Футбол » 01.04.2024 » Всички
Заложете на Футбол от своето моб. устройство с bet365!
БЪЛГАРИЯ: Втора лига
15:30Янтра Габрово - Монтана -:-16:00ЦСКА 1948 II - Литекс Ловеч -:-
ИСПАНИЯ: ЛаЛига
21:00Виляреал - Атл. Мадрид -:-ИТАЛИЯ: Серия А
12:30Болоня - Салернитана -:-15:00Каляри - Верона -:-
15:00Сасуоло - Удинезе -:-
18:00Лече - Рома -:-
20:45Интер - Емполи -:-
АВСТРАЛИЯ: А-Лига
06:00Макартър ФК - Сидни Уондърърс -:-АВСТРАЛИЯ: НПЛ Виктория
09:00Оукли Кенънс - Данденонг Тъндър 2:0АНГЛИЯ: Чемпиъншип
13:30Лестър - Норич -:-16:00Бирмингам - Престън -:-
16:00Ковънтри - Кардиф -:-
16:00Мидълзбро - Шефилд Уен -:-
16:00Плимут - Бристол Сити -:-
16:00Родъръм - Милуол -:-
16:00Стоук Сити - Хъдърсфилд -:-
16:00Суонзи - КПР -:-
16:00Съндърланд - Блекбърн -:-
16:00Уест Бром - Уотфорд -:-
18:30Ипсуич - Саутхямптън -:-
21:00Лийдс - Хъл -:-
АНГЛИЯ: Лига 1
16:00Блекпул - Уикъмб -:-16:00Болтън - Рединг -:-
16:00Бристол Роувърс - Шросбъри -:-
16:00Бъртън - Барнзли -:-
16:00Карлайл - Линкълн -:-
16:00Кеймбридж Юн - Уигън -:-
16:00Лейтън Ориент - Питърбро -:-
16:00Нортхямптън - Порт Вейл -:-
16:00Оксфорд Юн - Флийтууд -:-
16:00Чарлтън - Стивънидж -:-
16:00Челтънъм - Екзитър -:-
АНГЛИЯ: Лига 2
14:00Гримсби - Брадфорд -:-16:00Крю - Форест Грийн -:-
16:00Мансфийлд - Акрингтън -:-
16:00Моркамб - Бароу -:-
16:00Нотс Каунти - Милтън Кийнс Донс -:-
16:00Нюпорт - Кроули -:-
16:00Стокпорт - Уимбълдън -:-
16:00Сътън - Суиндън -:-
16:00Транмиър - Колчестър -:-
16:00Уолсол - Солфърд -:-
16:00Харогейт - Джилингам -:-
АНГЛИЯ: Национална лига
16:00Алдършот - Доркинг -:-16:00Барнет - Оксфорд Сити -:-
16:00Бромли - Уокинг -:-
16:00Дагенъм & Ред - Ебсфлийт -:-
16:00Ийстлей - Мейдънхед -:-
16:00Олтринкъм - Олдъм -:-
16:00Рочдейл - Хартлипул -:-
16:00Саутенд - Боръм Ууд -:-
16:00Уелдстоун - Солихъл Мурс -:-
16:00Файлд - Гейтсхед -:-
16:00Халифакс - Йорк -:-
16:00Честърфийлд - Кидърминстър -:-
АНГЛИЯ: Национална лига - Север
16:00Бишъпс Стортфорд - Банбъри -:-16:00Бракли Таун - Тамуърт -:-
16:00Кингс Лин - Скарбъро -:-
16:00Кързън Аштън - Саут Шийлдс -:-
16:00Питърбро Спортс - Глостър -:-
16:00Ръшъл - Бостън -:-
16:00Саутпорт - Скънторп -:-
16:00Спенимур - Фарзли -:-
16:00Уорингтън - Дарлингтън -:-
16:00Херефорд - Бъкстън -:-
16:00Честър - Алфретън -:-
16:00Чорли - Блит -:-
АНГЛИЯ: Национална лига - Юг
14:00Уеймът - Йоувил -:-16:00Брейнтрий - Хемъл Хемстед -:-
16:00Дартфорд - Ийстборн Бъро -:-
16:00Доувър - Челмсфорд -:-
16:00Ейвли - Хавънт & У -:-
16:00Мейдстоун - Уелинг -:-
16:00Слау - Ст. Олбанс -:-
16:00Таунтън - Бат -:-
16:00Тонбридж - Фарнбъро -:-
16:00Торки - Уестън-Супер-Меър -:-
16:00Уортинг - Хемптън & Ричмънд -:-
16:00Чипенъм - Труро -:-
АНГЛИЯ: НПЛ Висша дивизия
16:00Басфорд - Уъркзоп -:-16:00Брадфорд ПА - Радклиф -:-
16:00Гейнсбъро - Стафорд -:-
16:00Ланкастър - Бамбър Бридж -:-
16:00Матлок - Илкъстън -:-
16:00Уитби - Морпет -:-
16:00Уорингтън Райландс - Марийн -:-
16:00Уоркингтън - Адъртън -:-
16:00ФК Юнайтед - Аштън Юн. -:-
16:00Хайд - Макълсфийлд -:-
АНГЛИЯ: Южна Лига - Централна Дивизия
14:00Нийдъм Маркет - Съдбъри -:-16:00Баруел - Лонг Ийтън -:-
16:00Бромсгроув - Телфорд -:-
16:00Бъркамстед - Хичин -:-
16:00Микълоувър - Колвил -:-
16:00Редич - Стурбридж -:-
16:00Ройстън - Лейстън -:-
16:00Ст. Айвс - Стамфорд -:-
16:00Стратфорд - Кетъринг -:-
16:00Хелсоуен - Алвечърч -:-
АНГЛИЯ: Южна Лига - Южна Дивизия
16:00АФК Тотън - Уолтън & Хершам -:-16:00Блекнел - Шолинг -:-
16:00Гоуспорт - Уинчестър -:-
16:00Дидкът - Суиндън С -:-
16:00Дорчестър - Тивъртън -:-
16:00Мертир Таун - Хънгърфорд -:-
16:00Плимут Паркуей - Пуул -:-
16:00Салисбъри - Бейсингстоук -:-
16:00Хароу - Чешъм -:-
16:00Хейс & Йединг - Хендън -:-
АНГЛИЯ: Истмиън лига - Висша дивизия
16:00Билърики - Конкорд -:-16:00Енфилд Таун - Чесхънт -:-
16:00Канви - Хорнчърч -:-
16:00Каршалтън - Дълуич Хамлет -:-
16:00Луис - Уайтхоук -:-
16:00Маргейт - Крей Уондърърс -:-
16:00Уингейт & Финчли - Потърс -:-
16:00Хаштаг - Харингей -:-
16:00Хейстингс - Фолкстоун -:-
16:00Хоршъм - Богнър Риджис -:-
16:00Чатъм - Кингстониън -:-
АНТИГА И БАРБУДА: АБФА Висша лига
23:00Астън Вила - Гренейдс -:-00:00САП - Уиликийс -:-
02:00Емпайър ФК - Суитс -:-
АРЖЕНТИНА: Купа на професионалната лига
23:30Индепендиенте - Атл. Тукуман -:-02:00Инд. Ривадавия - Банфийлд -:-
00:00Платенсе - Годой Крус -:-
АРЖЕНТИНА: Примера насионал
00:00Браун Адроге - Депортиво Мадрин -:-00:00Сан Мартин С.Х. - КА Естудиантес -:-
01:00Депортиво Морон - Атлетико Атланта -:-
20:30Дефенсорес де Белграно - Сан Телмо -:-
21:00Клуб Атлетико Митре - Алдосиви -:-
АРЖЕНТИНА: Торнео Федерал
23:00Чиполети - Олимпо Баия Бланка -:-21:30Гутиерес Мендоса - Уракан Лас Ерас -:-
23:00Спортиво Лас Парехас - Дефенсорес Белграно ВР -:-
АРЖЕНТИНА: Примера Б - Апертура
20:30Док Суд - Лаферере -:-20:30Фландрия - Канюелас -:-
АРЖЕНТИНА: Примера С - Апертура
20:30Берасатеги - Сентрал Кордоба -:-20:30Депортиво Еспаньол - КСР Еспаньол -:-
20:30Депортиво Парагуайо - Хувентуд Унида С. М. -:-
20:30Деф. де Камбасерес - Леандро Н. Алем -:-
20:30Спортиво Баракас - Мерседес -:-
АРЖЕНТИНА: Торнео Промосионал Аматер - Апертура
20:30Баранкас - Есейса -:-20:30Естрея Дел Сур - Евертон Ла Плата -:-
АРМЕНИЯ: Висша лига
15:00BKMA - Западна Армения -:-БЕЛГИЯ: Юпилер Лига - Шампионска група
13:30Серкъл Брюж КСВ - Клуб Брюж -:-18:30Генк - Роял Юнион СЖ -:-
БОЛИВИЯ: Професионална дивизия - Апертура
23:30Боливар - Ориенте Петролеро -:-01:30Аурора - Блуминг -:-
БРАЗИЛИЯ: Кариока - Купа на Рио
23:30Ботафого - Боавища -:-БРАЗИЛИЯ: Рондониензе
23:00Вилена ЕК - Униао Какоалензе -:-БРАЗИЛИЯ: Катаринензе П20
20:00Фигуерензе U20 - Насао U20 -:-БРАЗИЛИЯ: Гояно П20
20:30Серадо ЕК U20 - Итаберай U20 -:-ВЕНЕЦУЕЛА: Лига ФУТВЕ - Апертура
01:00Пуерто Кабейо - Монахас -:-ВЕНЕЦУЕЛА: Лига ФУТВЕ 2 - Апертура
23:00Боливар - Миранда -:-ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Север
14:00Фьоникс Любек - Хановер II -:-15:00Бремер - Йеделох -:-
15:00Шпеле-Венхаус - ШК Вайхе-08 -:-
ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Североизток
13:00Енерги Котбус - Айленбург -:-13:00Хеми Лайпциг - Мойзелвиц -:-
ГЕРМАНИЯ: Оберлига NOFV - Юг
14:00Плауен - Магдебург II -:-ГЕРМАНИЯ: Оберлига Шлезвиг-Холщайн
14:00Ноймюнстер - Пройсен Райнфелд -:-14:00Хайдер СФ - Тодесфелде -:-
15:00Хоенвещед - Айхеде -:-
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Хамбург
14:00Буххолц 08 - Алтона -:-ГЕРМАНИЯ: Оберлига Бремен
14:00Леер - Аумунд-Фегезак -:-15:00ОтложенБлокдик - Бремерхавен -:-
15:00ОтложенБлументалер - Фатан Бремен -:-
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Нидерзаксен
14:00Ротенбургер - Емден -:-15:00Борнрайе - Айлвезе -:-
15:00БШФ Реден - Айнтрахт Целе -:-
15:00Хееслинген - Егесторф-Лангредер -:-
15:00Шьонинген - Форсфелде -:-
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Вестфален
14:00Еркеншвик - Шпрокхьовел -:-15:00АШК 09 Дортмунд - Шермбек 2020 -:-
15:00Брунингхаузен - Лоте -:-
15:00Гивенбек - Клархолц -:-
15:00Зиген - Бьовингхаузен -:-
15:00Тюркспор Дортмунд - Айнтрахт Райне -:-
15:00Фреден - Енепетал -:-
15:30Финентроп/Баменол - Вестфалия Ринерн -:-
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Хесен
14:00Гийсен - Фернвалд -:-15:00Вайденхаузен - Валдгирмес -:-
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Мителхайм
15:00Германия Теверен - Фрехен -:-15:00ФфЛ Фихтал - Бон-Ендених 08 4:1
15:15Шафхаузен - Хурт -:-
ГРУЗИЯ: Crystalbet Erovnuli Liga 2
14:00Спаери - ВИТ Грузия -:-14:00ФК Гареджи Сагареджо - Динамо Тбилиси 2 -:-
ДАНИЯ: Суперлига - Шампионска група
14:00ФК Копенхаген - Брьондби -:-16:00Мидтиланд - Нордселанд -:-
18:00Силкеборг - Орхус -:-
ДАНИЯ: 1ва Дивизия - Група за промоция
15:00Хобро - Колдинг ИФ -:-ДАНИЯ: 1ва Дивизия - Група на изпадащите
14:00Хилерьод - Б.93 -:-15:00Кьоге - Хорсенс -:-
ДАНИЯ: Втора Дивизия
13:00Скиве - Хелеруп -:-14:00Брабранд - Есберг -:-
14:00Миделфарт - Тистед ФК -:-
14:00Роскилде - Орхус Фремад -:-
15:00Нюкобинг - ФА 2000 -:-
19:00Ф. Амагер - АБ Копенхаген -:-
ДАНИЯ: 3-та дивизия
13:00Ванльосе - Йънг Бойс ФД -:-13:00Исхой Болдклуб - БК Фрем -:-
13:00Люсенг - Вейгаард -:-
13:30ВСК Орхус - Аварта -:-
14:00Несби - СфБ-Оуре -:-
14:00Холстебро - Холбек -:-
ЕГИПЕТ: Висша лига
21:30Ал Масри - Ал Итихат -:-21:30Енппи - Фарко -:-
21:30Нац. банка на Египет - Ел Даклиех -:-
ЕКВАДОР: Лига Про - Първи етап
01:00Емелек - Инд. дел Вале -:-ЕЛ САЛВАДОР: Примера дивисион - Клаусура
23:15Драгон - Хокоро -:-23:30Платенсе Мунисипал - Санта Текла -:-
23:30Фуерте Сан Франсиско - Метапан -:-
ЗВАЗИЛЕНД: MTN Висша лига
15:00Грийн М. - Манзини Сий Бърдс -:-15:00Йънг Бъфалос - Денвър -:-
15:00Роял Леопардс - Илово -:-
ИЗРАЕЛ: Висша лига - Група на изпадащите
19:00Апоел Йерусалим - Апоел Тел Авив -:-ИЗРАЕЛ: Леумит Лига
18:00Ихуд Бней Шфарам - Апоел Акко -:-18:00Макаби Яфа - Рамат Хашарон -:-
18:00МС Кафр Касим - М. Херцлия -:-
ИНДИЯ: Супер Лига
16:00Хайдербад - Мумбай Сити -:-ИНДИЯ: И-Лига
12:00Намдари - Айзавл -:-15:30ТРАУ ФК - Чърчил Брадърс -:-
ИНДОНЕЗИЯ: Лига 1
15:30Персебая - Деуа Юнайтед -:-ИРАК: Супер Лига
21:30Ал Васат - Ербил -:-21:30Ал Нафт - Ал Караба -:-
21:30Ал Шорта - Ал-Худод -:-
21:30Нафт Ал-Басра - Ал Минаа -:-
ИРЛАНДИЯ: Висша дивизия
14:00Дъндолк - Дроида -:-18:00Ст. Патрикс - Слиго Роувърс -:-
18:00Уотърфорд - Шамрок Роувърс -:-
18:00Шелбърн - Дери Сити -:-
20:45Голуей - Бохемианс -:-
ИРЛАНДИЯ: Дивизия 1
16:00Уексфорд - Корк Сити -:-18:00Атлоун - Трийти Юнайтед -:-
18:00Коб Рамблърс - Лонгфорд -:-
18:00Фин Харпс - Брей -:-
18:00ЮК Дъблин - Кери -:-
ИСЛАНДИЯ: Купа на Исландия
16:00Аугнаблик - Алфтанес -:-20:30Летир - ИХ Хафнарфьордур -:-
ИСЛАНДИЯ: Суперкупа
21:30Викингур Рейкявик - Валур -:-ИТАЛИЯ: Серия Б
12:30Модена - Бари -:-15:00Венеция - Реджана -:-
15:00Козенца - Бреша -:-
15:00Комо - Зюдитирол -:-
15:00Леко - Читадела -:-
15:00Парма - Катандзаро -:-
15:00Пиза - Палермо -:-
15:00Специя - Асколи -:-
18:00Кремонезе - ФералпиСало -:-
20:30Сампдория - Тернана -:-
ИТАЛИЯ: Примавера 1
11:00Лацио U19 - Сампдория U19 -:-11:00Ювентус U19 - Милан U19 -:-
13:00Верона U19 - АС Рома U19 -:-
15:00Дженоа U19 - Монца U19 -:-
КОЛУМБИЯ: Примера А - Апертура
23:10Перейра - Букараманга -:-01:20Инд. Меделин - Америка Де Кали -:-
03:30Деп. Кали - Агилас -:-
КОСТА РИКА: Примера Дивисион - Клаусура
00:00Саприса - Ередиано -:-01:00Пунтаренас ФК - Либерия -:-
01:30Спортинг Сан Хосе - Гуанакастека -:-
03:00Алахуеленсе - Сан Карлос -:-
23:00Гресия - Картахинес -:-
КОСТА РИКА: Лига де Асенсо - Клаусура
23:00Джако - Антиокия -:-ЛИТВА: Л Лига
15:00Банга 2 - Хегелман Литауен 2 -:-МАРОКО: Купа на Трона
00:00Уидад - Младежки спорт Суалем -:-МЕКСИКО: Лига МХ - Клаусура
01:00Атлас - Керетаро -:-03:00Некакса - Клуб Леон -:-
03:36Хуарес - Сантос Лагуна -:-
МЕКСИКО: Лига МК - жени - Клаусура
01:00Пуебла W - Тигрес УАНЛ W -:-03:06Сантос Лагуна W - УНАМ Пумас W -:-
МИАНМАР: МНЛ Купа на Лигата
11:00Рахапура Юнайтед - Мяуади -:-11:00Силвър Старс - Дейгън -:-
11:00Хантаруади Юнайтед - Айеяуади -:-
11:30Испе ФК - Яданарбон -:-
НИДЕРЛАНДИЯ: Еерсте Дивизие
14:30ФК Емен - Гронинген -:-20:00Йонг ПСВ - Рода -:-
НИДЕРЛАНДИЯ: Дерде Дивизие
14:30ТЕК - Хук -:-НОРВЕГИЯ: Елитсериен
14:30Фредрикстад - Бодьо/Глимт -:-17:00Лилестрьом - Кристиансунд -:-
17:00Молде - Стрьомгодсет -:-
17:00Розенборг - Сандефьор -:-
17:00Тромсьо - Бран -:-
19:15Викинг - Сарпсборг 08 -:-
НОРВЕГИЯ: OBOS-лига
17:00Брюне - Старт -:-17:00Волеренга - Согндал -:-
17:00Конгсвингер - Ранхайм -:-
17:00Мос - Лин -:-
17:00Мьондален - Рауфос -:-
17:00Олесун - Стабек -:-
17:00Осане - Левангер -:-
17:00Саннес Улф - Егерсундс -:-
ПАРАГВАЙ: Примера Дивисион - Апертура
23:30Сол де Америка - Хенерал Кабайеро ХЛМ -:-02:002 де Майо - Гуарани -:-
ПЕРУ: Лига - жени
17:30ФБК Мелгар W - Сесар Вайехо W -:-22:00Карлос Манучи W - АД Кантолао W -:-
ПОЛША: Екстракласа
12:30Пуща - Радомяк Радом -:-15:00Стал Миелец - Лех Познан -:-
17:30Видзев Лодз - Корона Киелце -:-
20:00Гурник З. - Легия -:-
ПОЛША: Дивизия 1
12:40Прушков - Полония Варшава -:-15:00Заглембие Сосновец - ГКС Катовице -:-
17:30Мотор Люблин - Тихи -:-
ПОРТУГАЛИЯ: Лига Португалия
21:15Портимонензе - Брага -:-ПОРТУГАЛИЯ: Лига Португалия 2
19:00Бенфика B - Академико Визеу -:-19:00Мафра - Торенсе -:-
ПОРТУГАЛИЯ: Лига Ревеласао П23 - Група на изпадащите
12:00Брага U23 - Санта Клара U23 -:-РЕЮНИОН: Регионале 1
14:00Сен Пиеруаз - Сен-Луизиен -:-РУМЪНИЯ: Лига 1 - Група на изпадащите
19:30Дин. Букурещ - Петролул -:-РУМЪНИЯ: Лига 2 - Шампионска група
16:30Миеркуря Чук - Севисул Селимбар -:-РУСИЯ: ФНЛ
16:00Кубан - Динамо Махачкала -:-САУДИТСКА АРАБИЯ: Саудитска Професионална Лига
21:00Ал Ахли СК - Ал-Итихад ФК -:-21:00Ал-Раид - Ал Халеей -:-
21:00Ал Хазем - Дамак -:-
САЩ: МЛС Некст Про
23:00Спортинг Канзас Сити II - Ст. Луис Сити 2 -:-02:00Вентура Каунти - Такома Дефайънс -:-
02:00Колорадо Рапидс 2 - Лос Анджелис ФК II -:-
СВЯТ: Приятелски клубни срещи
14:00Сунд (Nor) - Смьорос (Nor) -:-18:00Остерьой (Nor) - Ворег (Nor) -:-
СИЕРА ЛЕОНЕ: Висша лига
18:30СЛИФА - Ийст Енд Лайънс -:-СУРИНАМ: SML
01:00Интер Моенготапое - Робинхуд -:-УЕЛС: Уелс Юг
15:30Абъртилъри Блубърдс - Аманфорд -:-15:30Баглан Драгънс - Кармартън Таун -:-
15:30Гойтър Юн - Ланели -:-
15:30Каерау Ели - Афан Лидо -:-
15:30Понтардауе - Кумбран Селтик -:-
15:30Тафс Уел - Камбриън & Клудах -:-
16:00Лантуит Мейджър - Абъргавени Таун -:-
18:30Трефелин - Бритън Фери -:-
УЕЛС: Уелс Север
15:30Бангор 1876 - Ландидно -:-15:30Гийлсфийлд - Гресфорд -:-
15:30Еърбъс - Бъкли -:-
15:30Кайрсус ФК - Денби -:-
15:30Рутин - Престатин -:-
15:30Флинт - Молд Александра -:-
15:30Холиуел - Ланидлойс -:-
15:30Чърк ААА ФК - Портмадог -:-
УЗБЕКИСТАН: Про лига
15:00Достлик Ташкент - Буксоро -:-УКРАЙНА: Висша лига
17:00Рух Лвов - ЛНЗ Черкаси -:-УКРАЙНА: Лига П19
12:00Ворскла Полтава U19 - Динамо Киев U19 -:-УНГАРИЯ: Меркантил Банк Лига
20:00Дьор - Шиофок -:-УРУГВАЙ: Примера Дивисион - Апертура
01:00Уондърърс - Бостън Ривър -:-ФАРЬОРСКИ ОСТРОВИ: Висша лига
16:00Клаксвик - НСИ Рунавик -:-16:00ХБ Торсхавн - ИФ Фуглафьордур -:-
18:00Викингур - Тофтир -:-
18:00Скала ИФ - Б36 Торсхавн -:-
ФРАНЦИЯ: Лига 2
20:45Аячо - Оксер -:-ФРАНЦИЯ: Насионал
16:30Ниор - Орлеан -:-ХАИТИ: Национално първенство - Откриваща серия
23:00Томпет - Триумф Льонкур -:-ХОНДУРАС: Лига Насионал - Клаусура
23:00Хенесис - Маратон -:-01:15Олимпия - Вида -:-
03:30УПНФМ - Реал Сосиедад -:-
ЧИЛИ: Примера Дивисион
23:00Кобрелоа - У. Де Чили -:-01:30У. Еспаньола - Нубленсе -:-
ЧИЛИ: Примера Б
23:00Сан Луис - Антофагаста -:-01:00Сан Маркос де Арика - КД Санта Крус -:-
21:00С. Морнинг - Барнечеа -:-
ЧИЛИ: Сегунда Дивисион
23:00Хенерал Веласкес - Мелипия -:-01:30Провинсиал Овайе - Осорно -:-
00:00Лаутаро - Линарес Унидо -:-
ШВЕЙЦАРИЯ: Супер Лига
14:15Ивердон - Йънг Бойс -:-16:30Грасхопърс - Лозана -:-
16:30Ст. Гален - Люцерн -:-
ШВЕЙЦАРИЯ: Чалъндж Лига
14:15Вадуц - Тюн -:-ШВЕЦИЯ: Алсвенскан
14:00ИФК Гьотеборг - Юргорден -:-14:00Сириус - Халмстад -:-
16:30АИК - Вестерос СК -:-
16:30Елфсборг - Вернаму -:-
ШВЕЦИЯ: Суперетан
13:00Йефле - Хелзингборг -:-13:00Йоребро - Шьовде -:-
15:00Браге - Варберг -:-
ШВЕЦИЯ: Дивизия 1 - Север
13:00Карлстад - Хамарби ТФФ -:-ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Норланд
14:00Умео ФК - Люкста -:-18:30Тефтео ИК - Фрьосьо ИФ -:-
ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Северен Свиаланд
14:00Хюдиксвал - Йерфела -:-ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Южен Свиаланд
15:00Арамейск-Сирианска - ИФК Ескилстюна -:-ЮЖНА АФРИКА: Първенство на фондация Мотсепе
15:00НБ Ла Масия - Платинум Сити -:-ЯМАЙКА: Висша лига
01:00Арнет Гардънс - Портмор -:-22:00Харбър Вю - Монтего Бей -:-
23:00Веър Юнайтед - Трежър Бийч -:-
Заложете на Футбол от своето моб. устройство с bet365!
Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »
m.Flashscore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от Flashscore.com поради технически причини.