
16:00Пантърс ФК Уман W - Днипро-1 W -:-УКРАЙНА: Първенство - жени - Шампионска група
12:00Шахтьор Донецк W - Кривбас W -:-УНГАРИЯ: Купа на Унгария
21:00Ниредхаза - Ференцварош -:-УРУГВАЙ: Примера Дивисион - Апертура
21:00Рампла Хуниорс - Дефенсор Сп. -:-ФАРЬОРСКИ ОСТРОВИ: Купа на Фарьорските острови
18:30Сандур - АБ Аргир -:-18:30ФК Судурой - ТБ Твьоройри -:-
18:30Хойвик - Викингур -:-
19:30Клаксвик - ХБ Торсхавн -:-
ФИНЛАНДИЯ: Вейкауслига
19:00СЯК - ХИК -:-ФИНЛАНДИЯ: Първа лига
18:30ДжаПС - СалПа -:-18:30КТП - СЯК Академия -:-
18:30Микели - ДЖИППО -:-
18:30ПК-35 - ТПС -:-
18:30Яро - КаПа -:-
ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група Б
18:30Поксют - Тампере Юн -:-19:00П-Ирот Раума - ХЯС -:-
19:00ТПВ - Илвес-Кисат -:-
19:00Хонка - ЕБК -:-
ФИНЛАНДИЯ: Купа на Финладия
19:30FC Kirkkonummi - Кески-Уусимаа -:-20:00Тове - Хака 2 -:-
20:10ЛПС - ЕПС 2 -:-
ФРАНЦИЯ: Дивизия 1 - Жени
19:30Дижон W - Реймс W -:-19:30Лил W - Бордо W -:-
19:30Лион W - Гингам W -:-
19:30Льо Авър W - Фльори 91 W -:-
19:30Монпелие W - Ст. Етиен W -:-
19:30ПСЖ W - Париж ФК W -:-
ХАИТИ: Национално първенство - Откриваща серия
23:00Расинг Хаитиен - Америка дес Кайес -:-ХОНДУРАС: Лига Насионал - Клаусура
04:00Реал Еспаня - Хенесис -:-ЧАД: Висша дивизия - ЛПФН
17:45Еглон - Емат -:-17:45Старс Дж. Талънтс - АС Пси -:-
17:45Фарча - Турбийон -:-
ЧЕРНА ГОРА: Втора лига
18:00Беране - Искра -:-18:00Бокел - Ком Подгорица -:-
18:00Интернасионал - Игало -:-
18:00Отрант - Ловчен -:-
18:00ФК Подгорица - Гърбал -:-
ЧЕХИЯ: МОЛ Къп
19:00Пилзен - Злин -:-ЧЕХИЯ: Краловохрадецки КП
18:30Червени Костелец - Солнице -:-ЧЕХИЯ: Либерецки КП
18:30Седмихорки - Слован Храдек над Нисоу -:-ЧЕХИЯ: Лига Под19
12:00Ихлава U19 - Спарта Прага U19 -:-14:00Карвина U19 - Баник Острава U19 -:-
ШВЕЙЦАРИЯ: Чалъндж Лига
20:30Стад Нион - Вадуц -:-ШВЕЦИЯ: Алсвенскан
20:00АИК - Вернаму -:-20:00Бромапойкарна - Сириус -:-
20:00ИФК Гьотеборг - Хекен -:-
ШОТЛАНДИЯ: Лига Хайланд
22:00Брора Рейнджърс - Уик Академи -:-ЮЖНА АМЕРИКА: Копа Либертадорес - Групова фаза
01:00Естудиантес Л.П. (Arg) - Гремио (Bra) -:-01:00Каракас (Ven) - Росарио Сентрал (Arg) -:-
03:00Атлетико-МГ (Bra) - Пенярол (Uru) -:-
03:00Ливърпул М. (Uru) - Сан Лоренцо (Arg) -:-
03:30Коло Коло (Chi) - Алианса Лима (Per) -:-
05:00Хуниор (Col) - ЛДУ Кито (Ecu) -:-
ЮЖНА АМЕРИКА: Копа Судамерикана - Групова фаза
01:00Унион Ла Калера (Chi) - Крузейро (Bra) -:-03:00Депортиво Гарсиласо (Per) - Куяба (Bra) -:-
03:00Спортиво Тринидензе (Par) - Насионал Потоси (Bol) -:-
03:30Архентинос Хрс (Arg) - Коринтианс (Bra) -:-
05:00Петролера (Col) - У. Католика (Ecu) -:-
ЯПОНИЯ: Купа на Лигата
13:00Блаублиц - Шонан -:-13:00Кумамото - Саган Тосу -:-
13:00Кусацу - Кашива -:-
13:00Нагано - Киото -:-
13:00Нара Клуб - Хирошима -:-
13:00Окаяма - Йокохама -:-
13:00Рюкю - Г-Осака -:-
13:00Тояма - Шимизу -:-
13:30Гайнаре Тотори - Урава -:-
Заложете на Футбол от своето моб. устройство с bet365!
Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »
m.Flashscore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от Flashscore.com поради технически причини.