Футбол » Днес » Коефициенти
Заложете на Футбол от своето моб. устройство с bet365!
Коеф. осигурени от bet365 - Заложете сега!
БЪЛГАРИЯ: Efbet Лига - Група на изпадащите
20:00Пирин Благоевград - Ботев Враца -:- [ 2.20 | 3.30 | 3.30 ]БЪЛГАРИЯ: Втора лига
17:00Марек - Септември София -:-ГЕРМАНИЯ: Бундеслига
21:30Бохум - Хофенхайм -:- [ 2.15 | 3.75 | 3.10 ]ИСПАНИЯ: ЛаЛига
22:00Реал Сосиедад - Реал Мадрид -:- [ 2.63 | 3.25 | 2.70 ]ИТАЛИЯ: Серия А
21:45Фрозиноне - Салернитана -:- [ 1.40 | 5.00 | 6.50 ]ФРАНЦИЯ: Лига 1
22:00Монпелие - Нант -:- [ 1.91 | 3.75 | 3.80 ]АВСТРАЛИЯ: А-Лига
12:45Бризбейн Роар - Аделаида Юнайтед -:- [ 2.10 | 4.00 | 3.00 ]АВСТРАЛИЯ: НПЛ НСУ
12:30Манли Юн - НУС Спирит -:-12:30Сидни ФК U23 - Сидни Юн -:-
АВСТРАЛИЯ: НПЛ Куинсланд
13:30Редландс - Уинъм Уулвс -:-АВСТРАЛИЯ: НПЛ Южна Австралия
13:00Аделаида Сити - Аделаида Юнайтед U23 -:-13:00Южна Аделаида - Кройдън -:-
АВСТРАЛИЯ: НПЛ Виктория
12:30Мелбърн Найтс - Оукли Кенънс -:-АВСТРАЛИЯ: Първа лига на Нов Южен Уелс
13:00Непиън - Банкстоун Сити Лайънс -:-АВСТРАЛИЯ: Щатски лига на Южна Австралия
13:45Уест Торенс - Стърт Лайънс -:-АВСТРАЛИЯ: Висша лига на Виктория
13:30Бентли Грийнс - Мелбърн Сити U21 -:-13:30Норткоут Сити - Брунсуик Сити -:-
13:30Престън Лайънс - Уерибии Сити -:-
АВСТРИЯ: Бундеслига - Група на изпадащите
20:30Аустрия Виена - Алтах -:- [ 1.91 | 3.40 | 4.20 ]АВСТРИЯ: 2. Лига
19:10Капфенберг - Хорн -:-19:10Лафниц - Леобен -:-
19:10Рийд - Амщетен -:-
АВСТРИЯ: Регионална лига - Изток
20:00Драсбург - Донауфелд Виена -:-20:00Мансдорф - Мауерверк -:-
20:30Трайскирхен - Фаворитнер -:-
20:30ШК Рапид (Am) - ТВЛ Електа -:-
21:00Ардагер - СФ Оберварт -:-
АВСТРИЯ: Регионална лига - Централна
19:00Валерн/Ст Мариенкирхен - Вайндорф Ст. Анна -:-20:00АШК Войтсберг - АШК Клагенфурт -:-
20:00Бад Глайхенберг - Алерхайлиген -:-
20:00Глайсдорф - Дойчландбергер -:-
20:00ЛАСК (Am) - Унион Гуртен -:-
20:00СК Вайц - ШПГ Велс -:-
20:00Форвертс Щайр - Фьокламаркт -:-
АВСТРИЯ: Бургенланд
20:00УШФЗ Рудерсдорф - Еделсерпентин -:-20:30Марц - Халбтурн -:-
20:30Парндорф - Лайтапродерсдорф -:-
АВСТРИЯ: Карнтен
20:00АТШФ Волфсбергер - Донау Клагенфурт -:-20:00Вьолкермаркт - А. Клагенфурт (Am) -:-
20:00Лендорф - Трайбах -:-
20:00ШФ Крайг - САК Клагенфурт -:-
20:09КАС 1909 - Ст. Якоб/Рос -:-
АВСТРИЯ: Нидерйостеррайх
20:30Котингбрун - Варт -:-20:30Рорбах - Корнойбург -:-
20:30Цветл - Лангенрор -:-
АВСТРИЯ: Оберйостеррайх
20:00Вайскирхен - АШК Ст. Валентин -:-20:30Леонфелден - Михелдорф -:-
21:00Прегартен - Бад Ишъл -:-
АВСТРИЯ: Залцбург
19:00Унион Хендорф - САК 1914 -:-19:30Гродиг - УСК Аниф -:-
20:00Зеекирхен - Бюрмоос -:-
20:00Ойгендорф - УФК Халайн -:-
20:00Пух - Щрасвалхен -:-
АВСТРИЯ: Щайермарк
20:00Вайнланд Гамлиц - Хоенхаус Шладминг -:-20:00Илцер ШФ - Унион Гнас -:-
20:00Кофлах - Лебринг -:-
20:00УФК Феринг - Щадверке Брук/Мур -:-
20:00ШФ Вилдон - Фурстенфелд -:-
20:00ШФ Фрауентал - Тилмич -:-
АВСТРИЯ: Тирол - Група за промоция
21:00Фюген - Кицбюел -:-АВСТРИЯ: Тирол - Група на изпадащите
20:30СК Кундл - Фьолс -:-20:30ШФ Вьоргл - Инсбрукер АК -:-
АВСТРИЯ: Форарълберг
19:30А. Лустенау (Am) - Лаутерах -:-АВСТРИЯ: Виена
19:00Ред Стар Пенцинг - Динамо Хелфорт -:-19:30Донау - Шпортунион Мауер -:-
АЗЕРБАЙДЖАН: Дивизия 1
14:30Шамахи - Дифай Агсу -:-15:00Мингечевир - Ираван -:-
АЗИЯ: АФК Купа на Азия П23 - Плейофи
17:00Узбекистан U23 - Саудитска Арабия U23 -:-20:30Ирак U23 - Виетнам U23 -:-
АЛЖИР: Дивизия 1
18:00Бискра - ЕС Сетиф -:-18:00ОтложенБискра - Оран -:-
18:00Ел Баяд - Кенчела -:-
18:00ОтложенЕС Сетиф - УС Соуф -:-
18:00ОтложенЖС Кабили - Константин -:-
18:00ОтложенКенчела - МК Алжир -:-
18:00ОтложенМагра - Саура -:-
18:00ОтложенПараду - АСО Шлеф -:-
18:00Саура - УС Соуф -:-
АНГЛИЯ: Чемпиъншип
22:00КПР - Лийдс -:- [ 5.75 | 4.75 | 1.50 ]АНГЛИЯ: Висша лига 2
16:30Рединг U21 - Манчестър Сити U21 -:-21:00Астън Вила U21 - Норич U21 -:-
21:00Мидълзбро U21 - Кристал Палас U21 -:-
21:00Нотингам U21 - Манчестър Юнайтед U21 -:-
21:00Стоук Сити U21 - Нюкасъл Юн U21 -:-
21:00Уест Хям U21 - Лестър U21 -:-
21:00Фулъм U21 - Тотнъм U21 -:-
21:00Челси U21 - Саутхямптън U21 -:-
АНГЛИЯ: Професионална лига за развитие
16:00Хъл Сити U21 - Крю U21 -:-АНГОЛА: Джирабола
19:00Кабускорп - Примейро де Агосто -:-АРЖЕНТИНА: Лига на резервите - Първи етап
28'Инд. Ривадавия 2 - Архентинос Хрс 2 0:0АРМЕНИЯ: Висша лига
18:00Арарат Ереван - Ван -:-АФРИКА: CAF Шампионска лига - Плейофи
21:00Мамелоди Съндаунс - Есперанс Тунис -:- [ 1.67 | 3.40 | 4.50 ]22:00Ал Ахли - Мазембе -:- [ 1.36 | 3.75 | 8.50 ]
БАНГЛАДЕШ: Висша лига
12:45Рахматгонж МФС - Фортис -:-12:45Шейх Ръсел - Абахани Лимитед -:-
БАРБАДОС: Висша лига
02:00Бритънс Хил - Парадайс СК -:-04:00Емпайър - Уеймут Уелс -:-
БЕЛАРУС: Висша лига
18:30Витебск - БАТЕ -:-20:30Динамо Брест - Нафтан -:-
БЕЛАРУС: Първа лига
17:30Волна Пинск - Беларус U17 -:-БЕЛГИЯ: Юпилер Лига - Група на изпадащите
21:45Ойпен - Шарлероа -:- [ 3.25 | 3.30 | 2.20 ]БЕЛГИЯ: Национална дивизия 1
20:30Гент B - Льовен B -:-БЕЛГИЯ: Втора аматьорска дивизия - Група ВФВ Б
21:15Везел Спорт - Бохолтер -:-БЕЛГИЯ: Про Лига П21
20:30Ломел СК U21 - РУДМ U21 -:-21:00Дендер U21 - Дайнзе U21 -:-
21:00Синт Тройден U21 - Остенде U21 -:-
21:15Вестерло U21 - РФК Лиеж U21 -:-
21:30Кортрийк U21 - Ойпен U21 -:-
21:30Франк Боран U21 - Патро Айсден U21 -:-
БЕЛГИЯ: Супер лига - жени - Етап на загубилите
21:00Шарлероа W - Мехелен W -:-БЕЛГИЯ: Супер лига - жени - Етап на победителите
21:30Генк W - Гент W -:-БОТСВАНА: Висша лига
20:00Тауншип Ролърс - Опара Юнайтед -:-БРАЗИЛИЯ: Акреано - Втори етап
23:30Рио Бранко - Умаита 0:301:30Индепенденсиа - Сао Франсиско ФК -:-
23:30Галвез - Вашко да Гама АК -:-
БРАЗИЛИЯ: Амапаензе - Плейофи
02:00Оретарио - Трем -:-БРАЗИЛИЯ: Гаучо 2
28'Айморе - Интер Санта Мария 1:0БРАЗИЛИЯ: Бразилейро П20
90+'Ботафого U20 - Флуминензе U20 0:0БРАЗИЛИЯ: Капишаба П20 - Плейофи
21:00Витория ЕС U20 - Реал Нороесте U20 -:-21:00Порто Витория U20 - Естрела до Норте U20 -:-
БРАЗИЛИЯ: Катаринензе П20
21:00Бруске U20 - Интер де Лажес U20 -:-21:00Джойнвил U20 - Фигуерензе U20 -:-
БРАЗИЛИЯ: Гояно П20
21:30Апаресиденсе U20 - Вила Нова ФК U20 -:-21:30Гуанабара Сити U20 - Итаберай U20 -:-
21:30Роял U20 - Серадо ЕК U20 -:-
21:30Триндаде U20 - Апересида ЕК U20 -:-
БРАЗИЛИЯ: Паранаензе П20 - Първи етап
21:00Прудентополис U20 - Роландия ЕК U20 -:-21:00Каскавел U20 - Азуриз U20 -:-
БРАЗИЛИЯ: Паулиста П20 - Първи етап
21:00Бандейранте U20 - Сертаозиньо U20 -:-21:00Вело Клубе U20 - Такаритинга U20 -:-
21:00Гремио Пруденте U20 - Восем U20 -:-
21:00Гуакуано U20 - Бразилиш U20 -:-
21:00Гуарульос U20 - Насионал СП U20 -:-
21:00ЕК Сао Бернардо U20 - Астер Иткуа U20 -:-
21:00Жау U20 - Рио Кларо U20 -:-
21:00Ибрашина U20 - Фламенго СП U20 -:-
21:00Индепенденте СП U20 - Интернасионал де Лимейра U20 -:-
21:00Итапирензе U20 - Понте Прета U20 -:-
21:00КА Жозеензе U20 - Пинда U20 -:-
21:00Капивариано U20 - Гуарани U20 -:-
21:00Комерсиал ФК - Тиете U20 - Итуано U20 -:-
21:00Космополитано Спортс U20 - Униао Сао Жоао U20 -:-
21:00Марилия АК U20 - Президенте Пруденте U20 -:-
21:00Мауа U20 - Ябакуара U20 -:-
21:00Озашко Аудакс U20 - Оесте U20 -:-
21:00Пирасикаба U20 - Рио Бранко U20 -:-
21:00Порто Футбол U20 - Агуай U20 -:-
21:00Референсия U20 - ГЕ Озаско U20 -:-
21:00Рио Прето U20 - Жозе Бонифасио ЕК U20 -:-
21:00Санто Андре U20 - Мауаенсе U20 -:-
21:00Сао Бенто U20 - Деспортиво U20 -:-
21:00Сао Каетано U20 - Агуа Санта U20 -:-
21:00Сао Карлуш U20 - Феровиария U20 -:-
21:00Сфера U20 - Елоспорт U20 -:-
21:00Танаби U20 - Мирасол U20 -:-
21:00Тупа U20 - Новоризонтино U20 -:-
21:00Униао Моги U20 - Таубате U20 -:-
21:00Униао Сузано U20 - Сао Жозе ЕК U20 -:-
21:00Фернандополис U20 - Олимпия ФК U20 -:-
21:00Франкана U20 - Интер де Бебедуро U20 -:-
21:00Paulinia FU U20 - Метрополитано ФК U20 -:-
БРАЗИЛИЯ: Бразилейро А3 - жени
21:00Витория W - Конфианка W -:-ГАМБИЯ: GFA Лига
19:30Реал Банджул - TMT -:-ГАНА: Премиър Лига
18:00Легон Ситис - Берекум Челски -:-ГАНА: Дивизия Лига 1
18:00Бафур СА - Дебиби -:-18:00ADVSA - Акра Атлетик -:-
ГВАТЕМАЛА: Лига Насионал - Клаусура - Плейофи
03:00Малакатеко - Мунисипал -:-05:15Ксинабахул - Антигуа -:-
ГЕРМАНИЯ: Втора Бундеслига
19:30Ст. Паули - Ханза Рощок -:- [ 1.29 | 6.00 | 9.00 ]19:30Херта Берлин - Хановер -:- [ 2.25 | 3.60 | 2.90 ]
ГЕРМАНИЯ: Трета лига
20:00Арминия Билефелд - Любек -:- [ 1.36 | 4.50 | 6.50 ]ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Север
20:00ШК Вайхе-08 - Мепен -:-20:30Дрохтерсен / Асел - Лооне -:-
20:30Шпеле-Венхаус - Хановер II -:-
ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Североизток
20:00Алтглинике - Айленбург -:-20:00Ханза Рощок II - БФК Динамо -:-
20:00Хеми Лайпциг - Бабелсберг -:-
ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Запад
20:30Гутерслох - Шалке II -:-20:30Фелберт - Вегберг-Беек -:-
20:30Фортуна Кьолн - Вуперталер -:-
ГЕРМАНИЯ: Регионална лига - Югозапад
20:00Балинген - Фулда Ленерц -:-ГЕРМАНИЯ: Регионална лига Байерн
20:00Байрот - Тюргюджю Мюнхен -:-20:00Илертисен - Ансбах 09 -:-
20:00Меминген - Фюрт II -:-
ГЕРМАНИЯ: Оберлига NOFV - Юг
20:30Зандерсдорф - Мотор Мариенберг -:-ГЕРМАНИЯ: Оберлига Хамбург
19:45Дасендорф - Дюнеберг -:-20:30Виктория Хамбург - Ругенберген -:-
20:30Харксайде - Палома -:-
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Бремен
20:00Леер - ТУРА Бремен -:-ГЕРМАНИЯ: Оберлига Нидерзаксен
19:30Борнрайе - БШФ Реден -:-21:00Мепен II - Делменхорст -:-
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Вестфален
20:30Шпрокхьовел - Лоте -:-ГЕРМАНИЯ: Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
20:30Дифлен - РВ Кобленц -:-20:30Пирмазенс - Шпфгг Куиершийд -:-
20:30Пфедерсхайм - Мехтерсхайм -:-
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Байерн - Север
19:15Абтсвинд - Корнбург -:-19:15Фортуна Регенсбург - Регенсбург II -:-
20:00Фойхт - Ханкофен-Хайлинг -:-
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Баден-Вюртемберг
19:15Денцлинген - Гросашпах -:-20:001. Гьопингер Шпортферайн 1895 - Есинген -:-
ГЕРМАНИЯ: Оберлига Нидерхайн
20:30Бюдерих - Мюлхаймер ФК 97 -:-21:00ТФД Фелберт - Унион Нететал -:-
ГИБРАЛТАР: Национална лига - Шампионска група
22:00Монс Калпе - Манчестър 62 -:-ГРУЗИЯ: Еровнули лига
18:00Колхети 1913 - Самтредия -:-19:00Динамо Тбилиси - Телави -:-
ДАНИЯ: Суперлига - Група на изпадащите
20:00Лингби - Вайле -:- [ 2.40 | 3.20 | 3.10 ]ДАНИЯ: 1ва Дивизия - Група за промоция
20:00Колдинг ИФ - Сьонерюск -:- [ 3.75 | 3.60 | 1.95 ]ДАНИЯ: 1ва Дивизия - Група на изпадащите
20:00Б.93 - Хорсенс -:- [ 3.50 | 3.60 | 2.00 ]20:00Хилерьод - Нествед -:- [ 1.75 | 4.00 | 4.50 ]
ДАНИЯ: Втора Дивизия - Група за промоция
20:00Есберг - Орхус Фремад -:-20:00Нюкобинг - АБ Копенхаген -:-
ДАНИЯ: Втора Дивизия - Група на изпадащите
20:00Тистед ФК - Скиве -:-20:00Ф. Амагер - Хелеруп -:-
ДЖИБУТИ: Дивизия 1
15:00АСАС - Порт -:-17:30КФ ГР/СИАФ - АС Арта -:-
19:30АСК Хаяб - Хопитал -:-
ДОМИНИКАНСКА РЕПУБЛИКА: ЛДФ
00:00Вега Реал - Атлетико Пантоха -:-ЕКВАДОР: Серия Б
03:00Инд. Хуниорс - Кунибуро -:-ЕЛ САЛВАДОР: Примера дивисион - Клаусура
04:30Санта Текла - Агила -:-ЕСТОНИЯ: Майстрилига
19:00Парну ЙК Вапрус - Ньоме Юн -:-ИЗРАЕЛ: Леумит Лига - Група за промоция
16:00Апоел Ум ал-Фам - Ирони Тибериас -:-16:00Бней Йехуда - Кирят Шмона -:-
16:00Ноф Хагалил - М. Херцлия -:-
16:00Рамат Хашарон - Макаби Яфа -:-
ИЗРАЕЛ: Леумит Лига - Група на изпадащите
16:00Апоел Акко - МС Кафр Касим -:-16:00Апоел Афула - А. Ирони Ришон -:-
16:00Апоел Кфар-Саба - Апоел Рамат Ган -:-
16:00Нес Циона - Ихуд Бней Шфарам -:-
ИЗРАЕЛ: Лига Алеф - север
13:40Апоел Бней Залфа - Кирят Ям -:-13:40Апоел Карф Кана - Апоел Каукаб -:-
13:40А. Раанана - Тайбе -:-
13:40Макаби Нуджейдат Ахмад - Апоел Мигдал ХаЕмек -:-
13:40М. Кирят Ата-Биалик - Ирони Бака -:-
13:40М. Назарет - Ирони Нешер -:-
13:40МС Тира - Цейрей Кафр Кана -:-
ИЗРАЕЛ: Лига Алеф - юг
13:40А. Бикат Хаярден - Апоел Мармолек -:-13:40Ирони Модиин - ФК Димона -:-
13:40Макаби Шаараим - Апоел Бней Лод -:-
13:40Макаби Явне - Шимшон Кафр Касим -:-
13:40М. Ирони Ашдод - Апоел Кфар Шалем -:-
13:40Холон Йермияху - А. Херцлия -:-
13:40Шимшон Тел Авив - Агудат Спорт Ашдод -:-
14:00Нордия Йерусалим - М. Ирони Кирят Малахи -:-
ИНДОНЕЗИЯ: Лига 1
11:00Персис Соло - Персита -:-11:00ПСИС Семаранг - Персикабо 1973 -:-
15:00РАНС Нусантара - Персия Джакарта -:-
ИРАК: Stars League
15:45Ал Карх - Ал Завраа -:-15:45Ал-Касим - Духок -:-
18:00Ал Васат - Нафт Мисан -:-
18:00ОтложенАл Завраа - Ербил -:-
18:00ОтложенАл Талаба - Ал Нафт -:-
18:00ОтложенАл-Худод - Ал Васат -:-
18:00ОтложенЗахо - Ал Минаа -:-
18:00ОтложенНафт Мисан - Ал-Касим -:-
ИРАН: Хафзи Къп
17:15Мес Карман - Шадормалу -:-17:30Фажр Сепаси - Сирян -:-
17:45Алуминиум Арак - Персеполис -:-
17:45Хавадар СК - Мес Сунгун -:-
18:00Малаван - Сайпа -:-
18:00Трактор - Зоб Ахан -:-
19:00Естеглал Моласани - Сепахан -:-
ИРЛАНДИЯ: Висша дивизия
21:45Дроида - Слиго Роувърс -:- [ 2.30 | 3.20 | 2.75 ]21:45Дъндолк - Бохемианс -:- [ 3.10 | 3.25 | 2.38 ]
21:45Уотърфорд - Дери Сити -:- [ 4.20 | 3.40 | 1.73 ]
21:45Шелбърн - Ст. Патрикс -:- [ 2.50 | 3.00 | 2.70 ]
22:00Шамрок Роувърс - Голуей -:- [ 1.55 | 3.50 | 5.50 ]
ИРЛАНДИЯ: Дивизия 1
20:00Фин Харпс - Корк Сити -:-21:45Атлоун - Коб Рамблърс -:-
21:45Брей - Кери -:-
21:45Трийти Юнайтед - ЮК Дъблин -:-
ИСПАНИЯ: ЛаЛига2
21:30ФК Андора - Расинг Сантандер -:- [ 2.20 | 3.40 | 3.25 ]ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 4
20:30Дерио - Лейоа -:-ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 6
19:00Илиситано - Рода -:-21:00Виляреал C - Сия КФ -:-
21:00Онтиниент - Райо Ибенсе -:-
ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 12
23:15Арукас - Панадерия -:-ИСПАНИЯ: Терсера РФЕФ - Група 15
20:30Алесвес - Кортес -:-21:30Оберена - Ардой -:-
ИТАЛИЯ: Серия Б
21:30Венеция - Кремонезе -:- [ 2.30 | 3.40 | 3.00 ]21:30Пиза - Катандзаро -:- [ 2.15 | 3.30 | 3.50 ]
ИТАЛИЯ: Примавера 1
19:00Фиорентина U19 - Интер U19 -:-ИТАЛИЯ: Серия А - жени - Шампионска група
21:30Ювентус W - Интер W -:-ИТАЛИЯ: Серия Б - жени
15:30Киево Верона W - Равена W -:-ЙОРДАНИЯ: Висша лига
18:00Шабаб Ал Ордон - Ал Ведат -:-20:45Ал Рамта - Сахаб -:-
КАЗАХСТАН: Първа дивизия
12:00ОтложенАкжайк Уралск - Арис -:-12:00Окжетпес - СД Фемили -:-
14:00Тараз - Алтай -:-
14:00ФК Киран - Жетисай -:-
КАТАР: Купа на Емира
17:15Ал Хор - Лусаил -:-20:00Ал-Шахания - Ал Бида -:-
КИПЪР: Дивизия 2 - Група на изпадащите
17:00Ермис - Ксилотимву 2006 -:-КИТАЙ: Супер Лига
13:00Кингдао Уест Коуст - Нантун Жиюн -:- [ 2.38 | 3.30 | 3.00 ]14:00Шънджън Шинпънчен - Кингдао Хайниу -:- [ 2.15 | 3.10 | 3.75 ]
14:35Джъдзян Профешънъл - Пекин Гуоан -:- [ 3.60 | 3.60 | 2.00 ]
14:35Ухан Три Таунс - Тиендзин Джинмен Тайгър -:- [ 2.20 | 3.40 | 3.25 ]
14:35Цанджоу - Хънан Сонгшан Лонгмен -:- [ 2.80 | 3.40 | 2.50 ]
14:35Чанчун Ятай - Мейжоу Хака -:- [ 1.80 | 3.60 | 4.50 ]
15:00Чънду Рончен - Шандун Тайшан -:- [ 2.20 | 3.60 | 3.10 ]
КОЛУМБИЯ: Примера Б - Апертура
23:30Атлетико Ф.К. - Тайгърс -:-00:00Орсомарсо - Бока Хуниорс -:-
КОЛУМБИЯ: Купа на Колумбия
01:30Патриотас - Букараманга -:- [ 2.70 | 3.10 | 2.75 ]03:00Киндио - Енвигадо -:- [ 2.10 | 3.40 | 3.60 ]
04:00Онсе Калдас - Форталеса -:- [ 1.91 | 3.50 | 4.00 ]
КОНГО: Лига 1 - Група на изпадащите
16:30Блесинг - Груп Базано -:-17:00ФК Ренесанс - АК Куя -:-
ЛАТВИЯ: Virsliga
18:00Metta - Ауда -:-ЛАТВИЯ: 1. Лига
19:00Резекне - Валмиера 2 -:-ЛИВАН: Висша лига - Етап на победителите
16:00Расинг - Нежмех СК -:-ЛИТВА: Л Лига
17:00БЕ1 НФА - БФА Вилнюс -:-18:00Бабрунгас - ФК Миния -:-
18:00Невежис Кедайняй - Екранас -:-
19:00Нептунас - Гарлява -:-
МАКАО: Елитна лига
16:00Чао Пак Чей - Монте Карло -:-МАЛИ: Премиър Дивизия
19:30АС Полийс - УС Бугуни -:-21:30ЮСК Кита - УСФАС Бамако -:-
МАЛТА: Чалъндж лига - Група за промоция
19:00Марса - Зуриек -:-МАЛТА: Чалъндж лига - Група на изпадащите
21:30Мсида - Атард -:-21:30Фгура - Свиеки -:-
МАРОКО: Ботола Къп
21:00Младежки спорт Суалем - Мулудия Ужда -:- [ 2.15 | 2.80 | 3.60 ]МЕКСИКО: Лига де Експансион МХ - Клаусура - Плейофи
04:05Канкун - Атланте -:-06:05Сакатекас Минерос - Леонес Негрос -:-
МЕКСИКО: Лига Премиър Серия А
19:00Корекаминос 2 - Оргуйо Рейноса -:-МЕКСИКО: Лига МХ П23 - Клаусура
18:00Керетаро U23 - УНАМ Пумас U23 -:-18:00Пуебла U23 - Клуб Америка U23 -:-
МЕКСИКО: Лига МК - жени - Клаусура
04:00Тигрес УАНЛ W - Хуарес W -:-06:10Клуб Тихуана W - Пачука W -:-
МИАНМАР: МНЛ Купа на Лигата
12:15Рейнбоу - Шан Юнайтед -:-12:30Ракин Юнайтед - Глори Гол -:-
МОЗАМБИК: Лига Депортива де Мапуто
16:00Феровиаро Бейра - Брера Чумене -:-МОНГОЛИЯ: Висша лига
14:15Дерен - Ховд -:-НИГЕРИЯ: НПФЛ
18:00Ремо Старс - Нигер Торнадос -:-НИДЕРЛАНДИЯ: Еерсте Дивизие
21:00Венло - Ден Бош -:- [ 1.75 | 4.20 | 4.20 ]21:00Вилем II - Гронинген -:- [ 2.80 | 3.60 | 2.40 ]
21:00Граафшап - Маастрихт -:- [ 1.60 | 4.75 | 4.75 ]
21:00Йонг Аякс - Рода -:- [ 4.20 | 4.33 | 1.73 ]
21:00Камбуур - Дордерхт -:- [ 2.40 | 4.00 | 2.60 ]
21:00Ос - Йонг АЗ Алкмаар -:- [ 2.63 | 4.50 | 2.20 ]
НИДЕРЛАНДИЯ: Дивизия 1 П18 - Пролетен сезон
18:30Фейенорд U18 - Аякс U18 -:-НИКАРАГУА: Лига Примера - Клаусура
61'Халапа - УНАН-Манагуа 1:103:00Дирианген - Ферети -:-
НИКАРАГУА: Лига Примера П20 - Клаусура
69'Дирианген U20 - Ферети U20 0:0ОБЕДИНЕНИ АРАБСКИ ЕМИРСТВА: ОАЕ Лига
17:05Ал Насър - Итихад Калба -:-17:05Бани Яс - Хата -:-
19:45Ал Уасл - Ал Джазира -:-
19:45Емирейтс Клуб - Aл Уахда -:-
ПАРАГВАЙ: Междинна дивизия
17:00Сп. Карапегуа - Рубио Ну -:-00:15Депортиво Сантани - Фернандо де ла Мора -:-
ПЕРУ: Лига 1 - Апертура
23:00Спорт Хуанкайо - Карлос Манучи -:- [ 1.50 | 4.20 | 6.00 ]ПЕРУ: Лига - жени
21:00UNSAAC W - ФБК Мелгар W -:-23:00Деп. Мунисипал W - Карлос Манучи W -:-
21:00АД Кантолао W - Дефенсорес W -:-
23:30Сесар Вайехо W - Спортинг Кристал W -:-
ПОЛША: Екстракласа
19:00Пяст Гливице - Варта Познан -:- [ 1.91 | 3.10 | 4.50 ]21:30Ягелония - Погон Шчечин -:- [ 2.05 | 3.75 | 3.20 ]
ПОЛША: Дивизия 1
21:30Висла - Подбескидзе -:- [ 1.50 | 4.20 | 6.00 ]ПОЛША: Дивизия 2
20:30Хойничанка - Сандеця Нови С. -:-21:00Погон Шедълце - Стенжица -:-
ПОЛША: III Лига - Група I
20:45Скерневице - Пеликан -:-ПОЛША: III Лига - Група II
18:15Погон Шчечин II - Швит Сколвни -:-ПОЛША: III Лига - Група III
16:30Шленза Вроцлав - Карина Губин -:-ПОЛША: III Лига - Група IV
20:45Вязовница - Чарни Поланиец -:-ПОРТУГАЛИЯ: Лига Португалия
22:15Жил Висенте - Ароука -:- [ 2.50 | 3.30 | 2.75 ]ПОРТУГАЛИЯ: Лига Ревеласао П23 - Група на изпадащите
13:00Академико Визеу U23 - Рио Аве U23 -:-13:00Портимонензе U23 - Брага U23 -:-
13:00Санта Клара U23 - Лейшоеш U23 -:-
18:00СК Фарензе U23 - Мафра U23 -:-
ПОРТУГАЛИЯ: Кампеонато насионал П19 - Шампионска група
13:00Бенфика U19 - Брага U19 -:-РЕПУБЛИКА КОНГО: Лига 1
17:00Джук - КАРА Бразавил -:-20:00Етоал дю Конго - АС БНГ -:-
РУАНДА: Висша лига
16:00Полийс - Бугесера ФК -:-РУМЪНИЯ: Лига 1 - Група на изпадащите
20:00Дин. Букурещ - Волунтари -:- [ 1.80 | 3.50 | 3.75 ]РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 3 - Група за промоция
17:00Кълъраш - Афумати -:-РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 3 - Група на изпадащите
17:00Инаинте Моделу - Глория Банеаса -:-РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 4 - Група за промоция
17:00Попещ Леордени - КС Дин. Букурещ -:-РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 4 - Група на изпадащите
17:00Мушчел - Морени -:-РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 5 - Група за промоция
17:00Крепост Ръшнов - Кидс Тампа Брашов -:-РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 5 - Група на изпадащите
17:00Сепси 2 - СР Брашов -:-РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 6 - Група за промоция
17:00Ведица Колонещи - Виторул Дъещ -:-17:00Ръмнику Вълча - Четатеа -:-
РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 6 - Група на изпадащите
17:00Унирея Басков - Калиманещи -:-РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 8 - Група за промоция
14:00Виторул Шимиан - КСМ Дева -:-РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 8 - Група на изпадащите
17:00Жиу Петрошани - Гилортул Тг. Карбунещ -:-17:00У Крайова 1948 2 - КС У Крайова 2 -:-
17:00Авънтул Периам - Инеу -:-
РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 9 - Група на изпадащите
17:00Авънтул Регин - АКС Търгу Муреш 1898 -:-17:00Металургистул Куджир - Виторул Клуж -:-
РУМЪНИЯ: Лига 3 - Серия 10 - Група на изпадащите
17:00Санататеа Клуж - Бая Маре -:-17:00Сату Маре - Виктория Карей -:-
РУСИЯ: Юношеска лига
11:00Урал U19 - ФК Оренбург U19 -:-11:00Факел Воронеж U19 - Чертаново М. U19 -:-
13:00Кр. Советов Самара U19 - Локомотив Москва U19 -:-
13:00УОР 5-Егориевск U19 - Балтика U19 -:-
15:00Ахмат Грозни U19 - ЦСКА Москва U19 -:-
15:00Динамо Москва U19 - ФК Ростов U19 -:-
15:00Зенит U19 - Нижни Новгород U19 -:-
15:00Рубин Казан U19 - Строгино М. U19 -:-
17:00Сочи U19 - Краснодар U19 -:-
17:00Спартак Москва U19 - Академия Конопльов U19 -:-
САУДИТСКА АРАБИЯ: Саудитска Професионална Лига
18:00Ал-Хилал - Ал-Фатех -:- [ 1.22 | 7.00 | 10.00 ]18:00Дамак - Ал-Таавон -:- [ 2.45 | 3.50 | 2.63 ]
21:00Ал-Итихад ФК - Ал-Шабаб -:- [ 1.91 | 3.80 | 3.60 ]
САЩ: МЛС Некст Про
05:00Такома Дефайънс - Town FC -:-САЩ: NISA
00:00Джорджа Лайънс - Савана Клоувърс -:-СВЯТ: Приятелски международни срещи
11:00Гана U16 - Сърбия U16 -:-13:30Хърватия U16 - Швеция U16 -:-
16:15Финландия U16 - Уругвай U16 -:-
16:30Русия U16 - Казахстан U16 -:-
17:00Тунис U17 - Либия U17 -:-
20:00Алжир U17 - Египет U17 -:-
СВЯТ: Приятелски мачове - Национални отбори - Жени
13:00Узбекистан U18 W - Туркменистан U18 W -:-16:00Таджикистан U18 W - Иран U18 W -:-
СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ: NIFL Шампионат - Група за промоция
21:45Ана - Бангор ФК -:-21:45Дундела - Х&У Уелдърс -:-
21:45Портадаун - Инститют -:-
СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ: NIFL Шампионат - Група на изпадащите
20:45Нокбрейда - Нюингтън -:-21:45Балинамалард - Баликлеър -:-
21:45Дергвю - Ардс -:-
СИЕРА ЛЕОНЕ: Висша лига
19:15Бантал - Фрийтаун Сити -:-19:15Реал Репъбликанс - Холифа Старс -:-
СИРИЯ: Висша лига
16:00Ал-Итихад Алепо - Уатба -:-16:00Ал Карама - Хория -:-
16:00Ал-Сахел - Тишрийн -:-
16:00Футуа - Aл Уахда -:-
16:00Хотин - Яблех -:-
СЛОВАКИЯ: Нике лига - Група на изпадащите
18:30Михаловце - Банска Бистрица -:-СЛОВАКИЯ: 1. Лига - жени - Шампионска група
19:00Миява W - Слован Братислава W -:-СЛОВЕНИЯ: 2ра Словенска Национална Лига
18:00Илирия - Табор Сежана -:-СОМАЛИЯ: Национална лига
15:30Миднимо - Хееган -:-СЪРБИЯ: Супер Лига - Група на изпадащите
18:00ФК Вождовац - Сп. Суботица -:-СЪРБИЯ: Супер Лига - Шампионска група
20:00ФК Чукарички - Младост -:-СЪРБИЯ: Сръбска лига - Белград
15:00Торлак - Йединство Сурчин -:-16:00Студентски Град - Раднички Обреновац -:-
ТАДЖИКИСТАН: Висша лига
14:30Истаравшан - ЦСКА Памир Душанбе -:-16:00Куктош - Баркчи Хисор -:-
ТАНЗАНИЯ: Лиги Куу Бара
16:00Додома Джиджи - Кинондони МК -:-18:00Симба - Мтибва Шугър -:-
ТУРЦИЯ: СуперЛига
20:00Адана Демирспор - Галатасарай -:- [ 5.50 | 4.33 | 1.55 ]УГАНДА: Висша лига
16:00Бусога - Уакисо Джайънтс -:-16:00Мбарара Сити - УПДФ -:-
УЕЛС: Уелс Север
21:30Бъкли - Чърк ААА ФК -:-УКРАЙНА: Перша лига - Група на изпадащите
12:30Металист Харков - Кремин -:-УКРАЙНА: Лига П19
12:00Минай U19 - Ч. Одеса U19 -:-12:00Рух Лвов U19 - Верес Ривне U19 -:-
13:00Днипро-1 U19 - Динамо Киев U19 -:-
УНГАРИЯ: ОТП Банк Лига
21:00Залаегерсег - Академия Пушкаш -:- [ 3.80 | 3.50 | 1.85 ]ФИНЛАНДИЯ: Вейкауслига
18:00Интер Турку - Екенес -:- [ 1.40 | 4.33 | 6.50 ]ФИНЛАНДИЯ: Юконен
19:00ЮЯК Ювяскюля - ЕПС -:- [ 1.62 | 4.20 | 3.80 ]ФИНЛАНДИЯ: Каконен Група А
18:30МиПа - Лахден Рейпас -:-19:00Атлантис 2 - Футура -:-
19:00Пало-Поят - ГрИФК -:-
ФИНЛАНДИЯ: Купа на Финладия
19:00ТуВе - МуСа -:-19:45Fish United - ТПВ -:-
ФИНЛАНДИЯ: Kansallinen Liiga Women
19:00ПК-35 Вантаа W - Илвес W -:-ФРАНЦИЯ: Насионал
19:30Ниор - Мартиг -:-20:30Версай - Орлеан -:-
20:30Вилфранш - Авранш -:-
20:30Дижон - ГОАЛ ФК -:-
20:30Маринян ЖКБ - Сошо -:-
20:30Нанси - Льо Ман -:-
20:30Шатору - Епинал -:-
20:30Шоле - Руан -:-
ФРАНЦИЯ: Насионал 2 - Група А
21:00Бургоан Жалийо - Андрезию -:-ФРАНЦИЯ: Насионал 2 - Група B
20:30Ангулем КФК - Ла Рош -:-20:30Сомюр Олимпик - Лез Ербиер -:-
ФРАНЦИЯ: Насионал 2 - Група C
20:00Бастия-Борго - Бове -:-20:00Гранвил - Стад Бриошан -:-
ФРАНЦИЯ: Насионал 2 - Група D
20:00Бур он Брес - Уаскал -:-ХОНДУРАС: Лига Насионал - Клаусура
02:15Мотагуа - Реал Сосиедад -:-04:30Виктория - Маратон -:-
ХЪРВАТИЯ: ХНЛ
19:00Истра 1961 - Белупо -:- [ 2.00 | 3.10 | 4.00 ]ХЪРВАТИЯ: Първа НЛ
16:50Ярун - Вуковар 1991 -:- [ 2.50 | 3.40 | 2.40 ]18:00Сесвете - Дубрава -:- [ 1.91 | 3.30 | 3.50 ]
ХЪРВАТИЯ: Втора НЛ
18:00Драговоляц - Ядран ЛП -:-18:00Кустошия - Карловац -:-
ЧАД: Висша дивизия - ЛПФН
17:45Фула Едифис - Газел -:-ЧЕХИЯ: MSFL
17:30Уничов - Злинско -:-ЧЕХИЯ: Дивизия B
19:00Кладно - Хребеч -:-ЧЕХИЯ: Дивизия E
19:30Батов - Нови Йичин -:-ЧЕХИЯ: Пражски шампионат
18:30Моторлет Прага B - Долни Хабри -:-ШВЕЙЦАРИЯ: Чалъндж Лига
21:15Аарау - Белиндзона -:-ШВЕЙЦАРИЯ: Промоционална лига
21:15Делемонт - Брайтенрайн -:-ШВЕЦИЯ: Дивизия 1 - Север
20:00Йоребро Сир. - АФК Ескилстюна -:-ШВЕЦИЯ: Дивизия 1 - Юг
20:00Енгелхолмс - Лунд -:-20:00Торсланда - Тролхетан -:-
ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Норланд
20:00Буден - Кируна -:-ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Северен Йоталанд
20:00ИФК Шьовде - Лидшьопинг ФК -:-20:15Сефле СК - Херестадс АИФ -:-
20:30Конгахела - Гаутиод -:-
ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Южен Свиаланд
20:30Нака Илирия - ИФК Ескилстюна -:-20:30Слейпнер - Нюшьопинг -:-
ШВЕЦИЯ: Дивизия 2 - Западен Йоталанд
20:00Ландветер - Севедаленс -:-ШВЕЦИЯ: Елитетан - Жени
20:00Йитекс W - Лидшьопинг ФК W -:-20:30Сунана W - Малмьо ФФ W -:-
ШОТЛАНДИЯ: Чемпиъншип
21:45Еърдриониънс - Дънди Юн -:- [ 4.33 | 3.40 | 1.67 ]ЮЖНА АМЕРИКА: Копа Либертадорес - Групова фаза
28'Кобресал (Chi) - Талерес Кордоба (Arg) 0:128'Серо Портеньо (Par) - Флуминензе (Bra) 0:0
03:00Барселона СК (Ecu) - Сао Пауло (Bra) -:-
03:00Палестино (Chi) - Мийонариос (Col) -:-
ЮЖНА АМЕРИКА: Копа Судамерикана - Групова фаза
28'Метрополитанос (Ven) - Ланус (Arg) 0:0 [ 5.50 | 3.80 | 1.65 ]28'Насионал Асунсион (Par) - Расинг Монтевидео (Uru) 0:0 [ 2.20 | 3.20 | 3.40 ]
03:00Олуейс Реди (Bol) - Сесар Вайехо (Per) -:- [ 1.30 | 5.25 | 10.00 ]
03:00Форталеза (Bra) - Бока Хуниорс (Arg) -:- [ 2.00 | 3.30 | 4.00 ]
05:00Делфин (Ecu) - Интернасионал (Bra) -:- [ 3.80 | 3.30 | 2.05 ]
05:00Инд. Меделин (Col) - Дефенса и Хустисия (Arg) -:- [ 2.25 | 3.20 | 3.40 ]
ЮЖНА АМЕРИКА: Първенство на Южна Америка - Жени Под20 - Финална група
00:00Колумбия U20 W - Венецуела U20 W -:-ЮЖНА АФРИКА: Висша лига
20:30Кейп Таун Спърс - Ричардс Бей -:-20:30ТС Галакси - Суолоус -:-
ЮЖНА АФРИКА: Първенство на фондация Мотсепе
16:00Блек Леопардс - Орбит Колеж -:-16:00Претория Калийс - Ъпингтън Сити -:-
Заложете на от своето моб. устройство с bet365!
Футбол | Тенис | Волейбол | Баскетбол | Хокей | Хандбал | Бейзбол | Ам. Футбол | Още спортове »
m.Flashscore.bg осигурява резултати на живо за футбол - мобилен лайвскор. Тази мобилна версия има различни параметри от Flashscore.com поради технически причини.