ОПРЕСНИ

Хандбал » Утре » Всички

АВСТРИЯ: Хандбална лига на Австрия - HLA - Група на изпадащите

21:20Линц - Западна Виена -:-

АВСТРИЯ: Хандбална лига на Австрия - HLA - Етап на победителите

19:00Швац - АЛПЛА Хард -:-

АВСТРИЯ: WHA Жени

19:00Ацгерсдорф W - Щокерау W -:-
20:00Вр. Нойщад W - Фелдкирх W -:-
20:00Дорнбирн/Шорен W - МГА Хандбал W -:-
20:00Трофаях W - Грац W -:-
20:00Ферлах/Фелдкирхен W - Перхтолдсдорф W -:-
20:00Хипо НО W - Егенбург W -:-

БЕЛГИЯ: Дивизия 1 - Етап на загубилите

21:15Гент - Ейнатен-Ререн -:-

БЕЛГИЯ: Дивизия 1 - Етап на победителите

20:00Мерскем - Кортрийк -:-
21:00Турне - Хаутхален -:-

БЪЛГАРИЯ: А РХГ

15:00Спартак Варна - Добруджа -:-

ГЕРМАНИЯ: Втора Бундеслига

20:00Емсдетен - Хам-Вестфален -:-
20:00Любек-Швартау - Констанц -:-
20:00Н-Любеке - Дормаген -:-
20:30Айзенах - Битигхайм-Метерцимерн -:-
20:30Кобург 2000 - Хютенберг -:-
20:30Римпар - Ферндорф -:-

ГЕРМАНИЯ: Първа Бундеслига - Жени

17:00Букстехудер ШФ W - Майнц W -:-
17:30Бломберг-Липе W - Бад Вилдунген W -:-
18:30Бенсхайм-Ауербах W - Мецинген W -:-
19:00Кеч W - Гьопинген W -:-
20:00Битигхайм W - Леверкузен W -:-
20:30Борусия Дортмунд W - Тюрингер W -:-

ГЕРМАНИЯ: Втора Бундеслига - Жени

18:00Цвикау W - Вупертал W -:-
18:30Родертал W - Хале-Нойщад W -:-
19:00Кирххоф W - Херенберг W -:-
19:15Золинген W - Норд Харислее W -:-
19:30Вайблинген W - ХШГ Фрайбург W -:-
20:00Розенгартен-Буххолц W - Лайпциг W -:-
20:30Вердер Бремен W - Фюхзе Берлин W -:-

ГЪРЦИЯ: А1

17:00Диомидис Аргус - Аеропос Едесас -:-
17:00ПАОК - Филипос Бериас -:-
21:00АЕК Атина - Йоникос -:-

ДАНИЯ: Мъжка хандбална лига

17:10Скерн - Берингбро/Силкеборг -:-

ДАНИЯ: ХТХ Лига - Жени

16:00ЕХ Олборг W - Аякс Копенгахен W -:-

ДАНИЯ: Първа Дивизия - Жени

15:00Берингбро W - Гудме ХК W -:-

ЕВРОПА: Шампионска лига

17:00Порто - Вардар -:-
18:15ПСЖ - Елверум -:-
18:30Мешков Брест - Кил -:-
19:00ППД Загреб - Олборг -:-

ЕВРОПА: Шампионска лига - Плейофи

16:00Висла Плоцк - Ирун -:-
20:30Спортинг - Динамо Букурещ -:-

ЕВРОПА: Шампионска лига - Жени

14:30Севехоф W - Будучност W -:-
15:00Ростов W - Метц W -:-
20:00Крим W - Ръмнику Вълча W -:-

ЕВРОПА: EHF Къп

16:00Холстебро - Ним -:-
18:00Бенфика - Гвардия Ополе -:-
18:00Татабаня - Пай д'Екс -:-
20:00Ла Риоха - Фюхзе Берлин -:-
20:30Адемар - Горение -:-

ЕВРОПА: Балтийска Лига

14:00ОтмененСКА Минск (Blr) - Запорожие (Ukr) -:-
16:00Кера (Est) - Гранитас Каунас (Ltu) -:-
16:00ХК Талин (Est) - Швиеса (Ltu) -:-
18:00Вилянди (Est) - Целтниекс Рига (Lat) -:-
19:00Кокс (Fin) - Полва Сервити (Est) -:-

ЕВРОПА: BENE-Лига

19:00Юротех/Бево - Хаутен -:-
20:00КРАС/Волендам - Нело -:-
20:00Лимбург Лайънс - Визе -:-
20:15Алсмер - Тонгерен -:-
21:15Бохолт - Хаахт -:-
21:15Хаселт - Хъри-Ъп -:-

ЕВРОПА: МОЛ Лига - жени

16:00Писек W - Оломуц W -:-
17:00Dunajska Streda W - ХК Ходонин W -:-
18:00Спорта Хлоховец W - Михаловце W -:-
19:00Злин W - Весели W -:-
19:00Мост W - Поруба W -:-

ИСЛАНДИЯ: Олис Дейлд - Жени

16:30ИБВ Вестманаеяр W - Стярнан W -:-
16:30Ка Тор W - Копавогс W -:-
17:00Афтурелдинг W - Фрам W -:-
19:00Хаукар W - Валур W -:-

ИСЛАНДИЯ: Олис Дейлдин

19:00KA - Фрам -:-
21:15Хаукар - Афтурелдинг -:-

ИСПАНИЯ: Лига АСОБАЛ

19:30Гуадалахара - Нава -:-
19:30Пуерто Сагунто - Морасо Кангас -:-
20:00Анайтасуна - Пуенте Хенил -:-

ИСПАНИЯ: Дивисион де Онор Плата

19:00Сиудад Реал - Барселона II -:-
19:30Торелавега - Sarria -:-
20:30Кордоба - Антекера -:-
21:00Малага - Сисне -:-
21:00Новас - Аменабар -:-

ИСПАНИЯ: Дивисион де Онор - Жени

19:00Алкобендас W - Елче-Мустанг W -:-
19:00Гуардес W - Аула Валядолид W -:-
19:00Малага W - Гран Канария W -:-
20:00Суасо Баракалдо W - БМ Гранолерс W -:-
20:30Пориньо W - Тенерифе W -:-
21:00La Calzada W - Бера Бера W -:-

ИТАЛИЯ: Coppa Italia Women

15:30Бриксен W - Касано W -:-
17:30Одерцо W - Йоми Салерно W -:-

ЛАТВИЯ: СинотТип Вирслига - Етап на загубилите

15:00Латвия U20 - Вайноде -:-

ЛИТВА: Литувос Лига

13:00Утена - Вилнюс -:-
14:00Дубиса - Грифас -:-

МАЛТА: 1ва Дивизия

16:00Свиеки - Кавалиери -:-
17:30Луксол - Валета -:-

НИДЕРЛАНДИЯ: Ередивизи

17:00Лимбург Лайънс 2 - Хавас -:-
20:00Олимпия 89 - Хелас -:-
20:00Смезо/БФК - Куинтус -:-
21:00Валвайк - Арнем -:-
21:15Емен - Херкулес -:-
22:00КРАС/Волендам 2 - Алсмер 2 -:-

НОРВЕГИЯ: Първа Дивизия

16:00Шарлотенлунд - Сандефьор ТИФ -:-

ПОЛША: Суперлига

17:00Виве Келце - MMTS Kwidzyn -:-
19:00Стал Мелец - Пьотърковянин Пьотърков -:-
19:00Шчечин - Азоти-Пулави -:-
21:30Калиш - Вибжеже Гданск -:-

ПОЛША: I Liga

17:00SMS ZPRP Gdansk - УСАР Квидзин -:-
17:30ГКС Жуково - Олщин -:-
18:00КС Форза Вроцлав - Гожов Велкополски -:-
18:00Мебле Войчик Еблаг - Вейхерово -:-
18:00Реал Астромал Лешно - Велюн -:-
19:00Вонгровец - Гвардия Кошалин -:-
19:00Желоногорсего - Oborniki Slaskie -:-
19:00Замошч - Островец Швентокшиски -:-
19:00Кошчежина - Чеханов -:-
19:00Легьоново - Хшанов -:-
19:00Лодз - Ол. Гродков -:-
19:00Олимпия Пекари - Грунвалд Познан -:-
19:00Остров Велкополски - Легница -:-
19:00Пшемишъл - Конске -:-
19:00AZS UJK Kielce - Бяла Подляска -:-
19:30Висла Плоцк 2 - ЗПРП Келце -:-

ПОЛША: Суперлига - Жени

18:00Пьотърковия W - Люблин W -:-

ПОРТУГАЛИЯ: Андебол 1

17:30Белененсеш - Мадейра -:-
18:00Боа Ора - АБК Брага -:-
20:00Боавища - Мая-ИСМАИ -:-
20:00Витория - Акуаш Санташ -:-
20:00Гая - Аванка -:-

ПОРТУГАЛИЯ: Първа дивизия - жени

17:00Барош W - Маястарс W -:-
17:00Жувелиш W - Uminho W -:-
19:00КС Мадейра W - Алавариум W -:-
19:00Мадейра САД W - Алпендорада W -:-
20:00Асомада W - Колежио де Гая W -:-
21:00Бенфика W - Ка Леза W -:-

РУМЪНИЯ: Лига Национала - Жени

12:30Залау W - Бистрица W -:-
17:00Дунареа Браила W - Магура Чишнадией W -:-
18:00ОтмененКСМ Слатина W - Корона Брашов W -:-

РУСИЯ: Суперлига - Жени

12:00Ижевск W - Астраханочка W -:-
15:00ЦСКА Москва W - Краснодар W -:-

СЛОВАКИЯ: Екстралига - Етап на победителите

19:00Поважска Бистрица - Хлоховец -:-
19:00Прешов - Кошице -:-

СЛОВЕНИЯ: 1. НЛБ Лига

20:00Кърка - РД Изола -:-
21:00Лока - Добова -:-
21:30Копер - Йерусалим Ормож -:-

СЛОВЕНИЯ: 1.A DRL - Жени

19:00Веплас Велене W - Казино Изола W -:-
20:00Аклимат Птуй W - Целие W -:-

СЪРБИЯ: Суперлига

19:00Кикинда - Нови пазар -:-
19:00Спартак Войпут - Пролетер -:-
19:30Обилич Белград - Шамот -:-
20:00Панчево - Дубочица -:-

ТУРЦИЯ: Суперлига

12:00Guneysu - Анталияспор -:-
14:00Бурса Нилюфер Беледиеспор - Измир -:-
15:00МЙК - Бешикташ -:-
18:00Спор Тото - Бейкоз Беледиеспо -:-

УКРАЙНА: Суперлига

16:00Запорожие - Одеса -:-
17:00Мотор Запорожие - Донбас Донецк -:-
18:00ЗТР Буревестник - Портовик -:-
18:00Политехник Лвов - ЦСКА Киев -:-

УНГАРИЯ: NB I

19:00Балатонфуреди - Дабаш -:-
19:00Будакалас - Дьондьоши -:-
19:00Комлой - Чургой -:-
19:00Орошхази - Егер -:-
19:30Ваци - Сегед -:-

УНГАРИЯ: NB I - Жени

19:00Бекешчабаи W - DVSC Schaeffler W -:-
19:00Ерди W - Мошонмадяровар W -:-
19:00Сент Ищван W - Кишвардаи ХК W -:-

ФИНЛАНДИЯ: SM-серия - Етап на загубилите

16:00ГрИФК - ПИФ -:-

ФИНЛАНДИЯ: SM-серия - Етап на победителите

16:15Дикен - СИФ -:-

ФРАНЦИЯ: Купа на Франция - жени

20:00Ноази Льо Гран W - Стела Спортс Сен Маур W -:-
21:30План де Кюк W - Мериняк W -:-

ХЪРВАТИЯ: Премиър Лига

19:00Вараждин - Сесвете -:-
19:00Дубровник - Дубрава -:-
20:00Беловар - Умаг -:-
20:00Винковци - Пореч -:-
21:00Замет - Горица -:-

ХЪРВАТИЯ: 1. ХРЛ - Жени

18:00Вировитица W - Сесвете W -:-
19:00Мурвица W - Беловар W -:-
19:30Лок. Загреб W - Осиек W -:-
20:00Далматинка W - Подравка Вегета W -:-
20:00Умаг W - Кока W -:-

ЧЕХИЯ: Екстралига

18:00Бърно - Йичин -:-
18:00Фридек-Мистек - Хранице -:-
19:00Зубжи - Malomerice -:-
20:00Копршивнице - Дукла Прага -:-
20:00Ловосице - Пилзен -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: Национална лига на Швейцария - NLA

18:00Вакер Тюн - ТФ Ендинген -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: SPL - Жени - Етап на победителите

18:30Брюл W - СПОНО Ийгълс W -:-
19:00Цуг W - Ротвайс Тюн W -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: SPL - Жени - Изпадане

17:00Олтен W - Лайментал W -:-
18:00Винтертур W - Херцогенбухзее W -:-

ШВЕЦИЯ: Хандбална лига

17:30Севехоф - Кристианстад -:-

ШВЕЦИЯ: Алсвенскан

15:00Кара - АИК -:-
17:00Карлскрона - Линдесберг -:-
17:00Торсланда - Амо ХК -:-

ШВЕЦИЯ: SHE - жени

15:15Х 65 Хьойор W - Кунгелв W -:-

ШВЕЦИЯ: Алсвенскан - Жени

15:00Хелзингборг W - Кристианстад W -:-
17:00Ескилстюна W - Нака W -:-

ЮЖНА КОРЕЯ: Първа лига - Жени

05:10Уондърфул Самчок W - Сеул W -:-
07:00Колорфул Тегу W - Шугър Глайдърс W -:-
08:50Инчеон Сити W - Куанджу Сити W -:-
10:40Пусан W - Гиеонгнам ДК W -:-

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.FlashScore.bg осигурява резултати на живо за хандбал - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от FlashScore.com поради технически причини.