Футбол » Утре » Всички
Заложете на Футбол от своето моб. устройство с bet365!
ЕВРОПА: Европейско първенство
16:00Унгария - Швейцария -:-19:00Испания - Хърватия -:-
22:00Италия - Албания -:-
АВСТРАЛИЯ: НВЛ АКТ
08:00Канбера Олимпик - Тайгърс ФК -:-10:45Монаро Пантърс - Гънгалин -:-
АВСТРАЛИЯ: НВЛ на Северен Нови Южен Уелс
07:30Еджуърт И. - Бродмедоу -:-07:30Мейтланд - Нюкасъл Олимпик -:-
07:30Ню Ламбтън - Адамстаун Роузбъд -:-
09:00Лейк Макуори - Валентин Ф. -:-
АВСТРАЛИЯ: НПЛ НСУ
10:00Сидни Олимпик - Съдърланд Шаркс -:-10:30НУС Спирит - Сидни Уондърърс U23 -:-
11:30Уулонгонг Уувс - Блектаун Сити -:-
12:00Ст Джордж Сейнтс - Ст. Джордж Сити -:-
12:00Хилс Юнайтед - Сидни Юн -:-
АВСТРАЛИЯ: НПЛ Куинсланд
10:00Голд Коуст - Пенинсула -:-11:00Рочдейл - Голд Коуст Найтс -:-
АВСТРАЛИЯ: НПЛ Южна Австралия
08:30Аделаида Хърватия Рейдърс - Южна Аделаида -:-08:30Аделаида Юнайтед U23 - Кройдън -:-
08:30Кембълтаун Сити - Аделаида Олимпик -:-
08:30Пара - Аделаида Кометс -:-
10:30ФК Белград - Аделаида Сити -:-
АВСТРАЛИЯ: НПЛ Тасмания
09:30Дейвънпорт - Ланкестън -:-09:45Гленорчи Найтс - Ривърсайд Олимпик -:-
11:30Кингбъро Лайънс - Кларънс Юн. -:-
АВСТРАЛИЯ: НПЛ Виктория
08:00Ейвъндейл ФК - Хюм Сити -:-08:00Манингам Юнайтед Блус - Порт Мелбърн Шаркс -:-
08:15Данденонг Сити - Мелбърн Найтс -:-
08:30Морланд Сити - Ст. Олбънс -:-
11:15Алтона Меджик - Грийн Гъли -:-
12:00Данденонг Тъндър - Оукли Кенънс -:-
АВСТРАЛИЯ: НПЛ Западна Австралия
10:00Бейсуотър - Армадейл -:-10:00Олимпик Кингсуей - Стърлинг Македония -:-
10:00Пърт Глори U23 - Ингълууд Юн -:-
10:00Пърт СК - Уестърн Найтс -:-
10:00Флорийт Атина - Пърт РедСтар -:-
10:00Фримантъл Сити - Балката -:-
АВСТРАЛИЯ: Кепитъл висша лига
06:00Уест Канбера У. - Ану -:-07:15Уага Сити Уондърърс - Канбера Ювентус -:-
08:00Белконен Юн. - Куинбеян Сити -:-
08:00Бриндабела - Канбера Уайт Ийгълс -:-
АВСТРАЛИЯ: Щатска лига на Северен НЮУ
07:30Белмонт Суонзи Юн. - Сеснок Сити Хорнетс -:-07:30Сингълтън Страйкърс - Уест Уолсенд -:-
07:30Торнтън Редбакс - Торонто Ауаба Стагс -:-
АВСТРАЛИЯ: Първа лига на Нов Южен Уелс
08:00Булс Академи - Непиън -:-09:30Хакоа Сидни - Блектаун Спартанс -:-
10:00Кентърбъри Банкстоун - Нортърн Тайгърс -:-
12:00Бонириг Уайт Ийгълс - Интер Лайънс -:-
12:00Дънбар Роувърс - Райдълмиър Лайнъс -:-
12:00Макартър Рамс - МТ Друит Таун -:-
12:00СД Рейдърс - Дълуич Хил -:-
12:00ЮНСУ - Банкстоун Сити Лайънс -:-
АВСТРАЛИЯ: Висша лига на Куинсланд
10:00Мортън Сити Екселсиор U21 - Капалаба -:-11:00Саутсайд Ийгълс - Бризбейн Страйкърс -:-
12:00Ийстърн Събърбс - Ипсуич -:-
АВСТРАЛИЯ: Щатски лига на Южна Австралия
06:30Уест Аделаида - Аделаида Кобрас -:-08:30Аделаида Виктъри - Солсбъри Юн. -:-
08:30Блу Ийгълс - Фулъм Юнайтед -:-
08:30Къмбърланд Юн. - Аделаида Вайпърс -:-
08:30Стърт Лайънс - Плейфорд Пейтриътс -:-
08:30Уестърн Страйкърс - Уест Торенс -:-
АВСТРАЛИЯ: Шампионат на Северна Тасмания
07:15Дейвънпорт U21 - Ланкестън U21 -:-07:15Нортърн Рейнджърс - Ривърсайд Олимпик U21 -:-
07:30Съмърсет - Ланкестън Юнайтед U21 -:-
09:30Ълвърстоун - Бърни Юнайтед -:-
АВСТРАЛИЯ: Шампионат на Южна Тасмания
07:30Хобарт Сити - Юнивърсити ъф Тасмания -:-07:30Хоубарт Юн. - Сайт Ийст Юн. -:-
АВСТРАЛИЯ: Висша лига на Виктория
08:00Ийстърн Лайънс - Уестърн Юн. U21 -:-08:00Лангуорин - Мелбърн Сити U21 -:-
08:00Норт Джилонг - Мелбърн U21 -:-
АВСТРАЛИЯ: Лига на Западна Австралия
10:00Кокбърн Сити - Кингсли Уестсайд -:-10:00Мандура Сити - Рокингам Сити -:-
10:00Мърдок Мелвил - Гуелъп Хърватия -:-
10:00Недландс - Субиако -:-
10:00Соренто - Госнълс Сити -:-
12:00Дианела Уайт Ийгъл - Джундалъп Юн. -:-
АВСТРАЛИЯ И ОКЕАНИЯ: OFC Купа на Нациите
07:00Соломонови острови - Вануату -:-АВСТРИЯ: Тирол - Група за промоция
14:30Фюген - СК Ст. Йохан -:-16:30Кицбюел - Тирол (Am) -:-
16:30ФК Фолдерс - Ебс -:-
АВСТРИЯ: Тирол - Група на изпадащите
16:30Инсбрукер АК - Кематен -:-19:00Фьолс - Телфс -:-
АВСТРИЯ: Виена
16:30Зимерингер - ВАФ Бригитенау -:-17:001980 Виена - Мансворт -:-
17:00А XIII-Аухоф Център - Шпортунион Мауер -:-
17:00Кагран - Вайнербергер -:-
АРЖЕНТИНА: Професионална лига
01:00Бока Хуниорс - Велес Сарсфийлд -:-01:00Талерес Кордоба - Платенсе -:-
22:00Унион де Санта Фе - Сан Лоренцо -:-
00:00Уракан - Инд. Ривадавия -:-
АРЖЕНТИНА: Торнео Федерал
03:05Сармиенто Ресистенсия - Сан Мартин Формоса -:-04:00Хувентуд Антониана - Сармиенто де Ла Банда -:-
21:00Вия Митре - Кимбърли -:-
21:30Крусеро дел Норте - Сентрал Норте -:-
23:00Гутиерес Мендоса - Феро Хен. Пико -:-
АРЖЕНТИНА: Примера Б - Апертура
21:00Вия Далмине - Фландрия -:-21:00Вия Сан Карлос - Док Суд -:-
21:00Депортиво Арменио - Екскурсионистас -:-
21:00Комуникасионес - Акасусо -:-
21:00Линиерс - Сан Мартин Бурсако -:-
21:00Мидланд - Лаферере -:-
АРЖЕНТИНА: Примера С - Апертура
01:00Итусаинго - КСР Еспаньол -:-21:00Ел Порвенир - Депортиво Еспаньол -:-
21:00Клуб Лухан - Атлас -:-
21:00Сентрал Кордоба - Клейпол -:-
21:00Спортиво Баракас - Деф. де Камбасерес -:-
21:00Хенерал Ламадрид - Викториано А. -:-
21:00Хусто Хосе де Уркиса - Депортиво Парагуайо -:-
21:00Юпанки - Реал Пилар -:-
22:00Мерседес - Сентрал Байестер -:-
АРЖЕНТИНА: Примера А - жени - Апертура
15:00КА Естудиантес W - Банфийлд W -:-17:00Бока Хуниорс W - Сан Лоренцо W -:-
21:00Сан Луис W - Индепендиенте W -:-
БЕЛАРУС: Висша лига
16:00Слуцк - Дин. Минск -:-18:00Динамо Брест - Дняпро -:-
20:00Неман - БАТЕ -:-
БЕЛАРУС: Първа лига
16:00Бумпром Гомел - Шахтьор Солигорск 2 -:-17:00Белшина - Островец -:-
18:00Лида - Енергетик-БГУ Минск -:-
БЕЛАРУС: Висша лига - жени
15:00Сморгон W - Дин. Минск W -:-17:00Бобруйчанка W - Минск ФК W -:-
БЕНИН: Лига 1 - Шампионска група
18:00Айема - АСПАК -:-18:00Ас Котону - Драгънс -:-
18:00АС Собемап - Рукан -:-
18:00Дадже - Бани Гансе -:-
18:00Дамиса - ФК Лото -:-
18:00Кавалиърс - Еспоар -:-
18:00Котон ФК - ЖС Побе -:-
18:00Такунин - Динамо Абомей -:-
БРАЗИЛИЯ: Серия А
00:30Брагантино - Жувентуде -:-БРАЗИЛИЯ: Серия B
01:00Операрио - Сантош -:-03:00Авай - Гуарани -:-
21:30Америка МГ - КРБ -:-
23:00Понте Прета - Новоризонтино -:-
00:00Итуано - Пайсанду Па -:-
БРАЗИЛИЯ: Серия C - Първи етап
23:00Апаресиденсе - Томбензе -:-23:00КСА - Ботафого ПБ -:-
БРАЗИЛИЯ: Серия D
21:30Аудакс РЖ - Реал Нороесте -:-22:00АЕ Алтош - Агуя де Мараба -:-
22:00Патросинензе - Интернасионал де Лимейра -:-
22:00Ретро - АСА -:-
23:00КСЕ - Сержипи -:-
23:00Порто Вельо - Рио Бранко -:-
00:00Бара ФК - Авенида -:-
00:00Мисто - Ипора -:-
БРАЗИЛИЯ: Баяно 2
21:00SSA - Фейрензе -:-00:00Коло К. - Порто СК -:-
БРАЗИЛИЯ: Кариока 2
20:45Американо - Дуки ди Кашиас -:-20:45Америка РЖ - СЕАК/Араруама -:-
20:45Марика - Артсул -:-
20:45Олария - Гонсалензе -:-
20:45Резенде - Серано ФК -:-
БРАЗИЛИЯ: Сеарензе 3
22:00Кишада - Итарема -:-БРАЗИЛИЯ: Гаучо 2
01:30Веранополиш - Бразил Фароупиля -:-21:00Гаучо - ЕК Крузейро -:-
00:00Пелотас - Сао Габриел -:-
БРАЗИЛИЯ: Гояно 2
21:30Инумаш - Санта Елена -:-21:30Оувидорензе - Триндаде -:-
22:00Анаполина - Сентро Оесте -:-
БРАЗИЛИЯ: Маранензе - Плейофи
21:45Мараняо - Сампайо Кореа -:-БРАЗИЛИЯ: Матогросензе 2 - Плейофи
23:00Касерес - Синоп -:-БРАЗИЛИЯ: Минейро 2
21:00Норт Ешпорте Клубе - Маморе -:-21:30Тупи-МГ - Демократа СЛ -:-
22:00Варжиня - Боа -:-
БРАЗИЛИЯ: Параензе Б2
15:30Беленензе - Фонте Нова -:-15:30Венъс - Амазония ИФК -:-
БРАЗИЛИЯ: Паранаензе 2
22:00Апукарана СК - Ларанжа Меканика -:-00:30Парана - Патриотас -:-
БРАЗИЛИЯ: Паулиста Б - Първи етап
01:30Паулиста - Фламенго СП -:-21:00АЕА Арасатуба - Интер де Бебедоуро -:-
21:00Мауаенсе - Атлетико Моги -:-
21:00Тупа - Фернандополис -:-
21:00Униао Моги - Мантикейра -:-
22:00Сао Карлуш - Барселона СП -:-
БРАЗИЛИЯ: Копа Ешпирито Санто - Първи етап
20:45Витория ЕС - Спорт-ЕС -:-21:00Капишаба СК - Порто Витория -:-
БРАЗИЛИЯ: Копа Паулиста
02:00Баретос ЕК - Комерсиал -:-16:00ЕК Сао Бернардо - Сао Каетано -:-
21:00Жувентуш-ШП - Португеза -:-
21:00Рио Бранко СП - Примавера -:-
21:00Рио Кларо - Сао-Карлензе -:-
21:00Сао Бенто - Капивариано -:-
21:00Такаритинга - Униао Сао Жоао -:-
00:00Вотупорангенсе - Жау -:-
БРАЗИЛИЯ: Акреано П20
23:00Атлетико Акреано U20 - Андира U20 -:-01:00Галвез U20 - СК Умаита U20 -:-
БРАЗИЛИЯ: Алагояно П20
15:30Грота до Факао U20 - Рио Ларго U20 -:-21:00Гавиао Изидорензе U20 - Sao Sebastiao U20 -:-
21:00ОтложенКаноензе U20 - Жакиоба U20 -:-
21:00Сао Домингош U20 - Санта Круз АЛ U20 -:-
21:00СК Пенедензе U20 - Дименсао Капела U20 -:-
21:00УНЕК U20 - КРБ U20 -:-
БРАЗИЛИЯ: Бразилиензе П20
16:00Ботафого ДФ U20 - Реал Бразилия U20 -:-16:00Параноа U20 - CFZ U20 -:-
16:00Сейландия U20 - Сейландензе U20 -:-
21:00Бразилиензе U20 - Лузиания U20 -:-
21:00Канаа U20 - Гремио Валпарайзо U20 -:-
21:00Капитал ДФ U20 - Самамбаензе U20 -:-
21:00Самамбая U20 - Планалтина U20 -:-
БРАЗИЛИЯ: Кариока П20 - Купа на Гуанабара
16:00Бангу U20 - Португеза РЖ U20 -:-16:00Фламенго U20 - Боавища U20 -:-
20:45Вашко U20 - Мадурейра U20 -:-
20:45Волта Редонда U20 - Сампайо Кореа ФЕ U20 -:-
БРАЗИЛИЯ: Катаринензе П20
20:00Авай U20 - Марсилио Диас U20 -:-21:00Джойнвил U20 - Крисиума U20 -:-
БРАЗИЛИЯ: Сеарензе П20
15:30Алвинегро U20 - Santa Cruz CE U20 -:-21:00КА Сеарензе U20 - Сао Жерардо U20 -:-
21:00Флореста ЕК U20 - Оризонте U20 -:-
БРАЗИЛИЯ: Матогросензе П20
22:00Acao U20 - Куяба U20 -:-БРАЗИЛИЯ: Минейро П20
16:00Треш Коракоеш U20 - Сантаритензе U20 -:-21:00Бетим U20 - Футгол U20 -:-
21:00Интер де Минаш U20 - Бостън Сити U20 -:-
21:00Контажем U20 - Атлетико-МГ U20 -:-
21:00XV де Новембро U20 - Америка МГ U20 -:-
БРАЗИЛИЯ: Парайбано П20
21:00Кеймаденсе U20 - Сера Бранка U20 -:-21:00Фемар U20 - Пикуйенсе U20 -:-
БРАЗИЛИЯ: Паранаензе П20 - Втори етап
21:30Араукария U20 - Рио Бранко ПР U20 -:-21:30Лондрина U20 - Коритиба U20 -:-
БРАЗИЛИЯ: Пернамбукано П20 - Втори етап
21:00Наутико U20 - Бело Жардим U20 -:-21:00Сете де Сетембро U20 - Спорт Ресифе U20 -:-
БРАЗИЛИЯ: Сержипано П20
21:00Дорензе U20 - Конфианка U20 -:-21:00Лагарто U20 - Америка СЕ U20 -:-
21:00Олимпико ЕК U20 - Атлетико Глориенсе U20 -:-
21:00Сержипи U20 - Фалкон U20 -:-
БРАЗИЛИЯ: Сул-Матогросензе П20
20:00Кампо Гранде U20 - Sao Gabriel MS U20 -:-20:00ОтложенКампо Гранде U20 - Новоперарио U20 -:-
22:00Дурадош U20 - Ивинйема U20 -:-
22:00Комерсиал МС U20 - Акуидауаненсе U20 -:-
22:00Корумбаензе U20 - Португеза МС U20 -:-
22:00ОтложенОперарио АК U20 - Ивинйема U20 -:-
22:00ОтложенПортугеза МС U20 - Акуидауаненсе U20 -:-
22:00Сете де Дорадос U20 - Операрио АК U20 -:-
22:00ОтложенСете де Дорадос U20 - Дурадош U20 -:-
23:30Новоперарио U20 - Униао АБС U20 -:-
БРАЗИЛИЯ: Бразилейро - жени
23:00Феровиария W - Сантош W -:-БРАЗИЛИЯ: Бразилейро А2 - жени
21:00Жувентуде W - Мисто W -:-БРАЗИЛИЯ: Бразилейро А3 - жени
23:00ОтложенВитория W - Пайсанду Па W -:-БРАЗИЛИЯ: Капишаба - жени
21:00Г.Е.Л. W - Вила Нова ФК W -:-БУРКИНА ФАСО: Висша лига
19:00Козаф - АС Дуан -:-БУРУНДИ: Купа на президента
16:00Фламбо дю Сантр - Рукинзо -:-ВИЕТНАМ: В.Лига 1
13:00Сонг Лам Нге Ан - Тхан Хоа -:-14:00Кхан Хоа - Куанг Нам -:-
14:00Хонг Лин Ха Тин - Виетел -:-
15:15Хо Чи Мин - Нам Дин -:-
ВИЕТНАМ: В. Лига 2
12:00Донг Тап - Донг Най -:-13:00Лонг Ан - ТТБД Фу Донг -:-
14:00Бин Фуок - Хоа Бин -:-
ГРЕНАДА: Висша дивизия
23:00ОтложенПарадайс - Ст. Джонс -:-23:00ОтложенХард Рок - Мт. Рич -:-
ГРУЗИЯ: Лига 3
16:30Бетлеми Кеда - Мерани Тбилиси -:-16:30Боржоми - Иберия 1999 2 -:-
16:30Гардабани - Мерани Мартвили -:-
16:30Гонио - Варкетили -:-
16:30Застафони - Мешакхте Ткибули -:-
16:30Локо. Тбилиси 2 - Гори -:-
17:00Бахмаро - Орби -:-
ДАНИЯ: Втора Дивизия - Група за промоция
15:00Есберг - Нюкобинг -:-15:00Миделфарт - АБ Копенхаген -:-
15:00Орхус Фремад - Роскилде -:-
ДАНИЯ: Втора Дивизия - Група на изпадащите
15:00Брабранд - ФА 2000 -:-15:00Скиве - Тистед ФК -:-
15:00Хелеруп - Ф. Амагер -:-
ДАНИЯ: 3-та дивизия - Група на изпадащите
15:00Вейгаард - Холстебро -:-15:00Йънг Бойс ФД - Ванльосе -:-
15:00СфБ-Оуре - Люсенг -:-
ДАНИЯ: 3-та дивизия - Шампионска група
15:00БК Фрем - Несби -:-15:00ВСК Орхус - Холбек -:-
15:00Исхой Болдклуб - Аварта -:-
ДАНИЯ: Висша лига – жени - Изпадане
15:00Б93 W - Йостербро W -:-15:00Оденсе Ку W - Тистед ФК W -:-
15:00Олборг W - Нествед W -:-
ДАНИЯ: Висша лига – жени - Шампионска група
15:00Брьондби W - Нордселанд W -:-15:00КолдингК W - Орхус W -:-
15:00Кьоге W - Фортуна Хьоринг W -:-
ДОМИНИКАНСКА РЕПУБЛИКА: ЛДФ
23:00Атлантико - Универсидад О&М -:-23:00Мока - Вега Реал -:-
ЕВРОПА: Висша лига (Крим)
17:00Алуща-Крим - Кизилташ -:-18:00Инкомпорт - ТСК Симферопол -:-
18:00Океан Керч - Гвардия -:-
ЕСТОНИЯ: Майстрилига
12:00Калю - Флора -:-12:00Талина Калев - Пайде -:-
14:00Парну ЙК Вапрус - Нарва -:-
ЕСТОНИЯ: Есилига
14:00Елва - Левадия U21 -:-ЕСТОНИЯ: Мейстрилийга - жени
12:30Тамека Тарту W - Табасалу W -:-20:00Виймси ЯК W - ФК Арарат W -:-
ЕТИОПИЯ: Висша лига
15:00Хаваса - Адама Сити -:-18:00Хамберичо Дураме - Сидама Буна -:-
ЗИМБАБВЕ: Премиър Сокър Лига
16:00Булавайо Чийфс - Платинум -:-16:00Нгези Платинъм - Чикън Ин -:-
16:00Симба Бора - Аренел Мувърс -:-
16:00Ядах - Маника -:-
ИРАК: Лига на звездите
18:00Захо - Ал Кува Ал Джавия -:-ИРАН: Хафзи Къп
19:15Сепахан - Сирян -:-19:30Алуминиум Арак - Мес Рафсанджан -:-
ИРЛАНДИЯ: Национална лига - жени
16:00Шелбърн W - Галуей Юнайтед W -:-17:00Бохемианс ЖФК W - Пиймаунт W -:-
20:00Уексфорд W - ДЛР Уейвс W -:-
21:00Слиго Роувърс W - Шамрок Роувърс W -:-
21:30Атлоун W - Трийти Юн W -:-
ИСЛАНДИЯ: 1. Дейлд
17:00Далвик/Рейнир - Кефлавик -:-17:00Лейкнир - Гриндавик -:-
19:00Фьолнир - Тор Акурейри -:-
ИСЛАНДИЯ: Дивизия 2
17:00Фялабигд - Селфос -:-22:00КФГ Гардабаер - Волсунгур -:-
ИСЛАНДИЯ: Besta deild Women
17:00Хафнарфьордур W - Кефлавик W -:-19:00Стярнан W - Тор/КА W -:-
ИСПАНИЯ: Примера РФЕФ - Плейофи за промоция
21:30Малага - Химнастик -:-ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Плейофи за промоция
21:00Ардой - Ангиано -:-ИСПАНИЯ: Лига Ф - жени
13:00Атлетико Мадрид W - Виляреал W -:-13:00Бетис W - Коста Адехе Тенерифе W -:-
13:00Ейбар W - Гранада W -:-
13:00Леванте W - Мадрид К. W -:-
13:00Реал Сосиедад W - Лас Планас W -:-
КАЗАХСТАН: Висша лига
16:00Шахтьор Караганди - Атирау -:-18:00Кайзар Къзълорда - Туран -:-
18:00Тобол - К. Алмати -:-
КАНАДА: Канадска висша лига
03:00Валюр - Пасифик ФК -:-20:00Атл. Отава - Йорк Юнайтед -:-
23:00ХФКс Уондърърс - Фордж -:-
КАНАДА: Канадска Сокър Лига
03:00Сърбиан В.Е. - Scarborough SC -:-КАПЕ ВЕРДЕ: Кампеонато Насионал
20:00Барейрензе - Палмейра -:-20:00Варандиня - Морабеза -:-
20:00Жувентуде - Академика до Фого -:-
20:00Розариензе - АКА -:-
20:00Санжоанензеш - Ултрамарина -:-
20:00ФК Дерби - Боависта да Прая -:-
КЕНИЯ: Висша лига
13:00Бидко Юнайтед - Кариобанги Шаркс -:-13:00Найроби Сити - Какамега Хоумбойз ФК -:-
15:00Мухорони мл. - Таланта ФК -:-
15:00Шабана - Леопардс -:-
16:00Тъскър - Бандари -:-
16:00KCB - Рейнджърс -:-
КЕНИЯ: Супер лига
13:00Гусии - Найроби Юнайтед -:-13:00Луанда Вила - Рейнбоу -:-
15:00Асад - Момбаса Старс -:-
15:00Силибвет - Наивас ФК -:-
КИРГИСТАН: Висша лига
15:00Дордой Бишкек - Kyrgyzaltyn -:-17:15Мурас Юнайтед - Алай Ош -:-
КИТАЙ: Супер Лига
14:35Джъдзян Профешънъл - Чанчун Ятай -:-15:00Хънан Сонгшан Лонгмен - Пекин Гуоан -:-
КИТАЙ: Китайска суперлига
14:00Далиан Инбо - Юнан Юкун -:-14:00Ляонин Тиерен - Фошан Нанши -:-
14:00Хъйлундзян Айс Сити - Гуанси Пингуо Халиао -:-
14:30Нандзин Сити - Кингдао Ред Лайънс -:-
14:30Чонкинг Тонглънлон - Уси Угоу -:-
14:30Шъдзяджуан Гонгфу - Шанхай Джиадинг Хуйлонг -:-
КИТАЙ: Yi Лига
11:00Ганджоу Руиши - Джианши Дарк Хорс -:-11:00Шандун Тайшан B - Рижао Юки -:-
11:00Шънджън Джуниърс - Шанхай Порт B -:-
12:30Куанджоу Ясин - Хунан Ксянгтао -:-
14:30Гуанси Ланханг - Хайкоу Мингченг -:-
КИТАЙ: Супер лига - жени
11:00Дзянсу Сунинг W - Шънси Чанган W -:-11:00Чанчун Дажон W - Хайнан Чонджон W -:-
11:00Шанхай РКБ W - Ухан Дзянда W -:-
КОЛУМБИЯ: Женска лига - Група за промоция
23:30Санта Фе W - Атл. Насионал W -:-22:00Деп. Кали W - Лянерос W -:-
22:00Инд. Меделин W - Петролера W -:-
ЛАТВИЯ: Virsliga
19:00ФК Лиепая - БФК Даугавпилс -:-ЛАТВИЯ: 1. Лига
13:00Тукумс 2000 2 - Скансте -:-15:00ФК Смилтене - Марупе -:-
17:00Леевон ППК - Резекне -:-
19:00ЯФК Вентспилс - Рига ФК 2 -:-
ЛАТВИЯ: 1. Лига - жени
12:00Иецава W - Ригас W -:-13:00Ауда W - Мета W -:-
ЛИБИЯ: Висша лига
18:00Ал Хилал Бенгази - Ал Ахдар -:-ЛИВАН: Висша лига - Етап на победителите
17:00Сафа - Ал Ахед -:-ЛИТВА: А Лига
16:00Хегелман - Судува -:-17:00Шяуляй ФА - Джиугас Телшяй -:-
18:00Банга - Трансинвест -:-
19:00Дайнава Алитус - Кауно Жалгирис -:-
ЛИТВА: Л Лига
18:00ФК Миния - Атмосфера -:-МАВРИЦИЙ: Супер лига
14:30Памплемус - Саван -:-МАКАО: Елитна лига - Група на изпадащите
14:00Университет на Макау - Спортинг Макау -:-МАЛАВИ: Супер Лига
15:30ОтложенБангве Оу Старс - Бака Сити -:-15:30ОтложенКаронга Юнайтед - Мояле Баракс -:-
15:30ОтложенКрек Спортинг - Биг Булетс -:-
15:30ОтложенМайти Уондърърс - Сиво Юн -:-
15:30ОтложенМАФКО - Дедза Дайнамос -:-
15:30ОтложенМАФКО - Читипа Юнайтед -:-
МАЛАЙЗИЯ: Купа на Футболната Асоциация
12:30Селангор - НС Матрикс -:-15:15Джохор ДТ - Келантан ДНФК -:-
15:15Сабах - КЛ Роувърс -:-
МАРОКО: Ботола 2
19:00Дшейра - Дифаа Ел Джадида -:-19:00Кавкаб Маракеш - Шабаб Бен-Герир -:-
19:00Месира Юноши - УСМ Ужда -:-
19:00Олимпик Курибга - Итифак Маракеш -:-
19:00Раджа Бени Мелал - Шабаб Атлас Кенифра -:-
19:00РАК Казабланка - Мекнес -:-
19:00Стад Марока - Рапид Уед Зем -:-
19:00Уидад Фес - Сале -:-
МОЗАМБИК: Лига Депортива де Мапуто
15:30Феровиаро - Брера Чумене -:-МОНГОЛИЯ: Висша лига
11:15Брера Илч - Дерен -:-14:15Ховд - Хоромхон -:-
НИГЕРИЯ: НПФЛ
18:00Катсина Юнайтед ФК - Дома Юнайтед -:-18:00Лоби - Квара -:-
18:00Платеау - Кано -:-
18:00Ривърс Юнайтед ФК - Гомбе -:-
18:00Хартланд - Нигер Торнадос -:-
НИДЕРЛАНДИЯ: Твеете Дивизие - Изпадане
15:30Генемуйден - Екселсиор Мааслаус -:-НИДЕРЛАНДИЯ: Дерде Дивизие - Изпадане - Плейофи
15:00Раалте - ХФФ Юнитас -:-НОРВЕГИЯ: Дивизия 2 - Група 1
15:00В. Хаугесун - Ерв -:-15:00Нутоден - Ход -:-
16:00Арендал - Викинг 2 -:-
16:00Сотра - Орн -:-
16:00Халден - Аик-Тьонсберг -:-
НОРВЕГИЯ: Дивизия 2 - Група 2
15:00Киелсос - Ейдсволд -:-15:00Фолу - Йовик-Лин -:-
16:00Ул/Киса - Стриндхайм -:-
НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 1
14:00Ардал - Хаугесунд 2 -:-14:00Сторд - Фьорде -:-
15:00ОС ТФ - Бярг -:-
15:00Фана - Аскьой -:-
16:00Лодефьорд - Диарв 1919 -:-
16:00Флурьо - Фрея -:-
НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 2
15:00Вигор - Мандалскамератене -:-16:00Виндабярт - Саннес Улф 2 -:-
16:00Фрам - Одс 2 -:-
17:00Порс - Брод -:-
НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 3
15:00К. Осло 2 - Нордщранд -:-15:00Осиден - Опсал -:-
15:00Флинт - Берум -:-
15:00Шайд 2 - Улерн -:-
16:00Осколен - Аскер -:-
16:00Сарпсборг 08 2 - Фриг -:-
НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 4
15:00Стрьомгодсет 2 - Триг/Ладе -:-16:00Нардо - Мелхус -:-
16:00Сурнадал - Биосен -:-
16:00Тилер - Розенборг 2 -:-
НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 5
16:00Локомотив Осло - Фунефос/Вормсунд -:-16:00Льоренскуг - Йелерасен -:-
16:00Спелкавик - Треф -:-
17:00Бьоркеланген - Кристиансунд 2 -:-
17:00Ход 2 - Шетен -:-
НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 6
14:00Бодьо/Глимт 2 - Мьолнер -:-16:00Харстад - Спринт-Йелой -:-
16:00Хьонефос - Фюлингсдален -:-
16:00Шервьой - Флоя -:-
17:00Улфстинд - Елверум -:-
НОРВЕГИЯ: Топсериен Жени
14:00Арна-Бьорнар W - Роа W -:-14:00Волеренга W - Бран W -:-
14:00Колботн W - Осане W -:-
14:00ЛСК Квинер W - Розенборг W -:-
14:00Стабек W - Лин W -:-
НОРВЕГИЯ: Дивизия 1 - жени
13:00Тромсьо W - Викинг W -:-15:00Фюлингсдален W - Одд Гренлан W -:-
ПАРАГВАЙ: Междинна дивизия
00:00Резистенсия - 3 де Фебреро -:-02:30Атл. Тембетари - 12 де Хунио -:-
17:00Реколета - Пасторео -:-
17:00Сп. Карапегуа - Гуайреня ФК -:-
ПЕРУ: Лига 2
21:15АД Кантолао - У. Сан Мартин -:-23:00Аякучо - Бинасионал -:-
23:30Якуабамба - Алианса Уануко -:-
ПЕРУ: Лига - жени
19:00Сесар Вайехо W - Деп. Мунисипал W -:-21:00Биаво W - Алианса Лима W -:-
РЕЮНИОН: Регионале 1
19:00Жана д'Арк - Сан-Сюзан -:-РУМЪНИЯ: Лига 3 - Плейофи за промоция - Промоция - Плейофи
17:30КСМ Фокшани - КС Дин. Букурещ -:-РУСИЯ: ФНЛ 2 - Дивизия Б - Група 4
11:00Урал 2 - Амкар -:-15:00Акрон Толиати 2 - Пари НН 2 -:-
15:00Лада Толиати - Носта -:-
15:00Уралец Нижний Тагил - Рубин Казан 2 -:-
16:00Волна Нижегородска - Сокол Казан -:-
16:00Оренбург 2 - Динамо Барнаул -:-
17:00Киров - Кр. Советов Самара 2 -:-
РУСИЯ: Висша женска дивизия
10:00ФК Енисей W - Чертаново М. W -:-14:30Локомотив Москва W - ЦСКА Москва W -:-
15:00Кр. Советов Самара W - Рязан W -:-
16:00Рубин Казан W - ФК Ростов W -:-
16:45Спартак Москва W - Динамо Москва W -:-
17:00Зенит W - Звезда 2005 W -:-
САЩ: Мейждър Лийг Сокър
02:30Ню Йорк Сити - Кълъмбъс Крю -:-САЩ: ЮСЛ
02:00Лаудън - Лас Вегас Лайтс -:-23:00Детройт - Чарлстън -:-
САЩ: МЛС Некст Про
02:00Ню Ингланд Революшън II - Ню Йорк Ред Булс 2 -:-04:00Остин ФК II - Портланд Тимбърс 2 -:-
САЩ: ЮСЛ Лига 1
02:30Шарлът Индепенд. - Чатануга Ред Уувс -:-22:00Форуърд Мадисън - Тормента -:-
САЩ: ЮСЛ Лига 2
02:00Кингс Хамър - Бъфало -:-02:00Рединг - Уест Честър Юн -:-
02:00Тъндър Бей Чил - Ст. Кроа -:-
03:00Чикаго Дъч Лайънс - Суено -:-
05:00Вентура - АМСГ ФК -:-
05:00Лейн Юнайтед - Балард -:-
05:00Midlakes United - Уест Сиатъл Джънкшън -:-
05:30Алмадън - Марин -:-
22:00Бостън Болтс - Патфайндър -:-
22:00Морис Елит - Лонг Айлънд -:-
23:00Блек Рок - Олбъни Ръш -:-
00:00Ню Джърси Копа - Айрънбаунд СК -:-
00:00Шарлътсвил Блус - Кристос -:-
САЩ: NISA
05:30Капо - Ървайн Зета -:-19:00Джорджа Лайънс - Савана Клоувърс -:-
САЩ: NWSL - Жени
03:00Канзас Сити Кърънт W - Чикаго W -:-19:00Расинг Луисвил W - Готъм W -:-
СВЯТ: Приятелски международни срещи
03:00Гватемала - Аржентина -:-03:30Ел Салвадор - Перу -:-
00:00Колумбия - Боливия -:-
СВЯТ: Приятелски клубни срещи
12:00Диетикон (Sui) - Цюрих (Sui) -:-13:00Регенсдорф (Sui) - Цюрих (Sui) -:-
16:00Fortuna Babelsberg (Ger) - Шьонайхе (Ger) -:-
19:00КРК Харелбеке (Bel) - Дендер (Bel) -:-
СИНГАПУР: Висша лига
13:00Йънг Лайънс - Албирекс Нийгата -:-СЛОВАКИЯ: 4. Лига - Братислава
16:00Домино - Томашов -:-18:00И. Братислава - Д. Лужна -:-
19:00Модра - НШК 1922 Братислава -:-
19:00Нова Дединка - Пезинок -:-
19:00Ровинка - Бернолаково -:-
19:00Рохожник - Слован Мост -:-
19:00Русовце - Иванка при Дунай -:-
СУРИНАМ: СМЛ
02:00Broki - Вурваартс -:-23:30Интер Уаника - Робинхуд -:-
ТАДЖИКИСТАН: Висша лига
15:30Ходжент - Вахш -:-15:30Хосилот Пархар - Истаравшан -:-
17:00Баркчи Хисор - Панджшир -:-
ТАЙВАН: Футболна лига Мулан - жени
10:30Taoyuan Mars W - Тайчунг Блу W -:-11:00Тайпе Браво W - Хуалиен W -:-
13:30Гаосюн W - Хан Юен W -:-
ТАЙЛАНД: Тай ФА Къп
14:00Банкок Юн - Канчанабури -:-ТОГО: Национален шампионат
18:30Антант II - АСК Кара -:-18:30Думбе - Семаси -:-
18:30Униспорт - Какадъл -:-
ТУНИС: Професионална лига 1 - Шампионска група
18:30Етоал Сахел - Сфаксиен -:-21:00Есперанс Тунис - Монастир -:-
УЗБЕКИСТАН: Супер лига
18:00Кизилкум - Андижан -:-18:00Нефтчи Фаргона - Термез Сурхон -:-
УРУГВАЙ: Примера Дивисион - Междинен турнир
01:00Мирамар - КА Серо -:-21:00Ривър Плейт - Малдонадо -:-
23:30Насионал - Ливърпул М. -:-
УРУГВАЙ: Сегунда дивисион
16:00Купър - Уругвай Монтевидео -:-21:00Пласа Колония - Суд Америка -:-
21:30Серито - Арбиън -:-
00:00Рентистас - Атенас -:-
ФАРЬОРСКИ ОСТРОВИ: Висша лига
19:00Б36 Торсхавн - Тофтир -:-19:00Скала ИФ - Викингур -:-
21:0007 Вестур Сорвагур - ХБ Торсхавн -:-
ФАРЬОРСКИ ОСТРОВИ: 1. Дейлд
15:00АБ Аргир - ФК Судурой -:-15:00НСИ Рунавик 2 - Сандур -:-
17:00ТБ Твьоройри - ХБ Торсхавн 2 -:-
ФИДЖИ: Висша лига
04:30Лабаса - Рева -:-ФИЛИПИНИ: ФФЛ
10:00Манила Монте - Кая -:-12:45Филипин Арми - Махарлика -:-
15:30Маралко Спаркс - Мендиола ФК 1991 -:-
ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група Б
14:00Илвес 2 - Тампере Юн -:-16:00Поксют - Илвес-Кисат -:-
ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група В
16:00ГБК Кокола - ТП-47 -:-16:00Куопион Ело - Нерпес Крафт -:-
17:00ЮПС Ювяскюля - Еркулес -:-
ФИНЛАНДИЯ: Купа на Финладия
15:00ТПС - Микели -:-17:00ВЯС - Атлантис -:-
17:00ЕБК - Хака -:-
17:30АК Оулу - КаПа -:-
18:00Илвес - СЯК -:-
19:00Турку 2 - ВПС -:-
ФИНЛАНДИЯ: Kansallinen Liiga Women
16:00ПК-35 Хелзинки W - Илвес W -:-16:00ПККУ W - ХИК W -:-
16:00ХПС W - ПК-35 Вантаа W -:-
16:00ЮПК W - КуПС W -:-
18:00Оланд Юн W - Хонка W -:-
ФИНЛАНДИЯ: Юкьонен - жени
13:00ОЛС Оулу W - Лахти W -:-15:00ВИФК W - П-Ирот Раума W -:-
15:00КТП W - ЕБК W -:-
ЧЕХИЯ: CFL - плейофи
11:15Славия Прага B - Велвари -:-ЧЕХИЯ: MSFL
16:00Ухерски Брод - ФК Фридек-Мистек -:-18:30Старт Бърно - Росице -:-
ЧЕХИЯ: Дивизия A
11:15Аритма Прага - Марианске Лазне -:-11:15Катовице - Клатови -:-
11:15Прибрам B - Индржихув Храдец -:-
11:15ФК Комаров - Чески Крумлов -:-
17:00Доубравка - Соколов -:-
17:00Собеслав - Домажлице B -:-
18:00Тахов - Хоржовице -:-
ЧЕХИЯ: Дивизия B
11:15Бжезова - Адмира Прага B -:-11:15Брандис над Лабем - Метеор Прага -:-
11:15Нератовице - Лоуни -:-
11:15Уйезд Прага - Слани -:-
11:15Щети - ФК Остров -:-
15:00Хвезда Хеб - Хомутов -:-
15:00Чески Брод - Кладно -:-
ЧЕХИЯ: Дивизия C
11:15Летохрад - Велке Хамри -:-11:15Хрудим B - Високе Мито -:-
11:30Космоноси - Славия Храдец -:-
11:30Спойе Прага - Хлинско -:-
16:00Трутнов - Часлав -:-
18:00Добровице - Бенатки -:-
18:00Нови Бидзов - Бенешов -:-
18:00Усти над Орлици - ФК Турнов -:-
ЧЕХИЯ: Дивизия D
15:00Ждирец - Ланжхот -:-17:00Спержице - Лишен B -:-
18:00Брецлав - Велке Мезиржичи -:-
18:00Ждар над Сазавоу - Тасовице -:-
18:00Пелхржимов - Велка Битеш -:-
18:30Нове Место на Мораве - Хумполец -:-
ЧЕХИЯ: Дивизия E
11:15Костелец на Хане - Бзенец -:-15:00Щернбек - Скащице -:-
15:30Всетин - Римаржов -:-
16:00ХФК Оломуц - Нове Сади -:-
18:00Вшеховице - Нови Йичин -:-
ЧЕХИЯ: Дивизия F
18:30Френщат под Радхощем - Репище -:-ЧЕХИЯ: Южнобохемски КП
11:15Мировице - Дражице -:-14:30Тин над Вълтаву - Олешник -:-
14:30ФК Семице - Малше Роудне -:-
16:00Тржебон - Осек -:-
ЧЕХИЯ: Южноморавски КП
11:30Моравска Славия - Райградице -:-13:30Райецко - Леднице -:-
17:30СК Крумвир - Похоржелице -:-
18:00Кунщат - Роусинов -:-
18:30Ратишковице - Босонохи -:-
ЧЕХИЯ: Карловарски КП
11:30КВ Двори - Тръстенице -:-11:30Унион Нове Седло - Ходов -:-
18:00Винтиров - Хрознетин -:-
18:00Краловске Поржичи - Локо К. Вари -:-
18:00Ломнице - Марианске Лазне B -:-
ЧЕХИЯ: Краловохрадецки КП
15:00Червени Костелец - Рихнов над Кнежноу -:-15:00Ческа Скалице - Йичин -:-
18:00Двур Кралове - Добрушка -:-
18:00Тинище н. Орл. - Либчани -:-
ЧЕХИЯ: Либерецки КП
14:30Вишньова - Скалице -:-15:00Страж - Нови Бор -:-
18:00Кощялов-Либщат - Фридлант -:-
18:00Ломнице над Попелку - Пенчин -:-
18:00Слован Храдек над Нисоу - Храстава -:-
ЧЕХИЯ: Моравскослески КП
15:00Петрвалд на Мораве - Хай ве Слезску -:-15:00Якубчовице - Коберице -:-
16:00Долни Бенешов - Мораван Олдришов -:-
16:00Херманице - Краварже -:-
18:00Брушперк - Пуста Полом -:-
18:00Орлова - Стонава -:-
ЧЕХИЯ: Оломуцки КП
15:00Мохелнице - Велке Лосини -:-15:00Урчице - Забржех -:-
16:00Конице - Желатовице -:-
17:00Медлов - Чеховице -:-
18:00Бродек у Прерова - Белотин -:-
18:00СК Липова - Постржелмов -:-
ЧЕХИЯ: Пардубицки КП
16:00Лазне Бохданеч - Ланскроун -:-18:00Либишани - Литомисъл -:-
18:00Просетин - СК Пардубицки -:-
18:00Тржемошнице - Холице -:-
18:00Херманув Местец - Хоцен -:-
18:00Хорни Редице - Свитави -:-
ЧЕХИЯ: Пилзенски КП
15:00Казнейов - Сокол Раднице -:-15:00Кошутка Пилзен - Сокол Лхота -:-
15:00Пилзен-Чернице - Непомук -:-
18:00Стжибро - Нирско -:-
19:00Зруч - Петржин Пилзен B -:-
ЧЕХИЯ: Пражски шампионат
11:30Браник - Пржедни Копанина -:-11:30Вишеград - Темпо Прага -:-
11:30Долни Хабри - Краловице -:-
11:30Дукла Й.М. - Треборадице -:-
11:30Жижков B - ЧАФК П. -:-
11:30Жличин - Стржешовице -:-
11:30Моторлет Прага B - Коловрати -:-
11:30Ухржиневес - Подоли -:-
ЧЕХИЯ: Среднобохемски КП
11:30СК Хлумец - Либиш -:-14:00Соколец - Тухловице -:-
18:00Велим - Прухонице -:-
18:00Кутна Хора - Добриш -:-
18:00Поржичани - Повлътавска ФА B -:-
18:00СК Докси - Мниховохрадищски -:-
ЧЕХИЯ: Устецки КП
11:30Баник Мост-Соуш B - Сърбице -:-11:30Черновице - Нещемице -:-
15:00Пробощов - Литомиерицко -:-
15:00ФК Илове - Усти над Лабем B -:-
16:00Ледвице - Олдрихов -:-
18:00Жатец - Крупка -:-
18:00Модлани - Вилемов -:-
ЧЕХИЯ: Височина КП
14:00Нове Место на Мораве B - Жировнице -:-16:00Каменице над Липоу - Бистрице н.П. -:-
16:00Пацов - Окришки -:-
16:00ФС Тржебич - Велке Мезиржичи B -:-
ЧЕХИЯ: Злински КП
18:00Бистрице под Хостинем - Брумов -:-18:00Квасице - Щитна над Вларжи -:-
ЧИЛИ: Купа на Чили
19:00Мехийонес - Копиапо -:-19:00Presidente Ibanez - Уачипато -:-
22:00Барселона - Кобрелоа -:-
22:00Мелипия - Сан Фелипе -:-
22:00Осорно - Депортес Темуко -:-
22:00Реал Сан Хоакин - С. Морнинг -:-
22:00Реколета - Аудакс Италиано -:-
22:00Imperial Unido - Артуро Фернандес Виал -:-
22:00Vicente Rosales - У. Де Консепсион -:-
ЧИЛИ: Примера дивисион - жени
18:00Антофагаста W - Евертон W -:-18:00Кокимбо W - Аудакс Италиано W -:-
18:00С. Морнинг W - Кобресал W -:-
ШВЕЦИЯ: Суперетан
16:00Йефле - Ландскрона -:-16:00Утсиктен - Варберг -:-
16:00Шьовде - Дегерфорш -:-
ШВЕЦИЯ: Дивизия 1 - Север
14:00АФК Ескилстюна - ФБК Карлстад -:-17:00Карлбергс - ИФК Стоксунд -:-
17:00Хамарби ТФФ - Васалундс -:-
ШВЕЦИЯ: Дивизия 1 - Юг
17:00Енгелхолмс - Твоокерш -:-17:00Лунд - Торсланда -:-
17:00Норби - Оскаршхамнс -:-
17:00Розенгард - Тролхетан -:-
ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Норланд
13:00Кируна - Итерхогдалс -:-14:00Умео ФК - ИФК Люлео -:-
15:00Бергнесетс АИК - Тефтео ИК -:-
15:00Буден - Тийм ТГ ФФ -:-
15:00Елярна-Херньосанд - Готне ИФ -:-
16:00Шелефтео - Люкста -:-
ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Северен Йоталанд
14:00Херестадс АИФ - Мотала -:-15:00Кумла - Вонерсборгс ФК -:-
15:00Сефле СК - Гребестадс -:-
17:00Гаутиод - Стенунгсундс -:-
ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Северен Свиаланд
16:00Кунгсенгенс - Гюте -:-17:00Сандвикен - Хюдиксвал -:-
17:00Фаршта - ИК Франке -:-
17:00ФК Арланда - Еншьопинг -:-
18:30Далкурд - Фалу -:-
ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Южен Йоталанд
15:00ИФК Трелеборг - Хаселхолмс ИФ -:-15:00Йостерлен ФФ - Карлскрона -:-
17:00Карлсхамн - Балкан -:-
ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Южен Свиаланд
14:00БК Юнгсбро - Арамейск-Сирианска -:-16:00Мьолби АИ ФФ - Худинге -:-
17:00Силвия - Енскеде -:-
18:00Сирианска - Слейпнер -:-
ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Западен Йоталанд
14:00Ландветер - Хитерпс -:-14:00Юнсередс - Торд -:-
15:00БК Астрио - Йокерьо -:-
15:00Варбергс ГИФ - Хускварна -:-
18:00Квидинг - Фрьолунда -:-
ШВЕЦИЯ: Елитетан - Жени
14:00Йитекс W - Сунана W -:-14:00Лидшьопинг ФК W - Умео W -:-
15:00Гамла Упсала W - Малмьо ФФ W -:-
16:00Алингсос W - Болстанас W -:-
ЮЖНА АФРИКА: Висша лига - Група на изпадащите
16:00Претория Ю. - Ричардс Бей -:-ЮЖНА КОРЕЯ: К Лига 1
12:00Поханг - Теджън -:-13:00Гуанджу ФК - Кимчхон Сангму -:-
14:00Гангуон - Сувон ФК -:-
ЮЖНА КОРЕЯ: К Лига 2
13:00Гиеонгнам - Сувон -:-13:00Чунам - Бучеон ФК 1995 -:-
13:30Сеонгнам - Анянг -:-
ЮЖНА КОРЕЯ: К3 Лига
09:00Кимхае - Гуанджу КХНП -:-11:00Хуасонг - Каннин -:-
12:00Янпхьон - Йоджу Ситизън -:-
13:00Теджън Корейл - Чунчон -:-
ЯПОНИЯ: Лига 1 на Япония
10:00Йокохама М. - Мачида -:-12:30Хирошима - Верди -:-
13:00Киото - Сапоро -:-
13:00С-Осака - Урава -:-
ЯПОНИЯ: Лига 2 на Япония
12:00Фуджиеда МИФК - Йокохама -:-13:00Кагошима Юн - Монтедио Ямагата -:-
ЯПОНИЯ: J3 Лига
09:00Осака - Гайнаре Тотори -:-12:00ЙСКК - Гифу -:-
ЯПОНИЯ: Надешико лига - жени
09:00Шизуока Бонита W - Такацуки W -:-Заложете на Футбол от своето моб. устройство с bet365!
Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »
m.Flashscore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от Flashscore.com поради технически причини.