Футбол » 20.04.2024 » Всички
Заложете на Футбол от своето моб. устройство с bet365!
АНГЛИЯ: Висша лига
17:00Лутън - Брентфорд 1:517:00Шефилд Юн - Бърнли 1:4
21:30Уулвърхямптън - Арсенал 0:2
БЪЛГАРИЯ: Efbet Лига
15:15Пирин Благоевград - Черно море 0:017:45Хебър - Лудогорец 0:3
20:15Левски София - Берое 1:0
БЪЛГАРИЯ: Втора лига
17:00Добруджа - Марица Пловдив 4:117:00Литекс Ловеч - Черноморец 1919 2:0
17:00Монтана - Беласица 1:3
17:00Спартак Плевен - Спортист Своге 0:1
17:00Струмска слава - Спартак Варна 1:2
17:00Черноморец Балчик - Бдин Видин 6:0
ГЕРМАНИЯ: Бундеслига
16:30Волфсбург - Бохум 1:016:30Кьолн - Дармщад 0:2
16:30Хайденхайм - Лайпциг 1:2
16:30Хофенхайм - Б. Мьонхенгладбах 4:3
19:30Унион Берлин - Байерн Мюнхен 1:5
ИСПАНИЯ: ЛаЛига
15:00Селта Виго - Лас Палмас 4:117:15Райо Валекано - Осасуна 2:1
19:30Валенсия - Бетис 1:2
22:00Жирона - Кадис 4:1
ИТАЛИЯ: Серия А
19:00Емполи - Наполи 1:021:45Верона - Удинезе 1:0
ФРАНЦИЯ: Лига 1
18:00Нант - Рен 0:322:00Ланс - Клермон 1:0
АВСТРАЛИЯ: А-Лига
08:30Сидни Уондърърс - Мелбърн Сити 1:210:30Мелбърн Виктъри - Бризбейн Роар 0:0
12:45Макартър ФК - Сидни ФК 1:0
АВСТРАЛИЯ: NPL ACT
08:00О'Конър Найтс - Тугеранонг Юн 2:108:00Тайгърс ФК - Канбера Хърватия 2:2
АВСТРАЛИЯ: NPL Northern NSW
09:30ОтложенКукс Хил Юнайтед - Лейк Макуори -:-АВСТРАЛИЯ: НПЛ НСУ
09:30Съдърланд Шаркс - Манли Юн 1:212:00Ст Джордж Сейнтс - Хилс Бръмбис 1:0
12:15Ст. Джордж Сити - Сентрал Коуст Маринърс U23 2:0
АВСТРАЛИЯ: НПЛ Куинсланд
11:00Редландс - Куинсланд Лайънс 2:411:15Уинъм Уулвс - Мортън Сити Екселсиор 0:4
11:30Пенинсула - Съншайн Коуст Уондърърс 1:2
АВСТРАЛИЯ: НПЛ Южна Австралия
08:30Кембълтаун Сити - Аделаида Кометс 0:410:30Аделаида Хърватия Рейдърс - ФК Белград 3:2
АВСТРАЛИЯ: НПЛ Тасмания
07:30Дейвънпорт - Саут Хобарт 1:109:45Ланкестън - Кларънс Юн. 2:1
АВСТРАЛИЯ: НПЛ Виктория
06:00Грийн Гъли - Порт Мелбърн Шаркс 1:208:00Манингам Юнайтед Блус - Хюм Сити 1:3
11:15Алтона Меджик - Мелбърн Найтс 1:0
12:00Данденонг Тъндър - Ейвъндейл ФК 0:8
АВСТРАЛИЯ: НПЛ Западна Австралия
10:00Армадейл - Пърт СК 1:110:00Балката - Ингълууд Юн 3:1
10:00Бейсуотър - Пърт Глори U23 5:2
10:00Пърт РедСтар - Фримантъл Сити 2:3
10:00Уестърн Найтс - Олимпик Кингсуей 3:3
10:00Флорийт Атина - Стърлинг Македония 2:0
АВСТРАЛИЯ: Кепитъл висша лига
08:00Белконен Юн. - Уест Канбера У. 8:008:00Канбера Ювентус - Бриндабела 1:3
08:00Куинбеян Сити - Канбера Уайт Ийгълс 5:0
08:15Ану - Уага Сити Уондърърс 2:2
АВСТРАЛИЯ: Щатска лига на Северен НЮУ
07:30Сингълтън Страйкърс - Уест Уолсенд 1:307:30ОтложенТорнтън Редбакс - Торонто Ауаба Стагс -:-
09:00Сеснок Сити Хорнетс - Белмонт Суонзи Юн. 4:3
АВСТРАЛИЯ: Първа лига на Нов Южен Уелс
09:30Хакоа Сидни - Банкстоун Сити Лайънс 3:210:00Кентърбъри Банкстоун - ЮНСУ 4:3
12:00Бонириг Уайт Ийгълс - Дълуич Хил 2:1
12:00Дънбар Роувърс - Макартър Рамс 0:0
12:00МТ Друит Таун - Интер Лайънс 1:1
12:00СД Рейдърс - Булс Академи 2:1
АВСТРАЛИЯ: Висша лига на Куинсланд
10:30Ийстърн Събърбс - Броудбийч Юн. 2:111:00Бризбейн Страйкърс - Лоугън Лайтнинг 4:1
11:00Ипсуич - Мичълтън 4:2
12:00Мортън Сити Екселсиор U21 - Саутсайд Ийгълс 3:1
АВСТРАЛИЯ: Щатски лига на Южна Австралия
08:30Аделаида Виктъри - Фулъм Юнайтед 2:308:30Блу Ийгълс - Уест Торенс 3:0
08:30Къмбърланд Юн. - Солсбъри Юн. 2:0
08:30Плейфорд Пейтриътс - Аделаида Вайпърс 2:4
08:30Стърт Лайънс - Уест Аделаида 1:0
12:30Аделаида Кобрас - Уестърн Страйкърс 2:1
АВСТРАЛИЯ: Шампионат на Северна Тасмания
05:15Ланкестън U21 - Бърни Юнайтед 8:107:30Нортърн Рейнджърс - Ълвърстоун 5:0
09:30Дейвънпорт U21 - Съмърсет 1:6
09:30Ривърсайд Олимпик U21 - Ланкестън Юнайтед U21 3:0
АВСТРАЛИЯ: Шампионат на Южна Тасмания
07:15Ню Таун - Сайт Ийст Юн. 1:107:30Гленорчи Найтс U21 - Таруна 1:1
07:30Хобарт Сити - Олимпия Уориърс 2:3
07:30Юнивърсити ъф Тасмания - Кларънс Юн. U21 2:1
АВСТРАЛИЯ: Висша лига на Виктория
08:00Лангуорин - Мелбърн U21 1:308:00Норт Джилонг - Ийстърн Лайънс 1:1
10:30Джордж Крос - Бентли Грийнс 0:4
АВСТРАЛИЯ: Лига на Западна Австралия
10:00Госнълс Сити - Мандура Сити 1:510:00Гуелъп Хърватия - Недландс 3:2
10:00Рокингам Сити - Джундалъп Юн. 2:3
10:00Субиако - Кокбърн Сити 2:1
12:00Дианела Уайт Ийгъл - Мърдок Мелвил 3:1
АВСТРИЯ: Бундеслига - Група на изпадащите
18:00Алтах - БВ Линц 2:218:00Аустрия Виена - Тирол 3:0
18:00Волфсбергер AK - А. Лустенау 1:1
АВСТРИЯ: 2. Лига
15:30Щрипфинг - Дорнбрин 2:2АВСТРИЯ: Регионална лига - Изток
17:00Мауерверк - Виенер Виктория 0:3АВСТРИЯ: Регионална лига - Централна
17:00Унион Гуртен - СК Вайц 1:120:00Вайндорф Ст. Анна - ЛАСК (Am) 3:1
АВСТРИЯ: Регионална лига - Запад
13:45Алтах U21 - Заалфелден 1:116:00ФК Волфурт - Бишофсхофен 1:0
17:00А. Залцбург - Рьотис 4:1
18:00Дорнбирнер С. - Мьоц/Зилц 0:4
18:00СК Имст - Валс-Грюнау 2:1
18:00ТШФ Ст. Йохан - Куфщайн 2:2
18:00Хоенемс - РВ Ранквайл 5:0
АВСТРИЯ: Бургенланд
18:00Маргаретен - Марц 2:018:00Халбтурн - Пинкафелд 3:1
19:00Шатендорф - УШФЗ Рудерсдорф 3:0
АВСТРИЯ: Карнтен
16:30Ст. Якоб/Рос - Вьолкермаркт 3:217:00А. Клагенфурт (Am) - Котмансдорф 0:1
17:00Блайбург - ШФ Крайг 3:0
17:00Донау Клагенфурт - СК Ландскрон 1:2
17:30АТУШ Ферлах - АТШФ Волфсбергер 2:1
АВСТРИЯ: Нидерйостеррайх
17:00Варт - Килб 2:017:30Рец - Рорбах 3:0
АВСТРИЯ: Оберйостеррайх
14:30АШК Ст. Валентин - Дитах 0:517:30Ст. Мартин им Мулрайс - Шалербах 3:0
АВСТРИЯ: Залцбург
15:00УФК Зиценхайм - Унион Хендорф 2:116:00УСК Аниф - Ойгендорф 1:0
16:00Щрасвалхен - Гродиг 2:1
17:00Бюрмоос - Кухл 1:1
18:30САК 1914 - Голинг 1:1
АВСТРИЯ: Щайермарк
17:00Хайлигенкройц - УФК Феринг 1:0АВСТРИЯ: Тирол - Група за промоция
15:30Тирол (Am) - Фюген 5:1АВСТРИЯ: Тирол - Група на изпадащите
15:30Инсбрукер АК - Фьолс 2:2АВСТРИЯ: Форарълберг
16:00Гьофис - А. Лустенау (Am) 4:217:00Лохау - Ненцинг 0:0
17:00ФК Лустенау - Анделсбух 3:0
18:00Хард - Адмира Дорнбирн 3:1
18:00Хорбранц - Албершвенде 2:3
19:00Ротенберг - Ег 1:1
АВСТРИЯ: Виена
13:00Динамо Хелфорт - Щадлау 2:115:00Шпортунион Мауер - Ред Стар Пенцинг 4:2
16:30Зимерингер - 1980 Виена 0:1
17:00АШФ 13 Виена - Мансворт 2:3
17:00А XIII-Аухоф Център - Слован Хак. 3:3
АЗЕРБАЙДЖАН: Висша лига
15:30Карабах - Габала 2:218:00Зира - Нефтчи Баку 3:1
АЗИЯ: АФК Купа на Азия П23
16:00Малайзия U23 - Виетнам U23 0:218:30Кувейт U23 - Узбекистан U23 0:5
АЛБАНИЯ: Супер лига
16:00Лячи - КФ Егнатия 1:219:00Партизани - Динамо Тирана 2:0
19:00Теута - Влазния 0:0
АЛЖИР: Дивизия 1
18:00Параду - Ел Баяд 1:0АЛЖИР: Лига 2
17:00Гуир Абадла - АСМ Оран 2:217:00Ел Хемис - Мостаганем 1:2
17:00ЖСМ Тиарет - Видад Адаби де Буфарик 1:1
17:00Колеа - СК Мешерия 2:3
17:00Медеа - РК Коуба 1:3
17:00Темушент - Оуед Сли 1:0
17:00УА Мостаганем - ГК Маскара 2:0
17:00Хюсеин Дей - Арба 1:0
АНГЛИЯ: Чемпиъншип
14:30Лестър - Уест Бром 2:117:00Кардиф - Саутхямптън 2:1
17:00Норич - Бристол Сити 1:1
17:00Родъръм - Бирмингам 0:0
17:00Стоук Сити - Плимут 3:0
17:00Съндърланд - Милуол 0:1
17:00Уотфорд - Хъл 0:0
17:00Хъдърсфилд - Суонзи 0:4
19:15КПР - Престън 1:0
АНГЛИЯ: Лига 1
16:00Нортхямптън - Екзитър 1:217:00Блекпул - Барнзли 3:2
17:00Болтън - Порт Вейл 2:0
17:00Бристол Роувърс - Питърбро 0:2
17:00Бъртън - Рединг 3:2
17:00Карлайл - Уикъмб 1:3
17:00Кеймбридж Юн - Дарби 0:1
17:00Лейтън Ориент - Флийтууд 0:1
17:00Портсмут - Уигън 1:2
17:00Чарлтън - Шросбъри 1:1
17:00Челтънъм - Линкълн 1:2
АНГЛИЯ: Лига 2
14:30Крю - Рексъм 0:317:00Гримсби - Суиндън 2:0
17:00Донкастър - Бароу 4:2
17:00Мансфийлд - Джилингам 2:1
17:00Моркамб - Форест Грийн 1:2
17:00Нотс Каунти - Колчестър 1:0
17:00Нюпорт - Солфърд 0:1
17:00Стокпорт - Акрингтън 4:2
17:00Сътън - Кроули 2:2
17:00Транмиър - Уимбълдън 3:2
17:00Уолсол - Брадфорд 2:3
17:00Харогейт - Милтън Кийнс Донс 3:5
АНГЛИЯ: Национална лига
14:15Барнет - Кидърминстър 4:114:15Боръм Ууд - Ебсфлийт 0:0
14:15Гейтсхед - Бромли 2:1
14:15Дагенъм & Ред - Алдършот 3:3
14:15Доркинг - Хартлипул 3:4
14:15Ийстлей - Халифакс 0:3
14:15Олдъм - Уелдстоун 2:3
14:15Олтринкъм - Оксфорд Сити 1:0
14:15Саутенд - Рочдейл 1:2
14:15Солихъл Мурс - Йорк 1:0
14:15Уокинг - Файлд 3:0
14:15Честърфийлд - Мейдънхед 3:2
АНГЛИЯ: Национална лига - Север
17:00Банбъри - Тамуърт 0:317:00Бишъпс Стортфорд - Кързън Аштън 0:0
17:00Блит - Бракли Таун 1:5
17:00Глостър - Скънторп 1:2
17:00Питърбро Спортс - Чорли 1:3
17:00Ръшъл - Уорингтън 0:0
17:00Саут Шийлдс - Саутпорт 3:0
17:00Скарбъро - Алфретън 0:1
17:00Спенимур - Кингс Лин 3:0
17:00Фарзли - Бъкстън 2:0
17:00Херефорд - Бостън 0:2
17:00Честър - Дарлингтън 0:0
АНГЛИЯ: Национална лига - Юг
17:00Брейнтрий - Ийстборн Бъро 2:317:00Дартфорд - Труро 2:1
17:00Доувър - Йоувил 1:3
17:00Ейвли - Бат 2:0
17:00Мейдстоун - Хемптън & Ричмънд 5:1
17:00Слау - Уелинг 1:1
17:00Таунтън - Хемъл Хемстед 0:0
17:00Тонбридж - Ст. Олбанс 2:2
17:00Торки - Хавънт & У 5:0
17:00Уеймът - Фарнбъро 1:2
17:00Уортинг - Уестън-Супер-Меър 4:2
17:00Чипенъм - Челмсфорд 1:1
АНГЛИЯ: НПЛ Висша дивизия
17:00Бамбър Бридж - Уитби 3:217:00Брадфорд ПА - Гейнсбъро 3:3
17:00Гайзли - ФК Юнайтед 3:1
17:00Илкъстън - Морпет 3:2
17:00Макълсфийлд - Уоркингтън 2:0
17:00Марийн - Адъртън 4:0
17:00Радклиф - Басфорд 1:1
17:00Стафорд - Аштън Юн. 0:1
17:00Уъркзоп - Уорингтън Райландс 2:1
17:00Хайд - Матлок 2:1
АНГЛИЯ: Southern League Premier Central
17:00Баруел - Редич 3:317:00Кетъринг - Колвил 1:0
17:00Лейстън - Лемингтън 1:1
17:00Нийдъм Маркет - Микълоувър 0:2
17:00Стамфорд - Хичин 2:0
17:00Стратфорд - Бромсгроув 1:2
17:00Стурбридж - Ройстън 1:0
17:00Съдбъри - Лонг Ийтън 7:1
17:00Телфорд - Бъркамстед 6:2
17:00Хелсоуен - Ст. Айвс 4:3
АНГЛИЯ: Southern League Premier South
17:00АФК Тотън - Мертир Таун 2:017:00Бейсингстоук - Дорчестър 3:1
17:00Плимут Паркуей - Уолтън & Хершам 2:2
17:00Пуул - Дидкът 2:0
17:00Уинчестър - Бекънсфийлд 1:0
17:00Хануел Таун - Хънгърфорд 1:0
17:00Хароу - Тивъртън 1:2
17:00Хейс & Йединг - Салисбъри 0:2
17:00Хендън - Гоуспорт 0:0
17:00Чешъм - Блекнел 1:2
17:00Шолинг - Суиндън С 3:0
АНГЛИЯ: Истмиън лига - Висша дивизия
17:00Каршалтън - Билърики 1:217:00Кингстониън - Харингей 0:3
17:00Конкорд - Уайтхоук 1:1
17:00Крей Уондърърс - Богнър Риджис 1:5
17:00Луис - Хаштаг 2:1
17:00Маргейт - Уингейт & Финчли 2:1
17:00Потърс - Хорнчърч 0:1
17:00Фолкстоун - Дълуич Хамлет 3:3
17:00Хейстингс - Енфилд Таун 0:3
17:00Чатъм - Хоршъм 1:3
17:00Чесхънт - Канви 1:3
АНГЛИЯ: ФА Къп
19:15Манчестър Сити - Челси 1:0АНГЛИЯ: Висша лига 2
14:00Тотнъм U21 - Манчестър Юнайтед U21 2:2АНГЛИЯ: Професионална лига за развитие
15:00Суонзи U21 - Бристол Сити U21 3:1АНГЛИЯ: Висша лига Под18
13:00Кристал Палас U18 - Тотнъм U18 1:113:00Рединг U18 - Саутхямптън U18 0:9
13:00Съндърланд U18 - Ливърпул U18 1:2
13:00Уулвърхямптън U18 - Нюкасъл Юн U18 1:0
13:00Фулъм U18 - Челси U18 3:3
14:00Арсенал U18 - Астън Вила U18 4:2
14:00Блекбърн U18 - Лийдс U18 2:4
14:00Дарби U18 - Евертън U18 2:0
14:00Лестър U18 - Уест Хям U18 0:3
14:00Манчестър Сити U18 - Мидълзбро U18 2:1
15:00Уест Бром U18 - Норич U18 0:3
16:00Нотингам U18 - Стоук Сити U18 1:1
АНГЛИЯ: Женска супер лига
14:30Бристол Сити W - Ливърпул W 0:1АНГЛИЯ: Чемпиъншип - жени
16:00Блекбърн W - Уотфорд W 1:0АНГОЛА: Джирабола
17:00Бравош до Макиш - Кабускорп 2:017:00Саграда - КД Лунда Сул 4:1
17:00Униао се Маланже - К.Р.Д. Либоло 0:4
17:30Академика - Петро Атлетико 0:4
АНДОРА: Първа дивизия
21:30Карой - Атлетик Америка 2:3АНТИГА И БАРБУДА: АБФА Висша лига
23:00Оу Сейнтс Юн. - Пигътс Булетс 1:0АРЖЕНТИНА: Купа на професионалната лига - Плейофи
21:30Архентинос Хрс - Дефенса и Хустисия 2:1дуз00:30Естудиантес Л.П. - Баракас Сентрал 3:0
АРЖЕНТИНА: Примера насионал
02:10Сан Мартин Т. - Гилермо Браун 0:019:35Атлетико Атланта - Алмагро 3:0
21:00КА Естудиантес - Ол Бойс 1:1
21:30Дефенсорес Унидос - Дефенсорес де Белграно 3:2
АРЖЕНТИНА: Торнео Федерал
22:00Бока Унидос - Сол де Америка 0:022:00Феро Хен. Пико - Гутиерес Мендоса 1:2
АРЖЕНТИНА: Примера Б - Апертура
21:30Деп. Мерло - Акасусо 0:021:30Депортиво Арменио - Спортиво Италиано 2:1
21:30Канюелас - УАИ Уркиса 0:2
23:05Комуникасионес - Архентино де Мерло 1:1
АРЖЕНТИНА: Примера С - Апертура
21:30Деф. де Камбасерес - Атлас 1:121:30Юпанки - Сентрал Байестер 3:0
АРЖЕНТИНА: Торнео Промосионал Аматер - Апертура
17:00Есейса - Наутико Акоах 1:021:00Сосиал Атлетико Телевисион - Провинсиал 1:1
21:30Дефенсорес де Глеу - Хувентуд де Бернал 1:0
АРЖЕНТИНА: Примера А - жени - Апертура
17:00Бока Хуниорс W - Нюелс Олд Бойс W 2:118:00Феро W - Платенсе W 4:1
21:00Химнасия Л.П. W - Уракан W 3:0
21:30Росарио Сентрал W - Индепендиенте W 1:1
АРМЕНИЯ: Първа лига
15:00Арарат Ереван 2 - Урарту 2 0:315:00ОтложенШирак Гюмри 2 - Мика -:-
АРУБА: Дивисион ди Онор - Етап на победителите
03:00Британия - Расинг Клуб Аруба 0:1АФРИКА: CAF Шампионска лига - Плейофи
16:00Мазембе - Ал Ахли 0:022:00Есперанс Тунис - Мамелоди Съндаунс 1:0
БАНГЛАДЕШ: Висша лига
12:00Фортис - Башундара Кингс 0:112:45Мохамедан - Брадърс У. 8:0
12:45Читагонг Абахани - Рахматгонж МФС 2:1
БЕЛАРУС: Висша лига
14:10ФК Минск - Нафтан 1:116:00Арсенал Дзяржинск - Шахтьор Солигорск 2:0
18:00Славия Мозир - Динамо Брест 1:1
БЕЛАРУС: Първа лига
13:00БАТЕ 2 - Островец 3:215:00Бумпром Гомел - Белшина 1:2
17:00ФК Слоним - Волна Пинск 2:3
19:00Дин. Минск 2 - Барановичи 0:0
БЕЛАРУС: Висша лига - жени
13:30Сморгон W - Зорка-БДУ W 0:415:30Динамо Брест W - Дин. Минск W 0:4
17:30Дняпро W - ФК Гомел W 4:0
БЕЛГИЯ: Юпилер Лига - Лига на конференциите - групи
17:00Льовен - Синт Тройден 1:019:15Вестерло - Стандарт Лиеж 3:3
21:00Гент - Мехелен 3:1
БЕЛГИЯ: Юпилер Лига - Шампионска група
21:45Генк - Андерлехт 2:1БЕЛГИЯ: Чалънджър Про Лига
16:00Андерлехт U23 - Клуб Брюж U23 1:2БЕЛГИЯ: Национална дивизия 1
21:00Антверп B - Кноке 2:421:00Локерен-Темсе - Виртон 1:3
21:00РААЛ Ла Лувиер - Гент B 3:1
21:00Хайст - УРСЛ Визе 1:1
21:00Хогстратен - Сен Елоа 2:1
21:00Шарлероа B - ОК Шарлероа 3:1
БЕЛГИЯ: Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ
20:30Йете - Амоар 1:020:30Ла Каламин - Ребекуаз 3:1
20:30Турне - Ренесанс Монс 1:1
21:00Верлен - Варнан 0:2
21:00Мо - Акрен 1:1
21:00Тюбиз - Стад Вервитоа 4:1
БЕЛГИЯ: Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А
19:30Варегем 2 - Воорде Апелтере 4:020:30Ауденарде - Торхаут 1:0
20:30Диелвене - Мандел Юнайтед 2:0
21:00КРК Гент - Гулегем 3:1
21:00Мерелбеке - Оосткамп 1:2
БЕЛГИЯ: Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ Б
21:00Бохолтер - Лондерзел 2:021:00К. Берхем Спорт - Хадес 3:2
21:00КРК Мехелен - Лиле 1:0
21:00Лира-Лиерс Берлар - Белисия Билзен 0:2
21:00Сити Пайрътс - Везел Спорт 2:2
21:00Тонгерен - Оверейсе 3:0
21:00Хаселт - Хаутвене 1:1
БЕЛГИЯ: Про Лига П21
15:00Беверен U21 - Вестерло U21 1:221:00Патро Айсден U21 - Синт Тройден U21 5:3
БЕЛГИЯ: Супер лига - жени - Етап на победителите
14:30Генк W - Клуб Брюж W 1:120:00Стандарт Лиеж W - Льовен W 0:3
БЕЛГИЯ: Първа Национална - Жени
15:00Клуб Брюж II W - Генк II W 2:016:00Варегем II W - РФК Лиеж W 1:2
16:30Гент II W - Аалст W 1:2
17:00Фамкес Меркем W - Алкен W 2:1
19:00Тийнен W - Шастър W 2:0
БЕНИН: Лига 1 - Група на изпадащите
18:00Абей - Динамо Параку 3:318:00Айнонви - Джефа 1:1
18:00Динамик Джугу - Солей 2:1
18:00Полийс - АСВО 0:0
БОЛИВИЯ: Професионална дивизия - Апертура - Плейофи
00:30Университарио де Винто - Дъ Стронгест 0:1БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: WWIN Лига БиХ
14:30Широки Брег - Игман К. 4:117:00Слога - Зрински 0:2
21:45ФК Сараево - Борац Баня Лука 1:1
БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: Първа лига - ФБиХ
18:00Братство Грачаница - Горни Рахич 6:318:00БФК Сим Бау - Младост ДК 4:2
18:00Какан - Градина Сребреник 3:0
18:00Слобода - Хаджичи 0:0
18:00Томислав - Челик Зеница 1:1
БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: Първа лига - РС
17:30БСК Баня Лука - Любич Пърнявор 1:217:30Дрина Зворник - Приедор 3:0
17:30Козарска Дубица - Славия 1:2
17:30Лактаси - Невесине 5:1
17:30Леотар - Романия Пале 3:2
17:30Мърконич град - Сутиеска Фоча 0:0
17:30Фамос Войковици - Радник Биелина 0:0
БОТСВАНА: Висша лига
16:30ВТМ ФК - Полийс XI 3:116:30Габороне Юн - Тауншип Ролърс 2:0
16:30Джаненг Галакси - Морупуле 3:0
16:30Опара Юнайтед - Илевън Ейнджълс 2:0
16:30Суа Фламингос - Матебеле 2:1
16:30Тафик ФК - Нико Юнайтед 1:3
БРАЗИЛИЯ: Серия А
22:00Флуминензе - Вашко 2:123:00ОтложенКрисиума - Форталеза -:-
00:30Брагантино - Коринтианс 1:0
00:30Гремио - Куяба 1:0
БРАЗИЛИЯ: Серия B
01:00Ботафого СП - Америка МГ 1:101:00Новоризонтино - КРБ 2:1
03:00Операрио - Авай 1:0
21:30Шапекоензе-СК - Итуано 3:1
22:30Сантош - Пайсанду Па 2:0
23:00Амазонаш - Спорт Ресифе 2:3
00:00Сеара - Гояс 1:1
БРАЗИЛИЯ: Серия C - Първи етап
23:00Ремо - Волта Редонда 1:223:00Томбензе - ЕК Сао Жозе 1:0
БРАЗИЛИЯ: Амапаензе - Плейофи
00:00Трем - Сантош АП 1:1БРАЗИЛИЯ: Сеарензе 2 - Плейофи
22:00Тирол - Итапипока 4:2БРАЗИЛИЯ: Гаучо 2
17:00Монсун - Пелотас 2:121:00Сао Габриел - Айморе 0:0
БРАЗИЛИЯ: Маранензе - Плейофи
22:30ОтмененМараняо - Сампайо Кореа -:-БРАЗИЛИЯ: Паулиста А3 - Плейофи
00:00Вотупорангенсе - Деспортиво 1:0БРАЗИЛИЯ: Паулиста А4 - Плейофи
21:00Рио Бранко СП - Жау 1:1БРАЗИЛИЯ: Paulista B - Първи етап
21:00Интер де Бебедоуро - Олимпия ФК 2:121:00Мантикейра - Екуш СП 0:2
21:00Мауаенсе - Униао Моги 3:0
21:00Сао Карлуш - Паулиста 1:1
21:00Тупа - AEA Aracatuba 2:2
21:00Atletico Mogi - Мауа 2:2
БРАЗИЛИЯ: Рондониензе
22:30Барселона РО - Вилена ЕК 4:1БРАЗИЛИЯ: Рораймензе - Втори етап
23:30ГАС - Рио Негро 6:2БРАЗИЛИЯ: Копа Рио П20 - Плейофи
16:00Фламенго U20 - Вашко U20 0:1БРАЗИЛИЯ: Баяно П20
14:00Витория U20 - Естрела Де Марко U20 1:216:00SSA U20 - Жакобина U20 0:0
21:00Алагойняс U20 - Баия де Фейра U20 0:5
21:00Барселона U20 - Конкиста ФК U20 0:1
21:00Грапиуна U20 - Жеки U20 2:1
21:00Ипиранга U20 - Баия U20 0:0
БРАЗИЛИЯ: Капишаба П20 - Плейофи
21:00Естрела до Норте U20 - Порто Витория U20 0:721:00Реал Нороесте U20 - Витория ЕС U20 3:2
БРАЗИЛИЯ: Катаринензе П20
17:00Насао U20 - Авай U20 1:121:00Интер де Лажес U20 - Джойнвил U20 1:5
БРАЗИЛИЯ: Гояно П20
21:30Жатайензе U20 - Гояс U20 1:2БРАЗИЛИЯ: Паранаензе П20 - Първи етап
16:30Ирати U20 - Бател U20 1:516:30Операрио ПР U20 - Рио Бранко ПР U20 4:0
21:30Андрауш Бразил U20 - Параня U20 0:1
21:30Апукарана СК U20 - Прудентополис U20 4:0
21:30Арапонгас U20 - Сао Жозеенсе U20 0:3
21:30Гремио Маринга U20 - АА Игуасу U20 0:2
21:30Коритиба U20 - Патриотас U20 2:0
21:30Хоуп Интернасионал U20 - Лондрина U20 1:0
БРАЗИЛИЯ: Паулиста П20 - Първи етап
21:00Ботафого СП U20 - Франкана U20 8:021:00Брагантино U20 - Капивариано U20 1:1
21:00Коринтианс U20 - Сао Каетано U20 0:0
21:00Новоризонтино U20 - Гремио Пруденте U20 2:1
21:00Палмейрас U20 - Ибрашина U20 3:1
21:00Сантош U20 - Мауа U20 3:0
21:00Сао Пауло U20 - Озашко Аудакс U20 4:0
БРАЗИЛИЯ: Пернамбукано П20 - Първи етап
16:00Ибис Спорт Клуб U20 - Серано ПЕ U20 5:116:00Сентро Лимоейрензе U20 - Ипожука U20 1:2
21:00Атлетико Тореш U20 - Спорт Ресифе U20 1:1
21:00КА Порто U20 - Наутико U20 0:1
21:00Санта Фе U20 - Жагуар U20 0:0
21:00Сентрал СК U20 - Петролина U20 3:3
21:00Сете де Сетембро U20 - Агия ФК U20 2:1
БРАЗИЛИЯ: Бразилейро - жени
02:00Палмейрас W - Америка Минейро W 2:021:00Аваи Киндерман W - Сантош W 1:3
21:00Реал Бразилия W - Сао Пауло W 1:0
21:00Флуминензе W - Ботафого W 0:0
БРАЗИЛИЯ: Бразилейро А2 - жени
21:00Жувентуде W - Таубате W 1:021:00Спорт Ресифе W - Форталеза W 1:0
БУРУНДИ: Примус Лига
14:00Магара Йънг Бойс - Динамик 1:316:00Егле Ноар ФК - Амасипири 0:0
16:00Льо Месажи Нгози - Мусонгати 0:1
16:00Олимпик С. - Фламбо дю Сантр 0:1
16:00Телавив - Каянза 1:0
16:30Бумамуру - Тигре Ноар 3:1
БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Югоизточна
17:00Атлетик Куклен - Сливен 2:117:00Берое II - Созопол 3:2
17:00Загорец - Левски Карлово 2:1
17:00Карнобат - Димитровград 0:3
17:00Несебър - Спартак Пловдив 3:2
17:00Родопа Смолян - Гигант Съединение 1:0
17:00Розова долина - Локомотив Пловдив II 5:2
17:00Саяна Хасково - Ямбол 1915 5:0
17:00Сокол Марково - Асеновец 3:2
20:00Ботев II - Секирово Раковски 0:0
БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Югозападна
15:00Левски София II - Костинброд 0:116:00Балкан Ботевград - Витоша 0:0
16:00Банско - Рилски Спортист 0:1
16:00Вихрен - Ботев Ихтиман 3:1
16:00Кюстендил - Чавдар Етрополе 3:0
16:00Септември Симитли - Хебър 2 1:0
16:00Септември София 2 - Оборище 0:2
16:00Сливнишки герой - Славия София 2 1:1
16:00ЦСКА 1948 III - ЦСКА София II 3:1
18:00Миньор Перник - Пирин Разлог 2:0
БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Североизточна
16:00Рилци - Бенковски 2:516:00Септември Тервел - Дунав Русе II 4:1
16:00Фратрия - Черно море II 1:1
16:00Черноломец - Светкавица 2:1
17:00Лудогорец III - Локомотив Русе 4:1
БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Северозападна
17:00Боруна - Етър II 0:317:00Дреновец - Академик Свищов 0:0
17:00Павликени - Локомотив ГО 0:1
17:00Партизан Червен бряг - Вихър Славяново 1:3
17:00Севлиево - Дунав Лом 3:0
17:00Янтра Полски Тръмбеш - Локомотив Мездра 1:1
ВЕНЕЦУЕЛА: Лига ФУТВЕ - Апертура
02:00Карабобо - Каракас 1:002:00Метрополитанос - Ангостура 2:0
02:00Самора - Португеса 0:2
ВЕНЕЦУЕЛА: Лига ФУТВЕ 2 - Апертура
23:00Яракуянос - Ел Вихия 2:123:00Динамо Пуерто ФК - Фундасион АИФИ 1:1
00:00Маритимо - Атлетико Ла Крус 2:0
ГАБОН: Шампионат D1
16:30ОтложенБуенгиди - Стад Манджи -:-16:30ОтложенВотур - Мбери Спортиф -:-
16:30ОтложенКФ Мунана - ФК Либревил -:-
16:30ОтложенЛозо - Спортен център Бендже -:-
16:30ОтложенМисъл - Дикаки -:-
16:30ОтложенПеликан Ламбарене - Мангаспорт -:-
ГАНА: Премиър Лига
18:00Карела - Акра Лайънс 1:118:00Легон Ситис - Харт оф Оук 2:0
ГАНА: Дивизия Лига 1
13:00Стедфаст - Текиман Хироус 1:018:00Берекум Сити - Бронг Ахафо 6:0
18:00Голдън Кик - Сусубириби 2:1
18:00Йънг Редбул - Асекем 0:2
18:00Наниа - Ънкъл Ти Юнайтед 3:1
18:00Ню Едубиъс - Елмина Шаркс 1:0
ГВИНЕЯ: Лига 1
19:00Мило ФК - Камсар 3:019:00Хороя - Лоубха 0:1
ГЕРМАНИЯ: Втора Бундеслига
14:00Дюселдорф - Гройтер Фюрт 1:014:00Кайзерслаутерн - Веен 1:1
14:00Оснабрюк - Брауншвайг 0:3
21:30Хамбургер - Холщайн Кил 0:1
ГЕРМАНИЯ: Трета лига
15:00Ауе - Унтерхахинг 2:115:00Дрезден - Виктория Кьолн 0:2
15:00Любек - Дортмунд II 0:5
15:00Мюнхен 1860 - Саарбрюкен 1:1
15:00Халешер - Ферл 1:0
17:30Инголщад - Дуисбург 2:0
ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Север
14:00Фьоникс Любек - Нордерщед 4:215:00Хафелсе - ШК Вайхе-08 1:0
18:00Килия Кил - Хамбургер II 1:1
ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Североизток
14:00Айленбург - Цвикау 0:214:30Мойзелвиц - Алтглинике 2:2
17:00Грайфсвалд - Хеми Лайпциг 3:0
ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Запад
15:00Б. Мьонхенгладбах II - Гутерслох 0:015:00Бохолт - Ален 5:0
15:00Вегберг-Беек - Виденбрюк 2:3
15:00Дюрен - Фортуна Кьолн 2:2
15:00Кьолн II - Фелберт 0:3
15:00Падернборн II - Алемания Аахен 0:1
ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Югозапад
15:00Балингер - Аален 2:115:00Валдорф - Майнц II 4:1
15:00Кикерс Офенбах - Балинген 5:0
15:00ФК 08 Хомбург - Кобленц 2:0
15:00Фрайберг - Касел 1:1
15:00Фулда Ленерц - Хофенхайм II 1:0
ГЕРМАНИЯ: Регионална лига Байерн
15:00Ансбах 09 - Байерн II 0:215:00Аубщад - Илертисен 0:2
15:00Бамберг - Шалдинг 2:0
15:00Тюргюджю Мюнхен - Нюрнберг II 0:2
15:00Фюрт II - Филцинг 2:1
ГЕРМАНИЯ: Оберлига NOFV-Север
14:00Визмар - Рощокер ФК 6:214:00Лихтенберг - РШФ Айнтрахт 1:2
ГЕРМАНИЯ: Оберлига NOFV - Юг
15:00Айнхайт Рудолщад - Бишофсвердаер 0:315:00Кришов - Халберщад 3:2
15:00Лудвигсфелдер - Грима 2:2
15:00Магдебург II - Зандерсдорф 3:1
15:00Плауен - Айнхайт Вернигероде 5:0
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Шлезвиг-Холщайн
14:30ШК Вайхе-08 II - Екернфьордер ШФ 2:415:00Ноймюнстер - Тодесфелде 1:6
15:00Фленсбург - Олденбюргер 3:3
15:00Хайдер СФ - Бордесхолм 3:0
15:30Пройсен Райнфелд - Нордмарк Сатруп 2:0
16:00Хоенвещед - Дорнбрайте Любек 1:4
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Хамбург
14:00Дюнеберг - Харксайде 1:615:00Тюркие Вилхелмсбург - Палома 6:1
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Бремен
14:00Бремерхавен - Бринкумер 2:014:00Волфратсхаузен - Хемелинген 3:4
15:00Бремен II - Леер 5:0
15:00ТУРА Бремен - Блокдик 0:3
15:30Аумунд-Фегезак - Фатан Бремен 4:2
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Нидерзаксен
15:00БШФ Реден - Форсфелде 3:015:00Мепен II - Айнтрахт Целе 0:1
15:00Шьонинген - Борнрайе 2:0
16:00Айлвезе - Егесторф-Лангредер 1:2
18:00Арминия Билефелд - Рамлинген-Елерсхаузен 1:0
19:00Емден - Ротенбургер 4:0
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Хесен
15:00Гийсен - Вайденхаузен 1:015:00Ффб Марбург - Ерлензее 0:0
15:00Щадталендорф - Виктория Грисхайм 4:1
15:30Баунатал - Валдгирмес 1:1
16:00Ханау - ТУШ Диткирхен 1:1
17:00Тюрк Гюджю Фрийдберг - РВ Валдорф 2:0
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
16:30Баумхолдер - Гонзенхайм 1:316:30Енгерс - Арминия Лудвигсхафен 2:2
16:30Мехтерсхайм - Битбург 6:2
16:30РВ Кобленц - Ауерсмахер 3:0
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Байерн - Север
15:00Айхщат - Байерн Хоф 2:315:00Гебенбах - Фортуна Регенсбург 4:0
16:00Вюрцбургер ФФ - Елтерсдорф 0:3
16:00ШФ Донаущауф - Ноймаркт 0:5
17:00Регенсбург II - Фойхт 6:0
17:00Хам - Абтсвинд 1:2
17:00Ханкофен-Хайлинг - Амертал 4:2
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Байерн - Юг
15:00Райн/Лех - Дизенхофен 3:315:00Швабен Аугсбург - Мюнхен 1860 II 2:2
15:30Изманинг - Дахау 2:2
16:00Кирханшьоринг - Нордлинген 0:2
16:30Зонтхофен - Тюркспор Аугсбург 1:1
17:00Пипинсрийд - Котерн-Ст. Манг 2:2
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Баден-Вюртемберг
15:00Нормания Гмунд - Оберахерн 3:115:00Равенсбург - АТШФ Мучелбах 2:2
15:00ФК Холцхаузен - Холенбах 3:1
15:30Офенбургер - 1. Гьопингер Шпортферайн 1895 1:2
16:30Бисинген-Бисинген - Денцлинген 2:0
16:30Есинген - Бакнанг 5:1
16:30ФК 08 Вилинген - Ройтлинген 3:0
ГЕРМАНИЯ: Младежка Бундеслига Север
13:00Мепен U19 - Йена U19 5:113:00Ханза Рощок U19 - Лайпциг U19 1:2
13:00Херта U19 - Волфсбург U19 2:0
16:00Ст. Паули U19 - Вердер Бремен U19 2:3
ГЕРМАНИЯ: Юношеска Бундеслига - Юг
11:30Мюнхен 1860 U19 - Кайзерслаутерн U19 3:412:00Айнтрахт Франкфурт U19 - Аугсбург U19 3:0
12:00Фюрт U19 - Нюрнберг U19 1:2
12:00Хофенхайм U19 - Зандхаузен U19 4:0
14:00Карлсруе U19 - Щутгарт U19 0:1
ГЕРМАНИЯ: Юношеска Бундеслига - Запад
12:00Б. Мьонхенгладбах U19 - Алемания Аахен U19 6:012:00Виктория Кьолн U19 - Шалке U19 3:0
12:00Дортмунд U19 - Дуисбург U19 4:0
19:00Кьолн U19 - Ферл U19 1:0
ГЕРМАНИЯ: Бундеслига - жени
13:00ШГШ Есен W - Хофенхайм W 2:115:00Айнтрахт Франкфурт W - 1. ФК Нюрнберг W 4:1
ГИБРАЛТАР: Национална лига - Шампионска група
20:30Монс Калпе - Ст. Джоузефс 0:2ГРУЗИЯ: Еровнули лига
14:00Самтредия - Торпедо Кутаиси 0:018:00Самгурали - Динамо Тбилиси 3:1
20:00Колхети 1913 - Динамо Батуми 2:2
ГЪРЦИЯ: Супер Лига - Група на изпадащите
18:30ОФИ Крит - Волос 2:119:30Астерас Триполис - Панетоликос 0:2
19:30Атромитос - Кифисиа 1:2
ГЪРЦИЯ: Супер лига 2 - Група за промоция
16:00АЕЛ Лариса - Ники Волос 2:316:00Левадиакос - Македоникос 2:0
ГЪРЦИЯ: Супер лига 2 - Група на изпадащите
15:00Олимпиакос B - Диагорас 1:1ГЪРЦИЯ: Гама Етники - Група 1
16:00Аетос Варварас - Пантракикос 0:516:00Аполон Паралимниу - Орестис Арестиадас 5:1
16:00Арис Петинос - ПАОК Кристонис 0:1
16:00Докса Драмас - Керавнос Ангелохори 3:0
16:00Ники Ефкарпиас - Ханиотис 2:1
16:00Посейдонас Миханьонас - Епаноми 2:0
16:00Хрисуполис - Арис Авато 1:1
17:30Кавала - Термайкос ФК 3:0
ГЪРЦИЯ: Гама Етники - Група 2
15:30Закинтос - Еордайкос 1:116:00Анагениси Арта - Трикала ФК 1:0
16:00Астерас Ставру - Килерер 0:1
16:00Етникос Неу - Теспротос 3:2
16:00Кастория - Астерас Петрити 0:2
16:00Магнисиакос - Своронос ФК 0:3
16:00Пиерикос - Неа Артаки 2:3
16:00Тиела Кацикас - Ватаниакос 4:0
16:00Фикис - Лефкими 0:3
ГЪРЦИЯ: Гама Етники - Група 3
13:00Кианос А. В. - Миконос 0:216:00Коринтос - Ермионидас-Ермис 1:0
16:00Панаргиакос - Пилиу 3:0
16:00Панелефсниакос Ф.К. - Марко 0:1
16:00ОтложенПАО Варда - Визас ФК -:-
16:00Тиела Д. - Панегиалиос ФК 1:1
16:00Филятрон - Месолонги АЕ 5:0
ГЪРЦИЯ: Гама Етники - Група 4
14:00Ермис З. - Ипато 0:116:00Алмирос Газиу - Фостирас 1:0
16:00Ацалениос - Епископи 1:0
16:00Паниониос - Атромитос Пирея 4:0
16:00Параскеви - Арис Петруполис 3:2
16:00Перамайкос - Агиос Николаос 1:3
16:00Продефтики - АО Илисиакос 2:1
16:00Смирнис - Елопиакос 0:1
16:00Хайдари - Етникос Пирея 1:1
ГЪРЦИЯ: Дивизия А - жени
13:45Сейринс Гревенон W - Кастория W 2:0ДАНИЯ: 1ва Дивизия - Група за промоция
15:00Хобро - Фредериция 1:2ДАНИЯ: Втора Дивизия - Група за промоция
15:00Орхус Фремад - Нюкобинг 5:0ДАНИЯ: Втора Дивизия - Група на изпадащите
15:00Скиве - Брабранд 2:115:00Хелеруп - Тистед ФК 1:0
ДАНИЯ: 3-та дивизия - Група на изпадащите
15:00Йънг Бойс ФД - Холстебро 0:115:00СфБ-Оуре - Вейгаард 0:0
ДАНИЯ: 3-та дивизия - Шампионска група
14:30ВСК Орхус - Несби 0:315:00БК Фрем - Аварта 1:0
ДАНИЯ: Висша лига – жени - Изпадане
15:00Нествед W - Олборг W 1:115:00Тистед ФК W - Оденсе Ку W 0:0
15:30Йостербро W - Б93 W 1:1
ДАНИЯ: Висша лига – жени - Шампионска група
14:00Брьондби W - Кьоге W 1:1ДЖИБУТИ: Дивизия 1
15:00ОтложенCDC Q7 - Дихил -:-17:30ОтложенПорт - Хопитал -:-
ДОМИНИКАНСКА РЕПУБЛИКА: ЛДФ
23:00Делфинес Дел Есте - Мока 2:2ЕВРОПА: Висша лига (Крим)
15:00ГФК Ялта - Инкомпорт 2:415:30ТСК Симферопол - Океан Керч 3:1
ЕВРОПА: Шампионска лига - Жени - Плейофи
14:30Барселона W - Челси W 0:120:00Лион W - ПСЖ W 3:2
ЕВРОПА: Оу-Айлънд Къп - жени
16:00Шелбърн W - Корк Сити W 3:017:00Линфийлд W - Бохемианс ЖФК W 2:1
18:00Шамрок Роувърс W - ДЛР Уейвс W 4:0
19:00Галуей Юнайтед W - Гленторан W 4:0
20:00Уексфорд W - Клифтънвил W 6:0
21:30Атлоун W - Слиго Роувърс W 2:1
ЕКВАДОР: Лига Про - Първи етап
00:30Аукас - Емелек 3:100:30Оренсе - ЛДУ Кито 1:0
ЕСТОНИЯ: Майстрилига
12:30Ньоме Юн - Талина Калев 0:214:30Пайде - Тамека 0:1
17:00Левадия - Парну ЙК Вапрус 1:1
ЕТИОПИЯ: Висша лига
16:00Дайър Дава - Шашемене Кенема 1:019:00Велайта Дича - Ст. Джордж 1:0
ЗАМБИЯ: Супер Лига
16:00ОтложенЗанако - Кабве -:-16:00ОтложенМуфулира - Призън Лепардс -:-
16:00ОтложенНАПСА Старс - Грийн Ийгълс -:-
16:00Нквази - Форест Рейнджърс 1:1
16:00Пауър Динамос - Нкана 0:2
16:00ОтложенТрайдънт - Нквази -:-
16:00ОтложенФорест Рейнджърс - Конкола -:-
ЗВАЗИЛЕНД: MTN Висша лига
14:00Денвър - Езулвини 0:116:00Грийн М. - Роял Леопардс 2:1
16:00Илово - Мбабане Суол. 0:1
16:00Йънг Бъфалос - Мбабане Хайлендърс 4:1
16:00Монени Пайрътс - Мадленя 1:1
16:00Рейнджърс ФК - Нсингизини Хотспърс 0:1
ЗИМБАБВЕ: Премиър Сокър Лига
16:00ГрийнФюъл - Херенталс 0:016:00ЗПК Кариба - Аренел Мувърс 0:0
16:00Платинум - Бикита Минералс 2:2
16:00Ядах - Чегуту Пайрътс 0:0
ИЗРАЕЛ: Висша лига - Шампионска група
17:00Макаби Тел Авив - Апоел Хайфа 4:018:00Сахнин - Макаби Бней Рейна 0:2
20:00Макаби Хайфа - А. Беер Шева 4:1
ИЗРАЕЛ: Висша лига - Група на изпадащите
18:00Нетаня - Апоел Йерусалим 1:020:00Макаби Петах Тиква - Апоел Тел Авив 4:2
ИНДИЯ: Супер Лига - Плейофи
17:00Гоа - Ченайин 2:1ИНДИЯ: И-Лига 2
13:30Судева Делхи - Бенгалуру Юн 1:013:30Юнайтед СК - Махараштра Орандже 1:1
ИНДОНЕЗИЯ: Лига 1
11:00Персиб Бандунг - Персебая 3:111:00Персик Кедири - Персита 1:1
15:00Бали Юнайтед - Бхаянгкара Соло 2:1
15:00ПСС Слеман - Деуа Юнайтед 2:3
ИРЛАНДИЯ: Дивизия 1
21:30Лонгфорд - Корк Сити 1:4ИСЛАНДИЯ: Висша лига
17:00Копавогур - Хафнарфьордур 0:219:15КР Рейкявик - Фрам 0:1
ИСЛАНДИЯ: Купа на Исландия - жени
17:00Далвик/Рейнир W - Ейнхери W 0:317:00Хаукар W - ИР Рейкявик W 2:0
ИСПАНИЯ: ЛаЛига2
15:00Аморебиета - Валядолид 0:317:15Виляреал B - Ферол 1:0
17:15Расинг Сантандер - Леванте 0:0
19:30Елче - Хихон 2:1
22:00Уеска - Сарагоса 1:2
ИСПАНИЯ: Примера РФЕФ - Група 1
17:00Р. Сосиедад B - Фуенлабрада 2:018:00Сабадел - Корнея 2:1
19:00Теруел - Сестао 1:0
20:00Деп. Ла Коруня - Културал Леонеса 2:0
21:00Райо Махадаонда - Тарасона 0:0
ИСПАНИЯ: Примера РФЕФ - Група 2
19:00Алхесирас - Антекера 2:321:00Реал Мадрид B - Алкояно 3:1
21:00Санлукено - Рекреативо Уелва 1:0
ИСПАНИЯ: Сегунда РФЕФ - Група 1
17:00Р. Овиедо B - Компостела 0:118:00Корусо ФК - Деп. Фабрил 1:2
ИСПАНИЯ: Сегунда РФЕФ - Група 2
18:00Сан Хуан - Мутилвера 3:020:00Реал Сосиедад C - Атл. Билбао B 0:0
ИСПАНИЯ: Сегунда РФЕФ - Група 3
16:30Андрач - Форментера 0:019:00Ла Нусия - СЕ Манреса 2:0
21:00Алсира - Валенсия B 2:1
ИСПАНИЯ: Сегунда РФЕФ - Група 5
19:00Гуадалахара - Вияновенсе 1:2ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 1
17:00Понтеведра B - Бергантинос 2:118:30Гран Пеня - Барбадас-Бентракес 1:1
20:30Рапидо де Боусас - Полворин 1:2
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 2
17:30Кондал - Каудал Депортиво 2:0ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 3
18:00Атлетико Алберисиа - Ревия 2:118:00Самано - Атлетико Минерос 3:0
20:00Соларес - Ескобедо 0:3
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 4
16:30Витория - Беасаин 2:017:00Алавес C - Баскония 0:0
17:30Пасая - Сан Игнасио 1:0
18:00Лахун Онак - Португалете 2:2
18:00Падура - Тоуринг КЕ 1:0
18:00СКД Дуранго - Дерио 0:1
18:15Лейоа - Анайтасуна ФТ 0:0
19:00Деусто - Аурера Ондароа 3:0
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 5
18:30Рапитенса - Виласар де Мар 2:2ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 6
17:00Кастейон B - Буриана 4:117:00Рода - Утиел 2:3
18:00Гандия - Тореяно 4:0
18:00Хове - Кастейоненсе 0:0
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 8
17:00Колехиос Диосесанос - Реал Авила 1:517:30Ла Вирхен - Бекерил 0:0
17:30Санта Марта Тормес - Лагуна 1:0
17:45Понферадина B - Бембибре 0:0
18:30Атл. Асторга - Вияралбо 2:0
18:30Бургос КФ B - Леонеса B 0:2
18:30Мирандес B - Паленсия КА 1:0
19:00Паленсия КФ - Алмасан 3:1
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 9
19:00Ехидо - Уетор Тахар 0:019:00Торе дел Мар - Малага Сити 0:0
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 10
18:00Ла Памла - Сеута B 1:219:00Пуенте Хенил - Конил 2:0
20:00Боюйос - Картая 2:2
20:00Сиудад де Лусена - Атлетико Еспеленьо 1:0
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 11
17:00Сантаний - Бинисалем 1:117:30Платгес де Калвия - Ибиса Ислас Питиусас 0:1
18:00Йосетенсе - Феланич 1:2
18:00Манакор - Аренал 3:1
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 12
14:00Панадерия - Ла Куадра 1:014:15Вия Санта Брихида - Санта Урсула 0:0
19:30Сан Бартоломе - Яиса 1:0
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 15
17:00Бидесара - Бети Онак 1:117:30Уарте - Субиса 1:0
17:30Чантреа - Оберена 3:2
18:00Ардой - Памплона 3:1
18:00Кортес - Ескабарте 0:1
19:00Леринес - Пеня 4:4
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 16
17:00Пеня Балсамайсо - Калахора B 1:218:00Вареа - Берсео 3:2
19:00Вианес - Ривер Ебро 2:1
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 17
18:15Ебро - Уеска B 1:0ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 18
18:30Таранкон - Толедо 1:019:00Асукека - Виярубия 1:2
ИСПАНИЯ: Лига Ф - жени
13:00Леванте W - Реал Мадрид W 2:415:00Гранада W - Коста Адехе Тенерифе W 2:1
17:00Уелва W - Ейбар W 0:1
19:00Мадрид К. W - Атлетик Билбао W 2:1
ИТАЛИЯ: Серия Б
15:00Асколи - Модена 0:015:00Бари - Пиза 1:1
15:00Бреша - Тернана 0:0
15:00ФералпиСало - Комо 2:5
17:15Зюдитирол - Читадела 0:0
17:15Катандзаро - Кремонезе 0:0
17:15Леко - Венеция 1:2
17:15Специя - Сампдория 0:0
ИТАЛИЯ: Серия C - Група А
19:30Аталанта U23 - Про Сесто 3:019:30Виченца Виртус - Тренто 2:0
19:30Леняго Салус - Алесандрия 0:0
19:30Лумедзане - Мантова 4:3
19:30Перголетезе - Албинолефе 1:1
19:30Про Верчели - Арциняно 2:0
19:30Про Патрия - Виртус Верона 1:3
19:30Ренате - Джана Ерминио 0:2
19:30Триестина - Новара 2:2
19:30Фиоренцуола - Падова 1:1
ИТАЛИЯ: Серия D - Група G
21:45Кавезе - Синтиалбалонга 4:2ИТАЛИЯ: Серия D - Група I
21:30Трапани - Ликата 2:1ИТАЛИЯ: Примавера 1
12:00Интер U19 - Каляри U19 3:014:00Аталанта U19 - Ювентус U19 0:1
16:00АС Рома U19 - Сасуоло U19 4:0
16:00Дженоа U19 - Фиорентина U19 3:2
ИТАЛИЯ: Примавера 2
12:00Пиза U19 - Асколи U19 1:012:00Тернана U19 - Кротоне U19 1:2
12:00Удинезе U19 - Ренате U19 4:1
12:15Специя U19 - Беневенто U19 2:2
12:15Чезена U19 - Бари U19 4:0
15:00Нуова Козенца U19 - Палермо U19 1:1
15:30Комо U19 - Алесандрия U19 3:1
16:00Албинолефе U19 - Венеция U19 0:2
16:00Бреша U19 - Падова U19 3:1
16:00Кремонезе U19 - ФералпиСало U19 2:2
16:00Монополи U19 - Ентеля U19 0:3
16:00Наполи U19 - Салернитана U19 5:1
16:00Пескара U19 - Перуджа U19 3:0
16:00Реджана U19 - Виченца U19 0:2
16:00Читадела U19 - Парма U19 1:2
16:30Судитирол U19 - Спал U19 2:1
ИТАЛИЯ: Серия А - жени - Шампионска група
15:30Ювентус W - Сасуоло W 2:117:15Фиорентина W - Рома W 0:0
КАЗАХСТАН: Висша лига
12:00Женис - Туран 1:012:00Кайзар Къзълорда - Атирау 1:1
14:30Ордабаси - Кизилжар 1:1
17:00К. Алмати - Актобе 1:3
КАМБОДЖА: CPL
12:00Киривонг Сок Сен Чей - Пном Пен Краун 1:414:00Боеунг Кет - Свай Риенг 3:3
КАМЕРУН: Елит Едно - Група на изпадащите
16:00Фову Бахам - АПЕДЖЕС Академи 0:118:00Айгле Роял - Фортуна Мфоу 2:3
КАНАДА: Канадска висша лига
05:00Пасифик ФК - Валюр 2:021:00Атл. Отава - Кавалри 1:1
КАТАР: Дивизия 2
18:30Ал Масаймер - Ал-Уааб 2:118:30Ал Сайлия - Ал Хор 0:2
18:30Ал-Шахания - Ал-Хурайтиат 3:1
18:30Лусаил - Ал Бида 1:1
КЕНИЯ: Висша лига
13:00Бидко Юнайтед - Рейнджърс 1:013:00Кариобанги Шаркс - Нзоя Шугар 3:0
15:00Бандари - KCB 0:0
15:00Таланта ФК - Найроби Сити 0:3
15:00Шабана - Какамега Хоумбойз ФК 0:0
16:00Полиция ФК - Софапака 2:1
КЕНИЯ: Супер лига
12:00Наивас ФК - Кибера 2:313:00Луанда Вила - Гусии 2:0
13:00Матаре Юн. - Кисуму Ол-Старс 3:1
15:00Асад - Момбаса Елит 2:0
15:00Дараджани Гого - Мара Шугър 0:2
15:00Каджиадо - Мигори 1:0
КИПЪР: Cyta Championship - Група на изпадащите
19:00Закакиу - Кармиотиса 2:519:30Аполон - АЕЛ Лимасол 4:1
КИПЪР: Дивизия 2 - Група на изпадащите
16:30Енад - Ермис 1:216:30Ксилотимву 2006 - М.Е.А.П. Нису 2:5
16:30Паеек - Дигенис Акрит 3:1
16:30Хлорака - Ахиронас-Онисилос 3:0
КИПЪР: Дивизия 2 - Шампионска група
16:30АСИЛ Лиси - Агия Напа 3:216:30Ипсонас - Ол. Никозия 1:5
16:30Омония 29ти май - Омония Арадипу 1:2
16:30Пея 2014 ФК - Паралимни 1:4
КИТАЙ: Супер Лига
10:30Шандун Тайшан - Цанджоу 4:114:00Чънду Рончен - Шънджън Шинпънчен 3:1
14:35Ухан Три Таунс - Чанчун Ятай 0:0
15:00Нантун Жиюн - Шанхай Шънхуа 0:2
КИТАЙ: Китайска суперлига
10:00Ляонин Тиерен - Дзянси Лушан 2:110:00Шъдзяджуан Гонгфу - Хъйлундзян Айс Сити 1:0
10:30Шанхай Джиадинг Хуйлонг - Кингдао Ред Лайънс 1:1
КИТАЙ: ФА Къп
09:00Шанхай Сегенда - Ганджоу Руиши 1:2дуз09:00Jiangsu Nan Dongsheng - Ланфан Глори Сити 1:2дуз
09:00Shanghai Changning - Джианши Дарк Хорс 2:0
09:30Shanxi Xiangyu - Пекин Технолъджи 1:4
10:00Далиан Кунчен - Куанджоу Ясин 3:2
10:00Changchun Xidu - Шънси Юниън 0:5
10:00Dezhou Haishan - Таян Тианкуан 1:3
10:00Qianxinan Xu Fengtang - Шънджън Джуниърс 1:4
10:30Сиан Ронгхай - Гуандонг ГЗ-Пауър 0:4
10:30Shenzhen Jixiang - Гуанси Ланханг 3:1
14:30Guangxi Bushan - Рижао Юки 0:1
КИТАЙ: Супер лига - жени
10:00Хънан Сонгшан Лонгмен W - Шанхай РКБ W 0:110:00Шандун СЛ W - Ухан Дзянда W 0:4
КОЛУМБИЯ: Примера А - Апертура
04:10Букараманга - Чико 2:300:00Перейра - Мийонариос 1:2
КОЛУМБИЯ: Примера Б - Апертура
00:00Кортулуа - У. Магдалена 0:200:00Тайгърс - Кукута 4:0
02:05Лянерос - Орсомарсо 1:0
22:00Реал Кундинамарка - Богота 2:2
23:00Леонес - Картахена 0:0
23:30Атлетико Ф.К. - Киндио 0:1
23:30Уила - Баранкила 2:0
КОЛУМБИЯ: Женска лига
23:30Деп. Кали W - Санта Фе W 1:000:00Реал Сантандер W - Ла Екидад W 1:3
КОСОВО: Суперлига
16:00Гиляни - Фероникели 1:116:00Лирия - Дукаджини 0:0
16:00ФК Балкани - Дрита 2:2
КОСТА РИКА: Лига де Асенсо - Клаусура - Плейофи
05:00Ескорпионес - Маринерос ПФК 4:4СП23:00АД Сарчи - КС Уругвай 1:2
КОТ Д'ИВОАР: Лига 1
18:30Академи де ФАД - Лис Сасандра 2:018:30Муна - Стела Аджаме 1:2
18:30Сан Педро - Зоман 2:2
20:45АС Денгеле - Расинг д'Абдиджан 3:2
ЛАТВИЯ: 1. Лига
12:00Огре Юнайтед - Албертс 0:315:00Рига ФК 2 - Резекне 6:0
16:00Леевон ППК - Марупе 4:2
19:00Скансте - Супер Нова 0:0
ЛАТВИЯ: 1. Лига - жени
14:00Ауда W - ФК Лиепая W 0:314:00ФК Олайне W - Иецава W 2:1
19:30СФК Рига W - Рига ФК W 0:1
ЛЕСОТО: Висша лига
16:00Дифенс Форс - ЛКС 0:116:00Лиджабато - Банту 1:2
ЛИБИЯ: Висша лига
17:00Ал-Анвар - Ал-Сукур 3:117:00Ал Садака - Ал Муруж 1:1
19:00Ал Мадина - Ал Ахли Триполи 1:0
ЛИВАН: Купа на Ливан
16:00Ал Ахли Набатия - Триполи 0:1ЛИТВА: А Лига
15:00Кауно Жалгирис - Судува 2:118:00Шяуляй ФА - Дайнава Алитус 1:0
ЛЮКСЕМБУРГ: Национална дивизия
19:00Диферданж - Есперанж 2:019:00Жьонес Еш - Мариска Мерш 3:1
19:00Мондерканж - Нидерком 2:1
19:00Мондорф - Унион Титус Петанж 2:1
МАВРИТАНИЯ: Лига 1
20:00Енту - Каеди 3:422:50Шемал - Национална гвардия 1:1
МАКАО: Елитна лига
14:00Бенфика - Лун Лок 9:216:00Гала - Монте Карло 1:2
МАЛАВИ: Супер Лига
15:30Майти Уондърърс - Крек Спортинг 3:015:30Мамзулу Баракс - ФОМО 3:1
15:30Мояле Баракс - Сиво Юн 3:0
15:30Baka City - МАФКО 0:0
МАЛИ: Премиър Дивизия
19:30Бакариджан - Бугуба 2:019:30УС Бугуни - Реал Бамако 2:1
21:30Серкъл Олимпик - УСФАС Бамако 1:2
МАЛТА: Висша лига
15:00Гзира - Биркиркара 0:015:00Хамрун - Санта Лучия 4:1
17:15Марсакслок - Флориана 1:0
17:15Слиема - Наксар 0:0
МАЛТА: Чалъндж лига - Група за промоция
14:30Мелита - Марса 1:020:00Пиета - Сенглеа 4:2
МАЛТА: Чалъндж лига - Група на изпадащите
15:00Атард - Тарксиен 1:017:30Лия - Зебуг 0:4
МАРОКО: Ботола Къп
19:00ИР Танжер - ФУС Рабат 2:121:00Мулудия Ужда - Шабаб Мохамедия 0:0
23:00Уидад - Хасания Агадир 1:0
МАРОКО: Ботола 2
19:00Сале - Рапид Уед Зем 1:019:00Уидад Фес - РАК Казабланка 3:1
19:00Шабаб Бен-Герир - Шабаб Атлас Кенифра 1:1
21:00Олимпик Курибга - Стад Марока 3:1
МЕКСИКО: Лига МХ - Клаусура
04:00Масатлан ФК - Хуарес 0:206:00Атл. Сан Луис - Толука 1:5
06:10Клуб Тихуана - Пуебла 3:1
МЕКСИКО: Лига Премиър Серия А
02:00Интер Плая Дел Кармен - Лобос УЛМХ 1:002:00Канами - Тампико Мадеро 0:2
03:45Оргуйо Рейноса - Гавиланес де Матаморос 1:1
04:00Петролерос Саламанка - Кафеталерос 1:0
04:00Симаронес де Сонора 2 - Леонес Негрос 2 3:0
04:30Калор Де Сан Педро - Колима ФК 2:0
05:00Алакранес де Дуранго - Минерос де Фреснийо 4:1
20:00Депортива Венадос - Монтанесес 4:2
00:00Пионерос - Сан Хуан де Арагон 3:0
МЕКСИКО: Лига Премиър Серия Б
01:00Чилангос - CDM 3:204:00Сантяго - Артесанос Метепек 0:0
19:00Канонерос Марина - Чилпансинго 0:2
МЕКСИКО: Лига МХ П23 - Клаусура
18:00Клуб Леон U23 - Монтерей U23 1:118:00Тигрес УАНЛ U23 - Некакса U23 3:0
18:00УНАМ Пумас U23 - Клуб Америка U23 0:1
18:00Чивас Гуадалахара U23 - Керетаро U23 2:1
МЕКСИКО: Лига МК - жени - Клаусура
02:00Керетаро W - Клуб Леон W 3:204:00Атлас W - Тигрес УАНЛ W 0:1
МОЗАМБИК: Лига Депортива де Мапуто
15:45Бая де Пемба - ЕНХ Виланкуло 2:016:15Брера Чумене - Накала 1:2
МОЛДОВА: Суперлига - Група на изпадащите
16:00Дрокия - Флорещи 0:316:00Спарта Селемет - Victoria 0:1
16:00Универ-Огузспорт - Саксан Гагауз Йери 1:2
МОЛДОВА: Суперлига - Шампионска група
18:00Балти - Петрокуб 0:3МОНГОЛИЯ: Висша лига
11:15Brera Ilch - Хаан Хунс-Ерчим 1:214:15Ховд - Тув Буганууд 0:3
НАМИБИЯ: MTC Премършип
17:00Жулиньо Спортинг - Окаханджа 1:017:00Йънг Бразилиънс - Сивикс 0:0
17:00Окакарара - Блу Уотърс 1:0
НИГЕРИЯ: НПФЛ
18:00Абия Уориърс - Байелса Юнайтед 1:0НИГЕРИЯ: ННЛ
17:00Бейонд Лимитс ФК - Стормърс 2:217:00Джайънт Бриярс - Гейтуей Юн. 4:1
17:00Иджебу - Варри 1:0
17:00Икороду Сити - Интер Лагос 4:3
17:00Йобе Старс - Ел Канеми 0:1
17:00Краун ФК - Трейдсейф 1:0
17:00Насарава - ЕФКК 2:0
НИДЕРЛАНДИЯ: Еерсте Дивизие
17:30Ден Хааг - Айндховен ФК 1:119:45Маастрихт - Вилем II 1:1
22:00Гронинген - Камбуур 3:0
НИДЕРЛАНДИЯ: Твеете Дивизие
15:30ГФФФ - Нордуик 2:115:30Схевенинген - Харденберг 2:2
15:30ХФК - Екселсиор Мааслаус 1:2
16:00АФК - Катвайк 3:2
16:00Куик Бойс - Козакен Бойс 1:1
16:00Райнсбургсе Бойс - АКВ Асен 1:1
16:30Йонг Спарта Ротердам - Спакенбург 1:2
19:00Де Треферс - Лисе 2:1
НИДЕРЛАНДИЯ: Дерде Дивизие
15:30Генемуйден - ФФСБ 3:315:30Еемдайк - Урк 1:1
15:30Харкемасе Бойс - ДЕМ 0:1
15:30Хук - Гемерт 3:0
16:00Ейселмервогелс - Райнвогелс 1:2
16:00Ермело - ФФ ДОВО 2:2
16:00Кльотинге - Спортлуст 3:0
16:30ТЕК - Стедоко 3:2
16:30УСФ Херкулес - Стапхорст 3:2
16:30Kampong - Спарта Нейкерк 0:1
19:00Хогевеен - ОДИН '59 3:2
19:00ХСК 21 - РКАВ Волендам 2:0
19:00ХФФ Юнитас - Барендрехт 2:1
20:30Груне Стер - Меерсен 0:2
НИДЕРЛАНДИЯ: Дивизия 1 П21 - Пролетен сезон
14:30Г.А. Ийгълс U21 - Неймеген U21 3:115:00Гронинген U21 - Фейенорд U21 1:1
16:00ФК Твенте/Хераклес U21 - Граафшап U21 1:3
НИДЕРЛАНДИЯ: Дивизия 1 П18 - Пролетен сезон
13:30Гронинген U18 - ПСВ U18 0:215:30Аякс U18 - Витес U18 5:2
16:00АЗ Алкмаар U18 - Утрехт U18 0:0
НИДЕРЛАНДИЯ: Ередивизи - Жени
15:00ПЕК Цволе W - Телстар W 2:017:30ПСВ W - Хееренвеен W 5:0
НИКАРАГУА: Лига Примера П20 - Клаусура
00:00Спорт Себако U20 - Матагалпа U20 1:1НОРВЕГИЯ: OBOS-лига
17:00Егерсундс - Олесун 3:117:00Левангер - Конгсвингер 1:2
17:00Ранхайм - Осане 2:2
17:00Рауфос - Брюне 0:1
17:00Согндал - Мос 1:0
17:00Старт - Саннес Улф 1:1
19:00Лин - Волеренга 1:1
НОРВЕГИЯ: Дивизия 2 - Група 1
14:00Лисеклостер - Арендал 2:115:00В. Хаугесун - Сотра 1:1
15:30Братвог - Нутоден 2:0
17:00Флекерьой - Халден 2:2
НОРВЕГИЯ: Дивизия 2 - Група 2
15:00Йовик-Лин - Стриндхайм 0:116:00Стьордалс Блинк - Фолу 4:2
НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 1
14:00Диарв 1919 - Флурьо 2:015:00Аскьой - Сторд 5:0
15:00Бярг - Ардал 5:3
15:00Фрея - Фьорде 1:3
16:00Лодефьорд - Фана 1:2
НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 2
14:00Одс 2 - Стаал Йорпеланд 2:115:00Вигор - Виндабярт 1:2
16:00Мандалскамератене - Сола 1:1
17:00Мадла ИЛ - Порс 2:6
17:00Сандефьор 2 - Брод 0:1
17:00Фрам - Видар 2:0
НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 3
15:00Гамле Осло - Нордщранд 2:215:00Шайд 2 - Флинт 1:4
16:00Аскер - Фриг 6:1
16:00Берум - Осколен 5:3
НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 4
16:00Биосен - Рана ФК 0:016:00Нардо - Оркла 4:0
16:00Тилер - Вердал 3:0
НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 5
15:00Шетен - Скедсмо 2:016:00Реди - Бьоркеланген 2:0
НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 6
13:30Спринт-Йелой - Шервьой 0:317:00Хам-Кам 2 - Инстранденс 3:1
19:00Фюлингсдален - Мьолнер 2:1
НОРВЕГИЯ: Топсериен Жени
14:00Роа W - Волеренга W 0:215:00Арна-Бьорнар W - Стабек W 1:2
15:00Осане W - Бран W 0:3
17:45Колботн W - Розенборг W 0:1
НОРВЕГИЯ: Дивизия 1 - жени
15:00Фюлингсдален W - Бодьо/Глимт W 1:316:00Хьонефос W - Викинг W 2:2
ОБЕДИНЕНИ АРАБСКИ ЕМИРСТВА: ОАЕ Лига
17:00Хата - Емирейтс Клуб 1:119:30Aл Уахда - Аджман 1:2
ОБЕДИНЕНИ АРАБСКИ ЕМИРСТВА: Дивизия 1
16:55Гълф Юнайтед - Ал-Таавон 1:216:55Масафи - Масфут 0:0
17:05Ал Дафра - Дубай Сити 4:2
ПАНАМА: ЛПФ - Апертура
04:00Арабе Унидо - Алианса 0:200:00Ерера - Сан Франсиско 0:1
ПАРАГВАЙ: Примера Дивисион - Апертура
01:00Сол де Америка - Сп. Лукеньо 0:303:302 де Майо - Серо Портеньо 0:2
00:30Амелиано - Хенерал Кабайеро ХЛМ 2:0
ПАРАГВАЙ: Междинна дивизия
00:15Рубио Ну - Реколета 2:202:303 де Фебреро - Мартин Ледесма 1:1
16:30Колехиалес - Гуайреня ФК 0:1
16:30Резистенсия - Атл. Тембетари 0:2
ПЕРУ: Лига 1 - Апертура
23:00Унион Комерсио - У. де Депортес 1:204:00Сиенсиано - Депортиво Гарсиласо 0:2
21:00Лос Чанкас - Спорт Хуанкайо 6:0
23:30АДТ Тарма - Сесар Вайехо 1:0
23:30Карлос Манучи - Кахамарка 2:0
ПЕРУ: Лига 2
21:00Сантос - Мокегуа 1:0ПЕРУ: Лига - жени
23:00Дефенсорес W - Аякучо W 3:018:30ФБК Мелгар W - Алианса Лима W 1:2
23:00Кияс W - Деп. Мунисипал W 1:2
ПОЛША: Екстракласа
16:00Погон Шчечин - Пяст Гливице 0:218:30Рух - Видзев Лодз 2:3
21:00Заглембие - Ягелония 1:2
ПОЛША: Дивизия 1
16:00Тихи - Р. Жешов 1:318:30Лечна - Лехия Гданск 0:1
21:00Одра Ополе - Хробри Глогов 3:0
ПОЛША: Дивизия 2
13:30Ол. Груджьондз - Висла Пулави 1:018:30Сандеця Нови С. - Хутник Краков 0:1
ПОЛША: III Лига - Група I
16:00ГКС Погон - Замбрув 4:117:00ЛКС Ломжа - ГКС Белхатов 3:0
17:00Млава - Конкордия Елбльонг 2:0
17:00Пилица Бялобжеги - Пеликан 1:1
18:00Варта Шерадз - Легьоново 2:2
18:00Свит - Брон Радом 0:0
18:00Скерневице - Легия II 4:0
18:00Томашов Мазовецки - Викелец 3:0
19:00Виктория Сулейовек - Ягелония II 1:0
ПОЛША: III Лига - Група II
13:00Гедания Гданск - Уния Сважендз 1:213:00Лузино - Солец К. 0:1
15:00Винета В. - Старогард Гдански 0:0
16:00Бленкитни Старгард - Столем Гневино 2:2
16:00Завиша - Нове Скалмежице 3:1
16:00Нотеч Чарнков - Швиноуйшче 2:3
17:00Клечев - Елана Торун 0:1
18:00Швит Сколвни - Картуша Картузи 2:0
18:00Шрода - Погон Шчечин II 1:2
ПОЛША: III Лига - Група III
13:00Шльонск Вроцлав II - Гурник З. II 2:013:30Ракув II - Битом Оджански 0:0
15:00Белско-Бяла - Шленза Вроцлав 3:0
15:00Павловице - Варта Гожов 2:1
16:00Полковице - Гварек Тарновске Гори 2:1
17:00Стилон Гожов - Старовице Долне 4:1
18:00Жельона гора - Гочалковице Здруй 0:2
18:00Йеления Гора - Уния Туржа Шльонска 2:1
ПОЛША: III Лига - Група IV
13:00КС Вечиста Краков - Островец Швентокшиски 4:114:00Подхале Нови Тарг - Орлета Радзин 3:1
14:00Швидничанка Швидник - Бяла Подляска 2:1
16:00Чарни Поланиец - Авия Свидник 1:2
17:00Сокол Шенява - Вишлание Яшковице 2:4
17:00Шарка Тарнобжег - Вязовница 1:0
17:30Стар Стараховице - Хелмианка Хелм 1:1
18:00Вислока Дембица - Уния Тарнув 2:1
ПОЛША: Централна младежка лига
13:00Варта П. U19 - Сандеця U19 5:215:00Видзев Лодз U19 - Висла U19 4:2
15:00Корона Келце U19 - Полония В. U19 2:2
ПОЛША: Екстралига - жени
13:00Шльонск Вроцлав W - Рекорд Биелско-Бяла W 2:214:00ГКС Катовице W - Погон Тчев W 5:1
14:00УЯ Краков W - Гданск W 2:3
15:30Чарни Сосновец W - Медик Конин W 6:1
ПОРТУГАЛИЯ: Лига Португалия
17:30Морейрензе - Жил Висенте 0:120:00Боавища - Ещрела 1:1
22:30Брага - Визела 2:1
ПОРТУГАЛИЯ: Лига Португалия 2
13:00Пеняфиел - Ферейра 1:116:00Торенсе - Лейрия 0:3
17:30Санта Клара - Тондела 1:0
ПОРТУГАЛИЯ: Лига 3 - Група за промоция
13:00Ковиля - Брага B 1:217:00Академика - Лузитания ФК 1:0
19:00Алверка - Фелгейраш 1:1
21:00Варзим - Атлетико КП 1:1
ПОРТУГАЛИЯ: Кампеонато насионал П19 - Група на изпадащите
14:00СК Лузитания U19 - Бейра Мар U19 1:118:00Академика U19 - Ещорил U19 0:0
18:00Белененсеш U19 - Алверка U19 2:1
18:00Визела U19 - Боавища U19 3:1
18:00Жил Висенте U19 - Рио Аве U19 1:2
18:00Маритимо U19 - Лузитания ФК U19 3:0
18:00Сетубал U19 - Торенсе U19 1:2
18:00Шавеш U19 - Ферейра U19 5:3
ПОРТУГАЛИЯ: Кампеонато насионал П19 - Шампионска група
13:00Брага U19 - Фамаликао U19 1:018:00Бенфика U19 - Гимараеш U19 1:2
18:00СК Фарензе U19 - Спортинг U19 1:2
РЕПУБЛИКА КОНГО: Лига 1
17:00Етоал дю Конго - Наталис 0:020:00Кондзо - Шемино 0:0
РУАНДА: Висша лига
16:00Амагаджу - Етоал дьо Лест 0:116:00АПР - Кийову 1:0
16:00Бугесера ФК - Район Спорт 1:2
16:00Марийнс - Полийс 2:1
РУМЪНИЯ: Лига 1 - Група на изпадащите
15:00Поли Яши - Волунтари 3:117:30У Крайова 1948 - Дин. Букурещ 1:1
РУМЪНИЯ: Лига 1 - Шампионска група
20:30ФКСБ - Рапид Букурещ 2:2РУМЪНИЯ: Лига 2 - Група на изпадащите
11:00Киндия Търговище - Стяуа Букурещ 0:011:00КСС Слатина - Виторул Тг. Жиу 2:0
11:00Металоглобус Букурещ - У. Деж 0:1
11:00Тунари - Конкордия 1:2
11:00ФК Арджеш - КСМ Решица 0:1
11:00Чехлаул - КСМ Александрия 4:0
РУМЪНИЯ: Лига 2 - Шампионска група
12:30Корвинул Хунедоара - Миовени 2:0РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 1 - Група за промоция
17:00Щийнца Мирослава - КСМ Бакъу 1:1РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 1 - Група на изпадащите
17:00КСМ Васлуй - Бродок 7:017:00Шомуз Фълтичени - Аеростар 2:1
РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 2 - Група за промоция
17:00Спортинг Лиещи - КСМ Фокшани 2:217:00Униреа Бранищеа - Металул Бузъу 1:1
РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 2 - Група на изпадащите
17:00Браила - Хаманджия Бая 7:017:00Шуцещи - Фортино Янка 2:2
РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 3 - Група за промоция
17:00Агрикола Борчеа - Кълъраш 1:117:00ЛПС ХД Клинчени - Афумати 3:3
РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 3 - Група на изпадащите
17:00Волунтари 2 - Прогресул Фундулеа 1:217:00Глория Банеаса - Аксиополис Чернавода 1:0
17:00Реколта Г. Дожа - Инаинте Моделу 3:2
РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 4 - Група за промоция
17:00Блежой Виспещ - Попещ Леордени 1:117:00Дунареа Гюргево - КС Дин. Букурещ 4:1
РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 4 - Група на изпадащите
17:00Морени - КСО Плопени 1:017:00Паулещи - Триколорул Бреаза 1:2
17:00ФК Пучьоаса - Мушчел 0:0
РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 5 - Група за промоция
17:00Крепост Ръшнов - Олимпик Зарнещи 4:1РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 5 - Група на изпадащите
17:00СР Брашов - Тарлунгени 2:217:00Търгу Секуйеск - Сепси 2 0:1
РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 6 - Група на изпадащите
17:00Калиманещи - Петролул Поткоава 0:117:00Хорезу - Куртишоара 2:4
РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 8 - Група за промоция
17:00Виторул Шимиан - КСО Филиаши 0:1РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 8 - Група на изпадащите
17:00Турчени - У Крайова 1948 2 2:2РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 8 - Група за промоция
17:00Печу Ноу - Политехника Тимишоара 0:2РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 8 - Група на изпадащите
17:00Прогресул Печика - Теуз Чермей 4:117:00Шоими Липова - Авънтул Периам 0:0
РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 9 - Група за промоция
17:00Унив. дин Алба Юлия - Глория 2018 Бистрица 0:117:00Униреа Унгени - АКС Медиаш 1:0
РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 9 - Група на изпадащите
17:00Униреа Алба-Юлия - Авънтул Регин 2:1РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 10 - Група за промоция
17:00Сантандрей - КСМ Сату Маре 2:0РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 10 - Група на изпадащите
17:00Бая Маре - Минерул Окна Деж 1:017:00Виктория Карей - Санататеа Клуж 3:1
РУМЪНИЯ: Лига 1 - жени - Шампионска група
13:00Миеркуря Чук W - Ол. Клуж W 0:1РУСИЯ: Висша лига
14:00Рубин Казан - Локомотив Москва 1:116:30Балтика - Кр. Советов Самара 2:1
19:30ЦСКА Москва - Ахмат Грозни 1:2
РУСИЯ: ФНЛ
07:00СКА Хабаровск - Енисей 3:011:30Тюмен - Нефтехимик 0:3
16:00Акрон Толиати - Кубан 6:0
16:00Ленинградец - Сокол Саратов 0:2
17:00Алания Владикавказ - Волгар Астрахан 1:2
17:00Камаз - Ч. Новоросийск 1:0
17:00Шинник Ярославъл - Динамо Махачкала 0:1
18:00Торпедо Москва - Арсенал Тула 1:1
РУСИЯ: ФНЛ 2 - Златна дивизия А - Пролетен сезон
12:00Уфа - Краснодар 2 2:113:00ФК Новосибирск - Р. Волгоград 2:0
14:00Велес Москва - Металург Липецк 0:2
15:00Родина Москва 2 - Чайка Песчанокопское 1:1
17:00Муром - Челябинск 3:2
РУСИЯ: ФНЛ 2 - Сребърна дивизия А - Пролетен сезон
14:00Волга Уляновск - Текстилчик 0:014:00Калуга - Омск 0:0
14:30Спартак Кострома - Машук Пятигорск 1:0
16:00Авангард Курск - Химик 1:0
16:00Д. Брянск - Миас 0:0
РУСИЯ: ФНЛ 2 - Дивизия Б - Група 1
14:00Астрахан - Алания 2 2:115:00Динамо Махачкала 2 - Kamensk-Shakhtinsky 1:3
15:00Динамо Ставропол - Майкоп 1:0
15:30ФК Победа - Нарт Черкеск 1:1
16:00Биолог Новокубанск - Спартак Налчик 3:2
16:00Кубан Холдинг - Ангущ Назран 1:1
16:00ФК Севастопол - Легион Махачкала 1:0
17:00Ростов 2 - Рубин Ялта 1:2
РУСИЯ: ФНЛ 2 - Дивизия Б - Група 2
15:00Звезда Ст. Петербург - Чертаново М. 1:115:00Луки-Енергия - Торпедо Владимир 0:2
РУСИЯ: ФНЛ 2 - Дивизия Б - Група 4
11:00Урал 2 - Акрон Толиати 2 3:013:00Кр. Советов Самара 2 - Волна Нижегородска 1:1
14:00Киров - Оренбург 2 2:0
14:00Пари НН 2 - Носта 2:1
15:00Рубин Казан 2 - Лада Толиати 2:1
РУСИЯ: Висша женска дивизия
10:00ФК Енисей W - ФК Ростов W 0:115:00Рязан W - Рубин Казан W 4:0
17:00Динамо Москва W - Кр. Советов Самара W 3:1
САН МАРИНО: Първенство на Сан Марино
16:00Доманяно - Тре Фиори 1:116:00Кайлунго - Ла Фиорита 0:2
16:00Мурата - Фиорентино 3:0
16:00Тре Пене - Виртус 0:1
16:00Фаетано - Космос 0:3
САО ТОМЕ И ПРИНСИПИ: Кампеонато насионал
18:00Интер Бом-Бом - 6 de Setembro 0:118:00Agrosport - Жуба 2:0
18:00Alianca Nacional - КД Гуадалупе 2:1
САУДИТСКА АРАБИЯ: Саудитска Професионална Лига
18:00Ал Ахдуд - Дамак 1:221:00Ал-Етифак - Ал Уехда 0:0
21:00Ал Хазем - Ал-Итихад ФК 2:3
САЩ: ЮСЛ
23:00Детройт - Оукланд Руутс 3:123:00Лаудън - Луисвил Сити 0:1
00:00Хартфорд Атлетик - Сан Антонио 1:3
САЩ: МЛС Некст Про
02:00Торонто ФК II - Ню Ингланд Революшън II 1:2дуз02:30Краун Легаси - Орландо Сити B 0:2
03:00Ст. Луис Сити 2 - Реал Монархс 2:0
23:00Вентура Каунти - Спортинг Канзас Сити II 2:1дуз
САЩ: ЮСЛ Лига 1
22:00Юниън Омаха - Шарлът Индепенд. 0:0САЩ: NISA
02:00Мичиган Старс - Джорджа Лайънс 2:0САЩ: NWSL - Жени
03:00Орландо Прайд W - Сан Диего Уейв W 1:020:00Вашингтон Спирит W - Готъм W 2:0
00:00Расинг Луисвил W - Юта Роялс W 5:1
СВЯТ: Приятелски международни срещи
17:00Тунис U17 - Мароко U17 1:221:00Египет U17 - Либия U17 2:1
СВЯТ: Приятелски клубни срещи
13:00Албирекс Нийгата (Sgp) - Гейланг (Sgp) 3:016:00Перак (Mys) - Селангор (Mys) 2:3
СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ: NIFL Премиършип - Група на изпадащите
17:00Балимена - Нюри Сити 4:017:00Дънганън - Гленавон 2:0
17:00К. Рейнджърс - Логгъл 2:1
СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ: NIFL Премиършип - Шампионска група
17:00Клифтънвил - Гленторан 2:017:00Коулрейн - Крусейдърс 0:2
СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ: NIFL Шампионат - Група за промоция
17:00Инститют - Бангор ФК 1:117:00Портадаун - Дундела 1:1
17:00Х&У Уелдърс - Ана 1:2
СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ: NIFL Шампионат - Група на изпадащите
16:00Нюингтън - Баликлеър 2:417:00Балинамалард - Ардс 0:5
17:00Дергвю - Нокбрейда 1:1
СЕВЕРНА МАКЕДОНИЯ: Първа македонска футболна лига
17:00Брегалница Щип - Работнички 0:1СЕВЕРНА МАКЕДОНИЯ: Втора македонска футболна лига
17:00Арсими - Беса 1976 0:217:00Детонит Плачковица - Беласица 1:0
17:00Караорман - Победа 0:2
17:00Кожуф Гевгелия - Осогово 2:0
17:00Неготино - Башкими 1:0
17:00Пелистер - Охрид 1:0
17:00Саса - Новаци 1:3
17:00ФК Скопие - Тетекс 2:0
СЕЙШЕЛИ: Висша лига
14:00Кот Д'Ор - Нортърн Динамо 3:115:00Ст Майкъл Юнайтед - Ансе Реюниън 1:0
СИЕРА ЛЕОНЕ: Висша лига
19:15ОтложенЛуава - Кахунла -:-19:15ОтложенМайти Блякпул - Реал Репъбликанс -:-
19:15ОтложенПортс Ауторити - Бантал -:-
19:15ОтложенХолифа Старс - Ламбой -:-
СИРИЯ: Висша лига
16:00Ал-Итихад Алепо - Ал Талия 2:116:00Ал-Сахел - Ал Джаиш 0:5
16:00Aл Уахда - Хория 2:0
СЛОВАКИЯ: Нике лига - Група на изпадащите
19:00З. Моравце-Врабле - Банска Бистрица 0:119:00Михаловце - Скалица 1:3
СЛОВАКИЯ: Нике лига - Шампионска група
16:30Подбрезова - Жилина 1:219:00Дун. Стреда - Ружомберок 0:0
СЛОВАКИЯ: 2ра Лига
15:00Спишска Нова Вес - Требишов 3:016:00Комарно - Шаморин 2:0
17:30Л. Микулаш - Пухов 1:3
17:30Малженице - Д. Кубин 3:0
17:30Прешов - Поважска Бистрица 4:1
17:30ФК Хуменне - Петржалка 0:2
СЛОВАКИЯ: 3. Лига - Изток
17:30Бардейов - Оравске Веселе 1:217:30Наместово - Вранов 2:1
СЛОВАКИЯ: 3. Лига - Запад
17:30АФК Нове Место - Галанта 1:317:30Йеднота Банова - Рача 0:1
17:30Кастковце - Белуша 1:2
17:30МШК Мартин - Зволен 0:1
17:30Хамшик Академия Банска Бистрица - Лехота п. В. 2:0
СЛОВАКИЯ: 4. Лига - Братислава
18:00Домино - Нова Дединка 2:2СЛОВАКИЯ: 4. Лига - Централна
17:00Баник Страняви - Славия Сташков 0:217:00К. Нове Место - Бадин 3:1
17:00Твърдошин - Маков 1:0
17:00ТЙД Прибелце - Ковачова 1:0
СЛОВАКИЯ: 4. Лига - Изток
17:00Кежмарок - Сабинов 2:017:00Попрад - Сокол Люботице 2:0
17:00Собранце-Собранецко - Медзилаборце 0:1
СЛОВАКИЯ: 4. Лига - Запад
17:00Баник Приевидза - ФК Нове Замки 1:217:00Болераз - Хурбаново 1:3
СЛОВАКИЯ: 1. Лига - жени - Група на изпадащите
13:00Жилина W - Прешов W 2:418:00Петржалка W - Тренчин W 1:2
СЛОВАКИЯ: 1. Лига - жени - Шампионска група
12:00Б. Бистрица W - Миява W 0:712:00Слован Братислава W - Ружомберок W 1:3
СЛОВЕНИЯ: Първа лига
16:00Радомле - Мура 1:218:30О. Любляна - Алуминий 5:0
СЛОВЕНИЯ: 2ра Словенска Национална Лига
18:00Биле - Нафта 0:218:00Фузинар - НД Горица 0:2
СЛОВЕНИЯ: 3. СНЛ - Изток
17:30Дравоград - Завръч 0:217:30Подвинци - Шампион Целие 7:0
17:30Хайдина - Драва 3:2
19:00Добровце - Лютомер 3:1
19:30Брежице - Коротан 4:1
СЛОВЕНИЯ: 3. СНЛ - Запад
18:00Доб - Любляна Свобода 1:018:00Дрен Връхника - Жири 3:0
18:00Йесенице - Изола 0:0
18:00НК Шобец Лесце - Фама Випава 0:0
18:00Слован Любляна - НК Адрия 5:0
18:00Шкофя Лока - Шенчур 2:2
СОМАЛИЯ: Национална лига
15:30Раадсан - Могадишу Сити 1:3СУРИНАМ: СМЛ
02:00PVV - Вурваартс 0:123:30Интер Моенготапое - Флора 5:0
СЪРБИЯ: Супер Лига - Шампионска група
15:00Раднички 1923 - ФК Чукарички 4:316:00ТСЦ Бачка Топола - Войводина 3:2
19:00Цървена звезда - Партизан 3:2
СЪРБИЯ: Първа лига - Шампионска група
17:00Инджия - Текстилац Оджаци 0:117:00Смедерово - Сремска Митровица 1:0
СЪРБИЯ: Сръбска лига - Белград
12:00Първа искра - Бродарац 1:113:30Торлак - Звездара 1:3
17:00Ушче - Полет Дорчол 1:2
17:30Будучност Добановци - Рад Белград 3:2
17:30Земун - Студентски Град 4:0
СЪРБИЯ: Сръбска лига - Войводина
17:30Бечей - 1. Май Рума 2:217:30Йединство СП - Раднички Зренянин 0:0
17:30Кикинда - Динамо Панчево 1:0
17:30Нафтагаз - Тиса Адорян 3:4
17:30Словен Рума - Кабел Нови Сад 1:2
17:30Хайдук 1912 - Бачка 2:1
СЪРБИЯ: Сръбска лига - Изток
17:30Дунав Прахово - Будучност Поповац 2:117:30Раднички Пирот - Парачин 4:1
17:30Раднички Свилайнац - Мешево 1:1
17:30Синджелич - Йединство Крушевац 1:1
17:30Ягодина - Пчиня 2:0
СЪРБИЯ: Сръбска лига - Запад
17:00Борац 1926 - ФАП 0:217:00Лозница - Златибор Чайетина 1:1
17:00Омладинац Заблаче - Слога Пожега 2:0
17:00Реал Подунавци - Йошаница 1:1
17:00Слога Петровац - Полет Любич 4:3
17:00Таково - ОФК Михайловац 5:0
17:00Тутин - Будучност Крушик 1:0
ТАДЖИКИСТАН: Висша лига
15:00Баркчи Хисор - Vakhsh 1:018:00Истиклол Душанбе - Куктош 6:0
18:00ЦСКА Памир Душанбе - Равшан 0:0
ТАЙЛАНД: Тай лига 1
14:00Патум Юнайтед - Чонбури 1:114:30Полис Теро - Утаи Тани 1:0
15:00Хонкаен Юн. - Трат ФК 1:1
16:00Ратчабури - Бурирам 1:4
ТАЙЛАНД: Тай лига 2
13:30Фрае - Аютая Юн. 0:114:00Патая Юнайтед - Чантабури 3:1
14:30Након Ратчасима - Нонг Буа Пичая 3:0
15:00Након Си - Касетсарт 5:2
ТАНЗАНИЯ: Лиги Куу Бара
17:00Йънг Африканс - Симба 2:1ТОГО: Национален шампионат
18:30АСК Кара - Гбикинти Басар 1:0ТУНИС: Купа на Тунис
16:30Ахли Сфаксиен - Унион Ксибет Медиуни 3:016:30Зарзис - Стад Тунизиен 0:3
16:30Прогрес Сакиет - Тазарка 1:0
ТУРКМЕНИСТАН: Йокари лига
14:00Копетдаг Асгабат - Ахал 3:214:00Мерв - Алтин Асир 0:1
14:15Енергетик - Небитчи 2:3
15:00Шагадам - Аркадаг 1:2
ТУРЦИЯ: СуперЛига
13:30Истанбулспор АС - Карагюмрюк 1:216:00Коняспор - Аланияспор 0:2
19:00Кайзериспор - Трабзонспор 1:2
19:00Самсунспор - Адана Демирспор 1:1
ТУРЦИЯ: 1. Лига
13:30Бандърмаспор - Тузласпор 1:116:00Гиресунспор - Гьозтепе 0:3
19:00Еюпспор - Болуспор 0:0
УГАНДА: Висша лига
16:00БУЛ - Експрес ФК 2:0УЕЛС: Уелс Юг
16:30Абъргавени Таун - Каерау Ели 1:316:30Абъртилъри Блубърдс - Афан Лидо 2:5
16:30Баглан Драгънс - Понтардауе 1:2
16:30Камбриън & Клудах - Трефелин 0:0
16:30Кармартън Таун - Лантуит Мейджър 0:3
16:30Кумбран Селтик - Гойтър Юн 3:1
16:30Тафс Уел - Аманфорд 1:3
УЕЛС: Уелс Север
16:00Ланидлойс - Бангор 1876 0:4УКРАЙНА: Висша лига
15:30Ч. Одеса - Кривбас 1:218:00Ворскла Полтава - Колос Коваливка 0:2
УКРАЙНА: Перша лига - Група за промоция
14:30Агробизнес Волочиск - ФСК Мариупол 1:1УКРАЙНА: Перша лига - Група на изпадащите
12:00МФК Металург - Буковина 0:512:45Диназ Вишгород - Хуст 1:0
13:30Горняк-Спорт - Подиля Хмелницки 1:1
УКРАЙНА: Друха лига
13:00Локомотив Киев - Нива Винниця 2:1УКРАЙНА: Лига П19
12:00Верес Ривне U19 - Днипро-1 U19 1:113:00Динамо Киев U19 - Житомир U19 0:0
14:00Александрия U19 - ЛНЗ Черкаси U19 0:0
УНГАРИЯ: ОТП Банк Лига
15:30Академия Пушкаш - Пакш 5:018:00Ференцварош - Кишварда 0:0
20:30Диошдьор - Дебрецен 5:3
УНГАРИЯ: Меркантил Банк Лига
13:30Ниредхаза - Вашаш 3:1УНГАРИЯ: НБ I - жени
16:00Диошдьор W - Астра Унгария W 7:116:00Дьор W - Халадаш W 4:1
17:00Сексарди W - Фехервар ФК W 3:2
18:00Шорокшар W - Сент Михай W 3:3
20:00Будаорши СК W - МТК Унгария W 0:2
УРУГВАЙ: Примера Дивисион - Апертура
16:00Данубио - Серо Ларго 1:121:00Бостън Ривър - Пенярол 1:3
00:00Насионал - Рампла Хуниорс 6:2
УРУГВАЙ: Сегунда дивисион - Торнео Компетенсия
01:00Пласа Колония - Рентистас 1:0ФАРЬОРСКИ ОСТРОВИ: Висша лига
20:30Клаксвик - Тофтир 3:0ФАРЬОРСКИ ОСТРОВИ: 1. Дейлд
15:00ФК Судурой - Сандур 0:217:00АБ Аргир - Б36 Торсхавн 2 0:1
18:00НСИ Рунавик 2 - ТБ Твьоройри 0:0
ФИДЖИ: Висша лига
10:00Лаутока - Рева 2:3ФИЛИПИНИ: ФФЛ
10:00Дон Боско Гарели - Мендиола ФК 1991 4:212:45Тулой - Себу ФК 1:7
15:30Филипин Арми - Taguig 0:5
ФИНЛАНДИЯ: Вейкауслига
15:00ХИК - Мариехамн 2:116:15Лахти - Хака 1:1
18:30ВПС - Гнистан 3:2
ФИНЛАНДИЯ: Първа лига
16:00ДжаПС - ПК-35 3:116:00ДЖИППО - КТП 1:0
16:00СЯК Академия - Яро 0:1
16:00ТПС - Микели 1:0
ФИНЛАНДИЯ: Юконен
16:00ЕПС - ВИФК 2:016:00КВП Кокола - Вааякоски 3:1
16:00Рованиеми - ЮЯК Ювяскюля 2:3
ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група А
16:00НЯС - Лахден Рейпас 0:216:00Футура - ПЕПО 3:7
17:30Кифен - Атлантис 2 2:4
ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група Б
13:00Илвес-Кисат - Поксют 3:117:00ВЯС - Хонка 3:1
17:00ЕБК - Турку 2 1:6
17:30ХЯС - ТПВ 2:1
19:30Тампере Юн - Илвес 2 5:1
ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група В
14:00ОТП - Куопион Ело 1:216:00ЯБК - Еркулес 0:2
17:00ЮПС Ювяскюля - ГБК Кокола 1:2
18:00ОПС - Нерпес Крафт 2:2
19:00СЯК Академия 2 - ТП-47 2:0
ФИНЛАНДИЯ: Купа на Финладия
14:30KaPa 1924 - KePS 5:020:00Едустус ИПС - Микелин Кисат 0:1
ФИНЛАНДИЯ: Kansallinen Liiga Women
16:00Хонка W - ХИК W 0:116:00ХПС W - КуПС W 2:2
17:00Оланд Юн W - Илвес W 1:3
20:00ПККУ W - ЮПК W 2:3
ФИНЛАНДИЯ: Юкьонен - жени
14:00ВЯС W - ОЛС Оулу W 2:314:00ЕБК W - ТПС W 2:4
18:00П-Ирот Раума W - Лахти W 0:2
ФРАНЦИЯ: Лига 2
16:00Роде - Оксер 2:020:00Амиен - Дюнкерк 0:1
20:00Анеси - Гренобъл 0:1
20:00Анже - Троа 2:1
20:00Аячо - Каен 2:1
20:00Гингам - Бастия 0:1
20:00Конкарно - Кьови Руан 0:0
20:00Париж ФК - Валансиен 2:1
20:00По - Лавал 3:0
20:00Ст. Етиен - Бордо 2:1
ФРАНЦИЯ: Насионал 2 - Група А
19:00Алес - Фрежус Сан Рафаел 1:019:00Жура Сюд - Шамелиер 2:2
19:00Иер - Грас 2:2
19:00Льо Пюи ан Веле - Обан 1:2
20:00Кан - Тулон 2:1
ФРАНЦИЯ: Насионал 2 - Група B
16:00Париж 13 Атл. - Либорн 3:019:00Анже II - Трелисак 2:2
19:00Бурж 18 - Сомюр Олимпик 2:3
19:00Ла Рош - Блоа 2:1
19:00Роморантан - Авоан 0:1
19:00Сен-Прив - Ангулем КФК 0:1
ФРАНЦИЯ: Насионал 2 - Група C
19:00АФ Вироа - Булон 1:019:00Бове - Гингам II 0:3
19:00Расинг КФФ - Динан 0:2
19:00Сен-Мало - Шатобриан 2:0
19:30Лориан II - Гранвил 3:2
20:00Стад Бриошан - Убервили 2:0
ФРАНЦИЯ: Насионал 2 - Група D
17:00Агно - Кретей 1:418:00Фени-Онуа - Колмар 3:3
19:00Бисайм - Бур он Брес 0:2
19:00Макон - Безансон 0:0
19:00Оксер II - Сент Куентин 5:0
19:00ФК 93 - Фльори – Мерожи 1:4
ФРАНЦИЯ: Дивизия 2 - жени
19:00Нант W - Орлеан W 2:2ХАИТИ: Национално първенство - Откриваща серия
00:00Ривартибонитиен - Томпет 0:1ХОНГ КОНГ: Висша лига
10:00Саутърн Дистрикт - Шам Шуй По 0:210:00Тай По - Китчи 0:0
13:00Лий Мен Уориърс - Хонг Конг ФК 2:0
ХОНДУРАС: Лига Насионал - Клаусура
04:00Виктория - УПНФМ 0:100:00Маратон - Реал Еспаня 1:0
ХЪРВАТИЯ: ХНЛ
18:00Осиек - Истра 1961 1:220:10Белупо - Хайдук Сплит 0:1
ХЪРВАТИЯ: Първа НЛ
15:50Дубрава - Кроация Змиявци 1:118:00Вуковар 1991 - Дугополе 1:1
18:00Шибеник - Солин 2:1
ХЪРВАТИЯ: Втора НЛ
16:00Ждралови - Радник Крижевци 3:018:00Гробничан - Белишче 5:0
18:00Дуго Село - Беловар 2:0
18:00Крък - Опатия 1:2
18:00Търне - Драговоляц 3:1
18:00Хърваче - Кустошия 1:3
18:00Ядран ЛП - Марсония 2:3
ЧАД: Висша дивизия - ЛПФН
17:45Газел - Агри-Чад 4:2ЧЕРНА ГОРА: Втора лига
17:30Гърбал - Отрант 0:417:30Игало - Ком Подгорица 2:0
17:30Ловчен - Беране 0:0
18:00Интернасионал - ФК Подгорица 1:4
19:00Искра - Бокел 0:2
ЧЕХИЯ: 1. Лига
16:00Карвина - Бохемианс 1:116:00Спарта Прага - Баник Острава 4:3
16:00Яблонец - Злин 0:0
19:00Теплице - Ческе Будейовице 2:2
ЧЕХИЯ: FNL
11:15Вишков - Бърно 1:118:00Лишен - Сигма Оломуц B 1:2
18:00Прибрам - Таборско 1:1
ЧЕХИЯ: ЧФЛ - Група А
11:15Моторлет Прага - Домажлице 0:315:30ФК Робстав - Кралув Двур 3:1
19:00Карлови Вари - Хостоун 6:2
ЧЕХИЯ: ЧФЛ - Група Б
11:30Пжеперже - Колин 2:018:00Велвари - Запи 1:1
18:00Ческа Липа - Пардубице B 3:1
ЧЕХИЯ: MSFL
11:15Бохунице - Ухерски Брод 0:117:00Росице - ФК Фридек-Мистек 0:0
ЧЕХИЯ: Дивизия A
11:15Петржин Пилзен - Чески Крумлов 4:118:00Рокицани - Катовице 2:0
18:00Собеслав - ФК Комаров 5:2
18:00Тахов - Доубравка 1:0
18:00Хоржовице - Марианске Лазне 0:1
ЧЕХИЯ: Дивизия B
11:15Уйезд Прага - Брандис над Лабем 1:111:15Хомутов - Адмира Прага B 1:1
11:15Хребеч - Лоуни 1:4
11:15Щети - Бжезова 0:3
17:00Хвезда Хеб - Нератовице 1:4
18:00Неспеки - Чески Брод 1:2
18:00ФК Остров - Метеор Прага 2:0
ЧЕХИЯ: Дивизия C
11:15Бенешов - Велке Хамри 1:511:15Хрудим B - Летохрад 3:2
18:00Високе Мито - Славия Храдец 2:1
18:00Усти над Орлици - Спойе Прага 2:1
ЧЕХИЯ: Дивизия D
17:00Велка Битеш - Лишен B 5:117:00Нове Место на Мораве - Спержице 6:0
17:00Стара Ржише - Ланжхот 0:2
ЧЕХИЯ: Дивизия E
17:00Бзенец - Славичин 4:017:00Всетин - Пршеров 3:3
17:00Костелец на Хане - Щернбек 0:6
17:00Нови Йичин - Скащице 2:0
17:00Римаржов - Нове Сади 1:1
17:00ХФК Оломуц - Холешов 2:2
ЧЕХИЯ: Дивизия F
17:00Валашске Мезиржичи - Опава B 0:417:00Репище - Брунтал 4:1
17:00Хлубина - Витковице 3:0
ЧЕХИЯ: Южнобохемски КП
11:15Мировице - Олешник 3:811:30Осек - Тин над Вълтаву 1:0
18:00Дражице - Противин 0:2
18:00Милевско - Малше Роудне 1:3
ЧЕХИЯ: Южноморавски КП
17:30Босонохи - Похоржелице 1:417:30Леднице - Свратка Бърно 1:0
17:30Ратишковице - Босковице - Летовице 1:3
17:30Роусинов - Бистърч 1:1
17:30СК Крумвир - Кунщат 3:5
ЧЕХИЯ: Карловарски КП
11:30КВ Двори - Ломнице 3:011:30Тръстенице - Локо К. Вари 3:3
18:00Унион Нове Седло - Винтиров 7:0
18:00Ходов - Марианске Лазне B 3:0
18:00Хрознетин - Тоужим 2:1
ЧЕХИЯ: Краловохрадецки КП
11:15Двур Кралове - Лазне Белохрад 1:211:15Добрушка - Йичин 5:0
18:00Наход - Солнице 0:2
ЧЕХИЯ: Либерецки КП
11:30Скалице - Фридлант 2:018:00Железни Брод - Страж 4:4
18:00Седмихорки - Ломнице над Попелку 0:2
18:00Храстава - Нови Бор 6:0
ЧЕХИЯ: Моравскослески КП
11:15Чески Тешин - Херманице 2:017:00Брушперк - Якубчовице 1:2
17:00Красне Поле - Долни Датиние 0:2
17:00Хай ве Слезску - Коберице 2:0
ЧЕХИЯ: Оломуцки КП
11:30Литовел - Бродек у Прерова 2:217:00Желатовице - Долани 1:2
ЧЕХИЯ: Пардубицки КП
11:15Тржемошнице - Лазне Бохданеч 0:118:00Либишани - Хорни Редице 6:5
18:00Литомисъл - Ланскроун 0:0
18:00Пржелуч - Свитави 2:2
18:00Холице - Моравани 2:0
18:00Хоцен - СК Пардубицки 1:0
18:00Ческа Тржебова - Просетин 3:0
ЧЕХИЯ: Пилзенски КП
11:15Хорни Бржиза - Сокол Лхота 2:114:00Рапид Пилзен - Нирско 2:0
18:00Вейпърнице - Стжибро 5:0
18:00Мито - Казнейов 4:1
18:00Хотиков - Непомук 4:1
ЧЕХИЯ: Пражски шампионат
11:15Браник - Вишеград 1:611:30Дукла Й.М. - Ухржиневес 3:2
11:30Жличин - Моторлет Прага B 1:4
11:30Краловице - Коловрати 3:2
11:45Треборадице - Темпо Прага 1:3
18:00Долни Хабри - Жижков B 1:1
18:00Пржедни Копанина - ЧАФК П. 2:1
18:00Стржешовице - Подоли 3:2
ЧЕХИЯ: Среднобохемски КП
11:15Кутна Хора - Поржичи н. С. 1:311:15Либиш - Милин 0:4
11:30СК Хлумец - Соколец 2:0
18:00Добриш - Мниховохрадищски 4:0
18:00Повлътавска ФА B - Тухловице 2:1
18:00Тоховице - Прухонице 3:1
ЧЕХИЯ: Устецки КП
11:30Кадан - Модлани 2:1дуз11:30Крупка - Нещемице 3:5
11:30Олдрихов - Сърбице 1:3
16:00Ледвице - Пробощов 2:3дуз
17:30Усти над Лабем B - Литомиерицко 2:1
18:00Бърна - Баник Мост-Соуш B 2:4
18:00Вилемов - Жатец 7:2
18:00ФК Илове - Черновице 2:0
ЧЕХИЯ: Височина КП
17:00Бистрице н.П. - Нове Место на Мораве B 1:117:00Жировнице - Рапотице 2:1
17:00Каменице над Липоу - Пацов 2:1
17:00Окришки - Велке Мезиржичи B 4:1
ЧЕХИЯ: Злински КП
17:00Бистрице под Хостинем - Невшова 0:017:00Квасице - Осветимани 4:0
17:00Морковице - Хлук 2:3
17:00Напайедла - Францова Лхота 2:0
ЧЕХИЯ: Лига Под19
11:00Млада Болеслав U19 - Спарта Прага U19 2:311:00Словачко U19 - Пилзен U19 2:1
11:15Дукла Прага U19 - Либерец U19 3:2
11:30Ческе Будейовице U19 - Славия Прага U19 2:3
12:00Злин U19 - Фридек-Мистек U19 3:1
12:00Ихлава U19 - Бърно U19 1:3
12:00Сигма Оломуц U19 - Карвина U19 7:0
13:00ФК Пардубице U19 - Баник Острава U19 0:3
ЧЕХИЯ: Първа Лига - Жени - Група на изпадащите
12:00Локомотива Б. W - Баник Острава W 3:215:00Пилзен W - Пардубице W 3:4
ЧЕХИЯ: Първа Лига - Жени - Шампионска група
14:00Спарта Прага W - Словачко W 2:115:00Славия Прага W - Либерец W 4:2
ЧЕХИЯ: 2. Лига - жени
12:00Лишен W - Спарта Прага B W 2:1ЧИЛИ: Примера Дивисион
03:30Унион Ла Калера - Евертон 0:122:00Кобресал - Нубленсе 2:2
00:30У. Католика - Коло Коло 0:1
ЧИЛИ: Примера Б
19:30Махаянес - Сан Маркос де Арика 0:222:00Депортес Темуко - Сан Луис 0:3
ЧИЛИ: Сегунда Дивисион
02:00Артуро Фернандес Виал - Реал Сан Хоакин 0:019:30Линарес Унидо - Хенерал Веласкес 0:2
22:00Мелипия - Д. Пуерто Монт 0:1
00:30Трасандино - Сан Антонио Унидо 1:2
ЧИЛИ: Примера дивисион - жени
23:00У. Де Чили W - Евертон W 4:123:30С. Морнинг W - Палестино W 5:0
ШВЕЙЦАРИЯ: Супер Лига
19:00Ивердон - Лозана Уши 3:019:00Сервет - Грасхопърс 1:0
21:30Лугано - Лозана 2:0
ШВЕЙЦАРИЯ: Чалъндж Лига
19:00Вадуц - Вил 3:1ШВЕЙЦАРИЯ: Промоционална лига
16:30Базел II - Делемонт 4:116:30Йънг Бойс II - Буле 2:0
17:00Брайтенрайн - Етоал Каруж 0:1
17:00Люцерн II - Хам 3:2
17:00Раперсвил - Парадизо 2:0
17:00Цюрих II - Бавуа 0:4
18:00Ст. Гален II - Кринс 3:0
ШВЕЙЦАРИЯ: Първа Лига Класик - Група 1
16:00Лозана II - Порталбан 2:218:00Ешален - Шеноа 1:1
18:00Монте - Сара-Еклепланс 2:2
18:00Обервалис Натерс - Гранд-Саконекс 1:1
18:30Вьове - Мейран 4:1
18:30Пули - Сион II 2:7
ШВЕЙЦАРИЯ: Първа Лига Класик - Група 2
17:00Баскур - Тюн II 3:117:00Волен - Куртетел 4:2
17:00Диетикон - Мюнзинген 3:0
17:00Золотурн - Конкордия 3:2
17:00Кьониц - Блек Старс 2:1
17:00Шьоц - Роткройц 0:1
19:00Еменбрюке - Мури 2:2
ШВЕЙЦАРИЯ: Първа Лига Класик - Група 3
17:00Балцерс - Таверне 0:317:00Хьонг - Ветсвил-Бонщетен 0:3
18:00Винтертур II - Мендризио 4:0
18:00Фрайенбах - Уцвил 0:4
19:00Грасхопърс II - Ешен 1:0
19:00Косова - Туген 1:5
ШВЕЦИЯ: Алсвенскан
16:00ИФК Гьотеборг - Норшьопинг 1:116:00Сириус - Вернаму 0:1
18:30Малмьо ФФ - Вестерос СК 1:0
ШВЕЦИЯ: Суперетан
14:00Сандвикен - Йостерс 1:014:00Шьовде - Трелеборг 1:0
16:00Йостерсунд - Йоргрите 1:1
16:00Утсиктен - Сундсвал 1:0
ШВЕЦИЯ: Дивизия 1 - Север
13:00Фриска Вильор - Юнайтед Нордик 2:414:00АФК Ескилстюна - Асириска ФФ 3:3
17:00Карлстад - Стокхолм Инт. 1:4
17:00Солентюна - ФБК Карлстад 2:2
ШВЕЦИЯ: Дивизия 1 - Юг
14:00Розенгард - Онсала 2:117:00Ескилсмине - Йоншьопинг 1:3
17:00Лунд - Тролхетан 3:2
17:00Оскаршхамнс - Торсланда 1:1
ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Норланд
13:00Кируна - Умео ФК 2:014:00Фрьосьо ИФ - Буден 0:3
15:00Бергнесетс АИК - Тийм ТГ ФФ 0:2
15:00Итерхогдалс - Готне ИФ 4:1
15:00Люкста - Тефтео ИК 3:1
15:00Шелефтео - Елярна-Херньосанд 3:1
ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Северен Йоталанд
14:00Вонерсборгс ФК - Венерсборг ФК 1:114:00Стенунгсундс - Ахлафорс 0:0
ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Северен Свиаланд
14:00Йостерокер ИФК - Далкурд 3:117:00ИК Франке - Кунгсенгенс 2:1
17:00Фаршта - Фалу 4:0
18:00Гюте - Вигбихолмс 3:1
ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Южен Йоталанд
15:00ИФК Трелеборг - Кристианста 2:215:00Рапе ГОИФ - Карлскрона 2:4
15:00Симирсхамн - Йостерлен ФФ 2:3
ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Южен Свиаланд
17:00Нюшьопинг - Ханинге 1:3ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Западен Йоталанд
14:00Бергдаленс ИК - Юнсередс 1:315:00Хускварна - Лахолмс 2:1
ШВЕЦИЯ: Алсвенскан - Жени
16:00Векшьо ДФФ W - Йоребро W 1:016:00Витшьо W - АИК W 2:0
ШВЕЦИЯ: Елитетан - Жени
16:00Алингсос W - Йоребро W 5:016:00Гамла Упсала W - Малбакенс W 2:3
16:00Йитекс W - Болстанас W 0:2
ШОТЛАНДИЯ: Чемпиъншип
17:00Арброут - Мортън 1:217:00Дънди Юн - Еър 1:0
17:00Дънфърмлин - Куинс Парк 0:0
17:00Партик - Еърдриониънс 4:0
ШОТЛАНДИЯ: Лига 1
17:00Единбург Сити - Анан 1:217:00Монтроуз - Хамилтън 1:2
17:00Стърлинг - Куин ъф Саут 0:0
17:00Фолкърк - Келти Хартс 2:2
19:30Коув Рейнджърс - Алоа 2:3
ШОТЛАНДИЯ: Лига 2
17:00Бонириг Роуз - Спартанс 0:117:00Елгин Сити - Питърхед 1:1
17:00Клайд - Стенхаусмюър 2:2
17:00Странрар - Дъмбартън 0:0
17:00Форфар Атлетик - Ийст Файър 2:1
ШОТЛАНДИЯ: Лига Хайланд
16:00Клачнъкъдин - Лусимаут 2:017:00Брора Рейнджърс - Брихин 1:2
17:00Бъки Тисъл - Кийт 1:0
17:00Девърънвейл - Формартин Юн 0:3
17:00Уик Академи - Банкс О'Дий 1:1
17:00Форес Меканикс - Търиф Юн 1:0
17:00Фрейзърбъро - Стратспей Тисъл 11:0
ШОТЛАНДИЯ: Лига Лоуланд
17:00Беруик - Албиън Роувърс 2:117:00Боунс Юнайтед - Стърлинг Юнивърсити 3:2
17:00Брумхил - Ийст Стърлингшайър 3:1
17:00Гретна 2008 - Единбург Юнивърсити 2:1
17:00Каледониън Брейвс - Каудънбийт 3:2
17:00Къмбърнолд Колтс - Гала Феъридийн 2:1
17:00Сивил Сървис Стролърс - Линлитгоу Роуз 2:1
17:00Транънт - Ийст Кълбрайд 0:3
ШОТЛАНДИЯ: Купа на Шотландия
14:30Абърдийн - Селтик 3:4дузЮЖНА АМЕРИКА: Първенство на Южна Америка - Жени Под20
00:00Аржентина U20 W - Парагвай U20 W 0:002:30Еквадор U20 W - Уругвай U20 W 2:1
00:00Венецуела U20 W - Чили U20 W 1:0
ЮЖНА АФРИКА: Висша лига
16:00Голдън Ароус - Роял АМ 1:118:00Сехухуне - Кейп Таун Спърс 1:0
18:30Орландо Пайрътс - АмаЗулу 1:0
21:00Суперспорт Юн - Чипа Юн. 0:2
ЮЖНА АФРИКА: Първенство на фондация Мотсепе
16:00Барока - Касрик Старс 0:316:00ДжДР Старс - Венда 0:0
16:00Платинум Сити - Милфорд ФК 1:3
16:00Претория Ю. - Магеси 0:1
16:00Ъпингтън Сити - Блек Леопардс 1:0
ЮЖНА АФРИКА: Диски Чалъндж
11:00Полокване U23 - ТС Галакси U23 2:211:00Суперспорт Юн U23 - Роял АМ U23 3:2
ЮЖНА КОРЕЯ: К Лига 1
08:00Сувон ФК - Жежу Юн 2:110:30Поханг - Кимчхон Сангму 0:0
10:30Сеул - Жонбук 2:3
ЮЖНА КОРЕЯ: К Лига 2
08:00Бучеон ФК 1995 - Пусан 1:310:30Сеонгнам - Чхонджу 1:2
ЮЖНА КОРЕЯ: К3 Лига
08:00Пусан Киотонг - Кимхае 2:308:00Тегу 2 - Сихунг Ситизън 1:4
08:00Чунчон - Улсан Ситизън 2:0
ЯПОНИЯ: Лига 1 на Япония
08:00Киото - Албирекс Ниигата 0:108:00Саган Тосу - Кашима 4:2
08:00Сапоро - Хирошима 1:1
09:00Ависпа Фукуока - Ивата 2:2
09:00Шонан - Кобе 0:1
10:00Кавазаки Фронтале - Верди 0:0
10:00Урава - Г-Осака 0:1
ЯПОНИЯ: Лига 2 на Япония
08:00Кофу - Кусацу 4:108:00Монтедио Ямагата - Ехиме 2:1
08:00Окаяма - Кумамото 2:0
08:00Фуджиеда МИФК - Токушима 0:1
08:00Шимизу - Вегалта Сендай 3:2
ЯПОНИЯ: J3 Лига
08:00Грула Мориока - Рюкю 1:108:00Ямага - Каматамаре 2:1
Заложете на Футбол от своето моб. устройство с bet365!
Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »
m.Flashscore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от Flashscore.com поради технически причини.