Футбол » 15.04.2024 » Всички
Заложете на Футбол от своето моб. устройство с bet365!
АНГЛИЯ: Висша лига
22:00Челси - Евертън 6:0БЪЛГАРИЯ: Efbet Лига
17:30ЦСКА 1948 - Локомотив София 2:120:00Лудогорец - Арда 2:0
ИСПАНИЯ: ЛаЛига
22:00Осасуна - Валенсия 0:1ИТАЛИЯ: Серия А
19:30Фиорентина - Дженоа 1:121:45Аталанта - Верона 2:2
АВСТРАЛИЯ: Victoria Premier League
13:30Булийн - Лангуорин 0:013:30Кингстън Сити - Ийстърн Лайънс 1:1
АЗИЯ: АФК Купа на Азия П23
16:00Австралия U23 - Йордания U23 0:018:30Катар U23 - Индонезия U23 2:0
АНГЛИЯ: Национална лига
21:45Гейтсхед - Честърфийлд 2:1АНГЛИЯ: Висша лига 2
15:00Лийдс U21 - Дарби U21 3:021:00Арсенал U21 - Астън Вила U21 3:5
21:00Лестър U21 - Стоук Сити U21 3:0
21:00Съндърланд U21 - Мидълзбро U21 1:2
21:00Тотнъм U21 - Уулвърхямптън U21 5:1
АНГЛИЯ: Професионална лига за развитие
15:00Крю U21 - Ипсуич U21 1:115:00Уигън U21 - Борнемут U21 1:2
16:00Шефилд Юн U21 - Уотфорд U21 5:0
21:00Бирмингам U21 - Кардиф U21 2:2
АНГОЛА: Джирабола
10:30Спортинг де Кабинда - Примейро де Агосто 2:1АНТИГА И БАРБУДА: АБФА Висша лига
23:00Грийнбей Хопърс - Грийн Сити 3:401:00Гренейдс - Уиликийс 5:0
03:00Гардън Старс - Суитс 1:3
АРЖЕНТИНА: Купа на професионалната лига
00:15Химнасия Л.П. - Банфийлд 1:202:00Сентрал Кордоба - Сан Лоренцо 0:0
АРЖЕНТИНА: Примера насионал
23:00ПрекратенПатронато - Сан Мигел 0:000:00Клуб А. Гемес - Химнасия Хухуй 1:1
00:50Сан Мартин С.Х. - Сан Мартин Т. 0:0
03:00Дефенсорес де Белграно - Депортиво Мадрин 2:3
АРЖЕНТИНА: Торнео Федерал
23:009 де Хулио Рафаела - Спортиво Лас Парехас 0:123:00Унион Сунчалес - Бока Унидос 2:1
01:30Хувентуд Антониана - Сан Мартин Формоса 1:0
21:00Сан Мартин М. - Уракан Лас Ерас 1:1
АРЖЕНТИНА: Примера Б - Апертура
00:30Сан Мартин Бурсако - Деп. Мерло 1:2АРЖЕНТИНА: Примера А - жени - Апертура
23:00ОтложенРивър Плейт W - Сан Лоренцо W -:-21:00Химнасия Л.П. W - Росарио Сентрал W 1:0
АРМЕНИЯ: Първа лига
15:00Ноа 2 - Арарат Ереван 2 0:015:00Онор - Андраник 0:4
АРУБА: Дивисион ди Онор - Изпадане
23:00Юнайтед ФК - CDRA 2:001:00Реал Кояри - Йонг Аруба 2:1
03:00Каравел - Ла Фама 0:3
БАРБАДОС: Висша лига
01:00Дийкънс - Кикстарт 0:203:30Бритънс Хил - Елертън ФК 1:1
БАХРЕЙН: Висша лига
19:00Ал-Мухарак - Ал-Шабаб 3:019:00Ал Рифа - Ал-Хала 2:0
19:00Ал-Хид - Ийст Рифа 1:1
БЕЛГИЯ: Про Лига П21
20:30Синт Тройден U21 - Ойпен U21 0:1БОЛИВИЯ: Професионална дивизия - Апертура - Плейофи
00:30ГВ Сан Хосе - Дъ Стронгест 0:202:30Насионал Потоси - Университарио де Винто 0:1
БРАЗИЛИЯ: Серия А
23:00Крузейро - Ботафого 3:200:30Витория - Палмейрас 0:1
БРАЗИЛИЯ: Акреано - Втори етап
23:00Умаита - Индепенденсиа 2:101:00Сао Франсиско ФК - Галвез 1:2
23:30Рио Бранко - Вашко да Гама АК 3:3
БРАЗИЛИЯ: Амазонензе - Плейофи
00:00Амазонаш - Манауш 1:2дузБРАЗИЛИЯ: Параензе - Плейофи
23:00Пайсанду Па - Ремо 1:1БРАЗИЛИЯ: Рондониензе
23:00Вилена ЕК - Женус 1:1БРАЗИЛИЯ: Бразилейро - жени
21:00Фламенго W - Брагантино W 2:2БРАЗИЛИЯ: Бразилейро А3 - жени
00:00Рио Негро W - Тарума W 3:022:00Порто Вельо W - А. Акреано W 5:0
ВЕНЕЦУЕЛА: Лига ФУТВЕ - Апертура
00:45Деп. Тачира - Карабобо 1:003:30Каракас - Универсидад Сентрал 2:2
ВЕНЕЦУЕЛА: Лига ФУТВЕ 2 - Апертура
23:00Динамо Пуерто ФК - Боливар 3:1ГАНА: Премиър Лига
18:00Акра Лайънс - Бибиани Голд Старс 2:0ГАНА: Дивизия Лига 1
18:00Бафур СА - Текиман Либърти 1:0ГВАТЕМАЛА: Лига Насионал - Клаусура
23:00Ахуапа - Малакатеко 2:001:00Гуастатоя - Комуникасионес 2:0
ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Запад
20:30Падернборн II - Вегберг-Беек 4:1ГЕРМАНИЯ: Бундеслига - жени
20:30Хофенхайм W - Кьолн W 1:1ГРУЗИЯ: Еровнули лига
18:00Самгурали - Иберия 1999 2:319:00Телави - Торпедо Кутаиси 0:0
ГЪРЦИЯ: Супер лига 2 - Група на изпадащите
16:00Диагорас - Юхтас 1:016:00Олимпиакос B - Панатинайкос B 0:1
16:00Панахайки - ПАЕ Егалео 1:0
ГЪРЦИЯ: Гама Етники - Група 3
16:00Елас Сиру - Пилиу 3:0ДАНИЯ: Суперлига - Шампионска група
20:00Силкеборг - Нордселанд 0:1ДОМИНИКАНСКА РЕПУБЛИКА: ЛДФ
23:00Делфинес Дел Есте - Универсидад О&М 1:2ЕГИПЕТ: Висша лига
17:00Арабски изпълнители - Пирамиди 0:220:00Замалек - Ал Ахли 2:1
ЕКВАДОР: Лига Про - Първи етап
23:30Ел Насионал - Имбабура 2:002:00Либертад - Барселона СК 0:3
ЕЛ САЛВАДОР: Примера дивисион - Клаусура
00:0011 Депортиво - Хокоро 1:000:00Фуерте Сан Франсиско - Платенсе Мунисипал 5:2
03:00Мунисипал Лимено - Метапан 2:0
ЕСТОНИЯ: Есилига
19:00Левадия U21 - Пайде Линамеесконд U21 3:0ИЗРАЕЛ: Висша лига - Шампионска група
20:30А. Беер Шева - Макаби Тел Авив 1:0ИЗРАЕЛ: Лига Алеф - север
14:00М. Назарет - Апоел Мигдал ХаЕмек 4:1ИНДИЯ: Супер Лига
17:00Мохун Баган - Мумбай Сити 2:1ИНДИЯ: И-Лига 2
13:30Кенкре - Демпо 0:413:30Судева Делхи - СК Бенгалуру 0:1
ИНДОНЕЗИЯ: Лига 1
11:00Персита - Персиб Бандунг 3:311:00ПСС Слеман - Арема Маланг 4:1
15:00Персикабо 1973 - Бали Юнайтед 3:2
ИРАК: Stars League
15:00Ал-Касим - Ал Наджаф 1:215:00Ал Нафт - Ал Васат 1:0
17:30Духок - Ал Карх 0:0
19:30Нафт Ал-Басра - Ал-Худод 1:2
22:00Ал Кува Ал Джавия - Нафт Мисан 1:1
ИРАН: Дивизия 1
16:15Дамаш Гилан - Шадормалу 0:016:30Сайпа - Хебайр Хорамабад 1:0
17:00Мес Карман - Астара 2:0
17:30Нафт Гашаран - Шахре Раз 0:1
18:00Мес Сунгун - Парс Джанооби Джам 1:1
18:15Фажр Сепаси - Арио Есламшахр 1:1
ИРЛАНДИЯ: Висша дивизия
21:45Бохемианс - Дъндолк 1:0ИСЛАНДИЯ: Висша лига
22:15Фрам - Викингур Рейкявик 0:1ИСПАНИЯ: ЛаЛига2
21:30Алкоркон - Виляреал B 1:0ИТАЛИЯ: Серия C - Група B
21:45Арецо - Торес 1:121:45Чезена - Реканатезе 3:0
ИТАЛИЯ: Серия C - Група С
21:30Юве Стабия - Кротоне 1:121:45Авелино - Беневенто 1:0
ИТАЛИЯ: Серия А - жени - Шампионска група
19:00Рома W - Ювентус W 2:1КАМЕРУН: Елит Едно - Група на изпадащите
16:00АПЕДЖЕС Академи - Баменда 1:316:00Бамбутос ФК - Айгле Роял 1:1
18:00УМС де Лум - Фову Бахам 2:0
18:00Фув Азюр Елит - Унион Дуала 0:1
КАНАДА: Канадска висша лига
02:00Ванкувър ФК - Валюр 4:1КЕНИЯ: Висша лига
15:00Мухорони мл. - Шабана 1:2КИРГИСТАН: Висша лига
11:30Алдиер - Илбрис 2:113:30Талант - Алга 3:2
КИТАЙ: Yi Лига
10:00Далиан Кунчен - Рижао Юки 0:110:00Таян Тианкуан - Хубей Истар 0:1
10:30Сиан Ронгхай - Нантун Хаймен 1:4
13:00Хайкоу Мингченг - Гуандонг ГЗ-Пауър 0:2
КОЛУМБИЯ: Примера А - Апертура
00:10Инд. Меделин - Букараманга 1:002:20Деп. Пасто - Мийонариос 2:3
04:30Петролера - Ла Екидад 0:3
КОЛУМБИЯ: Примера Б - Апертура
00:00Картахена - Реал Кундинамарка 2:100:00Кукута - Леонес 1:1
00:00Уила - Реал Сантандер 1:0
23:30Орсомарсо - Баранкила 2:2
КОЛУМБИЯ: Женска лига
00:00Лянерос W - Петролера W 0:1КОСТА РИКА: Лига де Асенсо - Клаусура - Плейофи
00:00КС Уругвай - АД Сарчи 1:1ЛАТВИЯ: 1. Лига
17:00Резекне - ЯФК Вентспилс 2:2ЛИТВА: Л Лига
18:00Кауно Жалгирис 2 - Ритеряй 2:118:00ФК Паневежис 2 - Хегелман Литауен 2 2:2
МАВРИТАНИЯ: Лига 1
20:00Помпие - Интер Нуакшот 1:022:50Национална гвардия - Енту 3:3
МАРОКО: Ботола Къп
23:00Шабаб Мохамедия - Раджа Казабланка 0:220:00Младежки спорт Суалем - Хемис Земамра 1:1
МЕКСИКО: Лига МХ - Клаусура
03:00Атлас - Атл. Сан Луис 2:103:00УНАМ Пумас - Клуб Леон 1:0
05:06Хуарес - Клуб Тихуана 0:1
МЕКСИКО: Лига МК - жени - Клаусура
02:00Атл. Сан Луис W - Хуарес W 0:304:06Масатлан ФК W - Монтерей W 0:3
НИГЕРИЯ: ННЛ
17:00Смарт Сити - Екити Юнайтед 5:0НИДЕРЛАНДИЯ: Еерсте Дивизие
21:00Йонг Аякс - Камбуур 2:121:00Йонг Утрехт - Ден Бош 0:2
НИКАРАГУА: Лига Примера - Клаусура
00:00Спорт Себако - Ферети 0:301:00УНАН-Манагуа - Окотал 1:1
04:00Масачапа - Матагалпа 1:2
НОРВЕГИЯ: OBOS-лига
20:00Брюне - Левангер 0:120:00Конгсвингер - Егерсундс 3:3
20:00Мос - Ранхайм 2:1
20:00Мьондален - Старт 1:1
20:00Олесун - Лин 0:3
20:00Осане - Согндал 1:1
20:00Саннес Улф - Рауфос 2:0
НОРВЕГИЯ: Дивизия 2 - Група 1
17:00Викинг 2 - Ерв 2:119:00Ход - Бран 2 2:3
НОРВЕГИЯ: Дивизия 2 - Група 2
18:00Волеренга 2 - Стьордалс Блинк 0:2НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 2
19:00Сола - Сандефьор 2 2:220:00Порс - Одс 2 2:0
НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 3
20:00Осиден - Шайд 2 2:2НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 4
17:00Стабек 2 - Розенборг 2 4:1ОБЕДИНЕНИ АРАБСКИ ЕМИРСТВА: ОАЕ Лига
17:00Ал Уасл - Хата 3:019:30Итихад Калба - Aл Уахда 1:0
ОБЕДИНЕНИ АРАБСКИ ЕМИРСТВА: Дивизия 1
16:50ОтложенАл Рамс - Ал Хамрия -:-16:50Масфут - Диба 1:2
16:55Дубай Сити - Гълф Хироус 2:4
16:55Юнайтед ФК - Гълф Юнайтед 2:0
ПАНАМА: ЛПФ - Апертура
00:00Пласа Амадор - Алианса 1:102:15Депортиво Университарио - Ерера 1:2
ПАРАГВАЙ: Примера Дивисион - Апертура
00:30Сп. Лукеньо - Либертад Асунсион 0:303:00Серо Портеньо - Амелиано 3:0
ПАРАГВАЙ: Междинна дивизия
00:15Реколета - Депортиво Сантани 6:0ПЕРУ: Лига 1 - Апертура
01:00Куско - АДТ Тарма 3:203:30Алианса Лима - Грау 2:0
23:00Кахамарка - Лос Чанкас 2:0
ПЕРУ: Лига 2
23:00Якуабамба - Хуан Аурих 3:021:00АД Кантолао - Сантос 2:1
23:30Унион Уарал - Карлос Стейн 0:3
ПЕРУ: Лига - жени
23:00Аякучо W - У. де Депортес W 1:723:00Биаво W - Карлос Манучи W 0:2
ПОЛША: Екстракласа
20:00Пяст Гливице - Заглембие 2:0ПОЛША: Дивизия 2
19:15ЛКС Лодз II - Лех Познан II 2:2ПОРТУГАЛИЯ: Лига Португалия
22:15Визела - Шавеш 0:1ПОРТУГАЛИЯ: Лига Ревеласао П23 - Група на изпадащите
17:00Мафра U23 - Портимонензе U23 1:219:00Брага U23 - Академико Визеу U23 0:1
РУАНДА: Висша лига
16:00АС Кигали - АПР 2:2РУМЪНИЯ: Лига 1 - Шампионска група
20:30Рапид Букурещ - Сепси 0:1РУМЪНИЯ: Лига 2 - Шампионска група
17:30Миовени - Севисул Селимбар 0:0РУСИЯ: ФНЛ
19:00Нефтехимик - Динамо Махачкала 0:3РУСИЯ: ФНЛ 2 - Дивизия Б - Група 2
17:00Спартак Москва 2 - Сатурн Раменское 1:0САУДИТСКА АРАБИЯ: Дивизия 1
18:40Хайер - Ал Букайрия 0:119:05Ал Араби - Ал Аин 2:2
20:45Ал Сафа - Ал Таражи 4:1
САЩ: Мейждър Лийг Сокър
23:45Ст. Луис Сити - Остин ФК 1:0САЩ: ЮСЛ
00:00Северна Каролина - Бирмингам 1:1САЩ: МЛС Некст Про
00:00Ню Йорк Ред Булс 2 - Чикаго Файър II 6:5дуз00:00Портланд Тимбърс 2 - Колорадо Рапидс 2 2:0
01:00Спортинг Канзас Сити II - Хюстън Динамо 2 4:0
02:30Ню Йорк Сити II - Ню Ингланд Революшън II 6:2
03:30Северен Тексас - Такома Дефайънс 2:1
04:00Реал Монархс - Town FC 0:1
05:00Лос Анджелис ФК II - Вентура Каунти 2:1
САЩ: ЮСЛ Лига 1
23:00Лексингтън - Спокан Велосити 2:2САЩ: NISA
03:00Ървайн Зета - Capo 1:1САЩ: NWSL - Жени
01:00Готъм W - Канзас Сити Кърънт W 1:103:00Бей ФК W - Рейн W 3:2
СВЯТ: Приятелски международни срещи
18:00Англия U16 - Белгия U16 1:2СИЕРА ЛЕОНЕ: Висша лига
19:15ОтложенБантал - Уилбърфорс Страйкърс -:-20:00Бантал - Усум Старс 0:2
СИРИЯ: Висша лига
16:00Ал-Итихад Алепо - Тишрийн 1:116:00Ал Карама - Уатба 0:0
16:00Ал-Сахел - Ал Талия 0:0
16:00Хотин - Хория 4:1
16:00Aл Уахда - Яблех 0:3
СЛОВЕНИЯ: Първа лига
18:30Алуминий - Радомле 1:1СЛОВЕНИЯ: 1. СЖНЛ - жени - Шампионска група
18:00Олимпия W - ЖНК Любляна W 1:1СУРИНАМ: SML
23:30Флора - Ноч 0:202:00СВ Трансваал - Интер Моенготапое 3:0
СЪРБИЯ: Супер Лига
17:00Нови пазар - Раднички Ниш 2:219:00Младост - Нови Белград 1:2
19:00Сп. Суботица - Явор 1:0
21:00ФК Вождовац - Раднички 1923 1:2
СЪРБИЯ: Първа лига
17:00Вършац - Текстилац Оджаци 2:1ТРИНИДАД И ТОБАГО: ТТ Висша лига
23:00Ийгълс ФК - Сентрал ФК 1:000:001976 Финикс ФК - Пойнт Фортин 2:0
01:00Полийс - Ла Оркета 4:1
ТУРЦИЯ: СуперЛига
20:00Аланияспор - Галатасарай 0:4ТУРЦИЯ: 1. Лига
17:00Ерзурумспор - Сакарияспор 0:020:00Аданаспор АС - Бодрумспор 1:1
УКРАЙНА: Висша лига
15:30ЛНЗ Черкаси - Верес-Ривне 1:018:00Металист 1925 Харков - Днипро-1 1:1
УКРАЙНА: Първенство - жени - Шампионска група
11:00Ворскла Полтава W - Ладомир W 6:0УНГАРИЯ: Меркантил Банк Лига
21:00Вашаш - Козармишлени СЕ 2:1УРУГВАЙ: Примера Дивисион - Апертура
00:00Пенярол - Данубио 2:0ФАРЬОРСКИ ОСТРОВИ: Висша лига
20:00Тофтир - 07 Вестур Сорвагур 1:2ФИНЛАНДИЯ: Купа на Финладия
19:00Ролон Поят - СЯК 0:820:00Атлантис 2 - НЯС 2:1
20:10Тикка - PuiU 0:2
ФРАНЦИЯ: Лига 2
21:45Гренобъл - Анже 0:0ФРАНЦИЯ: Насионал
19:30Нанси - Мартиг 3:2ХАИТИ: Национално първенство - Откриваща серия
23:00Капоаз - Фика 1:023:00Риъл Хоуп - Расинг де Гонаив 3:1
23:00ОтложенЮвентус - Америка дес Кайес -:-
00:00Томпет - Балтимор 1:1
ХОНДУРАС: Лига Насионал - Клаусура
00:00Оланчо - Олимпия 1:002:15Мотагуа - УПНФМ 4:0
04:30Вида - Хенесис 0:1
ХЪРВАТИЯ: 1. ХНЛ - жени
16:00Хайдук Сплит W - Задар W 3:0ЧИЛИ: Примера Дивисион
03:00Аудакс Италиано - Унион Ла Калера 2:2ЧИЛИ: Примера Б
00:30Сан Луис - Ла Серена 0:100:30Сан Фелипе - Депортес Темуко 2:3
ЧИЛИ: Сегунда Дивисион
00:30Лаутаро - Трасандино 0:1ШВЕЦИЯ: Алсвенскан
20:00Вернаму - Малмьо ФФ 0:420:00Хекен - Бромапойкарна 4:3
20:10Хамарби - Елфсборг 3:0
ШВЕЦИЯ: Суперетан
20:00Йефле - Дегерфорш 2:220:00Йоргрите - Браге 1:2
ШОТЛАНДИЯ: Лига Хайланд
22:00Бъки Тисъл - Стратспей Тисъл 6:1ЮЖНА АМЕРИКА: Първенство на Южна Америка - Жени Под20
00:00Чили U20 W - Колумбия U20 W 0:202:30Боливия U20 W - Бразилия U20 W 0:2
00:00Парагвай U20 W - Перу U20 W 2:1
ЮЖНА АФРИКА: Висша лига
20:30Суолоус - Мамелоди Съндаунс 2:2Заложете на Футбол от своето моб. устройство с bet365!
Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »
m.Flashscore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от Flashscore.com поради технически причини.