ОПРЕСНИ

Футбол » Днес » Всички

АНГЛИЯ: Висша лига

14:30Манчестър Юнайтед - Астън Вила -:-
14:30Челси - Манчестър Сити -:-
17:00Евертън - Норич -:-
17:00Лестър - Бърнли -:-
17:00Лийдс - Уест Хям -:-
17:00Уотфорд - Нюкасъл Юн -:-
19:30Брентфорд - Ливърпул -:-

БЪЛГАРИЯ: Efbet Лига

16:15Лок. Пловдив - Ботев Пловдив -:-
19:00ЦСКА 1948 - Царско село -:-

ГЕРМАНИЯ: Бундеслига

16:30Айнтрахт Франкфурт - Кьолн -:-
16:30Байер Леверкузен - Майнц -:-
16:30Лайпциг - Херта Берлин -:-
16:30Унион Берлин - Арминия Билефелд -:-
16:30Хофенхайм - Волфсбург -:-
19:30Б. Мьонхенгладбах - Дортмунд -:-

ИСПАНИЯ: ЛаЛига

15:00Алавес - Атл. Мадрид -:-
17:15Валенсия - Атл. Билбао -:-
19:30Севиля - Еспаньол -:-
22:00Реал Мадрид - Виляреал -:-

ИТАЛИЯ: Серия А

16:00Специя - Милан -:-
19:00Интер - Аталанта -:-
21:45Дженоа - Верона -:-

ФРАНЦИЯ: Лига 1

18:00Ст. Етиен - Ница -:-
20:00Страсбург - Лил -:-
22:00Лион - Лориан -:-
22:00ПСЖ - Монпелие -:-

АВСТРАЛИЯ: НПЛ Куинсланд

10:00Пенинсула - Бризбейн U21 -:-
11:00Ийстърн Събърбс - Капалаба ФК -:-
11:00Куинсланд Лайънс - Бризбейн Страйкърс -:-
11:00Олимпик ФК - Редландс -:-
11:00Съншайн Коуст Уондърърс - Голд Коуст Найтс -:-
12:00Голд Коуст - Маджпийс Крузадърс -:-
12:30Мортън Бей Юн - Лоугън Лайтнинг -:-

АВСТРАЛИЯ: Висша лига на Бризбейн

11:00Акейша Ридж - Сентинъри Стормърс -:-
11:00Бейсайд - Дъ Гап -:-
12:00Тууонг Сити - Юнивърсити ъф Куинсланд -:-

АВСТРИЯ: Адмирал Бундеслига

18:00Алтах - А. Клагенфурт -:-
18:00Волфсбергер AK - Залцбург -:-
18:00Тирол - Рийд -:-

АВСТРИЯ: 2. Лига

15:30ФАК Виена - Рапид Виена (Am) -:-

АВСТРИЯ: Регионална лига - Изток

17:30Мауерверк - Брук Лайта -:-

АВСТРИЯ: Регионална лига - Централна

14:30Волфсбергер (Am) - Бад Глайхенберг -:-
20:00Вайндорф Ст. Анна - Трайбах -:-

АВСТРИЯ: Регионална лига запад - Тирол

17:00Фюген - Вакер Инсбрук (Am) -:-
17:00Хал - Тирол (Am) -:-
17:00Швац - ШФ Вьоргл -:-
18:00Куфщайн - СК Имст -:-

АВСТРИЯ: Регионална лига запад - Залцбург

17:00САК 1914 - Гродиг -:-
17:00УСК Аниф - Кухл -:-
18:00Бишофсхофен - Йохан -:-
18:00Заалфелден - Валс-Грюнау -:-
18:00Зеекирхен - А. Залцбург -:-

АВСТРИЯ: Регионална лига Запад - Ворарлберг

18:00Адмира Дорнбирн - Ег -:-

АВСТРИЯ: Бундеслига - жени

11:30Вакер Инсбрук W - Щурм Грац W -:-
14:45Алтенмаркт W - Бергхайм W -:-

АЗЕРБАЙДЖАН: Висша лига

16:00Кешла - Карабак -:-
18:15Сабаил - Зира -:-

АЗИЯ: Купа на Азия - Жени - Квалификации - Първи етап

13:00Йордания W - Иран W -:-
15:30Тайланд W - Палестина W -:-

АЛБАНИЯ: Супер лига

14:45Кастриоти - ФК Тирана -:-
14:45Теута - Динавмо Тирана -:-

АЛБАНИЯ: Първа дивизия

17:00Берат - Люшня -:-
17:00Беса Кавая - Кораби Пешкопи -:-
17:00Беселидя Лежа - Поградец -:-
17:00Билис - Църик -:-
17:00Бутринти Саранда - Бурел -:-
17:00Малиджи - Аполония Фиер -:-
17:00Тербуни - Вора -:-
17:00Шкумбини Печин - Ерзени -:-

АНГЛИЯ: Чемпиъншип

14:30Рединг - Мидълзбро -:-
17:00Бирмингам - Престън -:-
17:00Блекбърн - Кардиф -:-
17:00Блекпул - Барнзли -:-
17:00Борнемут - Лутън -:-
17:00Бристол Сити - Фулъм -:-
17:00Нотингам - Милуол -:-
17:00Стоук Сити - Хъл -:-
17:00Суонзи - Хъдърсфилд -:-
17:00Шефилд Юн - Дарби -:-

АНГЛИЯ: Лига 1

17:00Бъртън - Линкълн -:-
17:00Ипсуич - Шефилд Уен -:-
17:00Кеймбридж Юн - Флийтууд -:-
17:00Милтън Кийнс Донс - Уикъмб -:-
17:00Моркамб - Акрингтън -:-
17:00Оксфорд Юн - Джилингам -:-
17:00Плимут - Донкастър -:-
17:00Родъръм - Крю -:-
17:00Съндърланд - Болтън -:-
17:00Уигън - Челтънъм -:-
17:00Чарлтън - Портсмут -:-
17:00Шросбъри - Уимбълдън -:-

АНГЛИЯ: Лига 2

17:00Кроули - Брадфорд -:-
17:00Лейтън Ориент - Мансфилд -:-
17:00Рочдейл - Олдъм -:-
17:00Скънторп - Порт Вейл -:-
17:00Солфърд - Нортхямптън -:-
17:00Суиндън - Колчестър -:-
17:00Сътън - Карлайл -:-
17:00Уолсол - Бристол Роувърс -:-
17:00Форест Грийн - Транмиър -:-
17:00Харогейт - Стивънидж -:-
17:00Хартлипул - Екзитър -:-

АНГЛИЯ: Национална лига

17:00Алдършот - Халифакс -:-
17:00Барнет - Уеймът -:-
17:00Боръм Ууд - Йоувил -:-
17:00Дагенъм & Ред - Солихъл Мурс -:-
17:00Доувър - Бромли -:-
17:00Ийстлей - Уокинг -:-
17:00Кингс Лин - Уелдстоун -:-
17:00Мейдънхед - Гримсби -:-
17:00Олтринкъм - Нотс Каунти -:-
17:00Стокпорт - Рексъм -:-
19:20Честърфийлд - Торки -:-

АНГЛИЯ: Национална лига - Север

17:00Бостън - Гайзли -:-
17:00Гейтсхед - Глостър -:-
17:00Дарлингтън - Йорк -:-
17:00Кетъринг - Спенимур -:-
17:00Кързън Аштън - Брадфорд ПА -:-
17:00Саутпорт - Чорли -:-
17:00Телфорд - Бракли Таун -:-
17:00Файлд - Кидърминстър -:-
17:00Фарзли - Алфретън -:-
17:00Херефорд - Лемингтън -:-
17:00Честър - Блит -:-

АНГЛИЯ: Национална лига - Юг

17:00Бат - Мейдстоун -:-
17:00Билърики - Хемъл Хемстед -:-
17:00Ийстборн Бъро - Брейнтрий -:-
17:00Конкорд - Чипенъм -:-
17:00Оксфорд Сити - Хемптън & Ричмънд -:-
17:00Ст. Олбанс - Хавънт & У -:-
17:00Тонбридж - Доркинг -:-
17:00Уелинг - Дартфорд -:-
17:00Хънгърфорд - Слау -:-
17:00Челмсфорд - Дълуич Хамлет -:-

АНГЛИЯ: НПЛ Висша дивизия

17:00Бамбър Бридж - Матлок -:-
17:00Бъкстън - Морпет -:-
17:00Гейнсбъро - Радклиф -:-
17:00Грантъм - Скарбъро -:-
17:00Ланкастър - Аштън Юн. -:-
17:00Нантуич - Басфорд -:-
17:00Саут Шийлдс - Уорингтън -:-
17:00Сталибридж - ФК Юнайтед -:-
17:00Стафорд - Адъртън -:-
17:00Уитби - Хайд -:-
17:00Уитън - Микълоувър -:-

АНГЛИЯ: Южна Лига - Централна Дивизия

17:00Алвечърч - Бигълсуейд Таун -:-
17:00АФК Ръшдън & Даймъндс - Хичин -:-
17:00Банбъри - Ст. Айвс -:-
17:00Бромсгроув - Ройстън -:-
17:00Лейстън - Хенсфорд -:-
17:00Лоуъстофт - Стратфорд -:-
17:00Нънийтън - Колвил -:-
17:00Редич - Питърбро Спортс -:-
17:00Ръшъл - Баруел -:-
17:00Стурбридж - Нийдъм Маркет -:-

АНГЛИЯ: Южна Лига - Южна Дивизия

17:00Гоуспорт - Тивъртън -:-
17:00Йет Таун - Бекънсфийлд -:-
17:00Кингс Лангли - Пуул -:-
17:00Мертир Таун - Фарнбъро -:-
17:00Мет. Полийс - Хейс & Йединг -:-
17:00Салисбъри - Суиндън С -:-
17:00Таунтън - Уолтън Кежуълс -:-
17:00Труро - Чешъм -:-
17:00Уестън-Супер-Меър - Хартли Уинтни -:-
17:00Хароу - Дорчестър -:-
17:00Хендън - Уимборн -:-

АНГЛИЯ: Истмиън лига - Висша дивизия

17:00Бауърс & Питси - Хоршъм -:-
17:00Бишъпс Стортфорд - Ледърхед -:-
17:00Богнър Риджис - Уингейт & Финчли -:-
17:00Кингстониън - Мерстъм -:-
17:00Крей - Брайтлингсий -:-
17:00Луис - Хорнчърч -:-
17:00Маргейт - Енфилд Таун -:-
17:00Уортинг - Коринтиан-Кежуълс -:-
17:00Фолкстоун - Потърс -:-
17:00Харингей - Ийст Търок -:-
17:00Чесхънт - Каршалтън -:-

АНГЛИЯ: ФА Трофи - Квалификация

17:00Ашфорд Юн. - Чалфонт Ст Питър -:-
17:00Бедфорд - Ст. Ниътс -:-
17:00Дънстън - Уъркзоп -:-
17:00Канви - Когсхол Таун -:-
17:00Кемпстън - Нюкасъл Таун -:-
17:00Коринтиан - Грейс -:-
17:00Понтефракт - Йоркшир (Ам) -:-
17:00Рамсгейт - Сътън Комън Роувърс -:-
17:00Сити ъф Ливърпул - Стоктън -:-
17:00Спортинг Калса - Диъръм -:-
17:00Стамфорд - Дейвънри -:-
17:00Стоумаркет Таун - Грейт Уекъринг -:-
17:00Тейм - Уинчестър -:-
17:00Уелин Гардън - Хайт -:-
17:00Уиднес - Бригхаус Таун -:-
17:00Уонтидж - Уиланд -:-
17:00Хейстингс - Дънстъбъл -:-
17:00Чичестър - Уитстъбъл Таун -:-

АНГЛИЯ: Висша лига 2

17:00Манчестър Сити U23 - Арсенал U23 -:-

АНГЛИЯ: Висша лига Под18

13:00Брайтън U18 - Уест Бром U18 -:-
13:00Тотнъм U18 - Уест Хям U18 -:-
13:00Фулъм U18 - Норич U18 -:-
13:30Евертън U18 - Уулвърхямптън U18 -:-
13:30Манчестър Юнайтед U18 - Стоук Сити U18 -:-
14:00Арсенал U18 - Бирмингам U18 -:-
14:00Кристал Палас U18 - Саутхямптън U18 -:-
14:00Лестър U18 - Челси U18 -:-
14:00Лийдс U18 - Ливърпул U18 -:-
14:00Манчестър Сити U18 - Мидълзбро U18 -:-
14:00Рединг U18 - Астън Вила U18 -:-
14:30Блекбърн U18 - Нюкасъл Юн U18 -:-
15:00Нотингам U18 - Бърнли U18 -:-
15:00Съндърланд U18 - Дарби U18 -:-

АНГЛИЯ: Женска супер лига

13:30Евертън W - Бирмингам W -:-

АРЖЕНТИНА: Професионална лига

85'Сармиенто Хунин - Велес Сарсфийлд 0:1
03:15Естудиантес Л.П. - Платенсе -:-
19:30Алдосиви - Химнасия Л.П. -:-
21:45Арсенал Саранди - Ланус -:-
21:45Талерес Кордоба - Росарио Сентрал -:-
00:00Банфийлд - Атл. Тукуман -:-

АРЖЕНТИНА: Примера насионал

43'Естудиантес Рио Куарто - Нуева Чикаго 0:0
03:10Темперлей - Чакарита Хуниорс -:-
19:30Депортиво Риестра - Сан Мартин Т. -:-
20:10Килмес - КА Естудиантес -:-
21:00Клуб А. Гемес - Сан Мартин С.Х. -:-
21:00Сантамарина - Сан Телмо -:-
21:00Тристан Суарес - Атл. Рафаела -:-
21:30Алмагро - Вия Далмине -:-
21:30Феро - Гилермо Браун -:-
22:30Агропекуарио - Клуб Атлетико Митре -:-
00:10Тигре - Алварадо -:-

АРЖЕНТИНА: Торнео Федерал

02:30ОтложенСпортиво Белграно - Дъглас Хайг -:-
21:00Феро Хен. Пико - Сиудад Боливар -:-
21:30Деф. Пронунсиаменто - Химнасиа Е.Р. -:-
21:30Камионерос Буенос Айрес - Клуб Спортиво Пенярол -:-
21:30Крусеро дел Норте - Сентрал Норте -:-
21:30Сармиенто Ресистенсия - Спортиво Лас Парехас -:-
21:30Химнасия и Тиро - Бока Унидос -:-
22:00Вия Митре - Сиркуло Депортиво -:-
22:00Дефенсорес Белграно ВР - Расинг Кордоба -:-
22:00Сансинена - Индепендиенте Чивилкой -:-
22:00Уракан Лас Ерас - Олимпо Баия Бланка -:-
22:30Унион Сунчалес - Чако Фор Евър -:-
22:30Х. У. Университарио - Спортиво Естудиантес -:-

АРЖЕНТИНА: Примера Б - Клаусура

17:35Колехиалес - Тайерес (Р.Е) -:-
21:00Вия Сан Карлос - Депортиво Арменио -:-
21:00Дефенсорес Унидос - Комуникасионес -:-
21:00Лос Андес - Сан Мигел -:-
21:00Сакачиспас - Канюелас -:-
21:00Феникс - УАИ Уркиса -:-

АРЖЕНТИНА: Примера D - Клаусура

21:00Линиерс - Архентино де Росарио -:-
21:00Лугано - Сентрал Байестер -:-

АРМЕНИЯ: Първа лига

14:30Гандзасар - Пюник Ереван 2 -:-
14:30Лернаин Арцах - Арарат-Армения 2 -:-
15:00BKMA 2 - Алашкерт 2 -:-

БАХРЕЙН: Купа на Краля

18:15Ал-Будая - Ал Халидия -:-
18:15Ал-Мухарак - Малкия -:-
20:30Ал-Ахли Манама - Ал-Итифак -:-

БЕЛАРУС: Висша лига

14:00Ислох Минск - Жодино -:-
16:00ФК Минск - Слуцк -:-
20:00Рух Брест - БАТЕ -:-

БЕЛАРУС: Първа лига

13:00Орша - Крумкачи -:-
15:00Лида - ФК Слоним -:-
17:00Белшина - Нафтан -:-

БЕЛАРУС: Висша лига - резерви

12:00Сморгон 2 - Дин. Минск 2 -:-
12:30Енергетик-БГУ Минск 2 - Витебск 2 -:-
14:00Шахтьор Солигорск 2 - Неман 2 -:-

БЕЛАРУС: Висша лига - жени

14:30Динамо Брест W - Зорка-БДУ W -:-
16:30Беларус U19 W - Дняпро W -:-

БЕЛГИЯ: Юпилер Лига

17:15Беершот ФА - Ойпен -:-
19:30Варегем - Кортрийк -:-
21:45Стандарт Лиеж - Синт Тройден -:-

БЕЛГИЯ: Втора дивизия

21:45РВДМ - Ломел СК -:-

БЕЛГИЯ: Национална дивизия 1

20:30Тесендерло - РФК Лиеж -:-
21:00Дендер - УР Ла Лувиер -:-
21:00Хайст - ОК Шарлероа -:-

БЕЛГИЯ: Втора аматьорска дивизия - Група АКФФ

20:30Антонт Дюрбюи - Гансхорен -:-
21:00Живри - Стоке-Варфюзи -:-
21:00РААЛ Ла Лувиер - Солиер Спорт -:-
21:00Ребекуаз - Йете -:-
21:00Тубизе - Мо -:-

БЕЛГИЯ: Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ А

20:30Петегем - Нинове -:-
21:00Ауденарде - Ронсе -:-
21:00КРК Гент - Диелвене -:-
21:00Локерен-Темсе - Мерелбеке -:-

БЕЛГИЯ: Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ Б

20:30Вейгмал - Пепинген -:-
20:30Лондерзел - Бохолтер -:-
21:00Капелен - Хогстратен -:-
21:00Сити Пайрътс - Диегем -:-
21:00Тонгерен - Белисия Билзен -:-
21:00Хаселт - К. Берхем Спорт -:-
21:00Хаутвене - Лира-Лиерс Берлар -:-

БЕЛГИЯ: Купа на Белгия - Жени

15:00Монс W - Зулте Варегем W -:-
15:30Звевезеле W - Мехелен W -:-
16:00Брасхат W - Стандарт Лиеж III W -:-
16:00Вюствезел W - Гент II W -:-
16:00Генк II W - Фамкес Меркем W -:-
16:00Гент W - Воселар W -:-
16:00РФК Лиеж W - Сибре W -:-
16:00Стандарт Лиеж II W - Ирланд-Одергем W -:-
16:00Стандарт Лиеж W - Аалст W -:-
16:00Фемина Волуве W - Клуб Брюж W -:-
16:30Тийнен W - Зулте Варегем II W -:-
19:00Гент III W - Шастър W -:-
19:00Пей Вер W - Волвертем Мерхтем W -:-

БОЛИВИЯ: Професионална дивизия

00:00Сан Хосе - Блуминг -:-

БОЛИВИЯ: Насионал Б - Първи етап

01:00Мунисипал Ачокая - ABB -:-
01:00Фатик - Маестранса -:-
21:00Сиудад Нуева СК - Торе Фуерте -:-
22:00Мохокоя - Фансеса -:-
22:30Гарсия Агреда - Бермехо -:-
22:30Нуева Клиса - СА Було Було -:-
22:30Университарио де Винто - Кочабамба -:-
23:00Архентинос Хуниорс - Академия Санта Крус -:-
23:00Уилс. Кооперативас - Ферокарил Палмейрас -:-
00:00Марискал Сукре - Вака Диес -:-
00:30Насионал Сенак - Кебрачо Вия Монтес -:-

БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: Висша лига

16:00Приедор - Радник Биелина -:-
18:00Тузла Сити - Вележ Мостар -:-
20:00Борац Баня Лука - ФК Сараево -:-

БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: Първа лига - ФБиХ

16:30Градина Сребреник - Травник -:-
16:30Игман К. - Градачац -:-
16:30Йединство Бихач - Вис Сим-Бау -:-
16:30Томислав - Бановици -:-
16:30Хаджичи - Братство Грачаница -:-
16:30ХНК Орашие - Какан -:-

БОСНА И ХЕРЦИГОВИНА: Първа лига - РС

17:00Будучност Пилица - Омарска -:-
17:00Козара - Нови Град -:-
17:00Козарска Дубица - Сутиеска Фоча -:-
17:00Крупа - Текстилац -:-
17:00Модрича - Слога -:-
17:00Подрине Яна - Дрина Зворник -:-

БРАЗИЛИЯ: Серия А

23:00Сеара - Шапекоензе-СК -:-

БРАЗИЛИЯ: Серия B

83'Гояс - Вила Нова ФК 1:2
85'Ремо - Наутико 0:0
03:30Бруске - Вашко -:-
22:00Лондрина - Витория -:-
23:30Конфианка - Операрио -:-
00:30КРБ - Авай -:-

БРАЗИЛИЯ: Серия C - Първи етап

21:00Парана - Оесте -:-
23:00Волта Редонда - Томбензе -:-
23:00ЕК Сао Жозе - Ипиранга ФК -:-
23:00Жакуйпензе - АЕ Алтош -:-
23:00Итуано - Ботафого СП -:-
23:00Мирасол - Новоризонтино -:-
23:00Пайсанду Па - Манауш -:-
23:00Санта Круз - Ботафого ПБ -:-
23:00Феровиарио - Флореста ЕК -:-
23:00Фигуерензе - Крисиума -:-

БРАЗИЛИЯ: Серия D - Плейофи

21:00Атлетико-СЕ - Парагоминас -:-
22:00Ешпортиво - Феровиария -:-
22:00Кампинензе - Гуарани -:-
22:00СЕР Кашиас - Униао Рондонополис -:-

БРАЗИЛИЯ: Шампионат Амапаензе - Плейофи

43'Трем - Сантош АП 1:0

БРАЗИЛИЯ: Кампеонато Гаучо 2

21:00ЕК Крузейро - Бразил Фароупиля -:-
21:00Униао РС - Тупи РС -:-
00:00Веранополиш - Игрежиня -:-

БРАЗИЛИЯ: Кампеонато Минейро 2 - Финален етап

00:00Тупинамбаш - Вила Нова МГ -:-

БРАЗИЛИЯ: Бразилейро П20

21:00Шапекоензе-СК U20 - Коринтианс U20 -:-

БУРУНДИ: Примус Лига

16:00ОтложенЛе Кроко - Флямбу Ду Л'Eст -:-
16:00Мусонгати - Каянза -:-
16:00ОтложенНю Ойл - Рукинзо -:-
16:00ОтложенТОП Жуниор - Бумамуру -:-
16:00ОтложенФламбо дю Сантр - Каянза -:-
16:00Флямбу Ду Л'Eст - Бужумбура С. -:-

БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Югоизточна

17:00ОтложенАсеновец - Левски Крумовград -:-
17:00Димитровград - Загорец -:-
17:00Карнобат - Родопа Смолян -:-
17:00Левски Карлово - Борислав Първомай -:-
17:00ОтложенЛок. Пловдив II - Атлетик Куклен -:-
17:00Розова долина - Гигант Съединение -:-
17:00Сокол Марково - Берое II -:-
17:00Черноморец 1919 - Саяна Хасково -:-
17:00Ямбол 1915 - Несебър -:-

БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Югозападна

17:00Балкан Ботевград - Хебър 2 -:-
17:00Беласица - Чавдар Етрополе -:-
17:00Ботев Ихтиман - Рилски Спортист -:-
17:00Витоша - Чепинци -:-
17:00Вихрен - Надежда Доброславци -:-
17:00Владая - Пирин Благоевград 2 -:-
17:00Гоце Делчев - Костинброд -:-
17:00Кюстендил - Банско -:-
17:00Пирин Разлог - Оборище -:-
17:00Септември София 2 - Сливнишки Герой -:-

БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Североизточна

17:00Доростол - Черноломец -:-
17:00Локомотив Русе - Рилци -:-
17:00Светкавица - Шумен 2007 -:-
17:00Септември Тервел - Дунав Русе -:-
17:00Спортист Тошево - Лудогорец III -:-
17:00Черноморец Балчик - Спартак Варна II -:-

БЪЛГАРИЯ: Трета лига - Северозападна

17:00Бдин Видин - Локомотив Мездра -:-
17:00Ботев Враца II - Вихър Славяново -:-
17:00Етър II - Академик Свищов -:-
17:00Локомотив ГО - Пещера Галата -:-
17:00Локомотив Дряново - Партизан Червен бряг -:-
17:00ОФК Левски - Янтра Полски Тръмбеш -:-
17:00Севлиево - Дреновец -:-
17:00Ювентус Малчика - Павликени -:-

ВЕНЕЦУЕЛА: Примера Дивисион - Първи етап

23:00Арагуа - Лара 0:0
69'Универсидад Сентрал - Атл. Венецуела 1:0
23:00Сулия - Естудиантес Мерида -:-

ВЕНЕЦУЕЛА: Сегунда дивисион

22:00Яракуй ФК - Локал Андина -:-
22:30Либертадор - Динамо Пуерто ФК -:-
22:30Титанес - Ел Вихия -:-
00:00Ангостура - Боливар -:-

ГВАТЕМАЛА: Лига Насионал - Апертура

19:00Ахуапа - Солола -:-
19:00Кобан Империал - Изтапа -:-

ГЕРМАНИЯ: Втора Бундеслига

14:30Инголщад - Дюселдорф -:-
14:30Карлсруер - Ст. Паули -:-
14:30Падерборн - Холщайн Кил -:-
21:30Ханза Рощок - Шалке -:-

ГЕРМАНИЯ: Трета Лига

15:00Брауншвайг - Манхайм -:-
15:00Виктория Кьолн - Дуисбург -:-
15:00Вюрцбургер Кикерс - Веен -:-
15:00Кайзерслаутерн - Оснабрюк -:-
15:00Мепен - Саарбрюкен -:-
15:00Ферл - Мюнхен 1860 -:-

ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Север

14:00Фьоникс Любек - ШК Вайхе-08 -:-
15:00Бремен II - Хилдесхайм -:-
15:00Хайдер СФ - Любек -:-
16:00Йеделох - Хановершер ШК -:-
16:00Обернойланд - Хановер II -:-

ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Североизток

14:00Енерги Котбус - Айленбург -:-
14:00Ратенов - Лукенвалде -:-
14:00ТБ Берлин - Лихтенберг -:-
15:05Йена - Хеми Лайпциг -:-

ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Запад

15:00Бонер - Дюселдорф II -:-
15:00Виденбрюк - Вегберг-Беек -:-
15:00Кьолн II - Лоте -:-
15:00Липщад - РВ Есен -:-
15:00Оберхаузен - Ален -:-
15:00Хомберг - Фортуна Кьолн -:-
15:00Шалке II - Щрелен -:-
15:00Юрдинген - Рьодингхаузен -:-
17:00Алемания Аахен - Б. Мьонхенгладбах II -:-

ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Югозапад

15:00Аален - Гросашпах -:-
15:00Балингер - Франкфурт -:-
15:00Гийсен - Щайнбах Хайгер -:-
15:00Касел - РВ Кобленц -:-
15:00Майнц II - Кикерс Офенбах -:-
15:00Шот Майнц - Елверсберг -:-

ГЕРМАНИЯ: Регионална лига Байерн

15:00Айхщат - Аубщад -:-
15:00Байерн II - Райн/Лех -:-
15:00Пипинсрийд - Бухбах -:-
15:00Хаймщетен - Нюрнберг II -:-
15:00Шалдинг - Ашафенбург -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига NOFV-Север

15:00Бранденбургер - Малсдорф -:-
15:00Рощокер ФК - Блау Вайс Берлин -:-
15:00Шверин - Лудвигсфелдер -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига NOFV - Юг

15:00Айнхайт Рудолщад - Зандерсдорф -:-
15:00Ан дер Фанер Хое - Кришов -:-
15:00Арнщад - Айнхайт Вернигероде -:-
15:00Бишофсвердаер - Мартинрода -:-
15:00Блау-Вайс Цорбау - Бауцен -:-
15:00Оберлаузиц - Йена II -:-
15:00Хале - Ерфурт -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Шлезвиг-Холщайн

14:00ШК Вайхе-08 II - Кроншаген -:-
14:30Фленсбург - Екернфьордер ШФ -:-
15:00Ойтин - Ноймюнстер -:-
16:00Дорнбрайте Любек - Олденбюргер -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Хамбург

15:00Майендорфер СФ - Дасендорф -:-
15:00ФфЛ Лобрюге - Курслак-Нойенгаме -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Бремен

14:00Блументалер - Хемелинген -:-
14:00Бремер - Шваххаузен -:-
14:00БТШ Нойщад - Аумунд-Фегезак -:-
16:00Бремерхавен - Геестемюнде -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Нидерзаксен

16:30Упхузен - Хаген/Утледе -:-
17:00Брауншвайг - Волфенбютел -:-
17:00Рамлинген-Елерсхаузен - Гифхорн -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Хесен

15:00Щадталендорф - Алценау -:-
15:30Баунатал - Флиден -:-
16:00Валдгирмес - Гинсхайм -:-
16:00Фернвалд - Ханау -:-
17:00ТУШ Диткирхен - Виктория Грисхайм -:-
18:00Нойхоф - Фулда Ленерц -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар

15:00Айнтрахт Трир - Валдалгесхайм -:-
16:30Дуденхофен - Вормс -:-
16:30Йегерсбург - Херта Висбах -:-
16:30Карбах - Кобленц -:-
16:30Мехтерсхайм - Елверсберг II -:-
16:30Хасиа Бинген - Емелсхаузен -:-
17:00Айсбахтал - ШГ 2000 Мюлхайм-Керлих -:-
17:00Епелборн - Рохлинг -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Байерн - Север

15:00Амертал - Занд -:-
15:00Ансбах 09 - Гросбардорф -:-
16:00Ватан Шпор А'бург - ДЮК Бамберг -:-
16:00Филцинг - Бамберг -:-
17:00Карлбург - Ноймаркт -:-
17:00Хам - Абтсвинд -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Байерн - Юг

15:00Ландсберг - Пулах -:-
16:00Дизенхофен - Тюркспор Аугсбург -:-
16:00Кирханшьоринг - Котерн-Ст. Манг -:-
16:00Швабен Аугсбург - Дахау -:-
17:00Регенсбург II - Ханкофен-Хайлинг -:-
19:00Инголщад II - ТШФ 1880 Васербург -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Баден-Вюртемберг

15:00Некарзулмер - Валдорф II -:-
15:00Пфорцхайм - Щут. Кикерс -:-
15:00Равенсбург - Дорфмеркинген -:-
15:00ТШГ Илсхофен - ФК Нотинген -:-
15:30Фрайбургер - Оберахерн -:-
16:30Бисинген - 1. Гьопингер Шпортферайн 1895 -:-
16:30Брухзал - Льорах-Бромбах -:-
16:30ФК 08 Вилинген - Бакнанг -:-

ГЕРМАНИЯ: Оберлига Мителхайм

21:00Дойц - Дюрен -:-

ГЕРМАНИЯ: Младежка Бундеслига Север

12:00Йена U19 - Аймсбутелер U19 -:-
12:00Котбус U19 - Халешер U19 -:-
12:00Ст. Паули U19 - Дрезден U19 -:-
12:00Унион Берлин U19 - Херта U19 -:-
12:00Холщайн Кил U19 - Лайпциг U19 -:-
13:00Ханза Рощок U19 - Волфсбург U19 -:-
14:00Хановер U19 - Вердер Бремен U19 -:-
15:00Хамбургер U19 - Виктория Берлин U19 -:-

ГЕРМАНИЯ: Юношеска Бундеслига - Юг

12:00Саарбрюкен U19 - Байерн U19 -:-
13:00Айнтрахт Франкфурт U19 - Фрайбург U19 -:-
13:00Хофенхайм U19 - Офенбах U19 -:-
13:00Щутгарт U19 - Улм U19 -:-
14:30Нюрнберг U19 - Дармщад U19 -:-

ГЕРМАНИЯ: Юношеска Бундеслига - Запад

11:30Билефелд U19 - Леверкузен U19 -:-
12:00Фортуна Кьолн U19 - Дортмунд U19 -:-

ГЕРМАНИЯ: Купа на Германия - жени

15:00Ебинг W - Фрайбург W -:-
15:00Хамбургер W - Гутерслох W -:-
16:00Андернах W - Занд W -:-
16:00Борусия Бохолт W - Вердер Бремен W -:-
16:00Хановер W - Потсдам W -:-
18:30Елверсберг W - Байерн Мюнхен W -:-

ГРУЗИЯ: Еровнули лига

18:00Сабуртало Тбилиси - Шукура -:-

ГЪРЦИЯ: Купа на Гърция

16:00Арис Судас - Диагорас -:-
16:00Етникос Пирея - Продефтики -:-

ДАНИЯ: 1ва Дивизия

15:00Лингби - Хвидовре ИФ -:-
16:00Ф. Амагер - Вендсисел ФФ -:-

ДАНИЯ: Втора Дивизия

14:45ФА 2000 - Орхус Фремад -:-
15:00Брабранд - Хелеруп -:-
15:00Миделфарт - Хилерьод -:-
16:00Колдинг ИФ - Скиве ИК -:-
16:00Тистед ФК - Нествед -:-

ДАНИЯ: 3-та дивизия

14:00Ванльосе - Далум ИФ -:-
14:00Карлслунде - Люсенг -:-
14:30ВСК Орхус - Роскилде -:-
14:30Роскилде КФУМ'с - Йънг Бойс ФД -:-
15:00Херлю - Несби -:-

ДАНИЯ: Висша лига – жени

14:00Фортуна Хьоринг W - Кьоге W -:-
17:00Нордселанд W - Орхус W -:-

ДОМИНИКАНСКА РЕПУБЛИКА: ЛДФ - Шампионска група

43'Сибао - Атлетико Пантоха 0:0
23:00Мока - Универсидад О&М -:-

ЕГИПЕТ: Купа на Египет

20:00Ал Ахли - Енппи -:-

ЕКВАДОР: Лига Про - Втори етап

03:00Инд. дел Вале - Текнико У. -:-
23:00Мушук Руна - Оренсе -:-

ЕЛ САЛВАДОР: Примера дивисион - Апертура

00:00Хокоро - Алианса ФК -:-

ЕСТОНИЯ: Майстрилига

16:00Легион - Левадия -:-
19:00Парну ЙК Вапрус - Тамека -:-

ЕСТОНИЯ: Есилига

13:00Флора U21 - Тарту Велко -:-

ЕСТОНИЯ: Meistriliiga Women

14:00Саку Спортинг W - Полва Лоотос W -:-
16:00Талина Калев W - Тулевик W -:-
17:00Тамека Тарту W - Аякс Талин W -:-

ЗАМБИЯ: Супер Лига

14:00Нквази - Грийн Ийгълс -:-
16:00Занако - Конкола -:-
16:00Индени - ЗЕСКО -:-
16:00Лусака Динамос - Призън Лепардс -:-
16:00Пауър Динамос - Форест Рейнджърс -:-
16:00Чамбиши - Кансанши -:-

ИЗРАЕЛ: Висша лига

17:45Апоел Йерусалим - Сахнин -:-
19:00Кирят Шмона - Ноф Хагалил -:-
20:00Апоел Тел Авив - Апоел Хайфа -:-
20:30А. Беер Шева - Макаби Тел Авив -:-

ИЗРАЕЛ: Лига Алеф - север

15:30Апоел Бней Ар'ара 'Ара - Апоел Буейне -:-

ИЗРАЕЛ: Лига Алеф - юг

21:00Апоел Бней Лод - Макаби Шаараим -:-

ИНДИЯ: Купа Дюранд - Плейофи

11:30Бенгалуру - Арми Грийн -:-

ИНДОНЕЗИЯ: Лига 1

11:15Мадура Юнайтед - ПСС Слеман -:-
17:00Арема Маланг - ПСИС Семаранг -:-

ИРАК: Супер Лига

15:30Ал-Касим - Ал Синаах -:-
15:30Захо - Ал Карх -:-
15:30Нюроз - Ал Нафт -:-
15:30Самара - Ал Кува Ал Джавия -:-
18:30Нафт Мисан - Ал Васат -:-

ИРЛАНДИЯ: Дивизия 1

21:00Коб Рамблърс - Брей -:-

ИРЛАНДИЯ: Национална лига - жени

16:00Бохемианс ЖФК W - Пиймаунт W -:-
16:00Корк Сити W - Дъблин Уейвс W -:-
18:00Голуей УФК W - Трийти Юн W -:-
20:30Уексфорд W - Атлоун W -:-

ИСЛАНДИЯ: Пепсидейлд

17:00Брейдаблик - Копавогур -:-
17:00Викингур Рейкявик - Лейкнир -:-
17:00КА Акурейри - Хафнарфьордур -:-
17:00Кефлавик - Акранес -:-
17:00Стярнан - КР Рейкявик -:-
17:00Филкир - Валур -:-

ИСПАНИЯ: ЛаЛига2

17:00УД Ибиса - Бургос КФ -:-
19:15Аморебиета - Ейбар -:-
19:15Лас Палмас - Понферадина -:-

ИСПАНИЯ: Примера РФЕФ - Група 1

18:00Калахора - Селта Виго B -:-
18:00Леонеса - Валядолид Промесас -:-
20:00Р. Унион - КД Бадахос -:-

ИСПАНИЯ: Примера РФЕФ - Група 2

18:00Алхесирас - Сабадел -:-
18:00Корнея - Кастейон -:-
20:00УКАМ Мурсия - ФК Андора -:-

ИСПАНИЯ: Сегунда РФЕФ - Група 1

18:00Корусо ФК - Реал Авилес -:-
18:00Марино де Луанко - Унион Клуб Сеарес -:-
18:30Янера - Лангрео -:-

ИСПАНИЯ: Сегунда РФЕФ - Група 2

19:00Ардой - Пеня -:-
19:00Сан Хуан - Осасуна B -:-
19:30Ларедо - Логронес Промесас -:-

ИСПАНИЯ: Сегунда РФЕФ - Група 5

18:00Леванте B - Ехидо -:-
18:30Гранада B - Агилас ФК -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 1

20:00Оуренсе - Полворин -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 3

17:30УК Картес - Вименор -:-
18:00Атлетико Алберисиа - Торина -:-
18:30Навал Рейноса - Селая -:-
19:00Ескобедо - Торелавега -:-
19:30Кастро - Ноха -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 4

16:30Витория - Сантуксу -:-
17:30Пасая - Алавес B -:-
18:00Лахун Онак - Деусто -:-
18:30Уритара - Аурера Ондароа -:-
19:00Лейоа - Баскония -:-
19:30Урдулис - СКД Дуранго -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 5

18:00Аско - Пералада -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 6

18:00Виляреал C - Сагунтино -:-
18:00Хове - Валенсия B -:-
19:30Асеро - Рода -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 7

19:00Паракуейос Антамира - Алкала -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 8

17:00Колехиос Диосесанос - Сиудад Родриго -:-
17:30Саламанка B - Атл. Асторга -:-
18:00Бембибре - Мирандес B -:-
18:00Ла Вирхен - Санта Марта Тормес -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 9

14:00Интерджим Мелия - КД Тореперохил -:-
20:00Торе дел Мар - Хаен -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 10

19:00Сеута B - Томарес -:-
20:30Херена - Лос Бариос -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 11

17:30Феланич - Сан Рафаел -:-
18:00Констансиа - Сойер -:-
18:00Сантаний - Майорка B -:-
18:30Койеренсе - Бинисалем -:-
19:00Манакор - Платгес де Калвия -:-
20:00Интер Ибиса - Сант Жорди -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 12

19:30Вия Санта Брихида - Лансароте -:-
19:30Яиса - Арукас -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 13

18:30Картахена B - Лос Гарес -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 15

17:00Кортес - Кантолагуа -:-
17:30Бети Онак - Гарес -:-
17:30Уарте - Субиса -:-
19:00Вайе Егес - Чантреа -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 16

17:00Ривер Ебро - КФ Рапид -:-
18:30Агонсило - Берсео -:-
19:00Касаларейна - Аро Депортиво -:-
19:30Яге - Сенисеро -:-

ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 18

18:00Огар Алкареньо - Асукека -:-
18:30Албасете B - Сан Клементе -:-
18:30Таранкон - Кинтанар -:-

ИСПАНИЯ: Примера дивисион - жени

12:00Ейбар W - Атлетик Билбао W -:-
13:00Барселона W - Валенсия W -:-
17:00Реал Сосиедад W - Севиля W -:-
18:00Алавес W - Виляреал W -:-
18:00Мадрид К. W - Райо Валекано W -:-
19:30Тенерифе W - Реал Мадрид W -:-

ИСПАНИЯ: Сегунда дивисион - жени

14:00Хуан Гранде W - Алама W -:-
18:00Атл. Мадрид B W - Логроньо W -:-
18:00Деп. Ла Коруня W - Хихон W -:-
19:30Pozoalbense W - Ла Солана W -:-
21:00Бетис B W - Кордоба W -:-

ИТАЛИЯ: Серия Б

15:00Асколи - Бреша -:-
15:00Комо - Беневенто -:-
15:00Монца - Порденоне -:-
15:00Читадела - Лече -:-
17:15Реджина 1914 - Фрозиноне -:-
19:30Козенца - Кротоне -:-

ИТАЛИЯ: Серия C - Група B

15:30Анкона-Мателика - Лукезе -:-
15:30Карарезе - Фермана -:-
17:00Олбия - Чезена -:-
18:30Вис Пезаро - Пистойезе -:-
18:30Гросето - Губио -:-
18:30Модена - Ентеля -:-
18:30Пескара - Витербезе -:-
18:30Понтедера - Монтеварки -:-
18:30Сиена - Реджана -:-
18:30Терамо - Имолезе -:-

ИТАЛИЯ: Примавера 1

12:00Аталанта U19 - Милан U19 -:-
14:00Интер U19 - Ювентус U19 -:-
16:00Торино U19 - Емполи U19 -:-

ИТАЛИЯ: Примавера 2

12:00Беневенто U19 - Асколи U19 -:-
15:30Комо U19 - Читадела U19 -:-
16:00Бреша U19 - Венеция U19 -:-
16:00Кремонезе U19 - Алесандрия U19 -:-
16:00Нуова Козенца U19 - Пиза U19 -:-
16:00Порденоне U19 - Парма U19 -:-
16:00Реджана U19 - Ентеля U19 -:-
16:00Салернитана U19 - Лацио U19 -:-
16:00Фрозиноне U19 - Специя U19 -:-

ИТАЛИЯ: Серия А - жени

13:30Ювентус W - Емполи W -:-
15:30Верона W - Наполи W -:-
15:30Милан W - Сасуоло W -:-

ЙЕМЕН: Дивизия 1

15:45Ал Хелал Ал Сахели - Ал Ярмук -:-
15:45Шабаб Ал Жеел - Ал Оруба Забид -:-
15:45Ал-Сакр - Ал Ахли Сана'а -:-
15:45Шаб Хадрамаут - Aл Уахда -:-

ЙОРДАНИЯ: Висша лига

18:00Шабаб Ал Ордон - Ал Ведат -:-
20:30Сахаб - Ал Джалил -:-

КАМБОДЖА: К-Лига - Шампионска група

11:30НагаУърлд - Висакха -:-

КАНАДА: Канадска висша лига

21:00ХФКс Уондърърс - Едмънтън -:-
23:30Атл. Отава - Кавалри -:-

КАНАДА: Канадска Сокър Лига

02:45St. Catharines Hrvat - АС Торонто -:-
22:00БГХК - Сърбиан В.Е. -:-
00:00Воркута - Скарбъро Б. -:-

КАНАДА: Ю Спортс

23:00РМК - Трент 0:3
01:15Акадия - Монгтън -:-
01:15Ватерлоо - Лорие -:-
01:15Маунт Алисън - ЮНБ -:-
02:00Саскачуан - Летбридж -:-
02:30Карлтън - Куинс -:-
02:30Ниписинг - Лоренчън -:-
03:15Уестърн - Брок -:-
04:15Калгари - Маунт Роял -:-
05:15Виктория - Томпсън Ривърс -:-
05:15Тринити Уестърн - УФВ -:-
05:30ЮБК - ЮНБК -:-
21:15Кейп Бретон - Мемориал -:-
21:15ЮПЕА - Сейнт Мерис -:-
21:30МакМастър - Алгома -:-
21:30Торонто - Райърсън -:-
23:15Далхаузи - Монгтън -:-
23:30МакЮън - Алберта -:-

КАТАР: Дивизия 2

19:30Лусаил - Ал-Шахания -:-

КЕНИЯ: Висша лига

13:00Гор Махия - KCB -:-
13:00Talanta FC - Уазито -:-
15:00Бандари - Матаре Юн. -:-
15:00Vihiga - Бидко Юнайтед -:-
15:15Рейнджърс - Кариобанги Шаркс -:-

КИПЪР: Първа дивизия

19:00Арис - Анортозис -:-

КИПЪР: Дивизия 2

19:00Алки Ороклини - Ксилотимву 2006 -:-
19:00АСИЛ Лиси - Ермис -:-
19:00Паралимни - Агия Напа -:-
19:00Сотирас - Неа Саламис -:-

КИРГИСТАН: Висша лига

14:00ОтложенАлай Ош - Алга -:-
14:00ОтложенНефтчи Кочкор-Ата - Кант -:-

КИТАЙ: Китайска суперлига

10:30Куншан - Пекин Технолъджи -:-
14:35Нантонг Жиюн - Зибо Куджу -:-
14:35Чънду Рончен - Съчуан Джиуниу -:-
14:35Шънян Ърбън ФК - Мейжоу Хака -:-

КОЛУМБИЯ: Примера А - Клаусура

43'Деп. Кали - Перейра 2:0
04:00Онсе Калдас - Петролера -:-
22:00Санта Фе - Енвигадо -:-
00:00Агилас - Хуниор -:-

КОЛУМБИЯ: Примера Б - Клаусура

23:15Реал Сантандер - Атлетико Ф.К. 0:2
23:00Форталеса - Орсомарсо -:-

КОНГО: Лига 1

17:30Блесинг - Мотема Пембе -:-

КОСОВО: Суперлига

16:00КФ Лапи - Дреница -:-
16:00КФ Улпиана - Дукаджини -:-

КОСТА РИКА: Примера Дивисион - Апертура

23:00Гуанакастека - Картахинес -:-

КОСТА РИКА: Лига де Асенсо - Апертура

00:15АД Асери - Консултантс Десампарадос -:-
03:00Маринерос - Ескорпионес -:-
04:00Сан Хосе ФК - Либерия -:-
20:00Пуерто Голфито ФК - Санта Ана -:-
00:00Мунисипал Туриалба - Барио Мексико -:-

КЮРАСАО: Първа лига

03:00Сентро Домингито - Схерпенхьовел -:-

ЛАТВИЯ: Optibet Суперлига

16:00Рига ФК - ФК Лиепая -:-

ЛАТВИЯ: 1. Лига

15:00Резекне - Ауда -:-
16:00Албатроз - Гробиня -:-
16:00ФК Смилтене - Албертс -:-
17:00Тукумс 2000 - Салдус СС/Леевон -:-

ЛИВАН: Висша лига

15:30Ал Сахел - Триполи -:-
15:30Бурж ФК - Ал Ахед -:-
15:30Тадамон - Ал Хикма -:-
16:00Ал Ансар - Sporting Beirut -:-

ЛИТВА: А Лига

13:00Кауно Жалгирис - Невежис Кедайняй -:-
19:00Жалгирис - Ритеряй -:-

ЛИТВА: Л Лига

18:00Нептунас - Атмосфера -:-
19:00Банга 2 - БФА Вилнюс -:-

МАЛАВИ: Супер Лига

15:30Каронга Юнайтед - Мояле Баракс -:-
15:30Мамзулу Баракс - ТН Старс -:-

МАЛТА: Висша лига

18:00Гудя - Валета -:-
20:00Флориана - Хамрун -:-
22:00Хибърниънс - Санта Лучия -:-

МАЛТА: Challenge League

18:00Зейтун Коринтианс - Сан Гуан -:-
18:00Наксар Лайънс - Лия Атлетик -:-
22:00Зебуг - Тарксиен -:-
22:00Сенглеа Атлетикс - Свиеки -:-

МАРОКО: Ботола Къп

23:30Раджа Казабланка - Jeunesse Sportive Soualem 3:0
19:00Шабаб Мохамедия - Дифаа Ел Джадида -:-
21:15Олимпик де Сафи - Мулудия Ужда -:-
23:30Юсуфиа Берешид - Рапид Уед Зем -:-

МАРОКО: Ботола 2

18:30Дшейра - Могреб Тетуан -:-
18:30Стад Марока - ТАС Казабланка -:-
18:30Хемис Земамра - Шабаб Бен-Герир -:-

МЕКСИКО: Лига МХ - Апертура

04:00Пуебла - Крус Асул -:-
05:06Клуб Тихуана - Масатлан ФК -:-

МЕКСИКО: Лига Премиър Серия А - Апертура

00:00CD Zap - Ескорпионес -:-
03:00Текос ФК - Колима ФК -:-
18:00Симаронес де Сонора 2 - Корекаминос 2 -:-
00:00Катедратикос Елите - Минерос де Фреснийо -:-
00:00Кафеталерос де Чиапас 2 - Интер Плая Дел Кармен -:-
00:00Левиатан - Донгу -:-
00:00Tritones Vallarta - УА Сакатекас -:-

МЕКСИКО: Лига Премиър Серия Б

00:00Алебрихес де Оаксака 2 - Сиервос 3:0
04:30Калор Де Сан Педро - Куаутла -:-
00:00Уруапан - Lobos Huerta -:-

МЕКСИКО: Лига МХ П20 - Апертура

01:45Клуб Тихуана U20 - Масатлан U20 -:-
17:00Атлас U20 - Клуб Леон U20 -:-
17:00Клуб Америка U20 - Чивас Гуадалахара U20 -:-
17:00Тигрес УАНЛ U20 - УНАМ Пумас U20 -:-

МЕКСИКО: Лига МК - жени - Апертура

87'Керетаро W - Атл. Сан Луис W 1:1
04:00Масатлан ФК W - Клуб Америка W -:-

МОЗАМБИК: Лига Депортива де Мапуто

15:30ЕНХ Виланкуло - Феровиаро Нампула -:-
15:30Феровиаро - Феровиаро Бейра -:-

МОЛДОВА: Национална дивизия

16:00Динамо-Авто - Шериф Тираспол -:-
19:00Зимбру Кишинев - Сф. Георге -:-

НИДЕРЛАНДИЯ: Ередивизие

17:30Вилем II - ПСВ -:-
19:45Аякс - Гронинген -:-
19:45Витес - Ситард -:-
22:00Утрехт - Цволе -:-
22:00Фейенорд - Неймеген -:-

НИДЕРЛАНДИЯ: Твеете Дивизие

15:30ГФФФ - Йонг Спарта Ротердам -:-
15:30Схевенинген - Екселсиор Мааслаус -:-
16:00Ейселмервогелс - АФК -:-
16:00Йонг Волендам - Катвайк -:-
16:00Козакен Бойс - ХХК -:-
16:00Куик Бойс - Нордуик -:-
16:00Райнсбургсе Бойс - Спакенбург -:-
19:00Де Треферс - АСВХ -:-

НИДЕРЛАНДИЯ: Дерде Дивизие

15:30АКВ Асен - Харкемасе Бойс -:-
15:30Барендрехт - Аякс (Am) -:-
15:30Екселсиор 31 - Спортлуст -:-
15:30Ермело - Лисе -:-
15:30ОДИН '59 - ФФ ДОВО -:-
15:30Стедоко - Спарта Нейкерк -:-
15:30Хук - ФФОГ -:-
16:00Тер Лееде - Стапхорст -:-
19:00ФФСБ - ГОЕС -:-

НИДЕРЛАНДИЯ: Дивизия 1 П21 - Есенен сезон

15:30Йонг Хееренвеен - Йонг Гронинген -:-
15:45Йонг Нак Бреда - Йонг Ден Хааг -:-
15:45Йонг Неймеген - Йонг Алмере Сити -:-
16:00Йонг Фейенорд - Йонг ФК Твенте/Хераклес -:-

НИДЕРЛАНДИЯ: Дивизия 1 П18 - Есенен сезон

12:30Хееренвеен U18 - АЗ Алкмаар U18 -:-
13:00Фейенорд U18 - Спарта Ротердам U18 -:-
15:30Утрехт U18 - ПСВ U18 -:-
15:30Цволе U18 - Аякс U18 -:-

НИКАРАГУА: Лига Примера П20 - Апертура

00:00Окотал U20 - Естели U20 -:-

НОРВЕГИЯ: Елитсериен

19:00Лилестрьом - Тромсьо -:-
19:00Стрьомгодсет - Сарпсборг 08 -:-

НОРВЕГИЯ: OBOS-лига

16:00КФУМ Осло - Гроруд -:-
16:00Олесун - Стромен -:-
16:00Ранхайм - Осане -:-
16:00Саннес Улф - Стьордалс Блинк -:-
16:00Согндал - Брюне -:-
16:00Ул/Киса - Рауфос -:-

НОРВЕГИЯ: Дивизия 2 - Група 1

15:00Алта - Сеня -:-
16:00Берум - Мос -:-
16:00Конгсвингер - Ейдсволд -:-
19:00Ход - Аскер -:-

НОРВЕГИЯ: Дивизия 2 - Група 2

17:00Арендал - Шайд -:-

НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 1

17:00Елверум - Йовик-Лин -:-
17:00Фунефос/Вормсунд - Нибергсун -:-

НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 2

15:00Орн - Порс Гренланд -:-
15:00Флинт - Осиден -:-
16:00Фредрикстад 2 - Фолу -:-
17:00Опсал - Крокерой -:-

НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 3

14:00Виндабярт - Акра -:-
15:00Диарв 1919 - Стаал Йорпеланд -:-
17:00Дон - ИЛ Експрес -:-
17:00Мадла ИЛ - Брод -:-

НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 4

14:00Фриг - Сторд -:-
15:00Лин - ОС ТФ -:-
15:00Лисеклостер - Реди -:-
17:00Ардал - Сандвикен -:-
17:00Фюлингсдален - Фьора -:-

НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 5

15:00Колстад - Тилер -:-
17:00Волда - НТНУИ -:-
17:00Мелхус - Биосен -:-
17:00Оркла - Стриндхайм -:-
17:00Треф - Тинсет -:-

НОРВЕГИЯ: Дивизия 3 - Група 6

17:00Финснес - Локомотив Осло -:-
18:00Нордщранд - Сконланд -:-

НОРВЕГИЯ: Топсериен Жени

15:00Арна-Бьорнар W - Клеп W -:-
16:00Авалдснес W - Розенборг W -:-
16:00Колботн W - Сандвикен W -:-
16:00Стабек W - Лин W -:-

ПАЛЕСТИНА: Лига Уест Банк

16:00Ал Амари - Джабал Ал Мукабер -:-
19:00Шабаб Асаму - Шабаб Ал-Дахирия -:-

ПАРАГВАЙ: Междинна дивизия

43'3 де Фебреро - Гуарани де Тринидад 0:0
17:00Амелиано - Сан Лоренсо -:-
17:00Атира - Индепендиенте -:-

ПЕРУ: Лига 1 - Клаусура

19:00Кахамарка - Аякучо -:-
21:15Карлос Манучи - Сиенсиано -:-
23:30Алианса Атл. - Алианса Лима -:-

ПЕРУ: Лига 2 - Клаусура

23:30Хуан Аурих - Унион Уарал 3:3

ПОЛША: Екстракласа

16:00Стал Миелец - Радомяк Радом -:-
18:30Варта Познан - Заглембие -:-
21:00Легия - Ракув -:-

ПОЛША: Дивизия 1

13:40Одра Ополе - ГКС Катовице -:-
19:00Арка Гдиня - Пуща -:-
21:30Хробри Глогов - ГКП Ястшембе -:-

ПОЛША: Дивизия 2

14:00ГКС Погон - Люблин -:-
17:00Оструда - Рух -:-
19:00ККС Калиш - Хутник Краков -:-

ПОЛША: III Лига - Група I

12:00Легия II - Скерневице -:-
14:00Кутно - Ягелония II -:-
15:00Сокол Ал. Лодз - Свит -:-
17:00Бяла Писка - Полония Варшава -:-
17:00Мамри Гижицко - Легьоново -:-
17:00Пилица Бялобжеги - Щучин -:-
17:00Томашов Мазовецки - Блонянка Блоние -:-
18:00Брон Радом - Викелец -:-

ПОЛША: III Лига - Група II

13:00Кошалин - Завиша -:-
14:00Бленкитни Старгард - Ол. Груджьондз -:-
16:00Елана Торун - Клечев -:-
16:00Нове Скалмежице - Ярочин -:-
17:00Старогард Гдански - Клучевия Старгард -:-
17:00Уния Яниково - Пжодково -:-
17:00Шрода - Б. Гдиня -:-
18:30Столем Гневино - Швит Сколвни -:-

ПОЛША: III Лига - Група III

13:00Легница 2 - Заглембие 2 -:-
16:00Гочалковице Здруй - Йеления Гора -:-
17:00Варта Гожов - Бжег -:-
17:00Карина Губин - Гурник З. 2 -:-
17:00Полония Битом - Жельона гора -:-
17:00Пяст Жмигруд - Ключборк -:-
17:00Фото-Хигиена Гач - Гварек Тарновске Гори -:-
18:00Одра Воджислав - Белско-Бяла -:-

ПОЛША: III Лига - Група IV

14:00Чарни Поланиец - Уния Тарнув -:-
16:00Краковия 2 - Бяла Подляска -:-
16:00Томасовия Т.Л. - Корона Жешов -:-
17:00Вислока Дембица - Хелмианка Хелм -:-
17:00Островец Швентокшиски - Вулка Пелкинска -:-
17:00Шарка Тарнобжег - С. Вола -:-

ПОЛША: Централна младежка лига

13:00Варта Познан U18 - Висла U18 -:-
13:00Заглебие U18 - С. Жешов U18 -:-
13:00Краковия U18 - Легия U18 -:-
13:15Полония В. U18 - Раков Ченстохова U18 -:-
14:00Арка Гдиня U18 - Лех Познан U18 -:-
17:00УКС СМС Лодз U18 - Сласк U18 -:-

ПОЛША: Екстралига - жени

11:15УКС ШМС Лодз W - Чарни Сосновец W -:-
13:00Медик Конин W - Рекорд Биелско-Бяла W -:-
13:00Олимпия Шчечин W - Гданск W -:-
17:00Тарновия Тарнов W - Ленчна W -:-

ПОРТУГАЛИЯ: Лига Португалия

23:15Жил Висенте - Порто 1:2
17:30Морейрензе - Ароука -:-
20:00Гимараеш - Бенфика -:-
22:30Тондела - Фамаликао -:-

ПОРТУГАЛИЯ: Купа на Португалия

13:00СК Вианензе - Сетубал -:-
13:00Униао де Коимбра - Graciosa -:-
16:00Сао Жоао Вер - Лейшоеш -:-
17:00Агияс до Морадал - Дамайензе -:-
17:00АД Лимианош - Берсо -:-
17:00Вила Меа - Фейрензе -:-
17:00Виняиш - Насионал -:-
17:00Ещрела Вендаш Новаш - Паредес -:-
17:00Иданензе - Ковиля -:-
17:00Имортал - Вилафранкензе -:-
17:00Калдас - Амора -:-
17:00Камача - ГД Рибейрао -:-
17:00Канелаш 2010 - Каса Пиа -:-
17:00Кондейша - Есперанса де Лагос -:-
17:00Лоурис - Ориентал Драгон -:-
17:00Оливейра Хоспитал - У. Мадейра -:-
17:00Оливейренсе - Arronches Benfica -:-
17:00Оляненсе - Alvarenga -:-
17:00Ош Белененсеш - Перо Пинейро -:-
17:00Певидем - Трофенсе -:-
17:00Помбал - Лека -:-
17:00Ребордело - Синфаеш -:-
17:00Сакавенензе - АД Фафе -:-
17:00Сао Мартиньо - СБ Кастело Бранко -:-
17:00Сертанензе - Мафра -:-
17:00Синтрензе - Маседо де Кавалейрош -:-
17:00СК Ешпиньо - Мерелинензе -:-
17:00Униао Монтемор - Вилановензе -:-
17:00Ферейра де Авес - Академико Визеу -:-
17:00ФК Алпендорада - Академика -:-
17:00Фонтиняш - Торенсе -:-
17:00Industria - Лейрия -:-
17:00Moitense - Anca -:-
17:00Serpa - Оливайш е Москавиде -:-
18:00Анадиа - Корушензе -:-
18:00Сао Роке - СК Фарензе -:-
19:00КД Рабо Пейше - Кастро Дайри -:-
19:00Лоулетано - Салгейрош -:-
19:00Ферейрас - Ещрела -:-
22:00Фелгейраш - Шавеш -:-

ПОРТУГАЛИЯ: Лига Ревеласао П23

13:00Рио Аве U23 - Академика U23 -:-
13:00СК Фарензе U23 - Маритимо U23 -:-

ПОРТУГАЛИЯ: Лига БПИ - жени

17:00Вилановензе W - Валадареш Гая W -:-
17:00Оурензе W - Торенсе W -:-

РУМЪНИЯ: Лига 1

17:00ФК Арджеш - Киндия Търговище -:-
21:00ФКСБ - Академика Клинчени -:-

РУМЪНИЯ: Лига 2

11:00Браила - У. Клуж -:-
11:00Металоглобус Букурещ - Униреа Констанца -:-
11:00Миеркуря Чук - Глория Бузъу -:-
11:00Севисул Селимбар - Астра -:-
13:00У. Деж - Петролул -:-

РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 1

17:00Данте Ботошани - КСМ Бакъу -:-
17:00Фореста Сучава - КСМ Пашкани -:-
17:00Хушана Хуши - Спортинг Васлуй -:-
17:00Шомуз Фълтичени - Чехлаул -:-
17:00Щийнца Мирослава - Буковина Радаути -:-

РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 2

17:00КСМ Фокшани - Оцелул -:-
17:00Спортинг Лиещи - Динамо Бакъу -:-
17:00Спортул Кишкани - КСМ Ръмнику Сърат -:-
17:00Фортино Янка - КС Фаурей -:-

РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 3

17:00Агрикола Борчеа - Волунтари 2 -:-
17:00Афумати - Реколта Г. Дожа -:-
17:00КСМ Олтеница - Глория Албещ -:-
17:00Попещ Леордени - Инаинте Моделу -:-

РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 4

17:00Рапид Букурещ 2 - Академика Клинчени 2 -:-

РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 5

14:00СР Брашов - Кидс Тампа Брашов -:-
17:00КСО Плопени - Крепост Ръшнов -:-
17:00Търгу Секуйеск - Блежой Виспещ -:-

РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 6

17:00КС У Крайова 2 - Виторул Дъещ -:-
17:00Минерул Костещи - КСМ Александрия -:-
17:00Хорезу - Петролул Поткоава -:-

РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 8

17:00Аурул Брад - Гилортул Тг. Карбунещ -:-
17:00Виторул Шимиан - Лупак -:-
17:00Жиу Петрошани - Прогресул Езериш -:-
17:00КСМ Решица - Виторул Тг. Жиу II -:-
17:00Авънтул Периам - Теуз Чермей -:-
17:00ОтложенАКС Прогресул Печика - Поли Тимишоара -:-
17:00Бишнов - Крисул Кишинеу Крис -:-
17:00Фронтиера Куртичи - Шоими Липова -:-

РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 9

17:00КС Хунедоара - Глория 2018 Бистрица -:-
17:00Metalurgistul Cugir - Авънтул Регин -:-

РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 10

17:00КСМ Залъу - Бъйле Феликс -:-
17:00Лучефарул Орадеа - ЧФР Клуж II -:-
17:00Прогресул Шомкута Маре - КА Орадеа -:-
17:00Сомешул Дей - КСМ Сату Маре -:-
17:00Шимлеу Силванией - Бая Маре -:-

РУСИЯ: Висша лига

14:00Химки - Локомотив Москва -:-
16:30Зенит - Кр. Советов Самара -:-
19:00Спартак Москва - Уфа -:-

РУСИЯ: ФНЛ

10:00СКА Хабаровск - Велес Москва -:-
12:00Томск - Кубан -:-
16:00Волгар Астрахан - Олимп-Долгопрудний -:-
16:00Оренбург - Енисей -:-
16:00Р. Волгоград - Камаз -:-
16:30Металург Липецк - Текстилчик -:-
17:00Акрон Толиати - Торпедо Москва -:-
18:00Нефтехимик - Краснодар 2 -:-
18:00Факел Воронеж - Спартак Москва 2 -:-
19:00Балтика - Алания Владикавказ -:-

РУСИЯ: ФНЛ 2 - Група 2

14:00Енисей 2 - Олимп-Долгопрудний 2 -:-

РУСИЯ: Висша женска дивизия

11:00Звезда 2005 W - Рубин Казан W -:-
14:00Рязан W - ФК Енисей W -:-
16:00Краснодар W - Чертаново М. W -:-
17:00Зенит W - ЦСКА Москва W -:-

САН МАРИНО: Първенство на Сан Марино

16:00Доманяно - Кайлунго -:-
16:00Пенароса - Сан Джовани -:-
16:00Фиорентино - Фолгоре -:-
16:00Ювенес/Догана - Тре Пене -:-

САУДИТСКА АРАБИЯ: Саудитска Професионална Лига

18:15Ал-Фатех - Ал Хазем -:-
20:25Ал-Раид - Ал-Файсали -:-

САЩ: Мейждър Лийг Сокър

22:30Филаделфия Юниън - Атланта Юнайтед -:-

САЩ: ЮСЛ

03:00Спортинг Канзас Сити 2 - ФК Тълса -:-

САЩ: NISA - Есенен сезон

03:30Чикаго Хаус - Мичиган Старс -:-

САЩ: NWSL - Жени

22:00Готъм W - С. Каролина Къридж W -:-

СВЯТ: Приятелски международни срещи

03:00Ел Салвадор - Гватемала -:-
19:00Швеция U16 - Норвегия U16 -:-

СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ: NIFL Премиършип

17:00Гленавон - Линфийлд -:-
17:00Гленторан - Крусейдърс -:-
17:00Клифтънвил - Уорънпойнт -:-
17:00Коулрейн - Балимена -:-
17:00Портадаун - Дънганън -:-
19:30Ларн - К. Рейнджърс -:-

СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ: NIFL Шампионат

17:00Ана - Х&У Уелдърс -:-
17:00Балинамалард - Логгъл -:-
17:00Куинс Юнив. - Инститют -:-
17:00Нокбрейда - Дергвю -:-
17:00Нюри Сити - Дундела -:-

СЕВЕРНА МАКЕДОНИЯ: Втора македонска футболна лига

16:00Беласица - Саса -:-
16:00Вардар - Беса 1976 -:-
16:00Воска Спорт - Велеща -:-
16:00Детонит Джуниор - Слога Виница -:-
16:00Кит Го Пехчево - Кожуф Гевгелия -:-
16:00КФ Гостивар - Охрид -:-
16:00Лок. Градско - Братство 07 -:-
16:00Победа - Осогово -:-
16:00Тетекс - Силекс -:-
16:00ФК Кораб - Кадино Скопие -:-

СИЕРА ЛЕОНЕ: Висша лига

19:00Анти Дръгс Страйкърс - Ийст Енд Лайънс -:-
19:00Камбой Ийгълс - Бай Бюре Уориърс -:-
22:00Портс Ауторити - РСЛАФ -:-

СЛОВАКИЯ: Фортуна Лига

19:00Жилина - Ружомберок -:-
19:00З. Моравце-Врабле - Л. Микулаш -:-
19:00Сеница - Слован Братислава -:-
19:00Серед - Михаловце -:-

СЛОВАКИЯ: 2ра Лига

15:00Жилина B - Рохожник -:-
16:30Дубница - Банска Бистрица -:-
16:30Комарно - ФК Кошице -:-
16:30Пухов - Шаморин -:-

СЛОВАКИЯ: Дивизия С Запад

16:00Кална н. Хроном - Миява -:-
16:00ФК Нове Замки - Марцелова -:-

СЛОВАКИЯ: Дивизия С Изток

16:00Вранов - Младост Калша -:-
16:00Липани - Попрад -:-
16:00Прешов - Спишска Нова Вес -:-
16:00Рудняни - Собранце-Собранецко -:-

СЛОВАКИЯ: Дивизия С Централна

16:00Д. Кубин - Подконице -:-
16:00Л. Храдок - МШК Мартин -:-
16:00МШК Лученец - Чадца -:-

СЛОВАКИЯ: Дивизия С Братислава

17:00Бернолаково - Пезинок -:-
17:00И. Братислава - Д. Лужна -:-

СЛОВЕНИЯ: Първа лига

21:15О. Любляна - Радомле -:-

СЛОВЕНИЯ: 2ра Словенска Национална Лига

17:00Рудар - Кръшко -:-
17:00Фузинар - Нафта -:-
20:00Брежице - Доб -:-
20:00НД Горица - Белтинци -:-

СЛОВЕНИЯ: 3. СНЛ - Изток

17:00Добровце - Подвинци -:-
17:00НК Бистрица - Зрече -:-
17:00Посавие Кръшко - Завръч -:-
17:00Шампион Целие - НК Смартно -:-
17:00Шмаре - Дравоград -:-

СЛОВЕНИЯ: 3. СНЛ - Запад

17:00Изола - НК Адрия -:-
17:00Любляна Свобода - НК Шобец Лесце -:-
17:00Сава Кран - Фама Випава -:-
17:00Слован Любляна - Гросупле -:-
17:00Толмин - Шкофя Лока -:-

СЪРБИЯ: Супер Лига

17:00ТСЦ Бачка Топола - Войводина -:-
20:00Колубара - Раднички Ниш -:-

СЪРБИЯ: Сръбска лига - Белград

16:30БСК Борча - Първа Искра Барич -:-
16:30Земун - Телеоптик -:-
16:30ОФК Белград - БАСК -:-
16:30Раднички Обреновац - Йединство Сурчин -:-

СЪРБИЯ: Сръбска лига - Войводина

16:301. Май Рума - Борац Шайкаш -:-
16:30Вършац - Раднички Зренянин -:-
16:30Кикинда - Бечей -:-
16:30Омладинац НБ - Йединство СП -:-
16:30Раднички 1912 - Стари Град -:-
16:30Текстилац - Динамо Панчево -:-
16:30Феникс 1995 - Тиса Адорян -:-
16:30Хайдук 1912 - Борац Сакуле -:-

СЪРБИЯ: Сръбска лига - Изток

16:30Дин. Враня - Будучност Поповац -:-
16:30Дубочица - Mesevo -:-
16:30Парачин - Хайдук Велко -:-
16:30Ягодина - Пчиня -:-

СЪРБИЯ: Сръбска лига - Запад

16:30Будучност Ариле - Борац 1926 -:-
16:30Йединство У. - Реал Подунавци -:-
16:30Мачва Богатич - Смедерово -:-
16:30Слобода - Трепча -:-
16:30Таково - Слога 1940 -:-

ТАДЖИКИСТАН: Висша лига

14:00Ходжент - Куктош -:-
14:00ЦСКА Памир Душанбе - Душанбе 83 -:-

ТАЙЛАНД: Тай лига 1

13:30Банкок Юн - Бурирам -:-
14:00Хонкаен Юн. - Чонбури -:-
14:00Чианграй Юн - Прачуап -:-

ТАЙЛАНД: Тай лига 2

13:00Ранонг - Лампхун Уориър -:-
13:30Фрае - Конкаен -:-
14:00Тай Нейви - Радж Прача -:-
14:00Чайнат - Сукотаи -:-
15:00Лампанг - Районг ФК -:-

ТУНИС: Суперкупа

19:30Есперанс Тунис - Сфаксиен -:-

ТУРЦИЯ: СуперЛига

13:30Сиваспор - Карагюмрюк -:-
16:00Анталияспор - Йени Малатияспор -:-
19:00Адана Демирспор - Газиантеп -:-

ТУРЦИЯ: 1. Лига

13:30Умраниеспор - Маниса ФК -:-
16:00Ерзурум ББ - Аданаспор АС -:-
19:00Генчлербирлиги - Болуспор -:-

ТУРЦИЯ: 2. Лига - Червена група

16:00Тургутлуспор - Чорум -:-

ТУРЦИЯ: 3. Лига - Група 1

14:00Фатса Беледиеспор - Арнавуткьой Бл. -:-
14:30Мамак - Батман Петролспор -:-
15:00Келкит - Кахта -:-
15:00Хопаспор - Хендек -:-
15:30Караман Блд. - Невшехирспор -:-
15:30Османиеспор - Елазъгспор -:-
16:00Бурса - Ербааспор -:-
16:00Чаталджа - Санджактепе -:-

ТУРЦИЯ: 3. Лига - Група 2

15:00Алтъндаг Блд. - Хаджеттепе -:-
15:00Елазъ Каракочан - Сиирт Йозел -:-
15:00Йени Ордуспор - Кизиликаболукспор -:-
15:00Йомраспор - Аксарай Блд. -:-
15:00Малатия - Beyoglu Yeni Carsi -:-
15:30Дюзджеспор - Дарича Генчлербирлиги -:-
15:30Искендерун - Кестел -:-
15:30Карсамбаспор - Кушадасъспор -:-
16:00Байрампаша - Ъгдър -:-

ТУРЦИЯ: 3. Лига - Група 3

15:00Агръ 1970 - Кардемир Карабюк -:-
15:00Каракьопрю - Джейханспор -:-
15:30Каръккале Бююк Анадолу - Ерокспор -:-
15:30Чанкая ФК - Гюмюшанеспор -:-
16:00Беледие Дериндже - Ичел -:-
16:00Модафенспор - Ордуспор 1967 -:-
16:00Тепечик - Одринспор -:-
19:00Кършияка - Офспор -:-
19:00Фетиеспор - Мардин ББ -:-

УЕЛС: ФА Къп

14:45Трефелин - Конас К. -:-
16:30Абъристуит - Друидс -:-
16:30Бала - Понтъприд -:-
16:30Бъкли - Монмът -:-
16:30Динас Поуис - Гийлсфийлд -:-
16:30Еърбъс - Хавърфордуест -:-
16:30Кардиф Метрополитън - Бари -:-
16:30Нютаун - Кармартън Таун -:-
16:30Пенриндеудрает Рейнджър - Флинт -:-
16:30Солтни Таун - Пенринкох -:-
16:30Суонзи Юнивърсити - Бангор Сити -:-

УЗБЕКИСТАН: Супер лига

14:00Коканд 1912 - Андижан -:-
16:30Пахтакор - Турон -:-

УКРАЙНА: Висша лига

14:00Александрия - Мариупол -:-
17:00Шахтьор - Верес-Ривне -:-
19:30Рух Лвов - Динамо Киев -:-

УКРАЙНА: Перша лига

13:15Олимпик Донецк - ВПК-Агро -:-
15:30Агробизнес Волочиск - Подиля Хмелницки -:-

УКРАЙНА: Друха лига

14:00Нива Винниця - Карпати Лвов -:-
15:00Тростянец - Суми -:-
16:00Яруд Мариупол - Никопол -:-

УКРАЙНА: Юношеска лига

11:00Днипро-1 U19 - Заря U19 -:-
12:00Минай U19 - Лвов U19 -:-
13:00Десна U19 - Металист 1925 Харков U19 -:-

УКРАЙНА: Първенство - жени

15:30Атекс W - Восход W -:-

УНГАРИЯ: ОТП Банк Лига

15:45МТК Будапеща - Мезьокьовешд-Жори -:-
18:00Гирмот - Хонвед -:-
20:30МОЛ Фехервар - Академия Пушкаш -:-

УНГАРИЯ: НБ III - Изток

17:00Кишварда II - БКВ Елоре -:-

УНГАРИЯ: НБ I - жени

15:00Диошдьор W - МТК Унгария W -:-
16:00Халадаш W - Шорокшар W -:-
17:00Дьор W - Академия Пушкаш W -:-

УРУГВАЙ: Примера Дивисион - Клаусура

76'Пласа Колония - Вия Еспаньола 4:0
19:15Ривър Плейт - Малдонадо -:-
21:30Серо Ларго - Ливърпул М. -:-
00:30Суд Америка - Насионал -:-

ФАРЬОРСКИ ОСТРОВИ: Висша лига

17:30ТБ Твьоройри - ХБ Торсхавн -:-

ФАРЬОРСКИ ОСТРОВИ: 1. Дейлд

15:00Викингур 2 - Скала ИФ -:-
15:00ФК Судурой - Б36 Торсхавн 2 -:-
16:00Сандур - Клаксвуйк 2 -:-
16:00Стреймур 2 - АБ Аргир -:-

ФИНЛАНДИЯ: Юконен - Група на изпадащите

15:00КВП Кокола - ДЖИППО -:-
15:00ПК-35 - Клуби 04 -:-

ФИНЛАНДИЯ: Юконен - Шампионска група

15:00ТПС - Яро -:-
17:00ВПС - Екенес -:-

ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група А

15:00Атлантис - МиПа -:-
15:00Кифен - Микелин Кисат -:-
15:00ПеКа - Лахден Рейпас -:-
19:00Куфу-98 - Кески-Уусимаа -:-

ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група Б

15:00ГрИФК - СалПа -:-
15:00ЕПС - Илвес-Кисат -:-
15:00Илвес 2 - Джаз Пори -:-
15:00Хонка Акатемия - HJS -:-
15:00VJS - КааПо -:-

ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група В

14:00Вааякоски - СЯК Академия -:-
17:00Рованиеми 2 - ЮЯК Ювяскюля -:-
18:00Еркулес - Кеми Сити -:-

ФИНЛАНДИЯ: Kansallinen Liiga Women - Група на изпадащите

18:30Илвес W - ХПС W -:-

ФИНЛАНДИЯ: Kansallinen Liiga Women - Шампионска група

14:00КуПС W - ПК-35 Вантаа W -:-
14:00ТиПС W - Оланд Юн W -:-
15:00ХИК W - Хонка W -:-

ФРАНЦИЯ: Лига 2

16:00Бастия - Аячо -:-

ФРАНЦИЯ: Насионал 2 - Група А

16:00Лориан II - Гингам II -:-
17:00Версай - Гранвил -:-
17:00Каен II - Руан -:-
19:00Блоа - Поаси -:-
19:00Витр - Роморантан -:-
19:00Плабенек - Шатобриан -:-
19:00Сен-Мало - Ван -:-
19:00Сен-Прив - Шартър -:-

ФРАНЦИЯ: Насионал 2 - Група B

18:00Агно - Paris 13 Atl. -:-
18:00Епинал - Люзитанос -:-
18:00Оксер II - ФК 93 -:-
18:00Реймс II - Сент Куентин -:-
19:00Белфор - Фльори – Мерожи -:-
19:00Бове - Шилтигайм -:-
19:00Саноа - Метц II -:-
19:00Сент-Женвиев - Ланс II -:-

ФРАНЦИЯ: Насионал 2 - Група C

17:00Жура Сюд - Лион II -:-
18:00ГОАЛ ФК - Луан Кюизо -:-
19:00Марсилия II - Маринян -:-
19:00Обан - Грас -:-
19:00Румили Валиер - Монако II -:-
19:00Сен Прист - Лион - Ла Дюшер -:-
19:00Тулон - Мартиг -:-
19:00Фрежус Сан Рафаел - Иер -:-

ФРАНЦИЯ: Насионал 2 - Група D

19:00Андрезию - Кане Русийон -:-
19:00Анже II - Безие -:-
19:00Бержерак - Бурж 18 -:-
19:00Коломиерс - Нант II -:-
19:00Лез Ербиер - Мулен-Изьор -:-
19:00Льо Пюй - Стад Монтоа -:-
19:00Монпелие II - Трелисак -:-
19:00Шамелиер - Ангулем КФК -:-

ФРАНЦИЯ: Дивизия 1 - Жени

15:30Иси W - Бордо W -:-
15:30Реймс W - Монпелие W -:-
15:30Фльори 91 W - Сойо W -:-
17:30Дижон W - Ст. Етиен W -:-

ХОНДУРАС: Лига Насионал - Апертура

00:06Маратон - Вида -:-

ХЪРВАТИЯ: 1. HNL

18:00Белупо - Д. Загреб -:-
20:05Шибеник - Осиек -:-

ХЪРВАТИЯ: 2. HNL

16:00Кустошия - Сесвете -:-
17:00Д. Загреб 2 - Рудеш -:-
17:00Запрешич - Дугополе -:-
17:00Цибалия - Дубрава -:-

ХЪРВАТИЯ: 3. ХНЛ - Център

17:30Врапче - Сегеста -:-
17:30Загорец - Трешневка -:-
17:30Лукавец - Дуго Село -:-
17:30Младост Петриня - Максимир -:-
17:30Поникве - Лучко -:-
17:30Равнице - Гай Маче -:-
17:30ХАШК - Върбовец -:-

ХЪРВАТИЯ: 3. ХНЛ - Север

14:00Вартекс Вараждин - Беловар -:-
16:30Вировитица - Копривница -:-
16:30Ждралови - Папук Ораховица -:-
16:30Меджимурие Чаковец - Радник Крижевци -:-
16:30НК Полет - Подравац Вирие -:-
16:30Подравина Лудберг - Рудар Мурско Средишче -:-

ХЪРВАТИЯ: 3. ХНЛ - Юг

17:00Водице - Ускок Клис -:-
17:00ГОШК Дубровник - Приморац Биоград -:-
17:00Жмай Макарска - Урания Башка Вода -:-
17:00Загора - ОСК Оток -:-
17:00Неретва - Неретванац -:-
17:00РНК Сплит - НК Юнак Син -:-
17:00ХВ Поседарие - Камен Иванбеговина -:-
17:00Хърваче - Ядран ЛП -:-

ХЪРВАТИЯ: 3. ХНЛ - Изток

17:30Белишче - Дарда -:-
17:30Вутекс Слога - Зрински Юревац -:-
17:30Кроация Джаково - Ориолик -:-
17:30Плетерница - Марсония -:-
17:30Славонац Буковле - Горня Върба -:-
17:30Чепин - Слога НГ -:-

ХЪРВАТИЯ: 3. ХНЛ - Запад

17:00Нехай Сен - Црес -:-
17:30Крък - Пазинка -:-
17:30Напред Хрелин - Гробничан -:-
17:30Новиград - Уляник Пула -:-
17:30Рудар Лабин - Буйе -:-
17:30Цриквеница - НК Поморац -:-
17:30Ядран Пореч - Винодол -:-

ЧЕРНА ГОРА: Първа черногорска лига

19:00Йезеро - Рудар -:-
20:00ФК Подгорица - Дечич -:-

ЧЕХИЯ: 1. Лига

17:00Острава - Бохемианс -:-
17:00ФК Пардубице - Пилзен -:-
17:00Ческе Будейовице - Карвина -:-
20:00Злин - Спарта Прага -:-

ЧЕХИЯ: Дивизия 2

17:30Лишен - Ихлава -:-
17:30Прибрам - Вишков -:-

ЧЕХИЯ: ЧФЛ - Група А

11:15Бенешов - Домажлице -:-
11:15Моторлет Прага - Славия Прага B -:-
11:15Соколов - Вълтавин -:-
11:30Карлови Вари - Адмира Прага -:-
11:30Кралув Двур - Писек -:-
11:30Повлътавска ФА - Вишеград -:-
11:30Хостоун - СК Раковник -:-

ЧЕХИЯ: ЧФЛ - Група Б

11:15Бохемианс 1905 B - Дукла Прага B -:-
11:15Хлумец Над Цидлиноу - Пжеперже -:-
11:15Храдец Кралове B - Збузани -:-
11:15Яблонец B - Брозани -:-
11:30Либерец B - Живанице -:-
16:30Велвари - Запи -:-
16:30Усти над Орлици - Пардубице B -:-

ЧЕХИЯ: MSFL

11:15Велке Мезиржичи - ФК Фридек-Мистек -:-
16:30Бланско - Ухерски Брод -:-
16:30Долни Бенешов - Зноймо -:-
17:00Кромериж - Хлучин -:-

ЧЕХИЯ: Дивизия A

11:15Петржин Пилзен - Мито -:-
11:15Унион Бероун - Ческе Будейовице B -:-
11:30Хоржовице - Марианске Лазне -:-
16:30Доубравка - Катовице -:-
16:30Индржихув Храдец - Сокол Лом -:-
16:30Собеслав - Пржещице -:-
17:00Хвезда Хеб - Клатови -:-

ЧЕХИЯ: Дивизия B

11:15Метеор Прага - Брандис над Лабем -:-
11:15Татран Раковник - Кладно -:-
11:15Щети - Бжезова -:-
16:30Баник Мост-Соуш - Хомутов -:-
16:30Лоуни - Аритма Прага -:-
16:30Слани - Нератовице -:-
16:30ФК Остров - Ческа Липа -:-
16:30Чески Брод - Добриш -:-

ЧЕХИЯ: Дивизия C

11:15Двур Кралове - Колин -:-
11:15Кутна Хора - Часлав -:-
16:30Велке Хамри - Бенатки -:-
16:30Високе Мито - Космоноси -:-
16:30Наход - Либиш -:-
16:30Поржичани - Хлинско -:-
16:30Тоховице - Летохрад -:-
16:30Хорки над Йизероу - Трутнов -:-

ЧЕХИЯ: Дивизия D

16:30Бистрице н.П. - Брецлав -:-
16:30Старт Бърно - Ждар над Сазавоу -:-
16:30Хавличкув Брод - Ходонин -:-

ЧЕХИЯ: Дивизия E

15:00Всетин - Скащице -:-
16:30Нове Сади - Козловице -:-
16:30ХФК Оломоуц - Хранице -:-

ЧЕХИЯ: Дивизия F

11:15Нови Йичин - Хавиржов -:-
16:00Витковице - Бохумин -:-
16:30Детмаровице - Брунтал -:-
16:30Фридлант - Римаржов -:-

ЧЕХИЯ: Моравскослески КП

16:30Бржидлична - Хай ве Слезску -:-
16:30Брушперк - Хлубина -:-
16:30Долни Датиние - Петровице -:-
16:30Чески Тешин - Челадна -:-
16:30Якубчовице - Орлова -:-

ЧЕХИЯ: Злински КП

16:00Велке Карловице - Брумов -:-
16:00Квасице - Валашска Поланка -:-
16:00Морковице - Напайедла -:-
16:00Слушовице - Боршице -:-

ЧЕХИЯ: Южноморавски КП

11:15Бохунице - Моравска Славия -:-
11:30Спарта Бърно - Иванчице -:-
17:00Босонохи - Курим -:-
17:00Мутенице - Бистърч -:-
17:00Ратишковице - Босковице -:-

ЧЕХИЯ: Височина КП

16:30Жировнице - Ледеч над Сазавой -:-
16:30Намест над Ославоу - Нова Вес -:-
16:30Окришки - Върховина B -:-
16:30Тржебич - Бедрихов -:-

ЧЕХИЯ: Краловохрадецки КП

13:30Добрушка - Рихнов над Кнежноу -:-
15:30Хлумец Над Цидлиноу B - Яромер -:-
16:30Висока над Лабем - Чернилов -:-
16:30Костелец н. Орл. - Тржебеш -:-
16:30Либчани - Полице над Метуйи -:-
16:30Хоржице - Червени Костелец -:-
17:00Славия Храдец - Йичин -:-

ЧЕХИЯ: Либерецки КП

17:30Десна - Ломнице над Попелку -:-
17:30Нови Бор - ФК Турнов -:-
17:30Седмихорки - Ровенско п. Тр. -:-
17:30Страж - Слован Храдек над Нисоу -:-
17:30Хейнице - Фридлант -:-

ЧЕХИЯ: Устецки КП

11:15Ловосице - Вилемов -:-
11:30Кадан - Жатец -:-
11:30Крупка - Перщейн -:-
11:30Олдрихов - Домушице -:-
15:00Литомиерицко - Модлани -:-
17:30Модра - Хорни Иретин -:-
17:30Сърбице - Бърна -:-

ЧЕХИЯ: Пилзенски КП

11:15Вейпърнице - Рапид Пилзен -:-
17:30Болевец - Тлумачов -:-
17:30Зруч - Непомук -:-
17:30Пилзен-Чернице - Хорни Бржиза -:-
17:30Стжибро - Сокол Лхота -:-
17:30Хотиков - Холишов -:-

ЧЕХИЯ: Южнобохемски КП

17:30Осек - Дражице -:-
17:30Сезимово Усти - Чимелице -:-
17:30СК Рудолфов - Противин -:-
17:30Татран Прахатице - Блатна -:-
17:30Тин над Вълтаву - Чески Крумлов -:-

ЧЕХИЯ: Пражски шампионат

11:15Краловице - Подоли -:-
11:15Уйезд Прага - Жижков B -:-
11:30Дукла Й.М. - Уйезд над Леси -:-
11:30Жличин - Треборадице -:-
11:30Пржедни Копанина - Вишеград B -:-
11:30Хостивар - Коловрати -:-
17:30Олимпия Радотин - Адмира Прага B -:-

ЧЕХИЯ: Среднобохемски КП

11:15Кличани - Хребеч -:-
17:30Добровице - СК Лхота -:-
17:30Косорж - Лиса над Лабем -:-
17:30Неспеки - Бохемия Подебради -:-

ЧЕХИЯ: Карловарски КП

17:30Нейдек - Винтиров -:-
17:30Нова Роле - Жлутице -:-
17:30Унион Нове Седло - Ломнице -:-
17:30Франтишкови Лазне - Ходов -:-

ЧЕХИЯ: Оломуцки КП

16:30Кралице на Хане - Щернбек -:-
16:30Литовел - Бродек у Прерова -:-
16:30Усти - Йесеник -:-

ЧЕХИЯ: Пардубицки КП

11:15Хрудим B - Хорни Редице -:-
16:30Литомисъл - Хоцен -:-
16:30Моравска Тржебова - Луже -:-
16:30Тржемошнице - Ланскроун -:-

ЧЕХИЯ: Лига Под19

01:00ОтложенЧеске Будейовице U19 - ФК Пардубице U19 -:-
11:00Острава U19 - Злин U19 -:-
12:00Млада Болеслав U19 - Пилзен U19 -:-
12:00Опава U19 - Прибрам U19 -:-
12:00Словачко U19 - Бърно U19 -:-
12:00Храдец Кралове U19 - Спарта Прага U19 -:-
13:30Сигма Оломоуц U19 - Славия Прага U19 -:-

ЧЕХИЯ: Първа Лига - Жени

12:00Локомотива Б. W - Славия Прага W -:-
15:15Спарта Прага W - Дукла Прага W -:-

ЧЕХИЯ: 2. Лига - жени

11:15ФК Прага W - Браник W -:-
14:00Теплице W - Острава W -:-

ЧИЛИ: Примера Дивисион

00:30Уачипато - Палестино 1:1
03:00Унион Ла Калера - О'Хигинс -:-
18:00Кобресал - Антофагаста -:-
21:00У. Еспаньола - Ла Серена -:-
23:30Мелипия - Аудакс Италиано -:-

ЧИЛИ: Сегунда Дивисион

21:00Инд. Каукенес - Валдивия -:-
22:00Д. Консепсион - Сан Антонио Унидо -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: Супер Лига

19:00Йънг Бойс - Ст. Гален -:-
21:30Сервет - Лозана -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: Чалъндж Лига

19:00Ивердон - Вадуц -:-
21:30Лозана Уши - Кринс -:-
21:30Тюн - Ксамакс -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: Промоционална лига

17:00Брайтенрайн - Белиндзона -:-
17:00Брюл - Стад Нион -:-
17:00ЙФ Ювентус - Бавуа -:-
17:00Сион II - Бил -:-
17:00Хам - Блек Старс -:-
17:00Цюрих II - Йънг Бойс II -:-
18:00Раперсвил - Базел II -:-
21:00Етоал Каруж - Киасо -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: Първа Лига Класик - Група 1

17:00Буле - Мартини -:-
17:00Лозана II - Ешален -:-
18:00Мейран - Вьове -:-
18:30Шеноа - Ла Шо дьо Фон -:-
19:00Монте - Тер Сант -:-
20:00Ланси - Тюн II -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: Първа Лига Класик - Група 2

17:00Баскур - Грасхопърс II -:-
17:00Золотурн - Мюнзинген -:-
17:00Кьониц - Волен -:-
17:00Цуг - Делемонт -:-
17:00Шьоц - Люцерн II -:-
18:00Буохс - Косова -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: Първа Лига Класик - Група 3

17:00Балцерс - Ветсвил-Бонщетен -:-
17:00Винтертур II - Фрайенбах -:-
17:00Ешен - Талвил -:-
17:00Туген - Баден -:-
18:00Линт - Госау -:-
18:00Уцвил - Парадизо -:-
19:00Лугано II - Ст. Гален II -:-

ШВЕЙЦАРИЯ: Супер лига - жена

17:00Йънг Бойс W - Ивердон W -:-
17:00Сервет W - Аарау W -:-
18:00Базел W - Люцерн W -:-
19:00Грасхопър W - ФФ Лугано 1976 W -:-
19:30Цюрих W - Ст. Гален W -:-

ШВЕЦИЯ: Алсвенскан

18:30Малмьо ФФ - Йоребро -:-

ШВЕЦИЯ: Суперетан

14:00ГАИС - Фалкенберис -:-
16:00Васалундс - Акрополис -:-
16:00Вестерос СК - Сундсвал -:-
16:00Ландскрона - Норби -:-
18:00Йоншьопинг - Браге -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 1 - Север

14:00Йефле - Йоребро Сир. -:-
14:00Хюдиксвал - Карлстад -:-
17:00Питео - Сандвикен -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 1 - Юг

14:00Утсиктенс - Линдуме -:-
15:00Торнс - Венерсборг ФК -:-
16:00Линшьопинг Сити - Квидинг -:-
17:00Йостерлен ФФ - Оскаршхамнс -:-
17:00Отвидаберг - Лунд -:-
17:00ФК Малмьо - Тролхетан -:-
17:00Шьовде - Твоокерш -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Норланд

13:00Шелефтео - Итерхогдалс -:-
15:00Буден - Сандвикс -:-
16:00Стьоде - Тийм ТГ ФФ -:-
16:00Фрьосьо ИФ - Фриска Вильор -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Северен Свиаланд

14:30Кварншведенс - Карлбергс -:-
15:00Йостерокер ИФК - ФК Арланда -:-
15:00Кунгсенгенс - Йерфела -:-
15:00Стокхолм Инт. - Лидингьо ИФК -:-
15:00Шилебо - Енскеде -:-
16:00Еншьопинг - Гюте -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Западен Йоталанд

14:00Енгелхолмс - Асириска БК -:-
14:30Севедаленс - Далсторпс -:-
14:30Уларедс ИК - Винбергс -:-
15:00БК Астрио - Варбергс ГИФ -:-
15:00Ескилсмине - Онсала -:-
16:00Хускварна - Хьоганес -:-
17:00Фрьолунда - Торд -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Южен Йоталанд

14:00Балкан - Розенгард -:-
15:00Кристианстад - Преспа Бирлик -:-
16:00Карлсхамн - Сьолвесбори -:-
16:00Рапе ГОИФ - Хаселхолм -:-
16:00Хаселхолмс ИФ - ИФК Берга -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Южен Свиаланд

15:00Ескилстюна Сити - Карслундс -:-
15:00Рюнинге - Арамейск-Сирианска -:-
15:00Троса-Вагнхерадс - Смедби -:-
15:00Худинге - Нюшьопинг -:-
16:00Мьолби АИ ФФ - ИФК Ескилстюна -:-
17:00Вермболс - Юнайтед Нордик -:-
19:00Сирианска - Тюресьо -:-

ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Северен Йоталанд

14:00Ахлафорс - Вонерсборгс ФК -:-
14:00Стенунгсундс - Гребестадс -:-
15:00Одеволд - ИФК Шьовде -:-
15:00Форуърд - Лидшьопинг ФК -:-
16:00Юксхултс ИК - Гаутиод -:-
17:00Тидахолм ИФК - Карлстад II -:-

ШВЕЦИЯ: Алсвенскан - Жени

16:00Юргорден W - Хамарби W -:-
18:00Векшьо ДФФ W - Хекен W -:-

ШВЕЦИЯ: Елитетан - Жени

14:30Йитекс W - Елвшьо W -:-
15:00Лидшьопинг ФК W - Болстанас W -:-
15:00Морон W - Калмар W -:-
15:00Упсала W - Сундсвал W -:-
17:00ИФ Бромапойкарна W - Алингсос ФК W -:-

ШОТЛАНДИЯ: Премиършип

17:00Дънди ФК - Рейнджърс -:-
17:00Мъдъруел - Рос Каунти -:-
17:00Хартс - Ливингстън -:-

ШОТЛАНДИЯ: Чемпиъншип

17:00Дънфърмлин - Хамилтън -:-
17:00Еър - Мортън -:-
17:00Инвърнес - Куин ъф Саут -:-

ШОТЛАНДИЯ: Лига 1

17:00Дъмбартън - Алоа -:-
17:00Ийст Файър - Клайд -:-
17:00Коув Рейнджърс - Еърдриониънс -:-
17:00Куинс Парк - Питърхед -:-
17:00Монтроуз - Фолкърк -:-

ШОТЛАНДИЯ: Лига 2

17:00Анан - Единбург Сити -:-
17:00Келти Хартс - Странрар -:-
17:00Стенхаусмюър - Елгин Сити -:-
17:00Стърлинг - Каудънбийт -:-
17:00Форфар Атлетик - Албиън Роувърс -:-

ШОТЛАНДИЯ: Лига Хайланд

17:00Брихин - Форес Меканикс -:-
17:00ОтложенДевърънвейл - Лусимаут -:-
17:00Инверъри Локо Уъркс - Брора Рейнджърс -:-
17:00Кийт - Търиф Юн -:-
17:00Ротъс - Клачнъкъдин -:-
17:00ОтложенУик Академи - Формартин Юн -:-
17:00Фрейзърбъро - Стратспей Тисъл -:-
17:00Хънтли - Форт Уилям -:-

ШОТЛАНДИЯ: Лига Лоуланд

17:00Бонириг Роуз - Ийст Кълбрайд -:-
17:00ОтложенБоунс Юнайтед - Каледониън Брейвс -:-
17:00Гала Феъридийн - Рейнджърс B -:-
17:00ОтложенДалбийти Стар - Стърлинг Юнивърсити -:-
17:00ОтложенЕдинбург Юнивърсити - Вейл Ъф Литън -:-
17:00Ийст Стърлингшайър - Брумхил -:-
17:00Сивил Сървис Стролърс - Гретна 2008 -:-
17:00Спартанс - Беруик -:-

ШОТЛАНДИЯ: Купа на Шотландия

17:00Боунс Юнайтед - Уик Академи -:-
17:00Бъки Тисъл - Къмбърнолд Колтс -:-
17:00Далбийти Стар - Нютънгрейндж Стар -:-
17:00Единбург Юнивърсити - Лоудиън Тисъл -:-
17:00Къмнък Джуниър - Формартин Юн -:-
17:00Хадингтън Атлетик - Девърънвейл -:-

ЮЖНА АФРИКА: Висша лига

16:00АмаЗулу - Барока -:-
16:00Орландо Пайрътс - Мамелоди Съндаунс -:-
16:00Сехухуне - Голдън Ароус -:-
18:00Стеленбош - Чипа Юн. -:-
18:00Суперспорт Юн - Марицбург Юн -:-

ЮЖНА АФРИКА: ГладАфрика Чемпиъншип

16:00Жомо Космос - Тшахума -:-
16:00Платинум Сити - Претория Калийс -:-
16:00Ричардс Бей - Венда -:-
16:00Фрий Стейт Старс - Кейп Таун Спърс -:-

ЮЖНА АФРИКА: Diski Challenge

11:00Марицбург Юн U23 - Стеленбош U23 -:-
11:00Орландо Пайрътс U23 - Сехухуне U23 -:-
11:00Чипа Юн. U23 - Мамелоди Съндаунс U23 -:-
13:30Кайзер Чийфс U23 - Суолоус U23 -:-

ЮЖНА КОРЕЯ: К Лига 1

08:00Поханг - Жежу Юн -:-
10:30Улсан Хюндай - Гуанджу ФК -:-
13:00Жонбук - Инчеон -:-
13:00Тегу - Сувон Сити -:-

ЮЖНА КОРЕЯ: К Лига 2

07:30Бучеон ФК 1995 - Гиеонгнам -:-
10:00Ансан Грийнърс - Анянг -:-

ЮЖНА КОРЕЯ: К3 Лига

13:00Гимпо С. - Паджу Ситизън -:-
13:00Каннин - Пионгтек Ситизън -:-
13:00Чангуон - Мокпо Сити -:-
13:00Чеонан Сити - Хуасонг -:-
13:00Чхонджу - Янджу -:-

ЯМАЙКА: Висша лига - Плейофи

20:00Тиволи - Кавалиър -:-
22:30Маунт Плезънт - Уотърхаус -:-

ЯПОНИЯ: Лига 1 на Япония

08:00Вегалта Сендай - Токушима -:-
09:00ФК Токио - Урава -:-
12:00Йокохама - Йокохама М. -:-
13:00Ависпа Фукуока - Саган Тосу -:-

ЯПОНИЯ: Лига 2 на Япония

08:00Албирекс Ниигата - Кофу -:-
08:00Кусацу - Чиба -:-
08:00Омия Ардиджа - Сагамихара -:-
12:30Киото - Точиги -:-
13:00Ехиме - Монтедио Ямагата -:-
13:00Ивата - Рюкю -:-
13:00Ренофа Ямагучи - В-Варен Нагазаки -:-

ЯПОНИЯ: J3 Лига

12:00Кагошима Юн - Гифу -:-
13:00ОтложенВанрауре - Нагано -:-

ЯПОНИЯ: УЕ Лига - жени

10:00Белеза W - Хирошима W -:-

ЯПОНИЯ: Надешико лига - жени

07:00Куноичи W - Орка Камогава W -:-
07:00Такацуки W - Ехиме W -:-

ОПРЕСНИ

Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »

Топ

m.FlashScore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от FlashScore.com поради технически причини.