ОПРЕСНИ

Аугсбург - Гройтер Фюрт

2:1 (1:1,1:0)
Завършил
14.05.2022 16:30

Обобщение на мача | Състави

1во полувреме: 1:1

1'

 

Кристиансен М. [ГРО]

11'

 

Калиджури Д. (Дузпа) [АУГ]

23'

 

Нганкам Дж. (Рашъл Т.) [ГРО]

39'

 

Груесо К. (Дорш Н.) [АУГ]

43'

 

Гризбек С. [ГРО]

2ро полувреме: 1:0

46'

 

Сегуин П. (Кристиансен М.) [ГРО]

46'

 

Грегорич М. (Педерсен М.) [АУГ]

46'

 

Фрамбергер Р. (Гумни Р.) [АУГ]

62'

 

Юнг Г. (Нганкам Дж.) [ГРО]

62'

 

Левелинг Дж. (Вилемс Й.) [ГРО]

69'

 

Финбогасон А. (Нидерлехнер Ф.) [АУГ]

73'

 

Грийн Дж. (Рашъл Т.) [ГРО]

75'

 

Аста С. [ГРО]

84'

 

Грегорич М. (Майер А.) [АУГ]

87'

 

Пулулу А. (Тилман Т.) [ГРО]

88'

 

Моравек Я. (Майер А.) [АУГ]

90+1'

 

Калиджури Д. [АУГ]

90+5'

 

Груесо К. [АУГ]

Коефициенти

1.65 | 4.20 | 4.75

ОПРЕСНИ

Назад | Топ

m.Flashscore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от Flashscore.com поради технически причини.